Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Karel_IV, P.N..

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.09.2005 07:48

Sudety byly a budou navždy české

RE: československý národ?

85.?.?.?

Vezmeme-li v úvahu nazírání tehdejších lidí, tak část z nich na myšlenku čechoslovakismu věřila a za Čechoslováky se považovala! I tento pohled a názor je nutné akceptovat.

Jinak s Vámi souhlasím s tím, že to byl hrozný výmysl a zbytečně rozostřil spory Prahy se Slováky i Rusíny.

70401

14.09.2005 08:26

Sudety byly a budou navždy české

Odpověď autora - Sudety:

P.N. 85.?.?.?

Pár postřehů ode mne a od autora (skrze mail a telefon): Tento článek napsal můj kamarád (skutečně je historikem). Na mou žádost jej napsal rychle a rázně. Líbivá slova přenechal panu Královi a těm, kteří v této problematice mlží nebo vyloženě lžou. Pravda se totiž může říkat i tvrdými slovy. Článek nic nerozeštvává (vždyť je to reakce/polemika) a nemá závěr (přenechává jej čtenářům). Cílem bylo jen upozornit na neustálé útoky vůči českému národu a připomenout skutečné historické pozadí všech okolností.

Nyní stručně několik odpovědí od autora (je to mnou setřízeno a upraveno):

1. Název článku je PARAFRÁZÍ na velice známý (nedávný) plakát neonacistů "Sudety byly a zase budou německé!" Není tudíž primárně provokativní a přijde mi navíc scestné psát o osídlení těchto oblastí nepřispůsobivými živly (to je úplně jiný problém)...

2. nacifilní a nacisté: pokud někdo má nick 88 kvůli jiným důvodům, než mnou zmíněných, tak se mu omlouvám. Ovšem zásupná symbolika (jejíž zákaz ovšem neobhajuji!) je většinou dosti výmluvná. Nacifilní RK místy jistě je. Předně lze si přečíst jeho články (např. pochvalná zmínka o E.Z. - že Hitlerovi byla válka vnucena, že ano?). K tomuto tvrzení mě navíc opravňuje fakt, že žádný pseudonym není neprůstřelný. Díky tomu vím co píši.

3. Více faktů o problematice "Sudet" by se jistě dalo dodat. Doporučuji vzpomínky pamětníků. Této litratury není úplně málo, ačkoliv v období prezidenta V.Havla byl propagován spíše servilně omluvný postoj a mnoho informací se tudíž mezi lidi nedostalo. Bude-li zájem, mohu se pokusit dodat přes vánoce obsáhlejší informace.

4. Nikde netvrdím, že Češi byli holubičí povahy. Jednotlivé excesy nelze vyloučit (stejně tak u partyzánských jednotek), ale zároveň je třeba připomenout jak by se v podobné situace zachovala opačná strana. I kdyby bylo mrtvých 100 000 tak by to stále nic by to neznamenalo! I mírové oboustrané transfery mívají značné množství mrtvých! Aby mi nebylo něco podsouváno. Jednoznačně souhlasím s kolektivní vinou a s řízeným odsunem (divoký odsun neschvaluji, ale chápu jej jako součást války). -- je velice hloupé posuzovat konec války z dněšní doby, kdy je mnoho let mír

5. Článek si nekladl žádné ambice se zalíbit a ani rozpoutat diskusi. Jsem občasný čtenář Zvědavce a proto (jsa dostatečně fundován) jsem cítil potřebu se k této problematice vyjádřit.

70571

23.09.2005 08:43

Pojednání o homosexualitě

RE: Homo, lesbo a tak

P.N. 85.?.?.?

Jeden z nejlepších názorů zde. Díky.

p.s. Dnes se už ví, že Freud naplácal spoustu nesmyslů. Lhal, podváděl a o objektivitě nemůže být vůbec řeč. Jeho teorie jsou dávno překonané (koneckonců jako celá psychoanalýza), ale jak debilové se je furt učíme.

72159

26.09.2005 13:46

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

RE: Obdivuju autora,že je schopen ztácet čas

Karel_IV 85.?.?.?

Díky, obdiv těší, i když od lesby to není úplně ono... [velký smích]

Článek jsem nepsal v touze diskutovat, ale sdělit určité informace, které mám k dispozici. Tudíž nebudu diskutovat.

Odpovím Vám jen na jednu Vaši opakovanou otázku - lesby... Z pohledu vědy lesbická orientace neexistuje. Není to šovinismus, je to fakt. Nikdo zatím neměl potřebu si vymýšlet geny atd., protože Vám to relativně prochází. Navíc Vam schází ta pověstná promiskuita spojená se zábavou okolo HIV, Hepatitidy atd. (p.s. Mimochodem všechny horkotěžko vycucané scénáře mužské hmx (geny, hormony atd) vždy zkrachovaly na tom, že na baby to v žádném případě neplatí.)

Vašim duševním pohodům Zdar.

72453

26.09.2005 13:49

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

RE: poznamka

Karel_IV 85.?.?.?

Pramenů je příliš hodně, abych jimi ztrácel čas. Jen knihy o etologii by zabraly 1/3 délky článku. Nehodlám ztrácet čas dohledáváním odborných časopisů atd.
Ten článek není vědecká práce, aby obsahoval zdroje, citace a jiné aspekty k vědecké práci náležející. Byl to jen článek.

Váš názor Vám ovšem neberu.

72455

26.09.2005 23:52

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

RE: cože?

Karel_IV 85.?.?.?

Váš příspěvek mne nejvíce pobavil, tudíž vyhráváte bonus a to ten, že vám odpovím [smích] :

HMX lobby používá mnohé argumenty pro prosazení svých cílů. Dva z nich jsou "gen homosexuality" a druhý "vrozená hmx u všech živočichů". Já jsem neudělal nic jiného, než jsem napsal, že tyto argumenty jsou lživé. Pokud jste to nepochopil, tak za to už já nemohu.

Je to stejné jako kdybych psal o 4 procentech (což je docela velká lež - skutečnost je nižší) a o další hmx nesmyslech.

Na Vaši závěrečnou otázku - Nikoliv. Přistoupil bych asi k němu a vystřelil mu mozek z hlavy. Tomu se říká drsňácká terapie...
Miluji ty fantasmagorické myšlenkové kombinace - začne to popřením genu hmx a končí našíváním růžových trojúhelníčků... [velký smích] [velký smích] [velký smích] Skvěle se bavím.

72551

27.09.2005 07:52

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

RE: cože?

Karel_IV 85.?.?.?

Fakt je, že v pomatenosti stále vedete. Skutečně mne to teší...

Zároveň mne opravdu těší Váš zájem. Skoro abych měl obavy před Vaší přízní a chránil i zadní partie. Nu což - budu muset vysvětliti některým svým dámám, že holt jsem skrytý homo a ať mi už raději nevolají...

72581

03.10.2005 20:31

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

RE: nevim nevim

Karel_IV 85.?.?.?

By mne docela zajímalo, kdyby jste přišla o obě děti - co pak? V 36 letech ještě není úplně pozdě zplodit další dítě. Myslím, že pokud k tomu nevedou zdravotní důvody, tak úplná sterilizace taky něco vypovídá o psyché člověka.

Můj příbuzný v 45 přišel o celou rodinu. Kdyby byl sterilizován, tak by si někde hodil mašli a nyní má 3 zdravé děti.

K dotazu autora asi tolik: NIKDY bych si nenechal nic přešmiknout :c) To už radši pojedu do Talibanstátu pobíjet turbany.

73163

14.03.2006 08:11

Čo je to rasizmus?

RE: Ku-Klux-Klan za čistotu bílý rasy přidej se k nám

Karel_IV 85.?.?.?

Snad jen upřesnění Vaší "biologie" - zdravější jsou pouze jedinci rodičů s rozdílným imunitním systémem, neboť potomek má geny imunity obou rodičů.
Bláboly o inteligenci či ještě lépe o inteligentních mulatech (proč nevládnou mulati světu???) patří do sci-fi a do NewSpeaku. Inteligence se tvoří spíše eugenikou...
Realita je taková že by se dnes každá větší vesnice mohla relativně bez rizika množit mezi sebou a nic by se jí nikdy nestalo (pomineme-li vliv recesivních genů). Přečtěte si něco o evoluční biologii, genetice a etologii a pak kritizujte.

Shrnuto a podtrtženo - pro křížení lidských ras není žádný existenční důvod. Srovnávat psy a koně je trochu vedle. Znáte pokusy ruských vědců o domestikaci psa? Víte co a proč vlastně křížení provádíme?

p.s. tímto nereaguji na KKK pubescenty, ale jejich fanatismus a zaslepenost mi přijde totožná s Vaší.

97400

14.03.2006 08:23

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

Karel_IV 85.?.?.?

To je ale Váš problém, máte mít manžela nebo se přestěhovat tam, kde Vám peníze budou stačit.
Mě fascinuje jak si lze vlastní neschopnost vyložit.

Mám kamarádku, má dvě děti, žije sama v Ostravě a Kopřivnici, vydělává 40-50 tisíc, u Rákosek nekupuje a nestěžuje si. Problém tedy bude u Vás.

97401

14.03.2006 10:16

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

Karel_IV 85.?.?.?

Odpovím podobně jako Sir. Edmund Hillary: protože mi narostl. A protože mě ser.. kecy o tom, že budu kupovat u Rákosek protože nemám prachy. Nic naplat, že nákupem tohotob zboží okrádám stát, hlavně že si stěžuji na stát, že se nestará o mě. Z 90pr. si lidi mohou za svou životní situaci sami.

97426

14.03.2006 12:52

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

Karel_IV 85.?.?.?

Ok, je fakt že jsem reagoval jen a jen na ten přezdívek...

97459

14.03.2006 13:59

Čo je to rasizmus?

RE: Ku-Klux-Klan za čistotu bílý rasy přidej se k nám

Karel_IV 85.?.?.?

ad.1. OK
ad.2. OK
ad.3. Méněcení určitě ne. Ale je trapné, když se míšení podporuje na úkor "vnitrpodruhového křížení", které je jistě pro společnost důležitější.
Ad. 4. Stát na straně člověka? Sice je to alibismus, protože entita "člověk" je dost abstraktní záležitost, ale budiž. Potom ovšem musíte být i na straně třeba Roberta Bedforda.

Možná jsem reagoval ostřeji, rozčilují mne srovnání nesrovnatelného a tendence (třeba něvědomá) šířit lži, které jsou v ostrém protikladu s potřebami euroatlantického světa.

97486

30.03.2006 07:24

Lesbický par vinen vraždou

No jo lezby

Karel_IV 85.?.?.?

Četl jsem kdysi článek který srovnával 2 rozdílné vraždy svého dítěte od leseb, které chtěly opustit svého manžela za svou "novou láskou".

Svým způsobem to ani není překvapivé, psychocké poruchy jsou zpravidla doprovázeny dalšími problémy (alkoholismus, narkomanie - což je prokázáno i statisticky a tedy i dalšími).

Chudák dítě, ač malé vzepřelo se bestialitě systému a své duševně nemocné matky...

101103

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Tomský: Brexit volili lidé naštvaní na politickou korektnost, na ideologii feminismu, na islamismus04.02.20 07:18 Británie 0

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
24,83 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
15,39 Kč
Švýcarský frank
23,35 Kč
100 japonských jenů
20,84 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 238,85 Kč
1 unce stříbra
407,65 Kč
Bitcoin
222 175,23 Kč

Poslední aktualizace: 17.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?