Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 840 příspěveků, 1 jméno: Vladimír Stwora.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.01.2006 23:08

Dopis, na který nikdo neodpovídá

RE: Vidím to velmi černě

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Paní Jarmilo, já si nemyslím, že za tím je nějaké spiknutí mocných (když odhlédnu od toho triku s tamiflu). To, co se děje, je spíše výslednici součtu lidské blbosti, malosti, strachu o vlastní život a úplné ztráty soudnosti. Prostě lidi přestali rozlišovat. Chovají se jako králíci v přeplněné kleci. Jak to výstižně napsal Solženicyn: "heslo mukla: zdechni dneska ty a zítra já." Je to zoufalá snaha udržet si ten svůj podělaný a upachtěný život za každou cenu. A ano - je to náznak časů, které přicházejí. Protože aby jednou mohlo být lépe, musí být nejprve ještě mnohem mnohem hůře. To, co se dnes děje drůbeží, se zítra může dít psům a kočkám a pozítři lidem. Protože už budeme tak otrlí, že nám to ani nepřijde.

90371

27.01.2006 14:19

Íránská ropná burza hrozí

RE: Trochu z jineho pohledu bez proroctvi!

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Vy si myslíte, že až Čína nabídne Kanadě větší cenu za
>barel, že Kanada bude z nostalgie dále USA prodávat ropu ? Ne,
>z donucení ! Pane Josef, pane Josef !! [velký smích] Ach jo, bydlíte v USA
>? Je to jasné !

Tady se, myslím, trošku pletete. Bohužel. Kanada žádnou naftu nevlastní. Všechno zprivatizovala. Říká se tomu prý podnikání, kapitalismus, nebo chcete-li, třeba globalizace či free trade. Podle většiny normálních lidí zlodějna.

Tuto naftu vlastní americké firmy, které ji pak prodávají Kanaďanům. A za světové ceny. I kdyby Čína nabídla lepší ceny, Kanaďani by měli smůlu. Čína by musela koupit celou firmu. Nedávno se pokusila koupit americkou - a teď nevím, bylo to Texaco? Ale do toho zase má co mluvit americká vláda, která pochopitelně uznává zásady free trade jen pokud má z toho prospěch pár jedinců v čele, takže z toho sešlo.

90628

27.01.2006 15:31

Irvingův proces

RE: Co říct

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Alexo, nestačím se divit tomu, jaký máte rozhled. [smích] A to myslím vážně - bez ironie.

90646

28.01.2006 17:18

Anonym

RE: K te sprostote v. slusnosti.

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Nelze se zavděčit všem. Dostal jsem několik dopisů, které naopak žádaly, abych Leha odstřihnul. Např. tady:

----------------
Dobry den,
nejak jsem cim dal tim vic ze Zvedavce otraveny. Neni to kvuli jeho clankum, ale kvuli diskuzi pod nimi. Cim dal tim vic se mi zda, ze je vice a vice "zasirana" Lehem & spol. Tedy predevsim Lehem. Nenasel jsem za posledni dobu jediny jeho prispevek, ktery by bud nenadaval, nebo nevychvaloval jedinou Pravdu (jeho). Muzete mi rict, co vas vede k tomu, ze ho stale jeste trpite? Kdyby se nekdo takhle promenoval na mem webu a porad by mel plnou hubu kecu o komunistickem, nacistickem, atd. platku, asi bych ho davno vyprovodil, a to nemluvim i o primych urazkach diskutujicich. Vzdyt jakakoliv debata s nim je nemozna. Jedine, co jeho prispevky zpusobi je, ze se na ne "nabali" tuna , s prominutim, sracek takrka bez jakekoliv hodnoty (pomijim to, ze ukazou, ze je Leho "nejaky divny").
Abych se priznal, zacinam uvazovat o zruseni prispevku na Zvedavce, byt je castka 99,-Kc jenom symbolicka, ale proc si mam nechat za sve penize jeste nadavat, v pripade Leha bez nejmensi sance na jakoukoliv diskuzi?
Muzete mi sdelit, jake jsou duvody Lehovy stale pritomnosti na Zvedavci? Skoro me zase zacina napadat konspiracni teorie... 8-)

-------------------

Jinými slovy, co jednomu vyhovuje, druhého zlobí natolik, že dokonce uvažuje o zrušení podpory. Až budou lehovci přispívat na provoz Zvědavce stejně, jako jeho příznivci, můžeme se o tom začít bavit. Do té doby vám doporučujuji změnit lokál. Na nezvedavci.org si Leha a jemu podoných užijete dle libosti. A Leho bude jenom rád, že má návštěvy.

90795

29.01.2006 03:01

Anonym

RE: K te sprostote v. slusnosti.

Vladimír Stwora 70.?.?.?

V předchozím příspěvku jste napsala: "Lidi jsou stále stejní". A také se vám líbí, jak to Čapek pěkně vystihl. Nedošlo vám, že vy patříte přesně k těm anonymům, o kterých Čapek píše.

Chcete důkazy? Zde jsou: Píšete o mé zbabělosti (což mě uráží), ale vy sama nemáte dostatek odvahy a slušnosti, abyste se alespoň jednou pod své urážky podepsala. Dokonce předstíráte, že jste muž.

Nelíbí se vám tady, zjevně s obsahem nesouhlasíte, ale přesto tady sedíte pečená vařená. Denně. Když se tady zastáváte Leha, proč tedy nejdete na jeho web a nepíšete tam? Degradujete mou práci na otázku kolik to vynese, dobře víte, že takovou otázku si nekladu, protože to, co z toho mám, nestačí ani na cigarety. Vy sama byste nic takového nebyla schopná dělat ani pět minut. Nemáte pro to znalosti, trpělivost a ani odvahu. Přesto vám to nebrání denně tady plivat na to, co dělám a otírat se o mě, kdekoliv jen můžete.

Mluvíte o diskuzi, kde se setkává mnoho názorů, ve skutečnosti tím míníte to, že jsem povinen poskytnout prostor všem, kteří zrovna mají chuť urážet lidi, kteří smýšlejí podobně jako já. Protože vy a vám podobni nediskutují. Tak daleko jste nikdy nedošli. Protiargumetů z vaší strany bylo vždy pomalu. Ale o to více bylo keců, pivních řečí, zpochybňování a také urážek.

Něco vám řeknu, paní. Jaká bude diskuze, až se zbavím vás a vám podobných, potom vám nic není. Zatím vám oznamuji, že vás vylučuji.

90887

29.01.2006 04:24

Anonym

RE: Myslím, že by mi Karel Čapek prominul tuto poznámku mimo téma.

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Děkuji za zajímavé odbočení. [smích]

90896

30.01.2006 03:04

Anonym

RE: Jak elementární kinderstube prosté ,Fčeličky...a spol....

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Jděte už někam. Přestaňte mlžit a kalit vodu. O žádné omezení diskuze nikdy nešlo. Ti vyhození nediskutovali. Neumí to a nemají ani argumenty. Jediné, co umí, je urážet a bořit a tlachat. Až budou diskutovat, budou předkládat důvody, proč si myslí, že něco je jinak, s radostí je tady pustím.

Nemám povinnost nechat se pod rouškou "diskuze" urážet kdejakým anonymním hňupem, který se pod své slinty bojí i podepsat.

A jestli se vám to nelíbí, můžete jít také. Nikdo vás tu nedrží.

91066

31.01.2006 19:36

O rozdílnosti názorů

RE: Snad prave proto,

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Ale jeste jedna malickost. Nekolikrat jsem se tady, pane Stworo,
>zminil o tom, ze zakopany pes muze byt nekde v minulosti, nekde v
>trampske osade. Omyl, nebo na tom neco je?

>Muzete odpovedet, nebo je to tabu?

Vy asi myslíte Stefana Jalovce alias Barona a Bilinu alias Mikina. Nevím, jestli ještě jsou aktivní a pracují v pozadí. Přímo se delší dobu žádný z nich neozval.

91339

31.01.2006 19:39

O rozdílnosti názorů

RE: Argumenty proti vylucovani a cenzure

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Pane Peleško alias Prdelko, já samozřejmě vím, že jste to vy. Varoval jsem vás, abyste se sem nevracel. Na druhé straně vím, že nejste špatný člověk, jen silně impulzivní. Co s vámi? Mám vás zase vyhodit a zablokovat na trvalo?

91341

31.01.2006 23:14

O rozdílnosti názorů

RE: Uz jsem se tuj leha jednou zastaval a podruhe to delat nebudu :)

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Trodasi, opěvujete tady výhody slovních přestřelek s blbci. Mám tady jeden problém, o kterém jsem se dosud nezmiňoval. Totiž počet vašich (nemyslím osobně, ale všech) diskuzních příspěvků. Už teď dosahuje čísla 100 tisíc a roste rychlostí několik set nových příspěvků za den. To je neudržitelné. Prostě ten prostor tady není nafukovací. Nezapomeňte, že pořád hostuji, nemám vlastní server, protože vybrané částky na to nestačí. De facto na provoz tohoto serveru přispívá pouze 0,004% všech návštěvníků - nesrovnatelně méně, než na anglických stránkách podobného zaměření, kde se počet dárců pohybuje kolem jednoho až tří procent návštěvníků.

Takže brzy budu řešit otázku, co dál. Buď začnu mazat staré příspěvky, nebo budu nucen zpoplatnit vaši účast v diskuzi. Nebo zavedu drastickou cenzuru a budu pouštět skutečně jen ty obsahově významné. Co zvolíte? 99,9% návštěvníků automaticky očekává, že jim budu poskytovat prostor pro jejich přestřelky a financovat to z vlastní kapsy. Takhle to nepůjde. To je také jeden z důvodů, proč se snažím omezovat plané žvatlání a tlachy. Pokud si chcete brousit argumentaci diskuzí s blbci, budete si muset najít jiný server nebo začít přispívat na tento.

91395

01.02.2006 01:47

O rozdílnosti názorů

RE: Uz jsem se tuj leha jednou zastaval a podruhe to delat nebudu :)

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Krásné, ale technicky neproveditelné. Jak bych zjišťoval, že dotyčný vložil tolik a tolik příspěvků? Musel bych umožnit diskuzi pouze registrovaným účastníkům. Tohle chcete?

91412

01.02.2006 03:10

Chcem celú Zem + 5% navyše!

RE: Dobrý článek, četl jsem ho už v originále

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Četl jsem že Abe Lincoln byl zastřelen proto, že chtěl
>vytvořit měnu zaručenou státem.

Stejně jako Kennedy, když hodlal podložit dolar stříbrem. Zabili ho několik měsíců potom, co podepsal příslušný výnos. Po jeho smrti byl výnos v tichosti anulován.

Nemáte náhodu odkaz na originál, když jste to četl?

91422

01.02.2006 03:42

Chcem celú Zem + 5% navyše!

RE: Dobrý článek, četl jsem ho už v originále

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ale já jsem nemyslel Lincolna. Já jsem myslel originál toho článku Chci celý svět a 5% navrch.

91438

01.02.2006 03:48

O rozdílnosti názorů

RE: Uz jsem se tuj leha jednou zastaval a podruhe to delat nebudu :)

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Hm. To není špatný nápad...

91441

01.02.2006 14:28

Chcem celú Zem + 5% navyše!

RE: Dobrý článek, četl jsem ho už v originále

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ježíšmarja, vždyť odtamtud jsem to vzal. My jsme snad Turci nebo co. Mám to uvedeno i za článkem. Myslel jsem anglický originál toho článku.

91498

01.02.2006 16:19

Chcem celú Zem + 5% navyše!

RE: Asi se rozpláču...:/- tak pár slz ještě přidejte...

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ale vždyť ty linky fungují... Nic se nerozděluje. I když ho tam nevidíte celý, ve skutečnosti tam celý je. Nemusíte přidávat to tro2_2. Zobrazení je kráceno kvůli tomu, aby se to vešlo do rámečku, ale na funkčnosti linku to nic nemění.

91513

01.02.2006 22:57

Chcem celú Zem + 5% navyše!

RE: Nechápu ten 42% zisk ???? Prosím vysvětlit....

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Připojuji se k otázce. Já jsem tuhle pasáž také nepochopil.

91560

01.02.2006 22:58

O rozdílnosti názorů

RE: Nikoho

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ale vážně, dámy. nechte toho. Zdeněk má pravdu. Ona se nemůže bránit.

91561

02.02.2006 00:42

O rozdílnosti názorů

RE: Nikoho

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Nesetkal. Přiznala to.

91575

02.02.2006 00:45

Chcem celú Zem + 5% navyše!

RE: Dobrý článek, četl jsem ho už v originále

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Díky. Už jsem to našel. Autorem je Larry Hannigan. Přidám to k článku. [smích]

91576

02.02.2006 02:32

O rozdílnosti názorů

RE: Nikoho

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>A ještě k tomu Quasi-Švejkovi. Hospodu "U Kalicha" vlastnil
>pan Palivec, kterýžto byl velice slušný a na nějakou otázku
>o politice vždy odpověděl :"s tím ať mně každý políbí
>prdel. Pro nás živnostníky, neplatí žádná politika, host
>jako host, sedni si, zaplať si pivo a žvaň si co chceš, to je
>moje zásada".

To je prima příklad. Jak by se asi hostinský Palivec tvářil na ty, co uražejí a zesměšňují hospodského i hosty, snaží se je přesvědčit v tom, že tahle hospoda stojí za houby, sami si nedají ani pivo, ale sedí mu v hospodě od rána do večera a ještě hlasitě pomlouvají, že má špinavé trubky? A když to hosty nepřesvědčí, volají na pomoc úřady a požadují, aby tu hospodu zavřeli.

>BTW, Vladimíre, co je s tou povídkou "Pivo z pytle ven" ? Nejde
>to ?

Nejde. Je to strojem psané a nekvalitně skenováno, takže OCR software to nezvládne.

91591

02.02.2006 18:15

O rozdílnosti názorů

RE: Odkud tedy fouka?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Aha. Vy asi myslíte tenhle: Jen abyste vedel pane Lev, me jste vubec nikdy nepozdravil!!! Jak to ted hodlate napravit?

Tak ten jsem vymazal proto, že se snažím utnout plané tlachání. Na ten text by vám zase Lev odpověděl, že ne, že to tak nemyslel, vy byste odpověděl, no jenom jestli nekecáte, atd. Zkrátka a dobře zaplňujete tento prostor informačním balastem, takže člověk se k hodnotnějším příspěvkům přes to ani nedostane.

Shrnuto: porušil jste hlavní pravidlo: Pište jen máte-li co říct. [smích] Nic neříkající texty budu i nadále mazat, ačkoliv jsou slušné a nikoho neurážejí.

91663

03.02.2006 00:23

O rozdílnosti názorů

RE: Odkud tedy fouka?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Je fájn, že nesouhlasíte, ale bohužel to budete muset akceptovat. Už jsem tady psal, počet příspěvků se blíží hranici 100 tisíc a já je budu muset začít omezovat. Po těch urážlivých půjdou ven ty bezobsažné. Pokud se vám to nelíbí, najděte si jiný server, kde můžete tlachat dle libosti. Nebo si se Lvem posílejte emaily. Nechápu, co je publiku po tom, co si vy dva sdělujete.

91704

03.02.2006 14:33

Chcem celú Zem + 5% navyše!

RE: uplne prekrutene

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Jsem zcela ohromen vašími argumenty. Převálcoval jste nás, rozdrtil. Ano. Tak si představuji diskuzi. [velký smích]

91775

06.02.2006 16:20

Proč se Rusko vzdalo Íránu?

RE: Vzdalo se Rusko Iránu ?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Diskuzi WM zadal gewo tento příspěvek. Celý článek je pak v
>diskuzi WM pod tímto číslem 6538/2006.

Počkejte, co to je? Tomu nerozumím. Jakou diskuzi? A což takhle uvést odkaz?

92131

07.02.2006 02:26

Proč se Rusko vzdalo Íránu?

RE: nema nakonec Iran valku v planu?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

No, na tom, co říkáte, by něco mohlo být. Je také docela možné, že někde je ještě černý kůň, o kterém zatím nevíme. Mohlo by být, že Čína, Indie nebo Rusko mají potřebu vyzkoušet novou zbraň nebo prostě jen chuť zakroutit konečně koalici USA/Izrael krkem? Mohlo by být, že Írán je tímto černým koněm vyzbrojen a hraje roli (aniž to ví) obětovaného pěšáka v souboji mocností? Írán je skutečně podzeřele sebejistý. [naštvaný]

92205

10.02.2006 18:47

Riziko mluvit pravdu

RE: Policy of Truth

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Jo. Máte pravdu. Sklouzlo mi očko. [zahanbení]

92746

13.02.2006 03:33

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Nechme promluvit viteze nad porazenym Nemeckem,ten prvni byl prekvapen obratem veci.

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Pane Nohejle, proboha, uvádějte linky a ne takové dlouhé texty, byť jsou zajímavé. Tohle je neakceptovatelné. Ten limit 3000 znaků není pro srandu králíkům. Navíc počítejte s tím, že víc jak polovina čtenářů neumí anglicky. Je to vůči nim nefer. [naštvaný]

93152

13.02.2006 22:59

Civilizácia X

RE: Clanek

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Byl bych rád, kdybyste příště uváděl jenom odkaz a ne sáhodlouhý text v angličtině. Totéž jsem včera vytýkal panu Nohejlovi, ačkoliv ten pán si může tady dovolit více než vy, protože se podepisuje, k čemuž vy jste odvahu nikdy nenašel.

Přečetl jsem si celý záznam ve wikipedii.org o Izaku Šamírovi. Zvláštní, že z rozsahlého materiálu jste vybral jen to, co se vám hodí do krámu - totiž ten konec, který tam zcela zjevně přilípli sionisté, jak je jich zvykem. Mlžít a lhát. A když nemohou jedno ani druhé, nalepí na svého oponenta nálepku antisemitismu. Nějak zapomínají, že Šamír sám je Žid jako poleno. Tedy podle jejich ideologie self hatred jew. Ale toto označení z neznámého důvodu ve wikipedii chybí. Myslím, že proto, že není tak důrazné a nepůsobí tak odpudivě, jako výraz antisemita.

93265

15.02.2006 01:25

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Kdo ví,jak Mohamed vypadal?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Poslyšte, nechte těch nekonečných půtek. Váš názor tady všichni znají. Nepřesvědčíte nás tak jako my nepřesvědčíme vás. Ostatně o to vám ani nejde. Vy chcete jenom otrávit a pokazit. Mrháte tímto prostorem. Další komentáře v této větvi už budu mazat i když budou slušné.

93432

15.02.2006 15:28

„Naše“ takypolicie

RE: Silně OT přijměte moji gratulaci pane Stworo

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Kosmopolis - není to od slova kosmopolitismus neboli naše staré známe multi-kulti (dříve internacionalismus)? A navíc kosmopolity byli v sovětském Rusku nazývání většinou Židé.

A když jsem si přečetl, že je to pořad o menšinách a etnických skupinách, tak mi bylo jasno.

Ano, věřím, že tehle sortě lidí ležíme v žaludku. [velký smích]

93519

19.03.2006 13:27

Bartův poslední den

RE: očkování

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Nebyl, protože to onemocnění je ve zdejších končinách poměrně vzácné.

98384

21.03.2006 19:18

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

Docela zajímavý článek k tématu

Vladimír Stwora 70.?.?.?

http://neviditelnypes.zpravy.cz/p_spolecnost.asp?r=p_spolecnost&c=A060320_124928_p_spolecnost_wag

99126

23.03.2006 00:33

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Tento boj skončí, až nebude, kdo by zhasnul ...

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Poslyšte, zatím jsem vám pouštěl všechno. Ale vaše příspěvky mě začínají, lidově řečeno, štvát. Jste velmi osobní, rád štenkrujete, aniž byste diskutoval. Už jednou jste byl vyloučen, pak znovu vpuštěn a jak to tak vypadá, směřujete zase k tomu vyloučení.

Abych byl přesný, nelíbí se mi ta vsuvka Neflaka se jako vy a nezabiji cas planym zvanenim.

99611

23.03.2006 15:29

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Nekončete, pokud nemusíte.

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ne, Kemo, to se pletete. Pan podepisující se jako Yamato je slušný člověk, který je ozdobou této diskuze a určitě mu nehrozí ani cenzura ani vyloučení. Za rozdílné názory nikoho nevylučuji. Vylučuji za urážlivé, osobní výpady a poslední dobou také cenzuruji bezobsažné a hloupé příspěvky.

99724

23.03.2006 19:53

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Nekončete, pokud nemusíte.

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Rikam na to, ze, kdybych to napsal treba ja, tak me bude pan
>Stwora prinejmensim varovat. U vas zrejme dela vyjimku...

Tak to máte pravdu. A víte proč? protože podepsané příspěvky mají vyšší hodnotu, jejich pisatelé si mohou dovolit více než pisatelé anonymních nebo nickem podepsaných příspěvků. Ostatně nic vám nebrání do tohoto exkluzivního klubu vstoupit. Chce to mít jen kus odvahy podepisovat se pod to, co publikujete. [velký smích]

99783

24.03.2006 02:26

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Nekdo tu zminil jakehosi

Vladimír Stwora 70.?.?.?

No počkejte. Ale to je od Ulče, ne? Však se o něm ve svém článku zmiňuji. [mrknutí jedním okem]

99936

25.03.2006 15:20

Poznámky k úvahám o sionismu

RE: Kdo vubec byli prvni antisemite?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Už jsem zakročil. Spokojen? [mrknutí jedním okem]

100141

25.03.2006 17:22

Poznámky k úvahám o sionismu

RE: Kdo vubec byli prvni antisemite?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ale ne. [smích] Nejde o žádné podcenění (ani v úvozovkách ani bez). Prostě jsem vám dal za pravdu. Také všechno nečtu, co lidi postují, takže mi hodně uteče. Pokud mě na to dodatečně upozorníte, tak to většinou napravím. Myslím, že se shodneme na tom, že Albertovy příspěvky jsou často primitivně protižidovské a jako takové tady nemají co dělat.

100149

25.03.2006 21:39

Poznámky k úvahám o sionismu

RE: Kdo vubec byli prvni antisemite?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Cehopak se bojite? Ze by snad nekdo z Zidu na Vas udelal "ty ty
>ty!" ?

Jo. Toho se bojím. Ale především se mi prostě Albertovy příspěvky nelíbí jaksi od přirození. A nemíním iniciovat nekonečné debaty tím, že bych Alberta vyzval k odpovědi, co míní označením "luza". Co myslíte, že by odpověděl?

Nemám žádný problém smazat kterýkoliv příspěvek, který se mi nelíbí, zvlášť pokud není podepsán skutečným jménem.

Jinak v tom nic dalšího nehledejte.

100195

26.03.2006 13:59

Její a jeho deníček

RE: A je to nespravedlivé

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Také to teplí jsou. A za kamerou byli také teplí. Kde myslíte, že jinak seženete na internetu fotku nahého chlapa? Psal jsem o tom zde: http://www.zvedavec.org/clanek_271.htm

100275

29.03.2006 15:38

Lesbický par vinen vraždou

RE: Když tak na paní de Nysschen koukám,

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>partnerů samozřejmě vraždí i heterosexuálové. Zaujala mě
>ale jedna věta: "ačkoliv neexistuje přímý důkaz, že se
>chlapcova matka podílela na útoku, je stejně vinná vraždou...

Originál zní: Delivering judgment, Willemse acknowledged there was no substantial evidence linking Hanelie to the assaults, but said she was equally guilty of murder for failing in her legal duty to protect her child against abuse and violation.

100967

30.03.2006 14:00

Nová železná opona

RE: Church

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Dobrá připomínka. Díky, opravím. [zahanbení]

101130

31.03.2006 06:37

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Proc to neni prelozeno cele

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Máte pravdu. Zapomněl jsem. Doplním. Omlouvám se.

101300

03.04.2006 18:41

Nová železná opona

RE: !!! CENZURA !!!

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ale samozřejmě, že na Zvědavci cenzura je. A pořádná. [smích] Byl jsem na váš příspěvek upozorněn dodatečně. Tomu, že vám původně prošel, se nedivte. Moderování provádí více lidí. A já všechny příspěvky nečtu.

Pokud tady chcete propagovat rasismus, tak prosím, ale pod svým skutečným jménem. Anonymní, rasistické příspěvky většinou mažu, pokud na ně přijdu a překročí-li únosnou mez. Jako vydavatel tohoto webu totiž odpovídám i za to, co tady vkládáte. A nemíním nést kůži na trh za nějakého nepodepsaného hrdinu. [mrknutí jedním okem]

101899

03.04.2006 18:54

Šifrujeme s aplikací Thunderbird

RE: Opravdu skvely clanek, pri te prilezitosti mam nekolik nametu

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Tady se podívejte na stránku Password recovery speed metodou brutal force: http://www.lockdown.co.uk/?pg=combi&s=articles

101902

03.04.2006 21:46

Nová železná opona

RE: !!! CENZURA !!!

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Nicméně, co je také zajímavé, že jste vymazal i tzv.
>následující odpovědi resp. reakce na tento příspěvek
>(Zorba), ačkoliv v něm - ve srovnání s tím co tady
>dovolujete publikovat - nebylo nic závadného. Prostě se Vám
>ty paragrafy trestního zákoníku ČR nehodily do "krámu"?

Reakce na vymazaný příspěvek jsem vymazal i když byly slušné, to je pravda. Důvodem bylo to, že reagovaly na něco, co už tam nebylo, a mnohé z nich citovaly buď celý nebo část vymazaného textu. Musel bych procházet každý z nich a znovu je číst a citlivě zasahovat jen tu a tam. A tolik času skutečně nemám.

>Vím, že jako správný Čech máte jednu vlastnost, které jste
>se doposud nezbavil ani po tolika letech pobytu v Kanadě -
>naemlich MSTIVOST. O tom už jsem se párkrát přesvědčil na
>několika případech. Např. vyloučení Leha,

Leho byl zrušen jako každý, kdo trvale porušuje pravidla stanovena v této diskuzi. Jedním z pravidel je, že nikdo nesmí osobně napadat druhého. Což Leho dělal vůči mé osobě. Jen si pročtěte jeho komentáře a podívejte se, kolikrát mě zařadil mezi komunisty a fašisty. Nevím, jak vy, ale pro mě je to urážka. Osobní. A míra mé trpělivosti přetekla až poté, co začal napadat i ostatní diskutující. Konkrétně byl vyloučen po tomto příspěvku:

Ájo, musím vám sdělit, že jste mě nenasrala, spíše jsem se pobavil. Blábolům pomatené babky bolševičky se spíše zasměji, stejně jako plkáním bláznivých staříků Táborského nebo Gejdoše...

Najdete ho tady: http://www.zvedavec.org/nazory_1474.htm#ptr88045

Nemyslím si, že jsem mu nedal prostor. Se svými 2617 příspěvky je dosud čtvrtým nejaktivnějším diskuterem za celou existenci Zvědavce.

101930

04.04.2006 15:36

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Většina proti menšině vládnoucích není až tak bezbranná

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Pane Peleško, co je to? Už zase?

(První varování. A protože máte podmínku, další varování už nebude, ale budete rovnou vyloučen.)

102012

05.04.2006 19:06

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: JSEM ZAREGISTROVAN - PROČ NENI UVOLNEN PRISPEVEK?!

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Možná jste si všimnul, že vaše příspěvky už na schválení čekat nemusí. [smích]

102262

06.04.2006 00:08

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Upozorňuji všechny diskutující v této větvi, že se silně odchylují od tématu. Ten komentář byl off topic a flameware. Pokud budete pokračovat, vymažu celou větev.

102330

07.04.2006 23:46

Komu zvoní hrana

RE: Sbirka blbosti

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Jste off topic. Guantanamo a lidská práva tam není obsahem toho článku. Pokud budete pokračovat v této větvi další diskuzí, je možné, že ji celou vymažu. Máme tady už přes 100 tisíc příspěvků, přestávám být tolerantní k tématům mimo mísu.

102708

11.04.2006 02:45

Počet příspěvků v diskuzi roste – něco s tím budeme muset udělat

RE: Věcná

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Pokud bude někomu vymazán příspěvek dodatečně, znamená to, že dotyčný porušil pravidla ve Zvědavci. A v tom případě o ten kredit přišel.

I dále máte pravdu. Vycházejte ale z toho, proč toto opatření bylo přijato: Potřebuji snížit počet příspěvků, které denně přibývají. Takže ano, lidé budou méně diskutovat. Ale doufám, že na druhé straně to povede k tomu, že budou více přemýšlet, než něco postují. Jinými slovy, zmizí plané tlachání a pivní řeči. Omezí se informační šum. A o to mi přesně šlo.

A nebojte se, že nebudete moci přispívat i po vyčerpání kreditů. Samozřejmě, že ano. A projde vám každý příspěvek, který má co říct k tématu a je kvalitní.

Podepisování příspěvků: Už jsem to tu vysvětloval 10x. Nenutím k tomu nikoho. Ale měli byste si uvědomit, že nepodepsaný příspěvek je anonymní a jako takový nemá žádnou cenu kromě obsahu. Je-li obsah mizerný, nerozpakuji se to mazat. Podepsané příspěvky mají (kromě obsahu) hodnotu v tom podpise. Tam vím, že ten člověk za tím, co napsal, stojí a je ochoten eventuálně nést následky. Proto vždy váhám, než takový příspěvek vymažu.

A jak poznám, že podpis je pravý? Nepoznám to. Proto akceptuji jako pravé jen podpisy lidí, které znám, kteří mi psali dříve a podepisovali se stejně jako ve Zvědavci. Je to věc důvěry a ta vzniká pomalu. Takže i když mi teď někdo napíše a představí se jako Karel Novák, stejně mu to nebudu věřit, dokud se časem nepřesvědčím, že opravdu je Karel Novák.

103140

11.04.2006 02:47

Počet příspěvků v diskuzi roste – něco s tím budeme muset udělat

RE: Věcná

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Jak to ale je s přispíváním k článkům v této sekci a kredity
>registrovaných uživatelů?

Není to nijak. Tam se to zatím nepočítá. Přispívat mohou neomezeně všichni, kteří jsou zaregistrováni. Pozor, nevylyčuji, že i tam se to může časem změnit pokud zjistím, že to někdo zneužívá.

103141

11.04.2006 17:22

Počet příspěvků v diskuzi roste – něco s tím budeme muset udělat

RE: Věcná

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ježíš vy jste detailista. [naštvaný] Existenci VIP klubu jsem vysvětloval už dávno. Každý, kdo napíše článek do Z., který bude uveřejněn, popř. udělá překlad, který bude uveřejněn, má nárok na měsíc členství ve VIP klubu. Tj. neomezený přístup plus neomezený počet příspěvků.

103203

11.04.2006 23:14

Počet příspěvků v diskuzi roste – něco s tím budeme muset udělat

RE: Omezeni prispevku ... patrne zpusobi odliv diskutujicich ctenaru

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Je pravda, že BL přinášejí denně deset i více článků. Ale ruku na srdce,

- kolik z nich se dá číst?

- kolik z nich jsou jen na několik řádků textu? Tady ve Z. dávám krátké zprávy do rubriky Ve zkratce (kde je často za den i několik zpráv). BL vydávají každé samostatné oznámení jako samostatný článek, čímž se zdá, že počet narůstá.

103230

12.04.2006 00:19

Počet příspěvků v diskuzi roste – něco s tím budeme muset udělat

RE: Omezeni prispevku ... patrne zpusobi odliv diskutujicich ctenaru

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Milý yamato, zdá se mi, že vám narostl hřebínek. Když se vám tu tak nelíbí, proč tady sedíte pečený vařený? Já vás přece nenutím, abyste tady denně byl. A jste tu několikrát za den, jak jsem si všiml.

Proč si nečtete raději tak pluralitní BL, když tady je to tak jednostranné a uzavřené? Aha. Protože tam si nemůžete rýpat vůbec. Můžete sice Čulíkovi do jeho otevřenmých BL poslat svůj názor, ale jestli to uveřejní, je na něm. Pokud ne, tak se nikdo nikdy nedoví, že jste mu něco poslal.

Tady je to něco jiného. Tady přijdete, nic vás to nestojí a ještě můžete veřejně zpochybňovat mou práci. A pokud se ohradím, nebo něco vymažu, začnete ječet, že cenzuruji. Jste pokrytec.

103237

12.04.2006 02:38

Počet příspěvků v diskuzi roste – něco s tím budeme muset udělat

RE: Omezeni prispevku ... patrne zpusobi odliv diskutujicich ctenaru

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Váš první příspěvek je datován 22.1.2006. Do dneška, tj. za 79 dnů, jste tu stačil vložit 726 příspěvků. Tj. 9,19 příspěvku každý den včetně sobot a nedělí. Nemusím vás sledovat, abych viděl, že jste tady pořád.

Z těch 726 příspěvků jsem vám vymazal 0. Tomu říkáte cenzura? Dokonce jsem vás pochválil, nazval jsem vás ozdobou této diskuze. A co děláte vy? Pomlouváte mě na nezvedavec.org.

Kolik prostory vám dal Čulík? Kolik jste mu poslal příspěvků? Více než 726? Přesto vám není trapné ho přede mnou chválit.

Překrucujete dokonce i teď. Tvrdíte, že diskuze je jen pro některé. Ano. Za dobu existence Zvědavce, tj. od roku 17.září 1999, jsem vyloučil 6 (slovy šest) lidí. Pro ně tady diskuze opravdu není. A všechny jsem vyloučil až potom, co tady postovali tisíce a tisíce příspěvků plných urážek a po mnoha varováních. Podívejte se, kolik příspěvků tu má Mikin, kolik Leho, kolik Ben Hur. Ten posledně jmenovaný byl vyloučen, přesto mu tady dovoluji psát (pokud není příliš sprostý, což on bohužel často je), aby tady byla nějaká opozice.

Máme tady 4 681 různých jmén (mnohé patří stejným jedincům, to je pravda), máme tady 959 aktivních diskutujících, celkem registrovaných je 1 342. A k tomu nejméně dvakrát tolik neregistrovaných. A z toho počtu bylo za celou dobu šesti let vyloučeno pouhých 6 lidí. Tomu říkáte omezování odpůrců?

Zpoplatnění diskuze - zase lžete, mlžíte. Dobře víte, jasně jsme to napsal, že i po vyčerpání kreditů můžete zde diskutovat. Jediný rozdíl je v tom, že mi to přijde ke schválení. Když bude mít příspěvek hlavu a patu a nebude urážlivý, nevidím důvod, proč bych ho nepustil.

103245

12.04.2006 16:05

Lukašenkovi zakázali Evropu

RE: Kdo je ten špatný?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

To máte pravdu. Lukašenko opravdu není typ, který by si zasloužil velké zastávání se. To ale nic nemění na věci to, že nikdo nemá právo se vměšovat do vnitřních záležitosti suverenního státu a trestat řádně zvoleného představitele izolací.

103290

13.04.2006 16:04

Šifrujeme s aplikací Thunderbird

RE: POZOR!!!!!na operátory - a kde je vlastně ten privátní klíč???

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Na jednu stranu Vám řeknu, že šifrování je
>opravdu nanic pokud máte emailBOX u nějakého operátora jako
>Contactel, Seznam a podobně.

Proč by mělo být na nic? Právě v těch jmenovaných případech je důležité šifrovat, protože nikdy nevíte, kdo vám leze do schránky. Známé jsem pomohl nastavit šifrování způsobem popsaným v článku a ona používá pouze seznam.cz. Šifrování přes thunderbird funguje i tam bez problémů.

>... ale kde je uložen ten privátní klíč...to se mi
>nepodařilo dopídit...

Klíč je v adresáři C:/Documents and Settings//Application Data/gnupg/, jmenuje se secring.gpg.

103364

16.04.2006 16:04

O lživé evoluční teorii

RE: kam se podela plodna a bohata diskuze, pane Stworo?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

A že jsem tak smělý, pane, přispěl jste něčím na to, aby tady taková diskuze mohla být (kromě keců)? Nebo si myslíte, že mám povinnost nejen psát a překládat články, ale i ze svého platit server a poskytovat vám prostor k "dalším pohledům na tu samou věc"? A v případě, že mě urážíte, se blbě usmívat nebo dělat, že to nevidím, abych "neomezoval svobodu slova"?

103557

18.04.2006 01:38

Homofobie 3.0

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Milý D-fensi, malost se dá ukrýt,
>hloupost už ne."

V pravidlech pro diskuzi na tomto serveru uvádím: "Můžete napsat, že článek je špatný nebo hloupý (bylo by jistě hezké doložit to důvody, ale není to podmínkou), ale nesmíte napsat, že autor je hloupý."

Všímám si vašich nenávistných komentářů už delší dobu. Urážet, zpochybňovat integritu autorů i diskutujících je vaše parketa. Ještě jednou uděláte něco podobného a jste venku. Zatím vás přeřazuji na watch list.

103658

18.04.2006 15:06

Dějí se divné věci

RE: Kdyz si myslite, ze nejsou dobri

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Counterpunch.org samozřejmě čtu. Ale díky za upozornění, něco z toho přeložím. [smích]

103701

21.04.2006 04:35

Sluneční elektrárny - proč je, krucipísek, nestavějí?

RE: Dotaz

Vladimír Stwora 70.?.?.?

No, mohlo by být. Já jsem moc nerozuměl. Možná řekli metan. [zmaten]

103937

21.04.2006 13:56

Sluneční elektrárny - proč je, krucipísek, nestavějí?

RE: Pár poznámek

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Drobná oprava. Správný termín je myslím fotovoltAický
>článek.

Díky. Už jsem to opravil. [zahanbení]

103989

22.04.2006 16:02

Změny, změny, změny...

RE: Můj názor:

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Blogy: já té technice nerozumím, ale Vy,
>Vladimíre, jste nedávno omezil přispívání z nedostatku
>místa - nezaberou nějaké blogy místo novým příspěvkům?

No, to jsme si nerozuměli. Místa je tu dost. Problém u diskuzí je s velikostí té jedné konkrétní tabulky obsahující vaše komentáře. (Vlastně dvou, jedna je archivní, ale ani to nestačí.)

104080

24.04.2006 15:57

Změny, změny, změny...

RE: Rubrika Erotika bude odvážnější

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Přesněji, je otázkou zda je to odvaha, absence
>studu nebo čiré zoufalství spoluparazitovat na zvrácenosti,
>kterou pornografie dozajista je.

Ale no tak Honzo. [velký smích] Přeci tam nemusíte chodit, když se vám to nelíbí. Slibuji, že to tam v té rubrice bez vás nějak vydržíme.

104204

25.04.2006 14:44

Kterak JUDr. Petra Buzková k vile přišla

RE: Oslavny clanek:-)

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Na internetu v tomto případě důkazy nehledejte. Ale lze si zajít do katastru nemovitosti a tam se dozvědět leccos. A pak samozřejmě skládat mozaiku z neoficiálmích zdrojů. Pan Král o tom se mnou mluvil, vím, že v tom katastru byl a vím, že mu dal ten článek dost práce. Berte to jako skutečně investigativní novinářství.

104305

27.04.2006 20:57

Jidášovo evangelium

RE: Mám pocit, jako bych byl zase na počátku ...

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ne. Nikoho neuráží konkrétně. Ale přesto bych rád Honzu777 požádal, aby se mírnil ve své náboženské agitaci. Tohle není stránka Svědků Jehvových ani žádná jiná náboženská stránka.

104525

30.04.2006 03:03

Otevřená diskuze je zde

RE: tak jak?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Žádná free zóna se nekoná [velký smích]. Ti, kteří jsou vyloučeni ze Zvědavce, jsou pochopitelně vyloučeni i z otevřené diskuze. (To bylo první, co jsem nastavil [velký smích] ).

Pro těch zbylých 99,999% diskutujících - žádné moderování, žádné další omezení.

104742

01.05.2006 14:30

Bernie

RE: K těm vašim psum:

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Zajímalo by mě, proč
>v tom zákoně není jednoduchá věta, že pes nesmí na ulici
>bez košíku, velkej i malej. Jinak pokuta deset tisíc.

Zajímalo by mě, proč není v zákoně věta, že někteří lidi nesmí mezi lidi bez košíku. Vám bych ho nasazoval i ve spaní. [naštvaný]

104834

01.05.2006 17:26

Otevřená diskuze je zde

RE: tak jak?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Nic jste nepřekroutil. Já to pořád měním. [zahanbení] Nejprve jsem říkal, že ne, ale pak jsem si řekl, že to ještě jednou s nimi zkusím.

104848

01.05.2006 20:44

Otevřená diskuze je zde

RE: tak jak?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>no to myslim nedelate dobre neb oni v tom nepoznaji vasi dobrou
>vuli nybrz to vidi jako vasi porazku,slabost a davani jim za
>pravdu [pláč]

No, já vím. Když mi je těch blbečků líto. Rozumějte, oni jsou tak nešťastní v té své žlučovitosti a krátí si tím prskáním život... [velký smích] Co by pro ně jeden neudělal, no ne?

Ale nebojte se, budu je držet u huby. Kdyby se moc rozjeli, tak je zase vykážu zpět na to jejich hnojiště. [mrknutí jedním okem]

104874

08.05.2006 20:45

Další cihla ve zdi

RE: no,

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Článek je dobrý, ale má 3828 slov - to bych překládal měsíc. [pláč] Nicméně kdyby se našel někdo, kdo by to pro naše čtenáře přeložil...

105293

08.05.2006 20:47

Politika a katolíci

RE: agitka

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Paní Jarmilo, je to sice pěkné, ale jste silně off topic. Příště, prosím, jděte s tím do otevřené diskuze. Na to tam je.

105294

09.05.2006 17:45

Kateřina Jacques - dobře připravena past

RE: Clanok je zavadzajuci

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Nemůžete, prosím, uveřejnit odkaz na ten článek? Prošel jsem si BL až do 5.5. a nic, žádnou omluvu ani uvedení faktu (že K.J. ten odznak strhla), jsem tam nenašel.

105389

09.05.2006 20:29

Kateřina Jacques - dobře připravena past

RE: Clanok je zavadzajuci

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Děkuji. Dovolím si to ocitovat celé:

Informace, pocházející od samotné napadené i dalších svědků, že policista, který se vůči ní dopustil násilí, nebyl označen služebním číslem, není pravdivá. Stressová situace dotyčné ale omlouvá. Z fotografií, které na místě pořídil Michal Vlk, zřetelně vyplývá, že služební odznak strhla napadená policistovi sama, když se na zemi bránila.

Takže je to pojato jako omluva, ale jako omluva "napadené". Stressová situace ji omlouvá? A nemohlo by být, jen tak náhodou, že to bylo úmyslné? [velký smích] Jak jinak si lze vysvětlit, že "napadená" do dneška setrvává ve svém bludu a stále tvrdí, že číslo neměl? Stále ještě ve stressu? Hm.

105403

13.05.2006 14:39

Zpráva o stavu cákajícího se ptactva na Stworové zahradě

RE: Je to nádhera, takhle pozorovat přírodu a hlavně ptactvo čachtající se v ptačí lázni.

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Já jsem té babce navrhnul, že jí dám 50 dolarů na mytí auta (to stačí na cca 8-10 mytí), ale odmítla. [naštvaný]

105734

13.05.2006 14:44

Zpráva o stavu cákajícího se ptactva na Stworové zahradě

RE: Musim

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Jestli budete stavět vlastní budku, tak návody jsou například tady: http://www.birdlife.cz/index.php?a=cat.96. A tady je také návod i s tím ochranným plechovým prstencem: http://www.iweb.cz/mos/budky.htm. A jinak se budky doporučují věšet přes léto a ponechat celou zimu, i když jsou neobsazené. Ptáci si na ně totiž musí zvyknout. Věšet je na jaře je už pozdě. [smích]

Ale co vaše kočky?

105735

13.05.2006 16:43

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: pohodlna nalepka - Muslim

Vladimír Stwora 70.?.?.?

To jste napsal dobře. Vedle v domě bydlela několik let muslimská rodina. Manželé a tři děti. Nemohu si stěžovat. Absolutně ne.

Ob jeden dům bydlí Poláci. A to je tedy skutečně svoloč. Bezohledná, arogantní, zlodějská rodina.

105740

14.05.2006 01:42

Zpráva o stavu cákajícího se ptactva na Stworové zahradě

RE: Smutná příhoda z tohoto týdne

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Pane Stworo proč zdůraznujete že ten váš soused je
>"přičmoudlý"?

Protože je. A protože tady jsme na politicky nekorektním webzinu, kde se ještě věci smějí nazývat pravými jmény. Tady jsou cikáni cikány (a nikoliv romové), černoši černochy (a nikoliv afrokanaďané), tlustí tlustými (a nikoliv vzývaní šířkou), holohlaví holohlavými (a nikoliv nemající hřeben), atd.

105766

14.05.2006 02:36

Zpráva o stavu cákajícího se ptactva na Stworové zahradě

RE: Drozd ve hluboké budce asi nezahnízdí

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ooo. To jsem nevěděl. Mám na ty robiny smůlu. Viz tady: http://www.zvedavec.org/zvirata_145.htm

105770

14.05.2006 02:40

Zpráva o stavu cákajícího se ptactva na Stworové zahradě

RE: Smutná příhoda z tohoto týdne

Vladimír Stwora 70.?.?.?

A vy jste nějaký soudce, že o tom rozhodujete? Tohle ještě ANO a tohle už NE? Máte nějaký mandát, abyste nám mohl udělovat lekce, co ještě smíme říkat a co už ne?

105771

14.05.2006 02:43

Zpráva o stavu cákajícího se ptactva na Stworové zahradě

RE: Proc letaji ptaci k ceste?

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>Nejsem sice zadny ornitolog, ale pry je to tak, ze vyhraty asfalt
>laka hmyz.

Aha. To by mohlo být.

>Strucne a jasne se nedomnivam, ze premisteni jejich budky k
>necemu bude

Myslím si to také.

>Jinak auto ma mit v garazi, ne?

Nemá garáž.

105772

14.05.2006 04:14

Zpráva o stavu cákajícího se ptactva na Stworové zahradě

RE: Poslal som pánovi Stworovi

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Nic nepřišlo. Jak jste to poslal?

105779

14.05.2006 17:51

Zpráva o stavu cákajícího se ptactva na Stworové zahradě

RE: Hezký článek

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>omytím šťávou z rajčat a já dodám, že i
>obyčejným octem, se to nechá vyřešit.

A já dodávám i coca cola je slušně účinná. Také jsme to zažili, kdy jsme ve dvě ráno koupali psa, kterého postříkal skunk.

105829

14.05.2006 23:22

Zpráva o stavu cákajícího se ptactva na Stworové zahradě

RE: Poslal som pánovi Stworovi

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Proboha, jak jste na ten email přišel? Mám adresu uvedenou u každého svého příspěvku. A také ve sloupečku vlevo.

105857

15.05.2006 17:37

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: O inteligenci a ignoranci

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Tohle je dobrý příklad. Tak pojďme to rozvinout, Ten soused, co má včely, má také na zahradě studnu s dobrou vodou. Vy studnu na pozemku nemáte a musíte ji kupovat. Potřebujete nějak toho souseda očernit, zničit, zkrátka dostat se k té jeho studni. Váš kolega přes ulici (podlá, arogantní krysa) má zase zálusk na sousedovy jabloně. Ten soused přes ulici má také africké včely, ale tají to, nemluví o tom, a když se chce někdo přesvědčit a nahlédnout do jeho úlu, odmítne ho pustit. (Víte to, protože jste mu je sám dodal, víte, že jich má stokrát víc, než ten soused s tou studnou. Ostatně vy je máte také - a zvlášť agresivní a ve velkém množství.)

Co uděláte?

Spojíte se s tím sousedem od naproti a budete všude psát dopisy, že ty africké včely toho souseda, co má studni a jabloně, ohrožují vaši bezpečnost a bezpečnost všech. Mezitím přijde kontrola odborníků a zjistí, že ty včely vůbec nejsou africké a nejsou o nic víc nebezpečné, než kterékoliv jiné.

Tak co dál? Inu, tomu sousedovi zapálíte dům.

To je totiž přesně to, kam to směřuje. [naštvaný]

105924

15.05.2006 18:04

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: O inteligenci a ignoranci

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ne ne. Ten váš dům není dřevěný. Vy tam totiž vůbec nebydlíte. Ve skutečnosti bydlíte v úplně jiném městě, kam údajné africké včely toho souseda prostě nedoletí. (Na druhé straně, vaše zvlášť vyšlechtěné a silné včely by k tomu muži doletěly kdykoliv.)

A také tam chybí, že ten soused přes ulici, se kterým podnikáte útok, se do té ulice dostal tak, že původního majitele prostě zabil a jeho dům si přivlastnil s tvrzením, že mu jej dal Bůh.

A ještě tam chybí, že ten soused přes ulici podplatil policii (vašimi penězi, které vám krade, ale vy děláte, že to nevidíte, dokonce mu je sám nabízíte jako "půjčku" ). A díky těm tučným příplatkům policie obviní každého, kdo by naznačil, že to s tím sousedem není příliš košer, z "šíření nenávisti" a zavře na mnoho let.

105930

15.05.2006 19:43

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: O inteligenci a ignoranci

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Tak moment. Vy jste v roli rodiče toho grázla přes ulici, který přijel do města a teď slyší všechny ty špatnosti o něm. Rozum našeptává, že to tak asi je, ale srdce se brání to přijmout. Tak začnete motat, že "situace zdaleka není tak jednoduchá", protože ten soused, co má vodu a jabloně, také není žádný svatoušek a jeho syn ve škola dal dceři toho hrubiána z vedlejšího města do aktovky mrtvou myš. (Ovšem už neříká, že to bylo až potom, co ta nevinná dcerka na něj donášela a žalovala učitelce.)

105947

18.05.2006 20:11

Miliardová databáze

Zavírám tuto diskuzi

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Vzhledem k tomu, že se diskuze zvrhla v podstatě na dialog dvou diskutujících, kteří se navzájem utloukají stále se opakujícími argumenty (a plní databázi informačním balastem), zavírám dočasně tuto diskuzi.

A oběma diskutujícím navrhuji, aby se přesunuli na forum, kde se mohou vyřádit dle libosti. [smích]

106330

19.05.2006 02:34

Miliardová databáze

RE: 'Demokraticka' Kanada persekuje i legalni drzitele zbrani..

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Vyjímečně s vámi souhlasím na 100 %. Je to přesně tak, jak píšete. [naštvaný]

106364

20.05.2006 06:21

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: Ahmanedínežád

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Vůbec nevím, o čem mluvíte. Nick je unikátní, pokud je zaregistrován. V tom případě nelze použít více než jednou.

106478

20.05.2006 18:45

Modro-rudý slovníček

RE: Jde ...

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Opraveno. Díky. [smích]

106510

21.05.2006 04:34

Miliardová databáze

RE: Nejak nefunguje spravne

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ano, byla tam chyba. Omlouvám se. Už je by to mělo být opraveno. Pokud ještě něco nefunguje, dejte mi vědět.

106546

21.05.2006 04:39

Miliardová databáze

RE: Nejak nefunguje spravne

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>musel jsem se docasne prejmenovati na eugen s teckou na konci
>abych mohl odeslati prispevek neb samotny eugen pry ma nekdo
>jiny.

Tak moment. To není chyba. Jestliže nejste zaregistrován (což nejste) a pokoušíte se podepsat jako někdo, kdo registrován je (nebo použít jeho email), tak vám to systém nedovolí.

>u nekterych reakci se nezobrazje cislo toho prispevku na koho
>reaguji
Konkrétně kde? Nerozumím.

>nemohl jsem se zaregistrovati neb pry eugen je jiz nekdo jiny
Ano je. Nejde o chybu.

106547

21.05.2006 16:00

Miliardová databáze

RE: Nejak nefunguje spravne

Vladimír Stwora 70.?.?.?

>az do vcera jsem byl VZDY uegen bez tecky na konci a systemu to
>nevadilo,to zacalo VCERA !!! a mejla zadam pri registraci
>sveho,samozrejme.

Přesně tak. [cool] Až do včerejška tam byla chyba, která umožňovala nepřihlášeným vystupovat pod jménem někoho, kdo je registrován (a dokonce mu tím krást kredity). Upozornil mě na to Kevin (díky, Kevine [smích] )

>kazdopadne jsem netusil,ze tu je jeste nejaky jiny eugen,nikdy si nestezoval
Ano, je tu registrovaný nějaký eugen. Buďte rád, že si nestěžoval.

106567

23.05.2006 14:00

Blog Zvědavce je konečně zde!

RE: RSS

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Ano, je extra.

106809

23.05.2006 14:01

Blog Zvědavce je konečně zde!

RE: Dotaz na pana Vladimíra

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Zajímavý nápad. Budu nad tím přemýšlet. [smích]

106810

23.05.2006 16:14

Blog Zvědavce je konečně zde!

RE: jeste blog

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Instalace blogu wordpress as-is je tříminutová záležitost. Ten čas jsem strávil překladem šesti šablon do češtiny. Ani jedna z nich nerespektovala vložený český modul. A dále překladem toho, co v českém modulu chybělo.

Překlad sám o sobě je rychlý, problém je to v tom kódu najít. Každá šablona - jiný styl programování, jiná vnitřní úprava.

>u zvedavce v souvislosti s forem a ted jeste blogem se stale nejak nemohu
>ubraniti pocitu,ze to zde MOZNA slouzi k shromazdovani informaci o nas co
>sem prispivame.

Tak proč sem píšete? Nebo si fakt myslíte, že když neuvedete jméno, že jste anonymní? [velký smích]

106825

24.05.2006 22:44

Ztratil Bush zcela smysl pro realitu?

RE: Bush ,je figurka ,loutka se kterou hraje plno lidi kolem nej,takze ,nemuze ani rict ,co by chtel

Vladimír Stwora 70.?.?.?

Však ho používá. [smích]

106930

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 113 čtenářů částkou 18 999 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 0

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 8

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Magor Novotný si přeje, aby Zeman a Babiš zemřeli08.09.20 22:29 Česká republika 11

Britský COVID teror v metru07.09.20 23:45 Británie 12

Měnové kurzy

USD
23,28 Kč
Euro
27,15 Kč
Libra
29,65 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
16,40 Kč
Švýcarský frank
25,13 Kč
100 japonských jenů
22,08 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 546,24 Kč
1 unce stříbra
527,65 Kč
Bitcoin
245 096,37 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?