Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané PL

Nalezeno 21 příspěveků, 7 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.03.2002 05:31

Žebračka

RE: RE: Žebračka

PL 64.?.?.?

Ako riesit napr. fakt, ze ked sa ilegalom napr. v
USA narodi dieta, automaticky je statnym obcanom s pravom cerpat
vsetko zo socialneho systemu ? Nie su toto priznaky krizy, zahnitia
demokracie ?

Ty si tu uz dobre zabyvany ze? Dobre nadaj tym 'ilegalom', ako spravny american. Ja som 'ilegal' a mam deti co sa tu narodili. Predstav si, nedostanes food stamps ak CELA DOMACNOST nekvalifikuje a nedostanes SSI ak custodial parent nie je legalny. Ale ty to samozrejme vies lepsie, dozvedel si sa to na CNN alebo NBC ze? Alebo Ti to povedal nas osvieteny preident? Hamba americkym praviciarom, ale 100x vacsia hamba immigrantom ktory pozrali tieto picoviny a teraz ich hlasaju ako slovo bozie. Hambi sa!

1088

13.03.2002 05:38

Žebračka

RE: Žebračka

PL 64.?.?.?

Ano, cesi su rasisti, rovnako slovaci. Nevidel som narody kde rasizmus je tak 'normalny' a zakoreneny v mozgoch vsednych ludi. Hamba. Nieco by sme mali s tymi cignami urobit, najma ked nam pospinuju vysnivanu ameriku. Kazdy napiste svojmu conresmanovi ze tie svine ciganske nepredstavuju nasich ludi, ze nas lahko roztriedia podla farby a zistia kto je dobry a kto zly...

1089

13.03.2002 05:49

Mohou být muži krásní?

RE: RE: RE: Mohou být muzi krásní?

PL 64.?.?.?


Jde o to, že jste se setkal s určitou skupinou lidí, nějakým způsobem
zaměřenou. Řeknu to tak, když udělám průzkum názoru na sex u lidí
věnujícím se grupen sexu, určitě dostanu odlišnou odpověď, než stejný
průzkum u kněží. Když udělám průzkum mezi miliardáři, co si myslí o
chudobě, v podstatě prohlásí, že neexistuje, přestože každý den umírá
20 000 lidí hladem. Ono hodně záleží, koho se ptáte, a jak se ptáte.

Toto je presne taka zvratena logika o akej hovorim. Ja som zil roky v monogmanom vztahu. Potom som zil roky v polygamnych vztahoch. Teraz zijem v monogamnom vztahu. Chapete? Ja som skusil oboje, mozem porovnat. A co vy?
Tvrdit ze zalezi na tom koho a spytate, je podobne ako zapadn protidrogova propganda. Ty co zakazuju drogy, drogy nikdy neskusili. Napriek tomu tvrdia ze ich nazor je platnejsi ako nazor tych co drogy pouzivaju.
Ja nemam penis v zadku kazdy den, z 99% je moj zivotny styl ako Vas. Ako casto je Vas ako moj?

1090

13.03.2002 05:59

Napsal mi kamarád...

Napsal mi kamarád...

PL 64.?.?.?

Suhlsim so vsetkym co pisete? Absolutne nie! Suhlasim s Vami viac ako Americkou predpisanou verejnou mienkou? Absolutne ano? A pre tych co Vas obvinuju lavicirstva? Na moj vkus ste prilis pravicovy. Ludia ktory Vas obvinuju s extremizmu by si mali precitat skutocne lavicove publikaie, je ich viac ako si myslite. A tym co nie su vedavi? Otvorte time magazine, naladte cnn, a naucte sa naspamat co si mate myliet.

1091

13.03.2002 06:10

Žebračka si najala drahého obhájce a uspořádala tiskovou konferenci

Žebračka si najala drahého obhájce a uspořádala ti

PL 64.?.?.?

Aky je rozdiel medzi touto osobou vacsinou 'podnikatelov' v charity? Ludia davaju zobrakom peniaze, lebo maju vycitky svedomia.... Nikoho nezaujima co bude so zobrakom, vacsina ludi pomoze niekomu len pre seba sameho a pre svoj dusevny pokoj. Priznajme si to! Preco sa nepustit do cirkvi, a zakazat im prijimat peniaze na zaklade podvodu?
Chcete pomoct zobrakovi? Zoberte ho na obed! Ak odmietne, viete na com ste!

1092

09.11.2006 22:13

O lidské dobrotě

Programovani webu

PL 81.?.?.?

"Některým z těch, co nabídli pomoc, jsem ublížil. Nikdy mě nepřestane trápit svědomí nad člověkem, který mi asi před rokem napsal, a nabídl mi, že mi pomůže s programováním."

Pane Stwora, myslim ze mluvite o mne. (@datam*) Vymenili jsme si nekolik emailu na dane tema. V tom pripade vas ujistuji, ze nema cenu se tim trapit. Je pravou ze vase odpoved mi prisla docela sverazna, ale odmlcel jsem se z vetsi casti vinou zdravotnich problemu. Pak jsem uz nevidel bod na ktery bych mohl navazat. Na mem (vysoce pozitivnim) vztahu ke zvedavci to nic nezmenilo.

121052

03.11.2009 23:24

Prezident podepsal

Trpaslíci, soubory trpaslíků a velmoci

PL 95.?.?.?

Přečetl jsem si komentář W. Stvory Prezident podepsal. A vlastně jsem dozvěděl o sobě spoustu nových faktů: mám totiž odlišný názor než autor. Prostě „čerstvý vítr pravdy“ autora nesdílím.
Patří mi tedy právem, že jsem pasován na trpaslíka se servilní národní povahou, a možná jsem taky jenom ubohý placený provokatér. A možná nejsem ani hoden poslat tento názor. Přesto se pokusím.

Taky nemám rád trpaslíky v jakékoli činnosti, a velice mi vadí především zatuchlé poměry v současné české kotlině. Akorát ty trpaslíky vidím jinde než autor, totiž v poměrech prolezlých všudypřítomným čecháčkovským klientelismem a korupcí.

Já fandím Evropské unii jako velmoci s vlastní zahraniční politikou, prezidentem, vlastní armádou. Záleží samozřejmě na podmínkách a pravidlech hry. Ale, jak vidno, takový „šílený“ projekt dráždí mnohé české trpaslíky.

Uvedu jeden příklad. Naše vztahy s Kanadou. Mám letět na nějaké jednání do Kanady. Potřebuji víza, mají se vyřizovat přes Vídeň. Neskutečná otrava. Kanada je ve vztahu k EU trpaslík a pochybuji, že by si dovolila někdy něco takového proti autentické velmoci.

Tak si to prosím ještě s těmi trpaslíky raději ještě ujasněte. 27 členských států - trpaslíků tento posun prostřednictvím Lisabonské smlouvy schválilo. EU jako největší světová ekonomika potřebuje přestat být SOUBOREM TRPASLÍKÚ a stát se autentickou velmocí. A každá skutečná velmoc, jak známo, si vymezuje sféry vlivu a nepotřebuje se odkopávat. Prosazuje své zájmy podle své reálné síly, jakými disponuje technologiemi, znalostmi,lidmi, vojenským potenciálem atd.
A ještě si, prosím, milí čtenáři ujasněte, jak jdou dohromady trpaslíci “pod taktovkou Rotschildů, Rockefellerů a dalších z Bilderbergu” a šílené levičácké nápady Bruselu.
Někdy to budí dojem, že jde pouze o takové hospodské nadávání na jeden pozoruhodný project vznikání nové evropské velmoci, aby řeč nestála.

204034

19.09.2014 09:02

Úloha křesťanství v procesu globalizace

Úloha křesťanství v procesu globalizace

PL 90.?.?.?

Článek trochu připomíná budovu postavenou bez základů. Základní omyl spočívá v tom, že se křesťanům, židům a muslimům přisuzuje víra ve společného Boha. Muslimové věří v Boha, který několik set let po Kristu se ke svému otcovství k Ježíši Kristu nemá, buď jde tedy o démona nebo vymyšlený příběh (viz jedna z diskusí k tomuto článku a okolí "proroka" Mohameda). V co věří židé, nechť si ověří jak pisatel, tak čtenáři. Bohužel pokoncilní církev a její mediální představitelé odporují tomu, co zde píši, tomu lze ale porozumět, necháte-li se inspirovat předchozí větou.

317700

29.11.2014 02:33

Příliš inteligentní a příliš líní

Příliš inteligentní a příliš líní

PL 88.?.?.?

Na konci textu se mně ulevilo, že pan Cílek do Zvědavce nenapsal cíleně, ale že jde o přebrání textu. Pana Cílka trochu sleduji, jak se vyvíjí, jak ho pěkně modelují a on se nechá a šikovně slouží. Pochopil dobře. Z geologa se stal klimatologem a uznávaným filozofem (možná za to mohou redaktoři, že ho tak označují, ale asi neprotestuje). Udivuje mě, že tzv. mamánci, jak se také posměšně označují, nepřispívají ke globálnímu oteplování nebo aktuálně - klimatické změně. Má to pan Cílek jednoduché k analýze, ekonomiky rostou rychleji, než na to lidé vůbec stačí reagovat, samá prosperita a svoboda, tak je jasné, že ti, co rodičům čučí doma, jsou jednoduše líní. Jak jsem naznačil, ekonomika letí vzhůru, mír na každém kroku, pravda a láska. Proč tedy tak trefně nevyhodnocovat aktuálně tak ožehavá témata?

322184

08.01.2015 00:58

Exkluzivně! Hrozny hněvu

k Lence Procházkové

PL 88.?.?.?

Je tu článek a s ním reakce a další... Vlny pochopitelných protestů proti islamizaci, teď přiživené tragickým útokem v Paříži, tragickým alespoň pro policistu, který v tom nejel, pisálci s něčím podobným museli počítat. Možná je to podle scénáře.

Ale co ta Lenka Procházková? Nelustroval jsem si ji, takových Lenek Procházkových je více, ne jednoho by to vysílilo. V době šílenství okolo druhého kola přímé volby prezidenta vystupovala na straně těch, kteří se děsili podpory Schwarzenberga, mimo jiné psala ódy na Masaryka, Peroutku, svobodu, demokracii a tak podobně. Mimo jiné se také vášnivě angažuje proti církevním restitucím, což ladí s Masarykem. Pak jsem zjistil, že je matkou dětí Ludvíka Vaculíka, ten zase "krásně" zpíval v PEN-klubu a podporoval Karla. Navíc chartistka. Působilo to na mě rozporuplně. Václav Havel, Karel Schwarzenberg, T. G. Masaryk a jim blízcí patří do jedné ideologické, často i pokrevní skupiny. Třeba se pletu, ale Lenku Procházkovou vidím jako součást scénáře.

324594

08.01.2015 10:14

Exkluzivně! Hrozny hněvu

RE: k Lence Procházkové

PL 88.?.?.?

Co k tomu dodat? Pokud nevidíte rozpor, že dva chartisté a životní partneři na veřejnosti vystupují zcela protichůdně. Z tohoto hlediska ji nemůžu považovat za odvážnou, vůbec ne důvěryhodnou.

Kdyby bylo po mém, Trautenberka a jeho dvoranu bych nechal vystavit účinkům střel s ochuzeným uranem (on je schvaluje), mohamedány naložil do vlaků a odsunul odkud přišli, humánně.

Připadá mně, že je to ale dobře vymyšlené, připomíná to jedno moudro, že musíte říct 90 % pravdy, abyste mohl říct i 10 % lži. Lenka Procházková na to jde šalamounsky, také spoluzaložila spolek Šalamoun. Ta orientální inspirace ale bude jistě náhodná.

324623

08.01.2015 12:16

Exkluzivně! Hrozny hněvu

RE: Islám sa nikdy nepodriadi kresťanstvu

PL 88.?.?.?

Co je pro Vás pravda, když islám je podle Vás podstatně pravdivější než křesťanství? Pokud se někdo chce zaobírat kritikou křesťanství a pouze si vybírá, co se mu k tomu hodí, je to jeho věc a snad je i dobře, že se i zesměšní takovým tvrzením o pravdivějším islámu.

V podobných diskusích často vystupují kritici křesťanství, argumentují velkým podílem ateistů u nás apod. Ale k Vámi vyvozenému střetu islámu a křesťanství v Evropě - kdo bude tedy křesťanství reprezentovat, ti "převažující" ateisté?

Zavedení nového státního náboženství, jistě myslíte v rámci NWO. Jistě technická záležitost, třeba podle "pravdy", která by vyhovovala Vám.

Navrhujete zkoumat staré náboženství Slovanů. Jen do toho, doufám, že nemáte na mysli jen číst nové knihy, ale máte metodiku i materiál k výzkumu. Poraďte, jak si počínat, jaký by měl být první krok, jinak jsou to jen plácnutí do větru.

324634

08.01.2015 18:53

Exkluzivně! Hrozny hněvu

RE: k Lence Procházkové

PL 88.?.?.?

Děkuji za Váš komentář a také dalším dvěma čtenářům. Jeden je spíše souhlasný, druhý neutrální a Vás můj komentář trochu popudil. Odkláníte ale poněkud téma. Výše jsem napsal, že bych byl k islámu, resp. k muslimům nesmiřitelný a jeli by v míru domů, hned. Pro to je ale také nutné kromě vůle (která není, protože si nevládneme sami) najít ideový pilíř, od něhož se odrazíme. Děkuji i za video, je otřesné a už jsem ho dříve viděl. Objevila se informace, že vůdce ISIL Abu Bakr Al Baghdadi je Shimon Elliot vycvičený Mosadem... Fanatičtí "islámští" vrazi, kteří bojují proti Asadově armádě jsou ošetřováni v Izraeli. Americká ambasáda v Praze s tradičně židovskými velvyslanci grantově podporuje výuku islámu na našich školách. Bohužel, Lenka Procházková do tohoto etnického tábora zapadá. Je lepší jí takto v diskusi potenciálně ukřivdit, než se nechat zaskočit nasednutím na špatnou loď. Mojí rodiče cinkali klíči na náměstí, teď už jsou opatrní a já se o to také snažím.

324666

31.01.2015 00:10

Podivné očkování s americkým akcentem

RE: Cervarix je normální očkovací látka

PL 88.?.?.?

K očkování: Na úvod selská otázka - jak mohli lidé přežít tisíce let bez vyhubení "smrtelnými" chorobami (doporučuji si ověřit fakta, počty nemocných, zemřelých, geografické a další souvislosti), které se mimo jiné i dodnes vynořují spolu s marketingovými strategiemi farmaceutických firem, bez očkování?

Je dobré otestovat si spolehlivost strážců našeho zdraví a životů v terénu. Sám jsem to vyzkoušel a nebylo to vůbec příjemné. Ačkoliv nemusíte věřit (a není to o víře, ale o faktech), prostudujte si (alespoň v řádu dní nebo týdnů) argumenty proti očkování a zeptejte se svého praktického lékaře nebo pediatra Vašeho dítěte. Klaďte více otázek, pochybujte. Pokud se Vám stane, že Vaši lékaři nebudou podrážděni, budou na Vás mít čas, jejich odpovědi budou fundované, budou schopni odkázat na studie bez nějaké finanční podpory farmaceutickou firmou, prokážou schopnost analytického myšlení, přesvědčí Vás o svých vědeckých schopnostech, pak se o svůj zážitek prosím podělte ve Zvědavci.

326126

Nekřivdí, to sami židé podporují antisemitismus, jednak tím působí zmatek a jednak se dostávají do role oběti a to oni moc rádi...

330608

01.03.2016 18:36

Prosba o pomoc

Odpověď na prosbu o pomoc

PL 88.?.?.?

Dobrý den, pane Hartmane,

poslal jsem Vám dvě stovky (není to moc), zůstávám u toho v anonymitě, nechci Vaše děkování a píši to jen z toho důvodu, abyste nad odkazy níže mávl případně rukou méně snadno.

Psal jste o problémech s cévami. Na prvním odkazu je tuze obsáhlá publikace o vitamínu c, kratších článků najdete na internetu celou řadu. Poprvé jsem se o jeho účinku dověděl z materiálu MUDr. Matthiase Ratha, který ho mimo jiné propaguje právě jako lék a prevenci srdečních a cévních chorob.
http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf
Případně rozhovor s autorem zde: https://www.youtube.com/results?search_query=vitam%C3%ADn+c+-+slobodn%C3%BD+vysiela%C4%8D

Níže je odkaz na čistou kyselinu askorbovou, zřejmě nejlevnější v ČR. Je třeba upozornit, že naprostá většina vitamínu c z lékáren je až 20x dražší a plná jedů (barviva, aspartam).
http://www.fichema.cz/kyselina-askorbov-e300-potravin/838-kyselina-askorbova-vitamin-c-09-kg-e300-potravinarska-8592861014033.html?search_query=kyselina+askorbova&results=6

Tady jsou dobré stránky s problematikou zdraví a léčby:
http://www.badatel.net/

Pokud tak už nečiníte, zkuste kromě prosby lidí, poprosit i modlitbou, jak o zdraví, tak o hmotnou situaci.

Mnoho zdaru.

346065

14.03.2016 22:53

Sexuální výchova dětí na Slovensku

sexualizace dětí

PL 88.?.?.?

Je zde několik komentářů, jejichž autoři se tématem zřejmě nijak nezabývají a přesto mají názory, je to např. ten s řízením auta nebo s otázkou "Proč by se o reprodukci nemělo vzdělávat?" K řízení auta - řízení auta, třeba i na trenažeru nezasahuje do duševního vývoje dítěte. Sexualita je citlivá věc, poučení o ní by mělo náležet, jako výchova dětí, jen rodičům. Tak by to mělo být ve svobodné společnosti. Rodič, který dokáže počít děti, ale nezvládne je vhodným způsobem ve vhodný čas poučit, může k tomu účelu využít odborníka podle svého výběru, např. formou volitelného předmětu. Píši volitelného, abych zdůraznil svobodu volby rodiče.

Trošku jsem se tématem dříve zabýval a je tím nejhorším, s čím jsem se dosud setkal. Zavražděným a zmasakrovaným v mnohých hrozných válkách a jiných utrpeních totiž jejich bolest skončila smrtí, jenže zničené a poškozené děti a poté dospělí (vlastně nedospělí dospělí) se sebou musejí žít dál. Sexualizace dětí, včetně propagace homosexuality, povede k závislosti na sexu, jeho oddělení od reprodukce, neschopnosti vytvořit pevné rodinné vazby ani u heterosexuálů. Je to jedna z forem genocidy. Když bude škola učit lži třeba o historii, dá se to doma spravit, jenže emocionálně, duševně poškozené dítě? Sociální inženýři toto moc dobře vědí.

Zavádění této perverze se programově věnují zelené strany, v Německu je známý pedofil (předseda zelených) Daniel Kohn Bendit. U nás zavedl nechutnou příručku k sexuální výchově zelený ministr Liška. Díky protestu rodičů a zejména ministrovi Dobešovi byla stažena. Tedy šrouby se mohou zase utahovat. V Německu se zelená strana opakovaně snaží o legalizaci incestu, už od 80. let i legalizaci pedofilie. Viz některé z odkazů níže.

Doporučuju knihu Gabriele Kuby "Sexuální revoluce". Obsahuje tak neuvěřitelné věci, že po tom mnozí nebudou spát. Zejména všichni rodiče by měli velmi aktivně sledovat a dotazovat se na tuto problematiku ve školách v rámci prevence proti této zhoubě.

346812

14.03.2016 22:55

Sexuální výchova dětí na Slovensku

sexualizace dětí

PL 88.?.?.?

ještě pokračování předchozího komentáře:

Ukázka z knihy Gabriele Kuby:
Helmuth Kentler – jeden z nejvlivnějších sexuálních revolucionářů, profesor na Hannoverské univerzitě. Přiznával se otevřeně ke své homosexualitě, což je sice upřímné, ale jak potom mohl nezaujatě v tomto oboru „bádat“? Byl členem správní rady Pracovní skupiny pro lidskou sexualitu, poradcem Humanistické unie. Byl vyhledávaným znalcem a odborníkem pro soudní procesy. V rámci činnosti Humanistické unie a ve spolupráci se Stranou zelených se snažil za legalizaci sexu dětí s dospělými. Zastával názor, že pederastické (homosexuální pedofílie) vztahy mohou mít velmi pozitivní vliv na rozvoj osobnosti chlapce, zejména tehdy, když je pederastem chlapce jeho právoplatný vychovatel. Tvrdil, že „Ochrana dětí je nepřátelstvím vůči dětem, že sex s dětmi není žádné zneužívání, ale je to jejich dětské právo. Právo dítěte na uspokojování svých sexuálních potřeb.“ Kentler publikoval knihu Sexuální výchova, v níž shrnul svoje cíle:

1) Onanování od raného dětství, neboť zdravé dítě má přirozenou potřebu onanovat.
2) Zmírnění tabu incestu mezi rodiči a dětmi.
3) Podpora sexuálních her v mateřských školách a v průběhu školní docházky, aby se tím ulehčila zkušenost s koitem.
4) Pohlavní styk od období pohlavní zralosti.
5) Propagace antikoncepčních metod prostřednictvím školy. (text z knihy Gabriele Kuby)

Abeceda malého těla – Lexikon pro děvčata a chlapce
výběr: Dotyky na žaludu mohou být pěkné a příjemné. Erotogenní zóny má každý člověk jinde, můžeš je objevovat a zkoumat. Klitoris se nachází vpředu mezi malými pysky pohlaví. Dotýkáním klitorisu je možné vyvolat velmi příjemné pocity. Být lesba je podle některých lidí neobvyklé. Ve skutečnosti je to něco úplně normálního. Totéž i pro gaye. Tak jak lidé mají chuť na čokoládu, mohou mít muži i ženy chuť na sex. Orgasmus se pociťuje jako exploze v těle. Takové pěkné pocity si může každý navodit i sám, hlazením klitorisu, ňader nebo penisu a varlat. Za pomoci petingu se je možné navzájem přivést k orgasmu a dobře se zabavit i bez pohlavního styku. Atd. (text z knihy Gabriele Kuby)

346813

14.03.2016 22:56

Sexuální výchova dětí na Slovensku

sexualizace dětí III

PL 88.?.?.?

Dávám sem nějaké odkazy k tématu nebo souvisejícím tématům:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1095865-zele...
http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/77585-zdrcu...
http://ceskapozice.lidovky.cz/rudeho-dannyho-znovu...
http://hnutiprozivot.cz/?a=4&id=1910
http://hnutiprozivot.cz/?a=71&id=1150
http://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Dobe...
http://www.prazskypatriot.cz/zelene-povede-do-vole...
http://www.hlavnespravy.sk/gay-pride-pochod-v-prah...
http://www.pedofilie-info.cz/historicky-poprve-jsm...
http://fatym.com/view.php?nazevclanku=pedofilie-uz...
http://denikreferendum.cz/clanek/17577-pravo-pedof...
http://www.monarchista.cz/clanky/souhlasime/421-us...
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svoboda/clov...
http://uogcc.org.ua/cz/actual/article/?article=125...
http://semin.blog.ihned.cz/c1-39477600-odmitas-sex...
https://www.youtube.com/watch?v=lU7pB4HMdG4. dopor...
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-sve...
http://www.sexuologickaspolecnost.cz/dokumenty/WHO...
http://is.muni.cz/th/381373/lf_b/BP_Magdalena_Mari...
http://afinabul.blog.cz/1210/praotcovia-skorej-sex...
http://www.kinseyinstitute.org/about/cont-akchild....
http://drjudithreisman.org/archives/chapter7.pdf
http://www.kinseyinstitute.org/about/cont-akchild....
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kinseyho_zpr%C3%A1vy
http://www.auria.sk/blog/kinseyho-pedofilne-a-pans...
http://canadianliberty.com/?p=13185
http://cs.wikipedia.org/wiki/Alfred_Charles_Kinsey

346814

15.03.2016 11:45

Sexuální výchova dětí na Slovensku

RE: sexualizace dětí

PL 213.?.?.?

To je příliš zjednodušující. Gabriele Kuby je taky Němka a přesto napsala tuto knihu, někteří němečtí rodiče se brání a jsou trestáni basou. Němci mají smůlu, že jsou relativně velký národ a byla jim zřejmě přidělena dějinná úloha tohoto věku. Kdybychom my byli 80-milionovým národem, zřejmě by nacistická propaganda a všechny další probíhaly u nás. Tím je ale nezbavuji viny.

Tady je sloka z jinotajné básně "Slezští tkalci", kterou roku 1840 publikoval Heinrich Heine (z židovské rodiny). Tkalci tkají v noc i den a pracují nejen na záhubě Německa. Můžeme se jen dohadovat, co má být tím třetím prokletím:

Člunek létá, ve stavu hrčí jen,
my pilně tkáme v noc i den-
Ó Německo staré, my tkáme ti
do rubáše trojité prokletí-
my tkáme, my tkáme!“

346843

12.02.2017 22:10

Evropští super-bossové: podívejte se, co na nás chystají

RE: To je už asi staré

PL 88.?.?.?

Já myslím, že pan Oracle má naopak pravdu. Vy, podle mě, částečně také v tom, že plán je starý (nejméně řadu desetiletí), jenže teď je spousta spekulací, že globalisté, GP apod. už nemají moc času, že se jim plán nedaří atp. Jenže, co když se jim naopak daří velmi dobře? Rozpad EU, Trump přece mohou být jen cestou k velkému "sjednocení".
Když jsem ty absurdně vypadající texty viděl, hned jsem si vzpomněl na Martina Schulze - "vlna populizmu je jako virus", "přinutíme je silou" apod. Je to figura k neuvěření a teď bude soupeřit s Merkelovou o kancléřský post. Skoro bych se vsadil, že vyhraje. Němci, zvláště na západě jsou už natolik (blahobytem a propagandou) zdebilnělí, že je politika Merkelové nechává stále v sebevraždené bezmocnosti. Tak přijde těžší kalibr, beranidlo, Schulz, který EU rozvalí svým šílenstvím. Pak bych si dokázal představit scénář naznačený v článku, na něhož dávám odkaz:

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/290...

355662

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Tomský: Brexit volili lidé naštvaní na politickou korektnost, na ideologii feminismu, na islamismus04.02.20 07:18 Británie 0

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
24,83 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
15,39 Kč
Švýcarský frank
23,35 Kč
100 japonských jenů
20,84 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 238,85 Kč
1 unce stříbra
407,65 Kč
Bitcoin
222 175,23 Kč

Poslední aktualizace: 17.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 154 677