Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 1 jméno: Honza.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.08.2005 16:32

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

ale no tak

Honza 82.?.?.?

Začíná mi připadat, že vám léto nedělá dobře pane Stwora. Jestliže ste se snížil tak nízko, že používáte ubohé populistické formulace, jako srovnání tzv.: technařů s Valdezem. Pakliže se bavíme na této úrovni, tak mi nic nebrání přirovnat Vás k Adolfu Hitlerovy, který se samozřejmé "úplně stejně" jako vy angažoval proti určité skupině obyvatelstva, ale takových bezcených přirovnání dokážeme vymyslet oba hodně a jistě by nám to k ničemu nebylo, že?
Na konec se chci ještě zeptat: Už nastal čas, aby sme s klidem mohli rezignovat na to co se děje kolem nás?

64772

25.08.2005 14:50

Rusko-čínské cvičení

Rusko-Čínské cvičení

Honza 82.?.?.?

Já bych si to vysvětloval, tak že v dnešní době, kdy to vypadá že USA chce zautočit na Írán se akorát pokouší Čína a Rusko připravit na možnou válku. Neni to tak dávno co Rusko v Íránu instalovalo raketovou obranu a nechalo se slyšet, že to je pro udržení bezpečnosti v regionu. Kolovaly dokonce zvěsti, že tam umístili svoje rakety sunburn, který sou údajně jednim z nejlepších nosičů jaderných náloží vůbec, aby tak dali na srozuměnou Izraeli a USA, že další zemi už je napadnout nenechaj. Kdo ví, neni to první vojenský cvičení a nejedná se pouze o Rusko-Čínská cvičení

67677

25.08.2005 15:41

Salón

cože?

Honza 82.?.?.?

Hlavně to neni žádnej salon, ale internetová doména. Pokud by se měl zvědavec zavřít, tak bych byl radši kdyby pan Stwora částečně zpoplatnil svou stránku, ale to asi nejlépe ví on sám jak na tom je a podle toho se patrně zachová. Jinak sem student a tahle forma mi vyhovuije nejvíc

67680

25.08.2005 18:29

Demokracie je iluze

ano

Honza 82.?.?.?

Nevím jestli je skutečnost bližší přímo článku, nebo prvnímu příspěvku, každopádně v zásadě souhlasím s oběma. Proč ale teda nepřesedláme na další vývojový stupeň demokracie. V dnešní době internetu může přece rorhodovat kadý, večer doma po práci a ne ti tzv demokratičtí vůdci

67699

25.08.2005 19:28

Demokracie je iluze

RE: ano

Honza 82.?.?.?

samozřejmě

67712

01.09.2005 23:22

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Snad se Krovak

Honza 82.?.?.?

Hele (cenzurováno, nadávka), samozřejmě že je to úplně naopak. Milionyn prdíciho dobytka nás živjej, kdežto americká politika nás zabijí a to, že se s tim nemá nic dělat je taky kapitální blbost. Průměrnej prdící američan vyprodukuje dvaapulkrát víc škodlivin než prum. evropan. To je o 150% vic moulo, přičemž čísla se furt zhoršujou a to je velkej rozdíl(něco jako jeden tlustej američan na evropskou rodinku s jednim dítětem), i když stejně pochybuju, že ti to vůbec kdy dojde.

68803

17.09.2005 19:13

Třetí technoparty od začátku měsíce

mluvte za sebe

Honza 82.?.?.?

Je to všechno nesmysl. Počínaje tím, že neprezentujete všeobecnej názor, ale jenom části obyvatel, až po to že řada lidí nesouhlasí s tim, že si policie vůbec dovolí bezdůvodně mlátit do lidí a mířit na ně pistolí, když už jsou bezbraní(viz web policejnistat.cz - doporučuji video 10 s tim cizincem, jak se marně snaží říct, že je to omyl, že nic neudělal). Nebo jsem drzý fracek(nepřítel vašeho režimu), když se mi to nelíbí. Řadu lidí vůbec nezajímá technokultura, ale třeba to, že se jim to může při jiné situaci naprosto bezděčně stát. Možná by s váma třeba nesouhlasil ten muslim, kterého v londýně v metru policajti střílely do hlavy a pak to teprve začali zdůvodňovat. Nemyslíte? Bez ohledu na to, že vy prostě
nemáte nejmenší právo někomu vnucovat co má dělat ve svém volném čase, třeba někoho vůbec nezajímá zase ta vaše "sečtělá dospělá"(třeba naprosto dětinská a bezduchá - nevím) zábava.

71249

17.09.2005 19:41

Tanečkáři

proč se vnucuješ nikoho z nich nezajímáš a jsou ti rovni

Honza 82.?.?.?

Co to píšeš za nesmysly.

1.) Byli tam i počítačoví odborníci, novináři, manažeři reklamních agentur. Inženýři, umělci a jiní jejichž kvalit a inteligence už nikdy nedosáhneš. Řada z nich platí jistě daleko větší daně než ty.

2.) Kde si vůbec vzala to, že tvoje zájmy a škrobená zábava je lepší než ta jejich. To snad ukáže až čas ne.

3.) Asi nejseš tak bystrá, aby si stihla vstřebat to, že je to free-open-air(to první slovo znamená, že je to zadarmo!!!). Právě naopak Aneta Langerová(komerční produkt), Helena Vondráčková a kdokoliv koho máš doma na cédéčku je kromerční produkt a ne free-openair. To ty jsi jenom ovce, která sype prachy těm jak ty říkáš tancmajstrům. Oni prostě neuznávají tvoje ikony komerčního umění a mají na to právo.

4.) Někdo nechce žít tvuj nudnej puritánskej život, tak jim ho nevnucuj.

5.) Nejsem technař a na czech teku jsem nebyl.

6.) Na děti se nedělá bububu s pistolí v ruce.

71253

17.09.2005 20:13

Tanečkáři

RE: MY MÁME PRÁVO!

Honza 82.?.?.?

Nevíte o čem píšete.

71257

18.09.2005 12:35

Tanečkáři

RE: proč se vnucuješ nikoho z nich nezajímáš a jsou ti rovni

Honza 82.?.?.?

Ale co to povídáš mindy. Já řikam, že mi vadí, že tam na lidi mířili i pistolema a nechci, aby se mi to stalo třeba někde na demonstraci. To mi vadí. Nepochopila si ani to s těma chytrejama lidma. Já řikam, že tam bylo vod všeho trochu, asi jako v celý společnosti, která by zvládla svojí energetickou politiku i bez tebe. (Jestli se chceš podívat na video kde pobíhá policajt s pistolí u člověka, kterej evidentně nepředstavuje takovou hrozbu, tak se koukni na www.policejnistat.cz - video 10)

71357

18.09.2005 12:45

Třetí technoparty od začátku měsíce

RE: mluvte za sebe

Honza 82.?.?.?

Já sem reagoval hlavně na to, jak autor bagatelizuje technokulturu. Kdyz policie prosazuje politická řešení a brání legální akci, tak to dokonce odporuje ustavě a ne jenom zákonum. Do jaké míry pochybili technaři a do jaké
stát se jistě ještě řeší, ale v onen okamžik policie neměla jedinej pádnej argument bránit jim ve vstupu na pozemek. Pakliže se stát chová špatně je třeba se mu postavit, jako třeba v roce 89, kde ste patrně také patřil mezi ty chytřejší a radši se ste tam ani neukázal, nebo ne?

71358

18.09.2005 13:21

Tanečkáři

RE: proč se vnucuješ nikoho z nich nezajímáš a jsou ti rovni

Honza 82.?.?.?

Nedaj, ale říděj výrobu jídla

71363

18.09.2005 19:20

Třetí technoparty od začátku měsíce

RE: mluvte za sebe

Honza 82.?.?.?

V principu je to ale stejný. Stát dělal něco špatně tak se tomu postavili.

71416

18.09.2005 19:23

Třetí technoparty od začátku měsíce

RE: mluvte za sebe

Honza 82.?.?.?

Bez ohledu na to, že naprostá většina z nich pasivně demonstrovala proti postupu policie.

71419

20.09.2005 12:13

Tanečkáři

RE: Ty hloupá a nadutá

Honza 82.?.?.?

Kde sou tvoje argumenty?

71736

23.09.2005 15:38

Zvědavec přechází na zpoplatněný archiv

prosím o změnu tarifů

Honza 82.?.?.?

Docela se mi to líbi. Faktem ale je, že platit 140 měsíčně za nicneříkající články Mindy, Jana Hrušky a někdy i Vašich je moc. Naopak pan Král chce psát zadarmo. To je perfektní. To co stejně nemá cenu číst, bude placený a to co má hodnotu, je zdarma. Nechci, ale snižovat Váš přínos. Řadu z Vašich(Pane Stwora) článků vnímam jako velmi zdařilou. Nevim sice kolik na provoz stránek potřebujete, ale jestli to neni nezbytné, tak prosím ještě přehodnoťte sumy, nebo aspoň slevy. Za studenty děkuje Honza.

72198

26.09.2005 22:22

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

cože?

Honza 82.?.?.?

No, takže ste nám popsal kdo všechno, ze zástupců fauny spolu "kamarádí", tak že si strkaj udy do zadku a používáte to jako vyvracení argumentů omlouvajících homosexualitu. Nikdy sem nad tim, neuvažoval až takhle, ale tohle mi připadne na hlavu postavený. Sem taky názoru, že je to psychická úchylka. No ale "kamarádské" vztahy mezi živočichy včetně lidí jsou prostě součástí našeho světa. Jak našeho, tak zvířecího. Je naprosto nesmyslné srovnávat homosexuální chování zvířat a lidí, protože zvířata nemají kapacitu mozku na to, aby lidskou homosexualitu pochopili, natožpak se řídili jejími pravidly. Stejně tak nejsou schopna si vzít za své chování své babičky a nekompromisně ho prosazovat, jako Vy nebo ten druhej autor, kterej dokonce začal interpretovat naprosto neomylnou spásu našeho lidstva (Bibli), jako jeden z důkazů proč je třeba homosexualitu vymítit. A jak vlastně k homosexuálům přistupujete. Co by ste jim jako řekl: "Promiňte, že Vás ruším. Nemám sice s Váma nic společného, ale všiml jsem si, že jste homosexuál a rohodl jsem se, že to tak dál dělat nemůžete. Používat homosexuální praktiky můžou jenom zvířata, protože u nich je to naprosto normální a ve skutečnosti to ani homosexualita není".

72534

27.09.2005 00:46

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

RE: cože?

Honza 82.?.?.?

Moc dobře vim co si napsal a jestli to je pravda [velký smích]..., tak je veliká škoda, že to napsal takovej (cenzurováno - nadávka), protože si jenom něco zablábolil vo tom co si myslíš a defakto sis to i sám popřel(Tady se pozastav to je to co si nějak přehlíd, nebo za to prostě nemůžeš a nech to plavat[smích]), ikdyž v tom blábolení mi ty vlastně neoponuješ(Je to !!!stejné!!! jako kdybych psal o 4 procentech (což je docela velká lež - skutečnost je nižší) a o další hmx nesmyslech.). Abych ti pomoh, tak právě v první větě uvažuju zrovna nad tim, proč si to vubec psal, když stačí janom "já mám takový dojem" (bez faktu).


Teď si sedni do křesla uklidni se a znovu si přečti co si napsal, pak to co sem napsal já a zkus to rozlousknout. Jestli to nepochopíš, tak za to už já nemohu.

To nebyla fantasmagorie. Jenom sem nechtěl vybočovat z rámce slušného chování, ty truhlíku, ale co:

(Cenzurováno - nadávka), akorát chceš buzerovat lidi. Nenapsal si nic novýho, průkaznýho, logickýho ani potřebnýho co by řešilo situaci. Proč v tom článku furt dokola opakuješ akorát nic neříkající bláboly. Nejseš si jistej svojí heterosexualitou. Kdys naposled měl ženskou? Co když tě gayové a lesbyčky dostanou? No tak (cenzurováno - další nadávka) udělej něco, jinak seš v hajzlu!!!

72554

27.09.2005 15:48

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

RE: cože?

Honza 82.?.?.?

Faktem neni nic co jste napsal.

72614

19.10.2005 17:41

Jahnova lekce Paroubkovi

doplněk

Honza 82.?.?.?

Jistě, mohlo to tak být a nemuselo. Má to svojí logiku. Proč ne. Jediný co tomu chybí je připomenout, že všechny větší strany mají v komunismu hluboké kořeny. Kalouskova strana vzniklá ze spojení dvou stran z nichž jedna nebyla zakázaná za komunismu(?!). Bývalý předseda ODS Václav Klaus za komunismu studoval v Americe(v době kdy se dalo sotva vycestovat do chorvatska) atd...
Ne, že bych chtěl hájit ČSSD. Sou to prostě další hajzlové co rozkrádaj naší zemi. Jediný co je nutí vykazovat výsledky, je strana dalších hajzlů, která
během kuponový privatizace rozkradla stovky miliard korun ze státního majetku
(ODS) a byla financovaná dalším českým miláčkem (a jinými o kterých se nikdy nedozvíme, protože to chytře schovali pod polštář) Viktorem Koženým.

74786

20.10.2005 12:33

Jahnova lekce Paroubkovi

RE: doplněk

Honza 82.?.?.?

No to právě říkam, jako reakci na to, že nemá smysl takto očerňovat pouze jednu stranu a byl hodně velký rozdíl studovat vysokou školu u nás nebo v USA(hlavní třídní nepřítel). Právě, že kdejakej pepík vysokou studovat mohl, ale vycestovat do ameriky se na povolení nepovedlo skoro nikomu. Natož tam studovat.

74865

25.10.2005 17:55

Paroubek válcuje Topolánka

RE: paroubek neni nebezpecny, parobek je nebezpecny demagog

Honza 82.?.?.?

A tohle neni jenom demagogie?

75463

25.10.2005 18:07

Paroubek válcuje Topolánka

RE: Vláda blbců

Honza 82.?.?.?

To neni tak jednoduchý. Navíc Topolánek si na hraní bere i rekvizity, tak proč ste na něj zapoměla. Zapůsobil na vás víc?

75464

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 1

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 10

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,29 Kč
Švýcarský frank
23,61 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
228 746,39 Kč

Poslední aktualizace: 23.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?