Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 31 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jiří Táborský.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.07.2005 16:09

Útok v Bulharsku

Prostituce v Izraeli

Jiří Táborský 71.?.?.?

Funkci pasáků zastává v Izraeli stát, včetně vojenských bordelů. Ale i v ilegální prostituci je Izrael na světové špičce. Většinou jde o otrokářskou prostituci, při které jsou do Izraele "importovány" ženy z Ukrajiny, Rumunska a podobně pod rouškou slíbeného, často atraktivního zaměstnání a různými způsoby jsou pak donuceny k prostituci. Je to naprosto v duchu nadřazeného, Jehovou vyvoleného lidu.

59482

04.07.2005 06:44

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jiří Táborský 71.?.?.?

>To se mi stalo na Psu, že jsem na tohle téma diskutovala
>s nějakým chlapem a on mi pořád říkal, že lidé sice
>žijí v monogamii jako ptáci,...
>A víte kdo to byl? Biolog
>profesor Zrzavý, co píše o evoluci knihy.[zmaten]

Mno, já jsem se do toho nechtěl míchat, paní Jarmilo, i když jsem měl párkrát cukání si s Vámi zasouhlasit a ocenit Vaši argumentaci. Ovšem to prohlášení o monogamii ptáků biologa Zrzavého nejde přejít. To si u nás jednou jeden farmář koupil nového chovného kohouta a druhý den ráno se jde podívat, jak si vede v kurníku. Všech sto slepic se usmívá. Druhý den vyjde na dvůr a vidí, že se usmívá sto slepic a padesát kachen. Třetí den se usmívá sto slepic, padesát kachen a třicet hus, ale po kohoutovi ani vidu ani slechu. (Mno a teď v tom nejnapínavějším to musím rozdělit na pokračování.)

59669

04.07.2005 07:25

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

71.?.?.?

(pokračování 1)
jo, tak všecko samičí pohlaví na dvoře se usmívá, kohout nikde a za stodolou krouží hejno supů (mno, pro ty, kteří to snad ještě nikdy neslyšeli a nedomysleli si konec, to dopovídám). Farmář, jat zlou předtuchou běží za stodolu a tam vidí ležet na zádech, křídla nehybně rozhozena, kohouta. "No, tak to vidíš, ušoustal ses k smrti, ty jeden nadrženej rozsévači," smutně si posteskl farmář. "Psst," zasyčel na něj kohout, "a běž do hajzlu, ať mi je nevodplašíš," a mrknul směrem k hejnu kroužících supů.

Mno, tak v přírodě je monogamie hrozně vzácná věc, existuje-li mimo mysliveckou latinu vůbec. Jediný věruhodný případ, který znám je jedna mořská ryba, která má mrňavého samečka přirostlého u urogenitálního otvoru, takže jí nemůže zahybat. Značně perverzní je monogamie u samců některých pabouků, kde samička po sexuálním aktu samečka zbaští. Jepicím zase na mimomanželský sex nestačí čas (a mně zase nestačí místo, abych se dostal k pointě, tak tedy pokračování).

59673

04.07.2005 07:58

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jiří Táborský 71.?.?.?

(pokračování 2).

Tak ta pointa je, jak to tady už jinými slovy shrnula paní Jarmila: jednání moderního člověka je řízeno především rozumem a indoktrinací - na rozdíl od ostatních živočichů, jejichž aktivita je řízena převážně pudy a jinými chemickými reakcemi. Stručně, lidé šoustají nejčastěji pro potěšení, někteří z povinnosti nebo pro peníze nebo pro kariéru; zvířata jenom v době ovulace (až na velmi vzácné vyjimky) a rozhoduje tedy organismus samičky, zda bude dneska na naší ulici svátek anebo půst - i kdyby byl samec geneticky sexuálni stachanovec. A tak tomu bylo i u primitivního člověka a šoustání kdykoliv a s kýmkoliv je až výdobytek lidského pokroku - i když se vývoj ubíral a ubírá všelijakými cestami a stezkami.

59676

04.07.2005 21:55

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Podívejte se na zbytek přírody. Každý organismus má v
>sobě zakódován příkaz přírody šířit své geny...
>Je totiž fakt sprosté tvrdit, že to je jen u chlapů.
>Ženy mají tutéž potřebu šířit své geny, jako
>chlapi.
Mno, na tom nen nic sprostého, zvlášť když se na to díváme jako na přírodu. Biologicky vzato, ženy mají tu potřebu jen asi tak dva dny v měsíci a po přechodu už vůbec ne. Člověčí samci, zase jen z biologického hlediska, mají tu potřebu jenom když je kolem žena, navoněná feromóny. Mno, ale protože moderní člověk má zdegenerovaný čich, tak jsou ty feromóny nahražovány jinými, umělými rajcovadly a dochází tak k nejrůznějším omylům.

59754

05.07.2005 06:50

Koordinované vydírání jménem Live 8

Vaše veškeré chápaní se zdá být žádné, pane kema, když píšete panu Krutinovi:

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Jak jste prisel na to, ze jsem "zaujaty pro Izrael" a
>dokonce tam bydlim je nad veskere moje chapani.
Možná, že si to ani neuvědomujete, pane kema, ale Vy jste přímo chorobně zaujatý pro Izrael a na každou kritiku Izraele jste netykavý jak písečná zmije.

Pan Krutina se logicky domníval, že žijete v Izraeli, "protoze tak zaujaty clovek pro Israel by nemohl byt dobrym obcanem jine zeme", jak napsal. Je to asi tím, že pan Krutina zřejmě nežije v Americe - jinak by věděl, že loajalita amerických Židů, jejich šábes boys a užitečných idiotů, a sionistické páte kolony je k Izraeli, pak dlouho nic a pak možná drobeček ke Spojeným Státům a to jen proto, že jim je tady dobře a že vydržujeme Izrael.

59782

06.07.2005 00:33

Velká hororová show Ariela Sharona

Rasputine, Rasputine, kolik flašek samohonky jsi zase dneska výtáh´,

Jiří Táborský 71.?.?.?

že si pleteš judaismus se sionismem?

59912

09.07.2005 02:56

Londýn pod útokem

Ne, že bych to chtěl brát za pana Stworu,

Jiří Táborský 71.?.?.?

ale chtěl bych s ním jen vyslovit souhlas, že je předčasné se pokoušet dělat nějaké soudy. Přitom si musím zanesouhlasit s Vámi, že nemusíme vědět proč - to je bezpodmínečně nutné, aby se dalo uvažovat o nějakém racionálním řešení. Vaše navrhované řešení,
>najit vinika a zabranit jemu a jeho pripadnym nasledovnik cin >opakovat. V praxi to znamena zabit ho a vyhladit jeho plemeno
>do posledniho [cool] .Krutost a duslednost trestu je jedina
>prevence
je neproveditelné (víte, kolik je, například, machometánského plemene - anebo, zase na jiný přiklad, co kdyby to byli Židi?) a naprosto choromyslné.
>Neberte to osobne. [mrknutí jedním okem]

>K pochopeni teto strategie nejlepe prospiva,kdyz
>vam v Metru nebo v autobusu nebo v divadle zabiji
>dite,partnera nebo rodice.
No tak to vidíte, k pochopení Vaší strategie vyhladit plemeno do posledního (mno, já vím, že není exkluzivně Vaše) potřebujete důvod. A co když takový důvod má nějaký machometán, kterému naše bomba zabila celou rodinu a pochopil to jako Vy a chce teď vyhubit naše plemeno. Mno, já vím, že v tom je hroznej rozdíl, žejo - von je terorista a my jsme mu zabili rodinu jen jako collateral damage při jeho osvobozování a zavádění demokracie.

60534

09.07.2005 16:34

Londýn pod útokem

Tak, kdes viděl , Ben Hurvinku, ty Saddámovy ZHN?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Asi ve tmě, když Tě Špejbl zavřel za trest za blbý kecy do špajzu.

60641

09.07.2005 18:10

Londýn pod útokem

Milá paní Mindy, mám dojem, že máme komunikační problém.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Co kdybyste zkusila dělat míň emotikonů, pozorněji četla, co píší jiní a víc přemýšlela o tom, co píšete Vy? Nemusela byste potom vysvětlovat, že jste to nemyslela tak, jak jste to napsala a vymlouvat se na Husity.

Rád bych Vás při této příležitosti ještě požádal o laskavost: budete-li pokračovat ve psaní o řešeních hubením plemen; strašit pomachometánštěním; že pro naši agresi nepotřebujeme důvod, ale jen záminku; že
>Nepotrebujeme PROC.Potrebujeme jen vyhrat [mrknutí jedním okem] Moralne si to
>zduvodnime POTOM; nejsou jako my...
tak to, prosimvás, nedávejte do souvislostí se mnou vazbami
>Jako vy a ja,pane Taborsky.

60661

09.07.2005 18:18

Londýn pod útokem

RE: Velmi smutne, hlavne jak udalosti chape Zvedavec

Jiří Táborský 71.?.?.?

A proč nezavřou rovnou toho Nostrodamusa, žejo, přesluhující četaři leho?

60666

09.07.2005 18:31

Londýn pod útokem

RE: Velmi smutne, hlavne jak udalosti chape Zvedavec

Jiří Táborský 71.?.?.?

Copak malíčkem, tím do Moniky nešťoural, ale doutník mu doporučily
statistické průzkumy, sežrante leho?

Mno, ale neodkecatelným faktem je, že Clinton nechal bez pohnutí malíčkem Buschovi slušný hospodářský přebytek a že ho Bush stačil obratem prošustrovat.

60671

09.07.2005 22:16

Londýn pod útokem

Milá paní Mindy, vypadá to, že máme ještě furt tenkomunikační problém.

71.?.?.?

> [mrknutí jedním okem] Pane Taborsky,vy se na me zlobite.
Ale kdepak, jak bych se mohl na Vás zlobit, když mi na se sexem nesouvisející žádost o laskavost odpovíte tak přímým výzváním k tanci (a dokonce chci věřit, že přitom stojíte za hřích):
>FUCK

>Sekyrujete me a rikate mi,co mam delat.
Ale to taky ne, jen jsem se zeptal "Co kdybyste zkusila...?" Nemohu se zeptat, aniž byste to brala jako říkání co dělat?

>Oslovujete me ironicky mila.
To si tak přecitlivěle vykládáte jen Vy. Oslovení "milá paní" mi připadá v korespondenci vychovaně a docela normální. Ani pán, kterého oslovím "Milý pane" v tom nebude cítit narážku na buzerantsví.

>Tvrdite,ze se vymlouvam na Husity a vite,ze to z meho textu
>rozhodne nelze dovozovat (pokud nejste hlupak [smích].Nejste hlupak?
Nejspíš jsem, protože to tedy opravdu nevím. Jsem dokonce takový hlupák, že bych to naopak z Vašeho textu dovozoval:
>[smích] ,mno k vyhlazeni do posledniho (to je takovy Husitsky terminus technicus - prevedeno do praxe 21.stoleti[vyplazený jazyk]omlat te verbeze kolik vladnes,nesetri starcuch ni kojenat[chechtot]

60721

09.07.2005 23:54

Londýn pod útokem

RE: Milá paní Mindy, mám dojem, že máme komunikační problém.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Pan Lve,
já se tady snažím navázat s paní Mindy smysluplný styk a Vy nám to takhle kazíte.

60748

10.07.2005 00:52

Londýn pod útokem

RE: Milá paní Mindy, mám dojem, že máme komunikační problém.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Paní Ajo (nemáte u komentáře gombík na reagování a tak to dávám sem. Nevíte jak se to dělá? Mno, možná, že to je redakční šotek),

nevadí, nevadí. Já jsem měl taky dojem, že to je spíš doktor Mundy, Murt, či jak se podepisoval, než začal psát jako Ben Hurvínek, či co. Ale na druhou stranu, co kdyby to byla dáma a ne Ben Hurvínek? Já se v té lehově posádce RKB-84 zase tak moc dobře nevyznám a je mi celkem buřt, kdo je kdo mezi užitečnými idioty.

60756

10.07.2005 01:31

Londýn pod útokem

Milá paní Mindy, furt Vám nerozumím.

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Uprimne doufam a pevne verim,ze tu valku vyhrajeme [cool]
Zní to, jako byste to zcizila ze Švejka, ale můžete mi laskavě povědět, o jaké válce to mluvíte?

>Muz za svoji rodinu a zemi bojuje.I kdyz treba s
>tou valkou nesouhlasi.Bez kecu.Pokud ma ovsem koule [mrknutí jedním okem] .
Mno ta první věta zase zní, jak vykuchaná z Polevého. Zbytek je ale určitě Váš originál. Muž, který bez keců bojuje ve válce i když s ní nesouhlasí je stádový vůl. A vůl, jak známo, nemá koule, to máte zase nějak popletené, ne?

60760

10.07.2005 02:24

Londýn pod útokem

Žasnoucí paní Xavieře

Jiří Táborský 71.?.?.?

>mam pouze jednu message: Meli jste jet v tom Metru."
Mno, možná, že Vám by prospělo, kdybyste byla v Bagdádu, když jsme ho zasypávali bombami a raketami.

>Pokud se tyce neustalych utoku na osobu pana "leho",
>uvedomujete si vubec, ze to je clovek, ktery nasazuje
>vlastni zivot za ten "nas zpusob zivota a za nasi
>civilizaci", a ze muze kazdym okamzikem o ten zivot prijit?
Pan "leho" nasazuje vlastní život za slušný žold a mrhá mými daňovými poplatky. Kromě toho pošlapává americké ideály a spoluúčastní se na genocidě. Rozhodně nenasazuje svůj život za naši civilizaci. Naopak, degraduje ji.

60768

10.07.2005 03:14

Londýn pod útokem

Zase váš sračkomet z RKB-84 minul cílový prostor, sežrante

Jiří Táborský 71.?.?.?

>A jak to tedy udelal bez pohnuti malickem?
Že to Clinton dělal "bez pohnutí malíčkem" je termín, který jste tady uvedl Vy. Na to si ale stěžovala už i Hillary. A ani Monika mu necucala malíček. Taky nebyla jeho sekretářka a taky s ním nesouložila.

>Hmmm, podle vas by prezidenti meli hrat jenom golf, soulozit se >sekretarkama v pracovni dobe a likvidovat v uredni dobe sve >osobni prusery a byl by ve svete mir a pokoj, ze...?

Mno, to jsem nikdy neřekl a takový prezident by určitě nebyl podle mého vkusu, ale když už jste to nanesl - nebylo by celému světu neskonale líp, kdyby Bush šoustal sekretářky, hrál ještě častěji golf a staral se jen o své osobní průsery a nedělal průsery globální? No jo, ale co byste potom dělal Vy, abyste se uživil?

60780

10.07.2005 15:36

Londýn pod útokem

Ben Hurvínku,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Maxim Gorkij je zřejmě to jediné, co sis zapamatoval ze školy. Ty tady tedy žhneš, sionistickej politruku.

60886

10.07.2005 17:10

Londýn pod útokem

RE: Milá paní Mindy, furt Vám nerozumím.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Velemilá paní Mindy,

abych našel nějaký výchozí bod k porozumění Vaší lehárny, byla byste tak laskavá a vysvětlila mi, kdo je to “my”, kdo povede v budoucnosti všechny ty vítězné lokální, globální i hvězdné války? Podle časového rozdílu, kdy jste mi včera před odebráním se do postele velkodušně nabídla nesolicitovaný fuck, odhaduji, že Váš RKB-84 parkuje v nějaké středoevropské zemi. A protože mluvíte (i když se silným lehovským zelenomozkovým přízvukem) česky, tak to vypadá jako byste naznačovala, že ty všechny vítězné války, ve kterých budete dávat všanc Vaše bílé tělo, povede Česko. A předpokládám, že v tom případě budete mít poradce z Tel Avívu - jste jistě dost moudří, abyste ušetřili zbytečné výdaje za pentagonské prostředníky. Tak kdybyste byla, ještě jednou, od té laskavosti, a nenechala mě na pochybách, za koho kopete. Děkuji.

60907

10.07.2005 17:31

Londýn pod útokem

RE: Zidi nejeli do prace...

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Vlada vyzvala obyvatele Londyna
>aby pouzivali jen dva ince vody na koupani. Druhy den,
>vsechny krejcovske metry a jina meridla byli vyprodane.

Mno, to ukazuje spíš na blbost než na vlastenectví. Proto chápu, že se Vám tahle story tolik líbí, Grigori Jefimoviči.

60912

10.07.2005 17:36

Londýn pod útokem

Skoro jste se trefil, Lozjodušane

Jiří Táborský 71.?.?.?

> Je to Bush a Blair.
>Ti dva lotri to vsechno zavinili, aby si ziskali
>vetsi moc a meli vic prachu.
Akorát, že to nedělají pro větší moc a prachy, ale jako slouhové sionismu.

60914

10.07.2005 17:51

Londýn pod útokem

Klepla jste hřebíček na hlavičku, paní Jarmilo

Jiří Táborský 71.?.?.?

a kdo dneska viděl interview s ministrem domobrany Michalem Chertoffem (vyslov: Čertof) na "Meet the Press" (doprdele, už kvůli tomu jeho superamerickému jménu a ksichtu bych si šel vyfasovat plynovou masku), tak nemůže mít pochybnosti, že u nás spějeme k fašistickému státu. Mno, snad jen Lojzadušan a jeho soudruzi v RKB-82.

60920

12.07.2005 04:50

Londýn pod útokem

Lžidoktore Včeličko,

Jiří Táborský 71.?.?.?

pfebral fte ftafetu od Hurvajze, funkci polifruka v RKB-84?

>co vy si pamatujete z dejepisu?
Z dějin Zvědavce si pamatuji nějakého Dr. Včeličku, který se tady vydával s docela vážným ksichtem za lékaře, internistu a psal učená slova jako psichologie a simpton.

>Mate take nejaky nazor, nebo pouze urazky prispevatelum?
Jo, že jste patologickej hochštapler a slabomyslnej plkal - a to jsou lichotky.

61234

12.07.2005 05:17

Londýn pod útokem

Politruckej analytik Hurvajz:

Jiří Táborský 71.?.?.?

"...je mi uplne jedno, kdo svrhnul Sadamuv rezim, i kdyby to byli cinani, tak bych to pokladal za spravny a potrebny akt."

To je proto, že jsi Hurvínek, který si nevidí na špičku svého sionistického nosu. To jsem zvědav, jaké vembloudiny budeš povídat Špejblovi a Mařence, až bude v Iráku islamská republika na brdo Iránu.

61237

12.07.2005 05:40

Londýn pod útokem

Ben Hurvínku, "reagovat výpadem na Tvoji inteligenci"

Jiří Táborský 71.?.?.?

by byl neprozřetelný krok do prázdnoty. Ty hromadné hroby jsou pěkným příkladem. Zda použil yperit na Kurdy Saddám nebo Iránci není zatím jasné, ale ty hromadné hroby postřílených Shiitů nemají se ZHN naprosto nic společného.

61244

12.07.2005 05:59

Londýn pod útokem

RE: Milá paní Mindy, furt Vám nerozumím.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Nevím, kterému Borisovi píšete, ale ačkoliv neosloven, nemohu se zdržet nepoznamenat, že se vyznáte v zootechnice asi tak stejně jako v politice. Jo, naše irácká politika a volové s koulema.

61253

12.07.2005 06:21

Londýn pod útokem

Sežrante leho, Vás za tyhle hovadské komentáře

Jiří Táborský 71.?.?.?

snad musí platit Alkajda.

61257

12.07.2005 06:37

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Pane Bartosek, já opravdu nesouhlasím s panem Lehem, ale
>prosím Vás, partyzáni v Evropě během WW2 zabíjeli
>cíleně civilisty?
Někdy ano. Například jeden člen odbojové skupiny plk. Mašína, odpálil kufr (nebo dva)trhaviny na drážďanském nádraží. Odbojové atentáty v Protektorátu byly ale neporovnatelně řidší než v Iráku a proto, a pro řadu jiných aspektů, to nelze srovnávat.

61260

14.07.2005 03:18

Nový skript pro diskuze

RE: Hodnocení příspěvků

Jiří Táborský 71.?.?.?

Rozumné rozhodnutí. Jaký Pandořin box je hodnocení komentářů bylo, a možná ještě je, na Sprše. Vytvořili se tam klany, které se jak malí kluci potíraly známkováním.

61571

14.07.2005 06:38

Ahenakew uznán vinným z šíření nenávisti vůči židům

RE: Pravda se odjakziva trestala a tresta se proto,protoze je to pravda.

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Kanada podepsala v patek 8.July 05 ve Francii ve Strasbourgu
>protokol jmenem ministra spravedlivosti, pana Cotlera jako prvni
>neevropsky stat ze se pripojuje k dalsim 28 zemim, co bude tvrde potirat
>Internetove stranky ktere budou rozsirovat nenavist... Vlastnik, takoveho >webu pujde do "chladku" na dva roky...

Gratuluji k postupující fašizaci Kanady. Mno, tak jste se konečně dočkali, Vy a Vaši soulmates z RKB-84, Vaše lži budou teď v Kanadě chráněni zákonem. To se Vám bude diskutovat!

61579

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 12

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 10

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,05 Kč
Euro
26,75 Kč
Libra
29,99 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,01 Kč
100 japonských jenů
22,35 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,65 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 842,94 Kč
1 unce stříbra
440,15 Kč
Bitcoin
229 292,45 Kč

Poslední aktualizace: 1.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?