Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané pindick

Nalezeno 28 příspěveků, 5 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.02.2005 10:06

Kdo vládne v Evropě?

Kdo vládne v Evropě?

pindick 80.?.?.?

[smích] O totez, co autor popisuje se snazi nadnarodni koncerny. Vytvorit jeden mustr, jednu kulturu, jedno odbytiste. V dusledku je imperializmus a komunizmus stejne se projevujici svinstvo.

42030

21.03.2005 13:02

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Cesta do hlubin politicky korektní duše

pindick 80.?.?.?

Tímto tématem jsem se také zabýval a napsal o tom do svého blogu článek. Pokud máte zájem, najdete jej zde: http://brouzdej.cz/blogy/pindick/1701.html

46625

30.05.2005 11:23

Francouzský vítr změn?

Francouzský vítr změn?

pindick 80.?.?.?

No, potesilo mne referendum ve Francii, ale:

1. evropska ustanoveni jsou neduveryhodna, protoze v pripade potreby mohou byt menena (viz shodky Francie a Nemecka prekracujici evropske limity a nasledna "opatreni", ktera v podstate legalizovala takovy postup pro oba mocne staty)
Je tedy mozne, ze koalice "schvalujicich" neuzna vysledek francouzskeho referenda a prijme ustavu jako platnou.
Jsem moc zvedavy, jak nasledny konflikt mezi Nemeckem a Francii dopadne, urcite se k nemu schyli.

2. dokument ted bude podroben revizi a hrozi, ze bude doplnen o jeste vetsi zhovadilosti, nez nyni obsahuje. Za par let bude politicka situace jina, budeme presvedcovani, ze teroriste jsou za kazdym rohem, maslo uz nebude stat 30 korun, deti budou samy curak a pica a referendum uz nebude ve francouzske ustave. Treba.

Je to jen mala vyhrana bitva, nikoliv valka. Kor s ohledem na postoje francouzu vuci evropske unii.

53994

14.06.2005 00:49

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Papežovo smrtelné požehnání Africe

pindick 62.?.?.?

Ad kacířská myšlenka v článku:

Mám také svoji teorii: http://brouzdej.cz/blogy/pindick/1992.html

56025

27.06.2005 11:26

NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

RE: NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

pindick 80.?.?.?

NOD32 umi automaticky provadet update pres internet. To je vlastnost, ktera je bezna i u antiviru druhe tridy (AVG, AVAST a spol.)

Jinak jako PR je ten clanek docela suchy. Chybi srovnani s jinymi produkty, chybi modelove priklady uspesnosti.

Clanek zbytecne strucny o jinak velmi kvalitnim antiviru. Navic chybi zminka o tom, ze ESET je slovenska firma a v Cali je pouze pobocka.

Priste vice central-european lokalizace [smích]

58718

28.11.2005 13:47

Zpráva z prvního slyšení – krajský soud Mannheim, 8.11.05

RE: Je Izrael vyvoleným národem?

pindick 80.?.?.?

Starý zákon je falzifikát, resp. židovský kompilát původních textů raných křesťanů, zejména textů tzv. Alexandrijské školy a textů védanty, transformovaných gnostiky ovlivněnými řeckou filozofií.

V tom dlí průser euroamerické, židokřesťanské kultury. Celá stojí na jedné velké lži a od toho se odvíjí vše ostatní.

80690

30.11.2005 10:00

Pilátovo krédo

RE: Biblia a tzv. Biblia.

pindick 80.?.?.?

[smích] krestanstvi je derivat judaismu

81047

11.01.2006 10:53

Česká média: Šaron na prvních stranách

RE: Chtělo by to trochu soudnosti

pindick 80.?.?.?

Mily voji,
RKC (rimsko-katolicka cirkev) je natolik poplatna zidovskemu zazemi, ze podobny "komparativni" blabol, kterym jste nas obstastnil, nema obdoby.

Cela teze RKC vychazi z kompilatu, ktere ucelove vytvorili zidovsti vedatori jako system odpovidajici statnimu schematu Rimske rise.

Doporucuji si vyhledat informace o historii krestanstvi, proto-krestanskom obdobi, zejmena zalezitosti Alexandijske skoly a souvislosti vzniku orientalnich krestanskych cirkvi (zejmena asyrske nebo koptske).

Z pohledu techto udalosti potom Vase prirovnani pripomina spise rozdil mezi varenou a syrovou bramborou.

Diky za prostor.

87612

11.01.2006 11:04

Jak přežít NWO

RE: Ctu obcas p. Makowa...

pindick 80.?.?.?

Jak nesouhlasim se soucasnym trendem, za jehoz volantem stoji banda zidovskych bankeru, musim se ohradit proti primeru zidovske nauky k vykastrovanemu falzu.

Pokud se podivame na Kabalu, je jasne, ze jde o komplexni a vysoce duchovni system. Mym konickem je hledat spojitosti mezi nabozenstvimi jako prostredek nahlednou na "koreny". Mel jsem moznost seznamit se s Tao Te Ting, s vedskymi texty, sam osobne jsem se citil nejblize Zenu a nyni se prokousavam prave Kabalou a komentari od Ben Jochaie.

Posadil jsem se na prdel, kdyz jsem zjistil, kolik spolecneho vnimani a prozitku maji vyse zminene texty. Podle me je spise pruserova Tora, jako psany text (Kabala - ustni tradice), ktera svadi k nepresnym alegoriim, tedy manipulatorstvi. Esence zidovstvi, stejne jako esence buddhismu, taoismu a dalsich ismu je jedna, prazakladni. Ale to musi kazdy prozit sam za sebe.

Tedy, je mi k zbliti, jak dnesni zidovska klika zameta se svetem, ale s Kabalou to nema nic spolecneho [smích]

87615

23.02.2006 16:42

Irvingovo vítězství

RE: ...

pindick 80.?.?.?

John Sack: "Oko za oko".

94585

28.02.2006 09:36

Poselství

kasty ve světové společnosti

pindick 80.?.?.?

Ahoj, článek ve mě jen popouzí mou myšlenku kast, kterou jsem nakousl na svém blogu: http://pindick.blog.cz/0602/jsou-kasty-zalezitosti-pouze-indie

95106

06.03.2006 08:12

OSN přijalo rezoluci zakazující revizionismus

nevím co je revizionistický historik, ale

pindick 212.?.?.?

i kdybych měl být poslední člověk na světě, který ještě nepoklekl před diktaturou korporací (co jiného izraelská šaškárna je?), budu pro zachování objektivity.

Otázkou je, zda po ní bude společenská poptávka. Zda lid obecný nevymění objektivitu a volnost selského rozumu za naordinované pohodlí.

Všimli jste si také, že ať už se jedná o jakýkoliv -izmus, vždycky je něco špatně? Jakmile prostě uzříte -izmus, utíkejte od něj co nejdále, pokud jste si jej nevymysleli sami [smích].

Ale vrátím se zpět k revizio-nizmu. Je to samozřejmě zase přihrádka, definování nepřítele, nepřítele je nutno materializovat, aby na něj bylo možno ukázat. Domnívám se, že celé západní dějiny ukazují pouze na jednu věc. Na touhu po globálním vládnutí, moci. Pokud se nedívám optikou desetiletí, ale sto- až tisíciletí, vždy vidím akce moci. Je to velice zkratkovité takto v komentářích, ale de facto jde o to, že Židé sami způsobili a vědomě vedly Německo k definici vlády tak, jak ji známe z historie, jež vrcholila rokem 1945. Co jiného by dokázalo rozvázat světu ruce natolik, jako utrpení národa? Šlo o akt sebeobětování s vyhlídkou silné pozice v budoucnosti. Myslím si, že podobný mechanizmus lze spatřit též v 11. září 2001. Pokud samozřejmě přijmete, že to celé byla záměrná akce "ze stejné strany fronty".

Tolik moje názory. Občas nějaké hodím sem: pindick.blog.cz (než mi to zruší [smích])

96137

06.03.2006 11:56

OSN přijalo rezoluci zakazující revizionismus

RE: Sebeobetovani v holohoaxu? Ale jdete :)

pindick 80.?.?.?

bude vadit, když to šlehnu jako odkaz na svůj blog?

96152

06.03.2006 14:49

OSN přijalo rezoluci zakazující revizionismus

RE: Sebeobetovani v holohoaxu? Ale jdete :)

pindick 80.?.?.?

Asi jsme se nepochopili.
Já říkám, že Židé, kteří počítali se současným vývojem událostí, obětovali část ze sebe, několikanásobně to nafoukli a nyní těží ze sebemrskačství západní civilizace.

Podobný princip vidím v letadlech směřovaných na WTC. Anebo vymyslete přesvědčivější argument, jak navodit v lidech pocit, že bylo spácháno zlo. Pod svícnem je největší tma.

96174

12.03.2006 16:00

Miloševič je mrtev

RE: Z diskuse na Guardianu

pindick 62.?.?.?

No, "západ" se do toho vložil již tím, že konflikt vyvolal. To sprosté napadení SFRJ bylo důsledkem akcí, které měly za úkol odstranit nepoddajného vládce. Stejně jako Írán. Kdo nehraje podle US not, má na sobě namalovaný terč. No a proč US? Protože jsou dobrým nástrojem Nedotknutelných. [smích]

97039

13.03.2006 09:57

Miloševič je mrtev

RE: Z diskuse na Guardianu

pindick 80.?.?.?

A mohl by mi prosim, treba privatne na muj mail, trochu priblizit svuj pohled na vec? Jugoslavie me zajima, je to smes osobitych slovanskych nardou, se kterou se neda ceske pseudonarodni citeni vubec srovnavat. Zajimave jsou pro mne zejmena klanove zalozena spolecenstvi, kdy se s Tebpu treba nikdo nebude bavit proto, ze jsi Kostelić [smích] A posledni dotaz, vysla ta Kaplanova kniha take v cestine? Diky.

97220

17.03.2006 11:02

Chystá se další jedenácté září?

Předpokládaný scénář

pindick 83.?.?.?

"Za druhé. Na konvenční bombový útok by Írán mohl reagovat raketovým útokem na americké lodi, vojenské základny a naftová pole na Středním východě."

Řekl bych, že toto tvrzení v článku je důkazem, že tento článek je manipulativní, připravuje na prožidovskou válečnou propagandu. Předpokádá se, že konflikt začne bombovým útokem izraleských vzdušných sil na íránské strategické body. Paralelně s ním izrael napadne plavidla 5. námořní US flotily kotvící v Perském zálivu, z čehož nařkně íránské síly.

Írán se nechal slyšet, že útoky Izraele bude považovat za agresi Spojených států a napadne pustošené US vojáky v Iráku. Odpovědí nebude odveta americké pěchoty, ale jaderný útok na Baghdád. Použití US jaderných zbraní bude záminkou, aby Rusko spustilo spící agenty v USA držitele tzv. kufříkových bomb (13,5 kg plutonia ekvivalentem 20kTun TNT) situovaných do významných amerických měst, schopných na jeden výbuch zlikvidovat až 100,000 lidí.

pindick.blog.cz

98035

23.03.2006 02:24

Kam kráčíš, Zvědavče?

past

pindick 62.?.?.?

Vladimíre, zřejmě máte pocit, že tento web potřebuje nějakou změnu. Asi Vám připadá, že se uplatňují Marxovy teze o nutných kvalitativních skocích [smích].

K tomu mohu poznamenat jediné. Protože se zde točí převážně ta samá témata, neškodilo by možná pojmout články více komplexně a detailně. Například když se Vám sejdou dva zahraniční články na téma Eura za ropu a každý uvádí jiné/protichůdné pohledy, je možné z nich vytvořit kompilát s vlastním komentářem a úsudkem. Tedy jedna z cest je hlubší rozbor.

Souhlasím se zde již v diskuzi řečeným názorem, že šokovat za každou cenu není nutné. Je to věc velmi individuální, někoho může srazit ze židle článek pana Krále, jiný pláče u žida Chomského.
Svojí práci děláte dobře, co takhle se zaměřit na jiné kontinenty? Asie (Čína, Indie, Pákistán, Rusko), jižní Amerika (Brazílie, Bolívie, Peru, Venezuela), Afrika (Nigérie, Súdán, Kongo). Spousta svinstev se děje na Sachalinu (otevřená ropná pole), v Nigérii (dtto)...

99622

No, ono je to patrné třeba v procesu, který byl veden proti Slobodanu Miloševićovi. Až již se jedná o kauzu Srebrenica (95) nebo Kosovo (99). Podle mých informací existovaly snahy o secesi BiH dokonce oficiálně v bosenském parlamentu a to přímo Alija Izetbegović. Existují podezření, že se tak dělo na popud americké strany (diplomat Zimmermann).

Nerad vidím černobíle, a tak musím poznamenat, že s 5. sborem armády BiH přišla razie na část bosenských muslimů, sympatizantů s Fikretem Abdićem, které přijala Republika Srbská Krajina.

Abych se vrátil k Izetbegovićovi, nezapomenutelný je jeho výrok ve smyslu volby války, když je na výběr mezi ní a ztrátou jeho vlády nad BiH.

Nevím Kemo, do jaké míry se zajímáš o balkán, ale secese Slovinska a Chorvatska byla velmi živena stran Německa a Rakouska (rakouský při OSN Hohnfellner například zadržoval zprávy o přítomnosti chorvatských vojsk na území BiH, přítomnost srbských sil byla _nulová_).

Existují důkazy o tom, že na území Jugoslávie operovaly zahraniční jednotky podporované ze zdrojů Saúdské Arábie, Íránu, Turecka a dalších. Existují záznamy o tom, že mnoho obvinění proti Srbsku bylo vykonstruováno (a poté vyvráceno mj. také videodokumentací).

Takže abych to shrnul, nejde principiálně o to bipolarizovat (muslim=bad, srb=good nebo opačně), to jen imho odvádí pozornost od pravých příčin, činů a jejich důsledků při spostém rozbití suverénního státu Jugoslávie.

Jsem připraven diskutovat, prosím vyvarujte se invektiv. Myslím, že balkán je velmi zajímavé téma s globálním dopadem.

99666

No, myslím, že nemáte úplně pravdu. Slepenec národů je také např. Čína. Jihoslovanské národy jsou si navíc velmi blízké, jak kulturně, tak etnicky. Jugoslávie, resp. Království Srbů, Chorvatů a Slovinců (Kraňsko, Chorvatsko, Slavonie, Dalmácie, Bosna, Srbsko, Černá Hora, Kosovo, Vojvodina a Makedonie) tu bylo dávno před Titem, zřejmě jako relikt jednotné fronty proti osmanské hegemonii na balkáně. Nutno připomenout, že toto spojení bylo výhodné pro všechny strany. Problémem byla podle mého názoru silná autonomie jihoslovanů, kteří jako vzájemní spojenci prokázali nebývalou životaschopnost například v bitvě na Kosově poli, kdy sice za cenu velkých ztrát na obou stranách dokázali zadržet tureckou expanzi. Dalším spojovacím elementem byla přítomnost v 1. světové válce.

Domnívám se, že (z druhé strany) jedním z destabilizačních elementů bylo eklektická rozluka Chorvatska (římští katolíci) a Srbska (pravoslavní) a relativní ekonomická síla tří "tahounů" jugoslávské ekonomiky (Slovinsko, Chorvatsko a především Srbsko). Odbočka: o potenciálu Srbska, které je imho stále trnem v oku "západu" (i když se Vojislav Kośtunica snaží všemožně podlézat) svědčí i snaha o oddělení Černé Hory, čímž by torzo Jugoslávie, Srbsko, zůstalo bez přístupu k moři. Naštěstí má zatím černohorská vláda tolik rozumu, že si uvědomuje výhodnost svazku se Srbskem. A teď zpět: Jugoslávie představovala tvrdý oříšek také pro Hitlera, který se pokusil do jisté míry úspěšně (tedy on ne, ale tajná služba) etablovat v Chorvatsku reakční hnutí (Ustašovci). Obdobný model zafungoval i počátkem 90. let 20. století, opět za přispění Německa. Celkem zajímavá je chronologie bilaterálních jednání mezi Srbskem a zbytkem republik a OSN, zejména "s předstihem" před písemnými deklaracemi uskutečněné kroky. Ale to je "husté" téma, pro které zde asi není prostor.

Jestli byl rozpad Jugoslávie nevyhnutelný je sporná otázka, realita tyto dohady zbavuje jakékoliv hodnoty. Nicméně, dokážu si představit fungující konfederaci jugoslávců, zejména s ohledem na ekonomické výsledky.

Zcela irelevantním ve světle historických událostí se pak jeví humanitární bombardování Kosova v devětadevadesátém. Ale to je opět na jiný příspěvek v jiné diskuzi.

Díky za názor.

100069

10.04.2006 16:45

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

dovoluji si upozornit na podrobnou sérii o atomových zbraních

pindick 80.?.?.?

na serveru www.eden-x.cz

103074

12.04.2006 08:27

Lukašenkovi zakázali Evropu

pindick

pindick 80.?.?.?

Můj dopis panu Lukašenkovi, odeslán dnes v 8:15 prostřednictvím formuláře ze stránek Běloruské vlády (moje angličtina je slabá) :

Dear mister president,
i live in country, which tries to look like democracy. In fact, it is controlled by american-jewish capital and Czech republic lost its national souvereignity and proudness.
I would like to say, be strong, do not go on knees. Not every people of western europe are blind and i wish you to be president of souvereign Belarus for a long time.
It is sad and I am ashamed of our dogs-like politicians, I am ashamed by the silly Vaclav Havel's estrades.
Long life to you!

Vážený pane prezidente, žiju v zemi, která se tváří jako demokracie a přitom ji ovládá americko-židovský kapitál. Česko ztratilo svoji suverenitu a hrdost. Chtěl bych říci, abyste se nenechal srazit na kolena. Ne každý západoevropan je totiž slepý a já vám přeji, abyste stál v čele suverénního Běloruska ještě dlouhý čas.
Je to smutné a já se stydím za své politiky, za hloupé estrády Václava Havla.
Žijte dlouho.

103257

13.04.2006 09:00

Lukašenkovi zakázali Evropu

RE: pindick

pindick 80.?.?.?

Prosím Vás, proč to takovýmto způsobem manipulujete? Napsal jsem, že sympatizuji s tím, že se (Lukašenko) nenechal zlomit typickým systémem revoluční strategie, kterou se snaží Západ vládnout.

To, že je v Bělorusku jiná mentalita, jiná kultura, jiné zvyky, neopravňuje nikoho, navíc multikulturálně hlásající jednotky (Německo, Francie, USA atd.), k vměšování se.

Já pořád doufám, že se v naší zemi situace změní k lepšímu (odpusťte si prosím laciné poznámky o tom, že se těším na bolševika - na něj seru, komunizmus je imho umělý konstrukt vytvořený finančníky, ale to je na jinou diskuzi). Vadí mi, že se v Bělorusku nemluví česky, že je to země kontaminovaná radioaktivitou z Ukrajiny (Černobyl - opět na jinou diskuzi) a že tam jsou drsnější klimatické podmínky. Tak mi nepište, ať se tam odstěhuju.

Co jste tam lezl, když se Vám tam nelíbilo?

103332

13.04.2006 09:05

Lukašenkovi zakázali Evropu

RE: K článku + příspěvek pindicka

pindick 80.?.?.?

ad estrády: metafora k Havlovu šaškování před Běloruskou ambasádou.

103333

13.04.2006 12:09

Lukašenkovi zakázali Evropu

RE: pindick

pindick 80.?.?.?

Do jaké reality proboha? Proč se mi stále snažíte vemluvit, že bych chtěl do Běloruska? Ti lidé jsou jiní než my, stačí se podívat na Bělorusy žijící u nás. Já jsem pouze vyjádřil podporu nezávislosti na západu. Nic víc, nic míň. O stěhování ani slovo.

Ale vy asi víte nejlépe, jak se má žít, že?

103353

20.04.2006 22:34

Modrá šance po ústecku?

RE: Pohled z druhe strany

pindick 62.?.?.?

Asi by nebylo od věci připomenout prasárny pana zpěváka Kocába a jeho společníka (jehož jméno už jsem zapomněl), kteří na Větruši získali úvěr a nechali do padnout do stavu před rekonstrukcí.

Jakube, nejste náhodou ročník 77 a neměl jste doma Atárko? [smích]

103921

26.04.2006 10:57

Jidášovo evangelium

RE: Pekne nesmysly.

pindick 80.?.?.?

Pan magister ve svém lepém komentáři uvádí cosi o 80 kilobudhistech vítavších své druhy na Cejlonu. Alexandrie v té době měla kolísavé obyvatelstvo v celkovém součtu 200-250 tisíc hlav.

Buddhisté tedy tvořili 30-40% tamní populace. Úsudek o pravdivosti magisterových slov nechť udělá každý sám sobě.

104388

08.12.2006 12:08

Ví někdo ve Washingtonu nebo na Downing Street, co se doopravdy děje v Iráku?

Jiný úhel pohledu na článek

pindick 212.?.?.?

Článek jsem si přečetl a nemohu se zbavit dojmu, že 1) autor se nám snaží vsugerovat myšlenku záporných šíitů, 2) a směřuje nás k přijetí volné irácké federace, zcela v relaci s podobnými tendencemi, jaké Západ prosazuje např. ve vztahu Srbsko - Kosovo.

Podle mého názoru je prioritou "spojenců" vytvořit autonomní Kurdistán (důvodů je mnoho, jedním ze závažných je například kontrola Turecka - milionová kurdská menšina v Turecku). Zbytek země čeká osud podobný Korey. Rozdělený paskvil a atentáty. V lepším případě. V tom horším nechají jih napospas, částečně také z důvodů rizika pro sousední Írán. Ten bude zaměstnán potenciálním nebezpečím na irácko-íránské hranici (anarchie v jižním Iráku).

123081

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
807 548,38 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 621 170