Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jirina

Nalezeno 19 příspěveků, 11 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.04.2005 20:14

Výročí masakru v Dair Yasin

RE: Výročí masakru v Dair Yasin

Jirina 212.?.?.?

Nikdo se nemuze dopoustet mnohem horších atrocit, než se kdy připisovaly nacistům! Muzete ale klesnout na stejnou uroven - to uplne staci.

48689

10.04.2005 20:27

Výročí masakru v Dair Yasin

RE: Propaganda ignorujici souvisejici udalosti

Jirina 212.?.?.?

Mel by jste se prihlasit do jeho kursu.

Spravne spisovne "Mel byste se prihlasit do jeho kursu."

48690

04.12.2006 08:15

Becky

RE: GRATULUJI PANE STWORO

Jirina 66.?.?.?

Mindy, neveste hlavu. Nejste prvni zenska ktera naletela zenatemu chlapovi z ciziny.

122747

06.12.2006 03:03

Becky

RE: GRATULUJI PANE STWORO

Jirina 208.?.?.?

Pane v anonymite.
Zadne podrobnosti vam nesdelim. I kdybych je vedela, bez svoleni pani Mindy bych je nemohla otisknout.
Zenske muze porozumet zase jenom zenska a pani Mindy se s nami rozloucila bez dukladneho vysvetleni a bez varovani. A v tom jejim dopise zacinkalo par slzicek, takze nas ta pani neopustila ani kvuli penezum, ani kvuli nedostatku casu.

122928

06.12.2006 04:04

Pošlete pohlednici lidem vězněným za jejich názory

Politickym veznum na Kubu

Jirina 208.?.?.?

Dalsi jmena nekolika stovek lidi veznenych za jejich nazory muzete najit zde:
http://www.fiu.edu/~fcf/polpr.html
Pohlednice budete ovsem muset poslat primo diktatoru Castrovi. Samotni veznove nemaji prijem posty a balicku povolen.

122937

07.12.2006 09:21

Pošlete pohlednici lidem vězněným za jejich názory

RE: Politickym veznum na Kubu

Jirina 208.?.?.?

Komu slouzim, napovedo? Na rozdil od vas nikomu. A na Kube vladnou komunisti porad, nelzete. Dokonce porad to stejne sadisticke prase a az to prase chcipne, vezme to za neho mladsi braska.
A ty stovky nebo snad tisice politickych veznu nesedi ve fesackych kriminalech, nemaji vyber jidla a celou armadu pravniku. Proc bych mela posilat pohlednice nekolika zlocincum kteri si ziji v luxusu a podporovali skoro tak strasny rezim jako je ten Castruv?

123023

07.12.2006 22:43

Pošlete pohlednici lidem vězněným za jejich názory

RE: Politickym veznum na Kubu

Jirina 208.?.?.?

Pane Napovedo, nevim proc to tykani, povyseny ton a drze poznamky o tom, ze potrebuji dostudovat. Dostudovat potrebujete predevsim vy.
Kubanske hospodarstvi zilo vzdy z milodaru. Napred z milodaru RVHP, nyni vse plati EU a Chavez. Pripominate me cloveka, ktery se obdivuje zebrakovi za to, ze dokazal hodne vyzebrat.
Take vase podani historie hned po revoluci je nesmysl. Castro byl v te dobe dokonce ve Spojenych Statech na navsteve a slibil tehdy primo do televiznich kamer svobodne volby. Lhal a ke komunistum se pripojil, aby se stal nejdele vladnoucim stalinistickym diktatorem v historii.
Mozna ze opravdu nejste komunista, ovsem stalinisticke lzi tady chrlite jako na bezicim pasu.
Ja zde ani vam ani ostatnim pritomnym nerozmlouvam posilani pohlednic neonacistum do fesackych kriminalu. Jen se divim, proc zrovna jim a ne statisicum opravdovych politickych veznu, kteri ziji v nesrovnatelne horsich podminkach.

123052

08.12.2006 01:54

Pošlete pohlednici lidem vězněným za jejich názory

RE: Politickym veznum na Kubu

Jirina 208.?.?.?

Tady, jste vy ale vztekloun a hrubian! Ale dobre. Batista byl pochopitelne lump a jeho odstraneni bylo v poradku. Kdyby ho Americani nechteli nechat padnout, tak by nepadl. Stacilo, aby synkove z burzoaznich rodin Castro a Guevara neznarodnovali (kradez), neumlceli opozici a usporadali volby (diktatura) a nedovolili rozmisteni nuklearnich raket nekolik minut letu od Floridy. A nebylo by zadne embargo.
Pane Napoveda, muzete kricet ze vsech sil, ale pravdu neumlcite. EU poslala po padu komunistickeho bloku na Kubu miliardy, penizky vyschly az po monstrprocesu s 75 disidenty pred nekolika lety. Ted plati Chavez. V obou pripadech se opravdu jedna o milodary, protoze Kuba nema, co by na oplatku nabidla.
Rada bych se vas na neco optala. Kdyz maji toho Castra vsichni tak radi jak rikate, proc neusporada volby a nenecha lidicky kteri ho tak miluji svobodne cestovat?
A prosim vas, nesrovnavejte muslimske bojovniky drzene v Guantanamu s uciteli, spisovateli, novinari a basniky ktere drzi protipravne ve vezeni Castruv rezim.

123067

09.12.2006 08:59

Sebevražda protiválečného demonstranta

Chyba v prekladu

Jirina 208.?.?.?

Vyraz high school se neda prekladat do cestiny jako vysoka skola, tedy skola na urovni univerzity. High school je v Americe casti zakladniho vzdelani a konci Grade 12.
Ten pan tedy nedokoncil ani zakladni skolni dochazku.

123139

09.12.2006 20:25

Izraelská lobby tvrdí, že Pentagon je „infiltrován islamofašisty“

RE: Dějiny se opakují

Jirina 208.?.?.?

Mylite se vy, pane Svoboda. Pripad manzelu Rosenbergovych nemel nic spolecneho s vysetrovanim Vyboru pro neamerickou cinnost. Manzelum Rosenbergovym byla prokazana spionaz ve prospech SSSR a jejich ucast na prozrazeni nekterych tajemstvi okolo vyroby atomove bomby nepotvrdily jen odtajnene materialy, ale i kniha Nikity Chruscova.

123173

09.12.2006 20:28

Za demokracii a lidská práva…

RE: I za socialismu ...

Jirina 208.?.?.?

Ty dve "strany" byly pod plnou kontrolou KSC. Jednalo se o komunisticky podvod.

123174

03.02.2009 22:51

Turistou v Praze

Mr Stwora - Turista pesimista

Jirina 82.?.?.?

Mr Stwora,
jenom doufejme, ze Praha nebude mit vice takovych turistu jako jste vy....

Jirina

182971

06.07.2010 23:29

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl II.

RE: prirozeny vyber

Jirina 89.?.?.?

A Vy jste se nejdal dostal prstem po mape a vy pane mate ty nervy mluvit o Texasu ???? ( jiste jste sledoval nejaky zajimavy serial na CT 1 nebo CT 2) Vzdyt nejenom, ze Vy jste uplne jiste ten nejvetsi hillbili z celeho tohoto naroda bez vubec zadneho IQ a kdyz, tak jste si to IQ obstaral nekde na verejnych zachodkach, takze se ani ve snu neopovazujte Texas anebo Ameriku oslovovat. Jenom ze, jste zavistivy a radsi zijete jako za krale klacka, to zrovna neznamena, ze tak chce zit kazdy. Tahnete k Rusum, tam patrite a tem alespon nebudete moci neco zavidet. Zavist tohoto naroda je priserna nemoc. S Vami bych osobne nikdy nemohla komunikovat, ponevadz nazor idiota me nezajima. Mejte se krasne.

223424

14.01.2011 12:00

Podvod zvaný úroky

Je to tochu jinak

Jirina 213.?.?.?

Zajímavý článek, který ale je hodně informačně omezen .

Tvrzení „Banka neumí vyprodukovat žádné materiální hodnoty založené například na výrobním procesu“, je opravdu úsměvné. Je to něco jako kdyby se po oddělení chirurgie požadovalo vytváření nových lidí např. sešívaných z odoperovaných částí.
Problém je v tom, že autoři či konzultanti článku pocházející „ z řady zkušených odborníků z bankovní, sociální oblasti, práva a ekonomických autorit“ nemají základní znalosti o činnostech a fungování banky a zaměřili se jen na úrok, stejně jako bývalé-zkrachovalé naše banky a kampeličky ve svých podvodných inzerátech.
Bylo by dobré, kdyby si přečetli něco o tom, jak banky vznikaly a proč vznikaly. Jejich historie je opravdu hodně stará a byla využívána od dob, kdy se začalo používat platidla a to v různých formách.
Autor článku úplně opominul - nevědomě nebo vědomě základní činnosti současných bank, že banka umožňuje svým klientům i neklientům úschovu a převody peněz. To znamená platby občanů, firem a dalších institucí a to jak podané na papírových příkazech (jednotlivé, hromadné, inkasa , šeky), nebo elektronicky zadaných (internetové bankovnictví), dále výběry a platby platebními kartami ( v bance, bankomatu, obchodníků a provozovnách služeb), provádění úschov a další služby. Líbilo by se vám chodit jako za socialismu se složenkami na poštu a čekat dvakrát měsíčně na sáček s výplatou nebo zálohou?
Jen pro zajímavost. Některé velké banky a to i u nás provádějí a zúčtovávají denně několik miliónů transakcí. V době splátek , účtování úroků , placení daní atd. se počty transakcí hodně navýší.
Aby vše bylo dle požadavků klienta je nutné mít dobrou přenosovou síť, počítače a další SW a HV vybavení, zabezpečení, odborné zaměstnance atd., nemluvě o množství potřebné energie a dalších doprovodných služeb.
Pokud se podíváte do bilancí bank či do jejich výročních zpráv, tak můžete zjistit kromě jejich zisku i složení jednotlivých položek tvořící jejich zisk a náklady, které jsou potřebné pro zajištění té, které banky. Tam si přečtěte, kolik procent tvoří jejich zisk z úroků, kolik musí vytvářet opravných položek z neplacených a nesplacených úvěrů a pod. Pokud budete opravdu dobře číst, tak uvidíte i částky, které daná banka musí platit své mateřské bance v zahraničí, čímž se snižuje ziskovost našich bank.

236032

21.01.2013 13:24

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

Jirina 195.?.?.?

Zajímavé, že se nikdo nezmiňuje o tom, že čs občané majetek po sudetských němcích nedostali zadarmo. Museli jej samozřejmě zaplatit českému státu. Samozřejmě ve splátkách, ale platili. Moje rodina jej splácela ještě ve druhé generaci.

282973

19.11.2014 21:54

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Třeba je to jinak...

Jirina 109.?.?.?

Myslím si také, že je Zeman spolčen s těmi tzv. havlisty a to proto, že se chová příliš hrubě a provokativně. Jeho názory jsou často protichůdné/ zpočátku v Evropském parlamentě hájil majdanisty a poté otočil a začal mluvit opatrněji. Nyní se jakoby profiluje prorusky. Ale já mu to nemohu uvěřit. Je zastánce českých misí v zemích ovládaných Amerikou a sionistů. Určitě se dočkáme pádu prezidenta,neboť sám strká svou hlavu do oprátky a chová se divně. Je dost sebevědomý až suverén. Jakoby nestál o podporu lidí.

321474

19.12.2014 13:27

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

Lidé milí, fanděme Rusku!

Jirina 109.?.?.?

Rusové jsou něco jako naši blízcí bratři. Není oběti, kterou by Rusové pro nás nepřinesli. V dějinách ruský lid tolik vytrpěl, ať za carů báťušků,za občanské války a útoků cizích nepřátelských armád nebo za tažení hitlerovských vojsk. I v roce 1968 k nám přišli prostí vojáci s vírou nedopustit u nás krveprolití. A následná doba tzv. normalizace byla vlídná, však se rodilo hodně dětí, mladé rodiny byly podporované a nebylo tolik neštěstí mezi lidmi jak dnes. Existovala družnost, pospolitost, do důchodu se šlo nejdéle v 60.letech. Nyní jsme všichni nevrlí, nervózní, honíme se kvůli penězům, práci a bojíme se o děti, onemocnět, přijít o práci, jít po ulici, když se setmí apod. Myšlenky, které Vladimir Putin vyjadřuje ve svých vystoupeních,jsou o lidech, o nás obyčejných. Jemu jde o blaho svého lidu. Fanděme mu!!!

323682

31.01.2015 17:09

Je demokracia na Západe mŕtva?

RE: Všechno je to o voličích

Jirina 109.?.?.?

A to je podstata klamu na občany. Tzv. pluralita politických stran je divadlo pro lidi, ale s vládnutím to nemá nic společného. Každý politický subjekt prosazuje jen naoko svůj program - mnohdy jen všeobecné mlhavé teze,a pak se vymlouvá, že musel jít do koalice a chová se stejným způsobem jak jeho údajní protivníci. Takže s demokracií to nemá nic společného. V takovém systému se budou politici jen dohadovat, okecávat, tropit skandály a vše za peníze nás daňových poplatníků. Západní režimy si na demokracii jen hrají a nám to po roce 1989 bylo jako "dobro" vnuceno. Dnes je doba, kdy lhaní a podvádění se stává normou a kdo mluví pravdu, je ohrožen, kamenován a říkat a prosazovat pravdu podle selského rozumu se rovná revolučnímu činu.

326160

12.07.2015 20:07

Proč Tsipras zradil

RE: Všichni jste JEDLE, bo jste vedle :-)

Jirina 109.?.?.?

Tak, tak. Mám stejný pocit.Je to jako šachová hra. Tsipras je mazaný. Třeba se něčemu přiučil od Putina. Však s ním 2x telefonoval během referenda.

336408

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 925 984