Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 74 příspěveků, 12 různých jmén: <nic>, ->HrDý ČeCh<-, delta.100, Jarka, Jirka, Koba, Koumeles, Modrý orel, Ostravak, Pavel, petkylolentylek, Petr.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.03.2004 21:24

Kladivo na rasisty

RE: Historie skinheadu II.

Jirka 194.?.?.?

Máš pravdu v jístých věcech ale počítám že skoušku u hnutí skinheadś jsi nedělal!!!![naštvaný]Tak nedělej chytrého a vrat´se spádky na písek dělat předáka!!!!

27002

25.06.2004 16:08

Poslední svobodné volby

Poslední svobodné volby

delta.100 194.?.?.?

Referendum k EU ústavě a Česko?
Pchááá,český národ je lid dobrý, dobře se mu vládne...
Jsem si téměř jist,že tlupy rozjásaných idiotů půjdou radostně dát své ANO evropské ústavě.
A ptáte se proč? Inu,ta většina,co s tím nesouhlasí,nebo reptají, zůstane nasraně doma,na svých chatách, případně v hospodách budou lít pivo do hlavy a nadávat,jak to v té EU stojí za hovno.
Že právě teď mají poslední šanci říct své NE,ty jejich mozky otupělé pivem, snězeným bůčkem a sledující TV Nova ani nenapadne...

30136

28.06.2004 11:25

Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenheit 9/11

Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenheit 9/11

delta.100 194.?.?.?

Jo,jo,
já to furt říkám: že v pozadí je pejzatý Žid co tohá za provázky.
Počítám, že dříve či později bude M.Moore popotahován "nezávislou americkou justicí" za protiamerickou činnost, USA tak navážou na 50-tá léta a senátora mc.Cartyho blahé paměti.
DOWN WITH THE USA!

30215

06.07.2004 13:22

Domnívám se, že k dalšímu jedenáctému září zatím nedojde

RE: Domnívám se, že k dalšímu jedenáctému září zatím nedojde

delta.100 194.?.?.?

[naštvaný] Hej,Ty kurdský beduine, jdi radši pojidat skopove s česnekem a nebuď verbálně agresívní. Mám dojem,že by Tě měli Skinheads trochu prohnat po ulici,aby Tě přešli roupy a věděl jsi,co je stát smrti v tvář. [chechtot]

Buď rád,že můžeš využívat výhod západní civilizace,jako např. internet. Doma v Kurdistánu by jsi musel dojit ovce, žvýkat kat a turečtí spoluobčané by si před Tebou odplivovali. [velký smích]

Ciao!

[cool]

30488

10.07.2004 01:06

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

delta.100 194.?.?.?

الاثنين والثلاثاء القادمين مؤتمرا دوليا عن الإعلام يشارك فيه صحفيون وإعلاميون في كبريات الصحف والفضائيات من مختلف أرجاء العالم. ويقام المؤتمر تحت عنوان (الإعلام في عالم متغير: المعايير المهنية والتعددية الثقافية[mrknutí jedním okem].

طريق الموسيقى والأغاني الشعبية لتعزيز أواصر الوحدة القومية بين أبناء جنوب وشمال السودان. وتقدم الفرقة المكونة من 11 فنانا مسيحيا ومسلما نفسها كممثل عن كافة الأطياف الثقافية في السودان.


للكاتب العراقي عبد الستار نصر أوضاع القضاء في عهد الرئيس العراقي المخلوع صدام حسين وذلك بالتركيز على متاعب القضاة الن

Kráceno
(Editor)

30653

25.07.2004 18:45

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

delta.100 194.?.?.?

[překvapení] Mno,stačilo zadat do vyhledávače JYXO slovo LOLITA a hned vyjelo spoustu odkazů.

Jeden za všechny je třeba tady:

http://pandora.idnes.cz/part/2002/6/47576/5/lolita-art-liza02.jpg

Tak nevím... [oči v sloup]

31383

25.07.2004 23:27

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

delta.100 194.?.?.?

[oči v sloup] Moje nervy!
Snad nečekáte,že hodím na "sklo" foto nahé 12-ti leté lolity? Nejsem pedofil... [zahanbení]

Ale: když se v tom článku píše, jak je těžké narazit na fota opravdových lolit,tak tvrdím,že je to snadné, záleží spíš na tom, jaký použijete vyhledávač. Politicky korektní a asexuální Google, Yahoo apod najde prd [chechtot]

Ale použil jsem JYXO.CZ a tady je jeden z mnoha funkčních odkazů,kde je těch dívek "pod zákonem" něúrekom,jak jsem si všiml. Většinou na serverech v Rumunsku,nebo Jižní Koreji (tedy, pokud není koncovka .kr přidělena zemi milovaného soudruha Kim čong Linga).

Jo,a ten link je zde: http://lolitabbs.ye.st/

Apropos: koncovka .st je co? Nějaký ostrov někde v Tichomoří?
[překvapení]

Hezký večer, dobrou noc a BŮH VÁM ŽEHNEJ! [smích])

31398

04.08.2004 10:17

Prostě jen špatný nápad

Prostě jen špatný nápad

Petr 194.?.?.?

Promiňte, ale dělá se mi z toho tady dost špatně. A jelikož rozhodně nejsem dobrým diskutérem, nezvládnu vás asi přesvědčit, že existuje příčinná souvislost mezi úrovní matematiky a úrovní civilizace.
Ono je to totiž tak, že:

- to, o čem tady nejčastěji mluvíte, nemá s matematikou nic společného. Mluvíte o kalkulu a kalkulačních dovednostech, které se naučí i rozumnější poloopice - proto se taky na našich středních školách vyskytuje tolik matematických tyranů. Neví o matematice nic, umí jen počítat. Matematika v této podobě je zcela beze smyslu. Tyto dovednosti se učí velká zásoba budoucích nezaměstnaných či úředníků ve školách všech typů, jež se zovou "...podnikání", "obchodní akademie", a podobně. Za hranicemi se tyto dovednosti neučí pod názvem "matematika", ale "calculus".

- matematika je nauka o strukturách. Je to věda, která zkoumá prvky struktur a vztahy mezi nimi. A tohle - to je podstata absolutně každé vědy včetně humanitních. Nebo máte pocit, že čím lepší vědec, tím míň umí přemýšlet o souvislostech?
Na prestižních vysokých školách dostávají studenti přírodovědy v prvním ročníku náklad humanitních předmětů včetně takových, jako je divadelní herectví, literární věda a podobně. Naopak humanitní obory jsou v prvním járu plné logiky, matematiky.
Matematika ze své podstaty, nikoli ta, která se tady učí, je průpravou, přípravou, tréninkem, cvičištěm pro každého člověka, který chce být v čemkoli "dobrý". Pokud totiž nedokážeme vnímat souvislosti, nemůžeme být dobří v čemkoli. Ale pozor! Ještě jednou upozorňuji - toto platí pro matematiku a její podstatu. Nemluvím tady o "výuce matematiky". Mluvím tady o její podstatě. Už se sakra opakuju, ale když já bych tak strašně chtěl, abyste mi rozuměli...

A teď k tomu úpadku civilizace - nebo už to nemusím vysvětlovat? Už jste si té souvislosti všimli? [mrknutí jedním okem]

Ještě je v mém textu malý zádrhel - "kdo chce být dobrý.." Je to asi tak:
Kdo chce být dobrý, nemusí umět počítat. Ale s matematikou se to má jako s tělocvikem. Někdo umí fotbal, někdo umí gymnastiku a někdo umí jen běhat. Všechny tři činnosti jsou zdravé pro člověka a jeho tělo, stejně jako vlastně i pro jeho mysl. V matematice je to stejně - někdo umí geometrii, někdo analýzu, někdo logiku, někdo rád rýsuje. Všechny tyto disciplíny jsou zdravé pro člověka a jeho MYSL.
Takže závěr? Ne, prosím, matematika není nezbytností. Ale pokud si v ní najdete ten kousek, který vás baví a který vám jde, budete mít šanci ten sval uvnitř lebky opravdu trochu potrápit a pocvičit. Projedete si ty kanály v hlavě, které příště využijete pro řešení problému z vaší branže. Nikdy bych neprohlásil, že člověk pro svůj život potřebuje umět počítat variace, permutace, kombinace. Ale pochopení kombinatorických příkladů, jako proces mysli, vám jednou třeba zachrání život. Ostatně - potřebuje člověk nezbytně házet krikeťákem, houpat se na kruzích či hrát vybíjenou? [smích]

31748

05.08.2004 12:03

Prostě jen špatný nápad

RE: Prostě jen špatný nápad

Petr 194.?.?.?

Jsem rád, že to vidíte stejně, jako já. [smích] A já to vidím, stejně jako vy. A toho pána, co vidíte ve všem, o čem píšete, toho tam tuším taky. Děkuju. [smích]

31774

10.08.2004 18:37

Domnělý teror - cesta k totalitě a válkám (2. díl)

Domnělý teror - cesta k totalitě a válkám (2. díl)

delta.100 194.?.?.?

Kdo je v pozadí toho všeho? [překvapení]

Kdo má v rukou většinu financí na téhle planetě?

Kdo tahá za nitky?

SHALOM, MEDINAT ISRAEL! [naštvaný]

31952

23.08.2004 16:48

Petice »Zrušte KSČM«

RE: Petice »Zrušte KSČM«

delta.100 194.?.?.?

[oči v sloup] Samozřejmě,pokud by jste četl pořádně, pochopil by jste, že tím myslím,že ti největší ksindlové ,co byli v KSČ z prospěchářství, přešaltrovali do pravicových stran.
Tím myslím, že vlastně dnes má KSČM nejlepší členskou základnu, neboť její členové nemají žádný prospěch a prebendy z tohoto členství a věřím proto také,že jediná KSČM tady může něco změnit k lepšímu.
Pokud pošlou komunisté pár darebáků, tunelářů a podobné verbeže do vězení, plakat kvůli tomu nebudu. [velký smích]

32429

26.08.2004 10:36

Takové docela normální zatčení

Takové docela normální zatčení

delta.100 194.?.?.?

[překvapení] Já nejsem ani překvapený...
Spojené státy a Kanada čím dál tím více začínají nabývat podoby stalinského Ruska v dobách Velkého teroru.
Evropu to myslím také čeká, utéci už není kam. [zmaten]

32572

31.08.2004 12:16

Původcem posledního antisemitského útoku ve Francii byl opět Žid

Původcem posledního antisemitského útoku ve Francii byl opět Žid

delta.100 194.?.?.?

[naštvaný] Ach, tihle Židi, ti se nezměnili...
Dnes a denně se přesvědčujeme ,co je to za "lidi".
Také věřím,že jednoho dne,zmizí Medinat Israel z povrchu zemského, donekonečna nebudou mít arabské státy zastaralé vojenské technologie - a až se Arabové sjednotí, zůčtujou s tímhle státem jednou provždy [cool]

Nicméně, většina Židů je rozptýlených po celé zeměkouli, jak všichni víme, drží ohromné majetky,v rukou mají většinu sdělovacích prostředků a jsou infiltrovaní ve většině vlád světa hospodářsky silných zemí. A to vše jim dává ohromnou moc.

Avšak: žádný strom neroste do nebe, nic netrvá věčně. Ostatně je známo,že historie se opakuje- a podívejte se, jak po roce 1933 to šlo, zbavit je peněz, vlivu a moci. [mrknutí jedním okem]

32763

31.08.2004 12:24

Problém s vkládáním příspěvků - už je to jasné

Problém s vkládáním příspěvků - už je to jasné

delta.100 194.?.?.?

[smích] Ahoj všichni!
Já jsem pouze běžný uživatel,moc nerozumím těm technickým pojmům tady,ale přidám jen svůj názor a pak tip na www.

Vyzkoušel jsem jednou prohlížeč OPERA - a už jsem u něho zůstal. Můj subjektivní názor je, že je prostě skvělý! Myslím, že ve všech směrech předběhne IE, ten už prakticky nepoužívám.

A když říkám A, řeknu i B. Pro ty,kdož nemají Operu, nebo chtějí získat o ní informace a rady,vše v češtině (je tam samozřejmě i možnost stáhnout si vše ZDARMA),tak tady je odkaz:

http://opera.wz.cz/

Rozhodně doporučuji [cool]

Loučím se s pozdravem: "Opeře nazdar, IE zmar!" [chechtot]

32765

03.09.2004 16:36

Svět je zase o malinko horší

Svět je zase o malinko horší

delta.100 194.?.?.?

[zmaten]
Až sto padesát dětí nepřežilo drama ve škole v severoosetském Beslanu. Oznámilo to v pátek odpoledne ruské Radio Svoboda. Televize CNN uvádí, že policisté našli na podlaze jedné ze tříd stovku mrtvých těl. Podle prvních odhadů bylo zraněno 380 rukojmích, z toho většina dětí ve věku šest až sedmnáct let. Třinácti teroristům se podařilo utéct.

BESLAN - Vojáci školu v pátek odpoledne dobyli. Teroristé podle CNN drží stále několik desítek rukojmích a ukryli se v blíže neurčeném rodinném domě poblíž školy.

Ruské speciální jednotky obydlí nyní obléhají. Čeká se na signál k útoku. Podle některých zpráv se podařilo několika útočníkům využít chaosu a zmizeli.

Sanitky zatím odvezly do nemocnice přes tři stovky rukojmích. Dvacet dětí je v kritickém stavu.

K útoku na školu došlo poté, co se zřítila střecha budovy, čehož využilo na třicet zadržovaných žen a dětí k útěku. Teroristé po nich začali střílet.

[naštvaný]

33039

22.09.2004 14:35

Jak jsem hledal (a nenašel) zakázaný software

Jak jsem hledal (a nenašel) zakázaný software

petkylolentylek 194.?.?.?nebo pouzijte DC++ (direct connet) dopurucuju DCstrong

http://www.webpark.cz/p2p/ pak se vam bude urcite hodit http://hub.unas.cz/

nejlepsi p2p program..je sice trochu slozitejsi

vas Ctenar

33842

23.09.2004 21:06

Zpravodajská stanice Fox News - vyvážené nebo „vyvážené“ zpravodajství?

Zpravodajská stanice Fox News - vyvážené nebo "vyvážené" zpravodajství?

delta.100 194.?.?.?

Docela zajímavý článek... [překvapení] Jo, Amerika. [oči v sloup]
Ale využívám příležitosti,že mnoho čtenářů tohoto webu bydlí v USA či Kanadě - a chci se je na něco zeptat.
Zajímá mě vše okolo satelitního vysílání i kabelových TV a proto mě zajímá i kolik TV stanic vám nabízí váš operátor CATV.
Neptám se na to,kolik je v USA či Kanadě TV stanic - i tedy v Česku můžu přijímat volně stovky TV stanic přes satelit.
Ale chci vědět, kolik jako "běžní uživatelé" můžete ve svém TV přijímači naladit stanic, případně, co se na těchto stanicích vysílá, jaká je skladba programů, zaměření TV stanic, jak často je přerušováno vysílání reklamou.
Moc Vám děkuji za Vaše odpovědi, opravdu mě tato tématika hodně zajímá.
PS: my tady v kabelovce máme 40 TV stanic,včetně pay-TV jako je HBO a HBO2, stojí mě to kolem 700,- kč měsíčně. [cool]

33916

24.09.2004 17:15

Zpravodajská stanice Fox News - vyvážené nebo „vyvážené“ zpravodajství?

RE: Zpravodajská stanice Fox News - vyvážené nebo

delta.100 194.?.?.?

[smích] AXL
Moc Ti děkuji a Tvé informace o vysílání TV stanic v kabelové síti. Konečně jsem získal nějaké informace přímo ze "zdroje"
Ještě jeddnou moc děkuji! [cool]

33940

04.10.2004 15:27

Zvědavec se opět převlékl

Zvědavec se opět převlékl

delta.100 194.?.?.?

[překvapení] Ajta krajta, koukám jako blázen! [chechtot]

Ale vážně: mě se ta změna líbí [smích]
A navíc: zelená je dobrá na oči! [vyplazený jazyk]

34278

15.10.2004 17:02

Ako sa mi predstavili feministky

Ako sa mi predstavili feministky

delta.100 194.?.?.?

[překvapení] Aj vaj,koukám jako blázen...

[naštvaný] Nahlížím, že paní Z.je klerikální hysterická štěkna.

[oči v sloup] Kanada se mě jeví jako stupidní země (spolu s USA).

[chechtot] A ve finále se zdá,že v pozadí je opět pejzatý Žid, co tahá za provázky a pochechtává se.

35034

22.10.2004 15:49

Klamné vítězství

Klamné vítězství

delta.100 194.?.?.?

[překvapení] To koukám!
Myslím,že za tohle by se nemusel stydět ani báťuška STALIN či jeho pohrobek taváryš LUKAŠENKO.
A ex ministr propagandy GOEBBELS se musí obracet v hrobě, jací oni byli ve Velkoněmecké Říši břídilové...
[chechtot]

Myslím,že Američani a svět se mají na co těšit. I když, většina Yankees je tak otupena levným žrádlem a komerční TV,že je jim to fuk. A s těmi pár nespokojenci už si to "Big Brother" vyřídí. [cool]

35399

29.10.2004 14:41

SKYPE - opravdu to funguje!

SKYPE - opravdu to funguje!

delta.100 194.?.?.?

[velký smích] Skype je super: kudy chodím, tudy chválím!

Pokud chci k povídání i obraz, používám program Eyeball. Tedy - kromě mikrofonu musíte mít i webcameru.

[cool] Takže: vyzkoušejte i Eyeball!

(Link: http://www.eyeballchat.com/ ).

35853

07.11.2004 12:53

Ještě jednou případ Zündel

Ještě jednou případ Zündel

delta.100 194.?.?.?

[velký smích] Jak říkával Josef Švejk za starého dobrého c.k. Rakouska:
"KRISTUS PÁN BYL TAKÉ NEVINNEJ A TAKÉ HO UKŘIŽOVALI" .

Čím více se dozvídám o případech v něchž je taková či podobná židovina, čím více čtu o tom,čeho se dopouštějí Židé na Palestincích, tím více chápu to, co nastalo v Německu po roce 1933 - a když jsem si přečetl v Česku vydaný (a našimi mocnými tolik zatracovaný) MEIN KAMPF, došel jsem k závěru,že Adolf Hitler nebyl zase takový hlupák,jak se nám servíruje.
A propos: vy,co jste četli Mein Kampf, všimli jste si té paralely s tehdejší parlamentní žvanírnou v Reichstagu a dnešním Parlamentem (Senátem) v ČR? [oči v sloup]

36358

07.11.2004 12:55

Ještě jednou případ Zündel

RE: Ještě jednou případ Zündel

delta.100 194.?.?.?

[chechtot] PS: tou žvanírnou v Reichstagu jsem myslel dobu před rokem 1933 (abych to upřesnil). [velký smích]

36359

13.11.2004 16:33

Realita po vstupu do EU

Realita po háje

->HrDý ČeCh<- 194.?.?.?

... a louky, lesy a pole. Co? Já už jsem ve vysílání? Óó, tak to se omlouvám režii! [velký smích] Jak se máte? Sledujete jak jde vaše země díky těm páprdům, co sedí nahoře na zadku v těch konežých sedačkách a potí si ty svoje vyžrané zadky za naše peníze?(netýká se pana Stanislava Grozze, ten váží kolem padesátky, ale obírá nás taky). [velký smích] Ja nevím jak oni tam fungujou, když jde naše země pořád více do sraček a ti lidi mají 50.000, ale to jenom pro hloupé lidi, protože ty výdělky jsou mnohdy mnohem vyšší, neříkám, že kradou !!! TO NE, ale mají určitě spoustu práce i mimo parlament. A nesmíme zapomenout na náš senát, který taky tak rádi platíme. Stejně to je jenom těch několik vyvolených kamarádů, který tam jako že asi něco dělá nebo tak ... [velký smích]

36797

01.12.2004 10:44

Ukrajina - velká reality show?

Ukrajina - velká reality show?

delta.100 194.?.?.?

[naštvaný] Gentlemans!
Vy,co tady přidáváte ty zkopírované články v angličtině, mohli by jste aspoň česky/slovensky napsat o co jde? Pro vás to nebude problém přeložit, když jste Slováci/Češi žijící v zahraničí.
Já např. umím jen německy,rusky, mimo češtiny a slovenštiny. Jistě je tady takových více,co neovládají english.
Za kladné vyřízení mé ponížené supliky předem děkuji! [chechtot]

37892

01.12.2004 16:46

Ukrajina - velká reality show?

RE: Ukrajina - velká reality show?

delta.100 194.?.?.?

[překvapení] Má adresa je funkční (otestováno).
Nicméně: tuto adresu používám do různých diskuzí,zadávám ji po různu na internetu atd,takže je Ti doufám jasné,jak je asi zavalena spamem, viry a jiným svistvem [oči v sloup]
No a taková adresa se nepoužívá pro běžný provoz,takže mě tam můžeš psát 100,200, 300 let a vše marné.
Navíc: mám na ni od seznam.cz nastavenou nejvyšší ochranu, takže vše,co končí .com, .net, .info atd se ani nedoručuje. Kdo to má furt promazávat,že, když kapacita schránky je myslím jen 10 MB.
Hezký den (večer) všem! [smích]

37915

09.12.2004 09:40

Několik ne nezajímavých faktů o volbách v USA

Několik ne nezajímavých faktů o volbách v USA

delta.100 194.?.?.?

[naštvaný]
DOWN WITH THE USA!

[chechtot]
VIVAT CUBA LIBRE!

38155

09.12.2004 09:54

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Pavel 194.?.?.?

>>Jinak nás proti modré šanci na bídu, která se na nás valí, už nic nezachrání.
???
Drív nebo později bude muset někdo reformy udělat(to je bez debat)...A modrá šance se mi líbí.....ukažte mi jednu stranu v ČR,která má tak podrobně propracovaný opravdu reálný program

38158

09.12.2004 18:15

Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

RE: Analýza příčin debaklu ČSSD ve volbách

Modrý orel 194.?.?.?

Soucialní demokracie?????????? [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [chechtot] [chechtot]

38179

10.12.2004 11:53

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

delta.100 194.?.?.?

[naštvaný] Zatracení buzeranti!
Nechal bych je zbičovat do bezvědomí a potom narazit na kůl per rectum - aby si užili pořádnou kládu, řiťopichové. [chechtot]

Jasně,že cílem jejich snažení jsou adopce dětí a ve finále kdoví jaké ještě zvrácenosti budou chtít uzákonit... [oči v sloup]

Jsem tolerantní, v soukromí ať si každý dělá co chce. Ale štve mě ta propagace buzerantů, cikánů, židů a jiné svoloče.
Mám dojem,že úplně ideální je dneska být barevný buzerant židovské věrouky... [překvapení]

Kam ten svět spěje,to by mě fakt zajímalo. [zmaten]

38256

13.12.2004 12:14

Britské listy si opět střílejí do vlastní nohy

Britské listy si opět střílejí do vlastní nohy

delta.100 194.?.?.?

[chechtot] Jo,jo,to jsou ti cikáno-milci, takoví jako Havel, Uhl, Čulík, P.Šustrová, J.X.Doležal a další: bijou se za práva Romale, vyzdvihují toto etnikum do aleluja, jediná kritika z jejich úst je ta: "oni trošku zlobí,ale to je jejich špecifíkum - a stejně za všechno zlé můžeme my, zlí, xenofobní bílé etnikum.
Jo,jo, zviditelňovat se přes cikánskou otázku - to jo, to v EU rádi slyší. Ale odstěhovat se mezi své milé cikány, případně vzít pár cikošů k sobě na byt, dům, chatu, případně jim přispívat ze SVÝCH peněz - to ne. [naštvaný]
V Ostravě teď máme radost: cikoši ze Slovenska se stěhují k příbuzným,co tu bydlí, jako občani země v EU mají nárok na trvalý pobyt + samozřejmě štědré sociální dávky. Však se včera ve zprávách jedna tlustá cikánka z SK smála, že přijeli i s 8 (!) dětmi a tuná sa majů dobré, 20.000,- kč dostali jako první soc.dávku, čehůnští gádžové sú ozaj dobří.
[naštvaný]
To je paráda,co? A bude hůře! A to všechno platíme ze svých kapes my, ti hloupí, co chodíme do práce a platíme daně.
Pak se naši politici diví, kde se v těch lidech bere rasismus...
Škoda, že tady v Česku není nějaká pořádná ultrapravicová, nacionalistická strana, tady na Ostravsku (a věřím,že i jinde), by našla desetitisíce voličů.
[cool]

38506

17.12.2004 11:46

Nežide, hraj!

Nežide, hraj!

delta.100 194.?.?.?

[naštvaný] To jsou hovada,tihle SauJuden!
Poturčeneš horší Turka, sionista horší nacisty.

A pak se všichni ti "politicky korektní" žvanilové diví, kde se bere ten antisemitismus... [oči v sloup]

Arabové mají jednu velkou chybu: neumí se sjednotit [zmaten]
Jinak by už dávno tenhle židovský pronárod nahnali do moře [cool]

Howgh!

38787

29.12.2004 10:17

Zadrzeni, zatceni, duvody vazby, zahajeni trestniho stihani v CR

Zadrzeni, zatceni, duvody vazby, zahajeni trestniho stihani v CR

Jarka 194.?.?.?

Dobry den moc Vás zadam o radu a nemam se kde obratit.Můj přítel byl zadržen stražniky v Prostějově a dan do vazby do Olomouce.Dozvěděla jsem se že tam projižděli a stali na parkovaci ploše u auta přitel byl už jednou potrestan za poškozeni zamku ve vozidle zaplatil poškozenemu opravu ale pokračovalo to dal tak dostal ještě prospěšne prace ktere vykonava nevim kde se mam obratit a kde zavolat nevim pořad co se stalo moc vas prosim o radu děkuji předem

39166

02.01.2005 14:45

Ještě k těm sbírkám

RE: Ještě k těm sbírkám

delta.100 194.?.?.?

[naštvaný] Běžte už do háje s těmi anglicky psanými texty. Pokud to nechcete přeložit do cz/sk, tak dejte jen link na tu US web stránku a kdo bude chtít,tak si to v english přečte.

Děkuji za pochopení! [cool]

39443

02.01.2005 14:47

Rozpaky nad humanitární pomocí

RE: Rozpaky nad humanitární pomocí

delta.100 194.?.?.?

Svatá pravda..!

39444

02.01.2005 14:53

Přiznávám se – jsem sociopat

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

delta.100 194.?.?.?

[překvapení]

Při asijské katastrofě nezahynula žádná zvířata

Na Srí Lance vlna tsunami zatopila na vzdálenost 3,5 km i přírodní rezervaci Yala National Park s bohatou faunou. Žijí tam sloni, vysoká zvěř, šakalové a krokodýlové. Zahynulo mnoho turistů, avšak pracovníci rezervace s překvapením zjistili, že nezahynula žádná zvířata.


Park je nyní uzavřen, protože v něm byly poškozeny budovy a zahynuli v něm zaměstnanci i turisté, avšak žádná zvířata. Přivádí to pozornost k známým tvrzením, že prý zvířata mají šestý smysl pro nebezpečí. Toto tvrzení není nijak vědecky prokázáno, avšak znalci zvířat poukazují na to, že zvířata mají velmi dobrý sluch a pravděpodobně potopu slyšela už z velké vzdálenosti. Zvířata také citlivě vnímají otřesy půdy i změny tlaku vzduchu, a proto se zřejmě okamžitě vydala do bezpečí.

Existuje množství svědectví, že ptáci a zvířata se vydávají do bezpečí před tím, než dojde k zemětřesení či k výbuchu sopky.

Je to z Britských listů.

39445

02.01.2005 14:56

Přiznávám se – jsem sociopat

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

delta.100 194.?.?.?

[překvapení] Oooops!

PESHMERGA - to přeci znamená: TEN CO ČISTÍ BOTY TURKŮM, ne?

[chechtot]

39447

25.01.2005 15:00

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

delta.100 194.?.?.?

[naštvaný] Běžte už do háje s těmi anglickými texty!

Nebo: dávejte tu i příspěvky psané v jidish [chechtot]

41370

02.02.2005 11:04

První reálné dopady členství v EU

První reálné dopady členství v EU

delta.100 194.?.?.?

[zmaten] Bohužel je to tak...
Nedělám si iluze o EU, o kvalitách eurobyrokracie také ne.
Nicméně,také si myslím,že Augiášův chlév máme doma v Česku.
Naši zkourumpování a všehoschopní c.k. ouředníci dosahují vskutku balkánských kvalit, za 5% provize by prodali i sochu sv.Václava.
A velmi rychle se naučili také svoji lenost a neschopnost schovávat za "Vyšší moc tam v Brusselu".
Je to chyba nás, obyvatelů této země,že si to necháme líbit.
Ale: už začínáme být jak ti Američané: otupení konzumem, estrádní pseudokulturou na TV Nova, lačností po nových prožitcích, neboť "užít si" je heslo dne pro tuto část populace.
My ostatní, kteří to vidíme jinak, jsme v menšině a naše názory nikdo neposlouchá, jen si tak stěžujeme mezi sebou
[oči v sloup]

Myslím,že se s tím za dané situace nedá nic dělat. Naše civilizace - ta západní,jak jsme ji znali,se pomalu blíží ke konci, budoucnost patří úplně jiným etnikům, jen ti, kteří nám vládnou to při své politické korektnosti nechtějí vidět.

Historie se opakuje, vzpomeňte na zánik Říše římské. Kdo trochu zná historii, ví,že určité paralely tady jsou [zmaten]

42160

07.02.2005 12:15

Pod Grossem se houpá židle

Pod Grossem se houpá židle

delta.100 194.?.?.?

[naštvaný] Jsem zhnusen, do jakého balkánsko-orientálního stylu zklouzává naše politika.

[chechtot] Jdu se vyblejt, velebnosti.

42561

07.02.2005 12:26

Profil idiota

Profil idiota

delta.100 194.?.?.?

[chechtot] Ten článek je prostě SKVĚLÝ!

Přesně vystihuje ty Americké NADLIDI... [oči v sloup]

42565

10.02.2005 10:28

Rozpočet jako jahoda

Rozpočet jako jahoda

delta.100 194.?.?.?

[chechtot] Počítám, že se již brzy dočkáme US.dolaru za 15,- kč.

Velký satan USA se zničí sám - ekonomicky. Na druhé straně, spousta Židů se napakuje, ale, tak už to chodí... [vyplazený jazyk]

42930

11.02.2005 16:41

Jak je to s bezpečností u prohlížeče Firefox

Jak je to s bezpečností u prohlížeče Firefox

delta.100 194.?.?.?

[smích] Ahoj všichni!
Pro ty, kdož nemají moc informací o prohlížeči Mozilla či Opera a chtěli by se něco dozvědět na "jednom místě", mrkněte se na klub s tématikou prohlížečů a komunikačních programů.

Klub: Komunikace po internetu ZDARMA
Kategorie: Zábava a volný čas.
ICQ, SKYPE,EYBALL-CHAT + PROHLÍŽEČE INTERNETU. * VOLÁNÍ PŘES INTERNET ZDARMA! PŘIPOJENÍ A KOMUNIKACE S WEBKAMEROU.

LINK: http://kluby.quick.cz/klub.asp?klID=16561

43059

15.03.2005 13:45

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

194.?.?.?

AŽ BUDE PROKÁZÁNO, ŽE GROSSOVÁ JE ZAPLETENÁ DO PROSTITUCE, TAK VYŘVÁVEJTE. DO TÉ DOBY BU´DTE STICHA.

46102

06.04.2005 19:21

Povedená Grossova taškařice

Povedená Grossova taškařice

Koumeles 194.?.?.?

Většině lidí,kteří vzpomínají na zlaté staré rudé časy,bylo v té době něco kolem 20-30let….nejlepší léta. ČlovĚk je mladý plny síly a optimismu,zakládal rodiny,budoval…S postupem let se člověk stává pesimistou,cítí jak mu pomalu ujíždí vlak,začíná se ztrácet .Nastupuje éra vzpomínáni a nadávaní na tuhle rychlou blbou dobu…..je to nezvratný fakt,i kdyby byl pořád komunismus,tak budou říkat,že tehdá to bylo lepši…já jsem v období optimismu  ale né na věky

Jinak……..netvrďte mi,že se nekradlo…krade se pořád stejně….a s tím lepším televizním programem? [velký smích]

48173

08.04.2005 13:59

Povedená Grossova taškařice

Povedená Grossova taškařice

Koumeles 194.?.?.?

Takove znarodneni..........to byla corka [chechtot] nebo takova devalvace....to jak jste ze den zmenila hodnota penez [velký smích]

48458

09.04.2005 12:42

Povedená Grossova taškařice

RE: Povedená Grossova taškařice

Koumeles 194.?.?.?

diky [velký smích]

48556

07.06.2005 16:30

ODS má problém

ODS má problém

delta.100 194.?.?.?

Rozhodnuto!
Volím KSČM [smích]
Jiní o lidech, oni s lidmy [cool]

55042

07.06.2005 16:32

ODS má problém

ODS má problém

delta.100 194.?.?.?

[překvapení]

http://www.korea-dpr.com/users/poland/logo.jpg

55043

10.06.2005 09:44

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

delta.100 194.?.?.?

[oči v sloup] Jímá mě podezření,že proti Medinat Israel neuspějí.
Soudy se potáhnou do nekonečna a ve finále to vyšumí do ztracena, až většina žalujících zemře, neboť to nebudou žádní mladíci.
Jooo, být to naopak, to by se soudní mašinérie rozjala naplno, za mohutného kvílení Židů z celého světa [chechtot]

Shalom alejchem, Israel! [vyplazený jazyk]

55549

11.06.2005 15:53

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

delta.100 194.?.?.?

Aáááá... [oči v sloup]

Ozval se Pepa Novák, vlastním jménem: Eliahu Šmuel Rosenbaum [chechtot]

55734

27.06.2005 21:37

NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

delta.100 194.?.?.?

NOD32 je fajn.
Ale to, co umí on, umí i český AVAST - a zadarmo! [mrknutí jedním okem]

Link ke ztažení verze HOME zdarma je tady:

http://www.asw.cz/cze/down_home.html

Používám ho mnoho let a jsem velmi spokojen. Mohu vás ujistit, že např. placený AVG mu nesahá ani po kotníky. O moha dalšách antivirákách, které jsem vyzkoušel, ani nemluvě.

58791

27.06.2005 21:38

NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

RE: NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

delta.100 194.?.?.?

NOD32 je fajn.
Ale to, co umí on, umí i český AVAST - a zadarmo! [mrknutí jedním okem]

Link ke ztažení verze HOME zdarma je tady:

http://www.asw.cz/cze/down_home.html

Používám ho mnoho let a jsem velmi spokojen. Mohu vás ujistit, že např. placený AVG mu nesahá ani po kotníky. O moha dalšách antivirákách, které jsem

58793

09.07.2005 11:27

Londýn pod útokem

Londýn pod útokem

delta.100 194.?.?.?

Já očekávám,kdy se po bombovem utoku v Londyně objeví tzv. IRANSKA STOPA > ohořelé iránské cestovni pasy, nebo cokoliv jiného. [chechtot]
A bude záminka k zatroubení k utoku na IRAN, protože: co si ti Iránci vůbec dovolují: zvolili si prezidenta,který není prozápadní, mýrnyx tyrnyx si staví jadernou elektrárnu a vubec > nechtěji radostně přijmout demokratické hodnoty a tančit jak Washington a Tel-Aviv píská...
Akorát nevím, nevím, jak to US.army a její pohunci zvládnou, vést válku na tolika frontách: z Iraku a Afganistánu ještě neutekli. Počítám, že bude třeba nový "kanonen futter" - povinná vojenská služba v USA a samozřejmě se musí také více zapojit přátelé nejvěrnější from Great Britain + NATO.
Nebo ne? [zmaten]

60596

13.08.2005 20:06

Další zatýkání na ochranu pravdy holocaustu

RE: Úspěch má v sobě semeno zániku

delta.100 194.?.?.?

[oči v sloup] Copak, mr.Vcelicka? Nacpali se šábesovou husou, zajedli to macesy a teď jim u mého příspěvku špatně tráví? [chechtot]

Na ja: Es kommt der Tag. Sicher, kein Angst. [cool]

65925

14.08.2005 14:50

Další zatýkání na ochranu pravdy holocaustu

RE: Úspěch má v sobě semeno zániku

delta.100 194.?.?.?

Shalom,pane Bienenstein nebo Bienenbaum.
Tak, tak, učtovat se bude, žádný strach.
Take se dočkate... [chechtot]

66040

17.08.2005 16:59

Několik slov o sexu a milování

RE: Pro socky

delta.100 194.?.?.?

SEX JE ZABAVA CHUDYCH.

My, co máme peníze si vypijem [chechtot]

[oči v sloup]

66556

21.09.2005 18:20

Chcete se schovat před komunisty?

RE: Otázky pro Leha

Koba 194.?.?.?

Egon Bondy: "Vyvlastnit vyvlastňovatele"

Vydáno dne 06. 03. 2000 (383 přečtení)
Čerstvě sedmdesátiletý filozof a spisovatel PhDr. Zbyněk Fišer alias Egon BONDY nás pozval na konci ledna do jeho současného domovského města Bratislavy, abychom si tu popovídali o blížícím se konci světa, o dopadu globalizace na malá etnika., o Marxovi, o hledání řešení ze současného krizového stavu a vůbec o všem, nač během takové filozofující diskuse může přijít řeč...
Chtělo by se začít tam, kde jste skončil v rozhovoru o globalizaci pro literární týdeník Salón 6. ledna t. r. Tam jste prorokoval, že jestli prošvihneme ideální moment k vytvoření skutečně samosprávné společnosti, k léčbě světovou revolucí, stanou se z lidí mluvící opice, což povede během několika krátkých tisíc let k vyhynutí celého lidstva. Konstruktivní pesimista by dodal, že tento proces už započal a k definitivnímu konci klidně může dojít i za 50, 100 let. Autoregulativní univerzum se tak ani nedostane ke slovu...?
Souhlasím s tím, že předpoklad několika tisíc let může být příliš volný, že ve skutečnosti je nebezpečí akutnější, protože nejde jenom o parametry ekonomické, ale samozřejmě i demografické. Navíc se opomíjí význam faktoru psychologického nebo socio-psychologického, neboť stanou-li se z lidí pod vlivem prostředků, které dnes začíná používat mafiánská finanční oligarchie, mluvící opice, tak toto hluboké psychologické poškození může skutečně vést až k poškození ex humana jakožto biologického druhu, který, je-li decelebrován (zbaven schopnosti vlastního tvůrčího myšleni - pozn. autora), nemůže obstát ani biologicky. Psychologicky za takové situace ztrácí zájem na životě a sociologicky to dopadá tak, že v mediokracií zvlášť postižených regionech se rychle, prakticky přes noc, dostavuje velmi rychlý úpadek porodnosti, natalita klesá, protože klesá zájem o život. Lidé, kteří jsou vyprázdněni od typicky lidské tenze, hledání hodnot, toho, čemu Marx říkal aktivní sebeuplatnění, se přestanou cítit lidmi, v důsledku toho se přestanou chovat jako lidi, ztratí zájem na své existenci, což v kombinaci s ekologickými a jinými katastrofami může opravdu znamenat to, co se stalo ve fylogenezi už mnohokrát, zánik biologického druhu.
Projevil jste zájem bavit se o vlivu globalizace na malá etnika. Dovolte mi ale, prosím, vrátit se na chvíli k samotné podstatě globalizace. Jak může někdo přijímat společenský pohyb (proces), jehož důsledkem bude podle Pasti globalizace německých sociologů H. Schumanna a H. P. Martina pětinová společnost?
Pětinová společnost je dnes skutečně již zjištěna, jedná se o zcela záměrný program, oficiální stanovisko globalizátorů. To je veřejné tajemství.
* Čili již nejde o pouhou past globalizace...! Co ale potom se zbývajícími čtyřmi pětinámi? Budou se prostřednictvím tzv. brainwashingu (vymývání moz...

Kráceno (Editor)

71934

17.10.2005 14:45

Fanatický apetit státní moci po odposlouchávání

RE: Přísnost

delta.100 194.?.?.?

[chechtot] "Disciplína, vy kluci pitomí, musí bejt! [chechtot]

74628

29.10.2005 09:21

Dvě stovky policistů dohlížely na sedmdesát demonstrantů

JSEM VELMI ZKLAMÁN...

delta.100 194.?.?.?

Pane Stwora,
velmi jste mě zklamal,velmi.
Byl jste v Praze a místo,aby jste se zůčastnil demonstrace na podporu politického vězně E.Zundela, šel jste raději na nákupy [oči v sloup]
Hm,pro mě od této chvíle už nikdy nebudu brát Vaše příspěvky na tomto webu upřímně: zachoval jste se,omluvte ten příkrý výraz, ZBABĚLE.
Oč jste lepší než ti tupí Kanaďané či Američané,které tady tak často kritizujete,oč jste lepší než to "stádo ovcí" do kterého se tak rád svými příspěvky navážíte,nebo je necháte kritizovat články jiných..?
Šel jste raději "shoppovat" [zahanbení] Hm, doufám,že jste aspoň výhodně nakoupil v některém hyper - super - řetězci, ceny byly jistě akční, nabídky zboží výhodné, no, nekupte to. A večer pak, krkajíce po porci dobře propečeného bůčku,se sklenicí piva v ruce, jste se u zpráv TV N@va rozčiloval,že přišlo 200 policistů proti 70 demonstrantům.
Vím,že Vaše účast by E.Zundela nezachránila,ale... Ale,škoda slov.

Na druhé straně,ale aspoň oceňuji,že jste nám tady netvrdil,že jste se statečně zůčastnil demonstrace, robocopům z Policie ČR, Izraeli a všem sráčům tohoto světa navzdory - ale napsal pravdu.

PS: Já jsem se demonstrace nezůčastnil také: Nejsem z Prahy,ale ze severu Moravy, pracuji v nepřetržitém provozu a šéf mě odmítl dát dovolenou, protože by jinak musel jít na směnu místo mě on. Tak snad příště.

Hezký víkend všem!

76034

29.10.2005 12:27

Dvě stovky policistů dohlížely na sedmdesát demonstrantů

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

delta.100 194.?.?.?

[smích] Dobře, budiž Vám odpuštěno, když máte fobii z hlučícího davu.

Nemusíte tedy volat: "Mea culpa, mea maxima culpa" > už proto, že jste vytvořil Zvědavce, web, kde se můžeme scházet, diskutovat a dovídat se informace,které by nám jinak zůstali utajeny.

A jak už jsem psal: oceňuji,že jste napsal pravdu o své neúčasti a nelakoval nás nějakou revolverovou historkou [chechtot] .

A úplně na závěr: jen díky webu Zvědavec vím, kdo je Ernst Zundel...
[smích]

76051

01.11.2005 10:30

Vrah tří policistů na svobodě

JUSTICE FOR ALL :-))

delta.100 194.?.?.?

Jo,jo: "Za peníze v Praze dům" > jak se říkává...

Také si myslím,že za těmi nízkými tresty, nevzetím do vazby a podobným nadstandartem pro prachaté lumpy jsou úplatky.
O tom,že by velká část českých soudců nebyla zkorumpovaných si nedělám iluze.
Česko si hraje na Západ, na to,jak jsme v Evropě a při tom míříme čím dál tím více na Balkán.

Stále více si říkám,že se také ozbrojím, sehnat zbraň není ani těžké,ani moc drahé. Člověk se musí ve finále spolehnout sám na sebe.
Utéci už není kam, všude je to stejné.


[naštvaný]

76361

02.11.2005 10:05

Turistou v Praze

V PRAZE JSOU I HEZKÁ MÍSTA :-)

delta.100 194.?.?.?

Přátelé,v Praze je i ledacos hezkého k vidění.
Jako npříklad tady:

http://dj.hofyland.cz/PRAHA/jnd025.html

Nebo třeba tady:

http://dj.hofyland.cz/PRAHA/jnd015.html

Anebo zde:

http://dj.hofyland.cz/PRAHA/jnd019.html

Doufám,že jsem nikoho nepohoršil... [chechtot]

76483

03.11.2005 14:32

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

FRANCOUZI JSOU RASISTÉ A XENOFOBOVÉ!

delta.100 194.?.?.?

Do Francie by měli jet udělat pořádek naši humanisté. Viděl bych to na delegaci ve složení: mekta Václav Havel, piskoř Petr Uhl, novinářka Petra Šustrová a právní - ombudsman Motejl.
Protože tak to má být, tak je to správné! [chechtot]

Pár obrázků pro ty, kdož pochybují o vysoké kultuře Afričanů:

http://www.ogrish.com/archives/2005/march/ogrish-dot-com-beheaded_in_africa3.jpg

Tak nebuďme rasisty, otevřme své srdce - a peněženky.

http://www.ogrish.com/archives/beheaded_in_africa_by_rebels_Mar_23_2005.html

76707

07.11.2005 12:05

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

KORSIČANÉ TO VZALI ZA SPRÁVNÝ KONEC.

delta.100 194.?.?.?

Moc se mě líbí přístup hrdých Korsičanů. Žádné multi-kulti povídačky,ale pěkně ukazují Negrům a Arabáčům zač je toho loket. Myslím,že na Korsice téhle chátře pšenka nepokvete.

Kdyby to takhle zvostra vzali do ruky Francouzi, nasadili tvrdě Policii, Gendarmerie a Cizineckou legii > která by to po vyhlášení stanného práva "vyčistila", tak už mají klid.

Na politicky korektní kvílení pseudohumanistů, politiků a jiných kavárenských povalečů z USA, Izraele či Brusselu bych se neohlížel.
Ostatně: na USA a Izrael dříve či později také dojde.

Nevím jak vy,ale já už se opravdu poohlížím po zbrani, protože až tenhle krawál nastane i v Česku, nerad bych bezmocně přihlížel na útok na moji rodinu. Na Policii ČR samozřejmě nespoléhám, tak naivní opravdu nejsem.

77270

13.05.2006 14:12

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

ODMĚNA.

Ostravak 194.?.?.?

Doufám, že pak za odměnu podřežou musulmani pár katolickejm duchovním krk od ucha k uchu. [chechtot]

Ku větší slávě proroka Mohameda. [oči v sloup]

105732

30.05.2006 12:04

Poznámky k úvahám o sionismu

BEZ KOMENTARE...

Ostravak 194.?.?.?

...Take jeden takovy.


http://im.lide.cz/photo/big/61/5494661-4082200.jpg

107292

30.05.2006 23:17

Kubiceho vabank po modré

Ma to ale jeden hacek

Koumeles 194.?.?.?

Kubica mohl byt po volbach uz davno po smrti [smích]) Sleduji deni v politice a velkou aferu jsem predpovidal presne pred 14 dny, vsehno k tomu nasvedcovalo. Jak signaly z leva, tak z prava i ze zahranici. Ale takovou spinu, jsem opravdu necekal....Kdo jste četli od Mňačka Jak chutná moc, tak jistě vidíte tu čirou podobnost. Osm let zde ČSSD dělá jen a jen lumpárny a teď mají strach z příchodu nové administrativy, která by odhalila jejich zločiny. Kdo by potom kryl pana Grosse a další! Tak teď bude Paroubek řvát a kolem sebe kopat a lhát a lidi blbnout a slibovat nemožné i možné a kdyby mohl, tak by i zavíral za katr. Zatím jen zavírá lidem pusu (např. Kosinová). Hlavně si to všichni nechte líbit a volte sliby.... [smích])

107351

07.06.2006 18:07

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

VZKAZ PRO "TAJEMNÉHO" mM .

Ostravak 194.?.?.?

Vzkaz pro mM, který mě mimo jiné na stránkách:
http://wikipedie.blogspot.com/
kritizuje za to, že si dovoluji vyjádřit svůj názor na Zvědavci - jednom z posledních svobodných webů na internetu.

Ing.Miroslav Malbek
Oberreinbach 28/8
St.Johann im Pongau 5600 (S)
Österreich
tlf: 0043 (0) 6412 5587
Mailbox: 123480854@seznam.cz

Miroslave Malbeku,
Neboť jsem se dozvedel,ze se me pokousite zcela trapne diskreditovat přes nejake eroticke www,rozhodl jsem se poprve a naposledy reagovat a ozvat se vam osobne – zatím jen pisemne.

Vidim, ze práce v chemickem prumyslu se na Vas podepsala i po dusevni strance. Domnivam se,ze by jste mel,nejlepe neprodlene, navstivit dobreho psychiatra,neboť se domnivam, ze se u Vas rozviji stihoman a paranoia,mozna i další onemocneni, které však nemohu posoudit, neboť nejsem lekar.

Vse zacalo, když jste na webovych strankach města Hranice u Ase:

http://www.matejovic.webzdarma.cz/

Zcela bezduvodne napadl v Guest Book provozovatele techto web.stranek p.Rudolfa Matejovice jakymisi blaboly z Vasi mysli,ze je pohranicnik, který ma toho hodne na svedomi atd. Ostatne, vase vyplody jsou tam v Navstevni knize stále ke precteni.
Pote,co se pan Matejovic proti Vasim vypadum ostre ohradil a i s mym prispenim se vse vysvetlilo,jste opet napadl jineho provozovatele,znameho pod prezdivkou Ostravak Ostravski, který provozuje tento blog:

http://www.ostravak.bloguje.cz/

Opet stejny scenar, stejne, velmi hloupe urazky a Vase blaboly.
Pikantni na cele věci je,ze ac tak rad „bojujete“ proti byvalemu rezimu (trochu pozde, v roce 2006,nemyslite) a jeho praktikam, nemel jste se nikdy odvahu podepsat a vždy se skryval pod jakymsi nic nerikajicim nickname mM.

Poté jsem se zacal o Vas vice zajimat a zjistil jsem,ze se objevujetete na webu,kde se verbalne realizuji především emigranti z Ceskoslovenska.
Vskutku, je to tam dobra společnost, zejména pan Rostislav Hedvicek,byvaly obyvatel města Kojetina, který musel emigrovat z CSSR,neboť mu hrozilo trestni stihani za rozkradani majetku,jak jsem se docetl na tomto webu:

http://www.militaria.cz/index.php?ac=readcomments&idcl=351&uin=313308e8da5b

Zde je mimochodem ulozena i jeho posta,ci spise spamy, kterymi obstastnuje ruzna fora a kde, mimo jiné vyzyva k obeseni prezidenta České republiky, k popravam obcanu CR po vzoru zpusobu, které praktikovali Rudi Khmerove za hruzovlady Pol Pota v Kambodzi a k bombardovani České republiky armadou USA.
Myslim, ze to plne vypovida o tom, co je to za člověka a proc mu dosud vláda USA ani po 20-ti letech neudelila americke statni obcanstvi o které tak usiluje a proc tedy tento clovek zije na Floride s kanadskym cest.pasem.
Poslednim vystrelkem této osoby je snaha o vydani knihy Sametovy Auschwitz, kde hrubym zpusobem urazi pamatku veznu, kteří zahynuli v tomto vyhlazovacim tabore:

http://www.fantasyplanet.cz/origami/art.asp?id=177&type=D

Ale – to jsem ponekud odbocil…
Snazil jsem se pochopit Vase jednani: umim si predstavit, ze starnou...

Kráceno (Editor)

107868

07.06.2006 18:10

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

VZKAZ PRO TAJEMNEHO mM (část II.)

Ostravak 194.?.?.?

Snazil jsem se pochopit Vase jednani: umim si predstavit, ze starnouci, téměř 60-lety osamely homosexual to nemá v konzervativnim malem meste jako je St.Johann im Pongau v Rakousku lehke. Nicmene, mel jste k pobytu zvolit jinou, liberalnejsi zemi, třeba Holansko ci Dansko.
Zijete,patrne, z ne moc vysokeho duchodu a jedinou Vasi zabavou je realizovat se na ruznych diskuznich forech, podepisovat petice apod.
Neboť az doposud jste nenarazil na nikoho, kdo by Vam oponoval, bylo vse v klidu.
Nicmene, potom jsem se dostal na tento web:

http://wikipedie.blogspot.com/

i já, poté, co jste zacal pro zmenu urazet moji osobu, jen proto, ze jsem vykonaval sluzbu u Pohranicni straze CSSR. U tohoto se na chvilku zastavim.
Za svoji sluzbu u Pohranicni straze v tehdejsi CSSR se nestydim,nemam ani za co. Slouzil jsem od roku 1985, kdy podminky byly zcela jiné,nez v 50-tych letech. Nikdy jsem nebyl nucen pouzit sluz.zbran, i když me to tehdejsi predpisy dovolovaly, nedopustil jsem se ani zadneho trestneho cinu, jak podle tehdejsich,tak i dnesnich zakonu.
Tuto skutecnost konstatovaly i Proverkove komise, takze jsem zustal i u nove vybudovane Pohranicni policie, odkud jsem odesel na konci roku 1992, neboť tehdejsi politici rozbili Ceskoslovensko a ja se neztotoznoval s tim, abych slouzil lidem, kteří tuto zemi rozdelili.

Ale,abych se vratil k puvodnimu tematu: pokud nejste pane Malbek schopen argumentovat na nazory jinych, v tomto pripade me, jinak, nez snahou o diskretitaci přes nejaky eroticky server,který mozna sam často navstevujete jinak,nez jakymisi vyplody Vasi mysli, jinak, nez rozesilanim těchto vyplodu na mailove adresy mych pratel,pribuznych, manzelky apod. tak Vam opet nalehave doporucuji navstevu dobreho psychologa ci psychiatra. Verim, ze dobrá terapie,spolu s tlumivymi medikamenty Vas opet navrati mezi normalni lidi.

Dále Vas vyzyvam, aby jste se prestal otirat o moji osobu, mou rodinu, pratele a další.
Mel jste k nim pristup, neboť na rozdil od Vas, se neskryvam za nick mM,ale mohu na svých webech uverejnit,kdo jsem, kdo jsou moji blizci, uvest jmena i fotky.
To jen Vy se skryvate,asi k tomu mate sve, neciste duvody,jak uz jste ostatne prokazal.
Uvedomte si,ze za tohle nemuze byt na Vas hrdi ani Vasi spoluobcane v St.Johann im Pongau a snad ani vasi internetovi pratele na vasem webu.

S pozdravem Zdenek z Ostravy
(ten, který vám nedá spát)... [oči v sloup]

107869

21.06.2006 12:59

Nad důchodci se smráká

Proto mame v Beskydech

Koumeles 194.?.?.?

v horach domecek, pozemek, za pozmekem les, par slepic, kraliku, zahradku, par ovocnych stromu a policko...mam na pozemku i vlasntni studanku....tam vidim svou budoucnost

108593

21.06.2006 17:50

Nad důchodci se smráká

RE: Pozdní sběr

Koumeles 194.?.?.?

To vam moc nerozumim. Jak muzete neco kritizovat a zaroven to provadet?
Jinak je opravdu smesne mluvit o ekologii a jezdit 4litrem. Nebo ochrance zvirat, ktery nosi kozich ze lva, boty z krokodyla a cepici z tulene [mrknutí jedním okem]....omlouvam, se jestli jste to myslel jako vtip [mrknutí jedním okem]

108631

22.06.2006 13:57

Nad důchodci se smráká

RE: Proto mame v Beskydech

Koumeles 194.?.?.?

Mam vse krome kraliku a slepic [smích]

108697

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 618,86 Kč
1 unce stříbra
540,83 Kč
Bitcoin
675 481,22 Kč

Poslední aktualizace: 28.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?