Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané liberal

Nalezeno 13 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.11.2005 11:58

Čína: ekologická bomba tiká

Komunisté jsou špína Nr. 1, ale i ekologisti, lidskoprávní aktivisti a další levičáscká lůza

liberal 194.?.?.?

Já plně podporuji obchod a rozvoj ekonomiky a ne nějakou pochybnou ekologii či lidská práva. Jediné právo, které platí je Právo Silnějšího, tedy svobodně konat to co se mi zachce a budu mít z toho profit. To je základ liberalismu, tedy ekonomického.A ti chudáčci, ti at za svou hloupost a neschopnost vymřou.Když jsou tak přiblblí a vybrali si špatné místo k životu. přece každý člověk má nemomezené možnosti a svobodu a je to pouze jenom jeho vina, že si nebyl schopen zařídit život, aby byl štastný a nedostal se do takové situace v jaké je.I ti socanští horníci. Darwinuv přírodní výběr tyto neschpnéjedince vymítí ze světa až budou zde pouze jen silní jedinci,kteří budou podnikat a budou naplňovat logiku laissez faire. Zkoncujme s jakékoliv levici a každým projevem sociálního cítění. [smích]

78441

16.11.2005 12:43

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komunisté jsou špína Nr. 1, ale i ekologisti, lidskoprávní aktivisti a další levičáscká lůza

liberal 194.?.?.?

No, samozřejmě to by byo tak vychytané, že by jsem se nepokusili o úplné vymícení chudých )samozřejmě přirozeným přárodním výběrem, který by jsem nastavili), některé by jsme zaměstnali v nadnárodních řetězcích a pracovali by na nás. Buď smrt v bídě, nebo raději přežít ale proacovat pro nás. To druhé je správné. A skvěle by to fungovalo a už jsou místa, kde totak funguje.A ti méně radikální by jsme přeškolili kurzy a zaměstnaneckými školícími centry, že by pak mysleli jako my, liberálně demokraticky)

78463

16.11.2005 15:26

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komunisté jsou špína Nr. 1, ale i ekologisti, lidskoprávní aktivisti a další levičáscká lůza

liberal 194.?.?.?

(i)Výborný plán. Ale moc volnosti k rozhodování bych těm chudým nenechal. Zbytečné přemýšlení odvádí od práce. 20 hodin denně tvrdé práce za svištění biče a kdo by to přežil, mohl by dostat i nějaké odpadky k jídlu.(/i)

Ale právě to by motivovalo lidi k vyšším pracovním vákonům a za své podané výsledky by mohli dosta více volnosti (peněz). Svoboda není právo, ale je to pouze zásluha, že někomu něco odevzdáte a nežijete jako parazit.Snaživější a bohatší, chytřejší člověk má nárok na leošáí jídlo, ti méně schopni se musí smířit s těmi odpadky, protože si je zaslouží.

(i)Ta školící střediska - vymývárny mozků - by se mohly nazývat třeba gulagy. Je to už vyzkoušené a tak proč to měnit? (/i)

To zas přeháníte, prostě by to byla školení, dobrovolná a svobodná a placená školení, kde by již motivovaný člvěk tvrdou prací a námahou by měl zájem o tyto školení pro nové myšlení. )umění flexibilního a efentivního myšlení, nebo také školy pozitivního myšlení)
Ti, kteří by neměli zájem, musí žít v bídě a ti křeří by provokovali by si mohli vyslužit nějakej ten trest třeba odnění svobody, aby nebyli hrozbou pro liberální společnot.

jsem příznivcem ODS.

78487

23.11.2005 11:34

Německý kočkopes je na světě

Sociální cítění je špatné.

liberal 194.?.?.?

Spíše by bylo dobré zrušit veškeré ty sociální výdobytky, které získávali po dlouhá léta za vlád sociálních demokratů.Žádná dovolená na zotavenou, žándé odbory, žádné stavenky či zaměsntaneké výhody jako jsou služební byty, auta, počítače a mobily.
K růstu ekonomiky by pomohlo také výrazné utužení zákoníku práce, aby se ti zaměstnanci tolik neulejvali.Vždy by se stanovila pracovní smlouva na dubu určitou (1rok). Dále bych zrušil nárok na mateřskou dovolenou, všude bych zavedl čipy a píchačky a kamery, kde by byli ti zaměstnanci hezky pod drobnohledem. Výpověd by mhl podat zaměstnavatel bez uvedení důvodu, jelikož ty důvody brání zaměstnavatelovi svobodné podnikání.Soc a zdrav pojištění by bylo soukromé.Byl bych také pro aby se zrušila egulace pracovní doby a tím by se tak liberalizoval pracovní trh a prostředí, takže by měl zaměstnavatel volnou ruku v určování délky pracovní doby, což by bylo flexibilní a efektivní pro růst liberální ekonomiky a demokracie.

79776

23.11.2005 15:16

Německý kočkopes je na světě

RE: Sociální cítění je špatné.

liberal 194.?.?.?

No to je sice hezké, to co mi tady vykládáte ale vše je naprosto neopodstatněné a totálně mimo.
Ti chudí, neúspěšní, nepovedení, zmetci a jim podobní si za svou bídu a životní situaci mohou především sami. Je to pouze jejich osobní selhání a nesou za své činy naprostou zodpovědnost. Systém ta nic nemůže. Ten je naprosto v USDA v pořádku.Liberální demokratický systém poskytuje občanovi neomezené možnosti a svobodu v uplantnění a seberealizaci a poskytuje občanovi konat SVOBODNE a DOBROVOLNE"laissez faire" bez překážek nějakých socilních a státních regulací.Ti chudí, kteří se nebudou chít podvolit tomuto systému, tak budou muset počítat s následky svého selhání. Prostě umřou hlady a tím se postupně společnost pročistí od těch neúspěšných a neschopnýcha lidký rod bude silnější s kvalitnějšími jedinci, kteří povedou lidstvo k větší prospěritě a růstu bez nějakých nepodarků ,kteří by překáželi v pohybu mezinárodního kapitálu.

79791

20.12.2005 10:20

Co je hrozbou svobodné společnosti?

Svobodné společnosti škodí především socialismus, altruismus,solidarita a levicové myšlení ci sociální smý

liberal 194.?.?.?

A základem liberální demokracie je ryzí volný trh.
„Za komoušů platívalo, že kdo má moc, má i peníze. Teď platí, že kdo má peníze, má i moc“ napsal pan Renčín pod svůj „vtip“ 15 let po revoluci.

A to je typický levičácký neliberální autor.

Pan prezident kontroval: „Svět peněz je světem svobody, nikoliv světem moci. Svět moci je světem bez peněz.“ taky 15 let po revoluci.

A toto je duchaplná a velmi pravdivá skutečnost narozdíl od hipísáků a socialistů, kteří říkají opak.

A toto je např. velká osobnost české elity, ze kterých by jsme si měli brát příklad.

http://i.idnes.cz/05/122/maxi/ADfcb9c_bakala.JPG


84576

09.12.2006 14:52

Sebevražda protiválečného demonstranta

Akt psychycky nemocného feťáka, sektáře, bolševika, socana, zakomplexovaného ubožáka

liberal 88.?.?.?

Co k tomu říci? Takových lidí není potřeba. Sebevraždy provádějí lidé, kteří si prostě hold nedokázali zařídit svůje životy tak, aby byli spokojeni a štastni. Tento případ demonstruje, že alkoholismus, drogy, četba závadných náboženských textů, závadné litetratury, pochybné feťácké psychoidní hudby, či nebílé hudby degeneruje osobnost. Navíc si myslím, že to by levičák, jak jinak, že? Tito lidé čtou sociálkomunistické knížky a proto mají takhle zdegenerovanou mysl. Já jen doufám, že mor alterrnativního nedemokratického životního stylu neinfikuje další lidi. K likvidaci těchto pochybných alternativ by měly být učiněné příslušné a tvrdé právní korky ke schálení přísných právních norem. Tyto normy by ochraňovaly naše liberálně demokratické zřízení od špíny humanismu, levičáctví, závisti a zakomplexovanosti.

123152

29.12.2006 15:12

Média

RE: mno

liberal 88.?.?.?

Ano, tady na zvědavci se razí totální nesmysl o pochybném globálním oteplováním a změn v klimatu. Stav klimatu a životního prostředí se totiž vůbec nezhoršuje a tak nevidím důvod k různým ekologickým plkům, že se máme k přírodě chovat ohleduplně. To akorát levičáci a bolševičtí sociálkomunisté neustále vřískají, že kácení pralesů, výstavba nových průmyslových zón, zvýšování produkce CO2,automobilový průmysl, zbrojařský průmysl škodí přírodě. Lidská činnost ani náhodou neškodí přírodě, jelikož na Zemi bývaly dříve ještě horší podmínky, než je máme dnes. Zemi neškodí produkce hnojiv, GMO, klonování, vypouštění toxixkých látek do řek a moří. Příroda si se vším poradí. Jo a samozřejmě souhlasím s pokusy na zvířatech, jelikož jsme my páni tvorstva a příroda jsou prostě kapitálové zdroje, které je nutno efektivně, flexibilně a ekonomikcy využíta a řádně investovat. Příroda je zboží jako každé jiné.
Skeptického ekologa jsem česl a je to taková železopancéřová pěst na všechy lidi, kteří chtějí chránit přírodu.

124228

29.12.2006 15:41

Média

RE: mno

liberal 88.?.?.?

Ne ironie to opravdu není. Ekology = ochránce přírody a zvířat nesnáším. Podle mě to jsou komunističtí pošuci, kteří bojují proti zlému kapitalismu. A bohužel mají hodně zastánců. Mimo jiné náš prezident se řadí taky ke skeptikům.
Tuto knihu bych doporučil jako povinná četba do škol, aby bojkotovalí všechno ekologické.
Nedávno jsme pořádali v našem městě akci Den s auty jako protiakci akce Den bez aut.

124230

29.12.2006 16:35

Média

RE: mno

liberal 88.?.?.?

Ničení je sobecký byznys.


Takto reagují vždycky bolševici, když vidí někoho, kdo je úspěšný, jde si sám tvrdě za svým, nebojí se ostatních závistivců, kteří by je trestali za svoje schopniosti a úspěch.

Příroda si se vším poradí, jelikož příroda a kapitalismus, či volný trh se nevylučují.

124237

29.12.2006 16:39

Média

RE: Skepticky ekolog?

liberal 88.?.?.?

" .....proroci, kteří přicházeli s optimistickými předpověďmi, byli automaticky považováni za proroky falešné."

Ti nevěřící tomášové byli komunisté. A komunisté, pokud je mi známo v Boha nevěří.
Optimismus je základ pro úspěšný, bohatý a zdravý život. Pesimismus je vlastností flustrátů, budižničemů, kteří nic neumí a berou sociální dávky a volí levici.

124238

30.12.2006 15:37

Média

RE: Lomborg je podvodník

liberal 88.?.?.?

Podle mě je to tím, že jeho názory jsou správné a názory odpůrců jsou lživé a sociááákomunistické

124296

30.12.2006 15:40

Média

RE: mno

liberal 88.?.?.?

pane Gejdoš, za svými názory si pevně stojím a vše co jsem zde napsal myslím upřimě vážně.

124297

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 5

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,36 Kč
Euro
27,46 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,48 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 967,30 Kč
1 unce stříbra
548,56 Kč
Bitcoin
309 742,99 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 538 800