Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 53 příspěveků, 1 jméno: Adapa.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.08.2004 13:53

Američané opět objevili Ameriku: Izraelský špión ve vedení Pentagonu!

RE: Američané opět objevili Ameriku: Izraelský špión ve vedení Pentagonu!

Adapa 213.?.?.?

Bohužel, kdo není členem klubu toho moc neuvidí [pláč]

32674

22.10.2004 14:59

Dynamická změna stylů je konečně tady

Dynamická změna stylů je konečně tady

Adapa 213.?.?.?

Pane Stwora, také já se přidávám k těm, kteří zatracují nový styl a velebí ten starý [smích] Díky za možnost přepínání [smích]

35390

02.12.2004 08:24

Ukrajina - velká reality show?

RE: Ukrajina - velká reality show?

Adapa 213.?.?.?

Ale Lojzo, to by jste se divil, kolik lidí čte příspěvky pana Nohejla. A už jen to, že na něj reagujete znamená, že je čtete [smích]

37953

17.12.2004 08:55

Nežide, hraj!

RE: Nežide, hraj!

Adapa 213.?.?.?

Pane Peleška, dopis a nebo e-mail?

38777

17.12.2004 12:09

Nežide, hraj!

RE: Nežide, hraj!

Adapa 213.?.?.?

Souhlasím s Vámi, pane Trodas. Jak se říká: "Pes který štěká, nekouše!" [smích]
Jen by mne vážně zajímalo, zda panu Peleškovi přišel e-mail a nebo dopis. Pokud e-mail, tak nad tím bych mávl jen rukou. Takových rádoby agentů, mstitelů a hrdinů jsou na netu desítky. Pokud ale panu Peleškovi přišel dopis, nechce se mi věřit, že by někdo jeho adresu získal skrze Zvědavce.
Btw. Váš příspěvek nemůže být brán jako propagace fašismu, ale konstatování smutné reality [smích]

38789

20.01.2005 16:38

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Adapa 213.?.?.?

Já se domnívám, že s tou naší zbabělostí to bude špatné. I když je agresor silnější, stojí za to se mu alespoň postavit a ukázat, že se dokážeme bránit.
V roce 1938 jsme se rozhodně měli bránit. Ano, dopadli bychom špatně. Prohráli bychom. Znamenalo by to velké ztráty na životech, ale myslím, že by nás to změnilo jako národ. Mohli bychom na něco být hrdí...
Hrdě se hlásíme k bitvě u El Alamainu, u Zborova, u Lipan, u Lechu...
Mohli jsme se hlásit k tomu, jak jsme bojovali třeba o Prahu, Brno či třeba Hradec Králové...
Odvážným štěstí přeje. Lidé by se na náš dnešní malý státeček také rozhodně jinak dívali...

40963

21.01.2005 08:29

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Adapa 213.?.?.?

Pane Táborský a vy se domníváte, že by Němci vyvraždili celý český národ, kdybychom se bránili? Něco takového nedokázal ani Stalin s různými národy v Sovětském Svazu...
Myslel jsem to tak, že Ti, co by přežili, by mohli být hrdí na to, že sebou nenechali jen tak vláčet, že se dokázali postavit na obranu...
Nejsme snad hrdí na různé odbojáře ze druhé světové války? Cožpak oni nezemřeli? Měli snad raději také kolaborovat?

41046

22.01.2005 10:15

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Adapa 213.?.?.?

Pane Táborský, ve svém prvním příspěvku, jsem psal o tom, že bychom mohli být alespoň na něco hrdí.
Vy jste zareagoval jedinou větou: "Jak může bejt mrtvej hrdej?"
Tudíž jsem se zeptal, zda se domníváte, že Hitler chtěl vyvraždit celý český národ...
Takže to neberte jako demagogii.
A jaké odbojáře myslím? Na to níže odpověděl už třeba pan Zdeněk. Myslím tím Mašíny, ale také spoustu těch bezejmenných lidí, kteří utekli do lesů či škodili pomocí letáků, ničili stroje v továrnách...
Co jsme podle Vás měli dělat v roce 1938? Měli jsme udělat to co se stalo? Co pak mělo udělat Polsko? Četl jsem o pár reakcí dále, jak jste se vysmíval polským jezdcům útočícím na tanky... Mělo se Polsko také vzdát bez boje jako my, aby snad náhodou nebyl někdo mrtev? Co další státy, co Francie, Británie, Belgie a mnohé další?

41153

23.01.2005 08:09

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Adapa 213.?.?.?

Když dojdou argumenty, když je člověk usvědčen, že si protiřečí, pak se chytá jakéhokoliv slovíčka a uchyluje se k nadávkám...
Přesto doufám, že se od pana Táborského dozvíme odpovědi [smích]

41205

23.01.2005 14:45

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Adapa 213.?.?.?

Pane Táborský, co tedy podle Vás mělo udělat Československo v roce 1938? Co měli dělat lidé, kteří s Hitlerem ani s okupací nesouhlasili?
Co mělo podle Vás dělat následně Polsko?
Co měli následně dělat další státy? (Dosaďte si jaké chcete, které se během války byly ve válečném stavu s Německem.)
Já nevím, jak vy, ale já obdivuji všechny ty, co dokáží povstat proti okupantům. A jsem na ně hrdý. I když za to třeba zaplatili životem...

41213

23.01.2005 16:37

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Adapa 213.?.?.?

Pane Táborský, ale stále jste mi neodpověděl na otázku, co Československo mělo dělat. Co mělo dělat Polsko...

41219

25.01.2005 08:10

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Adapa 213.?.?.?

Dobré ráno, pane Táborský.
No, nejprve k mé přezdívce, z níž jste nedokázal určit zda jsem muž či žena. Jsem muž [smích]
Ano, výše zmíněný komentář byl určen v podstatě Vám. Máte pravdu, že jste se nezavázal mi na nic odpovědět a jako svobodný člověk k tomu máte také plné právo.
Zareagoval jste ale na jeden můj příspěvek, tudíž jsem se domníval, že máte chuť se pustit do diskuze.
O tom, že si protiřečíte se ozval pan Zdeněk, týkalo se to odbojářů. A vy jste ho nepřímo nazval negramotným prasetem nebo podvodníkem. Nenapsal jsem, že jste urazil mne, nebo že jste mi nadával, proto není nutno Vaší vsuvku vkládat.
Pane Táborský, pokud chcete mi odpovědět na mou otázku. Jen to uvítám. Jistě jste starší a zkušenější než já. Uvítám Váš názor, který rozšíří mé obzory. Pokud chcete ale jen slovíčkařit, chytat se něčích zkreslených citací tak nemá diskuze smysl.

41330

25.01.2005 16:10

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Adapa 213.?.?.?

Vím, že je to trochu mimo mísu, ale vzpomněl jsem si na jeden televizní pořad, zabývající se emigrací Cikánů do Kanady. Bylo to tuším v roce 1998, ale nejsem si tím jist.
Jedna asi čtyřicetiletá Cikánka si tam stěžovala, že v Česku je nespravedlnost, že bílí kradou a nic se jim nestane a jen Cikán náhodou dá někomu ruku do kapsy hned jde do vězení [smích]
Jo, život je jen náhoda [smích]

41384

27.01.2005 22:19

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Adapa 213.?.?.?

Pane Vlado, kladete zajimave otazky a podnecujete diskuzi. To je jen dobre...
Ja bych Vase otazky jen doplnil.
Ptate se v cem ma takova diskuze smysl, co se zmeni... Ja bych rekl, ze diskuze by mela byt zakladem vseho. Mela by ukazovat, ze nejsme jen poddajne stado ovci, ze nejsme jen nepremyslejici lide.
Mate zajiste pravdu, ze ani ja tady v Brne, nebo treba pan Nohejl v Australii a nebo kdokoliv jiny, nedokazeme zmenit historii, nedokazeme prispet k tomu, aby skoncil konflikt mezi Palestinou a Izraelem. Ale tim ze o tom diskutujeme, tim ze o tom premyslime (a nebo se alespon snazime premyslet) ukazujeme, ze si nenechame vsunout jen nejaky nazor, ktery treba uvidime v prvnim mediu.
Clovek je od prirody tvorem hloubavym, nebranme mu proto hloubat a premyslet treba nad nesmrtelnosti chrousta...

41678

28.01.2005 16:46

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Adapa 213.?.?.?

Pane Vlado, děkuji za ta slova chvály, kterými jste mne zahrnul v úvodu svého příspěvku. Abych se ještě nezačal červenat [smích]
Ono by to bylo hezké vystavit, všude nějaké ty odkazy a každý, že by si musel najít vše sám a udělat si vlastní názor na to, zda má pravdu stránka xy, kde se píše, že holocaust je nesmysl, nebo stránka zz, kde se píše, že zemřelo šest milionů lidí. Ale nebylo by to ono.
Prostě by tomu chyběla ta lidská vazba, ty lidské emoce. Ono je pěkné si udělat kafčo, sednout si k počítači a pročítat si článek o nějakém tématu. Ale člověk má vždycky pocit, že třeba je tam něco špatně, co mu tam neštymuje, nebo naopak něco, co ho překvapí.
Vezmětě si příspěvky tady na Zvědavci. Někdo napíše článek a my máme možnost diskutovat. Máme možnost říci co si myslíme. Někdy se můžeme zasmát lidské blbosti a tomu, jak někdo nesmyslně stáčí diskuzi do mrtvých bodů, jak někomu dochází argumenty, jak někdo si stále mele tu svou.
Ale řekněte sám, bavilo by Vás vyhledávat si v google odkazy třeba o nebezpečí Číňanů a následně si to po večerech pročítat a buď jen u toho souhlasně přikyvovat a nebo naopak vrtět udiveně hlavou?
(pokračování)

41756

28.01.2005 16:47

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Adapa 213.?.?.?

(dokončení)
Také si myslím, že v budoucnosti se můžeme těšit na čínskou hrozbu. Řekl bych, že Čína bude v budoucnosti větším nebezpečím než islám. Islámu se tolik nebojím i když mi vyrazilo dech, když jsem před několika měsíci byl v Porýní a uviděl, kolik tam žije Turků (takových těch typických, dědkovských, ne těch moderních, kteří se dají třeba potkat tady v Brně). Pokud někdo napíše nějaký článek o čínské hrozbě nebo o islámské, já osobně se té diskuze rád zůčastním. O Číně mám jen málo informací a budu rád, když se z té diskuze dozvím něco nového.
Kdysi mi přišlo správná exitence Izraele, bylo mi líto židů a nechápal jsem co proti nim Hitler měl a proč mu vadili hlavně oni. Právě díky různým diskuzím buď v realitě a nebo různých fórech jsem si poopravoval názor.
Píšu tak jak mne napadají myšlenky, tak snad to má hlavu a patu a snad mi rozumíte.

41758

28.01.2005 16:56

Oranžoví a velká šachovnice

RE: Oranžoví a velká šachovnice

Adapa 213.?.?.?

Pane Zdeňku,
já bych řekl, že Ukrajina je takový pel mel... V minulosti se o toto území přeli Poláci s Rusy a částečně Krymskými Tatary. Takže to věčně leželo někde na okraji nějaké říše.
Já jsem na Ukrajině byl kdysi hodně, hodně dávno, ještě v dobách SSSR. Ale co si pamtuji tak v té době tam většina lidí mluvila rusky. A také dnes určité oblasti na východě Ukrajiny mají mnohem blíže k Rusku než k západní části Ukrajiny.
A co se týče světadílů, jen bych se zeptal a co třeba Afrika? Tento světadíl neznáte? [smích]

41760

04.02.2005 16:27

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Adapa 213.?.?.?

Zdravím Leho,
jak jsem tak pochopil, tak jste podle všeho v Iráku. Můžete mi říci, ve kterém městě případně na které základně?

42339

05.02.2005 18:18

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Adapa 213.?.?.?

Já nevím, ale já v tom spíše vidím paralelu s Vietnamem [smích]

42434

06.02.2005 08:08

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Adapa 213.?.?.?

Já bych byl rád kdyby ano. To že jste v sunitském trojúhelníku je super, tam to znám [smích] Nechme stranou jak. Chtěl bych se přesvědčit, zda tam jste či ne. Stačí mi když mi řeknete město a já po Vás budu chtít maličkou informaci. Když na ni odpovíte, budu 100 % věřit, že jste v Iráku.
Pokud se bojíte odpovědět veřejně, můžete mne klidně kontaktovat na e-mail adapa@centrum.cz.

42484

07.02.2005 08:45

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Adapa 213.?.?.?

Dobře, pokud jste blízko Tikritu, určitě čas od času zavítáte do tohoto města.
Může mi, prosím, říci jaká americká firma má kancelář na této adrese
"29/7/1 Abu Nuwas street
next to the UNDP building"
v Tikritu?
Předem moc děkuji.

42543

07.02.2005 11:43

Pod Grossem se houpá židle

Pod Grossem se houpá židle

Adapa 213.?.?.?

http://www.rezignace.nazory.cz/

42557

07.02.2005 12:42

Pod Grossem se houpá židle

RE: Pod Grossem se houpá židle

Adapa 213.?.?.?

Pochybuji, že to bude mít v naší "banánové" zemičce příliš velký smysl, ale alespoň uvidí, kolik se podařilo nashromáždit podpisů nespokojených lidí...

42570

07.02.2005 13:51

Pod Grossem se houpá židle

Pod Grossem se houpá židle

Adapa 213.?.?.?

Je docela zajímavé, že Gross neumí německy v podstatě ani žbleptnout a přitom má za sebou zkoušku z němčiny na vysoké škole. Je zajímavé, že studenti VŠ se na takovou zkoušku většinou pěkně dlouho učí a když zkoušku zvládnout, dokáží se domluvit...
Podívejte se schválně na http://tyden.cz/text.asp?show=text&rid=4&tid=14010

42574

08.02.2005 08:47

Pod Grossem se houpá židle

RE: Pod Grossem se houpá židle

Adapa 213.?.?.?

Zdravím,
neberte to, prosím, jako šíření jedu. Je to prostě jen smutné konstatování.
Víte, já jsem dělal na VŠ státnici z angličtiny a v posledním ročníku jsme dělali ještě zkoušky z němčiny - ne státnici. Moje němčina je špatná, ale domluvím se. A také vím, že všichni moji spolužáci něco z němčiny ovládají.
A Gross jako náš státník by přeci ve svém zájmu měl dbát na to, aby uměl cizí řeči a nemusel používat tlumočníka.
Oni jsou prostě lidi, kteří mají pocit, že bez vysoké školy nic neznamenají. Mají pocit, že když před svým jménem nebudou mít titul, tak jsou méněcenní... A já mám prostě ten pocit, že pan Gross mezi ně patří.
Víte, mne prostě štve, že všude v anketách je pan Gross mezi nejoblíbenějšími politiky, všichni si ho chválí pro jeho lidovost atd. Ale já ve svém okolí neznám snad jediného člověka, který by si Grosse pochvaloval.
No možná jste vy první [smích]
Btw. Klobouk dolů před Vaším manželem, že šel ke zkoušce (nebo zápočtu) s tak malými znalostmi němčiny. Nechci rýpat, proto se raději zdržuji dalších komentářů [smích]
P.S. Přeji pěkný den...

42661

08.02.2005 08:52

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Adapa 213.?.?.?

Ano, jsem si jistý, pane Táborský. Dám za to svůj krk.

42663

08.02.2005 08:55

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Adapa 213.?.?.?

Co kdybych Vám dal jedno irácké telefonní číslo na mobil? Stačilo by, když na něj jen zavoláte, volajícímu se ukáže číslo a popovídáte si s ním klidně v češtině...
Ale já vím, že i z tohoto se vykroutíte. A proto jsem si téměř jist, že v Iráku nejste.

42664

08.02.2005 08:58

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Adapa 213.?.?.?

Pane Táborský, níže se Leho vykroutil z odpovědi a proto mohu již upřímně říci, co v té budově je.
Je tam překladiště spediční firmy TNT, což je něco na způsob DHL a nebo Fedexu. Z této budovy se mimojiné rozesílá různá pošta americkým vojákům a také americkým firmám (či jiným).
Služeb TNT pro Irák už rok využívá moje firma, proto jsem tuto adresu znal.

42666

08.02.2005 14:30

Profil idiota

RE: Profil ceskeho idiota

Adapa 213.?.?.?

Pane šedesátosmičko, v mnoha věcech, které jste napsal, bych s Vámi souhlasil, jen s tou frontou na toaletní papíry jste mne rozesmál [smích]
Nepamatuji si, že by někdy toaletního papíru bylo v ČSSR nedostatek...

42697

09.02.2005 08:20

Pod Grossem se houpá židle

RE: Pod Grossem se houpá židle

Adapa 213.?.?.?

Zdravím pani babi herbe,
jen bych se zeptal, a jste si jistá, že pan Gross umí anglicky? [smích]
Nechci tvrdit, že neumí, nejsem si totiž jistý. Ale vzpomínám si, že když se provalilo jak odfláknul diplomku, tak se všude říkalo, že nechával nějakou svou asistentku překládat výroční zprávy ČNB z angličtiny, protože neumí ani pořádně anglicky...

42763

09.02.2005 08:21

Pod Grossem se houpá židle

RE: Pod Grossem se houpá židle

Adapa 213.?.?.?

Ale funguje dále, byla pouze přesunuta na následující adresu:
http://www.bloguje.cz/petice/index.php

42764

09.02.2005 08:24

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Adapa 213.?.?.?

Zdravím, pane Ignac.
Salutovat netřeba [smích] Vždyť já ani nebyl na vojně...
Btw. myslím, že Leho a Mikin nejsou jedna a ta samá osoba.

42765

09.02.2005 12:19

Profil idiota

RE: Profil ceskeho idiota

Adapa 213.?.?.?

Zdravím, pane Rudo.
Do soudruha mám daleko [smích] Připadám si tak středního věku, ani mladý ani starý. Ale vážně si nepamatuji fronty na toaletní papír.
Co si pamatuji, tak jsme toaletní papír měli doma vždycky a nemuseli jsme na něj stát fronty.
Můžete mi jen říci, v které době se ty fronty stávaly? Myslím třeba ve kterém desetiletí. Šedesátá léta nebo ještě starší jsem totiž opravdu nezažil.
Jinak přeji příjemný den a dostatek toaletního papíru [smích]

42784

10.02.2005 08:01

Profil idiota

RE: Profil ceskeho idiota

Adapa 213.?.?.?

Zdravím, pane Sidonius.
Omlouvám se, že jsem Vás tak rozčílil a dohnal málem k něčemu, co by bylo až pro cenzuru.
Budu k Vám upřímný, jsem ročník 1979, za dob ČSSR jsem nakupovat nechodil. O tom že byli fronty třeba na banány vím, to si pamatuji. Ale opravdu si nepamatuji, že by někdy byl nedostatek toaletní papíru. A papírna vedle nás nebyla a nikdo z našich ve straně také nebyl.
Můžete mi, prosím, jen říci kdy to bylo? Myslím v které době, jako třeba desetiletí.
Předem děkuji za rozšíření mých obzorů [smích]
Btw. já jsem vážně o frontě na toaletní papír slyšel až z toho výše zmíněného příspěvku [pláč]

42918

10.02.2005 08:07

Profil idiota

RE: Profil ceskeho idiota

Adapa 213.?.?.?

Zdravím, pane Ruda.
Adapa je moje přezdívka, kterou jsem si vymyslel pro toto fórum. Pokud se Vám bude lépe diskutovat, když budete znát mé jméno, nebráním se tomu.
Děkuji za vysvětlení k těm toaletním papírům. O tom nedostatku v roce 1984 jsem opravdu nevěděl.
Všude se mluví jen o frontě na banány, nedostatkové spotřební zboží atd. Co si pamatuji, tak naši vždycky na Vánoce hodně sháněli mandarinky, pomeranče atd.
O tom toaletním papíru jsem ale tady na Zvědavci slyšel poprvé. Ale pustilo se do mne tolik lidí, že se omlouvám Vám všem a děkuji za vysvětlení.
Btw. Mně už dneska přijde ten toaleťák něčím tak samozřejmým, že si nedokáži představit čekat na něj ještě fronty [pláč]

42920

10.02.2005 08:15

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Adapa 213.?.?.?

Leho, marná snaha, dobře víme, že v Iráku nejste. Vaše odkazy nefungují...
Já Vám mohu klidně majlem poslat fotky z Iráku a mohu tvrdit, že na nich jsem také já.
Když tvrdíte, že jste v Iráku, tak byste měl znát pár arabských slovíček. Přeložte si je a zařiďte se podle nich: Lau samah eskut!

42922

10.02.2005 14:05

Profil idiota

RE: Profil ceskeho idiota

Adapa 213.?.?.?

Zdravím pane Sidonius,
no, já si už vážně nepřipadám nejmladší [smích] Léta stresu, ponocování nad učením na koleji, pak nad prací v kanceláři atd. Přítelkyně se kolikrát směje, že už mám aji prý šedivý vlas [smích]
Už jsem byl poopraven, že to bylo v letech 1984/1985 co byl nedostatek toaletního papíru.
Jak jsem se již zmiňoval, prostě mi to přišlo dost divné, že by mohl chybět toaletní papír. Přišlo mi to jako přehánění. No, ale jak říkám, každý den si člověk rozšiřuje obzory a tak jsem vděčný čem, co se do mně s takovou vervou pustili a uvedli to na pravou míru [smích]
No, ale našich se moc na dobu minulou nemohu, neb se s nimi vídám tak jednou do roka [pláč]
Ještě jednou děkuji za opravu a přeji příjemný den...

42946

16.02.2005 15:56

Vzpomínka na drážďanské peklo

RE: Vzpomínka na drážďanské peklo

Adapa 213.?.?.?

Zdravím, pane Vladimíre.
Ono by to na jednu stranu bylo hezké, kdyby všichni přispívali jen pod svým skutečným jménem, nepoužívali žádný jiný nick a mluvili jen pravdu a nic pravdu.
Ale krásné na různých diskuzních fórech je právě to, že jsou tak anonymní. Já si myslím, že tady se vyprofilovalo již několik zajímavých osobností (např. Idealista, leho, trodas, mikyn atd.) že netřeba znát jejich skutečná jména.
Já si myslím, že na fóru může anonymita existovat, tedy za předpokladu, že se někdo nepřihlašuje každou chviličku pod jiným nickem. Pokud člověk má chuť, může navázat i e-mailovou diskuzi a tam možná bude moci být něco "odtajněno".
Vezmu to třeba na sebe. Rád si něco pročítám, rád něco zkomentuji. Ale teď si vezměte, když o mne všichni budou vědět, jak se skutečně jmenuji, kolik mi je let, co dělám atd. Pro některé budu mladý, pro jiné budu zase neznalý třeba toho či onoho... Proto asi ta anonymita...
Nepoužívají snad aji někteří spišovatelé pseudonymy?

43594

17.02.2005 08:54

Vzpomínka na drážďanské peklo

RE: Vzpomínka na drážďanské peklo

Adapa 213.?.?.?

Zdravím, pane Vladimíre.
Ono je to ale složité s těmi skutečnými jmény. Pročítal jsem si například starší příspěvky a tam jsem narazil na autora Igora Kanina. Nevím, co je na tom pravdy, ale hodně diskutujících ho tam obviňovalo z toho, že rozesílá štvavé majly týkající se například toho, že určití lidé se napojují v pracovní době na internet. A ty majly měl rozesílat jejich zaměstnavatelům.
Doufám, že se na mne nebude pan Jiří Valtr nyní zlobit. Pan Jiří tady na Zvědavci odkryl hodně ze svého soukromí, také říkal, že nejraději diskutuje pod svým pravým jménem a přečtěte si pár starších příspěvků, jak se do něho mnoho lidí pustilo a i později mu mnoho věcí na základě "odtajněných" či raději "zveřejněných" informací vyčítalo.
On internet je bohužel plný i falešných lidí, kteří ho dokáží zneužívat... Proto já osobně dávám přednost před anonymitou a smekám před lidmi, kteří se dokáží představit svým pravým jménem.

43659

02.03.2005 13:47

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

RE: Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Adapa 213.?.?.?

To je bohužel pravda, že zadlužení domácností roste. Mně je 25 let a momentálně díky hypotéce dlužím do banky nějakých 1,6 milionu korun [pláč] Plus úroky [pláč]
Doma skoro čtyři prázdné místnosti a tak se člověk snaží nakupovat. Snažím se nebrat už nic na splátky, ale až jsem překvapen, jak se mne mnohdy prodavačky snaží přesvědčit ať nenakupuji v hotovosti, ať si to vezmu na čtyři splátky, že nezaplatím ani korunu atd. Ono se tomu strašně lehko podlehne [pláč]
Neznám ve svém okolí skoro žádné mladé lidi s úsporami. Ano skoro každý má stavební spoření, někdo jde do podílových fondů, ale aby někdo řekl, že má jen tak třistatisíc... Tak to jen tak neznám...
Takže bych se jen tak ironicky zeptal, kdo spoří za mě??? [smích]

44585

02.03.2005 14:00

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Adapa 213.?.?.?

Já bych to typoval na asijské století a nebo pacifické století...

44588

03.03.2005 10:02

Návštěvnost Zvědavce láme rekordy

RE: Návštěvnost Zvědavce láme rekordy

Adapa 213.?.?.?

Zdravím TraTome,
já si myslím, že návštěvnost Zvědavce bude opravdu vysoká a nebude to zkreslením počítadla.
Podle mne existuje hodně lidí, kteří na Zvědavce chodí, pročítají si jeho příspěvky, ale neúčastní se diskuze. Já ve svém okolí znám takových lidí šest.
A na druhou stranu hodně lidí se určitě na tyto stránky přihlašuje několikrát denně. Já jsem tady například dneska asi už po čtvrté. A počítám, že se tady budu objevovat cca tak do 17 h minimálně ještě tak desetkrát, možná vícekrát...
Ono se to načítá a zvyšuje [smích]

44684

03.03.2005 10:06

Návštěvnost Zvědavce láme rekordy

Gratulace

Adapa 213.?.?.?

Zdravím pane Stwora,
dovolte, abych Vám pogratuloval k vysoké návštěvnosti Vašich stránek a také poděkoval jak kvalitní kus práce na Zvědavci odvádíte.
Přeji Vám další zvyšování návštěvnosti a jelikož se dobrovolné příspěvky příliš neosvědčily, myslím si, že všichni tady nějaký ten menší reklamní banner uneseme.
Hodně zdaru do další vydavatelské práce.

44685

03.03.2005 11:58

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

RE: Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Adapa 213.?.?.?

Zdravím, Idealisto.
No, úrok 3 % nemám [pláč] Já jsem si bral 100 % částku hypotéky a dělal jsem si delší fixaxi, takže mám 5,7 % [pláč] Existuje nějaká podpora mladých, tak by mi 1 % úroku měl nějak platit stát, snad jednou ročně mi to dorovná. Teď z hlavy si to nepamatuji.
A já bych řekl, že zatím jen tou nemovitostí tratím a tratím [smích] Předtím jsem bydlel v pronajatém 1+1 a platil 7 tisíc a nemusel se o nic starat. A teď je to samé zařizování atd. No, však jsem se Ti o tom zmiňoval v majlech [smích]
Té prodavačce se zatím nepodařilo mne o tom přesvědčit, ale znám hodně lidí ve svém okolí, kteří se o tom nechali přesvědčit. Vážně. Říkají si, že žít na dluh je moderní a tak si to vezmou na splátky a bláhově opakují, jak je to super a že vlastně nic nepřeplatí...
Já jsem asi ze staré školy a snažím se nic dalšího nebrat na splátky... Ale přítelkyně věčně rejpe a říká ať si vezmem to a nebo ono na splátky, že to je jen tisíc korun měsíčně, tamto jen pět set atd... Tak doufám, že mne nikdo nepřesvědčí [smích]
Btw. Poslal jsem Ti asi před hoďkou e-mail z jiné adresy než běžně, tak se nelekni [smích]

44695

03.03.2005 11:59

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

RE: Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Adapa 213.?.?.?

Já už ani neumím psát [pláč] Samozřejmě, že fixaxi a ne fixaxi [pláč] Omlouvám se za další překlepy [smích]
Idealisto, jinak přeji brzké uzdravení z chřipky...

44696

03.03.2005 12:02

Moralista Valtr Komárek

RE: Moralista Valtr Komárek

Adapa 213.?.?.?

Zdravím Karle,
naše česká populace vymírá a vy byste ještě Čechy posílal jako dary do zahraničí? Nechejme si je všechny raději tady i když mají názory jakékoliv [smích]

44697

03.03.2005 13:08

Kterak židé zkrášlují Prahu

RE: Kterak židé zkrášlují Prahu

Adapa 213.?.?.?

Taky názor [smích]

44708

03.03.2005 14:31

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

RE: Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Adapa 213.?.?.?

Zdravím Druide,
už se mi asi pletou prsty na klávesnici [pláč] Hanbou nad těmi překlepy se ale červenám [zahanbení]

44716

06.03.2005 12:44

Korupce pohlcuje OSN

RE: Korupce pohlcuje OSN

Adapa 213.?.?.?

Zdravím Modráčku,
mít tady v Česku potažmo v okolních státech emigranty z Ukrajiny či Ruska, by mohlo být výhrou tak maximálně pro nás pro Čechy. (Ponechme stranou teď jejich asymilaci.) Ale jak by dopadla Ukrajina či Rusko? Jim by zase ty emigranti scházeli a na jejich místa by se postupně dostávali různé altajské a kavkazské národnostní skupiny...
Takže na jednu stranu my bysme mohli být rádi, že máme "bílé" Česko, ale v podstatě bychom z vysoka kašlali na to, jak "barevné" je Rusko či Ukrajina...
Vím, že v tomto případě jsem bláhový, ale nejideálnějším řešením by bylo zvýšení porodnosti.

45039

06.03.2005 15:15

Korupce pohlcuje OSN

RE: Korupce pohlcuje OSN

Adapa 213.?.?.?

Já si také nedovedu představit jak zvýšit úspěšně českou porodnost... Ale bojím se, že hraní si vlastním písečku, také nebude tím pravým.
Co když si pak za chvilku řeknou Němci, že než mít v zemi další Turky, pokusí se tam nalákat Čechy? Co když si to řeknou Britové, Nizozemci?
No, toto všechno je na dlouhou diskuzi...

45046

08.03.2005 16:50

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Adapa 213.?.?.?

Pane Dušane, pokud něco tak razantně prohlásíte, měl byste to také dokázat doložit...
Já jsem také jen viděl ty stařecké fotky...
Pokud nemáte chuť to hledat, nemáte to ani tvrdit...

45264

23.03.2005 08:47

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Dotaz

Adapa 213.?.?.?

Zdravím,
měl bych dotaz na vás všechny, hlavně na Vás, pane Stwora.
Článek končí následujícími větami: "Amerika je definitivně na sestupu, její zlatá doba skončila. Ale na její úplný konec si ještě dlouho počkáme."
Který stát myslíte, že nahradí USA v jeho dominantní pozici? EU? Čína? Japonsko? Rusko? A nebo někdo úplně jiný?
Předem děkuji všem za odpověď. Rád bych si to porovnal se svými názory [smích]

46823

23.03.2005 14:21

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

RE: Dotaz

Adapa 213.?.?.?

Které přesně máte na mysli, pane Stwora? Přeci jen asijské státy je dost široký pojem. Slyšel jsem třeba názory, že finančnictví atd. se přesouvá z Hongkongu do Dubaje, tedy do Emirátů.

46845

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?