Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, peppino, Petr, PetRip, petrip1.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.04.2005 07:55

Otevřený dopis policejnímu prezidentovi a ministru vnitra

Je to o něčem docela jiném

peppino 80.?.?.?

Mám odůvodněné podezření že nejde o bezpečnost, ale naopak je cílem vymačkat z obyčejných lidí co nejvíce peněz na pokutách zacokoliv.

50152

19.05.2005 06:21

Člověk nebo myš?

RE: Člověk nebo myš?

peppino 80.?.?.?

Svatá prostoto !!!

53044

09.06.2005 07:57

Ondřej Giňa odsouzen za podvody

RE: Ondřej Giňa odsouzen za podvody

PetRip 80.?.?.?

Vážený pane,
mám odůvodněné podezření, že se mýlíte. Běloch zůstane bělochem i když si bude chtít říkat modrásek, černoch černochem a cikán cikánem. Není to až tolik o rasismu, což je dnes v módě, ale spíše o chování různých etnických skupin. Neodiskutovatelný fak je, že cikáni vedou v pouliční kriminalitě narozdíl od bílých, kteří kradou spíše v rukavičkách. Většina cikánů prostě pracovat nebude, mají perfektní čuch na vymáhání sociálních dávek. Ale abych cikánům nekřivdil, kdyby u nás byl tak strašný a halasně proklamovaný rasismus, jak je možné, že se Horvát probojoval až do finále SuperStar, když hlasují lidi SMS.

Zdraví PetRip

55319

13.06.2005 07:41

Papežovo smrtelné požehnání Africe

To snad ne !!!

PetRip 80.?.?.?

Mám odůvodněné podezření, že Aids nemá s papežem a jeho zákazy nic společného, protože kondóm působí jako ochrana před početím, nikoliv před Aids. Virus Aids je totiž mnohonásobně menší, tudíž latex z kterého je kondóm vyráběný působí na virus asi jako pletivo v plotu na komára. Pravděpodobnost nákazy je cca 43% a více. Jinak přeji všem uživatelům kondomů hodně štěstí při ochraně před Aids, budou ho opravdu potřebovat.
PetRip

55915

13.06.2005 13:29

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

PetRIP 80.?.?.?

[RED]Já se z vás pánové picnu. Vidím, že stačí jeden článek a problematika Aids je jasná. Už ráno jsem psal (zatím nezveřejněno), že bohužel papež s tím nemá nic společného. Prezervativy jsou používány jako ochrana před početím nikoliv, před Aids. Struktura latexu (z kterého jsou prezervativy vyráběné) zachytí pouze spermie. Virus Aids je nepoměrně menší. Zabránit infikaci Aids prezervativem je podobné jako když se chtece bránit vletu komáru tím, že natáhnete plotové pletivo. Jinak přeji všem kdo si myslí, že je před Aids ochrání prezervativ hodně štěstí. Opravdu ho budou potřebovat. [RED]

55941

14.06.2005 06:38

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: To snad ne !!!

PetRIP 80.?.?.?

Johns Hopkins University cituje studie, které dokazují, že 0,1 mikrolitru tekutiny projde i normálním zdravým latexovým kondomem.
http://www.fda.gov/bbs/topics/CONSUMER/CN00042c.html

56058

16.06.2005 06:33

Kuřáci? Nutno vyhladit!

Kuřáci? Nutno vyhladit!

PetRIP 80.?.?.?

Vážně přemýšlím o tom, že si otevřu Kuřárnu a nikoliv hospodu. Nebo to je také diskriminace nekuřáků? Až zlikvidujeme kuřáky, co potom budou dělat ti zdraví spravedlivý? Souběžně s bojem proti kuřákům se v tichosti začíná rozjíždět boj proti otylým. Od zdražení čokolády až po represe v zaměstnání. Stádoidní lidé jsou velice lehce manipulovatelní, (viz. popularita Paroubka) jak říkal klasik Gebels: "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou". Honba na kuřáky v této podobě silně zavání omezováním lidských práv. Ale to je v pořádku, vždyť to jsou kuřáci. A příště?

56436

16.06.2005 12:57

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

PetRIP 80.?.?.?

Nepochopil jsem proč musíte chodit do hospody, když to tam tak smrdí. Tam přece nemusíte. Že si ničíte játra a spol alkoholem, to je už Ok? Chtělo by to trochu objektivnosti, nehledě na to, že přes oběd se v restauracích stejně nekouří. A což takhle chemičky, ty smrdí ve svám okolí jak latrína. Jistě je nejlepší si své komlexy léčit na kuřácích, ale píchnout do něčeho závažného jako třeba geneticky upravované potraviny, to už je hoší. Prostě mně vadí ta demagogie a odvádění pozornosti od jiných problémů a stádoidnost. (Nepopírám, že cigarety smrdí jak bolavá noha)
PS: Zajímalo by mě kolik škodlivin za den se do vás dostane ze smogu a kolik z cigaretového dýmu.

56503

27.06.2005 07:05

Ať žijí muži!

RE: Ať žijí muži!

PetRIP 80.?.?.?

Od mého kolegy dcera která chodí na gymnázium vyhrála grant a jela na rok do Usa. O co byla více nadaná na jazyky o to více pokulhávala v matematice. Když abstrahuji od toho, že se jí spolužáci ptali jestli dojela z "Czech" vlakem nebo autobusem, tak tam byla premiantem v matematice a fyzice. Kvalita středoškolského vzdělání je z mého hlediska nekvalitní. Stejný trend je i u nás. Není cílem vychovávat vzdělaný národ. Pouze tzv. elita má výběrové školy. Tím nechci říct, že vzdělání je odpíráno, ale dělňoši to mají podstatně těžší. Ženy coby učitelky tomu jenom úspěšně napomáhají. Je třeba se ptát co je cílem. Když si sám odpovím, tak se domnívám, že cílem je vychovávat stádoidní, lehce ovládatelný dav. Stačí takový pořad Nikdo není dokonalý a máme průřez národem jako vyšitý. A feminismus to jenom umocňuje, slepice chce po kohoutovi aby snášel vajíčka. Úloha ženy a muže je podstaně rozdílná a poměr sil ve školství je jasným důkazem toho jak jsou naše děti vychovávané. Kluci jsou ze své podstaty " zlobivější" a paní učitelka z nich chce mít hodné holčičky.

58700

30.06.2005 07:12

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

PetRIP 80.?.?.?

Velice vám pane děkuji za článek, už jsem se začínal obávat, že jsem idiot. Homosexualita je "vrozená", nedá se s tím nic dělat atd. Ta příšerná masáž lidí mě deptá. Nejhorší na tom ale je, že lidé se nechají zmanipulovat a souhlasí. Já jsem pyroman ... Také to mám "vrozené". Co s tím? Také bych chtěl nějaký zákon o legalizaci. Když mohou homosexuálové ničit rodiny a rozkládat společnost, já chci zase zapalovat domy.

59138

01.07.2005 07:40

Čeká BitTorrent stejný osud jako Napster?

Čeká BitTorrent stejný osud jako Napster?

peppino 80.?.?.?

Používejte DC+, nebo Strong. Také segmentují, když je dobrý hostitel, dá se vymáčknout i 2Mbit/s. Najdete si ho na stažení přes Google.

59303

12.07.2005 06:53

Dvojí metr

RE: Jen blazen by je nevolil :-)

PetRIP 80.?.?.?

Problém nespočívá v komunistech, ale v nás. Starší generaci bylo „vzato“ právo na práci, mladá generace je bezprizorní. Jakože nemohu komunisty vystát, (vyhodili mě z VŠ) jsou bohužel legální. Nikdo jejich stranu nezakázal, podívejte se kolik lidí je volilo. Při příštích volbách jich bude opět víc. Na jedné straně není na důchody, na druhé máme Gripeny a kvanta flákačů a zlodějů ve vládě. Nebyla navrhnuta žádná alternativa (bydlení atd.)pro ty méně úspěšné a lidé chtějí bezpečné egyptské hrnce. Argumentace, že každý je svého štěstí tvůrcem a s pěti dolary k miliónům došel je značně naivní. Opakuji tedy, že problém není v komunistech ale v nás, pouze si to neumíme přiznat a štěkat na druhé je jednoduší než pro lidi něco dělat.

61265

15.07.2005 08:35

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

Súra aneb citace z Koránu

PetRIP 80.?.?.?

Opravdu zajímavá diskuze, odcituji vám několik súr, aby bylo alespoň trochu jasno. Bushe a spol vynechte, to je jiná kapitola. Tak tedy:
Súra 25:54 „Neposlouchej nevěřící, ale pusť se jím proti nim do boje úporného,“ Súra 47:4, „A když se střetnete s nevěřícími, udeřte je do šíjí a až jim způsobíte úplnou porážku, pevně je spoutejte!“ Súra 2 (odvádění od víry a její nepřijetí) „Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití,“ Súra 2:189 „A bojujte proti nim, dokud nebude konec svádění od víry a dokud nebude všechno náboženství patřit Bohu“. Súra 4: 93 „Kdykoliv se pokusí vás svést k odpadnutí, budou odraženi. A jestliže se nebudou držet stranou od vás a nevzdají se vám na milost a nesloží své ruce, tedy je chyťte a zabte, kdekoliv je naleznete! A nad těmito vám dáváme pravomoc zřetelnou,” Súra 5:19 „Věru jsou nevěřící ti, kdož říkají: „Zajisté je Bohem Mesiáš, syn Mariin!” Súra 5:37 „A odměnou těch, kdož vedli válku proti Bohu a Jeho poslu a šířili na zemi pohoršení, bude věru to, že budou zabiti nebo ukřižováni či budou jim useknuty jejich pravé ruce a levé nohy a nebo budou ze země vyhnáni,“ „Súra 5:51 „Vy, kteří věříte! Neberte si židy ani křesťany jako přátele, neboť oni jsou si přáteli jedni druhým. Kdokoliv z vás se s nimi přátelí, ten stane se jedním z nich.“
Jak vidíte láska mohamedánů na první pohled.

61765

19.07.2005 06:58

Londýn deset dnů po útoku - prach se usazuje

Jiný úhel pohledu

PetRIP 80.?.?.?

Než začneme obviňovat prohnilé vlády, je třeba se zamyslet nad psychikou a mentalitou mohamedánů. Pro ně je džihád něco posvátného, obětují mu vše, neboť přijdou okamžitě do sedmého nebe, kde budou obšťastňováni huristkami až do skonání věků. Nemyslím, že arabáči jsou pitomci, pokud mají šikovného psychologa – stratéga a ochotné lidi, neznám nic lepšího než to nastrčit na nepřítele tedy stát. Dosáhne tím podstatně většího efektu než kdyby zabili jenom pár desítek lidí. Jednak docílí svého a v konečném efektu nasadí trojského koně mezi Angličany. Zkuste se na to podívat i z druhé strany. Nemám rád jednoduchá řešení, lehce zapáchají. Nepopírám ale, že to je i voda na mlýn vlády aby mohla opět více utáhnout kohoutky lidských práv a svobod v rámci boje proti terorismu.

62260

19.07.2005 09:18

Londýn deset dnů po útoku - prach se usazuje

RE: Jiný úhel pohledu

PetRIP 80.?.?.?

Pane kolego, jste ovlivněn křesťanstvím, (celá Evropa má tyto morální principy ve větší, či menší míře zažité) máte jiné hodnoty. Podívejte se na destruktivní sekty, jejich členové mají také rodiny, jejich chování je také nelogické (např. hromadné sebevraždy i s dětmi). Tak jako jsme my propíráni křesťanstvím, tak mohamedáni od šestého století džihádem a nesnášenlivostí vůči ostatním, byť někdo může tvrdit opak. Neznám žádnou islámskou misi, která by nezištně pomáhala bližním jako např. Matka Tereza v Indii. Muslimové tedy mají naději v podobě jejich nebe a mučednictví, přežití dítěte je to poslední co tzv. Mučedníka zajímá.

62275

22.07.2005 07:25

Britské vystřízlivění

Jsem také rasista ?

PetRIP 80.?.?.?

Kladu si otázku jestli jsem také rasista. Pokud je někdo obeznámen s Koránem, tak tam vidí jasně nesmiřitelnost vůči ostatním náboženstvím a lidem. Jak mohou imánové hlásat lásku a toleranci. Buď nám lžou, nebo jsou špatní muslimové a nedodržují súry Koránu. Kde je tedy pravda ? Nevzpomenu si teď na přesnou citaci, ale je tam psáno, že nevěřícímu psovi můžeš lhát, slibovat co chceš a stejně to nemusíš splnit, protože k pravdě tě zavazuje pouze Aláh a bratři (tedy mohamedáni). Vysvětlí mně to někdo, asi jsem moc jednoduchý ale principielně k muslimům nemám důvěru, jsou totiž nevypočitatelní.

62683

22.07.2005 12:38

Britské vystřízlivění

RE: Jsem také rasista ?

PetRIP 80.?.?.?

Možná jsem xenofob, to však neřeší, co je psáno v Koránu. Jsou tři možnosti:
1. věřící který si upravuje pravdu Koránu k obrazu svému
2. věřící který vědomně lže
3. věřící který nezná Korán
Tak jak to je?

62714

31.08.2005 11:13

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

Neviděl bych to tak dramaticky

PetRIP 80.?.?.?

Neviděl bych to tak dramaticky, u Židů platí oko za oko, zub za zub. Pochopitelně, když jim Aláhova komanda zabíjejí bezbranné děti a civilisty, tak se chovají jak se chovají. Jejich jednání samozřejmě neschvaluji, ale včera byl v televizi pěkný dokument o Beslanu, o vraždění dětí ve škole muslimskou gerilou. Není potom divu, že jsou Židé podráždění, když se podobné věci dějí u nich doma. Problém vidím mezi nesmiřitelným bojem mezi Islámem a zbytkem světa. Doporučuji se podívat na www. eurabia.cz. Pochybuji, že by se Židé chovali v rámci svého náboženství podobně. Podotýkám, že s Židy nemám nic společného, ale buďme objektivní.

68473

31.08.2005 12:06

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Neviděl bych to tak dramaticky

PetRIP 80.?.?.?

Ale myslím to vážně. Chcete snad tvrdit, že kdyby v Izraeli bylo oficiální náboženství muslimské (Korán), že by vše probíhalo jak probíhá. Celkem zajímavé jsou dějiny vzniku židovského státu, popřípadě jejich náboženské filozofie v porovnání s ideologií založené na Koránu. Ujišťuji vás, že kdyby tam byl jiný stát než Izrael, probíhalo by to podobně. Ovšem mezi Židy a mohamedány je nenávist principiálně (viz. jejich historii).

68476

31.08.2005 13:02

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Neviděl bych to tak dramaticky

PetRIP 80.?.?.?

Cituji paní Zuzanu Štefánkovou z jejího článku Zakážeme v Česku muslimy?

Z historických pramenů a dokonce i z předmluvy českého vydání koránu se můžeme dočíst, že samotný Mohamed ve svém životě vedl mnoho válek. Samotný princip šíření náboženství „spravedlivým“ bojem je v Koránu tak silně zakořeněn, že je velmi těžké tento princip od islámu nějak oddělit. I zde praxe ukazuje, že obrovské množství věřících muslimů žije v souladu s tímto principem a jsou ochotni pro obranu „své pravdy“ bojovat a bohužel i zabíjet. Korán se na mnoha místech jasně vyjadřuje o nutnosti boje, nejen určitého vnitřního boje, ale i o nutnosti boje zbraněmi, (Súra 25:54, str. 250: „Neposlouchej nevěřící, ale pusť se jím proti nim do boje úporného,“ Súra 47:4, str.492: „A když se střetnete s nevěřícími, udeřte je do šíjí a až jim způsobíte úplnou porážku, pevně je spoutejte!“). Jak se toto shoduje s principy evropské společnosti, kde věřící i nevěřící mají stejná práva a jakýkoliv domnělý spravedlivý boj je nepřípustný? Nevidíte fakt, že Korán dává věřícím určitý mandát vést „spravedlivý boj“, jako nebezpečný a snadno zneužitelný?

Bohužel i zde vám musím oponovat, Korán je citován přesně, takže to myslím vážně. Zatím mě moc nepřesvědčilo o opaku. Nelze násilím (kdekoliv) vynucovat víru. S kradením palestinské země to je sporné. Nárok na zemi mají jak Židé (historicky podmíněné), tak i Palestinci. Myslím, že místa tam je dost na to aby mohli vedle sebe žít v míru dva státy. Pokud palestinští předáci vykřikují, že Izraelce vytlačí do moře (zapomněl jsem link), tak se nedivím. Chyba je na obou stranách, ale domnívám se, že Palestinci nesou větší podíl viny.

68488

23.09.2005 06:30

Zvědavec přechází na zpoplatněný archiv

RE: Ok

80.?.?.?

Ok pane Stwora, brzy budete psát pro sebe, staří čtenáři Vás pomalu opustí a na nové si nechte zajít chuť.
Josef

72145

08.11.2005 06:28

Snaží se nás stát udusit, nebo se dusíme sami?

Kdo za to může?

PetRIP 80.?.?.?

Nějak jsem nepochopil na co si autor stěžuje. Jestli na RWE nebo Pepu Nováka který má vysoko do žlabu, tak topí čím se dá. Zřejmě se jeví jako rozumné zvednout cenu uhlí a zavést „daň z komína“. Elektřina jde také tvrdě nahoru neb je po ní poptávka. Což kdyby stát dotoval cenu elektřiny, která je ještě relativně naše, než vyhazoval milióny na podporu kdečeho. Ale to by se muselo chtít.

77325

14.12.2005 06:55

Pár otázek k registrovanému partnerství

Ve zkratce

PetRIP 80.?.?.?

Registrované partnerství poškodí rodinu. RP je iracionální ze své podstaty, dědictví může vyřešit zákon. Homosexualita je úchylka stejná jako pedofile, sadismus či cokoliv jiného. Byť s homosexualitou nesouhlasím, neznamená to, že jim ubírám právo na život. Manželství je i instituce na reprodukci. Když si bezdětný pár adoptuje dítě, není narušený jeho duševní ani mravní vývoj. Dítě ať chce nebo ne přebírá model rodiny, chování muže a ženy, jejich vztahů.
Dva tatínci nebo dvě maminky asi není to pravé ořechové. Spíše se cítím být diskriminovaný já, protože vzápětí po napsání této statě budu označen za netolerantního a ubližujícího chudákům homosexuálům
PS ať pan Trodas přemýšlí než něco napíše

83395

14.12.2005 13:14

Názor na současný pokus o právní úpravu euthanasie

RE: Svet hore nohami. O zodpovednost sa nehlasi nikto.

Petr 80.?.?.?

ad1: nechtějí-li dotyční dítě, ať používají ochranu
ad2: když jsou pitomci a žena otěhotní, musí nést oba důsledky, nebo je podle vás ideální řešení, toho malého človíčka (pardón pár buněk) zavraždit? Vždyť nic necítí, ostatně když budete spát a obratně vás praštím sekerou, tak toho také nebudete moc cítit. U eutanasie je třeba rozlišovat prosté odpojení od přístrojů u člověka s nenávratně poškozeným mozkem a babičkou v Praze, po které budu dědit dům. Není tak velkým problémem ony nepředstavitelné bolesti vyvolat nepodáním léků. A babička ráda "dobrovolně" podepíše odchod ze světa

83452

10.07.2007 06:13

O ovečce a ovčácích

RE: Demokracie

petrip1 80.?.?.?

Doufám, ze se tenhle článeček dostane jeste před smrtí do rukou členům naší vlády a EU. Nebo že si ho alespon prečtou v pekle spolecne se Saddamem. - Tak by měl asi znít konec.

139478

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 5

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
230 842,53 Kč

Poslední aktualizace: 30.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?