Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 327 příspěveků, 17 různých jmén: Arkan, P. Peshmerga, P. Tsahal, P.Peshmerga, P.Peshmerga Mgr Paed, P.Peshmerga Mgr Paed, P.Peshmerga san, P.Peshmerga,, P.Peshmerga, Mgr Paed, P.Peshmerga, Mgr Paed, P.Peshmerga, Mgr.Paed, Peshmerga bey, Petr A. Novak, Petr Alexander Novak, Pjet hadri na mití, Žádám o pjet hadri na, Žádám pjet hadri na mi.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.08.2005 16:07

Oběť války: americká ekonomika

RE: hrusky a jablka...

Arkan 69.?.?.?

Kdybyste pracoval pro kteroukoliv pojišťovnu (Life insurance company) tak byste věděl, že cena lidského života a všeho spojeného s lidským životem a majetkem movitým či nemovitým se již od samého počátku pojišťovacího průmyslu (Lloyds of London, benátské banky apod.) vždycky přepočítávala na peníze (libry, dolary, koruny, marky....). Podle výpočtů statistiků, aktuárů a podobných specialistů se pak dají vypočítat pojistné částky pro muže, ženy, děti, kuřáky, nekuřáky, vojáky, nevojáky a nakonec i eliminovat ty nepojistitelné. Až budete příště podepisovat či platit životní pojistku či pojistku na auto či barák, tak se podívejte na ty otázky a ta konečná čísla v dolarech.

65591

11.08.2005 16:27

Oběť války: americká ekonomika

RE: oprava

Arkan 69.?.?.?

Nihon e Yókoso! Kabatsan (Kotosan)
Hajimemashite? Dózo yoroshiku, kusojiji.
Správný termín pro politicky korektní buzny - vzhledem ke globálnímu "oteplování" - je dnes "americký žoldák". V současné době je totiž politicky korektní a přijatelné kritizovat prezidenta Bushe a jeho politiku.
Arkansan Gaijin

65596

11.08.2005 20:31

Příběh Omana

RE: Affirmative Action

Arkan 69.?.?.?

Hlavně, že EU držkovala a pomlouvala ČR, že toleruje diskriminaci cigošů. Pak si velice tajně a potichoučku nainstalovali britské imigrační úředníky na ruzyňském letišti, kteří, pochopitelně velice diskrétně, přičmoudlé občany ČR prostě nepustili do letadla. Jedna cikánská rodina tam mohla za pár měsíců získat i dost peněz, byt v ČR jim byl placen českými blbci, a za zbytek si mohli po návratu a skončení britské podpory koupit i slušnou "ojetinu".

65645

11.08.2005 20:40

Příběh Omana

RE: Affirmative Action

Arkan 69.?.?.?

Jen snad pro vyjasnění těm, kteří nevládnou jazykem anglickým, "dole" znamená podporu (někdy v hotovosti, někdy ve formě kuponů a hotovosti, a dnes i ve formě kreditní karty, která umožňuje čerpat podporu do zákonem stanoveného nároku, a každým měsícem se ta karta, podobně jako telefonní karta, dobíjí). Život v Anglii je opravdu procházka sadem rozkvetlých sakur.

65646

11.08.2005 20:58

Oběť války: americká ekonomika

RE: oprava

Arkan 69.?.?.?

Prezident George W. Bush je prezidentem Spojených států amerických, zákonně zvolený ve všeobecných volbách (které tentokrát vyhrál hands down) a jako takový by měl být respektován a nikoliv urážen. Já též nesouhlasím se vším co on dělá, ale nikdy by mě nenapadlo ho nazývat hajzlem.
Pokud jste, Kabátsan, americkým občanem, pak byste měl mít alespoň tolik slušnosti a nenazývat svého prezidenta hajzlem. Pokud nejste americkým občanem a nepřestanete pokračovat v urážkách prezidenta Spojených států amerických, pak bude zapotřebí oznámit US státním úřadům (a těch je dnes zatraceně hodně) o Vaší aktivitě a možná, že Vám tyto orgány budou v budoucnosti věnovat sice nepříjemnou leč nutnou pozornost. Moshi mondai ga attara, oshiete kudasai. Oyasumi nasai, kusojiji. [mrknutí jedním okem]

65650

12.08.2005 03:21

Oběť války: americká ekonomika

RE: návrh

Arkan 69.?.?.?

Ta vaše debata mi připomíná ten starý vtip o tom, jak dva chlapi sedí u piva a ten jeden se chlubí, "Tak jsem měl včera v rozhovoru s mou starou to poslední slovo", "Jo, a cos ji řekl? "...tak si to kup!".

65697

12.08.2005 03:51

Oběť války: americká ekonomika

RE: oprava

Arkan 69.?.?.?

Jediné co si pamatujete o prezidentu Nixonovi je to "I am not a crook". To že dokázal vytáhnout Ameriku z Vietnamu,(a ukončit tak to nesmyslné zabíjení vojáků a civilistů na obou stranách), což osobně považuji za jeho největší úspěch, to si pochopitelně nepamatujete resp. nechcete pamatovat. A mohl bych se ještě zmínit o dalších velice progresivních zákonech, které byly za jeho prezidentování schváleny, ale nechci Vás obtěžovat detaily. Vaše paměť se podobá paměti našich bratov Jánošíkov, "pamatuji si jen to co se mi momentálně hodí do krámu".

65700

12.08.2005 04:04

Oběť války: americká ekonomika

RE: Stave USA po dvou letech valky...

Arkan 69.?.?.?

Budete se divit, pane Táborský. American Standard je sice super záchod, ale má jednu chybu, a to, má menší rezervoár na vodu. Na rozdíl od Kanady, američtí výrobci záchodů mají vládou předepsáno (myslím Ministerstvem životního prostředí) vyrábět toalety s menším rezervoárem. A tak mezi USA a Kanadou nejčastějším výrobkem, který Američané pašují do USA, jsou kanadské toalety. Takové jedno spláchnutí bezpečně odstraní i to největší americké ho..o.

65701

12.08.2005 05:14

Oběť války: americká ekonomika

RE: Achillova pata

Arkan 69.?.?.?

To samé už říkala moje babička. "Synáčku, za císaře pána blahé paměti, dvacet deka salámu (ona to ovšem ještě měřila na funty či půl libry), to bylo salámu. A dneska, hanba povědět". Nikdy nemohla pochopit, že 200 gramů salámu je dvěstě gramů za císaře pána či za bolševiků (o kvalitě pochopitelně nemluvím). [mrknutí jedním okem]

65707

12.08.2005 05:58

Jdeme po vás

RE: Jdeme po vás

Arkan 69.?.?.?

Pokud se na to budete dívat z hlediska politické korektnosti, pak bude nejlépe začít s Afro a pak přidat jméno oblasti, čtvrti, obce apod., ve které se uvedený Afro.... momentálně nalézá (do té doby, dokud si nenajde bohatší "dojnou krávu", např. v Anglii či Německu). Některé názvy se pak ovšem mohou zdát jako politicky nekorektni, např. Afro-Postoloprťan. V takovém případě se doporučuje, aby se tento občan snědé pleti, někdy připomínající černý krém na boty, nazýval Afro-Čech či Afro-Pražák. Podobným způsobem je možno hovořit o snědých občanech pocházejících z Indie jako o Indo-Češích nebo, pokud jste v jejich bezprostřední blízkosti, buď držet hubu a krok a nechat se okrást, anebo je oslovovat jako příslušníky romské (vykořisťované) menšiny. V každém případě doporučuji si držet dokumenty a peněženku velice blízko těla, v případě pánů v tzv. ledvince u "koulí", to je pro muže velice citlivé místo. Držel jsem se tohoto principu už několikrát - po celou dobu návštěv ČR - a ačkoliv se pár cikánských parchantů snažilo, pas a peněženku se mi podařilo zachránit. Též doporučuji dívat se a při tom se strašně mračit, hlavně mladým cikánům, přímo do očí, ti primitivové stále ještě věří na uhranutí. Docela jsem se tím v tramvaji MHD bavil. A parchanti zmizeli jako pára nad vodou. [mrknutí jedním okem]

65712

12.08.2005 17:03

Oběť války: americká ekonomika

RE: Lžidoktore Včeličko,

Arkan 69.?.?.?

Florida má také, spolu s Arizonou, New Mexikem, Texasem a Kalifornií, asi to "nejnezdravější" klima, neboť tyto státy se vyznačují nejvyšší úmrtností v USA. Kromě gerontologů má také Florida nejvyšší počet pohřebních ústavů, nemocnic, domovů pro důchodce, ambulancí a dopravních nehod způsobených řiďiči, kteří jsou poloslepí a hluší. Když se tak projdete po Collins Avenue, pak nevidíte nic než podřimující důchodce čekající na smrt. A na každém druhém či třetím rohu pak pohřební ústav nebo alespoň kancelář. [mrknutí jedním okem]

65768

12.08.2005 21:11

Příběh Omana

RE: pane Kral

Arkan 69.?.?.?

Pokud si pamatuji, pane Včelička, o Bulharech se nikdy nemluvilo ve spojitosti s blbostí, spíše ve spojitosti s těžkou, namáhavou prací. Na způsob rčení, "dřu jako Bulhar". Bulhaři byli v minulosti proslulí jako zahradníci, zemědělci, prostě dříči. Pokud jde o lidi se sníženou inteligencí (mentally challenged or intellectually disabled je politicky korektní výraz) to se spíše vztahovalo na Jánošíky. Uvádím rčení jako např. "řeže do toho jako Slovák do hodin" nebo otázka "Seš Slovák nebo co?", když člověk na vojně udělal nějakou pitomost. Mohu se ovšem mýlit, been wrong before.

65797

12.08.2005 22:45

Oběť války: americká ekonomika

RE: Lžidoktore Včeličko,

Arkan 69.?.?.?

Pane Táborský, to jste snad už po těch letech pobytu v USA ztratil ten český smysl pro humor? Pochopitelně, že to floridské klima je velice zdravé, jezdím tam skoro každým rokem, (tj. kromě období hurikánů, ale to platí pro všechny, mladé či staré). Pro občany hebrejského vyznání, kteří buď ze svého vlastního rozhodnutí tráví své poslední dny před smrtí na Floridě nebo které jejich vlastní děti, doktoři a advokáti, "odlifrují" do Floridy, aby to tam - alespoň v teple - doklepali, ti to berou jako skutečnost. BTW, nejlepší špenátové bagels jsme ochutnali právě v té oblasti. Shodou okolností jsme jednou týden bydleli v takovém, mohu říci docela čistém domově důchodců (bez švábů a palmetoes, kterých je na Floridě požehnaně) a viděl jsem na vlastní oči, jak ty své souvěrce vyváželi každé ráno na patio či balkony, a večer (někdy pro některé během dne přijela sanitka nebo funebrácký vůz) opět vozili zpět do jejich residenci (pokojů).

65800

13.08.2005 03:25

Příběh Omana

RE: Mydli se to i v Toronte

Arkan 69.?.?.?

Tak těch mrtvých bylo od začátku roku 2005 (do 9. srpna)zatím 28, o jednoho více než v roce 2004. A to jde o zabití způsobená střelnou zbraní, pár desítek lidí bylo navíc ještě zraněno, pobodáno noži či posekáno mačetami. Většinou jde o vyřizování účtů mezi příslušníky jednotlivých gangů, čti černošských (nigušnických) gangů jamajského původu, pak k tomu připočtěte pár zločinců arabského a pakistánského původu a v neposlední řadě bandy "mírumilovných" mladých Tamilců, uprchlíků ze Sri Lanky. Ty dvě poslední oběti byly identifikovány jako Ali Mohamud Ali (19) a Loyan Mohammed Ahmed (23), typicky "kanadská" jména. Nikde se pochopitelně nedozvíte, že většina těchto mladých kriminálníků jsou negři z Jamajky či arabský import, to by bylo politicky nekorektní. [oči v sloup]

65842

13.08.2005 03:43

Monsanto si nechala patentovat nový objev: vepř domácí

RE: ...

Arkan 69.?.?.?

Židé, kteří chtějí vařit kosher mohou nakupovat své potraviny v kosher obchodech buď u mojžíšů nebo v arabských obchodech, které se specializují na hallal produkty (a těch skoro denně přibývá v těch islámských ghetech). Obě náboženství mají velice podobné dietní zákazy či doporučení.
Tyto produkty jsou pochopitelně dražší, někdo holt musí zaplatit to "posvěcení" od rabína či práci ortodoxního řezníka. Pokud na to nemá, pak musí nakupovat v normálních prodejnách a o šábesu poprosit Boha o odpuštění.

65843

14.08.2005 03:54

Další zatýkání na ochranu pravdy holocaustu

RE: Jenže...

Arkan 69.?.?.?

Trochu mi to připomíná projev W. Gomulky v polském Sejmu, když před poslanci hřímal, "Soudruzi, někteří obyvatelé Polské republiky, židovského původu... a komunističtí poslanci pak začali spontánně řvát jako tuři, "Vyhodit, židy vyhodit....
Ten Váš seznam je velice zajímavý, ale já si nemyslím, že za prezidentování L.Walesy by byla polská vláda tak "přežidována". Na to byl moc velký katolík, Polák a papežův přítel. Připouštím, že je jich v určitých profesích hodně, ale přece nechcete, aby Moshe Čertoff kopal někde černé uhlí. Neznáte ten nejkratší vtip? "židovský horník".

65988

14.08.2005 04:13

Další zatýkání na ochranu pravdy holocaustu

RE: pane Trodas, trosku prekvapeni..

Arkan 69.?.?.?

Iesus Nazarenus, Rex Iudaeorum zkr. I.N.R.I. znamená Ježíš Nazaretský, král židovský a to samé v angličtině. Viz Nový zákon, Jan 19,19. "Jesus the Nazarenne, the King of the Jews", a bylo to napsáno v hebrejštině, latině a řečtině. A když se to židům nelíbilo, a chtěli ten nápis změnit, pak jim Pilát Pontský, který v této římské provincii zastupoval císaře a tudíž i římské právo, "Co jsem napsal, to jsem napsal". Kaněc fílma. A to není žádný výmysl z 18. století. Jak by řekl major Haluška, "V 18. storočiu som tiež nebol majorom a terazky hej...".

65991

16.08.2005 02:42

Není diktátor jako diktátor

RE: Zase nas oblbuji...

Arkan 69.?.?.?

Těch rezolucí bylo od roku 1948 spousta. Musíme je ale rozdělovat na rezoluce Rady bezpečnosti (Security Council) - 88 (striktně proti Israeli) a rezoluce Valného shromáždění (General Assembly OSN) 429 (proti Israeli), velká řada z nich ovšem neprošla, protože byla vetována stálým členem Rady bezpečnosti USA. Nelze též zapomínat na to, že většina těchto rezolucí byla, s prominutím, o hovně a jen malá část z nich se zabývala vážným porušením usnesení OSN. Stát, který je silný (ať již silou a schopností vlastní či s pomocí přátel z USA) může veškeré rezoluce dlabat podobným způsobem jako Rusko, které již nikdy Němcům nevrátí Východní Prusko s městem, které blahé paměti založil, pod jménem Královec, český král Otakar II. Neříkám, že se z toho nemůže stát nějaká neutrální či neruská "duty-free" zona a pro Rusy taková bezcelní spojka mezi Ruskem a EU, ani sami Rusové nevědí co s tím dělat.

66273

16.08.2005 13:48

Není diktátor jako diktátor

RE: loho a neplneni podminek a rezoluci...

Arkan 69.?.?.?

A ty peníze (25 000 za "úspěšné" provedení sebevražedného atentátu) jim po dlouhou dobu dodával kdo? No přece Sadam Husejn a to i v době, kdy děti v jeho vlastní zemi neměly dostatek léčiv atd. Vzhledem k tomu, že průměrná palestinská žena je chodící továrna na děti (8 či 10 dětí je docela běžné), tak jeden potomek zahyne a na jeho náhradě se ve stejný den "zapracuje". Navíc za 25 táců se může nechat opravit střecha, koupit ojetina či nový osel nebo investovat do obchodování. V poslední době - bez té finanční incentivy - těch atentátů nějak podezřele ubylo. Holt ani kuře zadarmo nehrabe. Nebo je to ta proklatá zeď či plot(?), která brání Palestincům v přechodu na území Israele.

66339

16.08.2005 17:46

Není diktátor jako diktátor

RE: loho a neplneni podminek a rezoluci...

Arkan 69.?.?.?

Na těch kritických místech, která pochopitelně mají prioritu, ta zeď či kombinace zdí a plotů, hluboké výkopy plné zátarasů, elektrické dráty, to bylo již dokončeno. Jak by řekl můj třídní profesor-matematik, větší polovina práce je udělána. Zbývající "menší" polovina se někdy nedá dokončit, protože izraelské soudy výstavbu v některých částech nedovolily anebo je to stále ještě před soudem. Jen tak mimochodem, ta výstavba, hlavně těch betonových zdí, poskytuje zaměstnání stovkách Palestinců, kteří si tak staví klec kolem sebe. Skoro jako v Babi Jaru za WW 2 , napřed si, židi, vykopejte hroby a pak vás, my Němci, do nich odstřílíme.
Pokud jde o ty mizející miliardy dolarů, dnes dokonce i Euro, "větší" polovina se jich nachází ve Švýcarsku, Lichtenštejnsku, něco v Lucembursku a Kajmanských ostrovech a jiných - z daňového hlediska - oblíbených místech.

66371

17.08.2005 16:43

VyVolení

RE: uzivam si to

Arkan 69.?.?.?

O tu češtinu se opravdu nehádejte, protože to Vaše, "Jak jsi si užil dovolenou?" je podle Ustavu jazyka českého nesprávné. Zvratné sloveso, v tomto případě "užít si", v druhé osobě č.j. má následující tvar, ses, či sis. Například, ... kdyby ses učil, udělal by sis pěknou dovolenou a užil by sis té pěkné dovolené.... Takže v budoucnosti už žádné.. aby jste či kdyby jste ale JEN abyste, kdybyste atd. (Kdybys nebyl býval kýval, nebyl by se mýval hýbal.)

66554

17.08.2005 17:30

VyVolení

RE: 'Uvolnete se' dalsi Ceska blbina...

Arkan 69.?.?.?

Jak jste správně napsal tento pořad je vysílaný ze záznamu, případné nevhodné věci se z tohoto pořadu vymažou. Toho si někdy můžete všimnout při pátečním přenosu. Pokud jde o napodobování Johnny Carsona, Davida Lettermana či Jay Leno, na tom nevidím nic tak špatného. Většina diváků v České republice je zaprvé nezná, maximálně zná Johnny Walkera ze Skotska(Red and Black, ten je též můj přítel) a ten koncept se již od dob Sullivana kopíruje v USA a v celém západním a latinsko-americkém světě. Je to koncept, který je úspěšný a každý imitátor do něho přináší své vlastní myšlenky. Např. jízda pana Krause do studia v pouťovém elektrickém vozíku. Navíc ještě zaměstnává kapelu svého syna, takže je to takový malý Karel Hašler, který jak známo pro své písničky text napsal, zhudebnil, ve svém studiu nahrál, ve své tiskárně vytiskl a ve svých prodejnách prodával. Pokud jde o tu "dámu" (ta její blůza byla opravdu vyplněna skoro jako v tom interview s Petrou Buzkovou, to jsem měl opravdu strach, že něco rupne) se jmenuje Libuše Barková. BTW dostala 5 let, ale hned se odvolala. A pokud jde o podnikání, ta ženská má sebedůvěru, že by mohla dávat Donaldu Trumpovi (ale i Ivaně Trumpové, Zelníčkové, Winklmayerové.....) hodiny. Suma sumárum, když se tak podíváte na to co ty české televizní stanice produkují, tak ten pořad "Uvolněte se, prosím" je ještě jeden z těch, na které se dá docela dobře dívat. Podívejte se např. na rozhovor pana Krause s Anife Vyskočil(ová), snad to ještě někde v archivu najdete, určitě se zasmějete.
Ten pořad nebyl zrušen, má jen takovou prázdninovou pauzu, a měl by se opět objevit 1. září 2005. Jsou tam nějaké problémy s tím kinem či divadlem Ponec, ČT1 nechce platit víc za pronájem a žižkovští radní z toho chtějí udělat větší a lepší daňovou dojnou krávu (nějaké nákupní středisko). Jinak je to pořad oblíbený a měl by pokračovat.

66558

18.08.2005 14:38

Není diktátor jako diktátor

RE: loho a neplneni podminek a rezoluci...

Arkan 69.?.?.?

Světoví finančníci o tom, kde jsou uloženy peníze dobře vědí a nepotřebují žádné moje rady. A hlavně o tom vědí diktátoři v Africe, Asii, Jižní Americe, nakonec i náš známý pan Kožený si také pořídil residenci na Bahamách, čili "Lehni, Leho!". Ferme ta gueule, d'stie!

66711

18.08.2005 14:51

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: Abrahámovy ovce jako nárok na zemi

Arkan 69.?.?.?

Pokud jde o ty pyramidy, tady bych se za vlastnictví přimlouval za Židy. Nebyli to náhodou Židé, kteří spolu s otroky z jiných oblastí, vybudovali tyto pyramidy? A podle známého hesla, že země a vše co na ní leží patří těm, kteří na ní pracují, tak bez ohledu na zatoulanou nebo nezatoulanou ovci, nějaký historický nárok na to mají.

66713

18.08.2005 14:58

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: Dotaz

Arkan 69.?.?.?

...Izraelci měli... V češtině je "malý rozdíl" mezi míti, mýti, mníti, podle vzoru "jemně mi ho mni", jak vám může říci váš partner či partnerka, pokud jste lesbyteriánského vyznání.

66716

18.08.2005 15:10

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: Abrahámovy ovce jako nárok na zemi

Arkan 69.?.?.?

Na to heslo jsem přišel při studiu Manifestu komunistické strany od Karla Marxe (aus Karl Marx-Friedrich Engels, Manifest der Kommunistischen Partei), později bylo i opakováno velkým V.I.Leninem (dokonale zobrazněno v nezapomenutelném kinematografickém díle sovětských filmařů "Lenin v říji, resp. v říjnu"). Proletarier aller Lander, vereinigt euch!

66717

18.08.2005 22:22

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: Abrahámovy ovce jako nárok na zemi

Arkan 69.?.?.?

Chyby stejně tak jako experimenty se opakují, neboť lidstvo se evidentně z chyb ponaučit nedá.

66750

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 15 čtenářů částkou 3 943 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 2

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 2

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 4

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 2

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
175 516,60 Kč

Poslední aktualizace: 5.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?