Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané AL

Nalezeno 29 příspěveků, 5 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.01.2005 20:09

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

AL 84.?.?.?

No i když jsem to nečetl ,tak věřím že článek je z 90% pravdivý ...

41118

Jsem znechucen jak tady někteří útočíte na autora jenom proto, že napsal o pár lidech pravdu. Jestli je nějaký tunelář žid a autor to napíše, tak nevím o co vám jde. Prostě píše jak se věci mají, to vás tolik štve pravda? Fakt jsem v šoku... Pane Stwora vidíte to? Máme ještě hodně práce [smích]

50776

29.04.2005 15:13

Proč říkám NE evropské ústavě

Nestačí říct NE

AL 84.?.?.?

Vidím že mnoho lidí bude hlasovat PROTI a to je jenom dobře, ale jde o to, že možná ještě více lidí řekne PRO. Moc se mi nechce sedět doma a čekat až budu moct jít odevzdat svůj hlas. Měli by jsme s tím něco dělat. Mám namysli demonstrace, letákové akce, apod... Když to našim chytrým spoluobčanům neřeknou média, tak to musíme udělat MY. Nejhorší věc kterou můžeme udělat je dívat se na to, jak si odhlasujeme jistý zánik.

50947

31.05.2005 15:05

Drobná překážka na nastoupené cestě

Drobná překážka na nastoupené cestě

AL 84.?.?.?

Pan Stwora to tím článkem pěkně posr... Sice je pravda že EU už existuje (společné hranice, normy a nařízení, atd) o tom není pochyb, ale jakožto že má postavení a moc směrovat čtenáře určitým směrem mě celkem překvapilo to, jakým stylem je článek napsaný. Ten článek nám v podstatě říká že je zbytečné bojovat proti EU a odmítat Euroústavu, protože stejně k tomu jednou dojde. Nebylo by lepší i tak následovat zminovaného císaře Diocletiana a snažit se tomu, i přes malou možnost úspěchu, zabránit? Že by to opravdu byla typicky česká povaha? Dnes mnoho lidí lituje že jsme němcům odevzdali klíče od našich bunkrů bez boje, tak proč opakovat stejnou chybu a zase se vzdávat?

......Kdož su bóží bojovníci a zákona jého......
(jen si vzpomentě)

....NIKDY bez boje....

SVOBODA NAVŽDY

54155

19.07.2005 14:11

Londýn deset dnů po útoku - prach se usazuje

...

AL 84.?.?.?

Někdo tu psal, že muslimové jsou jiní než my, že mají hlubší vztah k islámu naž křestané ke svému náboženství. Jde vidět, že dotyčná osoba se mezi muslimy moc nepohybuje... Jsou úplně stejní jako my, existuje nezpočet moderních muslimů a je jedno jestli žijí v evropě (kde jich je většina) nebo u islámských zemích. Taky někteří nečetli celý korán, taky jich mnoho pije pivo a jí vepřové a nedodržují to co se jim přikazuje... Takže se nedržte těch vašich mylných představ. Lidé jsou všude stejní...

62293

19.07.2005 14:20

Londýn deset dnů po útoku - prach se usazuje

...

AL 84.?.?.?

Myslím si, že kdyby atentát spáchala opravdu frakce AL-KAJDY, tak nezemře pouze 55lidí, ale mnohem více. 55 lidí zabije jeden iráčan a to ještě není v žádnem metru. Navíc nechápu jak z nich mohli zbýt nějaké dokumenty či doklady, to je prostě největší nesmysl. Navíc kdyby to spáchali islámští fanatici, tak bych věřil, že to má na svědomí nějaká islámská frakce, protože oni by se ani nebavili s nesmuslimy, když to přeženu. Takový profesor na univerzitě, který není radikál, takový se dá lehce naverbovat resp. popřípadě se nechat zlákat do pasti.

62294

19.07.2005 20:48

Londýn deset dnů po útoku - prach se usazuje

RE: Pane Stwora,

AL 84.?.?.?

Mladé radikály si asi těžko vyberou...

62327

10.09.2005 12:58

Benešovy dekrety – otevřená kauza

Důležité ! ! ! Pro pana Krále...

AL 195.?.?.?

Chci at mi odpovíte pane Králi, může to být i tady v diskuzi.
Ted se Vás ptám: Jak by jste rozlišoval dobré a špatné Němce?

69967

10.09.2005 13:12

Benešovy dekrety – otevřená kauza

AL ještě jednou

AL 195.?.?.?

Je to velice hezký článek, založený na morláních hodnotách Richarda Krále.
Je velice smutné, že to odnesli i nevinní němci, ale ani Vy pane Králi, jakožto veliký dobrák a moralista, by jste možná nerozlišoval.
Základní chyba (moudří lidé mi jistě dají za pravdu): Odsuzovat druhé. Vy pane Králi jste válku nezažil, vůbec nevíte, jak by jste se v ní zachoval. Jestli si myslíte, že ano, tak se nemáme o čem bavit.
Tekže na závěr to zopakuji. Neodsuzujte druhé, dokonce ani pana Beneše za jeho amnestii...

69971

10.09.2005 20:17

Benešovy dekrety – otevřená kauza

RE: AL ještě jednou

AL 195.?.?.?

Ti lidi, které jste dal do uvozovek, tak mnozí z nich riskovali život, aby jste se mohl narodit. 95% lidí, které tu na druhou stranu litujete, ti udávali naše odbojáře či nepohodlné čechy.
Vy jste jeden z těch, kteří umí jenom odsuzovat. Např. hned odsoudíte sebevražedné atentátníky, ale přitom Vás vůbec nezajímá, co je k tomu vedlo. Stejné je to i s Čechama, kteří lynčovali Němce.
Už jsem to říkal, moudrý člověk neodsuzuje. Vy moudrý nejste, jste spíše takový moralista, ale jenom proto, aby jste se líbil okolí.
Kdyby byla válka, tak vy budete první, který se schová do sklepa.

70022

11.09.2005 10:30

Benešovy dekrety – otevřená kauza

RE: AL ještě jednou

AL 195.?.?.?

Já jsem Vás odsoudil? Ani jsem si nevšim... Čau

70099

16.09.2005 13:40

Amerika je v úpadku

RE: Tenhle vas uhel pohledu se me libi, pane Stwora!!!

AL 195.?.?.?

Sice máte se sousedy nová auta, přestavěné domy a více vyděláváte, ale jste morálně na dně. Ted to tu názorně předvádíte, hned na začátku diskuze tady každého urážíte, takže aspon v něčem je ten článek pravdivý. Nadávky vystřídaly logiku

70992

01.11.2005 13:48

Vrah tří policistů na svobodě

Jste tu všichni normální?

AL 195.?.?.?

Ten článek je velice jednostranný, musel ho psát asi někdo, komu už opilý řidič zabil blízkého. Já taky nesouhlasím resp. nekompromisně odsuzuji opilce za volantem (a je jich fakt hodně), ale tady za to mohli policisté. Je jedno jestli byl opilý, ale jel podle pravidel. Nevím proč autor článku odsuzuje toho opilce, když se provinil jen alkoholem... Myslím si, že si odseděl ještě více než měl.

76383

03.11.2005 11:51

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

Velká rasová válka

AL 195.?.?.?

Čeká nás velká rasová válka, do několika let vypukne v celé evropě. Je to nevyhnutelné, takže radím se na ni dobře připravit (fitka, bojové sporty či zbrojní průkazy) [mrknutí jedním okem]
My tu ale moc cizinců nemáme a žijeme tu v klidu, takže se nám to nejspíš vyhne. Teda kromě Prahy...

76689

05.11.2005 17:58

Terorismus v Čečensku

RE: Teroristi ...

AL 195.?.?.?

Ti čečenští muži i ženy, umí daleko více než my všichni tady dohromady. V takových podmínkách by jsi ty v životě nepřežil, ty se bez elektřiny a teplé vody ani neobejdeš. Jsi rozmazlený dobou a v podmínkách typu čečna, by jsi nepřežil, tak laskavě tady neurážej lidi, kterým nesaháš ani po paty. Tohle mě fakt umí vytočit... Myslíš si, že když máš počítač, tak že jsi něco víc? Myslíš si, že oni jsou primitivní? Zatímco oni, žili skvělý skromný život někde v kavkazkých horách, tak tady si lidé dobrovolně berou životy každý den, takže si srovnej v hlavě, kdo je vlastně vyspělejší a umí víc.

77024

13.12.2005 14:04

Velká rasová válka

RE: Nemyslim, ze by to bylo tak koordinovane.

AL 88.?.?.?

Mezi Ruskem a Iránem došlo oficiálně k obchodu na dodání ruského protiraketového systému. Stejně tomu tak bylo i v případě Sýrie, která od Ruska nakoupila stejný systém. Boužel si zdroj nepamatuji, ale jedná se o oficiální informaci. Dokonce Vladimír Putin obhajoval při nedávne návštěvě Izraele tento prodej. Dodávka nebyla velká, neboť se jedná o drahou záležitost, takže se dá očekávat, že bude použit ve strategicky významných oblastí. Jestli je jeden z nejlepších na světě, je dost diskutabilní.

83250

13.12.2005 19:48

Velká rasová válka

RE: Přituhuje, přituhuje i bez proroků (nebo s nimi???)

AL 88.?.?.?

Asi jsi nečetl ten článek pozorně. Pokud je v něčím zájmu, aby neměl Irán jaderné zbraně, tak proč na druhou stranu podporuje přistěhovalce z muslimských zemí a vytváří multikulturní společnost? Jde těm lidem (podle tebe židům) o nás nebo nejde?
V tom článku jsem velice špatně zdůraznil tzv. druhou vlnu. Boužel... Mnoho lidí do ted nechápe, proč se u nás vytváří multikulturní společnost. Tím článkem jsem na spojitost multikulrurismu a války na Blízkém východě chtěl upozornit.

Nakonec si opravdu nemyslím, že kvůli jadernému programu je nutné vraždit další statisíce nevinných.

83310

22.12.2005 14:41

Registrované partnerství: konečně úspěch

špatný článek pana Richarda Krále

AL 88.?.?.?

Pan Král zase napsal jako obvykle svůj subjektivní názor a většina lidí, samozřejmě řekne "on má pravdu".. ale...
Homosexuálové jsou stranou, ničím nás neobtěžují. Chodí do svých klubů a hospod, nemazlí se na veřejnosti (výjimky jsou všude) jako heterosexuální páry. Oni se nám vůbec nevnucují a ničím nás neotravují. Ted chtěli akorát registrované partnerství, aby mohli mít různé výhody (např. až jeden z nich bude v nemocnici, tak ten druhý může být informován o jeho stavu). Je logické, že postupem času bodou chtít větší pravomoce, ale to se bude odvíjet podle situace v zahraničí a podle toho, co schválí homosexuálům tam.
Nadávat jim za jejich orientaci, z toho jsem už vyrost. Prostě to tak je, podobně jako v přírodě. Je to o toleranci. Nemůžete překousnout, že má někdo menšinový názor. A ještě něco: Co se týče gayů, tak mám s nimi jenom dobré zkušenosti, chovají se daleko lépe než heterosexuálové.

85126

22.12.2005 18:20

Registrované partnerství: konečně úspěch

RE: špatný článek pana Richarda Krále

AL 88.?.?.?

Jak dlouho chodíte na zvědavce? Pokud dlouho, tak nejspíš zbytečně, neboť tento server nemá za úkol vám jen ukazovat problémy z jiného pohledu, ale především vás má naučit přemýšlet svým mozkem. JEstli vám média znepřijemnují život, tak nemějte vztek na homosexuály, akorát tím dáváte najevo, jak moc nad váma média vítězí..

85150

03.01.2006 10:53

Čas, aby muži byli zase muži

Perfektní článek... !!!

AL 88.?.?.?

Konečně článek, se kterým souhlasím na 100%...
A jak napsal na konci článku pan Stwora, tohle je i v česku. I když možná v menší míře (zatím), ale je. Stačí se podívat na ty dnešní počítačové děti. Ale samozřejmě víme, komu tahle situace nahrává k vítěztví. Muži ztrácejí ráznost ve svém jednání a to se projeví ve všech směrech. Rádi si nechají potom diktovat a postavit se proti silnějšímu je pro ně nemožné.

86437

12.01.2006 11:43

Bottom trawling

Ted máte na hubě

AL 88.?.?.?

Ted máte všichni na hubě, ale když vám někdo nabídne práci třeba na Aljašce na rybářské lodi a na den vám dá 100 dolarů, tak by jste byli stejní a podíleli se na drancování naší země. Jen at každý zamete prvni před svým prahem a potom tady píše humanistické kecy

87746

12.01.2006 13:03

Bottom trawling

RE: Je něco shnilého ve státě Dánském

AL 88.?.?.?

Zajímala by mě definice slova "úspěšný"

87750

12.01.2006 13:05

Bottom trawling

RE: Ted máte na hubě

AL 88.?.?.?

Máš pravdu, člověk je k tomu někdy donucen.

87751

26.01.2006 08:29

František Mrázek zastřelen

Já to vidím tak, že....

AL 88.?.?.?

Já to vidím tak, že nikdo z nás do toho ani v nejmenším nevidí, včetně pana Krále. V podstatě pan Král v tom článku nic neřek, jenom žvaní o ničem. Další žvanilové se ted objeví tady v diskusi, aby se mohli ukázat, jak takové politice rozumí. Číst to někdo z UOOZ, tak se musí jenom smát tomu, jaké chytré čtenáře a autory zvědavec má...
Honem začněte psát, at každý z vás ukáže, kdo tomu víc rozumí a ví o co se jedná [smích]

90448

09.05.2006 11:26

Kateřina Jacques - dobře připravena past

Národní strana lže!!!

AL 88.?.?.?

Sice stojím za tím, že nejspíš si vše Kateřina Jaquese vymyslela a histerčila, ale nevím, proč národní strana schválně vystřihla část, kdy policista použil donucovací prostředky, aby kateřina jaquese do auta nastoupila. Pokud někdo upozornuje na lži, at sám nelže!

105347

Tak za prvé. Články jak jedna paní povídala nikdo nemůže brát vážně. Za druhé nechápu, proč by to američani dělali. Vždyt to potom destabilizuje celou zemi, což je určitě to poslední, co si USA přeje

109348

30.06.2006 09:14

Opravdu zaútočili Palestinci na izraelskou armádu?

Ano... Vtip!

AL 88.?.?.?

Tak tohle byl jeden ze slabších názorů, tento článek.
Je běžná praxe palestinců kopání tunelů v podzemí. Př. pašovací tunely na hranicích Palestiny s Egyptem. No pan autor se snažil něco vyřešit a vyšetřit, ale při chabém a nedůvěryhodném zpravodajství to nelze. Mám osobní zkušenosti s českým zpravodajstvím. Cokoliv někde napíšou o nějaké události, tak vždycky to bylo ve skutečnosti jinak, takže si umím představit informace z Blízkého Východu

109517

30.06.2006 09:16

Opravdu zaútočili Palestinci na izraelskou armádu?

Vtip

AL 88.?.?.?

Podobné články velice škodí zvědavci, to by si pan Stwora mohl uvědomit

109518

14.04.2008 07:29

Tibet a Palestina

KOSOVO JE SRBIJA NAVŽDY!

AL 193.?.?.?

Článek je celkem dobrý a dobře se mi četl do doby, než autor, který ukazuje jak jeden z mála nemá slepeckou hůl, si zapomněl sundat i slepecké brýle, když začal mluvit ty kecy o kosovu a o tom, jak utlačovaným albáncům fandil.

Proto článek hodnotím známkou "5"

159056

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 0

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 1

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,20 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,34 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,86 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 116,27 Kč
1 unce stříbra
574,24 Kč
Bitcoin
291 983,21 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 249 534