Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 40 příspěveků, 1 jméno: omar.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.04.2019 13:54

Strategie řízeného chaosu

NATO-humor

omar 147.?.?.?

615 miliónov Európanov žiada od

315 miliónov Američanov, aby ich ochránili pred

114 miliónmi Rusov.

Smradi, napínajú svaly až kým nedostanú po pysku. Lebo bojovať nevedia. Okrem Nemcov nikto z nich (NATO) bojovať nevie. Rozdrapovať sa proti opiciam v pyžamách, to hej. Aj celá čínska armáda je len na ukazovanie. Japonci by si aj dnes o nich poutierali topánky... Iné je natáčať filmy s vreštaicimi kungfu opicami, iné naozaj bojovať. Nieže by to bolo dobré, ale just the facts mum.

371262

24.07.2019 06:35

Pentagon prováděl biologické pokusy na občanech USA

Situácia je vážna,

omar 147.?.?.?

statefuckeri by nás Slovanov navždy radi zlikvidovali.

http://prekladyodlesa.sk/geneticke-zbrane-mozu-byt-horsie-ako-atomova-bomba

a:

"V současné době se zdá, že biologické zbraně procházejí renesancí. Každý zná biologické prostředky zbraní třetí třídy, které prošly pokročilými postupy využívajícími metody genomiky a proteomiky. Tento trend se stal selektivitou akcí virů a bakterií, které jsou schopny „odlišit“ národy a rasy od sebe navzájem. Genetika se naučila jasně rozlišit na genetické úrovni několik desítek etnických skupin.
Spojené státy neočekávaně dbaly na zdraví obyvatel zemí jako Ukrajina, Gruzie, Arménie, Kazachstán, Moldavsko, Ázerbájdžán, Uzbekistán a Tádžikistán. Oficiálním důvodem takové pozornosti bylo zajištění biologické bezpečnosti těchto republik. Současně Američané nemohou přinést věrohodné statistiky potvrzující potřebu takového zásahu. Všechny tyto regiony jsou z epidemiologického hlediska poměrně prosperující, dlouhodobě se nevyskytly velké nákazy infekčních nemocí. Jediné, co mají společné, je pouze jedna věc – blízkost Ruska. Veškerá práce u hranic Ruska není financována Ministerstvem zdravotnictví, ale Ministerstvem obrany USA. Většina studií je prováděna za zavřenými dveřmi a pouze částečně řízena hostitelským státem."
[bliji]

372696

Jednoznačne "Ohňom a mečom". Ale do tohto nás chceli dostať, nie? (Ano, máme čelit nebezpečí, které pramení z nekontrolované migrace. Máme udělat vše pro to, aby se sem ti pasáci koz nedostali. Taktéž, máme čelit projevům islámského fundamentalismu ve všech jeho projevech. Ale kvůli tomu nemáme sklouzávat do boje křesťané vs muslimové nebo křesťanství vs islám. Protože, to je přesně ten scénář, do kterého nás chtějí dostat. Nenávist plodí jen nenávist a strach. A s nenávistí a strachem lepší zítřky nevybudujeme".)

Problém je v tom, že napínajú strunu. Provokujú. Od televíznych debát (ako bolo spomenuté v článku) až po smiešne a trápne rozsudky nad páchateľmi. Tak či tak sme sa ocitli v pasci. Má prísť ku "stretu civilizácií"?

A gestor? Názor si urobte sami:

"Existujú informácie z nezávislých zdrojov, ktoré ešte v lete 2014 oznámili, že skutočné meno „kalifa Al-Bagdadiho“ – vodcu ISIL ( Islamský štát v Iraku a Levante), je Simon Elliot, ktorého obidvaja rodičia sú židia a ktorý je agentom Mossadu."

"Vaša dnešná prednáška bola o hrozbách Islamského štátu voči Židom, kresťanom a aj voči Izraelu" -
https://www.slovozivota.sk/index.php/en/casopis/temy-vz/rozhovory/658-islamsky-stat-hrozba-pre-zidov-i-krestanov

Táto svoloč bola odsunutá ako agent ŠtB do úzadia.

No a nakoniec:

„Vše co potřebujeme je všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým
světovým řádem.“(David Rockefeller, Fórum OSN, 14. 9. 1994)

372845

11.09.2019 06:51

Pokud existuje něco jako vražedná kultura, pak je v Izraeli

Zavádzajú,

omar 147.?.?.?

pretože židovský národ neexistuje. Stačí si prečítať knihy, ktoré napísal Šlomo Sand (Jak byl vynalezen židovský národ, Jak byla vynalezena země izraelská) a samozrejme iné.. Veľká väčšina "židov" v Izraeli sú chazari. Teda "nesemiti". Kypria a kotia jednu legendu za druhou. Celý Starý zákon, ktorý kresťania prebrali (sic!) je jeden nehorázny podvod. Keby ste niečo podobné vydali dnes (ak by sa Vám to podarilo), tak na Vás spočinie starostlivé oko prokurátora.
Dokedy to ešte bude trvať?

373585

16.09.2019 06:14

Pokud existuje něco jako vražedná kultura, pak je v Izraeli

RE: Zavádzajú,

omar 147.?.?.?

To sú chazarské vsuvky. Nijaká originalita. Všetko podstrčené gójom, aby sa "tešili".

373642

04.10.2019 07:21

Reakce na pokus demokratů obvinit Trumpa

Už o tom aj vrabce čvirikajú.

omar 147.?.?.?

https://www.wsj.com/articles/trump-ordered-ukraine...

373926

23.10.2019 07:05

Proč Turecko útočí na Kurdy v Sýrii

Sú Kurdi národ?

omar 147.?.?.?

Kurdi sú moslimovia (sunitská vetva), predtým "zoroastrismus",. Na genocíde Arménov (udáva sa číslo 1,5 milióna zabitých) majú leví podiel práve Kurdi. Je to karma, ktorú si zo sebou nesú vyše storočie.
Kurd zo Sýrie si s Kurdom z Iránu jazykovo neporozumie.

374256

26.11.2019 06:36

Kdo v EU přepisuje dějiny?

Anglosasi

omar 147.?.?.?

Tu je potrebné ísť hlbšie do dejín. Dvaja zmrdi (Marx a Engels), ktorí patologicky nenávideli Slovanov určili smer, ktorým sa uberali dejiny. Trockij (Bronstein) bol ďalším smradom, ktorý bol vyslaný robiť lokálnu a neskôr "svetovú" revolúciu. Intervencie Anglosasov a "Západu" v Rusku po "VOSR" nemali konca kraja. Zdá sa, že aký - taký poriadok s touto svoločou na chvíľu urobil paradoxne Gruzínec Stalin. Je to len krátky "nástin" epochy, ktorá stála desiatky miliónov životov.
Pre hlbšie poznanie je potrebné si prečítať Alexandra Solženicyna (200 rokov spolu, II. diel) a Alfreda Rosenberga (Mor v Rusku), ktorého neskôr obesili v Norimbergu. Nemusíte s nimi súhlasiť, ale Váš svetonázor si (možno) mierne zmeníte.
Je jednoznačné, že Hitlera na Východ pripravili, podporovali a nasmerovali Anglosasi. Ostatné je omáčka...

374877

26.11.2019 11:08

Kdo v EU přepisuje dějiny?

RE: Anglosasi

omar 147.?.?.?

Ďakujem!

374891

05.12.2019 06:24

Dotaz z České televize: Jak se cítíte, vy, topící se?

Vážený pán Stwora,

omar 147.?.?.?

musím sa priznať, že ste ma Vašou argumentáciou "Proč vlastně věříte obskurnímu nota bene zahraničnímu webu www.konspiratori.sk? Proč nevyužijete svůj investigativní potenciál a nezjistíte, kdo za ním stojí, kdo to platí a jestli jeho zájmy jsou v souladu se zájmy českého národa?" trochu prekvapili. Ako keby táto svoloč bola len "jednofarebná" - pochádzala len z jedného národa. To, že táto riťovina vznikla na území SK neznamená vôbec nič. V nijakom prípade nepochybujte, že to je len nálepka, ktorá má slúžiť pre argumentáciu použitú Vami.
A niekto sa za rohom rehoce, až mu slzy tečú. Dostal Vás presne tam, kam potreboval...[pláč]

375072

20.12.2019 08:07

Zlo ante portas

Rozsudok

omar 147.?.?.?

Ste prví, kto napísal správne v čom spočíva "rozsudok" nad TER. Tá svoloč unisimo vrieska a púšťa do éteru nezmysly o rozsudku nad Rostasom. Je neuveriteľné, kam až vymývanie mozgov zašlo. "Rozsudok" za stotožnenie sa s výrokmi národných dejateľov je právnický nezmysel. Úplný paškvil. Podobne ako "zrušenie" amnestií [chechtot]
Ale veď ich ten smiech prejde. Títo primitívi, ktorí si myslia, že keď môžu ohýbať spoločenské zákony môžu aj fyzikálne, či nebodaj Božie, už majú svoju odmenu.

375489

20.12.2019 08:54

Zlo ante portas

Ante portas

omar 147.?.?.?

Zlo už dávno nie je ante portas. Zavýja a besnie in "urbi et orbi".

375492

05.01.2020 07:24

Není omluvy pro tento akt vraždy

Je to asi trochu zložitejšie

omar 147.?.?.?

ako to na prvý pohľad vyzerá. Najprv som si pomyslei, že Solejmání a jeho spolupracovníci sú "debili" - nechať sa tak ľahko statefuckermi zabiť

Nie že by som sa zastával tých SŠA zmrdov, ale je tu veľa, preveľa nejasností.
Celé je to akési "krištáľovo čísté". Pripájam link na článok v denníku Pravda:

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/537875-kto-zr...

Ak viete niečo viac, tak dajte vedieť. Máme pramálo informácií...a na svete je veľa dvojníkov, či "trojníkov".

375764

07.01.2020 07:12

Skutečné důvody vraždy generála Sulejmáního

RE: Kéž by

omar 147.?.?.?

Jemu nie, Izraelu áno.

Začnem zoširoka:

Dcéra Johna Kerryho: "While in medical school, she interned with the Vaccine Fund of the Global Alliance for Vaccines and Immunization, founded by the Bill and Melinda Gates Foundation; she conducted a study on immunization in Ghana. She later studied and advised on government relations for health and development in Rwanda in partnership with Partners in Health."

"Kerry’s daughter Vanessa is married to an Iranian national and physician. His best man at the ceremony was the son of Mohammad Javad Zarif, Iran’s Minister of Foreign Affairs — the position comparable to U.S. Sec of State."

"Former Secretary of State John Kerry has fielded dozens of private meetings and phone calls in recent months in an effort to meddle with U.S. foreign policy in Iran, as President Trump has dropped $200 billion in sanctions against Iran.
Trump threatened retaliation against Iran over the holidays after Iran-backed protesters tried to overrun the U.S. Embassy in Iraq.
Kerry was the lead negotiator who handed Iran over $150 Billion in U.S. cash for what was then-spun as a Nuclear deal. Trump dissolved the supposed deal but Iran still kept the money, thanks to Kerry and his boss Barack Obama."

"Ale Obama to neudělal. Nejen to, Obamova administrativa dvakrát odradila Izrael od plánů na zabití Sulejmáního, když k tomu měli příležitost." (Zabitím Sulejmáního Trump konečně rozmetal falešnou kauzu Russiagate)

Ostatné si doplňte podľa vlastného uváženia...

375810

14.01.2020 10:23

EU přepsala evropské dějiny

EÚ a Poliaci majú dekapitovanú pamäť

omar 147.?.?.?

http://www.novarepublika.cz/2020/01/jak-president-benes-odsoudil-pakt.html

https://rarehistoricalphotos.com/adolf-hitler-memorial-pilsudski-1935/

376022

03.02.2020 09:26

V Británii byly síly temnot poraženy

Naozaj?

omar 147.?.?.?

Naozaj boli porazené? Show must go on!

376569

25.02.2020 07:04

Elity, přelidnění a virus

V New England Journal of Medicine,

omar 147.?.?.?

ktorý má (asi) najvyšší impact factorna svete (70,67) bol publikovaný príspevok "počítačového mága" Billa Gatesa (Gates, B. (2018). Innovation for Pandemics. New England Journal of Medicine, 378(22), 2057–2060.) z Shattuck Lecture na Annual meeting of the Massachusetts Medical Society.
Je to doslova zvrátené. Bill samozrejme vie o medicíne hovno, trepe len o tom, čo mu pripravia.
Kľúčom článku nie je len "model" infekcie (32,918,500 deaths za 6 mesiacov, čo je naozaj pri skoro 8 miliardách zúfalo málo). Napriek tomu by pri takomto čísle "kľaklo" celé zdravotnítvo SŠA a Európy, Ale stále sú to len modely, biologická populácia sa reálne správa inak.
Z článku ale "čiší" iné - RNA vírusy (Nipah, Lassa, MERS). Toto je to jadro, ktoré zaujíma SŠA boys. Pri ich rýchlej mutácii je nemožné zostrojiť očkovaciu látku.
Šanca, že sa takto populácia sveta podstatne zmenší, je zúfalo malá.
Sledujme ale pozorne ich pokusné balóniky!

377064

24.03.2020 07:14

Coronadeprese 2020

Vážený pán Vítek,

omar 147.?.?.?

veľká vďaka za Váš článok. Ja ako lekár so skoro 40 ročnou praxou len "zíram". Všetko, čo ma učili na "infektoch", epidemiológii, hygiene, zrazu neplatí.
Hrozné ochorenia (tbc - 2 milióny mŕtvych ročne, nezastaviteľná pandémia AIDS, malária, chrípka) zrazu zmizli... Päť miliónov mŕtvych detí ročne (na podvýživu a bežné, liečiteľné ochorenia) sa zrazu "vyparilo". Existuje len "soplík", spôsobený "päťdesiathaliernikom", ktorý spôsoboval ročne 15-30% všetkých "chrípkoidných" infekcií.
Márnosť šedivá, čo sa to deje?

377880

30.03.2020 09:09

David Icke: koronavirus je monstrózní podvod elit

RE: Složité to není

omar 147.?.?.?

Ešte bude "zábava", aj "Hladné správy" zaradili spiatočku:


https://www.hlavnespravy.sk/blamaz-svete-vsetky-do...

378091

01.04.2020 06:58

Strach a soucit jako nástroje moderní války

Nádhera!

omar 147.?.?.?

Pekne ste to napísali. "Vďaka" tomu, že ste nevideli stromy, uvideli ste les.
"A všetci bojujme (a bojujeme) za mier! ". Paradox doby.

Gilbert Keith Chesterton - U zlomeného meča:

Kde ukryje múdry muž kameň? — spýtal sa.
— Na brehu rieky! — odvetil vysoký.
Malý prisvedčil a po chvíľkovom mlčaní povedal:
— Kde skryje múdry muž list?
— V lese! — odpovedal druhý.

— Hej, múdry muž ukryje kamienok na brehu. Ale čo urobí, ak nemá breh?…
— Kde skryje múdry muž list? V lese… Ale čo si počne, ak nemá les?
— Hej, hej, čo si počne?
— Vypestuje les, aby mal kde ukryť svoj list… Hrozný hriech! — povedal kňaz zádumčivo.

— Keď nemá les, nájde si jeden. A keď chce ukryť suchý list, nájde si suchý les, —

Videl som všetko, čo som chcel vidieť, alebo, aby som priznal pravdu, nevidel som, čo som nechcel vidieť…

378181

Len doplním:

i) JK bol novinársky elév. "Výbušný materiál", ktorým ho zásoboval Nicolson bolo možné kedykoľvek zohnať na webe, resp. na MV SR.
ii) Kiska bol na lyžovačke v Innsbrucku.
iii) Vražedná zbraň sa nikdy nenašla. JK a MK boli (vraj) zavraždení "prebíjanými" nábojmi (s podzvukovými projektilmi), ktoré nerobia taký hluk. Rovnaké náboje sa našli "na poličke" doma u jedného z "páchateľov" (sic!).
iv) (Doteraz) nie je jasné, kto bol primary target - JK alebo MK?
v) Kočner nakúpil 19 rokov za americké zmenky. Henry Kissinger -"...je smrteľné byť naším priateľom".
vi) Kočner ako organizátor vraždy? [cool][chechtot] A prečo by mal dať takýchto niemandov zavraždiť? Ale to nevadí, z lochu ho vynesú už len nohami napred...

379805

29.06.2020 06:50

Tři antiutopie – tři modely pro přetváření Homo Sapiens

Ku pripomirnke pána editora

omar 147.?.?.?

pripájam ďalšie dve "dielka".

Jedno je Alexander Poleščuk: Príbeh doktora Mechanicusa a jeho psa (preparát pre jasnozrizovsť "mnemonal", pomocou ktorého naučili hovoriť psa Almu:
"Keď sme ju raz zasa vyskúšali, spýtal sa jej milicionár láskavo: "Kto si? Človek, alebo zviera?" Alma sa pozorne podívala na Klimenka, potom odbehla k stolu, chytila ceruzku a vrátila sa k nám. Bokom sledovala koniec ceruzky, ktorý jej trčal z pysku, a prehryzla ju presne na polovicu, pustiac jednu polovicu Klimenkovi na dlaň."

Druhé je Patrick Lee: Nočný bežec. Tu ide o vznik možnosti ovládania mysle druhých pomocou RNAi (tzv. knock-down, pričom v knihe je nepresne(?) uvedený termín knock-out).

Všimnite si, že všetko je napasované na "current technology". Obávam sa, že dané pokusy sú v podstate márne.
[smích]

380238

04.09.2020 06:38

Užitečný idiot

Pán Stwora,

omar 147.?.?.?

naozaj to myslíte tak, ako ste to napísali?

Citujem z článku pána Dvořáka: "ale zacílit na podstatu problému - odtržení elit od občanů a jejich zájmů".

Dovoľte mi povedať môj názor:

i) Ako vie(te), čo je záujem občanov?
ii) Súhlasím s dg. "užitočný idiot". Ale - naozaj nevidíte, že Česko čoskoro príde o zvyšky svojprávnosti? A to tým najhoším spôsobom?
iii) (Podľa mňa) vo svete sú t.č. traja silní hráči - Čína, SŠA a RF. Z ktorým z nich chcete ísť? Čína je "global hoax" (nechajme bokom zlaté pozlátka, ktoré sú copycat a ukradnuté), SŠA máme v priamom prenose tri desaťročia, ich priatelia končia, tak ako to povedal Henry (pričom si každý z nich myslí, že práve on je ten vyvolený) a RF, ktorá je tepaná odvtedy, ako sa vzdali nárazníkovej zóny vytvorenej ešte Stalinom, pričom čuduj sa svete, stále prežíva. "Drang nach Osten" je neuveriteľný.

Ale možno sa mýlim. Ľahko je kritizovať, ale aké sú riešenia? Podotýkam, že osud 10 miliónov (či 16 miliónov) "svojprávnych" ovečiek na tejto šachovnici v podstate nikoho z hráčov netrápi. Kanonenfutter...


Pripájam drobný link:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=68&v=b...

A od Vás, pričom od 40 minúty sa to "dá" počúvať a je treba sa nad tým zamyslieť.

http://zvedavec.org/vezkratce/17252/

381736

18.09.2020 10:09

Americká „biologická bomba“ v Gruzii

RE: Buď hrdým dárcem svého těla pro košer experimenty s humanitárními jedy

omar 147.?.?.?

Pekne ste to napísali. Ja to skúsim doplniť.

...a SŠA šíria po celom svete "freedom and democracy". Deep state je "Boží štát" pod satanášovou kuratelou. Jehova (Jahve) je diabol.

382077

21.09.2020 08:00

Poláci sestavují exilovou vládu Běloruska

RE: Spis to pusobi dojmem saskarny

omar 147.?.?.?

Súhlas. Teším sa na pokračovanie tejto opičiarne v priamom prenose. Kto vysoko lieta, hlboko padá... Som zvedavý kedy príde "bod zlomu".[překvapení]

382184

22.09.2020 06:33

Kozel zahradníkem

RE: Opravdu byste se, pane Stworo, měl ve svých soudech krotit.

omar 147.?.?.?

Prepáčte, Vy ste "kompletný"? Po tom všetkom čo vieme(te) o tomto 50haliernikovom soplíku hovoríte o "co navrhoval by nebylo optimální z hlediska minimalizace epidemie"? Prečo sem vlastne chodíte a prečo sem vlastne píšete? Preto, aby ste to tu zasmradili? O akej epidémii (či pandémii) je tu reč?

382233

22.09.2020 09:15

Kozel zahradníkem

RE: Opravdu byste se, pane Stworo, měl ve svých soudech krotit.

omar 147.?.?.?

Super![cool]

382238

24.09.2020 07:08

Svoboda po projevu

Všade rovnako:

omar 147.?.?.?

Sudca Špecializovaného trestného súdu Rastislav Stieranka uznal šéfredaktora mesačníka Zem a vek Tibora Eliota Rostasa vinným z hanobenia rasy a národa, samotný článok Klin židov medzi Slovanmi však súd nepovažuje za extrémistický materiál. Vymeral mu peňažný trest 4-tisíc eur.

„Sloboda jedného sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého,“ parafrázoval sudca Stieranka výrok Johna Stuarta Milla, keď odôvodňoval rozsudok.

https://dennikn.sk/1688183/rostas-je-vinny-z-hanob...


Pri odôvodňovaní rozsudku samosudca porovnával americkú a európsku koncepciu slobody prejavu. Uviedol pritom, že v rámci európskej koncepcie sa presadzuje postoj, že v prípade nepostihovania podobného konania, ako spáchal obžalovaný, sa môže roztočiť „špirála nenávisti“ čo môže vyústiť do udalostí ako napríklad genocída v Rwande.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/536258-rost...

[bliji]

382332

06.10.2020 07:37

Matematika a koronavirus

Ďakujem, za píspevok!

omar 147.?.?.?

Pomocou Bayesa by to dopadlo ešte horšie. Len tie vstupy (RT-PCR) sú často "upravované" - čo sa babe chcelo, to sa babe prisnilo.
No, dajte opiciam na špagáte príkazy, pokakajú sa od radosti, aby ich vykonali...

https://en.wikipedia.org/wiki/Bayesian_statistics

382683

06.10.2020 07:46

Matematika a koronavirus

Smutná realita.

omar 147.?.?.?

V čínskom obchode:
Máte testy na covid 19 ?
Máme ! A aké chcete ? Pozitívne, alebo negatívne ? 

382684

12.10.2020 06:39

A dost, Andy. Takhle už se s nama nikdy nebav!

RE: Korona šílenství je organizováno z nejvyšších míst

omar 147.?.?.?

Absolútny súhlas. Ide o nadnárodné riadenie. U nás je to ešte zreteľnejšie: Nesvojprávna psychopatická opica Matelko, hrá svoju úlohu óčeň plócho. Naserie väčšinu národa opatreniami, ktoré postrádanjú akýkoľvek racionálny medicínsky zmysel. Tiež sa vyhovára na epidemiológov. Bolo by vhodné urobiť analýzu v okolitých krajinách - A, PL, H... Zdá sa, že všetci hrajú plus mínus (s menšími obmenami) podľa tých istých nôt. Neváhajú nasadiť aj armádu proti vlastnému obyvateľstvu. A to všetko pre akýsi soplík, do riti aj s nimi. Všetky argumenty sú ako hrach na stenu. The future looks dim.

382922

15.10.2020 06:40

Organizace OPCW se připojila k večírku s jedovatými koktejly

Toto je kontinuita hoaxov v priamom prenose:

omar 147.?.?.?

"Otrava" Juščenka dioxínom.

Mašinéria sa vtedy na chvíľu zadrhla. Problémom bol the chief medical doctor at the clinic Dr. Lothar Wicke: "It seems that his skeptical remarks concerning the unproven status of the "poisoning" accusations had proved injurious to his health. At a news conference held just after Yushchenko’s first visit to Rudolfinerhaus, Dr. Wicke had accused unnamed individuals not on the medical staff of spreading "medically falsified diagnoses concerning the condition of Mr. Yushchenko."

https://original.antiwar.com/justin/2004/12/15/the...

http://trans-int.blogspot.com/2004/12/strange-case...

https://codeblueblog.blogs.com/codeblueblog/2004/1...

Nemecké zdroje neuvádzam, dajú sa dohľadať.
Show must go on!

383029

19.10.2020 10:19

Covidovou krizi si rozvracet nedáme!

RE: Proc sirite strach z vakcin?

omar 147.?.?.?

Akýsi zápal miechy nie je akýsi zápal - vrelo odporúčam prestať tárať. Incidencia bola v prípade tastovania 1/20

383148

22.10.2020 07:42

Západní civilizace se vzdala barbarům

RE: Západní civilizace je od Flaviovců terorizována SSvatou SSektou

omar 147.?.?.?

Sôhlasím s hodnotením. Ale ten, kto pustil BLM z reťaze, bude musieť jedného dňa tú reťaz aj utiahnuť. Som zvedavý na túto show v priamom prenose.
Skôr ma "fascinuje" ako ľahko sa "biela elita" vzdáva a ako rýchlo opúšťa pozície. Veď ešte pred storočím nad impériom nezapadalo slnko... Zrýchlil sa čas?

383299

18.11.2020 11:03

Velké stěhování Ukrajinců z Ukrajiny

RE: Souhlasím

omar 147.?.?.?

Aj ja. Ukrajina - obilnica Európy bude lacným zdrojom pšenice pre hladnú Čínu. Bude to ako v Afrike. "Win-win" - ta ne?[oči v sloup]

384158

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 258,99 Kč
1 unce stříbra
557,29 Kč
Bitcoin
736 708,69 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?