Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2191 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, // / >< nemax, Beze jména, Chrastej, Ka, Karel z Čech, registrovaný Karel z Če.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

02.02.2007 16:07

Redakce publicistiky televize NOVA

RE: Připomínka

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>kdo ma nejlepsi jablko, kam to dovedli zide nakonec zrovna vy
>vite (jak si vsimam z diskuzi) velmi velmi dobre

Vy mě snad máte za nějakého protižidovského rasistu?
Právě opak je pravdou. S normálními židy jako takovými nemám naprosto žádný problém. Naopak inteligentní, chytré a šikovné lidi uznávám.

Co neuznávám, je sionistický rasizmus, židovské mafiánství, vyvyšování některého národa nad ostatní, genocidu palestinců v jejich domovech přivandrovalými sionisty. Neuznávám vyzdvihování utrpení jisté skupiny lidí (jedné desetiny v obětí 2. sv. války) a vydělávání na tomto utrpení. Myslíte si snad, že zbytečná smrt Žida je větší tragédie než stejně zbytečná smrt Rusa, Francouze či Němce? Z jakého důvodu by tomu tak mělo být?

Mohu vám doporučit stránky židovských autorů
http://www.tiferet.cz/alef/cechy4.htm
http://www.tiferet.cz/alef/historie.htm
Jsou sice psané z pohledu Židů, ale jsou čtivé a mnohé napoví i člověku, který není Žid.

127602

31.01.2007 22:34

Redakce publicistiky televize NOVA

RE: Připomínka

Karel z Čech 212.?.?.?

Ono se to hezky píše u zeleného stolu, když člověk nenese žádnou odpovědnost. V praxi je však situace reportéra značně komplikovaná. Měl jsem možnost hovořit několikrát s Klímou a tu jejich práci bych nebral za žádné peníze. Natočit takovou reportáž není jednoduché. Účastníci sporu to vidí každý ze svého pohledu a navíc mnohdy nemluví zcela pravdu a některé důležité okolnosti před reportérem zatají. Proto některé natočené reportáže vyjdou naprázdno, nedají se vysílat. Přesto reportér je tlačen časem a něco do vysílání dodat musí. Přitom musí mít případ dokladovaný natolik dobře, aby ustál případnou žalobu osob, které se cítí reportáží poškozeni.

Je již 16 let od pádu komunistického režimu. Vyčítat novinářům, že za komunistů psali a mluvili jinak, publikovali jiná témata, je přinejmenším pošetilé. Publikovali to, co publikovat mohli. Co jim režim dovolil. Měli své povolání a dělali svojí práci v rámci daných možností. 15 milionů lidí v té době budovalo socialismus v ČSSR. Každý dělal něco, co režim potřeboval. I ti disidenti v kotelnách topili, aby lidé měli v bytech teplo a neremcali proti režimu.

Jiná věc je, dělal-li někdo něco navíc, co bezpodmínečně pro svojí obživu dělat nemusel. Nevím jak je to se svazkem na Johna. Z pouhé skutečnosti, že svazek není se nedá usuzovat, že být musel a ztratil se. Svazek o spolupráci s StB nebyl ani se neztratil na dalších skoro 15 milionů lidí. Vycházet z toho, že jedna paní možná povídala, je dost nefér.

Rovněž vytýkat Motlovi, že se zajímá o židy, pokud on sám je žid, je nesmyslné. Je přece zcela normální, že zahrádkář se bude více zajímat o zahrádkáře, hasič o hasiče, katolík o katolíky, politik o politiky, němec o němce a žid o židy.

127503

15.01.2007 22:48

Scéna je připravena

RE: novinari si sami pripravili scenu

Karel z Čech 212.?.?.?

>Takze jste si jisti, ze USA konci a Bush tez. Kdyby jste to zde
>videli, jak ta ekonomie buji. Uplne neuveritelne. Vse jen kvete.

>Vas Texaskycizek

No sakra, ta bují. V r. 2001 dolar za 38 Kč, dnes za 20 Kč. To musí být přímo rakovinové bujení, když se tak rychle propadá. A všichni v bušistánu si to pochvalují a nemohou se dočkat, až krachne trh s nemovitostmi. Pak všichni budou kupovat za babku a ještě víc zbohatnou. Konečně vždyť tam mají Armádu spásy a ta amerikány spasí, když je nespasil bushevik.

125736

15.01.2007 11:59

Scéna je připravena

Bushevik nemá co ztratit

Karel z Čech 212.?.?.?

On ví, že skončil, přinejhorším doklepe volební období. Proto jistě rád udělá něco pro své kamarády z olejářské lobby. Pokud by nezačal válku s Íránem, tak je americká ekonomika a dolar v háji. Válkou může dosavadní stav USA jako 1. velmoci prodloužit. Navíc bez války odejde jako pitomec, který USA zavlekl do neřešitelných problémů. Bude-li válka, tak odejde v jejím průběhu a zůstane pro americké ovce hrdinou.

Protože mu Írán jinou záminku k zahájení války než pokračování v budování jaderné energetiky neposkytne, musí si poradit sám. Riceová jedná v Izraeli o dalších provokacích proti Íránu. Když tyto snahy selžou, nezbyde, než aby válku zahájil Izrael. Izraeli to problémy dělat nebude. Ten na světové mínění kašle. Má svůj holocaust a tedy je oprávněn dělat cokoliv uzná za vhodné. Jsou to přece židovským bohem vyvolení nadlidé.

125670

13.01.2007 17:13

Sešli se v Teheránu

RE: Zide

Karel z Čech 212.?.?.?

V 2. sv. válce zemřelo cca 60 milionů lidí. Údajně 6 milionů bylo židů. Nechápu, proč by mě měla smrt židů dojímat víc, než smrt Rusů, kterých ve stejné době zemřelo cca 25 milionů. Nebo smrt Poláků, Francouzů či Čechů? Je snad žid něco víc, že bych ho měl víc litovat?
Naopak si myslím, že židé šli na smrt jako hloupé poslušné ovce. Alespoň většina z nich. Kdežto velká část mrtvých z jiných národů proti fašistům aktivně bojovala. Takoví lidé si úctu a vděk za to, že pomohli zbavit Evropu fašismu zaslouží. Nechápu, za co bychom měli být vděčni ovcím? Za to, že Hitlera v jeho válce finančně podporovali? To bychom museli být skuteční blbci.
Chápu, že ne všichni židé ziskuchtivě finacovali Hitlerovu válku. Některým nic jiného nezbylo, než odevzdat svůj majetek a jít do transportu, do kterého je židovská obec vybrala.
Neznám kritéria, podle kterých někteří židé do transportů šli a jiní nešli. Dnes už je to jedno. Ti, co je vybírali, už v naprosté většině stejně nežijí.
Co bylo, bylo. Dnes je dnes a současnost a blízká budoucnost je pro mě důležitější, než minulost. Dnes vidím, že židé v Izraeli holocaustují palestince, bezdůvodně zabíjejí libanonce a chtěli by jít zabíjet do Íránu. Jistěže ne všichni židé mají takové záměry. Vraždění podněcují sionisté. Ostatní izraelci se k nim ze strachu přidávají a podporují válečníky a okupanty. Jen velmi malá část židů se staví proti. Jen této malé části židů si mohu vážit. Jen těch, co šli do Teheránu podpořit konferenci o holocaustu.
Minulost nezměníme. Pomoci změnit můžeme pouze současnost a budoucnost. V zájmu budoucnosti lidstva je třeba řádění sionistů jednoznačně odsoudit.

125543

13.01.2007 16:08

Předpověď teroristického útoku

předpovědi

Karel z Čech 212.?.?.?

Docela se divím, že ještě nikodo nenapadlo vysílat předpovědi teroristických útoků stejně jako předpověď počasí v televizi a v rádiu. To by mělo širší dosah, než jen zasílání zájemcům na mobil.
Lidé by věděli, že jednak mají mít strach a jednak, že se někdo o jejich bezpečnost stará.
Katastrofické předpopvědi jsou dnes v módě a být každodenně taková předpověď na první stránce novin, tak by to táhlo kšeft.

Lidé by přestali mít zbytečné hloupé starosti http://www.estat.cz/index.php?p=302
a začali by si víc vážit těžké práce našich politiků.

Předpovídat tsunami je obtížné a nevděčné. Nebezpečí teroristických útoků by se jistě předpovídalo snáz. Každý by pochopil, že konkrétnější informace vzhledem k potřebě utajení nelze poskytovat. To jen ta Pražská židovská obec se hloupě a naivně dožadovala nějakých bližších informací o tom, že v Praze skutečně teroristické nebezpečí hrozilo, když po jmenování první Topolánkovi vlády vyrazili do ulic ozbrojenci a týden hlídali odkud přiletí raketa. Nepřiletěla, protože z těžkooděnců dostala strach.
Nebýt tak rázného zákroku našich politiků, pokračovala by jen okurková sezóna. Takhle se turisté nahrnuli do Prahy a obchod zkvétal. A dokonce ani lidé moc na policii nenadávali, protože nebuzerovala jako při Kryštofech. Jen z toho měli legraci. Jistě to nestálo ani tolik, co novoroční ohňostroj, který trval jen pár minut.
Teď Saša Vondra musel vyklidit židli a taková sranda už jistě hned tak nebude. Bez něj ani ta raketoprotiraketová základna není jistá.

125533

23.12.2006 10:55

Naivní Američané! Celý svět se vám směje!

Bohužel, je to smutné, ale je to tak.

Karel z Čech 212.?.?.?

Nadměrná spotřeba hamburgerů odnaučuje lidi myslet. Omíláme to tu již léta. V osobní styku mohou být američané milí a přívětiví, ale jsou důvěřiví, až to bolí, že až jsou hloupí. - Co se týká politiky. V obchodě také často naletí, ale přece jen si občas dávají větší pozor.
Prostě jsou vycvičeni, aby byli podajným objektem manipulace mocných. Kdo je tím mocným v bušistánu a kdo bušistánce ohlupuje také dobře víme. Stačí si přečíst jejich příručky Jak zbohatnout, Jak být úspěšný a pod. V bušistánu to funguje, ale v Evropě nikoliv. O tom se přesvědčily na vlastní kůži v Evropě již tisíce lidí, co uvěřily různým multilévům. Kdo v bušistánu vlastní sdělovací prostředky se tu již také mnohokrát probíralo.

Těžko předpokládat, že se změní jen tak, z ničeho nic. Nouze naučila Dalibora housti, říká staré české přísloví. Snad tedy nouze naučí bušistánce realisticky myslet. Pokud ne, tak jsou jako druh odsouzeni k vymření. Tedy ti, co se za američany považují, nikoliv hispánci a orientálci, co se do USA stěhují. Prostě jistý silně perspektivní stát si v bušistánu, možná zatím dost nezáměrně, vytváří své předpolí. Vliv USraele na myšlení bušistánců vytváření tohoto předpolí značně usnadňuje. Pouze bohatá ekonomika a silná armáda nejsou dostatečnou zárukou úspěchu.

Brzy bude veselo a jistě i dost horko. I ta letošní zima tomu svým průběhem nasvědčuje, nejen Nostradamus.
Že se z toho nebudeme příliž radovat ani v Evropě, je nasnadě. Avšak komu není rady, tomu není pomoci. Kdo chce kam, pomocme mu tam. Snad se pak z bušistánu opět stane Amerika.

123921

22.12.2006 23:12

Harfa ve sněhu

Novoroční přání

Karel z Čech 212.?.?.?

Přišlo mi letos krásné novoroční přání. Posílám je s přáním všeho nejlepšího a nejkrásnějšího i všem Zvědavcům :


Kéž se zrodem Nového roku slyšíme snáz
tichounké volání toho lepšího v nás

je čas..........

123888

22.12.2006 15:27

Jsme pro okamžitý odchod všech amerických vojáků z Iráku

RE: Sunni a Shiia

Karel z Čech 212.?.?.?

>kdyz se amici nejak zbavi tzv.idiota z Texasu, ze se situace
>zlepsi, tak to se panove seredne mylite.

>
>Prozatím postačí, když se Zvědavec zbaví texaského
>čížka. [chechtot]

Velmi se divím, že 70ka vůbec takový příspěvek napsal. Jako kdyby byl proti bušistánskému křižáckému tažení za uchvácením irácké ropy. Navíc dokonce uznává pozitivní úlohu Saddama v regionu. Pravdu má v tom, a to už jsem tady kdysi napsal, že starý Bush velmi dobře věděl, kdy má armádu zastavit a odvolat. Idiotský junior tím, že na otce nedal, si nabil čumák. A stálo to mnoho životů nevinných lidí, civilistů.
Od válečnického pitomce však rozhodně nelze čekat, že co rozbil, také spraví. V tom se musí angažovat nezkompromitovaný člověk.
Řešení je pak pouze takové, jak navrhuje v prvním příspěvku Nápověda. Buď prostřednictvím OSN nebo konference vlivných států - velmocí za účasti Íránu a Sýrie, příp. dalších států regionu. Kdyby bušistán do urovnání situace investoval tolik, kolik investuje do vedení války, daly by se poměry v oblasti urovnat poměrně brzy, během několika let.
Že na tom bušistán bude tratit? Jeho problém, neměl začínat válku. Teď ať platí reparace.
V každém případě, čím víc bude bušistán podojen, tím pro celý svět líp.
Bušistánské televize už vysílají, jak si tam lidé mají dělat potřebné práce sami, aby ušetřili. Z kšeftování a finančních machinací se bušistánci musí opět přeorientovat na pracování, aby se uživili. Nebudou to mít snadné, ale televizní kurzy jim v tom pomohou.

123850

19.12.2006 18:00

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl III.

RE: pokracovani III

Karel z Čech 212.?.?.?

Židovská autonomní oblast, rusky Еврейская автономная область (Jevrejskaja avtonomnaja oblasť), je jedinou autonomní oblastí v Ruské federaci. Nachází se na Dálném východě u hranice s Čínou a spadá do Dálnovýchodního federálního okruhu. Má rozlohu 36 000 km², a žije v ní 190 000 obyvatel. Jejím hlavním městem je Birobidžan.
V roce 1928 vznikl Židovský národní okruh. Byl to výsledek Leninovy politiky, kdy měl mít každý národ na území SSSR svojí vlastní autonomní socialistickou jednotku. Protože v Sovětském Svazu žili také Židé, kteří byli hluboce věřící, bylo rozhodnuto že se vytvoří něco jako Sovětský Sión, místo kde bude vybudován socialistický židovský svět. Náboženské cítění měla nahradit proletářská literatura a víra v komunismus. Za jazyk nové autonomní republiky byl zvojen Jidiš, hebrejština byla zavržena z náboženských důvodů.
Židovský národní okruh se měl stát za Stalinovy vlády protikladem k nově vytvářenému židovskému státu v Palestině. Propaganda ukazovala okolí Birobidžanu jako nový ráj. Bylo to tak účinné, že oblast byla osídlena nejen židy ze Sovětského Svazu, ale dokonce i některými ze zahraničí.
Po pádu Sovětského svazu v roce 1991 velká část Židů emigrovala do Německa a do Izraele. Přesto však zde znovu existuji školy vyučující v jidiš, rádio vysílající v tomto jazyce a Birobidžanská hvězda opět vychází. Někteří arabští pozorovatelé poukazují na oblast jako na alternativu k Izraeli a jako jednoduché řešení vleklého blízkovýchodního konfliktu.

123695

19.12.2006 14:07

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl III.

RE: pokracovani III

Karel z Čech 212.?.?.?

Vždyť Stalin židům zřídil na Sibiři celou Židovskou republiku. Ta existovala do konce Sovětského svazu. Zda je stále, nemám tušení.
Proč se židé cpou někam, kde je nechtějí a nejdou tam, kde budou mezi svými? Vždyť na Sibiři by měli pohodlný a klidný život. Oni však raději odcházejí do Izraele, mezi palestinské mudžahediny. Jediné vysvětlení je, že do Židovské republiky holokaustová pumpa nepumpuje dolary (EURa a jinou měnu). Tam nemají koho odírat, musejí sami pracovat, což odporuje židovské tradici.

123683

30.11.2006 10:58

USA jsou unášeny vlnou zbrojní bonanzy

Když jde o zisk, tak morálka musí stranou

Karel z Čech 212.?.?.?

Autor článku považuje vývoz nejmodernějších amerických zbraní za plýtvání. Tak to může vidět jen obyčejný američan. Ovšem z pohledu zbojařské firmy je to nesmysl. Čím modernější zbraně se vyvezou, tím více musí dát americká vláda na vývoj nových zbraní, aby americká armáda zůstala na špičce a pak ty nejnovější zbraně musí koupit. Tedy užitek z takových vývozů je mnohostranný. Zaplatí to jak dovážející státy, tak americký daňový poplatník. Staré zbraně koupí jen chudé státy a málo za ně zaplatí. Tak se dělá moderní byznis.
Moralisté do byznisu nemají co mluvit. Ti to musí jen platit. Zisk je podstatou a modlou kapitalismu. Lidé, jejich životy a jejich práce, jsou tu jen jako bezprávný objekt, který zisk pro zbojaře vytváří.

Předevčírem šel v televizi film o dětech - bezdomovcích. V Nejbohatším a nejdemokratičtějším státě světa je dětí bez domova, odkázaných na dobročinnost charitativních organizací 12 milionů.Dvojnásob početná Evropa se bude muset ještě hodně snažit, aby takových výdobytků amerického bohatství dosáhla.

Jsme již však na té správné cestě.
Vložený obrázek.

122536

28.11.2006 16:22

Mahmúd Ahmadínedžád v OSN 21. září 2006:

Pravdivý kultivovaný projev, který má hlavu a patu

Karel z Čech 212.?.?.?

samozřejmě se pravda sionistům a bušomilům nelíbí. Ale to je jejich problém. Siopropaganda ho může zamlčet, internet je však svobodný (aspoň zatím) a slova íránského prezidenta se dostanou k lidem. Sionisté nikdy nebudou ovládat celý svět. Asijské národy se jimi nedají obalamutit a zotročit, jako severní Amerika a část Evropy. V tom je naděje lidstva. Lidé jako je Mahmúd Ahmadinedžád mohou změnit současný svět v lepší, lidštější. Jeho slova o míru a rovnoprávnosti národů jsou jistě pro většinu lidí přitažlivější, než bushevikovy preventivní války k obsazení surovinových zdrojů a vyhrožování bombardováním a použitím ZHN proti národům, které se nehodlají bušistánské zvůli podrobit.

Ze slov Ahmadínedžáda je na první pohled patrné, že je to projev kultivovaného člověka z nádoda s tisíciletou historií.
Bushevikův projev je řečí namyšleného zbohatlíka přesvědčeného, že celý svět je jeho, že celý svět si může koupit nebo vojensky podrobit. Amerika - kýžená zem svobody pro sionisty. Byla však také zemí svobody pro černé otroky? Ještě před 40 lety museli černoši v USA bojovat za to, aby mohli jet s bílým nadčlověkem v jednom autobuse, aby černé děti mohli chodit s bílými do stejné školy, aby černí občané mohli jít ke "svobodným volbám". Jak dlouho ta "svoboda a demokracie" v USA vydržely? Pro domácí lidi tak 30 let, než začalo intenzívní šmírování a zavírání lidí s nepohodlnými názory. Ovšem svobodu a demokracii jiným národům nepřáli američané ve své historii ještě nikdy. Občané Ameriky možná, ale americká siovláda rozhodně nikdy. Trvale ve světě vede lokální války podporující proamerické diktátory proti demokraticky smýšlejícím lidem. Americká pseudodemokracie je hanbou 21. století. Nic jiného než zánik si takový stát nezaslouží.

122438

16.11.2006 15:10

Bushova černobylská ekonomika a těžké časy před námi

RE: Vim, ze par lidi tady sleduje burzu a nektere komodity na trhu.

Karel z Čech 212.?.?.?

Otázka o budoucnosti lidstva je trvale aktuální a stále se na tomto problému pracuje. Oliver Curry, profesor na prestižní London School of Economics, pracoval na teorii dalšího vývoje lidstva, a nyní zveřejnil výsledky. Za předpokladu, že se lidstvo nevybije ve válkách, se během následujících staletí lidstvo rozdělí na dva odlišné druhy. Jedním druhem budou tlustí, líní, hloupí a k nemocem náchylní hamburgeržrouti, neschopní bez cizí pomoci přežít, vegetující na způsob domestikovaných zvířat a druhý druh geneticky kvalitní, inteligentní a relativně zdravý člověk, dožívající se věku 120 let, fyzicky vypracovaný, s hlubším hlasem a s větším penisem. Barva kůže těchto lidí bude kávová.
Vrchol této nové civilizace má nastat kolem r. 3000. Pochopitelně tak, jak lidstvu budou ubývat energetické a jiné zdroje, bude třeba méněcenné hamburgeržrouty početně omezovat. Budou zavřeni v klecích v ZOO, kde se budou bavit sledováním programu televize FOX News.

121506

15.11.2006 13:49

Tragédie, fraška, a to nejhorší teprve přijde

RE: Natažené koleje

Karel z Čech 212.?.?.?

Rumsfeld se vyhne Německu. Kvůli žalobě

Americká organizace podala na Rumsfelda žalobu v Německu

Nebude sám. Kromě exministra Rumsfelda je žaloba namířena také proti pěti právním poradcům administrativy prezidenta George Bushe. Mezi nimi je i současný ministr spravedlnosti USA Alberto Gonzales, žalovaný za své předchozí působení v roli poradce Bílého domu.
A jistě brzy přijdou na řadu i další ex-experti včele s bušíkem.

121444

19.10.2006 20:01

Tak tady už končí sranda

RE: odpovednost obcana

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Gejdoši, musíte uznat, že 68, tj. "68. profesor" (který mě v diskuzi před časem odepsal, že on není žádný Čech) je skutečně třída. Plnohodnotně Bělinu-Mikina-kemu tady nahradí. Tak vlastně žádná ztráta Zvědavci vyloučením kemy nevzniká. Naopak pan profesor nás tady bude školit kvalifikovaněji, než cestář Mikin.

119571

19.10.2006 18:56

Tak tady už končí sranda

RE: Kruty cenzor Kulisek Jan .. chi chi chi

Karel z Čech 212.?.?.?

Nevím Prdelko, zda je to dobrá rada. Jak se do lesa volá, tak by se z lesa mělo ozývat. Když si člověk nechá srát na hlavu, tak někdo to může považovat za moudrost, jiný za zbabělost. Křivák to rozhodně za moudrost považovat nebude.

Lojzodušan Brodánek na moji výše uvedenou poznámku reagoval:

Re: Tady končí sranda - shrnutí
Autor: brodanek 10/17/2006 1:57pm
Karlicek z Cech pise :
Také jsem po přečtení této diskuze k seržantovi nahlédl a zvažuji, zda sem nemám přilepit třeba Řehořkovu fotografii, co mi jednou poslal. To si ještě říkal Dušan Hromádka. Asi by se z toho zvencnul.
-------------------------------
Vyklubava se dalsi hajzl Sodek.
Tak me reknete. Kdyz oni, Stworovci nemaji zadne moralni zasady, proc by jsme je meli mit my ????

Bonzovani ???? O ne, jen chraneni si svoji identity. Tak Karlicku posli, Toronska policie bude mit aspon vice duvodu k tomu aby moji identitu vice ochranila. O protekci me osoby pres postu a osobne se potom financne podelite s Vladickem.

Tak uz toho vyhrozovani mam dost vazeny pane Vladimire Stworo.


Tak se na něj podívejte, jak se nám směje :

Vložený obrázek

Když jsme si spolu vyměnili několik e-mailů, tak to ještě nebyl MVDr. Řehořek, ale Dušan Hromádka. Až po půl roce jsem se dozvěděl, že údajný Hromádka-Joe Smith by měl být pověstný Řehořek-Brodánek. A také jistě je.

119570

18.10.2006 15:46

Jak Hizballáh porazil Izrael

RE: Nikoliv úplně MM

212.?.?.?

Bušík překročí Rubikon a zničí velkou říši.

Tu svojí, říši zla - USA.

Komu není rady, tomu není pomoci. Tak když to musí být, tak ať si kalich hořkosti bušistánci vypijí až do dna.
Bohužel ani Evropa není připravená. Cena 200 USD za barel ropy se citelně dotkne všech vyspělých státu, které nemají ropu vlastní. Už abychom si opakovali ruštinu.

119485

17.10.2006 15:48

Letečtí cestující „by mohli být značkováni“

RE: Nevidel bych to tak cerne

Karel z Čech 212.?.?.?

>Jsou lepsi veci [smích] Vyjit si ven do
>prirody, poslouchat ptaky a nic neresit. Zni to blbe tahle
>myslenka ale juknete na tyhle stranky treba vam zvednou naladu
> www.ekozahrady.com
> www.anastasia.cz

Je to samozřejmě určitá forma duševní hygieny, ale nejen to. Ona ta apokalypsa přijít musí. Naším životním stylem ji na sebe přivoláváme. Možná to nepřežijeme, ale co kdyby náhodou? Štěstí přeje připraveným.
A proč také ten NWO způsobem života ještě podporovat? Žít na dluh, nakupovat v supermarketech, organizovaně se bavit, bažit stále po nových věcech, po penězích. Čím míň toho člověk potřebuje, tím je svobodnější, nezávislejší.

119426

17.10.2006 15:11

Tak tady už končí sranda

RE: Kruty cenzor Kulisek Jan .. chi chi chi

Karel z Čech 212.?.?.?

>Takze, uz jsem vyloucen i z Kuliskova Webu, asi si podrezu zily.
Pane Lve, nic si z toho nedělejte, cenzor leho Kulíšek se musí nějak realizovat. Když nyní nemůže střílet lidi v Iráku, tak je odstřeluje aspoň na svém webu. Kdo nejde s ním, jde proti němu. Své nepřátele musí ničit, aspoň virtuálně, když nemůže fyzicky.
Ten propagandista americké "svobody" ze svého "cenzurovaného hlupáka" už vyloučil víc lidí. A ještě víc jich žoldákovi kamarádi z webu vyhnali.

>lepsi nechat - vykadit se na Kuliskuv Web. Za chvili, ten ozralec
>Rehorek, si bude s lehem, mikinem, Americanem ( Vcelickou )Ben
>Kňourém, psat sami pro sebe - kadim na ne !
Vždyť také číst ty kydy "vděčných" omezenců je jen ztráta času. Tak jen ať si tam diskutují sami mezi sebou. Co diskutují? - je to knajpa v. cenové skupiny a není to diskuze, ale jen nadávání a urážení čtenářů, kteří nejsou členy jejich klubu bušomilů. Americká včelička Seremedka se sice k bušíkovi nehlásí, ale svým omezeným obzorem je na úrovni senilních páprdů Řehořka a Kadlíka benhura.
Také jsem po přečtení této diskuze k seržantovi nahlédl a zvažuji, zda sem nemám přilepit třeba Řehořkovu fotografii, co mi jednou poslal. To si ještě říkal Dušan Hromádka. Asi by se z toho zvencnul. [chechtot]

119425

29.08.2006 10:40

Pokus o protest

RE: policajti a skini etc

Karel z Čech 212.?.?.?

>Má si snad kurva
>koupit paruku aby mohl na ulici nebo demonstraci??? Mne honili za
>komančů kvuli dlouhým vlasům. Ho honí za "demokracie" neb je
>nemá.

Také se to dá řešit jarmulkou. Třeba by ho pak policajti ani nešikanovali. Nebo by mu jako židu odrodilci natloukli o to víc. Je to dnes riziko, když má někdo pleš.

115356

28.08.2006 21:47

Pokus o protest

RE: Projev, který nesměl nikdo slyšet

Karel z Čech 212.?.?.?

>ja jsem nepritel sionistu, zid uz dnes
>vlastne ani neexistuje, co dnes tvori obyvatele izraele, je v
>sionismus verici socialne slaba vychodoevropska a ruska
>eventualne asijska chatra a par nabozenstvi zneuzivajicich magoru
>s obchodnimi zajmy, pak se samozrejme z jakesi nutnosti pokracuje
>v jakychsi tradicich, ale opet je to dobre maximalne na omluvu
>zverstev a turisticky ruch

Vy nemáte žádnou úctu před vyvolenou rasou.
Zakladatel tzv. duchovního sionismu Ašer Ginsberg zvaný Achad Haam ve své knize „Na rozcestí“ napsal: „Všichni Židi jako prostou samozřejmost věděli, že na stvořitelském žebříčku jsou následující stupně: nerosty, rostliny, zvířata, lidi a nejvýš Židé“.

Tedy žádná chátra, ale nejvyšší nadlidé. Proto je policie musí chránit před lidmi.

115310

23.08.2006 13:33

Jak (ne)vyrobit bombu

RE: Tak nevim...

Karel z Čech 212.?.?.?

Některým lidem stačí i jen novinové titulky, aby si vytvořili ten správný odůvodněný názor.

114783

22.08.2006 19:11

Kam se poděl čtyřmiliontý návštěvník?

RE: Pan Stwora nemluvi pravdu

Karel z Čech 212.?.?.?

Českému státu a české ambasadě je skutečně jedno, kdo z Čechů a z českých občanů ve kterém státě žije.
To jen židovský stát provádí celosvětové sčítání židů, aby měl přehled, ve kterých státech má a jak silné zastoupení svých soukmenovců.
V Tel Avivu potřebují vědět, jaké páky mají na které vlády.

114673

17.08.2006 19:13

Horké léto

A těch ztracených kufrů není nijak mnoho

Karel z Čech 212.?.?.?

Zatím jde jen o pouhé tisíce nasraných lidí.
http://lidovky.zpravy.cz/v-britanii-se-ztratily-tisice-kufru-dbt-/ln_zahranici.asp?c=A060816_145017_ln_zahranici_jel

114230

15.08.2006 14:07

Příměří začne v šest hodin ráno...

RE: ?:-)))

Karel z Čech 212.?.?.?

>Eh,nějak se nám to rozjíždí...
>
>Seznam.cz
>22:21 - V íránské metropoli Teheránu začala výstava
>karikatur holokaustu. Ta má být podle organizátorů odvetou za
>karikatury proroka Mohameda, které byly zveřejněny v
>evropském tisku na začátku roku.

>
>22:20 - Americký prezident George Bush obvinil šíitské
>militantní hnutí Hizballáh a Írán se Sýrií z odpovědnosti
>za válečný konflikt v Libanonu i z "utrpení" libanonského
>lidu.

>
>Pod Mideast kotlíkem se řádně přitápí a
>přitápí.Obávám se však,že ještě jedno větší
>polínko-iránský jaderný program-a kotlík exploduje [pláč] No
>snad to nebude tak horké,ale při nejlepší snaze nevidím nic
>co by tomu zabránilo...

>
>Možná USA a Izrael počítal,že Irán vtáhnou do "hry" už
>teď,že jim dá záminku pro útok.Jenže to nevyšlo,a tak bude
>muset přijít na řadu další záminka.Co to bude

> [zmaten] [zmaten] [zmaten]

Britské listy o tom dnes píší v článku
Olmert pravděpodobně za Bushe zahájil válku proti Íránu
http://www.blisty.cz/2006/8/15/art29841.html
Navazuje to i na informaci, že Američané prý kvůli Teheránu pomohli Izraeli s plánováním války v Libanonu
jak jsem psal v příspěvku http://www.zvedavec.org/nazory_1707.htm#ptr113870

113947

14.08.2006 20:14

Příměří začne v šest hodin ráno...

RE: ?:-)))

Karel z Čech 212.?.?.?

>Jen,mě štve,to co vidím,skoro všichni se trefují do
>Izraele,přitom Izrael se jen od svého vzniku brání

Chudáci Izraelci se jen brání a proto
Američané prý kvůli Teheránu pomohli Izraeli s plánováním

Spojené státy pomohly Izraeli v jeho tažení proti Hizballáhu nejen urgentními dodávkami munice, ale už i při samotném plánování. Důvodem prý byla snaha připravit si půdu pro eventuální vojenský úder proti íránským nukleárním zařízením, neboť panuje obava, že Teherán by mohl odvetu vést právě prostřednictvím Hizballáhu vůči židovskému státu.
http://pravo.novinky.cz/p188a09a.php

113870

11.08.2006 14:00

Ortodoxní židé žádají ukončení sionistických zvěrstev na Blízkém východě

Ve vedení židovského státu to začíná vřít

Karel z Čech 212.?.?.?

Nejen ortodoxní židé chtějí okamžité ukončení zahraničního válečného tažení židovského státu:
Před budovou izraelského ministerstva obrany v izraelském Tel Avivu se dnes konala první protiválečná manifestace. Několik set lidí se tu sešlo z podnětu opoziční strany Merec a Hnutí za okamžitý mír, které doposud ofenzivu Izraele v Libanonu podporovaly jako legitimně obrannou operaci po únosu dvou izraelských vojáků šíitským hnutím Hizballáh.

Mluvčí Hnutí za okamžitý mír zároveň vyzval vládu premiéra Ehuda Olmerta, aby podpořila návrh libanonského premiéra Fuáda Siniury na rozmístění 15.000 libanonských vojáků v jižní části země. "Vláda by na tuto nabídku měla reagovat kladně," prohlásil mluvčí Jariv Oppenheimer.

http://www.ceskenoviny.cz/svet/index_view.php?id=203683

Ve vedení židovského státu to začíná vřít http://www.novinky.cz/zahranicni/ve-vedeni-zidovskeho-statu-to-zacina-vrit_92808_0n51t.html
"Kdyby všichni hlasovali tak, jak na zasedání bezpečnostního kabinetu vystupovali, většina by plán rozšíření operací odmítla," řekl po jednání listu Ha´arec jeden z přítomných ministrů. Izraelští politici se zatím mohou spolehnout na to, že válku proti Hizballáhu podporuje drtivá většina veřejnosti, tedy nikoli jen nacionalisté a pravice, ale i "mírový" tábor levicový.

Dotyčný ministr rozpor mezi názory členů vedení a jejich hlasováním vysvětlil právě tím, že pokud by nejednota politiků a generálů vyplavala na povrch, zhroutila by se i celospolečenská podpora.

113506

04.08.2006 11:06

Ortodoxní židé žádají ukončení sionistických zvěrstev na Blízkém východě

RE: Na této diskusi je roztomilé,

Karel z Čech 212.?.?.?

>>jednoduche vysvetleni, pane J.H.
>Jistě, všechno se dá vysvětlit. Mně pobavilo hlavně to, že
>v okamžiku, když se objeví někdo, kdo chce mír, začnou ho
>všichni, bez ohledu na to, že se před tím hádali, malovat s
>rohy a kopytem.

>J. H.


Ještě byste mohl vysvětlit, kdo mají být ti "místní židobijci".
Kema a Arkan jsou přece židomilové z Nezvědavce.

Samozřejmě že nejen ve světě, ale i v samotném Izraeli jsou slušní a rozumní židé, co chtějí ukončení křižáckého tažení sionistů v Libanonu. Doporučuji nahlédnout třeba na http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod/clanek.phtml?id=207963

Ono není všechno takové růžové, jak se nám snaží líčit sionistická propaganda.
Když útočí Hizballáh, není na spánek čas
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod/clanek.phtml?id=209626

112641

04.08.2006 10:04

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: MF

Karel z Čech 212.?.?.?

>To jo[smích]. Lepší snad už je jenom ta o holokaustu [velký smích]

Také jim za ni celý svět hází do klobouku.
Tedy až na pár jedinců, kteří nerozumí umění a chtějí místo uměleckého díla pravdu. Ti ignoranti nechápou, co je umělecká licence.

112632

03.08.2006 20:39

Ekologická katastrofa v Libanonu

RE: Vůbec je podstatné, jak ta válka začala.

Karel z Čech 212.?.?.?

Uneseni nebyli pouze dva. Celkem 30 se jich společně v plné zbroji uneslo na výlet do Libanonu, a tam Hizballáh 8 z nich zabil, dva zajal a 20 jich pak uteklo nazpět do Izraele.

Vložený obrázek
http://www.bezcenzury.org/rs/article.php?id=166
http://www.whatreallyhappened.com/israeli_solders.html

Výlet byl izraelskou armádou důkladně naplánován s ročním předstihem.
http://www.bezcenzury.org/rs/article.php?id=169

112590

21.07.2006 13:56

Čeští nabobové

Přistihli do 2x

Karel z Čech 212.?.?.?

Reportéři MF Husáka sledovali 2 x a tak podle televize Husák přiznal, že 2x maximální rychlost překročil. Je si vědom, že nikdo ho potrestat nemůže a tak zákony pro něj neplatí. Nemá důvod je respektovat. Ovšem na chudý lid přísnost být musí. Aby nezvlčil a nechoval se tak, jako ti nahoře - u moci.

Trochu je to dáno i tím, že ČR je malá, každý se s každým zná anebo zná někoho, kdo se zná s tím důležitým a jeden nikdy neví, kdy bude koho potřebovat. Tudíž není to pouze o penězích, ale také o příbuznosti a známostech a samozřejmě o loyalitě státních úředníků.

Jinak v souvislosti s Mňačkem bych připomenul i Škutinova Presidentova vězně, kde jsou jeho zkušenosti s presidentem Novotným. Velmi zábavné čtení z r. 1968.

111133

20.07.2006 14:14

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Pravda neni na zadne strane

Karel z Čech 212.?.?.?

>Já vůbec nechci Izraelce jakkoliv idealizovat, myslím, že
>vznik jejich státu opravdu nebyl košér a nedivím se, že se
>Arabové cítí dotčení. Ale pokud se konečně někdy chtějí
>dobrat míru, tak to zkrátka nelze než akceptovat a přestat
>přemýšlet v dimenzích "zaženeme je do moře". Protože na to
>prostě nemají...

Člověče, buďte trochu optimista. Že na to nemají dnes, vůbec nic neznamená. Naše republika také 40 let neměla na to, aby se odpoutala od Moskvy. No a pak jednou přišel den a bylo to v cuku letu.

Proto neberte Arabům jejich naději a nechte je, ať si to vyhnání přivandrovalců občas nacvičují. Přijde den - a nemusí to trvat ani tak dlouho - nastane trochu jiná politická konstelace a izraelci sami naskáčou do Středozemního moře, jak rychle budou Palestinu opouštět.

Třeba dojde jen k takové prkotině, že padne dolar. Tím padne pochopitelně i každoroční tučná finanční pomoc USA Izraeli. Občanská válka v USA pak neumožní, aby bušistánská armáda vyrukovala na podporu Izraele. No když v takové situaci palestincům trochu pomohou sousedé, tak bude další židovský holocaust - 6 milionů utopených.

111034

19.07.2006 23:43

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Posledni veto USA

Karel z Čech 212.?.?.?

Zorbo opatrně. Odpor ano, ale ozbrojený? To je provokace!

Jako Češi dobře víme, že lepší nad jakoukoliv zbraň je rozum.

110960

19.07.2006 23:37

Syrští vládci posílají své spojence z Hizballáh do boje, zatímco Bejrút vyčkává

RE: poslóoochejte pane Smrdka,

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane, nebudete mi to asi věřit, ale kolik je zholohoaxovaných židů je mi zcela jedno, je mi to fuk. Lituji lidi, kteří zemřeli z důvodu, že proti německému a italskému fašismu bojovali. Židé však šli na porážku jako ovce. Spořádaně odjížděli do koncentráků, jak je židovské rady do teransportů vybírali. V koncentrácích je pak židovská kápa fyzicky postupně likvidovala. Tedy není žádný důvod je nějak zvlášť litovat. To ať si řeší židé sami mezi sebou a neotravují s tím jiné lidi. Sami si poslušně svůj osud organizovali. Bylo-li těch židovských ovcí 600 tisíc, šest nebo šedesát milionů, je bezvýznamné a navíc je to záležitost historie, starší, než jsme my. Byly to ovce trpně jdoucí na porážku. Proč projevovat nějakou soustrast či úctu hloupým ovcím? Lze se tím zabývat jen jako záležitostí, která by se neměla opakovat.

Chytřejší a bohatší židé včas emigrovali a nechali své chudší příbuzné bez lítosti jejich osudu. Nyní mají z holohoaxu dojnou krávu. Navíc dnes sami vraždí a vyhlazují palestince v jejich domovech. Opakuje se tedy genocida, podobná té před více něž 60 lety.

S tou starou genocidou již dnes nikdo nic neudělá. Té současné bychom však měli zabránit. Palestinci proti svým vrahům bojují. Zaslouží si proto náš respekt a naší pomoc ve svém spravedlivém boji.

110959

19.07.2006 22:10

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Velice mě těší většina antisemitských příspěvků

Karel z Čech 212.?.?.?

>protože Israel nedá na rozhořčení čecháčků-židobijců,
>a udělá pořádek v Libanonu. Čím víc si tito zaprdlí
>milovníci Rudého Práva a Hnědého Stürmera poprskají triko,
>tím blíž jsou infarktu.

Samozřejmě, že Izrael se řídí pouze radami českým židomilských emigrantů, kteří lezou do zadku každému bohatšímu a silnějšímu v důvěře, že jim z toho také něco málo kápne.

110956

19.07.2006 22:02

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Izraelští zločinci

Karel z Čech 212.?.?.?

Hizballáh také není zcela bezbranný. Jen své možnosti ještě nevyužil.
http://i3.cn.cz/1153149820_libanon_izrael_boje_foto_9631.gif

Raketa typu Kaťuša sovětského vzoru:
Hizballáh, který je začal používat při útocích na Izrael v letech 1992-1993, jich má asi 13.000. Raketa s ráží 107 milimetrů má dolet 11 kilometrů, s ráží 122 milimetrů asi 20 kilometrů.

Rakety typu Fadžr (Ranní motlitba) íránské výroby:
Hizballáh, který je přejmenoval na rakety Raad (Hrom), jich má podle Izraele asi 500. Raketa Fadžr-3 má dolet 45 kilometrů (zasáhne například třetí největší izraelské město Haifa), raketa Fadžr-5 dolétne do vzdálenosti asi 75 kilometrů.

Tyto rakety použil nyní Hizballáh poprvé při nedělním útoku na Haifu (osm mrtvých).


Střely typu Zelzal íránské výroby:
Podle zahraničních odborníků vyvinul v minulých letech Hizballáh tajně s Íránem balistické střely Zelzal. Tato střela může nést hlavici až 600 kilogramů těžkou, též s chemickými či biologickými látkami. Střela Zelzal-1 má údajně dolet 150 kilometrů, Zelzal-2 až 200 kilometrů, což je přes celý Izrael až k pásmu Gazy.


Protilodní střela typu C-802 íránské výroby:
Hizballáh tuto střelu - vyvinutou s pomocí čínské technologie a naváděnou pomocí radaru - použil při útoku na izraelskou válečnou loď u Bejrútu 14. července. Střela má dolet až 120 kilometrů.

Autor: ČTK

110955

22.06.2006 00:47

Distancuji se od hackování Nezvědavce

RE: Okénko

Karel z Čech 212.?.?.?

68. profesore, pan Bočan tě tady hodnotí, že na rozdíl od ostatních nezvědavců nejsi žádný blbec a ty to bereš za urážku a provokaci?

Ty snad chceš dokázat, že pan Bočan se v tobě zmýlil. Nechápu, že ti může vadit, že nejsi za vola. To snad je nějaká moderní americká specialita nevybočovat z řady, či co?

108665

16.06.2006 13:11

Britský admirál varuje

RE: Imigrace socialistickych volicu do EU

Karel z Čech 212.?.?.?

Zásadně s vámi nemohu souhlasit především ve dvou věcech. Jednak imigranti z třetího světa nejdou do vyspělých zemí za sociálními dávkami. Pokud by se pro ně sociální dávky zrušily, příliv imigrantů by to nijak podstatněji neovlivnilo. Jdou především proto, že jsou přesvědčeni, že zde se žije snadněji a bezpečněji.
Za druhé, to nejsou lidé neschopní. Ti neschopní a neiniacitivní zůstávají doma. Přicházejí lidé nekvalifikovaní, to z převážné části ano. Proto zde těžko hledají pracovní uplatnění a zůstávají na sociálních dávkách jako opatření, aby nemuseli krást.
Vaše představa řešení problému proto rozhodně nemůže být cestou, jak příliv imigrantů zastavit. Naopak, problém by se jednoznačně ještě zhoršil.
Nepleťme se imigranty s vyčuranými cikány.

108309

16.06.2006 12:49

Distancuji se od hackování Nezvědavce

RE: Klid vazeni

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane kemo, vám jistě velmi vyhovuje existence mlčící většiny a byxl byste rád, kdyby ta většina mlčela napořád. Originálních vlastních názorů nemůže být nekonečné množství. Je proto přirozené, že lidé vyjadřují své názory i tak, že přisvědčují těm či oněm názorům, které vyslovil již někdo před nimi. Pouze tak se dá zjistit, který názor je většinový.
Problémů, probíraných na Zvědavci je přehršel. Jednou můžete souhlasit s názorem toho diskutujícího, podruhé s názorem jiného diskutujícího. Asi neexistuje na Zvědavci nikdo, kdo by zcela souhlasil se všemi názory některého konkrétního diskutujícího. Někdy člověk svůj nesouhlas vyjádří výslovně, jindy jen tím, že ke konkrétnímu názoru se nepřipojí.
Vaše výtky proti panu Lvovi mi připadají laciné a nemístné. Kde jste zanechal svůj proklamovaný demokratický přístup k diskuzi? Na Nezvědaci jistě ne.
Je škoda, že Nezvědavec skončil. Nahlédnutím do jeho diskuze se každý velmi rychle přesvědčil, co je podle nezvědavců demokracie v praxi. Inkvizice proti spolku nezvědavců byla humanitární osvětová organizace.

Bohužel jsem nebyl dostatečně předvídavý a nestáhl jsem si Nezvědavcovy diskuzní stránky, než je leho zrušil. Nyní bych je vystavil na webu pro výstrahu některým dosud naivním čtenářům.

108308

15.06.2006 22:23

Distancuji se od hackování Nezvědavce

RE: Bravo!

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Bočane, kde jste toho Řehořka vyhrabal. Poslal mi kdysi svojí fotku a řekl bych, že je to jedna a ta samá osoba. Jen nemá toho kulicha na hlavě.

108264

14.06.2006 22:05

Distancuji se od hackování Nezvědavce

Na rozdíl od zdejší většiny

Karel z Čech 212.?.?.?

se od hackování Nezvědavce rozhodně nedistacuji. Přímo naopak hackerovi tleskám a vyjadřuji mu svojí jednoznačnou podporu za to, že se mu podařilo zavřít žumpu.
Nezvědavec, dodatečně přejmenovaný na Svobodný zvědavec, není o svobodě slova. Je to jen snůška sprostých nadávek lidem, kteří smýšlí jinak, než klan Řehořků a Ben hurů.
Jsem přesvědčen, že leho - ať už si o jeho názorech a povaze myslím cokoliv - když viděl, komu na svém webu dává možnost vyjádření a jakým způsobem a formou se jeho soukmenovci vyjadřují, využil první možnost, aby takovou diskuzi zrušil. Hacker v tomto případě mu přišel jak posel z nebe. Kdyby nepřišel, tak by si ho Kulisek jistě rád objednal a zaplatil.
Současná úvodní stránka Nezvědavce mě utvrzuje v tom, že Kuliskovi jde pouze o udržení tváře před svými "kamarády".
Proto tento článek považuji za poněkud ukvapený.
Nehodlám tuto záležitost zde dále rozvádět, jen chci poznamenat, že Kulísek podle mě není takový hlupák, jak by se mohlo zdát z jeho některých diskuzních příspěvků. Je si vědom toho, co dělá a co se od něj očekává.

108203

14.06.2006 21:10

Velká koalice na obzoru

Po modré společně

Karel z Čech 212.?.?.?

http://www.volny.cz/bambusy/obra/po_modre_spolecne.jpg

108198

26.05.2006 16:49

Kameny a písek

RE: Krásné podobenství

Karel z Čech 212.?.?.?

Také bych si rád vážil cikánského doktora, jenže bohužel vidím kolem jen samé cikánské povaleče.
Mají sice možnost beplatného vzdělání a tím získání jakékoliv (aspoň minimální) kvalifikace, ale dávají z nějakého neznámého důvodu přednost čerpání sociálních dávek.

No a teď vážně. Něco jiného je uznávat a vážit si kvalit jakéhokoliv člověka a něco jiného je lidi s jinými kulturními zvyky cpát do naší společnosti a tím naši kulturu rozvracet. Vážím si umu a pracovitosti japonců a číňanů při výrobě třeba počítačů, ale jsem spokojen, když je vyrábějí u nich doma.
Dokonce chápu, že mnohý emigrant z vděčnosti bude multi-kulti podporovat a prosazovat, protože sám byl cizí společností přijat. Nechť však svojí multi-kulty vděčnost projevuje směrem k té společnosti, která ho přijala a nikoliv k té, ze které utekl. Taková vděčnost je bohužel pro nás danajským darem.

107035

19.05.2006 13:56

OBSE v „kritickém bodě v boji proti antisemitismu“

60 let po válce

Karel z Čech 212.?.?.?

by si v ČR na nějaký bývalý antisemitismus nikdo ani nevzpomněl. Koho dnes zajímá, zda jeho soused je Žid, Slovák či Němec? Samozřejmě o cikány jako sousedy nikdo nestojí, ale to není z nějakých rasových důvodů, ale protože jsou to osoby příznačně zvané nepřizpůsobivé. O válce a tedy i o utrpení židů se děti učí ve škole a to rozhodně dřív, než v 15 letech.
Na propagandu jsou však lidé citliví. Tím, že do nás budou cpát holokaust, vzbudí stejné reakce lidí, jako když do nás cpali jedinečnost Sovětského svazu a lásku k němu. Jak nám dřív lezli krkem Rusové, polezou nám krkem Židé.
Sionisté zajisté nejsou hloupí a toto dobře vědí. Proč to tedy dělají? Zřejmě proto, že jim nejde o vztahy mezi lidmi, nýbrž o trvalost holokaustové pumpy. Tím, že budou vytvářet averzi lidí k Židům, budou pak opět zdůvodňovat potřebu vynakládání větších a větších finančních prostředků na boj proti antisemitismu - jistě ne, semité jsou arabové - tedy proti antisionismu. A v rámci tohoto boje, jak už to chodí, se nemalá část vynakládaných peněz zadrhne u těch, co se na tomto "boji" budou přiživovat. Tedy jistá skupina lidí si vytváří v rámci volného podnikání výnosnou živnost. Že na to doplatí ostatní Židé, je nikterak nezajímá. Co je doma, to se počítá.
Všechno zlé je však k něčemu dobré. Lidé se pak opět začnou zajímat, co je na té židovské povaze tak špatného, že Židé byli vždy v minulosti předmětem averze a opovrhování. A zda ty samé vlastosti neřídí jednání těch spoluobčanů hlásících se k židovství, kteří jsou na vedoucích místech ve sdělovacích prostředcích, v bankovnictví, ve státní správě i v ekonomické činnosti. Samozřejmě, že lidé budou paušalizovat. Žid = lichvář, šejdíř, zloděj, arogantní nadřízený - prostě vyvolenec a nový pogrom bude na cestě. Bohužel to pak odnesou všichni židé, nejen ti příživníci. Mnoha Židům to dochází, ale jejich síla proti síle peněz je slabá.

106398

18.05.2006 13:06

Přeje si EU a/nebo USA občanskou válku v Palestině?

Spojené státy pomáhají tajně budovat palestinskou bezpečnostní jednotku,

Karel z Čech 212.?.?.?

která bude podléhat prezidentovi Mahmúdu Abbásovi. S odvoláním na nejmenované izraelské zdroje to dnes napsal izraelský deník Haarec.
USA podle tohoto zdroje rovněž pomáhají vytvořit úřad, který bude spravovat přechody z pásma Gazy do Izraele. Největší slovo v přípravě jednotek i úřadu má americký generál Keith Dayton.
Abbásovy oddíly budou stíhat radikály, jež Hamas nechává na svobodě.
http://lidovky.zpravy.cz/usa-pry-buduji-palestinskou-jednotku-d84-/ln_zahranici.asp?c=A060516_190423_ln_zahranici_svo

106281

12.05.2006 17:59

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: Proč?

Karel z Čech 212.?.?.?

Tak najednou jsme bohatá Evropa. Ještě před několika lety jsme byli zaostalý a chudý okraj bohaté Evropy.
Některé evropské státy možná dluží ostatnímu chudému světu. Ovšem nevzpomínám si, že by Česká republika kdy měla nějaké kolonie v Africe či v Asii.
Pomáhání lidem v nouzi si užíváme stále až přespříliš. Mám na mysli nepřizpůsobivé cikány. Za ta staletí, co v Čechách (na Moravě aj.) žijí, přes veškerou snahu a materiální pomoc ze strany většinové společnosti, dosud neprojevili sebemenší snahu začít se živit prací namísto krádežemi. Sociální dávky poskytované cikánům zřejmě nejsou tou správnou formou pomoci lidem v nouzi - tedy aspoň některým skupinám lidí. Pokud nechceme z některých skupin lidí dělat záměrně celoživotní parazity, měli bychom jako většinová společnost zvážit jiné formy pomoci - převýchovy k civilizaci. Prostě dát jim na vybranou : buď se přizpůsobíš způsobu života většinové společnosti nebo jdi jinám, kde ti okrádání domácích obyvatel budou trpět.
V té souvislosti lze poukázat i na naše emigranty. Který z nich po příchodu do jiné země požadoval, aby se tamní společnost přizpůsobila jemu a jeho názoru na způsob života? S takovým by asi nová země brzy vyběhla.

105685

12.05.2006 17:29

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: Bájo :-]

Karel z Čech 212.?.?.?

Ale pane, jakýpak rozpor? V zásadě jako ateista jsem pro to, aby vrchní moc ve státě nad všemi lidmi a organizacemi měly příslušné státní orgány, nikoliv nějaký zahraniční papež.
Pokud pak někteří církevní hodnostáři se starají a zasahují do věcí, které jim nepřísluší nebo se vzpouzí dodržovat platné zákony, měl by mít příslušný státní orgán pravomoc takového biskupa z jeho funkce odvolat. Církev není spolek zahrádkářů, má i politický vliv na své ovce a proto stát by měl dbát na to, aby politický vliv církve nebyl zneužíván proti zájmům státu, když už je tradicí připuštěno, aby balamutila nesoudné občany. Za zájem státu nepovažuji jakýkoliv zájem státních úředníků, ale pouze zájem vyjádřený v platných zákonech státu.

Pochopil byl ještě, kdyby některý kostel poskytl právo azylu před výkonem státní moci některému konkrétnímu člověku z nějakých konkrétních důvodů - tedy něco na způsob práva milosti prezidenta. Ovšem dát hromadně kostely k dispozici všem muslimským ilegálním přistěhovalcům mě připadá jako organizované hromadné odepření povinné poslušnosti státu. Tou povinnou poslušností mám na mysli dodržování platných zákonů státu.

105683

12.05.2006 15:33

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: Bájo :-]

Karel z Čech 212.?.?.?

Jako ateista mohu s vámi souhlasit. Konečně jsou kostely k nějaké užitečné činnosti využity. Ovšem na druhé straně s jakým vděkem katolická církev ze strany muslimů počítá? Že je to i materiální devastace kostelů, je jistě nepochybné. Škody si církev sama na své náklady odstraní a kostely pak nově vysvětí.
Docela bych chápal a podporoval takovéto použití kostelů po nějaké přírodní katastrofě. Jenže tak tomu není. Církev se staví proti opatřením stávu ve vztahu k ilegálním imigrantům. Brání státním orgánům realizovat oprávnění daná zákonem. V té souvislosti nelze než pochválit čínský postoj ke katolické cirkvi, kde biskupy ustanovuje do jejich funkcí čínský stát a nikoliv ze zahraničí čínskému státu nepodléhající nějaký papež.
Imigranti potřebují pomoct. Je však otázkou, zda tento katolický belgický postup je tou správnou formou pomoci. Podle mě nikoliv. Nechť se církev stará o své záležitosti a věci státu nechá k řešení státním orgánům, na které pochopitelně mohou a mají působit občanské zájmové organizace.
Skutečně se nabízí otázka, zda jde pouze o charitu nebo zda je za tím něco víc a kdo? Nařízení od papeže to asi nebude. Že by to byla zkouška na nový způsob likvidace tradičních vztahů ve společnosti? Kdopak na tom má zájem?

105664

10.05.2006 17:36

Havlův zelený comeback?

RE: K pochopení současnosti

Karel z Čech 212.?.?.?

>A k čemu že to střídání bude dobré? Že se jako ještě
>nenapásli, tak je na nich řada? Jiný smysl v tom nevidím.
Pokud to berete takhle, tak už můžete stejně dobře tvrdit, že je úplně jedno, vládnou-li nám židé z východu nebo židé ze západu. Ti z východu aspoň hlásali, že jim záleží na všech lidech, nejen na těch bohatých.

Když už však tu demograturu máme, tak je v zájmu všech lidí, aby naši vládci věděli, že vládnutí nemají spachtováno nadosmrti. Že jsou tu i jiní zájemci, kteří je mohou kdykoliv vystřídat. Pak snad si i občas v pauze mezi kšefty vzpomenou, že by mohli něco udělat i pro obyčejné lidi, kteří je volí a že by mohli k názoru lidí přihlédnout. Ne jako dosud, aby nám bezostašně tvrdili, že když byli zvoleni, tak vědí nejlépe, co nám prospívá a neinformovaný plebs si nenechají do svého rozhodování mluvit.

Pokud si vzpomenete, tak takovým argumentem nám zdůvodňovali, proč posílají naší armádu do Iráku, když celý národ je proti tomu.

105534

10.05.2006 13:37

Havlův zelený comeback?

K pochopení současnosti

Karel z Čech 212.?.?.?

je třeba návrat do nedávné minulosti :
http://zpravy24.pantax.cz/2005/11/16.11.05.htm
http://www.analyza.wz.cz/

Doba nazrála a žádá si STŘÍDÁNÍ
Modří i růžoví, včetně černých je třeba vystřídat jakýmikoliv jinými, proč ne nyní třeba zelenými? Možná příště budou střídat rudí.

105512

05.05.2006 15:17

Další Zündelův dopis z vězení

RE: Muzu s nim nesouhlasit

Karel z Čech 212.?.?.?

>Muzu se Zundelem nesouhlasit v jeho nazorech, ale to nic nemeni
>na faktu, ze je ve vezeni za to ze vyjadruje sve nazory. Svoboda
>slova je zakladem demokracie, pokud neni svoboda slova neni
>demokracie a Nemecko a Rakousko na demokracii jako takovou
>rezignovali kvuli nejakemu Zundelovi a Irwingovi.
Ono se nedá říci, že v Německu či v Rakousku není svoboda. Svoboda tam je, ale není pro každého. Není pro ty, co nepřitakávají mocným sionistům. Lidé tam mohou nadávat na stát, prosazovat změnu vlády, ale nemohou kritizovat počínání židů. Židé jsou dnes ve velké části světa posvátní, nekritizovatelní. Jsou vyvolení - Bohem ? a hlavně současnými mocnými (bohatými)! - rovněž židy.

>Ze jim to za to stoji platit takovou cenu.
Němci jsou vychováváni v tom, že mají kolektivní vinu na vzniku světové války. Všichni Němci jsou tím vinni. To lze říkat bez omezení a to se Němcům cpe do hlavy i když to není pravda. Všichni Němci nebyli pro válku, stejně jako všichni cikáni nekradou. A i když procentuálně bylo mezi Němci víc lidí proti válce, než je mezi cikány těch, co nekradou, říci, že cikáni kradou je trestné.

Současní vládci světa dbají na to, aby se lidem ukázalo, že svobodu mají pouze odsud až potud, dál ne. Bohatý a mocný je nekritizovatelný. Ovšem takto zpříma to lidem předložit nelze. Tak se to názorně předvádí přes nekritizovatelnost židů. Aby si plébs zvykl, že ne vše je dovoleno. Prostě je to jako za komunistů. Dvojí morálka - veřejná a soukromá.

No a pak ať někdo tvrdí, že komunismus na světě nezvítězil. Ekonomicky i ideologicky. Bývalí komunisté, co převlékli včas kabáty, jsou dnes u nás největšími kapitalisty. Komunistická morálka se rozšířila na celý svět. Jen pojmy se trochu změnily a dostaly jiný obsah. Kdo nejde s námi, jde proti nám. Takového musíme preventivne demograticky zabít nebo zavřít. Současní komunisté jsou našimi nepřáteli, protože nepochopili novou dobu a nezměnili svůj slovník. A otlouká se jim to o hlevu neustále, že stačí, aby se komunistická strana přejmenovala a hned budou našimi přáteli a dostanou podíl na vládě. Ale oni ne. Tvrdohlavě trvají na tom, co Marx, Engels a Lenin napsali a vykládají to podle původního smyslu slov. Jsou to marxističtí fundamentalisté. A fundamentalista podle současného nazírání je skoroterorista.

105108

04.05.2006 19:05

Neoliberální zmije na prsou

Napsané je to skutečně pěkně

Karel z Čech 212.?.?.?

i když kema kemovič zmíněné pejzatce určitě nepřekousne. Neoliberál stejně jako neokonservativec jsou zhoubou současného lidstva. Těžko rozhodnout, který z nich je větším zlem. Nutno ovšem konstatovat, že spolu si oba velmi dobře rozumí a navzájem se doplňují. Viz Havel a Bushevik.
Odéesácký bushekický patolízal Jan Vidím, současný předseda parlamentního výboru, stále ještě trvá na tom, že Bushevik oprávněně hledá v Iráku ZHN. A tohoto dementního zmrda ODS opět dala na přední místo své kandidátky.

Zahraniční zájmy v našem parlamentu zastupují tedy nejen členové ČSSD, ale stejnou měrou i členové ODS.

105050

26.04.2006 23:40

Jidášovo evangelium

RE: Pekne nesmysly.

Karel z Čech 212.?.?.?

Údaje starověkých autorů jistě nelze brát zcela doslovně i když u kronikáře se dá jistá věrnost skutečnosti předpokládat. S číslem 80 tisíc bude jistě blíže skutečnosti, než dnešní holokoustníci se 6 miliony. Bylo by jistě třeba důkladněji si předmětnou cejlonskou kroniku přečíst, ale i tak lze předpokládat, že pro Cejlonce lidmi z Alexandrie byli všichni ze Středomoří. To však není v souvislosti s Jidášovým evangeliem podstatné.
Mnohem zajímavější je skutečnost, že již v době sepisování evangelií Judeánci neměli dobrou pověst a že celé to křesťanské náboženství je judeánský plagiát gnostické nauky, vyzdvihující za bohem vyvolené právě ostatními lidmi opovrhované judeánce (označení Žid vzniklo až někdy v 17. či 18. století).
Velmi zajímavé je v té souvislosti, že tím nejvyšším božím vyvoleným byl právě udavač a prodejná děvka Jidáš = judeánec, který za mrzký peníz zradí a prodá bližního svého. Že by již v té době celý známý svět byl rasisticky zaměřený proti judeáncům? To snad není ani možné. V té době to přece nemohlo být z jakýchkoliv rasových pohnutek, protože Římská říše byl mnohonárodní stát.
Přímo se v té souvislosti nabízí i paralela současnosti, kdy práskačství bylo uloženo bušistáncům zákonem (Patriot act) jako vlastenecká povinnost. Morální hodnoty Bible, pokud by do ní bylo Jidášovo evangelium zařazeno, by byly dost z všeobecně lidského hlediska nemorální. Církevní otcové v počátcích křesťanství tedy věděli velmi dobře, co dělají, když judeánký protikřesťanský plagiát součástí Bible neučinili.

104452

24.04.2006 23:06

Modrá šance po ústecku?

RE: koukam ze odrhovacka kdo je lepsi pokracuje...

Karel z Čech 212.?.?.?

>jenom by me zajimalo jestli v historii byl nekdy clovek
>(vudce)ktery vse delal pro narod a nenechal se zmast
>moci....znate nejakeho??aspon jednoho prosim...at nemam
>deprese... [chechtot]
No tady máte hned dva pohromadě
http://www.obrazovka.cz/paroubek/paroubek/vypaseni.jpg

104236

12.04.2006 17:08

Počet příspěvků v diskuzi roste – něco s tím budeme muset udělat

RE: A co třeba chat ?

Karel z Čech 212.?.?.?

Obětuji další z kreditů, abych tento názor podpořil. Po několika dnech nepřítomnosti je nad lidské síly přečíst diskuzi a zapojit se. To by člověk nemohl již nic jiného dělat, což se dá snad jen v důchodu.

Racionální návrh, jak diskuzi udržet v nějakých rozumných mezí bohužel nemám. Schvalování příspěvků zcela jistě počty příspěvků omezí. Ale dělat takovou otročinu bych rozhodně nechtěl. To člověka uváže na celý den.

Z toho, jak bušomilové na nové opatření štěkají bych si nic nedělal. Psi štěkají a karavana jde dál. Oni budou štěkat stále a na cokoliv. Pozoruhodné je, jak zde se drželi ve svých výrazech a slovních obratech a na Hlupákovi (Nezvědavci) jsou ve svém živlu. Je jen zásluhou editora, že ze Zvěvadavce se jim nepodařilo udělat stejnou žumpu. Již jen za to si editor zaslouží finanční ocenění ze strany čtenářů Zvědavce.

103292

10.04.2006 15:22

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Karel z Čech 212.?.?.?

Omlouvám se pane Táborský, diskuze nebude, dochází kredity.
[překvapení] [smích]

103067

10.04.2006 14:42

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

RE: Je to možné?

Karel z Čech 212.?.?.?

No právě, žid jako žid a Jidáš je ten nejvíce Bohu milý, jehož ostatní mají následovat. Ten nám má být vzorem, ne nějaký Kristus.
No a ta doba je již tady. Za jidášský groš moderní člověk vyspělé euroatlantské židovské civilizace udělá cokoliv, prodá kohokoliv, zabije a oloupí svého bližního.
Kristus, to byl zřejmě nějaký dočasný nepodarok. Jidáš je ta správná vzorová bezpáteřní osoba pro tu naší židovskou civilizaci.
Jen je otázka, zda i nežidé, tedy chamraď nevyvolená, má právo Jidáše v jeho jednání následovat. Zda-li by se neměli spokojit s druhořadým Bohem Kristem, aby poctivě pokorně nastavovali druhou tvář, když vyvolený udeří.

Nyní se vyvolený připravuje zdeptat lidstvo jadernou válnou. Proto buďme mu snaživě ku pomoci. Jistě to dělá v dobrém úmyslu. USrael na věčné časy a nikdy jinak. Pro slávu a blaho tisícileté žíše je naší povinností otroků přinést oběti. Židoboží nástroj Bushevik nás vede tou nejsprávnější cestou.

103063

10.04.2006 12:30

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

RE: Ano, škodám by se dalo zabránit, kemo.

Karel z Čech 212.?.?.?

Tak si to ti neoKoni představují.

103048

10.04.2006 12:14

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

RE: Je to možné?

Karel z Čech 212.?.?.?

Ta rakovina z bušistánu se stále šíří a není zatím síly, jak ji zastavit. Lidské stádo si pomalu zvyká.
Naplňuje se Jidášovo evangelium
http://zpravy.idnes.cz/zajimavosti.asp?r=zajimavosti&c=A060406_085758_zajimavosti_nel

Kristus v objeveném textu dává několikrát najevo, že Jidáš je vyvolený. "Odstup od ostatních a já ti vyjevím mystéria království. Je možné, abys jich dosáhl, ale budeš velmi truchlit... Pozvedni oči své a pohlédni na ten oblak a na světlo v jeho nitru a na hvězdy, jež ho obklopují. Hvězda, která je před ostatními, je tvá hvězda."
"Budeš proklínán ostatním potomstvem - a nakonec nad ním budeš vládnout," dodává.

Tedy nejen židé jsou vyvolení i Jidáš. Vlastně ono je to jedno a to samé. Pro peníze udělají cokoliv.

103046

10.04.2006 11:41

Heslo neocons: Učinit jadernou agresi vůči Íránu přijatelnou

RE: Skvělá zpráva !

Karel z Čech 212.?.?.?

Nillbert Lněnička myslel tohoto šmejda
http://i.idnes.cz/06/033/cl/MIZ11d054_bush.JPG

103041

10.04.2006 11:26

Jak zlomit vaz Paroubkovi II

Paroubek má novou webovou stránku

Karel z Čech 212.?.?.?

http://paroubek.eu/

http://paroubek.eu/snapshot039.jpg

103039

07.04.2006 17:22

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Karel z Čech 212.?.?.?

>To je pane Yamato Váš problém,
Pane Gejdoši, pan JAMATO má v podstatě pravdu. Jak si jen můžete myslet, že pan Jamato by mohl mít nějaký problém? Problém může mít pouze člověk, který ví, kolik toho neví. Kdo ví všechno, ten žádný problém nemá a ani mít nemůže. Blahoslavení ... [smích]

102570

07.04.2006 17:06

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Karel z Čech 212.?.?.?

>To, co
>se z jednoho pohledu může jevit jako vraždění na druhém
>konci světa v důvodu nějaké konspirace, může se v širším
>pohledu jevit jako spravedlivá pomsta za zločiny. Skutečností
>je, že všichni víme prd, záleží jen na tom, jak je ten
>náš prd veliký.
Pane Koubku, být diktátorem, tak vás okamžitě angažuji jako svého mluvčího. Vy byste dokázal každého přesvědčit, že má jen právo držet hubu a krok a na myšlení jsou tu jiní, kteří mají víc informací.

Kdyby si tento váš názor dalo lidstvo namluvit, tak stále ještě lidé jen sbírají kořínky a jsou potravou dravců.

102568

07.04.2006 16:54

Komu zvoní hrana

RE: Nillbert se už dostal do odborných knih

Karel z Čech 212.?.?.?

Také si myslím, že nejspíš ten spolek bude mít Bisku přímo pod palcem.

102567

07.04.2006 16:07

Komu zvoní hrana

RE: Demonstrace v Budyšíně

Karel z Čech 212.?.?.?

>že třetí říše dostala na
>prdel,a žádná čtvrtá už nikdy nebude.

>
Bohužel jste ne velkém omylu. 4. říše se již zrodila a chce vládnout celému světu. Figurkou v jejím čele je Bushevik.

102563

07.04.2006 16:00

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Karel z Čech 212.?.?.?

>Občaská společnost přijme imigranta, pokud se tento imigrant
>snaží zapadnout - pokud se naučí jazyk, platí daně (tzn.
>najde si práci), přijme alespoň částečně kulturu své
>hostitelské země, nedělá ve svém okolí nepořádek...

Vnímám jistý rozdíl mezi "zapadnou" a "vraždit lidi na druhé straně zeměkoule za zájmy mocných vyvolených".
Mebo se snad domníváte, že lidé třeba jako p. Sodek, Táborský, Valrt aj. dostatečně "nezapadli"?

102562

07.04.2006 15:13

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Karel z Čech 212.?.?.?

nejen co by takové organizace dělaly, ale hlavně, kde by bez obchodu s drogami brali peníze na své polosoukromé akce?

102558

07.04.2006 15:06

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus není výborný prezident

Karel z Čech 212.?.?.?

Máte pravdu Honzo, že starý systém komunistického kádrování je dnes pasé a vracet se k němu bychom měli jen z toho důvodu, aby jej někdo nechtěl opětně zavádět. On se totiž již v modernější formě zase zavádí.

Jinak musím poopravit váš názor, že v ROH pracovali pouze dobře prověření soudruzi. Život je mnohotvárnější, než nějaké teorie. Funkcionářem ROH byl do r. 1989 např. i národní socialista Josef Lesák, který vedl demonstrující studenty v r. 1948 na Hrad. Nechci tvrdit, že to byl disident, ale pro komunisty to byl reakcionář první třídy.

102557

07.04.2006 14:53

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Karel z Čech 212.?.?.?

>Co je tak špatného na lidech, kteří jsou
>loajální své vládě a podporují ji, protože cítí
>vděčnost, že je přijala v době, kdy to potřebovali?

Jen tak takový malý upřesňující dotaz: Nepletete si tak náhodou občanskou společnost a vládu?
Pokud by třeba k nám měli proudit davy imigrantů, kteří budou z vděčnosti lízat paty současné socialistické vládě, tak mi věřte, že bych z toho nijak nadšen nebyl.
Dnes máme vládu takovou, zítra bude třeba úplně opačná. Ani z imigrantů, kteří by se otáčeli na obrtlíku jak momentálně fouká vítr by mnoho radosti na starém bělidle jistě nebylo. Takoví lidé by nás mohli přivést svojí podporou každého momentálně mocného jen do další totality.

Člověk může být vděčný za pomoc a dobré přijetí, ale i vděčnost má své rozumné meze. Úředníci vlády sice rozhodují o tom, kdo dostane povolení k pobytu, ale důležitější je, zda imigranta příjme občanská společnost, ve které bude žít. A ta není vázána jen na jednu konkrétní vládu či vládní politickou stranu. Názorová pestrost v netotalitní společnosti je předpokladem jistého stupně demokracie a osobní svobody.

102556

06.04.2006 22:53

Komu zvoní hrana

RE: Nillbert se už dostal do odborných knih

Karel z Čech 212.?.?.?

No to si tam drží pěkné ptáčky. A já měl dojem, že je to poměrně seriozní organizace.
To by mě zajímalo, má-li Biska ten spolek na seznamu extrémistů pod dohledem?

102485

06.04.2006 22:45

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus je výborný prezident

Karel z Čech 212.?.?.?

Tedy Jarmilo, nemám žádný důvod se do vás nějak navážet, ale vaše tvrzení
>
>Já jsem jenom v 19 letech podepsala papír, že nesouhlasím se
>vstupem vojsk- a tím jsem si podepsala rozsudek, že mě již
>nikdy k ničemu nepustí.

je dost propagandistické, uvěřitelné pouze zcela nezkušeným lidem.
Stejný papír jsem podepsal v téže době několikrát a i obdobé rezoluce požadující neutralitu a pod. a nikdy nikdo mi to nepřipomněl. Mězi těmi statisíci lidmi, co to podepsali, že jednotlivé podpisy těžko dohledávaly.
Ledaže byste již v té době byla nějakou vyšší funkcionářkou KSČ, aby to hledání stálo za to. Jenže vzhledem k věku 19 let to není moc pravděpodobné (i když to není vyloučené).

Je možné, nás tady houpat, ale chtělo by to s jistou mírou, trochu věrohodněji.

102484

06.04.2006 22:31

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Karel z Čech 212.?.?.?

Pokud vím, tak
>nesčetněkrát ověřeným historickým faktem
je pouze skutečnost, že Ještě dnešní generace bude žít v komunismu, jak nám pravil Nikita Chruščov v r. 1960.
O šesti milionech zplynovaných židů Nikita nepravil nic.
Je docela dobře možné, že určitá část z nich skutečně proletěla komínem. Historickým faktem však jistě je, že značná část z těch 6 milionů zemřela na infekční nemoci, vyčerpáním a svědecky je doloženo, že určitý počet z nich byl popraven či ubit esesáky nebo jinými pověřenými židy. Méně zdokladovanou skutečností je, jaký počet z těch údajných 6 milionů se vypařil do USA, Palestiny či jinam.
Tedy o nesčetněkrát ověřených historických faktech bych v této souvislosti hovořil jen velmi a velmi opatrně, aby mě žáček z 1. třídy základní školy neusvědčil ze lži. Matematika je věda celkem přesná a základní aritmetiku dnes ovládá již skoro každý. Tedy až na sionisty (a pro úplnost i obchodníky).
Obě tyto skupiny lidí se v počtech mýlí poměrně často a zajímavé je, že nikdy se nezmýlí ve svůj neprospěch. Vědecká studie na téma takovéhoto mýlení zatím dělána nebyla, ale selský rozum původ a důvod takových mýlek určuje poměrně věrohodně.

102482

06.04.2006 21:58

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Karel z Čech 212.?.?.?

Hlavně emigranti, co v ČR již 50 let nebyli, nejlíp vědí, jak to v ČR chodilo a chodí. Oni přece vědí všechno nejlíp, protože jsou těmi nejchytřejšími a nejbohatšími (nejspíš jen nejhloupějšími) pod sluncem a proto musí mít vždycky pravdu.

102479

05.04.2006 23:24

Výročí bombardování Jugoslávie

RE: Vsechno bylo jinak

Karel z Čech 212.?.?.?

Yamato, tak ty dosud nevíš, co je NWO? Tak si přečti Národní bezpečnostní strategii USA z r. 2002. Hned to pak budeš vědět.

Nyní bushevik podepsal novelivované znění
http://www.whitehouse.gov/nsc/nss/2006/

102325

05.04.2006 23:19

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Zorba se prekonal v nenavisti k USA... (opevuje Iranskou raketu).

Karel z Čech 212.?.?.?

A víte Petře, že máte pravdu? Že už by konečně někdo měl s tou americkou verbeží pořádně zatočit. No a přoč by to nemohli být třeba Íránci, že?
Konnec konců, Kdo jiný v Íránu má nárok vydrbat s vetřelci, než samotní Íránci. Pochopitelně za účinné pomoci ostatního světa.

Prostě vetřelce je třeba potírat na každém kdoku. Zamáznout jak hmyz. Jak amerického brouka.

102324

05.04.2006 23:09

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Pan president se vyznamenava

Karel z Čech 212.?.?.?

>Marihuana v obchodech by byl konec prekupniku.
>
>To je jen axiomaticka informace, vubec se nesnazim zaplest do
>diskuze, jestli by to bylo dobre nebo spatne.
To by samozřejmě bylo velmi špatné, protože konec překupníků značí i konec organizovaného zločinu v této oblasti. A to přece nemůžeme připustit. Organizovaný zločin potřebujeme jednak, aby nám veřejně hrozil a byl důvod na jeho potírání čerpat peníze státu a jednak je to i jistý nezanedbatelný příjem pro lidi, co se okolo pohybují, tedy kromě koncových zákazníků.

Představte si, že balíček marihuany seženete na každém roku za třeba čtyři pětky a nebudete jej muset pracně tajně shánět za 500 Kč. To pak se nevyplatí ani lidem lhát, že jde o návykovou drogu, na kterou si zatím ještě nikdo nezvykl, ale co kdyby náhodou?

Ovšem seriozně vzato, když 80 % mládeže kouří mariánku, tak je stejně není všechny kam zavřít. Proto s tím bojem je třeba opatrně.

102322

05.04.2006 22:55

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus je výborný prezident

Karel z Čech 212.?.?.?

Toť otázka? Chápu velmi dobře. U Klause svoji roli hrála náhodná shoda okolností. Dnes či před deseti lety charakterní člověk šanci již nemá či neměl. Klaus se prosadil již v 90. roce, při vzniku OF. Taková doba se hned tak nebude opakovat.
A shodou okolností znám i jiného charakterního skorozapomenutého politika. Jiřího Dientsbiera. Současným pánům se nehodí do krámu. Ale prezident by z něj byl jedna báseň. Dokonce je tak zběhlý v diplomacii, že i s novináři by vyšel.

102317

05.04.2006 22:46

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Homosexualitu je třeba vymýtit

Karel z Čech 212.?.?.?

>A můžu se zeptat jak jsi si ke svým současným antiamerickým
>názorům dostal ty? Taky mne to docela zajímá.

To by asi bylo na delší povídání či psaní.
Mé protiamerické názory nejsou pouze momentální. Plynou ze znalosti historie a z vlastního pozorování činnosti USA ve světě. Kult násilí a prosazování práva silnějšího a bohatého se táhnou celou historií USA, od počátků evropského osídlování Severní Ameriky až do současné doby.
Nemá význam zde opakovat všeobecně známé skutečnosti, jako vybíjení indiánů, přisvojení si poloviny území Mexika, vražděné tisíců lidí v jiných státech, které si USA přisvojili Monroovou doktrínou a kde pak udržovali násilím u moci ty nejreakčnějí diktátory v banánových republíkách i v celé LA. Byly to USA, kdo udělal z Castra komunistu, protože mu jinou možnost volby nedaly.
Tři miliony mrtvých Vietnamců nijak neohrožovali bezpečnost USA. Ohrožovali jen jejich zájem na loupežení ve světě.
Za existence Sovětského svazu se daly některé věci odůvodnit existencí ohrožení z druhé strany. Jenže po pádu SSSR se USA pasovaly na neomezeného světovládce, jehož zájmům ostatní svět musí poslušně sloužit.
A toto právo silnějšího zakotvily USA do svých vládních a státních dokumentů. Strategie národní bezpečnosti USA z r. 2002 naprosto pošlapává právo rovnosti a rovnoprávnosti států. Podle této strategie mají USA právo vojensky zasáhnout kdekoliv ve světě, kde budou nějakým způsobem ohroženy zájmy OSA.
Saddam chtěl ropu prodávat za Eura, tím ohrozil národní zájem USA a tak oprávněně podle tohoto dokumentu americká armáda Irák okupovala a dosadila tam proamerickou vládu. Stejným způsobem je americká vláda oprávněna si počínat kdekoliv jinde ve světě, když to uzná za vhodné. Práva jiných států a jiných národů jsou v té souvislosti zcela podružná. Maximálně tak jiné státy a národy mají právo bezvýhradně zájmům USA sloužit.
Takovému darebáckému a loupeživému státu nejsem a nikdy nebudu nakloněn.

102313

05.04.2006 21:42

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Klaus je výborný prezident

Karel z Čech 212.?.?.?

>Klaus je z našich současných
>vrcholových politiků jediný na kterého se budoucí generace
>budou dívat pozitivně.

Klaus je normální člověk, jako každý druhý, se svými přednostmi i chybami. Mezi našimi současnými politiky je však bezesporu jednička jak svými vědomostmi, inteligencí i charakterem. Šel nevyšlapanou cestou a tak občas se něco také nepovedlo. To mu nikdo nemůže s čistým svědomím zazlívat. Po bitvě je každý generálem a všichni vědí, co a jak se mělo udělat líp.
Má své názory a neveze se na vlně populismu ani doma v republice, ani ve světě. Je zásadový a neúplatný. To mu pochopitelně mnozí podlézavci a vrtichvosti nemohou odpustit a tak se ho snaží aspoň špinit. To, že musí či musel spolupracovat s podrazáky z KDU, soukromými privatizéry z ODA, tuctovými kariéristy z vlastní ODS a dalšími, byl výsledek politické situace dané volbami. To sám nemohl nijak podstatněji ovlivnit, stejně tak, jako skutečnost, že se na něj lepili různí lobbisti, kteří se lepí na každého, kdo je momentálně u moci.
Klaus je osobnost, na kterou naši potomci budou stejně hrdí, jako na TGM.

102299

30.03.2006 20:08

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Homosexualitu je třeba vymýtit

Karel z Čech 212.?.?.?

Zorbo, jak tak čtu tvé příspěvky, tak musím uznat, nejenže v některých věcech máš pravdu, ale i že v celku máš i dobré znalosti, na 18 let v něčem i dost důkladné. Proto by mě zajímalo, kam na ty své rozumy chodíš? [smích] Samořejmě předpokládám, že něco je četba a studium. Něco by mohlo být od pana faráře a nějaká část i od kamarádů.
Svojí otázku nemyslím jako nějakou provokaci, ale ze skutečného zájmu. Není mnoho tvých vrstevníků, kteří by se hlouběji zabývali věcmi, které nejsou jejich studijní obor. Z toho mi vychází, že buď studuješ nebo hodláš studovat na kněze. Pokud je tomu tak, tak asi ne na katolického. Rád bych věděl, zda-li se mýlím.
Chápu, že je to otázka dost na tělo a proto připojuji e-mailovou adresu pro příp. soukromou odpověď.

101215

29.03.2006 22:03

Lesbický par vinen vraždou

RE: Jen mě tak napadlo, ..

Karel z Čech 212.?.?.?

Tady si dovolím odkaz na Koukolíkovu přednášku Sociální mozek - trvá 1,5 hod.
http://146.102.168.3/Webroot/download/kurzy/filosofie/seminar/koukolik/koukolik_files/Default.htm
Dá se i ztáhnout - 165 MB

101061

29.03.2006 21:30

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Karel z Čech 212.?.?.?

Tak to tě Zorbo bušistánci nebudou mít rádi, když je stavíš do jedné řady s teplouši, kriminálníky a feťáky. Hned začnou psát, že to oni sami ne, to jen jejich soused.

Ovšem z pohledu soudkyně Willemse je třeba konstatovat to samé, co ona řekla o Hanelie v článku o lesbickém páru. Špatná obhajoba, časté protiřečení si, vinní vražděním.

101051

29.03.2006 21:12

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Karel z Čech 212.?.?.?

>Jenže to má háček - civilizaci a civilizovanost jako takovou.
>V prvobytně pospolné společnosti dostala ženská kyjačiskem
>po palici a bylo.

[chechtot] Já myslím, že takhle to Jarmila na svých stránkách nepíše. Sice někdy to tak mohlo být, když se nepodařilo ulovit mamuta a pospolitost měla hlad. Většinou mezi lidmi panovali vztahy jako mezi šimpanzy bonobo. Tedy hetero i homo hrátky.

101044

29.03.2006 21:02

Její a jeho deníček

RE: Monozí dnes věří...

Karel z Čech 212.?.?.?

V dobách praotce Noe Bůh ještě nebyl trojjediný, ale spíš jen hrozivý. Proto na nějakou tu lidumilnost dost kašlal. No a když se mu narodil Kristus, tak se o jeho výchovu moc nestaral a tak Kristus přišel s novým, pro lidi přijatelnějším učením - ideologií, kde nám Pánaboha tak trochu idealizoval.
Prostě Kristus byl ve skutečnosti heretik a učení staříka považoval za dobou překonané. Na nové ideály nalákal také podstatně víc lidí, než jen jeden židovský kmen, o který se staral Bůh otec.
Tehdy na světě bylo jen pár milionů lidí a tak bůh ve své trojjedinosti zvládnul o své ovečky pečovat a ještě shánět nové. Z celého lidstva jich také bylo jen pár, protože jiné národy měly své zavedené Pánybohy.
No a vy byste dnes chtěl, aby trojjediný Pánbůh se 6 uchy poslouchal nářky¨skoro 7 miliadr lidí. To se přece nedá fyzicky zvládnout. Maximálně může tak poslouchat povídání představitelů G7, rušené nářky rabínů na ten hrozný antisionismus a revizionismus holokaustu. Navíc si denně musí poklábosit s Bushem. Nedivím se mu, že mu ze všeho jde hlava kolem a na vyslechnutí antiglobalistů, zelených, odpůrců GMO, propagátorů trvale udržitelného rozvoje a mnohých dalších, včetně na Guantanamu naříkajících obrteroristů, nemá čas ani chuť.

101040

29.03.2006 20:37

Švýcarsko stále blíž k pověstnému 1984

RE: Tak já se hlásím

Karel z Čech 212.?.?.?

Oceňuji příkladný přístup k problematice rasismu.
Proč orgánům přidělávat práci nějakým vyšetřováním, posuzováním či dokonce podle nějakých pseudohumanistů dokazováním. Nejlépe je psát do seznamu všechny po řadě, jak příjde udání. Ty, co se udají sami, bych jako komise řadil na čestná přední místa.
Předpokládám, že v seznamu bychom se až na pár hysterických výjimek sešli všichni občané státu.
Také se hlásím k zápisu do seznamu.

problém možná trochu bude, když budeme všichni, kam nás zavřou a kdo nás bude hlídat. No a samozřejmě, kdo na nás bude dělat? Uhl nás všechny svojí "prací" neuživí. [velký smích]

101034

29.03.2006 20:15

Lesbický par vinen vraždou

RE: Hmmm, tak to tedy potes...

Karel z Čech 212.?.?.?

Možná, že jsem ten článek špatně četl a podruhé se mi ho číst nechce, ale nevzpomínám si, že by v něm šla řeč o nějaké adopci. To dítě žilo se svojí vlastní matkou, která se dala dohromady s další lesbickou babou.
Adopce s tím nemá nic společného.

101026

29.03.2006 12:37

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Tento boj skončí, až nebude, kdo by zhasnul ...

Karel z Čech 212.?.?.?

Nejspíš v tom bude nějaká kulišárna. [zmaten]

100942

29.03.2006 10:50

Lesbický par vinen vraždou

RE: Co to je?

Karel z Čech 212.?.?.?

Já jsem četl o případu, že nekuřák bydlící celý život v lese (hajný) dostal rakovinu plic. Měli bychom vyvolat nějakou kampaň zaměřenou na škodlivost čistého vzduchu pro zdraví lidí. Něco ve stylu současného článku.

100938

29.03.2006 10:34

Nezmyselné obete

RE: Situace je vážná *nikoliv však zoufalá !*

Karel z Čech 212.?.?.?

Něco jako ti chodiči po žhavých uhlíkách.
Věřící mají vysvětlení jednoduché. Pánbůh udělal zázrak.

Já jako nevěřící pes bych do ohně nevstoupil, ani kdyby se tam promenádovali všichni lidé okolo mě. V dětství jsem se naučil, že žhavé pálí a budu tomu věřit až do smrti. Je to zřejmě také jen víra.

100935

28.03.2006 15:10

Jak to bude vypadat na obecním úřadě aneb co nás ještě čeká...

RE: Chtelo by to oddat Abbase s Oldzmrdem a Bushita se Sddamem

Karel z Čech 212.?.?.?

Bush s Blairem jsou i bez registrace pěkná dvojka.

100784

27.03.2006 22:40

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Na Ameriku má každý svůj názor

Karel z Čech 212.?.?.?

Zorbo, bojovat se dá nejen zbraněmi. Dnes jsou již šikovnější a efektivnější nástroje. Ale raději si nebudeme veřejně říkat o návštěvu nezvaného hosta. [smích]

100676

27.03.2006 22:37

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Karel z Čech 212.?.?.?

Na nekonečný protidůkaz musíme počkaz do září.

100674

27.03.2006 22:28

Registrované partnerství schváleno...

RE: Je to tragedie

Karel z Čech 212.?.?.?

>>A třeba má potíže i s pamatováním si desatera. Takové,
>>jako miluj bližního svého jako sebe samého mu zřejmě
>>vypadlo z paměti. [velký smích]
>
>Na základě čeho si myslíte že mi toto přikázání vypadlo
>z paměti?
No co třeba takové homosexuály? Miluješ je stejně jako sebe? Podle toho, co píšeš, si myslím, že nikoliv.
A bušisty také nemáš rád, stejně jako já.
>
>A to že je Bůh vím jistě jako že je Bůh nademnou [smích]
A tady zase já vím jistě, že nade mnou žádný bůh není.
Kdo nás rozsoudí? Na čí straně je pravda?

100670

27.03.2006 22:17

Výročí bombardování Jugoslávie

RE: Vsechno bylo tak

Karel z Čech 212.?.?.?

Já jsem to nijak nezpochybňoval, ale spíš znám Nippon. Jinak oba odkazy jsou dobré. Vida, k čemu všemu může sloužit počítačová hra.

100665

27.03.2006 21:04

Nezmyselné obete

RE: Situace je vážná *nikoliv však zoufalá !*

Karel z Čech 212.?.?.?

Jednak musím upřesnit, že nejsem "konzerní", jak jsem výše napsal, ale mělo to být konzervativní. Buď rychleji myslím než píšu nebo je to projev počínající demence.
Na vaší otázku jsem se pokusil odpovědět již v předchozím příspěvku. Vy už jste snad viděl na panáku v počítači, co všelijak neúnavně skáče a pere se, že by se spotil? Konečně jako virtuální postava bych nikdy necítil třeba únavu. A o tom bych já vám mohl povídat. Zvláště po ránu, když vstávám, tak jsem tak unaven, že bych si nejraději zase šel lehnout. [smích]
Předpokládám, že někteří zdejší nevirtuální čtenáři tyto pocity také znají.
No a existovat jako fyzická osoba ve virtuální realitě se mi nezdá pravděpodobné.
Některé filosofické směry to samozřejmě vidí jinak, ale já to sám pro sebe beru z té praktické stránky.

100631

27.03.2006 20:40

Nezmyselné obete

RE: Situace je vážná *nikoliv však zoufalá !*

Karel z Čech 212.?.?.?

No je to všechno pěkné, ale přesto zůstanu raději v dočasné své fyzické podobě, než ve virtuální.
O tom, že skutečně moje tělo je fyzické, se přesvědčuji hmatem a když na zahradě ryji záhon, tak ze mě teče skutečný a nikoliv virtuální pot. A protože jsem konzerní, do budoucna bych rád, aby to tak ještě nějakou dobu zůstalo. Virtuální existenci rád přenechám jiným.
Přece jen taková čerstvá meruňka nebo broskev má do sebe víc, než sebechutnější amarouny. [smích]

100620

27.03.2006 19:57

Nezmyselné obete

RE: Situace je vážná *nikoliv však zoufalá !*

Karel z Čech 212.?.?.?

Ano, myslím si, ža na jedno DVD by se virtuálních jedinců mohlo vejít i několik milionů. Tím by se Zemi podstatně ulehčilo. Nevhodné jedince na přepisovatelném DVD by bylo možné kdykoliv smazat.
Člověk vyšel z Ráje a do Ráje by se takto zase navrátil.
Nemysleme si, že jsme sami chytří, možná je to už elitou rozpracované.

100612

27.03.2006 19:25

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Karel z Čech 212.?.?.?

Takže uznáváte, že to od toho Pánaboha byla pěkná pitomost stvořit pouze jednoho Adama a jednu Evu. Tím nám to celé pěkně pohnojil.
Ať se tedy nediví, že dnes lidé na jeho chytrost a vševědoucnost nic nedají. Kdyby Pánbůh nebyl moula, tak dnes svět mohl vypadat jinak. [smích]

100598

27.03.2006 18:57

Její a jeho deníček

RE: IQ vs EQ

Karel z Čech 212.?.?.?

>Darwin byl prachobyčejný pomatenec.
Neměl přece žádný důvod vymýšlet cokoliv o vývoji přírody a lidstva, když všechno je již přesně popsáno v Buibli.
Prostě ten starý dědek Pánbůh se dlouho nudil a tak si před několika tisíci lety udělal pracovní den. Přitom uplácal z hlíhy - patrně z jílu - Adama a následně z jeho žebra ještě Evu, aby se spolu nenudili a čas si mohli krátit souložením.
Adam s Evou měli hromadu dětí a ty se pak dopustili krvesmistva a vznikly z toho další děti. Proto krvesmilstvo je v souladu s božím zákonem a Pánembohem propagované. Bez toho by lidstvo nevzniklo.
A když Adam s Evou snědli jablko ze stromu poznání, tak je Pánbůh z ráje vyhnal, protože chytré lidi nepotřebuje. Potřebuje pouze blbce, kteří nebudou myslet a budou věřit báchorkám, dodatečně sepsaným několika pomatenými blázny - ideology, kteří si z hlouposti lidí udělali dobrý kšeft - založili církev.
>
>
>>Ale stejně jen házím perlu svini,že ano? [velký smích]
>
No to jsou perly za všechny drobné.
Pro negramotné a nevzdělané lidi to může být zábavné. Určitě lepší a vhodnější než reality šou v televizi.

100589

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 0

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?