Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 799 příspěveků, 8 různých jmén: <nic>, Clevinger, Emma, Emma Bovary, Emma Bovary, Emma., Emma.P, Gunther Wunker.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.07.2006 02:04

Politické nanebevzetí

Odkazy

Emma Bovary 84.?.?.?

Ten první odkaz na článek z Hospodářských novin vůbec není o Šaronovi.

111222

23.07.2006 21:40

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Velice mě těší většina blbých propagandistickych shabes boy příspěvků

Emma Bovary 84.?.?.?

Nějak jste nevysvětlil jako "googlujete" že vám vyleze tolik odkazů jelikož právě když zadáte podle vás jak správně poznamenávate blbě berija žid nebo ekvivalenty téhož v angličtině nebo němčině vylezou přesně ty počty odkazů co udáváte v jednom ze svých předchozích příspěvků.
Pokud jde o CATCHXXII tak četba této knihy mne potkala už před řadou let takže si onu postavu nevybavuju navíc víc mi utkvělo filmové zpracování v režii Mikea Nicholse - Micheala Igora Peshkowskeho z roku 1970 kde si zahrál i Art Garfunkel.
S tou diagnosou vám pomůžu v tomhle testu http://www.4degreez.com/misc/personality_disorder_test.mv
mne vyšli sklony k obsedantní kompulzi.
Nezvědavce tady radši nezminujte tamní "die Hardcore" mne má rádo jak osinu v pozadí http://www.forum.svobodnyzvedavec.org/index.php?mode=thread&cat=0&thread=2501 i když máte svým způsoben pravdu je to tak trochu Confederacy of Dunces stejně tak jako tady.

111269

24.07.2006 03:04

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Velice mě těší většina blbých propagandistickych shabes boy příspěvků

Emma Bovary 84.?.?.?

No je to opravdu jak u blbých to máte pravdu. Zadávám po vašom a poměrně velká část nalezených odkazů se vůbec o spojitosti Beriji s židem nezminuje (některé odkazy dokonce vedou k Andre Gidemu francouzskému spisovateli Nobel Prize 1947 kterého stalinistická levice proklela kvůli jeho knížce co napsal po návratu ze SSSR ve třicátých letech) Samozřejmě do těch uvozovek má smysl dát i "žid Berija" odkazy to pak vyhodí dva jeden z propu a jeden z diskuse na SME (možná zrovna od vás?) [mrknutí jedním okem]

111286

24.07.2006 22:02

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Emma Bovary 84.?.?.?

>Já jsem Český nacionalista a pravičák<

Ale nekecej v Pol.kompasu ti vyšlo že seš víc vlevo než já. Spíš národní socialista i když v poněkud jiné tradici než byla masarykovská levě-liberální meziválečná demokracie.

111384

25.07.2006 00:31

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Velice mě těší většina blbých propagandistickych shabes boy příspěvků

Emma Bovary 84.?.?.?

>blby propagandisticky platok, pod vedenim sefredaktora, vyuceneho potrubara, clena slovenskej zidovskej obce M.Simecku.<

Tenhle argument s "potrubárom" je asi stejně relevantní jako kdyby jste napsal že Šimečka krom redigování SME "ještě stihol napsat niekolko kníh a tak je lepši novinar než vačsina ostatních novinárov pretože nie všetci napísali kníhu". Nevím jestli je SME blbý propagandistický plátek protože absolutně netuším co se v něm píše no ale blbejší než Prop nebo Pravé spektrum snad už nic aspon ve slovenčině být nemůže. Navíc je mi naprosto jasné i kdyby měl Šimečka jr dva doktoráty tak zas poukážete na to že je to z komunistických VŠ že?
Takže tiež zakončím klasickým vyrokom

Naprosto falešný a prázdný "guglik"

111401

25.07.2006 00:37

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Velice mě baví většina blbých propagandistickych shabes boy příspěvků

Emma Bovary 84.?.?.?

To už jste mohl rovnout napsat "máte tady na Floridě 90 F ve stínu to horko je hrozný"informační hodnota by byla stejná. Šetřte kredity [mrknutí jedním okem]

111402

25.07.2006 03:17

Skutečné cíle Izraele

RE: Krvelacny pan Avnery

Emma Bovary 84.?.?.?

>Jelikoz cesky tisk je jiz kompletne pod krivonosym dohledem,
prioritou se stal 'semizdat' a hlavne nas vydareny Zvedavec.<

Nepodcenujte Halo Noviny to čte hodně lidí KSČM dokonce vyzvala české umělce aby se angažovali na podporu Libanonu.
Ve středu bude demoška na Náměstí Míru
SHROMÁŽDĚNÍ ZA SOLIDARITU S LIBANONSKÝM A PALESTINSKÝM LIDEM Středa 26. 7. 2006 na Náměstí míru, začátek od 18:00 Přijďte podpořit hlas proti zabíjení civilistů, žen a dětí, za mírový svět bez válek.
Organizuje Humanistická strana a Sdružení českých muslimů

111414

25.07.2006 18:41

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Emma Bovary 84.?.?.?

>Proč k druhé nesvobodě? Podívejte se do dnešního světa, většina dnešních svobodných zemí má autoritativní vládu, ta dokáže v dnešním světě zajistit svobodu národa nejlépe.<

FREEDOM IS SLAVERY

George Orwell 1984

111475

26.07.2006 00:15

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Emma Bovary 84.?.?.?

>A nebo dokonce Afganistan za vlady Talibanu ??<

Asi by jste měl vědět že Zorba tady ondyno psal že Taliban jsou hrdinní junáci kteří bojují s "dekadentním liberalismem". No on i ten Adolf měl možná v něčem progresivnější názory než náš junák Zorba.

111491

26.07.2006 00:37

Skutečné cíle Izraele

RE: Autor lže

Emma Bovary 84.?.?.?

Yamato-san si to terminologicky popletl spíš měl napsat nácek ne.
My si dobře pamatujem jak jste se tady vyznával ze svého obdivu k "farskej republika" Msgre Tisu tvrdil nám že Hitler považoval Slovany za sobě rovné a dokumentoval to jakýmysi archivními fotografiemi kde byli výše zmínění zvěčněni. No nevím jestli chodite volit a pokud ano tak jestli v Bavorsku nebo na Slovači ale NPD i Slovenská pospolitost budou zřejmě vašemu srdci blízké.
Do jisté míry by to vysvětlovalo i vaši fixaci na israelskou superfašistickou politiku s prominutím že vám fušuji do oboru dobře víme že na druhých nám často vadí to co je i součásti naší osobnosti jen si to nedokážeme přiznat.

Jinak jedním ze znaků fašismu by mohl být dejme tomu názor že mučení při výslechu je za určitých okolností akceptovatelné a snad nám nechcete tvrdit že na tohle má patent jen CIA a Mossad (a Stanley Kubrick v Clockwork Orange)

111495

27.07.2006 00:50

Britská armáda žádá posily

RE: Taliban bojuje za svobodu Afganistánu

Emma Bovary 84.?.?.?

Zorbo ty náš bojovníku proti globalizaci a za tradiční kultůru.
Tady máš příklad jedné (francouzské) tradiční kultůry

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6a/L%27Origine_du_monde.jpeg
Gustav Courbet Původ Světa 1866

Jen nevím jestli to není proti tradicím a kultůře

111643

27.07.2006 01:52

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

Hekrdla v Právu píše

Emma Bovary 84.?.?.?

0.07.2006 - Martin Hekrdla - str. 09
Společenství strachu

Válka na Středním východě, v Libanonu, Izraeli a Palestině, přerůstá v humanitární katastrofu se statisíci lidí bez domova.
A už i se stovkami lidí zbavených života. Není správné zjednodušovat si problém na bezpečnost Izraele, kterou se snaží zničit islámská radikální hnutí Hizballáh i Hamás a jejich íránští či syrští protektoři. Ne. „Je to izraelská ofenzíva proti Gaze, která rozpoutala novou válku v Libanonu,“ tvrdí Tanya Reinhartová z italského listu Il Manifesto. Nemýlí se.
Když se Izrael v roce 2000 stáhl z Libanonu, tamní hnutí Hizballáh se pečlivě vyhýbalo střetům s izraelskou armádou na izraelském území; ke konfliktům docházelo jen v libanonské zóně Shebaa, kterou nadále - jistěže z důvodů vlastní „bezpečnosti“ - Izrael okupuje. „Válka je mír.“ (Orwell).
Okamžik, který si zvolily šíitské bojůvky pro první útok a jeho doprovodná rétorika naznačují, že účelem bylo snížit tlak na Palestince otevřením druhé fronty. Akce Hizballáhu může tedy být chápána jako vojenský výraz solidarity v arabském světě s Palestinci. Ať už si tedy myslíme o Hizballáhu cokoliv, je důležité nejdříve porozumět podstatě války Izraele proti Palestincům v Gaze.
Izraelská ofenzíva proti pásmu Gazy se netýká uneseného vojáka. Armáda připravovala útok celé měsíce a vyvíjela tlak na zahájení akce. S jediným cílem: zničit infrastrukturu hnutí Hamás a jeho vlády. Tak byl 8. června zavražděn člen této vlády Abú Samhadana a 12. června schválil Olmertův kabinet akci většího rozsahu. Ta však byla odložena, když se svět následující den zhrozil náletu proti Gaze, při němž zahynuli palestinští civilisté. „Naštěstí“ došlo k únosu izraelského vojáka. A tak operace mohla začít 28. června mohutnou, týdny dopředu plánovanou destrukcí infrastruktury v Gaze a zadržením mnoha ministrů a poslanců Hamásu v Předjordánsku.
Skoro 90 procent obyvatel Izraele kroky své vlády podporuje, souhlasí s útoky jak proti Gaze, kořenu nynějších událostí, tak s tvrdou angažovaností v Libanonu. Rakety nad Haifou a zvýšený strach o život tuto sounáležitost s vládou jen prohlubují. Od počátku to chápali takhle: náš zodpovědný stát, Izrael, přece ukončil okupaci jižního Libanonu a Gazy, když stáhl své vojáky a evakuoval - za známých srdceryvných scén -z pásma Gazy své osadníky. Postoj Palestinců a jiných extremistů tedy dokazuje, že jsou to „nevděčníci“ a zločinci, které je třeba rázně „eliminovat“. Ale takovýto obraz -i u nás zdomácnělý - má k realitě daleko.
Je to jinak: už samotný plán stažení z Gazy předpokládal, že pásmo zůstane pod totální vojenskou kontrolou Izraele zvnějšku. Izrael však navíc překazil ekonomickou životaschopnost pásma tím, že nedodržoval dohody z listopadu 2005 o průchodnosti hranic.

111649

27.07.2006 01:53

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

Dokončení

Emma Bovary 84.?.?.?

Faktická okupace byla nahrazena okupací „ekonomičtější“. Ta má tu „výhodu“, že okupant nemusí garantovat přežití půldruhého miliónu lidí obývajících pásmo Gazy, jak to vyplývá z Ženevských konvencí. Ale tato přeměna pásma v „zadržovací lágr“ izolovaný od světa, leč obydlený jinak svobodnými lidmi účastnícími se demokratických voleb, měla své předvídatelné následky: převzetí vlády hnutím Hamás na základě vůle lidu - a výrobou na koleně uklohněných raket, které byly odpalovány na vnějšího utlačovatele. Nepřípustné, ale logické. Jeden palestinský student z Gazy řekl americkému listu New York Times: „Proč bychom měli být sami, kdo žije ve strachu? Z našich raket má Izrael také strach. Musíme žít společně v míru, nebo žít společně ve strachu.“
Tohle platí. Pro Izrael, Libanon, Palestinu, Střední východ. Jde „jen“ o to, co kdo doopravdy chce.

111650

27.07.2006 23:59

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Emma Bovary 84.?.?.?

>Ostatně všechna hnutí ke kterým mám blízko jsou běžně označována jako krajně pravicová.<

No nevím jestli Leppera nebo Lukašenka někdo označuje za krajní pravici. Ano máte pravdu že Le Pen nebo Haider (nebo jak píše editor Zvědavce "Heider") jsou označování jako krajní pravice ale podle mne je to nesmysl. Skutečná krajní pravice jsou libertariáni a anarchokapitalisté nebo minarchisté lidé kteří požadují co nejnižší daně, totální privatizaci včetně takových institucí jako jsou kriminály nebo blázince. To co se běžně označuje jako "krajní pravice" jsou ve skutečnosti jen populističtí autoritáři kteří nejsou nijak vyhranění ani do leva nebo do prava navíc země od země se to liší. Haiderovci mají poměrně pravicový ekonomický program podobně jako česká Národní strana (v tomhle se moc neliší obě strany od ODS) Le Pen je víc vlevo už jen z toho důvodu že ho z velké části volí někdejší voliči PCF. Griffinova BNP odmítá kapitalismus a v podstatě její poněku bizarní ekonomický program je jakýmsi návratem k ekonomickým poměrům které vládli v době feudalismu http://www.blisty.cz/2002/5/6/art10432.html
Slotova SNS je v ekonomických víc vlevo než Ficův SMER.

111758

29.07.2006 17:12

Chmurná tradice pokračuje

RE: No, krasni ptacci..

Emma Bovary 84.?.?.?

http://www.teckacz.cz/index.php?clanekid=476

111932

29.07.2006 17:41

Chmurná tradice pokračuje

Tak mám dojem

Emma Bovary 84.?.?.?

že jeden z mála kdo tenhle článek pochválí bude Jan Žižka Zorba z Trocnova ale ne kvůli chudákům ptáčkům ale skrzeva to že teknosubkultura je proti naší tradiční gultůře.

111935

31.07.2006 08:01

Ano, tohle je holocaust

Primární zdroj

Emma Bovary 84.?.?.?

Zajímalo by mne kde zas tohle Vladimír vyhrabal. Krom toho si myslím i kdyby si to Begin a ten druhej sionista mysleli nejsou tak blbý aby to ventilovali takhle veřejně.

112093

31.07.2006 18:06

Ano, tohle je holocaust

RE: Primární zdroj

Emma Bovary 84.?.?.?

>Řadoví "neaškenáziové", kteří dokáží žít s okolím v souladu, se prostě svezou s odplatou, kterou si chazarští sionisté pilně vytvářejí.<

Pokud vím tak naprosto vetšina příslušníků židovského disentu (Chomsky, Finkelstein,Shahak,Avnery) má evropské kořeny a patří k aškenazi větvi židovstva. Jsou to naopak někteří sefardští Židé původem z arabských zemí kteří v dnešním Israeli prosazují co nejextremističtější politiku jako třeba ten rabín Ovadia Yossef co blábolil o Arabech némlich stejný věci co nazi propaganda o Židech ve třicátých letech. Nebo ten pošuk co zastřelil Jichchaka Rabina za to že "ustupuje Arabům" a "poručil mu to B-h" Jigal Amir (obdivovaný Nillbertem Nullou) Jeho rodina přišla do Israele z Jemenu.

112187

31.07.2006 18:20

Ano, tohle je holocaust

RE: Jdou se bozkat s Goebbelsem, pane Stein!

Emma Bovary 84.?.?.?

>Snaží se mu dostat na kobylku už od uvedení jeho "antisemitického" filmu o ukřižování Krista.<

Pane Táborský nato že žijete v USA vám dost věci uniká jinak by jste věděl že prominentní židovští neokonzervativní intelektuálové a hlavní podporovatelé válečných dobrodružství vaší adminstrativy ten Gibsonův film obhajovali do roztrhání těla konkrétně mám na mysli hlavně Michaela Medveda a Davida Horowitze. "The Passion of the Christ
" byl součástí kulturní války btw: ten film mne přijde dost průměrný např ve srovnání jak stejné téma zpracoval Passolini v Evangeliu sv Matouše.

112188

31.07.2006 18:27

Ano, tohle je holocaust

RE: pozdrav - dopyt

Emma Bovary 84.?.?.?

>pozrime sa, co takeho zase ten nepoucitelny antisemita Mel Gibson povedal:<

Gibson je náboženský fanatik s mozkem zdevastovaným chlastem skoro jako junior Bush.

>Marx, Lenin, Trockij, Dzerzinskij, Berija, Kaganovic, Wolfowitz, Wolfensohn, Perle, Bolton, Sharon, Olmert, Rottschild, Warburg, Allbright-Korbelova, Clinton-Rodham, Wesley Clark(zid, ktory chcel rozputat vojnu s Ruskom, ked prikazal anglicanom zbombardovat ruske jednotky na letisku v Kosove), Howard Warshaw, Brzezinski, Kissinger, Begin, Golda Meier, Zinoviev, Lunacharsky, Kamenev, Sverdlov, Brogrovovia, Bronsteinovia, Mandelstamovia, Auerbachovia, Rosenfeldovia, Briliantovci, Apfelbaumovia, Zelezny, Gal, Arkan...<

Třeba nebo http://en.wikipedia.org/wiki/Von_Neumann

http://en.wikipedia.org/wiki/Stanislaw_Ulam

112189

31.07.2006 19:28

Ano, tohle je holocaust

RE: Jdou se bozkat s Goebbelsem, paní Bovaryová!

Emma Bovary 84.?.?.?

>Ale jděte, paní Bovaryová, Vy mě musíte mít za úplnýho blbečka, když se pokoušíte na mne vytahovat jako argument pár Židů, kteří jsou na židovské černé listině "selfhating Jews".<

Medved (zřejmě inspiroval tvůrce The Simpsons k postavě Neda Flenderse) ani Horowitz nejsou na žádným blacklistu "self-hating Jews". Oba dva jsou nekritičtí podporovatelé současné americké i israelské politiky v Middle East. A pokud jde Gibsonova "Krista" vy jste alespon v této kauze na stejné straně jako tito dva radikální sionisté. Svět je holt plný paradoxů [mrknutí jedním okem]

112198

31.07.2006 23:42

Ano, tohle je holocaust

RE: Jdou se bozkat s Goebbelsem, paní Bovaryová!

Emma Bovary 84.?.?.?

I tak se dá když dojdou argumenty. Ale udělat z "Anti-Chomsky Readera" Horowitze židovského self-hatera to je ještě větší absurdno než rabín s obřízkou.

( Zrušeno. Anglický text. Editorka )

Vůbec pro vaši snadnější orientaci v této problematice seznam těch slušných (na rozdíl od Horowitze a Medveda) je zde

http://www.masada2000.org/shit-list.html

112236

01.08.2006 19:53

Ano, tohle je holocaust

RE: Jdou se bozkat s Goebbelsem, paní Bovaryová!

Emma Bovary 84.?.?.?

>S Vámi se nedá diskutovat, paní Bovaryová. Před pár hodinami napíšete, že žádný "blacklist self-hating Jews" neexistuje a teď na něj, dokonce vyvedeném v černé barvě, postujete link<

Pane Táborský ještě jednou a pomalu. Nikde nepišu že black-list "self- hating Jews" neexistuje (a najděte mi prosím kde to podle vás to je [smích])) ) Jen píšu že na něm nikde nejsou ti dva Židi co bránili Gibsonovo "Passion" před kritikou jiných Židů a z toho důvodu postuji ten link kde si to můžete ověřit.

112325

01.08.2006 20:13

Chmurná tradice pokračuje

RE: Czehtek je hnus

Emma Bovary 84.?.?.?

Toto je jedna z "perel" české normalizační žurnalistiky. Čtu to poprvé a předčilo to i všechno co se od toho dalo čekat. Díky za zveřejnění. Hlavně by mne zajímalo kdo tohle skutečně sepsal?

112328

01.08.2006 21:56

Ano, tohle je holocaust

RE: Jdou se bozkat s Goebbelsem, paní Bovaryová!

Emma Bovary 84.?.?.?

>Madam, zajimalo by me, jak znate Michaela Medveda. Jste prvni kdo se o nem zde zminil. Mohu potvrdit, ze on je pro Israelsky fanatik ktereho otec a bratr ziji v Israeli.<

V hodnocení Medveda máte naprostou pravdu. Přesně tohle se snažím (bohužel zatím bez úspěchu) panu Táborskému osvětlit. Medved a jeho silně proisraelské postoje pochopitelně vylučují aby se octl na black-listu "self-hating Jews" (jehož samotnou existenci jsem údajně popírala jak tvrdí pan Táborský přičemž pokud si přečtete naši výměnu názorů v této větvi nic takového zde nenajdete) navzdory tomu že jeho názory na Gibsonův film o Kristovi byl na rozdíl od ADL příznivý.
http://www.michaelmedved.com/site/product?pid=19008

"Medved je známý jako společensky konzervativní filmový kritik. On často kritizuje že tradiční filmový průmysl má záporný postoj k náboženství. Byl jedním ze židovských hlasů v Americe, který chválil Mela Gibsona a kontroverzní snímek The Passion of the Christ
(2004). I po Gibsonově incidentu s řízením pod vlivem alkoholu v červenci 2006, Medved nadále obhajoval Passion (zatímco odsoudil Gibsonovy antisemitské poznámky)"


Anglicky (to by Minda smazala) http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Medved#Movie_reviews

P.S Medved taky nemá rád South Park jako editor Zvědavce [chechtot]

112342

02.08.2006 07:20

Ano, tohle je holocaust

RE:

Emma Bovary 84.?.?.?

>Tak premejslim Emmo, vy jste filmovy expert. Je to lepsi nez treba Schindleruv seznam?<

Nevím mne to přijde stejný jsou mnohem horší filmy i lepší filmy. Ti co
chodí na IMDB to vidí takhle.

The Passion of the Christ 7.3/10 (45,887 votes)

Schindler's List 8.8/10 (126,163 votes)

112398

02.08.2006 07:26

Ošklivé káčátko Mel Gibson

Svět podle Gibsona

Emma Bovary 84.?.?.?

Bigotní ultrakonzervativní katolicismus z doby před II vatikánským koncilem jako alternativa "NWO" Ne to opravdu ne [bliji]

Btw: Gibson ted točí film o pádu Mayské říše (Apocalyptico). Historici už ted se chytají za hlavu co z toho vyleze.

112399

02.08.2006 17:53

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Svět podle Gibsona

Emma. 84.?.?.?

No já nevím jestli má smysl komparovat Gibsonovy a Spielbergovy filmy aspon ne co do kvantity Mel natočil zatím jen tři celovečerní filmy první až v roce 1993 (btw vůbec ne špatný) "The Man Without a Face " Spielbergův první film (mnohem lepší než Schindelrs list) "Sugarland Expres" vznikl o dvě dekády dřív. Nejlepší Spielbergův film je asi ne moc známý "Empire of the Sun (1987)" . Kvalitativně jsou podle mne Gibson a Spielberg zhruba na stejné urovni (podobný typ režiséra je i Clint Eastwood) točí komerční filmy pro masové publikum které na rozdíl od většiny ostatní produkce Hollywoodu nejsou úplně hloupé ale rozhodně nikdo z této trojice z mého ryze subjektivního pohledu nepatří k tomu nejlepšímu v současné americké kinematografii i když všichni mají (na rozdíl od některých podle mne talentovanějších režisérů) aspon jednu cenu Akademie.
P.S Nedokážu posoudit historickou hodnověrnost filmu Munich nicméně vím že pro-sionističtí kritici vyčítali filmu relativizaci celého sporu kde není přesně vymezeno dobro a zlo (což je ovšem dobře) asi čekali něco na způsob majora Zemana nebo kapitána Klosse.
Názory lidí kteří tento film viděli jsou zde http://www.csfd.cz/film.php?211208

112475

02.08.2006 18:03

Ano, tohle je holocaust

Věděli jste

Emma. 84.?.?.?

Že Hizballah a Israel byli kdysi spojenci

http://www.blisty.cz/2006/8/2/art29604.html

112476

02.08.2006 19:49

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Svět podle Gibsona

Emma. 84.?.?.?

Ale jo pane Táborský vždyt to taky píšu Spielberga sem zatáhla Minda. Ale psst jsme off-topic.

112490

02.08.2006 23:01

Ano, tohle je holocaust

RE: Jdou se bozkat s Goebbelsem, paní Bovaryová!

Emma. 84.?.?.?

>Pokud jde o ten černý seznam, tak jste původně (112198) napsala:
>Medved ... ani Horowitz nejsou na žádným blacklistu "self-hating >Jews".
To slovo žádným jsem v citátu zdůraznil, protože jste ho potom zásadně, podle pravidla "nehodící se škrtněte", vynechávala. Ve Vašem původním textu to slovo žádným může pouze znamenat, že žádný takový černý seznam "self-hating Jews" neexistuje (jak jsem to četl já) anebo že s určitostí víte, že na žádném takovém černém seznamu (kterých je požehnaně - ne nutně pod titulem SHIT - a různých podle zaměření té které židovské agentury nebo organizace) ti dva pánové nejsou a to Vy vědět ani nemůžete, protože většina z nich není publikována nebo je přímo "tajdův". <

Jasně bylo to myšleno tak že ani Horowitz ani Medved nejsou na tom "shit-list" seznamu co jsem později postovala a předpokládám že nejsou na nějakých podobných seznamech at už tajných nebo veřejných vzhledem k jejich extremně pro-Israel stanoviskům. Jestli tím slůvkem "žádný" to z vaší strany bylo pochopeno tak že tyto seznamy neexistují tak se za toto nedorozumění omlouvám.

>Se čtením Medveda neztrácím čas; nečtu filmové kritiky, myslím si, že jsem schopen si udělat o takových filmech svůj vlastní názor. A také v podobných filmových žánrech nehledám ani pravdu ani poučení.<

To je možná chyba a ta vaše slavná recenze by pak vypadala třeba jinak. Jasně že nemá smysl číst filmové recenze tady ale šlo o to že vy jste o tom filmu sám psal a tohle berte jako čistě můj subjektivní názor na vašem místě bych si pár recenzí přečetla je možné že by vás to mohlo přivést k nějakým dalším myšlenkám at už by jste reagoval polemicky nebo souhlasně.

112512

02.08.2006 23:07

Ano, tohle je holocaust

RE: Jdou se bozkat s Goebbelsem, paní Bovaryová!

Emma. 84.?.?.?

>A pokud jde Gibsonova "Krista" vy jste alespon v této kauze na stejné straně jako tito dva radikální sionisté.
Tak to Vám musí zatraceně strašit na majáku. Vyvozujete-li to z mého článku, který jsem tehdy napsal na Zvědavci, tak si zaplaťte předplatné a celý si ho znovu přečtěte, když Vám neslouží paměť a zdravý rozum.<

Nemám předplatné Zvědavce takže ten článek si znovu přečíst nemůžu ale meritum sporu bylo v tomhle ADL hlavně její předseda Foxman tvrdili několik měsíců před uvedením filmu že je antisemitský (čímž udělali jak správně v vašem "Kacíři z Hollywoodu" hned zkraje poznamenáváte filmu bezplatnou reklamu) Horowitz i Medved s tímto stanoviskem polemizovali vy v závěru toho článku tvrdíte to samé pokud si dobře pamatuji takže v tomhle bodě jste se paradoxně ač jinak velký kritik israelské politiky byl v jedné lajně s dvěma prominentními představiteli US sionistické intelektuální lobby. Nic víc nic mín. Já v tom nevidím nic nelogického občas prostě můžeme mít stejný názor jako někdo s kým jinak z 99 procent nesouhlasíme.
Pokud vím tak i s "Rasputinem" Petrem Velikým "hlásnou troubou Šaronovou" jak jste ho trefně nazval jste se kdysi na čemsi shodli.

>To celé je ovšem prkotina a já na to reaguji jen proto, že jste se toho podvraťácky chytla jako hovno košile, abyste odvrátila pozornost od meritu diskuze - a promiňte mi, prosím, mé výrazivo, jste-li skutečně žena.A takové to podvodné, naoko bránění "vyšších principů mravních" (jako když ACLU zastupuje u soudu právo "neonacistů" pochodovat v uniformách a s prápory ve Skokie) je na oblbování naivního obecenstva.<

To vaše výrazivo je mi ukradené ale jak tohle f..k souvisí s Gibsonem?

112513

02.08.2006 23:36

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Svět podle Gibsona

Emma. 84.?.?.?

>Mno a k tomu jeho chlapství, smím-li. Ve rvačce v hospodě, ve zjevu nebo v posteli by si Spielberg v porovnání s Gibsonem ani neprdnul, to je fakt.<

Nezapomínejte že Mel Gibson jako katolík navíc předkoncilní a tradicionalistický praktikuje sex jen za účelem zplození potomků jinak It's a Sin jak se zpívalo v jednom hitu na konci 80s. I tu svoji drahou polovičku sbalil přes nějakou katolickou seznamku. Jinak v Hollywoodu jsou větší sympatáci než Gibson.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/29/Harrisonford.jpg

http://www.corpsstories.com/keitel.jpg

http://www.cah.net/2004/images/Michael-Douglas-large.jpg

112515

02.08.2006 23:45

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Svět podle Gibsona

Emma. 84.?.?.?

>Jo, a ABC mu v důsledku jeho výroku v opici vypověděla smlouvu na natáčení documiniserie o holohaxu.<

O tom nic nevím na imdb o tom není v jeho filmografii žádná zmínka http://www.imdb.com/name/nm0000154/ předpokládám ale že v tomhle měl hrát roli jako producer nebo executive producer. Aspon že ten dokument o Leonardovi Cohenovi stihli dokončit ještě před tou jeho opileckou story.

112517

03.08.2006 22:40

Ano, tohle je holocaust

Israel: Údajně 40000 dezertétů/-ek

Emma. 84.?.?.?

http://www.eportal.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=742

Ten článek klidně přeskočte je to jen propagační leták na demonstraci (zatím tam nikdo nenapsal jak to proběhlo[smích])

To o dezertérech tvrdí někdo v diskusi pod článkem

112597

04.08.2006 00:18

Ano, tohle je holocaust

RE: Israel: Údajně 40000 dezertétů/-ek

Emma. 84.?.?.?

>Dobře dělají! To už říkal Jiří Janeček na Psu, že zná plno Židů z Israele, kteří jsou v pohodě a proti hnusné politice své vlády protestují. Onehdá mi v telefonátu americký občan sdělil, že prý (podle jeho známých Israelců) do té poslední invase do Libanonu prý Israel žene americká neoconská junta.<

Jak ale tohle vysvětlit někomu kdo řekne já proti Židům nic nemám ale nejlepší by bylo kdyby všichni odešli do Israele?
Jenže je ale fakt že tak 80 až 90 procent Israelců svoji vládu podporuje aspon to tvrdí mainstreamová média. S těmi neo-cony je to asi pravda protože už před Irákem se mluvilo že je to jen první krok k radikální přeměně Middle East a jednou z dalších fází měla být i likvidace Hizbollahu. Akorát tím že se to v Iráku nějak zadrhlo tak to nedělá přímo americká armáda.

112605

05.08.2006 03:58

Ano, tohle je holocaust

RE: Jdou se bozkat s Goebbelsem, paní Bovaryová!

Emma. 84.?.?.?

>Jednou z těch známějších heretiků byla britská herečka světového formátu Vanessa Redgrave, která si svým vynikajícícím dokumentárním filmem The Palestinians vysloužila zuřivý hněv a exemplární pomstu židovstva. Navrch si to polepila hned po uvedení Palestinců, když v přijímacím proslovu za Oskara (dostala ho za herecký výkon v protinacistickém filmu Julia) přisypala soli do bolístky označením sionistů za kořen palestinského problému.<

S názory Vanessy Redgrave nemám problém a v podstatě s nimi souhlasím ono těch jejich politických aktivit bylo a je víc http://en.wikipedia.org/wiki/Vanessa_Redgrave#Political_Activism

Jinak pokud jde o Mela i Jodie Foster tvrdí že není antisemita
http://www.usatoday.com/life/people/2006-08-04-gibson_x.htm?csp=34
a ta je chytřejší než my tak to asi bude pravda. Považujte tímto naši diskusi za uzavřenou.

112716

05.08.2006 18:46

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Velice mě těší většina blbých propagandistickych shabes boy příspěvků

Emma. 84.?.?.?

Ad SME: Vysvětlete mi tohle. Autor tady SME silně kritizuje http://www.narmyslenka.cz/view.php?nazevclanku=sumrak-eur%F3py&cisloclanku=2006080003 ale podle webu který rediguje http://www.prave-spektrum.sk/ je to extrémní příznivec "USraele"

112750

05.08.2006 21:01

Ano, tohle je holocaust

RE: Jdou se bozkat s Goebbelsem, paní Bovaryová!

Emma. 84.?.?.?

>Redgrave si sice hodně dlouho po svém střetu se zapšklou sionistickou Nemesis biografického průmyslu už ani nešmrncla, jak jí slíbili, ale prokázala tři věci: zaprvé, že má, na rozdíl od Branda a Gibsona, koule a nedala se zastrašit k ubožáckému odprošování. Zadruhé, že je chytré děvče, protože ví, že takové odprošování je na kulové kemo - postižený stejně zůstane na jejich černém seznamu a Židi ho jen použijí pro svojí propagandu. A zatřetí, že židovská moc je jen papírový tygr, založený na připosranosti, prospěchářství nebo blbosti ostatních.<

Jak to myslíte "hodně dlouho" další nominace po Julia byla v roce 1985 a pak 1991 za Howards End (to ale pravda není hollywoodský film)

http://www.imdb.com/name/nm0000603/awards

On je ale přece jen dost podstatný rozdíl když někdo nadává do "fucking jews" a když jen kritizuje Israel a označí ho za hlavní příčinu všech problémů na Middle East. To první je pro mne nepřijatelné, to druhé přijatelné a dokonce s tím souhlasím.

112757

07.08.2006 22:42

Je na čase vyloučit USA z RB

RE: dopis..pokrač.3

Emma. 84.?.?.?

>>Loucim se s prispevateli do Zvedavce a preji jim vse nejlepsi.

ja vam tiez, pan Nohejl<

Jednomu by z toho slza ukápla že

112929

08.08.2006 20:31

Spějeme do záhuby

RE: Hail Jorg

Emma. 84.?.?.?

Ad1) Haider je v podstatě politická mrtvola. Vstupem FPO do Schusselovy vlády ztratil cca 2/3 voličů respektive by to bylo ještě víc pokud bychom vycházeli ze současné podpory Haiderovy BZO a nesečitali podporu pro obě nástupnické strany Haiderovu BZO a FPO už bez Haidera. Le Pen díky tomu že je v opozici (pokud se ve Francii nezmění volební systém tak asi navždy) získává podporu (hodně pomohli rioty na předměstích koncem lonského roku) ale případný i když krajně pravděpodobný podíl na vládě by vedl k témuž jako v Rakousku. Tyto strany získávají hlasy tzv protestních voličů znechucených různými aférami vládnoucích stran (v Rakousku měli před nástupem haiderovců do vlády obě strany SPO a OVP rozdělená místa ve správní správě až na uroven mateřských škol a tento klientelistický systém díky Haiderovi který sehrál svoji historickou pozitivní úlohu "užitečného idiota" skončil) a obavami ze zejména muslimských imigrantů čímž se dostáváme k ad2) vzestup těchto stran absolutně nesouvisí s politikou USA nebo Israele podobné strany existují a mají vzrůstající podporu i v několika dalších zemích ale třeba v Dánsku nebo Norsku (tady zase pomohli obrázky Mohameda) jejich představitelé vůbec nekrititují USA nebo Israel vystupují vyhradně vůči mimoevropským imigrantům hlavně muslimům, prosazují různá populistická opatření jako snižování daní etc. Z podobného soudku byl i Pim Fortuyn nebo strana UKIP.

113100

11.08.2006 00:29

Co říci muži, jehož rodina je pod troskami?

RE: Je Robert Fisk poskok Zionistov?

Emma. 84.?.?.?

Není to to z toho serveru kde se píše že Klansman David Duke je sionistická loutka? To už je hodně těžká paranoia.

113438

12.08.2006 03:08

Americký velvyslanec při OSN Bolton: Mrtvý Libanonec má menší cenu než mrtvý Izraelec

RE: otevřené psaní bylo adresováno generálnímu tajemníkovi OSN

Emma. 84.?.?.?

Ten článek vychází z jednoho staršího projevu židovského fašisty a zakladatele JDL Kahaneho kterého odpráskl v NYC nějakej Arab. Jen některé věci jsou tam přidané třeba to o Putinovi a Čečensku (což je snad jediný racionální moment uprostřed ostatních blábolů)

113602

16.08.2006 00:34

Příměří začne v šest hodin ráno...

RE: 4 Google

Emma. 84.?.?.?

Mne by zajímalo jestli je "googel" opravdu tak blbej a na tu mystifikaci s vašim členstvím v KSČ skočil nebo to od začátku bral jako hru a recipročně si dělal prču on z vás. V tom prvním případě je to politovánihodné, v druhém palec nahoru pro něj.

113993

16.08.2006 00:56

Osvěžující inspirace z Orientu

RE: pěkný obrázek

84.?.?.?

Hauer (btw: Jak je ten Svět malej narodil se ve stejným městě kde bydlí jeden ze zdejších diskuterů) byl stejně nejlepší jako replikant Roy Batty v Blade Runner.

113995

17.08.2006 00:23

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

Ta fotka je dobrá

Emma. 84.?.?.?

To by byl hodně funny let.

114137

17.08.2006 02:12

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

Emma. 84.?.?.?

Trodasi jako odborníka na karikatury zkuste najít toho Olmerta v parodii na Schindlerův seznam. Tady si už na to potrefení stěžují http://www.euportal.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=872

Mělo by to být tady jestli to teda zatím nevaporizovali

www.dagbladet.no

Norsky neumím

114153

18.08.2006 23:21

Kdo zvítězil v Libanonu?

RE: vyzera to na to,

Emma.P 84.?.?.?

Tohle je docela humorné na webu Mladé Pravice se už ozvali
http://www.eportal.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=747
Mladá Pravice jsou bývalá místní organizace MK kterou vyloučili protože se paktovala s neonacisty z Národního Odporu. Osobně si ale myslím že názor (asi) slečny Paškové je v této organizaci na rozdíl od jiných silně menšinový

http://www.socsol.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=173&Itemid=1

http://www.socsol.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=176&Itemid=1

114374

19.08.2006 22:00

Kam se poděl čtyřmiliontý návštěvník?

Dotaz

Emma. 84.?.?.?

Přibližně z které doby je ten případ s neuspěšným únosem svazarmovského letadla?

(Prosím, držte se tématu. Nenuťte mě, abych celou tuto větev smazal. Editor.)

114447

19.08.2006 22:57

Falešný a prázdný premiér

RE: Falešný a prázdný Král

Emma. 84.?.?.?

>Proč unavujete čtenáře Zvědavce nenávistnými kecy jako vystřiženými z bulváru? Článek neobsahuje nic nového ani zajímavého, pouze drby a vyjádření Vaší averze k ODS a skrytého obdivu Paroubkovi... Klidně si ho obdivujte, ale neunavujte s tím.<

Krále teda moc nemusím ale podezírat ho ze "skrytého obdivu k Paroubkovi" je opravdu to poslední co by mne napadlo. Doufám že v té ODS-ce pokud jste členem zastáváte nějaké bezvýznamné místo protože víc takových myslitelů to by bylo dost tragické.

114451

22.08.2006 21:47

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: Josef Hausmann

Emma. 84.?.?.?

>Vřele doporučuji knihu J. Hausmanna - Nahota feminismu.
http://www.alman.cz/cze/detail/?&gid=002268<

To teda neznám ale jestli je na to na stejné urovni jako ta první knížka pana Hausmanna pak je to ztráta času některé argumenty by hravě vyvrátil žák prvního stupně ZŠ nemluvě o několika Hausmannových TV vystoupeních kde působil jako trouba (možná má jen trému před kamerami?) ale ta Oleanna kterou tu kdosi zminoval není špatná.

http://en.wikipedia.org/wiki/Oleanna_(play)

114688

24.08.2006 02:11

Zündelova obhájkyně obviněna z popírání holocaustu

RE: dnesni zavirani za ideozlocin je poprenim svobody slova

Emma. 84.?.?.?

Tu karikaturu Yehudy Omrda převzali na tomhle servru z nové vlasti mistra Vodníka http://www.elsevier.nl/nieuws/buitenland/nieuwsbericht/asp/artnr/107917/

Jinak v Israeli se o tom prakticky nepsalo, ADL je taky zticha za to už brečí že AI je "anti-Israel bias" http://www.adl.org/PresRele/IslME_62/4878_62.htm [bliji]

To srovnání s Muhammadem je nesmysl protože míra ohlasu který obě karikatury vyvolaly je naprosto neporovnatelná. Navíc i s tím Muhammedem to nebylo tak jednoduché ve Státech si to troufli otisknout jen ve Philadelphia Inquirer to jsou regionální noviny. Ambasadoři si stěžovali v obou případech to je asi tak všechno co ty dvě kauzy mají společného.

114869

25.08.2006 01:32

Zündelova obhájkyně obviněna z popírání holocaustu

RE: jak v ČR

84.?.?.?

Že je Bc politických věd Kalinovský blb je jasné už delší dobu ale toto [chechtot] [chechtot] to skoro vypadá že ho nasadil Mossad

115025

25.08.2006 22:12

Jak Britské listy upravují smysl článků, ze kterých citují

RE: THANK YOU FOR SMOKING-Děkujeme, že kouříte

84.?.?.?

>Pořád mi k chlapům to kouření patří... [smích] . Mindy<

Na to bacha kouření snižuje hladinu testosterolu.

115126

27.08.2006 19:43

Topolánek padá, Kalousek již dopadl

RE: Cesi si nikdy neumeli vladnout

Emma. 84.?.?.?

>nie je preto divne, ze sa v ceskej ankete:
"Koho by som chcel mat za suseda?" usadili tieto dve skupiny na dvoch poslednych prieckach.<

Ktoré dve skupiny?
Jinak tohle rýpnutí si neodpustím srovnáme li přínos Madarů a Slováků vědě a kultuře v globálním měřítku tak pro jednu z těchto skupin to moc dobře nedopadá.

>vztahy medzi skutocnymi slovakmi a cechmi zostanu nadstandartne a jedinecne<

Tuto jedinečnost a nadstandartnost nám v praxi nejlépe předvedli vlastenci a bojovníci s židobolševismem z Hlinkovych gard cca v období 1938-39. Někteří pamětníci by se ještě v Česku našli.

115235

27.08.2006 23:03

Topolánek padá, Kalousek již dopadl

RE: Cesi si nikdy neumeli vladnout

Emma. 84.?.?.?

Na co konkrétně se vlastně ptáte?
Jinak je samozřjomě pozitivní že vaše sympatie k občanům sousedního Rakouska nezměnili i jejich aktivity (oprávněné ale pro většinu Čechů nepochopitelné) ohledně "Atomkraftwerk "Nein Danke" Temelin".

115240

28.08.2006 03:03

Topolánek padá, Kalousek již dopadl

RE: Cesi si nikdy neumeli vladnout

Emma. 84.?.?.?

>no, aby sme nechodili okolo horucej kase, posledny koho cesi chceli mat za suseda, bol cigan. predposledny bol zid.<

Tak to kecáte to první vám věřím ale tahle anketa (btw: dost uhozená) se ptala asi na deset etnických skupin a jevreji byli v té části kde nepřijatelnost byla pod padesát procent. Člověk si těžko může pamatovat přesná čísla ale mám dojem že i Poláci a Němci dopadli o něco hůř.
S těmi Slováky je to tak jak jste psal.
Pokud to bylo jinak tak sem hodte konkrétní link please.

115246

28.08.2006 14:12

Topolánek padá, Kalousek již dopadl

RE: Cesi si nikdy neumeli vladnout

Emma. 84.?.?.?

>samozrejme, ze o bola "uhozena" anketa, vsetky su take.
pre vas ale zrejme hlavne tie, kde jevreji nevyhravaju.
a "nejuhozenejsi" anketa bola asi ta, v ktorej väcsina europanov odpovedala na otazku, kto je najväcsi agresor na svete, ze su to jevreji.<

To je neuveřitelné co vy dokážete zmotat dohromady [smích]))
Mezi názorem "Izrael nejvíce ohrožuje světový mír" a "Nechci za souseda Žida"
je velmi ale opravdu velmi velký rozdíl. Protože v tom prvním případě klidně i já odpovím kladně a přidám k tomu x dalších států (btw: tenhle průzkum ovšem neproběhl v Česku ani na Slovensku) kdežto v druhém případě považuji jakoukoli kladnou odpověd týkající se jakéhokoliv etnika, rasy, nebo skupiny s odlišnou sexuální orientací ne snad přímo za rasismus ale za projev omezenosti a obyčejné lidské blbosti.

>ja si presne cisla tiez nepamätam, ale viem, ze jevreji boli predposledni.<

Bud záměrně lžete nebo máte velice mizernou pamět. Skutečně tato anketa někdy v devadesátých letech proběhla. Jako nejméně oblíbené etnikum které dotazování uváděli byli Romové cca 80 až 90 procent. Nejméně vadili Slováci. Ale zcela určitě Židé neskončili v neoblíbenosti na druhém místě za Romy. Pak mne napadá ještě jedna možnost. Může se taky jednat o vaše zbožné přání které se rozvinulo do bludné poruchy. Pak je nejvyšší čas se začit léčit. V tom případě přeji hodně štěstí na kvalitní odborníky a naději že vše se v dobré obrátí. [mrknutí jedním okem]

115283

28.08.2006 14:18

Topolánek padá, Kalousek již dopadl

RE: Cesi si nikdy neumeli vladnout

Emma. 84.?.?.?

>a ak si clovek porovna, co plodite napr. nezvedavcovi a na zvedavcovi, ste, alebo strasne amatersky provokater, alebo strasne jednoduchy, naivny tvor.
<

Mne by vážně zajímalo pane chytrý kdo z přispěvatelů ze Zvědavce (na ten druhý web ptát se je asi zbytečné) plodí nenaivní a nejednoduché příspěvky a vidí tak ten Svět nějak celý ve své složitosti a komplexnosti. Patrně někdo jako trodas nebo R.I.P Nohejl ne [chechtot] [chechtot]
Pak ovšem díky Bohu za moji naivitu a jednoduchost.

115284

28.08.2006 21:51

Pokus o protest

RE: Skutečně zvláštní

Emma. 84.?.?.?

Problém není v tom že se demonstruje pro nebo proti Israeli. V době největších bojů v Libanonu byla v Praze i protiisraelská demonstrace mnohem početnější než ta včera, kterou dohromady organizovalo několik skupin a obešlo se to bez zásahu PČR protože tam nebyli náckové. Nevím jestli ta včerejší akce byla přímo organizovaná Národním Odporem nebo se na tom jen přiživili každopádně NO je zřejmě prolezlá agenty BIS takže A.C.A.B měli echo dopředu a podle toho to dopadlo.

115312

28.08.2006 23:25

Pokus o protest

RE: Skutečně zvláštní

Emma. 84.?.?.?

No diktatura říkejme tomu spíš kontinentální evropské pojetí práva na shromaždování a svobody slova které má ve srovnání s angloamerickým svoje limity i když Mr Táborský by vám osvětlil že aktivity ACLU ohledně Skokie, Illinois byly taky židovina. Jasně represe proti neonacismu jsou kravina némlich kdy si na takové akci sleze pár zoufalců a zcela jistě kontraproduktivní viz http://www.severskelisty.cz/kaleido/kale0173.htm.
Osobně si ale myslím a samozřejmě se mohu mýlit kdyby stejnou akci i s tím maršem k ambasádě státu Israel pořádal třeba nějaký "Svaz českých muslimů" obešlo by se to bez takových policejních manévrů.

115322

29.08.2006 00:17

Pokus o protest

RE: OT

Emma. 84.?.?.?

Podle těch vašich počtů vycházite z premisy že ty 4 miliony na staré tabuli byly všechno Židé. To je ale dost zásadní omyl.

115324

29.08.2006 01:13

Pokus o protest

RE: OT

Emma. 84.?.?.?

Takže ještě jednou stará tabule 4 miliony obětí z toho dle vás 3 miliony Židů (6-3 je opravdu 3 [smích]))
a 1 milion ostatní.
Nová tabule 1,5 milionu obětí z toho 1-1,1 milion Židů, zbytek ostatní (což by btw znamenalo že i počet nežidovských obětí z Auschwitz byl taky minimálně poloviční)
Jenže nikdo aspon já o tom nevím před rokem 1990 tvrdil že v Auschwitz-Birkenau zemřelo 3 miliony Židů to je z kontextu vytržená interpretace revizionistů ve skutečnosti oficialní propaganda uměle zvyšovala počty obětí z řad politických odpůrců nacismu hlavně komunistů což by do jisté míry vysvětlovalo ty změny na tabulích.

115329

29.08.2006 01:17

Pokus o protest

RE: Skutečně zvláštní

Emma. 84.?.?.?

>No, od te doby co clovek v "anglosaskem pojeti" svobody shromazdovani muze demonstrovat jen v oplocenych a okamerovanych zonach daleko od civilizace k tomu urcenych bych tvrdil ze i v CR jsme na tom jeste lepe - pres tyto excessy... [zahanbení]
<

To ale nic nemění na tom že neo-nazi demo a to i s máváním hakenkrajci by na rozdíl od Česka v USA prošla. Není to tak dávno co jedna ve Washington D.C byla.

115331

29.08.2006 01:57

Pokus o protest

RE: OT

Emma. 84.?.?.?

>Naopak ti, kterým se za "čárou" daří, si dobré slovo pro starou vlast vždycky najdou.<

To myslíte Ctirada a Josefa Mašíny?
Nevím co ten Mike dělá každopádně ty jeho "protiargumenty" opravdu stojí za to [chechtot] http://www.dfens-cz.com/comment3.php?akce=fullview&cisloclanku=2006082201&page=0&style=

115332

29.08.2006 20:45

Pokus o protest

RE: Skutečně zvláštní

Emma. 84.?.?.?

>Podle me by "nackove" nevadili, pokud by sli k velvyslanectvi USA,treba... [zahanbení]<

http://www.blisty.cz/2006/8/29/art30060.html

115390

30.08.2006 01:16

Topolánek padá, Kalousek již dopadl

Naivní dotaz

Emma. 84.?.?.?

>a viete, kde si vsetkych tych oscarov, nobelove ceny, rast dph, ceny roznych nadacii, rotschildove ceny za kulturu alebo prinos k sireniu zidovskej kultury<

Patří do toho i Sophie Prize?

http://www.sophieprize.org/

115408

30.08.2006 19:26

Pokus o protest

RE: To je strašné - opravdu je v nás tolik antisemitismu?

Emma. 84.?.?.?

>Nu a poslední místo- Bramborové - vyhrávají židé z Usraele,kteří ač mají přesně stanovené ceny v ozdravných pobytech- jsou ochotni při vstupní lék. prohlídce smlouvat s lékařem o cenách jednotlivých lázeňských procedur,spekulovat o kdejakých možných úsporách a mnohdy se stává pracovnicím na jednotlivých lázeňských kůrách,že se vesměs tito snaží za 1/3-cenu procedury tuto proceduru získat tzv."Na černo" ! Dále o jejich snahách šikanování lázeňských pracovnic se zde nebudu rozepisovat,protože i ta vana na Perličkovou koupel je 100x čistčí,než jejich "MYKVE" Prostě se chovají jak cikáni u nás v Čechách !!<

Tyto patrně pravdivé historky ač třeba z uplně jiného prostředí se tady objevili už několikrát i když nevím jestli se ti israelští pacienti dají takhle jednoduše
charakterisovat už jen proto že půlka obyvatel tohoto státu má kořeny někde v Polsku nebo na Ukrajině a druhá půlka v zemích jako Maroko, Jemen nebo Iraq. Ale třeba lázenskou péči využívá jen nějaká specifická skupina.

115475

01.09.2006 21:03

Odpovídá Noam Chomský

RE: žvatlání starého pomateného dementa

Emma. 84.?.?.?

>Pane, vy děláte pro Židy v pravdě medvědí práci! Jste fanatik podobného typu, jako třeba právě trodas...<

Ono je to mnohem horší. Trodas sem píše jen sám za sebe. Nillbert se stylizuje do role příznivce organizace (Kahane Chai) která je na seznamu teroristických organizací vedle v článku zminovaného Hezbollah i podle MZV země která je jinak nejvěrnějším spojencem státu Israel.

115720

01.09.2006 21:50

Odpovídá Noam Chomský

RE: Pane Stworo!

Emma. 84.?.?.?

>(JAk jsem z tohoto webu pochopil, kdo je Izraelec a neprotestuje proti vojenským akcím v Libanounu je zde označen za sionistu)<

Jenže právě postoj k "anti-teroristické operaci" v Libanonu je jednou z věcí jak spolehlivě určit kdo je a kdo není sionista. I když Nillbert je v množině lidí kteří tuto operaci podporovali extrémním případem.

>je stejné, jako kdybych tvrdil, že Google, nebo Trodas jsou typickými reprezentanty většinového názoru v západním světě.<

Potud souhlas.

115726

01.09.2006 23:18

Odpovídá Noam Chomský

RE: snažíte se argumentovat

Emma. 84.?.?.?

>jste velmi subjektivní. Kdysi dávno vládnul v USA jeden "primitivní, hloupý herec". Ten hloupý herec, kterému se intelektuální elity universit východního pobřeží nonstop pochechtávaly vyhrál studenou válku a obnovil lesk USA jako velmoci. DNes se mu stavějí pomníky na nenaleznete v USA politika, nebo historika, který by se mu posmíval.<

Udajně zásadní vliv R.R na konec režimů tzv realného socialismu považuji za mýtus šířený různými politicky podobně orientovanými historiky. Důvody konce "realného socialismu" se nedají zredukovat "Reagan to za nás vyhrál".)A obnovení USA jako velmoci? Invaze na Grenadu, bombardování Lybie a podpora zabijáků z contras (viz ten projev od Pintera na který odkazuje "google".

>JB je politik a tvrdý protivník, a američanům má co říci. A nejsou všichni "hloupí a primitivní", jak tvrdí evropská propaganda.
Podcenění protivníka znamená jediné - vždy prohrajete.<

Jistě že ne všichni co volili Bushe v druhém termínu jsou hloupí a primitivní. Nicmémě počet Američanů kteří Bushe podporují klesá kvůli irácké válce, obrovskému deficitu a nezvládnutí následků Katriny. Kritika jeho politiky nepřichází jen ze strany jeho přirozených protivníků ale i od konzervativců. Obecně v USA se objevují čím dál víc protiválečné tendence proč myslíte že Liebermann prohrál primárky s Lamontem?

115740

02.09.2006 02:06

Odpovídá Noam Chomský

RE: Drahý Guugliku!

Emma. 84.?.?.?

>je to jedinecny fenomen na celom svete.<

Není. Bohužel.

115751

02.09.2006 03:01

Odpovídá Noam Chomský

RE: žvatlání starého pomateného dementa

Emma. 84.?.?.?

Klid Nill Nulo. Dement není to by ho MIT dávno poslala do penze.
Ale něco pro uklidnění [smích]) http://patriot.bloguje.cz/374387-pichani-do-vosiho-hnizda.php

115754

02.09.2006 03:09

Označení ‚pět pitomců‘ nestačí

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Emma. 84.?.?.?

Guglik možná dostal občanství kvoli svojej materi. SRN udělovala v 80s automaticky občanství všem Ost-Deutsch z tehdejšího SSSR, Rumunska a podobných končin ihned po příchodu do Západního Německa na rozdíl od Turků kteří ho tehdy nedostali ani po x-letech. Pro Čechy bylo v osmdesátých letech problém získat azyl nejen v Německu ale vůbec v Evropě (nepočítám vyjímky jako VyAsanovaný Vlasta Třešnák a Švédsko) od srpna 68 už uplynula hezká řádka let. Hodně lidí šlo tehdy do Austrálie (aspon od nás z rodiny) něco brala Kanada.

115755

03.09.2006 00:46

Střílení psů v Iráku

RE: Ble :-/

Emma. 84.?.?.?

V ozbrojených složkách jako je policie nebo armáda je větší procento lidí s násilnickými a sadistickými sklony než v běžné populaci. Mnohá fakta včetně tohoto o tom vypovídají.

115799

03.09.2006 20:34

Odpovídá Noam Chomský

RE: Oprava

Emma. 84.?.?.?

>V Bratislavě došlo k brutální vraždě kněze tajné církve, myslím že v polovině 80.let. Na netu jsem o tom ale nic neobjevil, v podezření byla StB.<

Mám dojem že k tomu došlo někdy kolem roku 1981. Psalo se tom jako o "československém Popieluszkovi" Po změně režimu o tom byli nějaké články v novinách co vydával Cibulka a v Respektu. Vzhledem k tomu že došlo k rozpadu státu tak pochopitelně v Česku se to nijak nevyšetřovalo.

115872

04.09.2006 20:55

Bývalý Norimberský Žalobce: „Bush i Saddam by měli čelit stejnému procesu“

RE: Bývalý norimberský ....

Emma. 84.?.?.?

>soudce se asi zbláznil, no má na to věk, přejme mu to. Nazvat bombardování Německa a Japonska ve válce, kterou tyto státy vyvolaly vražděním je opravdu mimo.<

To je ale naprosto běžný názor i mezi některými britskými a americkými historiky a to nemyslím Irvinga.

115935

05.09.2006 20:54

Vkládání slov do Ahamadínedžádových úst

RE: spiknutí proti hodnému panu neřádovi

Emma. 84.?.?.?

To jsou protiargumenty trochu OT a když jsme u toho tak ta Lalli nedopadla nejhůř na rozdíl od paní Zahry Kazemi http://www.payvand.com/news/03/jul/1190.html

Pokrytectví Nillberta je někde jinde. Nejradikálnější křídlo israelské nábožensky orientované krajní pravice se od Ahmadinejada v těch věcech co mu Nillbert vytýká zase tak moc neliší.

116029

06.09.2006 02:39

Vkládání slov do Ahamadínedžádových úst

RE: Jen si na moment predstavme,

Emma. 84.?.?.?

>ze sdelovaci prostredky nevlastni Zide, ale nekdo jiny - treba Cesi. Byl by to uplne jiny svet. [smích]<

Já se přimlouvám za Eskymáky v horším případě za Evenky

116052

http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/5321376.stm

116227

08.09.2006 22:28

Vkládání slov do Ahamadínedžádových úst

RE: Co Ahamadínežád říkal?

Emma. 84.?.?.?

Každopádně Ahmadinejadovi výroky nejsou zdaleka tak jednoznačné jako výroky tureckého premiera o jiné genocidě a tady se nic moc neděje.

http://www.panarmenian.net/news/eng/?nid=19118

116264

09.09.2006 20:35

Izrael se obává odplaty za válečné zločiny proti Libanonu

RE: Btw

Emma. 84.?.?.?

Jedná se IMHO co zde bylo v jednom článku nazváno jako "kultura sebezahleděnosti" To neplatí jen pro Israel ale s velké části i pro USA kde se to nejvíc projevilo po 9/11. Ostatně soudím že něco podobného hrozí každému národu který podlehne démonům falešného rádobyvlastenectví a militarismu. Německo v letech 1933-45 je názorným příkladem. I v České republice je početná skupina lidí kteří bud ignorují zločiny proti civilistům během odsunu českých Němcu v letech 1945-46 nebo je schvalují jako "spravedlivou odplatu"

116284

16.09.2006 21:57

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

RE: Jiz nejaky cas ctu Makowa

Clevinger 84.?.?.?

Makow mi přijde jako ultrakonzervativní magor. Dokonce mu vadí i bikini.[chechtot]

http://www.savethemales.ca/180902.html

116863

17.09.2006 00:16

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

Prorok Makow

Clevinger 84.?.?.?

>Pak v listopadu zvolíme demokraty a v roce 2008 zvolíme Billa Richardsona (guvernéra Nového Mexika) nebo někoho podobného. Přijde doba obnovy, doba laskavějšího, milosrdnějšího fašismu. Poskytne vám to čas naplánovat další krok.“<

Jen pro zajímavost stejné předpovědi měl na svém webu Makow už před prezidentským matchem 2004 včetně těch frází "o milosrdnějším fašismu" Jak to nakonec dopadlo není třeba připomínat

http://www.savethemales.ca/000665.html

116872

17.09.2006 01:24

Střílení psů v Iráku

RE: Co asi dělaj Iráčanům?

Clevinger 84.?.?.?

Ta akce nakonec proběhla

http://www.nezakladnam.cz/index.php?id=62

http://www.csaf.cz/co_pisu_inde.php?sprava=106

116877

17.09.2006 01:44

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Clevinger 84.?.?.?

To mi přijde jako stejně zjednodušující pohled jako z MF Dnes nebo týdeníku Respekt kde za všechno mohli "nacionalističtí Srbové" a ostatní národnostní skupiny byly oběti. Ale i podle pro-srbského servru www.serbianna.com byly v bosenské válce civilní oběti 75% bosenští muslimové, 20% Srbové a 5% Chorvati.
Za rozpad YU nese hlavní vinu Německo svým diplomatickým uznáním Slovinska a Chorvatska aniž by byla vyřešena otázka chorvatských Srbů. Americká adminstrativa aspon za starého Bushe se do toho moc nemíchala a aktivní začala být až v roce 95 viz dohody z Daytonu. Zajímavé je že v té době došlo k normalizaci vztahů mezi Miloševičem a Západem a byl spolu s Tudjmanem a Izetbegovičem oslavovaný jako mírotvůrce (potom co hodil přes palubu Mladiče s Karadžičem btw: ti co dnes v Srbsku vládnou nebo vládli Draškovič, Djindjič, za to S.M tehdy kritizovali trochu paradoxní ne?) Jinak Miloševič byl hodně zkorumpovaný nicméně jeho režim nebyl nijak hrozný bylo tak na urovni toho co je běžné v Jižní Americe opozice měla mnohem větší prostor než má třeba v Lukašenkově Bělorusku. Navíc na rozdíl od Tudjmana nebyl skutečný nacionalista a už vůbec ne rasista nebo antisemita http://www.srpska-mreza.com/History/ww2/Jews/Reich.html
Osoby jako Arkan nebo Šešejl jsou stejné kreatury jako Gotovina, Paraga, Ceku nebo Naser Orič.

116880

17.09.2006 18:10

Irák: 12 tisíc mrtvých a 25 tisíc zraněných?

RE: O Iráku a Afganistánu se už raději nemluví

Clevinger 84.?.?.?

Rexere neblbni na Protokoly nevěří ani starej Táborák z Floridy a to je nějakej znalec židovské problematiky.
Geneze jejich vzniku je tady
http://en.wikipedia.org/wiki/Protocols_of_elder_zion#Origins_and_content

http://cs.wikipedia.org/wiki/Protokoly_sionsk%C3%BDch_mudrc%C5%AF

116921

17.09.2006 18:34

Výroky amerického prezidenta, které stojí za zaznamenání

Tenhle seznam

Clevinger 84.?.?.?

udajných Bushových výroků ještě během volební kampaně 2000 Bush-Gore uveřejnil i Neffoun na Nevidomém psovi. Tady je to aktualizované o pár dalších věcí které měl říct za těch cca posledních 6 let (jako ten dotaz na brazilské černochy)
Už tehdy v diskusi pod článkem někteří upozornovali že autorem mnoha z těch výroků připisovaných G.W.B jsou jiní lidé hlavně Dan Quayle taky velký "myslitel" viz jeho potatoe místo potato nakonec i Quayle mohl být klidně prezident na začátku 90-tých let kdyby starého Bushe v úřadu kleplo. Reaganův výrok o stromech a znečištění je citovaný i v (Reagana oslavující) biografii o Reaganovi co vyšla i česky od Dineshe D Souzy.

116923

17.09.2006 23:11

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: Iráčané nedokáží porazit USA samotní

Clevinger 84.?.?.?

>A i kdyby k tomu nedoslo. Ono staci i pouziti "klasicke" DU munice. Az zase nekdy pujdes do statu byvale Jugoslavie, zajed si na mista nejtvrdsich boju a vem si se sebou treba takovyhle merak:<

Škodlivost DU munice není v její radioaktivitě ale v tom že uran je těžký kov a vysoce toxický podobně jako olovo nebo rtut. Dobře si vzpomínám když se informace o DU dostali do hlavních médií tak do Kosova se tehdy vypravili i nějací experti z české armády aby vzápěti do televizních kamer s úsměvem oznámili že podobnými měřáky
nic nenaměřili. Z toho ovšem nijak nevyplynulo že DU munice není zdraví škodlivá.

116968

19.09.2006 01:53

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: Vlady zabiji sve obcany v cele historii lidstva. Rikaji tomu treba - valka.

Clevinger 84.?.?.?

Ty si bez těch židozednářů ani neuprdneš. Jo Prinčip byl žid a murár jak poleno psali to v roce 1935 ve Volkischer Beobachter. A Churchill taky a skutečné jméno tehdejšího US presidenta bylo Franklin Delano Rosenfeld [smích]))

117059

19.09.2006 01:56

Osvobození Ameriky od Izraele

Podle mne jeden z nejlepších článků na tohle téma

Clevinger 84.?.?.?

za poslední dobu here. Žádné konspirace jen fakta i když bych s Mr Findlayem v něčem nesouhlasil už samotný vznik Israele byl chyba aspon na tom uzemí kde je ale rok 67 a šestidenní válka znamenala v celé věci skutečně dost významný mezník viz i Solženycin a 200 let pospolu.

117060

19.09.2006 03:10

Sionofobie

RE: Pan Birdman oponuje p. Makow-ovi

Clevinger 84.?.?.?

>A pak ctete zpravu, ze patricne vyskoleny a vysveceny americky 'lama' (budhisticky arcibiskup) Jeffrey Miller puvodne z Brooklynu (take autenticky Zid!) prednasi, skoli a vychovava americke 'budhisty' s plnym pozehnanim Jeho Svatosti Dalajlamy z Tibetu<

Kdyby většina židů přešla k buddhistům jako Jeffrey Miller mnoho problémů na tomto Světě by to vyřešilo.

117064

19.09.2006 12:49

Osvobození Ameriky od Izraele

Nekonvenční pohled přímo z "Eretz Israel"

Clevinger 84.?.?.?

http://www.sds.cz/view.php?cisloclanku=2006090601

117082

19.09.2006 18:01

Osvobození Ameriky od Izraele

RE: Kecy

Clevinger 84.?.?.?

>Ale vôbec je súvis medzi teroristickými útokmi (NY, Londýn, Madrid) a Izraelom nepodložený a neopiera sa dokonca ani o vyhlásenia samotných teroristov<

Madrid a metro v Londýně spíš souviseli s Irákem ale i tady je stopa Israele protože jedním z důvodů přepadení Iraku byl vliv likudnických neokonzervativců v administrativě Bushe ml.
Ovšem 9/11 jasně souvisí s Israelsko-Palestinským konfliktem kromě jiného a propíralo se to i v mainstreamových médiich.

117103

19.09.2006 19:36

Irák: 12 tisíc mrtvých a 25 tisíc zraněných?

RE: O Iráku a Afganistánu se už raději nemluví

Clevinger 84.?.?.?

Rexere mne nevadí když někdo kritizuje Izrael nebo sionismus.
Israel je rasistický stát s teokratickými rysy a s jistými znaky typickými pro vojenskou diktaturu. Ortodoxní výklad judaismu je velmi nesnášenlivý k lidem jiné víry a nevěřícím. Považuji však za vyhánění čerta dáblem spoléhat se na kreatury jako je nácek K.A Storm z National Aliance nebo web JewWatch kde btw jsou na seznamech Židů lidé kteří tam nepatří a jiní tam chybí.
Pokud jde o PSM tak původní text pamfletisty Maurice Jolyho z roku 1864 je realita a podobnost tohoto dokument s Protokoly jistě není náhodná. Jestli věříte v jejich pravost pak bohužel pro vás. Předpokládám že i Anežkou Hrůzovou rituálně zavraždil Polda Hilsner se Sálusem aby měli polenští židé panenskou krev do pesachových macesů [smích])
Lidé jako Storm nebo web JewWatch ničemu nepomohou maximálně přilejí oleje do ohně a nahrávají sionistům i tu část židovské populace která by jinak k těmto věcem zůstala vlažná.
Kritika sionismu musí být vedena z pozic sekulárního humanismu
vycházející z myšlenek francouzského osvícenství a důsledného antirasismu tak jako to udělal bohužel dnes už nežijící prof Israel Shahak ve své vůči judaismu velmi kritické knize co vyšla i česky. Ovšem nahradit židovský suprematismus bělošským je poklesnutí na stejnou morální uroven jako Ariel Sharon nebo Menachem Begin (seznam všech teroristů kteří získali významná místa v exekutivě státu Israel je samozřejmě mnohem delší)
Voltaire ne Hitler nebo David Duke [bliji]

P.S Pro editora Zvědavce je škoda že už sem nepřispívá člověk který se použival přezdívku "Debugger" Jeho články k tomuto tématu byly velmi kvalitní a oproštěné od jakéhokoliv rasismu
na rozdíl od některých Zvědavých diskutérů.

117112

19.09.2006 19:52

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: Vlady zabiji sve obcany v cele historii lidstva. Rikaji tomu treba - valka.

Clevinger 84.?.?.?

>Nejprve je podle mne třeba uvést že většina Židů a sionistů za první světové podporovala Německo a Rakousko a že tyto státy byli v tejdejší Evropě nejméně antisemitské.<

Z kraje to tak bylo ale po Balfour declaration a vstupu USA do války se to otočilo.

>Jinak v žádném případě nebudu věřit tomu že by Srbský národní hrdina Gavrilo Princip nebyl Srb, ale Žid a ještě k tomu Zednář. Víte o tom že tehdy měl pouhých 16 let? To jako do zednáři přijmají do svých řad i nezletilé? Vždyt je to směšné. Gavrilo Princip byl hrdiný Srbský nacionalista jenž bojoval se svými kamarády za svobodu Srbského národa.<

Sice klasický zorbovský patos ale v podstatě pravda. Jinak si nejsem jist jestli rozpad staré monarchie byl takovým požehnáním možná že mnoho věcí které se ve XX století staly se vůbec odehrát
nemusely.

>A co se Churchila týče, tak pokud já vím(nejsem si tím ovšem jistý) byl odpůrcem sionistů, stavěl se proti vzniku státu Izrael a odmítl např. nálet na Osvětim jenž měl zachránit tamní vězně. Každopádně ale vím že Churchil byl velký Britský hrdina a bojovník za svobodu jenž významně přispěl k porážce největšího zla-nacismu. A co se týká odkládání vylodění, mohlo to být tím že Churchil prosazoval vylodění na Balkáně a v Itálii, zatímco Amíci chtěli vylodění ve Francii.<

Churchill sympatizoval se sionismem a považoval za lepší když budou Židé podporovat sionismus místo bolševismu. http://www.prop.sk/sionizmus_vs.htm
Během WW2 prosadil zřízení židovské brigády. Ti co v ní bojovali pak své zkušenosti využili i v arabsko-israelské válce 1948. Churchill jako jediný z britských a amerických politiků naopak neúspěšně prosazoval bombardování Auschwitz. Nejblíže se US/UK bombardéry v roce 1944 dostali cca 8 km od tábora.

117114

19.09.2006 22:03

Irák: 12 tisíc mrtvých a 25 tisíc zraněných?

RE: O Iráku a Afganistánu se už raději nemluví

Clevinger 84.?.?.?

Jeden z těch linků na JewWatch ohledně Protokolů je nefunkční.
Pokud jde o ten citát od Storma přijde mi to jako blábol nějakého komunistického politruka. Za všechno zlo odjakživa může vykořistovatel a vykořistovaný proti tomu musí povstat. V jeho podání jsou ta dvě slova nahrazena Židy a bělochy. Shrnout dějiny posledních 3000 let takovým primitivně-paušalizujícím způsobem je projev naprostého fanatismu a bigotní nenávisti.
Ad JewWatch a Talmud, Marx a Engels další blábol. Jednak Fridrich Engels nebyl Žid. Marx pokud vím vycházel ve své filozofii z Hegela
a byl asimilovaný Němec (luterán) jeho židovský původ je naprosto irelevantní. USA posilají každoročně do Israele obrovské množství dolarů nicméně která ale zcela jistě nekončí v kibucech které jsou navíc i dnes v Israeli marginální jev.
Ten link na Myrona Fagana je naprosto zmatená konspirační teorie kde je smotáno kde co a která přeživá v okrajových proudech amerických izolacionistů z extrémní pravice a mezi křestanskými fundamentalisty kteří prostě nechápou že Svět se mění (Za úpadek křestanství můžou zednáři/Iluminati [smích])). V podstatě hlavní myšlenka je že existuje jakési spiknutí s cílem vytvořit jednu globální vládu přičemž nástrojem toho má být OSN nicméně jak ukazuje vývoj v posledních letech USA a Israel dělají naprosto odlišnou politiku a OSN využí jen když se jim to hodí. Navíc je tam plno nelogičností Fagan brojí proti komunismu který samozřejmě vymysleli Ilumináti ale zároven ta sama skupina zavlekla USA do válek s komunistickými režimy v Koreji a Vietnamu.

117119

19.09.2006 22:28

Irák: 12 tisíc mrtvých a 25 tisíc zraněných?

RE: O Iráku a Afganistánu se už raději nemluví

Clevinger 84.?.?.?

Mne by zajímalo jak by ta vaše alternativa vůči NWO vypadala.
Trochu si zaspekuluji
1) Byl by obnoven trest smrti možná že by byl prováděn veřejně jako ve vámi tolik oblíbené Čínské lidové republice nebo v Islámské republice Írán
2) Za homosexuální styk by byl trest smrti
3) Potraty by byly zakázané a jejich provádění by bylo rovněž sankcionováno trestem smrti jak pro ženu tak pro lékaře popřípadě jinou osobu která by potrat provedla (btw: anděličkářky fungovali ještě v osmdesátých letech v reálně-socialistické ČSSR do té doby než zrušili interupční komise)
4)Byla by obnovena povinná vojenská služba
5) Ve školách by byla povinná vyúka křestanského náboženství a byla zakázana Darwinovy evoluční teor
ie ve výuce biologie
6) Ženy by byly různými nástroji nuceny k tomu aby nepracovali a starali se o domácnost a vychovávali děti popřípadě by jim to bylo přímo státem přikázáno a zakázano pracovat
7) Byla by zakázana pornografie ( jejiž hard verzi má tak rád mullah Omar z Talibanu [smích]) přičemž pojem pornografie by zahrnoval i normální erotiku.
8) Demokratické volby a politické strany by byly zřejmě zrušeny vládl by zřejmě nějaký doživotní diktátor který by byl především "dobrý křestan a vlastenec"
9) V umění by bylo jako "dekadentní" zakázano skoro všechno co vzniklo ve 20 století, určitá část toho co vzniklo v století 19 a i některé věci ze století předcházejících.
10) Skoro všechny hudební směry by nesměla rádia hrát povolen by byl jedině folklor, klasická hudba a skupina Orlík [smích])
11) Snatky a sexuální vztahy mezi osobami různé víry nebo rasy by byly zakázany i když s tím prvním si jist nejsem to by snad neměli být v rozporu i s konzervativním křestanstvím.

Klidně s timhle programem založte politickou stranu a už vidím tu masovou podporu co se vám pohrne [smích]))
Jestli tohle má být alternativa americko-sionistického NWO tak
[bliji] [bliji] [bliji]
P.S Jsem si zcela jist že s tímhle by vás do prdele poslala i naprosta většina příznivců toho vašeho Le Pena.

117120

24.04.2007 19:59

Jsou Izraelci krvelační?

Článek Roberta Fiska

Gunther Wunker 84.?.?.?

Sice jste mi zakázal přístup do diskusí a já to respektuji ale chci jen upozornit že ten Fiskův článek na který odkazujete je v češtině na Britských listech akorát první odstavec je komentář od Čuldy.

http://www.blisty.cz/2002/5/15/art10522.html

133765

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 4

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 1

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 1

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 6

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 1

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,74 Kč
Euro
27,80 Kč
Libra
31,47 Kč
Kanadský dolar
18,21 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,33 Kč
100 japonských jenů
23,72 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 582,60 Kč
1 unce stříbra
369,43 Kč
Bitcoin
173 305,56 Kč

Poslední aktualizace: 3.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?