Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 123 příspěveků, 2 různá jména: Nori Kazu, Norikazu Okamoto.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.01.2006 21:30

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Koniny

Nori Kazu 212.?.?.?


Podle tohoto odkazu, zjednodusene, udrzoval rodinu pohromade bic katolicke viry, ktera, nastesti, zvolna vymira. A mimo jine, udrzovat nasilne pohromade nefunkcni rodinu je vetsim zlem nez rozpad takove rodiny.

Takže je to vlastně všechno v pořádku. Vymřeme, naše civilizace se zhroutí. Nic z toho, co nám zanechali naši předci, nepředáme svým dětem, které beztak samy o sobě nejsou potřeba. Hlavně že tu nebude ten hnusnej bič. Když rodina nesnese vše, tak nemá smysl na ní asi stavět společnost, že? Jupí, vítejte v nové době, svoboda až za hrob, co jen hrdlo a jiné oudy řáčí!

Ach jo, s lidmi jako vy se civilizace vybudovat nedá. Ani udržet [pláč]
Když je tento přístup tak skvělý, proč se vaši rodiče s vámi otravovali?
Máte je za blbce, kteří jen nevěděli, jak si můžou sami krásně užívat? Nebo byli sobečtí a vy jste byl jen jejich hračkou? Vážně si jich nevážíte? Jak jinak byste mohl psát něco takového?! Umět prožrat něčí odkaz, vlastní přítomnost i něčí budoucnost, to není umění. To by uměl každý. Lidé jsou slabí, nedokonalí a pohodlí je tak silná droga, souhlasím, ale najděme v sobě aspoň sílu pojmenovat dobro a zlo.
Relativismus, to bývá poslední útočiště morálních ztroskotanců.

Já osobně stále ještě doufám (ale stále méně, bohužel), že i bez náboženství se dá vybudovat společnost s budoucností, že rozklad a záhubu lze obejít skrze nějakou jinou formu nesobecké ideologie. Úcta k předkům a povinnost vůči dětem. Prostě něco, co přesahuje ono tak časově omezené trvání mého sobeckého já.
Ale pokud je cokoliv takového pro vás nepřijatelný bič, tak já tvrdím, že nejhorším ze všech zel je neexistence, zánik, nicota.

Ušlechtilý člověk by měl spíš přijmout jakkoliv nedokonalou realitu s nadějí v lepší budoucnost svých dětí než poklidný a blahobytný zánik!!!
91042

04.02.2006 16:01

Lety - Národní strana se omlouvá (některým)

RE: TAKY SE OMLOUVÁM (editorovi nejvíc...:))

Nori Kazu 212.?.?.?

D = dárcovská

91919

05.02.2006 01:59

O rozdílnosti názorů

Koho volit?

Nori Kazu 212.?.?.?

Pokud nikoho z výše jmenovaných "nepřekousnete" (no, doslova vzato, to byste rád, že? [smích] ), tak máte stále minimálně 3 možnosti:

a) Jít volit bez ohledu na preference podle svého svědomí (doporučuji, i já to tak udělám) nějakou zatím neparlamentní stranu

b) Vzít vážně třeba paní Bovary a jít zvolit nějakého Ychtyla s velkými tvrdými Y, aby "byla sranda" (neboli řešit problém ve stylu 4. cenové, což nedoporučuji)

c) Nejít volit (což je z principu špatně, pokud nejste zrovna příznivcem stávajících poměrů)

Můžete se jít samozřejmě taky oběsit, to ale byste si to na můj vkus moc ulehčoval, takže žádný flákání a hybaj volit podle svědomí! [chechtot] [velký smích] [chechtot]

91962

08.02.2006 12:05

Národní bezpečnostní úřad

RE: Otazka zni: Co s prokazanymi kriminalniky?

Nori Kazu 212.?.?.?

Váš příspěvek mi připomněl nedávný článek pana Stwory o tom, jak dostatečně vydeptaní lidé (díky kulturnímu vykořenění, odnárodnění, nefunkčnosti soudnictrví, díky tím vyvolanému pocitu nespravedlnosti a bezmoci, atd.) začnou časem sami volat po NWO (čím jiným je ten "zásah z venčí"?).

92379

12.02.2006 17:57

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Dobrá zpráva

Nori Kazu 212.?.?.?

Gandhi byl pěknej ksindl, ale dokázal vystihnout úpadek vůle Britů a z toho těžil. Kdyby v té době vládl někdo normální, tak ho nechá hladovět a byl by klid. Je to krásný, každej bude mít vlast tam, kde se narodil, ale pak musíme počítat s tím, že se to čas od času mezi sebou trošku povraždí [pláč] Ono je totiž navíc potřeba, aby se každej narodil hlavně tam, kam patří.

93045

17.02.2006 21:29

Smrteľné zovretie

RE: WHY GOLD-BACKED CURRENCIES HELP PREVENT WARS

Nori Kazu 212.?.?.?

Opravdu Německo tehdy budovalo udržitelným způsobem svoji ekonomiku? Říká se něco o kolapsu, který by nebýt války údajně brzy nastal. Bylo možné někdy vyčíslit růst HDP v Německu od roku 1933 do roku 1939?

93776

22.02.2006 17:02

Velká farmaceutická firma prosazuje “zázračnou medicínu” pro nemocné postižené syndromem PH

RE: Sorry,ale co je to pravda?

Nori Kazu 212.?.?.?

Je pravda, že i stejnou množinu skutečností můžeme vykládat různě. Tomu se pak dá říkat názor. Ale v případě Holokaustu už nejde jen o různý výklad týchž skutečností, ale o diskuzi nad tím, jestli ty skutečnosti, z nichž mají být názory a závěry vyvozovány, byly či jsou skutečné. A tady už je pravda jenom jedna jediná a je naprosto objektivní. Kdo ví, co je to výroková logika v matematice, ten jistě také ví, že výrok je prostě buď pravdivý nebo ne. 0 nebo 1, Ano nebo Ne, nic mezi tím. A výrok, fakt či skutečnost v tomto kontextu vyjadřují tutéž věc. Také sám názor by měl být sice formován logikou, ale i ta někdy umožní (byť třeba jen zdánlivě nebo dočasně) širší paletu závěrů z týchž faktů. Ale konstatování faktu je buď pravdivé nebo nepravdivé, a pokud je nepravda úmyslná, pak jde o lež. Není tu nic mezi. Jsou dnes propagovaná a zákonem chráněná fakta (z nichž činěné závěry očividně velmi silně ovlivňují dnešní svět) pravdivá nebo nepravdivá? Nebo dokonce lživá??? To je jádro věci! A toho se prosím držme.

94448

09.03.2006 18:03

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Ještě jsem neviděl Vietnamce -

Nori Kazu 212.?.?.?

Jo, asi tak. Je mně už taky šoufl z toho, jak se stalo módou hledat na všech ostatních něco pozitivního, zatímco na svých vlastních lidech naopak nenechat nit suchou. Multikulturalismus je odsouzen k nezdaru. Pokud někoho mrzí, že je díky svým rodičům bílý, vzdělaný a žije v zemi, kterou jeho předci stovky let zvelebovali a má pocit, že všem ostatním na zeměkouli něco dluží, tak ho tady nikdo nedrží. Ale ať to proboha nevtlouká do hlav dalším generacím. Holt všichni jsme si prý ve všem rovni a filharmonie nebo bzučící klacek na provázku, prý taky vyjdou na stejno.

Ten dvojí metr, kdy každý zdivočelý Cikán je prostě jen kulturně svébytný a je nutno jej tolerovat, nejlépe však podporovat, zatímco - řekněme nedokonalým - Čechům je potřeba dávat někoho za vzor (navíc někoho, kdo přes všechna svá pozitiva ještě nedosahuje na naši úroveň), je nechutný a odporný. Táhněte do háje, traviči myslí!!!

96699

01.05.2006 12:57

Politika a katolíci

RE: krestenska evropa...

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

1.) Koho myslíte tím "my"? Jestli máte na mysli Čechy, nebo obecně bílé Evropany (tak můžu chápat význam "my" já), tak si počkejme 50 let. A pak si srovnejte, jestli to s námi šlo poslední dobou nahoru nebo spíš z kopce [pláč]

2.) Sám sice náboženství taky beru "s rezervou", ale přesto bych si dovolil Vám doporučit knohu "Smrt Západu" od Patricka Buchanana.

104827

14.05.2006 22:54

O projektu IZIP

Tak jalový článek jsem už dlouho nečetl

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Pan doktor nám toho moc neřekl. Pokud jde o mě, lékař by měl mít určitě minimálně možnost vidět výpis léků, které pacient dostal v určité době předepsány. Obzvlášť starým lidem by to jen prospělo. Nepochybuji, že oni by s nějakou ochranou osobních údajů žádné caviky nedělali. S ohledem na zneužitelnost by mohla být účast na této databázi dobrovolná, ale i z pohledu pojišťoven bych viděl jako velmi logické takovéto klienty zvýhodňovat. Jak moc, to už je otázka. S ohledem na plýtvání v socialistickém zdravotnictví by to nemohlo rozhodně ublížit.

105852

24.05.2006 12:46

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: Zadny dluh necitim...

Norikazu Okamoto 212.?.?.?


Nemam nejmensi tuseni, co se v Letech delo.

No, to Vám moc nevěřím. Aspoň tušení byste mít měl. Zas takovým závojem tajemna to obestřeno není.

Neverim na zidovska spiknuti ...

Asi souhlasím, spiknutí to nebude, je to jen pozvolný a přirozený vývoj, kdy jistá skupina lidí citící sounáležitost v průběhu historie prostě i na úrovni jednotlivců používá metody, které se už pár set let osvědčují. "Al-Kajda" taky nekoná valné hromady kvůli každému útoku. Stačí vědět kdo jste, co chcete a pak už většinou víte, co z vašich činů je ve prospěch celku a které cizí aktivity naopak musíte potlačovat, protože jsou pro vaši skupinu a nakonec i pro vás jako jednotlivce nežádoucí.

... na narodni urceni, necitim zadne pozitivni ani negativni dedictvi vyplyvajici z me abstraktni narodni prislusnosti a neprijde mi dulezite klasifikovat lidi podle narodni prislusnosti ci rasy.

Hmmm, tak to je smutné. Tohle je asi největší omyl mnoha Evropanů. To, že nedělíte svět Vy, nemá na myšlení ostatních příliš velký vliv. Čína je na vzestupu, budete se divit, jakou roli bude hrát brzy třeba i Vietnam. Povíme si za pár let něco na téma asijských sklonů k multikultůře [pláč]

V teto dobe pred vice nez 60.lety jsem nezil a tudiz se necitim udalostmi te doby spojen. Nikoliv mym jmenem.Jestlize existuji vinici at jsou nalezeni, odsouzeni radnym soudem a at nesou nasledky.

Minulost nás ovlivňuje a bude ovlivňovat. Historie neskončila, nezapomínejte na to.

Zadna kolektivni odpovednost nesouci se historii neexistuje.

Tak tady se mýlíte úplně. Nezaměňujte prosím své přání za skutečnost.
*
Na závěr snad jen, že rozložit národy a rasy (zvláště když "poctivě" začínáte u sebe) do multikulturní kaše není něco zas až tak těžkého. Kdyby se to zbytku světa tak moc vyplácelo, není problém se k tomuto trendu přidat a vše "dohnat" během dvou generací. Tady ale jde o na první pohled velmi pravděpodobně slepou uličku vývoje, kdy užitek prakticky není (no, pro někoho tu je určitě, téměř nic se neděje jen tak - pokud je jistá menšina semknutá a její prostředí tvoří místo jednotného národa "kaše", pak vládne) a i viditelné škody jsou už enormní. A to je přitom jen špička ledovce. Proces je navíc do značné míry nevratný. Z dobrého ovoce uděláte koktejl vždy. Ze skysaného koktejlu už čarstvé ovoce nikdy nevylovíte. Produkt stovek či tisíců let systematického úsilí našich předků najednou sázíme do hry jako gambleři. A jaká že může být ta skvělá výhra, kvůli níž teď vsázíme svoji holou existenci - osudy svoje i osudy budoucích pokolení? Jsme prostě ve vleku cizích zájmů, stačí jen otevřít oči.

106897

24.05.2006 12:57

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: zaujimave

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Dřív jsem taky navrhoval rozptyl Romů (likvidace komunit) a asimilaci, ale teď už ne. Tolik českých (a jiných evropských) genů nejsem ochoten obětovat na "neutralizaci" těch jejich. Jde o to zavést nenásilná opatření, díky nimž se sníží nebo aspoň stabilizuje jejich populace. A děti vést k přirozené segregaci. I přes to, co do nás dnes hustí, by ještě před pár desetiletími žádná normální bílá holka z normální rodiny v USA s černochem nic neměla. Jde o rodinu, školství, média, tam je základ změny v myšlení.

106898

25.05.2006 12:19

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: pozitivní diskriminace Romů

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Jo, jestli myslíte ten stejný případ co já (měla nakonec i jedno své dítě, které prošlo stejnou výchovou ba dokonce na něj neměla díky malým cikánkům tolik času, kolik by chtěla, a toto dítko je slušné a bez problémů), kdy se z adoptovaných minoritňátek vyklubali lháři, zloději, kriminálníci ... no prostě rostou pro šibenici už od útlého věku, tak to nakonec vyznělo ve stylu, jako když terminátor viděl děti hrající si na vojáky: "mají to v sobě".
A je to tak. Jestli si někdo myslí, že dítě je po narození nepopsaný list papíru se stejnými vlastnostmi, jen je ten papír prostě bílý, snědý, žlutý či černý, tak se hodně mýlí [pláč]

106972

28.05.2006 17:27

Kameny a písek

Ano, naše smrt přichází. Probudíme se včas?

Norikazu Okamoto 212.?.?.?


Ztráta přirozenosti jednoduše znamená smrt

"... až naše ženy neměly více dětí a muži ztratili rozum a Víru
A vzorové nápisy Bohů říkaly: "CENOU HŘÍCHU JE SMRT."
Rudyard Kipling (citováno např. v knize P. J. Buchanana "Smrt Západu" )

Mně osobně silně oslovila písnička z filmu "Jak utopit doktora mráčka aneb konec vodníků v Čechách". Zpívá se v ní něco o tom, že skutečnou nesmrtelnost poznáme, až uvidíme svoji tvář ve tvářích svých dětí. Upnutí se k nesmrtelnosti vlastního odkazu díky pokračování své rodiny a svého národa, to bylo podle mě tím, co spolu s křesťanstvím pozvedávalo Evropany celá staletí nad jiná společenství. Pak člověk totiž asi najde sílu proti sobeckosti, skutečnou motivaci a schpnost obětovat se. G. Washington tvrdil, že bez křesťanství to nepůjde. Měl pravdu? Nevím. Ale nad společností, která by si současně přestala vážit i národa a tradiční rodiny, si dovolím zlomit hůl i já [pláč]

107122

28.05.2006 18:53

Kameny a písek

RE: Krásné podobenství

Norikazu Okamoto 212.?.?.?


"... a vy jste evidentně dostal notnou dávku rasismu, xenofobie a intolerance ..."

Nic jsi nepochopil, Ivane [pláč] , jak by řekl Dědeček Hříbeček.

107130

28.05.2006 19:00

Kameny a písek

RE: Krásné podobenství

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Hmmmm, na Zvědavci se opravdu vyskytují lidé všeho druhu. Normálně bych to bral jako obyčejný vtípek, možná ironii, ale mám pocit, že tady jde o skutečné myšlení velmi přízemního, řekl bych nízkého, člověka. Tohle je bohužel příliš vážné téma na vtipkování, než abych se jen tak pousmál [pláč]

107131

29.05.2006 23:12

Le Pen ve Francii stále posiluje

RE: dobry clanek,

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Eugena se zastávat nebudu, o to mně nejde. Ale jestli jste už opravdu tak zdegenerovaní, že vám spojení slov "bílá" a "Evropa" nevoní, tak se asi nemáme o čem bavit. Kdyby dnes žil Darwin a chodil na Zvědavce, tak by se vám asi pokusil vysvětlit, že dnešní společensko-politický systém je slepou evoluční uličkou. Já na to tu sílu nemám. A obzvlášť nad paní Bowary jsem už dávno zlomil hůl, minimálně od té doby, co si přede mnou nebyla schopna obhájit jedinou relevantní výhodu imigrace, což jí ovšem nebrání v tom, aby pro ni byla nadále i tak přijatelná, ba dokonce žádoucí!

107247

30.05.2006 22:08

Rovná daň je zločinná

Pan teoretik promluvil

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Víš co, seber se a jdi taky zdírat lidi, když je to tak jednoduchý, vořechu! Víc ti k tvé ekonomické negramotnosti už asi nenapíšu. A pokud jde o rozmáhající se teorie, že je hloupé žít za svoje a je lepší žít na cizí účet (však on to taky někde nakradl, jinak by přece neměl víc než já), pak si je pojmenujme pravými jmény. V dnešním pojetí "sociálního státu" (ten co ho budoval Bismarck byl o něčem jiném a oni to levičáci moc dobře ví) nejde o samostatnost a solidaritu, ale o závist a parazitismus.

107342

04.06.2006 23:37

Po volbách

"Nevyměknul" jsem a volil Národní Stranu

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Upřímně řečeno teď ale nevím, jestli mám mít radost, že propadlo v neprospěch pravice jen asi 0,1%, nebo jestli mám trpět zklamáním, že tak málo lidí chce skutečnou změnu. Národní strana mě oslovila svým liberálně-ekonomickým a konzervativně-společenským programem. Teď ale bohužel začínám mít pocit, že takhle to dál nepůjde. Když se podívám na Zelené, s jakou mediální podporou a jak dlouho se hrabali do parlamentu ... dost se bojím, že naše společnost asi fakt nepřikročí k "řezu", dokud nebude mít smrt na jazyku. Znáte tu bajku, ne? Je přece slunný letní den a ten cvrček tak krásně hraje na housličky ... [pláč]

107676

05.06.2006 02:08

Po volbách

RE: Ad Národní strana koment z jiného webu :-))

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Emo, vy jedna zoufalkyně, tohle je přece z diskuse z Altermedií a je to jen parodizující vzkaz nějakého joudy.

107682

21.06.2006 03:04

Nad důchodci se smráká

Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Dnes jsem narazil na Váš příspěvek v jedné diskusi, kde propagujete vyšší zdanění firem provádějících outsourcing. Zavrtěl jsem hlavou, protože za mnohem lepší řešení bych považoval zavedení vysokých cel, které by odradilo od odlévání výrobních prostředků našich firem mimo bezcelní zónu. Kdo by chtěl v Evropě (k tomuhle snad EU měla původně sloužit, ne k budování druhého svazu socialistických euroregionů) prodávat, musel by tam prostě i vyrábět. Kapitalismus by fungoval dál, jen ne celosvětově (celosvětově stejně nefunguje a fungovat nebude, ne ku prospěchu všech stejně, teď zrovna situace hraje proti naší budoucnosti, kterou "úspěšně" prožíráme, zatímco jiní si za obět jedné, dvou generací -např. Čína- kupují budoucnost, která mohla patřit našim dětem), ale pokud by tento uzavřený trh měl stovky milionů lidí, vývoj by se nezastavil.

V tomto článku jste ale uhodil hřebíček na hlavičku. Sobectví pramenící z nízkých hodnot, bezdětnost, rozpad rodiny, národa a kultury, to jsou aktuální hrozby. Ne ten "všudypřítomný" terorismus. Nebýt imigrace, která vychází z našeho vlastního vnitřního úpadku, byly by možné škody jím způsobené minimální. Důchodové reformy jsou k ničemu, pokud nemají vést k tomu, aby bylo více dětí. A společnost, která se nereprodukuje a spoléhá na příchozí, přestává být životaschopným společenstvím. Dnešní systém má v sobě zakódovaný svůj vlastní zánik - jak to může někdo nevidět!?!

108572

21.06.2006 11:08

Nad důchodci se smráká

I Češi byli emigranty ...

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

...,ale Kanada byla zemí bílých Evropanů. Stejně jako USA či Austrálie. Barevným imigrantům nic nedlužíme, pokud narážíte na tohle! Jinak detaily ze života pana Stwory mě samozřejmě zajímají taky. Asi to tu někde psal, ale já to nenašel. Čím byl v Československu? Proč potom zrovna Kanada?

108587

23.06.2006 13:50

Čínský drak sílí

Loajální Japonsko?

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Uvidíme, jak dlouho ještě budou mít USA tak exkluzivní postavení v Japonsku jako teď. Většina mladých Japonců stále vzhlíží k USA jako k velkému (a skvělému!) bratrovi, snad každý perpektivní Japonec nějaký čas pobyl v USA (nebo aspoň v Anglii), objali stejnou kulturu smrti jako Západ ..., ale Čína začíná klepat na dveře. Kdo četl Huntingtonův Střet civilizací ten ví, že Japonci by se časem klidně spíš mohli přiklonit k silnějšímu, než se snažit o nějaké vyrovnávání čínské hegemonie jako spojenec USA. V Japonsku už brzo přijde na lámání chleba především kvůli vymírání. Evropané si už zvykli na barevné imigranty a jakoby se mlčky smířili se smrtí svých národů. U japonců se teprve rozhodne. Doba, kdy Japonsko buď odkopne postmoderní západní normy a vrátí se k nacionalismu nebo naopak národ připraví na zánik a otevře hranice, se kvapem blíží. V prvním případě nejspíš na scénu vstoupí staronový agresivní a sílící soupeř či dokonce potenciální nepřítel, ve druhém případě si udržíme slábnoucího spojence a "aliance chřadnoucích" bude ještě nějaký čas dominantní silou ve světě. Západ je každopádně v pozici pozdního Říma. Není ochoten (a možná už ani schopen) zastavit vlastní úpadek a znovu začít sílit a tak opět získat na síle v absolutním měřítku, pouze se snaží udržet si relativní sílu manipulací s ostatními hráči na světové šachovnice. Jak dopadl Řím - když se spokojil s najímáním jedněch Germánů proti druhým, když Huny využíval jako strašáka, který držel poslední římsko-germánské aliance pohromadě - dnes už víme.
Začínám opravdu věřit tomu, že lidé, kteří vedou Západní národy, jsou témeř všichni buď hlupáci nebo darebáci!
Otazník mám snad jen u Putina. A to hodně velký.
Smířil se s vymřením ruského národa nebo s jeho smíšením s imigranty z Asie a Afriky? Nechá Číně sibiř? Předstírá přátelství s Čínou jako poslední zoufalý pokus, jak donutit USA, aby uznaly pozici Ruska a začaly budovat "alianci bílých", nebo už nad USA zlomil hůl? Co znamená jeho vstřícnost k Hamasu? Zase zlomená hůl? "Tak si to teď Amíci hezky vyžerte s těma musulmanama sami, když nám stejně jen podkopáváte nohy!" (???) Každopádně svět, kde bělochům patří Amerika na sever od Rio Grande, Evropa, Rusko a Austrálie, se pomalu stává historií. [pláč] Osobně ale ještě nejsem ochoten se s tím smířit.

108780

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

19

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 23 čtenářů částkou 6 531 korun, což je 19 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 0

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 1

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 2

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 2

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 8

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Měnové kurzy

USD
24,96 Kč
Euro
27,17 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,86 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
25,71 Kč
100 japonských jenů
22,90 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 325,32 Kč
1 unce stříbra
378,93 Kč
Bitcoin
183 085,41 Kč

Poslední aktualizace: 7.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?