Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2191 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, // / >< nemax, Beze jména, Chrastej, Ka, Karel z Čech, registrovaný Karel z Če.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

16.08.2005 15:38

Není diktátor jako diktátor

RE: Konecne ukazali ,co maji v planu,ackoliv to zadne tajemstvi neni,kdo pozorne cetl,tak neni prekvapen

Karel z Čech 212.?.?.?

>Americti zidi zaplatili Oktobeskaju revoluciu a vyslali s penezma
>pozorovatele, ti jim pak hlasali jak je mozne zotrocit delnickou
>tridu. No a tak Amerika to bude mit bez revoluce, proste ted bude
>Rusko tady.

Včelko Máňo, tady potvrzuješ, jak vy bušistánci máte dlouhé vedení. Vždyť vám trvá skoro sto let, než jste ruské zkušenosti převzali. Chytrostí a inteligencí v bušistánu moc neoplýváte. Proto také musíte kupovat chytré hlavy odjinud. Nezávidím vašim židům námahu, než vás k něčemu dokopou.

Tak konečně, jak píšeš, dodrá věc se podařila a totalita bude dobudována i v bušistánu. Tak si ji hezky užívejte ke své spokojenosti. My už to máme za sebou.

A ať nám Včeličko někdo zkusí tvrdit, že si nerozumíme. Vždyť si tak hezky notujeme.
[smích]
No a ještě k té Máně - Mája byla přece kladná postavička. Tak nemůžeš být Májou, ale jen Máňou. [mrknutí jedním okem]

66356

16.08.2005 15:18

Není diktátor jako diktátor

RE: loho a neplneni podminek a rezoluci...

Karel z Čech 212.?.?.?

Doufám leho, že to tak nenecháš! Saudi někomu darují miliardy dolarů a tobě nepředloží kopii výkazu? To je přímo skandál.
Na tvém místě jim pošlu ultimatum : buď tě do seznamu připíší nebo si půjdeš stěžovat na lampárnu!

O peníze pro džihadisty neměj péči. O co přišli u Saddama, to jim doplníme sbírkami. Dal bych ti číslo útu, ale lojzodušan by to běžel hned prásknout.
I tak však džihádisté dostávají peníze i od tebe a to prostřednictvím fondů CIA. Ta si musí svého nepřítele hýčkat a opečovávat, aby jí dlouho vydržel. Nebýt teroristických útoků, tak na co by CIA byla, že? No a protože nic se samo neudělá, tak se CIA musí postarat sama, aby každých půl roku bylo nebezpečí terorismu obnoveno. Jinak by také mohl pramen zelených papírků pomalu vyschnout.
Tak společnými silami neviditelného nepřítele Bušistánu zachováme.

66353

16.08.2005 15:04

Monsanto si nechala patentovat nový objev: vepř domácí

RE: Všem zvědavcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Pokud se kříží rostlina s rostlinou, tak proti tomu nic nemám. Ale když se do genů rostlin přidávají geny živočichů a lidí (GMO), tak v tom nevidím nic dobrého.
To ať si žerou majitelé Monsanta sami.

Teď si budou patentovat prasata, pak krávy a co zbyde pro lidi? To už si mohou přímo patentovat i vzduch, který dýcháme. Vodu již mají patentovanou jiné korporace.

66351

16.08.2005 14:54

Není diktátor jako diktátor

RE: dusan - teror v Palestine? Ztrata pameti?

Karel z Čech 212.?.?.?

Lojzodušane, můžeš upřesnit, kdy bylo v Palestině 300 milionů Arabů?

Ty si se snad pomátl?
Dodal bych něco o myčce, ale je to zbytečné.

66350

15.08.2005 22:44

Není diktátor jako diktátor

RE: Zase nas oblbuji...

Karel z Čech 212.?.?.?

Lojzodušane a proč tě ten počet Izraelem porušovaných rezolucí rady OSN uráží?
Snad ne protö, že Izrael je stát, který v neplnění a porušování těchto rezolucí má ve světě primát? No v něčem musí národ vyvolený vynikat.

Tak pomoc seregantovi v počítání aspoň ty, když rabín nemá čas.

66246

15.08.2005 21:37

Oběť války: americká ekonomika

RE: Možná je to jinak?

Karel z Čech 212.?.?.?

Lojzodušane, ta světová revoluce již začala :
Steve Lagavulin (tvrdí o sobě, že je dosud zaměstnán jako investiční poradce u velké firmy a že na blogu reflektuje to, co je nucen dělat v práci) a s podtitulkem „Konec flámu. Poslední zhasne...“ V článku Timeline for Unfolding Crisis of Mankind (Scénář vývoje krize lidstva) z května 2004 [13] se tajemný autor pokouší předpovědět vývoj na příštích 10 let.

2004 - 2006: Devalvace světových měn, především dolaru, růst cen ropy, růst úrokových měr a nezaměstnanosti, bankroty zadlužených firem i jednotlivců, pokles cen nemovitostí, další růst terorismu a občanských nepokojů, nestabilita na Středním Východě, sílící nepřízeň světového veřejného mínění vůči USA, těsnější vztahy Ruska, Austrálie a Japonska k Číně.

2007 - 2010: Opadání globalizace, odliv peněz z USA a západní Evropy směrem k asijským měnám, přechod Číny z exportní na importní ekonomiku v zájmu uživení rostoucí čínské populace, čínský zájem o Sibiř, krize obchodu s deriváty na finančních trzích, neschopnost států vyplácet závazky ze státních dluhopisů, soupeření Číny a USA o zdroje, riziko světového konfliktu, krize celých odvětví - silniční dopravy a zasilatelství, petrochemie, automobilového průmyslu, letecké dopravy, turismu, výpadky energetických sítí v USA a Evropě, širší zavádění fotovoltaiky a slunečních kolektorů, odchod lidí z předměstí, na Západě přechod od hotových jídel a polotovarů k potravinám z místních zdrojů, rostoucí zájem o výměnný obchod a místní trhy, růst násilí ve velkoměstech, rostoucí obliba udržitelných komunit a „ekovesnic“.

2011 - 2015: plný dopad efektů ropného zlomu, a to ve formě světové války s ohniskem na Středním Východě a s možností použití zbraní hromadného ničení, regulace dodávek ropy a zemního plynu, černý trh s benzínem v USA, rozvoj fotovoltaiky, rozklad obchodu a služeb ve velkoměstech, dramatický nárůst zločinnosti, potíže se zásobováním pitnou vodou, renesance venkova, úpadek až zánik celých sektorů výroby závislých na ropě (elektronika včetně počítačů a mobilních telefonů, farmacie, plasty apod.), vznik paravojenských oddílů s rizikem občanských válek, rozsáhlé epidemie v Africe, jižní a jihovýchodní Asii a Číně.

http://www.blisty.cz/2005/8/15/art24573.html

66233

15.08.2005 21:29

Není diktátor jako diktátor

RE: Zase nas oblbuji...

Karel z Čech 212.?.?.?

Seregante leho, napiš nám, kolik rezolucí OSN o ztažení armády z Palestinského území nesplnil Izrael, ať se trochu poučíme. Máš k tomu blízko. Pokud to nevíš z hlavy, tak ti jistě kámoš rabín pomůže s počítáním.

66232

15.08.2005 21:24

Platby prostřednictvím SMS? Hm...

RE: A proc to tak je? Protoze jsme Cesi!

Karel z Čech 212.?.?.?

Lojzodušane, tak se nám předveď, co si dokázal za tu dobu, co jsi z ČR. Ať vidíme, jak jsi úspěšný. Jsi tam skoro 40 let a tak to je z tebe jistě milionář, ne-li miliardář, abychom ti měli co závidět.
Bušistánci přepočítávají štěstí na dolary a ty v Kanadě jistě také. Tak se nám pochlub, co máš navíc proti nám?

Zatím mám dojem, že spíše ti něco schází. Schází ti zdravý rozum! Ale mohu se mýlit, uvedený nedostatek je jistě převýšen u tebe jinou hodnotou. Nedovedu si sice představit jakou, ale nejsem bušistánec a tak mé obzory jsou zúžené. Ty nás jistě vyvedeš z omylu.

66231

15.08.2005 15:56

Oběť války: americká ekonomika

RE: oprava

Karel z Čech 212.?.?.?

Kdyby ten americký pitomec se staral jen o politiku v USA a nesral se se svými žoldáky do celého světa, tak by nám všem mohl být ukradený. Takhle však to jeho imperiální snažení se dotýká nás všech, nejen bušistánců.

66201

15.08.2005 15:50

Další zatýkání na ochranu pravdy holocaustu

RE: Kde jsou ti zide?

Karel z Čech 212.?.?.?

No a co tak k těm zmizelým židům dopočítat ty vystěhované do USA a Palestiny.

Vlastě oni se nevystěhovali, oni se jen vyholohauxovali do země zaslíbené.

66200

15.08.2005 15:24

Oběť války: americká ekonomika

RE: oprava

Karel z Čech 212.?.?.?

>Prezident George W. Bush je prezidentem Spojených států
>
>Pokud nejste americkým občanem a nepřestanete pokračovat v
>urážkách prezidenta Spojených států amerických, pak bude
>zapotřebí oznámit US státním úřadům (a těch je dnes
>zatraceně hodně) o Vaší aktivitě a možná, že Vám tyto
>orgány budou v budoucnosti věnovat sice nepříjemnou leč
>nutnou pozornost. Moshi mondai ga attara, oshiete kudasai.
>Oyasumi nasai, kusojiji. [mrknutí jedním okem]


No jen si to přečetl, tak jsem se strachy posral
a hned běžím schovat se do sklepa, aby mě bušistánští státní ouředníci nenašli.
[chechtot]
Kaji se a modlím k bušistánskému Pánubohu, že jsem si kdy dovolil označit přihlouplými bušisty "řádně zvoleného hajzla" za válkychtivého imperátora, loutku Izraelských loupeživých zájmů.
Vždyť je to posel míru s atomovou bombou v zobáku, mesiáš zachraňující civilizaci korporací loupežníků. Osvícený báťuška z Texasu.

Navrhuji americkou sochu svobody vyhodit na smetiště a nahradit ji sochou báťušky imperátora z křoví, dávícího se preclíkem. Pro svobodu již stejně není v Novém Světovém Ordnungu místo! Ať věčně žije preclíkový Imperátor!Ať žije aspoň tisíc let! Na věčné časy a nikdy jinak!
[pláč]

[vyplazený jazyk]

66194

15.08.2005 13:59

Jsem také ve válce?

RE: Jsem také ve válůce?

Karel z Čech 212.?.?.?

>No proste Karlicku, nekomu to tak bylo dano
>do vinku. Stastnym jsem byl ja. Mozna, ze tobe
>to bude dano az se znova narodis.
>Mej pekny weekend, jiste jedes na chatu.
>

Jsem rád Lojzodušane, že jsi šťastný. Jistě i o tobě se píše v Bibli v pasáži, že šťastní jsou "ti chudí duchem, neboť jejich je království nebeské".
Samozřejmě, že na víkend jedu na chalupu, abych si nemusel chvíle volna kazit čtením "moudrých" agitek vaší skupiny. No nyní jsem již opět u compu a čekám, co nám ze zpráv Fox News tady opět předložíš.

66179

15.08.2005 13:44

Oběť války: americká ekonomika

RE: Ať žije svobodný Irák!

Karel z Čech 212.?.?.?

Nevím, jak si propagandu plete pan Táborský, ale bušistánskou kolonii se svobodným státem si tady pletete kemo vy a vaši agenturní spolupracovníci.

66175

15.08.2005 13:30

Není diktátor jako diktátor

RE: kysela zluc

Karel z Čech 212.?.?.?

To nebyl koncentrační tábor, ale polepšovna pro nehodné americké děti. Prý v Bušistánu je nemohou pořádně řezat a tak polepšovnu přesídlili do ČR. U nás prý mohou bušistánci mlátit kohokoliv zcela legálně.

66173

15.08.2005 13:24

Oběť války: americká ekonomika

RE: a ameriku znicime, soudruzi - lojzodusan, patriot z Kanady

Karel z Čech 212.?.?.?

Včelko Máňo, s šibenicí tady přece začal Lojzodušan.

On to bere jako samozřejmost, že profesionální agenti končí zpravidla (obrazně) na šibenici. Málokterý se dožije vyššího věku.

Vždyť také ti žijící bývalí agenti, které u nás v ČR CIA minulý měsíc vyznamenávala, by se dali spočítat na prstech jedné ruky. Samozřejmě to má svojí výhodu. Daňové poplatníky v Bušistánu to tak moc nestálo.

66172

15.08.2005 13:01

Oběť války: americká ekonomika

RE: Achillova pata

Karel z Čech 212.?.?.?

Včeličko, o jaké chytrosti v souvislosti s Bušíkem to mluvíte? To snad existuje nějaké profesionální měřítko chytrosti, které se aplikuje na magory?
To víte, jsem laik a tak se nechám poučit od odborníka.

66169

15.08.2005 12:45

Platby prostřednictvím SMS? Hm...

RE: Postkomunistická, kryptofašistická, státně monopolní totalita. Pane Stworo.

Karel z Čech 212.?.?.?

No a radostná zpráva již je tady - policejní prezident Kolář byl vykopnut do diplomatických služeb http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A050814_220417_domaci_ad bude styčným policejním důstojníkem na Slovensku.

66168

15.08.2005 12:37

Oběť války: americká ekonomika

RE: Opět se nám na Zvědavci někdo odpálil, no to je hrůza lidi zlatí .....

Karel z Čech 212.?.?.?

No nevadí mi, že tady ti agenti dovádí, jen by mě potěšilo, kdyby alespoň občas přinesli nějakou věcnou informaci. A není jich přece málo. Např. informace o tom, jak v důsledku intervence do iráků začínají zkvétat jistá výrobní odvětví v samotném Bušistánu. Např. výrobci protéz mají nyní boom http://pravo.novinky.cz/p190a09b.php
Jistě podobný rozvoj zažívají i výrobci rakví.

No a nyní, na základě rozhodnutí soudu, ukládajícím úřadům v NY zveřejnit problémy nastalé v souvislosti s požárem dvojčat, se možná s nepatrným časovým odstupem od 11.9. začnou odstraňovat chyby, které způsobyly zbytečnou smrt tisíců lidí, jako nahrazení nefungujících vysílaček vysílačkami fungujícími a pod. http://pravo.novinky.cz/p190a10a.php

66166

15.08.2005 10:10

Příběh Omana

RE: pane Kral

Karel z Čech 212.?.?.?

Obojí - maká jako barevný i maká jako Bulhar je vžité z minulosti.Je tím myšleno vykonávání těžké manuální práce.
S tou blbostí Bulharů je to trochu jinak. Není tím myšleno přímo, že by byl člověk hloupý, ale že je nechápe co se mu říká. Plyne to z toho, že Bulhaři na znamení souhlasu kroutí hlavou jako naše NE a na znamení nesouhlasu přikyvují jako my na ANO. Z toho pak plynou nedorozumnění.

66161

12.08.2005 19:24

Jsem také ve válce?

RE: Jsem také ve válůce?

Karel z Čech 212.?.?.?

To by mě zajímalo, Lojzodušane, jak právě ty poznáš, kdo je chytřejší? Jaké máš pro takové posuzování kritéria?
Nebo máš tak chytrou myčku nádobí?

65784

12.08.2005 18:31

Monsanto si nechala patentovat nový objev: vepř domácí

nezůstane jen u vepře

Karel z Čech 212.?.?.?

Jistě se také dočkáme brzy doby, kdy si Monsanto nechá patentovat techniku sexuálního staku a plození dětí.

To pak bude ta správná sranda. Z každého sexuálního styku se budou platit autorské poplatky. A dozírat na techniku styku bude patentový úředník. To už nebude Mámo, dnes večer na to vlítnem!, ale Dnes si podáme kolkovanou žádost, aby nám byl styk povolen.

65780

12.08.2005 18:23

Oběť války: americká ekonomika

RE: Tahle zalezitost s dluhy

Karel z Čech 212.?.?.?

Mnohem rychleji, než bušistánská ekonomika, roste cena ropy.

Je to sice způsobeno jednak tím, že leho Kulíšek špatně hlídá ropovody v Iráku a tak té ropy teče stále míň, ale hlavně tím, že petrolejáři chtějí více vydělat.

My té ropy tolik nespotřebujeme, takže to nějak zaplatíme (ve výhodném pro nás dolarovém kurzu), ovšem hlavním spotřebitelem jsou bušistánci. Tak si růst své ekonomiky prakticky zaplatí sami sobě. Resp. ti chudší bušistánci (spotřebitelé) těm bohatším bušistáncům (petrolejářům). Konec konců, jak nám je presentováno, bušistánci rádi platí daně a rádi si své pohodlí zaplatí. Mají z čeho. Vezmou si větší půjčku.

65779

12.08.2005 18:07

Oběť války: americká ekonomika

RE: proboha nestraste pana Taborskeho

Karel z Čech 212.?.?.?

Lojzodušane, v tebe mluví závist. Pan Táborský se jako důchodce při čekání na smrt může vyhřívat na slunci a koukat kolem sebe na hezké holky (cizinky na dovolené). Kdežto ty v té samé situaci budeš jen mrznout ve sněhu a maximálně tak ještě tupě zírat do ohně plynového krbu. Táborský by s tebou jistě neměnil.

65778

12.08.2005 17:42

Jdeme po vás

RE: Jdeme po vás

Karel z Čech 212.?.?.?

Jaké štěstí, že my tady v ČR takové starosti zámořských krajanů nemáme. My si klidně (možná jen zatím) můžeme i veřejně říci, že černoch je černoch i když bydlí třeba na Strahově. To nikoho nepohorší. Problém je pouze s označením cikán. Cikáni od K.H. Máchy budou napříště zakázaná literatura, podobně jako známý šlágr Cikánka.

65775

12.08.2005 17:32

Oběť války: americká ekonomika

RE: Lžidoktore Včeličko,

Karel z Čech 212.?.?.?

Zemský ráj to na pohled.

Byť tam stále jen něco vystřelují do vesmíru.

65773

12.08.2005 17:30

Jdeme po vás

RE: Jdeme po vás

Karel z Čech 212.?.?.?

Člověče, vždyť vy jste nepřípustným způsobem omezoval soukromé podnikání jedné skupiny našich spoluobčanů a to přímo rasistickým způsobem. Buďte rád, že vás při tom nenachytala Policie ČR. To byste již za trestný čin seděl v báni.

65772

12.08.2005 17:10

Oběť války: americká ekonomika

RE: Velevazeny doktore Včeličko,

Karel z Čech 212.?.?.?

No to jsem zvědav Včeličko, jak vám to předsevzetí dlouho vydrží.

65770

12.08.2005 17:07

Příběh Omana

RE: pane Kral

Karel z Čech 212.?.?.?

Včelko Máňo, podle vás jsou hloupí američané pouze v Alabamě?

Já tomu slovnímu spojení rozumím poněkud jinak, možná v souladu s názorem autora článku.
Jenže to tady samozřejmě nemohu rozvádět. Konec konců chápu to spojení podobně jako vy, jenže bez tak úzkého omezení na pouhou Alabamu. Jak hloupí američané žijí v Alabamě nevím, protože jsem tam nebyl, ale vy doktore to samozřejmě znáte lépe - z první ruky.

65769

12.08.2005 16:39

Bijí děti

RE: Došla mi jistá souvislost

Karel z Čech 212.?.?.?

Hezká pohádka. Jenže podobnost z CzechTech končí již na třetím řádku. Kobylka od těžce pracujícího mravenečka nic nechtěla, snad jen jediné, aby si jí nevšímal. Ovšem mraveneček si všímal velmi pečlivě a na tancující kobylku poslal tisícovku těžkooděnců, ať kobylce ukáží, zač je u nás smíchu a tance loket. A tak tancující kobylka dostala preventivní nakládačku.

No co? Když už jsme zavedli preventivní války, protože kdyby náhodou Saddam chtěl, tak by třeba i mohl mít v budoucnu ZHN a tedy bylo třeba preventivně mu v tom zabránit, tak v našem případě bylo třeba preventivně každému dát na vědomí, že velkým bratrem neorganizované tančení není v demokratickém státě přípustné.
Smát se lze pouze se souhlasem příslušného státního orgánu. Neorganizovaný smích se zakazuje a porušení nepsaného zákona se přísně trestá.

Není v souladu s demokratickými principy našeho kapitalistického státu, aby lidé tančící a zpívající měli stejná práva jako lidé těžce vydělávající na svůj denní kus žvance. To bychom vysněnou vyspělou kapitalistickou společnost nevybudovali, kdyby zákon měl měřit všem stejně.

Proto budovatelské úsilí našich pracujících kapitalistů si nenecháme rušit nepovoleným smíchem nekalých živlů!

65765

11.08.2005 12:56

Mám radost jako malý kluk

RE: Lojzodušane, Vy byste měl posílat Vaše komentáře do Nezvědavce.

Karel z Čech 212.?.?.?

>>Pane Táborský, máte tam pravopisnou chybu. Správně se
>píše

>>"seregant leho".
>
>A nemá tam být "seregrant"?

Tak vám nevím, co sere, ale vím koho sere.

(I když jen tak, ve snesitelné míře a je s ním sranda.)
PS
Náš učitel nám vždycky říkal, že sranda je jen okolo hnoje. Mýlil se, dnes je i v Iráku a v Afganistánu a Bušík (i leho) by ji měl rád i v Íránu.

65574

11.08.2005 12:48

Mám radost jako malý kluk

RE: Leha je skoda...

Karel z Čech 212.?.?.?

>Že by nám osmašedesátý profesor sděloval něco bez
>hodnoty? To snad musí být omyl. Takový fundovaný člověk!
>


>
>Informacni hodnota je zde vazena v ocich pana Stwory. Pan Stwora
>je omylny jako kazdy z nas, takze se tak hned nenafukujte pane
>Rejpale z Cech.

>
Tak já se vás profesore zastanu [chechtot] a vy na mě takle. To je vděk!

Tan Stwora dobře poznal, co ve vás dříme. Vždyť to také nebylo poprvé a jistě ne ani naposledy.
Raději si profesore pilně zapisujte, co kdo tady píše, ať pak podáte úplnou informaci a nezdržujte se vymýšlením vlastních příspěvků. Jinak prémie nebudou!

65573

09.08.2005 20:22

Mám radost jako malý kluk

RE: Cenzura?!?

Karel z Čech 212.?.?.?

Ba přímo i demograt!

65384

09.08.2005 20:19

Mám radost jako malý kluk

RE: Cenzura?!?

Karel z Čech 212.?.?.?

Včelko Máňo, co to zase plácáš? Vždyť ty si pleteš člověka zvídavého - zvědavce s rejpalem.
Rejpalů i na webu najdeš dost. Stačí jen zadat do vyhledávače.
Např. http://rejpal.aktualne.cz/ nebo http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3180&PHPSESSID=d57684a077ea509a72879839faa3c26c
či třeba http://www.pooh.cz/maggiesgarden/a.asp?a=2007431

Hlavně článek na posledním odkazu je podnětný. Jako by hovořil o některých diskutujících zde na Zvědavci. Nechci na nikoho ukazovat, ale třeba Lojzodušan by se mohl poznat.

No a nezvědavec - člověk nezvídavý, to je takový retardovaný hlupák.

65381

09.08.2005 19:44

Mám radost jako malý kluk

RE: Lojzodušane, Vy byste měl posílat Vaše komentáře do Nezvědavce.

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Táborský, máte tam pravopisnou chybu. Správně se píše "seregant leho".

65375

09.08.2005 19:42

Mám radost jako malý kluk

RE: Leha je skoda...

Karel z Čech 212.?.?.?

Že by nám osmašedesátý profesor sděloval něco bez hodnoty? To snad musí být omyl. Takový fundovaný člověk! [překvapení]
Však on dobře ví, že jen plácá nesmysly bez hlavy a paty. [smích]

65374

09.08.2005 19:33

Mám radost jako malý kluk

RE: No to je gól !

Karel z Čech 212.?.?.?

Sergant pinďour leho, to zní hrdě!
[zmaten] [mrknutí jedním okem]
To je ta správná reprezentace US army.

65372

09.08.2005 19:28

Mám radost jako malý kluk

RE: Leha je skoda...

Karel z Čech 212.?.?.?

Včelko, leho je nesmrtelný, stejně jako lidská hloupost.

65371

09.08.2005 19:26

Mám radost jako malý kluk

RE: Leha je skoda...

Karel z Čech 212.?.?.?

Ben Hůře, já už si naivně myslel, že to lehem slibované překvapení má být tento článek. A ono nikoliv.

Tak jak to máte spolu s lehem pro nás připravené? Leho nám otočí odznak na klopě a příjde si nás zabásnout za neúctu k všemocnému? Ani bych se tomu nedivil. Podle leha to má být do konce roku. Tedy sítě se ztahují a agenti rabína připravují. Už to máme u nich projeté. Tak si ještě můžeme říkat, co si myslíme, než pro nás příjdou. Už nic nemůžeme pokazit. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

65370

05.08.2005 16:04

Mám radost jako malý kluk

RE: sem zvedavej na nezvedavce

Karel z Čech 212.?.?.?

Já jsem na Nezvědavce dostal link před mnoha měsíci tady v jakési diskuzi ohledně Mikina a pak jsem si uvědomil, že před dlouhou dobou jsem na jeho stránkách již jednou byl. Tenkrát snad přes tu trampskou stránku.

64766

05.08.2005 15:56

Mám radost jako malý kluk

RE: Pane Stworo,

Karel z Čech 212.?.?.?

No není ten náš Lojzodušan RSDr. milý člověk?

Nebýt jeho, tak nevíme, že se máme učit se, učit se, učit se.
Přece jen mu ta Vokovická Sorbona byla k něčemu dobrá.

64764

05.08.2005 15:43

Mám radost jako malý kluk

RE: sem zvedavej na nezvedavce

Karel z Čech 212.?.?.?

Jen se nebojte, ono to není takové, jak se ze zdejší diskuze může jevit, protože dost lidí je tady nových. Nezvědavec v současné podobě existuje již více let. Tedy jedna stránka je tam aktualizovaná, ostatní beze změny. Jen se tak trochu divím, proč ti zdejší staří kozáci dělají, že je to pro ně novum. Snad proto, že článek o Nezvědavci je tady poprvé a tak poprvé je diskuze k Nezvědavci diskuzí k tématu.
Včelička má pravdu, že se možná do 20 let dočkáme další drobné změny v Nezvědavci.
Můj názor je, že Nezvědavec za článek sice nestojí, ale Zvědavec na druhé straně nemůže dělat, že o jeho existenci a blbostech, co se tam píšou, nic neví. Je dobře, že jsme se konečně dozvěděli, kdo za tou provokací stojí. Mikin s Řehořkem jsou určitě rádi, že jsme si je opět připomněli.

64759

05.08.2005 14:55

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: www.czech-tv.cz

Karel z Čech 212.?.?.?

>A jestlize policajti ochranuji 'malomestackou existenci' tak to
>je jedine dobre. Ona ta malomestacka existence totiz tahne
>ekonomicky celou zemi. I ti malomestaci si hrali kdysi na rebely.
>Nyni je rada na nekom jinem. Servus!

Pane zape, současná vláda sociální demokracie na střední stav z vysoka s..e. Dělá všechno možné, aby podnikání lidem znepříjemnila.

64753

05.08.2005 14:46

Mám radost jako malý kluk

RE: ..to je tedy neco

Karel z Čech 212.?.?.?

Já se přiznávám, že jsem to skutečně myslel pozitivně. Včelka Mája je přece kladný krdina. Včelka Máňa jistě nebude o nic horší. To, že si občas vjedeme do vlasů, přece neznamená, že bych si neměl vážit a mít dobrý dojem ze svého oponenta. I když u mnohých příspěvků... A navíc ...
ale to už se nehodí pro veřejné oči a uši.
Zdravím do Buffala Včelko Máňo. Kdy že to doktore jedete do té Prahy?

64752

05.08.2005 14:29

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Karel z Čech 212.?.?.?

Zorbo, prosím jen skromný dotaz?

Komu a kým byly ty zjevené pravdy zjevené? Někomu důvěryhodnému?

Pokud je obecně známo, tak Bible byla kodifikována kolem r. 300 n.l. Předtím existovala jen celá řada menších spisků různých autorů a pergameny, psané i krátce před r. 0.

Bibli podrobně neznám a proto se jalo laik ptám: Kdy Bůh podle Bible zjevil Hebrejcům hebrejské písmo, aby mohli své zážitky zapisovat? Předpokládám, že za časů praotce Noe to ještě nebylo.
A když Bůh předal Mojžíšovi kamenné desky s desaterem, to už Hebrejci uměli psát?

64749

05.08.2005 14:16

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Nečernobílý úhel pohledu

Karel z Čech 212.?.?.?

Bože Dano, kde jste četla, že jsem se podílel jen na organizování protestních akcí? Protestní byly pouze vyjímečné.
Navíc zákon přece nerozděluje akce při jejich pořádání na protestní a neprotestní, aby u protestních připouštěl nějaké výjimky. Copak to nevíte?

Ovšem pokud odpovíte na otázku jaký zákon platí při organizování akce pro 400 tisíc lidí, že to "Hygienická norma stanoví počet záchodů na počet lidí.", tak skutečně spolu nemáme o čem diskutovat. Diskutovat mohu pouze s někým, kdo má alespoň základní ponětí o předmětu diskuze. A to vy rozhodně nejste, přestože jste se podílela na organizaci nějakého pionýrského tábora.

64748

05.08.2005 13:30

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Nečernobílý úhel pohledu

Karel z Čech 212.?.?.?

Paní Dano, nepotřebuji nikam posílat žádné dotazy, protože jsem během posledních let i dost velká soustředění osob osobně organizoval. Tedy myslím si, že mám dost vlastních praktických zkušeností. Mohu vám potvrdit, že vždy a to i při organizování protestních akcí, mé jenání na úřadech včetně policie probíhalo naprosto bez problémů.

V čem se spolu nemůžeme shodnout je, že vy si pletete normy - bývalé ČSN - s právními předpisy. ČSN není právní norma, nepatří do soustavy právního řádu, resp. je na samém okraji. Za porušení ČSN nemůžete být nikdy nikým nijak postižena. Postižena můžete být pouze za porušení rozhodnutí, které vám uloží jako povinnost něco, co do rozhodnutí bude opsáno z normy. Tedy srozumitelně - postižena můžete být za porušení povinnosti uložené vám rozhodnutím, nikoliv za porušení normy. Norma sama o sobě není právně závazná, je to pouhé nezávazné doporučení.

64737

05.08.2005 11:54

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Nečernobílý úhel pohledu

Karel z Čech 212.?.?.?

>Ujasněte si už konečně, že nepotřebujete povolení k
>pozvání x lidí na nějakou akci.
No konečně, naprostý souhlas. Počet potřebných povolení se rovná nule.

>Ale ve chvíli kdy je chcete všechny dostat na jedno místo (a
>teď prosím týká se to skutečně volných, otevřených
>prostor, zelené louky) musíte zajistit splnění všech
>podmínek stanovených vyhláškami, nařízeními a zákony .

A tak nyní konkrétně. Který zákon, vyhláška či nařízení vám ukládá jaká povolení musíte mít a co musíte zajistit, když se chcete třeba sejít na louce u rybníka s kamarády a koupat se, pokud louka je vaše nebo majitel louky s tím souhlasí a samozřejmě za předpokladu, že nějakým nařízením(třeba obecním) tam není koupání a slunění zakázáno.

Tak který zákon a která vyhláška vám ukládá, kolik musíte mít instalovaných záchodů, stánků s teplým občerstevním a prodejem cigaret a pod. když se tam chete sejít dva?
A který zákon či vyhláška vám ukládá, kolik takových zařízení si musíte zajistit, abyste se mohlo sejít 4, 40, 400, 4.000, 40.000, 400.000 osob?
Znáte nějaký takový zákon?

Samozřejmě, pokud hodláte být provozovatelem koupaliště, dětského tábora, aj. na to předpis existuje. Pro takový případ jsou přísné normy s počty osob na jedno WC. Ale neexistuje předpis, že na koupališti musíte vyvařovat a prodávat cigarety. Pokud tam někdo bude chtít mít stánek s občerstevním, tak také musí splňovat podmínky příslušného předpisu. Ale příslušné podmínky pro provoz stánku musí splňovat provozovatel stánku a nikoliv provozovatel koupaliště.
Mě jako iniciátoru srazu kamarádů žádný právní předpis neukládá, že musím zajistit pro svolané prodej cigaret či občerstvení. Nebo víte snad o nějakém takovém zákoně, který by mi to nařizoval?
>V uzavřených a pronajatých prostorách zodpovídá za
>splnění těchto podmínek pronajímatel!!!!!
Ano, odpovídá za splňování podmínek pro provoz daného zařízení.

Já netvrdím, že svolavatel Czech Tech neudělal žádnou chybu, že všechno si dobře pro konkrétní akci zajistil a že to nemohl udělat lépe. To v žádném případě. Já pouze tvrdím, že v daném případě bude možné prokázat nanejvýš přestupek nesplnění povinnosti akci předem ohlásit (pokud na daný případ se ohlašovací povinnost vztahuje). Žádného jiného porušení zákona či jiného právního předpisu se nedopustil.

64730

05.08.2005 11:10

CzechTek v nás

RE: Heslo:

Karel z Čech 212.?.?.?

>Ten tam nahoře dobře ví, co dělá a každý podle
>zásluh... [velký smích]

A tak je to spravedlivé.
[smích]

64724

05.08.2005 11:07

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Nečernobílý úhel pohledu

Karel z Čech 212.?.?.?

Dano a vy znáte nějaký právní předpis, který vám ukládá jako pořadateli zajistit pro účastníky Czech Tech či podobné akce teplé jídlo? Na dětském táboře, to samozřejmě zajišťovat musíte, jinak by vám rodiče děti na tři týdny nesvěřili.

64722

05.08.2005 11:00

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: trocha

Karel z Čech 212.?.?.?

Máme tomu babko Blažková rozumět snad tak, že třeba trodas, který také nepoužívá diakritiku, nepíše z Moravy, ale z Anglie? [překvapení]

64720

05.08.2005 10:17

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: trocha

Karel z Čech 212.?.?.?

Jmenuji se Josef. Jsem obecni rade obce Mlynec. A co tady rikate neni uplna pravda. U nas plati zakon o shromazdovani na obecnich prostranstvi a ten se musi hlasit, na soukromem pozemku je to bohuzel jinak. To co se delo v nasi obci si nedovedete ani predstavit. A na vine je bohuzel policie. Uzevrela asi tisic lidi v nasi obci a nepustila je nikam. Kdo sel ven dostal ,jak se rikalo za nas ,gumolecbu. Policie chodila za obcana at daji tr. oznameni at mohou zasahnou. Nikdo to neudelal. Nepovolila temto lidem pristup k vode k potravinam ani k WC. Bylo jen otazkou casu nez, neco vznikne. Obecni rada jednalaco dal. Pak jsme davali tem cervenohlavejm silencu alespon vodu. Pote policie uvolnila pruchod na louku ale ne pres stani silnici , kterou neopravnene zablokovala , ale pres pozemky souseda. A za 5 min. za nim byla at da tr. oznameni, at mohou zasahnou. Neudelal to. Pak za nim prisel celkem normalne upravenej clovek a dal mu 5000 za poslapanou louku. Podotikam, ze vsechny louky byly cerscerstve posecene, protoze pred tydnem se platily dotace za posecene louky. Obecni rada spolecne s OHS tachov provedla mereni a namerila o 8 dB mene v obci, nez povoluje norma. Opravdu hluk nebyl. Obecni rada prosla pozemky s ohledem na svoz odpadu a az do zasaho trestneho komanda o 1000 muzu vse funguvalo bezvadne. Ted obec jedna s policii o svozu a platbe odpadu, protoze policie neumoznila jejich odvoz. Nejsem priznivec disko a techno party a jen doufam, ze se nam dalsi vyhne. Skody co napachala policie jsou velke. A k vlastnimu zasahu ? Byl velmi brutalni, vsichni obkliceni radou tezkoodencu ulicka mala na ustup a biti vsichni kdo odchazeli. Ale proc ? Az budu vdavat ceru a na svuj pozemek si pozvu hosty tak take zasahnou a co MFF Karlovi Vary ? Zakony musi platit pro vsechny a predevsim pro policii.

Tak teď jsem to sem zkopíroval já a jsem zvědav, zda-li budu mít také izraelskou adresu?

64714

05.08.2005 10:03

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Nečernobílý úhel pohledu

Karel z Čech 212.?.?.?

Babko Blažková,
zapomněla jste ještě uvést, že řidiči vezoucí děti do tábora musí mím absolvovaný řidičský kurz, složené řidičské zkoušky, vystavený řidičský průkaz, u sebe doklad totožnosti, řidičský průkaz,technické osvědčení motorového vozidla, doklad a známku o provedených emisních zkouškách, o poslední technické prohlídce a v autě musí mít lekárničku, lano a základní montážní vybavení a musí být při jízdě připoutáni bezpečnostními pásy.

Babko Blažková, nejste tak hloupá, že byste nevěděla, že odvádíte diskuzi zcela jiným směrem. Otázka zněla, jaká povolení je pro pořádání konkrétní akce potřeba opatřit. Na tuto otázku odpovídáte, že pro pořádání dětského tábora je třeba mít souhlas k prodeji alkoholu a cigaret a jak musí být vyškolen zdravotní personál a že musí mít zdravotní průkazy. Tedy každý mluvíme o něčem jiném. To už přímo jste také mohla ještě napsat, že prodavači musí také umět číst a musí zvládat základní početní úkony, aby mohli počítat peníze.

Mnohé věci se rozumí samo sebou. To, že si musím předem vyhlédnout místo pořádání akce, je sice nezbytné, ale není to žádné úřední povolení. To, že se musím domluvit s majitelem či provozovatelem nemovitosti, kde hodlám akci uspořádat, se také rozumí samo sebou a také to není žádné úřední povolení. Pokud budu chtít pro svatebčany pohoštění v restauraci, musím se domluvit s provozním, aby mi rezervoval salonek a kolik a jakých má připravit jídel. To však také není úřední povolení, bez kterého bych nemohl sezvat svatební hosty na svatbu.

Babko Blažková. Záměrně mlžíte, protože je vám zřejmě naprosto jasné, že úřední povolení pro pořádání akce jako je Czech Tech není potřeba žádné. Pro provoz dětského tábora existuje právní norma a podle ní musíte tábor vybavit stanoveným hygienickým minimem. Na pořádání Czech Tech žádná specielní právní norma neexistuje a existovat nikdy nebude. Tedy platí obecné předpisy.

Pokud budu pořádat protestní akci pro 100.000 lidí, tak k tomu nepotřebuji žádné úřední povolení. Pokud to bude pořádáno na veřejném prostranství v obci, musím to jen obci dát na vědomí - ohlásit. Pokud na soukromém, tak se musím pochopitelně domluvit s majitelem, jestliže konkrétní pozemek či budovu sám nevlastním.
Podmínkou pro takové pořádání rozhodně není, že zároveň musím mít stánky s teplým občerstvením, alkoholem a cigaretami a prodavače se zdravotním průkazem. Je vyloženě na mě, zda-li si zřídím vlastní pořadatelskou službu nebo si vyžádám pomoc policie, příp. obojí. Ale úřední povolení NEPOTŘEBUJI ŽÁDNÉ!

64712

04.08.2005 23:40

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Nečernobílý úhel pohledu

Karel z Čech 212.?.?.?

Hezky posnaná činnost. Ovšem otázka zněla, kolik úředních povolení celkem jste na provozování tábora obdržela - musela si zajistit. Ve svém podrobném povídání nepíšete ani jediném úředním povolení.

Jistě souhlas vlastníka lesa, že v jeho lese můžete sbírat dřevo k topení, je také jistým druhem povolení, ale není to úřední povolení nezbytné k uspořádání zamýšlené akce. Vařit jste si mohli třeba na plynových vařičích nebo nechat dovážet jídlo hotové.

64643

04.08.2005 23:24

CzechTek v nás

RE: Heslo:

Karel z Čech 212.?.?.?

>Moje špatné zprávy jsou asi tak pro 99,9% lidí zcela pro smích, tedy já >nešířím špatné natož potom polašné zprávy ! Nýbrž šířím všeobecné >veselí ! [chechtot]

Myslím si, že nemáte tak docela pravdu. Procento lidí, kteří vidí, že s naší civilizací to jde velmi rychle s kopce - nikoliv zásluhou islamistů, ale naší vlastní - je sice stále ještě malé. Z diskuzních příspěvku zde na Zvědavci vidíte, že stejný názor má již více lidí. Nostradámova proroctví samozřejmě nejsou příčinou, ale pouhým dokreslením probíhajícího úpadku civilizace. Většina lidí však ke své škodě takové informace nechce brát vážně a tedy za poplašnou zprávu je nepovažuje.

Ono je otázkou, co je lepší : Nebrat skutečnost raději na vědomí? nebo Trpně očekávat v zoufalství přicházející konec? Třetí možnost - snažit se proti tomu něco dělat, je pro naprostou většinu lidí nezajímavá. Nemají chuť ani sílu a nejsou ochotni slevit ze svého pohodlí. Mocní tohoto světa jsou přesvědčeni, že jejich majetky a peníze jim zajistí přežití. Tak také nejsou ochotni ani uvažovat o vědci propagovaném udržitelném rozvoji.

Bylo by to na dlouhé povídání. V minulosti každý nevzdělaný sedlák věděl, že dnes musí investovat práci a prostředky, aby za několik let mohl mít z toho prospěch. Dnes jsou lidé vedeni k tomu, aby každý chtěl co nejvích vydělat hned teď, aby mohl okamžitě utrácet a nejen to, co má, ale aby žil na úvěr a nestaral se, jak může v budoucnu dopadnout. Nechme to koni, má větší hlavu. [smích]
Snad až skutečná "nouze, která naučila Dalibora housti", donutí lidstvo vážně se zamýšlet o budoucnosti a něco pro to udělat, pokud nebude již pozdě.

64638

04.08.2005 17:29

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: A nepouci se ten dedek zlucovity...

Karel z Čech 212.?.?.?

>A nešlo ten Váš barák zamknout??? [oči v sloup]
Jistě šlo, ale je k zlosti pokaždé odemykat.

64592

04.08.2005 17:27

Diktát politické korektnosti

RE: Asi jsem spolknul lžičku.

Karel z Čech 212.?.?.?

Člověče, vždyť vy nejste žádný pořádný kriminálník. Jinak byste dávno věděl, že u soudu vám snadno přehrají o čem jste si s kým povídal před několika lety z anonymně koupeného mobilu na předplacené karty.
Samozřejmě vám to nepřehrají jen tak na vaše přání, když půjdete náhodou okolo a zastavíte se. Mnoho feťáků léta bručí v base jen proto, že si neopatrně povídali do mobilu, což byl proti nim u soudu jediný důkaz.
Pro některé lidi je to dost překvapení, když se slyší, co si povídal i z vypůjčeného telefonu.
A to jsme zatím stále kritizováni z EU, že ještě nemáme veřejné seznamy účastníků mobilních telefonních sítí.
Když se třeba ztratíte v horách,tak vás poměrně snadno najdou podle i vypnutého mobilu. Někdo třeba neví, že z mobilu se i bez kreditu dovoláte na polici, k hasičům, záchranné službě a pod. Prostě mobily umí věcí, o kterých my laici nemáme vůbec potuchy.
Zkoušel jste se třeba podívat na mailovou chybovou zprávu, že vaše zpráva nebyla doručena adresátu? Tam se o sobě, resp. svém počítači dozvíte podbrobností. A to jistě chodí v každém mailu, jenže laik se neumí do zprávy příslušným způsobem podívat.
Když se připojujete k síti telefonem, tak sice budete mít několik IP adres a třeba i několik telefonních přípojovacích čísel, pokud to nebude číslo jediné, ale jen jedno telefonní číslo svého telefonu.
A to existují již i u nás přístroje, kterým vás z ulice zaměří do konkrétního okna pokoje, odkud hrajete nějakou hru po síti nebo si prohlížíte konkrétní webové stránky - třeba Zvědavce.
Anonymní na síti jste pouze pro laika, který neví, jak hledat.

64591

04.08.2005 13:55

Diktát politické korektnosti

RE: Dotaz

Karel z Čech 212.?.?.?

>Bushisti - to je preci skupina naokonzervatistickych magoru,
>silencu a sociopatu kolem Bushe (Dick, Wolfovitz, Rummy,
>Condoleeza, Pele...) jenz terorizuji planetu svou politikou.

>
>Tudiz se na ne da pouzit definice zakona, jenz rika neco o
>"skupine obyvatel" [mrknutí jedním okem]

Zákon říká skupina obyvatel republiky, tím je myšlena (tedy alespoň zatím) jen naše republika. Možná v zájmu politické korektnosti to brzy budou i republiky jiné, ovšem v takovém případě by byly diskriminovány státy, které nejsou republikou - třeba V. Británie aj. To by jistě naši zákonodárci urychleně ve zkráceném řízení měnili znění trestního zákona.

Také se domnívám, že současný zákon je uplatňován v jistém smyslu "třídně". Proti někomu ano, proti jinému v žádném případě. V zájmu politické korektnosti je třeba někoho osolit a jiného si nevšímat. I když (třeba kradou) oba stejně.
Spravedlnost má holt zavázané oči a tak snadno něco přehlédne. Záleží na tom, kdo a jak významný jí na co ukáže. [pláč]

64578

04.08.2005 13:38

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Nečernobílý úhel pohledu

Karel z Čech 212.?.?.?

>Zapomínáte na jednu podstatnou věc:
>
>Technoparty NENÍ (jen) shromáždění lidí na odlehlém
>místě.
Dobrá, bavíme se tady hlavně z pohledu "nemám rád techno, tak je dobře, že je zmlátili, já mám rád kostelní zpěvy, tak mě zmlácení nehrozí".
Zkusme to tedy vzít trochu z jiného konce.
Mnohý z nás jistě již nějakou tu akci organizoval. Ples,diskotéku, schůzi nebo sjezd politické strany, sportovní soutěže na veřejném prostranství, veřejnou protestní schuzi či shromáždění proti rozhodnutí městského zastupitelstva a pod. Tak konkrétně z vlastní zkušenosti prosím napište, jaká povolení jste pro uspořádání akce potřebovali. Dohodněme, se, že za povolení k uspořádání svatby pro 200 lidí nebudeme považovat objednávku 200 svíčkových v hotelu, ale jen listinu potvrzující, že akci lze uspořádat.
Některé akce jistě bez nějakého jednání a papírování pořádat dost dobře nelze. Třeba bez souhlasu správce komunikace nezajistím, aby policie v konkrétní den v určitou hodinu omezila či zastavila dopravní provoz na silnici, kde děti budou závodit na kolech. Pro ples bych třeba měl předložit seznam skladeb, které se budou hrát, aby byly vyměřeny autorské poplatky. Ke komerčním akcím je potřeba rovněž dokládat předpokládaný počet a cenu vstupenek, aby bylo možno vyměřit příslušné poplatky. Ovšem vyměření poplatků není rozhodnutím o povolení akce.

Prosím proto pište každý, kdo máte jakoukoliv zkušenost. Bude jistě i zajímavé porovnat, co je vyžadováno v ČR s tím, co je vyžadováno v USA, Kanadě či jinde.

Názory "Myslím si, že by bylo potřeba zajistit WC" neříkají nic o potřebě úředního povolení.

64577

04.08.2005 13:03

Diktát politické korektnosti

RE: Dotaz

Karel z Čech 212.?.?.?

pokračování

Co je však na celém tom zarážející, je skutečnost, že někomu stojí za to internetové diskuze sledovat a podávat trestní oznámení. Postup policie pak je normální, každé trestní oznámení je třeba přešetřit, obstarat vyjádření podezřelých a pak nějakým způsobem rozhodnout.

Takže např. leho v diskuzi označil islámské teroristy za magory, tak až přijede na dovolenou z Iráku do Prahy, tak šup s ním do báně.
Mám štěstí, že bušisti nejsou národ, jeho jazyk, ani etnická skupina, ani rasa a ani skupina obyvatel naší republiky. Musím se však zdržet nabádání, aby bušistům byla omezena jejich práva např. umístěním do zařízení pro psychicky nemocné. Současné blázince jčak stejně nemají dostatečnou kapacitu, aby všechny bušisty mohly do své péče převzít a tak se nebudu zbytečně vysilovat.

64574

04.08.2005 12:33

Diktát politické korektnosti

RE: Dotaz

Karel z Čech 212.?.?.?

>Mame svobodu projevu.
>
>To, co uz zarucene nemame, je svoboda po projevu.
>
To, co mě zaujalo na článku není ani osobitý způsob vyjadřování autora - jeho webové stránky jsou zřejmě široce známé, ani nic dalšího na článku samotném, jen hlavní myšlenka, podnět článku. Skutečnost, že za pronesenou myšlenku bychom se měli chodit zpovídat na policii - tedy pokud je pravda, že policie skutečně takovou prkotinu vyšetřovala.

v trestním zákoně jsou uvedeny trestné činy :

§ 198 Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení

(1) Kdo veřejně hanobí
a) některý národ, jeho jazyk, některou etnickou skupinu nebo rasu, nebo
b) skupinu obyvatelů republiky pro jejich politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou bez vyznání,
bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nejméně se dvěma osobami.

a § 198a Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, etnické skupině, rase, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
(2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.
(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo
b) účastní-li se aktivně činnosti skupin, organizací nebo sdružení, které hlásají diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou nebo náboženskou nenávist.

které umožňují trestní stíhání značného počtu osob, které se veřejně projevují zvláště na internetu. Za hanobení třeba komunistů nebo ze podněcování k nenávisti proti islámským teroristům by podle platného zákona mohly být dnes odsouzeny tisíce možná desetitisíce lidí.

64571

04.08.2005 11:28

CzechTek v nás

RE: Omluva

Karel z Čech 212.?.?.?

>No, mlada, mlada. Jisteze nikoho osobne nezavrazdila, ale je
>clenkou tri zlocineckych organizaci. [pláč]
Zločineckých? Snad řádně registrovaných a legálně v ČR fungujících organizací. Organizací na okraji názorového spektra. To jistě. Ale je mladá a mladí lidé mívají radikální, krajní názory. Jen si sami vzpomeňte na své mládí vy "starci". Nesuďme její názory podle toho, kde je členkou, ale podle toho, zda je to názor dobrý nebo špatný, podložený skutečností nebo naivní.
>Hlavne je pikantni jeji clenstvi ve svazu cesko-kubanskeho
>pratelstvi.
I já jsem nedávno do diskuze dal link na článek v BL o kubánském zemědělství. Zkusme posuzovat věci objektivně a nikoliv ideologicky. Někteří lidé slyší o Kubě, Číně, komunistech a hned mají rudo před očima jak býk v aréně. Černobílým pohledem na svět se vyznačují názoroví dogmatici. Ať už komunisté, fašisté nebo bušisté. Kdo nechválí Bushe, musí být komunista! I diktátorský režim může dělat něco dobrého pro lidi, co bychom mohli okoukat a zavést také. Kuba při své blokádě dnes bez zahraniční podpory živí své občany mnohem lépe, než mnoho jiných amerických, afrických či asijských států, proti kterým není blokáda a naopak jsou třeba příjemci zahraniční pomoci.

Prostě přimlouvám se za to, abychom zůstali rozumnými lidmi a nedělali ze sebe ideologicky zhlouplé připosrané ovce.

64564

03.08.2005 22:50

CzechTek v nás

RE: Nic,...prazdno.

Karel z Čech 212.?.?.?

http://www.policejnistat.cz/link/banner.gif

64456

03.08.2005 22:38

CzechTek v nás

RE: Neni to o technu

Karel z Čech 212.?.?.?

na stránce http://www.policejnistat.cz/ si lze videa vybrat. Jsou to poměrně velké soubory.

64449

03.08.2005 22:27

CzechTek v nás

RE: Heslo:

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane gejdoši, vždyť vy byste mohl být i trestně stíhán, že šíříte paniku - poplašnou zprávu. Naštěstí však lidé špatné zprávy nechtějí slyšet. Věří (někteří) že bušistický spasitel nás dovede ke šťastným zítřkům. No a až tam budeme, tak už nám to bude všechno jedno.
Konečně máme umírat zdlouhavě nemocí z ozáření a hladem nebo to máme mít za sebou během několika vteřin?
Tak se zatím radujme, že i naši političtí představitelé to všechno vidí optimisticky, protože až k tomu velkému krachu dojde - a dlouho již čekat nebudeme - tak již k radosti mnoho příležitostí nebude.
Loď s námi se již pomalu potápí, ale my si toho raději nevšímáme.
A tak honem všichni sborem, za tím bušistickým prvním volem!

64445

03.08.2005 22:13

Otec světa

RE: Kam zmizel seržant leho?

Karel z Čech 212.?.?.?

Navíc jim dnes v Mauretánii vojáci sesadili proamerického a proizraelského prezidenta Tajá ahttp://www.ceskenoviny.cz/svet/index_view.php?id=141638 a v Bagdádu jim nějaký domáci kutil pohřbil 14 čistokrevných amíků-žoldáků http://www.ceskenoviny.cz/svet/index_view.php?id=141683 .
Leho s polním rabínem asi drží dnes smutek.

64442

03.08.2005 21:56

CzechTek v nás

RE: Souboj zabednenych hlav

Karel z Čech 212.?.?.?

Na stránkách http://www.techno.cz/index.php je mnoho fotografií z místa děje. Ovšem na žádné jsem neviděl ani v dálce nějaký dům. Stany a karavany, ty ano. A že by tamní vesničané bydleli ve stanech se mi přece tak moc nezdá. Zpravidla se u nás bydlí ve zděných domech. A není-li v dohledu dům, budou obyvatelé domu patrně jen málo rušeni akcí probíhající v nedohlednu.
Zato dálnice je na fotografiích jasně patrná.
http://img.blesk.cz/blesk/imgdb/original/phpHeKyXh.jpg

64431

03.08.2005 13:02

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Karel z Čech 212.?.?.?

>Zorba
>Jinak,...myslim si, ze za bolsevika by z tebe byl modrokosilac
>jak vyshitey.

Myslím, že nebyl, protože Zorba je hluboce věřící člověk a takové komunisti občas i zavírali. Ale jde na to mladík správně. Kdo nechodí do kostela a porušuje desatero, zaslouží pořádnou lekci policejním obuškem, aby se napravil. Správné jsou jen kostelní zpěvy.

Ovšem já jsem ateista. A tak navrhuji, aby policejní těžkooděnci stáli každou neděli ráno před všemi kostely a vodními děly a obušky rozháněli všechny tmáře, co by chtěli jít do kostela. Mají snad kolkované úřední povolení, že se mohou srocovat a svým hlaholením narušovat odpočinek pracujících občanů? A viděl jste snad již někdo v kostele veřejný záchod? Ani lékařská pohotovostní služba u takových NEPOVOLENÝCH srocování není farářem zajištěna a mohlo by se v kostele z těch bludů, co tam farář káže udělat i rozumnému člověku nevolno a dokonce by mohl i dostat infarkt.
Tady by se policajti mohli vyřádit a při štípání lebek věřících tmářů otužit pro plnění svých povinností k obraně vlasti.

Zorbo, nic ve zlém, ale toto asi ta nejsprávnější cesta nebude.
[smích] [smích]

64324

03.08.2005 12:20

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Ja uz na tyhle blaboly ani nemam silu reagovat...

Karel z Čech 212.?.?.?

Ano, mladí lidé si budou pamatovat, že do roku 1989 je mlátila komunistická StB a nyní je mlátí stejná StB pod hlavičkou demokratické Policie ČR.

64313

03.08.2005 12:13

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Ja uz na tyhle blaboly ani nemam silu reagovat...

Karel z Čech 212.?.?.?

Člověče Vratislave, vy snad potřebujete úřední potvrzení s kolkem i na to, abyste se mohl vydělat.

Pokud si k sobě na chalupu nebo domů pozvu jakýkoliv počet lidí, nepotřebuji k tomu od nikoho žádné potvrzení ani to nemusím nikomu dopředu troubit.

Když budu mecheche pořádat v hospodě, tak mi stačí domluvit se s hospodským a říci mu, jak dlouhu v hospodě budeme a kolik má připravit jídla a pití. Žádné úřední potvrzení k tomu nepotřebuji.

64310

03.08.2005 12:02

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Nečernobílý úhel pohledu

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>Mají mladí lidé právo se bavit?
>Mají.
>
>Byla akce CzechTec Legální?
>Byla. Byla pouze neohlášená místě příslušnému Obecnímu úřadu, což může být kvalifikováno nanejvýš jako přestupek pořadatele.
Právo shromažďovací patří k základním právům občana a lze ho omezit pouze zákonem - zákonným důvodem.
>
>Byl zásah policie oprávněný?
>Nebyl.
K projednání přestupku je příslušná místní Správní komise Obecního úřadu, nikoliv těžkooděnci s tankem, vodním dělem a vrtulníkem. V daném případě se policie dopustila trestného činu zneužití pravomoci veřejného činitele. Protiprávním postupem policie došlo k hromadnému narušení veřejného pořádku, plynulosti dopravy na dálnicí a místních komunikacích, ke způsobení hmotných škod a k poškození zdraví mnoha osob. Shromáždění lidí na odlehlém místě nezakládá narušení veřejného pořádku.

>
>Byl zásah policie přiměřený?
>Nebyl.

>
>Jinými slovy - obě strany se dopustily chyb.
Závažnost pochybení obou stran je nesrovnatelná. Trestnou činnost policie, která je tu právě proto, aby chránila právo a pořádek,
ničím omluvit nelze, naopak je potřeba z toho vyvodit přísné důsledky pro osoby, které brutální rozehnání pokojného shromáždění nařídily.

64308

03.08.2005 11:33

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: A nepouci se ten dedek zlucovity...

Karel z Čech 212.?.?.?

Chudák starý pán. On nemůže žít ani ve městě, ani na vesnici. Nemá již dost sil na to, aby železnou tyčí ničil automobily projíždějící mu pod oknem ve městě, ani není schopen vybít všechny slepice a kohouty, kachny a psy na vesnici, aby ho kdákáním, kokrháním či štěkáním nerušili. Dokonce ani zákon nezíská na svojí stranu, aby mohl vybít všechny křičící a plačící děti v blízkém a vzdáleném okolí. Chudák nemůže žít ani nikde na samotě, aby ho neukázněné zpěvné ptactvo neotravovalo svým skřehotáním.

Takový bezmocný, zatrpklý, starý člověk, znechucen nevděkem svého okolí a neúctou k jeho šedinám, může, pokud mu k tomu zbývá ještě dost sil, jen si hodit mašli. [pláč]

64299

03.08.2005 10:31

Otec světa

RE: Bush a clovek?

Karel z Čech 212.?.?.?

Tak teď nevím Lojzodušane, zda-li jsi skutečně tak hloupý nebo to jen tak hraješ.
Skutečnost, že čím ekonomicky vyspělejší země, tím je větší potřeba psychiatrů, je všeobecně známá věc a s tím nic nenaděláš. Je to dáno jednak tím, že v bohatší zemi je dost bohatých lidí, kteří na psychiatra mají peníze a hlavně tím, že ve vyspělejší zemi je zpravidla vyšší pracovní nasazení (se vším všudy, nikoliv že by se více pracovalo) a lidé ve volném čase pociťují větší odcizení své vlastní lidské podstatě. Čím bohatší člověk, tím osamělejší život vede a vnímá.

Je-li procento skutečných magorů a bláznů v ČR větší či menší než v Kanadě či v Bušistánu nevím a ani nehodlám zjišťovat. Není to podstatné. Faktem ale je, že naši blázni na soukromé psychiatry nemají peníze a lidé mají starosti, jak se uživit a tak nemají na nimrání se v pocitech čas.

64289

02.08.2005 21:48

Kauza Zündel

RE: Zündel - fakta

Karel z Čech 212.?.?.?

A vy jste viděl, že Země je kulatá nebo placatá?
Že byli židé likvidováni nepopírám. Neznám však žádný rozumný důvod, aby se bránilo prokázání, kolik židů během války zemřelo a jakým způsobem. Rozhodně takovéto prokazování nepovažuji za trestné jednání. Zvláště, když existují odborné pochybnosti o správnosti tradovaných ničím nepodložených údajů.

64175

02.08.2005 21:42

Připravte se: Show v Gaze brzo začne

RE: Židé sami praotce Abrahama řadí mezi Amorejce

Karel z Čech 212.?.?.?

Lojzodušane, co je v mých opříspěvcích rasistického? Snad to, že rozeznávám Židy a židy? Nebo Američany a bušisty? Či dokonce že dělám rozdíl mezi slušnými lidmi a hajzly, či mezi lidmi chytrými a vzdělanými a pitomci?
Prostě už to na tom světě tak chodí, že někdo se chová a jedná morálně a jiný nemorálně. První zaslouží uznání a druhý odsouzení a to veřejné. Zkus se Lojzíku nad tím zamyslet. Přemýšlej i o hluboké nenávisti. Zda nenávistný člověk je ten, co doma umírá rukou okupanta nebo ten, kdo pro svůj profit vraždí lidi na druhém konci světa. Třeba ti pak i mnohé dojde.

64174

02.08.2005 21:24

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: O cem se zde bavime

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Gejdoši, vaše otázky jsou rozumné. Ovšem zeptám se vás: Jak měli pořadatelé technopárty takové záležitosti ošetřeny? Víte to? Já to nevím. Vy to zřejmě také nevíte, ale domníváte se, že je ošetřeny neměli. Vycházíte z toho, že se o tom nikde nepsalo. A co když ve skutečnosti pořadatelé s takovými věcmi počítali a vlastní opatření udělali.

Je snad důvodem k mlácení lidí to, že vy nevíte, já nevím, policie neví, zda pořadatelé svůj podik mají řádně organizačně zabezpečený?

Vzpomeňme si na listopad a prosinec 1989. Na Václavském náměstí se scházelo 200.000 lidí, na Letné 300.000 lidí. A to bez povolení a bez ohlášení i bez asistence policie.
Také tam mohl kdokoliv dostat infarkt, protože se scházeli i lidé pokročilejšího věku. Sanitky dokonce několikrát skutečně zasahovaly.
Ta shromáždění byla bez větších problémů, protože policajti příjezdy nezatarasovali, jako nyní, ani lidi obušky a vodním dělem nerozháněli. Na rozdíl od současnosti tehdy žádní zranění nebyli.
Kdyby nyní policije nechala účastníky volně přijet na určené pozemky po přístupových veřejných cestách, nemuselo dojít k žádnému poškozování cizího majetku, nemusely být zplundrované pozemky, nedošlo by k vyprovokovaným útokům na veřejné čunitele, nebyli by nijak omezeni ani obyvatelé vzdálené vesnice, natož vesnic dalších, jako nyní. Zajíci a lišky u dálnice by ten týden nějak přežili.
A hlavně, kdyby policie na politický pokyn Pablbka nezasahovala, tak by nedošlo k protiprávnímu zásahu policie do občanských i majetkových práv účastníků i místních občanů, nedošlo by k žádným škodám.
Víte, v mnoha věcech má ODS pravdu. Nejlepší zásah státu do občanského dění je žádný zásah.
Neohlášení veřejné akce bylo možno řešit s pořadateli akce podle zákona jako případný přestupek.
Násilné protiprávní rozhánění pokojné akce je svinstvo v komunistickém i v současném kapitalistickém státu.
Dnes policie bezdůvodně mlátí mladé lidi, zítra může stejným způsobem mlátit nás starší.
Nechci být mlácen ze zvůle nějakého estébáka.

64168

02.08.2005 20:48

Připravte se: Show v Gaze brzo začne

RE: Židé sami praotce Abrahama řadí mezi Amorejce

Karel z Čech 212.?.?.?

RSDr. Lojzodušane, co ty víš o profesionální etice? V politické škole se takový předmět neučí.

Židé mohou být mým názorem potěšeni a židům může být můj názor ukraden. Diskuze je zde k tomu, abychom do ní psali své názory. Tedy i své soukromé názory. Proto Lojzodušane svůj soukromý názor píšu, přestože se nad tím podivuješ. Zřejmě, ač doktor věd politických, některé věci těžko chápeš. Tak si někoho zaplať, aby ti polopaticky vysvětlil, co je to diskuse. Jistě i některý universitní student by ti dal za pár dolarů konsultace.

64160

02.08.2005 20:37

Otec světa

RE: Bush a clovek?

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>Zapomel jste tam pripsat, co by delal vas psychiatr pane Karel.
Zatím jsem nikdy žádného psychiatra nikdy nepotřeboval, to víš Lojzodušane, nejsem bušistánec ani kanaďan.
>K tomu me vede jen ta myslenka, ze vy
>uz nejste schopen psat o nicem jinem nez o Busistanu.
Zřejmě Lojzíku ti zrak již moc neslouží. Chtělo by to nové silnější brýle.
>Uz to s vami jde opravdu s kopce. To uz je obscese.
>Doporucil bych vasemu lekari, aby zkusil jine lecebne
>preparaty ba i snad elektro-sokovou terapii v nejhorsim pripade.
Věřím tomu, že máš bohaté vlastní zkušenosti. Tvůj psychiart na tobě již všechny možné metody vyzkoušel a stále žádný pokrok. No už to asi lepší s tebou nebude. Tak se s tím smiř.
>

64159

02.08.2005 20:06

Kauza Zündel

RE: Zündel - fakta

Karel z Čech 212.?.?.?

Už Goebels věděl, že tisíc krát opakovaná lež se stává pravdou. O plynových komorách nám říkali už ve škole. Nebyl žádný důvod tomu nevěřit. Tak většina lidí tvrdí to, co slýchávali ve škole, když nemají jiné informace, které by mnohaleté pravdy zpochybnily.

I za Koperníka a Jordána Bruna většina lidí byla přesvědčena, že Země je placatá. Nelze tvrdit, že by si vymýšleli. Jen opakovali, co se v mládí učili, co jim církev svatá servírovala k věření.

O německých koncentračních táborech se tradují jen legendy ze školních čítanek a naučných filmů a pravda může být trochu jinde. Známe to z vlastní zkušenosti, když se u nás zakládaly kolchozy a sovchozy. Filmová skutečnost a realita byla zcela rozdílné.

Jásání prvomájových průvodů, vítání zahraničních státníků a pod. má zažité jistě mnohý z nás. Komentátor na tribuně měl svojí pravdu a lidé v průvodu nebo ve špalíru také svojí. A nikdo se nad tím ani nijak nepozastavoval. Bralo se to jako normální věc.

64155

02.08.2005 19:43

Připravte se: Show v Gaze brzo začne

RE: Židé sami praotce Abrahama řadí mezi Amorejce

Karel z Čech 212.?.?.?

Celá stránka se mi svým obsahem i formou podání líbí. Jsou židi a Židé. Tak jako jsou Američané a bušisti. Židé mají můj obdiv a úctu, židi jen pohrdání.

64151

02.08.2005 19:24

Policie zakročila proti technoparty

RE: Ještě k těm 15 melounům, které to údajně stálo

Karel z Čech 212.?.?.?

RSDr. Lojzodušane, v Cibulkových seznamech nejsou estébáci z povolání, ale jen přisluhovači estébáků. Františka Pachla tam proto nemůžeš najít.

Ten článek jsem našel, nebyl na Novinkách, ale na adrese http://www.ct24.cz/archiv/index_view.php?id=133504

z článku Proti účastníkům CzechTek bylo nasazeno přes 1200 policistů
01.08.2005 - 18:26, autor: ČTK.
poslední odstaveček :

Aktivista Stanislav Penc, který se léta zabývá otázkou lidských práv, na tiskové konferenci oznámil, že prvnímu z policejních zásahů proti účastníkům CzechTek velel někdejší příslušník komunistické Státní bezpečnosti (StB). Policista František Pachl podle Pence pracoval před listopadem 1989 pro StB deset let. Bublan řekl, že o tom nic neví.

64145

02.08.2005 18:46

Policie zakročila proti technoparty

RE: Ještě k těm 15 melounům, které to údajně stálo

Karel z Čech 212.?.?.?

>Jak se jmenuje ten velitel "robocopu" podivam se do
>Cibulkoveho seznamu byvalych StB.

Včera to bylo na Novinkách.

64140

02.08.2005 18:45

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: O cem se zde bavime

Karel z Čech 212.?.?.?

Petře gejdoši, máš pravdu. Na tekno nikdy nejezdi. Já také nikdy nepojedu. Přesto nesouhlasím s tím, aby toho, kdo se chce dobrovolně účastnit, mlátili policajti pendreky. Jede tam na vlastní nebezpečí.

To už bychom také mohli zakazovat horolezcům lezení po horách, protože s nimi neleze na kopec sanitka pro případ potřeby.
Zakazovat bychom mohli také koupání v moři, protože koupající někde dál od břehu by se mohl náhodou utopit.
Také chodit v přírodě bez doprovodu zdravotní hlídky by se mohlo zakázat, protože by člověka mohla bodnout včela nebo vosa (nebo sám MUDr. Včelička osobně).
No a zakázat bychom mohli také chození po ulici a kdo by byl přistižen, tomu by sice nebyl ustřižen, ale byl by zmlácen, protože se vystavuje nebezpečí, že mi v zimě spadne na hlavu rampouch a v létě při větru nějaká taška.
Tedy přimlouvám se za tuchu toho zdravého selského rozumu a méně státní buzerace.

Konečně musím vyjádřit podiv nad tím, jak někteří čtenáři včetně editora jsou proti buzerantům, ale státní buzeraci občanů podporují (dokonce s poukazem na práva zajíců a lišek [překvapení] ). Je v tom tak trochu rozpor.

64139

02.08.2005 18:29

Policie zakročila proti technoparty

RE: Nepletete si pojmy s dojmy?

Karel z Čech 212.?.?.?

>Teď mě ještě napadá - a víte, kolik se v těchto
>konkrétních exkrementech nachází jedů? Já vím, co dokáže
>"opilé" hovno, což teprv toxické hovno?

Babko Blažková,
to už snad je příliž odborná debata nanás laiky, Pochybuji, že kdokoliv ze čtenářů si nechal dělat rozbor svých extrementů za účelem zjištění jejich toxičnosti.
No a vy na nás s toxickými hovny.

Víte, kam po staletí všechna ta toxická a netoxická hovna šla? Vždycky na pole k jejich pohnojení. Až když velká města neměla dost polí a vypouštění do řeky se ukázalo jako nevhodné, se začaly dělat čističky.

Raději již nám nepředkládejte odbornou expertizu, jak toxické hovno naruší základy budoucí stavby haly, beton se rozpadne a halu pak odfoukne tornádo z Ameriky. Nebudeme tomu rozumět.

64135

02.08.2005 18:12

Policie zakročila proti technoparty

RE: Ještě k těm 15 melounům, které to údajně stálo

Karel z Čech 212.?.?.?


>Tohleto fakt není normální. Ta techno akce byla NEPOVOLENÁ a
>můžete tady předkládat nablblé argumenty jak chcete, stejně
>byla NEPOVOLENÁ. A dotýká se mě to hluboce a beru to osobně,
>protože tímto přístupem plivete do obličeje všem
>organizátorům legálních akcí, kteří mají v sobě tolik
>slušnosti, že jsou ochotni absolvovat celé to úřední
>martýrium okolo organizace festů, mnohdy bez ohledu na to, zda
>se akce vůbec vyplatí, pouze a jenom z lásky k muzice.

Babko Blažková, opakuji to už po několikáté. Zaspala si dobu. Už 15 let od nového shromažďovacího zákona se v ČR veřejné akce nepovolují. Pouze se ohlašují. Tudíž již 15 let nemohla být a nebyla v ČR žádná NEPOVOLENÁ veřejná akce.

Nepovolenou akcí proto může argumentovat pouze naprostý ignorant bez jakéhokoliv právního vědomí nebo profesionální demagog.

64131

02.08.2005 18:05

Policie zakročila proti technoparty

RE: Ještě k těm 15 melounům, které to údajně stálo

Karel z Čech 212.?.?.?

>Sam bych ho take prastil a poradne - vlezl bezpravne na soukromy
>pozemek.

>Basta, tecka, neni se o cem vic bavit

Máš na mysli jistě toho robocopa. Souhlasím s tebou. Neměl na cizím pozemku bez souhlasu majitele co dělat. Techňáci ho měli zlískat víc.

Jenže ten kluk za to nemohl, dostal rozkaz od nějakého blba a musí poslouchat. Je to těžká situace. Musel mlátit bezbranou mládež stejně jako pohotovostní útvar na Národní třídě v r. 1989.
Vinen je pouze tím, že se dal do služeb státní mašinérie. Teď jako tenkrát před 15 lety.
Dokonce současný robocop nemůže ani za to, že mu velí bývalý dlouholetý pracovník StB. Proč by také estébák nevelel, když má bohaté praktické zkušenosti.

64129

02.08.2005 17:50

Policie zakročila proti technoparty

RE: Naprostý nesouhlas

Karel z Čech 212.?.?.?

Rudolfe, předseda vlády se u nás nevolí. Toho určuje nejsilnější politická strana z posledních voleb, příp. vedoucí strana nejsilnější koalice. No a tou byli socani. Nestěžuji si, jen konstatuji.

Našeho Jakešíka nám tedy dosadili naši politici. Ovšem Bušíka jste si zvolili sami. [velký smích]

64124

02.08.2005 17:41

Otec světa

RE: USA nerespektuji mezinarodni pravo

Karel z Čech 212.?.?.?

>Ano, znam. Jen si nejsem jisty, jestli ti mrtvi chapou dobre ten
>rozdil mezi skrytym a otevrenym terorem... [zahanbení]

>Ja bych radeji nazyval veci pravymi jmeny.
>
Trodasi, v Novém světovém ordunku staré pojmy nabývají nového významu. Např. demokracie znamená, že vládcům do vládnutí žádný plebejec nekecá.
Svoboda značí, že kdokoliv bez jakéhokoliv důvodu může být odvezen na neomezenou dobu do koncentráku na Kubu, bez informování rodiny či dokonce soudu.
Humanitární pomoc vlády USA znamená, že tato vláda vyšle do jiného státu své žoldáky k vyvraždění většího počtu lidí.
No vydalo by to na celou příručku.
Leho již nový výkladový slovník jistě bude mít. Když už ne jako bušista v první linii, tak aspoň z protekce jako rabínův kamarád. Mohl by nás informativně s obsahem seznámit.

64119

02.08.2005 17:29

Otec světa

RE: Otec světa

Karel z Čech 212.?.?.?

To je ukázka diplomacie nového věku, srozumitelné ve všech světových jazycích.

A prý se to nedá léčit.

64116

02.08.2005 17:24

Otec světa

RE: Vazena pani autorko,

Karel z Čech 212.?.?.?

Už se těším na dobu, až se nezvědavcův webmaster naučí programovat na webu a Nezvědavec bude mít skutečné diskusní fórum.
Ovšem při rychlosti, jakou mu učení jde, se mnozí současní zdejší přispěvatelé toho radostného okamžiku nedožíjí.

A tak nezbývá, než aby Jasánek si dál osaměle jásal v naději, že někdo z nezvědavcových stálých příznivců si jeho kydy občas přečte a pak s Mikinem a Řehořkem si bude v Aljašské pustině při lahvi keyrumu veršovánkami krátit dlouhé nudné zimní večery.

Zvědavec je gramatickým výkladem pojmu člověk zvídavý a zvědavý.
Nezvědavec je stejným výkladem významu slova osoba omezeného chápání, poněkud retardovaná.

Teď mi dochází, že nezvědavec je fakticky typický bušistánec.
(Tím pro upřesnění netvrdím, že všichni američané jsou typičtí bušistánci. To určitě nejsou! Z druhé strany zase naopak i někteří kanaďané, jak se zde na fóru projevují, jsou rovněž typičtí bušistánci. Potrefené husy se jistě poznají a projeví.)

64114

02.08.2005 16:44

Otec světa

RE: Bush a clovek?

Karel z Čech 212.?.?.?

Copak to, ale představte si, že by letadlo s Bušíkem srazil blesk. Novinové titulky Otec světa sražen Otcem nebeským, Bůh ztrestal mesiáše a pod. Papež by vyhlásil mezinárodní smutek a muslimové by se na znamení smutku zdrželi sebevražedných útoků jako staří Řekové při Olympijských hrách.
Vždyť to by byla přímo přírodní pohroma! [chechtot]
Celý svět by jásal a oslavoval několik dnů.

64106

02.08.2005 16:28

Otec světa

RE: USA nerespektuji mezinarodni pravo

Karel z Čech 212.?.?.?

>Což stručně znamená: potřebovali by pár přes držku aby s tím konečně >přestali a nestrkali furt čumáky kam nemají.

S tím by jistě nesouhlasili, protože oni si zpívají :
Svět patří nám a kdo je optimista, ten půjde s námi bez ptaní!

Inu historie se opakuje, hlavně u těch, co nejsou ochotni se z historie poučit. Bušistáncům se nedivme, oni prakticky žádnou historii nemají a ostatní národy a státy světa jsou pro ně jen služebníky. No a pokud jsou v Bušistánu lidé ze zemí s historií, tak vidíme i zde na Zvědavci, že mnohý "poturčenec horší Turka".
Inu znali to již dávno naši předkové.

64097

02.08.2005 16:11

Otec světa

RE: hezky clanek, ale...

Karel z Čech 212.?.?.?

>mne se nejak nelibi osloveni otec sveta.

Přiléhavější by jistě bylo hrobník světa nebo přímo HROBAŘ.

64093

01.08.2005 21:23

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: Opět musím souhlasit

Karel z Čech 212.?.?.?

Lidi, kdy už vám konečně dojde, že již 15 let není ke konání veřejné akce potřeba žádné povolení, stačí pouze ohlášení obecnímu úřadu. Mezi povolovacím řízení a ohlášením je dost značný rozdíl. Jen naprostý omezenec to nepochopí.
Tedy už 15 let se žádné akce NEPOVOLUJÍ, ale jen OHLAŠUJÍ.

Kkkonečně přístup policie k akci je vskutku pozoruhodný. Kde hrozí škoda, která by mohla přesáhnout 5.000 Kč, tam preventivně pošle tisícovku těžkooděnců. Kde vznikají škody v miliardách, to policie neřeší, protože má nedostatek lidí.

Ono kontrolovat prošlé lekárničky v autech a mlátit bezbranné lidi je snazší, než zasáhnout proti mafiánům, kteří nebudou mít zábrany policisty postřílet.

Už jen zbývá, aby policejní těžkooděnci a vrtulníky honili nudisty na plážích.

63970

01.08.2005 21:07

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: Pane Stwora je mi z Vas smutno

Karel z Čech 212.?.?.?

Kavole, vy jste ale detailista.
Srozumitelně česky : technaři měli od vlastníka povolen vstup a pobyt na rozsáhlých pozemcích za účelem oslavy, kdežto policie žádný takový souhlas neměla a přesto na pozemky vstoupila za účelem mlácení neozbrojených lidí, kteří se nedopouštěli žádného porušení zákona.
Na použití veřejné cesty nikdo nepotřebuje a nikdy nepotřeboval žádné povolení. Veřejná cesta je veřejná, určená veřejnosti bez omezení.

63964

01.08.2005 20:46

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: Pane Stwora je mi z Vas smutno

Karel z Čech 212.?.?.?

Preventivně mlátit je dnes v módě.
Preventivní války vede již roky spasitel Bušík. Tak se Paroubek po něm opičí. Chce se zavděčit.

63961

01.08.2005 20:43

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: Nahráváte šmejdům do karet,pane editore.

Karel z Čech 212.?.?.?

>Lisky slysely rany z policejnich delobuchu, driv nez reprohudbu.
>Utekly aspon na dva kilometry daleko a nebaly se riskovat prehopsnout >ani dalnici.

Ale kdepak. Lišky neměly důvod utíkat. Policejní dělobuchy byly řádně povolené a reprohudba byla nepovolená. Ta však ani nestačila zaznít, protože dřív náklaďáky s vodními děly začaly devastovat okolní pozemky.

63960

01.08.2005 20:38

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: O cem se zde bavime

Karel z Čech 212.?.?.?

http://i.cn.cz/1122920895_czechtek-havel.jpg
K ministerstvu vnitra přišli nejen přímí účastníci CzechTeku v Mlýnci na Tachovsku a další příznivci techna, ale i lidé, kteří k této komunitě nepatří, ale pobouřil je postup represivních složek. Na demonstraci se krátce zastavil rovněž bývalý prezident a někdejší disident Václav Havel. Přítomné pozdravil a odsoudil zákrok těžkooděnců vůči účastníkům CzechTeku. Mluvčí exprezidenta Jakub Hladík ČTK řekl, že Havel se rozhodl nečekaně a spontánně vyjádřil sympatie lidem, kteří kritizují policejní brutalitu.
http://www.ceskenoviny.cz/domov/index_view.php?id=141399

63959

01.08.2005 20:22

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: Určitě nebudu sám !

Karel z Čech 212.?.?.?

Do přírody jistě nepatří více věcí. Neviděl ani neslyšel jsem dosud, že by tisícovka těžkooděnců s vodními děly a vrtulníky rozháněla dělobuchy a slzným plynem party černých dřevorubců nebo pytláků, co dodávají do vyhlášených restaurací pod rukou dančí, srnčí či jelení maso.

No a že pytláci a černí dřevorubci způsobí mnohem více škody než nějaká technoparty asi není třeba rozvádět. Jenže namísto robokopů nastupuje mlčení státu : Nikdo neví, kdo vrtulníkem převážel protiprávně poražené staleté stromy z Boubínského pralesa do Rakouska. Asi má vrtulník v ČR doma každá druhá rodina a lítá si s ním do lesa pro dřevo.

63958

01.08.2005 20:09

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: www.czech-tv.cz

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>Jinak se vsichni obhajci akce proberte, chtel bych videt, jak by
>jste se tvarili, kdyby se na vasi louku najednou vydelalo 5000
>lidi. Na organizovanych koncenrtech je mozna stejny hluk, ale
>alespon tam jsou zajisteny zachody, i kdyz je vsichni
>nevyuzivaji.

No pokud by srali v v úhledných řadách jeden vedle druhého, tak by se to mohlo třeba i vyrovnat pohnojení louky chlévskou mrvou nebo prasečí kejdou. Za to by majitel louky musel slušně zaplatit.

Jenže tady ti technopartysti podle záběrů televize měli na pozemku buňky TOI-TOI. Majitel pozemku asi za hnojení nezaplatil a tak by se nekonalo.

63954

01.08.2005 19:57

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: www.czech-tv.cz

Karel z Čech 212.?.?.?

>Souhlasim s Vasim nazorem Vladimire. At si pronajmou nejakej
>betonovej stadion a tam si vyvadej.

No už se stalo, techoparty běží na Letenské pláni za dozoru policajtů a nebylo třeba ani ohlášení hromadné akce :

PRAHA - Účastníci demonstrace se shromáždili u vchodu do budovy ministerstva, další desítky lidí do ulice Nad Štolou stále přicházejí. Někteří si přinesli transparenty požadující konec policejního násilí nebo s hesly "Fašisti z vlády". Kromě mladých lidí je mezi shromážděnými množství jejich rodičů.

Lidé kolem 16. hodiny zcela zaplnili prostor před budovou ministerstva. Podle odhadů přišly na shromáždění dva až tři tisíce odpůrců policejního postupu, další stále přicházejí. Ulice Nad Štolou, kde vnitro sídlí, je uzavřena a policisté odkláněli dopravu.

Po 18. hodině demonstrace oficiálně skončila, část lidí se přesunula na Letenskou pláň, kde začala neoficiální technoparty. Na její průběh dohlížejí policisté, kteří jsou shromážděni na stadionu pražské Sparty na Letné.

U mikrofonu se střídali řečníci, kteří viní z odpovědnosti za podle nich zbytečný a brutální zákrok premiéra Jiřího Paroubka a ministra vnitra Františka Bublana. Vyjadřují obavy nad tím, kam až represivní složky státu příště zajdou. Žádají záruky, aby se něco podobného už neopakovalo, vyšetření zásahu a potrestání viníků.

http://1.im.cz/n/photo//05/41/13cwuqb-topsirka.jpg
http://www.novinky.cz/domaci/61964-lide-znovu-protestuji-proti-policejni-akci-na-czechteku.html

63949

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

59

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 127 čtenářů částkou 20 765 korun, což je 59 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 4

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 1

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 3

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
24,63 Kč
Euro
27,12 Kč
Libra
30,18 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
25,43 Kč
100 japonských jenů
22,85 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
6,13 Kč
100 maď. forintů
7,78 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,74 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 228,70 Kč
1 unce stříbra
426,33 Kč
Bitcoin
225 711,15 Kč

Poslední aktualizace: 28.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?