Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané J.P.

Nalezeno 29 příspěveků, 19 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.04.2005 10:03

Povedená Grossova taškařice

RE: Povedena Grossova taškařice

J.P. 194.?.?.?

To já tedy nesouhlasím!
Klidně ať se spojí třeba s komunisty a udělají vítr, kterej profouká všecky podivný privatizace a osobní průsery poslanců a politiků (včetně ČSSD protože komouši si svou "osobní právní čistotu hlídají) a všechny střety zájmů.
A komunistického převratu se dnes musí bát jen idiot. Když se jenom podíváme kolem - kdo by je chráníl? Rudá Čína? Nebo severoatlantický pakt, kterého jsme členem?

48127

06.04.2005 10:15

Povedená Grossova taškařice

Povedená Grossova taškařice

J.P. 194.?.?.?

To já zase nesouhlasím.
Ať se socani klidně spojí i komunisty a udělají pořádný vítr mezi polistopadovými politiky a podivnými privatizacemi.
A bát se toho, že komunisti dnes udělají převrat mohou jenom idioti, nebo ti s máslem na hlavě. I negramotnýmu imbecilovi musí být jasné, že dnes je nemá kdo podpořit a udržet u moci.

48128

08.05.2006 11:37

Vroucí kotel jménem ČSSD

RE: Vazeni,

J.P. 62.?.?.?

Vladimíre! Máš určitě trpkou zkušenost, ale jako 33-letý svobodný člověk ti říkám: To je zoufalé řešení. jediný kvalitní vůdce ke každý sám sobě. Nespoléhej se na vůdce, který nakonec stejně popase své stádo, ale o stádo mu nejde.

Jsem pro dostatečně samostatné, pokorné a eticky uvažující jedince, kteří svojí vůlí chtěj žít mezi ostatními lidmi. Je to tvrdé, ale kvalitní soužití. Je naší povinností kvalitní lidi vychovávat v sobě i druhých, ikdyž to je velmi o hubu a není to ekonomicky výhodné.

Ano, jsem asi utopista [pláč]

Ale půjdu volit (nezbývá jiná lepší alternativa) nějakou menší stranu a preferencí nějakého člověka dole na kandidátce. Je to moje slabá vůle jak rozdrobit moc mocných.

Za svůj život chci stihnout udělat cokoliv, co by mne naplnilo v žití. Ale rozhodně to nebude závislá existence pod nějakým DOKONALÝM vůdcem. Až budu umírat, nebudu se stydět, že jsem byl jen hovno na něčí naleštěné botě.

105264

11.07.2006 11:33

Americká kolonie

smajlik

J.P. 62.?.?.?

http://www.lzive.cz/pokec/images/smilies/puke.gif

(Až dozvracíte, zkuste sem vrhnout pro změnu i nějakou myšlenku. Takhle víme jenom to, že jste TO fakt neměl jíst. Jinak hořký čaj a suchary. Přeji brzké zotavení. Editorka )

110290

27.07.2006 13:44

Občane, trhni si nohou

popularni ikonka

J.P. 62.?.?.?

koukám, od té doby, co sem přibyla ta modrá ikonka, je tu celkem populární.. achjo, jak příznačné k dnešní době... Držte se Zvědavci, čtu Vás!

111704

15.08.2006 11:18

Osvěžující inspirace z Orientu

pěkný obrázek

J.P. 62.?.?.?

Samozřejmě Váš názor je Ok, Jarmilo, jen mě napadlo, že i posuzování vkusu je subjektivní, neexistuje univerzální vkus nebo třeba estetika... Teď to myslím hlavně napříč kulturami. Ne viděno jednotlivci, ani z pohledu gender...

Zajímalo by mne, zda tyto pojmy lze odkrýt nějakým racionálním způsobem. Např. z čeho vychází pocit hlouposti, nevkusu? Existuje k tomu nějaká protiváha, jiná podmínka za které by to bylo esteticky jiné=lepší? Nebo je to v principu špatně?

...možná že to ale nelze rozebrat, protože to je klasický spor "rozum x cit"...

Mě osobně se líbí umění, které má něco složitějšího v sobě, ... než jen nahé ženské tělo. A přitom ta těla neodmítám...[smích]
Obnažit ženu pro "umění" je mnohdy prakticky jen technická záležitost, umělec pak sází na to, že umění se dostaví samo...

113928

15.08.2006 17:46

Osvěžující inspirace z Orientu

RE: pěkný obrázek

J.P. 62.?.?.?

no to je škoda, že jste mi nevysvětlila PROČ to je nevkusné... Jen konstatujete že je toho příliš. Když půjdete do zahradnictví a uvidíte obrovský záhony kytek, jedna jako druhá... vyšlechtěné do detailu, ...tak je jich taky příliš.. a jsou snad podle vás nevkusné? (když tak nad tím přemýšlím, tak pro mne skoro ano) A jsou nevkusné i pro někoho, kdo je alergický na kytky, jenom proto že má alergii? ... Zkuste argumentovat racionálněji, nebo pouze za sebe.

Další text už je konkrétní vyhranění ke konkrétní věci...
Mě to zajímalo v obecné rovině. Bohužel se obávám, že k obecnému vkusu nedospějeme a tak s respektem musím uznat, že čínská dívka na fotce rautu je pro mne sice poněkud zvláštní způsob požitků, ale zříkám se prohlášení, že "to je nevkusné na věčné časy a nikdy jinak!" [chechtot]

113966

14.09.2006 14:44

Den zúčtování: Kolaps americké ekonomiky

Proč je takový vzdělávací systém.

J.P. 89.?.?.?

Proč? to je jednoduché. Protože to evidentně není v zájmu těch, co tě "jako občana" pasou. Viz teorie ovcí a bači. Smutný je, že tady nikdy nediskutujeme s bačou, tady se pohybují jen ovce, berani, hlídací psi, vlci a svině. [smích]
Stát, korporace a banky potřebují dostatečně pracovitou ovci, kterou můžou holit daněmi a ještě utahovat kohoutky. Přílišné vzdělání by jim produkovalo moc chytré a samostatné lidi, kteří by nebyli tak poslušnými ovcemi. Vzdělání má proto strop, která správná ovce ani nesmí rozeznat.
Aktivity, které vzdělání podporují a sociální kecy jsou pro reprezentaci státu okrajová nutnost, aby ji lidi uvěřili, že "to samozřejmě myslí pro ně dobře" ...
Poslední inkarnace této "demokracie" je opravdu špatný pokus na lidech... platíme za něj my a budou platit ještě děti našich dětí... [pláč]

116661

22.09.2006 12:23

V bludišti pokřivených zrcadel

dobrý postřeh, špatné očekávání

J.P. 89.?.?.?

Ano, to je VELMI správně odpozorováno.

JENŽE: toto "přesdržku" příjde od přírody ve chvíli, kdy už člověk (jako podmnožina mnohem silnějších přírodních procesů) bude dávno za hranicí návratu.
Takže příroda v rámci zachování svojich dvou pudů člověka odstaví k zániku.

Máme zatím na vybranou. Pak už ne.

117344

22.09.2006 15:39

V bludišti pokřivených zrcadel

to je blábol

J.P. 89.?.?.?

nesouhlasím s tvým odstavcem k Bushovi:

Jednoduše proto, že řešení následků nic podstatného neřeší. Jen sis našel argumenty, jak toto jednání obhájit.

zamyslet by ses měl ty. Realita je v tom, co už nemá nadřazený stav. K tomuto stavu ti popíšu realitu, která je založená na příčinách tohoto všeho a zahrnuje pochopitelně i následky, o kterých je řeč. A z toho se pak dají dělat řešení.
Že mají lidi krátkou paměť, je smutné. To bude zas příčina že lidstvo něco podělá.

To, že ti nějakej bejvalej agent přitakal je argument? CO tenhle konkrétní člověk udělal kvalitního pro lidstvo, že schvaluje způsoby, které mají na lidi dost významný dopad?

Hlavně mi neargumentuj tím, že JEN dělal svou práci. Kdyby každý děla jen svou práci, tak byl Gándhí nosič vody a Dalajláma dodnes roztáčí modlitební mlýnky.

117349

22.09.2006 15:45

V bludišti pokřivených zrcadel

typické - nejednotný slovník.

J.P. 89.?.?.?

"Pravda, spravedlnost a právo" kterými se každý zašťiťuje jsou velmi různě vyložitelné pojmy. Jsou relativní! A na tom staví všechny ideologie.

za daných civilizačních podmínek (které tento stav jen utvrzují) je to neřešitelné nějak zlepšit.

117351

23.11.2006 02:52

Jako za bolševika...

důvod mi příjde jasný

J.P. 89.?.?.?

Až spadne USA do hlubších problémů, začnou někteří obyvatelé přemýšlet o tom, že by mohli z toho pekla odcestovat.
No a aby alespoň někdo zůstal a vydělával FEDu na úroky z dluhů, tak z poddaných udělaj ještě vězně vlastní "svobodné" země.
Bohatých se to zase nebude týkat, ty si svoji svobodu zaplatí, nebo se vykroutí jinak a zmizí. Na práci jim tam zůstanou chudáci.
Ostatně vězení v USA už teď mají dost.

122055

13.12.2006 21:24

Ruka ruku...

opečovávat?

J.P. 89.?.?.?

nezlobte se, ale to mi příjde jako hloupý názor. CO má být chráněno? Kým??? čím??? nějakými soutěžemi a cenami? cože??

To je podobně choré, jako že "digitální televize se musí dostatečně propagovat - a proto na kampaň narveme ze státní kasy miliony korun" ...
Nepochybně je internet "zatím" jediné demokratické médium dostupné široké veřejnosti. A je to možná jedna z posledních šancí.
Ale mám obavu, že to tak dlouho nezůstane.. Všichni NWO kámoši už si dlouho drbou hlavu, jak to mít pod kontrolou a jediné co jim brání je technický problém... internet je decentralizovaný.
Sliby a naděje co všechno s internetem bude.. mi zas připadají jako sliby že ta "blikací bedýnka" (rozumějte TV) bude jednou umět vzdělávat i toho nejchudšího, přinese poznání a veskrze samá pozitiva. A podívejte se dnes - co v televizi jede a kdo se z toho nejvíc napase. [bliji]

Takže si to neidealizujte. Aktivity na internetu už jsou dávno rozděleny, tvrdý boj o zrno běží už nějakých 10 let... Investice do technologií nejsou rozhodným prvkem ve vývoji společnosti k něčemu lepšímu. A zejména ne ty, které budou sloužit jen vyvoleným.
TÍM DŮLEŽITÝM JE DLOUHODOBÁ A NESELEKTIVNÍ INVESTICE DO VZDĚLÁNÍ. A ta se samozřejmě nehodí do krámu těm nahoře. Oni budou živit internet penězi jen do té doby, dokud budou mít naději že jej jednou budou mít pod kontrolou. Pokud zjistí, že to je totálně bez kontroly, budou naopak dělat vše proto, aby vznikaly zpoplatnění a restrikce a úpadek.

Fandím internetu, ale jen jako virtuálnímu zprostředkovateli lidských hodnot, ne jako materiálnímu nástroji s ekonomickými cíli . Kašlu na sliby "co předčí dnešní fantazii" ... Protože většinou skutečně předčí, ale v tom horším smyslu. Podstatní jsou lidé, kteří internet (nebo nastupující medium) budou chtít/umět, použít tak, abychom byli lepšími lidmi, ne ještě hloupějšími ovcemi... Mám také velkou obavu, že nové generace nebudou chytřejší než ty starší.. budou jiné, ale budou už adaptovány na zcela šílený svět. Nebudou vnímat to špatné. Proto považuji za důležité v každé generaci propojovat více generací a předávat si znalosti. Díky mixu starého a nového může vzniknout to lepší... Nikdo ještě nebyl génius z čista jasna.

123446

30.01.2007 21:40

Demonstrace Ne základnám

jen dodám k demonstraci

J.P. 89.?.?.?

byl jsem tam, souhlasím že to byli slušní lidi všech věkových kategorií a neviděl jsem žádné "živly". Při cestě jsem postřehl pouze 2 mikro-provokace: jedna byla z trafikového stánku na Můstku, dement uvnitř jakmile pochopil o co jde, tak začal hulákat ano základnám nikoliv z důvodu názoru, ale hlavně aby někoho zaprudil. Nikdo si ho nevšímal. Podruhý to bylo na starém městě, kdy šel dav ulicí a vedle stál ulízaný debílek s mobilem u ucha a někomu si hlasitě stěžoval na to, "jak zase nějaký dementi stávkujou" a proto zřejmě nemohl odjet svým zaparkovaným autem. Opět na to nikdo nereagoval. Zde to je možná vzorek společnosti, komu současný stav vyhovuje.

Demonstrace byla docela slušně obsazená, čekal jsem méně lidí. Doporučuji jednu věc: Je nesmysl demonstrovat v Jincích. Tam to je zbytečný, ani tam nepřijede Nova. Nutno demonstrovat uvnitř města, v pracovní době, před úřady, dále na místech, kde to nejvíce překáží, kde to obtěžuje "ovce s nákupními taškami" kde to prudí podnikatele s restauracemi pro bohaté cizince a podobně... Projevovat se na veřejném prostoru. Tam to má větší smysl, než u brány vojenského prostoru Jince.

127418

11.02.2007 01:47

Írán: válka se blíží

Video - rozhovor s prezidentem

J.P. 89.?.?.?

Prezident Islámské republiky Irán Dr. Mahmoud Ahmadinejad v 80ti minutovém rozhovoru televize CBS.

http://tinyurl.com/2jl53m

128429

17.02.2007 18:38

O jednom protestním emailu

už jsem to udělal dávno - a výsledek

J.P. 89.?.?.?

posuďte sami: http://tinyurl.com/3xehpd

jinak zvažuji pokračovat, ale chytřeji. => tj. formulaci konzultovat s právníkem a opakovat.

Držme si palce.

129083

21.02.2007 04:56

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

to samé nakresleno

J.P. 89.?.?.?

mapa vojenských aktivit USA. http://tinyurl.com/yqfpzj
..a další...

129306

23.02.2007 16:05

Test novomanžela

trochu k tématu

J.P. 89.?.?.?

jeden vtipný příběh ze života:
http://jims-empire.com/main/?p=327

129431

27.02.2007 01:46

Zvířecí holocaust

videa k tématu

J.P. 89.?.?.?

Videa z google koncentrovaná na blogu:
o zvířatech: http://tinyurl.com/38v8uo
o průmyslové výrobě potravin: http://tinyurl.com/2vpnqt

129576

12.03.2007 03:57

Klášterec nad Ohří doplácí na rychlý internet

stěžovat, stěžovat!

J.P. 89.?.?.?

Napadlo mne: pokud to nelze v ČR, tak snad v EU? Dá se to nějak použít v tomto případě?

Občanská společnost – jak se efektivně zachovat při prosazení občanských zájmů
Europe Direct – pomoc pro řešení některých věcí týkající se Evropské unie.
Průvodce občana mechanismy podávání stížností v rámci EU - co dělat v případě že jsou vaše občanské zájmy poškozovány na Evropské úrovni

130603

05.04.2007 05:32

Jsou USA legálně v bankrotu?

EU VS.USA

J.P. 64.?.?.?

DOPORUCUJI SKANDINAVSKOU PUBLIKACI KTERA POROVNAVA EU A USA NA WEB: WWW.TIMBRO.COM ZAJIMAVY POROVNANI DVOU EKONOMIK Z POHLEDU 15 ORIGINALNICH CLENU EU

132266

jednoduše udělejte více položek z více webů. Výběr konsensem přispěvatelů Zvědavce.
Nemusí se odebírat hned celé RSS, ale třeba jen poslední 2 články.
Důležité je mít povědomí kdo co píše.
Zhodnocení JAK a O ČEM píše je až v druhé řadě. Týká se i BL.

133341

03.05.2007 23:11

Majitelé MACu, pozor!

jo

J.P. 89.?.?.?

Autorun na OS X je skutečně nesmysl, automatické spouštění se prakticky týká jen médií, nikoliv aplikací. Autospouštění scriptů je pak velmi specifická věc, která s myšlenkami v tomto článku nemá moc společného.

Pokud jde o praktické šifrování obsahu disku, tak funkci FileVault považuji za dostatečnou metodu pro 99.9% případů.

134540

05.05.2007 19:10

Od krize racionality ke kritickému objektivismu

RE: Trapnost

J.P. 89.?.?.?

No vidíte a to je na tom to pěkný, pane Draslík (Síra!) [velký smích]
každej si vybere na co má. Vydavatel si taky vybral.

Dramenbejs má skvělou šanci vyslovit své myšlenky na své vlastní bedničce v nějakém jakémkoliv Hyde Parku a nemusí své myšlenky komplikovaně řešit zde.

134680

15.08.2007 12:27

Mění Google pořadí stránek v seznamech?

pro méně znalé

J.P. 89.?.?.?

Zajímavý článek, já ještě doplním pár info o Google. Nejsou tajné, spíše je však mnoho ovcí neví. A google je protě používá, protože.. je to komerční organizace. Ostatní (kteří už vědí) prominou, že opakuji triviality.

takže:
1. pořadí umístění odkazu ve výpisu je ovlivněna nejen předplacenými odkazy (AdWords) ale také tím, jakou jazykovou verzi preferujete. Google má tendenci přinášet lokální zorávy před zahraničími. Proto nepoužívám český Google.

2. pro správu zobrazení určitých URL má Google několik administrátorských nástrojů, které můžou ovlivnit zobrazení.
Také když někdo cizí nabonzuje nevhodný link, tak jej Google může odsunout na velmi spodní pozice, nebo jej dokonce zneviditelnit. Více info se dozvíte na servisních stranách Google. Ano, Google umí cenzurovat, nejen URL a obrázky, ale i jiné typy dokumentů.

3. pro podrobnější správu vlastního webu existuje Google Webmaster Tools. Má několik funkcí, které mohou ovlivnit zobrazení stran. Umí pak také naindexovat strany, na které nevedou žádné odkazy, pokud mu řeknetes pomocí sitemap kde jsou.

4. Pozor.. populární je vyhodnocovat relevanci způsobem "google vyhodí 458.557 výsledků" ... a proto ... blablabla... Jak si lze všimnout, google dokáže zahrnout do takových výsledků i synonyma, nebo významy související, ne však zcela přesné. Proto je to spíš orientační údaj.

Berte Google jako komerční databázi. Nic víc. A z kuste si představit svůj život na internetu bez něj. Možná vám dojde, kam směřuje.

141779

09.09.2007 02:50

Nekuřáci mají také práva

racionální článek

J.P. 89.?.?.?

Jen k tomu vztahu legality a státu:
Státu vlastně nevadí, pokud užívaná droga delší dobu zachová člověka v pracovní schopnosti. Stát potřebuje aby člověk pracoval a platil daně. Stát (úřední aparát který vykonává moc a přerozděluje hodnoty) nehorázně parazituje na pracovní síle jednotlivců. K tomu mu ti jednotlivci musí otáčet zboží, nebo služby. A musí jich být dostatek. Formální hrozby státu o škodlivosti jsou proto aby se zachovalo dekorum. Důležitá je ale účetní výsledovka. Kdyby stát na prodeji tabáku stále prodělával, nebo mu díky kouření unikaly jiné ZÁSADNÍ peníze a lidské zdroje, okamžitě změní zákony a vytěsní tabák ze společnosti. Na celém světě. Ale to tak není, protože tabák je skvělé zboží.
Kdyby heroin atd. nebyl tak rychle likvidační, zcela jistě by byl legální. Stát neřeší etické nebo humánní aspekty, priorita je efektivita = zužitkovatelnost lidských zdrojů. Tedy daně.
Kdyby následkem kouření byla vysoká inteligence, bylo by okamžitě nelegální. Protože větší množství chytrých lidí vždy ohrožuje metodiky státu založené na ohlupování mas.
Nelegální drogy pouze rychle likvidují a následná léčba je jenom ztrátová. Je prakticky zbytečná. Alkohol, kouření jsou "léčitelné" tj. nejenže kouřením platí daň navíc, ale když vznikne problém, je šance že náklady na léčbu se vrátí v systému tím, že člověk zase bude platit daně. Také v lécích atd. se státu točí peníze, tj. zase zisk na daních.
Alkohol a kouření a související styl života je dobře kompatibilní s dalšími zdroji peněz: clo na zboží, sázky a hazard, výherní automaty a kasina, konzumní život. Feťáky brzy tyto kratochvíle přestanou zajímat, zatímco s alkoholem i kouřením je možné je celoživotně rozvíjet.
Cílem je zjednodušování obyvatelstva, které má být hlavně k tomu, aby chodilo do práce, vydělávalo. Aby moc neremcalo, tak se mu dovolí určité kratochvilky, které ale zákonem stejně stát kriminalizuje. Je to celé zotročování chtíčem.
Všechny kydy kuřáků o jejich svobodných právech jsou už jen vnuceným následkem toho, co vše si neuvědomují v širším kontextu. A ti, kdo na tom vydělávají (stát, korporace) v těchto kontextech uvažují velmi precizně.
P.S. nechci jen tak urážet kuřáky. Jen vím, že to kouření a velmi dlouhodobá masáž opravdu formuje svobodné myšlení lidí. [bliji]

143422

12.09.2007 15:54

Milovaní zombíci

milujete penize?

J.P. 89.?.?.?

co si myslíte o tomto článku?
http://www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/komodi...

(ptám se, že mne zajímá spíše názor lidí odsud. Jinak bych s mohl ptát i na jejich diskusi)

143692

28.07.2012 16:32

Válka na všech frontách

To neni nic noveho

J.P. 217.?.?.?

Ten, kdo zna dejiny vi, ze snaha likvidovat Rusko probiha jiz staleti. Nejprve do hry zatahli Turecko a pak pruliv Dardanely
odtrhli od bulharskeho vlivu a zridili tam turecke panstvi.
Na vychode je omezili jen malym uzemim kolem Vladivostoku a
neumoznili, aby vyuzivali sice cinskych uzemi jako Port Arthur
k pristani velkych lodi.Na Baltu podporili vznik baltskych statu
a tim na tehdejsi dobu nemohlo byt Rusko namorni velmoci jako Anglie a Francie.Prvni svetovou valku vyprovokovali zabitim rakouskeho naslednika trunu a vedeli, ze si to Rusko nenecha libit a napadne Srbsko. Nemecko melo smlouvu s Rakouskem a bylo povinno pomoci Rakousku.A tak se jim povedlo zatahnout Rusko do valky, kdyz vedeli, ze rezim je ohrozen bolsevismem.
Cekali, ze se polozi a nebranili Nemecku, aby ho napadalo.
Presne podle stejneho receptu jako pouzil Churchil - nechame oba
vykrvacet a zbavime se tak strachu o kolonie.
Rusko a Nemecko musi padnout, aby nam nevzali kolonie.
A v te taktice pokracuji i dnes - oba dva staty jim stale prekazi
a jiste vyuziji prelidnene Ciny, aby jim k tomu pomohla.

272621

02.09.2013 13:54

Amerika totálně zdiskreditována

USA v dekadenci

J.P. 37.?.?.?

Jestlize USA vzdy napada nejakou zem, tak si jako maly kluk nejprve vymysli duvod. Vietnam pry hrozil, ze bude komunisticky a dnes jim nevadi ani Cina. Irak mel pry zbrane hromadneho niceni,V Afganistanu pry se skoli teroriste a pry zabitim Bin Ladina bylo vitezstvim nad terorismem.V Syrii byl pouzit plyn, ale dosud se nepotvrdilo, kdo ho pouzil, pokud k tomu nebudou prinuceni organy OSN.
Slovo terorismu bylo umele vytvoreno take jako duvod a odkaz na neho slysime stale a otravuji nas zivot vsude, zejmena na letistich.
Stale jsou pochybnosti kdo zorganizoval takovou velkou akci naletu na mrakodrapy v New York.
Takovou akci nemohli zorganizovat lide bez ohromneho zazemi
tim meine pak nejaky Bin Ladin.
Nebyl jsem zastancem SSSR, nebot i tam se lhalo ale v takovem rozsahu jako dnes to nebylo. Rusove maji v sobe cit a pochopeni
pro druhe a proto -cela staleti je zapad nenavidel a vsude omezoval- zejmena k pristupu k morim-

295393

Káva pro Zvědavce

64

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 141 čtenářů částkou 22 263 korun, což je 64 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Katalog Ikea nevyšel. Kvůli černochovi s číslem31.10.20 10:04 Neurčeno 0

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 1

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,38 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,47 Kč
100 japonských jenů
22,34 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 930,26 Kč
1 unce stříbra
552,84 Kč
Bitcoin
316 303,24 Kč

Poslední aktualizace: 31.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 591 430