Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 656 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, čarodějnice, Dana, Dana-Čarodějnice.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.06.2005 09:48

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pije Vam krev, ten pan Leho - co?

Dana 82.?.?.?

Baba bolševička z vašich úst mně neuráží, docela by mně zajímalo, jak říkáte své ženě když si dovolí(pokud to vůbec jde) mít jiný názor než vy.

Odpověď leha: V tehle diskusi je uz pres ctyri stovky prispevku, ale od vas jsem nezaznamenal jeste ani jednu otazku. Mozna jsem neco prehledl, takze by nebylo od veci, kdybyste nejakou otazecku zopakovala. Jestli odpovim omilanou pouckou, prosim, dejte vedet...

Chcete něco dodat?

57488

21.06.2005 09:54

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pije Vam krev, ten pan Leho - co?

Dana 82.?.?.?

Jde nejen o sluzbu v jednotce, ale treba behem roku jezdim na 5-10 ruznych skoleni, plus konference pro ruzne ukoly po celych Statech.

Už vím odkud máte ty své zaručeně ověřené informace.
Konference pro různé úkoly po celých státech?
Takže v armádě USA se pro rozdávání úkolů pořádají konference?
To byla opět otázka.

57489

21.06.2005 10:16

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pro Danu, ktera ma v tom zmatek:

Dana 82.?.?.?

Takže osvěžím vám paměť:, myslim, ze to bylo v druhe polovine roku 1992, mi prisel na mou byvalou adresu povolavaci rozkaz od Ceske armady. Tenkrat jsem jeste byl ceskoslovenskym obcanem a jelikoz jsem zrovna slouzil v Nemecku, tak nebyl problem vcas zajit na vojenskou zpravu a oficielne jim oznamit, ze uz slouzim vice nez 3 roky v jine armade
Dano, on to byl rok 1992, komuniste uz davno nebyli u moci, mozna vas to nenapadlo. Take kdyz jsem si zadal o cesky pas, musel jsem uvest adresu a zamestnani. Ja jsem totiz do Cech jezdil skoro 4 roky na cesky pas.
Poprve jsem vyjel do Ceskoslovenska v dubnu roku 1990, kdy jsem byl uz u sve jednotky v Nemecku.

Nějak si tady odporujete. Povolávací rozkaz jste podle vás dostal v druhé polovině roku 1992 , kdy jste už 4 roky jezdil na český pas tj. od roku 1988. Teď tvrdíte, že poprvé jste přijel v dubnu 1990. A pak, že v tom nemáte zmatek. Možná , že ne ,pouze docela obyčejně lžete.

57491

21.06.2005 10:23

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pro Danu, ktera ma v tom zmatek:

Dana 82.?.?.?

Dano, do armady neberou mladsi 18 let. Je mozne podepsat smlouvu s odkladem na rok v 17 letech v pripade, ze si mladik ci mladice chce zajistit povolani, o ktere ma zajem.

Tak to máte velmi špatné informace. Zkuste si občas prolustrovat své kolegy ve zbrani a zjistit kolik je jim vlastně let.
Škoda, že na váš satelit nechytáte ČT2, minulý týden tam byl velmi zajímavý dokument o dětech v armádě. A USA nebyla výjimkou, pravda 8 leté děti nezaměstnává.Ale těch co jim je méně než 18 let by se našlo dost i Iráku. Není divu, že USA v tomto bodě nesouhlasí s převedením svých důstojníků pod pravomoc mezinárodních soudů.Podle mezinárodních zákonů je služba dětí v armádě trestný čin.A minimální hranice je právě 18 let.

57492

21.06.2005 10:28

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pani Dane, jelikoz nebyla k dispozici linka 'Reagovat'

Dana 82.?.?.?

Do Cech jsem poprve po sametaku prijel v dubnu roku 1990 na ceskoslovensky prozatimni cestovni doklad, vypadalo to jako vysvedceni a docela si dobre vzpominam, ze na vyslanectvi v Bonnu jsem musel uvadet adresu a zamestnani.

Zvláštní, když jsem si v roce 1989 žádala o pas tak tam žádná kolonka zaměstnání nebyla ( do té doby jsem mohla jezdit pouze na výjezdní doložku o, kterou jsem si musela pokaždé žádat a platila půl roku - tedy pokud jsem ji dostala). Zřejmě v Bonnu používali formuláře s padesátých let.

57494

21.06.2005 10:37

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Leff je LHAR !! neni ani US obcan !!

Dana 82.?.?.?

Ted me napada, ze si psal, ze tvoje zena je Syranka a mozna prislusnici jeji rodiny taktez jsou sympatizanti nebo primo cleny Mukhabaratu, vubec by me to neprekvapilo a to by take vysvetlovalo tvoje postoje.

Toto je příklad komunistického názoru: Vzal sis příslušníka národu, který se nám nelíbí, to znamená, že souhlasíš s jejich názory, které jsou zcela odlišné od těch našich. Jsi tedy náš nepřítel.

To, že se dotyčná osoba a její rodina vůbec nemusí zajímat o politiku, není přívržencem žádného hnutí tady přece není vůbec podstatné.
Dopředu odsuzujete člověka ,aniž byste o něm cokoliv věděl. To vám nestačí soudruhu leho?

57495

21.06.2005 10:43

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Dana 82.?.?.?

jelikoz u nas jsou schopni muslimove, krestane, Kanadane, Nemci, Mexicane, Portorikanci, Rusove, Vietnamci, Cinani a svete div se, dokonce i Cesi zit vedle sebe v miru a nedelat neustale atentaty jeden na druheho, jenom proto, ze si vedle me nekdo jiny koupil barak,

čím to je, že muslimové žijící v USA vám nevadí a ostatní ano?

Takze abych odpovedel na vasi primou otazku, jelikoz k zadne anexi uzemi USA Kanadou dojit v zadnem pripade nemuze, tak ja v zadnem pripade take nicemu takovemu nemohu tleskatm

Závidím vám vaši jistotu, ale otázka zněla :Kdyby OSN rozhodla o připojení části USA ke Kanadě tak byste asi tleskal, nemám pravdu?

Jinak řečeno, co byste dělal v tomto případě? Nevycházejte z toho , že se to nikdy nestane. Zkuste popsat vaši reakci v případě, že by k tomu došlo.Budete mlčky souhlasit?


57496

21.06.2005 10:54

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Dana 82.?.?.?

A co se týče Göringa a televize : proboha co to tady plácáte?
Goering, vrchni velitel Luftwaffe za nacistickeho Nemecka a byl pred spojeneckym, nikoliv nemeckym soudem v Norimberku po 2. svetove valce. Pokud je mi znamo, vyslechy s nim a s dalsimi nacisty se nefilmovaly a v zadnem pripade nebyly verejne. Neni mi znamo, ze by v tisku a v radiu tenkrat probiralo, ze takove jednani je nefer, ze spojenci postupuji v procesu stejne jako naciste ve svych procesech pred svrzenim rezimu

Je možné, že výslechy se nenatáčely na kameru. Zřejmě vám uniklo, že váleční kameramani natáčeli průběh celého procesu před norimberským soudem, ostatně ještě dnes můžete vidět tyto úryvky při různých příležitostech v televizi.
Takže váš argument, že takové jednání je nefér, je zcela nelogický. Ostaně já jsem ho na rozdíl od vás nikdy nevyřkla.57499

21.06.2005 11:12

Komentář ke kauze bankovních poplatků

RE: Komentář ke kauze bankovních poplatků

Dana 82.?.?.?

Sto korun mesicne za moznost vsech nutnych peneznich operaci pres banku neni mnoho. Tri, ctyri koruny denne.....
Hodinovy plat za mesicni servis.
Vklad 100tis CZK jisti stat.


Takhle to není, 135 Kč za vedení účtu, 8 Kč za položku, 20 Kč za odeslání výpisu (pokud si jej chcete vyzvednou osobně tak 50 Kč),8Kč (opět) za odeslání platby, 6Kč za výběr z bankomatu, 30 Kč za výběr hotovosti na pokladně,30Kč za změnu platby atd.atd.
To už vám pěkně naroste a co teprve vybrat si peníze z bankomatu jiné banky jen proto, že vaše banka v tom městě prostě bankomat nemá - 50 Kč jen to fikne.
Máte pravdu stát ručí do výše 100tis. Kč ale vyplácí max. 80% vkladu, když tam ovšem máte více peněz, tak máte dvě možnosti. Pořídit si X účtů na nichž máte 100 tis Kč, a platit tyto poplatky X krát, nebo se modlit, aby banka neskrachovala.

57502

21.06.2005 11:22

Evropská unie: Hluboká krize

RE: Evropská unie: Hluboká krize

Dana 82.?.?.?

Pani Dano, budete taky kandidovat, trebas do obecnich
voleb ??? Nebo to zkusite primo do parlamentu. To by byl
dobry zacatek.


Možná by to byl dobrý začátek. V každém případě bych se snažila o rychlý konec účasti českých vojáků v zahraničních misích.

A co se týče ústavy EU, nebojte se, Evropa si nějak poradí.

57504

21.06.2005 11:26

Evropská unie: Hluboká krize

RE: Evropská unie: Hluboká krize

Dana 82.?.?.?

Vyzkousena slouzi 229 let a teprve jenom jedna obcanska valka!

Česká ústava je sice podle vás nedokonalá, ale za to žádná občanská válka.
Raději zůstanu u ní.

57506

21.06.2005 11:41

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pani Dane, jelikoz nebyla k dispozici linka 'Reagovat'

Dana 82.?.?.?

S neduverou a s virou, ze je kazdy hajzl bez toho, aby horko tezko dokazoval, ze je slusny clovek, s takovou totiz to moc daleko nedotahnete. Jeden duvod, proc je USA na mile vepredu ve vsech odvetvich lidske cinnosti pred zbytkem sveta


Hezké, velmi hezké, škoda jen , že takto nepřistupujete také k ostatním lidem na zeměkouli. Tak například pro muslimy to zcela jistě neplatí, když tady stále hlásáte muslim = džihádista.

57511

21.06.2005 15:52

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pro Danu, ktera ma v tom zmatek:

Dana 82.?.?.?

jistě, že věřím české televizi, ona má zřejmě lepší informace a nelže tak často jako vy.Mimochodem to byl zahraniční dokument.

57532

21.06.2005 16:00

Aghánistán: Změna taktiky

RE: '...Nejak si odporujete, podle pani Dany...'

Dana 82.?.?.?

Leho nijak nevíří vášně. Překopírovala jsem jeho vlastní odpovědi, no a pokud umíte počítat alespoň do pěti, tak vám muselo vyjít totéž co mně. Jsem ženská a matematika nemá s vojenskými záležitostmi nic společného, nezdá se vám?
Leho ani nenašel odvahu odpovědět na nesrovnalosti, kterými nás tady krmí. Proč bych mu měla věřit, když lže i v drobnostech, které by jinak nikoho nezajímaly ? A proč mu věříte vy?

57535

21.06.2005 16:03

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Elitní zabiják leho, lean and mean, velice inteligentní a jemný...

Dana 82.?.?.?

To jste nemel delat. Protoze ted vypadate jako lhar.
Prineste alespon nejaky dukaz. Cokoliv!!! Jinak to vypada fakt blbe.


Jo milý Kemo, leho lže jako když rudé právo tiskne. Nebuďte zoufalý, on si nějaké argumenty vymyslí. Ale měl by si přečíst co už napsal, ať se zase neblamuje.

57536

21.06.2005 16:10

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pije Vam krev, ten pan Leho - co?

Dana 82.?.?.?

co se tyce Leha, nemuzu ti dokazat nic. Osobne ho neznam. Znam ale dva lidi, kteri me potvrdili ze Leho je US citizen, vojak a je v soucasne dobe v Iraku. Obema naprosto verim.

Tak teď mi vysvětlete, LEHO je nick, nebo jméno? A pokud je to nick, tak se leho musí takto běžně lidem představovat- přesněji řečeno : Dobrý den , jmenuji se sice jinak, ale jsem ten člověk, který píše do Zvědavce pod nickem LEHO- zvláštní představa. Kolik lidí ví o zvědavci a kolik jej čte, když to srovnáte s počtem obyvatel USA? Jinak si dost dobře nedovedu vysvětlit, jak vaši známí mohou s jistotou tvrdit, že ví kdo se skrývá pod nickem LEHO. Vzhledem k počtu lidí, kteří se na internetu objevují je to menší pravděpodobnost, než vyhrát ve Sportce první cenu.

57537

21.06.2005 16:18

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pro Danu, ktera ma v tom zmatek:

Dana 82.?.?.?

Doma ve Statech mam prehled o datech narozeni prakticky pro vsechny vojaky na celem uzemi jihozapadu USA v US Army.

Copak, vedete si bonz složky na vaše kamarády ve zbrani? No asi by je to nepotěšilo.

Apropo svědectví člověka , který je centru dění.Leho ještě jste nepodal jediný důkaz o tom, že skutečně jste v Iráku a podle toho co vám sem tam uklouzne si myslím, že ne. Také by mně zajímalo jaká je vaše pozice v armádě? Z toho co tady naznačujete to vypadá , že jste přinejmenším generál s tajnou misí. Neubližujte pověsti armády USA, ona na zodpovědných postech lidi jako jste vy nezaměstnává.

57539

21.06.2005 16:20

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pije Vam krev, ten pan Leho - co?

Dana 82.?.?.?

Dost casto me jima podezreni ze je asi mezi vojaky, ale ve funkci jejich chaplana/vojenskeho duchovniho.


Jedině, že by ho církev exkomunikovala.

57540

21.06.2005 16:35

Aghánistán: Změna taktiky

Aghánistán: Změna taktiky

Dana 82.?.?.?

LEHO, pořád ještě nemám vaši odpověď na mé konkrétní otázky. Vidím, že opět hrajete mrtvého brouka a doufáte, že se na to rychle zapomene. Mohu vás ujistit, že tentokrát nezapomenu a také očekávám vysvětlení z vaší strany ohledně nesrovnalostí a vaším cestováním do ČR po roce 1989.
Je ve vašem zájmu dokázat nám i vašim souvěrcům, že nám tady permanentně nelžete. A vaše demagogie, která vznosně říkáte argumenty není pouze výplodem nemocné duše.

57543

21.06.2005 16:41

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Elitní zabiják leho, lean and mean, velice inteligentní a jemný...

Dana 82.?.?.?

já bych Kema neodsuzovala za to, že straní LEHOVI. Je to jeho právo, zvláště když mu veří. Bohužel probuzení bude asi kruté.

57544

21.06.2005 16:46

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Elitní zabiják leho, lean and mean, velice inteligentní a jemný...

Dana 82.?.?.?

Obávám se, že jediný diplom. který můžete kdy dostat je za první misto v soutěži o titul Barona Prášila.

Vetsina Americanu si doplnuje vzdelani cely svuj zivot, na univerzitach je kolikrat bezne videt nejen osoby stredniho veku, ale i dedecky a babicky, kteri odmitaji byt odstrceni do stareho zeleza...

A to si představte, že v naší zaostalé zemi to také není nic zvláštního. Říká se tomu universita třetího věku.

57545

21.06.2005 16:54

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Leff je LHAR !! neni ani US obcan !!

Dana 82.?.?.?

Tak dobra, mozna nejake byly zabity ve valce v roce 2003, ale rozhodne se nejednalo o nejaky masovy pocet, maximalne tak stovka, mozna dve, ale i to se mi zda hodne.


Stovka zabitých dětí sem, dvě stovky tam , vždyť to byli jenom nějací malí frackové, tak o co těm pitomým pacifistům na Zvědavci vlastně jde? Proč se raději nezeptají co je dnes dobrého k večeři? To by je mělo zajímat, ale mrtvolky dětí .... vždyť o nic nejde, tak si udělají nové a bude.

Nepřemýšlíte zrovna takhle leho?

57546

22.06.2005 09:08

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Elitní zabiják leho, lean and mean, velice inteligentní a jemný...

Dana 82.?.?.?

Myslím to naprosto vážně. A vy jste opět prokázal, že víte houbelec.

57704

22.06.2005 09:11

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pije Vam krev, ten pan Leho - co?

Dana 82.?.?.?

Myslim, ze take v nekolika rodinnych albech jsou fotky americke vojenske techniky na zakladne v Nemecku s vyjevenymi obliceji starych ceskych emigrantu.

Tak tohle bych zařadila to pohádek Boženy Němcové. A mimochodem , ptala jsem se KEMY a ne vás.Protože jsem chtěla odpověď a ne snůšku blbostí.

57706

22.06.2005 09:17

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pro Danu, ktera ma v tom zmatek:

Dana 82.?.?.?

To vas momentalne nemusi zajimat, napisu jenom to, ze mam na starosti nocni sichtu s 20 vojaky.


Ale mně to zajímá.Vzhledem k tomu, že cestujete po světě, navštěvujete konference, máte přehled o všech vojácích, vedete si na ně bonz složky. Děláte exkurse civilistů (občanů cizího státu)po vojenských základnách, kde si kdokoliv může vyfotit cokoliv. Tak co jste chlape zač?

57708

22.06.2005 09:19

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pro Danu, ktera ma v tom zmatek:

Dana 82.?.?.?

Dano, predstavte si, ze oni o tom vedi a v armade je to naprosto normalni procedura. Vas byvaly sef kdyz jste jeste pracovala pro komunisticke vojenske nohsledy vedel i to, co jste vy nevedela.

Tak to jste na omylu, tady můj ndřízený věděl jen to jsem řekla a složky si vedli jen kontráši.
Je to i vaše funkce?

57709

22.06.2005 09:31

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Pro Danu, ktera ma v tom zmatek:

Dana 82.?.?.?

Vyložila jsem si to přesně tak jak jste to napsal. Vaše slovní ekvilibristika na tom nic nezmění.
Napsal jsem, ze do zadosti o pas jsem musel uvest adresu a zamestnani. Je mozne, ze jsem zamestnani nemusel uvadet do zadosti o pas, ted si nejsem jisty. Je mozne, ze teto informace se zmocnila vojenska sprava a zjistila, ze maji ceskoslovenskeho obcana, jez ve svych temer 30 letech jeste nebyl na vojne.

Aha, takže dodatečně jste si vzpomněl, že kolonka zaměstnání v žádosti o pas nebyla. No aspoň něco. Pro vaši informaci pasy vydávalo ministerstvo vnitra a brance mělo na starosti ministerstvo armády. Vaše konspirativní teorie je armáda se hrabe v lejstrech vnitra jen proto, aby našla brance na, které zapomněla je skutečně postavená na hlavu. Jestli měla armáda skutečně o něčem přehled, tak to byli právě branci. Leho opět musím konstatovat, že lžete jako když rudé právo tiskne.

57710

22.06.2005 09:34

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Aghánistán: Změna taktiky

Dana 82.?.?.?

Nehraji zadneho brouka, Dano, napsal jsem vam odpoved, kde jsem popsal, jak jsem cestoval po roce 1989 po Evrope a taktez do Ceskoslovenska a Ceske Republiky s ceskym pasem a autem s poznavaci znackou americke armady.

Nezajímá mně vaše virtuální cestování po Evropě. Chci odovědi na otázky , které jsem vám poslala v příspěvku ze 17.6.2005 15,11 a několikrát jsem je urgovala.

57711

22.06.2005 09:37

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Aghánistán: Změna taktiky

Dana 82.?.?.?

Ne na cizim zastupitelstni, Taborsky, ale na mistni vojenske zprave v Ceskoslovensku po sametaku, kdy uz tenkrat byvali soudruzi se snazili zjistit, jak to udelat a dostat se do NATO.

Aha, takže vy tím, že jste je nechal okopírovat doklady příslušníka US army jste vlastně otevřel cestu ČR do NATO?
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

57712

22.06.2005 09:39

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Aghánistán: Změna taktiky

Dana 82.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

57713

22.06.2005 09:47

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zajimavy clanek

Dana 82.?.?.?

Samozrejme, z clanku je jasne, ze idiocke domnenky Zvedavcu jake ze to Saddam vykladal veci o supertajnem spojenectvi s USA, jsou naprosta pitomost. Kdyby takoveho neco existovalo, uz by to nekdo vykvakal, stejne jako se dostaly ven ty jeho fotky ve slipech...


Možná to bude tím že Saddáma vyslýchali amíci a fotky pustili britové, kteří zřejmě nesplňují podmínky pro zařazení do skupiny TAJNÉ.

57714

22.06.2005 10:00

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

Dana 82.?.?.?

Nikde jsem nepsal nic o opicich. Zjevne jste si to vymyslel abyste dodal durazu svemu chabemu argumentu...


Misu, ty si asi nepamatujes ty maskovane opice (pardon fedajiny, bozi bojovniky nebo dnes partyzani) opasane dynamitem co pochodovaly nebo klusaly ve formacich pred saddamovou tribunou pokazde o nejakem svatku?
leho 19.06.05 19:35

57715

22.06.2005 10:07

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Dana 82.?.?.?

leho zřejmě patří k početné skupině fanatiků, kteří si říkají Křesťanští sionisté a v USA je jich požehnaně. Tito lide bezmezně věří předpovědím v Bibli, kde se píše , že Království Izraele bude znovu nastoleno a poté se opět vrátí Kristus na zem. Proto všemožně podporují Izrael, přehlížejí jeho zločiny páchané na Palestincích a už se nemůžou dočkat Kristova návratu na zem.Sám leho napsal , že: Takze drtiva vetsina americkych obcanu jsou sioniste.leho 17.06.05 23:57

Máme se na co těšit.

57717

22.06.2005 10:11

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

Dana 82.?.?.?

ja mam pouze na mysli duch Koranu a Islamu ve srovnani s krestanstvim jako takoveho ve vztahu ke svym nepratelum bez ohledu na to, co se stalo v minulosti.


Jak můžete něco takového napsat, když neznáte ani Korán,ani Bibli?
Už jsem se vás několikrát ptala odkud čerpáte své informace na toto téma? Dosud jste mi neodpověděl, pouze žvaníte.

57718

22.06.2005 10:43

Evropská unie: Hluboká krize

RE: Evropská unie: Hluboká krize

Dana 82.?.?.?

Jestli to nevíte, tak ta česká ústava je vlastně opsaná z americké, akorát prašiví komanči si ji trošku upravili k obrazu svému.

Ústava byla po roce 1989 upravena, že by to udělali prašiví komanči?

57721

22.06.2005 10:47

Spiderman Krejčíř na útěku

RE: Spiderman Krejčíř na útěku

Dana 82.?.?.?

Vlivný pražský podnikatel, bývalý sponzor ODS a tenisový partner V. Klause,

pochybuji, že Krejčíř byl tenisovým partnerem Václava Klause, vzhledem k jeho hroší hmotnosti, mu dělal problém každý rychlejší pohyb. Taktéž nemohl utéct tím záchodovým oknem, on by se tam totiž maximálně šprajcnul.

57722

22.06.2005 10:50

Spiderman Krejčíř na útěku

RE: Spiderman Krejčíř na útěku

Dana 82.?.?.?

Navíc synáček je jen odvar svého tatíčka Lamberta Krejčíře, po kterém se už před pár lety slehla zem.

57723

22.06.2005 11:03

Povstání v Iráku sílí

RE: Fascinujici, autor z jakesi vzdalene zeme vi, jak to vsechno v Iraku je...

Dana 82.?.?.?

Ale utoky na americkou armadu bych rekl, ze jsou na nizsi urovni nez napriklad pred pul rokem, ale nemam k dispozici zadna cisla. Soudim jenom podle tzv. "Intel Briefs", ktera dostavam tedka kazdy den a celkem nic svetoborneho se nedeje.

Tak už zase vám neřekli co se V Iráku děje? A to jste prosím přímo na místě. No hrůza.

V pátek informoval zpravodaj deníku Guardian, že rebelové vytlačili americké a provládní jednotky z velkého města Ramádí 70 mil západně od Baghdádu a zahájili popravy osob kolaborujících s okupační správou. Ty byly podle zpravodaje velmi brutální a např. egyptskému informátorovi Američanů byla useknuta hlava a jeho tělo vystaveno na rušné obchodní třídě města Další popravy se konaly na městském tržišti.
Co se vlastne v Ramadi stalo? Take mi neni znamo, ze by doslo k necemu neobvyklemu, Ramadi je pomerne velke mesto a k vrazde jakehosi Egyptana tam mohlo klidne dojit.
Čím to, že novináři mají lepší informace než vy?

57726

22.06.2005 11:14

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Syrská arabská republika- zvolený prezident Bashar al-ASAD, Gramotnost: 70,8%,Inflace (2003): 1,5%,Nezaměstnanost (2002)20%, Zemědělství - sklizeň: pšenice, ječmen, kukuřice, brambory, cukrová řepa, luštěniny, zelenina, ovoce, hrozny, bavlna
Zemědělství - chov dobytka: skot, ovce, kozy, drůbež
Průmysl - těžba: ropa, zemní plyn, fosfáty
Průmysl - energetika (podíl elektráren): tepelné 57,64%, vodní 42,36%
Vývoz: petrolej, textil, zelenina, bavlna, fosfáty
Dovoz: stroje, potraviny, textil, chemikálie
Odběratelské země: Německo, Itálie, Francie, SAE, Turecko
Dodavatelské země: Francie, Itálie, Německo, Turecko, Čína, USA .

57727

22.06.2005 11:19

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

pokračování:
Íránská islamská republika,Hlava státu (2004): Ayatollah Ali Hoseini-KHAMENEI - zvolený,Gramotnost: 72,1%,Inflace (2003): 18%, Nezaměstnanost (2002): 15,8% , Zemědělství - sklizeň: pšenice, ječmen, kukuřice, rýže, brambory, cukrová třtina, cukrová řepa, slunečnice, sezam, čaj, pomeranče, citróny, mandarinky, hrozny, vlašské ořechy, datle, pistácie
Zemědělství - chov dobytka: skot, ovce, kozy, osli, velbloudi, koně
Průmysl - těžba: ropa, zemní plyn, železná ruda, chrom, olovo, měď, zinek, uran, slída
Průmysl - energetika (podíl elektráren): tepelné 93,16%, vodní 6,84%
Vývoz: ropa, koberce, potraviny, železo a ocel, chemikálie
Dovoz: stroje, potraviny a další spotřební zboží

Odběratelské země: Japonsko, Itálie, Čína, Jižní Korea
Dodavatelské země: Německo, Švýcarsko, Itálie, SAE, Francie, Japonsko

Tak těmto zemím se říká "diktatura jak řemen" a lidé tam jsou negramotní, trpí a čekají až je někdo osvobodí.

57728

22.06.2005 13:50

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

Dana 82.?.?.?

Okupace je pouze okupaci v pripade, kdyz svrhne demokracii a nastoli totalitni rezim. Po takove okupaci nasleduje masova emigrace inteligence, spisovatelu a hercu spolu s celkovym upadkem ve spolecnosti jak ekonomickem, tak lidskem. Jiny druh okupace je ten, ktery svrhne diktaturu, v pripade Iraku krutovladu psychopatickeho Saddama a nastoli demokracii.

Slovo okupace má naprosto jasnou definici: obsazení, zabrání obvykle cizího území.


Vaše definice neodpovídá slovu okupace ale lehovace

57743

22.06.2005 15:49

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Pelesko, tou kobylou myslis zbytky saddamova rezimu, jestli se nepletu. Nebo se pletu??


Můžete matematicky definovat zbytek?

57755

22.06.2005 16:05

Povstání v Iráku sílí

RE: CNN?

Dana 82.?.?.?

máte pravdu napsal to leho :Ja rikam CNN Communist News Network...
leho 18.06.05 17:14

Jenže víte jak to u něho chodí, mění názory jako fusekle podle toho co se mu zrovna hodí.

Možná bude zítra bude vynášet CNN do nebes jako tu jedinou spravedlivě a poctivě informující. Co si z toho vyberete záleží jen na vás.

57758

22.06.2005 16:13

Povstání v Iráku sílí

Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Leho už po čtvrté chci po vás odpověď na mé konkrétní otázky, to, že původní téma je už v archivu neznamená, že jsem na ně zapomněla.
příspěvek ze 17.6.2005,15,11
Dano, na kterou konkretni otazku ze jsem to neodpovedel? Takže například:
- LEHO:Je ale nepopiratelny fakt, ze v Koranu je mnoho mist, ktere vysvetluji podminky, kdy a jak je zabijeni povoleno. Pokud vim, nic podobneho v Bibli,at ve Starem ci Novem Zakonu nenajdete
-DANA:Tímto jste právě dokázal, že neznáte nejen Korán, ale ani Bibli.Otázka: Odkud tedy čerpáte své argumenty k diskusi o textech v obou knihách?
- Dana:Když tady společný nepřítel nebude, tak půjdou proti sobě a je zde vážné riziko občanské války. To je ta druhá, odvrácená strana měsice.Otázka: Co pak?
-LEHO:Ze si kazdy muze delat co chce, ovsem krome financovani a organizovani vselijakych narodne-osvobozeneckych hnuti, mimo jine, abych tedy pouzil jazyka, na ktery jste vy zvykla...
-Dana Otázka: a platí to i pro národně-osvobozenecké režimy, které podporovala a podporuje USA?

57761

22.06.2005 18:05

Povstání v Iráku sílí

Lehovi po páté

Dana 82.?.?.?

Pořád čekám na vaše odpovědi, nebo snad stále ještě hledáte a nenacházíte argumenty?

57778

23.06.2005 09:09

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Vy tady pořád operujete ze zbytky,ale vypadá to, že vašich odpůrců v Iráku je čím dál tím více.Proto ta matametika.

57905

23.06.2005 09:15

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

pokud se kdy konaly volby v islamskych zemich, jednalo se o stejne frasky jako volby v komunistickem Ceskoslovensku.

Nevím sice proč srovnáváte volby v bývalém Československu a Islámských zemích, protože srovnáváte nesrovnatelné. Islámské země ať se vám to líbí nebo ne, mají své volební systémy a volby se řídí podle nich. Pokud chcete tvrdit, že to je fraška tak pouze dokazujete, že tomu nerozumíte. Co se týče voleb v bývalém Českolslovensku, tak tam chodili lidé volit s povinnosti. Povinnost jít k volbám existuje také v některých západních zemích dodnes a nikdo si nedovolí tvrdit, že se jedná o frašku.

57906

23.06.2005 09:20

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

pokračování:
Kdyz se podivate na OSN statistiky hospodarskeho rustu, tak zjistite, ze zadny rust nemaji, ze je bud nulovy a nebo dokonce lehce zaporny. To same udaje o nezamestnanosti. Dle udaju jejich vlady je nizka, 4-5%. To jsou oficielni vladni statistiky techto zemi a ty se podstatne lisi od skutecnosti, zrovna tak jako kdysi za minuleho rezimu v Ceskoslovensku. Hodnotite gramotnost jako schopnost zpameti recitovat Koran a nenavidet USA?

Takže informace s oficiálních zdrojů jsou tedy podle vás zfalšované?
Sultanát Brunej, Gramotnost: 91,2%,Nezaměstnanost (2001): 10% , Inflace (2002): -2%, Hospodářský růst: 3%.
Bahrajnský stát, Gramotnost: 89,1%,Nezaměstnanost (1998): 15% , Inflace (2003): 0,4%,Hospodářský růst: 3,8%
Egyptská arabská republika, Gramotnost: 57,7%,Nezaměstnanost (2003): 9,9% Inflace (2003): 4,5%,Hospodářský růst: 2,8%
Jordánské hášimovské království, Gramotnost: 91,3%, Nezaměstnanost (2001): 16% , Inflace (2003): 3,5%, Hospodářský růst: 3,1%
Alžírsko, Gramotnost: 70%, Nezaměstnanost (2003): 28,4% , Inflace (2003): 3,1%, Hospodářský růst: 7,3%
Kuvajt, Gramotnost: 83,5%, Nezaměstnanost (2002): 7% , Inflace (2003): 1,2%, Hospodářský růst: 4,4%

57907

23.06.2005 09:25

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

pokračování:Nemuslimské země
Izrael, Gramotnost: 95%,Nezaměstnanost (2003): 10,3% , Inflace (2003): 1,1%, Hospodářský růst: 1%
Česká republika, Gramotnost: 99,9%, Nezaměstnanost (2004): 10% , Inflace (2003): 0%, Hospodářský růst: 2,5%
Kanada, Gramotnost: 97%, Nezaměstnanost (2003): 7,7% , Inflace (2003): 2,8%,
Hospodářský růst: 1,6%
USA, Gramotnost: 97%, Nezaměstnanost (2003): 6,2% , Inflace (2003): 2,1%, Hospodářský růst: 3,1%

Všechny tyto statistiky pocházejí z jednoho zdroje .Pokud tedy chcete tvrdit, že jsou zfalšované jak je tedy na to ve skutečnosti USA. Považujete za gramotnost v USA , že stačí,když umí američan odrecitovat úatavu USA? Ten hospodářský růstUSA by mněl být v tom případě v mínusu, ne?

57908

23.06.2005 09:34

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

To, že neměli protikandidáty ještě nutně nemusí znamenat, že jde o frašku. Pamatuju si na první volby GWB v USA.Tam byl protikandidát a Bush to vyhrál jen díky zmatkům(možná uměle vyvolaným)při sčítání hlasů ( bylo to tuším na Floridě), Bush tehdy vyhrál jen proto, že jeho oponent nešel až k soudu a uznal prohru.Docela by mně zajímalo, jak by soud tenkrát rozhodnul. A co černí voliči, kteří nějakým "nedopatřením" chyběli ve volebních seznamech a tudíž jim nebylo umožněno volit? Tomu se říká fraška. Jak se může něco takového stát v tak demokratické zemi?

57909

23.06.2005 09:47

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Dano, chodil jsem jisty cas do nabozenstvi a vim, ze Jezis kazal "...milujte sve nepratele...". Monzna to podal trochu jinak, ale smysl jsem rozhodne zachoval. Vy mate jine informace, Jezis toto nekazal? Zrovna tak vim, ze v Koranu je "...zabijejte sve nepratele...". Je mi jedno, v jake je to souvislosti.

Škoda, že jste při výuce náboženství nedával lepší pozor, v Bibli totiž není jen Nový zákon, ale také Starý zákon. To jsou dvě nedílné součásti Bible. Ostatně z nich tady už citoval , teď nevím byl to Adapa? To teď není podstatné.

Co je ovšem podstatné : právě jste potvrdil, že nejen neznáte tyto knihy, ale vytrháváte si z jejich kontextu to co se vám hodí a tím argumentujete. Přesně tak se chovají extrémisté, džihádisté afanatici vůbec. Dost těžko tady můžeme příjmout vaši tezi o tom, že Islám je zlo, protože říká zabíjejte....., když vy se oháníte Biblí a chováte se naprosto stejně . V tom případě totiž platí i to, že Bible je zlo. Už jsem vám tady řekla, že fanatik dokáže zneužít i kuchařskou knihu. Bohužel platí to i pro vás.

57912

23.06.2005 09:57

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

pokračování:>- Dana:Když tady společný nepřítel nebude, tak půjdou
>proti sobě a je zde vážné riziko občanské války. To
>je ta druhá, odvrácená strana měsice.Otázka: Co pak?
Nerozumim otazce, spolecny nepritel koho? Nejsem si jisty, na co se vlastne ptate...

Dobrá znovu vám to vysvětlím. V Iráku žijí dvě Islámské odnože.Sunnité - Saddám a jeho přívrženci a Šíté - Saddámova opozice. Šíté vás zpočátku vítali, protože jste odstranili nejen tyrana, ale i sunnitskou větev. Jenže už jste tam dlouho, mydlíte to hlava, nehlava a nerozlišujete mezi Sunnity a Šíty což oni berou jako agresi. Dostali jste se do pozice kdy se tyto dvě větve semkly podle hesla nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Až odtamtud odejdete přijde na řadu řešení původního sváru starého několik století. Sunité A Šíté půjdou opět proti sobě a je zde riziko občanské války.Pokud občanská válka přeroste v náboženskou a budou se v ní byť neoficiálně angažovat ostatní muslimské země, co budete dělat potom?

57914

23.06.2005 10:08

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

pokračování:>-Dana Otázka: a platí to i pro národně-osvobozenecké
>režimy, které podporovala a podporuje USA?
Myslite napriklad v minulosti hnuti Solidarita v Polsku? Nebo dnes reformni hnuti v Iranu, ktere ma za konecny cil ustanoveni demokratickeho zrizeni v zemi? Nebo napriklad Pinocheta v Chile, ktery byl vyuzit ke svrzeni daleko horsiho rodiciho se komunistickeho rezimu sovetskeho typu?

Takže za prvé použila jsem ve své otázce váš termín : národně osvobozenecký režim. Tento název je naprostý nesmysl.Režim může být kapitalistický, komunistický, socialistický a nevím jaký ještě -ický, ale rozhodně ne národně-osvobozenecký.

Solidarita v Polsku- NSZZ Solidarność bylo odborové hnutí dělníků z polských loděnic.
Reformní hnutí v Iránu je soustředěné kolem proreformního prezidenta , kde je také mnoho členů parlamentu - tudíž opět žádné osvobozenecké hnutí.
Generál Pinochet provedl v Chile klasický vojenský puč s pomocí a podporou USA, který je oblíbenou formou střídání vlád v banánových republikách. Prvky jeho vlády vykazovaly všechny známky fašismu, takže si myslím, že v té době spadli Chilané z deště pod okap. To už nemluvím o Juntou zavražděných Američanech, pro které jejich vláda nehla prstem.
Ale já jsem chtěla argumenty a ty jste nepředložil, pouze jste odpověděl otázkou.

57917

23.06.2005 10:13

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Jinymi slovy, byla to fraska o volbach s jednim schvalenym kandidatem na kazdou volenou pozici...

Vy jste vážně tak naivní? To si myslíte, že když někdo kandiduje v USA na presidenta , nebo do kongresu tak nejdříve počká jak to dopadne ve volbách a potom si podá inzerát, že hledá volnou židli?

57918

23.06.2005 10:28

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Take v USA se prezidentsti kandidati nevybiraji zdaleka ze dvou. Pred hlavnimi volbami jsou tzv. primarky, ve kterych si volici zvoli nejmene z nekolika kandidatu jednoho z kazde strany do konecneho kola prezidentskych voleb. V procesu voleb tak volic ma moznost posoudit mnoho nazoru nez vybere toho sveho kandidata. V poslednim kole ma pak moznost volby zpravidla ze dvou, kteri maji velkou sanci na zvoleni,

Tak to mi vysvětlete, jak jste mohli vybrat z tolika možností toho nejneschopnějšího a nejhloupějšího? Nebo to svědčí o vás?

57919

23.06.2005 10:42

Povstání v Iráku sílí

RE: Pro Danu z debaty o AGHANISTANU

Dana 82.?.?.?

Dano, nikdy jsem neslysel o ministerstvu armady. Omlouvám se za zjednodušení, jedná se o ministerstvo národní obrany.

O vašich konexích u Havla nebudu polemizovat.Pokud by se o vás zajímala vojenská rozvědka, tak vaši známí na MNO nebudou mít o tom ani páru a především nikdy neohrozí svůj flek, kvůli bezvýznamnému seržantovi US army. Máte úžasné pozorovací schopnosti, když okamžitě poznáte auto vojenské kontrarozvědky.Možná také, že vás sledovali ve vojenském vozidle UAZ , nebo GAZ , nebo to byla černá volha s vojenskou SPZ? Určitě vám věřím, že po vaši stížnosti se na VKR okamžitě posrali strachem, přerušili sledování a poslali vám dárkový koš s omluvou. Buďto jste paranoidní, nebo máte o své důležitosti pro VKR velmi přehnané představy.Mimochodem vojenská kontrarozvědka a rozvědka nespadají pod MNO už pěkných pár let. Ale to vy nemůžete vědět.

57923

23.06.2005 10:51

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Ale já proti tomu nic nenamítám. Irán je skutečně pod vládou Islámského náboženství, ale pokud si pamatuju tak tuto cestu si zvolili Iránci sami po svržení Rézy Páhlavího, který podle nich žil v rozporu s učením Islámu. Prostě přešli od jednoho extrému k druhému. Nyní si sami uvědomují, že takhle žít nechtějí a postoje proreformního prezidenta a jeho mnohých přívrženců svědčí o tom, že pomalu bude docházet ke změně. Podstatné tady je , že si tuto změnu udělají byť v delším časovém horizontu sami. Bez vojenských zásahů zvenčí.

Co se týče úmrtnosti kojenců a lidí žijících pod hranicí chudoby, tak jistě se mnou budete souhlasit, že toto není fenomén muslimských zemí, ale bohužel týká se mnoha dalších států na této planetě.

57926

23.06.2005 10:56

Spiderman Krejčíř na útěku

RE: Spiderman Krejčíř na útěku

Dana 82.?.?.?

Pánové, prosím zkuste nemontovat Irák, Afghánistán a leha do každého článku.
Děkuji

57927

23.06.2005 11:04

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Dana 82.?.?.?

>Článek v Le Monde pokračoval: „Židé v Izraeli, potomci obyvatelů >ghett, drží v ghettech palestince. Židé, kteří byli ponižováni, >zatracováni a perzekvováni, ponižují, zatracují a perzekvují >palestince. Židé, kteří sami byli obětí nelítostného jednání, >jednají nelítostně s palestinci. Židé, obětní beránci pro vše >špatné, dělají obětní beránky pro všechny špatné z Arafata a >palestinců.“


Tady se píše o židech v Izraeli a jejich chování, tedy lze to tedy jasně chápat jako "Izraelci". Nikde tady není uvedeno , že se takto chovají všichni lidé židovské víry či národnosti na světě.

Popisovat fakta není rasismus!!!

57928

23.06.2005 11:08

Komentář ke kauze bankovních poplatků

Komentář ke kauze bankovních poplatků

Dana 82.?.?.?

Nezapomínejte také na to, že k soudu se nechodí pro spravedlnost, ale pro rozsudek. A to je podstatný rozdíl.

57929

23.06.2005 12:14

Povstání v Iráku sílí

RE: Newspeak Zvedavce: Povstani a ne barbarismus sebevrazednych magoru

Dana 82.?.?.?

. Barbarskym teroristickym akcim sebevrazednych magoru rika Zvedavec povstani. Musime predevsim pouzivat spravne terminy pro idiocke vrazdeni civilistu, ktere dnes trapi iracke obcany. Nejedna se rozhodne o zadne povstani...

teroristická akce-povstání.
Ono název většinou vybírá každý podle svého úhlu pohledu.
Pro okupanta (toho co zabral, nebo vpadl na cizí území) je každý ozbrojený odpor aktem teroristů.
Pro příslušníka napadené země je tentýž čin ozbrojeným povstáním.
V každém případě jde o zabíjení vinných i nevinných, tady rozdíl nedělá žádná strana.
Postatné je , že kdyby nebylo vojenské agrese tak zcela logicky by v tomto případě nebyly ani terosristické akce , ani ozbrojené povstání. Podotýkám, že mluvím o situaci v Iráku.
Každá akce vyvolává reakci.

57931

23.06.2005 12:22

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Americka politika se zacina vyvijet smerem, kdy politikum uz neni tak uplne jedno, s jakymi rezimy se USA prateli. Je vyvijen tlak na byvale sovetske republiky, aby uvolnily rezim tuhe ruky v jejich postsovetskych pseudokomunistickych diktaturach, napriklad.
To je mi novinka, že USA se přátelí s bývalými sovětskými republikami.Můžete uvést příklady tohoto přátelství? Ale nemám na mysli střediska pro vyslýchání amerických vězňů.
Taktez je potreba reformovat OSN potrebnym smerem. Podle me by hlavni kriteria pro clenstvi v teto organizaci melo byt jestli se jedna o diktatorsky rezim nebo demokracii. Z OSN by mely byt vykopnuty predevsim staty jako Kuba, Cina, Severni Korea a jisty pocet zkorumpovanych rezimu v Africe, Jizni Americe, vsechny zeme Stredniho a Blizkeho Vychodu krome Izraele, atd, atd...
Proč kromě Izraele? Vždyť je to agresor.Mám to chápat tak, že OSN by podle vás v budoucnu měla fungovat jako klika agresorů řídící zbytek světa? Pokud ano, tak by byl nejvyšší čas, aby země EU z OSN vystoupily.

57932

23.06.2005 12:28

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Rozhoduje kvalita politika, nebo jeho prkenice?

Jak se zdá tak posledních pár let rozhodně nerozhoduje kvalita, ale hoši co spolu mluví a podpora zbrojařských koncernů. To, že GWB své předvolební sliby plní vidíme snad všichni , ne?

57934

23.06.2005 12:39

Povstání v Iráku sílí

RE: Fascinujici, autor z jakesi vzdalene zeme vi, jak to vsechno v Iraku je...

Dana 82.?.?.?

Dano, kdyz nekteri novinari jsou spolceni s teroristy (pardon - povstalci), nebo jsou mozna sami teroriste (pardon - povstalci) tak se celkem neni co divit.

Novináři s jiným názorem, než vy jsou tedy spolčeni teroristy-povstalci. A k čemu jim to je dobré?

Ale vy nicemu takovemu neverite, to rika americka armada a ti jsou zaruceni sedmilhari, nebo jeste horsi...

Máte pravdu, o oficiální verzi americké armády si myslím po zkušenostech své. Ale tady na Zvědavci, zatím americká armáda neuveřejnila žádné komuniké.
Vy jste jediný, kdo tady tvrdí, že je v Iráku, má ty jedině správné a ověřené informace a mluví za všechny vojáky US army. A to je opravdu troufalost. Dosud jste , ale nepodal jediný důkaz o tom, že jste skutečně voják US army a sloužíte v Iráku.
Ty vaše povídačky si klidně můžete cucat z prstu, nebo dovozovat z toho co si přečtete v novinách, uvidíte v televizi, nebo uslyšíte od chlapů v hospodě. Ale důkaz nikde. Jestli chcete, také vám mohu poslat snímek mé satelitní antény, ten snih okolo je v Grónsku.

57936

23.06.2005 13:40

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novinari by meli byt potrestani zakazem vykonu povolani

Dana 82.?.?.?

Židé, kteří sami byli obětí nelítostného jednání, jednají nelítostně s palestinci. Židé, obětní beránci pro vše špatné, dělají obětní beránky pro všechny špatné z Arafata a palestinců.“
Je absolutni nesmysl. Jestli tohle napsali, jedna se nejenom o lez, ale i o skutecne rozdmychavani nenavisti mezi narody.


Takže chcete snad naznačit, že Židé nebyli oběťmi nelítostného jednání, a také nebyli obětní beránci pro vše špatné?

Pozor leho ,tady by to nemuselo skončit jen trestem a finančním postihem. Za tohle tvrzení by vás mohli s US army také vyrazit.

57946

23.06.2005 13:47

Povstání v Iráku sílí

RE: Fascinujici, autor z jakesi vzdalene zeme vi, jak to vsechno v Iraku je...

Dana 82.?.?.?

Třeba váš průkaz, popis vaší funkce, přesné místo pobytu atd...
Když jste mohl beztrestně dělat průvodce Čechům po vojenské základně v Německu a nechával okopírovat váš průkaz na vojenské správě v ČR, tak proč byste tyto informace nemohl poskytnout také nám?
Beztak jste všechno "tajné" už zveřejnil, tak o co de?

57947

23.06.2005 13:56

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Ale to vůbec nemusí být transparent Židy do plynu.
Bohatě stačí napsat - Nesouhlasím s okupací Palestiny a politikou Izraele. A uvidíte ten šrumec.

57948

23.06.2005 13:59

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Mnozi v nezavidenihodne situaci, to je pravda, jelikoz v mnoha oblastech obycejne lidi zuzuji elementy minuleho rezimu a dzihadistu, kteri jim unaseji rodinne prislusniky zadajice vykupne .

Leho a to výkupné je jako co? Vzhledem k tomu, že mají baráky částečně nebo celé srovnané se zemí, majetek žádný?

57950

23.06.2005 15:24

Povstání v Iráku sílí

RE: Fascinujici, autor z jakesi vzdalene zeme vi, jak to vsechno v Iraku je...

Dana 82.?.?.?

Da se to udelat i jinak - posli nam fotku, vyhotovenou presne podle nasich pokynu - treba poves na rozcestnik (aby byly videt napisy) modre tricko, na nej smotany provaz a navrch ksiltovku. postav se k ceduli a nech se vyfotit, jak rukou ukazujes na ty veci. Postava v zaberu byt nemusi, staci ta natazena ruka...

A tak to zase ne, takový rozcestník si může postavit i na zahradě a uniformu US army koupí i u nás v každém army-obchodě .
Chci vidět průkaz. Beztak dodnes visí jeho kopie na nástěnce některé OVS. [smích]

57964

23.06.2005 15:26

Povstání v Iráku sílí

RE: Jsem na "Watch List"?

Dana 82.?.?.?

To určitě. Příspěvky čekají z zpráva ne?

57966

23.06.2005 15:41

Povstání v Iráku sílí

RE: Pro Danu z debaty o AGHANISTANU

Dana 82.?.?.?

Oni me nejenom sledovali, ale i kontaktovali a rekli mi o tom. Osobne jsem se setkal s jejich agentem. Take o me vedeli vsechno co jsem v emigraci delal a kde jsem bydlel. Pak jsem mluvil s mym znamym na ministerstvu obrany, dal mu telefonni cislo, ktere jsem dostal od toho agenta a on mi vsechno potvrdil. Taktez jsem mel jeste velice zajimavy rozhovor s agentem CIA na vyslanectvi v Praze. Dano, verte nebo neverte, skutecne se me soudruzi snazili najmout do sve site i po sametaku.

No co k tomu říct[oči v sloup] [oči v sloup] ? Snad jen to, že vás chválabohu nenaverbovali. To by zase byla ostuda. A příště nevykládejte na počkání co jste kde ve službách US army dělal a neulehčujte našim agentům práci. Ať si ty prachy co jim ze svých daní platím taky odpracujou.

57972

23.06.2005 16:02

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Aha takže ty tisíce uvězněných lidí na stadionu v Santiagu de Chile, kteří se tam vystřídali během své cesty do márnice. Ti tam hráli kriket? To je fašizmus.

Vy buďto nevíte o historii absolutně nic, nebo zavíráte oči před fakty. Teď nevím co je horší.

Pinochetova vojenská junta (Pinochet byl do jejího čela jmenován 13. září 1973)se ujímá vlády nad Chile - ihned je vyhlášen výjimečný stav a zákaz vycházení (nerespektování znamená zastřelení na místě), jsou zakázány politické strany, uzavřen chilský parlament, následuje zahájení pronásledování - lidé jsou buď vypovězeni z Chile nebo uvězněni, v horším případě pak popraveni, jejich mučení přitom není ničím výjimečným, spíše naopak. Celkem padne represím junty za oběť několik tisíc obětí (hovoří se až o dvaceti tisících mrtvých).Vězněných je daleko více.
V roce 1974 se Augusto Pinochet prohlásí prezidentem Chile - svoji funkci si pak nechává postupně potvrdit několika zmanipulovanými referendy.
Tolik z historie.

57980

24.06.2005 09:17

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Dano, vy se nachazite momentalne v Iraku, ze to tak vsechno krasne vite?

tohle snad považujete za odpověď?

Výkupné můžete požadovat pouze po někom kdo vlastní nějaký majetek. To ví i malé dítě. Kde nic není ...

Takže znovu se ptám :>Leho a to výkupné je jako co? Vzhledem k tomu, že mají
>baráky částečně nebo celé srovnané se zemí, majetek
>žádný?


58139

24.06.2005 09:20

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Dano, vy se nachazite momentalne v Iraku, ze to tak vsechno krasne vite?

Neodpověděl jste. Vytáčky jako odpověď neberu.

Výkupné můžete požadovat pouze po někom kdo vlastní nějaký majetek. To ví i malé dítě. Takže si ty hlouposti laskavě odpusťte a pracujte s fakty. Kde nic není ...

Takže znovu se ptám :>Leho a to výkupné je jako co? Vzhledem k tomu, že mají
>baráky částečně nebo celé srovnané se zemí, majetek
>žádný?


58141

24.06.2005 09:32

Povstání v Iráku sílí

RE: Fascinujici, autor z jakesi vzdalene zeme vi, jak to vsechno v Iraku je...

Dana 82.?.?.?

Proste, jak jsem uz nekolikrat napsal, kdo neveri at tam bezi. Prukaz tady nikomu kopirovat nebudu, to neni to same jako ho nechat okopirovat OVS.

Ale leho , co ty tajnosti tak najednou. Když vezmu zpětně co všechno jste tady už napsal, tak to už klidně můžete průkaz okopírovat a hodit sem. S vašimi styky od Havla, přez MNO ČR, CIA, a zřejmě "velmi důležitý" post v US army , se vám přece nemůže nic stát. Jak to vypadá, vás kryje i samo nebe.

Svoje teze tady předkládáte jako jasná fakta, ale nemáte je ničím podložené. Když nemáte argument tak odpovídáte : a vy jste v Iráku? Ne, leho nejsem a vypadá to, že ani vy ne.

Jenže problém bude někde jinde. Mám silný dojem, že vy nemáte co kopírovat. A Tikrít jste viděl maximálně v televizi.

58143

24.06.2005 09:38

Povstání v Iráku sílí

RE: Fascinujici, autor z jakesi vzdalene zeme vi, jak to vsechno v Iraku je...

Dana 82.?.?.?

>Máte pravdu, o oficiální verzi americké armády si

>myslím po zkušenostech své.


Dano, jake ze vy to mate zkusenosti s americkou armadou?


Pletete si pojmy z dojmy, nebo to děláte schválně?

Psala jsem o oficiálních verzích armády o situaci v Iráku, tak jak je předkládá médiím. No a pak se dočtete,nebo vidíte v televizních záběrech , že všechno je jinak. O této zkušenosti hovořím.

58144

24.06.2005 09:44

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Jisteze, pokud jsem pod minometnou a kulometnou palbou, hvizdaji mi kolem hlavy kulky, vybuchuji granaty a ja vidim jeden kilak ode me borce, co se na me diva zkrz nejaky dalekohled ci co, tak mam hodne duvodu si myslet, ze se jedna o osobu, ktere mi rikame "spotter", ktera vysilackou ridi palbu protivnika. Nemuzu za to, ze je to novinar, to kolikrat dejme tomu za snizene viditelnosti v prachove bouri na jeden kilak neni vubec poznat.

Sakra vy máte dobrý zrak . Pod minometnou a kulometnou palbou, hvizdaji mi kolem hlavy kulky, vybuchuji granaty a vy máte čas a odvahu vystrkovat kebuli a zjišťovat jestli na vás někdo náhodou nekouká dalkohledem.
Ale u televize to jde v pohodě a stačí jen brýle .

58146

24.06.2005 09:52

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

...zabranil, aby se ty koncentraky stavely... kazdy to tak pochopil, doufam...

On nemusel ničemu zabraňovat, ten stadion ze kterého na jeho příkaz udělali koncentrák už tam totiž stál.


58147

24.06.2005 09:56

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Nevim, nemam kristalovou kouli, Dano. Mozna byste mela jit s vasi kristalovou kouli do Bileho domu, treba vas tam vyslechnou...


Tak to mně skutečně udivuje, vy který víte naprosto všechno a ve všem máte zcela jasno potřebujete najednou křišťálovou kouli?
Teď už je pozdě a začíná to docházet i Bílému domu. V tomto případě bylo nanejvýš vhodné nejdříve myslet a potom konat a ne naopak.

58148

24.06.2005 10:02

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

>Co je ovšem podstatné : právě jste potvrdil, že nejen
>neznáte tyto knihy, ale vytrháváte si z jejich kontextu
>to co se vám hodí a tím argumentujete.

Myslím, že jsem to vysvětlila tak jasně, že by to pochopil můj kokršpaněl.


Takze Jezis nekde ucil, ze zabijeni nepratel je v poradku, podle vas. Poucte me tedy, v jakem kontextu to ucil? Ja vzdycky myslel, ze se on ucil, ze lide se maji milovat navzajem i vcetne nepratel, a ze jakekoliv zabijeni je nepripustne. Tecka. Zadny kontext, zadne okecavacky. Proste milujme vsechny i sve nepratele bez jakekoliv diskuse. Vy ale diskutujete. Jak to tedy je? A naproti tomu koran v jednom miste rika: ...zabijejte sve nepratele.... A pak salodlouze vysvetluje v jakych situacich to je pripustne a v jakych neni, davajice vericim prostor na jakoukoliv interpretaci vuci v podstate komukoliv.

Jestli tady opět někdo něco okecává, tak jste to vy leho.

58150

24.06.2005 10:14

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Kdyz americky prezident nedela to co vy chcete, je pak nejneschopnejsi a nejhloupejsi, ze?


Když si americký prezident hraje na supermana a hledá další a další záminky k vyvolávání válečných konfliktů, do kterých zatahuje i jiné země.A dělá to dle mého názoru jen proto, že tak za a.) plní své sliby vlivným zbrojařským koncernům, které bohatě přispěly na jeho volební kampaň,b.) cítí se být ředitelem zeměkoule c.) zřejmě chce přejít do dějin jako novodobý Attila , jenže na rozdíl od něho není a nikdy nebude žádný vojevůdce, pak tvrdím, že je nejhloupější a nejneschopnější.

58152

24.06.2005 10:20

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

poskytujete mi na Zvedavci tolik relaxace a zabavy, ze asi budu nepodplatitelny.

pokud se dokážete bavit vlastní blbostí pak vám gratuluji, ještě na tom nejste tak špatně.

58153

24.06.2005 10:23

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

>přátelé, vážně uvažuji nad tím, že sem přestanu

>chodit.


>

>Začal jsem sem chodit, abych si odpočal od oficiální

>propagandy, ale když zde má 50% příspěvků leho a já

>to musím číst (holt mi to nedá), tak mě to znechucuje.

>Existuje sice právo na vyjádření svého názoru (to tady

>snad všichni uznáváme), ale nešlo by omezit počet

>příspěvků od leha na nějakou snesitelnou mez ? Např.

>ať si ke každému tématu napíše 5 propagandistických

>blábolů, ale víc prosím ne. Nešlo by to nějak ?


Martine , nevzdávejte to, to by nebylo dobré. Historie nás už jednou poučila. Pamatujete si z dějepisu na toho malého rakouského frajtra? Říkali mu Hitler. To jeho vyřvávání nesmyslů spousta lidí podcenila a brala to jen jako excesy blázna. A jak to dopadlo?

58154

24.06.2005 10:26

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Mozna by si mel zalozit "Svedky Lehovovi" a nejakej vlastni web

A s kým by tam diskutoval? Sám se sebou? To by se musel zastřelit.

58156

24.06.2005 10:36

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

Taktez ja mohu zatim klidne psat do Zvedavce o vyhodach americke demokracie, o tom, jaci jsou skutecni americti vojaci a tak dale, bez strachu, ze si pro mne soudruzi nekdy prijdou a odvlecou me ke zpracovani v nejake kachlikarne.

Vzhledem k tomu, jak tady neustále děláte co by reprezentační vzorek vojáky US army ze sebe pitomce a tím vlastně na stejnou úroveň stavíte i celou US army, možné že pro vás místo soudruhů příjdou hoši od FBI, nebo CIA a sbalí vás za poškozování image US army. Pak se vám ten paralelní svět bude hodit.
Nebojte se, Martine, USA neni rozhodne Sovetsky Svaz, my nikomu nezakazujeme cist nespravne knizky a nezavirame do satlavy spisovatele, herce ani basniky
Poslouchejte LEHO USA , vy toho o tom co se za velkou louží děje asi moc nevíte, že?

58157

24.06.2005 10:42

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Dana 82.?.?.?

PS já nechci leha vymazat, i jeho názor sem patří. jen bych např. prosil o pravidlo, ať má každý k tématu max 5 příspěvků a nespamuje fóra pořád dokola.


To sice máte pravdu, ale on nemá argumenty, takže mu nic jiného ani nezbývá pokud nechce hrát mrtvého brouka.

58158

24.06.2005 10:48

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novinari by meli byt potrestani zakazem vykonu povolani

Dana 82.?.?.?

Vim to z duveryhodnych pramenu.

Nejmenuje se náhodou ten důvěryhodný pramen LEHO?

58159

24.06.2005 10:56

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Dana 82.?.?.?

a ZA CO ho žaluješ?!? jak zavinil to že neumíš chodit? že nekoukáš kam šlapeš?

Ale copak,copak? Nejste vy také jeden z těch chudáčků majitelů nájemních domů, který těm zlým nájemníkům odpojuje vodu, plyn a elektřinu a oni pořád nemůžou pochopit, že mají vypadnout?

Tak jednoho takového už u nás odpráskli. Je to rychlejší a efektivnější než soudy.

58160

24.06.2005 11:08

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Dana 82.?.?.?

Kemo, ti Albánci ze země zbídačelé zrůdnou komunistickou ideologií, kteří přišli do ČR v drtivé většině nechtějí normálně žít a pracovat. Jejich gangy ovládají trhy s drogama, zbraněma a prostitucí. Komunisty , USA a NATO mají u prdélky. Chovají se stejně ve všech zemích Evropy. Vůbec se Italům nedivím, viděla jsem na vlastní oči jak to tam vypadá. A kde selže stát, tam přichází ke slovu rozlícený dav. Tohle nemá nic společného s komunisty, ale s mentalitou Albánců.

58162

07.07.2005 09:45

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

RE: Chyba bude asi jinde

Dana 82.?.?.?

Misu, mozna te uklidni kdyz napisu, ze casem moje identita bude vseobecne znama a to nejenom na Zvedavci. Bud tedy trpelivy a nepochybneho dukazu o me sluzbe v Iraku a US Army se mozna brzy spolecne se Lvem dockate, nevim sice jak brzy, ale skoro urcite se tak stane pred pristimi vanoci jestli ne uz za nekolik tydnu.

Tak tohle mi zní jako hrozba.

60151

08.07.2005 09:17

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Dana 82.?.?.?

To je zvláštní, jak ten opičák Bush ty teroristy přitahuje,kupodivu Clintona si ani nevšimli.

Máte pravdu Jarmilo, také mi to připadá zvláštní. Nehledě na to, že Clinton jak tady tvrdil LEHO, oslabil svým rozhodnutím akceschopnost bezpečnostních složek a ohrozil tak bezpečnost USA.
Přez to Al-Kajdá nikdy toho nevyužila. Proč?

60322

08.07.2005 09:23

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Dana 82.?.?.?

Jestli Britove
ci Americane jdou do valky musi jim to schvalit
parlament, to je aspon co ja vim, aspon 300 lidi.


Ovšem pokud těm lidem předloží nějakou důvěryhodnou záminku (jako např. chemiké zbraně v Iráku-které se dosud nikde nenašly) pak jim to parlament schválí. Záminka se našla.
Nějak se nám ten scénář opakuje, kdo je tady prosťáček?

60323

08.07.2005 09:28

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Dana 82.?.?.?

Uz jsem to tu jednou napsal, ja to totiz vim zcela urcite. Byli to trpaslici.

Asi máte pravdu. A to vás tak okouzlilo, že od té doby sloužíte v jejich armádě.

60325

08.07.2005 09:43

Londýn pod útokem

RE: Velmi smutne, hlavne jak udalosti chape Zvedavec

Dana 82.?.?.?

Leho, jak je vidět jste nejlépe informovaný člověk. Tak mně napadá, netýkal se váš příspěvek ze dne 07.07.05 01:25
Bud tedy trpelivy a nepochybneho dukazu o me sluzbe v Iraku a US Army se mozna brzy spolecne se Lvem dockate, nevim sice jak brzy, ale skoro urcite se tak stane pred pristimi vanoci jestli ne uz za nekolik tydnu.

právě Londýna? Tak teď už víme kdo jste a kde jste byl včera.Ale byl to fofr co?

60329

08.07.2005 10:30

Londýn pod útokem

RE: '..ten opičák Bush ..'

Dana 82.?.?.?

No, srovnat se zemí český parlament by nebylo až tak od věci.Ale to by nám spíše pomohli, než ublížili.

Jo my čecháčci rádi brbleme, ale pořád je to lepší ,než imervére střílet po každém kdo se nám nelíbí. A odkudpak pocházíte vy?

60341

08.07.2005 15:50

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Dana 82.?.?.?

Nevím jestli slovo kamufláž je to správné, ale něco na tom je.
Al-Kajdá už několikrát přesvědčila, že její útoky mají daleko větší sílu a nesrovnatelně horší následky. Útoky 9/11 a Madrid tak to byl masakr. V Londýně mi to připadá, že se ten kdo to naplánoval a provedl se snažil především o maximální efekt. Vzhledem k tomu, že nálože vybuchovaly ve uzavřeném prostoru a během dopravní špičky byly následky nezvykle mírné. Pochybuju, že by jim došly výbušniny.
Netoužím po tom vidět krev, mrtvé a raněné. Chraň bůh. Ale tohle jako práce Al -Kajdá nevypadá.

60392

08.07.2005 15:53

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Dana 82.?.?.?

Přirovnání Bushe k opici bylo skutečně nefér.
Paní Jarmilo , vyhýbejte se zoologickým zahradám, právě jste urazila všechny opice.

60394

11.07.2005 09:51

Londýn pod útokem

RE: Velmi smutne, hlavne jak udalosti chape Zvedavec

Dana 82.?.?.?

Hmmm, podle vas by prezidenti meli hrat jenom golf, soulozit se sekretarkama v pracovni dobe a likvidovat v uredni dobe sve osobni prusery a byl by ve svete mir a pokoj, ze...?


Asi by bylo vhodné, abyste s tím začal vy Leho, mnoho lidí by vám za to bylo vděčných. Rozhodně by bylo o pár mrtvých méně.

61065

11.07.2005 10:21

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Dana 82.?.?.?

Co tady pořád operujete s vysokoškolskými diplomy? To přece není patent na rozum ani na inteligenci. Stačí mít dobrou paměť.
ze ja od svych vojaku vyzaduji nejen premysleni, ale i osobni iniciativu, co mi k tomu reknete?

A ta osobní iniciativa vašich vojáků ve vašich představách má být jako co?
Je iniciativní ten , kdo ve svém osobním volnu pratikuje odstřel Iráčanů ( pardon džihádistů)? Nebo stačí, když najde z baru cestu zpět na základnu?

61069

12.07.2005 09:27

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Dana 82.?.?.?

Jděte se raději vyspat, protože už dlouho mluvíte z cesty.
Masakry nevinných lidí nejsou doménou muslimů. Nějak jste zapomněl na hrdinná vojska Karadžiče, která pod dohledem vojsk OSN vyraždila všchny mužské muslimské obyvatele Srebrenice. Prostě jen tak.A nebyl to jediný případ.

A opovažte se do toho zase zamotat džihádisty.Jak jsem mírumilovný člověk, tak si půjdu koupit letenku a vážně vás osobně proplesknu.

61294

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?