Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 505 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, k, krysa, krysa a hlodavci, krysatec@inmail.cz.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

20.06.2007 11:31

Situace v Gaze a podivný postoj českých politiků

RE: Souhlas!

84.?.?.?

pokud de o "psa", tak ten vám zabrání i v jakémkoli odkazu na BL!

úžasný, že???

Krysa

(Doprdele ať dostane blechy a "neviditelně" chcípne!)

137892

20.06.2007 08:23

Já jsem šerif, a kdo je víc?

jednoduše

84.?.?.?

zrušit a hotovo! žádnej přínos nikde nevidím a kdykoli tam skusím cokoli nahlásit, dovím se že jim to teda nepatří a že si mám zavolat jinam...
..okolo mimochodem po zákazech zastavení stojí auta s cedulí "parkování domluveno s městskou policií" napsanou na papundeklu z krabice, když nahlásíte auto parkující v křižovatce, uvidíte za chvíli chlapa jak vyběhne z hospody a odjede za roh, načež se posléze dozvíte, že "naše hlídka nic nezjistila", a podobně...

Krysa

137875

20.06.2007 08:18

Jak v kuchyni uhasit hořící olej

RE: ne ze bych chtel jako rejpat, jo

84.?.?.?

...znám lidi, co sice čtou zvědavce, ale jsou ochotní hasit cigaretu na ubruse slivovicí....

Krysa

137874

18.06.2007 11:34

Rozlezlost arogance

obvyklý způsob odpovědi

84.?.?.?

je neodpovědět z důvodu, že vy jste poslali dopis ale ne úřední podání, o kterém 99% LIDÍ ANI NEVÍ JAK VYPADÁ. V důsledku toho vám odpovědět nemusí vůbec. Další věcí je, že se to "předá nahoru" odkud přijde zamítavá odpověď ale nedovíte se z ní nikdy proč něco nejde, pouze že to nejde, úřad rozhodl že takhle je to dobrý a podobně. Stěžovat si můžete ale ještě o úřad výš a ten už se s váma nebaví vubec o ničem! Navíc: na stěžování napřed musíte založit hnutí, petici či organizaci, jinak jste v situaci "nikomu to nevadí, akorát vy nás furt něčím nasíráte!". Po dvou letech "nasírání zastupitelstva" tím, že se ptáte proč by to nešlo a nehodláte pochopit, že když jednou úřad rozhodl, nezmění se to leda až po třetí světové válce, vám přestanou otiskovat příspěvky na foru a přestanou odpovídat na majly, které nejsou "podání" i kdyby to bylo jen proto, že vám v textu chybí tečka!
Plyne z toho mj už i to, co tu někdo psal, že pak je záhodno obracet se na zástupiče za stranu zelených (neb tam dříve nebyli) a za komunisty (co tam byli ale na rozdíl od ODS a černoprdelníků vám aspon slušně odpoví a to vždy, hi!).
Ti, protože VÍ, že když něco zařídí, tak si to nenecháte pro sebe, to taky pak zařídí, hi! (Už proto, že pul čtvrti pak ví, že komunisti zařídili něco, s čím vás ODS a KDU posílali do prdele celá léta - ovšem z mý strany v takovém případě účel světí prostředky a je mi u prdele, jestli opravu silnice či chodníku prosadí komunisti, národní strana fašistická nebo mimozemšťani, když na to KDU 16 let srala a ODS bude dělat to samé další roky, protože jejich zastupiči na NASI ulici ani v okolí nebydlí! (jinak by to bylo dávno opravený jako na druhémk konci čtvrti, KDE BYDLI!)

Krysa

137748

17.06.2007 11:05

Rozlezlost arogance

RE: hmm..

84.?.?.?

jo a všechno se musí řešit "komplexně", takže když potřebujete v obci vyměnit jednu dopravní značku, budete čekat dokud se nebudou komplexně měnit v celym městě či lépe v celém kraji. Obdobně odhlučnění vlaků tedy kolejiště a povolených šroubů na mostě se bude řešit "komplexně asi za 5let" neb dokud se nebude stavět nový nádraží, není důvod nic opravovat. Zbytek odhlučnění je pak návrh, že když vám ty vlaky tak vadí, tak vám před rodinným domkem naproti přes silnici postaví 15m vysokou zeď, mimochodem z ty jediny strany odkud vám ještě svítilo slunce...
A abych nezapomněl, veřejně přístupná shromáždění se zásadně konají v pracovní den nejlíp v 15hodin což dokonale zajistí, že se tam nikdo nedostane, neb je v práci.

Krysa

137706

17.06.2007 10:59

Rozlezlost arogance

RE: hmm..

84.?.?.?

Jo, postřílet by bylo docela dobrej nápad!

Mimochodem nevíte někdo, proč se koupaliště zásadně opravuje v létě od června do srpna nejlíp, když jinak na něj celej rok nikdo nesáhne?

A proč se otvírá zásadně podle data kdy jsou prázdniny a ne podle toho jak je teplo? Už asi tři roky zdecháme horkem ale koupaliště kolem Brna se otevírají zásadně o prázdninách! Pochopitelně celej červen ani nekapne a je zavřený, a celej srpen chčije a je zavřený, a celý září si pak stěžujou že nevydělali.
(V Brně je sice otevřený, ale dvakrát tak drahý jak mimo město přičemž je za tu cenu navíc plný cigánů, takže co si nevezmete do bazénu už nikdy neuvidíte.)
Taky se mi děsně líbí, když si koupíte permanentku a pak je měsíc zavřený a v druhým měsíci obden taky, protože "přijde málo lidí, vono je pod mrakem a tudíž to radši zavřem abysme tu nemuseli platit plavčíka a lupenbabu"! Že vy to máte zaplacený předem nikoho jaksi nesere...

Uklid obce se zásadně provádí tak, že se suché listí a tráva rozfoukává fukarem po ulici a silnici místo zametání, auto i zdi baráku máte zasraný od odletující trávy ze sekačky takže je všechno flekatě zelený, a když už se zametá, tak jen pod chodníkem u pankejtu, neb "zametají komunikace a k těm chodník nepatří". Kropí se zásadně podle data, nejlépe před deštěm nebo po něm. Stromy si musíte ostříhat a ořezat na ulici sami, neb jak se zdá, nepatří nikomu.
Městská policie je vidět jednou za dva měsíce, tj v den čištění silnic za účelem odtahování aut, jinak nikdy!
Mimochodem: pravidelně se čistí silnice dva dny před tím, než někdo přijde sekat trávu...
Přetížení komunikací se řeší tak, že se navrhne, aby se ze čtyř pruhů udělaly jen dva, neb pak tudy projede míň aut...
A jediný způsob jak prosadit na křižovatce semafory je postavit naproti Lidl nebo Kaufland, to je tam pak i za týden ač 10let předtím to nešlo. ...atd...

Krysa

137705

17.06.2007 05:25

Rozlezlost arogance

he

84.?.?.?

je vidět, že je to všude stejný!

Krysa

137688

...protože riziko GM je ještě mnohem horší, jak riziko u DDT!

ostatně ani krysa by to nežrala!

Krysa

137643

ad Zajímavé, že zdejší odpůrci GM také nenadávají na zdravotnictví, jehož výzkumu vděčíme právě zejména USA.

---

Ale prd, i u nás se vymyslely léky na kde co a co se s nima v USA stalo? No nevyrábí se, neb protože jsou lepší než jejich, nebudou si přece sami sobě dělat konkurenci.
Leda že byste jako "lékařský výzkum" bral AIDS a pod, za což dost možná taky "vděčíme USA"...

Krysa

137642

12.06.2007 09:52

Miliardáři, a jak se jimi stali

RE: jo jo

84.?.?.?

Jistě, neb zbohatl ojebáváním jiných a ještě to jistě doplnil kecy jak se v průměru máme všichni dobře.

Např. kecy o růstu průměrných platů a pod. do kterých jsou započítány i jeho příjmy, přesně ve stylu "když já beru 900000 a z vás deviti každej 11000".... "tak je v naší firmě průměrný plat skoro 100000 měsíčně"!!! Tak co byste doprdele ještě chtěli, že???
Meziročně se pak zvýší průměrná mzda na 160000 měsíčně, což je úžasný ekonomický výsledek, v reálu ale pak vypadající tak, že vy máte furt 11000 a von něco kolem puldruhyho melounu...

Takový krásný ekonomický výsledky a vám kurvám se to furt nelíbí, nechcete dělat 12h denně, nechcete dělat v sobotu, otravujete s příplatkama za noc a víkendy, chcete dovolenou v létě místo v říjnu, a dokonce chcete stávkovat přesto, že průměrný plat narostl o polovinu! A baby dokonce šukají (a s vama nechcou) a mají pak děcka! KDO to kurva dovolil, a co je to za blbý nápady s mateřskou?! KDE mam brat ty prachy když VY sedíte doma s děckem? A nemoci? Zapomeňte! Do práce se chodí furt a na nemoc si vemte dovolenou! A ostatně když si mužete doma za nemoci uklidit nebo umyt nádobí, co byste nemohli být místo toho v práci?! Máte horečku? V zimě se ochladíte neb tu máme 16 stupňů! Zimnice? Žádnej problém, je léto a na dílně je 39! Jídlo? Jezte doma, v práci jste na práci! A co to máte za nápady abysme vám kupovali vercajk a měřáky? Jednak je jistě máte doma, tak si je doneste, aby firma viděla, že pro ni něco obětujete! Druhak přece není umění opravovat něco s měřením, umění je opravit to s jedním šroubovákem! Že to nejde? Takovej ukrajinec dokáže opravit i televizi když má kleště a kladivo! Tak proč doprdele ne vy a co si to furt vymýšlíte???!

Krysa

137400

12.06.2007 09:25

Miliardáři, a jak se jimi stali

RE: Otresny levicovy social-komunisticky clanek

84.?.?.?

ad: P.S. A, kupodivu, platí i vůči těm, co by chtěli pověsit vás.

--------

Taky toho někdy lituju, když čtu podobný věci...

Mimochodem, v tisku jsem už dvakrát četl (V MFD) že terorismus je jen jiná forma pokračování politiky....
... mohu tedy říkat, že bych v jistých případech podpořil "jiné formy politiky"? Ježiš někteří lidi si o ty jiný formy rovnou říkají!!!


Krysa

137398

12.06.2007 09:21

Miliardáři, a jak se jimi stali

RE: Otresny levicovy social-komunisticky clanek

84.?.?.?

Přál bych si podrobné vysvětlení, jaké hodnoty vytváří například Paris Hilton a současne s vysvětlením, proč za první republiky stačilo mý prabábě prodávání zeleniny na Zelňáku v Brně na to aby si vydělala na rodinnej domek (praděda byl mimochodem zametač) zatím co dneska na to nestačí obyčejně u nás ani kvalifikace inženýra!

Mimochodem úspěšný podnikatele máme, ale mohu vás ujistit, že ve firmách řady z nich byste teda dělat nechtěl a patrně ani nedělal! Leda že milujete takový věci jako minimální platy, 12hod prac. dobu, či nošení si vercajku z domu abyste měli čím dělat a pod.

Mimochodem, pokud takto postupují, jsou milionáři i miliardáři razdva... a dokonce je často vyhlásí ponikateli roku a podobně.

Krysa

[bliji]

137397

11.06.2007 09:37

Miliardáři, a jak se jimi stali

RE: Bez nich to nejde

84.?.?.?

Nevím, proč by to bez nich nešlo? Jak zdvihne moji životní uroveň to, jestli si třeba Kellner koupí nový letadlo aby měl čím lítat na večeři do Paříže? Navíc mám zcela jasno, neb v tomto státu je jediný způsob jak nepřijít k pěnězům: pracovat.
Leda že byste za práci považovali manipulace na burze, podivný obcházení zákonů, politiku, administrativu a pod.

Celej ten bordel mi připomíná dnes že se nic nezměnilo. Prostě pár lidí dělá na ten zbytek, jako kdysi v jednom "odštěpném" podniku Zbrojovky, kde bylo deset dělníků a ti živili 50 administrativních pracovníků a vedoucích... no a dnes ještě živí majitele firmy.

krysa

137339

05.06.2007 14:32

Česko s bratrskými USA proti Evropské unii

RE: Co Vás tak šokuje:)))

84.?.?.?

>1)historicky je feminismus přirozená reakce na nerovné
>postavení ženy v minulosti-kam to došlo je druhá věc

Došlo to debilního postavení, kdy kdybych babě otevřel dvéře tak to bude sexuální obtěžobvání, to je ještě větší hovadina, než se našly ve Startreku u jiných civilizací! Ostatně: ještě sem neviděl babu, který by vadilo, že jí řeknu, že má krásný kozy, pokud to teda nebude lesba nebo feministka s "nulkama"...


>2)homosexualita snad není problém, nebo ano?

Jak kdy a jak kde.


>3)politická korektnost mi není vždy při chuti, ale v době
>slovíčkaření, bohužel, je do určité míry nutná!

Ale hovno: chcete snad abych psal že mne okradla nikoli cigánská kapsářka z Rumunska, ale že to byla indoevropanka neznámé národnosti???

>4)ať jsou kořeny křesťanské nebo muslimské je jedno - obě
>náboženství za moc nestojí(stejně jako jakékoliv
>uctívání nesmyslných a prázdných kultů)

Tak co tak všicni vzývají Bushe s jeho hlasama že mu "bůh řekl"?
Kdybych JA řekl, že mi "Buh řekl", tak sedím v pakárně a na uzavřeným oddělení!!!>5)neschopnost a byrokracie euroúředníků je zřejmá - za to
>ale přistěhovalci nemůžou!

To jistě: mělo se zajistit aby se sem nestěhovali!!!

>MOTO: ke druhému se chovej tak, jak bys chtěl aby se on choval
>k tobě!


TO vykládejte politikům a v Pentagonu............

Krysa

136981

03.06.2007 12:46

Reakce na výhrůžku „buď radar nebo povinná vojna“

Kolikrát ještě

84.?.?.?

se tu budem bavit o radaru když je jasný, že nám je na hovno?
Když vám nestačily výpočty od nás, tak si přečtěte:
http://www.blisty.cz/art/34576.html

Nebo snad ten co to počítal je taky komunista???

Krysa

136766

31.05.2007 14:43

Típni tu cigaretu, soudruhu

RE: haha

84.?.?.?

A JAK dlouho budete vy či někdo akceptovat, že naproti vám žeru špek zatím co VY okusujete "zdravou mrkev" ???

Nebo že VY pijete matonku a já piju tequillu??

A JAK dlouho bude trvat, než mi někdo polezete do baráku, jestli kouřím, co žeru a co piju?

A posléze na co se dívám, co čtu a kolikrát týdně šukám a s kým?
Případně esli to není ve "zvrácené poloze" zezadu či tak?

Něčím to dycky začíná, a DYCKY to pak končí ve strašlivých prdelích! (všechno, tím jsem nemyslel ausgerechnet to šukání...)

Krysa

PS.: KDYBY tak strašně šlo (státu a ministerstvu zdravotnictví) o zdraví lidí, samolepky s nicotinem by se rozdávaly málem zadarmo, nebo byste si pro ně zadarmo chodili někam, kam se TED misto heráku chodí pro metadon...
Stejně tak léky pro zhubnutí, které fakt fungují, by nestály tisíce a navíc fungovaly, zdravé potraviny by byly levnější jak nezdravé, (a ne že kurva kilo třešní stojí 45 korun a kilo jahod 75 jak dnes v Brně a ještě to má chuť jak mokrý dřevěný piliny se sirupem s danou syntetickou příchutí!)

To je stejný, jak tráva: teda marihuana, pro neznalé (nebo pro znalé používající název "zelí"). Stát nijak nesere vaše zdraví, pokud z toho má love. Bohužel pro něj si "zelí" můžete pěstovat na zahrádce, a na rozdíl od pěstování tabáku či výroby alkoholu to není problém a "stát" z toho má prd! Podobně jako z lysohlávek a vlastně čehokoli co nemuže ovlivnit a oficiálním prodejem obhájit!

Braním drog, na kterých stát nevydělává, se dopouštíte trestného činu stejně, jako když si na vás a vašich produktech nevydělá
"osa zla", čili OSA, Intergram a Delia, protože vyprodukujete něco a oni vás nezastupují!
I když musím přiznat, že to není přesné, neb oni tvrdí, že vybírat budou za cokoli i pro ty co nezastupují, neb co kdyby se někdy ozval autor z Ghany nebo střední Číny, že????

K.

136550

29.05.2007 16:21

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

RE: Jsem pro radar

84.?.?.?

Počítám, že halasné protesty komunistů vám taky řekly, že žádné globální opteplení nebude a šel jste si koupit nový zimník...
Doufám, že ho budete nosit, i kdyby v zimě bylo 22 stupńů, protože rozhodující je, že "komunisti řekli, co bude" a nikoli co opravdu bude....
Patrně kdyby komunisti řekli, že nemoc šílených krav je kapitalistická propaganda, nebudete žrát nic jiné, jak hovězí a kdyby komunisti řekli, že voda ve Vltavě není pitná, tak se jí uchlastáte!

Krysa

136365

29.05.2007 06:18

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

Ono to neni tak jednoduchý jak to vypadá

84.?.?.?

Do schránky mi přišel leták se znakem prakticky shodným s Ne základnám, ale s nějakými komunistickými kafry. Poněkud jsem se vyděsil a napsal tedy na adresu Ne základnám vo co jako de. Byl jsem ujištěn, že nejde o to, že by se spojili s komunisty, ale o to, že komunisti víceméně vytvořili pro sebe skoro shodné logo, na první pohled si rozdílu nevšimnete, no a tím ted všude mávají a všude ho lepí!!! Žalovat je není jak, pochybuju, že by si hnutí Ne základnám nechalo logo patentovat či podobně. Navíc se do hnutí patrně i komunisti infiltrovali, čemuž jde těžko zabránit no a nyní tedy vzniká dojem, že VSICHNI co jsou v Ne základnám nebo podepisují petici Ne základnám jsou komunisti!!! Tento dojem pak logicky umocňují letáky, kde na jedné straně je logo a na druhý "zkříženej vercajk".
Nepřekvapuje mne, že do toho komanči zatáhli politiku, neb se všude píše, že základny jsou jen a jen politické rozhodnutí a ani to, že se vecpali někam kam nepatří.
Sere mne ovšem, že ted mne bude kdejaký blb co si pořádně neprohlídl ten papír považovat za komunisty jen proto, že to tak na první pohled vypadá a že nepoznají jedno od druhýho.

Krysa

136310

28.05.2007 11:16

Debata o základnách nevěcná

RE: Komunisticke lzi vyvraceny

84.?.?.?

Nevim jak reaktor, ale na 5MW by tam asi nebyl dýzlgenerátor a kolik to bude mít opravdu příkon se pokud vím neví.
K ničení zdraví a rušení signálu pochopitelně docházet bude, neslyšel jsem že by to někdo popřel konkrétními udaji.
Záleží jen holt na tom, kde zrovna budete když to spustí a kam budou až zasahovat postranní laloky te antény a jakým výkonem.
Vliv se navíc bude kumulovat, takže "bezpečný ozáření" neexistuje a že by tam nebylo žádný je kravina. Možná tak za okruhem asi 8-15km od základny by to mohlo být takzvaně "bezpečný".

136269

28.05.2007 11:07

Povrchní svět lidí

RE: Zábava

84.?.?.?

Tržní hospodářství se řídí systémem trhni co mužeš. Nikoli kvalitou výrobků. Tudíž aby se "trhlo" je nutný vyrábět levně bez ohledu na kvalitu a tak, aby se to podělalo den po záruce a oprava byla dražší jak nové zařízení, např.hlava za 1500 a cely video za 2100. Tudíž se doplní kurvítkem a pak se vyrábí furt dokola, neb každej je nucenej kupovat a kupovat neb mu nic nevydrží. Viz např. videa LG, to je tak šílená sračka, že bych si tim nepodložil ani stůl! Kvalitní výrobky se ale dnes už NESEZENOU a to ani když akceptujete vyšší cenu a jste ochotni ji zaplatit!!! (Jistě, občas se něco najde, ale jen velmi zřídka!) Všude je vám ovšem vnucováno, že jde o spotřební zboží co se teda musí spotřebovat a není na to, aby vám vydrželo 5-10 let! Když už to nejde jinak, vymyslí se nový systém abyste museli všechno zahodit a začít znovu (digi TV, digirecordery, DRM radio) a kde se dá zajistit, že si třeba už neokopírujete kazetu od souseda, případně to, že vaše zařízení bude inetem hlásit, kolikrát se na něm přehrávalo porno z místní pujčovny ale přitom bude z plastu, takže na něm něco co nevidět upadne a vy pujdete pro nový...
A ono nejde jen o techniku: boty vyráběné pro policii čR mi vydržely asi 6let, ale nejdou sehnat. Normální se mi rozsypou za jednu sezonu a je jedno, jestli jsou od Vietnamců nebo odjinud - liší se pak leda cenou! Řada výrobků je už v době prodeje nepoužitelných (viz Euronoha na mém webu: http://krysatec-labs.benghi.org/phprs/view.php?cisloclanku=2007052101 ).

No a jak se vyrábí kurvítko? Např. v mobilu zařídíte, aby tam byl obvod, co za tři měsice začne hlásit, že baterie je vadná, ač je dobrá! Nebo konstruktér navrhne "packu do videa" z kovu, ale udělá se z plastu no a ta den po záruce upadne, načež vám výrobce sdělí, že: 1.packa není a nebude 2.packa bude ale za 400k při výrobní ceně 2koruny 3. máte jít do prdele i s packou, neb on nyní vyrábí DVD, takže máte zahodit všechny videokazety a koupit si jeho DVD rekorder! Doprodej součástek se pak řeší nikoli snížením ceny ale naopak zvýšením na 5ti i desetinásobek, abyste si teda kurva rozmysleli, jestli budete něco opravovat a nevyplatilo se vám to seč to jde!
Ostatně co to máte za blbý nápady něco opravovat nebo nedej buh SAM si vyrabět, na to sou tam ONI a VY mate držet hubu a NAKUPOVAT NOVY!
A jak sdělili mému známému, pokuušejícímu se před lety v USA koupit notebook bez operačního systému MS: Jste se zbláznil, ne? To by vás taky mohlo napadnout, že si nějaký OS napíšete sám!!!
A cesta z toho ven? Já to řeším tak, že zavčas seženu ještě kvalitní výrobky (videa z doby Tesla Avex, magnetofony JVC z let 80tých, gramofony a pod. jedou i 20let a dalších 20 vydrží) a nakoupim kazety v takovém počtu, aby jak říkají známí, nám vydržely až do smrti.
Ale ještě bych potřeboval znamyho policajta se stejně velkou nohou jak mám já...


Krysa

136268

27.05.2007 10:06

Povrchní svět lidí

A pokud jde o ty love hercům, umělcům a pod...

84.?.?.?

...záleží holt jak komu a jak zaco. Já jaksi neberu hromadný sporty zvláště ne typu americkej fotbal (co to má společnýho s fotbalem ..) nebo zrůdnosti typu wrestlingu. Jinej pohled mám ovšem např. na tenis nebo skoky na lyžích.
Pokud jde např. o herce, tak chápu zcela jasně, proč by měl mít prachy třeba Charles Bronson, ale nechápu, proč by proboha za něco měla dostat za cokoli prachy ta kráva Paris Hilton!
(kromě snad toho, že by jí to dali aby už konečně nikam nelezla...)

Jinak knížky jsou svinsky drahý a často ve svinsky málo výtiscích. Navíc se místo brožovaných vydání vydávají bichle velký jak cihla a taky obdobné váhy. Ještě že jsou antikvariáty...

Krysa

136222

27.05.2007 07:10

Povrchní svět lidí

RE: Zábava

84.?.?.?

Ono s těmi vědci, vynálezy a tržním hospodářstvím je to tak, že vynalézáním opravdu nic nevyděláte. Dejme tomu, že na něco přijdete:
V první řadě musíte mít balík, abyste si to nechal patentovat ve všech formách a státech kde a jak se dá, jinak vám to ukradnou. Ten ovšem nemáte.
V druhé řadě vás s tím pošlou do háje, neb oni vyrábí už něco, kde by si výrobou toho vašeho konkurovali sami sobě, a ke všemu by museli zavádět novou výrobu a proč by to dělali když je živí to co už dělají?
Poté vám navrhnou, že to celý máte realizovat, zajistit všechny atesty, katalogy a reklamu a oni to teda pak milostivě od vás vezmou a začnou vyrábět a prodávat.
S tím je zase vy pošlete do prdele, neb na to jednak nemáte, jednak to už byste to mohli prodávat a vyrábět zrovna sami neb jediný, co pro vás ta firma udělá, je to, že všechno nechá udělat VAS a sama bude jen vydělávat.
Takže to hodíte do šuplíku a je po vynalézání.
A abych nezapomněl: pokud je váš výrobek dokonalý, hlavní věcí výrobce je doplnit ho tzv. "kurvítkem", aby to dlouho nevydrželo.

Krysa

136218

25.05.2007 11:48

Zdraví na prodej

především by mne ale zajímalo

84.?.?.?

zda se někdo obtěžovalo spočítat ne kolik se vybere, ale kolik se naopak utratí za následky takové reformy?!

jaké: no logicky každý začne přecházet cokoli co s ním, nepraští o zem. V důsledku toho pujde k doktorovi až bude skoro pozdě, takže v důsledku chození do práce (a šiření infekce kde všude aby z toho ostatní taky něco měli) s acylpirinem místo aby dejme tomu dostal antibiotika a byl za týden OK, bude za týden v prdeli a antibiotikama se bude přeléčovat tři týdny... radostně nakazí celou rodinu i spolupracovníky, kteří to ovšem budou řešit stejně. Případně si obstaráte něco na měsíce, např. přechozením boreliózy, neb vás cosi kouslo ale k doktorovi nepudete dokud noha nebude černá a sama nebude upadávat (např. vás kousne "psychické klíště", když už tu někdo psal o 95% nemocí z psychických důvodů)). No a nepujdete tam hned, neb: příznaky vás nepoložily, u doktora se platí, recept se platí, nemocenská se pro změnu neplatí...

Takže by mne zajímal efekt "vybrání peněz" v souvislosti s logickým daleko vyšším nákladem na léčení přechozených nemocí, komplikací, šířením infekcí etc!

K tomu se přidává cpaní nemocných děcek do školky neb "doma si s nim nemužu dovolit zůstat" a pod. ( A mít chůvu? ...bysem taky bral takovou Fren Fine ale sem snad broadwayskej producent???)

Mám nepříjemný pocit, že výsledkem bude pravej opak a neušetří se nic, neb se dycky najde, kam zas ty peníze ulít a na zdraví lidí to bude mít leda negativní dopad!
To je totiž reforma o prachách, nikoli o zdraví ani o zdravotnictví. Kecy o tom, že máme nejvíc nemocnejch v Evropě se statisticky dají řešit i bez léčení: stačí zavést poplatek 500 u doktora a budete mít čekárny uplně prázdný a všichni statisticky budou uplně zdraví! Ani invalida k doktorovi ani nepáchne a klidně budete chodit do práce i s morem.

To je jak Bursíkova ekologie: topí se uhlím protože je elektrika drahá? Místo zlevnění elektriky zdražíme uhlí!

Krysa

136147

25.05.2007 11:29

Zdraví na prodej

RE: Pozrite sa za rieku Moravu

84.?.?.?

No možné to klidně je. Škrábli jste i podpory a sociálku, takže je klidně možný, že na "dvacku" dojel někdo, kdo jednak neměl prachy, druhak si neodhadl co mu je a tak k doktorovi prostě nešel.
Faktem ale hlavně je, že jsem slyšel dost Slováků a rozhodně nešlo o lidi, co by měli hluboko do kapsy, kteří říkali v podstatě to samý, tj. že na to doplatili a i u nás opět doplatí ti, co mají málo peněz, zatím co ostatních se to netkne.
Ostatně 4miliardy do toho bordelu je jak dyž plivne.
Peníze tudíž kdesi v jakési prdeli mizí a místo aby se zjistilo v které, začne se vybírat víc! To je totéž, jako kdyby vám vodárny zvýšily cenu vody protože jim někde utíká a oni neví a nehodlají zjišťovat kde! (tedy né že by se to tady nedělo!!! Ale to je právě ukázka "řešení problému" po česku (či slovensku)!

Krysa

136141

25.05.2007 05:23

Zdraví na prodej

RE: Nejde o to, kolik se vybere, ale kolik se nevyplýtvá

84.?.?.?

ad: Pracující lidi nemají čas být nemocní (aneb psychické příčiny nemocí).

----------

Chcete nejspíš říct, že si to nemohou za tu nemocenskou dovolit, že? Tím se pak logicky šíří epidemie chřipek a pod, neb každej s tím leze do praáce, do šaliny či obchodňáku a vesele ji prská na další, než ho to složí tak, že se fakt ani nehne, což se logicky zase blběj a dýl léčí takže to bude asi děsně ekonomický!

Kdo se chce hodit marod tak se stejně hodí, neb na to nebude mít poplatek vliv, léky si ostatně nevyzvedne takže recept platit nebude a efekt tří dnů neplacené nemocenské bude na prd, neb pokud potřebuju vymalovat, i neplacená nemocenská je lepší jak volno, který bych musel naddělávat.

Rád bych taky viděl tech 95%: to by asi bylo všechno až na úrazy, ne? I když možná taková psychicky zlomená ruka...

Krysa

Mimochodem tady navíc vubec nejde o zdraví lidí, ale jen o prachy, čili "vy MUSITE byt zdraví, i kdybyste nebyli"!
To je přesně to samý, jako "všichni musí dělat" ač není kde by všichni dělali, že.

136118

25.05.2007 05:10

Zdraví na prodej

RE: Jsem pro reformy...zdravotnictiv je v takovym stavu, ze mi je jedno jaky, ale hlavne at nevo delaj, neni cas

84.?.?.?

Ale jistě, ale viděl ste že by se zdražoval paralen? Nebo že bych mohl s chřipkou byt doma tři dni bez neschopenky a tudíž bez návštěvy doktora (nemyslím tím, že si na to vezmu dovolenou nebo to budu naddělávat!).
Pokud vím, DYCKY se nakonec zdraží ne "neco na chřipku" ale uplně jiný věci, a kdybych nemusel k doktorovi pro blbej papír, když už mi stejně ty první tři dny nemocenský dají starou belu, tak bych tam taky asi neseděl, že?

Krysa

136116

24.05.2007 11:53

Zdraví na prodej

RE: Pozrite sa za rieku Moravu

84.?.?.?

ad: Som mladý, zdravý človek, ktorý nemusí až tak rátať korunky, mám síce rodinu, no dvacka rozhodne z biedy nevytrhne ani do biedy neuvrhne..

----------

No právě! Tím se tady argumetuje taky. Jenže např. já nejsem ani zdravý, ani mladý a tímpádem logicky ani v balíku!
V důsledku toho k mýmu lepšímu zdraví to rozhodně nepovede, neb rozpočet mám omezený. Když vylepím kilo za návštěvu s receptem, mužu zapomenout na doplácení léků či vitamíny, neb na ně prostě nezbude! JAK to zlepší muj stav teda nevím! Též nevím, proč by mě mělo zajímat, že někdo, kdo chodí k doktorovi jednou ročně musí čekat v čekárně nebo v lékárně?! To by ho to zabilo?
Jinak řečeno, kdo je na tom blbě, bude na tom hůř! Viz např moje rodiče co jsou v důchodu a mají problémy se srdcem či páteří a pod. Podobně to dopadne na všechny zdravotně postižený. Akorát ten, komu nic není jak je rok dlouhej bude vysmátej, že nemusí nikde čekat. Úžasný řešení, fakt!
To je jak snížit daně milionářům a zavést daň z sociálních dávek!

A mimochodem: u doktorů jsou fronty taky podle jejich práce! Já jezdím ke své doktorce přes celý město a DYCKY je tam narváno. Ovšem mám kvalifikovaný ošetření, vše vysvětlí, na vše se ptá a neskuhrá, že to je na "biseptol a paralen a tři dni doma" když ví, že biseptol nesnáším!
Matka (asi ze zvyku) chodí k místní obvoďačce, neni tam nikdy nikdo, pravidelně se s ní pohádá o léky a poslouchá blbé kydy co nejsou snad ani pro popeláře!
Pořádný léky na záda dostala až se konečně sama doktorka vyhroutila s páteří na 2 měsíce a pak to tý krávě došlo, že matka ty léky potřebuje!
U neurologa jsou taky fronty: asi zprdele že? Von někdo chodí na injekce novokainu jen tak, když nemá co dělat, že? Aby si pokecal o tom, jak týden nespal nebo nemoh ani vstát z hajzlu, že?
NEBO NA KARDIO U sVATÝ aNNY V bRNĚ, KAM SI MUJ OTEC NOSÍ VLASTNÍ ŽIDLIČKU ABY SI MĚL NA CO NA TY 4HODINY SEDNOUT, se chodí jen na pokec...

Výsledkem zasraný reformy bude akorát to, že budu mít miň peněz než mám aniž by to jakkoli zlepšilo moje zdraví či služby co dostanu od zdravotnictví!

A simulanti? Kurva mám li na to abych stavěl chatu, rád dám za recept i doktorce kilo a odpoledne už s celou rodinou (všichni na neschopence) buším na chatě! Nebo na fušce kde dostanu víc, jak kdybych byl v práci neb nejsem idiot abych to danil a žádny poplatky na tom NIC nezmění!!!

Aneb kurvy na tom vydělají dycky a my ostatní to obserem zase jako dycky za ně! TO je reforma? To je hovadina!!!

Krysa

136055

24.05.2007 09:34

Zdraví na prodej

5000

84.?.?.?

Pět tisíc zajistí, že budou platit všichni a furt, neb ani já jako invalidní důchodce chodící minimálně k obvodačce a dvěma odborným lékařům se nedohrabu na to, abych je přesáhl!!!
Otázkou je, nakolik si tam budu moct dovolit chodit, když léky se doplácí (nedoplatkové nemusí fungovat) a ještě se bude platit za recepty a návštěvy. Tudíž tam budu muset chodit, když na to budu mít a nikoli když to budu potřebovat. Nebo lépe řečeno, až nebudu moct ani chodit! Logicky to zhorší muj zdravotní stav, čímž se stane to, že se stanu prakticky nezaměstnatelným, načež tedy nebudu mít vubec žádné peníze, neb na ty (nezaměstnatelné) se chystá další reforma, protože si každej myslí, že kdo nemá práci, nechce dělat. Za 5let bez práce mám tak metr vysoký štos papírů s potvrzeníma, kde mne odmítli zaměstnat. S tím si ovšem teď a doslova vytřu prdel abych ušetřil za hajzpapír a měl na léky abych na ten hajzl dolezl!

Jediný co mne napadá, je to, že bych si měl nechat předepisovat něco navíc, co nepotřebuju, a pak to "střelit" někomu, kdo mi za to zacáluje jak návštěvu doktora tak recept... a bude po prdeli!
Případně využít toho, co nepotřebuji tak často na směny za to co potřebuju často, např. ve stylu "já tobě lexaurin, ty naval meloxiwin" a podobně.
Či ve stylu "chceš codein? Zaplat mi recept a doktorku, ty budeš mit codein a ja dorsiflex..."!

Krysa

PS.: Co takhle Tegretol za C a E vitamín, nechce někdo???

136034

22.05.2007 05:12

9/11 – zinscenovaný mýtus?

RE: Zásah do Pentagonu

84.?.?.?

To věřím. Podle Sisyptáků ani léčivý byliny nejsou léčivý a kdyby mohli, máme tu hned inkvizici. Krom toho se nejradši vyjadřují k věcem zcela mimo obor toho kdo to říká, takže ptát se jich na něco tak vám teorii relativity bude nejspíš dokazovat expert na chov domácích zvířat. Oni nerozlišují mezi tím co může a nemůže existovat ale co musí a nesmí existovat přičemž o tom, co mezi to patří rozhodují oni sami.

Krysa

135874

21.05.2007 10:56

Dnešní protikuřácké tažení je půjčeno od nacistů

RE: Kouření škodí méně než fašismus

84.?.?.?

Myslíte tím i závisláky čajové, kafové, čokoládové a bučkové???
Fašismus na ně!

Krysa

135750

19.05.2007 06:54

Z cest po Izraeli a Palestině

Mimochodem

84.?.?.?

se divím, že se tu ještě neobjevil nějaký "neviditelný" pes, co by zde štěknul o tom, že zvědavec je komunistický web, neb přetiskuje koministický články, hi! To je divný... že by Bobíka cosi potkalo a nebyl to potkan?

Krysa

135654

19.05.2007 06:50

Demokracie budoucnosti - reakce

RE: iluze

84.?.?.?

>Ano, jsme lidé, a žijeme v paradoxním světě vzájemně se
>podmiňujících a doplňujících protikladů. Stejně jako
>někteří chtějí manipulovat, chtějí být jiní
>manipulování...


...no a pak tady zbývají ti, co nechtějí ani jedno ani druhý, jak já. nezajímá mne ani jedna skupina a obě mne mohou škrabat na zádech nebo za uchem jako krysu... Bohužel obě skupiny mne furt někam cpou, čímž mne nasírají.

Krysa

135653

18.05.2007 08:53

Demokracie budoucnosti

RE: Maličko jiný úhel pohledu

84.?.?.?

Vono nestačí, že stejně o všem rozhodují jen ti co mají prachy?
Tímhle by se to jen uzákonilo! Ale to by taky šly zavést odstupňovaný zákony podle platu, ne??? ( Např. co takhle důchodce za přecházení na červenou stovku, podnikatel 50000 - pěkně podle poměru platu. To by bylo řevu, co?! Přičemž by šlo o jedinou věc: aby byl dopad na dotyčného stejný!)

Vaše prskání nad nezaměstnanými je taky mimo mísu: máte někde těch 500000 volných míst aby se každý mohl zaměstnat?? A to nemluvím o tom, že by se měl zaměstnat podle své kvalifikace?!
(Mimochodem jsem invalidní důchodce. Mohl byste mi poradit, s čím bych mohl dnes vekslovat aby mi to pořádně vynášelo???)

Krysa

135571

18.05.2007 07:49

Demokracie budoucnosti - reakce

RE: Naivní a idealistické

84.?.?.?

Z toho by ovšem vyplývalo, že změnit nejde nic, nikým a nikdy...
...tedy minimálně ne k lepšímu.
Což se mi moc nezdá.

Krysa

135560

18.05.2007 07:45

Co sděluje Sarkozy?

Hi!

84.?.?.?

jsem zvědav, jestli se na naší politické scéně taky tak rozšíří Topolánkův pozdrav, hi!!!!

Krysa

135559

13.05.2007 13:17

Rom City

RE: Re : zajímavé

84.?.?.?

Občas a náhodně fungují ale jiné hlášky, jak mi řikal kamoš, co se na vandru na Slovensku náhodou cestou z hor v 85tym trefil na cigánskou dědinu...

Vypadal ovšem asi jako sněžný muž neb se 3 týdny neholil a moc nemyl. Když se k němu cigáni seběhli (hlavně děcka) tak než něco řekly, začal hulákat jak na lesy "Kůůrva 14dni sem nežral, vysolte nějaký válce, a chlast by nebyl???" Prej měli voči jak tenisáky... posléze se prej našel i ten chlast a válce,a pořád se na něho divně dívali... hlavně na ten bajonet co měl za opaskem, hi!

Uhulákal je všechny, dali mu na cestu i borovičku (nikoli stromek, hi) a ještě mu mávali, hiiiii!

Ovšem to se zadaří asi jen někomu...

Krysa

135275

13.05.2007 13:09

Rom City

RE: Pozor

84.?.?.?

Krysy jsou sice DNES malý, ale malý nebyly, jak dokládá jeden dokument na Discovery, potvrzující existenci hlodavce typu krysy velkého jak medvěd!
Nevim, kdo by pak zdrhal, jesti vy, nebo ta krysa... a když krysa, tak leda za váma, hi!!!
Krysa navíc není zbabělá ale je inteligentní.
Na rozdíl od vás má šestej smysl takže ví PREDEM, že se bude potápět loď, čili logicky zdrhne, zatím co vy jako pán tvorstva se potopíte i s ní, neb jednak víte předem prd, druhak nemusíte navic umět plavat ani jak krysa...
No a skuste zahnat krysu či potkana do kouta a uvidíme hned kdo na koho zaútočí... z jejího pohledu je to jako kdybyste útočil vy na dinosaura...děláte to?

K tomu podotýkám, že přežije ten nejpřízpůsobivější okolí! Z toho mj plyne, že se uvádí, že kromě hmyzáků na to mají největší šance např. po katastrofě či jaderné válce potkani, krysy, havrani a vrány.... vy ne. Cigáni taky ne. Sežerem je taky.

No a o tom meteoru se jen kecá, nic není jistý...

No a dinosauři nebyli ani extra čestní a hrdí, spíš velcí a blbí.
Faktem je, že vajíčka byly dobrý....

Krysa

135274

Problém se zdroji je ten, že pokud někdo něco ví, není tak blbej aby se vám pod to podepsal a řekl podrobnosti kde se to dověděl (aby ho podle toho našli) a to nikdy, nikde a o ničem. V lepším případě takový člověk skončí v šutru, v horším v hlíně... záleží jen na tom jak kdo, jak kde a jak kdy.

Myslíte, že je někdo tak blbej, aby když už vubec se rozhodne o něčem mluvit, ještě se pod to podepíše a nejlíp i s adresou, abyste si to mohli ověřovat? Než by mu došel dopis, už by neexistoval!!!

To by za sebou musel mit zatraceně mocný lidi, aby si to mohl dovolit!

Krysa

135223

12.05.2007 06:34

Rom City

hihihihi

84.?.?.?

to mi nemužete dělat po ránu, málem jsem se pochcal smíchy!!!!

Krysa

135216

ad: Zákledním principem demokracie je i to, že každý může svobodně vyslovit svůj názor. Ať už je členem jakékoliv organizace s jakoukoliv nálepkou. Myslím si pane Vrbo, že útokem na demokracii je Váš, tak trochu, histerický dopis - není špatné o věcech informovat, ale to že se v závěru oháníte trestným činem ve stádiu pokusu, aniž by zatím zaznělo jediné slovo, není rozhodně na místě.

---

Ono je to o tom vyslovování ve stylu "jak kdy a jak kdo a jak kde"! Když zařvu u nádraží "zase mě okradli zastraní morgoši" tak bude každej řvát o rasismu jen to hvízdne! (Hlavně ti, co mě okradli...)
Demokracie by neměla být anarchismus - tj. né, že si doslova muže každej dělat co chce a už vubec ne, že NEKERI si mužou dělat co chtějí a jiní ne! A hysterickýho mi na tom nepřipadá nic.

Jo, a ostatně až nějaký "slovo zazní", nepujde už o "stadium pokusu" ale o naplnění činu, pokud vím.

A Antifa považuju za stejnej bordel jako Národní odpor...

Krysa

135160

11.05.2007 14:23

Zabraňte vzniku autoritativního režimu

RE: Jistě, je třeba protestovat - ale stejně je všechno jinak.

84.?.?.?

Proč náboženská? A ostatně jakýho náboženství? Krom toho slepá víra vede leda k oslepnutí....

Náboženský pravidla jsou dány církvemi a vede to do stejný prdele jako všechno ostatní neb jsou jako ostatní vedený stejnejma lidma se stejným myšlením. Tedy především tady.

Potřebujete změnu myšlení lidí (a to ne jen pár), nikoli náboženství. Ostatně Bohem ani bohy to nevyřešíte.


Krysa

135159

11.05.2007 12:45

Pád budovy WTC-7

pentagon

84.?.?.?

Pokud se pamatuju, první info byla že před budovou vybuchlo nákladní auto s výbušninama, nic o letadle tam nebylo?!

letadlo se s autem plete dost blbě, myslím...

mluvilo se taky o tom, že zrovna (a jen tento) typ letadla jde ovládat i dálkově... tedy ty co narazily do věží

Krysa

135151

10.05.2007 11:08

Hnutí k potlačení rodičovské autority

RE: No jo

84.?.?.?

ad: Když stát zabraňuje rodičům vychovávat své děti po svém, tak proč by manželé měli vůbec nějaké děti chtít? Mít děti, kterých se rodiče musí bát, o které se musí starat, ale nemohou jejich chování usměrňovat, je přece nesmysl. Když se stát chce starat o výchovu dětí, tak nechť si je také pořizuje a jejich výchovu plně financuje. Jistě by to při dnešním stavu lékařské vědy nemusel být problém. Navíc by si stát mohl zajistit přesně tolik dětí, kolik podle své úvahy potřebuje (to by se zvláště našemu státu líbilo.
---
A co když PRAVE TOHLE je cílem? Tj. vše řízené státem aniž by do toho měli co kafrat rodiče? Co tak uniformy (jako zavádí v Polsku), a státem řízená výchova (k čemu asi směřující?) v internátních zařízeních?

he...nebylo tak něco na to téma v Aldous Huxley "Konec civilizace" nebo jak se to jmenovalo?

Krysa

135062

10.05.2007 10:59

Hnutí k potlačení rodičovské autority

RE: No jo - dodatek

84.?.?.?

Ještě jsem zapomněl napsat, že to pak celý konečně bude důvodem, aby byli všichni trestně odpovědní už od narození (jak kdysi chtěl Sládek pro cigány, hi)!

PAK konečně bude kontrola všech a všeho od narození až do chcípnutí hotová!

No začne se zjišťovat, jestli není "život po životě", neb kdyby byl, tak jakto, že ho kurva nekontrolujem, buhví co to tam ty entity proti nám piklí, že?!

Krysa

135059

10.05.2007 10:55

Hnutí k potlačení rodičovské autority

RE: No jo

84.?.?.?

Nebude. Tohle bude jen jedna část velké a řízené akce za účelem rozvrácení všeho co se dá.
(k dalším patří drogy, zákony chránící spíše viníky než oběti etc...)

Mimochodem, až nastane velký bordel všude na školách, bude to pro změnu důvodem proč všude zase nasrát kamery a sledovat kde co a kde koho už od školky, neb kdyby tam bordel nebyl, težko by se to obhajovalo, že??? Jak vidím, začíná to už i na našich školách.

A posléze z toho uděláme na celý planetě jednu veeeelikou severní Koreu! A tim to bude hotový....

Krysa

135058

10.05.2007 10:31

Pád budovy WTC-7

RE: Lidi proboha myslete

84.?.?.?

Není mi jasné, co jste mi vlastně vůbec chtěl sdělit. Vždyť já taky píšu o tom, že Oswald Kennedyho nezastřelil. Kennedy byl z několika stran prostřílen jak řešeto, protože pro jistotu na něj střílelo hned z několika pozic 7 mafiánů.

No jako řešeto né, ale někdo ho sejmul z toho "travnatýho vršku", což už je tak profláklý, že si z toho dělali prdel i v seriálu Red Dwarf, hi! (Mimochodem byl to bezvadnej díl)

Krysa

135054

09.05.2007 11:35

Prosím, Bože, včely ne

EMG pole

84.?.?.?

Ono nemusí nutně jít jen o frekvence v UHF či vyšších pásmech, které budou mít vliv na cokoli živé. Pokud vím, problémy dělají i VN a VVN vedení (na 50 nebo 60Hz). Čím blíž, tím větší!
Podle některých lidí i 240V NN síť doma, zapnuté počítače a pod.

Pominem-li zatím neprokázané hrátky na frekvencích kolem 430MHz (mindkontrol, umělá telepatie, "hlasy v hlavě" a pod), ač i to je zajímavé, neb kolem této frekvence je toho jak naseto (byly tam mobily, PMR stanice na 466Mhz, HAM band 435MHz etc), jsou tu i věci na opačné straně spektra, o kterých skoro nikdo nic neví:
v pásmu asi 70 až 82Hz (Hz, ne kHz či MHz!!!) probíhá např. komunikace s ponorkami (jak US tak Ruské), a v pásmu vysloveně nebezpečných (mozku) kmitočtů mezi 0-16Hz se zkouší pulzy z HAARP, nebo taky vysílač na poloostrovu Kola v Rusku (antény délky asi 60km, příkony stovky kW). Vyzážené výkony jsou ve wattech ač příkony i v megawattech. Asi si říkáte, že to nic, co takový třeba tři watty, že?
Jenže když si vezmete, že ti tři wattové pak stačí na komunikaci po celé planětě i pod vodou, tak se těžko dá tvrdit, že to nemuže mít vliv na něco živého. Ostatně účelem výzkumů prý byly hlavně dve věci: mindkontrol čili ovlivňování myšlení (neb v pásmu asi 6-13Hz máte různé vnitřní kmitočty mozku) a nebo ovlivňování počasí (celoplanetárně).
NIKDO přesně neví, jak které organizmy reagují na jak malá pole!
(Uvědomte si, že při mindkontrol by šlo patrně o synchronizaci vnitřních kmitočtů v mozku s přicházejícím emg polem a na to možná nejsou nutné bůhví jaké výkony!)
Každopádně vás ujištuju, že tyhle kmitočty JDE zachytit i DOMA pokud nejste uprostřed města na např vhodnou anténu a zvukovku počítače s vhodným programem. Vyšší kmitočty v pásmech kHz zachytím i ve městě - např takové radosti, jako je navigace ruských ponorek systému Alfa, základnu Anthorn v Anglii, nebo Tavolara v Itálii. (obrázky spektrogramů na mém krysím webu www.krysatec-labs.benghi.org)
(Už jsu tak profláklá krysa, že už nemá ani smysl tajit muj web, hi)
Tyto signály navíc mají velmi složité modulace, na první pohled vypadající jako šum, ale jde o MSK či PSK modulace či VERDIN. Jinak řečeno, nikdy nezjistíte, co všechno to vlastně přenáší...

No a to jsou jen věci, o kterých VIME, co pak teprve ty, co o nich nic NEVIME?

Krysa

A na závěr jeden šílený nápad: kdybych chtěl ovládat lidi a měl prokázaný, že na nějaké frekvenci např v pásmu UHF to má efekt, naflákal bych tam mobilní siť telefonů a satelity...
Pak by ji už stačilo vhodně přimodulovat...

134959

09.05.2007 10:23

„Nová generácia ruských atómových zbraní by Európu ohrozovala“

RE: S. Ritter ma cosi za lubem, pravdu rozhodne nemluvi.

84.?.?.?

Z vašeho příspěvku vyplývají dvě věci:

jednak, že nejlip by asi bylo všechny "nepřátele" (myšleno ve stylu kdo není s námi ten je proti nám) vyhladit jednou pro vždy.
neb domlouváním to nepude...že.

druhak opět potvrzení zdvojeného myšlení co jde v malém a co ve velkém, neb názor na vyhlazení "šílených arabů" bude akceptován
aniž by se nad tím kdo pozastavil, ale "šílený olachy" nemůžete ani vystěhovat z ulice, natož "vyhladit" a když se jenom zmíníte, budete popotahován za rasismus a návrhy k genocidě...
... i kdybyste je jen hladil a hladil....

...případně vám bude tvrzeno, že se "s nima máte domluvit"!

Krysa

134955

09.05.2007 10:12

Prosím, Bože, včely ne

RE: S objevem atomu se vše změnilo, s výjimkou lidského myšlení a proto se blížíme k bezpříkladné katastrofě.“

84.?.?.?

Mě to stačí doma. Babouci a brablenci, tak těch jsou haldy!
Né že by mne to nadchlo.

Krysa

134953

09.05.2007 10:08

Prosím, Bože, včely ne

RE: Mizí všechno

84.?.?.?

V Brně.
Vážku jsem viděl loni a jednu.
Čmeláky letos dva, každýho 2x.
Denně řvou akorát cigáni a občas anarchisti a nacisti.
Vrabec tu byl letos zatim jeden, kos taky.
Za městem je to lepší, ale ne o moc.
Aji veverek na hřbitově ubývá.
Akorát divokejch králíků a havranů na letišti jsou haldy.

Krysa

134952

09.05.2007 09:58

Pád budovy WTC-7

RE: Lidi proboha myslete

84.?.?.?

No nevim jak lidi, ale my krysy proboha myslíme! (Možná i pro Boha, hi!)

Je známo, že i nejutajovanější akce někdy nevyjdou jak mají, neb se něco někde pomrví. A to tím spíš, čím je akce složitější.

Především je ale známo, že když se v USA něco pomrví, začou mizet důkazy, svědectví a často i svědci sami. Někdy též páchají sebevraždy tak, kdy lidi mající hrůzu z výšek skáčou z mostů, leváci se střílí do hlavy pravou rukou, abstinenti padají ožralí pod vlak a ti, co to náhodou přežijí, si náhle vzpomenou, že se spletli a všechno bylo úplně jinak.

Už z toho důvodu mi je divné, jak a proč náhle mizí záznamy BBC, mizí záznamy na webech, a všichni přesně ví, že to všechno spadlo samo od sebe, ač i kbyby šlo o řízený odstřel, dalo by to kurva práci aby to spadlo tak, jak to opravdu spadlo!

Bylo by asi zábavné poptat se specialistů (tamních) na demolice, o kterých je ostatně co chvíli něco na Discovery, na jejich názor a na to, jak je asi pravděpodobné, že jde jen o náhodu a že v tom nebylo i něco jiné.

Ostatně myslíte si, že v USA nemužou být ještě utajenější spolky jak CIA či NSA o kterých víme prd? (Nota bene možná fungující na nadnárodní úrovni a bez vědomí US vlády a pod?)

Ostatně ty různé důkazy mi připadají obecně podivné. Např. nalezení auta u letiště kde se najdou papíry jak se nějakej arab učil lítat ale ne přistávat div ne i s jeho pasem... ježíš to by ten terorista musel být né fanatik ale idiot, ne?

Celý to šmé okolo toho mi připadá akorát jak vyšetřování atentátu na JFK nebo RFK... (nebo vy taky i věříte, že JFK zastřelil Oswald, osamocený střelec, puškou Manlicher Carcano ze čtvrtýho štoku přes zarostlej strom, a trefil se nejmiň 2x do jedoucího auta - o známé magické kulce létající autem sem a tam nemluvě?).

Taky je mi divný a mělo by být divný každýmu, že jen co si někdo zařídí vysoký pojistky tak mu ty baráky spadnou...

Pokud jde o nenápadné nošení výbušnin a pod, ne že by mne to extra překvapilo, hi! Dyť v USA se stará každej jen o sebe a o nic jiné - tedy aspoň tehdy. Dnes jde zas o druhý extrém: stačilo by si dát kostkovanou utěrku na hlavu a nějakej blbec na mě určitě poštve pul FBI...

Faktem je, že bud si to sejmuli sami, nebo to byly pěkně zfušovaný stavby neb spadnout to nemělo. Nebo ne tak rychle.

Druhym faktem je, že vlastně věděli, že k tomu muže dojit a nic nedělali, což je zase mj důsledek toho, že mají tolik tajnejch služeb, že nikdo neví co dělá ten druhej a často i pracují proti sobě. Ani v SSSR ba ani v Německu za Hitlera nebylo TOLIK tajnejch služeb co mají v USA!

Krysa

134951

Neříkal jsem, že by takový odvetný uder Francie prováděla, ale že by na to stačila její síla sama o sobě, což není totéž.

Taky jsem neříkal, že nemáme mít protiraketovou obranu, ale že to, co se má tady stavět je z hlediska udávaného důvodu nesmysl a patrně nemá za účel primárně chránit ani nás ani Evropu natož před Iránci, což zase není to samé.

Ostatně USA by prováděly nejspíš odvetný úder leda by to něco letělo ausgerechnet na tu jejich základnu.

Šíření islámum pomocí raket je ostatně nesmysl, neb v daném okamžiku i v nejbližší době by i bez té základny šlo patrně o sebevražedný útok s ohledem na odvetu. A nemyslím si, že by iránci byli až takoví sebevrazi.

Krysa

134915

08.05.2007 10:01

Prosím, Bože, včely ne

Mizí všechno

84.?.?.?

ale před 30ti lety tu lítaly (i ve městě) haldy motýlů, dokonce i chrousti! (Chrousta jsem neviděl 25let). Ted je zázrak něco uvidět, včely tu zatim mám, bohužel taky občas sršně...
Čmeláci by byli (tlustí jak palec, nevim jak to muže lítat).
Jediny čeho je dost jsou babouci ale toho když vidim lezt po zdi, lezu pak já po stropě...
Před rokem se všichni mohli na koupališti zbláznit když konečně viděli vážku a dokonce brouka potápníka (nebo jak se jmenuje ten plavací brouk)!
40 let jsem v potoku neviděl raka, o věcech jako je čolek nebo užovka nemluvě...
Holt to jde do pytle, už sem nechodí ani vrabci!!! Semtam kos, semtam sýkorka, ale letos jen kos....
jde to nějak do prdele....

Krysa

Jo a krysu (ne potkana) sem neviděl venku tak 25 let...

134869

08.05.2007 06:50

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Kritika!!

84.?.?.?

Hrozně se mi líbí, jak až do minulosti lze zajít, aby se mohlo tvrdit, že někde byl kdysi izraelský stát a tak tam musí být i dnes.

Stejně tak bych jako moravák mohl tvrdit, abyste navalili půl Evropy, neb tady byla velkomoravská říše! (ostatně sem si nevšiml, že by něco podobného pořadoval někdo kromě irzaelců).

Jo, a když mne napadne, že by nebylo od věci zjistit, odkud sou cigáni a že by se jim tam teda měl založit stát, budu asi rasista, že???

Krysa

134863

08.05.2007 06:42

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

84.?.?.?

Jestli je MFDnes protiamerická a protisionistická, tak jak říká kamoš, "sežeru posranou metlu i se štýlkem"!

Ta je tak "protiamerická", že jsme tam nikdo neprocpali ani JEDEN článek o radaru o jiných věcech nemluvě!!!

Krysa

134862

08.05.2007 06:35

„Nová generácia ruských atómových zbraní by Európu ohrozovala“

RE: S. Ritter ma cosi za lubem, pravdu rozhodne nemluvi.

84.?.?.?

Vždycky když na to narazím, jako zde, se mi hrozně "líbí", že když je to "ve velkym", je to v pořádku, ale "v malym" je kdekdo proti tomu.
Co ti myslím? No když si někdo hodlá "v sebeobraně" pořizovat zbraně či napadnout Irán, je to v pořádku, ač ten pokud vím nikoho nenapadá. Též mohu halasně vykřikovat, že všem iráncům je potřeba nakopat prdel, ač jsem v životě žádnýho nepotkal.

Když ale já řeknu, že si koupím na obranu devítku a že je potřeba nakopat prdel olachům o dvě ulice vedle (kteří ukradnou co uvidí), není to sebeobrana, ale nejspíš mne zavřou za rasismus a kdejakej inej ismus přesně ti samí lidi, co tak halasně hulákají, jak je potřeba nakopat prdel iráncům!!!

Miluju opravdu takový zdvojený myšlení, podle kterýho je to co dělám já doma rasismus ale když je to dělaný státně ve velkým, je to prevence.

Uniká mi, proč si stát představuje, že když není schopen chránit mne doma před prokazatelnými situacemi a mou obranu považuje za kdejaký ismus, bych měl já kvůli státu jít nakopávat prdele lidem co jsem nikdy neviděl a proti kterým potažmo osobně nic nemám.

Jinak řečeno, iráncům mám jít nakopat prdel (či si tu nechat postavit základnu) kvuli tomu, aby náhodou někdy na mě neposlali raketu a má se mi to líbit.
Olachům prdel jit nakopat nemužu, ač mne okradou zcela nenáhodně a kvuli nim nemužu večer pomalu ani na ulici a služebnu policie jim naproti baráku nepostaví ani za prase a má se mi to líbit taky, jo???

Krysa

134861

>Nezlobte se, ale uz samotny zacatek clanku naprosto popira
>jakekoliv zakony logiky.

>Pokud ten protiraketovy system nebude schopen chranit Evropu
>proti nebezpeci z Ruska (a to tech 10 raket v Polsku skutecne
>nedokaze), proc by instalace takoveho systemu mela mit proboha za
>nasledek namireni ruskych raket na Evropu?!

Protože jeho účelem v reálu asi není ochrana Evropy před osamocenou střelou. Patrně ale ani ochrana USA před tímtéž! Účel bude zcela jiný, do raket jde dát cokoliv, a to co vypadá jako radar nemusí být jen a nutně jen radar.
Zvláště, když tam nikdo kromě US Army nesmí a nemuže tedy kontrolovat, co tam opravdu bude! Čili tam pak muže být COKOLIV a to už je důvod aby na to někdo (včetně Ruska) namířil co se najde! Čistě preventivně... co je na tom divnýho netuším!

A hlavně nevim, koho napadla taková kravina, že Irán či někdo jinej vyrobí zepar (třeba 5) raket a ty odpálí na USA či Evropu!
Myslíte, že jsou iránci idioti? Na to nepotřebujem odvetný uder USA ani NATO, na to by stačil jaderný úder Francie, aby jim z Iranu nic nezbylo!!!

Krysa

134825

07.05.2007 15:12

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Souhlasim s Neffem

84.?.?.?

To, že něco nenajdete neznamená, že to není!

Kdybych měl čas jak nemám, tak bych napsal pár radioamatérům do Italie, neb ti by o dané věci patrně věděli nejvíc a z první ruky. Teprve až by to potvrdili tak bych si dovolil napsat, že se to nestalo. Hledat takovou info na webu je kravina...

Krysa

134820

mužou svobodně řvát co chtějí, ale ne mě pod voknem. Co jim brání to dělat někde za městem na poli?
Nevidím nic demokratickýho v tom, že bych já musel poslouchat řvaní kde koho od fašistů po anarchisty a jediný co bych s tím mohl dělat je chodit někam řvát taky (a riskovat že mne nějakej pablb přizabije).

Krysa

134733

03.05.2007 10:40

Byl tvrdý zásah policie v Brně namístě?

RE: Vox populi

84.?.?.?

myslíte když tam holohlavci házeli šutrama po kde kom včetně lidí na zastávce tramvaje???

Krysa

134465

03.05.2007 10:38

Americká válka s turisty

Csss..kdyby jenom turisti

84.?.?.?

Můj známý potřeboval jisté elektronické součástky a tak si je objednal v USA. Obratem mu přišlo, že nedostane nic, neb není prověřený, že si to vubec může koupit ( nešlo o nic na výrobu bomby a pod, snad jen o nějaký materiál na plošné spoje) a že si má zažádat o prověření.
Zažádal si a dověděl se, že ho nedostane, neb se pokusil v USA objednat ty dotyčné věci... a at radši nejezdí do USA, neb vizum nedostane a kdyby náhodou přijel a pod...
Tudíž se do USA asi už nedostane nebo ho tam zavřou.
Materiál nakonec objednal bez problémů v Číně. Levněji a bez blbých kydů, vyhrůžek zatčením když tam přijede a pod.

Jiní zas měli problémy koupit v USA počítač BEZ operačního systému, byla na ně volána policie, a byli obtěžováni blbými kydy jako "to byste si taky pak mohl napsat operační systém sám" (ono je to v USA už zakázaný??) a poté, co si ze sítě natáhli Linux, byli opět obtěžováni kdekým v prodejně (kdekým od Microsoftu).
Včetně dotazů "co to máte na tom CD" jako by po tom někomu něco bylo!

Mě by tam (do USA) nepustili jistě, neb pominu li to, že nepochybně už na nějakých seznamech jsem jen za to co a kde píšu, stačilo by asi tričko s krysou a nápisem "Krysy všech zemí spojte se!" a bylo by to hotový.... cesta na Guantanámo jistá!

Krysa

134464

03.05.2007 10:20

Zbláznil se Havel?

RE: Havel ma pravdu

84.?.?.?

To je blbost to srovnávat, vy byste taky necekl, kdyby vás za podobný akce rovnou oddělali. TED ceknout mužem, takže cekáme, než zas dojde na ten stav co sem už popsal....

A náš spojenec si radar může strčit víte kam. Neni naprosto žádný duvod aby byl u nas či v Polsku až na to, že jinde by je s ním poslali do prdele mnohem halasněji, jak my!!!

Krysa

134462

03.05.2007 10:16

Byl tvrdý zásah policie v Brně namístě?

RE: Z webu NO

84.?.?.?

A přes držku chcete hned, nebo až příště???
Já bych vám dal právní kroky, hnal bych vás svinským krokem z Brna že byste se nestačili divit! (A anarchisty a komunisty aby jim to nebylo líto hned za váma!)

Mám už plný zuby takových akcí, kdy člověk aby se bál jit do města (tedy bez AK47 a pod).

Osobně bych to řezal včetně těch, co to povolili!

Krysa

134460

To povede ke stejnym kravinam jako cenzura tisku u nas za komancu.

Dovedu si živě představit jak u nas pokaždý někam vyjedou jen co uslyší "to bude teda bomba!" či dlouhý pohled na jabko vyhodnotí, jako že mám něco proti Applu, řeči bab o "malým a měkkým" budou vyhodnoceny jako příprava útoku proti Microsoftu a nechci vědět, jak vyhodnotí pozdrav jednoho známýho (jak ti po včerejšku stojí??).

Též nákup zelí bude na pováženou (neb pokud vim, tak se tak u nás říká marihuaně, dříve to ovšem byla tráva - z čehož ovšem zas plyne, že věty jako "v neděli budu ležet v trávě" budou taky pěkně o držku...).

Semtex bude už úplná prdel, neb se tak jmenuje jeden nealkoholický nápoj... takže sdělení, že ho mám doma tři krabice....

Krysa

134260

29.04.2007 10:05

Jeden mrtvý při násilných střetech v Estonsku

RE: Vlastne v Praze take

84.?.?.?

Buď rad, že nas Josif Vyser rovnou nepřipojil k SSSR, hi!

Krysa

134192

28.04.2007 07:30

Dopis anonymního amerického vojáka z Iráku: Oznamujeme jen desetinu svých mrtvých

RE: a zbytok su siroty a adaptovani divosi

84.?.?.?

Jo, a jistě v novinách, který čte povinně každej, zvláště pak pozůstalej po vojákovi a v celých USA, že???

TO by totiž byl jediný způsob jak zajistit aby tam v tom seznbamu byli všichni: vydávat denně seznam mrtvých i se jmény a každý kdo tam toho svého nenajde by si musel stěžovat, že ho tam nenašel a aby ho doplnili. ...tak tomu nevěřím ani v USA!!

Ježíšmarjá když jde zmanipulovat volby, tak co by nešla zmanipulovat statistika???

Krysa


Mimochodem je zajimavy, jak často mám poslední dobou problémy s připojením na servr Zvědavce nebo s odesláním něčeho tamtéž...ač jinde to jde normálně!

134134

a co takhle zpravodajství ve stylu filmu Vrtěti psem?

To by snad někoho překvapovalo???

Krysa

134133

27.04.2007 13:11

Věc názoru

RE: Tohleto tak trochu nechápu !

84.?.?.?

Co si představujete pod pojmem metafyzika??? telepatii? telekinezi? paralelní vesmíry? To, že se něco nedá vysvětlit TED ještě neznamená, že to neexistuje! Před 500 lety byste totéž mohl tvrdit o radiu či fotografii... Přičemž oboje MOHLO reálně existovat (a možná i existovalo).

Vždycky, když někdo tvrdí, že je proti něčemu, o čem se moc neví, je to divný, neb on o tom taky nic neví, takže jak muže byt proti???

To je stejná kravina, jak tvrdit "já su proti UFO!" Jelikož UFO je "neindetifikovaný létající objekt", jak může být někdo proti? Jsou snad všechny identifikovatelné?
Pokud vím, nejsou!

Tvrzení, že něco není, neb se to TED nedá dokázat, nebo se nedá dokázat CO to je, je podle mne kravina.

Navíc kdyby teorie i hypotézy o čemkoli obyčejně nepřekračovaly možnosti poznání dané doby, bylo by asi hovno a né pokrok!

Vzpomente si na da Vinciho, nebo pár matematiků (nechci vypisovat všechny jména), jejichž práce se prokázaly až po staletích!
(Některé kupodivu až na ultrarychlých počítačích, takže je dost záhadou, JAK na to přišli - zvláště když vyloučíte cesty časem, paralelní vesmíry, telepatii, předvídání budoucnosti a nebo mimozemšťany, abych vyjmenoval všechny "zakázané" teorie...)


Krysa

134051

27.04.2007 12:52

Světový den laboratorních zvířat

Re:

84.?.?.?

Osobně bych každýmu, co zkouší něco na zvířatech, především kosmetiku a podobný sračky, nakopal do prdele!

To je stejná prasárna, jako když Edison zabíjením psů dokazoval, že Teslův střídavý proud zabíjí!!!

Jako Krysa ale vzpomínám na jeden krásný dokument na Discovery o tom, jak kdysi žila krásná velká krysa, veliká jak medvěd!!! Bože, to by bylo radosti, tá by takovýmu majiteli firmy na výrobu kosmetiky někde v lese dala takovej záhul, že by to už nerozchodil, neb by ani už neměl po čem!

Krysa

134050

27.04.2007 12:42

Nejdražší káva v mém životě

RE: Drahota jen pro nekoho

84.?.?.?

>Pán bude tak trochu kverulant, co ? Jako Pražák používám
>MHD denně a šlape jako hodinky.

Zkuste to v Brně.... vono my zas nejsme takovej lont aby u nas nebyla MHD,a představte si, že ji mají i v Ostravě!

Krysa

134049

26.04.2007 08:05

Nejdražší káva v mém životě

RE: ono je to tak:

84.?.?.?

..ted sice máme pečivo celej den, ale:

stojí 5x tolik, přičemž kvalita je ta samá jak za komančů, tj. rohlíky za pul dne sou jak dřevěný piliny a mají chuť jako dřevotříska, nebo jsou "žabí" a když s nima praštíte o zem tak odskáčou!!! Chleba ztvrdne za dva dny... jediný, co se zvýšilo, je cena, o kvalitě se nedá mluvit.

Ostatně, není pravda že všechno furt je, to leda v hypermarketech, jinde je běžný, že po poledni není chleba ani rohlíky, pivo mají jen 12ku, cigarety jen marlbora a to tak tři krabičky a podobně, neb nikdo nechce aby mu náhodou něco nezbylo, takže všeho radši objedná málo!

KrysaKrysa

133898

26.04.2007 07:54

Nejdražší káva v mém životě

RE: Drahota jen pro nekoho

84.?.?.?

To bych neřešil, ja taky občas píšu MDH místo MHD (čili první byly Dějiny mezinárodního dělnického hnutí vyučované na VUT a druhá je městská hromadná doprava). Mohu vás ujistit, že bordel byl a je v obojím stejnej...

Krysa

133897

26.04.2007 07:52

Nejdražší káva v mém životě

RE: Drahota jen pro nekoho

84.?.?.?

Problém je ovšem v tom, že Klaus neříkal, že máme lézt do EU, tedy přinejmenším ne v době, kdy jsme do EU lezli!!!

Krysa

133896

26.04.2007 07:49

Nejdražší káva v mém životě

RE: Drahota jen pro nekoho

84.?.?.?

Tak s tím přesně souhlasím, hlavně v ohledu toho vstupování do EU!

Krysa

133895

20.04.2007 15:23

Moderní státy jsou historický omyl

RE: Slepí vedení slepými

84.?.?.?

Jeden duchovní vůdce výstižně nazval současnou situaci lidstva následovně: "...jsme jako slepci ve slepé uličce vedeni slepými..."


Přesně ve stylu:

Jednookej vede slepýho na na návštěvu k babičce v lese.
Vypíchne si oko o větev a hlásí: "tak jsme došli"
A slepej hlásí: "Ahoj babi, tak sme tady!"

Vím, že to asi znáte, ale tohle je přesnej popis dnešní situace!

Krysa

133385

20.04.2007 15:15

Moderní státy jsou historický omyl

RE: dodatek eště jeden, hi

84.?.?.?

Nemužu si zase já pomoct, hi!

ZATIM jde o FIKCI, ale máte dojem, že by to nešlo realizovat NIKDY a NIKDE? Tedy "technokratický komunismus Startreku a Strugackých" a to ani tehdy KDYBY se změnilo myšlení lidí???

Problém dnešního světa je nikoli ve využití ale ve ZNEUZITI technologií!

Jak už psal někdo jiný jinde, pokud byste měl neomezenou možnost čerpání energie, což v principu NENI až tak neskutečné, a NENI to nemožné TAK byste tohle realizovat MOHL i kdyby 50% obyvatelstva dělalo uplny hovno! Tedy Stratrek či Strugacký...možná i Jefremova, hi! (Mlhovina v Andromedě)

Ovšem: to co kdo dělá je věc výchovy a ne genetiky a každej rád něco dělá (nemyslím cigánský kapsářky coby vzor, že) neb i cestování a čumění z vokna se vám zprotiví! Když ne, pak "řečeno Čunkem", asi jste "těžce opálená blondýna do zrzava" !

Průser je, že mít takové generátory energie, tak to zase "zhaftne" ČEZ (například) a budou vám to ti hajzli PRODAVAT!
Tedy tu energii co je nic nestojí a to za ceny jako by tam vedení čezu šlapalo na kolech sd generátorkama!!!

A budem zase kde? No v prdeli jak teď!

A ted se podívejme na tohle: každý podle svých možností, každému dle jeho potřeb!

Co je na tom "závadového" abych použil policejní slovník před lety, hi?!

Logicky by měl mít každý možnost pracovat dle svých možností (od zdraví po kvalifikaci a znalosti) a úměrně tomu být placen "dle svých potřeb" nebo snad ne?

Tvrzení, že "nezaměstnaní nechcou dělat" se totiž odvíjí od dvou věcí: např. od toho, že míst je 100000 a nezaměstnaných 4x více. No a potom taky od toho, že zaměstnání nejsou "dle svých možností" neb zametač s vysokou školou dle "svých možností" zaměstnán není a jeho vzdělání byly vyhozený peníze jak jím, tak státem, a logicky není placen "dle svých potřeb" neb plat zametače pro osobu s daným vzděláním (či IQ a dle toho zájmy)stačit nemuže, že. A proč nejde jinam? No protože neni kam, že.

Argumentaci, jako že majitel firmy "potřebuje" auto za 10 melounů či lítat letadlem na večeři do Paříže, na mě ani nezkoušejte! No a pokud jde o některé "práce", jako jsou banky, kšeftování s nemovitostmi či na burze, tak to lituju, to JA za práci těžko budu ochoten akceptovat!

NIKDY mi nevysvětlíte ani to, že neurochirurg dělá za co já vím 25 klacků ve špitále, ale "práce" je kšeftování v bance!!!
(Možná má 50 klacků... ale jeho stará ho viděla naposled na svadbě...)

Nebo máte pocit, že všichni co chtějí dělat svou práci podle svý kvalifikace a ještě sou to takový svině, že to nehodlají dělat za minimální plat (kterej se ODS pravidelně snaží zrušit!!!) jsou komunisti????Krysa

133384

20.04.2007 14:36

Moderní státy jsou historický omyl

RE: dodatek 2

84.?.?.?

Osobně si ale myslím, že pravda bude někde tam venku (X-files) a ještě tam čeká... a že by muselo dojít tentokrát k tomu, o čem jsme se (nikoli tady) bavili už před 20ti lety, tj. že by muselo dojít k převratu v myšlení lidí, ať už po katastrofě, válce, mutací či jinak, tj. že po "technické revoluci" by muselo dojít k revoluci v této oblasti "něco jako ""probuďte se, spící""" a to jediný by mohlo k něčemu přispět. PAK by se teoreticky mohly změnit hodnoty vyznávané lidmi a zase teoreticky by se lidstvo mohlo posunout na vyšší příčku, což je za daného stavu naprosto nereálné!

JE možné, že TAKOVI lidé jsou i mezi námi, ale pochybuju že by na venek něco prohlašovali a veřejně dělali, na to není připravená doba a ani ti ostatní! Na druhé straně UZ by bylo na čase něco dělat, neb jsme tak hluboko v prdeli, že sotva čouhají boty!

Už ani nevím, zda je mi víc líto, jak likvidujeme tuhle planetu a živočišný druhy, nebo jsem víc nasranej z téhož!

Ale myslím si, že spousta "terorismu" vyplývá uz toho, že ti lidi už nevidí ZADNOU POZITIVNI cestu jak z toho bordelu ven!!!
Nejsem terorista, ač nepochybuju, že mne za moje názory tak někde vedou a mají "tlustý složky", hi! - ale upřímně řečeno, že bych teda nějaký cesty viděl... a i kdyby, dycky mi někdo vysvětlí, že "tak to teda nepude" minimálně ne v měřítku státu, planety apod, ač jinak to asi někdy někde jde, že?

A tak si na závěr posloužím ještě citáty ze scifi, tentokrát A.C.Clarka, a hned dvěma, jistě je budete znát:

"...a nad nimi začínaly zhasínat první hvězdy..."

"...buď nás spojí láska, nebo zemřeme!"

Krysa

133377

20.04.2007 14:27

Moderní státy jsou historický omyl

RE: dodatek 1

84.?.?.?

ad: Ve Star Treku odstranili hmotný nedostatek, protože mají fúzní reaktory a replikátory - tedy nevyčerpatelný zdroj energie a zároveň možnost volně měnit hmotu v energii a naopak. To znamená stoprocentní recyklaci, nulový odpad a jídlo a bydlení zadarmo... ale neřeší to problém lidí, kteří prostě necítí potřebu vyvíjet jakoukoliv aktivitu. Ve Star Treku ovšem takové lidi vůbec nevidíme - vidíme tam právě samé ty ideální, ctnostné jedince, jejichž nejvyšším životním dílem je přispívat ke všeobecnému blahu společnosti.
Takových lidí je ve skutečnosti jen velmi, velmi málo... a to je právě důvod, proč komunismus selhal a proč se Star Treku nedožijeme.
---------------

Pak je ovšem otázkou, zda vůbec přežijeme a v jaké formě zřízení a za jakou cenu... nedostáváme se náhodou tak někam co by šlo popsat jako "Limes inferior" od Janusze Zajdela??? Nebo k "Obchodníci s vesmírem" (teď mi vypadl autor, jak na potvoru...)
a pod?

V Limes inferior je popsaná řada zrůdných věcí, co mám dojem, že už je začínám pomalu vidět okolo sebe a v Obchodnících s vesmírem taky! A ted tedy co, už jsme v prdeli, nebo tam teprve lezem?
Technokratický komunismus je OK (tedy rozhodně lepší jak ten bordel ted) ale "na to nejsou lidi". Jsme někde mezi Ferengy, Klingony, Cardasiany a zbytkem planet co předtím tyhle bandy navštívily (např. ta, co sedí pod základnou Deep space Nine).
Přitom cesty jako "lideni" Strugackých jsou už úplně kdesi v nedohlednu (aspoň pro 99,9% obyvatel až snad na nějaké jogíny v Tibetu) a ostatní vedou pouze do různých a různě chlupatých prdelí, mám ten dojem. Za pozitivní se nedá považovat výběr mezi tím, zda do hoven vlezete hned, nebo až po části cesty a obávám se, že pokud se nenajde jiná cesta, tak v těch hovnech skončíme!

Návštěva jiné a jinak řízené civilizace by nás mohla jak zachránit, tak zničit ale je vysoce nepravděpodobná (tedy ani ne ta návštěva jak to, že by se do něčeho pletli, ač zde je zajímavé, že ve Startreku se nemají plést ale pletou furt, zatímco u Strugackých se jejich "progresoři" pletou dycky, nicméně oboje často vede k nečekaným důsledkům...)

Příchod nové víry by mohl leccos změnit (nemyslím vírou rovnou náboženství) ale nikdo neví kterým směrem! Použití staré (taoismus, buddhismus) by mohl být lepší. Ovšem to, že "chodíte do jogy" z vás nedělá jogína, že. Ač...pokud z vás udělá, zas bude problém, neb neznám jogína co by byl prezidentem nebo dělal šéfa obchodní banky....

Příchod staré víry jako islám může taky leccos změnit a taky není jasný kam, ač by mohl vést k systémům použitelným ale otázkou je nakolik lákavým ve stylu Frank Herbert, "Duna".
(Mám jisté pozitivní vztahy k postavě Paula Atreida, Muad ´ Diba nebo jak se to píše i když hlavně proto, že Muad Dib znamená název "stínu myši na měsíci" pokud se dobře pamatuju, hi).

Osobně si...

Automaticky kráceno

133375

18.04.2007 15:03

Moderní státy jsou historický omyl

dodatek

84.?.?.?

Totéž platí pro soudce, policii a exekutory! Každý z nich by se měl zodpovídat za nekvalitní práci včetně možnosti jeho trestního stíhání a požadování finančních náhrad za špatná rozhodnutí (mimochodem nevim, proč by to nemělo platit i na poslance a vládu). On by si pak např. exekutor dal svinsky bacha, aby si nespletl při vystěhování barak s číslem 51 od 15 a podobně!!!

Jinak řečeno, to co máme za systém stojí za hovno a někdy i za větší jak celej socialismus či komunismus. Tvrzení, že nic nikdo lepšího nevymyslel se říkalo u každýho zřízení dycky. Holt je na čase aby se vymyslelo a hlavně zavedlo!

A abych se zas zopakoval: co to je sakra za zřízení, co je ve Startreku, což je americkej seriál, a kapitalismus to evidentně není??? (To, co je v od A+B Strugackých scifi, je patrně něco jako komunismus, ale na druhé straně oni ho kritizovali, takže co je navíc tohle?? Se Startrekem je to podobný... )
Mimochodem, na TOHLE mi tu na webu myslím nikdo neodpověděl, ba ani texasskej řízek, hi! A dycky mi bylo divný, co to v USA produkují za seriál, když tam vubewc nejde o kapitalisty (až extra na Ferengy což je asi parodie na USA...)

Krysa

133167

18.04.2007 15:02

Moderní státy jsou historický omyl

RE: chachacha

84.?.?.?

No pokud de o integraci do EU, řada lidí si myslí a myslím často oprávněně, že je to jiná verze vstupu do společensví států jako byl SSSR a že EHS jim bude platný jak RVHP.

Zvláště když v Bruselu vymýšlí větší hovadiny jak mkdo kdy stačil v RVHP ma SSSR dohromady. A na které doplácíme (např. kvoty cukru a pod).

Potírání národních států mi připadá už jako naprostá hovadina o které je líp snad ani nemluvit.

Osobně jsem přesvědčenej, že snad nejblíž k něčemu má Švýcarsko, neb co se v kantonu rozhodne, to se tam udělá a ne že jak u nás to vymyslí nějaký zpič v Bruselu aby MY sme to udělali U NAS!
Říkám já snad někomu v Bruselu, co tam mají udělat?! To by tam řvali jak postřelená kráva, že?

Přenášení rozhodování na neschopné debily ve vysokých funkcích a ještě vyšších barácích s vyššíma platama nikam nevede!

(Vzorek: na co doprdele potřebuji rozhodnutí dopravního odboru kraje aby v naší čtvrti vyměnili dopravní značení? Na vedlejší silnici, nikoli na průtahu obcí! Na to nestačí místní radnice???)

Rozhodovat o věcech na jistém místě se má na tom místě a ne kdesi v prdeli v parlamentu co chrápe, chlastá v pracovní době a na naše problémy sere, neb dle nich nejduležitější není, zda MY máme zjebanej chodník a silnici, neb ONI tady nebydlí, ale zda bude olympiáda v Praze a oni se zviditelní! Takže ONI budou mít zasranou olympiádu a JA budu ještě 20 let přeskakovat bordel a díry na vozovce???!
CO TO JE? Nejsou to náhodou pak Potěmkinovy vesnice??
Ve stylu "v Praze olympiáda" a "my po krk v hnoji"?

A TOHLE chcete ještě vylepšovat řízením kdesi z prdele kde ani někteří nevi, kde naše zem leží??? Nadnárodně a nadstátně???

Zásadní problém je v tom, co jsem psal už x krát: o věcech se má rozhodovat lidmi, kteří v daném místě bydlí a ne těma, co ani neví, kde to je! Druhej problém jsou "neodvolatení volení", neb kdyby šlo kdykoli např. místním shromážděním ( a ne na principu referenda, kterého se musí zučastnit vic lidí jak voleb aby bylo platný takže není nikdy platný) odvolat "zvolené" za to, že nedělají to, proč byli zvoleni a co naslibovali, dal by si každý "zvolený" svinsky bacha na to, co říká před volbama a co dělá po nich, neb by neměl jistý, že tam bude 4 či víc let sedět, ale mohlo by se mu lehce stát, že bude odvolaný kdykoliv a sedět sice bude, ale např. 5let na Borech!

To by okamžitě zefektivnilo činnost různých zastupičů na všemožných funkcích neb by nevěděli ani dne, ani hodiny!

Totéž platí pro soudce, policii a exekutory! Každý z nich by se měl zodpovídat za nekvalitní práci včetně možnosti jeho trestního stíhání a požadování finančních náhrad za špatná rozhodnutí (mimochodem nevim, proč by to nemělo platit i na poslance a vládu). On by si pak např. exekutor dal svinsky bacha, aby si nespletl při vystěhování barak s číslem 51 od 15 a podo...

Automaticky kráceno

133165

18.04.2007 14:25

Byl to takový stín...

RE: autor narazil na možnou příčinu a vůbec si toho nevšiml...

84.?.?.?

To zas asi né... tady neni nutny se jit vožrat ač někdy jak bylo psáno je to ideální řešení, když se to ovšem nedělá furt.
De o to, že dyž du ožrat neb sem se rozešel s babou (nikoli sám ale s kamošema), tak mne z toho tak či onak vytáhnou ba i dom dotáhnou a pokud na mne padnou deprese a uvidí mne lezt nba půdu s provazem, tak zustanou tak dlouho dokud to nepřejde.

V USA se mnou nepude nikdo nikam, nikdo mne nebude o ničem přesvědčovat ani mne z ničeho vytahovat a nejspíš mi i půjčí ten provaz a klíče od půdy... dyt je to jen moje věc, že?!

Ostatně kromně klasických norků (notářů, etc) se nikdo nechodí do knajpy ani tak ožrát, jako na "kus řeči", zahrát karty, zahrát šachy, zahrát na kytaru, a pod. Tedy u nás. Neznám ale NIKOHO kdo byl v USA a vykládal mi, jak si tam krásně pokecal v knajpě navíc třeba s uplně cizíma lidma o čemkoliv! Když jo, nebyli to Američani, hi!
Oni holt na to mají každej psychiatra, a když nemají, dopadne to jak v tom článku. Tady už sice jsou u psychiatrů a psychologů taky fronty, ale upřimně řečeno, taky radši zdvihnmu telefon a zavolam kamošce či kamošovi, nebo zdvihnu zadek a skočím na kus řeči do knajpy - nebo aspoň na nějakej rozumnej chat, když už nemužu z baráku.

Kdyby ho v tom nenechali samotnýho (ostatní a jeho okolí), nemusel postřílet pul školy a jeho "černý slohovky" by se mohly stát jen úvodními pracemi nového autora ve stylu Stevena Kinga...

Krysa

133161

18.04.2007 08:30

Byl to takový stín...

přesně!

84.?.?.?

viz věta: Protože ta opatření se snaží postihnout důsledek, nikoliv příčinu.

Nevšimli jste si toho, že VZDYCKY se postihují důsledky a nikdy příčiny ať už jde o cokoliv a kdekoliv?!

A že to systematicky dělají všechny vlády a se vším?

Krysa

PS.: ostatně je to vidět i u nás ač u jiné problematiky (tuhle tu naštěstí u nás zatím moc nemáme).

A tak zatím co ODS např vymýšlí kraviny ve zdravotnictví a ČSSD jinde, Bursík vymýšlí jak zdražit uhlí (přičemž příčinou topení uhlí je to, že cokoli jiné je dražší), Džamila průkazky pro těhotné (místo výchovy na školách aby teda těhotnou někdo pustil sednout) a jiní zjevové desítky komplikovaných formulářů na soc. dávky (aby tomu nikdo nerozuměl a pokud možno se tím pádem na žádost vykašlal, místo aby se zajistily např. pracovní místa aby o to tedy dotyčný žádat nemusel), v místní obci se jezdí jen 30km/h neb toho chlapa co tu jezdil jak prase nikdy nechytli a tak to vyřešili po svym, a podobně...

Je mi záhadou, jak si vůbec může někdo myslet, že se tím něco zlepší???

Krysa

133133

18.04.2007 08:08

Stát nám vykradli

RE: Zastírání skutečných problémů zdravotní péče

84.?.?.?

Nemáte pocit, že tahle by šlo argumentovat u všeho? Když bude stat kubik vody 100korun, tak se holt budou denně koupat taky jen ti co na to mají a ne ti, co se potřebují umejt, při rohlíkách 10k za kus si budete kupovat jen ten, který sníte hned, šalina by mohla stát 50k za lístek aby jí jezdili jen ti, co opravdu nanejvýš nutně musí někam jet, plyn by se zdražil o 400% takže by se topilo jen od minus 10 stupňů, a pod....

Mám z toho jedinej dojem a to je ten, že všechno se dělá tak, aby ti co se mají dobře se měli líp a ti ostatní čímdál hůř!

I kdyby si někdo chodil k doktorovi popovídat, nevypovídá to cosi o něčem zcela jiném, než že sedí pět babek v čekárně a "zavazí" podnikateli, co tam musí za nima čekat? Stát je specialista na restriktivní odstraňování DUSLEDKU a zásadně sere na příčiny jakéhokoli jevu! Navíc to pak nakonec obserou ti, co za to nemohou!

Furt se kecá o hypochondrech, takže má člověk pomalu strach říct, že mu něco je, neb "normálním lidem" přece nikdy nic není! Ostatně je vaš problém, že jste na pracovišti chytli chřipku, říkal vám snad někdo, že ji máte chytat?!
Každej ovšem tím pádem radostně roznáší chřipku a kde co, vznikají epidemie, a navíc si tim dotyčný kurví zdraví víc, než je zdrávo.
Tudíž: chytnu "chřipku" a logicky bych měl být doma. Nebudu, neb první tři dny nedostanu ani korunu, další dva nestojí za řeč a ještě na mne řve majitel firmy ať mne ani nenapadne onemocnět neb zdravejch venku čeká dost dost! Ke všemu mám "světlou perspektivu" že si zaplatím ještě u doktora a recepty. Tudíž ji vesele roznáším po pracovišti, v MHD a pod, takže nakazím další stovky lidí co to udělají posléze stejně jak já. No a budem s ní chodit tak dlouho, dokud to s nama nesekne a neskončíme nejlíp na pohotovosti nebo ve špitále, pochopitelně s komplikacema, neb AZ PAK se zjistí, že to byla nejen viroza, ale i borelioza a ste v prdeli...
Což úžasně pomuže nejen vám, ale v důsledku dlouhodobého a komplikovaného léčení jistě i celýmu zdravotnictví! Zvláště pak finančně, že.

Bylo by zajímavý spočítat NE kolik se ušetří poplatky za recepty a u doktora a na tom, že stará babka si nebude povídat s doktorkou, nebo na tom, že nejakej hypochondr (chudej hypochondr, neb třeba chlap stavící si v neschopence chatu rád doktorce 30k dá, že) nebude v čekárně ale jinak:

Kolik by se ušetřilo, kdyby lidi chodili k doktorovi VČAS a léčili se DOMA (nikoli na pracovišti prací, ve stylu "máte dílnu nad slévárnou, tam se nenachladíš" , jak za komančů) a tudíž neroznášeli infekce a léčili se kratší dobu, neb by se nemusely léčit komplikace způsobené přechozením nemocí????

TO asi nikdo nepočítal, že...jako dycky.

Krysa

133132

18.04.2007 07:19

Stát nám vykradli

RE: Zastírání skutečných problémů zdravotní péče

84.?.?.?

A mužete mi vysvětlit, jak MĚ pomůže to, že JÁ dám 30 korun doktorovi a dalších 30 za recept a buhví kolik na rehabilitacích aby si JINI nechodili k doktorovi popovídat???

Budu na tom snad zdravotně či finančně líp?

To je stejná kravina, jako když v dědině kterou projede 10000 aut denně bude omezená rychlost na 30km/h protože JEDEN chlap z vedlejší dědiny přes ni jezdil 90!

Případně jako když Němci měli v obchodech letáky s nápisem češi nekraďte!

Kdy už konečně dojde na řešení týkajících se jen těch co se to týká, a ne že na to doplatí OSTATNI???

TO by asi dalo moc práce, že?


Krysa

133129

18.04.2007 07:11

Stát nám vykradli

RE: Jen plaťte ...

84.?.?.?

Patrně zapomínáte, že to odnesou nikoli ti, co mají jednou za dva roky chřipku, ale především chronicky nemocní, zdravotně postižení a důchodci.
A ti se svým zdravotním stavem už nic nenadělají.

Krysa

133128

10.04.2007 15:57

Individualismus a doba

re:

84.?.?.?

Dnešní individualista, kdyby nebyl tím nesvobodným a konzumním jedincem vázaným na svět a věci v něm tak, jak se mu bezprostředně nabízejí, musel by pochopit nutnost tolerance, spolupráce a vzájemnosti, pokud by dokázal individuálně myslet a řešit otázky vlastního bytí nezávisle na předmětech svého domnělého prospěchu. Konzumní individualista však nemůže být ničím jiným, než článkem v řetězu, sobeckým spotřebitelem a vykořisťovatelem daných příležitostí. Bohužel současný svět mu to nejen umožňuje, ale přímo ho k tomu vede.

--

Mám dojem, že formulace konzumní individualista vylučuje sama sebe.
Individualista v mým pojetí současně vylučuje to, že je konzumní,
jinak řečeno bud je individualista nebo konzument.
S převahou tam či na druhou stranu. Ale oboje?
Nebo jsem už dnes přetaženej a blbě to chápu, co já vím.

Navíc mam dojem, že stejně jako za komančů je nutný, aby dotyčný nebyl individualista, ale ze záhadných důvodů "někam zapadal", ideálně tak dlouho, až zapadne tak, že nebude individualista, hi!
Obvykle je to požadavek i zaměstnavatelů... mimochodem naprosto blbej.

Sám s tím mám problémy a nejen při shánění práce, tedy abych byl přesný: při shánění práce ne, ti co po mě něco chtějí VI proč to chtějí po mě, a ne po "neindividulalně kolektivních", ale při shánění ZAMESTNANI, kde "my jsme ..doplnte si dle potřeby...kolektiv", "jen kolektivní práce...etc" , a komplikace je na obzoru už v okamžiku, kdy VY sice máte třeba něco opravovat, ale sdělíte, že vám natolik nejebe ve věži, abyste dělali ráno japonskou povinnou rozcvičku, neb si japonská firma myslí, že to je přesně to, co byste měli dělat i u nás v ČR a vy je s tím pošlete do prdele,,,(ač já bych akceptoval např jógu...pokud by nebyla povinná! - ba i bojová umění, ale na to sem už starej, myslím.).

Jsem dle nich "individualista" a "nepřízpusobivej" což je dnes na prd, jak se zdá.

Tak at si nekdo vybere: bud bude mít bandu přizpůsobivejch nebo někoho kdo není a myslí jinak....

Krysa

132592

10.04.2007 15:27

Čo nám o nás prezradí riešenie takzvanej rómskej otázky?

RE: Romska otazka, ??

84.?.?.?

Problem bude v tom, že se tohle etnikum dělí na Romy a Cigány...
..a to samo o sobě.

Jinak řečeno i Rom vam bude schopen říct, že ho okradla zasraná olašská cigánka...

Krysa

132591

....pamatuju pořad v CT který logicky už nikdy neopakovali, neb tam cigánský, přesněji olašský baron (je von, nikoli já...) řekl, že oni nikdy nerobili a robit nebudou a živí se krádežemi po celé Evropě (nejméně, že). Jaký působení na ně kromě pohledu do opačného konce Magnum 357 který držím v ruce mám asi provádět po tomto prohlášení???

Rómové jsou pro mě ti, co bydlí naproti a hlídáme si s nima navzájem auta a baráky, aby nám je cigáni nerozkradli.
Abyste byli v obraze: J. je podnikatel a má stavební firmu - kdyby mu jeho takzvaný soukmenovec něco ukradl, nebo ukradl něco na stavbě, letí na hodinu! Jeho manželka učí na devítiletce, kluk má bakalářský titul, holka dělá u ombudsmana. ŽADNY pozitivní diskriminace NIKDY nepotřebovali a dopracovali se k tomu od píky sami! Jistě, problémy měli (s jinými firmami, úřady a tak), to nepopírám. JEHO zaměstnance a myslím tím ROMY klidně nechám chodit po dvoře či domě, neb kdyby se mi něco ztratilo, zabije je za to ON SAM!!!

Cigánská banda bydlí o pár ulic vedle, kvuli nim musím v noci pro cigarety chodit s pistolí, nechodit v jisté doby jistými místy, matka pak přestala chodit do divadla neb by se musela vracet tak leda s ochrankou.... a nikdy nedělali a dělat nebudou!

Jistě, já mám taky částečnej invalidak (oni povšem obyčejně plnej) a sem 6 let bez práce, jenže já si ji sháním, oni ne, a druha věc: já mám v prdeli páteř a když 5hodim stojím, už si nesednu, či opačně. Plně invalidní a zcela nepohyblivej cigán se zlatým řetízkem zdrhá jak Zátopek!!! (Osobně jsem viděl...)
Takže o čem je pak řeč, že.

Tudiž: jsou Rómové a jsou cigáni (olaši). Ti druzí často ty první nejen neuznávají (hlavně proto, že sou "bílí cigani", chodí do práce a tak a neživí se krádežemi a podvody na bílých a blbých gadžech... každej Olach ovšem při přichycení kymkoli při čemkoli okamžitě řve "aj rasýsty, rasýsty..."

Možná jsem "rasýsta", ale nevšiml sem si, že by nekdo ze strany zelenejch, vlády či jiných blbů co furt mají plnou hubu keců, měl barák vedle Olachů, vy snad jo???

Je snad rasismus odmítat bydlet vedle rodiny co veřejně propaguje to co propaguje a dělá neustálý bordel???

To mám snad otevřit dveře a jit na ně zařvat, esli by nechtěli něco z toho, co mám doma???

Krysa

132590

06.04.2007 12:53

Írán propustil zajaté Brity

RE: Poníženie pre UK, dodatek

84.?.?.?

Sorry, ale osobně se cítím silně pobaven jak s nima vydrbal!
Srovnání s Guantanamem není od věci a je to pak síla.
Čili: iránci zhaftli pár lidí, který by troše dobré vůle mohli zavřít za špionáž až by zčernali. Místo toho je jen varovali, žádný pytle přes hlavu a "velký kousací haf", ale dali jim cigarety, zdá se že dobrý jídlo, udělali pořad v TV kde je ividentně před tím nemlátili, aby řekli co mají říct, zdá se, že jim i vypucovali uniformy a každýmu dali dárek na cestu.
(Kurník, nevíte jakej? Nikde sem to nečet!)
Tím v dotyčných vojácích navíc těžko vyvolali nenávist k Iránu, že, hi! Spíš to vypadá, jako ukázka toho, že Irán se snaží navázat na staré kultury této oblasti a to "kulturně" a že se s ním dá komunikovat, plus to, že ted těžko budete někomu vykládat, jak jsou muslimi nekulturní, a že jsou všichni ..a tak dále, šak to znáte!
Ježíšmarjá to je tak úžasnej výdrb, že by mne ani nepřekvapilo, kdyby je ještě vozili a ukazovali jim kulturní památky Iránu, hi!!!

Musím říct, že podobný nápady upřímně obdivuji, protože i když jde jistě zase o propagandu, MY (tedy západ, o USA raděj nemluvím vubec), na podobný šaškárny v pozitivním provedení asi nemáme nebo co! Přitom tohle funguje oběma směry! Dnes a navíc oprávněně může řvát kdejakej terorista i neterorista a argumentovat zacházením v US věznicích a pod. To zacházení navíc vyrábí další teroristy, že.
For je i v tom, že by se mohlo stát, že při pozitivním přístupu bychom se dověděli víc, (jistě ne o kovaného teroristy ale od jiných ano) než tím, že na dotyčnýho naháníme štěkací a kousací hafy nebo jim 24 denně pouštíme Madonnu v provedení 120decibel...
To podle mne už udělá teroristy i z původně nevinnýho.
Ten se pak možná vrátí, po 5letech co seděl za co neměl, a zařve: kurva, furt sem měl pytel na hlavě, tak ted teda vám to oplatím!

Těžko by ale měl na co prskat, kdyby s ním zacházeli jak ti Iránci s Angličanama a pokud by byl opravdu nevinný, dočkal se omluvy a finanční náhrady etc.

Tudíž z toho taky vyplynulo, že hrátky na "hodnej a zlej policajt" ted vypadají tak, že Iránci maji toho hodnýho, a USA zase jen toho zlýho, hi! Což v reálu nemusí být pravda, ale jde nikoli o reál, ale myšlení lidí, a přesně tak to bylo myšleno a přesně tak to bude působit a působí!

Krysa

132367

06.04.2007 12:53

Írán propustil zajaté Brity

RE: Poníženie pre UK

84.?.?.?

>Ako som už napísal, rozhodne by ich mali degradovať za to, že
>pristúpili na tú propagandu. Usmievať sa spolu s Ahmadinejadom
>do kamier- to je poníženie vlastnej krajiny. A ajatolláhovia
>ajtak nemali inú možnosť ako ich pustiť. Inak by si sami
>spôsobili koniec.

To by byla pěkná kravina! A co tak je hned zastřelit, to by taky nešlo? Co jako do těch kamer měli dělat, něco jako Topolánek v parlamentu??? Pokud vím, zacházeli tam s nimi slušně, tedy nebyl důvod se na oplátku chovat neslušně či arogantně (navíc bych to od Angličanů ani nikdy nečekal, to tak leda od Američanů).

Ať už se nacházeli před zatčením kdekoli, prováděli tam jistě průzkum, což je jiný slovo pro špionáž. Že se to hodilo na to, aby Ahmadínežád silně vydrbal s celým západním světem je jisté a byl by blbej kdyby toho nevyužil. To si ovšem měli uvědomit ti, co je tam na tý lodi poslali,hi! Pozdě bycha honit!
Tudíž " poníženie pro UK"? Podělali si to v UK sami, hi! Neměli si myslet, že Ahmadínežád je blb...

Sorry, ale osobně se cítím silně pobaven jak s nima vydrbal!
Srovnání s Guantanamem není od věci a je to pak síla.
Čili: iránci zhaftli pár lidí, který by troše dobré vůle mohli zavřít za špionáž až by zčernali. Místo toho je jen varovali, žádný pytle přes hlavu a "velký kousací haf", ale dali jim cigarety, zdá se že dobrý jídlo, udělali pořad v TV kde je ividentně před tím nemlátili, aby řekli co mají říct, zdá se, že jim i vypucovali uniformy a každýmu dali dárek na cestu.
(Kurník, nevíte jakej? Nikde sem to nečet!)
Tím v dotyčných vojácích navíc těžko vyvolali nenávist k Iránu, že, hi! Spíš to vypadá, jako ukázka toho, že Irán se snaží navázat na staré kultury této oblasti a to "kulturně" a že se s ním dá komunikovat, plus to, že ted těžko budete někomu vykládat, jak jsou muslimi nekulturní, a že jsou všichni ..a tak dále, šak to znáte!
Ježíšmarjá to je tak úžasnej výdrb, že by mne ani nepřekvapilo, kdyby je ještě vozili a ukazovali jim kulturní památky Iránu, hi!!!

Musím říct, že podobný nápady upřímně obdivuji, protože i když jde jistě zase o propagandu, MY (tedy západ, o USA raděj nemluvím vubec), na podobný šaškárny v pozitivním provedení asi nemáme nebo co! Přitom tohle funguje oběma směry! Dnes a navíc oprávněně může řvát kdejakej terorista i neterorista a argumentovat zacházením v US věznicích a pod. To zacházení navíc vyrábí další teroristy, že.
For je i v tom, že by se mohlo stát, že při pozitivním přístupu bychom se dověděli víc, (jistě ne o kovaného teroristy ale od jiných ano) než tím, že na dotyčnýho naháníme štěkací a kousací hafy nebo jim 24 denně pouštíme Madonnu v provedení 120decibel...
To podle mne už udělá teroristy i z původně nevinnýho.
Ten se pak možná vrátí, po 5letech co seděl za co neměl, a zařve: kurva, furt sem měl pytel na hlavě, tak ted...

Kráceno (Editor)

132366

22.03.2007 18:07

EU - a jede se dál i bez ústavy

RE: Klaus - hlavni odpůrce

84.?.?.?

Rád nerád, odjakživa mě vadilo, že uvažuje (Klaus) jen v ekonomické rovině a že považuje všechny ekology etc za potenciální teroristy. Na druhé straně nás varoval, abysme nelezli do prdele Evropské unii, což jsme pochopitelně hned udělali, že.

Pokud de o Slovensko, sou reformy co zavedli a zrušili a my se je chystáme zavést, jako placení návštěv doktora a receptů, přičemž i relativně "bohatí" slováci vám obyčejně potvrdí, že to byla kokotina "celkom na kokot"!

Patrně to nejsou reformy jediné, po kterých je hovno, a je obecně zajímavé, že všechny vedou k tomu, že kdo má balík, má větší balík a kdo má hovno, má větší hovno... zbytek se "vylepšuje" tím, že se přidává na hovadiny a ubírá na školství etc.

Naše reformy? to je hrk sem hrk tam! napřed je moc školek tak se zruší a jesle taky, ted zas žádný nejsou a není kam dat děcko.
Snížíme podporu nezaměstnaným (střelmým okem 400000lidí) neb někde se zaměstnat mohou (opět střelmým okem 60000) a nechcou ti hajzli dělat za to co ukrajinci nebo kazachstánci, že. Že tedy i kdyby se všichni naráz zaměstnali, zustane 340000 lidí co nemá kde, jaksi nikoho nesere, neb vytvářením míst se to samé ministerstvo nezabývá, hlavně že je reforma a ministerstvo ušetří!
Školství se pak vylepší tím, že se místo 20000 úředníků propustí 20000 učitelů. a podobně... O jakejch reformách se teda mluví?

Za chvíli se s doktorem domluvím leda po russki či v nějakým indiským dialektu, zedníky dělají ukrajinští zubaři (taky jednoho znám), televize opravují ukrajinští elektrikáři (nechtějte vidět výsledky, ostatně ti, co viděli byť i jen rozvod 220V na Ukrajině či v bývalým SSSR jinde mi dají zapravdu), mobil vám "odkrákne" vietnamec na počkání, a 8 z deseti z nich to dělá načerno, takže jim ani jako soukromník nemužete nikdy konkurovat!

No a kdo nemá nasráno v hlavě nebo mu není přes 40, bere roha
kam to de i nejde, neb jak říkal známý, i "válení sudů v pivovaru na N. Zélandu je lepší, jak kurva tady dělat policajta!"

No a k tomu vedou ty "reformy"...

Mimochodem, největší kokotina je "pobídka zahraniční firmě"!
JÁ BYCH SE MOH POSRÁT A VYMYSLET COKOLI a NIKDY bych žádnou "pobídku" nedostal!Krysa

131461

21.03.2007 12:47

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

USA nás nezachrání ani omylem

84.?.?.?

...museli by si na to napřed změnit státní zřízení někam do doby Startrek - Next generation nebo Strugačtí: Vlny tiší vítr.

Za dané situace sou tak myšlenkově na úrovni Ferengů, což nás zachránit rozhodně nemůže.

Především by museli vykopnout náboženství (množné číslo) někam do prdele za hranici ovlivňování státu (snad s vyjímkou Buddhismu a některých jiných východních směrů, které opravdu mohou přinést do myšlení pozitivní myšlenky) a pak poslat do hajzlu typicky "tržní hospodářství" kde se vše dělá jen pro prachy a "nikdy jinak". (Mohli bychom tak získat technologie, léky a systémy ulité kdesi v trezorech aby "nezavazely" dnešním výrobcům).
Pak si uvědomit, že nejde na planetě dělat bordel do nekonečna aniž by to na něco mělo vliv ač si to i Klaus myslí a zařídit se podle toho.
Spotřebovávat jen to, co je nevyhnutelně nutné a ne "cokoli a kolik chci dyť na to mám" a dělat výrobky, co vydrží léta a né jen dny.
Kontrolovat 100x co má nebo může mít na něco vliv a né dělat akce typu "serem na nějakou žabu v africe" a až vyscípá, tak zjistit, že by z ní byl na něco lék, nebo že žrala hmyzce, co ted něco vesele přenáší, neb je nic jinýho nežere...
Snížit okamžitě veškerou zbytečnou dopravu:
na hovno potřebujete někam lítat, stačí vám videokonference na webu! Pracovat se má nejlépe doma či co nejblíž domu a ne aby se každý ráno stěhovalo napříč republikou půl státu!
A už vubec né převážet cokoli napříč celou planetou, v důsledku čehož sou banány levnější jak brambory ač s vepřovým si je asi nedáte, že.
Když se někde dá něco pěstovat, pěstovat to TAM a ne dovážet to z nějaký prdele 4000km vzdálený!
Navíc: energie by rozhodně neměly být levnbější tím víc čím víc se jich spotřebuje ale naopak, protože jinak to k šetření nepovede! Viděli byste, jak rychle by se měnily např auta, kdyby cena benzínu či nafty progresívně stoupala s odebraným množstvím.
(pro prdel by stačilo zavest v USA ceny jako u nás: asi by se z toho posrali).

Když to nebudem dělat, tak takový filmy jako Mad Max 2. budou obratem realitou, ke které nás dovedou především USA...

Krysa

131346

20.03.2007 10:14

Kauza Pechanec – špatné svědomí české justice

RE: Pokud vim, tak CR podleha jurisdikci soudu i ve Strasburgu.

84.?.?.?

Já zas ještě neviděl cigána, co by přiznal že něco šlohnul: dycky to byl nekdo jinej jenom né von! A všichni okolo sou "rasýsty" včetně toho okradenýho. No a když ho chytnete s peněženkou v ruce, tak vám ji určitě chtěl vrátit, když vám z náprsní kapsy vypadla přímo do jeho ruky!

Jestliže teda muže nekdo bílej sedět jen proto, že kdysi cosi udělal, ač to nesouvisí s projednávanou věcí, měli by dle stejnýho pohledu sedět cigáni prakticky všichni! No a pokud de o jejich spolehlivost coby svědků, to si snad někdo dělá prdel, ne??? Znám řadu případů, kdy šest cigánů tvrdilo, jak je JEDEN bílej fyzicky napadl a oni se jen bránili...

Jak sem už řekl: to si asi děláte prdel, ne???


Krysa

131261

15.03.2007 11:39

Jak jsme se dočkali budoucnosti

Možná nejen tři romány...

84.?.?.?

..napadá mne ještě něco, kde jsem zapomněl název ale autor byl tuším Leonid Zamjatin (pokud někdo víte co myslím, napište mi název!) a pak třeba Janusz Zajdel - Limes inferior a Edenie.


Krysa

130865

14.03.2007 15:31

Klášterec nad Ohří doplácí na rychlý internet

zajímalo by mne

84.?.?.?

jak to bude, když někdo nahraje vlastní CD a začne ho prodávat s tím, že OSA ho nezastupuje....

ZA CO pak bude OSA vybírat???

Pokud to budu kdekoli pouštět a autora nezastupuje ani OSA, Intergram ani Dilia, mužou mě všichni políbit prdel, nebo ne?

Copak jsem povinej jako autor se tam registrovat???

Krysa

130810

12.03.2007 14:53

Klášterec nad Ohří doplácí na rychlý internet

RE: Muj

84.?.?.?

No predevsim babičce nesmíte posílat fotku jak sou vám 3 roky a jste nahatej na dece.... to by bylo nejspíš šíření dětské pornografie!!!!

Takže vlastnoručně nacvakané fotky třeba děcek na pláži? Zapomeňte!

a to je jen začátek....


Krysa

130627

12.03.2007 14:23

Klášterec nad Ohří doplácí na rychlý internet

RE: OSA

84.?.?.?

...dyt tam žádný světlo není, tam sedí "babouk OSA"!

Mimochodem, kdysi sem slyšel o případu, kdy čínská restaurace z CD pouštěla takový ty čínský music "ting tang", vlítla tam OSA a chtěla poplatky a když jim bylo řčeno, koho zastupujou v Číně, tak řekli že nikoho, ale to prej je jedno: co kdyby někdy zastupovali???

Slyšel sem i o pruserech, když na ulici někdo hrál na kytaru: vlastní texty i skladby!

Chtěli poplatky ač šlo o JEHO TEXTY a SKLADBY a vubec ho nezastupovali!!!!

To je banda zkurvených zlodějů (plus ty dva další spolky) co si klidně nechají platit cokoli!!! Jo..a autor z toho stejně uvidí hovno! Nebo je nekdo vážně tak blbej, že si myslí, že když ho sejme OSA za to, že si v trafice pouští Pink Floydy ("veřejná produkce..."), že za to někdo z Flojdů něco uvidí????

A mimochodem, když si myju auto a mám puštěný autorádio či CD, není to TAKY náhodou veřejná produkce či koncert???

Ježíšmarjá mě už OSA a Intergram a ta třetí banda (co si na ni honem nevzpomenu) co si to učtuje taky už tak sere, že bych je zabil!

Tohle je navíc něco, jako když někdo prodává brambory za 3kg kilo a nemuže je prodat, neb sám nemuže a obchodnák s nim má smlouvu, že "my za 20!"!

Řešení by mělo vyjít i z druhé strany: od autorů - stejně je tyhle organizace sprostě okradou!

Aneb: bramory produkuje zemědělec za 3K kilo - kupuju to u zemědělce a né v obchodnaku! Music da kapela na web nebo jinam a platí se přímo jí: ne bandě zlodějských zkurvysynů!

jo..ta třetí banda se jmenuje DELIA či tak nejak...

ideální je, když tě za to samý skásnou všechny tři bandy dohromady....

To by se jeden posral!

Krysa

130626

12.03.2007 14:01

Klášterec nad Ohří doplácí na rychlý internet

RE: Šifrování disku

84.?.?.?

Eventueně bych měl zájem o funkční verzi pro XP....
Jak je to velký?

krysatec@post.cz

130624

12.03.2007 01:06

Klášterec nad Ohří doplácí na rychlý internet

jak u blbejch...

84.?.?.?

To už by mohli začít taky sbírat videokazety a audiokazety a desky či pásky... ne-li knížky!

Pokud někdo má video nebo DVD video, logicky si filmy nahrává, a stejně logicky je půjčuje tomu, kdo si je nahrát nemuže např proto, že není doma nebo nemá na co. Nic nenormálního na tom nevidím, dokud to někdo nedělá na kšeft.

Jinak mužem rovnou zakázat všechny nahrávače a vyrábět jen přehrávače a půjčovat si knížky v knihovně...

Už jen chybí vymyslet medium, kde se bude každým přehrátím zhoršovat kvalita nebo mizet písmo ze stránek...

Taky by se mělo asi začít sledovat u koho to kdo poslouchá, a esli bych teda neměl platit "veřejnou produkci" když přijde návštěva a ja mam zaplou televizi nebo video... nebo platit OSE za to, že publikuju vlastní věci na internetu.

Krysa

130594

06.03.2007 12:02

Zklamal jste mě, pane prezidente

RE: Zklamani z prezidenta?

84.?.?.?

ad: Kdyz se kaci les, tak litaji.....

Tím pádem bych asi měl pochopit, že moji generaci tohle zřízení odepsalo a nejlíp bych udělal kdybych se oběsil a nezatěžoval státní pokladnu či zdravotní pojišťovny, že...
Celý ovšem je to vylepšený tím, že 90% komančů mýho věku jsou "podnikatelé" a mají děsnou prdel z toho, jak dopadli ti, co něco dělali v 89tým a komunisti nebyli. Neb ti jsou obyčejně v prdeli: zvláště pak ti, co před 89tým nebyli ani disidenti ani v KSČ a ani černoprdelníci placení Vatikánem a ani nedostalki nic v restitucích... I zasraní agenti StB se mají líp jak já...no a tak tedy vypadá to lítání třísek, že???
Pokud se dožiju další revoluce, pojmu ji poněkud jinak...

ad:
To ze tuhle dobu povazujete za dobu temna je prirozene starim. Za komara jste byl mlady,vesely vsechno slo a ted jste uz stary, mrzuty.

To neni "prirozene starim", to je "prirozene bordelem"! Ono opravdu slo leccos, co ted nejde, a rada vecí, co nešla, by nemusela jít ani dnes, a byli bychom na tom líp...my se často a zcela mylně domnívali, že to povede k lepšímu, ale ono hovno! Buzerací a úředníků co jsou všude na hovno sou tisíce, volby sou k hovnu, referendum udělaný tak, že kdyby to byly volby, nikdy by neprošly, o všem se opět rozhoduje "nahoře" takže MY si ve čtvrti nevyměníme ani dopravní značku pokud to neschválí "maggisrát" celýho Brna, což už z principu neschválí, a starej se necítím do doby, kdy začnu shánět zaměstnání, neb pak je starej každej na 25let! (Je mi 49, ale už v 35ti jsem slyšel "vám je 35 a sháníte práci? To ste se zbláznil, né???") Rozhodovat např. ve vlastní čtvrti nemůžem jako občané skoro o ničem...


Ad:
Dnesni mladi maji neomezene moznosti(takove nebyly), cestuji,studuji,sportuji, kdyz chteji tak maji praci a kdyz jsou zdravi tak maji vsechno.

A když nejsou zdraví, jsou totálně v prdeli, mužou si jit hodit mašlu, a kdekdo jim naznačuje, že to by bylo pro stát to nejlepší! Většinou ovšem extra pro děti nemáme ani zájmové kroužky, co za komančů byly, neb to dnes vyjde tak draho, že si to málokdo muže z rodičů dovolit.
Též se mi hrozně "líbí" v rámci změn zaměstnání, když v jedné prodejně (například) narážím furt na debily co nic nevědí, neb každej je buď za pulroku vyhozen nebo odejde sám, takže sou tam furt ti, co "nic o ničem neví"! Čili to, co dříve byl pracovník se zkušenostmi je dnes starej vul co si má hodit mašli a ideál je to, co zas dříve byl "naprosto debilní mladej fluktuant"...

Ad:
Ja si taky uzivam tuhle dobu, protoze vim, ze nic netrva vecne a po dobe blahobytu prijde zase neco...

No to nepochybujte...


Krysa

130193

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 158 čtenářů částkou 26 788 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím, zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá poslední den do konce měsíce a v pokladně chybí čtvrtina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 0

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 0

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 1

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Měnové kurzy

USD
24,94 Kč
Euro
27,47 Kč
Libra
30,90 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
23,07 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,24 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 399,85 Kč
1 unce stříbra
349,71 Kč
Bitcoin
158 541,75 Kč

Poslední aktualizace: 30.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?