Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 33 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, kal.el, Rudolf_K, thomason, uzivatellll.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.03.2020 11:56

Proč se projev čínského velvyslance v Ruzyni netlumočil?

co na to Pjakin?

2a0b.?.?.?

Tady dopodrobna vysvětluje co se teď ve světě doopravdy děje:
https://www.youtube.com/watch?v=-Etw51nyp2w

Doporučuju i předchozí 2 díly kde k tomu najdete další informace.

377748

22.03.2020 01:42

Dvě zprávy - která je pravdivá?

Nemá

kal.el 2a0b.?.?.?

Co si myslíte že se stane když vypustíte finanční rybníček? Jako vodník po mozkové příhodě v roli financtra? [chechtot] Kapříci budou na suchu. Prošetříte se do blahobytu ? Vždyť ty peníze jsou jako voda pro ryby. A když médium nebude tak ta vaše kapka se vypaří. Jak budete v rybníku lovit hojnost když bude vypuštěn? To utahování na blahobyt a hledání dna už tu bylo a je s výsledkem že se není v čem odrazit v rozvojové zemi za mrzké mzdy oficiálně a funkčním exekutistanu každé druhé navštívené rodiny soukromými podnikateli. Jestliže za feudalismu rolníci dělali od vidím do nevidím jo, ovšem půl roku vegetačního klidu byli za pecí tak dnes lidé hákují na 3. směny a mají z ruky do huby a proč? Panstvo se tluče mezi sebou nelítostně a tím promrhají kde co s likvidacemí konkurencí i za cenu sebezničení z titulu dominancí a taky neberou egoisté další členy. A je to o tom.

377788

25.03.2020 15:43

Správné myšlení o migrantech a Řecku

Dokončení, formou brutopýrace nepíšu. Výheka s čárkami asi na akustiku a dozvuk do sálu do. 5. řádků standartně.

2a0b.?.?.?

A zřejmě smajlík to usekl. Šotkový smajlík asi, není to poprvé. [překvapení]
Jestli tedy po cestě nebyl nějaký kufrák ruzyně. [mrknutí jedním okem]

Armica
Vyborně sepsaný článek ! Klobouček, tedy roušku dolů. Vlády mají díky modelu v Číně ještě hodně triků, jak donutit lidi respektovat jejich nařízení. Ale spíše se chce říci, splnění buhví které už pětiletky. Je v tom strašná proradnost, vnutit lidem mínéní, že 5. či kterého dubna bude o néco lépe. Timto zpusobem velmi lehce udrží davy lidí v trpělivém očekávání konce teto můry, neboť “My to zvládneme”. Je ale vždy nutné si to přeložit do hebrejštiny. Když politikové říkají My, lidé..tak tím nemyslí nás goye. A prodlužovat termíny se mohou hodně. dlouho různými triky. V modelu Číny je možné vidět, že nic jen tak nezkončí a páky ovládání nás lidí budou jen horší a horší, neboť My máme skvělý vzduch s minimem CO2 ! Ale jen o to jim nejde. Finále bude jen pro otrlé .

1 OdpovězBře 25, 2020 7:38

Mají optimalizovaně propojené molochy vojenskoprůmyslový a bigpharmy. A určitě si to rozhoduje skupinka retardů od jednoho stolu co bude s lidstvem, ti kteří zamávají lidem šátečkem. To je vizitka debilů. Záleží co udělá čína. Chtěli jste trh workoholici ale pádit vám nepomůže a elita se vám se zběsilostmi pracovních zbliblků směje. Ale pořád můžete dělat normy na soustruhu na 3 000% s čt půl století s nejdelším jednodílným seriálem, pak aby tu nebyli jenom magoři a můžete být u vytržení z kapitalismu.
Pomlouvali jste gulagy pro “ctihodné úžery hačačá a tak ho budete mít od blbečků na prsty jedné ruky. Mmj. všimli jste si jak jejich podlokajníci vibrují, ten s každou botou jinou byl kvalitní šašek a anděla nepotřebuje jako dildo baterky. O rompejovi nemluvě, takovou figurku by loutkář jen tak nevyřezal. [smích]))))
Ted dám ještě jak padala rouška fyziognomii která na to musí být a potom když se zvednul tak nevěděl kam zamířit, ježkovi oči.
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-...
Doporučil bych mu spartakiádní dámské bombarďáky s prvních sletů sokolů protože je velká ta, hmmm nebo se zabalit do tibetské vlajky v tom má praxi. gomici

0OdpovězUpravBře 25, 2020 11:58

377948

27.03.2020 17:58

Kde jsou teď?

No to snad ne? Kápo lágru přesluhuje.

2a0b.?.?.?

Vložený obrázek

Hlavně že plní žádanou agendu, klidně kohoutky nechají rozhrabat hnojník po celém dvorku než je hodí na špalek jako to udělali ruským oligarchům na vysněných západních ho.notách přestože je Putin varoval.
Z ae
Lukáš
Zase jde jen o oddálení krize kapitalismu,když Fed může tisknou falešné dolary,to samé ECB.
Pokud se naše republika zadluží o dalších 1.000 mld,nebudeme schopni splácet ani úroky,natož dlužnou částku.Proto už na to poukazují mnozí,co může vláda udělat,aby aspoň něco splácela,škrtat a zase škrtat.

29 OdpovězBře 26, 2020 7:22
Jaryn
Návštěvník
Jaryn
Lukáš
v situaci , že už nemůžou ani splácet úroky ze svých astronomických dluhů jsou USA už roky. Dolar je bytostně závislý na Saudké a Katarské ropě díky které se tisknou ty inflační dolary. A světe div se, letotos jim ty dva biliony dolarů,které si půjčují každý rok už léta na ty své “dluhopisy” půjčí FED. Proč zrovna jim,že když poškozeny kvůli blbému nápadu židofašistů s biologickou zbraní budou poškozeny ekonomiky celého světa? Jedním důvodem je skutečnost že nikdo jiný už totiž USA nepůjčí a věřitelé se jejich dluhopisů zbavují a nakupují zlato. A také cíleně poškozené ekonomiky těch kteří jim půjčovali budou muset sanovat své ztráty. A druhým bude zřejmě to, že to bylo ,takto připraveno. Pandemií poškodit ekonomiky všech zemí a pak si USA které byly před krachem půjčí a zase budou machrovat, jak oni jsou jediní kdo mají. Přitom hromadu let zpět mají, akorát holej zadek, biliony dluhů a přežívají jen díky vykrádání cizích států.

36OdpovězBře 26, 2020 7:52
.
Posychrovali se tiskárnou €araboafriky ECB. $=€. Navzdory všem kecům mají kolonii a naprosto ústy svých zaměstnanců politiků popírejte že se bude štípat dříví na vymírajících kontinentu, indiáni. Na kontinentu bez energií surovin s půlročním vegetačním klidem zajišťující domorodci dokonalé komunistické servisy klientům cestovky dvou kontinentů těmi s čtvrtinou pod hranicí bídy, tedy pracujícími v odporné ochlokracii mentálních lůzrů kádrováků brutopýrace sociopatiemi.

378029

09.04.2020 13:34

Koronavirus a nezávislost

RE: Zaspal jsi, Vlastimile.

2a0b.?.?.?

No vždyť tu byla masivní pomoc pro vybudování kapitálu a průmyslu. Ale jen pro vyvolené [velký smích]
To bylo ono zhasnutí a vytvoření právního vakua, kde velké ryby požíraly ty malé. A korunu tomu nasadilo Pružinského vyvlastnění drobných akcionářů.

Ty mramorové paláce co si tehdy stavělya banky a pojišťovny, by si málokterá v dnešní době mohla dovolit. Dnes se naopak ruší pobočky, zkracuje se otevírací doba a počet zaměstnanců je čím dál nižší.

378493

09.04.2020 13:38

Koronavirus a nezávislost

Zázračný lék na koronavirus?

2a0b.?.?.?

Mimochodem, v ruských lékárnách je naprosto běžně k sehnání antivirotikum v tabletkách za cca 800 korun. To není málo, ale ani moc.

Otázkou je, jak to, že něco takového nelze sehnat v celé EU ani v USA? Proč toto není schváleno pro evropský ani americký trh?
Myslím že na odpověď si každý snadno přijde sám.

378494

18.05.2020 16:44

Reklama a válka proti bělochům – pokračování

na Zvědavci řádí ilumináti ?

2a0b.?.?.?

Tohle je fakt podivné buď tu V.Stworovi řádí ilumináti nebo reptiliáni nebo obojí.
Napřed tu bylo asi 22 komentářú, pak se ten počet snížil na 18 a dnes dokonce na 17.

Že nějaké komenty V.Stwora zcenzuruje, to bych pochopil. Ale že je uveřejní a až později záhadně začnou mizet, to je fakt dost divné a pro mě těžko pochopitelné.

379478

05.06.2020 18:51

Co je operace War Speed

RE: V článku se píše, že :

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Jedna varka byla spatne udelana a virus nebyl umrtveny. Nikdy se nezjistilo, jak k tomu doslo. Jinak Salkova vakcina ochranila miliony deti pred obrnou. Snad jeste vyraznejsi je pripad pravych nestovic. Jedna tretina zemre, ostatni jsou na zbytek zivota znetvoreni, nekdy to konci slepotou. Vakcinace uplne vymytila nestovice z povrchu zemskeho.

Nebudu tady resit, jestli vam Bill Gates chce vpichnout microchip. O tom si kazdy soudny clovek muze udelat nazor sam.

379849

11.06.2020 09:42

Vystrčil: nejhlubší vazalství představím národu jako jeho nejvyšší suverenitu, takový jsem chachar

RE: Výlet pana Vystrčila na Tchaj wan bude pro zdejší otroky hodně drahý

2a0b.?.?.?

Jak pro koho. Jakmile do půl roku Trump odřízne finanční zdroje a vsadí Sorose za mříže, tak uvidíte ten závod o to kdo vleze Číně hlouběji do řiti, když dotyční zjistí, že z krachujících USA nedostanou jediný dolar, zato zaprodávání naší země čínským zájmům může přinést pěkných pár juanů.
To se budou stát fronty na plastické operace sešikmení očí, že budete čumět.

379953

02.07.2020 01:03

Jak jsme prodali Sovětský svaz a Československo za plastové nákupní tašky

"Život byl dobrý, smysluplný. Bohatý." Yeah, right!

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

"Život byl dobrý, smysluplný. Bohatý. Ne bohatý ve smyslu peněz, ale bohatý kulturně, intelektuálně"

Od rana do vecera jsme ze vsech novin, rozhlasu, televize a casopisu poslouchali stvani a ideologii.

https://voxpopuliblog.cz/komunisticke-silenstvi-v-...

380321

04.08.2020 13:44

Co ukazují fakta - 0,044% nemocných, 0,0036% resp. 0,156% zemřelých

RE: K smichu nebo k placi?

thomason 2a0b.?.?.?

1)Hoax. USA jako příklad vyspělé země s velkým vzorkem, Covid, momentálně 4,8 mil. nakažených celkově, 158 tisíc mrtvých, to je 3,2%. Chřipka, poslední data, 35,5 mil nakažených celkově, 34 tisíc mrtvých, to je 0,1%. Covidových smrtí by muselo být cca jen 5 tisíc a chřipkových přes 1 milion, aby to bylo v kontextu těch statistik to samé. U Covidu jsme navíc teprve v červenci a známe ho jen několik měsíců.

zdroj
https://www.cdc.gov/flu/about/burden/index.html
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/us/

2)Protože se situace zhoršuje?
3)Dětská úmrtí jsou vzácná, ale mohou nákazu přenášet, rozumíte?
4)Jak byste si to představoval? Covid může být bez příznaků, ale dotyčný funguje jako roznašeč, takže je důležité uvádět všechen výskyt ne? Ptáte se stejně hloupě i v případě jiných virů, které sice v těle jsou, ale bez příznaků, takže ten výskyt máme ignorovat a evidovat jen až při projevech příznaků? To není moc rozumné.
5)Covid není chřipka nejen podle statistik, není prozkoumaný, nikdo neví co bude později, píše se o poškozených orgánech, které se mohou ale nemusí dát do pořádku, nemáme o něm dlouhodobé znalosti. Data si uvádějte, zdroje jsou nahoře, ale neposkytují ten výsledek jaký jste chtěl. Statistika se s tím samozřejmě vypořádává, nedávno byla uvěřejněna data u nás, u 60% případů to nebylo primární příčinou, ale ani se netvrdí, že primárně zabíjí covid. Je snad jasné, že jako u té chřipky zabíjí ta kombinace, kdy covid dotyčného dorazí, zatímco bez covidu mohl žít déle jako do doby než přišel covid.

zdroj
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/covid-19-nebyl-v-cesku-pricinou-umrti-u-60-procent-obeti-40325450

Pokud to byl začátek, tak co tam máte dál? Tohle byly ty nejpopulárnější hoaxy, víc už toho snad neni.

380946

17.08.2020 17:44

Putin a Rusko čelí velmi vážné krizi v Bělorusku

RE: Sakerov pesimizmus

2a0b.?.?.?

Jenže na tom "fliačiku" lze umístit taktické jaderné rakety krátkého doletu které jsou v Moskvě do pár minut - reakční čas prakticky nulový, to ani nestihnete nahnat do krytů klíčové představitele.

Za jak dlouho doletí ty mezikontinentální rakety do USA? V době kdy z Moskvy už zbude jen obří kráter.

Putin chce ochránit vlastní lid před zničením, ne se po vyhlazeni RUska pomstít zničením celé planety mezikontinentálními raketami. Tohle je myšlení anglosionistů.
A ti také spoléhají na jeho humanizmus, že to neudělá, čímž je v nevýhodě, protože je musí neustále udržovat v představě že to udělá.

S tím že jsou zrádní ruští podpindosnící největším nebezpečím pro Rusko ale jinak souhlasím.

381276

17.08.2020 17:50

Mají v Bělorusku jiné obušky?

RE: V zájmu všech se zbytkem zdravého rozumu...

2a0b.?.?.?

Všiml jste si že kdejaký zmrd v dějinách se při svých špinavostech oháněl jakýmsi bohem, ale nikdo a nikdy neměl koule se ve válce ohánět Ježíšem Kristem? To znamená že jeho energie tu doposud významně působí.
Nějakého anonymního boha molocha, behemota si uplácat můžete stejně jako židé svého golema co jim sloužil. Ale konkrétní světelnou bytost jakou je Ježíš, prostě těžko zneužijete.
Církev se o to snažila, dalo jí to tisíce let práce překroutit jeho odkaz, ale stejně se to nepovedlo, protože člověk s otevřeným srdcem vždycký ví kde je ta pravda.

Bez kristovských energií bysme se ty poslední 2000 let propadli do temnoty na úrovni pekla. Ty tisíce let válek a genocid byl pořád ještě slabý odvar proti tomu co tu mohlo být.

381277

25.08.2020 16:03

Proč není Česko víc jako Švédsko?

RE: Nesmysl

thomason 2a0b.?.?.?

Tak ještě jednou, stále nechápete, že pro vyhlášení lockdown hraje roli také závažnost onemocnění, a Covid na tom je několikanásobně hůř než chřipka jak dokázáno na číslech, proto se k určitým opatřením sahá, u chřipky ne. Taky stále nechápete, že pokud se o nějakém onemocnění ví, co může způsobit, přistupuje se k lockdownu dříve než nemoc plně udeří, protože pak lockdown ztrácí smysl. Ebola se během epidemií nešíří jako Covid, takže na co lockdown Afriky? A ještě o pár komentářů dříve jste zpochybňoval účinnost lockdownu, najednou už to taky neplatí?

Vy nic vyvrátit nemůžete, naopak vaše bludy byly vyvráceny. Všechny statistiky jsou zmanipulované pokud se to hodí někomu jinému, jistě, nebo taky pokud se nehodí vám. Už jenom to vaše, že když tu vyvracim ty vaše bludy, tak to znamená, že se bojim Covidu nebo že souhlasim se všim co se udělalo, už to demonstruje vaše chybné uvažování.

381523

30.08.2020 16:44

Co se stalo s tou Amerikou, kterou jsem miloval?

asi jste miloval jen svoji iluzi

2a0b.?.?.?

Co k tomu dodat? Generace američanů uplacená blahobytem zdegenerovala natolik že se přestala zajímat o to, co se ve státě děje a jaká bude budoucnost jejich dětí.

381625

22.09.2020 19:41

Kozel zahradníkem

Československá trockistická armáda

2a0b.?.?.?

Jenže za Stalina lidi bojovali za Rusko a svůj národ. Po jeho smrti už jen dělali šašky trockistům a reakcionářům a nechali se jimi šikanovat.
Naše armáda byla vždy jen trockistickým bordelem, kde vládly všeho schopné bezcharakterní zelené gumy. Které po roce 89 zprivatizovaly a ukradly kde se co dalo.

Možná ještě tak prvorepubliková ČSA která ale byla i tak promořena zednáři a jim podobnými.

382270

22.09.2020 19:45

Je Česká televize nedotknutelný „stát ve státě“?

mlácení prázdné slámy

2a0b.?.?.?

Vás baví mlácení prázdné slámy?
Tohle víme už dávno. Ale nevíme co s tím udělat. Jak ty krysy vykouřit z brlohu.

382272

29.09.2020 05:48

Bude Trump v galerce smrtičů nad zákonem?

Nevedel jsem, ze Jan Vitek je komous

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

"Hanbou do nebe volající laureát je Henry Kissinger, hlavní plánovač amerických vojenských tažení v jihovýchodní Asii v letech šedesátých a sedmdesátých. Dal také rozkaz k bombardování v Kambodži“

"Kissinger byl strůjcem útoků na Chile za vlády Salvatora Allende, které položily ekonomiku na lopatky, a podporoval fašistický puč, který zničil demokracii v tomto jihoamerickém národě."

Komouse poznate podle toho, ze drive nebo pozdeji zacnou obhajovat komunistcky utok na Indocinu nebo komunistickou diktaturu Allendeho.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

382483

29.09.2020 05:49

Bude Trump v galerce smrtičů nad zákonem?

RE: Ale Pane Vitek

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

V zasade souhlas.

382484

03.10.2020 15:04

Co má společného výpad Jourové proti Maďarsku a "Chvilkaři"?

RE: Americký zákon FARA

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

FARA je snad nejdulezitejsi politicka reforma, kterou je treba v Cesku prosadit.

PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskerefor...

382609

19.10.2020 17:07

Covidovou krizi si rozvracet nedáme!

RE: Jojo

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Souhlas.

383171

19.10.2020 17:18

Covidovou krizi si rozvracet nedáme!

RE: Proc sirite strach z vakcin?

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Nevim, jaka je Vase diagnoza. Jak vite, ze to bylo temi vakcinami? Ja jsem byl ockovany proti vsemu a nikdy jsem zadne priznaky nemel. Pri prvni prilezitosti se necham naockovat proti Covidu.

Bill Gates zadne vakciny nevyrabi. Pouze financne prispiva na jejich vyrobu a distribuci.

383173

22.10.2020 20:43

Západní civilizace se vzdala barbarům

RE: Nerekel bych, ze zapadni civilizace se vzdala

2a0b.?.?.?

Ne tak docela. Nejvyšší třída se potichu i se svými majetky stěhuje do vzdálených částí Commonwealthu a oblastí bývalého britského impéria kde mají doposud jisté zázemí a privilegia, zatímco zbytek obyvatel Londonistánu je nechán napospas evropskému chalifátu a právu šária.

Jak správně píšete, elitní třídu to tedy neohrozí.

383328

08.11.2020 19:30

Úvaha k výročí bitvy na Bílé hoře

složitá mezinárodní situace a mýty his-tóriků

2a0b.?.?.?

Chybou (nebo úmyslem?) českých his-tóriků je to že klíčové události česka posuzují z lokální úrovně a zcela ignorují mezinárodní pozadí.
To stejné s bílou horou.
Ta fakt nebyla příčinou 30leté války, ale spíš roznětkou. Příčiny byly úplně někde jinde, zřejmě v globálním vedení.
Prostě potřebovali sakumprásk přeformátovat Evropu, stejně jako o 300 let později, a nebo jako dnes pomocí živelné migrace a islamizace.
Prostě ji roztřískat na padrť a znovu se stavit v jiných hranicích s jinými státy.
A přitom hodně zatopit Rusku - jako vždycky.

Ostatně, Švédové byly zbraň původně namířená proti Rusku, jen se jim vymkla z rukou a málem zničila celou Evropu, takže globální vedení muselo r.1645 podplatit klíčového švédského vojevůdce aby přešel na druhou stranu a u Brna nakopal prdel Torstenssonovi. Protože kdyby to neudělal a Brno by padlo, tak další na řadě by byla Vídeň, a to by řádně zamíchalo kartami v Evropě.

Podobně se jim o 300 let později vymkl z rukou Hitler, kterého musel nakonec zpacifikovat Stalin.
Vážně, ruku na srdce, opravdu si myslíte, že nějaké bezvýznamné švédské království se stalo ze dne na den supervelmocí která málem ovládla Evropu, jen tak samo od sebe?
Zhruba asi tak stejně jako se krachující výmarská republika za pár let stala neporazitelnou nacistickou velmocí "sama od sebe".

Fundovaná analýza 30leté války nám chybí, zůstávají jen nesouvislé útržky a dezinformace his-tóriků a hromada emotivních českých mýtů.
Vážně bych si rád přečetl nějakou fundovanou analýzu třeba od Pjakina.

383946

14.11.2020 09:31

Proč je jeden sportovní reportér víc než dva

RE: Hmmmm

2a0b.?.?.?

Pří veškeré úctě, peníze jspu prostředky chudých a dnes čím dál víc virtuál z klávesnice záměrů "velkomožných. Jiná věc je jak jsou ty prostředky užívány. Nicméně při veškeré úctě pan Man není omezenec a rejstřík záběrů má rozsáhlý a nakonec i když se mi u nuzáků v rozvojovce po prvé příčině intelektových zdá lepší že jeden z nich nemumlá mantry na pracáku. Jakékoliv. Až vám odstraní hry s jejich strukturami a pohledy na věc budete zase víc degradovaní na roboty 5. generace. Choutek a vášní nedožratelných pseudoziskovců. A život? Nesmyslný zápřah iluzionistům jako věc bez vlastní identity a zájmů a ani na to nedají prostor. Místo rajských opojení z možností rozvoje zájmů a alou. O čemŽ je i školastika workoholických fachidiotů - krysí kolečko omezencům. Doba temna jako i za takřka identického záběru absolutismu klerofeudálního záběru inkvizice konqisty novodobou šlechtou NWO.

384087

04.12.2020 06:58

Antikoronavirové kolíky

starý dobrý Alien ?

2a0b.?.?.?

Zrovna nedávno jsem vzpomínal kam se asi ten legendární Alien, "masculine fatale" české blogosféry poděl. Kam asi před těmi cca 5 lety zmizel, po zrušení nezávislé české blogovací služby a převedení ovčanů na totalitní, korporátně fašistické Fejsbuky?

Článek nese jeho originální rukopis, už to téma by někoho jiného stěží napadlo, takže to musí být rozhodně on, ten z legendárního "Alienova kokonu".

Za nejlepší z článku ovšem považuji tohle:

Pokud jeví během tohoto neinvazivního procesu testovaná/vakcinovaná osoba známky konspiračních antivakcinačních syndromů, přivolejte pomoc personálu k nasazení antivirové roubíkové, obuškové a kazajkové ochrany, s následným převozem do antikonspirační léčebny.

Ten článek má hlubší poselství než se na první pohled jeví.

384496

10.12.2020 12:00

Kráčí česká vláda ve stopách Mengeleho?

právní rámec, Ústava, Magna charta

2a0b.?.?.?

Je zcela jisté, že to co se teď děje, porušuje základní zásady Ústavy i LZPS. A nejméně desítky, či spíš stovky zákonů.

Co se týče očkování samotného, tak tam jsme signatáři úmluvy o dobrovolnosti zdravotních úkonů (nevím přesně název). Tj. ČR podepsala dohodu, ve které se zavazuje nenutil lidem zdravotní úkony, které nechtějí.
Že se to systematicky porušuje, je jen záležitost hesla "kde není žalobce, tam není ani soudce" a toho že ovčani ani po 30 letech nepochopili, že tu platí zákony a že mají nějaké práva které tehdy neměli. Toť vše.
Ty zákony tu jsou, ale že se sebou lidi nechají zacházet jako s MUKLy, je jen a jen jejich blbost.

384648

10.12.2020 12:12

„Pandémia“ Covid: je vytvorená úmyselná hospodárska depresia

Čína strmě nahoru, EU a USA strmě do prd...

2a0b.?.?.?

Jedno je jasné, Čína na plandémii obrovsky posílí jak ekonomicky tak mocensky a osamostatní se od vlivu amerických korporací. Mezitím jde jak Evropský chalifát tak USA do háje mocensky i ekonomicky.

Evropa je na tom ještě hůř, protože na rozdíl od USA nemá lídry (ani všeho schopné). Jen mopslíky, slouhy a loutky chopné jen poslouchat rozkazy.
Prostě nemáme elitu která by to tu vedla, poté co se loutkáři z USA stáhnou.

Takže aktuálně hrozí že zcela spadneme do sféry vlivu Číny nebo Íránu. Což bude katastrofa.
V podstatě jediné řešení je začít okamžitě všemi myslitelnými způsoby podlézat Rusku s tím že budeme jedna z jejich svazových republik a zabráníme tak jak hrůze islámu, tak asiatské krutosti.

Protože jestli je evropská politická elita jen banda mopslíků slepě poslouchajících své páníčky, tak naše politická "elita" je už jen na úrovni toho co ti mopslíci zezadu vytlačili na chodník. To už jsou jen pod-pod-podpindosníci.

Zhruba takhle na tom jsme, co se týče kádrové základny schopné převzít zpět řízení čwského státu zpod amerického kolonializmu. A Babiš je ve srovnání s ostatními politiky ještě velikán a to nejlepší co v současné bobě je k dispozici. V tom je ta tragičnost celé situace.

384649

10.12.2020 17:08

„Pandémia“ Covid: je vytvorená úmyselná hospodárska depresia

užiteční idioti z Moravy a pražské košer rodiny v zákulisí

2a0b.?.?.?

Zemanovi je dovoleno hrát si na českém písečku a je v tom podporován jen potud, pokud háže klacky pod nohy americké psychopatické elitě a nakolik tím prospívá vzestupu Číny.
Protože ho na výsluní, kromě vlastních schopností, dosadil Globální prediktor, podobně jako Orbána. Takže Zeman, ačkoliv dělá pro tuto zemi co může, tak má omezený manévrovací prostor. A zatím plandémie jde proti americké elitě (ač to na první pohled tak nevypadá) a prospívá vzestupu Číny.
Takže Zeman musí držet hubu ať chce nebo ne.
Dokud nebude Čína zabezpečená a Trump nebude u moci, tak se asi musí ta komedie hrát dál.

To co se děje nyní, bylo plánováno desítky let dopředu. A tak není jednoduché to mávnutím kouzelného proutku změnit. Jakmile bude americká elita poražena Trumpem, tak se přestříhají ty provázky které vedou k českým loutkám, a bude konec.

A Bakšiš? Ten se v tom mele jak hovno pod splavem, neví kam skočit dřív, jestli hájit zájmy amerických neoconů z Aspenu, nebo chimérického globálního vedení, či zájmy země ve které má nejvíc majetků. A především, jak z toho vyváznout ze zdravou kůží. Všechny sračky co se tu hromadily desítky let teď spadly rovnou na něj.
A ten ksindl co tu hromadu exkrementů roky vytvářel, od Kradlouska až po Bartoše, se jen v zákulisí s nahrabanými miliardami chechtá, jak se v tom Bakšiš máchá.

Všimněte si jedné zásadní věci. Všichni co tu dělají ten bugr, jsou blbečci z různých koutů země. Pražská smetánka totiž zásadně loví hady cizíma rukama. Na to jsou příliš chytří, aby se sami namočili.
Typicky Flígr-škrkavkolog z nemocnice u sv. Anny v Brně.
Stwjně jako dřív si prařská košer elita vzala na špinavou práci rotného Tunelánky z valašska. Tohoto je potřeba si povšimnout.

384654

22.12.2020 17:09

Exekuce drtí řadu rodin a může být i hůř

PR článek Exekutorské komory ?

2a0b.?.?.?

Ty dluhy jsou tak absurdně navýšené, že někdy není šance splatit ani 30%.
Co takhle zodpovědnost věřitele za to komu půjčuje peníze?

Ani ten předchozí zákon ani novela nejsou ve prospěch národa ani lidí. Jen ve prospěch exekutorů, banksterů a lichvářů.

Článek je tedy jako tažení proti pití kyseliny sírové smíchané s kyselinou chlorovodíkovou a navrácení se ke "starému osvědčenému" pití kyseliny sírové samotné.

384987

11.01.2021 03:16

Má na tohle ČT vůbec právo?

RE: Máme nejen cenzuru , jsou zde opět Libri Prohibiti

uzivatellll 2a0b.?.?.?

On to stejně prohrál ale v jeho případě se řešila urážka na cti a označení za popírače, ne údajné popírání, za to mu nic nehrozilo. Soudce alespoň uznal, že jeho vlastní představa o přesvědčivosti důkazů pro onu událost byla chybná, tohle je celkem typické, lidé si myslí jaké jsou důkazy a pak se jeden nestačí divit jaká je realita když se o to začne zajímat. Když jsem četl co se tam předkládalo za důkazy, tak člověk rychle ztratí respekt k soudům, protože údajné důkazy byly tak snadno vyvratitelné.

Co se týče Drážďan, dá se předpokládat, že je počet podhodnocen tak jako mohl být za jiného režimu zase nadhodnocen, skutečného počtu se asi těžko dopátráme, dokument, který hovoří až o 200 tisících je označován za padělek, má existovat pravá verze, kde je to těch až 25 000.

https://www.hdot.org/debunking-denial/d2-dresden-d...

K ospravedlnění, říkat mohou co chtějí, důležité jaká byla realita, například Truman tvrdil, že Hirošima byla vojenská základna a Roosevelt zase jindy tvrdil, že objevili mapu a plán na ovládnutí světa Hitlerem, který plánuje nový světový řád a který Jižní a Střední Ameriku předělá na pět vazalských států a všechna náboženství zruší a nahradí je nacistickým náboženstvím, Mein Kampf nahradí bibli a kříže budou nahrazeny svastikami.

385612

13.01.2021 23:08

Covid slouží agendě zničení svobody, zavedení digitální měny

RE: dokončení 2

2a0b.?.?.?

Můžete sem prosím dát odkaz na ten poslední obrázek s otroky s náhubky? Nemohu to nikde dohledat. Google to cenzuruje ve vyhledávači.
Tohle by se mělo virálně rozšířit.

385702

14.01.2021 14:57

Má na tohle ČT vůbec právo?

RE: Máme nejen cenzuru , jsou zde opět Libri Prohibiti

uzivatellll 2a0b.?.?.?

Omlouvám se, špatně jsem to pochopil.

Řečí dokumentů a činů to vypadá, že někdo mír chtěl a někdo nechtěl.

Ano, Rusové využili situace a stejně tak Srbové s Ruskem za zády, pro Rusko to byla šance na rozšíření a upevnění vlivu, pro Srbsko a nacionalisty zase plnění snu o Velkém Srbsku, které jim arcivévoda mohl pokazit tím, že by reformoval a Srby (a slovany obecně) tím uklidnil, tak motiv popisují pachatelé.

385715

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 1

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?