Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 52 příspěveků, 13 různých jmén: Adapa, Crystal Sphere, Dejvy, Fil 84, František Hrobařík, Grovik, Ig, Jan Šimůnek, kubrt, mkonik, Mohamed Abbas, one, Sudajev.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.11.2003 13:43

Bush v Iráku

Bush v Iráku

František Hrobařík 81.?.?.?

Jen mala poznamka, Bush nedezertoval od sveho oddilu aby se vyhnul valce ve Vietnamu. Texaske narodni gardy nebyly urceny k nasazeni do Vietnamu, prave proto se tam prihlasil a tatik ho tam protlacil. AWOL byl behem staze v Alabame.

22280

16.01.2004 16:52

Cikáni vítězí

RE: Cikání vítězí

Sudajev 81.?.?.?

S tou jejich hatmatilkou nemáte tak docela pravdu, pro ně lepší když dělají že neumí česky protože se o nás mohou bavit a my nevíme o čem.Takže se nám mohou vismívat a radit se vedle nás jak koho okrást a co u toho nebo onoho viděli. Na ně platili na vojně Maďaři kteří jim rozuměli a proto to některým z nás řekli abychom si dávali pozor.Takže když na ulici zařve cigán přes Vás na druhého před Vámi začněte si dávat pozor možná u Vás něco viděl a upozornil ostatní.Znám to z vlastních zkušeností bydlím v Brně poblíž vyhlášené ulice Cejl.

24526

21.01.2004 07:14

Cesta do Ruska

Cesta do Ruska

Sudajev 81.?.?.?

Rusko je krásná země ale zatim bych cestu nedoporučoval.A určitě ne solo ve dvou.

24771

24.05.2004 17:45

Podivná cesta Nicholase Berga

RE: Proc tedy obvinovani muhamedi se nedistancovali ?

Dejvy 81.?.?.?

Pokud by na celé této "šílenosti" (šílené možná a třeba jen na první pohled) bylo něco pravdy, pak by se obvinění musulmani nemuseli ohradit z jednoho prostého důvodu: protože se to mohlo stát neorganizovaně, spontánně některou ze skupin, nepodléhajících příliš monitoringu i samotných Íráčanů. A že tam takových naštvaných skupinek, operujících nezávisle na sobě je... Takže kdo se vlstně měl ohradit a dementovat?

29206

24.05.2004 17:54

Podivná cesta Nicholase Berga

RE: video?

Dejvy 81.?.?.?

http://www.informationclearinghouse.info/murder/Video/iraq2vediow.zip

29207

03.06.2004 22:34

Náhradní doprava

Náhradní doprava

František Hrobařík 81.?.?.?

Pane Stwora, pro precteni Vaseho prispevku se jiz nedivim, ze mate tak tezky zivot. Za 5 kanadskych dolaru jste mohl vyresit problem elegantne a rychle pomnoci taxiku. Vy jste si vybral tu obtiznejsi cestu a byl jste za to odmenen platem cca CAN$ 1.50 na hodinu. Proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite.

29443

06.08.2004 19:20

Prostě jen špatný nápad

Prostě jen špatný nápad

Jan Šimůnek 81.?.?.?

Hlavní problém SŠ matematiky spočívá v tom, že se vyučuje (až na zanedbatelné výjimky) jako typicky paměťový předmět (opište si, tudenti těchto deset tabulí pokreslených klikyháky a příští hodinu bude z obkreslování těch klikyháků písemka). Nejsou zde definované nějaké základní pojmy ani nějaké vztahy mezi nimi.

Tuto zkušenost mám já a mají ji i moje děti, v obou případech z relativně prestižních gymnázií, obsazujících přední místo v "top ten" českých / československých gymnázií (např. v procentu absolventů úspěšně přijatých na VŠ studium).

Já osobně jsem středoškolskou matematiku nikdy nepotřeboval, co jsem matematického potřeboval ke své práci, to jsem se naučil v podstatě jako autodidakt, protože ta SŠ matematika nebyla k ničemu.

Takže se vůbec nedivím tomu, že se jí studenti brání.

Problémem je také naprostá nekomunikativnost matematiků. Asi před rokem vyšel ve Vesmíru docela zajímavý článek o nějakém objevu nové metody na testování velkých čísel, zda se jedná o prvočíslo. Autor (z AV ČR) se pokusil metodu demonstrovat na jakémsi kvaziprogramu (s prvky jazyka C a mnoha dalších), ale když jsem se na to podíval, tak to byly jen zmatené bláboly, které se nedaly algoritmizovat. Jestliže matematik není schopen ani tak triviální věci, jakou je popis algoritmu (buď jednoznačný slovní, nebo v nějakém jasně definovaném počátačovém jazyce) postupu při výpočtu, tak jsou jeho sdělení naprosto k ničemu.

Bohužel, stejným stylem jsou koncipovány i SŠ učebnice matematiky - proto je to jen soubor inkoherentních blábolů, které se studenti musejí učit nazpaměť, aniž by tomu rozuměli (a nerozumějí tomu zhusta ani sami pedagogové).

31810

07.08.2004 14:07

Prostě jen špatný nápad

RE: Prostě jen špatný nápad

Jan Šimůnek 81.?.?.?

Takže:

1. Byl to zajímavý článek v tom smyslu, že vyhledávání velkých prvočísel je docela zajímavý problém sám o sobě (jako intelektuální hra) přitom s relativně značným praktickým dopadem (šifrování a bezpečnost dat, mimo jiné).

2. Byl to blábol v tom smyslu, že slovní popis ani s přiloženou parodií na počítačový program nepostačoval k k vytvoření funkceschopného algoritmu, který by se dal převést do nějakého programovacího jazyka (ovládám slušně BASIC, jakžtakž slušně javu, python, trošku i perl) a přes něj do fukceschopného programu. (Kdysi dávno, ještě na nebožtíku PMD-85 A, jsem měl takto naprogramováno Eratosthenovo síto, i s výstupem do té relativně primitivní grafické obrazovky - vznikaly tam docela zajímavé obrazce - do přetečení paměti [smích] .)

3. Autor, ani redakce Vesmíru, které jsem požádal o převedení jimi uvedeného algoritmu do nějakého jasně definovaného programovacího jazyka, se mi neobtěžovali odpovědět - tolik k té komunikativnosti matematiků. [zmaten]

Bylo to nějaké číslo Vesmíru snad z jara 2003, ale nerad bych vás mystifikoval, pod rukou je nemám.

31838

Mozna by stacilo vymnenit Internet Exploder za neco rozumneho treba za FIREFOX nebo MOZILLU [mrknutí jedním okem] Tim se clovek zbavi celkem snadne lecjakeho nesvaru!

Grovik
die with smile
http://gph.wz.cz

34769

16.10.2004 11:49

Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

RE: Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě

Grovik 81.?.?.?

Clovece ty tvoje stranky.. jsou fakt zajimave.... celkem bych rekl ze precist si je nejaky lekar jiste by ti doporucil ustavni lecbu a klecove luzko!!!

To se neda nazvat jinak nez FASISMUS!!!! Ses proste uplne obycejne Nacek a ani nemusis zvedat prve kopitko a vykyrikovat ten margilni pozdrav.
Je jedno jestli ses zid nebo cokoliv jineho tvoje mysleni je zcela, pokrivene, mozna by is mnel konecne zacit zase brat ty leky co ti predepsal doktor!!!


Grovik
die with smile
http://gph.wz.cz

35070

19.10.2004 21:43

Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

RE: Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

Mohamed Abbas 81.?.?.?

Tak to je neni pravda nic takoveho jsem nerekl .
Mohamed Abbas
redaktor muslimskelisty . [překvapení]

35228

22.11.2004 23:04

Záhady

Záhady

Ig 81.?.?.?

Pardon - nikdy jsem zatim nepracoval v zadnem cirkusu. Od svych asi 10 let jsem ani v zadnem dalsim (oficialnim) nebyl. Ale, HLE, HLE, svetlo v dali a Halina prijizdi na zvedavcove koni?!?! Krasne!! mile!!! Dekujeme!!!!

37376

09.12.2004 01:17

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Ig 81.?.?.?

Modrá šance pro bídu? Ale? Pán se jmenuje Olah a zrovínka nám nějak náhodu caprlote nemůže najít práci? A čekala by ho modrá bída?

38137

09.01.2005 23:28

Povolání v ohrožení

Povolání v ohrožení

kubrt 81.?.?.?

Vazeni,
jeste jedna stupidita noveho zakona trosku unika: povolavani a: aktivnich zaloh, b:volaku s absolvovanou VZS v zaloze a c: rocniku dle vyberu(a treba i zen). Placam se smichy, jak budu malem na invalidnim vozicku kricet Na Belehrad!!! a petadvacetileti kluci (je me 43) bez absolvovane VZS mi budou davat rekrutskou kytku jen proto, ze jsem za komaru prozil 2 roky v uniforme.Kdyby po me nekdo takovou blbost chtel, asi bych odpovedel usty toho soudruha z PSM: prisahal som len raz!!!

40178

10.01.2005 22:35

Povolání v ohrožení

RE: Povolání v ohrožení

kubrt 81.?.?.?

Mily pane,
obavam se, ze jste trosku nepochopil moji narazku. Svou starou maticku socialistickou vlast bych totiz branil se stejnou "chuti" jako novou kapitalistickou. Jsou to totiz uplne stejny devky. Ale takovou volovinu co vymyslel nas parlament o povolavani zaloh komunisti nevymysleli. Ne ze bych je zrovna moc hajil, ale stupidita tohohle branneho zakona je do nebe volajici. Fakt si myslite, ze ctyriceti a viceleti pupkati fotri s vojenskym vycvikem budou (teoreticky) branit tuhle gubernii a petadvacetileti kluci bez absolvovane vojenske sluzby se budou valet smichy? Jinak pro Vasi informaci - pro napr. muj teoreticky pripad odepreni vojenske sluzby z duvodu jiz zmineneho "prisahal som len raz" lze uskutecnit zkracene uskutecneni odvodu s povinnosti slozit prisahu, a sankce za jeji odmitnuti nejsou zanedbatelne. Alespon to platilo v dobe, kdy byla jeste funkcni VZS. Takze hezky den preji i Vam...

40254

15.01.2005 21:09

Firma Monsanto žaluje farmáře za pirátství

Firma Monsanto žaluje farmáře za pirátství

Ig 81.?.?.?

Je to jasné, je to snadné. Na Monsanto je a hlavně bude každý krátký, protože násilně genticky modifikovaným plodinám se nedá konkurovat a fermář, který bude chtít zůstat ve směru kvality poctivý, to bude mít moc a moc těžké, nakonec zkrachuje. Já ta kvanta biojedů do těla nechci. To znamená, že abych si sehnal políčko... Na které mi modifikovaný pyl bude hmyz přenášet pyl tak dlouho, až bude jedno, jestli pěstuji sadbu "zdravou" nebo "zparchantělou". Těla lidé nacpaní patologickými svinstvy budou poctivě sledovat křivku nárůstu rakoviny a dalších "civilizačně-modifikačních" chorob. Poté si ručičky zamne farmaceutický průmysl, protože "léčení" teěchto darů modifikované přírody je nemožné, tudíž nákladné a zdlouhavé. Vsadím boty, že šéfové těchto nadnárodních zhovadilých, vraždících koncernů nikdy nelili za svoje žebra např. "potravinový" olej litr za euro, jako většina lidí v civilizovaných zemích. Mimochodem - do mazlíčka auta lejeme olej litr za 10-15 euro, do sebe za desetinu, a to z modifikovaných plodin. Co dodat?

40637

05.03.2005 22:11

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Proc bych jim mel delat ostudu tady si to mysli spousta lidi. Protoze je to pravda. Kdo tam kdy byl ten to zna. Zemne kde vas bude tajna policie (FBI) popotahovat za to co reknete je podle vas jaka? Kdyz vas prijdou vyslichat agenti FBI za to ze reknete ze Bush je "asshole" nechtejte abych tu zemi pokladal za svobodnou.

Je mi dobre kde jsem... protoze tady jeste muzu rikat co si myslim. Zatim :-/

To jestli tam jsou gramaticke chyby znebo ne... je uplne jina vec. To nemeni nic na tom co si myslim.

44976

05.03.2005 23:48

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Ne s ti mnesouhlasim.
Prijde mi to nemoralni. Pritel je pritel a nepritel je nepritel. A tohle za zadnych okolnosti nehodlam menit.

44983

06.03.2005 02:30

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Ja si na vlastence nehraju ja vlastenec jsem a pokladam se za nej. Hrubky na tom nic nemeni! To za prve.


To ze USA vyvazi svoji politiku i jinam, se mi ani trosku neliby a nejdriv se staram o svoji zem a svoji vlast a pak budu nekomu pomahat.
Jestli existuje nejake sionisticke spiknuti, je otazka. Na druhou stranu do chomoutu lezli sami. Pro penize by si vetsina americanu nechala vrtat koleno a tak to podle toho vypada.

Myslim ze jednu vec v lidech totalita zanechala. V tech normalnich lidech. A totiz to ze penize nejsou vsechno. Me tak doma vychovali,
A v tom to je.
Narozdil od Americanu nepujdu bojovat za penize. Pokud bude moje zem napadena budu ji branit. Ale nikdy nepujdu bojovat proti nekomu jen pro penize.

USA jsou velika zem, ale lide jsou tam stejni jako jinde. Pomahat si musi hlavne sami. Tezko lecit toho kdo nechce byt vylecen. Navic si myslim ze to nema prilis spolecneho s Zidy jak je casto ruzne prezentovano myslim si ze cele je to dane tim ze tamni lide prestali pouzivat vlastni mozky a radeji konzumuji co jim je predhozeno.
Takovych je mnoho i v CR, ale cesky clovek je od prirody neduverivy a vynalezavy a tak neveri vsemu co se mu rekne.

44996

06.03.2005 02:35

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Ja taky v boha neverim, ale moralka neni o vire v neco. Ja pokladam moralku za vnitrni kodex kazdeho jedince.

A podle toho kodexu se chovam. Proste delam co je podle me spravne.
Pro me je to napriklad i to ze se nikdy nebudu bavit s nekym kdo je potapany neonacista nebo podobna verbez protoze jakozto cech vim moc dobre co nam podobna verbez udelala. Proto nebudu spochybnovat veci jako Holocaust ktere se evidetne staly, ale stejne tak nebudu zavirat oci pred tim co se deje dnes. To ze se stat izrael chova k Palestincum na jejich uzemi jako nemci k nam za druhe svetove valky.

Nemam rad jakoukoliv okupaci at okupaci moji zemne Sovetskou a jinou armadou. A nebo kdyz si US Army vpadne do iraku a dela si co chce. Jsme proti uz proto ze jednoho dne se muze stat ze bude chtit delat poradek treba u nas.

44999

06.03.2005 09:58

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

No tech 50:50 jsem videl, pri volbach. Mimochodem co vam brani se z USA proste odstehovat? Kdyzto vsichni udelaji mozna se tam system zhrouti sam a pak bude klid.

zoldak najmuty za peniz danovych poplatniku USA je obcanem USA ma jeho obcanstvi a kdyz ne tak ho dostane. Jestli chcete aby se vybirali ti co jsou obcany a nebo nejsou podle toho jak se zrovna hodi je to skutecne zajimava teorie.

A nehazejte porad problem na nekoho jineho. CO vam brani (kdyz je vas 50:50) proste udelat revoluci, to slovo je mozna ponekud sprofanovane, ale porad je to metoda ucina.

Mimochodem nejvetsi ironii Ameriky je to ze na jednu stranu vyuziva levnou pracovni silu pristehovalcu, se skutecny nadsenim (stoji na tom vyznamna cast US Ekonomiky) a na druhou stranu vykrikuji ze jim pristehovalci beru praci.
Stejne tak nemale bohatstvi USA vydobily na otroctvi a presto jsou jim cernosi na obtiz. Pricemz si je do Ameriky v podstate privezli prave jako tu nejlevnejsi pracovni silu.
Tak ej to se vsim. Kricet ze mi nekdo ublizuje nebo tak neco a pritom tise byt rad ze to tak je a ze oni sami nemusi delat to co delaji ti pristehovalci.

Mimochodem v CR muzu kdekoliv rikat cokoliv. Nikdo me neuda a nikdo me neprijde vysetrovat. To se v USA nemuze stat.

45023

06.03.2005 09:59

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Vzdycky se rika vselico, Rozhodne si myslim ze je uplne jedno komu se zaprodame, padni komu padni, rozdil mezi USA a Ruskem. POtazmo zbesilosti EU je v podstate nulovy. Ve vysledku to ma za nasledek to ze nam nekdo diktuje co mame delat!

45024

06.03.2005 23:47

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Ani jedno z toho.Ale prave ze moji rodice me naucili abych si umel poradit sam.
Vzdycky jsem byl hodne samostatny.. takze kdyz moji spoluzaci bydleli u rodicu uz jsem se od rodicu odstehoval.. bylo to tezke .. ale je to lepsi nez se nechat zivit!

A nic neni zadarmo!! NIKDY NIC! To je vec kterou jsem uz davno pochopil!!

A i kdyz je to zadarmo.. nakonec se za to zaplati!

45070

07.03.2005 09:32

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Pane je videt ze o problemu vite lautr houby!
Kdyby ste mel alespon elementarni predstavu, mluvil by jste jinak. Ale nemuzu ocekavat ze nekdo kdo nema prave onu predstavu bude v mit k tomuto tematu rozumnou poznamku.

45111

23.03.2005 14:27

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Grovik 81.?.?.?

Predpokladal jsm ze Vcelicka je TA vcelicka jstel i muz mate ponekud transexualni jmeno [mrknutí jedním okem].

Imho v pozdejsim veku bude asi leckomu vadit lecos. Coz nemeni nic na tom ze pritelkyni to tak ma rada. Uprme i me to docela bavi.

Tim bych ukoncil diskuzi o mem sexualnim potazmo vasem sexualnim zivote [mrknutí jedním okem].

46846

15.04.2005 22:41

Ženy, které pravidelně polykají semeno, mají nižší výskyt rakoviny prsu

Ženy, které pravidelně polykají semeno, mají nižší výskyt rakoviny prsu

Ig 81.?.?.?

Hmmmm, to jsou ty statisticky koniny. Pripomina to tu, ze zatimco 60 pct. konzumentu marihuany se posleze vrha na tvrde drogy, 99,8 pct. konzumentu tvrdych drog drive okusilo materske mleko. Z TOHO STATISTICKY PLYNE, ZE MATERSKE MLEKO VEDE K NAVYKU NA TVRDE DROGY VICE NEZ MARIUHANA. covina, ze? Myslim si, ze je cela vec jednodussi. Proste ty zeny, ktere se "s tim tolik neparou", maji odolnejsi psychiku, ktera ma na vznik rakoviny dost zasadni vliv. Jsou "jen" vitalnejsi, nic vic. Podobny vyzkum je potom na nic. Kdo to plati? Stejne jako u nas - danovi poplatnici, kteri potom v novinach ctou podobne nablble zpravy a berou si z nich pouceni [překvapení]( Takovych kravin jsou plne univerzity, bohuzel. Posledni 2,5 roku jsem prednasel na Masaryk. univ. v Brne. Z toho PLYTVANI penezi a casto nesmyslnych, samoucelnych vyzkumu se mi delalo divne. Co penez protece nesmyslnymi granty, jen aby si par lidi pod sebe nahrabalo. Podobne to bude s tim polykanim spermatu. Blbost.

49244

20.04.2005 12:49

V Barceloně mají nejrychlejší počítač v EU

RE: V Barceloně mají nejrychlejší počítač v EU

Grovik 81.?.?.?

No nechci nikoho desit. To byl jen takovi nastin co muze a nemuze byt pravda.

Faktem je ze v tomhle SETI clovek nevi co vlastne louska, takze je mozne klidne vsechno. [mrknutí jedním okem]

49843

04.05.2005 21:41

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Ig 81.?.?.?

Byl jsem nyní pracovně - za média - na výstavě IDET v Brně. Jako nevoják jsem vždy a opět fascinován zastuzenými zelenomozky, kteří si za mé peníze kupují různé stroje a koniny, tváří se majetnicky a nadřazeně. Protékající milardy jim evidentně vyhovují, bodejť. Několik snad opodstatněných tvrďáků ze speciálních jednotek to těžko zachraňuje. Jinak hra na vojáčky, patřičně drahá. První čmoudík, který by těmto rozhazovačným hrdinům zamával před hrdinným obličejem perořízkem, by je dohnal k hnědému fleku na slipech. Neměl jsem je nikdy rád a nebudu. Lezou tam prostě zakomplexovaní lidi, jejich kecům o "obraně vlasti" nelze věřit. Prostě dobrá renta. Nic víc. Samej komunista. fuj.

51597

12.06.2005 20:33

Ondřej Giňa odsouzen za podvody

RE: Ondřej Giňa odsouzen za podvody

Grovik 81.?.?.?

necekal jsem ze by mr.zHulan mel jakoukoliv vlastni invenci. [mrknutí jedním okem] Jeho myšlenkove pochody se neustale zasekavaji okolo vyrazu "mlade svezi kusy" a "hosici".

Nakonec ja uz jsem se o nem nekolikrat zminil je to /cenzurováno/ [mrknutí jedním okem].

Ten chanov je hodne hustej to jest faktem. A presne to odpovida tomu co rikavam.
Jeden cikan pohoda.
Dva cikani pohroma.

55849

05.07.2005 17:51

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

mkonik 81.?.?.?

pak je tedy nutné, aby opětovné zadlužování nenastalo...

59841

02.08.2005 23:21

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

Kdo chce tak si přečte a to hlavně KOMENTÁŘ : PaNa Paroubka...

Fil 84 81.?.?.?

Technaři nejsou tančící děti, ale nebezpeční lidé, myslí si premiér. Jiří Paroubek napsal v Lidových novinách, že jádro příznivců technohudby tvoří posedlí lidé s anarchistickými sklony, mezinárodně propojení, kteří provokují silácké demonstrace proti pokojné společnosti.
Policie podle Paroubka pouze bránila sebe a okolí před agresivními útoky, které přívrženci technoparty vyvolali, což se jí nakonec povedlo. "Dala tím najevo, že jsme spořádaná, demokratická země."
Aby někdo říkal o mých znamích něco takového si myslim do dem. zm. nepatří. Jak říkjí pořadatelé,propůjčte nám staré letiště a nebude problém.. Když jim nikdo nevyjde vstříct tak se to hold odehraje i nelegalně a máme z toho takovou ostudu. Dnes to byli oni a příště to můžeme být i my ostatni,když se jim to nebude zdát... Nebyl to dav neonacistu ani teroristu a není ospraveditelné to tak přijmout že vše bylo v pořádku a můžou si za to teknaři.. Chyba NENÍ NIKDY jen na jedné straně a už vůbec se pak nedá ospravedlnit tak brutální síla!!! Když vás ženou na pochodu po fotbale že pácháte vytržnost tak je vše ok,ale tohle je moc... Nikdy bych neustoupil nátlaku a už vůbec ne na půl neoprávněnému o tom přece i ta trocha dem. co ještě máme přeci je. tuto hudbu příliš neposlouchám ani nestojím tolik na jejich straně,ale mlatit je mi nepříjde v pořádku ani tak. Snad rozumem ti co píšete že je to vše v pořádku neucítíte v budoucnu neco podobného na vás....pak by ste asi volali podobně....

64198

09.08.2005 12:02

Jsem také ve válce?

RE: odposlech

Adapa 81.?.?.?

Zdravím Pavle,
já službu přesměrování používám velice často a také jsem si všimnul, že od jisté doby mám přesměrování aktivní i když dám zrušit vše přesměrované. Zjišťoval jsem si čím to je a vskutku se nemusíte ničeho bát. Je to přesměřování na číslo, které říká v případě, že je Váš telefon vypnut, že jste nedostupný (jistě víte co myslím, je to v angličtině aji češtině).

65342

11.08.2005 08:59

Spojitosti

RE: Chladná kalkulace

Adapa 81.?.?.?

Ben Hure, to je omyl.
Gilgameše a Noa nemůžete zaměňovat. My jsme se to na střední škole učili asi dvěma větami o tzv. Eposu o Gilgamešovi, který je o potopě světa. A také tam padla zmínka, že Gilgameš je vlastně podle babylonské verze Noe.
Ale je to jinak. Gilgameš, ze 2/3 bůh a z 1/3 člověk, se touží stát nesmrtelným a tak se vydává hledat svou nesmrtelnost. Gilgameš, král městského státu, se narodil až dlouho po potopě. A Utnapašti (nebo jak se jmenoval - právě ten koho bible nazývá Noe) mu vysvětluje, že nesmrtelnost nemůže získat tím, že něco dokáže nebo tím, že je ze 2/3 bůh. Nesmrtelnost mu mohou dát jen sami bohové na základě svého rozhodnutí...

65554

13.08.2005 16:12

Dobrovolné příspěvky formou SMS zprovozněny

RE: A co to je ta SMS-ka?

Adapa 81.?.?.?

Zdravím, pane Stwora.
Samozřejmě, že se webu nedá věnovat zdarma 16 hodin denně. Na druhou stranu, ale to děláte sám a dobrovolně... Tak to je pak těžké skloubit.
Já tak nějak věřím, že se ale najdou lidé, kteří Vám budou pravidelně posílat příspěvky přes banku. A pak ten nápad SMSkami mi přijde také jako dobrá varianta. Jen škoda, že z toho nedostanete 100 % částky.
Mne tak nějak napadlo, zda by do té SMSky ještě nešel přidat třeba nějaký název toho článku. Víte, myslím, abyste měl přehled o tom, který článek někoho zaujal a proto se Vám rozhodl poslat nějakou symbolickou SMSku.
My Češi jsme hrozně pohodlní a líní. Já to vidím sám na sobě. Pomalu půl roku jsem si v duchu říkal, tak už zřídím ten příkaz k úhradě, jak bude čas, zavolám do banky a pořád jsem to odsouval a odsouval... Ale vyťukaz pár písmen na klávesnici mobilu je to nejmenší, je to otázka ani ne minuty...
Při svých cestách do Česka jste si jistě, pane Stwora, všimnul jak národ český zuřivě SMSkuje [smích]

65906

13.08.2005 16:16

Dobrovolné příspěvky formou SMS zprovozněny

RE: A co to je ta SMS-ka?

Adapa 81.?.?.?

Ještě bych jen doplnil, že mně osobně se líbí ta varianta s těmi SMSkami, co jste použil. Teď jsem Vám zaslal SMSku a nezabralo mi to víc jak 20 vteřin. A velmi nápadatité je Vaše poděkování na přijatou platbu [smích] Já věřím, že to bude mít účinek.

65908

13.08.2005 17:26

Oběť války: americká ekonomika

RE: Možná je to jinak?

Adapa 81.?.?.?

Zdravím pane Kema,
byl jste někdy v Emirátech, Bahrajnu a nebo třeba v Kataru? Doporučuji návštěvu Dubaje, pak jistě uznáte, že ne všechny arabské státy jsou tak zaostalé, jak vyplynulo z Vašeho příspěvku [smích]

65913

17.08.2005 08:42

Není diktátor jako diktátor

RE: Dotaz na lunatiky

Adapa 81.?.?.?

Zdravím, pane Sidonius.
Děkuji za vyčerpávající odpověď a rozšíření mých obzorů [smích]

66487

18.08.2005 06:58

USA a Izrael bojují o Mauretánii

RE: Diplomaticke styky a obchod

Adapa 81.?.?.?

Zdravím pane Kema,
když po bolševické revoluci v Rusku některé evropské státy odmítaly uzavřít normální diplomatické styky se Sovětským Svazem, byl to taky rasismus jako vyšitý?

66639

19.08.2005 10:58

Kdo vlastní kanadskou naftu?

RE: Zase propaganda...

Adapa 81.?.?.?

Zdravím, pane Stwora.
V hodně věcech s Vámi souhlasím, máte vážně moje sympatie za vydávání tohoto webu, vím, že to není lehká práce, smekám před Vámi pomyslný klobouk.
Ale také se přimlouvám za to, abyste tady Leha nechal.
Podle mne zablokovat mu přístup by byla chyba stejně jako s Mikinem.
Leho je taková tvrdá opozice názorů většiny Zvědavců. Přináší i pohled z druhé strany a díky tomu, jak si ho dobírá pan Táborský, tak je tady i sranda.
Pane Stwora, vážně se přimlouvám za to, abyste Leha nijak neblokoval.

66809

21.08.2005 15:28

V Torontě se vraždí

RE: Leho

Adapa 81.?.?.?

Dobré rozhodnutí pane Stwora [smích]

67087

22.08.2005 16:17

Rusko-čínské cvičení

RE: S North Koreou uděláte h.v.o protože je jaderně vyzbrojená

Crystal Sphere 81.?.?.?

Pozor zasáhla "US made a Sdielano v USSR" černobílá logika typu: "Když nestojím s Vámi stojím proti Vám"

Myslíte že stojím na něčí straně pokud věci popíšu pravými jmény ?

Jinak, samozřejmě že se zastavám Ruské a Sovětské techniky vždyť je to z malé časti i práce našich lidí (myslím českých)

Viz. Radiolokator "Tamara" ze které mají Amíci "řáckej vítr", proč myslíte, že jim v Jugoslavii sestřelili "nezjistitelný" F117 Nightawk ? [mrknutí jedním okem]

Apropo nejlepší AK47 se vyráběly u nás
http://world.guns.ru/assault/as33-e.htm

67257

23.08.2005 15:05

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: dostanou za své skleníky přes 12 milionů dolarů.

Adapa 81.?.?.?

Zdravím Sidoniusi,
ne nejmenuji se Adam. Mé křestní jméno začíná na V a stejně tak i příjmení začíná na V [smích]
Můj e-mail je Adapa79@seznam.cz, kdykoliv uvítám jakýkoliv majl [smích]

67432

01.11.2005 20:55

Vrah tří policistů na svobodě

RE: Kdyby takovýto článek napsal laik,

kubrt 81.?.?.?

Jako laik Vám zkusím položit otázku: jak můžete dát přednost v jízdě vozidlu, které (podle fyzikálních a tedy platných a téměř nezpochybnitelných zákonů) nemůžete vidět? Myslím, že předmětem vyšetřování měla být hlavně tato "maličkost", a třeba i v cause dalšího poloboha za volantem - p. Hlinky. Vražda to (podle zákona) asi nebyla, ale spoluvina policajtů je podle selského rozumu blbost. A stejně tak je trest za tři mrtvé v této výši docela ranou pod pás člověka,který se zatím nevzdal víry ve spravedlnost.

76431

01.11.2005 21:59

Vrah tří policistů na svobodě

RE: Kdyby takovýto článek napsal laik,

kubrt 81.?.?.?

Nepopíráte tak trošku v 1. odstavci Vaši poněkud emocionální reakci vůči autorovi?

76442

01.11.2005 22:17

Vrah tří policistů na svobodě

RE: Kdyby takovýto článek napsal laik,

kubrt 81.?.?.?

Neodpustím so technickou poznámku: i kdyby byla tato křižovatka nepřehledná, měli policisté právo do ní vjet. Že se otáčeli, je z tohoto pohledu spekulativní. A že nezastavili na stopce (varianta 2) taky. Nepamatuji se, kdo o tom svědčil. Ovšem z právního hlediska by se to dalo asi vyložit i takhle: je vytvořen precedens. A nikdo už si podle něj nemůže dovolit vjet do křižovatky, protože i kdyby ho sestřelil totálně nalitej Schumacher v rychlosti 300km/h, je vina hlavně na něm...hezká představa,že? Před nepřehlednejma křižovatkama bývá někdy značka omezující rychost na hlavní. Pokud ji někdo několikanásobně překročí, má postiženej vjíždící z vedlejší smůlu - nedal mu přece přednost...spravedlnost je sice slepá, ale pořád doufám, že není blbá.

76445

02.11.2005 21:10

Vrah tří policistů na svobodě

RE: Kdyby takovýto článek napsal laik,

kubrt 81.?.?.?

Bulavu neznám a tak se k tomu nemohu vyjádřit. Pokud je však vaším dobrýmpřítelem, tak zřejmě víte, co píšete.

Ve starých dobrých dobách se takové nařčení řešilo hozenou rukavicí. Pokud nejste z Brna a nechcete tuto urážku vyřešit chlapsky, naliskejte si sám.

76576

04.11.2005 08:42

Vrah tří policistů na svobodě

RE: Kdyby takovýto článek napsal laik,

kubrt 81.?.?.?

Obtěžujete se vůbec čtením mých reakcí ? Viz Vaše prohlášení :Zaráží mě jen, kam na ty své věrohodné informace chodíte. Já jsem například napsal co předpokládám,žádné věrohodné informace jsem nezveřejňoval. Asi nemá cenu se s Vámi přít protože i když přiznáváte, že jsme na tom s informovaností zhruba stejně, Váš názor je pravdivý a můj shazujete lehce podpásovými výroky typu Bulawa je váš přítel. Takový typ diskuze probíhá v daleko vulgárnější formě např. na Novinkách. Takže končím a přeji Vám hezký den.

76837

04.11.2005 20:06

Vrah tří policistů na svobodě

RE: Kdyby takovýto článek napsal laik,

kubrt 81.?.?.?

Ach jo...musím. Naše učená disputace překračuje rámec diskuze a mění se v dialog. Navrhuji Vám ve vší počestnosti pokračovat formou výměny mailů. kubrt.v.nalevu@seznam.cz

76922

30.11.2005 09:23

Mobily a Velký bratr

RE: poloha mobilu

one 81.?.?.?

mne se loguje mobil ca i vypnuty do site 3x zha hodinu to neni normalni????vymena sim nepomuze co mam delat___?????poznal jsem to podle echa v reproduktorech,pokud jsem ho obali do celofanu tak byl klid

30483

11.12.2005 20:23

Reklama

RE: Byt

kubrt 81.?.?.?

Pane, k reklamám zvládnem být imunní časem všichni, ať za vodou nebo bývalou železnou oponou. Obávám se ale, že děti ať tam nebo tam to nezvládnou. A pokud ano, už to nebudou děti.

82996

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 148 čtenářů částkou 25 993 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 5

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 7

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,37 Kč
Euro
26,97 Kč
Libra
30,03 Kč
Kanadský dolar
17,70 Kč
Australský dolar
16,24 Kč
Švýcarský frank
25,27 Kč
100 japonských jenů
22,63 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,72 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 003,05 Kč
1 unce stříbra
425,74 Kč
Bitcoin
231 288,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?