Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Bender2012

Nalezeno 25 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

25.01.2007 11:39

Topolánkův první dárek voličům

RE: Vážené dámy a pánové, vážení editoři!

Bender2012 131.?.?.?

Zdejsi diskutujici totiz delaji tu chybu, ze na chátru typu texaskeho cizka vubec reaguji, to je totiz presne to proc on sem pise, to je voda na jeho mlyn. Pokud by mu na jeho zvasty nikdo nidky neodpovedel (primo), tak by tu tyto "nazory" trcely jako kul v plote jako odstrasujici priklad mentalni degenerace nebo placene provokace, a kazdy clovek by hned vedel ktera bije, naopak, tyhle demagogicke nazory by pomohly vahajicim lidem otevrit oci , takze ve vysledku by se to obratilo proti ucelu ke kteremu jsou tu tyto zblitky postovany. A proto - elementy typu kema, leho, cizek a dalsi igonorovat, ignorovat a jeste jednou ignorovat. Je to tak tezke?

126722

04.01.2007 15:14

Kurvítka II

kurvítka live aneb boycott

Bender2012 131.?.?.?

mám takový seznam firem, od kterých si už nidky v životě nic nekoupím kvůli jejich zmrdímu přístupu. Na tento list postupně přidávám další, pokud k tomu jsou důvody. Odebrání není možné, učast je na doživotí [smích]. Zatím tam mám Gorenje a LG, uvažuju o škodě a VW.

Gorenje: známý si koupil pračku Gorenje , bratru 13.000 kč, čili nadprůměr. Asi po týdnu se ulomilo držadlo dvířek (otvírání z boku). Letmým prozkoumáním nemohl ndojít člověk k názoru, že je to uděláno záměrně tak, aby se to ulomilo když za to poprv vezmete. Celé držátko dvířek které zároveň sloužilo jako uzamykací mechanismus dvířek pračky při praní drželo na dvou plastových zobáčcích, šířky asi jeden milimetr, přičemž k ulomení stačila ve správném směru (pusobila tam páka) asi stejná síla jako je třeba ke zvednutí plného půllitru. Známý kontaktoval jednoho opraváře gorenje a ten mu sdělil svůj osobní názor, že je to tak schválně, aby se to lámalo, a že je to nejčastější druh závady u tohoto typu pračky. nové dvířka bratru 1500,-.

LG: koupil sem vysavač LG, bezsáčkový systém, bratru něco kolem 7kkč v normálním obchodě. Ačkoliv má tenhle vysávač spoustu vychytávek, má zásadní chybu - skoro se s ním nedá vysávat!! protože 1) kolečka na hubici barví podlahy (černý plast, který se otírá) a za druhé vývod vzduchu je v provedení turbo-dmychadlo takže pokud zapnete vysavač, asi do 20 vteřin vám to dokonale zvíří všechen prach takže není co vysávat. Jednou větou - kvalitně vyrobený nepoužitelný vysavač.

jsem si jistý že takových značek by se našly mraky, jen s nimi zatím nemám osobní zkušenost. díkybohu.

124726

03.01.2007 11:49

Kurvítka II

kurvítka ve formanu a fabii

Bender2012 131.?.?.?

Musím to zaklepat na dřevo, ale asi jsmě měli štěstí. 11 let jsme měli škoda forman comfort line r.v. 93, ani jednou se na něm nic nepokazilo a jezdili sme do servisu jen na servisní prohlídky, občas větší, občas menší, ale snad ani jednou sme s ním v servisu nebyli mimo servisní intervaly. Druhé auto, fabia combi, 2001, zatím to stejné, slouží bez jediného zaškobrtnutí 5 let a jediný kdy vydí servis je zase jen na prohlídky [smích]

124632

30.10.2006 09:55

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: Jak je to doopravdy

Bender2012 131.?.?.?

Díky za odpověd.
No, aspoň že nejsem sám kdo to tak vidí. Teď jen přijít na to jak to udělat aby se to co sem napsal mohlo stát [velký smích].

Jedno ale je jisté - v současné chvíli ten člověk - tvůrce třetí cesty - již žije mezi námi !

mohu se zeptat odkud pochází tahle informace?

120355

30.10.2006 09:51

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: Jak je to doopravdy

Bender2012 131.?.?.?

Uff, konečně také někdo kdo plně chápu pravouz podstatu peněz a dluhu. No, přemýšlel jsem o tom že to tam napíšu ale nechtělo se mi to moc rozepisovat, je to téma na delší povídání a neměl sem těch 5% času navíc [mrknutí jedním okem]

Je to stejně ale zajímavé že skoro nikdo koho znám neví, že FED je soukromá instituce a že vláda platí úroky za 'své' vlastní peníze.

120354

27.10.2006 23:42

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: Jak je to doopravdy

Bender2012 193.?.?.?

Taky sem celkem nezávisle došel k tomu, že by se něco takového mohlo stát. Ale řekněte mi, pane Gejdoš, proč by se nemohlo podle vás stát následující, jaká zásadní, systémová síla tomu brání:

- peníze jsou virtuální hodnota, ne skutečná

- v ekonomice založené na dluhu musí existovat dluhy už proto, aby mohly být nějaké peníze v oběhu. Díky několika desetiletím ekonomik založených na dluhu jsou dnes už dluhy tak obrovské, že nikdy není možné je splatit - z jednoho prostého důvodu, že aby se na to vzaly peníze, musely by se zase půjčit. Navíc, čím "bohatší" země, tím větší dluh, alespoň vnitrřní. To znamená, že dnešní obrovské dluhy nejsou známkou upadku, ale systémové chyby.

- to znamená že pocit že zadlužujeme naše děti a vnuky je falešný, jediné co se zvětšuje je "záporné číslo někde v nějaké bance", ve skutečnosti je na světě pořád stejně potravin, zatím dostatek zdrojů, atd..., nic se nikam neztrácí nemizí, nic není třeba nějak "splácet" nebo "vracet".

- dá se to říct i tak, že na zemi je konečný počet "hmotných statků", který je +/- pořád stejný, je to prosté, něco jako "dluh" je jen myšlenková konstrukce, je jen to co je, nemuže být něco jako dluh, což představuje něco co "není".

- jediné co zkolabuje je neskutečně stupidní systém jakým funguje dnešní světová ekonomika / tržní / obchodní systém

- proč nelze udělat následující - teoreticky: jednoduše škrtnout všechny dluhy, aby se začlo zase od nuly, reset ekonomiky do bodu nula a začít nějakým novým, rozumnějším způsobem.

Napsal sem to aspoň trochu srozumitelně?

120159

21.10.2006 20:05

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Upřednostnění cizích zájmů

Bender2012 193.?.?.?

ať žijou skeptici [smích]

problém je v tom, že já vím, že tyhle jevy existují a jsou skutečné a oficiální věda je mírně řečeno trošku pozadu, kdežto Vy víte, že je to všechno podvod a 'con game' protože přece perpetuum mobile neexistují.. tady jsou potom argumenty zbytečné [smích] [smích]

119691

21.10.2006 16:42

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Upřednostnění cizích zájmů

Bender2012 193.?.?.?

Něco anglicky k danému tématu je zde:

http://www.free-energy.ws/background.html

119674

21.10.2006 16:41

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: Upřednostnění cizích zájmů

Bender2012 193.?.?.?

hmm, a koho chleba zvedavec jí, mohu li se ptát?

119673

09.10.2006 17:20

Není důležité, co řekl Havel

RE: Není důležité, co řekl Král

Bender2012 131.?.?.?

nějaký argument by nebyl? Mě spíš připadá, naprosto beze srandy, že vůl jste Vy, pane.

Ale nic proti Vám nemám, za to nemůžete, že máte vymytý mozek oficíální propagandou a nejste schopen vlastního myšlení. Ale mohl byste s tím něco udělat, nevědomost omluvou není [mrknutí jedním okem]

118751

28.09.2006 18:19

Jak se tohle lze naučit?

RE: schopnosti

Bender2012 193.?.?.?

no, musím se přiznat že jsem úplně přesně nepochopil co jste chtěl říct, ale to nevadí [smích].

Ne, žádnou takovou schopností nevládnu, pouze tak nějak tuším, kudy vede cesta a jak tento matrix zvaný skutečnost funguje. Pouze umím trochu cítít energi pomocí dlaní, pokud třeba zavřu oči a jedu dlaní 10 cm nad deskou psacího stolu, kde leží například železná kulička, jsem schopen ji ucítít, poznat kde je, je to podobný pocit jako by člověk přejel rukou nad plamenem svíčky, taky to pozná, ale nejedná se o teplo , ale o něco jiného....

117911

27.09.2006 14:48

Jak se tohle lze naučit?

RE: schopnosti

Bender2012 131.?.?.?

No, "sila vůle" mě implikuje spíš takové to "pekelně se soustředit",
což je přesně tak aktivita, které nikam nevede [smích]. Spíše než síla bych použil termín "pevnost vůle", protože "síla" navozuje pocit konání nějaké práce = námahy.

Ale jinak je to asi zaměnitelné, pokud to chápete tím správným způsobem o jaký duševní stav jde [mrknutí jedním okem]

Přirovnal bych to například k tomuto - to, že pokud pustíte předmět do vzduchu, bude padat směrem dolů, to Víte, nemusíte Věřit že bude padat směrem dolů - máte prostě jistotu. No a já si myslím, že pokud by měl člověk tuto jistotu o nějaké jiné záležitosti, jako že třeba padne na kostkách to co chce, tak by se to s velkou pravděpodobností stalo. A naučit se pak tu schopnost používat za nepříznivých podmínek by spočívalo v tom, udržet si tuto jistotu navzdory všemu, a nejen to, ale navíc se o to ani aktivně nesnažit, protože jakmile musí člověk o něco bojovat (v myšlenkách) znamená to že už si není jistý...

117784

27.09.2006 09:28

Jak se tohle lze naučit?

schopnosti

Bender2012 131.?.?.?

Já bych vysvětlení měl. Je podle mě naprosto nemožné že ten člověk
dokáže propočítat let kostky tak, aby padlo to co chtěl. Takže co zbývá? Síla vůle, tu bych taky dal bokem, myslím že ten člověk se u toho ani moc nenadře. Je to jednoduché - on jednoduše CHCE aby na těch kostkách padlo to co si přeje a zároveň je přesvědčen o tom že je možné aby tam padlo to co chce, a je o tom přesvědčen velmi [smích],
ale pozor, je třeba Vědět, že je to možné, ne pouze Věřit. V tom je ten rozdíl.
Takže se stane jednoduše to že ty kostky hodí a vesmír uz zařídí zbytek, aby tam padlo to co on chce. že je to nesmysl? no, ne tak docela, vesmír není takový, jak na první pohled vypadá. Když je možné myšlenkou změnit fyzikální vlastnosti vody, proč by nešlo toto? Vždyť je to maličkost. Pro zvídavé doporučuji publikace Ovlivňování Reality 1-3 od ruského autora, jméno si nevzpomenu, je to docela zajímavé čtení.

A že to někoho naučil? No, ten "trénink" podle mě spočívá v tom, že druhé osobě vysvětlí ten princip (že stačí správným způsobem chtít aby tam padlo co padlo), a tak dlouho jí to předvádí až daná osoba začně Vědět, že je to možné a pak jí to začne fungovat také. Ale možná se pletu [velký smích] , je to génius na fyziku a má to spočítaný....

Ale máte pane Stwora pravdu v tom že možnosti člověka jsou téměř neomezené a neznámé, například na ukrajině je škola kde učí děti číst knihy se zavřenýma očima vnitřním zrakem (je to škola pro slepé děti...), prý je to pro ně docela jednoduché se to naučit, tuhle schopnost máme všichni, jen jí nejsme schopni používat. Podobně jako schopnost žít bez jídla (jídlo je droga, věděli jste to?), levitovat (viděl jsem výsledky výzkumu kde zkoumali náměsíčné osoby, během tranzu docházelo ke změně váhy až o 100% směrem dolů), předpovídat budoucnost a bůhví co ještě [smích]

117757

11.09.2006 14:04

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: Paranoidní konspirativci

Bender2012 131.?.?.?

kdybyste jen věděl kdo všechno jsou židé, a za co všechno můžou, tak by Vás neudivovalo vůbec nic [chechtot] [chechtot]

116363

11.09.2006 10:32

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: Paranoidní konspirativci

Bender2012 131.?.?.?

Vážený pane,

je vidět, že se vyjadřujete k něčemu o čem pravděpodobně moc nevíte a nemáte pravdivé informace. Dalo by se mluvit hodiny o hodiny o všech podezřelých skutečnostech okolo 11.září, dovolte mi ale jen jednu připomínku:

pokud věříte oficiální verzi událostí, pak věříte také tomu, že budova WTC 7 spadla sama od sebe. Pokud se o to nezajímáte, tak mi dovolte připomenout, že do budovy 7 nenarazilo žádné letadlo, nebyla prakticky zasažena ani padajícími troskami, jinými slovy, nestalo se jí vůbec NIC, co by stálo za řeč, a přesto se tato 47 patrová budova sesunula během několika vteřin k zemi a to takovým způsobem o kterém experti tvrdí že nemůže být nic jiného než kontrolované demolice.

Pokud Vám toto nepříjde ani trochu divné, pak zřejmě neumíte logicky myslet a používat vlastní mozek, a hlavu máte jen jako zakončení těla [smích]

peace [smích]

116338

31.08.2006 09:21

iDnes - rok 1984 v roce 2006

RE: ZAREGISTROVAL jsem projekt na open source repository

Bender2012 131.?.?.?

Ja bych to videl trosku jinak - cele by to bylo serverovy projekt, mozna je i sit vice serveru pro znemozneni blokace podle ip serveru, ale tady by se dali pouzit i anon. proxy, ci napsat nejaky jednoduchy 'retransmiter pozadavku', ktery by si clovek s aktivnim pripojenim mohl pustit u sebe na kompu [smích].

Architekturalne bych to videl takto - cele napsane v jave, nevidim duvod michat do toho .net a c#, pokud vsichni jsou ochotni psat v jave. Dale nejaky master 'skenovaci' proces, jednotlive moduly pro jednotlive sledovane zdroje.
Potom nejaka dabataze (postgre, oracle) jako uloziste dat a nezavisle frontendy, jeden z nich samozrejme web, dalsi napriklad GUI klient, nebo applet pro lepsi zobrazeni vysledku, dual-diff apod, tyhle veci jiz existuji jen je pouzit.

Jako potencialni problem vidim rozumnou detekci zmen v clancich napriklad mezi vice nez 2 verzemi, je to netrivialni algoritmus, ale snad to nejak pujde.

Jak se na tohle divate?

115533

30.08.2006 17:40

iDnes - rok 1984 v roce 2006

RE: idnes-watch.cz

Bender2012 193.?.?.?

Je tam jeden potenciální problém - ono zřejmě nebude úplně legální publikovat kopie článků, ve kterých by byly vyznačeny změny. Víte někdo přesně jak by to v takovémto případě bylo? Jinak jak už jsem psal, jsem ochotný se na tom podílet programátorsky, udělalo by se nejlíp jako open-source, čím více lidí, tím lépe...

115471

30.08.2006 13:14

iDnes - rok 1984 v roce 2006

idnes-watch.cz

Bender2012 131.?.?.?

Myslim ze hodne ucinna zbran proti praktikam idnes by bylo zalozit
server idnes-watch, na kterem by bezel demon ktery by nemel nic jineho na praci nez skenovat clanky, mozna i diskuse pro zmeny, a kdyby se s tim vyhralo tak se da i udelat i to, aby to zobrazilo clanek a v nem pekne vsechny zmeny oznacit cervenou jako ve wordu [smích] . Ja bych treba byl ochotny se podilet na naprogramovani takove veci v jave, ale zase nemam prostredky na dedikovany server, coz by musel byt. Ale byla by to bomba a myslim ze by to stalo na vynalozene usili. Pokud byste nekdo mel chut se do toho pustit, a nebo mel k dispozici server, dejte vedet [mrknutí jedním okem]

115447

30.08.2006 08:51

iDnes - rok 1984 v roce 2006

není to iDnes, ale lžiDnes :)

Bender2012 131.?.?.?

toto sionisticke medium jsem prokoukl uz davno.... Navic je zajimave sledovat data vydani clanku, uz jsem si vicekrat vsiml, ze urcite clanky, ktere slouzi k neocons agende, maji az prilis casto cas vydani 11:11, 21:11, a podobne, proste porad sem tam opakuje ta jedenactka, zajimave.

115427

18.08.2006 23:25

Kam se poděl čtyřmiliontý návštěvník?

ot - legionáři v rusku

Bender2012 193.?.?.?

Právě sem se dostal k tomuhle vrcholně zajímavému čtení, znáte to někdo?
Vy kdož se trochu vyznáte v historii, znáte nějaká fakta, která by to vyvracela?

ještě link: čeští legionáři v rusku - http://www.vzdelavaci-institut.com/_files/download/comment.php?dlid=63

musím říct že se mi při čtení dělalo pěkně blbě a musel sem si dávat pauzy [pláč]

114375

18.08.2006 19:12

Horké léto

RE: Velice chytra hra...

Bender2012 193.?.?.?

Máte celkem pravdu a vidíte to dobře, jen s tím pesimismem poté co dojde ropa bych to viděl lépe. Protože:

1) je možné že ropa je abiotická a je jí prakticky neomezené množství (viz ruská technika hlubokých vrtů, kde jsou schopni těžit ropu skoro kdekoliv...)

2) volná energie. Jakmile by hrozil kolaps kvůli nedostatku energií, uvidíte jak se najednou odevšad vyhrnou převratné vynálezy jak získávát energii z ničeho, jediné co je proto nutné aby to establishment a ropná loby přestala blokovat. Zní to možná šíleně, ale volná energie je skutečnost a nebýt chamtivosti, už tady mohla být 100 let a ropa a uhlí mohlo zůstat v zemi.

114339

16.08.2006 15:49

Kdo zvítězil v Libanonu?

RE: ...co jsou to ti izraelsti zidaci za zrudy...

Bender2012 131.?.?.?

Ale ale, snad zde cenzori nezavadi politickou korektnost? Ja osobne s trodasem
vetsinou souhlasim, a s tim nazvem nemam nejmensi problem. Kdo ma prehled a vi jakou roli sehrali a sehravaji zide v dejinach, tomu to nemuze vadit, ten musi souhlasit. Mozna je to antisemitismus, ja bych spis ale rekl anti-chazarismus, ale hlavne to neni souzeni na zaklade rasy, ale CINU! Cimz se automaticky vyrazuje rasovy podtext.

To tady za chvili vude zakazano nazyvat zlociny zlociny ? [velký smích]

114076

11.08.2006 22:40

Dopis

trošku OT - je normální měnění agenturních zpráv?

Bender2012 193.?.?.?

V souvisloti se měnící se zprávou o 2 vojácích, nevíte náhodou někdo
jaké jsou zvyklosti v mediálním světě, pokud agentura vydá zprávu a následně se dozví další informace, je normální praxe že zpětně změní původní znění, nebo vydá opravnou zprávu?

113573

08.08.2006 10:40

Chavezovo letní tažení proti USA

RE: Na první pohled to působě směšně,

Bender2012 131.?.?.?

Dík za info, něco takového sem tušil. Teď jen odhadnout kdy to nastane, a zavčasu promenit papírky o tom že mám zlato, ve zlato [smích]. Mezitím se s tím totiž dá krásně spekulovat, což mě náramně baví [velký smích] [velký smích] [velký smích] .

113008

08.08.2006 09:13

Chavezovo letní tažení proti USA

RE: Na první pohled to působě směšně,

Bender2012 131.?.?.?

Pane Gejdoš, nemáte tam taky něco o znárodnění bohatství ameriky?
momentálně mám totiž dislokované všechny své prostředky ve zlatě, ale v tzv. pool account, tj. zlato fyzicky nemám, a je to kanadská firma, tak se trochu bojím, že pokud ten dolar a potažmo ekonomika krachne, jestli je to bezpečné, jestli by nebylo moudřejší abych si ty žluté penízky nenechal poslat a fyzicky je uskladnil u sebe doma?

112986

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 027 247