Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Corvus

Nalezeno 34 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.04.2005 23:23

První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

Corvus 195.?.?.?

Pane Stwora, Vas server jsem objevil teprve nedavno a tak se bohuzel jeste plne neorientuji o cem se to tady tady vsichni dohaduji, ale mozna je to zpusobeno tim, jak daleko odbocuji od tematu. Pripomina to tak trochu hastereni malych deti. Podstatou je, zte kazdy komu se server libi zaslal zandbatalnou sumu, aby jej udrzel pri zivote a tak zamezil jednostranemu vysvetlovani nekterych udalosti. Vy sice mnohdy delate totez, ale to je prave ucel zvedavce. Klast a zodpovidat otazky kontroverzne, jak pisete v zahlavi.

49599

19.04.2005 23:34

Ernest Zündel oslaví šedesáté šesté narozeniny - pošlete mu pohlednici

Ernest Zündel oslaví šedesáté šesté narozeniny - pošlete mu pohlednici

Corvus 195.?.?.?

Tak a mám dost zbytečných polemik na tohle téma. Situace je naprosto jasná, stac¨čí si přečíst záznam soudního jednání. Ten člověk sedí protiprávně, ať si zde každý tvrdí co chce. Nebuďte blbci [pláč], celé řízení je v podstatě tajné, neexistují "odtajněné" důkazy, tedy důkazy, o kterých by pan Zundell nebo jeho právníci věděli. V tuto chvíli je otázka toho, co psal, irelevnatní a řešení sporu naznačuje, že pravda je spíše na straně pana Stwory a všech dalších, kteří tvrdí, že věznit Zundella není v žádném případě ospravedlnitelné ani spravedlivé.

49739

03.05.2005 10:59

Kdo vězní novináře v Iráku?

Kdo vězní novináře v Iráku?

Corvus 195.?.?.?

Čí to byl satelit, Leho? Kdo vydal zprávu, co na něm bylo pozorováno, hm? Prosím Vás nebuďte blázen, američany nemá v tuto chvíli smysl hájit. Buď z toho vyjdou jako nekoordinovaná sebranka ohrižující lidi, nebo váleční zločinci. Jasné je jedno, amíci se snaží tenhle mezinárodní prů*er zakrýt jak je to jen možné. Ze všech těch informací, které jsou tu předkládány mi přijde verze o pokusu o likvidaci pravděpodobná, nebylo by to poprvé ani naposled, co se něco takového stalo.

51358

02.11.2005 15:08

Židé požadují stažení Zundelsite z Google

RE: zkuste shlédnout toto

Corvus 193.?.?.?

Tohle je odporná prasárna, která není ani trochu vtipná. [zahanbení]

76525

02.11.2005 15:17

Dvě stovky policistů dohlížely na sedmdesát demonstrantů

Jakoby vyšli od jednoho stolu

Corvus 193.?.?.?

Dovolím si použít výňatek z orig. zprávy:

"Tak nějak mi docházejí argumenty a chuť bojovat. Ta manipulace s fakty je děsivá, způsob, jakým se prezentují polopravdy a mírné lží, dokonalý. A hlavně je děsivá ta jednolitost a stejnost, jakým jsou fakta prezentována. Jako kdyby ty texty vyšly od stejného stolu."

Nemá tam být jakoby, ani kdyby. Ty texty vyšly od stejného stolu. A mám i trochu pocit, že si dokážu rámcově představit od jakého.

76529

02.11.2005 15:38

Dopis z vězení

RE: 2 dopisy

Corvus 193.?.?.?

Souhlasím se "zalozak"em. Aby najednou nezačali mizet lidi na základě odlišných názorů do lomů, nebo tak. Argumentace ubíjením v Dachau je zhovadilá(ano, myslím Vás, pane Kema). Celá věc je o tom, že ten člověk je zavřený za podivných okolností, evropské a zámořské státy si ho posílají jako horký brambor a navíc se zdá, že je zavřený za podmínek, které rozhodně nejsou standardní. Jaký je důvod držet člověka, který neprojevil žádné násilné sklony, na samotce? Pokud vím podobná izolace člověka má za úkol člověka psychicky deptat. A přichází ke slovu, pokud například napadá spoluvězně. Nevěřím tomu, že by téměř sedmdesátiletý pán napadal ostatní vězně, nebo dozorce s plastovou lžící v ruce. Omezení PŘIJÍMANÉ korespondence je podle mě stejně podivné u člověka, který je pouze ve vazbě [zahanbení] ! A co presumpce neviny????

76537

07.11.2005 16:21

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

Kdo seje vítr...

Corvus 193.?.?.?

Svojí ledabylou přistěhovaleckou politikou si Francie (a další evropské státy) sestavila svou malou státní sebevražednou bombu. A ejhle, ono to najednou vybouchlo. Zatím je to "jen" zapalování aut a střety s policií, které ale nemají za cíl zabíjet. Bohužel se obávám, že je otázka času, nežli násilí na obou stranách vytvoří základy opravdové a hluboké nenávisti. Pak přestanou lítat zápalné bomby na prázdná auta... A začne významně přituhovat.

Nejhorší je, že není snadné řešení. Když do nich (ehm, někdo by tu rád viděl slova jako uzenáči apod., ale to neudělám)půjdou tvrději, vyprovokují je k silnějším bouřím. Když jim budou v podstatě ustupovat, jako doteď, stane se pro ně stálou možností vydírat většinovou populaci hrozbou násilí. Nezávidím politické reprezentaci Francie řešení tohohle totálního průseru lidského soužití. Jinak osobně bych asi volil demokraticky většinově - tvrdý postup proti menšině, která se svým jednáním sama zbavila protipólu demokratického fungování - demokratické ochrany menšin. Říkám střelba proti střelbě, slzný plyn proti zápalným lahvím, bití proti napadání.

Nechci tu opěvovat Ameriku, ale v té by nechvalně proslulá NRA už dávno organizovala domobranu (tedy pokud by došlo k podobné toleranci buřičů ze strany policie [vyplazený jazyk] )...

77286

21.11.2005 12:11

Zpráva z druhého slyšení – krajský soud Mannheim, 15.11.

To je prasárna

Corvus 193.?.?.?

Tohle je prostě prasárna.
Zundell je sice nanejvýš podezřelá osoba, ale v právním státě by se měl dodržovat právní řád.
To už rovnou můžem říct, až někdo někde někoho zabije, že není potřeba proces, že víme, že to prostě udělal a tak ho pověsíme a hotovo. Co na tom, že má podle Ústavy nárok na projednání svého případu, nárok na obhájce atd. To vše je upraveno normami pozitivního práva v každém evropském státě.
Ty normy musí být dodrženy vždy, ať už je jakkoli jistá vina obžalovaného. Jinak to totiž není právní stát a na právo si hraje. Takové právo je pak prostředkem nikoli ochrany nikoli pro všechny, ale pro mocnáře a lidi, kteří nic nedělají a žijí podle rozkazu.
Nechci se pasovat na znalce Německého práva, ale to, co se děje je výsměch. Je mi fuk, jestli Zundella pošlou sedět. Zajímá mě ale, jak k tomu, že je vinen, dojdou.
A nedělám si iluze, že u nás by to bylo jinak. Nám chybí jen ten Zundell, aby se ukázalo v plném světle, že justice už dlouhou dobu pracuje v určitých situacích na objednávku. Na čí je to objednávku si může doplnit podle své paranoii [vyplazený jazyk] ...

79399

21.11.2005 15:57

Máme stále čas?

Příprava

Corvus 193.?.?.?

Několik lidí tu zmínilo přípravu na Armageddon.

Prý ať se připravíme.

Jenže Mám takový pocit, že třeba obětování pěšáků ve WTO, následné Americké války, trvalý a stálý růst a podpora armády, průmyslu a zemědělství a taky nebývalý důraz na ovládnutí médií jsou jen tanečními kroky ve velmi komplikované hře. (a to zmiňuju jen jednoho hráče)

Zastavím se u těch médií. Kolik z Vás nemá převážnou většinu svých vědomostí o světě a jeho fungování získanou zprostředkovaně. Který z Vás vytvořil zcela svébytný a neovlivněný pohled na svět? Kdo z Vás někdy neviděl něco v médiích, co ho mohlo potenciálně formovat?

Víte, že lidské myšlení pracuje s podpovrchovými informacemi?
Tedy, vidím v televizi muže s maskou a zbraní, děsí mě, komentátor řekne je to terorista z Iráku a ve Vaší mysli se vytvoří fixní představa! A kdo ty média ovládá, ovládá Vás. A nedělá to jen pro svou potěchu.

Co se tím snažím říct - my, obyčejní lidé nevíme vůbec NIC. Není to nějaký můj komplex malosti. My nemáme vůbec možnost zahlédnout některé podstatné věci, plány a záměry. Jsme vězněni svojí nevědomostí. Věřte tomu, že lídři o ekologiké situaci vědí, víc než pan Gejdoš. Ale oni s ní i kalkulují. Teď už hrají hru zvanou příprava na kataklyzma. Shromáždit zdroje, zpracovat nevolníky, vyvinout technologie.

79425

22.11.2005 12:46

Máme stále čas?

RE: Příprava

Corvus 195.?.?.?

Nevím jak se jako jednotlivec mám připravit na budoucnost, ve které jsou na obzoru takovéhle problémy (nicméně už jsem se tím začal zabývat, jenže dostatečné to nebude nikdy). Pro nás z toho, že to vůdci vědí, plyne jedno - jsme cíleně dezinformováni, nebo podinformováni lidmi, kteří si sami své přežití zajistí nejspíše na náš úkor.

Nevím ani jak moc je Vaše prognóza přesná, ale vypadá víc než přesvědčivě, navíc podobné ohlasy sílí i v mainstreamové kultuře. Ale zdá se, že se všichni až přeopatrně vyhýbají slovům jako hladomor(v rozdsahu kontinentů) apod. - jenže pokud se opravdu stane, že se zhroutí potravinová základna větší časti obyvatel Země- dojde nepochybně k válkám. A v těch moc politiků neumírá......

Nechci tím říct v podstatě nic, jen svůj názor na budoucnost a situaci. Nechci nikomu podsouvat, aby bojoval za záchranu lidstva a sebe. Ať si každý rozmyslí o co tu jde sám. A podle toho reaguje.

Já otrokem být netoužím. Otázka je jestli jsou podmínky na to, jím nebýt... [zmaten]

79591

28.11.2005 19:48

Obvinění USA z mučení přinutilo americkou administrativu zmírnit žalobu proti Jose Padillovi

RE: Aha, takze co vlastne spachal?

Corvus 195.?.?.?

Vynikajicí. Takže by jste raději byl vězněn bez obvinění, mučen a odsouzen na základě svědectví mučených raději v Americe... [velký smích]

Mimochodem, viděl jste někdy film Pelíšky? Koukněte se na ně a všimněte si diskuse o sirkách. [vyplazený jazyk]

80728

28.11.2005 20:35

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

Corvus 195.?.?.?

Hmm, tenhle thread se dostal daleko.... [velký smích]. Ale i k dané tematice mám názor:
Podívejte se kolik náctiletých má sex. A kolik z nich je schopných si opatřit antikoncepci a tak úspěšně projevit to, co vy nazýváte - schopnost uvědomit si rizika.

Váš návrh stanovit věkovou hranici na 16 je totální blbost. Kriminalizoval by totiž spoustu lidí plně schopných vést pohlavní život a vědomých si některých rizik.

Ano říkám některých, protože ani vy neznáte všechna rizika. Podle Vaší logiky by nikdo nesměl mít sex a děti, protože na to nebude nikdy 100% připraven, chybička se může stát i v 60ti - ani ve třiceti nepoznáte třeba, že Vás muž bude bít, nebo že partnerka je silně promiskuitní a nakazí Vás syfilitidou. Je to celé velmi relativní.

Já jsem nezačal ve třinácti, ale neodvážil bych se to někomu zakazovat.

Další stranou problému je, jak zjistit, kdy je nevědomost druhého zneužívána - tedy kdy je tento zneužit pohlavně. Definujte mi totiž pohlavní zneužití. I tady je spousta odstínů. Ale zjednodušme to. Já Vám říkám, že někdo se nechá zneužít klidně ve 30. To by měl být chráněn zákonem? Ne, ten zákon prostě jen "předpokládá" něčí blbost a váže tento předpoklad na věk, který je jako míra schopnosti nenechat se využít pěkně pitomý.

80738

28.11.2005 20:46

Obvinění USA z mučení přinutilo americkou administrativu zmírnit žalobu proti Jose Padillovi

RE: Aha, takze co vlastne spachal?

Corvus 195.?.?.?

Tím si právě nejsem tak jistý. Nevím, kde berete tu jistotu, že Jose Padilla je "džihádista". Třeba se VY vrátíte z dovolené v Rusku a někdo o Vás řekne na základě výpovědi vynucené mučením, že jste agent cizí mocnosti. Pak trochu zmučí Vás a tak udáte svého tchána...

A navíc moje reakce byla o něčem úplně jiném. Byla o tom, že pan Arkan by raději seděl nevinný v americkém vězení. Chápete?

80742

28.11.2005 21:59

Obvinění USA z mučení přinutilo americkou administrativu zmírnit žalobu proti Jose Padillovi

RE: Aha, takze co vlastne spachal?

Corvus 195.?.?.?

Tak teď jste mě vážně, ale vážně rozzlobil.
1. Nejsem fanda džihádistů. Byl bych rád, kdyby všichni byli někde v chládku. Na extra případy (masoví vrazi a podobná cháska) bych použil i přísnější metr.

Ale nejdřív, je potřeba mít aspoň ucházející důkazy. Mučením vynuceným přiznáním se nedokazuje ani prdlajz. A je jedno koho mučí a kdo.

2.Guantanamo - Ano, je to tak, jsou tam jen lumpové a tak je nebudem ani žalovat. To je zbytečná práce.

Copak nechápete, že pokud chápeme fandění americe jako uznávání tezí její Ústavy, jsem větší fanda ameriky, nežli Vy.
Vy naopak tvrdíte, že je přijatelné zahodit ducha svobody a spravedlnosti, "protože si to žádají okolnosti." A to jste v podstatě větší škůdce původního amerického pohledu na život společnosti, nežli lidé jako já, které si umíte s jednoduchostí názorů pětiletého dítěte shrnout do tří slov: "Je to džihádista."

3.Opět jste mě nepochopil - narážel jsem na postoj pana Arkana, který byl filosoficky řečeno - stupidní. On nepřímo řekl, že kdyby si vybíral věznění, chtěl by být v Americe, ačkoli článek byl o nespravedlivém a podivném věznění Jose Padilly. Proto jsem mu ironicky napsal, že by raději seděl nevinně v Americe, protože tam by měl lepší podmínky. Ale pořád by byl nevinný a přitom by seděl. Capiche?

Uf, asi Vám to vysvětluju špatně, snad to teď bude lepší, pokud má někdo pocit, že moje původní rýpnutí do Arkana pochopil správně a zároveň věří, že by panu lehovi nějak srozumitelně obsah sdělení předal, you're welcome.

4. Promiňte, jestli jsem Vás urazil pane leho, jen mě trochu štve jak buď cíleně provokujete, nebo zjednodušujete mé vidění světa na úroveň černý bílý.

80755

28.11.2005 22:47

Obvinění USA z mučení přinutilo americkou administrativu zmírnit žalobu proti Jose Padillovi

RE: Aha, takze co vlastne spachal?

Corvus 195.?.?.?

Vás žádné argumenty nepřesvědčí.

Ústava se na ně vztahuje a vztahovat musí, jinak zde svými příspěvky nechráníte nic jiného nežli velmi podobné, ne - li stejné kreatury, jaké tak ohnivě odsuzujete.

Zapomněl jsem, že jste součástí celého konfliktu. Chápu, že jste asi viděl ošklivé věci, nebo k nim byl blíže, nežli je příjemné, ale to Vám nedává právo degradovat svou retardovanou rétorikou dokument, podle kterého by jste měl žít a smýšlet, protože jste na něj přísahal.

Ve světle toho, kým jste, Vám nebudu Vaše postoje brát, bez nich by jste nebyl schopný srovnat a utřídit si svůj svět, vojáci už jsou takoví. Ale možná, že někdy někdo najde skulinku ve Vašem prizmatu, přes který vidíte svět.

Pak Vám dojde, že vina musí být prokázána regulérními prostředky, jinak není to není trest, ale lynčování. A lynčování nemusí odhalit opravdového viníka. Proto musí být Jose Padilla podroben regulérní soudní proceduře se zákonnými důkazními prostředky. Proto nemůže USA věznit koho chce a kde chce a vyhýbat se tak dodržování úmluv i vlastní ústavy. Proto se s Vámi nikdy neshodnu.

Pokud jim vina bude prokázána, tak ať je zastřelí. Každý kdo jde odpálit bombu na tžiště plné lidí je šílenec, kterého je potřeba se zbavit. Ale proces musí odpovídající formu. Klidně Vám podepíšu, že pokud ten Jose Padilla chtěl odpálit špinavou atomovou bombu v USA, měli by ho popravit.
Ale nejdřív to nějak rozumně dokažte.

Podruhé se ohrazuji proti Vašemu označení mé osoby jakožto fandy džihádistů. Je to očividná lež. Nelžete si do kapsy, nebo spíš : nenadávejte mi do něčeho, co nejsem ani zdaleka, je to trapné.

A chtěl bych podotknout, že Vaše postoje a jejich vyjadřování svědčí o tom, že jste fanatik. Narozdíl od Vás můžu ale moje stanovisko k Vám podložit konkrétními fakty. V podstatě by k tomu stačilo pár Vašich příspěvků. A ke všemu mě diskuse s Vámi vážně baví! Jste totiž úžasně komický člověk s naivními názory, do kterého je radost šít.


[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

80766

29.11.2005 10:57

Obvinění USA z mučení přinutilo americkou administrativu zmírnit žalobu proti Jose Padillovi

RE: Aha, takze co vlastne spachal?

Corvus 83.?.?.?

1.
Hm, zdá se že jediný, kdo tu nejspíš má křišťálovou kouli jste vy leho. Nejsem si totiž jist, jestli je členství v ozbrojených složkách USA zárukou toho, že stoprocentně víte, kdo kde byl vašimi spolubojovníky zastřelen. [velký smích]

2.
To se mi jen zdálo, nebo vojáci USA zastřelili agenta italské tajné služby, který odvážel zachráněnou novinářku?

3.To se mi jen zdálo,nebo pokosila palba hlavní US Army účastníky pohřbu, "protože nezpomalili"?

4. To se mi zdálo, když jsem viděl záběry padajícího fosforu na město plné civilistů? Já zapomněl, ten fosforový mrak je tak supermegatechnologický, že rozpustí jen někoho, kdo je přesvědčený džihádista?

Dám Vám otázku, proč má US Army výraz pro Collateral Damage? [zmaten]
To co předvádíte je absolutní výsměch. Měřili Vám při vstupu do US Army IQ? [zmaten]
Bylo to přes 100 bodů? [zmaten]
Dostal jste při bojové misi zásah do hlavy? [zmaten]
Nebo Vám při opravě vrtulníku spadl hasák na kebuli? [zmaten]
[velký smích] [velký smích]

80838

Konečně něco co má hlavu a patu. Aspoň sem se dozvěděl, co je ten Padilla zač, kruci.
Máte pravdu, že to asi není jen takový mírumilovný tourist. Ale stejně se mi nezdá, když někdo near drownuje bližní.

Taková přiznání už tu byla tisíckrát a vždy se vynucovala ve jménu vyšších cílů.

Ale čí vyšší cíle to byly se lidé dozvídají s odstupem desetiletí. Dost by mě zajímala opravdová a komplexní studie motivací američanů k válce v Afghanistánu a Iráku. A tipoval bych, že samotné útoky 11.9. jsou někde v půlce časové osy celé věci...

80871

29.11.2005 15:48

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

Corvus 83.?.?.?

Já si nepřipadám ani jako nacista, ani jako komunista a přesto se tu vyskytuji relativně pravidelně.

Řekl bych že jsem liberál. Mám rád svobodu.

Pokud bych použil Vaši metodu - nazval bych Vás nacionalistou. Další v řadě by bylo pojmenování zelený mozek. Fanatik by skoro sedlo, akorát mám pocit, že vy by jste nepoložil za nějakou ideu život, jste jen agresivní proamerický aktivista,který nechápe pojmy jako je slib, přísaha, lidskost, Ústava, spravedlnost. Nene, ve Vaší malé dušičce se krčí pár náčrtů těchto věcí, které jste si tam nechal vložit svými nadřízenými. A protože nic jiného nemáte, zapáleně je hájíte a každého, kdo s Vámi nesouhlasí přiřadíte přesně dle programu do kolonky - komunista, džihádista, nacista, člen Al-Kajdy.
Pes Robot AIBO s M16 v rukou. Nebezpečná kombinace. [pláč]

80876

05.12.2005 12:29

Obvinění USA z mučení přinutilo americkou administrativu zmírnit žalobu proti Jose Padillovi

RE: Aha, takze co vlastne spachal?

Corvus 195.?.?.?

Já to vidím tak, že mu jeho pohled nikdo nevymluví. Je to fanatický zastánce metod, které mají podle jeho omezeného rozhledu zajistit USA bezpečnost, i když ve skutečnosti znamenají spíš rozklad jejich demokratického zřízení a zničení jejich pověsti ve světě, nehledě na vyvolávání daleko větší nenávisti k USA, což povede k jedinému - většímu počtu magorů s baťůžky TNT na zádech.
Cokoli se mu řekne jde jedním uchem tam a druhým ven. A z huby se line nepříjemný hlas oficiálního tlampače - Might makes right. More might makes more right. To je v současné době jakýsi podtitulek každé reakce US Governmentu na nějaký průser, za který by jiný stát byl nejspíš ostrakizován.
V normálním prostředí by z pana leha někdo nejspíš i udělal člověka, ale mezi dalšími podobnými blby se to nezlepší. (Omlouvám se za ten výraz, ale jak jinak popsat lidi, kteřý si myslí, že zabíjením a mučením se zbaví teroristů? Kdyby místo zbraní poslali do oblasti humanitární pomoc nebo investice v hodnotě, jako byla celá akce, neměli by vůdci teroristů dost chudých na rekrutování sebevrahů. To nikoho asi nepálí, že?)

Tak jsem ,pane Gejdoši, snad trochu ujasnil svůj postoj k panu lehovi. Jeho názory mu prostě neberu, protože to není z mé pozice možné a můj povzdech byl míněn jako lítost nad tím, že z někoho může vyrůsti takové individuum.

81859

05.12.2005 19:48

Jíme potraviny z ropy

RE: Tento clanek je jednim masivnim

Corvus 195.?.?.?

1.4 Ale těžko bych hledal ve svém okolí podobného asketu....

81920

05.12.2005 19:50

Jíme potraviny z ropy

RE: Tento clanek je jednim masivnim

Corvus 195.?.?.?

Dvojčata zahynou v chaosu,
pevnost odolá
velký vůdce si podrobí
třetí světová válka začne, až to velké město bude hořet...

81921

05.12.2005 20:37

Jíme potraviny z ropy

RE: Doba ledova prichazi s slabnutim Golfskeho proudu

Corvus 195.?.?.?

Tohle mimo jiné říkali Aztékové.
Z krve byl také stvořen člověk, kterému po odchodu bohů zůstala odpovědnost za Slunce a ostatní nebeská tělesa. Jako zástupci bohů na Zemi tedy museli napájet svět vlastní krví. Toto páté slunce také skončí, neboť po jednom z dvaapadesátiletých cyklů nastanou hladomory a záplavy, nestvůry sestoupí z nebes a požerou lidstvo.

Dokonce i nefrit je roztříštěn,
dokonce i zlato je rozdrceno,
dokonce i peří kvecala je spáleno...
Člověk nebude žít věčně na povrchu země:
Náš čas trvá jen krátce!

Páté Slunce, pohyb je jeho znamením,
nazývá se Sluncem pohybu, neb se pohybuje, pokračuje ve své cestě.
A jak říkají starci, budou v něm pohyby země, bude hlad a my zahyneme.

Trochu drsné co? Že dochované fragmenty kultur, která byla zničena španělskou rozpínavostí zmiňují náš konec s takovou definitivností.


81929

06.12.2005 19:27

Jíme potraviny z ropy

RE: Gejdosi a Karle

Corvus 195.?.?.?

V téhle diskusi je zcela jasné, kdo je magor, že se vůbec nervujete pane Gejdoši a pokoušíte se rozumně argumentovat tomu pošukovi?

Pokoušel jsem se o totéž, ale pan leho je prostý člověk, v podstatě kopíruje své názory z oficiálních brožur Terorkracie v USA. Osobně bych doporučoval všem se na to vykašlat a nechat jeho provokace bez odpovědí, dříve nebo později ho to diskutování s nikým přestane bavit a pan leho vypadne.

82134

06.12.2005 19:39

Jíme potraviny z ropy

RE: Jeden z clanku ve www.fromthewilderness.com

Corvus 195.?.?.?

Až nebudou peníze ničím jiným, než prázdným pojmem, protože za ně nebude co kupovat, vůbec se nebudu bavit.

Nostradamus: A simulacra zlata a stříbra se rozpadnou.

82136

06.12.2005 20:29

Jíme potraviny z ropy

RE: Ptal jsem se taky:

Corvus 195.?.?.?

Až sklidíte čtyřikrát do roka, přijedou Vám dát Nobelovku. Do té doby bych držel zobák. To je nehorázná blbost. Maximem je sklizeň třikrát do roka u rýže. A to je v oblastech se nejkvalitnější půdou.

Jinak se může jednat maximálně tak o okurky. A ne o nějakou k výživě milionů lidí vhodnou plodinu.

Kdyby se sklízelo 4x do roka obilí, asi by se o tom i něco vědělo, ne?
Už tu blábolíte jako soudruzi z SSSR, kteří podojili kozla.

82146

06.12.2005 21:20

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

Corvus 195.?.?.?

1. Jste z Čech? Kdo bude státu vydělávat daně na Váš důchod, když nikdo nebude mít děti? Osobně bych lidem s podobnými postoji ukázal až dojdou do důchodu - the finger. Vy si zvýšíte životní standard, tím že nebudete mít děti a tím skutěčně mhoho peněz neutratíte a využijete prio svou potřebu. A pak by jste určitě koukal okolo na lidi, jejichž rodiče si narozdíl od Vás utrhli od huby, aby pak mohli takové vyčuránky jako jste Vy živit.

2.Ano, problém je ve skutečnosti otázka životního standardu - spousta lidí ho má prostě příliš velký. O tom je ostatně celý článek. Moc se toho vyplýtvá a zničí. A díky tomu nebude nic co dát do huby. A lidi budou umírat. Každý bude mít své auto, aby měl kde v klidu shnít. Tedy pokud se neobjeví nějaký biblický měsiáš, který řekne - sakrafix, takhle to přece nejde, je Vás moc. Půlku věcí co vyrobíte zahodíte. A když je děláte, vyrobíte plno bordelu, kruci!

82157

06.12.2005 21:32

Jíme potraviny z ropy

RE: Ludstvu to patri

Corvus 195.?.?.?

Jaké máte pane Kema vzdělání, smím-li se ptát?

Každý středoškolák totiž ví, že v důsledku globalizace jakékoli větší potíže třebas na druhé straně glóbu povedou k opravdu velkému průseru všude jinde. Pitomá irácka válka zvedla ceny ropy o nemalou sumu a tím zpomalila globálně ekonomiku o nějaké to procento. TO je fakt. A teď si představte, že hlady umře pár set milionů, aťsi je to v rozvojových zemích, zničí to těm vyspělým odbytiště a tím zbortí jejich ekonomiku. A tak tam budou bohatí chudší a chudí chcípat hladem.

Překvapení, vítejte v 21. století.

82161

07.12.2005 12:39

Zaútočí „teroristé“ na Kongres Spojených států?

RE: Netanjahu vyzval k úderu proti Íránu

Corvus 195.?.?.?

Oni to i udělají. Izraelci nemůžou připustit, aby měl Irán atomovou pumu, to by se totiž radikálně podepsalo na jejich pozici v oblasti. Nemohli by už tolik vyhrožovat svým vojenským potenciálem. Pro ně je to otázka být nebýt.
Hádám že Mossad má nejrušněji od svého vzniku. Zvláštní, že stát, který navzdory paktu o nešíření jaderných zbraní sám tajně (no, sám, pomoc přišla, řekl bych ze západu a tajně - hehe jak to říct - teď už to moc tajně není...)vyvinul atomovou bombu, se teď ohání tím, že ji jiný nemůže mít, ačkoli ten tvrdí, že ji nevyrábí, že jen chce atomovou elektrárnu.

Hmmm, hmm. Iránci jsou nepochybně nebezpečná cháska. A Izraelci vědí, že POKUD by Iránci atomovku opravdu měli, šlo by do tuhého. Tak jsem zvědav. Jak se to celé vyvrbí... [zmaten]

82245

08.12.2005 13:56

USA v proměnách času

RE: To je dost naivní

Corvus 195.?.?.?

Taky trefa, je to důkaz tvrzení, že všechno zlé je na něco dobré. To co dělají Američani je na pytel. Ale zase má něco z toho i pozizivní efekt v podobě bezpečnosti v Evropě, která má za sebou spojence v podobě USA. To je prostě historická věc.

Na druhou stranu by bylo špatné zapomenout, že Amerika mnoho konfliktů naopak vyvolala a díky naší "propojensoti s ní" se přenesly tyto konflikty i na naše bedra. Viz vyzbrojování různých magorů různě po světě.

A bojím se bojím, až dojde na spor Izrael kontra Irán. Blízký východ vře a jedna sirčička tam zapůsobí stejně jako v muničním skladě. A dominový efekt podle mě velmi rychle zainteresuje i ostatní státy.

A jak to vidím já, USA podpoří Izrael, protože jim Irán působí problémy(obchodování ropy za EURO, to se jim nezdá) a ze stejného důvodu budou pravděpodně stát Rusové na straně Iránu. Kde bude EU netuším. Ale arabové se pevně postaví za Irán. A máme tu válku. Možná světovou.

Nechtěl bych malovat Čerta na zeď, ale k tomu konfliktu nejspíš dojde. Iránský prezident hraje nebezpečnou hru. Buduje (podle mne) atomový arzenál. Díky němu by mohl silně omezit manévrování Izraelcům. Hrozba atomovou od takového fanatika působí velmi věrohodně(ačkoli mám pocit, že ten člověk není až takový fanatik, je to jen fasáda, možná).

A pokud se mu Izraelci postaví silou, stejně dopadnou blbě. A na to on sází. Může buď vyhrát, nebo prohrát s vědomím, že oni (Izrael )nutně prohrají taky.

82455

08.12.2005 15:06

USA v proměnách času

RE: Taky souhlasím

Corvus 195.?.?.?

Bohužel smutnou pravdu, která je naplno jasná Vám kryso, si někteří lidé nejen nikdy neuvědomí, ale uvědomit nechtějí, pokud jsou na té správné straně houpačky - to jest nikoli ve sračkách (konkrétně v lágru). To, že se praktiky velmocí neliší (možná jak už tu bylo podotknuto - kromě Public Relations), je taky jasné - ono totiž každé takové zřízení se musí něčím samo obhájit a tak vytváří okolo sebe konflikty. Impérium, které se nemá vůči komu (a to zejména vojensky) vymezit, velmi rychle schází na úbytě.

82463

15.12.2005 14:32

Tunelování Komerční banky: zametání stop

Víte

Corvus 195.?.?.?

Někdy bych rád potkalněkteré tyhle šikulky tuneláře. Sám, v temné uličce s takovým člověkem. To bych zapojil fantazii. Stačila by mi půlka cihly v ponožce.

83673

15.12.2005 15:02

Zaútočí „teroristé“ na Kongres Spojených států?

RE: Ještě jednou ad nezaměstnanost:

Corvus 195.?.?.?

Když Vám nevadí nechat se dřít do úmoru, a nechat se platit "česky" - t.j. mizerně a pak sledovat, jak na tom někdo generuje "evropské" zisky, tak je práce relativně dost. Tedy pokud nejste starší 40ti, nejste žena, rom, nemáte škraloup atd.

Řeknu Vám, že třžní ekonomika je hezká věc, když jste velká ryba. Ale obyčejný člověk to odsere nadesetkrát. Protože každý si na Vás namastí kapsu. Zaměstnavatel, stát, obchody. Účelem je udržet Vás v běhu, nikoliv v klidu a pohodě. Vydělej odevzdej kup si, vydělej odevzdej kup si.

Pro zaměstnavatele pracujete a často narazíte na ony rozdílné podmínky nákupu práce za jedny peníze a prodeje za mnohonásobně jiné.

Stát si Vás obere naněkolikrát(zpočítejte si to lidi, nebuďte blbci) - první odvod zaměstnavatel- díky tomu Vám firma nemůže často dát pěkné peníze, odvod za zaměstnance je hrůzný, a tak či onak ho pocítíte. Pak přijde daň z příjmů. Jupí. No a pak tu máme daně nepřímé. DPH - šup. Spotřební daň šup. A nakonec ještě sociální a zdravotní pojištění.

Obchod, ten Vás obírá různě možně - nabídne Vám něco s děsivou marží. Poskytuje nekvalitní zboží (veřte mi, že maso bylo jen špička ledovce). Atd, atd.

Nakonec z toho kolotoče vylezete po čtyřech, šedivý, bez úspor. Dostanete almužnu a v nemocnici Vás nechají zhebnout na proleženiny, protože nemají materiál a personál.

Tak kde kurvafix jsou ty peníze a hodnoty, které jste za celý život vytvořil, kde? V čích kapsách skončili plody Vaší práce? Ale jistě rozdělili si je zaměstnavatel, politici a obchodníci(skupiny od podstaty se z valné většiny překrývající). Víte, Marxismu Leninismu neholduji. Ale na každém šprochu pravdy trochu. A ona ta dělnická třída(ke které zaplaťpánbůh nepatřím a patřiti doufám nebudu) opravdu dostává na hubu nejvíce, i když stojí na začátku řetězce a kdyby nebylo koho managerovat, zhebli by bankéři hlady.

Takže jděte do háje s tím svým práce je dostatek.

83676

15.12.2005 15:13

Tunelování Komerční banky: zametání stop

RE: dodat

Corvus 195.?.?.?

No jistě, proto taky musí aspoň někdo jít do tepláků, to už by bylo moc nápadné, nechat všechno být a tunel jen tak zaházet hromadou kydů. Proto byl vyvinut termín obětní beránek.
Někdy si říkám, že za podobnou kriminalitu by měl být i trest smrti - víte kolik lidí ztratí díky tomuhle šlendriánu život? Ono se to zjišťuje trochu obtížně, protože nikoho z těch lidí tito zloději ani neviděli. Ale někde se rozpadla rodina, někdo se upil, jiný zasebevraždil. Zkrátka když připravím tisíce lidí o úspory napáchal jsem tolik, TOLIK moc zla, že jsem určitš, byť nepřímo vinen smrtí a mnohým lidským neštestím. A to všechno vykalkulovaně, promyšleně.
Když si uvědomím, jaký život si ti lidé po všem tom vedou. Každá útěcha je mi malá. ¨

Docela by mě zajímalo, jestli to tu vidíte podobně, tedy, ne že bych je musel nechat střílet, ale jestli vidíte stejně to obrovské ... zlo...a jeho důsledky pro jednotlivé lidi, za takovouhle krádeží... [zmaten]

83677

20.04.2006 12:08

Modrá šance po ústecku?

Čtěte pozorně

Corvus 195.?.?.?

To radnice nechala na své náklady zrekonstruvat Větruši. To že ji potom pronajme za 2500,- Kč mi přijde dost podivné, zavání to korupcí na sto honů. Ale na druhou stranu bůh ví, kolik se utratí na udržování podobné budovy v dobrém stavu. A tak těch 2500 možná je jen část peněz které ta firma do zámku vloží. Jenže to by muselo být ve smlouvě o pronájmu zvlášť o čemž pochybuju.
A tak tedy - vivat ODS, daňový poplatníku, likérkám se povede dobře a při předvolební kampani se ožereš, protože likérka tu malou službičku ODS oplatí. To že tě panák přijde na 300,- o tom raději nehovoř, nebo tvoje děti nepůjdou na školu, až zavedou školné, protože tě vlatník firmy vyhodí.

Jojo chudým brát a bohatým dávat a ještě jim k tomu přibalit sem tam nějakou tu lež.

103865

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,20 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,34 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,86 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 116,27 Kč
1 unce stříbra
574,24 Kč
Bitcoin
291 983,21 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 247 796