Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané trosecky

Nalezeno 27 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.01.2007 08:54

Demonstrace Ne základnám

RE: Reportáž od koně

trosecky 212.?.?.?

Také jsem tam byl a taky bych to odhadl zhruba na dvě tisícovky lidí a to nejrůznějšího ražení, od důchodců po studenty, všechny věkový kategorie a řekl bych i všechny sociální vrstvy. Strašáka komunismu si nechte pro hlupáky, tam jsme všichni byli jako lidi, co mají na nějakou věc názor a nebojí se ho projevit, což se většina těch co žvaní o svobodě v tomhle státě dnes bojí - kolik lidí mi řeklo, že se bojí policejního zásahu, že "to přece nepovolili" a nešlo tam, i když názor na základny totalitaristické velmoci mají odmítavý. Stát a město, obojí v rukou jedné strany, nás zastrašuje, shazuje nás, nálepkuje právě těmi Vašimi komunisty, ale nás 2000 včera nezastrašili. A nezastraší nás ani příště.
A k úrovni organizace a nakonec i technického zajištění (kdo byl, ví, o čem mluvím) - všechno je to o penězích. Není umění zorganizovat demonstraci a mít na to statisíce. Důležité je, že se našli lidé, kteří se toho chopili a ti, kteří se nebáli a přišli, nedali se a i když tady bude jednou ta základna třeba stát a lidi budou krafat zobákem, my jim budeme moci říct - byli jsme proti, a kde jste byli vy!!

127348

13.02.2007 08:57

Mezi dvěma mlýnskými kameny

Nemají právo za nás rozhodnout

trosecky 212.?.?.?

Je dobré se také podívat na to, jaká kvalifikace je potřeba pro ono odpovědné rozhodnutí, které dle názoru politické garnotury nemohou provést občané v referendu.
Kvalifikaci našich politiků bych shrnul výrokem reálně nejvyššího představitele výkonné moci, premiéra Topolánka: "Každý ví, že vojenské základny jsou oázou bezpečí." Má cenu něco dodávat? Má.
Výkonná moc by se měla omezit na nezbytné minimum k zajišťování řádného chodu státní správy a samosprávy. Měla by dělat jen to, co jí výslovně povolují zákony a občany omezovat jen v míře opravdu nezbytně nutné, kdy již není možné řešit věci jinak. To je jeden ze základních právních postulátů, na kterých je celý náš právní systém založen. Na tom se jistě shodneme všichni, kteří máme alespoň základní právní povědomí. Vybudování trvalých základen armády cizího státu, za předpokladu, že naše bezpečnost je zajištěna strukturami NATO, jistě není nezbytné k řádnému fungování státu a zrovna tak omezení, která z toho pro občany vyplynou (včetně zdravotních rizik), nejsou rozhodně nezbytně nutným zásahem do jejich práv a svobod. V tomto případě tedy nemá výkonná moc morální ani zákonný mandát rozhodnout.
Občané jsou si všichni rovni, většina z nás je i svéprávná a způsobilá k právním úkonům. Rozhodnutí, zda u nás chceme či nechceme základnu cizí armády, a pojmenujme to rovnou, velmoci, která kudy chodí tudy lže, útočí na cizí státy a nevadí ji ani, když její letadla omylem vybombardují třeba svatbu, nebo při svých vzdušných vylomeninách přetnou nosné lano lanovky s nevinnými turisty (Itálie), je svatým právem každého z nás a jenom nás, všechno ostatní nemůže mít potřebnou legitimitu a je obyčejným aktem zaprodanectví naprosto, říkám zcela vážně, naprosto srovnatelným s rokem 1968.
Říkám, že politici jsou tu od toho, aby nám potřebné informace pro rozhodnutí zajistili, ne aby rozhodovali za nás. Nepotřebujeme zastoupení v podání morálních i inteligečních velikánů typu pana Topolánka, Kalouska, Čunka, Paroubka, či paní Parkanové a jiných. Pokud nám nedodají věrohodné a relevantní informace, budeme se v referendu rozhodovat emotivně. Ale nedovolme už, prosím, aby s náma zase vymetli, jako se jim to podařilo v roce 1968. Byli to stejní lidé, charakterově a morálně určitě.

128641

13.02.2007 15:48

Mezi dvěma mlýnskými kameny

RE: Co porad mate s tim referendem

trosecky 212.?.?.?

Nic takového se před volbama neakcentovalo a troufám si říci že se o tom dokonce vůbec nehovořilo!
Je klasickou vytáčkou totalitaristů, že občan je jim dobrý jen jednou za 4 roky u voleb a pak mohou dělat cokoli, pod záminkou, že byli přece zvoleni.
Obhájci základny ale dobře vědí, že lžou a že dělají odpornou věc - jinak by jim referendum nebylo proti mysli, že?
A pokud se týká zelených, tato strana je v ČR zelená jen názvem a s reálným proudem evropských a světových zelených nemá nic společného - jen využili toho názvu, jinak by po panu Bursíkovi neštěkl pes.

128668

16.02.2007 09:06

Kávová sedlina nebo křišťálová koule?

Doporučení od MV ČR

trosecky 212.?.?.?

Touto akcí Ministerstvo vnitra ČR doporučilo všem anonymním oznamovatelům bomb ve školách, na letištích nebo kdekoli jinde, jak na věc - zavolejte, představte se v klidu svým jménem i adresou, řekněte, že jste si jisti že tam a tam je bomba, nezapomeňte dodat, že jste senzibil a že vám to třeba řekla rozsypaná čokoláda na krupicové kaši apod. - ostatní už zařídí naše ministerstvo. A máte to zadarmo!! A pak už jen můžete doma popíjet kafe a dívat se na ten tanec. Konec postihl anonymů, konec kupování stále nových mobilů kvůli jednomu telefonátu! Konec náhrad škody - jako senzibil máte celou akci zadarmo. No nekupte to!!

128918

22.02.2007 09:16

Jednotná perspektiva 2010

RE: Super Velmoc

trosecky 212.?.?.?

Snad se Vam bude spat lepe, ale ne o moc, ze. Spite spatne, nebot jak je receno v clanku, od malicka jste ockovan menecenosti za komunistickou minulost ceskeho naroda. Velmi presne.

129357

02.03.2007 15:28

Jak lže Lucie Beranová

RE: Fuuuj Amerika

trosecky 212.?.?.?

Nechovejme se stejně jako oni a neargumentujme nějakými průzkumy, když se nám to hodí. Většina průzkumů v této zemi je hanebně zmanipulovaná, někdy i z pohodlnosti tazatelů - sám jsem byl několikrát svědkem "průzkumu", jehož výsledky byly psány od stolu podle fantazie project managera.

129827

05.03.2007 09:45

Demonstrace ANO základnám

Komunismus není jen v názvu

trosecky 212.?.?.?

V souvislosti s diskusí okolo nešťastné radarové základny Velkého bratra vládní činitelé a příznivci výstavby neustále připomínají, že nelze hledat paralelu mezi současným děním a historickými souvislosti z totalitního období. Odpůrci pozvání cizího vojska jsou často označováni za lidi nevzdělané, sociálně slabé a nejednou souhrnně označeni za „levičáky a komunisty“. Uráží mě to. Pokud si aparátčíci vytkli za svůj cíl přesvědčit nás, že abychom se zařadili mezi vzdělané a slušné občany, musíme být PRO základnu, nepodaří se jim to. Podívejme se blíže na to, kdo se zde chová „komunisticky“.
Komunismus není jen v názvu, je to ideologie která se projevuje především ve způsobu jednání a chování se. Rozdíly mezi (inteligentními – nejsou mezi námi jen takoví) odpůrci základny a radarovou agitkou jsou právě ve způsobu chování a v přístupu k věci:
1) agitátoři, podobně jako jejich předchůdci z 50 let, nejsou schopni připustit jiný názor – každý, kdo je proti, je přece historický pomatenec, truchlící po komunismu, postsovětský pohrobek, neschopný odlišit krásnou záštitu svobody v podání přítomnosti hochů a děvčat strýčka Sama, od hanebné okupace hochů a děvčat strýčka Váni. V padesátých letech byli odpůrci čehokoli špatné prostě reakcionáři, dnes se etiketizuje opačně, kdo není s námi, musí přeci nutně být komunista. Každý zkrátka musí mít svůj tábor, to bychom se na to podívali...
2) agitátoři v žádném případě nesmějí umožnit referendum. Komu se vnucuje paralela s komunistickým neumožnit svobodné volby, probudil se právě ze sna. Proč umožnit lidem se k něčemu vyjádřit, nota bene pokud by se nejspíše rozhodli jinak, než si přeje garnitura moci? Oni sami přeci vědí, co je pro nás všechny nejlepší – a to je cesta k socialis... ehm, pardon, to je cesta k radarové základně a nukleární převaze.
3) agitátoři rozhodně kývají na žádost Velkého bratra aniž by vůbec znali podmínky jeho přítomnosti. Jak sami přiznávají, málo informací mají i členové vlády, poslanci, prostě každý. To ovšem nevadí – je třeba rychle odkývat, dělejte si s námi co chcete, nakonec já jezdím na chalupu do Krkonoš a ne k Brdům, tak co. Přeci se neprojevíme jako nespolehlivý spojenec Sovětské... pardon, zase ta historická paralela, chtěl jsem říci Spojených států. Navíc od bohatě prostřeného stolu mezikontinentálního zbrojení jistě odpadne také pár kůstek pro loajální soudru.. ehm, loajální demokratické politiky.

Nemyslím, že svůj boj proti okupaci nutně vyhrajeme. Ale je důležité bojovat a nevzdat se, abychom se svým dětem mohli později rovně podívat do a říci – dělali jsme co se dalo, byli jsme proti a byli jsme slyšet. Třeba nakonec i v americkém kongresu převáží nostalgie po zbytku demokratických hodnot a šílený zbrojící projekt Bushovi kliky bude přeci jen zastaven...

130064

06.03.2007 09:23

Zklamal jste mě, pane prezidente

RE: Co je na Klausove ceste ponizujiciho?

trosecky 212.?.?.?

A prave proto, ze z nich nemame strach, nepotrebujeme si ani na svou ochranu zvát cizí vojska a stavět obří mikrovlnky.
Tahle pytlíkovská logika - já nemám strach, klidně si pozvu cizí vojska, se třeba postavte na hlavu vs. já mám strach a proto tu žádná cizí vojska nepotřebuju - tahle logika je prostě stejně uhozená jako tvrdit, že Bushův režim je demokratický a že USA nelžou kudy chodí.

130183

02.05.2007 20:11

Zbláznil se Havel?

Slíbil jsem sám sobě

trosecky 88.?.?.?

V roce 1998, když hokejisté vyhráli "Turnaj století" v Naganu, poprvé ve svém životě jsem byl na tuto zemi tak hrdý, že jsem z balkonu domu vyvěsil velikou českou vlajku.
Po panem Havlem tolik oceňovaném "humanitárním bombardování" Srbska jsem si slíbil, že velikou českou vlajku vyvěsím v životě ještě jednou - až pan humanista chcípne. A doufám, že chcípne v bolestech, protože ten si to zaslouží. Čím dál tím víc.

134374

03.05.2007 08:43

Zbláznil se Havel?

RE: zbláznil se stwora?

trosecky 212.?.?.?

Ovečky s tvým IQ jsou pro současný estabilishment přímo nepostradatelní [velký smích]

134442

04.05.2007 14:28

Zbláznil se Havel?

RE: Evropo braň se!!!

trosecky 212.?.?.?

Pokud to co říkáte myslíte vážně, je mi líto, že se každý den probouzíte zpocený strachem, jestli náhodou po Václaváku nepochoduje Revoluční garda. Nedivím se, že tyto opravdu důvodné obavy chcete zahnat pozváním cizích vojsk a vybudováním zbytečného zdraví nebezpečného molochu v nádherném přírodním území. Proč si asi Vaše štíty bushokracie nechtějí postavit mikrovlnku např. na některé ze stávajících vojenských základen, kterých jsou v západní Evropě desítky? Nemají náhodou obavu, že by to spíše rozpoutalo diskuzi o potřebnosti a "přínosech" i těch jejich současných bází? S telecím nápadem obřího radaru pár kilometrů od několika velkých měst by je ve všech skutečně demokratických zemích, s výjimkou VB, kopli rovnou do zadku. Ale u nás ne - kdo má jiný, svůj, hrdý názor, to je přece komunista. A na tohle nálepkování USA a jejich zaprodanci sázejí - že i demokraté budou raději zticha, protože postavit se proti Bushovu estabilishmentu znamená být označen za komunistu, tak to radši budeme zticha, že?

134584

22.05.2007 07:54

Tálibán oznámil řadu operací po celé zemi 16. - 17. května 2007

Není to zbytečné

trosecky 212.?.?.?

Nejsou ta čísla přeci trošku fantastická? Mě se to zdá přitažené za vlasy (6 tanků?) a pozastavovat se nad tím slovníkem je podle mě také zbytečné, protože to je běžná propaganda.

135887

23.05.2007 09:46

Případ týraného Ondřeje

RE: Rozum mi zustava stat,

trosecky 212.?.?.?

Také si myslím, že zastávat se perverzních psychopatických zrůd Mauerových a potažmo i suity neskutečných pokrytců není na místě. To, že novináři jsou harpyje je obecně známý fakt a malý Ondra na to patrně ještě dojede, ale to nijak nesnižuje vinu jeho matky, její démonické sestry a bůhví (a já doufám že také police ví nebo bude vědět) koho ještě.
Pokud by se potvrdila verze s Barborou, vytvoří se neuvěřitelný precedens, kdy soudkyně svěří někomu do péče dítě, o kterém nic neví a které snad ani neviděla a které notabene neexistuje. [překvapení] Naopak dospělý člověk zmizí a nikomu nechybí!
A nakonec ještě poznámka k tomu co se dělo za zdmi dnes již můžeme říci "ústavu" Paprsek, jehož ředitel zaměstnává patrně výhradně psychopatická individua (minimálně Kateřinu M. a Barboru Š.), aniž by si sám čehokoli povšiml. Dát své děcko do takového ústavu tak mám noční můry do konce života [bliji]

135954

29.05.2007 18:39

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

RE: Tohle je válka, tak mi tu přestaňte fňukat!

trosecky 88.?.?.?

Děkuju za vzkaz. Nejsem ani provokatér, ani o nic anonymnější než Merlin. Prostě vidím věci realisticky a k srpům a kladivům se lidé nepřidají. Každá eskalace komunistické propagandy na akcích proti radaru znamená další prohranou bitvu. Kolik jich ještě zbývá do konce války?

136375

29.05.2007 18:46

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

RE: Jsem pro radar

trosecky 88.?.?.?

Zřejme větší než ty, protože já aspoň vím, co jsou to pravicové a co levicové hodnoty. A na pozvání cizích vojsk není nic pravicového, ať jsou to vojska kohokoli a v jakémkoli roce. Nerozhoduju se emocemi, ale rozumem.

136376

29.05.2007 21:55

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

RE: NENECHME SE MANIPULOVAT!!!

trosecky 88.?.?.?

Do te tramvaje nastoupim, bude-li to obycejna tramvaj a pojedeme spolu jako obycejni cestujici. Nebudeme se vzajemne presvedcovat o politice, to se v tramvaji nedela ne? Kdyz to bude tramvaj pomalovana srpy a kladivy a cestujici budou zpivat internacionalu, tak pujdu radsi pesky.

136399

30.05.2007 11:44

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

RE: Tohle je válka, tak mi tu přestaňte fňukat!

trosecky 212.?.?.?

Neposloucham politiky a media. Mam vlastni moralni zasady a ty rikaji, že komunisticky prapor nad hlavou neponesu. Ja rikam nechat politiku stranou. Vsechnu. A ta ruda se do toho micha nejvic.

136444

30.05.2007 15:48

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

RE: Tohle je válka, tak mi tu přestaňte fňukat!

trosecky 212.?.?.?

IVAne, já tam byl a vím o čem mluvím. Nepotřebuji si pouštět žádná videa, vím, co se tam dělo. Co jsem napsal, je pravda, stejně jako ty vlajky se srpy a kladivy - a nebyla to jedna nebo dvě malé vlajky, byla to celá řada velmi dobře viditelných a čitelných vlajek, s kterými se mladíci KSM plánovitě rozmísťovali mezi demonstranty. Pokud jde o starosty z Brd, přečtěte si prosím znovu článek, proti těmto lidem já nemám vůbec nic, naopak.

136458

01.06.2007 09:18

Reakce na výhrůžku „buď radar nebo povinná vojna“

RE: Nemyslim, ze Vondra vyhrozoval

trosecky 212.?.?.?

Pan Vondra je samozrejme bud lhar nebo blazen (jinou alternativu nevidim), pokud mluvi o zavedeni povinne vojenske sluzby dnes, kdy jsme obklopeni spojenci a zememi ktere nemaji zadny zajem na nas utocit. Konvencni valka v zapadni a stredni Evrope je nemozna!!! Navic, spojenecke svazky s evropskymi spojenci nejsou nijak pozitivne ovlivneny postavenim radaru USA, jejichz prezidenta povazuje drtiva vetsina Evropanu za skodliveho transatlantickym vztahum, celemu svetu a nakonec i samotnym USA. Naopak, odmitnuti zakladny USA posili nasi prestiz a spojenecke svazky ve "stare Evrope".

136624

07.06.2007 18:20

První místo v řiťolezectví?

RE: Vedle jako ta jedle

trosecky 88.?.?.?

Nechte těch fórů!

137130

11.07.2007 09:50

Server eretz.cz proti Zvědavci

Plácnutí do vody

trosecky 212.?.?.?

Každý soudně uvažující člověk si udělá obrázek o Zvědavci a jeho obsahu sám, nepotřebujeme na to pány Šimony. Jako panu Stworovi mi záleží na svobodě slova, na lidských právech. Totalitaristé cenzurují, zakazují, ale každá totalita nakonec padne a její přisluhovači zmizí s ní.

139545

31.07.2007 10:27

Kdo dává pětky?

Nezveřejňovat IP a zrušit známkování

trosecky 212.?.?.?

Souhlasím s těmi, kteří si myslí, že zveřejňování IP adres je zbytečné. Nemá to žádný praktický význam, stejně to nikoho nepostihne a v podstatě to spíš poškozuje zvědavce. Známkování článků bych úplně zrušil, je to k ničemu a o kvalitě článku stejně nevypovídá.

140854

17.08.2007 10:37

Konec právního státu

RE: 100 % pravdivý článek, díky Richarde Králi

trosecky 212.?.?.?

Naprosto souhlasím s panem Králem i s Vámi. Případ Čunek byl poslední hřebíček do rakve. A my si to zasloužíme.
Přesto se asi brzy pozvracím z toho, že každej, kdo v této zemi něco nahrabal nebo něco ovlivňuje, je bejvalej kovanej komunista, předsedou vlády počínaje a prokurátory a soudci ústavního soudu konče. A tito komunisté pořádají hon na komunisty - bože, ano, zasloužíme si to, co máme.

141934

20.08.2007 09:48

Jak mě kontaktovali z Prague Post

Udělal jsem si závěr

trosecky 212.?.?.?

Na provoz Zvědavce jsem ještě finančně nepřispěl. To se teď změní. To je můj závěr z toho, jak moc Zvědavec a jeho garant leží NWO a jeho přisluhovačům v žaludku.

142092

22.08.2007 10:53

Hledá se vůdce

Má to opravdu smysl?

trosecky 212.?.?.?

Nulová informovanost, nulový zájem, nulové možnosti. Zkrátka generální stávka je úplný nesmysl. Estabilishment zvítězí, protože v konzumní společnosti, která se tady už vytvořila a pevně zakotvila, se 90% lidí nestará o nic než o sebe a o svoji žranici. Základna cizích vojáků? Proč ne, když to nebude za mojí zahradou, tak to vem čert.
Nám, těm zbylým 10% nezbyde, než vyklidit další pole a symbolicky se stáhnout zase do oblastí, o které estabilishment ještě nemá zájem. Jsme jak americký indiáni. Pořád jim ustupujeme, až jednou nebude kam. A pak nám estabilishment milostivě vykáže nějakou tu rezervaci, oblast, o kterou nemá zájem - třeba pár stránek na internetu. Někdy mám dojem, že je všechno zbytečný.

142301

09.01.2008 11:41

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Chci take vyjadrit svou podporu

trosecky 212.?.?.?

Ano, podle práva je to jedno. Za trestný čin se považuje pro společnost nebezpečný čin, jehož znaky jsou uvedeny v trestním zákoně i tehdy, dopustil-li se jej občan české republiky v cizině.
Tady se ovšem samozřejmě nejedná o žádný trestný čin. Také vyjadřuji podporu svobodě slova a jsem připraven připojit k věci své jméno (na internetu ho ovšem nezveřejňuji).

150844

24.11.2008 21:52

Byla jsem na Národní třídě 17. listopadu 2008: několik úvah

RE: Bolševik a kolaborant Havel...

trosecky 212.?.?.?

Až pan Vašek "Humanitární bombarďák" Havel chcípne, také si doma připijeme! Také se chystám podruhé v životě vyvěsit českou vlajku, protože to bude významná pozitivní událost pro celou zemi.

176659

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 0

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,17 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 595,75 Kč
1 unce stříbra
543,68 Kč
Bitcoin
686 131,27 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 151 723