Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané TomasEU

Nalezeno 78 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

06.10.2006 09:33

Televizní projev Václava Havla z prosince 1989

Zapšklost

TomasEU 86.?.?.?

Nevím, proč je tady zapšklosti proti Havlovu. Havel je jednou z největších českých osobností, velkým altruistou a humanistou. To, co zde píšete vy, jsou jen sprosté neopodstatněné vylhané spekulace. Je úsměvné zjištění, že na tomto webu je tolik kreatur, kteří haní Havla, avšak adorují, nebo se aspoň zastávají Hitlera. Pěkné, což? Jistě to o mnohém svědčí.
Co se týká Havlovy podporu útoku na Irák-na tom není nic špatného, ani neobvyklého. Není to ani paradoxní s faktem, že usiluje o svobodu na Kubě. Jako každý jiný normální člověk, samozřejmě, chtěl svobodu i pro lidi v Iráku. Když je tam nezákonně držela nějaká svině celý národ ve vězení, tak na tom není něco v pořádku. To, že USA úmysly v Iráku byly třeba trošku jiné, než se presentovalo, je věc jiná. Že šlo o ropu, že šlo o zájmy Izraele apod. Tuto skutečnost dost lidí nevědělo (třeba já jsem si jí vůbec nepřipouštěl- ne proto, že bych byl blbej jako tágo, ale protože věřím v nějaké ideály) Musíme akceptovat to, že i ta nejzrůdnější myšlenka, názor se může propagandou obléci do humanistického kabátu. Kdo to má dešifrovat, většina lidí nejsou kryptografové, aby dokázali luštit každou zprávu předkládanou médii, či aby měli jiný objektivnější zdroj informací. Věc, že někteří Židé chtějí ovládnout svět, že Izrael má rozhodující vliv na zahraniční politiku USA (která je v tom docela nevinně, když tahá za nitky někdo jiný), skutečnost, že někteří Židé se považují za vyvolený národ a ostatní jsou pro ně méněcenní, avšak pokrytecky s tímto flagrantím rasismem prosazují ve společnosti politickou korektnost a žádný rasismus, je velmi nemilá, ale ta jejich propaganda je vedena naprosto geniálně. Tak, že každý průměrný Američan A Evropan má vypěstovanou poměrně silnou averzi k islámu a každému pomatenému arabáčovi, který boucá bomby, kdekoli může. Jestli je toto jejich strategií a primárním cílem, tak je to opravdu geniální plán. A mimořádně funkční. Ovšem panu prezidentu Havlovi, tomu jen čest!

118492

To se mýlíte, existuje zde velký rozdíl. Zatímco Zorbovi žádný Američan, žádné USA nikdy nic neudělali a on je laciným kverulantem. Tak já mám osobní dlouhodobou zkušenost s cca 13 araby (z různých států, různých vrstev), takže vím, co je to za sviňáky a co na mě platí. S jedním byly dlouhodobé problémy na koleji. Byl to Palestinec a choval se jako u sebe doma. Šikanoval spolubydlící, vyhazoval je z společného pokoje, stížnosti na něj se kupily na sekretariátu děkana každý den. Dokud ode mě nedostal řádně přes držku, nebyl pokoj. S druhým jsem chodil na pivo a dá se říci, že jsem se s ním přátelil, a dopadlo to tak, že mě pěkně svinsky podrazil. Tak bych mohl pokračovat dále. Jsou to mé autentické zkušenosti. Dlouhodbé zkušenosti, na základě kterých jsem si utvořil, zprvu ani v náznaku negativně zabarvený názor. Kolega pracoval a Araby na jedné elektrárně. Došlo tam k jedné krizové situaci, kdy mohli být ohroženy i životy, žádal se od obsluhujícího personálu okamžitý zásah přesně dle krizového plánu? A co udělali oni? Vzali koberec a šli se modlit. Zkrátka škoda slov. Jen dodám, že ne všichni se kterými jsem se setkal jsou věřící, ale svinsky se chovat umí všichni stejně. Takže, až Zorba bude mít dlouhodobé negativní zkušenosti s mnoha Američany, pak teprve může psát své nesmysly o USA, takhle jsou to jen kecy.

116143

Jen více takových hrdinů, jako je Saddám Husajn. A méně hloupoučkých a laciných provokatérů, jako jste vy.

116139

06.09.2006 22:05

Bývalý Norimberský Žalobce: „Bush i Saddam by měli čelit stejnému procesu“

RE: Bývalý norimberský ....

TomasEU 86.?.?.?

"...v případě Drážďan to byla jen bezcharakterní pomsta na nacismu za jeho agresi (bohužel "na konto" civilistů!)..."

To nebylo nic bezcharakterního. Pomsta to taky nebyla. Byl to trest. Za tu nenávistnou válku, za miliony obětí, kterou měl na svědomí zrůdný německý národ.

Když odhlédnu od právní stránky, tak morálně má člověk vždy právo se revanšovat!!! Mohli být Němci rádi, že to bylo jen jedno město. Měli jsme zničit celý ten pronárod. Aby už nikdy v životě neměli šanci zabíjet nevinné a okupovat cizí území.
Stejně tak jak dopadly Drážďany dopadlo tisíce konfidentů a práskačů. Já nejsem nadšeným příznivcem nějakých krvelačných odplat, ale nedá se nic jiného dělat. Nejsme andělé, jsme jenom lidé. Já se třeba vůbec nedivím a neoduzuji takové věci, které se v poválečné době stávaly, jako např. pověšení na Vinohradské třídě v Praze za nohy na lampu několika německých konfidentů a zapalení jejich těl od hlavy. To k tomu patří. Dokud se lidská rasa (homo sapiens sapiens) bude umět chovat nelidsky a zvířecky, musí se zcela jednoznačně srovnat se zvířeckou a nelidskou odplatou. (Bey ohledu na módní trendy doby. Které aktuálně diktují jakousi pokřivenou "politickou korektnost")

116137

06.09.2006 21:55

Bývalý Norimberský Žalobce: „Bush i Saddam by měli čelit stejnému procesu“

RE: Bývalý norimberský ....

TomasEU 86.?.?.?

Jestliže někdo napíše, že Irwing je poctivý historik, nestojí za to, abyste se vůbec namáhal komentářem.

116136

21.08.2006 12:11

Kam se poděl čtyřmiliontý návštěvník?

RE: ot - legionáři v rusku-dokončení

TomasEU 86.?.?.?

Konečně střízlivější a objektivnější informace. Většina lidí na zvědavci jsou totální vylízanci, jestli pořád dokola omílaný národně vzdělávací institut a jiné sračky považují za něco jiného, než snůšku sprostých lží.

114540

18.08.2006 00:29

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

Jestli mě to bude vadit je naprosto irelevantní. Zrovna tak, jestli bude nějakým arabáčům něco vadit.

114263

17.08.2006 14:55

Horké léto

RE: Koureni v letadle a vubec v Kanade..

TomasEU 86.?.?.?

Na to že ničíte zdravý sobě i všem lidem okolo byste být hrdý ani nemusel.
Jen pošetilec může být hrdý na explicitní škození svému okolí.

114209

16.08.2006 22:37

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

To je snad jedno, konkrétní čísla. Bude to velmi malý zlomek promile. To je jasné. Ale řekněte mi laskavě, co to mění na Jak faktu, že arabáči jsou rizikovou skupinou?
Jak zmiňujete nápisy na rakouských nebo německých obchodech "Češi nekraďte" v 90letech, tak dle mého vystihují poměrně dobře, jednu typickou českou vlastnost. Češi mají kradení opravdu v krvi. V českých zemích se kradlo vždy, kradlo se i za 1 republiky a hodně, to jen komouši to dovedli k naprosté dokonalosti, že ukradli VŠECHNO VŠEM. Není pro mě tedy překvapením, že se krade i teď v porevoluční době. Zkrátka máme to my Češi v krvi, ať mě osobně se to jakkoli příčí. Ale taková jsou fakta.

114123

16.08.2006 22:33

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

O těch cikánech se to také ví, že jsou rizikovější sklupinou a já předpokládám, že to police bere v potaz a zaměřuje se také na ně.
Že Araby cvičily USA, SSSR a také v neposlední řadě ČSSR to se také ví. No bohužel, stalo se. Těžko změníme minulost! Byla to chyba, to ví všichni. Díky tomu omylu (historie je bohužel plnýá omylů) přece nebudu rehabilitovat všechny arabské teroristy v současnosti!
O té jejich víře raději nepište. Každý si dělá obraz jistého jevu na základě vlastních zkušeností s tím jevem. Já jsem arabů poznal mnoho (ateistů i muslimů)a vím moc dobře, jaká jsou to prasata a dobytkové. Zvláště ty s vírou-muslimové- ti se chovají jako zvířata, vůbec se nechovají podlé své víry. Kdybyste viděl, jako já, jak to mají s alkoholem a podobnými věcmi, tak byste mluvil jinak. Je to má osobní zkušenost, která se také -zcela přirozeně- podílelal na utváření mého názoru na arabáče. Takže říkat, že by něco nedělali, že je to neslučitelné s jejich vírou je opravdu jen pro legraci.(Hodně velkou)
Také mohu zmínit zkušenost mého kolegy při stavbě elektráren u arabů, že jsou to taková hovada, že to nemá obdoby v celém vesmíru, při testovém provozu po najetí nového bloku nastala určitá krizová situace, která žádala včasný zásah obsluhujícího personálu. Místní Arabáči kteří měli okamžitě jednat podle předem určeného plánu zrovna v tu chvíli si vzali koberec, že s e musí modlit. Bylo jim úplně jedno, že v tom okamžiku mohou přijít o život jejich kolegové dělníci na stavbě, zkrátka se museli jít hned modlit, nic s nimi nehlo. To byste je nakopal do prdele. Nikde na světě byste se nesetkal s podobným přístupem, to vám garantuji.
Pokud vím, tak za celé 20. století žádní židé nevyhodili do vzduchu žádné letadlo. Tedy nejsou rizikovou skupinou. Až se to párkrát přihodí, okamžitě se stanou rizikovou skupinou a všichni lidé-zcela logicky- budou pro zvýšenou kontrolu tohoto etnika. A dostane se jim stejné buzerace, jakou teď podstupují (pevně doufám) všichni arabáči na všech letištích.
btw: Jen k detektoru kovů (ručnímu, i v podobě rámu na letištích)
žádná chipová karta nic nefunguje. To je fantasmagorie. Zhruba stejná jako u Rakušanů oblíbený "detektor" jaderné energie z Temelína.

114122

16.08.2006 20:35

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

Proč pas? Taky jsem to onehdy četl v MF Dnes, ale nevěnoval jsem tomu pozornost , považoval jsem to za nějakou novinářskou kachnu.
Vždyť přece letecké společnosti mají databáze svých klientů. Vědí která jména s jakými pasy cestovali jakými letadly. Vědí přece, že letadlo, které narazilo do dvojčat bylo obsazeno Muhamadem Attou. Zbývajcí letadla byla také obsazena araby. Letecké školy mají také databáze svých klientů. Tak se ví, že ti arabáči, kteří cestovali v oněch inkriminovaných letadlech že se v těch školách učili pilotovat. Dále pak telekomunuikační společnosti a jejich operátoři uchovávají hovory a sms svých klientů. Bylo zvěřejněno několik hovorů od lidí na palubě letadel, kteří volali svým příbůzným, že letadlo je uneseno arabskými teroristy. Jaká je asi pravděpdoobnost, že by si spletli nechutného arabáče, jako byl Atta s nějakým jiným normálním člověkem? Dále ATC, řídící letového provozu taky mají záznamy a vědí od jaké chvíle přestali piloti komunikovat , hlásit se a odpovídat, ale slyšeli z pilotní kabiny arabskou řeč.
Dále jeden USA kongresman vytáhnul nějaký zápis CIA, ze kterého vyplývá, že CIA o připravovaných leteckých útocích věděla předem ze svých zdrojů ze sledování arabských teroristických skupin atd a přesto nic nepodnikla. Jasných věcí je v tomto případš dost. Navíc vždy je důležit MOTIV. U jakéhokoli pachatele. A ten tedy všichni arabští teroristé mají velmi pádný. Motiv tu je tedy také. Co chce víc? Nebo z pár nejasností vy vydedukujete, že všechno je obrvoská konspirace a žádný arabský terorista vlastně letadlo neřídil. Možná jdete tak daleko, že dokonce řeknete, že žádný arabský terorista nikdy neexistoval a všechno je to velká konspirace USA sama proti sobě.

114101

16.08.2006 20:15

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

To není pravda, nikde jsem nepsal, že každý arab je terorista. To je nesmysl. Ale platí, že všichni teroristé jsou muslimové (nejčastěji arabové). A proto Arabové jsou skupina s vysokým výskytem teroristů je vhodné na tuto skupinu pohlížet jako na rizikovější z důvodu vyššího výskytu teroristů, než u jiných řekněme etnik. To jsou prostá fakta.
Takže jsem nepsal, že každý arab je terorista, ani si to nemyslím, jen píšu , že je to rizikovější (a to flagrantně) skupina a je třeba ji důkladně kontrolovat. Na ty kontroly doplatí i Arabové-neteroristé, ale s tím se holt nedá nic dělat, nikdo je střílet nebude, budou se jen více šacovat.

114100

16.08.2006 18:41

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Třídění muslimů a nemuslimů

TomasEU 86.?.?.?

Naprosto s tímto opatřením souhlasím. Je to zcela logický vývod a mě napadnul také. Existuje li nějaká statistika leteckých atentátů/pokusů o ně jistě bychom v ní našli, že řekněme za posledních 20 let všechny do jednoho atentáty na letadla způsobily muslimové. Nikdo jiný. Tak je zcela logické, že budeme tuto rizikovou skupinu kontrolovat důsledněji. Vždyť se tak děje ve všech oborech lidské činnosti, že se člověk zaměří na rizikové faktory. Takže i tady. Hned uvidíme, jaké plody to přinese.

114086

16.08.2006 18:34

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

Stačí se na letištích zaměřit na arabáče a muslimy, nikdo jiný vyhazovat letadla do povětří nebude.
Nevím zda li jsou známé nějaké statistiky atentáty v letadlech a národnostní složení atentátníků. Zajímalo by mě, zda li je znám aspoň jeden případ, kdy vykonal/pokusil se o nějaký atentát v letadle normální bílý člověk. Co je mi známo tak ne.
Stačí tedy kontrolovat pouze arabáče a muslimy, ostatní mohou být ušetřeni jakýchkoli kontrol.
Je třeba už konečně přestat házet všechny lidi do jednoho pytle, ale důslednou selekcí věnovat pozornost pouze rizikovým skupinám, mezi které muslimové jednoznačně patří.
Abych byl přesnější, tak neexistuje na světě rizikovější skupina. Tak jako je pravidlem ve všech ostatních oborech lidské činnosti, zaměřit se na prošetřování rizikových faktorů.
Nejsem pro absenci jakýchkoli bezpečnostních opatření, ale pro MAXIMALIZACI jejich EFEKTIFITY. O to jde především. Toho dosáhneme důkladným prověřováním suspektních činitelů, na úkor jemnějšímu zájmu o méně rizikové činitele.
Kromě zvýšení efektivity, snížení nákladů, dosáhneme i totální satisfakce pro všechny lidi, kteří v této hysterické době terorismu budou velmi uspokojeni, věda, že každý arabáč se důkladně prohlédne, včetně svých zavazadel než vstoupí na palubu letadla. Bude bezpečněji a budeme se cítit bezpečněji.
Možná se i dočkáme doby, kdy standardní terorista nebude vypadat jako Muhammad Atta, nebo ještě mnohem obskurněji, možná se dočkáme doby, kdy teroristou bude i obyčejný chlápek ze sousedství, jak zmiňuje článek --nevím-- ale v současnosti každopádně máme pouze jeden dokonale známý archetyp terirosty. Proto se v současnosti stačí zaměřit na něj.
Laskavé kecy o diskriminaci si můžete strčit, víte kam.

114085

11.08.2006 15:09

Holanďané se stávají cizinci ve vlastní zemi

RE: pan

TomasEU 86.?.?.?

To se tedy pletele velmi!
Samozřejmě, že rozdíly mezi rasami existují, jedni jsou třeba bílý a druzí černí. Negři mají rozpláclé nosy a vzhledem se blíží k lidoopům. Asiaté zase jsou menšího tělesného vrůstu průměrně.
Já jsem měl ale na mysli rozdíly na nižší biologické úrovni. Na úrovni vnitřních orgánů, orgánových soustav, tkání atd. Neuronů, synapsí mezi nimi, šedé kůry mozkové atd!!! A tady jsou všichni lidé na této úrovni naprosto stejní. Bez rozdílu. Jejich chemické/eletrické přesnosy vzruchů od jedné buňky k druhé mají stejný charakter a povahu. ATP, svalový tonus, to je vše naprosto shodné. JE to tak shodné a tak marxisticky bez rozdílu, že kdybyste o tom něco věděl, tak byste se z toho možná posadil na váš gluteus maximus. Nehledě na barvu kúže apod.
Takže když oříznete klitoris evrospké ženě je stejně vyřízená do konce života, jako nějaká africká žena, která se tak stalo! A rozdíly mezi rasami na tom nic nezmění. Nesmysl, že negři jsou jiní, tak i jejich ženám uříznutí klitorisu nebude mít tak fatální následky, jako třeba pro Evropanku.
Divím se, že to tak polopaticky píšu. Raději více přemýšlejte, než něco napíšete.
Dokonce i kdybychom se mohli bavit , zda li jsou mezi rasami rozdíly nějaké v IQ, tak ani toto by neovlivnilo sexuální prožitky a orgasmy.

113515

11.08.2006 11:47

Holanďané se stávají cizinci ve vlastní zemi

RE: pan

TomasEU 86.?.?.?

Nechci se přít o vývoj a původ tohoto zvyku. Připustmě že je tomu, jak uvádíte. Ovšem co píšete dál jsou opravdu jen neopodstatněné spekulace a vaše domněnky.
Sexuologické výzkumy v Evropě a USA ukázali, že majoritní část žen je při sexu vzrušivá klitoridálně. A pouhých cca 12% žen je vzrušivých vaginálně (vaginálních stimulací). Čili že ženský klitoris hraje apodikticky nejvýznamější roli v ovlasti ženské sexuality a k tomu se vážících prožitků.
Když odmítnu fyziologické rozdílnosti ras jako neprokázané (což odpovídá současnému sociologickému a medicínskému poznání), tak mohu jednoduše rozšířit platnost těch vědeckých studií týkajících se evropských a amerických žen i na ženy asijské a africké, i muslimské. U všech žen je toto stejné. Fyziologické vazby a spekty orgasmu fungují na poměrně nízké biologické úrovni, rozhodně nižsí, než procesy kognitivní a percepční, a proto jsou nezávislé na kultuře, či jiném prostředí.
Když ženám operativně odstraníte klitoris, připravíte všechny ženy o prožitky při sexu (i ten marginální počet vaginálně vzrušivých žen), o možnost prožít někdy orgasmus a vytvoříte z nich frigidní ženy. Jenž sice mohou mít děti, ale sex jako takový jim nic neříká.
K blábolům, jako že např. ženská obřízka souvisí s hygienou se nemá smysl ani vyjadřovat.
Teď bych si vás dovolil parafrázovat: je opravdu velmi neštastné, když se dospělý miž prezentuje tak jako Vy. Věta "vyšší pravděpodobnost vaginálního orgasmu u ubřezaných žen" mě opravdu rozesmála, je to par exellance vtip.
Nejlepší bude, když se na to zeptáte nějaké ženy a když podobné úvahy a spekulace necháte někomu fundovanějšímu- např. ženám. i slečna, nebo paní editorka je žena, tak se divím, že vám vůbec taskové nesmysly pouští ke zveřejnění.

113488

27.07.2006 16:27

Skutečné cíle Izraele

RE: Nezzubý Libanon

TomasEU 86.?.?.?

Stačí, aby člověk řekl (i třeba vysoký důstojník v armádě -jak se stalo před cca 3/4 rokem) že nesouhlasí s tím a tím vládním postojem- oni ho zinscenovaným sousedem a totalitním prokurátorem odsoudí k smrti za smyšlenou kolaboraci se sionisty a v přímém TV přenosu ho popraví!!! JEstli jste Čech vzpomeňte se na politické procesy v padesátých letech! Proboha přece nebudeme říkat, že země, kde i nyní probíhá něco podobného jsou svobodné a nezávislé a už vůbec jim přece nebudeme fandit proti zemím, kde si člověk může číkat a dělat co chce!!!!

111724

27.07.2006 16:27

Skutečné cíle Izraele

RE: Nezzubý Libanon

TomasEU 86.?.?.?

Uvědomnte si pane Bartošek jednu věc. Spoustu lidí nezajímájí ideová hlediska, konspirační teorie, laciná propaganda atd.
My co jsme žili v ČSSR v tuhém totalitním režimu, s neustálým potlačením lidských práv víme co znamená nesvoboda, víme co znamená totalita. A BOJUJEME PROTI ní! Nechceme, abychom jí znovu zažili, nechceme, aby jí zažili naše děti ani kdokoli jiný. Nepřejeme ji dokonce ani našim nepřátelům. A NECHCEME, aby tuhé totalitní režimi udávali nějakou nótu, aby diktovali co a jak. Tak, jako někteří z nás bojovali proti totalitě zde v ČSSR, tak proti ní bojujeme všude ve světě. A budeme podporovat každého, kdo proti ní bojuje. Lže se všude. Vy pořád opakujete, že lžou jen Židé a že vše je postavené na lži. Taková je, bohužel, západní zkažená společnost. Podívejte se jen na naší politickou scénu, kolik z politických představitelů lacině lže -ani to nemusí být Židé, lžou všichni lidé, Židy nevyjímaje. Ale pořád je to naše západní společnost a stále je lepší než jakákoli totalita!!! Proto se k ní pořád přikláním a podporujuji. (Byť k ní mám spousty výhrad-morálka, ekologie, konzum atd...)
Všude v těch zemích, kde je podle vás všechno postaveno na lži kdokoli může vyjádřit jakýkoli svůj názor!!! Kdežto v totalitních zemích (vašich snových ideálech) člověk nemůže vyjádřit svůj názor!!! Jinak by okamžitě byl zavražděn, nebo jinak perzekuován! (včetně jeho rodiny, však to známe my Češi za těch 40 let) A vězme, že totalita provázaná ještě s náboženským fanatismem je ještě horší! Řekl bych IMHO, že by se dalo empiricky dokázat, že v totalitních zemích se LŽE ještě mnohem více, než v západním zemích (kde je X věcí včetně politiky prolezlých samou lží), protože LEŽ se zde stává obligatorním (povinným) prostředkem přežití!!!! NE tak na západě!!! Lhát nemusíte a můžete se velmi ostře ohradit proti Bushovi, proti Šaronovi, Blairovi či libovolně proti čemukoli chcete! Kdežto v totalitě musíte lhát více, nejen z důvodu ekonomického prospěchu ale z důvodu ochrany svého bezcenného života!!!!!!
Takže proto Sýrie , Írán věru nejsou svobodné země, nebo jak jste vy někde psal, jediné země které si svojí za svým, ale zkurvené totality, které parazitují na svých občanech, znásilňují je, vraždí své obyvatele a NETOLERUjí žádný jiný názor!
Proto fandím Izraeli (ač nejsem jeho fanouškem, ani mě by se teď nelíbilo být v Libanonu a taky bych cítil neospravedlnitelnou křivdu, kdyby mi zbořili dům, nebo zabili blízké) a doufám, že konečně opustí od Libanonu a provede drtivou ofenzívu vůči totalitám jako je Írán a Sýrie. Vy říkáte, že jsou nezávislé a jak prosím vás???? Tak že jsou proti USA, vždy běžní lidé nemohou říci ani svůj názor!!!!! Jinak je popraví kulkou do týla v přímém TV přenosu!!!!! Toto je jejich denní praxe! Stačí, aby člověk řekl (i třeba vys...

Kráceno (Editor)

111723

25.07.2006 20:02

Skutečné cíle Izraele

RE: Nezzubý Libanon

TomasEU 86.?.?.?

V Palestině nic nevzniklo. Nic podstatného pro Írán a Sýrii. To je jen záminka pro Sýrii a Írán. Asi tak, jako nyní byla Izraelská záminka unesení dvou vojáků pro tuto běžící ofenzivu.
AnoAfghánistán, i Irák byl problém. Ale přece nebudeme svět vidět černobíle, problém nebyl jen tam. Nyní je vyřešen. Další problémy jsou v Íránu a Sýrii. Proto bych doporučoval totální ofenzivu a všechen ten šmejd vystřílet. (Tím samozřejmě nemyslím civilní obyvatelstvo, ale vládnoucí garnituru, zmrdy ze strany Bass, udavače, kteří udávají vlastní lidi apod. Však to známe všichni z totalitních států, jak to chodí, vpodstatě je jako rukojmí držen celý národ)

111477

25.07.2006 19:48

Skutečné cíle Izraele

RE: Nezzubý Libanon

TomasEU 86.?.?.?

K přívlastkům smutným, hloupým bych ještě přidal mimořádně naivní, to opravdu myslíte vážně, když píšetě, že Sýrie za nic nemůže, když jste osobně přesvědčen že konkrétně Sýrie nechala zavraždit Libanonského premiéra? Kdo jiný by ho vraždil??? Vždyť Sýrie dlouhá desetiletí okupovala Libanon, měla tam agenty, unášela, zabíjela lidi, Libanon byl vlastně jakýmsi Syrským předovojem a ochranou rouškou při prosazování Syrských zájmů. A když byla Syrská pozice v Libanonu "oficiálně" nahnutá, OSN prostřednistvím své rezoluce donutila Sýrii k odchodu, tak jim aspoň zabili nově zvoleného premiéra!
Já se ptám vždy! Víte, co je důležitý?? MOTIV!!! při každém policejním vyšetřování při zkoumání činů jakéhokoli vraha MOTIV. To je alfou omegou -esencí všeho. Ani nevím, proč to všechno píšu, nepochybuji, že to všechno víte. Jen hrajete naivku.
Vaše tvrzení o neexistenci důkazu je nepravdivé. Argumentum ad ignorantiam. To, že vy nevíte o důkazu (ani já), ani USA, ani Izrael, ani třeba Libanon ho nemají neznamená, že NEEXISTUJE žádný důkaz, že Assád dal zavraždit byvšího libanonského premiéra.
Takže bych to ponechal, že zatím nemáme žádný důkaz. Nepochybuji, že v Sýrii bude důkazů spousta.
Vaše znalost Sýrie a Íránu je dána patrně jen naivismem nejhrubšího zrna.
Tolik k vašemu příspěvku.
BTW: nejen mainstream média, ale i zde- na Zvědavci- vyšlo několik článků (od Fiska?), o vlivu a Sýrie na Libanon a o jeho ovládání a prosazování svých zájmů. Zajímavé, jak selektivně vybíráte jen ty informace, které se vám hodí.

111476

25.07.2006 11:21

Skutečné cíle Izraele

Nezzubý Libanon

TomasEU 86.?.?.?

Osobně taky nechápu, proč Izrael vede ofenzivu proti Libanonu. Ten je v tom nevinně, to je bezzubý stát, který je okupován cizími silami a násilně vmanipulován do něčeho, kde nemá být.
Nechápu, proč Izrael konečně nepřestane s neustálým handrkováním s Palestinou, nebo Libanonem a jednou pro vždy drtivě nezaútočí na Írán a Sýrii. Tyto země jsou původcemi a duší každých útoků všude ve světě, podporují teroristy, nenávidí celý svět, ovládají Libanon, okupují ho, vraždí mu premiéry a teď ho ještě svinsky dostaly pod palbu Izraele. Je třeba provést drtivou ofenzivu proti Sýrii a Íránu. S podporou USA a vystřílet tento šmejd úplně do mrtě! Odstřelit Ahmanedínežáda a Assada jako škodnou.
A USA a Irael a Evropa by si se Sýrií a Íránem poradili velmi rychle!

111437

25.07.2006 10:29

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Pohled zpet ,na udalosti v teto zemi-Libanonu.

TomasEU 86.?.?.?

Dobře, souhlasím s Vámi. Nicméně klíčovým momentem je moc a síla, kterou disponujeme my spolu s USA. Žádná arabská země nemůže soupeřit ani s USA, ani s Evropou, proto by se jejich ambice a aspirace (včetně své zahraniční politiky) měla jednoznačně uzpůsobit a zmírnit a položit do objektivní relace se svou mocí a možnostmi.
Tento racionální fakt se nekryje s jejich současnou rétorikou. Jsou jako nafouklá mýdlová bublina, stačí píchnout špendlíkem a praskne. Takže když řekneme inspektory do jejich jaderných elektráren, musí sklopit hlavu a udělat to, co chce silnější!
Druhým faktem je, že aby sami nabyli na moci, musí se sami zbavit svých autoritářských a náboženských režimů, začít podnikat, otevřít trh, to je jediná cesta k ekonomickému růstu, důsledná resktrukturalizace celého ekonomického sektoru a jeho liberalizace , jedině tak mohou využít své komparativní výhody, až jim třeba dojde ropa atd. Ale to je na nich, k tomu je nikdo nutit nebude. Neudělají li to -jejich chyba-. Ale ať pak nečekají, až hladoví vrthnout do Evropy, že je nepostřílíme jako psy. I s jejich mešitama a zbraněma, které si s sebou přinesou.

111432

25.07.2006 01:04

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Pohled zpet ,na udalosti v teto zemi-Libanonu.

TomasEU 86.?.?.?

Dobré sousedství na blízkém východě ještě před vznikem Iraele - to je snad vtip. Arabáči vždy válčili i proti sobě a mezi sebou. Tak mír nikdy nebyl.
Jsem pro všechny arabáče vystřílet. Nic jiného na ně neplatí.

111405

24.07.2006 19:09

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

TomasEU 86.?.?.?

lež, úmyslná a vědomá záměna pravdivé skutečnosti za klamnou; vědomě projevená nepravda. V.t. lhaní.
Toto je lexikální (slovníková definice) slova, jehož jste použil derivát.
Nic takového se neděje, nic vědomě nezaměňuji a vy mě zcela drze osočujete! Nařknul jste mě, neumíte diskutovat a snižujete se k urážkám diskutujícího. Slušná dialektika vám nic neříká.

111370

23.07.2006 11:26

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

TomasEU 86.?.?.?

Vy máte ty Rusáky příliš zidealizované. I toho Putina, moc věříte žvástům z TV a podobně. Takový malý zakomplexovaný Napoleon by si neporadil téměř s nikým. (to že jste se dozvěděl, že dělal judo, by nemělo znamenat, že byste ho měl ve svých představách démonizovat) Je to zakomplexovaný trpaslík.
To, co popisujete, je přesně politika o kterou nikdo nestojí, neprůhledná, hromadění moci z armády, z finančních kruhů, potlačení opozice, rozvědka, zkrátka všechny ty manýry z dob KGB sem tahá. Rusové se nikdy zpátky nedrželi. Sprostě nás okupovali. O své vůli neodešli, ale v 90letech jejich setrvání zde nebylo udržitelné. Nešlo s tím vůbec nic dělat!
Guantanámo a Abu ghreib souvisí se svobodou jen tak, že jsou tam uvěznění teroristé.
Nikdo nevinný tam není. Jsou to muslimští teroristé, členové Talibanu, kteří (kromě vašeho argumentu, že brání svou zemi proti USA) několik desetiletí okupovali své vlastní lidi, vraždili je, mučili, šikanovali a vzali jim veškerou svobodu. Já bych byl pro popravení všech teroristů z Talibanu. Šli protio vlastním lidem, národu rodině, jen kvůli vlastnímu prospěchu a prachům.

111239

23.07.2006 11:11

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

TomasEU 86.?.?.?

Jednoznačně se mýlíte. Rusko nám není vůbec kulturně blízké a nikdy nebylo!
Od dob Rakouska Uherska až po období 1. republiky jsme byli kulturně naprosto odlišní, i ekonomicky. Patřili jsme k nejlépe rozvíjejícím se ekonomikám. Zatímco Rusko bylo po dlouhá staletí v naprosté bídě. Nemusím jistě srovnávat např. gramotnost obyvatel ČR v období 1. republiky a totální negramotnost obyvatel ruské federace. (tím nechci nijak snižovat ruskou kulturu, jistě z těch nuzných podmínek vzešlo i spousta např. geniálních spisovatelů)
I když možná jste neměl na mysli přímo toto, ale zapletl jste se v klišé, že oni jsou slované a my též.
To je ale jediné, a nepříliš celistvé pojítko. Nejbližsí jsou nám rozhodně jazykem. Kterému můžeme dobře rozumět. Také naše jazyky spadají do jedné jazykové rodiny. Tím končí veškerá kulturní "blízkost". Oni jsou čistokrevní Slované. Když uvažuji střed Ruska. Kdežto my jsme směsí národů, kteří přešli přes naše území. To znamená, že chronologicky máme předky mezi Kelty, Germány a nakonec sem přišli slovanské kmeny. Dle výzkumů genetiků našich genomů (konkrétně jde o zkoumání charakteristických nemocí pro ty které národy) máme nejvíce genů z našich předků od Germánů a Keltů. Slovanské geny se u nás většinově neprosadily. Takže jediný pilíř naší kulturní zpřízněnosti je ten, že nás Rusáci přes 40 okupovali.
O USA jsem nic nepsal, k nim máme kulturně ještě dále, neboť kromě různé historie nás nespojuje ani jazyk.
O to ale původně nešlo. Jádrem mého sdělení bylo, že tvrzení, že Rusko dbá na nějakou svobodu je k smíchu. A nepravdivé.
Ono už jen stát v jehož čele stojí bývalý KGB rozvědčík zakomplexovaný chudáček nepůsobí příliš dobře. Není dobře, když v čele velkého národa stojí zakomplexovaný trpaslík. Typický Napoleon.
A to naprosto abstrahuji od takových psychologických aspektů jako např., že Rusáci neumějí vystupovat. Taková opona strachu a potlačení všech emocí. Tzn. kamenná tvář a potlačení veškeré lidské přirozené mimiky při vytupování. Od toho taky mohli od dob železné opony opustit. Tím nechci říci, že je mi nějak zvlášt konvenuje americké keep-smiling za všech okolností. Ale přece jen by člověk měl dát aspoň trochu najevo emoce, když to k lidem patří. Takový úsměv při vystupování je jen k prospěchu věci. Ale to je jen detail, to jsem odbočil.

111238

21.07.2006 20:20

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

TomasEU 86.?.?.?

Vy jste se snad zbláznil. Rusko v čele s bývalým KGBákem a malým Napoleonem bojují za svobodu a práva??? Nenechte se vysmát.
Ani nebojují za celistvost, ale jen za prachy. Každá země má právo se odtrhnout, když byla dlouhá desetiletí okupována a šikanována Ruskem.
Tady na zvědavci je to samý levičák. Já bych toho malého ruského zkurvysyna akorát stáhnul z kůže. Máte velmi podivné názory, podporujete li Rusko, i s přihlédnutím k faktu, že nás 40 let okupovali! A šikanovali a bojovali PROTI naší svobodě. Jak můžete napsat zjevnou LEŽ, že Rusko bojuje za svobodu!!! Sázím se, že vám to ani zde na zvědavci nikdo věřit nebude!

111158

20.07.2006 21:44

Britská armáda žádá posily

RE: Casy se meni,kdyby Britove sedeli na zadku doma,tak by nemuseli zadat zadne posily.

TomasEU 86.?.?.?

Jen krátce, USA nikde nekradou. Válka v Iráku je stála pěkných pár stovek mld $, a to by udělali mnohem levněji, kdyby od Iráku ropu kupovali. Vyšlo by je to mnohem levněji, než náklady na tu jejich válku.
Ještě k tomu Talibanu Taliban by nic nezrušil, ani nezavřel. Snem každého komouše odjaktěživa je stát se buržoazem.
Takže ti primitivové z talibanu by postříleli ostatní lidi, pro ostatní lidi by vše zakázali, ale sami by si užívali pornografie, bordelů a všech západních radovánek. Snad nejste zaslepený, pane Nohejle?

111084

20.07.2006 01:25

Britská armáda žádá posily

RE: Casy se meni,kdyby Britove sedeli na zadku doma,tak by nemuseli zadat zadne posily.

TomasEU 86.?.?.?

Měl byste opustit dogma nezávislosti a především pravdivosti informací vašich národně vzdělávacích institutů.
Nic není tak černobílé a snadno kategorizovatelné, jak se holým lebkám, coby zdrojům financujícím vaše nezávislé zprávy ze světa, může zdát.
Na jednu stranu Takiban tvrdil, že je pro něj nepřijatelné mít prachy z opia a vraždil farmáře.
Na druhou stranu Mulla Umar měl ve svém domě takovou sbírku západních pornokazet a tak často byl v drogovém rauši (jistě nebyl z Talibanu sám) že se každý může utlouct smíchy, kdyby tento primitiv měl povídat cosi o Islámu. Divím se, že se vůbec obtěžujete se slovem Taliban. To by mělo být pod rozlišovací schopnost každého rozumného člověka, bez ohledu na jeho vyznání. Jen pošlapat, nebo rozstřílet. Strčit hlaveň od pušky do huby a stisknout kohoutek. Je to jako jednání s obtížným bodavým hmyzem. Je pro mě záhadou, jak v 21 stol. ještě může existovat něco jako je taliban.

110967

20.07.2006 01:07

Britská armáda žádá posily

RE: Taliban bojuje za svobodu Afganistánu

TomasEU 86.?.?.?

Podívejte se, Zorbo, je naprosto irelevantní pro kohokoli co chtějí, či nechtějí režimy zachovat. Důležité pro všechny pouze je, co chtějí lidé v těch státech ovládaných těmi režimi. Abych mohli vyslechmout jejich přání, jejich svobodný názor, musí mít možnost se svobodně projevit. To mimo jiné znamená: musí mít možnost si svobodně beze strachu zvolit své představitele. Musí mít garantována základní lidská práva, tak jako na západě. (Názory, že různí lidé mají mít svá různá lidská práva Nebo že různé kultury mají mít pro své lidi různá lidská práva si můžete strčit víte kam? To bych pak mohl psát, že arabáči nemají mít žádná lidksá práva)
A to bychom jim z lidské solidarity měli umožnit (přece jen jsme stejný živočišný druh).
Jinak, když chce někdo bojovat proti globalizaci, nechť bojuje. Ale pro svého jakéhokoli Boha, ať bojuje jako CHLAP, a ne jako Arab.

110966

20.07.2006 00:59

Britská armáda žádá posily

RE: Koka???

TomasEU 86.?.?.?

Ale jistě mohl. V jednom ze svých příspěvků jste uváděl cosi ve smyslu: " Taliban si to uměl vyřešit aspoň problém s opiem a pěstiteli drog"

110965

To je ale pěkná pohádka jen jestli je pravdivá. Co kdybyste uvedl jejich jména, kontakt na ně (stačí funkční emailový kontakt) a z jakého českého města pocházejí? Zkrátka pár údajů, aby se dalo zjistit, zda li je to pravda? Takhle vám vůbec nevěřím. Netvrdím zcela kategoricky, že se to nemohlo stát (mohlo), jen té vaší pohádce nevěřím.
Dost často se argumentační étos celé řady z Vás smrskne na konstrukce typu: "Mám kamaráda Žida a ten..." "Moje maminka mi říkala..." "Slyšel jsem někde" "traduje se..." vše podle kadlubu "Jedna paní povídala"
Protože možná na to vaše NSDAP a národně vzdělávací instituty (ze kterých čerpáte informace jako vzteklí, jako protiváhu k prožidovským mainstreamovým médiím) nehrajou, ale vězte, že většina lidí s IQ nad 100 na to hraje a bezdpomínečně nutně potřebuje nějakou dialektickou kulturu, argumenty ad rem, správné argumenty, bez argumentačních chyb, syntakticky a logicky správně vystavěné teze (když už ně precizně, koncizně a koherentně, tak aspoň logicky správně) a hlavně ZDROJE, uvádět zdroje vašich informací, uvádět hlavičky vašich rešerší. Jinak to tady můžete klidně zabalit a jít plkat do hospody, nebo jít fandit na Spartu.

110964

20.07.2006 00:36

Nebezpečné přehrávání Izraele

RE: DVOJÍ METR NA BLÍZKÉM VÝCHODĚ

TomasEU 86.?.?.?

A proč by někdo kontroloval jaderné elektrárny vyspělému demokratickému systému? Proč by měli kontrolovat jádro Izraeli, USA, nebo třeba nám ČR?
Žádné nebezpečí z vyspělých demokratických zemí nehrozí. (To jsou jen opakované žvásty pár lidí zde na svědavci, že Izrael hrozí likvidací světa, denně sleduji různá i nezávislá zpravodajství a nikdy v životě jsem od žádného oficiálního představele nic ani vzdáleně podobného neslyšel)
Nebezpečí hrozí výhradně od autoritářských, totalitních, tmářských, nábožensky fundamentalistických států. Proto třeba tomuto zparchantělému zmetku neustále kontrolovat jejich spády a úmysly. Demokratické státy nikdy za celou historii lidstva nebyly pro nikoho nebezpečné ani nikomu nehrozily. (S výjimkou zmíněných autoritářských, totalitních, tmářských, nábožensky fundamentalistických států)
Takže z tohoto důvodu, pane Nohejle, není třeba kontrolovat jádro Izraeli, ale magorům z Íránu a Sýrie důsledně ano.
Ještě bych chtěl pane Nohejle něco dodat k vašemu působení zde. Často diskutujete způsobem copy&paste. Nepřipadá mi to moc vhodné, protože ani neuvedete zdroj. Ani by mi tak nevadilo, že ve všech textech opakujete jako kafemlejnek, že za vše mohou Židé, že vlastní všechna média a aspirují na všechny významné posty, že bezkrupulózně vraždí a napadají cizí autonomní státy, jako fakt, že neuvádíte zdroj!? To je docela zásadní. Kdybyste uváděl zdroj, který já předpokládám, tedy nějaké NSDAP, nebo nějaký národně vzdělávací institut, sekce Blood &Honour a jejich různé zahraniční obdoby (které mimochodem všechny usilují o vybití všech Židů a pak by asi přišlo na pořad dne ovládnutí světa a všech významných postů po Židech, pochybuji, že by šlo o tak altruistické organizace, které by usilovaly o blaho všem lidem a po vymlácení všech Židů by se pokojně rozpustily z důvodu naplnění svého poslání a úkolu na této planetě), tak si všechen ten text můžete tisknout na nějaký měkčí papír a najít pro něj hodnotné a kreativní uplatnění třeba na WC.
Protože bez uvedení zdroje, či uvedení zdroje silně neobjektivního (např. z důvodu financování nějakou fašistickou nebo neonacicstickou organizací) je všechen text i s fotečkama úplně na nic.

110962

Vy jste se asi zbláznil, jen z ČR to bylo 60 tisíc lidí, kteří nepřežili koncentrák! A kteří se již nevrátili do svých domovů!

110882

Připojuji se k vaší otázce! Také by mě zajímalo, kde je těch cca 6 miliónů Židů, kteří zahynuli během 2. sv války?
Odpůrci pravděpodobně namítnou, že vědecká studie (zaplacená NSDAP, nebo jinou fašistickou organizací-což už nedodají) už dokázala, že Židů zemřelo mnohem méně a že plynové komory buď byly postaveny přímo po válce (samotnými Židy, aby si pak mohli vylhat, že tak hrozně končívali v koncentrácích), nebo jestli už stály dříve, tak sloužili jako nástroj pro odvšivení oděvů a podobně.
Dokonce je zde na zvědavci módním trendem velmi bystrých lidí tvrdit, že neexistuje žádný důkaz, že by byl v plynové komoře zplynován jeden jediný člověk. A že to, prý, přiznávají i oficiální historikové. [smích]

110842

18.07.2006 09:45

Nebezpečné přehrávání Izraele

RE: ad poznámka vydavateľa

TomasEU 86.?.?.?

Spíše, než nenapravitelným pesimistou jste velkým optimistou. Myslet si, že Írán by v případě svého napadení zničil zcela Izrael a ještě by si v následných ropných celosvětových šocích ponechal v klidu své zásoby. Dle mého je mnohem reálnější scénář, že k Izraeli se okamžitě připojí USA k útoku na Írán (za podpory celé EU, kromě snad Francie) a zničený Írán bude rád, že bude moci v ropě platit válečné reparace celé USA. V případě velkorysosti USA a Izraele, zda li mu vůbec jejich zásoby ropy ponechají. Většina rozumných Evropanů bude, samozřejmě, ráda, že režím pomateného Ahmadínežáda skončí. Optimální bude nastolit v těchto zemích demokracii a nechat lidmi svobodně zvolit pro západní vládu.
Co se týká té nuklární války, tak to vůbec není tak horké, jak se dommníváte. A v současné době svět zkrátka nemá tolik jaderného střeliva, aby mohl vrátit svět o několik staletí zpět- ani o půl.

110796

17.07.2006 23:48

Nebezpečné přehrávání Izraele

RE: ad poznámka vydavateľa

TomasEU 86.?.?.?

Jaký máte zdroj? Odkud jste vzal, že profesor vojenské historie, tedy vysokoškolský učitel v Izraeli tvrdí, že v případě ohrožení vezmu celý svět s sebou?? Neuvedl jste zdroj této vaší informace, aby ostatní mohli ověřit její pravost? Takhle to přece vůbec nemusí být pravda!
Já tomu ani moc nevěřím, že by odpalovali stovky svých jaderných raket na světa po celém světě. Hned ze dvou důvodů. Ten první je, že ani kdyby 500 svých jaderných raket odpálili, tak stejně život na zemi nezničí, dokonce ani celé města. Současné zbraně zkrátka nemají takovou ničivou sílu, maximálně zničí dům, větší dům, číst ulice. Radioaktivita je sice problém pár lidí spálí přímo, pár postupně, rapidně se zdvihne výskyt rakoviny, zvýší se počet postižených nověš narozených dětí atd. zkrátka nemoci z následku ozáření, ale žádná známá atomová bomba ještě nesená raketou nedokáže zničit ani území rovnající se rozloze 1/10 Prahy. Tím to nechci bagatelizovat, bylo by to jistě velmi nepříjemné, mít po světě XX Hirošim. A ten druhý důvod je, že v případě odpálení 2. jaderné hlavice na jakýkoli stát v Evropě celá EU + Rusko + Čína + USA (samozřejmě) okamžitě vyhlásí Izraeli válku a celých 6 miliónů Izraelců včetně jejich malé zemičky během pár týdnů celý svět totálně zničí. Izraelci nejsou blbí, toto si vše uvědomují a proto nebudou útočit a "brát sebou" jiné evropské země. Myslím, že to ani nikdo z Iraele neplánuje a jestli to někdo řekl, o čemž pochybuju, tak je to chorý mozek, který i v Izraeli dříve či později skončí v péči psychiatrů.
Daleko větší nebezpečí cítím z arabských zemích Sýrie, Íránu, Palestiny a dalších, které na Evropské země mohou zaútočit ještě mnohem dříve, než jim dojde veškerá jejich ropa a s nimi si už svět hned tak neporadí, protože jich je 100x více, než Izraelců, obývají mnohem větší území a dokáží se chovat jako primitivistická prasata. V současné době jsem vděčný, že Izrael drží v šachu všechny tyto arabské země. Ani nechci domyslet, co se stane, až jim jejich Ajatoláhové, Assádové a Ahmadínežádové zavelí směrem na Evropu.

110782

17.07.2006 00:26

Britská armáda žádá posily

RE: Koka???

TomasEU 86.?.?.?

To snad nemyslíte vážně? Vzdávat Hold Talibanu protože zabíjel pěstitele máku. Ten nezabíjel jen pěstitele máku, ale i nevinné ženy a děti.
A co se týká drog tak jejich výrobci a distributuři budou vždy existovat dokud bude poptávka! Dokud bude poptávka bude to výhodný business. Takže boj a potírání pěstitelů a distributorů je jako boj s devítihlavou saní. Které když useknete hlavu, tak vyroste na jejím místě 10 dalších. Vždy , když na světě bude po nějaké komoditě poptávka, tak vždy se najde někdo s nabídkou, protože všechno je jen bussines a všem jde o prachy. Divím se, že jste na takovou lapidární věc ještě nepřišel. Dle mého to má jen dvě řešení. Buď zcela legalizovat drogy a nikoho neperzekuovat, to vyrovná nabídku a poptávku, srazí ceny a sníží se počet výrobbců a distributorů. Nebo druhé řešení začít perzekuovat a zavírat uživatele drog, nikoli distributory. Protože, když snížíme poptávku, čili budeme kriminalizovatz užívání drog, spontánně se sníží nabídka!

110677

17.07.2006 00:05

Nebezpečné přehrávání Izraele

RE: Tragikomedie politiku

TomasEU 86.?.?.?

Teď se nechci zastávat Izraele, chtěl bych jen poznamenat, že vaše srovnávací úvahy nemají žádný smysl. Podle mě je nepodstatné, zda Hizbaláh vysílá primitivní, či neprimitivní rakety. Podstatné je, že tak činí. Kdyby mě napadal soused zbraní, tak je mi jedno, jestli by šlo o primitivní pistoli ze 16. století, kam ještě musí dosypávat střelných prach, nebo o nějakou supermoderní automatiku. Má reakce na něj by byla velmi ostrá. A míru mé reakce bych přece nepřizpůsoboval, nebo nemírnil proto, že má primitivní rakety. Uvědomte si, že je to ve válce úplně jedno. Jasné je, že Izraelská armáda má velmi moderní armádu, tak bude bojovat mnohem efektivněji, než Libanonský Hisbaláh, který tak moderní vojenské vybavení nemá. Ale proto je snad nebudeme šanovat a omlouvat, jen proto, že mají primitivní rakety. Myslím si, že bohužel pro Libanon, je v tomto docela nevinně. Spíše za to nese odpovědnost Sýrie, která Libanon dlouho okupovala a má v Libanonu stále spoustu agentů a de facto utváří a určuje celou Libanonskou politiku. Izrael by se měl zaměřit na Sýrii a vybombardovat jí úplně do mrtě. To je teroristická vojenská země, která má prsty snad v každém teroristickém útoku kdekoli na světě. Je to taková temná síla, která manipuluje, vraždá a ráda tahá v pozadí za nitky. Kdyby se světu podařilo dosáhnout změny politického režimu v Sýrie ulevilo by se celému světu. Výhodou totálního útoku na Sýrii by také byl fakt, že tato nenávistná a zlobná země nemá téměř žádné spojence ani v arabském světě. Válčila svého času s Irákem, Íránem, Egyptem a dlouhá desetletí okupovala a stále okupuje Libanon. Takže kdybychom tuhle svini zařízli, myslím, ulevilo by se i všem Arabům.

110676

Ta doba není tak vzdálená, aby se dala zfalšovat. Aby neexistovali přímí účastníci této tragédie, jejich svědectví, svědectví rodinných příslušníků.
Protože nejsem historik, tak jistě uznáte, že nedokážu objektivně zhodnotit výše uvedené zprávy. Ani nemám možnost jít studovat archivy a ověřovat krok po kroku jednotlivé teze těch zpráv. Ale první věc, která mě varovala byla adresa té zprávy!
Hned v záhlaví toho webu bylo napsáno "NSEC je oficiálním spojencem NSDAP/AO a má na starost českou sekci organizace! " a já s takovými primitivy a fašisty jako sdružuje strana NSDAP nechci mít nic společného! A co víc, "STUDIE" presentované fašisty, nebo NSEX přece nemohou být objektivní! A když jsem vás žádal o relevantní zdroje, tak mezi ně nemůže patřit neobjektivní studie zaplacená NSDAP! Máte to v hlavě v pořádku??? To je jako argumentovat, že kouření není škodlivé a poukazovat na studie zaplacené obrovskými koncerny vyrábějící cigarety! A takové lékařské studie zaplacené producenty kuřiv skutečně existují!!!!!
Asi byste si poklepal na čelo, kdybych uvedením jejich zdrojů argumentoval v neprospěch současné protikuřácké kampaně, nebo ne?
Druhá zpráva je na webu Národně vzdělávacího institutu. Ten je mi také známý a já opravdu nesympatizuji a nebudu se zahazovat s nacisty, neonacisty, vyholenými lebkami, skiny a jiným powlem, do kterého bych si ani neotřel podrážku od psího lejna.
Takže "studie" zaplacené těmito organizacemi nemohou být ani náznakem objektivní a degradují se na propagandistický lživý materiál toho nejhrubšího kalibru. Nicméně přesto jsem tady neskončil a všechny tři studie si přečetl! Poté, protože jak jsem znínil nejsem historik, jsem zadal názvy těhcto studií do několika různých vyhledávačů, abych našel nějaké recenze, od skutečných historiků a profesionálů ve svém oboru. Výsledky tohoto hledání snad nemusím psát? Do jednoho se shodují v tom, že jde o nesmysly, nepravdivá tvrzení, špatné konstrukce a v některých motivech dokonce o sprosté lži.
Když jsem vás žádal o jeden jediný relevantní důkaz vašioch tvrzení, rozhodně jsem neměl na mysli důkaz v podobě studie financované NSDAP nebo jinýmio fašistickými organizacemi! Snad jste mě neměl za blázna a primitiva!

110650

16.07.2006 19:05

Syrští vládci posílají své spojence z Hizballáh do boje, zatímco Bejrút vyčkává

RE: Stale jedna ata sama hra s lidskou hlouposti a tak zvanou ,mazanosti zidu.

TomasEU 86.?.?.?

Fakta o Hitlerově strašné gangréně v dutině ústní nejsou věcí propagandy, ale přímá svědectví všech jeho milenek a žen z okolí, která vyšla v knize Všechny Hitleroví ženy (nepamatuji si už ten název přesně)
Vaše komparace s doutníkem nebo zápachem ze skotské je natolik mimo mísu, že jste patrně nikdy gangrénu v ústech necítil. Zeptejte se svého stomatologa, jaké to přibližně je.
To, že měl Hitler židovské předky je mi známo. Možná se to i spolupodílelo na vyývoje jeho nenávisti k Židům.
Kolik Židů sloužilo wehrmachtu nevím. Ani mě to nezajímá. Ani to nemění nic na faktu, že Hitler masově Židy vyhlazoval. Jestli nějaký pilot německé armády byl žuidovského původu, tak musel mít patrně zfalšován původ, protože Židům nebylo umožněno nic. Hitler jim vzal majetek arizací jejich majetku, pak děti, i jejich vlastní život.
Není to tak dluhá doba, aby o tom neexistovali přímí svědci. Prboha přečtě si třeba v archivech jména cca 60 tisíc českých Židů, kteří byli popraveni v koncentrácích! Jsou to reálná jména s reálnými příbuznými! Ty lidé byli deportováni do koncentráků a nikdo z nich se nevrátil! Kam zmizeli, že se nevrátili do svých domovů, že o nich jejich příbuzní nikdy na světě neslyšeli?? KDyž podle vás všech- revizionistů a popíračů holocaustu, nebyly plynové komory a v koncentrrácích se masově Židé nevyhlazovali!
Máte na to nějaké vysvětlení?
Co se týká změny názoru na Hitlera, tak vy si snad myslíte, že Hitler byl dobrý člověk? Nebo, že to není až tak zlé, jak popisují lidé, kteří žili kolem něho?

110649

Stat Izrael byl umele vytvoren OSN na zaklade zidovske lzi o holokaustu, jakozto organizovanem masovem pokusu o vyhlazeni zidu v fasouny okupovanych uzemich behem WW2 ruznymi metodami, vesmes technicky nemoznymi, az se z techto kurioznich fantasmagorickych metod zachovaly jen plynove komory. A tyto byly vyvraceny jakozto dalsi zidovska lez chemickou analyzou jejich sten, ktere si k kyanovodiku ani necuchly. (ucinna slozka Cyklonu B vyrabeneho pro deratizaci v CR/Neratovicka Spolana)

Máte proto nějaký důkaz? Nebo žádný důkaz nemáte, ale fanaticky hřešíte na svobodu slova a svými fantasmagoriemi a nehoráznými lži si myslíte, že vy jste ten, kdo může falšovat historii?
Ukažte mi, jestli máte aspoň kouska CTI a HRDOSTI v sobě jeden jediný relevantní důkaz, že plynové komory neexistovali/připadně se v nich nezabíjeli hromadně Židé!!!!!!!!!!

110519

14.07.2006 17:53

Syrští vládci posílají své spojence z Hizballáh do boje, zatímco Bejrút vyčkává

RE: Stale jedna ata sama hra s lidskou hlouposti a tak zvanou ,mazanosti zidu.

TomasEU 86.?.?.?

Vy to asi nemáte hlavě v pořádku. Obdivovat Hitlera a říkat, že mnozí chápou Hitlera. Víte, co chtěl udělat Hitler?? Ten zdegenerovaný primitivistický mozek, uslintaný dement, člověk který měl v držce neustále hroznou gangrénu a všichni omdlévali na koho dýchnul? Jestli ne, tak já Vám to povím. Nechtěl jen odstranit Židy, ale všechny podřadné rasy. To jsou arabové černoši, Asiaté atd. V eugenice postavil (on spíš převzal, nebyl by schopný ani nalepit poštovní známku) na hierarchicky nejvyšší stupeň "rasu", či spíše "typ" nordický. Kterýžto viděl jako etalon rasové čistoty Řížského občana. Vše ostatní je podřadné a mělo by to sloužit a později být odstraněno. Přečtěte si Mein Kampf, není li vám to stále dostatečně známé. Takže si myslím, že si neuvěřitelně kálíte do úst, když píšete, že mnozí nyní chápou Hitlera, protože zplynoval Židy, neboť by zplynoval i Vás i většinu těchto jeho sympatizantů, pokud tedy nejste výjimka a nemáte dokonale rasově čistý a ušlechtilý rodokmen.
Mainstramové názory zde na Zvědavci mi přijdou velmi signifikantní pro vynikající román Spolčení hlupců.

110517

04.07.2006 19:40

Zvědavec se profesionalizuje

RE: Návrh

TomasEU 86.?.?.?

Jsem rozhodně pro. Přijde mi to jako dobré a konstruktivní řešení. Každý si bude moci rozhodnout, jestli bude číst zvědavce v novém grafickém hávu, nebo zůstane u současného. Žádný název mě nenapadá. Ale de facto na něm nezáleží, většina lidí ho má uložených v Bookmarks, takže si jen na něj upraví odkaz.

109819

04.07.2006 19:04

E-zmrd

RE: Poddruhem E-ZMRDA je F-ZMRDKA

TomasEU 86.?.?.?

Nesmysly o feministkách sem vůbec nemusíte psát. Každý normální chlap by dal sdrzé feministce akorát tak pár facek a vůbec by neztrácel čas s něčím tak pitomým. Jakýkoli žvást jakékoli feministky je pod rozlišovací schopnost všech gentlemanů.

109815

04.07.2006 15:09

Izrael znovu okupuje

RE: Veřejné mínění

TomasEU 86.?.?.?

Podívejte, když v ČR, v Matiční ulici se měla stavit zeď proti cikánům, kteří obtěžovali normální lidi, také jsem to podporoval. Já kdybych měl kolem svého domu nebezpečné šílence, také jí obženu 3m betonovou zdí s kamerovým systémem. Mohu zde všechny přispěvovatele ubezpečit, že by se zachovali stejně. Izrael zkrátka nechce , aby mu tam pomatení krvežízniví arabáči chodili házet bomby, střílet a masakrovat civilisty, proboha, kdo by toto chtěl??? Proto si tam postavili zeď. (To jestli je na jejich území, nebo není je podle mě nepodstatný detail, protože i kdyby ji měli Izraelci na svém území, tak by palestinci proti tomu protestovali)
To, že chtějí JEruzalém bez arabů je také pochopitelné a je to důsledek chováni palestinců, kdyby nenosili u sebe bomby nevyhrožovali, nevražidli civilisty, nestříleli neustále samopalem nad hlavou, nevolili si do čela své země regulérní teroristickou skupinu, neměli by NIKDE zákaz vstupu a mohli by se v celém Izraeli pohybovat volně, obchodovat, podnikat zkrátka dělali by si co by chtěli!!!! Tak jako všude na světe slušní lidé. Ale když se budou chovat jako prasata, je zcela pochopitelné, že je Izrael nechce pouštět na své území. (Proč také, aby zabili několik dětí??? aby někde dělali masakry?)
Zkrátka každý z nás by se zachoval stejně, kdyby měl za sousedy cikány, nebo palestince , kteří by se ještě tak chovali!!!
A jestli si myslíte, že by bylo spravedlivé, kdyby Palestinci měli mít stejně velkou armádu, tak jste blázen!!! To je jako kdybyste říkal, že by bylo spravedlivé, kdyby všechny země byly stejně bohaté. že by bylo spravedlivé, kdyby dva sprinteři běželi stejně rychle a nespravedlivé, že je jeden rychlejší.
A poslední věc, bylo to dříve naopak. Okolní arabáči byli po zuby ozbrojení od SSSR, od ČSSR , kdežto původní Izraleic měli jen zemedělské nářadí a s ním zahnali zpět útok všech okolních arabáčů! V současné době je to naopak, USA zase poslali zbraně Izraeli, to je spravedlivé, ne??

109803

04.07.2006 14:53

Opravdu zaútočili Palestinci na izraelskou armádu?

Drzost

TomasEU 86.?.?.?

Vylíčit jako pravděpodobnoui událost fantasmagorii, že Izraelští vojáci přivedli někam palestinské zajatece, postříleli je a vypálili si vlastním granátem vlastní tank je docela velká drzost!!! Jeden jediný důkaz by v celém arabském světě nebyl????
Tohle jsou takové sprosté spekulace, které snad ani nemůžete myslet vážně??? To je jako za tuhé totality propagandistické kecy o zločinných západních agentech a zločiném imperialismu.

109802

04.07.2006 14:15

Nejvyšší soud rozhodl, že Bush zašel příliš daleko

Teroristé

TomasEU 86.?.?.?

Pro normálního člověka kdekoli na světě je dobré, že jsou ty fanatičtí šílenci se zbraněmi, kteří se modlí pět krát denně a zastřelí cokoli, uřežou hlavu čemukoli, držení pokud možno co nejdéle v přísném vězení. Byli chyceni se zbraněmi v ruce, ne jak brání svou zemi, ale jak působí v cicícz zemích, kde pouze uskutečnují teroristické útoky a masakry civilistů (dost často i svých vlastních lidí) ovšem proti armádě si netroufnou, tak si léčí své komplexy méněcennosti zrůdným způsobem na civilistech. Osobně ctím presumpci neviny a mám rád fungující právní systém, ale v době války s terorismem si nemůžeme dovolit dát všechny výhody korektního právního systému takovýmto prasatům. Fanatickým vrahům, teroristům a zbabělcům. (Jen dodávám, že jsem katolík, takže pro náboženství pochopení mám, ale modlit se pět krát denně je opravdu fanatismus a fanatismus nepřinese NIKDY v žádné oblasti nic dobrého) To je jediné, co na tyto nelidská zbabělá prasata platí -tvrdý kriminál. V současné době musíme explicitně a sjednoceně dát najevo "Nasrat" všem muslimům a všem jejich požadavkům. Nechápu ovšem všechny, kdo leze do zadku těmto teroristickým prasatům a horuje pro ně a pro jejich "lidská" práva. Pěkně s nimi zacházet podle jejich zvyklostí, to znamená převést je na jejich území a nechat je mučit jejich vlastními lidmi jako dobytky. Jakou svobodu pro ně?? Vždyť svoboda a USA je to proti čemu celý život bojují a zabíjejí proto děti civilistů.

109801

04.07.2006 00:13

Zvědavec se profesionalizuje

Starší lepší

TomasEU 86.?.?.?

NElíbí se mi vůbec, líbí se mi současný design. K čemu to vlastně je měnit grafický layout? jen to stojí prachy a nové čtenáře to nepřinese, současným to také nic nového nepřinese. Bude to moderní, ale kýčovitá a neoriginální věc. Proč všechny "moderní" weby chtějí mít stejný grafický layout a vypadat stejně? Není to nudné? S novýým grafickým layoutem končím číst zvědavce, protože bude vypadat na chlup stejně jako stovky tisíc jiných neoriginálních, avšak současně moderních webů. Fuj.

109767

03.07.2006 00:12

Izrael znovu okupuje

RE: Veřejné mínění

TomasEU 86.?.?.?

Nikdo se nebojí nic vyslovit. Mluvíte všichni docela svobodně a dost nenávistně. Klidně popíráte holocaust, myslíte, že celou 2. sv válku začali židé. Nejraději byste zničili celý židovský národ. Totéž v USA, tam si také může říkat každý co chce. Ale kdybyste v těch vašich opěvovaných arabských zemích chtěli někdy říci svůj vlastní názor, nebo vaší víru (no, spíše žádnou víru ve vašem případě) tak jste mrtví během pár minut. Největší lživá a špinavá propaganda je v těch státech, které vy všichni opějujete. Tam říci cokoli proti vládnoucí straně = rozsudek smrti. A vy, jestli jste podle nicku žena, tak byste v žádné z těchto zemích nemohla ani otevřít ústa, protože byste neměla žádná práva. A to je podle mě to, co potřebujete. Abyste teprve věděla, co je to bezmoc, špíná a nenávistná propaganda, ztráta lidství, důstojnosti.

109693

01.07.2006 09:47

Izrael znovu okupuje

RE: Je to k zblití

TomasEU 86.?.?.?

Totalitní systém nikdy nikde nevydrží. USA bojují proti totaliním systémům. A nikde nikdy žádný nastolovat nebudou. Budou nastolovat jen demokracii. Co se týká ekonomických zájmů v Iráku, je mi to úplně ukradené, důležité je, že osvobodili všechen lid v Iráku!
Co já bych za to dal, kdyby nás v 68 osvobodili USA po ukupaci vojsk varšavské smlouvy. A bylo by mi úplně jedno, jestli zde budou nějaké jejich firmy pracovat.
Přijde mi absurdní, že si myslíte, že USA chtějí někde nastolovat totalitní systém?
Pol Potové, Kim Ir Sen - to jsou magoři, duševně nemocní lidé, to je na seriósní diagnósu. Kim Ir Sen si o sobě myslel, že je Bůh. V každé normální zemi by skončil v psychiatrické léčebně. Kdežto USA jsou demokratická země, s přímo voleným presidentem a fungujícím parlamentem a senátem. Asi už končím s přispíváním v této diskusi, protože se zde všichni stále opakují do kola. Jako kolovrátek, to je stále samé Bush je zločinec, Amerika je okupant a agresor a Izrael se chová húře něž Německo za 2. sv. války. To jsou všechno nesmysly a ani kdybyste je opakovali tisíc krát dokola, nestanou se pravdou.

109603

29.06.2006 20:52

Týden bukvic

Souhlas

TomasEU 86.?.?.?

S panem Stworou souhlasím. Rozčiluje mě módní propagace teploušů.
Nijak bych je neperzekuoval, ale měli by sedět v koutě a držet hubu, uvědomovat si svou odlišnou a brutálně menšinovou orientaci. To je jako kdyby dělali průvody pedofilové, kterých je také nějaké %. Obojí jsou to brutálně minoritní sexuální orientaci s jediným rozdílem, že tu první tolerujeme a tu druhou ne a chceme ji léčit a pedofilům tlumit jejich sexuální pudy. Ať si každý dělá co chce za dveřmi své ložnice, ale ať se tím necpe mezi normální lidi!!!
Správně to napsal Ludvík Vaculík, že teplouši mají snahy křivit průměr k sobě!
Takže říkám nasrat teploušům i arabáčům. Jsou pro celý svět zhruba stejně potřební!

109477

29.06.2006 20:22

Izrael znovu okupuje

RE: Je to k zblití

TomasEU 86.?.?.?

Tak to není moje logiky. To není vůbec žádná logika. To je NESMYSL. Němci nás okupovali, Heydrich zde byl jako zástupce protektora. Byli to ukupanti a svině. Žádný Německý stát na našem území neexistoval. Tady byl Český stát, který napadli a okupovali. Takže podle mé logiky jsme měli svinské Němce vystřílet my. Každý náš okupant zasloužil kulku do hlavy. A jestli se nevyznáte v historii, nebo nechápete, že na současné mapě světa (akceptované Asií, Evropou, USA i Austrálií) existuje stát Izrael (tzn. že není pár Židů, kteří by okupovali palestinská území, ale že Židé jsou ve svém státě, který má hranice a právo si bránit území jako jakýkoli jiný, třeba i mladší stát) , tak o tom raději nepiště.

109472

29.06.2006 19:27

Izrael znovu okupuje

RE: Je to k zblití

TomasEU 86.?.?.?

Ano, ti arabáči s šátkama na hlavách, co střílí z kulometu nad hlavu, co mají kolem těla opásané kg výbušnin, co mají ve svých autech desítky kg výbušnin to není armáda. To nejsou vojáci. To jsou asi CIVILISTÉ. HE HE HE, HEHE, HEHEHE, ... no nic.

109469

29.06.2006 14:09

Izrael znovu okupuje

RE: Je to k zblití

TomasEU 86.?.?.?

Souhlasím s Vámi, dokud tu palestinskou chátru Izrael nevystřílí budou dělat jen bordel. Nic jiného neumí a IMHO nic jiného ani neuměli dávno před příchodem Izraele.

109400

29.06.2006 12:04

Izrael znovu okupuje

atomové zbraně

TomasEU 86.?.?.?

Také bych použil atomové zbraně proti těm Palestincům. Uvědomte si, že Izraelci žijí v neustálém nebezpečí a strachu o své životy. Každou chvíli nějaký pomatený Palestinec někoho zavraždí, vyhodí do vzduchu, nejlépe děti nebo civilisty,tak proč se proboha všichni diví, když Izraelci sem tam omylem zabijí také nějaké děti? I když si to osobně ani nemyslím, máte o tom nějaké důkazy? Izraelci (kromě těch fanatických židáků) mají totiž narozdíl od Palestinců mozek a umí přemýšlet. Nepoužívají mozek pouze k nošení šátku a střílení z kulometu.

109377

29.06.2006 11:58

Izrael znovu okupuje

Nenapravitelnost Palestinců

TomasEU 86.?.?.?

Ti Palestinci jsou jako šílení. Izrael jim jednoznačně sdělí, aby okmažitě propustili zajatého vojáka a oni místo toho, aby ho propustili, vyhrožují že ho rozsekají na kousky? A teď se snad ta špinavá chátra bude divit, když si pro něj Izraelci s tanky přijdou?? Palestinci jsou jako retardovaní blbečci a neruzumí jednoduchým věcem, které se jim sdělí. Stačila udělat jedna jediná věc! Propustit toho vojáka a žádný tank by jim tam nevjel. Palestinci jsou chroničtí recidivisté, kteří mají obsesi neustále porušovat zákony. Já se divím té svaté trpělivosti Izraelců, že to takhle dlouho vydrží. Já bych se zachoval jako v USA. Kdyby mi na můj pozemek vlezla nějaká chátra (a chtěla krást loupit, unášet, vyhrožovat) tak ho okamžitě bez varování zcela legitimně a pochopitelně nakrmím olovem a je mi úplně jedno, jestli je to 12leté dítě, nebo už dospělý residivista, nebo fanatická těhotná ženská. Cedule "Soukromý pozemek, zákaz vstupu" je všeříkající.

109376

21.06.2006 17:33

Nad důchodci se smráká

RE: Jak to vidím já jako důchodce

TomasEU 86.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Příliš připomíná nacistickou propagandu.)

108629

21.06.2006 16:53

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

TomasEU 86.?.?.?

Jste (cenzurováno. urážíte). A dopustil jste se několika argumentačních nesmyslů. Dostal jste se na úroveň bývalých STB fízlů a zlodějů z PFF. Kteří kritizovali václava Havla, za to, že přednáší příspěvky o ekologii a sám jezdí 4litrovým mercedesem.
Uvědomte si, že člověk může kritizovat (v tomto případě i oprávněně) cokoli chce, i když se sám v duchu svých ideálů nechová.
Já třeba jezdím také autem (ne moc často) a přesto kritizuji přeplněná města auty, exhalaci skleníkových plynů, lidi co jezdí dennodenně do práce autem, jenž zaplnili jen oni samotní atd.
A kdyby mi někdo v hospodě řekl, proč kritizuji, když sám občas jezdím autem, tak bych mu hned rozbil hubu. Takže si laskavě uvědomte, že člověk má práve kritizovat cokoli, bez toho,aby ho hulváti jako jste vy vulgárně uráželi!

108626

20.06.2006 13:28

Britský admirál varuje

RE: Upozorneni vydavateli:

TomasEU 86.?.?.?

Je to můj soukromý názor podpořený mnoha vlastními zkušenostmi (chodil jsem do školy (SŠ I VŠ) kde jsem byl dlouhodobě v úzkém kontaktu s cca 12 arabáči- všichni se chovali jako prasata) a dennodenními zprávami z novin a médií. (Je mi fuk, jestli závislými, či nezávislými) a na tento názor mám výsostní právo!!

108537

18.06.2006 22:49

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Já jsem to trošku lapidarizoval. Vím, že podstata kulového blesku není zcela uspokojivě popsána. Ale osobně jej nepovažuji za tak velkou záhadu, pomocí které by se nechalo demonstrovat bezzubost současné vědy.
Bohužel se kulový blesk (takový, jak ho popisují lidé, jenž se s ním setkali) nepodařilo vytvořit v laboratoři, neznáme tedy všechny jeho parametry a nemůžeme ho uspokojivě matematicky modelovat.
Jasná je jen jedna věc a to, že se kulové blesky (zprávy o nich) začaly objevovat častěji, až když se rozvedla elektřina do všech obcí.(elektrifikace) Proto se má za to, že souvisí s elektrorozvodnou sítí (mimojiné) a že tedy jeho podstata bude v elektrickém výboji(oblouku). Kromě této podstaty může ještě souviset, nasedat na některé atmosférické jevy.
Na vaše otázky, samozřejmě, nemám odpovědi, jen kulový blesk nepovažuji za etalon záhad a věcí mezi nebem a zemí.

108451

18.06.2006 22:41

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Jednalo se o překlep. Chtěl jsem napsat "vaše mýty a o 5 století starém proroctví".
Já nejsem až tak úplně materialista, protože jsem věřící katolík.
Fanouškem spolku sysifos nejsem.
Ale u astrologie, věštění a podobných nesmyslů je 100% jasné, že jsou to nesmysly i bez vědeckého přístupu. (který nás ale naštestí podobných nesmyslů zbavil)
Vy si myslíte, že věda není prospěšná, já si myslím pravý opak. Věda nám nabízí odpovědi na naše otázky ohledně přirody, světa kolem nás a vesmíru.
Za deprimující stav současné společnosti může lidská touha po penězích a moci. Rozhodně ne věda a lidé, jako jsem já. Já se za hmotnými statky nehoním a nepovažuji je za životní priority. Že přírodní zdroje nejsou nekonečné a že Země není nafukovací je jasné každýmu. Že fungující klima a příroda obecně se ze své rovnováhy nenechá vychýlit, či zcela zbortit ví také každý. Ne všichni ale tak k tomu přistupují, poněvadž touha po moci a penězích je u nich mnohem silnější. To přece nesouvisí s vědou a materialisty.

108450

18.06.2006 16:18

Britský admirál varuje

RE: Zena.... - zdanlive nesouvisejici tema - 2

TomasEU 86.?.?.?

Jo jo. Tak přesně tohle jsem taky už někde slyšel. Zní to sice hezky, ale podle mě jde o jakýsi velmi extenzivní a volný výklad koránu a všech arabáčských srač-k. Skutečnost je ovšem taková, že v Islámských zemí má žena přes soudem pouze poloviční váhu, než muž. Respektive jde o váhu jejího hlasu, nebo výpovědi. Takže taková je skutečnost. Lidské přirozenosti a její vyváženosti u vymatlaných arabáčů.

108430

18.06.2006 16:15

Britský admirál varuje

RE: Zena.... - zdanlive nesouvisejici tema - 1

TomasEU 86.?.?.?

A také jste všichni netolerantní. A to mimořádně. Všichni tady (až na malé výjimky) nemáte rádi Židy (nebo Chazary, jak jim říkáte). Mně osobně je to fuk. Židáci jsou mi ukradení.
ale když náhodou někdo jiný nemá rád arabáče, tak se na něj do jednoho všichni zasypete a kritizujete. Kritizujete nekorektnost a nevyváženostv názorech, ale zvědavec má snad přídomek nekorektní, ne?

108429

18.06.2006 16:10

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Předem chci předeslat, že ne všichni arabáči jsou ti zlí, pochopitelně, v žádném etniku nejsou jen ti zlí. U arabáčů ale převažují majoritně ti primitivní.
Co se týká počátků civilizace a vědy, tak samozřejmě víme o tom, že arabové byli ve středověku mnohem napřed, než Evropané. sle zkrátka Evropa je dohnala ve vývoji a v současné době zaostávají arabáči. Za to, snad Evropa nemůže.
Jen k těm číslům používáme původně indické číslice, arabské z nich také vycházejí, ale původně jsou ne arabské, ale indické.
co se týká času, tak nevím, ale myslím, že náš kalendář, který používám gregoriánský vychází z jiné časomíry a datace, než arabslé, ale mohu se mýlit. Samozřejmě, nás v minulosti arabové o mnohé obohatili.
Co se týká morálních zásad tak s vámi naprosto nesouhlasím! Ba přímo naopak. Chtěl jsem napsat, že v tomto se žádní lidé neliší, v případě, že jim zamáváte bankovkami před obličejem, tak udělají cokoli, ale v tomto jsou arabáči totálně bezpáteřní. Proto také slaví velké úspěchy vypisování odměn na teroristy a podobně. Každého arabáče si člověk koupí mnohem snáze, než Evropana.
Co se týká Asiatů, tak jsem je nijak nevyzdvihoval nad arabáče. Vím, že Asijské mafie, třeba čínské triády apod. také nejsou žádný med. Také všichni víme, co Japonci dokázali během všech válek a podobně. Psal jsem jen, že Asiaté mi narozdíl od arabáčůl nevadí, zvláště proto, že nezabíjejí cizince a když už tak se řežou mezi sebou. Zkrátka v současném světě platí každý terirostia je muslim a arabáč!! Opačně to už, samozřejmě, neplatí, ale vrhá to špatné světlo na všechny abaráče.

108428

18.06.2006 15:57

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Vaše logika, tedy spíše vaše Sylogismy (o logice nemůže být řeč)
je celá chybná!! Co na tom, že jsou v Africe diktátorské režimy také, jak to s tím souvisí?? To je jako argumentovat, proč zavírat a trestat nějaké zloděje, když jiní taky kradou a nikdo je nestíhá!! USA neumějí vyřešit všechno, já jsem rád aspoň za tu trošku, co dělají! Ano, otpimální by bylo osvobodit i Africké nevolníky, ale zatím je dobře, že se osvobodil aspoň Irák a Afghánistán. Obyčejnými lidmi v Iráku se neohánějte, běžte tam a zeptejte si jich sám, jak jsou rádi, že nejsou pod Saddámem. Tedy mimo b7val7ch prominentů a členů zločinecké strany Baas.
Já se obávám, že spousta z vás nedisponuje ani elementární logikou, proto těžko o něčem diskutovat

(Bez toho dodatku, kterym, podle me, ponizujete ostatni diskutujici, by to neslo? Dekuji, pokud si to nechate projit hlavou a priste se takoveho pristupu vyvarujete. E.)

108427

18.06.2006 11:57

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Ale kdeže, pane Gejdoši. Kulový blesk je normální elektrický výboj, kdy při překročení nějakéhé ionizujícího prahu U (napětí)dojde k vytvoření plasmatu (ionizací molekul vzduchu). To, že jde o poměrně řídce se vykskytující jev o ničem nesvědčí.
Podívejte se pane Gejdoši současná a byvší fyzika má natolik přesné předpovědi, předpověděla velká množství kvantových částic (hadronů i leptonů) a popsala jejich vlastnosti dlouho předtím, než se je teprve prokázalo objevit. To je tak úzažná věc, která všechny přesvědčuje v tom, že fyzika krásně funguje.
Současná fyzika nepracuje na středověkých dogmatech, kterými argumentujete. Současná fyzika je otevřené i docela novým a bláznivým teoriím. Pokud se něco experimentálně ověří, tak to nikdo neodmítá. Navíc nejproduktivnějším věkem pro současné fyziky je věk kolem cca 25-35 let, to je věk, kdy se udělá nejvíce objevů, pak už je člověk moc konzervativní nepracuje mu mozek natolik dobře, aby mohl na něco průlomového přijít. Takže současná fyzika přeje mladým a odvážným, odvážní ve smyslu velkého enthusiasmu na poli výzkumu třeba v oblastech, kterými by se již starší etablovaný fyzik nazabýval.
Jenomže važe mýti o 5 let starém proroctví jsou na stejné úrovni jako středověká alchymie, kdy se z kovu vařilo zlato a třeba jako věštění věc budoucích z dlaně. UVědomujete si to vůbec?? Že je to na stejné úrovni? Tak už to proboha dál nepište. Samozřejmě mohl kdysi někdo něco předpovědět a mohlo se to vyplnit. (Nejlépe se předpovídají velmi obecné a povšechné věci, které se ještě často opakují) ale to není důkazem toho, že něco jako proroctví funguje! Aby se dokázala nějaká teorie musí se dokázat pro všechny případy.
Že je současná fyzika velmi složitá a těžko pochopitelná je fakt. Také se usiluje o její zjednodušení a sjednocení kvantové a relativistické fyziky.
Vy jste takový lidový myslitel, těch je také třeba mezi lidmi. Ale chce to méně demagogie. Zkrátka si uvědomte, že zlato se z kovu vařit nedá, že předem daný osud neexistuje, že něco jako postavení planet naší Sluneční soustavy v okamžiku vašeho narození NIKTERAK nemůže ovlivnit váš další život. ATD.

108420

17.06.2006 23:42

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

To se mýlíte, současná fyzika vylučuje jakékoli věštectví a lidový mysticismus. Včetně takových extra nesmyslů, jako je astrologie, věštení osudu z ruky, kávové sedliny, karet apod. To z toho důvodu, že budoucnost není předem dána. Neexistuje tedy osud a současný vývoj událostí souvisí pouze na současných parametrech a pohybu. Kvantová fyzika, Heisenbergův princip neurčitosti explicitně dokazuje nemožnost jednoznačně determinovat budoucí stav věcí, co víc, nedovoluje nám ani zjistit současně se stejnou přesností stav nějaké kvantové částice. To je kvantová neurčitost. V té nejelementárnější úrovni. Působení zpět v čase neexistuje. Pojem "nadsvětelná trajektorie" čtu poprvé u vás! Možná jste měl na mysli u hypotetických červích děr, které ústí v dvou různých částech vesmíru a spojují dvě velmi vzdálená místa ještě "kratší" spojnicí, než je dokáže spojit dráa světelného paprsku? Nebo jste měl na mysli, s čím přišel Feynman, že pokud se částice může šířit mezi dvěma body po několika různých drahách, šíří se po všech drahách najednou. Každé dráze odpovídá jedna amplituda pravděpodobnosti. No a ke sčítání těchto amplitud pravděpodobnosti má právě sloužit ten Feynmanův integrál. Většina těchto drah se interferencí vyruší a zůstane pár možných drah, které mají svou analogii a popis i v klasické mechanice (newtonovské). Předpokládám, že jste měl na mysli toto, ale pojem nadsvětelná trajektorie se nikde nevyskytuje. Co jsou smyčky vracející se v čase u Kerrobských černých děr -přiznám se nevím.A to jsem se o fyziku dost zajímal. (laicky, protože v můj matematický aparát, který končí někde u trojných integrálů přes tělesa, u diferenciálních rovnic a Laplaceovy transformace na serióznější zájem bohužel nestačí). Co se týká zachování energie, tento zákon platí a je to mnohokráte ověřeno, je to fundamentální zákon, se kterým úspěšně počítá celá relativistická i kvantová fyzika. Odpovídají tomu všechny pozorované parametry. Jen vám připoneu, že kdyby se nám občas někde nezachovávala energie, neexistovaly by počítače. Dále se o tom nechci moc rozepisovat, protože jedna píšete blbosti a jednak je to offtopic. JEště snad přece jen: smyčky vracející se v čase-to je hrozná blbost.
Představy o regulaci světa nejsou až tak směšné, neboť, jak nám nedávná historie ukazuje, tak země, které mají velmi rozvolněnou imiograční politiku narážejí na velké a násilné multikulturální problémy viz. nepokoje ve Francii a Británii třeba. Takže kontrolovat migraci uprhclíků a hlídat si hranice je právem zakotveným v ústavě snad u všech států.

108403

17.06.2006 22:06

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Xenofobní možná trošku jsem a kdo není. A přesně jak píšete je to moje privátní věc a mám právo na svůj názor. Který rozumný člověk by také nebyl xenofobní, když vidí nějaké arabáče, jak se s bombou na těle někdo odpálí a jak se oficiálně chovají k ženám.
Osvobození Iráku není okupace země, ale osvobození. Kdyby se jednalo o vojenskou okupaci všichni včetně Bushe a jeho odpovědně administrativy by stáli před Vojenským soudem a USA prezident by byl okamžitě zbaven funkce. V USA je naprostá demokracie, takže kdyby se Bush dostal před soudce, který ho nemá rád, tak mu to ještě pěkně osladí.
To že je nějaká hrůzovláda sekulární, neznamená snad, že je vše ok?? U nás komouši byli 40 let, to je jistě také dlouhodbé, ale to neznamé, že je to OK! Ano, máte pravdu teprve teď se začíná v Iráku projevovat náboženský fundamentalismus, nicméně již předtím se objevoval v zahraničí, protože ho Saddám Husajn, samozřejmě, podporoval. Já nejsem oportunista a nejsem příznivcem žádných úhybných manévrů!! Přece nebudu , proboha, tolerovat otroctví jenom proto, že jsou otroci pěkně v železech a je od nich klid!! To TEDY NE! Já třeba mám radost, že jsou lidíé v Iráku svobodní a že si mohou dělat co chtějí! Z těch nepokojů a útoků samozřejmě nemám radost, ale beru to tak, že to k tomu patří, když žili dlouhá desetiletí v otroctví, tak neumí teĎ naložit se svobodou! Ale přece nebudu schvalovat, že jim nějaký despota vládne, jenom proto, že je od nich klid?!
Přece není možné, aby zrůda Saddám Husajn někoho rozpouštěl v kyselině!! To je nepřípustné, i kdyby šlo o jeden jediný případ!!! Přece se nemohou, proboha, takhle svinsky chovat, jako zvířata hlava státu v 20. století!!

108395

17.06.2006 21:53

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Mně se velmi ztěžka reaguje na cokoli od člověka, který věří nějakým proroctvím a podobným pohádkám. Touto svou vírou, bohužel, degradujete jakýkoli svůj názor a vývod. Pro mě je to úplně samé, jako kdybyste se oháněl, že vydíte v křišťálové kouli budoucnost.
Píšete, že je dávno nesporně prokázána možnost a platnost proroctví. To není PRAVDA!!! To je demagogie a HOAX! Uveďte jeden jediný univerzitní zdroj, či studii a pošlete mi na ní odkaz. Ubezpečuji vás na 100%, že kdyby se někdy prokázala možnost proroctví, tak minimálně v časopise SCIENCE vyjde o tom seriózní článek. A bylo by to na Nobelovu ceny a v podstatě by to popřelo veškerou současnou vědu. Tolik k proroctví a věštěšní.
že lze vyžrat do mrtě svět jsem nikde nepsal, ani to nejde, životní zdroje nejsou nevyčerpatelné a rovnováha v přírodě a klimatu také není nezvrátitelná. Takže jakoukoli politiku bych viděl samozřejmě v souvislosti s ohledem na ekologii a obnovitelné zdroje. Není také bez zajímavosti, že arabáči jsou jedněmi z posledních, které by něco jako ekologie zajímalo. že je třeba se zabaríkádovat v Evropě a USA t je fakt, to si myslím. A zbytet světa tvrdě kontrolovat, aby ho nikdo nevratně nezničil. To, že se lidstvo v budoucnu nejspíše zničí samo si také myslím.
A nepsal jsem nebílým hubám!! Pozor, Asiaté miá nevadí, černoši také ne, když je převychováme, ale arabáči jsou pronárod, který neumí nic jiného, než vraždit a chovat se jako prasata.

108393

17.06.2006 21:36

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Nemá smysl reagovat. Myslíte li si toto o ženách jste břídil.
Já jsem chlap a pořádný.

108389

17.06.2006 20:45

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Já jednoduchá řešení nemiluji, ale ve všech profesích, určitě uznáte, se problém vyřeší nejdříve tak, že se zjednodušší! bez toho to ani nejde. Jen matematici řeší problémy komplexně, ale od fyziků, až po třeba soustružníky se řeší na zjednodušeném modelu, kde zanedbáte to, co působí málo, co působí jen někdy, zjednodušíte a rozložíte problém na několik iterací. To je věc i politiky a diplomacie. Kdybyste měl cokoli řešit v celé své možné složitosti, tak se nikdo nikam nedobere.
Zbraně jsou odjaktěživa součástí lidstva. Abych se přiznal, tak ani moc nemám rád ten americký model, kdy zbraň může mít každý. Je mi bližšíé náš český model, kde zbraň má opravu málo lidí.
Ale na arabáče nic jiného, než zbraně neplatí. Vždy je seknout přes prsty, hned jak nám je strčí do Evropy. Jeden sebevražedný útok na nějaké turisty- totální rozstřílení jejich teroristických doupat. Bohužel se nedá nic jiného dělat. Opakuji, národ, který nemá úctu ani k vlastním ženám, nemá tady co dělat. Je to primitivní národ i bez veškerých zjednodušení a nikdo se s nima v rukavičkách mazat nebude. Aspoň doufám.

108384

17.06.2006 20:08

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Co je to sextant vím, vím i přesně jak se používá.(i vím, co je to jakobova hůl) Polohu na zemi dokážu 100% určit lépe než vy, i bez GPS. Pomocí sextantu a přesného času.
To jsou ty vaše předčasné soudy, když nemáte ani tucha, kdo si s vámi píše, či kdo se skrývá za mým nickem.

1) To je kontradikce. Nesmysl. Je to stejbné, jako tvrdit, že jakýkoli stát nepotřebuje policii. NESMYSL Totální.
2. Pracovalo, ale špatně.
3. Není. Opět opakuji, národ, který se neumí chovat k ženám je zaostalý, ať to berete z jakékoli strany. Jsou to primitivové, včetně jejich náboženství.
4. Rasismus je víra v nadřazenost nějaké rasy. Nikde jsem nepsal, že si myslím, že my jsme nadřazeni arabáčům, jen že je nemám rád, protože to jsou primitivové a chovají se tak.
5. Tady je asi jádro věci: Já si myslím pravý opak, kultura, která se neumí chovat k ženám, považuje je za cosi podřadného, je podřízena naší vyspělé kultuře. Bez debat. Jsou to primitivové, že bych si do nich neutřel ani podrážku od bot,.

108382

17.06.2006 18:44

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Rád jsem posloužil pro pobavení. Já se zase vždy řežu smíchem a královsky se bavím, u vašich příspěků, kdy píšete něco o Chazarech, že židé současní nejsou židé, ale chazarové (nevím, zda li je to pravda, nebo ne-ani mě to nezajímá, ale moc mě to baví, když o tom píšete), taktéž se královsky bavím, když popíráte holocaust, snižujete počty jeho obětí, snižujete vinu nacistů, argumentujete konspiračními teoriemi a že veškerá historie je vlastně velká lež. Nakonec můžete ještě začát psát o Nostradamovi, o UFOnech mezi námi, či třeba o tom, že Američané nepřistáli na měsíci, protože na "záznamu" vlála vlajka-a to je přece nesmysl, protože na měsíci není atmosféra apod.

108375

17.06.2006 18:40

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Že západ přivlekl války na východ, s tím mohu souhlasit. (I když si myslím, že by válčili a řezali se stejně samo ze sebou)
Západ tam vtrhnul. Klidně můžeme říct bohužel. Ale stalo se, nejde to odestát. My s tím nic neuděláme a nebudeme přece kvůli tomu ustupovat??
Kdybychom nevyváželi demokracii (jestli je to dob5e je věc názoru, já myslím, že to dobře je, protože kladu rovnítko mezi demokracii a lidství, se všemi výhradami), tak stejně počet lidí utkajících na západ se nezmenší!! Neutíkají kvůli politice, ale utíkají kvůli vlastní chudobě. Dojde jim ropa, voda a půjdou na nás, i kdyby Západ v životě nevkročil jejich území. Toť můj názor.

108373

17.06.2006 18:36

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Samozřejmě vím, že jsou to Peršané, ale rasa je to stejná!!!
Mladý jsem, v Čechách žiju. Mým heslem není "White power". Nejsem Rasista. Naopak vyholené lebky a jiné primitivy mám rád asi tak stejně jako arabáče. K tomu nařknutí rasismu -Asiaté mi například vůbec nevadí. Ani u nás žijící komunita Vietnamců. Nevadí mi ,ani mě nepobořuje.
Vadí mi arabáči, jejich vychování, jejich invazivní náboženství, jejich snaha všude stavět mešity, 5x denně se modlit, nežrat vepřové a chovat se jako dobytci. Vadí mi, jak se chovají k ženám, to svědčí o jejich vyspělosti. Vadí mi jejich teroristické způsoby, to že rádi zabíjejí ostatní lidi, aby dosáhli svých cílů. Ostatně přijde mi zbytečné vysvětlovat všechny důvody, anžto se domnívám, že všichni rozumní lidé se vždy shodnou. A že to každý ví.
Židé mi například taky nevadí. Já jsem, jak jsem psal, tolerantní člověk. Kosmopolitní a open minded člověk. Ale zkrátka nenechám si kázat něco od dobytků, kteří se ani neumějí chovat k ženám. Hovada. V tom se snad také všichni rozumní lidé shodnou, ne?
Také mi trochu připadá velmi ambivalentní vztahy většinu přispěvovatelů zvědavce, na jednu stranu, že nemají rádi přičmoudlíky (s tímto osobně souhlasím) a na druhou stranu jsou proti USA a zastávají se některých těch přičmoudlíků, ať už v Íránu, nebo v Iráku.

108372

17.06.2006 13:27

Britský admirál varuje

RE: Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

.....fungovat bez globální polocie v podobě USA??? Má někdo odpověď? (i přes veškěrá zjednodušení,samozřejmě.)

108355

17.06.2006 13:17

Britský admirál varuje

Demagogie

TomasEU 86.?.?.?

Nechápu, jak někteří (všichni víme kdo) tady pořád jako kolovrátek melou něco dokola o Nostradamovi? Lidi, probuďte se a přestaňte na takové vejšplechty vůbec odpovídat. Nemá to cenu. Každý člověk ví, že věštit budoucnost nelze. Nikdo do budoucnosti nevidí. Lze jen na základě současných paramterů odhadovat pravděpodobnosti jejich vývoje do budoucna, při znalosti potřebných vývojových (pravděpodobnostích trendů). Je naprosto nesmyslná panoptikální a groteksní představa, že kdosi před p stoletími předpověděl budoucnost, jak to bude na několik století dopředu. To je nemožné (věcky explicitní věc). Takže prosím všechny rozumné, nechte si tyto bláznivce mlít, co chtějí, ale neodpovídejte, protože to nemá smysl. (Bohužel takovýto lidé nemusí ani mít malé IQ, mohou být i vysokou složku sociální IQ a přesto mohou takto zmagořit.) Nejlepší je nechat je v tom jejich světě a nereagovat.
Co se týká té zprávy britského admirála, tak s ní, samozřejmě, souhlasím. A ani nechápu všechny zdejší příznivce Ahmadínežádů a jiných arabáčů, kteří jdou proti nám. Proti Evropě a USA. Je třeba zpřísnit imigrační politiku, zavřít hranice a vojensky dát jasně najevo, že do Evropy žádné černé huby (černoši, arabáči) nepatří a že je zde nechceme. Samozřejmě jim zakázat zbrojit (jak to udělaly USA s íránem) přece se nechce stát v budoucnu jejich cílem -to bychom snad museli být asi opravdu BLBCI, ne? V této jediné možné politice, která jediná má pro nás příznivou budoucnost bychom měli jednoznačně podporovat USA. Ti co chtějí porporovat primitivy z Islámu moc jim nerozumím, jsou asi proti vlastním lidem a nejvíce by chtěli zničení Evropy.
Dalším faktem je, že pomalu vymíráme, takže přece jen nějaké imigranty potřebovat budeme, aby na nás pracovali- ale jen pár a přísně regulovat podmínky jejich vstupu. (A samozřejmě žádné sociální dávky, žádná velká porodnost u těchto etnik)
Lidé se na světě zničí dříve či později, to je jasné. Už od dob stěhování národů, až do dnešní absurdní doby, kdy se někteří Češi zastávají Íránského vraha (ahmanedínežáda).
Našim společným cílem by mělo být to, aby to bylo co nejpozději. Pokud možno ještě několik století ne.
Tak jako každý národ potřebuje ozbrojené složky a policii. (Protože v každíém národě jsou kriminálnící a zmetci), tak úplně stejně potřebuje svět globálního policajta, v našem případě, USA, protože ne všechny národy jsou mírumilovné, ale jsou mezi nimi kriminálnící a zmetci. To je vše, co jsem chtěl napsat. Na závěr jen jednu radu, všem, co jsou proti USA a zastávají se arabáčů, a rádi by, aby se každý stát staral jen o sebe, a ať si třeba Írán zbrojí jak chce, tak si, prosím vás, přesdstavte, jak by vypadal jakýkoli stát na světě ,bez policie? A když by to nefungovalo, na základě čeho se domníváte, že by celý svět mohl...

Kráceno (Editor)

108353

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 0

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 761 206