Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, Rudolf_K, thomason, uzivatellll.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.04.2020 16:21

Strach a soucit jako nástroje moderní války

Gojové se perou a žid jim k tomu dělá muziku

2a0b.?.?.?

Klasika, jako celých poslednich 2 000 let.
Aspoň slovani by mohli dostat rozum.

Bohužel my jsme značně germanizovaní a talmudizovaní slovani, takže zdravý selský (slovanský) rozum se vyskytuje jen u menšiny.

378255

02.04.2020 16:25

Operace Rouška

útok biologickou zbraní v Rusku

2a0b.?.?.?

V Rusku už zakázali preventivně lidem vycházet ven a dostali povinné týdenní volno. Pod maskou "koronaviru" se chystá nějaká velká špinavost jako třeba útok skutečnou biologickou zbraní proti rusům.
Pološílená chcípající kobyla amerických neoconů je schopná vzít sebou celý svět do pekel.

378257

08.04.2020 08:58

Lidický památník – symbol zrůdnosti nacismu nebo dějepis obce

Lidice

uzivatellll 2a0b.?.?.?

O takové věci se vedou vášnivé diskuse, pozornost by se ale měla soustředit na důležitý fakt, že dokumenty dokazují, že Lidické a Ležácké děti nebyly převezeny do Chelmna a zavražděny. Dokazují, že byly přesunuty do Generálního gouvernementu v červenci 1942 a v roce 1944 Frank Himmlerovi ve své zprávě píše, že se 65 převážně lidických a ležáckých dětí nácházelo ve Svatobořicích a Praze-Krči.

378461

14.05.2020 08:15

Němci se zbláznili?

RE: Spojitost s 5-G??

2a0b.?.?.?

Můžete to nějak upřesnit s těmi implantáty? Jako že nebudou potřeba RFID čtečky a dokáže to lokalizovat pomocí 5G ?

Já zase slyšel o tajných technologiích kdy se bude očkovat nanočásticemi nějak citlivými na určité mikrovlnné (5G) frekvence. Neříkám že půjde rovnou o kill-switch, ale řekněme si na rovinu, není nějaké udělátko co dokáže na dálku zabít nebo nejlépe imobilizovat člověka, odedávna vlhkým snem elit?

379374

14.05.2020 08:23

Němci se zbláznili?

máme absolutní svobodnou vůli

2a0b.?.?.?

Kvůli téhle hloupé víře jsme tam kde jsme. Vždyť by stačilo aby se pouhých 20% lidí vzbouřilo a všechny vlády a státy i s jejich represivními orgány se můžou jít klouzat. Tak jak to že nemáme svobodnou vůli?
Svobodně se rozhodujeme že budeme držet hubu a krok, a tím si zcela svobodně přivodíme důsledky nesvobody a totalitního státu.
Každý občan denno denně svojí činností tuto nesvobodu vytváří a posiluje. Zcela v souladu s naprostou svobodnou vůlí kterou jako lidské bytosti disponujeme (na rozdíl od zvířátek).

379375

17.05.2020 07:56

Reklama a válka proti bělochům – pokračování

RE: Abych neztratil kontakt s děním v kinematografii,

2a0b.?.?.?

To se hodně ochuzujete. Protože řadu jinak dobrých filmů by nikdy nenatočili kdyby tam nedali negra, asiata, homosexuála nebo trochu té feministické propagandy. To je v holémúdu povinnost jinak si ani neškrtnete. Jako za komančů v každém filmu musela být aspoň drobná agitka.

Když budete zcela důsledný tak zjistíte že úplně každý film propaguje nějakou ideologii nebo světonázor. Už na základě světonázoru režiséra. Indický film zase z principu musí být ovlivněn hinduizmem.

Třeba zásadní film jako je Matrix by nikdy nevznikl kdyby 2. roli neobsadil černoch a 3. roli jakási sufražetka v latexu. Přesto ten film nesl tak klíčové poselství, že museli povinně natočit nesmyslné 2. a 3. pokračování aby původní ideu rozmělnili a bagatelizovali.

O tom, že je naše planeta ovládaná neviditelnými bytostmi které nás využívají jako zdroj bioenergie se začalo naplno mluvit teprv nedávno. Přičemž to poselství bylo v Matrixu před 20 lety a natvrdo v "Oni žijí" ještě o 10 let dříve.
https://www.csfd.cz/film/1328-oni-ziji/prehled/

379455

15.06.2020 11:51

A co takhle zakázat vzdělání pro bílé?

Pokud tam mají milénium zažité konfuciánství tak je těžko zbolševizují.

2a0b.?.?.?

Ona smetánka formou nesouměřitelně bohatých má totiž něco """víc jak komunismus protože rádi sklouzávají k plnění choutek, vášní a i znuděnými i deformovaní v invalidy (což jsou nevzdělatelní cestovky eu taky) zvěrstev a mnohé fašistické systémy armádami se na to nemohli dívat poté s diktaturami. To že se o tom neučí a mládí vědí kulové h...no neznamená že to tak není. Time 52:30 / 55:00
https://graficketipy.cz/tag/blesky/ [mrknutí jedním okem]

379995

29.06.2020 23:22

Tři antiutopie – tři modely pro přetváření Homo Sapiens

RE: Je typ psychiky lidské, humánní, morální jakou mají převážně slované

2a0b.?.?.?

Otázka je, kdo a proč tuhle nelidskou psychiku na Ukrajině vyšlechtil až do stádia běsnících banderovců se sebevražednými sklony kteří jako rotvajler s pěnou u huby na slovo poslouchá svého západního páníčka a ničí přitom sebe i svůj rod (a zemi).
Říká se že banderovce skrze umělý ukrajinský rádobynacionalizmus de facto stvořily za okupace tajné služby Rakouska-uherska jako zbraň proti Rusku, která jim neustále bude okopávat kotníky (což se 100 let děje).

Všimněte se jaký je rozdíl mezi Ukrajinci a Rusy v ČR. Jazykově je našinec nerozezná, ale dle chování ano. Na Ukrajině převládá ne-lidský zvířecí druh psychiky (jakou mají v extrému banderovci). Zatímco rusové se chovají civilizovaně (pokud to nejsou rozmazlené dětičky mafiánů ve Varech a Praze - ti jsou stejná verbež)

Ostatně v SSSR byli prakticky všichni ředitelé gulagů, šéfově GRU/NKVD i řadoví mučitelé převážně Ž/ž etnického původu, stejně jako představitelé politbyra a komunističtí papaláši. Nikoliv slované.

Nehledě na skutečnost, že většina těch nejhorších psychopatů od ustašovců, banderovců po nácky, měla psychopatický ne-lidský typ osobnosti z jednoho prostého důvodu - byli to inkarnovaní reptiloidi (podobně jako britská královská rodina). Ti nemají vůbec žádnou schopnost empatie natož lásky k někomu.

380255

01.07.2020 23:03

Tři antiutopie – tři modely pro přetváření Homo Sapiens

RE: Je typ psychiky lidské, humánní, morální jakou mají převážně slované

2a0b.?.?.?

Jak prosté milý watsone, na to vám stačí potomek zmizelý na minutu do kabinetu hypnozitérovy a potom má autoritu jen na pud sebezáchovy. Zahodímu rozum a provedou hypnózu bez zpětné reaktivace. Nikdy si nenechávali občiny mladé bez dohledu starších ale dnes státy trhu mají dobré pedagogy. Věřte tomu co je nepravděpodobné a neprokazatelné užívají businessmani nejraději na loutky. Dokonce si sociopati kdysi přivedly na krocení žáků magora na alkoholiky i když sám byl vyhlášený přes všechny okresy okolo a vybral si mne za terč a chytil mne zákeřně zezadu za krční tepnu a držel. Naštěstí jsem se mu vycuknul, tím by mne zahubil mozek nedostatkem kyslíku. Jasně že šel na jisto protože měl mne vytipovaného že rodiče věří hrůzným zrůdám učitelů. Nic se nemění, zlikvidují vám dítě s odborníky v momentě. Je to pravidelná armáda proti vašim potomkům půl století nejméně.

380319

04.08.2020 16:08

Co ukazují fakta - 0,044% nemocných, 0,0036% resp. 0,156% zemřelých

Patriots Wear Face Masks

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

I know how difficult the past few months have been. Your unwavering support during this time has not gone unnoticed.

I am writing to you now, not to ask for a contribution, but to ask for your help.

We are all in this together, and while I know there has been some confusion surrounding the usage of face masks, I think it’s something we should all try to do when we are not able to be socially distanced from others.

I don’t love wearing them either. Masks may be good, they may be just okay, or they may be great. They can possibly help us get back to our American way of life that so many of us rightfully cherished before we were so terribly impacted by the China Virus.

My feeling is, we have nothing to lose, and possibly everything to gain, including the next chapter to our country, and to keep things open whether it be schools or businesses.

I recently tweeted that many view wearing a mask as a patriotic act, and there is no one more patriotic than me and you. Why not give it a shot!

Thank you,
Donald J. Trump
President of the United States

380958

04.08.2020 16:11

Co ukazují fakta - 0,044% nemocných, 0,0036% resp. 0,156% zemřelých

RE: Jine zeme na tom tak dobre nejsou

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Argumenty nemaji. Jsou skalopevne presvedeceni o sve pravde bez jakehokoliv oduvodneni.

380959

21.08.2020 20:24

Proč není Česko víc jako Švédsko?

RE: Nesmysl

thomason 2a0b.?.?.?

To je jiné téma, já jsem jen reagoval na zůsob argumentace autora a jak zachází se statistikami a srovnáním.

K tomu vašemu, zatímco u nás lockdown přišel na začátku, v Itáli nebo Španělsku přišel později, takže nemůžete říct, že lockdown neučinkuje na základě těchto rozdílných případů, když aplikujete lockdown pozdě, stejně si projdete krizí, ale to nedokazuje neúčinnost lockdownu. Už jen podle zdravého rozumu lockdown účinkuje nejlépe, problém je kdy ho použít, ale účinnost snad nelze zpochybnit.

Celosvětová úmrtnost? Covid cca 22,6 milionů nakažených, skoro 800 tisíc mrtvých, chřipka oproti tomu ročně až 1 miliarda nakažených, odhadem až 500 nebo 650 000 mrtvých. TBC má cca 10 milionů nakaženýcha 1.5 milonů mrtvých za rok 2018, to je 1,5%. To je cca 2,8% oproti 0,065% a 1,5%. Docela rozdíl ne? TBC bych do toho srovnání ani netahal, protože to je hlavně záležitost zaostalých zemí apod. a šíření je někde úplně jinde, to nejde srovnávat, ale chřipka a Covid jsou všude a jsou to vysoce rozšířené a nakažlivé nemoci. Např. TBC u nás, data rok 2019, 380 celkových případů, 18 mrtvých, i když je to 4.7%, tak z těch čísel asi chápete, proč opravdu neni třeba dělat opatření.

381383

22.08.2020 01:11

Vykonstruovaný soudní proces s Julianem Assangem

Tržiště Juliana Assange

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Navrhuji prejmenovat Tržiště na Male Strane, kde stoji americka ambasada, na Tržiště Juliana Assange.

381387

22.08.2020 01:22

Zločiny komunismu

Binarni mysleni

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Zlocinnost je v same podstate marxismu. Komunisti pachaji zlociny, protoze hlasaji tridni nenavist, krvaavy, nelitostny, nesmiritelny tridni boj. Vsechny ostatni zlociny, udajne nebo skutecne, jsou proti tomu slabym odvarem.

Ale nez se do toho pustim, je treba se zabyvat jinou veci. Tim je binarni mysleni

socialismus <--------> kapitalismus

V dnesni dobe si nekteri misto toho dali

socialismus <--------> liberalismus, kavarna, Havlerka

Hodne lidi si mmysli, ze tady vladne zase nejaky "rezim" a ne oni sami; presneji receno jejich spoluobcane brainwashovani CT a neziskovkami.

Dalsim bludem je ztotoznovani Ruska s komunismem. Z toho vzniklo

komunismus <--------> rusofobie

Ja odmitam jak komunimsus, tak rusofobii a zejmena tu falesnou dichotomii. Tyto dva bludy tj. binarni mysleni a Rusko = komunismus jsou korenem vseho zla v Cesku. Jsou to pozustatky komunisticke indoktrinace. A tou jsou poznanmenani i ti rusofobove, kteri si mysli, ze stvanim proti Rusku bojuji proti komunismu.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

381388

V USA jde jen o to odstavit neocon-clintonovské šmejdy od jaderného tlačítka aby tuhle planetu nevyhodili do vzduchu.
Pak už můžou jít celé USA do šrotu.
Proč tolik povyku pro nic? Jako by tu neexistovaly jiné velmoci, Čína, Rusko... tivho po pěšině. Nebýt Pjakina tak o téhle velmoci nic nevíme. Spíš jde o to co my tady v Evropě. Jakou chceme budoucnost, jaké máme zájmy?

Orbán má jasnou vizi budoucnosti maďarska. Jakou vizi mají Prymulové, Burešové, Novotní a další ksindl co si tu hraje na politiky? Jakou vizi máme my, občané?

382535

03.10.2020 01:27

Co má společného výpad Jourové proti Maďarsku a "Chvilkaři"?

Velmi dobre shrnuto

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

"Místopředsedkyně pro hodnoty a transparentnost". . . vše se točí kolem "transparentnosti", "otevřenosti" a "práva".

"v r. 2017 Maďarsko přijalo zákon, který se týkal NGO, tedy neziskových organizací. . . ti chudáci NGO musí v Maďarsku mít všude na papírech a webech oznámení, že jsou financovaní ze zahraničí"

"Pokud totiž nějaké NGO v Maďarsku přistanou na účet peníze ze zahraničí, musí sdělit od koho"

"No, představte si, jak vysoký představitel pro "transparentnost", "otevřenost" a "právo" zakazuje Maďarsku zjišťovat, odkud vlastně jsou financované NGO působící na jeho území."

Stejny zakon jako v Madarsku by mel byt prijaty i v Cesku!

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

382599

09.10.2020 08:11

Jablko daleko od stromu nepadne

RE: Je to všude.

2a0b.?.?.?

No jo. Teď už se nedivím že prý 56% výkonu ostrovní ekonomiky dělají banky.

382811

že demokracie rozhoduje ve prospěch přání většiny. A víte jak na tom jste s marrakéšskou smlouvou? Že přinejlepším scénáři bude třeba v nigérii pouze (krajina alunce a blahobytu a mobili tam mají dnes také stejně možná početně dnes tady nosičů pohyblivých obrázků) dvou miliard lidí [smích] trochu data, dnes IQ58. A že evropa jde potažmo brusel na ruku promuslimské osn je tím že jejich miliarda muslimů si to přeje. Nějaká nezbedná málo početná skupinka si nebude výtržničit ale plnit přání většiny, bývalých otrokářů. Hrozná kravina protože šlechta brala u huby vlastní nevolníky inkvizicí se všemi jejich "kratochvílemi oné doby otrokaření které je přenesené dnes majetkovým.
Vytrháváním z kontextu to beru za zločin na manipulovaných obětech. A je to zase o funkční negramotností která je byť přes tituli v jiných oborech již takřka pravidlem. A organizace mají tu vlastnost že vyhovují v rámci pravidel založení plnit stanovené cíle a kde není žalobce tam tedy soudce nebude. Pro neorientující se a ano málo početné jistě že ne. Proč máte potíže používat chápání v situaci která tu sice nikdy předtím nebyla a neaktualizují jen skuteční chudáci mldlých vědomí a věru báze a vše se mění a reakce jsou nezbytné pokud se nechcete stát hnanými kočími nikoliv lidumilů Stačí to popsat regulérně fakticky a rozčilovat se vulgárně je zbytečné i když se jinak schopnými řekněme s klapkami na očích cítím hlavně citově dotčen.
https://www.tartaria.sk/hladanie/proti-svetlu/680-...

383498

02.11.2020 15:20

Kolonialismus nezmizel

Naprosto sokujici je pripad Juliana Assange

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Naprosto sokujici je pripad Juliana Assange. Assange neni americkym obcanem, ale presto si USA prisvojuji pravo jej soudit dle americkych zakonu. Obvinuji ho ze spionaze. Ve skutecnosti Assange je zurnalista, ktery publikoval materialy, ktere se mu dostaly do rukou.

Politicky vliv USA je obrovsky. Prikladem je vysetrovani udajneho chenickeho utoku v Dume organizaci OPCW. Pod politickym tlakem byla puvodni zprava vystrovatelu potlacena a nahrazena jinou.

Umite-li anglicky podivejte se na video Aarona Maté (odkaz v textu.).
https://www.youtube.com/watch?v=oP8z4APHDjI

Dalsi odkazy a preklad svedectvi Aarona Maté v Rade Bezpecnosti do Cestiny jsou zde.
http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=25039...

Dnesj je zrejme, ze chemicky utok v Dume byla false flag operation a udejne "vysetrovani" OPCW je podvod. Muzete si ucinit predstavu, kolik pravdy je na dopingu ruskych sportovcu, sestreleni MH-17, otrave Skripala ci Navalneho.

383726

02.11.2020 15:23

Kolonialismus nezmizel

RE: Malá technická.....

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Zminka o bankerich a sionismu svedci o tom, ze citat neni autenticky.

383727

05.11.2020 07:11

Amerika se mění v zemi táborů přežití

Gdibi to nebil

2a0b.?.?.?

matrix tak bi ěden oudal karma je zdarma, něco si na ni hraje ale blb i ě.

Sasina vyhnali z NWO a byl nenahraditelný genius nejen loci. Chvilku byl tady a pro nepřízeň mentálů se na to vyhoukal protože pojem spravedlnost požíračům hambáčů a píčům energydrinků chybí jelikož jsou nerozbitní, le mráčci. [chechtot] Zdravím kapacitu.[mrknutí jedním okem]
Don del gádo del dongo a kal. el [velký smích]

383820

06.11.2020 09:36

Naše děti

výchova nevolníků za Marie Terezie

2a0b.?.?.?

a) lesní školka je školka poblíž lesoparku nebo na kraji města u lesa, kde děti většinu dne pobíhájí po venku s občasnými pauzami na jídlo, případně se jdou ohřát dovnitř ke kamnům (nechají je takhle pobíhat až do listopadu).

To je naprostý kontrast s klasickým dětským koncentrákem, kterýá připomíná indiánskou rezervaci s distribucí nakažených dek. Děti jsou celý den koncentrované v jedné dvou přetopených místnostech, od podzimu na sebe chrchlou takže to připomíná středisko pro vývoj bakteriologických zbraní, kromě toho si vzájemně předávájí roupy, vši apod.
Na procházku je vyvedou 1xdenně, většinou jdou v houfu po smradlavé ulici a čuchají karcinogenní splodiny z aut.

Rozdíl v dopadu klasické školky na dětské zdraví, rozvoj motoriky, psychickou pohodu atd je oproti té lesná drastický.

b) "odbornícic co mají děti" když si Máňa s Pepou v totální opilosti na záchodech vesnické diskotéky našukají dvojčata, které pak nechají růst jak dříví v lese, nechané na pospas kulturně-marxistickému košer systému, tak to z nich pak automaticky udělá odborníky na dětskou výchovu?
Kupříkladu ve srovnání se člověkem který už pár let studuje na internetu alternativní způsoby vzdělávání, něco málo si přečetl o dětské psychologii a vidí zcela jasně nedostatky celého systému výchovy dětí?

Pane, tady lidi vychovávají děti zcela tupě a mechanicky, bez nadsázky dle systému výchovy nevolníků za Marie Terezie a nebýt socialistického školství importovaného z ruska tak tu máme ještě tu zaostalost jak za R-U.
Skoro nikdo není schopný reflektovat způsoby výchovy dětí zděděné po praprapředcích, viz nesmyslné fyzické tresty nebo naopak extrémní rozmazlování, pak citový chlad a neúměrná drezura v jedné oblasti a naopak benevolence v oblastech jiných, morálních a mezilidských.

383861

10.11.2020 18:59

Zfalšovane volby

RE: Joe da Biden ležící spící

uzivatellll 2a0b.?.?.?

To vaše video začíná virálním záznamem, který je vytržený z kontextu a překroucený, Biden se nepřiznává k vytvoření podvodného volebního systému, ale k vytvoření organizace, systému, který má podvodům předcházet. Je to tudíž blbost, v tomhle případě převzatá z webu nevalné úrovně, Aeronetu.

https://www.factcheck.org/2020/10/viral-posts-take...

383994

11.11.2020 13:29

Zfalšovane volby

RE: gojové si volí drába

2a0b.?.?.?

Lidi jsou zahlcení těmi 99% informačních sraček, takže je to jako by to 1% důležitých informací neexistovalo.
S tím oni počítali, když se ukázalo že cenzura nefunguje.
Použili metodu zahlcení.
Elity udělají všechno pro to, aby negramotný pasáček jím i nadále zůstal.
Jak to chcete jako pěšák změnit, když prostý lid dá vždy přednost pornu a bulváru zadarmo podstrkovaným elitami?

Já už se v minulých inkarnacích pěkných pár tisíc let toto snažil změnit. Výsledek nula nula nic. Dokud elity disponují mocí a oblbovací mašinerií.

Vždyť se koukněte i tady na Zvědavci, kde by měli být ti znalejší.
Jen mlácení prázdné slámy a zaobírání se pseudopravdivými konspiračními "hračkami" které tu gojům předhodily samy elity.

Těch Budhů a Ježíšů je málo. Měl by tu být nějaký každých 100 let. A v této klíčové době by se měli inkarnovat všichni naráz.
Ale třeba i Cayce, Groening, Saint Germain a další... proč se flákají v astrálu když je nutně potřebujeme tady?

384017

11.11.2020 13:38

Úvaha k výročí bitvy na Bílé hoře

RE: kat Mydlář měl popravit podle práva především zrádce, Fridricha Falckého

2a0b.?.?.?

Anglickým agentem? To zní zajímavě. Já to tušil, že za tím stáli Angličani, za dosazením Habsburgů a porobením Čechů.

384019

30.11.2020 06:53

Už máte svůj anální kolík?

Rusko zakazalo propagaci homosexuality mladistvym

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Putina demonizovali, protoze Rusko zakazalo propagaci homosexuality mladistvym. Bylo to vyliceno jako nejvetsi horor a teror v dejinach lidstva. Pak prisel bojkot Olympiady v Soci a cim dal vic sankci.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

384365

18.01.2021 10:15

Veřejný sektor utržený ze řetězu

RE: Souhlasím s Heriotem - výše

2a0b.?.?.?

Co že to platilo 30 let ?
Do státní správy se hlásili jen neschopní, případně lidi na místa kde byla flákárna a oni to brali jen jako jistotu, přičemž vedle toho podnikali v pracovní době.

Jediné v čem byly úřední místa smysluplné, jako jakási jistota pro matky samoživitelky. Ale ty se tam často nedostaly protože to byly místa protekční pro manželky podnikatelů, které by se jednak ukousaly doma nudou a druhak by jim z té nudy zahýbaly s kdejakým řemeslníkem a pošťákem.

385803

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 0

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,17 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 595,75 Kč
1 unce stříbra
543,68 Kč
Bitcoin
686 131,27 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?