Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, bubeník, Radek, v.novotny.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.08.2004 12:32

Petice »Zrušte KSČM«

Petice »Zrušte KSČM«

v.novotny 195.?.?.?

Základem problému, je že většina obyvatelstva, ta která pracuje za mzdu a drobní živnostníci prakticky nemají mezi parlamentními stranami žádné zastoupení. Soc. dem. dneska zastupuje zájmy mezinárodního kapitálu, stajně jako ostatní pravicové strany, možná ještě tvrděj, než ODS. Je samozřejmě legitimní, aby podnikatelé a i globální kapitál,měl své zastoupení mezi politiky, ale stejně legitimní je, aby ho měli i ostatní občané. A když tyto zájmy nehájí tzv. levicová soc. dem, tak si lidé myslí, že tyto zájmy hájí komunisté, což samozřejmě není pravda. Ti hájí zájmy pouze svoje. Prostě smůla je, že se politici dají koupit těmi co mají peníze a ta většina co žije od výplaty k výplatě si opravdu žádné poslance nekoupí.A tak zvesela rostou preference komunistů a reakcí je zrušte je, místo aby levice zcela prostě hájila zájmy zaměstnanců a pravice zájmy zaměstnavatelů. A ze soutěže těchto dvou skupin, nech vznikne nějaký kompromis, pro obě strany únosný. pokud je ale celá politika otočená jenom napravo, směřuje to pouze k totalitní nadvládě peněz a možná k určitému druhu fašismu.

32368

26.10.2004 18:32

Irácký konflikt z hlediska mezinárodního práva – kdo je teroristou?

RE: Irácký konflikt z hlediska mezinárodního práva – kdo je teroristou?

v.novotny 195.?.?.?

Já teda nevím pane Albert, nejste náhodou až přespříliš zaujatý pro rasovou čistotu. Ale probohoha co to je? Kdo je rasově absolutně čistý, jak si může být jistý. I když budete mít rodokmen do kolika století dozadu, kde berete jistotu, že tam jsou 100% údaje, kdejaká prbába se mohla spustit s nějakou "nevhodnou" osobou a máte vymalováno a "špatné" geny [zmaten] . To abyste ani pořádně nespal. Takhle posedlá rodokmenem je snad jen Bible a Korán a svého času byl i Hitler.

35647

13.01.2005 19:38

Proč říkám NE antievropské ústavě

RE: Proč říkám NE antievropské ústavě

v.novotny 195.?.?.?

Zdeňku poodle Tvé logiky je teda nutno podporovat USA i když tento stát sám otočí o 180 st. od demokracie k diktatuře? Prostě do konce života být věrný za každou cenu?

40503

28.01.2005 19:06

Oranžoví a velká šachovnice

Oranžoví a velká šachovnice

v.novotny 195.?.?.?

Taky jsem nepochopil, jak může prozápadní (či proamerická) Ukrajina ovlivnit dodávky ruské nafty do Číny. Pokud by omezovala tok ropy směrem na západ do EU (proč by to dělala, když za tranzit se platí ?), o to víc by se Rusko orientovalo na trh čínský a indický (tvrdou měnu obě země mají a poptávku asi neomezenou)a obě země leží na opačném konci Ruska než Ukrajina.

41766

05.02.2005 21:05

Správný sociální demokrat

Správný sociální demokrat

v.novotny 195.?.?.?

Bohuzel si musime uvedomit, ze jsme jen lide. I nasi predstavitele jsou jen lide a neni zde zadny duvod se domnivat, ze jsou lepsi nez my.
To je sice pravda, proč ale z 90% stát vedou lidé spíše hodně podprůměrní (teď myslim opravdu ty nejvyšší politické funkce), tomu teda moc nerozumím. Vždyď naprostá většina by nemohla vést ani 50 členný kolektiv, ať už ve výrobní nebo jakékoliv sféře. Velice brzo by se poznalo, že na to nestačí a buď by letěli, nebo by jim dali nějakou méně náročnou práci.

42442

01.03.2005 22:38

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

195.?.?.?

Slyšel jsem, že jméno na jejím náhrobku Katz je zkratkou od tuším Katzmarek, nevím...

44522

05.03.2005 21:58

Kdo ovládá Ameriku? II.

Kdo ovládá Ameriku? II.

bubeník 195.?.?.?

Předchůdkyní tohoto tématu byla v roce 1948 u nás přeložená kniha Ferdinanda Lundberga "60 rodin které vládnou Americe" - America´s 60 Families z roku 1940. Škoda, že jsem ji nečetl v době, kdy se chystala v ČR privatizzace. Je napěchovaná informacemi jak se podnikalo v USA. Mimochodem, když zadáte toto jméno, zjistíte, kolik toho autor ještě napsal, a kolik toho ještě nevíme.

44974

09.07.2005 23:49

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Radek 195.?.?.?

Kdysi jsem pracoval jako skladník v obchodě s potravinami, který patřil homosexuálovi. Jeho zástupce byl homosexuál, jeden skladní a jeden pokladní také. Krom toho tam pracovala na pokladně lesbička. Normálů nás tam bylo asi pět, včetně dvou prodavaček. Pozoruhodné je, že každý z těch teplých měl někdy v minulosti styk se ženou, pokladní s dívkou delší dobu chodil.K homosexuálnímu chování se dostal na internátu, kde byl na pokoji s dalšími dvěma chlapci a společně onanovali, později souložili. Od té doby přestal mít o ženy zájem.Zástupce majitele obchodu s ženou bydlal asi dva roky ve společné domácnosti a také s ní souložil. K homosexualitě se přiklonil vlivem zklamání z rozchodu s touto ženou. Majitel obchodu byl ženatý, měl dva syny, ale každý týden chodil do gay klubu, kde "balil" patnáctileté hochy a za soulož jim dával zlaté řetízky. Pozoruhodné bylo chování těchto teploušů. Neměli vůbec žádné zábrany osahávat prodavačky, zvláště ty hetero, a to i v rozkroku. Byla to pro ně náramná zábava. V rozhovoru s nimi jen málohdy člověk neslyšel nějakou oplzlost. Já nejsem žádný světec a také mluvím jak mi zobák narostl, ale jejich vyjadřování mne zpočátku uvádělo do rozpaků. Pokladní mi několikrát sdělil, že mne nakonec taky vy..ká a jednou za mnou vlezl nahý do sprchy. Musel jsem mu ručně vysvětlit, že o tento druh zážitků nestojím.

Proč to píšu? Poznal jsem homosexuály v pracovním a osobním kontaktu po dobu asi jednoho roku. Nevěřím, že homosexualita je jim vrozená do té míry, že by nemohli mít poměr se ženou nebo nemohli žít v heterosexuálním manželství. Domnívám se, že homosexualita vzniká ze zvědavosti a nedostku zábran ať již vrozených nebo získaných výchovou. Normální člověk má v mozku jakýsi blok, který mu brání projevovat fyzickou náklonnost osobě stejného pohlaví. Teploši tuto bariéru nemají, a to je dle mého názoru celý jejich problém. Chce to jen trochu disciplíny a odříkání, což by jim jistě znesnadnilo život. Ale každý člověk si přece musí denně leccos odříci. To je jedna z věcí, kterou se lidé odlišují od zvířat, totiž schopnost sebeovládání.

Dále si myslím, jak jsem poznal chování a jednání homosexuálů, že dovolit jim adopci dítěte by znamenalo morální zkázu pro nevinnou dětskou duši, protože by byla denně vystavena přívalu oplzlostí, sprosťáren a úchylného jednání, které je na hony vzdáleno aspoň zdání "normálnosti". Jak bychom také mohli chtít po dvou lidech, kteří se již svým nejniternějším založením liší od "normálu", aby vychovali "normální" (to jest bezproblémové a duševně zdravé) dítě? Nezdá se vám to do té míry nelogické, až je to absurdní? To vážně opět musíme experimentovat s lidskými životy? S životy bezbranných nevinných dětí, které nejsou schopny samy posoudit co je pro ně konkrétně dobré a co ne? Kdo si to vezme n

Kráceno
(Editor)

60745

10.07.2005 14:40

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Radek 195.?.?.?

Nesmysl, každý levák se může naučit psát pravou, přičemž mu zůstane schopnost psát i levou, stejně jako se může každý pravák naučit šermovat nebo střílet oběma rukama. Když se chce, všechno jde.

60878

22.08.2005 06:43

Rusko-čínské cvičení

Proroctví nebo realita?

Radek 195.?.?.?

Nechci zde působit jako nějaký tmář, ale v této souvislosti jsem si vzpomněl na knihu "Mariánská poselství lidem 20. století" od F. Presse. Nemám ji už doma, asi jsem ji někomu půjčil a nebyla mi vrácena, takže nemohu citovat. Psalo se tam v tom smyslu, že komunismus v žádném případě není mrtev, že Rusko se spojí s Čínou k poslední světové válce a obsadí celý svět. Rusové vtrhnou do Evropy a dostanou se až do Španělska. Jediná země, která nebude okupovaná bude Portugalsko. Řím bude popleněn a Vatikán srovnán se zemí...
Co se týče ruského zájmu o Írán, je to celkem logické a ve stejném duchu píše ve své knize ruský "nacionalista" židovského původu Vladimír Žirinovskij. Připomínám, že Čína je jedinou zemí na světě, která může okupovat zbytek světa více méně bez pomoci spojenců. Čínská armáda čítá 350 000 000 mužů ve zbrani, což je taková masa, že je velmi těžké jí vzdorovat i za pomoci moderních zbraní. Přitom použít nukleární zbraně proti Číně je neefektivní kvůli hornatému charakteru země.

67182

07.12.2005 07:23

Mýtus revizionistů

Víte jistě že holocaust byl?

Radek 195.?.?.?

Nejen že existuje řada faktů, zpochybňujících existenci PK, ale myslím že je úplně proti logice vyvražďovat lidi, kteří mohou být v čase maximálního hospodářského zatížení země, v době kdy drtivá většina práceschopných mužů je nasazena v boji, použiti ve výrobě nebo při jiných pracech. Pokud by měli nacisté vyvraždit miliony židů, znamená to, že si nejen naložili na bedra dosti složitý logistický problém v době, kdy měli řadu naléhavějších, ale také se připravili o miliony rukou které mohly tkát plátno, lámat kámen, těžit dřevo, kopat základy opevnění atd. Opravdu si myslíte, že lidé v čele nacistické říše byli až takoví idioti?

82218

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 0

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 3

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?