Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 69 příspěveků, 14 různých jmén: <nic>, anti-anti, arthur.d, Asiat, Bara, Barbora, doktor, eso, fraantik, Jiří Poděbradský, Kole, Poděbradský, turista, tygr007.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.10.2004 21:05

Logika

Logika

turista 81.?.?.?

Mít milence je nelegálni?

35226

11.03.2005 16:45

Lidovecký hroch Kalousek

Lidovecký hroch Kalousek

81.?.?.?

Výborný článek pane Králi, srdečný dík. Konečně ucelený soubor informací o činnosti velkého moralisty p. Kalouska. Premiér Gross byl příliš dlouho na předním místě oblíbenosti politiků a tak bylo zapotřebí s tím něco udělat. P. Kalousek se tedy toho ujal a k němu se přidala řada lidí, kteří by si rádi přihřáli svou polívčičku. Drby vždycky zvyšovaly zájem čtenářů....Nevím, co je na obvinění p.Grosse pravda a rád bych to věděl. Ale pomocí nezvratných argumentů a ne účelového kydání špíny pomocí spekulací. Předpokládaní vítězové příštích voleb jistě p. Kalouska ocení. Ale jaké peníze si onehdy půjčil on, když společník firmy zapůjčovatele zastřelil a pak zastřelil sebe? Podívá se někdo z příslušných orgánů na tyto zkutečnosti a posoudí, jak to tenkrát bylo? Takže bych rád slyšel kvalifikované zhodnocení obou pánů a poté seznámení veřejnosti se zjištěnou pravdou. Zatím tisk velice iniciativně "informuje", jde ale o to, jak. Mírně řečeno jednostraně, možná zainteresovaně. Pro všechny případy po řadě skušeností kontakt na sebe nedávám. Je zbytečné podrobně informovat případné zastánce Jidášů a Trojských koní, člověk nikdy neví.... "Znechucený občan"

45656

12.03.2005 10:10

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

81.?.?.?

Nejen pro pana hostujícího
Já Jidáše ani Trojské koně nehledám, JÁ SI MYSLÍM,že je znám. Prosím, rozlišujte, co si myslíte a co je skutečnost. Kde tu někteří berou tu jistotu, že stále prohlašují a vydávají za skutečnost své nebo převzaté dohady o vazbách premiéra na prostituci a různé další nepravosti. Pokud jsem dříve uvedl zmínku o půjčených penězích p.Kalouska , tak asi jsem měl ještě dodat, že zavražděným půjčovatelem byl jeho švagr, kterého zavraždil společník firmy a ten se pak sám zastřelil. PROČ? Já to nevím, ale rád bych to věděl. Tak prosím o rozlišování fikcí a skutečnosti. Toto je neobjasněná SKUTEČNOST. Děkuji, ZNECHUCENÝ>
> Pro pana Znechuceného
>Hledáte Jidáše?
>Kdysi dávno,psal se rok 1921 jedna strana matka porodila
>stranu dceru

>Uběhla necelá tři desetiletí a strana dcera chtěla pozřít
>tento stát,jí samotné síly však na to nestačily,i
>přispěchala stařičká strana matička a ochotně a dobrovolně
>přidala svých deset procent.

>Deset procent hlasů lidí poctivě pracujících,lidí kteří by
>nikdy stranu dceru nevolili.A strana dcera schlamstla svoji
>matičku,tak jako Otesánek babičku (sorry pane Naftaku ,ale
>nějak mi to nedalo).

>No a naše strana dcera-Otesánek vyrostla do svých obludných
>rozměrů jeden a padesáti procent.Co bylo dál,to už všichni
>známe!

> ...a Jidáš se z pekla smál...
>

45727

12.03.2005 10:36

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

81.?.?.?

Pane Karle,
nechci se Vás nijak dotknout, proto považuji text posledního odstavce Vašeho přízpěvku za pokus o recesi a o zkoušku, jaký ohlas vyvolá Vaše ocenění MORÁLNÍCH kvalit zmiňovaného politika. Opravdu mě to rozesmálo [smích] Je dobře přinést sem trochu humoru.
Děkuji, ZNECHUCENÝ> Jde pouze o to,zda očista
>začne - pak půjde od Grosee přes Tlustého a Kalouska do
>nižších sfér - anebo řekneme,že nám drobná korupce u
>premiéra nevadí a po vyšlapané cestě bude pokračovat až na
>úroveň středoafrických států.

>Rozhodně však nelze říci Gross může a Kalousek s Tlustým
>nemohou, na ty si došlápneme.

>Ústření výbor ČSSD dal národu jasné znamení,že dalších pár
>týdnů u moci má pro ČSSD větší význam,než důvěryhodnost
>strany v očích veřejnosti.

>Kalousek jistě zvážil,že perspektiva jeho politické strany
>má pro něj větší hodnotu, než jeho osobní postavení. Není
>tak hloupý, aby nepochopil, že když se očista zahájí,tak
>přijde řada i na něj. Přesto do toho šel a to si zaslouží
>morální ocenění. Pro stranu se sám obětoval. Toho jak
>vidět,socdemáci nejsou schopni.

>PS Černoprdelnické Jidášské hady nemám rád.

45729

12.03.2005 13:39

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

81.?.?.?

Teď pouze pro pana hostujícího.
Ve Vaší reakci na mne je v závorce věta (sorry pane Naftaku, ale nějak mi to nedalo). Můžete mi vysvětlit oslovení "pane Naftaku",nějak mi uniká význam toho oslovení. Za odpověď velice děkuji, protože bych vám nerad křivdil. Teprve po vašem vysvětlení budu mít snad už jasno v mnohém. "Znechucený"

45739

13.03.2005 11:32

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

81.?.?.?

Ano, pane hostující,
napsal jsem dlouhou, ale podlimitní odpověď, chtěl odeslat.... a nic. Po obsloužení klávesy "znova" se vše vymazalo a já nemám sílu to psát znova. Tedy vysvětlení příjímám a děkuji. Pro pohled z druhé strany u osoby premiéra Grosse doporučuji přečíst si páteční rozhovor Večerníku Praha s paní Šárkou Grossovou. Nebyl důvodem mého postoje k tomuto člověku, jen mě v něm utvrdil. Hluboce lidské odpovědi na dotazy mě přesvědčovaly víc než zlovolná osočování nebo spíše bláboly. Asi se ještě pokusím vrátit k napsání původního rozsahu odpovědi, ale dnes mi to zlost nad zbytečnou námahou nedovoluje. Hezký den přeje "ZNECHUCENÝ"

45818

13.03.2005 15:18

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

81.?.?.?

1.Pokračování odpovědi Znechuceného,teď nejen pro pana Hostujícího.
Protože mi nedá nechat svou odpověď jen v nedostatečném torzu - důvod jsem vysvětlil, budu se snažit dostat se k původnímu rozsahu. Všechna má vyjádření jsou mými osobními postoji bez nároku o tom někoho přesvědčit a bez jistoty, že postoje jsou správné. Abych naznačil něco o sobě, tak v roce 1950 jsem jako dvanáctiletý začal jezdit s matkou navštěvovat svého otce - politického vězně na Mírov.Snad to něco naznačuje.
A teď k věci. S řadou Vámi vyjmenovaných osob mohu souhlasit, patří tam i nemálo dalších jmen. Je však velice ošidné dělat kategorické hodnocení někoho bez detailních informací o něm. Pokud se šikovně naaranžuje něco lží, něco polopravd a pro zdůvěryhodnění nějaká známá pravda, je hned všechno všem jasné. Já sám jsem premiéra Grosse vždy pokládal za slušného člověka a dokud nebude prokázán opak, nebudu na tom přístupu nic měnit. Abych věřil tomu, že se spolu s manželkou dal vědomě do společného provozování nevěstince mi připadá tak nesmírně hloupé, že bych si sám musel připadat jako hlupák, kdybych to měl brát vážně. Prostě začal předvolební boj, a pro některé "politiky" (raději bych použil jiný výraz) účel světí prostředky.
Konec 1.dodatku, bude další, zase to neodešlo. "ZNECHUCENÝ"

45829

13.03.2005 15:57

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

81.?.?.?

2.Pokračování odpovědi "ZNECHUCENÉHO" pro pana Hostujícího
Volá se po předčasných volbách, podepíráno různými "ušlechtilými" důvody. To věříte tomu, že vyhrají tentokrát Marťané a bude tu zaveden lepší pořádek? Marťané to nebudou a z těch, co to asi bohužel budou mám větší obavy, než z těch politiků současných. Copak to už jednou nepředvedli? U koho a kde zkončilo těch 600 miliard? Bohužel lidská paměť je krátká.
Takže jak z toho? Těžká rada. Tak alespoň se snažme SPRAVEDLIVĚ rozlišovat ty skutečné darebáky od těch vykonstruovaných. Na základě posouzení příslušnými orgány, ne pomocí blábolů, doměnek a vědomých lží různých samozvaných moralistů, kteří odpovídají starému pořekadlu - zloděj volá chyťte zloděje. Já velice dobře vím, co to znamená, je-li někdo vykonstruovaným obviněním nespravedlivě postižen. Tenkrát kriminál a existenční zničení, dnes by to asi bylo jen to druhé. Proto já se předčasně k honu nepřipojuji.Pokud se prokáže výše uvedeným způsobem, že jsem se ve svém názoru zmýlil, samozřejmě si ho opravím. Ale v čí prospěch???.... Snad nebudu muset.
Konec odpovědi. "ZNECHUCENÝ"

45832

28.04.2005 18:01

Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

Barbora 81.?.?.?

muze mi nekdo prosim vysvetlit, o cem ze vlastne kuponova privatizace byla? nikde neni mozne najit nejake podrobnejsi informace, vetsinou jde pouze o nadavky ci vychvalovani ruzne ideologicky zabarvene.jsme rocnik 1984, v te dobe jsme byla male decko a dnes neni nikdo schopen mi poradne vysvetlil o co vlastne slo. jak to bylo prezentovano lidem?
predem diky za odpoved

50867

02.05.2005 18:55

Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

RE: Zpráva o rozkrádání českého národního majetku v 90.letech 20.století

Barbora 81.?.?.?

diky za odpoved, ale jeste by me zajimalo, jaka byla informovanost, podle jakeho klice si lide vybirali, jake informace meli k dispozici, a hlavne proc v tak velke mire vyuzivali IPF?

51227

22.05.2005 23:10

Lidovecký hroch Kalousek

Lidoveck

81.?.?.?

V

53339

27.06.2005 22:23

Pohádka na dobrou noc pro socany, kterým jen slovo ODS nahání hrůzu

Pohádka na dobrou noc pro socany, kterým jen slovo ODS nahání hrůzu

fraantik 81.?.?.?

Dalibore, vol aspoň lidovce [pláč] proč volíš ty prasata? Oni jsou přece nereformovaný KOMUNISTI.
Unie svobody, vylezla z parlamentu kvůli takový blbosti [smích] - daním. Takže v parlamentu už nikdo není.

58796

14.07.2005 14:19

Ahenakew uznán vinným z šíření nenávisti vůči židům

chyba v článku...

Asiat 81.?.?.?

Aboriginal je název pro domorodce v Austrálii, nikolivěk v Kanadě...

61621

25.07.2005 12:10

Mají nás na háku

rozbor Talmudu?

tygr007 81.?.?.?

> proč někdo neuveřejní podobný článek a rozbor Talmudu?

Asi proto, ze Judaismus neni evangelicke nabozenstvi, nesnazi se zmenit cely svet na jednu univerzalni "Ummu" ani nepacha sebevrazedne atentaty v Evropskych velkomestech nebo v NewYorku. Neslysel jsem o tom, ze by nejaky Rabin hlasal, ze povinnosti kazdeho spravneho Zida je vrazdit neverici, neb je to spolehliva cesta do raje.

Nevim o zadnem Zidovi, ktery by zil v Evrope a zaroven hlasal, ze idealy otevrene spolecnosti a pluralitni demokracie je treba znicit, zakony nahradit talmudem a Parlament vladou Rabinu.

Zajimalo by me, proc se tak ptate, prece jste dostatecne vzdelan, abyste zde mnou napsane sam vedel.

63020

31.07.2005 18:43

Policie zakročila proti technoparty

Slapl jste vedle

arthur.d 81.?.?.?

Ono totiz nejde ani tak o nejaky CzechTec, ale soudruh Paroubek uz se nechal slyset, ze bude treba upravit shromazdovaci zakon... (a treba i dalsi zakony -- kdyz jsou lini teroristi tak se pouzije jina zaminka).

Takze az dostenete od robokopa po palici sam, tak si na ten clanek vzpomente.


63703

09.09.2005 07:17

Hurikán Katrina – naše zkušenosti

civiliste

Bara 81.?.?.?

no ano, je to straslive, ale uvedomuji si vsichni americane, ze takovyhle styl zivota pripravili civilistum v iraku? neustaly nedostatek vody, jidla, hygienickych potreb, vydirani a nasili ze strany americkych ci spojeneckych vojaku, znasilnovani, ponizovani, vrazdeni. kdysi tady probehl nazor, ze americane pristupuji k napadeni iraku takovym podivnym az agresivnim zpusobem proto, ze si situaci civilistu ve valce nedovedou predstavit, no ted uz asi dovedou, jen skoda, ze to zazivaji pouze ti chudi, no ale jak jinak

69819

13.09.2005 08:04

Seychelská rodinná dovolená

situace

Bara 81.?.?.?

nu pratele, ale co s tim budeme delat? ja nevim kolik z vas zije v cechach, ale ja ano a odmitam se nechat mlatit jak ukrajinskou, tak beztrestnou policejni mafii

70402

16.10.2005 15:01

Fanatický apetit státní moci po odposlouchávání

Valecni zlocinci tahnete z Prahy!!!!!! PROTEST PROTI KONFERENCI "Dny EU a USA" 18. 10. 2005!!!!!!

doktor 81.?.?.?

Anti-raut: Váleční zločinci, táhněte z našeho města! (aktualizováno 2.10.)
(english)
18. a 19. října se - prozatím téměř v tajnosti - připravuje v Praze na Žofíně konference "Dny EU a USA" za účasti čelních představitelů kapitalistické moci - velitele amerického úderu proti Afghánistánu a Iráku, generála Tommyho Frankse, bývalého US generálního prokurátora Johna Ashcrofta, exstarosty New Yorku Rudyho Giulianiho a britského konzervativního expremiéra Johna Majora.
Protest proti setkání těchto papalášů proběhne v úterý 18. října v Praze od 15:00 na Palackého náměstí.
Více informací bude postupně zveřejňováno na webech ČSAF a FAS.
Přijďte i vy ukázat hostům konference, že na jejich činy nezapomínáme ani po skončení jejich funkcí. Nezapomínáme na válečné zločiny během amerických dobyvačných válek, nezapomínáme na snahu o okleštění težce vydřených práv a svobod pány Ashcroftem i Giulianim. Nezapomínáme ani na asociální politiku konzervativce Majora.

Úterý - 18. října, Praha, Palackého nám. 15:00

Váleční zločinci, táhněte z našeho města!

http://fsa.anarchismus.org/
http://www.csaf.cz/akcie.php?id=628

74497

vase znama je dost odvazna, pokud jezdi bez technicke, ono totiz pak vam neplati povinne ruceni a pripadne skody platite ze sveho, a ono pokud se jedna o skody na zdravi, tak to jde az do milionu, a jak to panove fizlove zjistili? ted uz to delaji vcelku pravidelne, chvilku jedou za vami, odeslou spz a vrati se jim udaje, na zadne nalepovaci kolecko koukat nemuseji

76030

29.10.2005 12:12

Dvě stovky policistů dohlížely na sedmdesát demonstrantů

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

doktor 81.?.?.?

[oči v sloup] v tomhle jsem za jedno se Stworou ..ukazovat se po boku holohlavcu v trikach Ordo Lumen Templi vyhlasenych tim ze jsou to agresivni rasisti a vyhledavaji problem kudy chodi je pro me rovnez neprijatelne prestoze v tomto konkretnim pripade souhlasim s hlavni myslenkou o svobode projevu, takova demonstrace muze poskodit jak zajmy pana Zundela tak osobni bezpecnost kazdeho kdo neni neonacista a prisel by tuto akci podporit. Myslim ze se jasne ukazuje ze pokud chceme byt uspesni v boji s NWO musi byt tento boj veden pod hlavickou NOVE neonalepkovane a nepospinene organizace jinak jsme zcela bez sance!!! Na demonstraci proti konferenci DNY EU a USA tedy protest proti navsteve prednich predstavitelu New World Order v Praze se dostavilo rovnez sotva 70 lidi v mediich tehoz wecera oznamkovanych jako "anarchiste"! !! Myslim ze jedinou pruchozi cestou je zalozit nove hnuti neco jako ANTI-NWO a sdruzit v nem vsechny lidi kterym se soucasny totalitni system nelibi!!! Pokud se protesty proti new world order budou poradat po hlavickami organizaci jako Narodni Odpor nebo AFA vetsinova spolecnost je proste bude ignorowat a media je zneuziji proti nam samotnym ..onalepkujou nas za fasisty nebo komunisty jak se jim hodi ..jadro pudla ovsem klasicky ututlaji a zatlucou!!! lidi kteri nesouhlasi s tim co se deje tedy jakasi opozice NWO je spousta ..bohuzel jsou rozdeleni do spousty podskupin ktere jsou vzajemne stvany proti sobe ..je treba sjednotit se a povstat jedine tak nas bude na pristi demonstraci za svobodu vic nez 70!!!

76047

12.12.2005 19:29

Máme ještě vůbec nějaké právo na soukromí?

Totalitní světovláda

Kole 81.?.?.?

IMHO kamery mě taky nejsou příjemné (a to ani nekradu)... Ale přijde doba, kdy nejenže budou kamery všude, ale všici budem mít čip a budem pod totální kontrolou Světovlády... tomu věřte... [pláč] Už se na tom pracuje...

83101

19.12.2005 16:14

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE:

anti-anti 81.?.?.?

Normální demokracie v Izraeli je. No mají tam 1% hranici hlasů k dostání strany do parlamentu což je sice trochu nestandartní, ale jinak nikde na blízkém východě nemají demokratičtější stát. Pravda je, že palestinci tam jsou jako druhořadí občané, ale asi tak jako u nás cikáni. Pravda je že Izrael se velmi tvrdě bránil sebevražedným atentátníkům a dům kde bydlel sebevražedný útočník se musel zbourat. A stejná práva pro Izraelce a Židy? To je utopie. Palestinci Izraelce vůbec nechtějí ani vidět a nárokují si celé území. A vymazání z mapy kartografický akt? A co vymazání tvého pozemku z kartografické mapy [smích].

84397

12.01.2006 15:14

Česká média: Šaron na prvních stranách

Králi, Králi! co ti vadí?

anti-anti 81.?.?.?

Mě zajímá život premiéra Ariela Šarona. Jako silnou osobnost, která jediná je schopna zajistit mír na Blízském východě. V Izraeli se nedokázal najít nikdo jiný kdo dokázal palestincům tolik ustoupit. Pravda je že má nepřímou odpovědnost za masakry v táborech Sabra a Šatíla.

87773

14.01.2006 15:26

Věčné Lety

Tábor pro lidi štítící se práce.

Jiří Poděbradský 81.?.?.?

Slyšel jsem, že na onom místě v Letech u Písku byl pracovní tábor již za 1. republiky. Měl se přímo jmenovat "Tábor pro lidi štítící se práce" a většinu obyvatel tvořili právě cikáni (ale i "býlí" bezdomovci a povaleči), kteří byli nuceni pracovat a byli hlídáni četnictvem. Můžete to někdo potvrdit?

88132

03.02.2006 20:12

Zdánlivá svoboda projevu

Něco proti židům a holokaustu.

anti-anti 81.?.?.?

http://www.kartinki.cz/images_great/2434765-vfb-Vyvoleni_1125988936.jpg
Nejžádanější byly záběry z kamer ve sprchách.

Podle mě je článek je snůžka tendenčně napsaných nesmyslů a polopravd.
I) Úvod:
Odpor vůči karikaturám. Snaha médií tímto způsobem prezentovat svobodu slova.-nemyslím si, že média se snaží tímto způsobem prezentovat svobodu slova. Svoboda slova by neměla být volná možnost urážet, šířit lži a vykřikovat nepodložené lži o holokaustu, které zraňují oběti.
II) Stať:
1) Aféra, omluva, objednání velvyslanců,„hanobení svého přesvědčení a podněcování k nenávisti“, dánský premiér se vyjadřuje, že nemůže nikomu nařizovat, o čem se může a nemusí psát.
3) Premiér si myslí(=má za to), že v Dánsku existuje svoboda tisku. Král je zvědaví na reakce na karikatury Židů. Soudí podle jedné omluvy premiéra, dvaceti židům, které dánsko nechalo deportovat do nacistického německa, že reakce premiéra by byly jiné.-V Dánsku existuje svoboda tisku stejně jako v České republice, Kanadě nebo kdekoliv jinde ve světě. Dle mě by karikatury Šarona nebo Bushe nevyvolali tak velké pozdvižení jako karikatury Mohameda. Reagovat tím, že nemůže nikomu nařizovat o čem se může a nemusí psát by mohl i v případě, že by se karikatury týkali Židů.
4) Zástup obhájců svobody tisku. Editor deníku France Soir Jacques Lefranca propuštěn-Co dodat. Majiteli se nelíbí, že karikatury poškozují dobré jméno časopisu a dělají mu problémy s muslimy napadajícími jeho časopis za otištění karikatur.
5) Karikatury norském magazínu Magazinet. Jens Stoltenberg zděšeně označil karikatury za hanebnost a vydal pokyn norským ambasádám, aby se omlouvaly a kály. Muslimské komunity v Norsku, výhody muslimů. Zaleknutí Britští novináři, kteří mají v paměti výbuchy. Silná britská komunita muslimů.
6) Provokující karikatury jsou výsledek zákonů proti rasismu a fašismu(=dikce přísných norem o „hate crimes“, platných po celé Evropě) a jsou rasisticky namířenou provokací, ohebnost zákonů.-provokací jsou, ale nejsou výsledkem zákonů proti rasismu ani dikce přísných norem o „hate crimes“(proč..).
7) Svoboda publikování provokací vůči francouzských muslimů, mlčení ohledně zavírání historiků a vydavatelů za popírání holokaustu. Mlčení nad odsouzení novinářů..-oni ti revizionisté pravda nepopírají zabití 1 milionu lidí kulkou, ale kam so poděl zbytek Židů? Dle většiny lidí jsou revizionisti lháři.
9) Tabu týkající se kritizování židů, mhouření očí nad podněcování nenávisti vůči muslimům-Paranoia zvědavce o světovládě Židů, vydavatele, případně někoho jiného lze také žalovat.
III) Závěr:
Posvátný prorok a holokaust.-Neuráži to také někoho jiného šíření neověřitelných lží?

91824

03.02.2006 21:04

Lety - Národní strana se omlouvá (některým)

Omluva?

anti-anti 81.?.?.?

Oni si mysleli, že vepřín byla prosperující firma a omlouvají se nám? Nějaké spiknutí za výhodný odkup? Možná, ale já jsem čekal jinou omluvu jiným lidem, které spíše mohli urazit. Památník v Letech je, ale dle mě potřebuje opravit a vepřín tam nemá co dělat. No a nejvíc mě dostává že označují antifašistu neonacistou. Sama Národní strana je spolek neonacistů.

91830

15.02.2006 07:27

„Naše“ takypolicie

policie

bara 81.?.?.?

no ano, neco podobneho me napadlo v prubehu ledna, kdy se Bem rozhodl potlacit v Praze straslivy zlocin jizdy nacerno v MHD, tudiz na prestupu na stanici Muzeum bylo cca 10 policistu, aby ochranovali revizory, ale na ulici jsme policistu nevidela ani nepamatuji, pokud tedy nechytaji rychle jedouci ridice nebo neridi krizovatku. u nas na sidlisti policisty neuvidite, maximalne jednou tydne odpoledne projizdeji ulici v aute s peclive utesnenymi okenky, skutecne si nedovedu predstavit, co by se venku muselo dit, aby si toho z auta vsimli

93471

15.02.2006 11:29

„Naše“ takypolicie

RE: Silně OT přijměte moji gratulaci pane Stworo

Poděbradský 81.?.?.?

[chechtot] tak jsem se zase jednou upřímně zasmál...

93487

18.02.2006 20:50

Pivo z pytle ven

Míchání piv

Poděbradský 81.?.?.?

Doneslo se k mým uším, že Plzeňský Prazdroj, respektive Gambrinus (má se jednat o 10° Gambrinus) kvůli veliké poptávce musí domíchávat své pivo pivem z jiných zdrojů (od jiných pivovarů). Myslíte, nebo můžete potvrdit, že je to pravda, nebo je to jenom sprostá pomluva?
Jinak mé nejoblíbenější pivíčko je Gambrinus 12°. I Staráček 12° je moc dobroučkej... [vyplazený jazyk]

93897

20.02.2006 14:34

Začíná proces s Davidem Irvingem

Přiznal se.

anti-anti 81.?.?.?

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=84562&tro2_0_0
uznal chybu a řekl, že holokaust byl, ale jaksi v jiném počtu. Dokonce i uznal plynové komory.

94103

03.03.2006 16:34

Strana zelených – správná volba?

Shrnutí článku

anti-anti 81.?.?.?

Holt pane Králi musím váš příspěvek(článek) shrnout.
Martin Bursík je již dlouhou dobu angažovaný politik, který již několikrát změnil politickou stranu(nic špatného na tom nevidím). Neměl rád po vzoru fanatických rakušáků jadernou energii. Bursík poté zakládá firmu na ekologické poradenství a získává dobré zakázky. (To jako Bursík neměl předtím vůbec existovat???). Kateřina Jacques je kritizována za normální postoj k holokaustu a věnování se „ochraně lidských práv, problematice sociálního vyloučení a prosazování rovných příležitostí.“
Aktivisté Petr Uhl a Stanislav Penc skutečně nejsou v žádném případě tak extrémě pravicově založení jako Zvědavec. Stanislav Penc je pro legalizaci marihuany. Jaromír Štětina podal trestní oznámení na ultrapravicovou národní stranu za popírání holokaustu. Proti adopcím homosexuálů nic nemám. To mají být v ústavu. Lepší dva tatínci. Než "tatínek" a "maminka" vychovatelka. Bývalého člen předsednictva Zelených Tomáš Tožička se nepěkně vyjádřil k papeži Josefu Ratzingerovi a jeho dětství v Hitlerjugend(a projevil tím svou neznalost věci). Strana je zadlužená(netvrdil bych, že nepřežije případně další čtyři roky) a Richardovi Královi, který píše někde z Evropy a není mu tím pádem nic do toho, se nelíbí její středový program. Program je nezávadný (PROBOHA co je špatného na boji proti rasismu a podpoře přistěhovalců, multikulturalismu?? argument Francie neobstojí). Mě mírně vadí malá podpora jaderné energetiky, ke které se jasně nevyjadřuje jako o zdroji budoucnosti, plká něco o biomase a větrnících, plán prodat ČEZ na zaplacení zdravotnictví.

95713

05.04.2006 08:45

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Jiří Poděbradský 81.?.?.?

Co se týče některých občanských sdružení, některé jsou skutečně užitečné, ale bohužel je také dost takových které by zasloužily zadupad do země... Viz. např. PROFEM, PROMLUV, GENDER STUDIES a další podobné, které jsou placeny z peňez daňovách poplatníků.

102172

19.04.2006 21:15

Homofobie 3.0

RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení

eso 81.?.?.?

vazeny "zoologu", doplnte si vzdelani a kdyz uz se snazite mluvit k tematu, neco si o tom aspon prectete. homosexualita u zvirat samozrejme existuje. to ze se vam to nehodi do argumentacniho "kramu" je vase vec.

103819

19.04.2006 21:24

Homofobie 3.0

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

eso 81.?.?.?

to se pletes. na d-fensovi omezeni v diskusich jsou. cenzura je tam naprosto bezna, slusne prispevky z "opacneho tabora" jsou zcela bezne mazany a IP adresy banovany. ty sproste prispevky jsou pak davany do tzv. chlivku, aby byla prezentovana "kvalita" webu. cela diskuse se az na vyjimky, da nazvat vzajemnou nazorovou masturbaci, kde se ti "spravni hosi" navzajem presvedcuji jaci jsou to spravni (a pravicove liberalni) hosi...

103821

23.06.2007 23:13

Hysterie vyvražďování ptáků vesele pokračuje

RE: k h5n1

anti-anti 81.?.?.?

A co když ti pláčci, kteří se setkali s tím virem jsou nakaženi, nejsou proti viru imunní, jen je u nich virus v inkubační době a jsou smrtelně nebezpečné. Stejně tak mohou být opeřenci skrytě nakaženi v chovech, kde se virus ještě neprojevil. Je sice hezké, že se odvoláváte na Gándího, ale ten nemyslel, že někdo bude dávat přednost zvířatům (ještě k tomu určeným k tomu aby je nějaký člověk zabil a snědl) před lidmi. V článku udáváte zajímavou statistiku, kde je vidět počet nakažených a zemřelých, která plně koresponduje s "hysterií". Vyplývá z ní jakou má pravděpodobnost nakažený člověk, že přežije. Jedním slovem malou i ve státech, které mají dobrý zdravotnický systém. Ptačí chřipka jako nemoc není zas tak nebezpečná, ale vybíjení je kvůli tomu, že v případě, že by se z ní mohla stát infekčně přenositelná nemoc z člověka na člověka a zemřely by až milióny lidí.

Nebo by jste chtěl riskovat životy lidí, kvůli tomu, že se nezničil chov s nebezpečnými opeřenci, kteří jsou neprodejní a nebezpeční? Vy by jste nechal nakažený chov jen tak ať si časem poumírá na nemoc, vy by jste riskoval životy lidí kvůli prodeji masa z drůbeže, která může, ale také nemusí být nakažena a nelze to zjistit?

138203

06.08.2007 15:04

Záhadné zřícení mostu v Minneapolis

RE: LACO

anti-anti 81.?.?.?

To není sranda. To je fakt! Každý si může říkat co chce a každý může na internet pověsit svoje nesmysly. Včetně toho, že se při zřícení dvojčat musel tavit železobeton, a že za pád nemohou muslimští teroristé, kteří se hrdě ke své práci přiznali. Nevím proč Zvědavec propaguje manipulativní stránku na které je hned v prvním odstavci polopravda a lež. Tento článek je opravdu výborný a bezvadně paroduje až do absurdity hlavní důkazy http://911.yweb.sk

141159

07.08.2007 23:34

Otrokářský systém vrcholí

K pláči

anti-anti 81.?.?.?

Vesmír a lidská blbost je nekonečná. Tím vesmírem si nejsem jist.

--žid Albert Einsten


Celé zničení WTC vládou USA je nesmysl. Spousta lidí viděla náraz, v letadlech byli lidé, kteří viděli únosce a telefonovali blízkým. O plánovaném únosu letadel sice Francouzské tajné služby věděly (i Americké) předem, ale netušili, že poletí jako kamikaze. Všichni lidé v New Yorku nebyly zdrogováni. Toto říkám jako fakt bez důkazu. Každý si může zajít do New Yorku a optat se lidí, jestli jsou všichni zdrogováni. Vysmějí se mu, stejně jako každý jiný svobodný neparanoidní člověk.

Popírání holokaustu a přistání Apolla na Měsíci je podobná smyšlenka. Popírání Apolla působí směšně, holokaustu je k pláči, protože uráží oběti, kterých nebylo málo.

PS.: Tuto práci - odpovídání na nesmyslný článek o tom jak se máme špatně a pod jakou hroznou totalitou žijeme a nic nemůžeme ovlivnit dělám naprosto zdarma, svobodně a obětovávám svůj vlastní čas takže pravděpodobně budu zdrogován [chechtot]

141326

08.08.2007 13:14

Otrokářský systém vrcholí

RE: K pláči

81.?.?.?

Já zase nevím za jaké reportéry mluvíte vy. Spousta jiných reportérů zastává oficiální verzi. Důkaz, že někdo neviděl okénka u letadla je směšný. Proč by ten kdo prováděl útok nepoužil normální letadlo s okny. Mé argumenty možná působí na city, ale vašim argumentům já nevěřím. Sám jste nebyl v NY nebo u Pentagonu, aby jste mohl hodnotit. Spousta New Yorčanů věří oficiální verzi, zároveň spousta jiných Američanů věří těmto nesmyslům co zde interpretujete.

Já nechápu proč to děláte vy. Podle mě pouze šíříte lži jiných lidí. Ani si neověříte jestli jsou vaše fakta pravdivá nebo ne. Pravděpodobně jste si pouze přečetl nějakou internetovou stránku a na internet si může každý anonymně vyvěsit svůj názor či svá fakta. Nechápu jak můžete věřit tomu, že nejste svobodný případně tomu, že celá Amerika je nesvobodná a "zdrogovaná" mocnými. Nechápu proč svět vidíte tak černě. Žiji v zemi, která má 5. nejsvobodnější tisk na světě, každý může cokoliv pověsit anonymně na internet (např. koupit simku připojit se na net přez mobil a zahodit simku pokud nic jiného!). Nechápu proč si to myslíte, nevím to a ani nevím co si myslíte. Nevím jestli nejste náhodou agenti MOSSADU jak to o Zvědavci vypovídá Google, ale tato možnost je pro mě stejně pravděpodobná jako celosvětové spiknutí mocných, kteří ovládají mé myšlenky.

PS.: Stwora na svém webu pod svým jménem uveřejnil rasistický text, kritizující Židy za jejich zlou povahu a za to že jsou jako Borgové ze Star Treku (urážlivý nesmysl), tento článek mi Stwora po podivení nad srovnáním odemkl (je v archivu pro předplatitele) a vyvrcholení článku je že "Nepotkal jsem Žida, který by řekl křivé slovo proti vlastnímu národu.". Dále uveřejnil na svém webu překlad textu, který zprvu tvrdí, že zabitých Židů bylo o něco méně, pak ale přejde o něco dále a tvrdí, že není možné zabíjet v plynových komorách, nakonec článek skončí nečekaným závěrem, že podvodníci sionisté mění historii a brání holokaust zavíráním popíračů. Z článku nijak nevyplývá, že autor popírá holokaust jako takový, ale útočí na židy (sionisty) jako na podvodníky kteří si zuby nehty drží svůj monopol na 6 milionů mrtvých Židů. Text nechápu. Zastává se mučených nacistů, kteří můžou za smrt nejméňě 5 miliónů Židů. (Text zmiňuje jen vyhlazovací tábory nikoliv koncentrační tábory akce Einsatzgruppen..)

141369

08.08.2007 18:22

Otrokářský systém vrcholí

RE: zapomel na Apollo

anti-anti 81.?.?.?

Článek není přínosný jsou to nesmysly, neříká proč byly útoky 9/11, protože za zničení WTC může Usáma bin Ládin a jeho skupinka cvičených sebevražedných atentátníků. Při útoku na Pentagon se letadlo vypařilo a rozmetalo na kusy. Proč chceš motor? Stačí nahrávka z kamery a svědectví pár lidí, kteří to viděli? Nebo ty nevěříš Američanům, kteří mají větší důvod se zajímat o 9/11. Julian "zdrogovaný", podplacený sionisty nebo dokonce sionista má nutkání reagovat na článek odhalující "pravdu".
Asi budu přiřazen také k skupině rozbiječů diskuze, ale jen s vámi ostře nesouhlasím! Uznávám, že vám vadí, že do diskuze je zaneseno nové téma, ale zas tak nové není. Julian i Skapík jsou stále na stejné straně. Skapík věří tomu čemu se většina vysmívá a naopak.
Zvědavec je mocné internetové médium, které formuje názory na svět spoustě lidí podobných tobě. Čte ho tak málo čtenářů, že nikdo ještě nežaloval Stworu za lži, které bezostyšně bezprověření bere z nevěrohodných zdrojů.
Zvědavec sice není kategoricky zaměřený proti žádné skupině obyvatel kromě Židů, kterým upírá právo na vlast a popírá jejich systematické zabíjení v plynových komorách během druhé světové války, hájí osoby popírající holokaust a naznačuje, že holokaust je sionistický podvod, kvůli kterému Židé kradou Izrael.

141394

10.08.2007 17:36

Probíhá v Iráku holocaust?

RE: Občianska vojna

anti-anti 81.?.?.?

Nenávistné příspěvky jsou na obou stranách - i u vás. Mám zato, že proti-izrealské články na tomto serveru nekritizují Izrael, ale vyjadřují nenávist k Židům. Sám jste napsal rasistický článek Jak poznat Žida? (je zase zamčen, na mé upozornění jste mi ho odemkl, celý jsem ho přečetl, takže nemůžete tvrdit, že hodnotím podle obalu, článek byl (a stále je) opravdu děsně dementní), který jen dosvědčuje jak máte rád Židy. Možná si to ani neuvědomujete, ale tímto urážíte spoustu lidí na této planetě.

Nacisté byli horší, ti zabíjeli. (Netvrďte, že ne!) Pokud bude Zvědavec zavřen, stejně nikdo antisemity neutiší, jen se přesunou jinam, buď na uzavřené mail listy. Pokud vás někdo utiší nebudou to mocné vlády, ale někdo docela jiný.

141530

10.08.2007 19:19

Probíhá v Iráku holocaust?

RE: Uklidni se, Vladimíre!

anti-anti 81.?.?.?

Máte mocné médium, které formuje lidem názory. Můžete tvrdit, že 9/11 bylo spiknutí židů a vlády USA, že lidé jsou zdrogováni a vlády jim ovládají myšlenky, můžete se zastávat popírače holokaustu a publikovat jejich názory, můžete nazývat Kanadské vojáky bandou nájemných vrahů a odvolávat se na svobodu slova. Můžete také lidem bránit vyjádřit svůj názor na vašich stránkách ať jsou to rasistické útoky na židy nebo autory vašich članků. Nebo jen někdo překročí limit deseti příspěvků měsíčně a jejich názory se vám nelíbí (snad toto neděláte). Nebo prostě máte pocit, že někdo má nasírací příspěvky a není k diskuzi užitečný a vyženete ho (Jako Kulíška nebo TexaskéhoČížka). Osobně si myslím, že vést Zvědavce z příspěvků čtenářů je špatné, jste závislý na příjmech od čtenářů a musíte získávat více článků, což je často na škodu. Ne že by větší množství článků vadilo, ale někdy je lepší si zdroje ověřit (odkud překládáte) najít pro a proti a vypracovat nový článek s odkazy pod ním. Už mnohokrát se vám stalu, že jste napsal nějakou ohromnou senzaci a zjistil po čase, že je to jen něčí vtípek. Stejně tak si myslím, že důkazy na stránce 911.yweb.sk o spiknutí u WTC nejsou věrohodné. Opomíjí tam ztrátu pevnosti oceli a naznačují, že se ocel musela tavit. Já tvrdím, že na pád budovy se ocel tavit nemusí.


Pokud opravdu chcete vyhrát spor musíte přesvědčit oponenta, že se mýlí. Nikoliv ho umlátit argumenty nebo umlčet, tím nevyhrajete spor, protože oponent si bude stále myslet své.

141540

13.08.2007 12:16

Z Wikipedie je mi špatně

Někdo asi nepochopil co je Wikipedie.

anti-anti 81.?.?.?

Wikipedie si v žádném případě nechce hrát na demokracii. Ten konspirátor skutečně není známí, je o něm zmínka v heslu o filmu. Někdo musí rozhodovat o tom co do Wikipedie patří nebo ne, aby si zachovala kvalitu, hesla také nemají být reklama na neznámé osoby. Heslo nebyKonspirátor Alex Jones tam má heslo.

141647

13.08.2007 13:28

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Opet dalsi vylhany clanek.

anti-anti 81.?.?.?

Nedovedl bych to říct lépe (a tak drze). Pokud se někomu nelíbí neutrální úhel pohledu může jít jinam. Wikipedie musí zastávat všechny názory a zároveň žádný. Snaží se udržet také konzistnost článků, témata musí být alespoň trochu významná. Články jdou samozřejmě na smazání i o významných věcech, pokud nejsou napsány tak, že komunita se shodne na tom, že článek je bezcenný a snažší bude ho celý přepracovat.

141655

13.08.2007 18:44

Z Wikipedie je mi špatně

RE: Opet dalsi vylhany clanek.

anti-anti 81.?.?.?

Chybí ti tam nějaký Sionistický zločin? Doplňte ho. Wikipedii mám rád, protože tam nelze napsat zločiný sionistický teror, protože to není neutrální úhel pohledu. Wikipedie sama neoznačuje teroristy za teroristy, ale za povstalce. To že ve Wikipedii chybí sionistický terorismus je lež. Arabskému terorismu je tam věnována podstatně větší část, protože pod terorismem si většina lidí představí arabský terorismus.

141665

15.08.2007 13:10

Mění Google pořadí stránek v seznamech?

Google dělá práci dobře!

anti-anti 81.?.?.?

Google má právo měnit algoritmy jak chce. Mění je proto, aby někdo nevytvořil 100 svých stránek, které použije na propagaci jedné své. Vaše stránka (tento článek) Zvědavce je na druhém!! místě při hledání www.ultimateconspiracy.com. Vy nyní propagujete nevýznamnou stránku o které nikdo (ani Google neví) Google nehodnotí každou stránku jako stejně důležitou. Hodnotí si stránky a tato stránka je pro Google stejně důležitá jako idnes.cz nebo ihned.cz. PageRank portálů centrum.cz, seznam.cz či ceskenoviny.cz (spolu s vaším www.infowars.com a www.whatreallyhappened.com) je jen o jednu větší. www.prisonplanet.com má dokonce hodnocení 7. Naopak Kulíškův Nezvědavec má [url=]PageRank rovný 0 (spolu s velmi neznámím konspiračním webem www.theultimateconspiracy.com). Weby "konzervatistů" mají hodnocení 6.

Web, který extrémně propagujete, jsou všechny, kromě britských listů (6) o jednu hůře hodnoceny než Zvědavec (5). Vaše weby z "opačného názorového spektra" jsou všechny hodnoceny za 4 kromě olam za 0. Odkazy bez linku a s linkem jsou jiné proto, že na Zvědavce jsem přišel tak, že NĚJAKÝ NESLUŠNÝ * SPAMOVAL V DISKUSI. K relevanci vašich stránek se počítá právě PageRank a ne nějaké stupidní počítání odkazů. Vaše počítání odkazů (to jste počítal jak? Ručně?) je zcela nerelevantní. Stránky novináře jsou linkované médii (která nejsou hloupá a umí udělat odkaz narozdíl od stránek Zvědavce, které linkují spameři v diskuzích).

141782

30.08.2007 15:30

Univerzita DePaul zrušila třídu, ve které učil profesor s kritickým postojem vůči Izraeli

RE: Rychlý vědomostní kvíz

anti-anti 81.?.?.?

A co tento výrok znamená? Pro mě je to pouhý sled slov, který je lživý. Já předpokládám, že s holokaustem je to stejně jako s oficiální verzí 11/9. Obě historické události se stali tak, jak nám bylo řečeno. Nic nenasvědčuje tomu, že to tak nebylo. Dejte mi hodnověrné informace, že se to tak nestalo! Blog na kterém si kdokoliv může vystavovat lži to není. Neargumentujte tím, že Židé všechny lidi co znají pravdu můžou umlčet.

142837

30.08.2007 19:03

Univerzita DePaul zrušila třídu, ve které učil profesor s kritickým postojem vůči Izraeli

RE: Rychlý vědomostní kvíz

anti-anti 81.?.?.?

Dokaž, že se to nestalo tak jak říká Fox News, TV NOVA idnes..! Já nevidím ŽÁDNÝ důkaz, že Židé falšovali počty obětí holokaustu. Nevidím také ŽÁDNÝ důkaz toho, že vláda spojených států lhala a zabila dva tisíce svých lidí. Stejně jako spousta lidí věří tomu, že Američané nepřistáli na Měsíci tak spousta lidí věří jiným blbostem, protože si je nemůžou ověřit. Nebo snad si myslíte, že na tomto blogu je pravda http://911.yweb.sk (a spoustě dalších anglických a jiných, které se navzájem citují). Hned na začátku je zamlčena skutečnost, že ocel ztrácí pevnost při mnohem nižší teplotě než té, která je třeba na roztavení.

142863

30.08.2007 19:21

Univerzita DePaul zrušila třídu, ve které učil profesor s kritickým postojem vůči Izraeli

RE: Rychlý vědomostní kvíz

anti-anti 81.?.?.?

Nějak se nám vzdalujete od tématu. V logice není lež protože u lži záleží na postoji mluvčího, který záměrně říká nepravdu. V logice NENÍ MLUVČÍ. Platná lež je funkční lež u které se to nepozná. Nic víc.

142873

30.08.2007 19:43

Univerzita DePaul zrušila třídu, ve které učil profesor s kritickým postojem vůči Izraeli

RE: Rychlý vědomostní kvíz

anti-anti 81.?.?.?

CHLAPE! Mysli. Výrok: "Jestliže NĚCO, tak NĚCO JINÉHO", je lživý právě tehdy když je neplatná (lživá) druhá možnost a pravdivá první možnost. Pokud, ale je pravdivá první možnost tj.: holokaust se stal stejně jako oficiální verze 11/9 tak to může znamenat nikdo nám nelhal (a nelhal!) ohledně těchto dvou událostí, tak minimálně tyto dvě bezvýznamné poměrně nedávné historické události jsou pravdivé a celá historie nemůže být lež. Jinak se ještě omlouvám za hrubku.

142866

30.08.2007 20:21

Univerzita DePaul zrušila třídu, ve které učil profesor s kritickým postojem vůči Izraeli

RE: Rychlý vědomostní kvíz

anti-anti 81.?.?.?

Vy jste zmínil můj špatný pravopis, vy začal s rozebíráním logiky a neplatností a tím, že to není synonymum. Tak kdo začal pindat o lží?

142879

11.09.2007 14:18

Čeho se bojí Petr Adler?

Petr Adler má pravdu, idyž byl spolupracovníkem StB či agentem

anti-anti 81.?.?.?

To, že pan Adler je veden ve svazcích StB jako spolupracovník, je fakt, stejně jako to, že zde máte čistě antisemitistické články o kterých nemůžete tvrdit, že kritizují politiku Izraele. (zase někdo bude tvrdit, že Zvědavec je jen proti-sionistický tak upozorňuji, že lidé co nemají nic proti Židům je nepotřebují hledat, zjiťovat jejich počet a bezdůvodně podezírat při zapálení synagogy Židy, že si to udělali sami!).

Petr Adler jistě není zcela čistý, ale věřím, že za své zapsání do mezi "agenty" nemůže a ani se nemýlí v první větě, která vystihuje Zvědavce, který se zabívá více tématy, ale je také rasistický, šíří lživé konspirační teorie o 11/9 (na idnes, které nemáte rádi, se tomu dnes opět věnují).

PS.: článek je i MF zde

143580

11.09.2007 16:22

Čeho se bojí Petr Adler?

RE:

anti-anti 81.?.?.?

Co z toho vyplývá?
USA má špatné tajné služby, vyšetřování a obranu. Víme, že Irák v minulosti zhn měl a použil je proti civilnímu obyvatelstvu.

Vyšetřovat, že tajné služby nevarovaly veřejnost sice lze, ale tajné služby si informacemi nebyly jisty a nechtěly spustit planý poplach (a tuším, že USA bylo zažalováno za špatné informace a bezpečnost pozůstalými), ale vyšetřování uznalo, že nikdo není vinen(má být vinen prezident za to, že nesestřelil letouny na cestě spolu s šéfem tajných služeb, který si neuvědomil, že unesené letadlo může zabít tisíc lidí?).
Je jasné, že obraz bezpečnosti USA byl 11/9 silně narušen, ale to neznamená, že útok na USA byla "vnitřní práce".

Klňava ani novináři nám většinou nelžou, jen mají jiný názor než vy. Klňava chce pomoci společné obraně USA a ČR proti balistickým střelám, které by mohl v budoucnosti získat nepřátelský stát. Jestli je to za potřebí je jiná otázka. Nebuďte tak tvrdý.

O JFK vyšetřování a běhavé kulce nic nevím.

143594

11.09.2007 16:58

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Martin Škapík

anti-anti 81.?.?.?

Zaskočil jste mě, že jste Žid s takovýmito názory.
Najděte si na zvědavci Jak poznat Žida, to je nejhorší a nej antisemitističtější článek na Zvědavci. Můžete mít různé názory na svět, jako to, že USA si zničila obydlenou budovu výbušninami, aby mohla zahájit válku, nebo že Izraelci kradou půdu palestincům, ale nikdy nedospějete k takovým názorům, které by skupinu obyvatel takto označovaly.

Pokud máte předplatné budete si článek moci přečíst celý. Pokud ne budete se moci spokojit je s přirovnáním se zlými mimozemšťany ze seriálu Star Trek, případně komentářem autora, že se nemá hodnotit podle obalu a odemčení na týden.

Stránky 911.yweb.sk považuji za lživé. Nezohledňují spoustu věcí, jako například ztrátu pevnosti o 50% při teplotě 650˚, tlak snižující teplotu tání v době řícení budovy. Důkazů je tam dost, ale nemůžou mě přesvědčit pokud budou tvrdit, že se ve WTC musela při určité teplotě tavit ocel, když je to evidentní nesmysl. Ocel se ve WTC samozřejmě tavila při vyšších teplotách a požár mohl způsobit teploty kolem 1000˚, nemuselo hořet jen letecké palivo.

Svůj příspěvek píšu proto, že si myslím, že píšu pravdu. Já se vás zeptám. Proč se zastáváte rasistů kteří publikují proticikánské vtipy.

Můžu vás uklidnit Adler nejsem ani ho příliš neznám, znám jen Zvědavce.

143597

11.09.2007 17:01

Čeho se bojí Petr Adler?

RE:

anti-anti 81.?.?.?

Nebylo nic doloženo. Zbraně v Iráku nebyly, ale mohly být. 45minut na odvetná opatření nebyla pravda, ale útok na Irák byl také útok na nepříjemného diktátora, se kterým se velmi špatně jednalo ohledně zbraňových inspekcí, a po 11/9 se to jevil stát na kterým by se mohla demonstrovat americká síla. Ministr obrany odstoupil kvůli klesající popularitě a nepřestávajícím ztrátám na vojácích, nemůžete si dělat iluze, že špatná informace od neschopných tajných služeb položí ministra, který jen informuje o nejhorším možném scénáři. Krom toho USA mohou podstrčit falešné zbraně hromadného ničení, aby potvrdily úspěch. USA tvrdí, že měly špatné informace a informace byly chybné, ne lživé.

Proč to děláte vy? Já vyjadřuji svůj názor, pokud si myslíte, že mám mylné informace vysvětlete mi je a neobvyňujte mě ze lží.

143605

11.09.2007 20:05

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Martin Škapík

anti-anti 81.?.?.?

Martine Škapíku alias Houbo, lehce jste mě vykolejil tím, že jste jedna osoba a děkuji Pasant-x-ovi za vysvětlení.

Vy Houbo mě považujete ve svém příspěvku za provokatéra, ale já vám tvrdím, že téměř vše co jsem napsal myslím vážně. Jsem asi zpracován zkorumpovanými médii a sionistickou výchovou, která mě nabádají, abych věcem na internetu nevěřil. Vy se mě pouze ptáte na to proč píši takové demagogické články a proč píši lži. Velmi nemám rád řečnické otázky pokud je nepokládám, protože nejsou myšleny jako otázky, ale snaží se vám vnutit určitý názor a většinou na ně nelze smysluplně odpovědět, ale když chcete slyšet smysluplné vysvětlení od premiéra proč tu mít zbytečný radar tak máte smůlu. Premiér nemá žádnou povinost informovat komunistické židy čtoucí Haló noviny a tvdící, že 9.11 provedli Američané sami, aby mohli útočit po světě.

Současně vám chci říci, aby jste mi neříkal, že manipulativně lži. Také tvrdím, že nemám důvod nevěřit oficiální verzi i přesto, že USA po světě drží kupy teroristů bez práv, které mučí, nenašly zbraně hromadného ničení v Iráku o kterých tvrdily, že tam budou.

Osobně si myslím, že radar USA na území ČR by byla pomoc spojenci s obranou.

143616

11.09.2007 20:10

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Kdyz to shrneme...

anti-anti 81.?.?.?

Nedám nic. Také neplatím, ale také nehodlám podporovat reklamu na popírání zločinů sebevražedných útočníků, kteří před šesti lety zaútočili na USA. I když je možné, že by Stwora byl proti. Musel by platit více za připojení k internetu za přístupy [velký smích] .

143618

11.09.2007 23:14

Čeho se bojí Petr Adler?

RE:

anti-anti 81.?.?.?

Neviděl, ale to, že Sadám má velmi málo společného s Al Kaidou se vědělo i před válkou. Zbraně hromadného ničení byla popravdě řečeno zástěrka s reálným základem - masakry civilního obyvatelstva. Skutečný důvod byl, že Sadám málo spolupracoval se zbrojními inspektory a USA nevěděly, že Izrael zničil již dávno jaderná zařízení Iráku.

143639

12.09.2007 08:04

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Martin Škapík

anti-anti 81.?.?.?

>Konečně! Už jsem si myslel, že základní útočný prvek opominete -> přece platí, že chci-li oponenta umlčet, označím ho za bolševika, komunistu.

Má premiér nějakou povinost informovat své voliče? Samozřejmě, že nemá a o to méně má povinost informovat někoho, kdo má pohled na svět takový jako Houba a nevěří médiím. Tato věta nebyla mířena proti Houbě, ale i proti pasant-x-ovi, který nabízí odkaz na (snad nikdo nepochybuje komunistické) Haló noviny. Premiér může brát za samozřejmost, že většině občanům je věc obrany ukradená a silně proti radaru USA jsou jen komunisté (a někteří extrémní pravičáci), kterým nemá cenu vysvětlovat, že pomoc USA má svou cenu. Popravdě řečeno, pokud mě označuje za demagogického lháře, který provokuje a snaží se někoho "vykolejit", já ho můžu označit za komunistu. Není to spravedlivé????

143668

12.09.2007 16:40

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Martin Škapík

anti-anti 81.?.?.?

Pokud budete uvádět zdroj MF-DNES můžete být kdokoliv, MF-DNES oslovuje převážně pravicověji zaměřené čtenáře, ale Haló noviny nečtou pravičáci z přesvědčení a nepovažují ho za nezávislý zdroj informací, protože jsou komunistické.
Vláda či premiér spravuje státní věci, které mu byly svěřeny občany za hlasy. Může s nimi nakládat jak uzná za vhodné, ale v případě, že se to parlamentu (zástupcům lidu) nelíbí, svrhne vládu a vyhlásí předčasné volby. Vysvětlování a zdůvodňování kroků vlády není normálně vyžadováno. A zdůvodnit pomoc spojencům, lze jednou větou a tím, že nás spojenci potřebují a pomoci je správné, protože spojenci byly napadeni 11/9 (Neoponujte mi, že ne. Věřím, že spousta z vás si myslí, že na sebe zaútočilo USA samo. Pokud mě chcete přesvědčit, zjistěte si o tom něco, používejte svědectví očitých svědků, médií a hodnověrných zdrojů a publikujte něco třeba u Stwory.).

143701

16.09.2007 14:00

Robert Fisk: I já pochybuji o oficiální pravdě 9/11

RE: richard

81.?.?.?

Ano staci. Za vysokeho tlaku, ktery mohl vzniknout, se snizuje teplota tani. Dale nikdo netvrdi, ze ve WTC nebyla vyssi teplota nez 700 stupnu. Jen ze teplota horeni leteckeho benzinu za normalnich podminek nedosahne tak vysoke teploty, aby se tavila ocel, ale nehorel pouze letecky benzin a ohen ve WTC byl vyzivovan sachtami, kterymi proudil vzduch.

Vy fyzikalni zakony menit opravdu nepotrebujete (stejne jako pravopis). Pro vas jsou irelevantni a zcela je ignorujete! anti-anti

143963

17.09.2007 14:49

Robert Fisk: I já pochybuji o oficiální pravdě 9/11

RE: richard

anti-anti 81.?.?.?

Informace jsem čerpal ze své hlavy. Pro ty kdo mi nevěří nechť si přečtou [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Melting_point]Anglickou Wikipedii[url]. Je zde napsáno překládám.: Helium nemrzne za normálního tlaku nikdy, ani když se teplota blíží absolutní nule (-273,15˚C), tlak 20 krát větší než atmosférický tlak je třeba.

Myslím si, že se těžce mýlíte. Podle mě ocel není srovnatelná s héliem, ale tuto vlastnost má stejnou jako hélium. anti-anti

144019

17.09.2007 15:19

Robert Fisk: I já pochybuji o oficiální pravdě 9/11

RE: richard

anti-anti 81.?.?.?

Nedošlo k stejnorodému prohřátí konstrukce! Kde jste na to přišel? Jen hořelo několik pater intenzivním požárem, který narušil pevnost jednoho podlaží, které povolilo. A jedno podlaží způsobí, že váhou se sesypou horní patra, která zničí to co stojí pod tím podlažím. Na to snad není třeba znát fyziku! To musí být každému jasné stejně jako, že tlak snižuje teplotu tání, protože se poškozuje krystalická mřížka (ikdyž si nejsem jist jestli u oceli lze mluvit o krystalické mřížce)!

144021

28.09.2007 11:24

Holocaust, během kterého zmizely milióny lidí…

Žabaři.

anti-anti 81.?.?.?

Angličtí imperialisté byli proti nacistům žabaři. Nacisté zabili 2-krát více lidí během svého běsnění.

144624

10.10.2007 22:12

Policejní příručka z roku 1935

Rasisti byli, jsou a budou!

anti-anti 81.?.?.?

Co autor chtěl říci tím, že zveřejnil rasistickou vyhlášku z první republiky? Může mi to někdo vysvětlit? Proč to vůbec zveřejňuje. Myslí si snad, že diskriminační nařízení o cikánských legitimacích je správné? Nebo snad si opravdu myslí, že tento zákon je nespravedlivý a pokrok společenského smýšlení se posunul o tolik kupředu, že rasistické zákony se již po zabití 6 miliónů židů a statisíců cikánů již nevydávají (Pokud ano, říkám vám, že tato změna společnosti přišla příliš pozdě a život zabitým to nevrátí, a rasismus mezi lidmi je stále). Nebo naopak sdílí názor s prvním příspěvkem, ve kterém jasně tvrdí, že vlastně diskriminace cikánů je v pořádku.

Nechápu proč to zde vyvěšujete. Tato vyhláška patří do hodin dějepisu, historie jako ukázka toho, že v první republice existovaly rasistické zákony. Nic víc. Já vám tvrdím, svět se nezměnil rasisté byli, jsou a budou! Krom toho důrazně žádám o odpověď jaký máte pohled na tento zákon. Já tvrdím, že je špatný, diskriminační a nevybíravě uráží cikány. Nevidím, ale žádnou změnu za 80 let.

Stručně a nevybíravě bych napsal.: Nechtěl by rasista Stwora otisknout také kromě rasistického textu z první republiky také nějaké lepší vyhlášky z protektorátu, nacistického Německa nebo třeba i afrického státu diskriminující bělochy, aby byl vyvážený a ukázal primitivnost černochů.

PS.: Omlouvám se za nazvání rasistou, ale opravdu mě zajímá důvod proč jste otiskl tuto rasistickou vyhlášku. Máte volné pole se obhájit.

145252

10.10.2007 22:55

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou!

anti-anti 81.?.?.?

Jen se podívejte na tu rasistickou vyhlášku! Já vám v tom nebráním. Ale současně tvrdím, že tento text zde nemá co dělat, pokud si Stwora nepřeje být nazýván rasistou. Text na internetu je (altermedia.info a odpor.org a to v textové podobě a nikoliv jako obrázek), ale nechápu proč by měl být na Zvědavci. Dokresluje dobu, vztah normálních lidí k cikánům, ale Zvědavec se nezabývá první republikou. Na internetu si každý může nalézt své informace, a Stwora rozhoduje jaké najde na jeho webu a já si myslím, že tento text nemusí být na jeho stránkách. Nijak tím historii nezměním. Jen si pár lidí bude myslet, že během 1. republiky neexistoval rasismus a diskriminační vyhlášky.

145257

11.10.2007 15:22

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou!

anti-anti 81.?.?.?

Růžová historie opravdu není, ale rasistická vyhláška z první republiky není opravdu věc hodná k opětovnému shlédnutí. Vyhláška je rasistická z důvodu že znevýhodňuje cikány (kartičkami) oproti většinové společnosti, označuje je bezrozdílu za drobné zloděje, podvodníky a žebráky.

To, že na cikány, kteří se neživí popsanými způsoby, se vyhláška nevztahuje není nikde napsáno. Je to váš výmysl, ve vyhlášce je sice napsáno, že určité osoby (označené úřady) se nesmějí považovat za cikány, ale také u cikánů je napsáno, že každá jejich živnost či práce je jen zástěrka pro provozování, krádeží a podvodů. Policie měla za první republiky zločince zatknou a ne takto diskriminovat cikány. Formulace, že pojem "cikán" je nejen osoba "patřící k cikánskému plemenu", nýbrž i ta osoba, která žije na cikánský způsob života. Takže, v zákoně jsou zahrnuti všichni cikáni. A vám to musí být při vašich znalostech jasné.

Nechápu proč dva lidé tady kvůli zmínce, že zákon se vztahuje na cikány a jejich přátele žijící spolu v jejich tlupách tvrdí, že zákon vlastně není rasistický.

A i kdyby v zákoně přímo nebylo jmenováno "cikánské plemeno", ale jen kočovný způsob života, byla by to diskriminace (znevýhodnění) kočovníků díky obtěžování nesmyslnými zákony.

Je to stejné jako sledovat všechny účastníky Zvědavce (zjistit si IP adresu u poskytovatelů a sledovat je ve skutečném světě jako potencionální vrahy a útočníky), kvůli tomu, že zde jsou rasisti a navštěvují tuto stránku neonacisté co mlátí cikány. Cikáni nebo osoby žijící kočovným způsobem života samozřejmě také většinou nekradou

145305

11.10.2007 15:42

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou!

anti-anti 81.?.?.?

To, že existují cikáni co kradou nás neospravedlňuje je diskriminovat a vydávat prohlášení, ve kterých jsou všichni cikáni bezdůvodně označeni za zloděje, kteří mají všechna povolání jako zástěrku. Pan Stwora se jeden čas podivoval, že byl označen deníkem Prague Post za provozovatele extremistického webu a já tvrdím, že je špatné generalizovat a označovat skupinu osob určitými negativními vlastnostmi. Nejen, že budete označen jako rasista, ale také označíte spoustu lidí, kteří tyto vlastnosti nemají a urazíte je. Stwora již několikát otisk články, které lze s klidným svědomím označit za rasistické (jeden takový bránil tím, že nemám články soudit podle obalu.) a nemyslím si, že Stwora stojí o označení extrémisty od renomovaných deníků.


PS.: Fakt mě zajímá, proč jste to otiskl! Byl bych rád na Váš názor na tuto vyhlášku, když jste ji už zveřejnil. anti-anti

To editor: Ten příspěvek co jsem poslal nepodepsaný nemusíte uveřejňovat, je stejný jako tento.

145310

11.10.2007 23:41

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou! - DOTAZ

anti-anti 81.?.?.?

Banda cikánů v maringotkách může
a) provozovat drobnou řemeslnou výrobu (hrnrnčířství, pletení), z výrobků lze mít malý zisk.
b) nechat se najmout na sezóní práce. Využijí výhody své mobility a dočasného nedostatku nekvalifikovaných pracovníků v oblasti, kde přebývají.
To jsou legální způsoby výdělku, pokud pominu výměnu nedostatkového zbaží, které cikáni nemají. V rasistické vyhlášce je však napsáno, že všechna zaměstnání či živnosti jsou pro cikány pouze zástěrkou pro jejich zločiny.

145335

17.10.2007 18:31

Fraška na spravedlnost

Chudinka stařenka

anti-anti 81.?.?.?

Jo jo chudinka stařenka, obětní beránek, který nechal zabít mnoho lidí. Dovolte abych se zasmál. A s tou rovnou páteří to snad nemůžete myslet vážně. Nepřišla (byď kvůli své nemoci) k soudu. Ale co víc tvrdí, že posílala na smrt vlastizrádce, kteří si smrt zasložili, ale nic takového nám nebylo dokázáno. Sama stařenka Ludmilka se údajně během popravy začala smát (sic měla povinnost účastnit se popravy). Že uteklo mnoho komunistických zločinců, zemřelo přirozenou smrtí? To už na Zemi nerozsoudíme, ale nechápu Zvědavce. Proč se zastává komunistických vrahů, proč publikuje občas nevhodné texty, které lze označit za rasismus či antisemitismus.

145569

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 14

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
23,80 Kč
Euro
26,58 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,61 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
24,74 Kč
100 japonských jenů
21,92 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 174,54 Kč
1 unce stříbra
425,36 Kč
Bitcoin
225 621,73 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?