Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 290 příspěveků, 1 jméno: Jiří Táborský.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.08.2005 22:15

Demokracie je iluze

RE: Jedno za 18, druhé za dvacet bez dvou !

Jiří Táborský 71.?.?.?

Tento komentář, či otázky, jak to kdo vidí, považuji za nejpodstatnější z celé diskuze.

67727

25.08.2005 22:26

Íránská past

Malý Rasputine, a.k.a. Petře Veliký,

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Tenhle pan neumi ani Cesky, ani anglicky 'oponujete'. Co tim chce
>pan Tatinek rici? To mu vysla zasoba ceskych slov?

Tenhle Váš komentář je výkřik do zrcadla.

67728

26.08.2005 02:52

Rusko-čínské cvičení

RE: ad: nové technologie

Jiří Táborský 71.?.?.?

Bin Hurvínek:
>Souhlasim se ctenari, kteri to vidi jako ja.

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

67754

26.08.2005 21:35

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: Když už někdo načal tohle téma

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, nechci Vám oponovat, ale tohle téma jste načala Vy a souvislost se silikonovými implanty prsů se marně pokouším najít. A to dokonce nacházím souvislost motorizovaných latexových nebo nerez it´s alive-penisů s australským steakhousem a mobilními telefony - ale nic se silikonovými nárazníky. Jinak ovšem je Vámi naražené téma zajímavé a skoro pro polovinu lidstva nesmírně užitečné a příjemné. A někdo povolaná by se měla, až budete jejím držením nabažena, ujmout té štafetové pochodně tohoto vibrantního tématu. A nemusí to být ani anarchistka, i taková jeptiška by k tomu jistě měla co říci.

67865

27.08.2005 00:08

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: Hmm

Jiří Táborský 71.?.?.?

>>Tak tahle otázka je správná. Lidé v touze po dokonalosti
>>neustále posouvají laťku.
>
>Povaha cloveka se nemeni. Meni se jenom prostredky, ktere ma k
>dispozici.

I když nechca, tak s tímhle s Vámi musím nesouhlasit, obzvlášť, když se tady už přišlo i s tím, že přikrašlování žen je s námi od počátků člověčenstva.

Mohl bych prostě argumentovat Biblí Svatou a dál se nebavit, protože Pámbů stvořil jenom Adama s ozdobou, schmuk proto té první lidské bižutérii říkají Židi, kteří nám původ člověka vysvětlili.

Protože z dob prehistorických nemáme fotografie či jiné doklady vyfintěných neandrtálkyň, musíme se tedy pro všeobecnou moudrost obrátit k matičce Přírodě. A tam uvidíme, že se povaha člověka během jeho vývoje otočila o stoosmdesát stupňů proti přirozenosti. U většiny obratlovců je samice nenápadná a je to samec, který se chlubí různými přívěsky, nádhernými barvami a podobnými jinak než pro imponování opačnému pohlaví nepraktickými ozdobami. Výběr partnera je privilegium samice. Téměř bezvýhradným pravidlem je tomu tak u živočichů, kteří žijí v tlupách, hejnech, stádech a podobných společenstvích, dominovaných jedním samcem. U živočichů, kteří žijí v párech nebo ve společenstvích bez dominujícího samce jsou tyto rozdíly, druhotné pohlavní znaky, často potlačeny, omezeny na dobu námluv nebo chybí.

Protože na počátku svého vývoje žili lidí v tlupách, dominovaných nejsilnějším a nejpohlednějším samcem, jako je tomu dnes například u goril, imponovali opačnému pohlaví jen muži. Jeho zájem upoutala jen samice, která byla právě v ovulaci a mohla to být i ta nejošklivější neandrtálkyně v pralese. Nepotřebovala mu ničím imponovat, pracovaly za ní feromóny. Naopak samec musel imponovat nejen samicím, aby mu nezahnuly s jiným, ale i ostatním samcům v revíru.

V podstatě má tyto atavistické impulsy i moderní člověk. I když někdy žena volí partnera především podle jeho schopnosti zabezpečit jí komfortnější životní prostředí, imponování dobře vybaveného samce ji nenechá ledovou ani mimo dobu ovulace. A imponování mužů se nejen nezměnilo, ale vystupňovalo – tokají před samičkami při každé příležitosti. A proč dávají přednost těm pěkně vypadajícím? Protože se jimi chlubí ve svém přirozeném macho komlexu jako svou vlastní ozdobou.

67880

28.08.2005 00:01

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Kult holokaustu

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Proč alberti a další náboženští fanatici
>nemají smysl pro humor?

Možná, že z téhož důvodu, jako Židi nemají smysl pro humor, když se dělá sranda z Hovnokóstu. Akorát, že alberti za dělání si srandy z Ježíška nikoho nezavírají a dokonce ji ani nezakazují.

68010

28.08.2005 00:31

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Kult holokaustu

Jiří Táborský 71.?.?.?

Kdyby... víte, jak to říkají rybáři, žejo. Fakt je, že nezakazují a nezavírají, jako to dělají Židi a jejich šábes boys.

68014

28.08.2005 01:13

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Kult holokaustu - dodatek

Jiří Táborský 71.?.?.?

Tak docela, ne tak docela, tak se nějak jasně vymáčkněte, paní Bovaryová.
Zakázal Giuliani, i když mohl, promítání "Last Temptation", nebo nezakázal? Nebo dal snad někoho za promítání zavřít? Jaké "problémy" komu dělal?

Oba filmy v US kinech uvedeny byly. Tak sem nechoďte s "argumentem" jak stará Sára, že "snad nakonec ani nebyl uveden". Že někteří lidé proti filmu protestovali, to je ještě pořád v USA jejich právo. Nikdo by nezvedl obočí nad tím, kdyby Židi proti Zuendelovi jen protestovali a třeba i hystericky. Tady jde o to, milá paní, že Zuendela drží už hezkou dobu v kriminále, jen proto, aby se třeba neprošvihl ten holokóstický podvod a aby zastrašili další historické revizionisty. Začíná se jim ale ta barnumská cirkusárna pomalu, ale jistě posírat.

BTW, v kterých zemích byl "Life of Brian" zakázán? Nepopírám tu možnost, jen mě to zajímá. Děkuji předem za tu informaci.

68019

28.08.2005 01:23

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

To se ptám taky. Nacisté dali veřejný proces i bolševiku Dimitrovovi a dnešní denacifikovaný, demokratický právní stát Německo pořádá tajné politické procesy? I komunisti dali sionistovi Slánskému a jeho partě veřejný proces. Cosi shnilého je v Novém Globálním Řádu.

68021

28.08.2005 03:21

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Zase jen mlžíte, kema. Co možná povídal právník některého ze Slánského party ani v nejmenším nepopírá fakt, že proces byl veřejný, byl vysílán přímým přenosem rozhlasem a doslovný zápis byl vydán tiskem. Tím v žádném případě neschvaluji soudnictví v tehdejším Československu, chtěl jsem jen připomenout, že v současném Německu je v případě Zuendel soudnictví zprostituováno mnohem hůř než v Německu nacistickém nebo v československé diktatuře proletariátu. A to nemůžete odkecat, i kdybyste citoval babičku E. E. Kische.

Mimochodem, který právník kterého obviněného to řekl? Jistě jste ho necitoval jen tak z hlavy a můžete dokázat, že alespoň v tomto bezvýznamném punktu nám nelžete.

>Myslim, ze Zundeluv proces bude prece jen trosku ferovejsi a ani
>k tomu obeseni snad nakonec nedojde. [mrknutí jedním okem]

Zuendelův proces nemůže být ani o trošku férovější, ba naopak, než proces se Slánského partou, nebude-li veřejný. V soudnictví nemůže být nic podlejšího a zbabělejšího než tajný politický proces.

68036

28.08.2005 07:21

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Kema, Vy jste příšernej demagog, Vy byste mohl mít vlastní boudu na matějský pouti a nemusel byste mrhat Vaším nadáním nabíjením sračkometu v Lehově kadibudce.
>Jeden odsouzeny nacista ma pro vas vetsi vahu nez
>miliony nevinnych lidi poslanych bez jakehokoliv soudu chcipnout
>do koncentraku nebo do GULAGU.
Mohl byste si udělat ještě po straně věštírnu a hádat lidem jejich myšlenky z lógru a vykládat z karet politickou korektnost. Mohli by Vás taky při procesu s Zuendelem vzít jako očitého svědka výroby mejdla ze Židů.

>>Mimochodem, který právník kterého obviněného to řekl?
>>Jistě jste ho necitoval jen tak z hlavy a můžete dokázat,
>>že alespoň v tomto bezvýznamném punktu nám nelžete.

>To vam fakt nepovim. V cestine se blbe googluje.
Proč byste měl gůglovat v češtině? Klidně gůglujte jak jste zvyklý - v jidyš nebo v hebrejštině.
>A skutecne jsem citoval z hlavy.
A to jste neměl; to, co máte v hlavě není na citování, ale munice do Lehova sračkometu.
>Ten vyrok byl totiz citovan mnohokrat a je tedy dostatecne znamy.
Eh, něco jako stokrát opakovaná lež?
>Vim jen, ze Zundel nebude mucen, nebude pred jeho ocima mucena
>jeho manzelka nebo deti.
Kde myšlenky Tvé toulají se, kde, kema? Umíte Vy něco jiného než lhát a mlžit?
Byl Dimitrov mučen? Byl nacistickým soudem osvobozen, žblabuňko. Anebo snad byl mučen Slánský a jeho parta, nebo před jeho očima mučena manželka a děti (nejste Vy příbuznej Spielberga?)?

(Když už jste ty pověšené sionisty nakous´, tak to byla skoro perfektní spravedlnost, i když s ironickým šmrncem. Pro úplně dokonalou spravedlnost si je měly ještě předtím podat jejich bývalé gorily v Ruzyni a Reicinově hradčanském domečku.)

>Jako by se stalo v zemich kde vladnou zrudne ideologie, ktere zde
>uprednostnujete. [oči v sloup]
Ne, že by mi zrovna od Vás tenhle a podobné lehovistické kydy vadily, ale jen ze srandy jsem se Vás chtěl už několikrát zeptat, kdy jsem tady jaké zrůdné ideologie upředňostňoval. Jenže Vy jste tu dneska vysvětlil, že nemůžete zdroje Vašich plků najít, protože se Vám v češtině gůgluje blbě.

68058

28.08.2005 07:31

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

Zase kecáte, kema

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Zundel spachal zlociny proti platnym zakonum trech zemi.
Které zločiny proti kterým platným zákonům kterých tří zemí a kdy Zuendel spáchal, žblabuňko? To byste mohl, kdyby je spáchal, vygůglovat i v angličtině.

68059

28.08.2005 09:11

Co znamená demokracie pro Střední východ?

Zase kecáte a úelově lžete, pane Zmatoušku.

Jiří Táborský 71.?.?.?

>>Abu-Ghreib je upadek moralky a prava, ...
>Tak ještě před nedávnem se takovéhle a i horší zacházení
>dělo v "komunistickém" Československu (jakož i v jiných
>zemích) a kde jsou ti potrestaní darebáci, kteří se
>dopouštěli mučení a násilí ?

Něco takového se v "komunistickém" Československu nedělo nikdy. Vyšetřovací a disciplinární metody se tam značně zmírnily po odstranění sionistické kliky ve vedení KSČ, v StB a kontrarozvědce. Nevím, čemu říkáte "ještě před nedávnem", ale už za Novotného byla policie méně brutální než dnešní americká.

68067

28.08.2005 09:39

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

kema:
>Bude vam stacit kdyz v cestine vygoogluju vasi poznamku na tema
>jak naciste pripravili obyvatelum Lidic "dustojnou smrt" ?

Za vygůglování budu vděčný, jenom to zase nepřegůglujte a zkuste to (v kontextu) citovat tak, jak jsem to napsal - jinak si ušetřte Vaši munici do sračkometu, Vy nositeli odznaku Vzorného Nabíječe.

Stačit mi to, pochopitelně, nebude, protože máte vygůglovat moje "upřednostňování zrůdných režimů", žblabuňko, nikoliv porovnání masakru v Deir Yassin a masakru v Lidicích. Pokud se pamatuji, tak jsem tam bestiální akce a režim źidovských teroristických organizací "neupřednostňoval".

68070

28.08.2005 10:20

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Tome,

že si mám opatřit zbrojní pas na pero mé občas slýchávám; o ústech, nebo častěji o hubě, slýchám spíš v souvislosti s visacím zámkem.

Jinak, před čtením Vašich komentářů si preventivně vždycky, už od dob Vašeho písmáctví na BL, zapínám seat belt, který jsem si na křeslo přemontoval s traktoru po tom, co se mi jednou přetrhnul obyčejný automobilový. A na monitoru mám air bag, takže můžete psát bez obav.

68077

28.08.2005 10:34

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Už dejte pokoj s těmi Vašimi citacemi z hlavy a běžte gůglovat.

68079

28.08.2005 17:54

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Zase kecáte, kema

Jiří Táborský 71.?.?.?

>>Zundel spachal zlociny proti platnym zakonum trech zemi.
>>Které zločiny proti kterým platným zákonům kterých tří
>>zemí a kdy Zuendel spáchal, žblabuňko? To byste mohl, kdyby
>>je spáchal, vygůglovat i v angličtině.
>
>Jednalo se o Kanadu, Spojene Staty Americke a Spolkovou Republiku
>Nemecko.
>Jedna se o tzv. hate crimes. Sireni nenavisti, hanobeni
>nabozenstvi, naroda a rasy.
>Ale o tomhle uz vite jiste mnohem vice nez ja. [mrknutí jedním okem]
>
Skoro každý ví o podstatě věcí víc než Vy, žblabuňko. Vy navíc ještě účelově lžete. V Kanadě a v USA zcela jasně žádné t. zv. "hate crimes" nespáchal, protože tam za žádný takový zločin nebyl odsouzen. Jak to zpytlíkují němečtí šábes boys ve Spolkové Republice Německo, na to jsem zvědavej.68102

28.08.2005 18:20

Rusko-čínské cvičení

RE: Ameriku hrůza jímá

Jiří Táborský 71.?.?.?

Poslouchaj, Jasánek, neposílaj voni jejich poéziji na špatnou adresu?

68107

29.08.2005 05:38

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, dá se kema, Hurvínek, Rasputin nebo kdokoliv z lehovistické posádky brát vážně?

68188

29.08.2005 17:00

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

kema:
>Muj smich je mnohem uprimnejsi, kdyz se Taborsky rozzuri, oznaci
>me za Zida a zacne me nadavat. To je teprve ta spravna sranda.

Kema, tohle musí být zase rovnou z Vaší hlavy, neředěný. Upřímnost je Vaše druhé přirození!

Jinak, Vy víte prdlajz, co je to ta správná sranda, protože jste mě ještě nezažil rozzuřenýho. To já když se rozzuřím, tak to je na Floridě po kolena mydlin z mejdla ze Židů.

68239

29.08.2005 17:24

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: zlocinec

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Jo, to mate tak. Zundel ma pravo na svobodu slova, nejaka
>zidovska babicka ktere proletela cela rodina kominem krematoria
>ma zase pravo, aby nekdo na plne kolo nerval, ze se to nestalo a
>ze baba lze.

To je zase rovnou z Vaší hlavy, kema. Ale ono je to trochu jinak, kema. Žádná židovská babička žádné takové fantasmagorické právo ve svobodné společnosti nemá. Ale má, stejně jako Zündel, právo řvát na plné kolo o plynových komorách a šesti miliónech, psát o tom knihy a udělat si na to websajtnu. A stejně tak jako Zündel má právo dokazovat, že má pravdu. Anebo dokazovat, že Zündel lže, jako Zündel dokazuje, že lže ona.

Tak, jak to podáváte z Vaší hlavy, kema, to vzbuzuje dojem, že se židovské babičce musí dát zapravdu, aby ji neklepla pepka.

68242

29.08.2005 20:13

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Průzkum

Jiří Táborský 71.?.?.?

Paní psycholožko Rachel,

z čistě psychologického hlediska je Váš průzkum na hovno. Poměr Nežidů k Židům nelze charakterizovat jen jako nenávist nebo lásku. Musíte si vymyslet víc škatulek, abyste mohla klást smysluplné subškatulkovací otázky.

68248

29.08.2005 20:21

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Kdepak jsou důkazy, že plynové komory nebyly ?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Samozřejmě, že byly - na odvšivování a dezinfekci.

68250

29.08.2005 20:30

Demokracie je iluze

RE: HOVNO!!!

Jiří Táborský 71.?.?.?

To je přesně to, jak skončil Solženicyn v USA a satelitních státech.

68251

29.08.2005 20:49

Demokracie je iluze

RE: Jedno za 18, druhé za dvacet bez dvou !

Jiří Táborský 71.?.?.?

>>Tento komentář, či otázky, jak to kdo vidí, považuji za
>>nejpodstatnější z celé diskuze.
>
>Dekuji.
>
Nemáte zač, kema. Vy můžete dostat kredit za cokoliv z Vaší hlavy jen od členů posádky Lehovy kadibudky, nebo když ho ukradnete. Můj výše uvedený komentář nepatří Vám, ale panu L.T., příspěvek 67692, jak očíslování příspěvků naznačuje.

68254

30.08.2005 06:28

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

kema:
>Tak tady to mate, ale je to naposled. Malem jsem se pri tom
>poblil.

>všech 173 mužů starší 16 let potom popravili podle
>vojenských předpisů se zachováním důstojné smrti (i když
>to se může zdát někomu bezvýznamné). Ženy a část dětí
>byly odvezeny do koncentračních táborů, část dětí byla
>adoptována německými rodinami.

Díky za vyhledání mého komentáře, pane kema, přestože máte slabý žaludek a málem jste se přitom poblil. Zřejmě jste chtěl ušetřit poblití čtenáře, a tak jste vykuchal z kontextu, jak máte ve zvyku, jen tuto část a neuvedl jste část související:

"...atentát na Heydricha.

V Dei Yassin povraždili Židi bestiálním způsobem všechny muže, ženy a děti, které ve vesnici našli, rodiče před dětmi, děti před rodiči a některé mrtvoly byla nalezeny zohavené. Počet nebyl nikdy přesně určen, ale podle zprávy vyslaného představitele Červeného Kříže bylo nalezeno 254 mrtvých, většinou dětí a žen (z nich 35 viditelně těhotných).
Důvodem masakru bylo vyvolat teror mezi palestinským obyvatelstvem, donutit ho k opuštění jejich vesnic a provést tak rychlé a efektivní etnické vyčištění části Palestiny, určené OSN Židům."


Mahlzeit, pane kema, a před následujícím si při Vašich sklonech na blití raději vezměte AlkaSaltzer a dvě lžíce živočišného uhlí:

Hrůznost židovských atrocit, která daleko předčila nacistické, dovršil Menachim Begin blahopřáním svým "bojovníkům" k “vítězství” v Deir Yassinu:

"Přijměte mé blahopřání k tomuto skvělému aktu vítězství. Předejte mé pozdravy všem velitelům a vojákům. Tiskneme vám ruce. Všichni jsme hrdi na vaše vynikající vedení a bojového ducha tohoto velkého útoku. Řekněte vojákům: Vstoupili jste tímto útokem a vítězstvím do dějin Izraele. Pokračujte tak až do konečného vítězství. Jako v Deir Yassin, tak všude budeme útočit a rozdrtíme nepřítele. Bože, Bože, Ty jsi nás vyvolil k dobývání!"

Mno, a teď je konečně důvod k blití, pane kema.

68338

30.08.2005 07:42

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Pokud vas opravdu zajima, jak ten proces vypadal je o tom knizka
>Doznani od Arthura Londona.

>Pisete sice originalne, ale dost mimo.

Chcete-li doporučovat paskvil "Doznání" od autora, který při vyšetřování zpíval jak v soutěži o Zlatého slavíka a křivě svědčil proti svým soudruhům a soukmenovcům jako seriózní zdroj informací, tak to jste mimo úplně.

Pokud Vás opravdu zajímá, jak proces vypadal, je o tom tiskem vydaný soudní zápis celého jednání, s úvodem a s poznámkami v publikaci Ministerstva spravedlnosti: "Proces s vedením protistátního spikleneckého centra v čele s Rudolfem Slánským", 1953. Tendenční omáčkové kecy v úvodu a poznámkách jsou srandovní svou vyjadřovací, rudoprávní formou, jinak jsou hodny přeskočení. Výpovědi obžalovaných, akty svědků a prokurátora jsou naopak vynikající pobaveníčko, skoro lepší než komentáře kemy, Rasputina, Hurvínka a dalších lehovistů.

68346

31.08.2005 02:06

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

"Odsuny" Palestinců

Jiří Táborský 71.?.?.?

Podobně a mnohem otřesnějším způsobem jsou už více než padesát let Palestinci "odsunováni" židovským státem ze stovek jejich vesnic a měst. Pro představu seznam zničených vesnic jen v době arabsko-arabské války v roce 1948 ("válka" je pro tehdejší židovským vedením plánovité masakry a destrukce nesprávný význam, je to učebnicový příklad
etnického terorismu, nebo genocidy, chce-li někdo použít tohoto otřepáváním zdiskreditovaného výrazu):

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_destroyed_villages_during_the_1948_Arab-Israeli_war

68430

31.08.2005 05:19

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Wikipedia místo Zvědavce

Jiří Táborský 71.?.?.?

Zdaleka ne všechno lze najít na Wikipidi. A mnohá informace je tam dodatečně politicky korektně "editována" a ztratí se jak duch. Uvedl jsem ten link jen proto, že se mi nechtělo hledat něco časovějšího a podrobnějšího - a je toho dost.

Jinak je ovšem Wikipidi nadprůměrně dobrý zdroj informací a především její koncept otevřeného přispívání je chvalitebný a efektivní. To ovšem není téma diskuse k článku "Odsun z Gazy..."

68446

31.08.2005 07:38

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Co pravo Zundela na verejny proces?

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Neco jsem z toho udajneho "pobavenicka" cetl pred 20lety...
Těch 20 let omlouvá Vaše poněkud mylné vzpomínky na proces. Není ovšem omluvy pro Vaše překroucení mého komentáře, pane chorche:
>...pripadne celou masinerii kterou rozjeli a ktera je potom semlela,
>porovnavat se soucasnym soudnim systemem v Nemecku vyzaduje
>podle mych meritek cynismus v mire o hodne vetsi nez male.

Nic takového jsem nenapsal, trochu nám kemovatíte. Celou československou bolševickou mašinerii soudnictví jsem neporovnával se současným soudním systémem v Německu, nýbrž jen (zatím) s případem Zündel:
"...chtěl jsem jen připomenout, že v současném Německu je v případě Zuendel soudnictví zprostituováno mnohem hůř než v Německu nacistickém nebo v československé diktatuře proletariátu."

Pokud se týká výrazu "pobaveníčko", to záleží z jaké perspektivy se na proces díváte - pro sionisty to byla tragédie; pro mne bylo sledování bolševiků věšících bolševiky pobaveníčkem, z velmi osobních důvodů. Obzvlášť, když ještě s oprátkou na krku sípali "Ať žije KSČ a Sovětský Svaz".

>Dost mazec byla Gusta Fucikova.
Nevím, co myslíte pod slovem "mazec". Během svého poměrně krátkého svědectví sice nezapomněla neúnavně přidržovat svému povedenému manželovi svatozář národního hrdiny - a to jí nelze zazlívat, ale nikomu z bývalých soudruhů, kromě Reicina, ani slovem neublížila. A proti Reicinovi vyslovila jen podezření, že vydal Gestapu jejího manžela a redaktory Rudého Práva.

>Ti odsouzeni nebyli
>potrestani za to co udelali, ale protoze bylo treba nicit
>vnitrniho nepritele podle naseho tehdejsiho vzoru a Gotwaldovi
>padla lepsi karta nez Slanskemu.
To je skutečně naivní omyl anebo propadnutí pozdější rehabilitační propagandě. Důvodů pro likvidaci Slánského kliky měla Gottwaldova klika povícero, ale jedním z hlavních důvodů byla jejich primární loajalita k sionismu a ta se jim v době zhrzené Stalinovy lásky k Izraeli, když přelezla ze sovětské do teplejší americké postele, nevyplatila.

>Presto ze ti lide byli ze stejneho vrhu, jako ti co je
>odsoudili, tak byli muceni aby vypovidali jak vypovidali.
Ze stejného vrhu nebyli, byli ještě z horšího. A nebyli mučeni. Josefa Slánská se dokonce zmiňuje ve svých pamětech, jak si vyšetřovatelům stěžovala, že nedostává k snídani housky s máslem (tuhle absurdnost může pochopit jen ten, kdo strávil nějaký čas v péči StB). Protože ten systém spoluvytvořili, věděli, že v jejich situaci je jediným stéblem naděje bez odporu vypovídat podle scénáře a spoléhat na sliby, že si tak zachrání kejhák.

68462

31.08.2005 20:12

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Jiří Táborský 71.?.?.?

Pane Arkan,

máte-li problém s informacemi na Wikipedii, obracejte se na ni a ne na mne. Když už jste se ale zmínil o zapomínání historických faktů, tak jste zřejmě zapomněl, že plánovité etnické "čištění" od arabského obyvatelstva a židovský terorismus vůči němu, včetně nejhorších masakrů, začaly ještě před vyhlášením státu Izrael. Připadá mi celkem logické, že ani to nepřispělo k mírovému soužití.

68541

31.08.2005 20:37

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Izrael tou zdí nekrade žádné území, pouze se brání
>terorismu .
Samozřejmě, pane Arkan, že Izrael ukradl při stavbě zdi arabské území. Že velká část zdi byla postavena na arabském území nepopírá ani Izrael. Máte v tom zřejmě galimatyáš jako s tím územím, které podle Vás Sovětský Svaz "získal spravedlivou obrannou válkou": Finsko napadl a z Polska si po válce ponechal tu část, kterou obsadil v dohodě s Německem, když s druhé strany přepadl Polsko.

>Pokud odchod z Gazy neuklidní celou tu oblast, pak
>jen doufám, že Izrael tu arabskou chátru eliminuje jednou pro vždy.
Mno, s tímhle Vaším "konečným řešením" nejste zrovna originální.

68547

31.08.2005 20:44

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak ted tedy nestiham...

Jiří Táborský 71.?.?.?

Nikdo tady netvrdí, že Winipidi je dokonalá, ale pokuste se najít (pro dosud zpracovaná hesla) lepší. A Vy zřejmě nemáte ani páru o jejím konceptu.

68548

31.08.2005 21:03

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Určitě kachna

Jiří Táborský 71.?.?.?

Nějak jste se nám zakoktal. Tak jak je to, seržante politruku?

>a je tedy nade vší pochyby, že by si
>Palestinci nechali jen tak srovnat se zemí půlku města

anebo opravené

>...že by si Palestinci NENECHALI jen tak srovnat se zemí půlku
>města bez...

Na Vašich moudrech totiž hrozně záleží a byla by to intelektuální ztráta pro lidstvo, kdyby si tu Vaši kachnu vyložil někdo špatně.

68552

31.08.2005 21:15

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Jiří Táborský 71.?.?.?

Arkan:
>Sovětský svaz se zachoval jako vítěz, stejným způsobem by
>se měl zachovat stát Izrael. Vítěz, stejně tak jako v
>kasinu v Las Vegas, "takes it all". A můžete plakat až do
>úplného vyčerpání slz pro vaše oblíbené Arabáky. Pokud
>jde o originalitu mého řešení, nikdy jsem netvrdil, že by to
>bylo řešení originální, ale rozhodně je to řešení
>permanentní a o to tu jde.
Zbytečné ztrácet čas s filozofujícím demenťákem, kterému uniklo i to, jak to dopadlo se Sovětským Svazem a s Hitlerem.

68556

01.09.2005 03:26

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Jednoho dne to ale přestane Izrael
>bavit a vyřeší palestinskou otázku válkou do úplného
>vyhlazení (či přestěhování veškerého obyvatelstva), pro
>kterou bych se velice přimlouval.

Mno, to by bylo sice v tradici starých pověstí židovských a sionistického fantazmagorismu, ale nechte si nějaké to přimlouvání na blížící se dobu, kdy arogantní chování Izraele a z toho vyplývající problémy přestanou bavit Američany.

68612

01.09.2005 04:17

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Určitě kachna

Jiří Táborský 71.?.?.?

>>Nějak jste se nám zakoktal. Tak jak je to, seržante
>>politruku?
>
>Zakoktal, pane Taborsky, vam se to ale stava porad, zatim jsem od
>vas nevidel myslenku, ktera by mela hlavu a patu.
To je proto, seržante Kulihrášku, že moje myšlenky nejdou vidět. Ty holt nejsou jako Vaše myšlenky, které lze nejen cítit, ale i vidět, když Vám někdo u prdele škrtne sirkou.

68617

01.09.2005 05:58

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tomu se rika chucpe!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Pane alberte,

to jste vyhmátl článek, který vypovídá přesně o povaze toho drzého a nevděčného pronároda a na současnou situaci sedí jako prdel na hrnec. Měl by to číst každý Američan a připomenout si přitom doslova prorocké varování Benjamina Franklina (v "Chit Chat Around The Table During Intermission”, na Ústavní Konvenci ve Philadelphii, 1787; zaznamenal Charles Cotesworth Pinckney, delegát za Jižní Karolinu):

"If you do not exclude them from these United States, in their Constitution, in less than 200 years they will have swarmed here in such great numbers that they will dominate and devour the land and change our form of government, for which we Americans have shed our blood, given our lives our substance and jeopardized our liberty.
If you do not exclude them, in less than 200 years our descendants will be working in the fields to furnish them substance, while they will be in the counting houses rubbing their hands. I warn you, gentlemen, if you do not exclude Jews for all time, your children will curse you in your graves."

[“Jestliže je ústavně nevyloučíte ze Spojených Států, za méně než 200 roků se zde budou rojit v takovém množství, že budou dominovat a spolknou zemi a změní naši formu vlády, pro kterou jsme my Američané prolili naši krev, dali naše životy, naše jmění a dali v risk naši svobodu.
Jestliže je nevyloučíte, v méně než 200 letech budou naši potomci pracovat v polích a zaopatřovat jim prostředky, zatímco oni si budou mnout ruce v peněžních domech. Varuji vás, pánové, jestliže nevyloučíte Židy na všechny časy, vaše děti vás budou proklínat ve vašich hrobech.”]


68637

01.09.2005 15:33

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

Pane Bahníku z bahna, to jste nám to tedy vysvětlil:

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Jeste jednou,
>abyste pochopil. Ucastnici obou stran bitky u Jasinu byly dve
>radikalni teroristicke skupiny.

Předně to něbyla bitka ale masakr, spáchaný Židy v rámci jejich plánovité etnické čistky arabského území od arabské populace. Zadruhé, obě vraždící teroristické skupiny byly židovské, jedna vedena Menachimem Beginem, pozdějším ministerským předsedou Izraele a oficiálně prohlášeným Největším Vůdcem Izraele, druhá vedena Icákem Šámírem, take pozdějším izraelským premiérem. A za třetí, "bojovníci" obou teroristických organizací byly, pochopitelně, na jedné straně "bitky". Jediné, v čem při masakru soupeřily, bylo prvenství ve zločinnosti.

68712

01.09.2005 15:50

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Neviděl bych to tak dramaticky

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Neviděl bych to tak dramaticky, u Židů platí oko za oko, zub
>za zub.

Tak to tedy potom nevím, proč tak ajvajvajujou, když nějaký Palestinec zavraždí, oko za oko, zub za zub, pár Židů. Dokonce mi to připadá, že Palestinci mají ještě dluh několika židovských zubů na futru.

68715

01.09.2005 15:58

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Arkan:
>Před chvílí to bylo potvrzeno z Teheránu od nejvyššího
>ajatoly (..je to trest boží..), ještě čekám na další
>potvrzení od šíiajtů a sunni muslimů z Iráku, Palestiny a
>dalších muslimských zemí.
I do prdele, to je radostná zpráva, jestli zase nekecáte (nemáte na to náhodou nějaký odkaz?) - dohoda mezi Židy a machometány je na nadějné cestě.

68717

01.09.2005 17:12

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Neviděl bych to tak dramaticky

Jiří Táborský 71.?.?.?

>když Židovi někdo vyrazí zub, tak platí:"Za zub zadup."
Jo, anebo taky "Za jeden zub celej chrup".
Anebo jak povídal ten jejich rabín: Život góje nemá cenu ani zlomeného nehtu na židovském malíčku. Mno a pak koukaj jak tele na nový vrata, když
se nějakej gój dožere a ječej potom ajvajvaj.

68735

01.09.2005 17:32

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Určitě kachna, seržante Kuliferdo:

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Lev a pár dalších mají bolehlav z prozrazení mé identity, což také
>znamená potvrzení, že skutečně jsem v US Army a v Iráku,

Že pan Lev a pár dalších nemají z Vaší identity bolehlav, ale srandu, by mohlo být jasné každému, kdo umí číst. Nevím ale, jak jste došel k tomu, že právě páně Lvův bolehlav by měl potvrzovat, že jste "skutečně v US Army a v Iráku". Nebo jste skutečně za všechny blamáže našeho iráckého tažení zodpovědný Vy?

68739

01.09.2005 17:40

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tomu se rika chucpe!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, jestli někdo někoho tahá za nohu, tak by to musel být ten delegát z Jižní Karoliny. Tenkrát si to mohl Franklin dovolit říci, dneska by ho poslali šupem opravovat v bouřce hromosvody.

68742

01.09.2005 17:48

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tomu se rika chucpe!

Jiří Táborský 71.?.?.?

A důkaz, že je to podvrh spočívá v tom, že to nemají v telavivské knihovně, žejo.

68743

01.09.2005 18:28

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Arkanštajn:
>byl bych velice rád, kdybyste nereagoval na mé příspěvky.
>Nepotřebuji totiž, aby komentáře od neo-nacistické zrůdy
>mě dennodenně přesvědčovaly o minulém utrpení a smrti
>milionů mých souvěrců.

Co tedy kdybyste přesměroval své větry do Nezvědavce, toho nečtu a nebyl bych tak Vaším vykolejeným grafomanstvím inspirován ke srandě. A kdybyste měl svědění si opravdu demenťácky zafilozofovat, tak přispívejte na tu websajtnu Vašich souvěrců, kde byl teď ten pěkný úvodník, jak Jehova poslal Katrínu pomstít americkou zradu židovské rozlézavosti (http://www.jnewswire.com/library/article.php?articleid=676). Tam by Vaše komentáře seděly jak prdel na nočník.

68747

01.09.2005 18:49

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

Pane Bahníku z Bahna, to jste nám to zase informovaně s těmi daněmi zjednodušil

Jiří Táborský 71.?.?.?

>...no to nic, je to proste. Federalni
>rozpocet vznika placenim federalnich dani.
Federální rozpočet nevzniká placením daní, těmi se jen záplatuje. Vzniká a je schvalován ve federálním Kongresu.

>Kazdy obcan USA plati
>(nebo by mel) dvoje dane, jedny statni a jedny federalni.
Každý občan platí, přímo nebo nepřímo, nejméně troje daně. Vynechal jste místní (okresní, chcete-li), které jsou u mnoha občanů ty nejvyšší.

68751

01.09.2005 19:21

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Jiří Táborský 71.?.?.?

>O tom kam budu psát své příspěvky rozhoduji já a nikoliv
>nějaká (Cenzurováno. Vysoce nevhodná urážka. Ještě jeden
>takový komentář a převedu vás na watch list. Editor). 88

No, to jistě, jenom o jejich publikování rozhoduje editor. Já jsem se nepokoušel dělat za Vás nějaké profesionální rozhodnutí, jen doporučit dvě websajtny, kde by Váš přínos k literatuře krásné a k literatuře filozofické brali všemi deseti - a kde by Vás nevytáčely mé poznámky.

68755

01.09.2005 19:31

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tomu se rika chucpe!

Jiří Táborský 71.?.?.?

>>A důkaz, že je to podvrh spočívá v tom, že to nemají v
>telavivské knihovně, žejo.<
>
>IMHO dost trapná narážka která má zřejmě naznačovat
>proisraeské sympatie mojí maličkosti což je samozřejmě nesmysl.
I sakra, Vy jste ale vztahovačná netykavka! A byly by Vaše "proisraelské sympatie", kdyby i byly, něco, za co byste se měla stydět?

>Ale pokračujte dál tady si to můžete dovolit nejsme
>na Sprše odkud vás vykopli.
Díky za nahrávku a že jste mi tu srandu připomněla (http://www.zvedavec.org/prispevky_636.htm)

68757

02.09.2005 02:45

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Pekne napsany clanek (az na ty fotky Bushe)

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Tady vůbec nejde o Bushe, ten byl jen v TV interviewován, tady
>jde o ten jeho akční tým. Ten zareagoval docela rychle,
>nakonec je v tom zapletený i čert resp. Michael Čertof.

Co zmůže čert (resp. Čertofo lejno) proti pomstě Jehovově?

68851

02.09.2005 05:37

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Jiří Táborský 71.?.?.?

kema:
>povazuji se za priznivce svobody slova.
Jo, akorát, že ve Vaších představách svobody by některé příspěvky měly být eliminovány
>i se samotnou osobnosti jejich autora".

Veselé jsou i Vaše kádrovací výpravy do hloubi duší ostatních přispěvatelů, které pak z Vaší věštírenské kadibudky prohlašujete za komunisty, antisemity a neonacisty.
>Taborsky je jednim z nich a
>domnivam se, ze i on by se zarazenim "neonacista" souhlasil.
Nechci Vám, kádrovácká Sybillo, kazit víru ve Vaše nadpřirozené schopnosti číst cizí myšlenky a proto uvádím jen pro pořádek, že se zařazením mezi neonacisty nesouhlasím (jejich vůdci totiž bývají Židi).

68867

02.09.2005 05:59

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Nechci vam a vasim soudruhum kazit radost pane Bartosek, ale ta
>tragedie byla zpusobena prirodni katastrofou. [oči v sloup]

Ale hovno, kema! Zase čtete nějakou neonacistickou propagandu? Jehovova pomsta za vyklizení Gazy to byla!

68868

02.09.2005 06:22

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

Arkanštajne, vem košilku mezi zuby, dělej na mně bububu..

Jiří Táborský 71.?.?.?

Čoveče, Vy jste v tom Vašem svatém pohoršení tak děsně strašlivej! Nejvíc mě tady v Americe vyděsily ty české paragrafy, které jste na nás vytasil. Nojo, jak nemáte rád výhrůžky, tak to budete muset prásknout. Nedá se nic dělat, je to Vaše občanská povinnost. A hlavně morální. Poraďte se s Mikinem, jak se to dělá.

68869

02.09.2005 06:49

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

Poslyšte anonyme z Arkanštajnu,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Vy jste s tím ubohým vyhrožováním jak malej Véna:
>Co nesnáším a ani v budoucnosti snášet nebudu, jsou
>antižidovské neonacistické příspěvky některých
>příspěvatelů - a to i za cenu zrušení tohoto jinak
>zajímavého politicky nekorektního magazinu.
Běžte si už někam bonznout, ať se Vám uleví a přestaňte s tím opruzovat. Jednou je to sranda, ale potom jste už jen trapnej.

68873

02.09.2005 07:01

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Jiří Táborský 71.?.?.?

>...málokdy diskutuji na nějaké téma na Zvědavci
>aniž bych si potřebné argumenty před diskusí opatřil.

To byla naprosto zbytečná poznámka, na Vašich příspěvkách je to jasně vidět.

68877

02.09.2005 15:49

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Lidská katastrofa

Jiří Táborský 71.?.?.?

Myslím, že je předčasné, dělat dnes uzávěry o katastrofě, způsobené Jehovou jako trest za naši nedostečnou podporu izraelských zájmů. Spousta věci se vysvětlí, vyšetří a snad i napraví. Některé jsou zřejmé už dnes. Mnohé se budou odpovědné autority pokoušet zatloukat a některé jistě zatlučou.

Bylo by ale moudřejší získat nejdříve víc informací než jen ze senzaceloveckých sdělovacích prostředků než spěchat na trh s nepodloženými uzávěry jako například o morálním úpadku Američanů. Nakonec i z televizních reportáží si může jeden udělat docela dobrou představu, že ten rabující proletariát v NO není charakteristickým představitelem americké společnosti. Stejně tak jako Chertoff necharakterizuje schopnost Američanů jednat rychle a efektivně v katastrofických situacích.

68928

02.09.2005 22:02

Katrina

Zase tu děláte chytrýho, sežrante a víte hovno. Vlastně double hovno v tomhle případě.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Pavel:
>>nebyly peníze na zpevnění hrází kvůli vojenským akcím po
>>11. září. Práce byly zastaveny.
>
leho:
>To tvrdite, jelikoz dle modniho trendu nanavidite Bushe a
>Ameriku. Jinak byste vedel, ze kompetenci shanet penize na
>verejne projekty maji predevsim statni organizace a ne federalni.

Finanční krytí federálních veřejných projektů je povinnost federálních institucí. Například, konstrukci a údržbu mezistátních (Interstate) a US silnic, mostů a všech silnic a cest na federálním a tribálních územích zajišťuje příslušná instituce US Ministerstva Dopravy - The Federal Highway Administration (http://www.fhwa.dot.gov/whoweare/whoweare.htm) s rozpočtem asi 30 miliard dolarů z federální daně na pohonných materiálech. Přispívá v různém stupni i na státní a místní dopravní projekty.

Za projekty jako jsou například hráze kolem New Orleansu je zcela zodpovědný US Army Corp of Engineers (http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Army_Corps_of_Engineers)a to mi povídejte, že jste seržant US Army, když tohle nevíte. USACE webovka s informacemi o Katrině jsou tady (http://www.usace.army.mil/) - jeho zásluhy o nedostatečnou konstrukci hrází a pumpovacího zařízení se tam nonšalantně přecházejí. Za pozdní zásah USACE je ovšem vina jinde - jeho pohotovostní manšaft je z valné části v Iráku.

To tedy jen na okraj dezinformací našeho vojenského experta, štábního písaře leho.

68978

02.09.2005 22:12

Katrina

RE: Dle jednoho článku

Jiří Táborský 71.?.?.?

>No Pavle, hlavne ze jste si dokazal zduvodnit, proc nepomuzete. A
>jeste jste se odreagoval z te vasi nesmyslne zloby k
>Americe.Zabil jste dve mouchy jednou ranou. [oči v sloup]

Mno, pane kema, až budete chtít příště pomáhat lehovi tlačit jeho kuličky, podívejte se (nebo si čuchněte) nejdřív, z čeho jsou uhnětené.

68981

02.09.2005 22:26

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

Vy jste skoro tak chytrej jako sežrant leho, pane kema,

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Jestli nekdo za celou katastrofu muze, je to priroda a pak
>Francouzi kteri zacali stavet mesto na blbym miste.

Nechte matičku Přírodu a Francouze na pokoji. Nedostatečné hráze (jen na hurikán kategorie 3) a pumpovací stanice naplánovaly zelené mozky z US Army Corp of Engineers.

68984

02.09.2005 22:36

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Nazorna ukazka

Jiří Táborský 71.?.?.?

>No, ze jim to trvalo. Take byste v Cechach trpeli organizace,
>bojuvky a novinare, kteri by vyzyvali k dzihadu proti vlade a k
>sebevrazednym utokum v metru, na Hradcanech, Vaclavskem namesti,
>Karlove moste a podobne?

Za německého Protektorátu bych je i podporoval.

68988

03.09.2005 02:33

Katrina

RE: Byl to trest boží

Jiří Táborský 71.?.?.?

>a Alláhův. Říkali to nějací Židi a mohamedáni.
Nikoliv nějací Židi, ale jmenovití a pan albert tady dal k dobru link na ten vlivný plátek, zatímco o tom Alláhově trestu se kecá bez odkazu na zdroj. Ne, že bych moc pochyboval o tom, že religiózní machometáni, stejně tak jako jejich židovští bratranci, považují Katrínu za bóží pomstu, ale když už máme link na hněv Jehovův, tak by bylo fér mít link taky na ten Alláhův, ne?

69006

03.09.2005 06:13

Katrina

RE: Byl to trest boží

Jiří Táborský 71.?.?.?

Díky za link na Alláhův trest. Taky to mají pěkně vybrabčený. Je to asi jen náhodná ironie, ale zrovna Kuvajťani a Židi by měli reagovat na americkou pomoc trochu jinak než na Ameriku poštvávat svá pomstychtivá božstva. Jeden pak začíná chápat, kde se v Americe bere ten antisemitismus.

69056

03.09.2005 07:00

Katrina

RE: Byl to trest boží

Jiří Táborský 71.?.?.?

Jako člověku zvídavému se mi na první pohled na tom článku o pomstě Allahově něco nezdálo. Měl jsem pocit, že má publiku nějak vykompenzovat tu profláknutou pomstu Jehovovu. Jako: prosím, prosím, pani učitelko, arabskej Pámbů to taky udělal. Mno, tak jsem si na ten link o pomstě Alláhově kliknul a ejhle – zdroj je náš starej známej MEMRI!

(MEMRI, The Middle East Media Research Institute, má hlavní stan ve Washingtonu, D.C., Media Center v Jeruzalémě a byl založen plukovníkem izraelské branné moci Yigalem Carmonem, MEMRI prezidentem a Meyrav Wurmserovou (ve funkci výkonné ředitelosoby ji nahradil Steven Stalinsky a zbytek současného a bývalého štábu tvoří Aaron Manes, Yotam Feldner, Stacey Lakind a Aluma Solnick - takže nestrannost informací je garantována).

69060

03.09.2005 07:40

Katrina

Zase trapně okecávátete Vaši inzerovanou nevědomost sežrante leho.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Hned před tím jste napsal toto:
>To tvrdite, jelikoz dle modniho trendu nanavidite Bushe a
>Ameriku. Jinak byste vedel, ze kompetenci shanet penize na
>verejne projekty maji predevsim statni organizace a ne federalni.
Článek a diskuse je o Katríně v New Orleánsu, tak do toho netahejte Národní divadlo nebo mýtné v Kalifornii a neptejte se přiblble "proc to tak neudelali v New Orleansu", protože i v Luisiane, Mississipi a vsude jinde se mýtné vybírá taky. Kam kdo začantročil Kongresem přiklepnuté peníze na úpravu hrází v NO se zeptejte Vašeho šéfa Rumcajze.


69062

03.09.2005 15:52

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

Štábní písaři leho,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Vy máte představy o demokracii jako mýval o kvantové mechanice.

69095

03.09.2005 16:34

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Vy jste skoro tak chytrej jako sežrant leho, pane kema,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Téma je Katrína. Co Vám zase straší ve věži s internetem? Taky byste ho chtěl zakázat? Aby se ututlala neschopnost Buschovy party, včetně zelenejch mozků, adekvátně na ni a její následky reagovat? Přírodním katastrofám se čelí organizovaněji i v zemích třetího světa než v NO. Zelený mozky jako Vy dovedou organizovat jen ničení, bordel a ostudu.

69100

03.09.2005 17:00

Katrina

RE: Armageddon,americky superman sovetskeho typu,vse zna ,vse zvladne,nikdo mu neni roven

Jiří Táborský 71.?.?.?

leho:
>Pokud je mi známo, tak Navy poslala 4 lodě, Roberte...
Ano, a budou tam už za týden.

69102

03.09.2005 20:40

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

Pane Arkanštajn, mindestens vo jidiš by tady neměli frbrajtovat unzinim

Jiří Táborský 71.?.?.?

Především jidiš není jazyk ale žargon. Také nevznikl jako následek nutnosti Židů komunikovat s místním obyvatelstvem, ale z podobných důvodů jako každý jiný žargon. Většina výrazů není z žádné "modifikované nespisovné němčiny" před Lutherem, nýbrž je to zpotvořená spisovná němčina v každé její příslušné vývojové době. Ladino a Judesmo nejsou variace jidiš, ale samostatné žargony . V češtině, alespoň ne ve spisovné, neexistuje žádná “spousta výrazů z jidiš”.

69128

03.09.2005 21:00

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

Pane Bahníku, pokud se budete podpisovat vlastním jménem a ne jen nickem

Jiří Táborský 71.?.?.?

budu Vás zdvořile oslovovat Vaším jménem, jak je mým zvykem; o nicku se ale nebudu dohadovat nebo si zaznamenávat, co to znamená a budu si ho interpretovat, jak uznám za vhodné.

69133

04.09.2005 04:48

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

Pane Bahníku z Bahna,

Jiří Táborský 71.?.?.?

přestat se na inetu s kýmkoliv bavit je hrozně jednoduché, jenže Vy nedokážete ani to a nedá Vám to, abyste neměl vždycky poslední slovo a nepředvedl se, jak jste úžasně duchaplnej.

69164

04.09.2005 05:42

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Tož pozdravujte orgány, na vám známých adresách. [mrknutí jedním okem]
[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]
Tome, byl jsem sice při čtení Vašeho příspěvku připoutanej, ale tohle se mnou převrhlo křeslo. "Bože, Bože," sténám pod stolem jak Menachem Begin, "Ty jsi nám stvořil toho Arknštajna z žebra fackovacího panáka!"

69169

04.09.2005 06:30

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Že byl tatík Chertoffa rabínem, to by mi nevadilo - děti nemohou za své rodiče, ale že má jako americký ministr Bezpečnosti Vlasti dvojité občanství, to je hodno Absurdistánu. Co je jeho vlast - USA nebo Izrael? Po jeho řízení záchranných praci kolem Katríny to vypadá na Izrael.

69171

04.09.2005 07:36

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

Zase věštíte z kadibudky, kema?

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Netušil jsem, ze vam to bude vadit. Uz proto, ze jste ochotny kohokoliv
>kdo nesouhlasi s vasimi nacistickymi zblechty oznacit za Zida.
To jste vyvěštil z lógru nebo ze slepičího pajšlíku? Ale můžete mi říkat jak chcete, třeba neonacistická svině jako pan Arknštajn. Nejen, že mi to od Vás nevadí, ale vítám to, protože si dáváte vizitku sami a ušetříte mi komentář o Vaší ubohosti.

69174

04.09.2005 07:47

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

Mno, to jste se zase ukecnul, "americký občane a seržante US Army" leho.

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Pane Stwora, a jak víte, že je to skutečný Táborský a
>skutečný Nohejl? Kontroloval jste jejich rodné listy a
>občanky, když se registrovali na Zvědavci?
Oni ti dva už dávno občanky, jako máte Vy, nemají. Ale oba je důkladně prokádroval detektiv Pecina. A australská policie, FBI a Mossad Vám o nich nic neřekly, když jim Vy a Vaši kadibudkáři podáváte hlášení o nepřátelských živlech?

69175

04.09.2005 07:51

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Arkan

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, ono je to možná tím, že lidi tady na Zvědavci nemají rádi práskače. Celé to Arknštajnovo vlákno by se mohlo smotat do klubíčka a poslat do Nezvědavce.

69176

04.09.2005 09:00

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

Z Bláta do Louže

Jiří Táborský 71.?.?.?

Tak se tady bavím, jak se pokoušíte přesvědčit pana T.S. o Vašem machrovství v ekonomii a hlavně finančnictví a je mi Vás upřímně líto, i když jste si o to řekl. Zatím se Vám nepovedlo bez uhybání odpovědět ani jednu otázku a vyvrátit ani jeden argument pana T.S. A tak se ani nedivím, že si občas přejete zůstat v anonymitě.

Pan T.S. rozhodně nepotřebuje od nikoho pomoc, ale pro Vás bych měl takové polopatické vysvětlení, že má pan T.S. naprostou pravdu o virtualitě dolaru.

Na amerických papírových penězích, dokud měly ještě určitou hodnotu, stálo, že to je osvědčení o jejich krytí v pokladně Spojených Států ve stříbře, vyplatitelném držiteli na požádání. To je, co jsou skutečné peníze; každý si mohl přečíst v novinách nebo se zeptat v kterékoliv bance, jakou hodnotu přesně mají.

Dnešní papírové "peníze" nejsou peníze s konkrétní hodnotou, jsou to jen pouhé směnky soukromé banky, jejichž skutečnou hodnotu nezná ani vláda, protože onu soukromou banku nikdy nekontrolovala. Zákony, které určovaly kolik procent oběživa a kolaterálu musí být kryto pevnými komoditami jsou už dávno jen pro srandu a většina finančních transakcí a "rezerv" je dnes kryta nejrůznějšími abstraktními quasihodnotami,jako třeba modely předpokládaného zisku nebo nárůstu hodnoty. Jo, kdyby byl dolar kryt prací, jak tvrdíte, jako to tvrdili komunisti o koruně a o rublu, to by nám bylo hej!

69179

04.09.2005 18:01

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Jiří Táborský 71.?.?.?

>...musi lidi stale odcerpavat spodni vodu z podlozi.
>Nasledkem toho se mesto propada pod hladinu more a jezera.

Podloží města neklesá, protože se odčerpává voda. Je to naplavenina řeky s velkým obsahem organických hmot, které se rozkládají, petrifikují a sesedají jako všude na světe v takové situaci. Výstavba města a přehrady ale zabraňují dalšímu přirozenému přílivu naplavenin, které by přirozené sesedání podloží kompenzovalo, případně mírně převyšovalo.

69222

04.09.2005 18:39

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

Pane Bahníku z bahna,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Ptáte se mě (i když mejma vyčtenejma blbinama nechcete být otravován):
>Jakou menu znate s konkretni hodnotou, kterou nevydava soukroma
>nebo statni banka?
Mno, žádnou, musím přiznat, Vy diskusní filuto. Každou měnu, snad s vyjimkou mušliček cowry, vydává nějaká finanční instituce. Některé ji ale vydávají podloženou komoditami, jako třeba zlatem nebo naftou; jiné prací, matkou pokroku, která se Vám a komunistům zřejmě zdá komoditou nejpevnější; a jiné zase podloženou teplým vzduchem, dluhy a důvěrou v Boha (in God we trust na každé bankovce) a kterou proto pan T.S. výstižně označuje jako měnu virtuální.

69224

04.09.2005 19:10

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Globalne oteplovanie je junk science

Jiří Táborský 71.?.?.?

>...můžeme říci i bez grafu... kterým ještě stále nerozumíme...naše
>nejvýkonnnější počítače... musíme omezovat... také musíme přiznat, že
>zatím klimatickým změnám prostě nerozumíme...
Kdo MY? My, seržant leho, z boží milosti písař štábní?

69226

04.09.2005 20:59

Na něco zapomínáme

Bahníkův Nový Velký Naučný Slovník

Jiří Táborský 71.?.?.?

Čoveče, Vy tady mrháte Vaším časem a géniem, Vy máte na to, nahradit Ottův, Masarykův a ČSAV slovníky dohromady. A Arknštajn a kema s posádkou lehovy intelektuální kadibudky by Vám mohli smysluplně asistovat.

69236

04.09.2005 21:26

Katrina

RE: Armageddon,americky superman sovetskeho typu,vse zna ,vse zvladne,nikdo mu neni roven

Jiří Táborský 71.?.?.?

Dnes, na "Meet the Press", jeden představitel postižené oblasti sdělil, že FEMA (vysvětlení toho akronymu jako Federal Emergency Mishandling Amateurs je opravdu výstižné!), kterou má také na povel ten dvojloajální inkompetent Chertoff, odmítla a poslala pryč kamiony s vodou, poslané WallMartem, nedovolila Coast Guard vydat místním autoritám kriticky potřebnou a slíbenou pohonnou naftu a přerušila komunikační spojení místních autorit.

69239

04.09.2005 21:47

Na něco zapomínáme

Milý pane Bláha (doufám, že to nebudete brát za úchylnou zpotvořeninku Vašeho nicku)

Jiří Táborský 71.?.?.?

No vidíte, nevzalo to tolik, naučit Vás podpisovat se pod Vaše vývržky. Píšete, mimo jiné:
>Toto je moje posledni reakce na vase nasiraci
>poznamky. Dal se treba poserte, vazeny soudruhu.
>Zdenek Blaha
Vidíte, jak pěkně Vám to jde! Ale nepsal jste tohle už minule? No tak to vidíte, milý pane Bláha, plynu je nedostatek a Vy tady zase takhle mrháte Vaší intelektem.


69243

04.09.2005 23:18

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Z Bláta do Louže

Jiří Táborský 71.?.?.?

Bahník z bahna píše:
>Zlato uz davno nema zadnou cenu.

Mno, dneska odpoledne šlo ještě za 448.8 doláčů za unci.

To je, ovšem, relativní: potřebovalo by klesnout tak na půl centu za tunu, aby nebylo prohibitivně drahé na pozlacení Vaší blbosti.

69263

05.09.2005 02:32

Katrina

RE: Poslete pomoc

Jiří Táborský 71.?.?.?

Prosimvas jak se mu to stalo, ze si rozbil papulu o hajzlmísu? Snad si nechtěl čistit pleť toaletní vodou a spad´mu na hlavu dekl?!

69286

05.09.2005 17:12

Katrina

Zase vypouštíte z kadibudky dýmovnice, štábní písaři leho

Jiří Táborský 71.?.?.?

Místo indiánek od Karla Maye a historických románů z dějin USA si přečtěte relevantní zákon o kompetencích a povinnostech Departmentu of Homeland Security (http://www.whitehouse.gov/deptofhomeland/bill/title5.html), a přestaňte breptat kraviny.

Vyjímám, např. (zdůraznění jsou moje):

...the primary responsibilities of the Under Secretary
for Emergency Preparedness and Response shall include-

(1) helping to ensure the preparedness of emergency response providers for terrorist attacks, major disasters, and other emergencies;
(3) providing the Federal government's response to terrorist attacks and major disasters, including-
(A) managing such response;
(B) directing the Domestic Emergency Support Team, the Strategic National Stockpile, the National Disaster Medical System...
(C) overseeing the Metropolitan Medical Response System; and
(D) coordinating other Federal response resources in the event of a terrorist attack or major disaster;

69342

05.09.2005 23:55

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

Pane Stwora, můžete mi udělat laskavost?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Já jsem tolerantní tvor a beru s úsměvem, když mi některý z lehovistických kadibudkářů říká neonacistická svině, debil, bolševik, židobijec, zmrd nebo podobná vybraná slova, ale soudruh, což by si někdo mohl vysvětlovat ne jako soudruh - zasloužilý straník a bojovník proti americkému imperialismu - ale jako soudruh lehových kadibudkářů, to je, prosím, i na mne moc.

Tak kdybyste to mohl nejak cenzorsky zaonačit, aby si toho soudruha někdo nevykládal jakože jsem jejich soudruh. Třeba nahradit jiným oslovením jako nacistická nebo jiná svině, demenťák, (Cenzurováno), idiot, (Cenzurováno), čurák, (Cenzurováno), (Cenzurováno), (Cenzurováno) nebo cokoliv jiného, jenom ne, prosimvás, jejich soudruh. Předem děkuji.

69380

06.09.2005 00:00

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: Dotaz

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Britská RAF, Svobodova východní armáda bojovalo a padlo tam
>spousta židovských kluků.

Mno taková spousta jich zase nebyla, většinou jsou krátkozrací a mají platfůs. A nakonec, byla to především jejich válka.

69381

06.09.2005 01:23

Město v obležení

RE: Nemohu si pomoci

Jiří Táborský 71.?.?.?

>To jste musela být pěkně ovíněná (některým ženám, jak
>známo, stačí 2 až 3 decky), vážená dámo, nebo pod vlivem
>jiných návykových látek. Angličané byli první, kteří
>otroctví zakázali a proti otrokářství aktivně bojovali.

Mno, tak to Vy musíte bejt notorickej alkoholik, pane Arkanštajn: do osamostatnění USA byla Anglie největší otrokářskou velmocí a taky Vám v deliriu vypadli ti Angličani v amerických koloniích. Jejich potomci bojovali zuby nehty za otrokářství ještě před 140 lety. Americké jižní kolomie byly největším trhem pro arabské lovce a židovské velkoobchodníky s černým masem až do doby než si kolonisté zavedli samozásobitelský chov.

Britanie postavila otroctví mimo zákon až v roce 1833, pouhých 32 let před USA. Obchod s otroky byl sice zakázán pod pokutou 100 liber za otroka již v roce 1807, ale to obchod nezastavilo - v případě, že kapitán otrokářské lodi usoudil, že bude britskou Navy dopaden, dal prostě naházet otroky do moře.

69384

06.09.2005 15:25

Dopis z vězení

Arkanštajne, nesnižujte dokrmné dávky dojné krávě!!

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Kde se dopouští "zločinu" je v tom, že on popírá,
>zpochybňuje, (dokonce se odvážil i o tom napsal knihu), to
>oficiálně akceptované a propagandou posvěcené množství
>obětí. Těch šest milionů židů. Kdyby se totiž ukázalo a
>dokázalo, že těch obětí nebylo tolik, pak by mohla ta dojná
>kráva začít kopat nebo dokonce přestat dávat mléko. Proto
>musí být pan Zundel "spravedlivě" a podle zákona odsouzen.

Arkanštajne, Arkanštajne, Vaše taktika je sice průhledná jak vakuum, ale nespoléhejte na to, že ji pochopí Vaši soudruzi, lehovi kadibudkáři. Za takéhle řeči by Vás mohli z kadibudky exkomunikovat.


69435

06.09.2005 15:43

Dopis z vězení

Kema, Vaše slova tesat do soklu holohoaxistického memoriálu:

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Myslim, ze obzaloba je z sireni nenavisti.
To nepochybně je - z šíření nenávisti ke svobodě projevu, případně k pravdě.

>Jak chcete "vedecky rozmetat" popirani holocaustu. Holocaust
>skutecne byl.
A basta fidli. S vědou běžte do prdele, máme na to zákon. Tečka, čárka, vykřičník.

69438

06.09.2005 16:35

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Pravděpodobně zase kachna

Jiří Táborský 71.?.?.?

Slavný český buditel Bahník z Bahna a Karel Havlíček Borovský[velký smích] [velký smích] [velký smích]

A to jsem si ještě ani nevšim´, že si tady Borovský měnil nicky[velký smích] [velký smích] [velký smích]

69446

06.09.2005 17:47

Město v obležení

RE: Nemohu si pomoci, ale Vy tak trochu o koze, pane/paní/slečno ž 80

Jiří Táborský 71.?.?.?

Jak to bylo s morálními důvody pro zrušení otroctví v britském imperiu je notoricky známo a nehodlám opakovat, co bylo mnohokrát a důkladně popsáno a doloženo. Možná, že by na osvětlení Vašich omylů mohla postačit Winipidi (http://en.wikipedia.org/wiki/Slavery) a rozklikat se tam případně do větších detailů, nebo si to vygůglovat na stovkách stránek.

69462

06.09.2005 18:19

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

Štábní písaři leho, z Vás by Urválek zezelenal závistí:l

Jiří Táborský 71.?.?.?

>...imperialismus. Takoví lidé jsou u mě lidé s nečistým
>svědomím, lidé falešní, zákeřní a úskoční...

>...v kachlíkárně v Bartolomějské. Tak nějak, Lve, není liž pravda?
Další rána z Vašeho sračkometu pár kilometrů vedle, štábní písaři: kachlíkárna je na Letné, ne v Bartolomějské.

69467

06.09.2005 18:38

Dopis z vězení

RE: 8. listopad ________ ?

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Jak je historicky známo
>většina vojáků, resp. žoldáků stavovského vojska Moravy
>byla pod vlivem návykových látek, tj. po česku "vožralá",
>a tak jím na útěk moc nohy nesloužily a tak vojáci bojovali
>a bojovali až dobojovali.
Jo, ti byli ožralí tak, že se museli zády opřít o zeď Hvězdy, aby neupadli.
Poslyšte, Arknštajn, když maj takovej smysl pro humor, proč jim tolik vadí, když si někdo dělá srandu z Mojšlů?

69469

06.09.2005 19:01

Na něco zapomínáme

RE: Bahníkův Nový Velký Naučný Slovník

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, to já znám jednoho neslušně mluvícího kluka a tomu přinesla tetička k narozeninám krásnej, velikánskej dort s napomenutím, že si ho zase odnese, řekne-li synovec před hosty jediné neslušné slovo. Mno, oslava probíhá bez incidentu až do chvíle, kdy přiletěj´dvě mouchy, sednou na dort a začnou se milovat. Chlapeček zrudne, vyskočí, zaplácne je jednou ranou do čokoládové polevy a obrátí se k hostům: "Dort je v prdeli, ale na mým dortě se šoustat nebude!"

Tak já nevím, jestli by klukovi Arkanštajnovic pomohlo to vyplachování huby pěnou z mejdla. Takový lidi bežej´na emoce a nemyslej´.

69473

06.09.2005 19:09

Město v obležení

RE: Nemohu si pomoci...

Jiří Táborský 71.?.?.?

Arkanštajn:
>Přečtěte si moje normální příspěvky...

Můžete dát na nějaké Vaše "normální příspěvky" link?

69474

06.09.2005 19:16

Město v obležení

Mno, Jožine z bažin,

Jiří Táborský 71.?.?.?

když tak čtu Váš příspěvek, tak mám dojem, že to nejsou jen "černý co sou negramotný". Nevím, kde žijete, ale mnohem víc rasových problémů než na "Jihu" jsou v Kalifornii, v New Yorku, Chicagu....

69476

06.09.2005 23:03

Dopis z vězení

RE: 8. listopad ________ ?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Byli-li to spíš nebo nespíš Moravané, to nevím, historikové je za Moravany vydávají. Já se nechci přít, nebyl jsem u toho, ale dost nepravděpodobně to byli Židi. To ovšem nebyla pointa mé poznámky - pozastavil jsem se nad tím, že pan Arkanštajn připisoval, jako dobrý vtip, jejich odhodlání bojovat do posledního dechu ožralství, zatímco on, když někdo řekne něco nechvalitebného o Židech, ječí ajvajvaj a trapně vyhrožuje paragrafy.

69501

06.09.2005 23:56

Město v obležení

RE: Mno, Jožine z bažin,

Jiří Táborský 71.?.?.?

>S moji gramotnosti si dovopravdy nelamejte hlavu. Jih se pise bez
>uvozovek.
To si nelámu, věřte mi. "Jih" jsem napsal v uvozovkách, protože tak, jak si představujete Jih Vy, máte zřejmě vyčtené z "Chaty strýčka Toma". Kromě toho, nejjižnější "Jih" USA je Florida a to je všechno jiné než "Jih" Vašich předpotopních představ.

>Budte ale ujistenej, ze kdybyste trochu
>nuchnul k jizansky spolecensky praxi v tomhle vohledu tak byste
>si myslel ze snad tohle uz sme vyresili pred vosumdesati lety.

"Nuchám k jizansky spolecensky praxi v tomhle vohledu" víc než pětatřicet let. Co jsem měl podle Vás vyňuchat?

>kde ty starsi lidi dobre vedej kdo byl v klanu, kde co nahodou
>shorelo a...
Víte, proč takoví černoši nemají rádi aspirin? Protože je bílej a pracuje.

>kdo kde a za co dostal nakladacku, teda zrovna tohle byste v takovy >Kalifornii hledal tezko?

Zrovna v Kalifornii se to, kdo kde a za co dostal nakladacku nemusí hledat nebo po tom ňuchat, to vídáme dost často v televizi; o New Yorku a Chicagu už raději ani nemluvit.

69506

07.09.2005 00:14

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

Vy jste příšernel čvachtal ukecanej, štábní písaři leho,

Jiří Táborský 71.?.?.?

už jednou jmemovitě uveďte, kdo jsou tady na Zvědavci ti, kteří chtějí
>udelat socialistickou revoluci, neboli o komunistech a
>anarchistech, kterym vlada v me zemi je trnem v oku a chteji ji
>nasilnym pucem svrhnout.
A nemůžete-li je jmenovat a doložit jejich nekalé rejdy a ambice jinak než svědectvím kemy nebo jiných sračkostřelců z Vaší kadibudky, tak ukážete, jaký jste prolhaný podvodník a debil.

69508

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 1

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,18 Kč
Euro
26,29 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
21,22 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,18 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 464,28 Kč
1 unce stříbra
519,14 Kč
Bitcoin
409 043,85 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?