Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 8 příspěveků, 1 jméno: čitateľ.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.11.2019 12:30

USA zesilují geopolitický boj o Sýrii

otaznik

čitateľ 194.?.?.?

Mne to skôr pripadá, že vstup Turecka do Sýrie - ich mútenie situácie pod všetkými zámienkami, ktoré medzinárodne uviedli, je v skutočnosti len kulisou na vytvorenie zámienky pre USA, aby sa mohli v oblasti realizovať "kvázi nanovo". Tomu by zodpovedalo aj zdanlivé zlepšovanie vzťahov smerom k Rusku (ale "jeden" kšeft spojencov ešte nerobí), ktoré môže slúžiť práve na to aby to krylo úzku spoluprácu Turecko-USA. Na pozadí udalostí vidno líniu, ktorá vyzerá ako politická objednávka USA u Turecka. V podstate sedí presne časovo aj to, že keď USA ohlásili odsun vojsk, začalo sa v celej veci babrať Turecko a situáciu vybabralo tak, že sa teraz USA oficiálne chcú (skúšajú) vrátiť nazad do hry. Samozrejme "idú chrániť Kurdov" (chudáci Kurdi, ak sa spoľahnú na takúto ochranu).

374445

17.03.2020 10:47

Ke koroně a světu

vymena populacie - pokračovanie

čitateľ 194.?.?.?

V oboch prípadoch je riadená násilná migrácia nástrojom, od ktorého si autori sľubujú vyriešenie v oboch predchádzajúcich bodoch.

V prvom bode je veľmi ilustratívnou ukážkou ako to funguje, príklad Londýna. Moslimská populácia, ktorá má volebné práva tam dosiahla nemalé zastúpenie vo väzbe k celkovej voličskej populácii a tak sa pri voľbách dostal k moci Sadiq Khan - obsadil stoličku londýnskeho starostu/primátora. Jedna z prvých vecí, ktoré zmenil oproti predošlému stavu, bolo, že obmedzil právomoci londýnskej polície (samozrejme nie štátnej - na to nemá dosah). A tak sa v Londýne napr. celkom prudko zvýšil počet útokov nožom, mestská polícia nemôže zasahovať tak ako predtým a pod. Určite by sa pôvodné obyvateľstvo rado cítilo bezpečnejšie, ale ich starosta, ktorého si nezvolili, má iný názor - ako inak? Veď má aj inú kultúru, náboženstvo, hodnoty, záujmy a to je to čo chce presadzovať a presadzuje. A ak chcú kresťanskí obyvatelia niečo iné, veď nech sa snažia pri voľbách a možno sa im pošťastí. Samozrejme keď sa demografická krivka voličov preklopí v prospech moslimov, tak je to nerealizovateľné. Koniec príkladu.

Moslimovia nemajú problém s čipovaním - aspoň som ho zatiaľ nezaregistroval. A tiež nemajú problém s mnohými vecami, ktoré sú pre kresťanov neprijateľné a nemysliteľné (právo šária na uliciach atď.). A aká náhoda, že EK sa už pred časom rozhodla robiť z migrantov obyvateľov EU - natrvalo, zatiaľ asi len niektoré vybrané skupiny, ale každá cesta začína prvým krokom, ako pred niekoľko tisíc rokmi uviedol čínsky mudrc Jang C. Pri dosiahnutí určitého objemu moslimských voličov hrozí v ktorejkoľvek krajne EU s dostatočným voličským objemom moslimov to čo Londýnu. Akurát že aj v celoštátnom rozmere. Pretože zatiaľčo sa voliči politických strán budú hašteriť kvôli svojim politickým farbičkám a tým si rozbijú/rozoberú voličov pôvodného obyvateľstva, moslimovia budú vo voľbách jednotní (nehovorím že bodovo nebudú existovať výnimky).

A teraz stručne ešte druhý bod - ako by si aj nekresťanské obyvateľstvo EU nechalo obmedziť práva a slobody v podobe napr. čipovania ľudí? Stačí nechať naviesť do EÚ obrovské množstvo ľudí inej kultúry, iných hodnôt a iného myslenia a nechať ich robiť bordel - dostatočne dlho, zabezpečiť im beztrestnosť, zablokovať ich vývoz nazad, urobiť z nich "chránený druh" a domácemu obyvateľstvu zakázať obranu a ochranu, dokonca aj medializovanie sa perzekuuje - to všetko sa samozrejme cez EK už dávno deje. Vo výsledku príde chvíľa, keď sa odrazu vytiahne na svetlo riešenie v zabezpečení vyššej bezpečnosti obyvateľstva a môžeme si tipnúť akú bude mať podobu. Samozrejme opatrení bude viac, ale zaručene medzi nimi nebude chýbať čipovanie. S tým samozrejme súvisí aj zavádzanie 5G, pretože na tom závisí dostatočne silné pokrytie signálu pre čipy v začipovan

377584

23.03.2020 10:50

Koronavirus a krize: Co nechápou čeští „ekonomové“ porevoluční epochy

RE: lze odvodit,že zabíjí hlavně muže

čitateľ 194.?.?.?

nezmysel
koronavírusová epidémia je použitá len ako nástroj na dosiahnutie konkrétnych cieľov - nič viac. Inak by sa neuplatňovalo úzkostlivé embargo na informácie ktoré odporujú tlakom médii a to dokonca aj napriek vysokej odbornosti predmetných informácií získaných z virologických pracovísk. Tomu zodpovedá aj snaha o hmlenie vo veci pôvodu vírusu zo strany WHO. Tento vírus je laboratórny modifikant - coronavírusov je veľké množstvo - takmer každá živočíšna skupina má svoje "portfólio" (kone, mačky, človek a pod. - samozrejme aj netopiere). Ale práve tento konkrétny nie je pôvodne prenosný na človeka a jeho prenosnosť bola predmetom intenzívneho laboratórneho snaženia, kým sa ju podarilo docieliť. Do ničoho sa netrieska veľké množstvo prostriedkov, len tak pre nič. Keby bol záujem vyrobiť a vypustiť skutočnú metlu ľudstva, potom by na scéne nebol tento koronavírus (ale úplne iná patogénna záležitosť, ktorých sú vyrobené mimochodom stovky - stačí si vybrať). Jeho účelom je vyrobiť paniku, hystériu a držať ľudí v strachu, aby sa mohli realizovať (resp. začať realizovať) niektoré politicko hospodárske kroky. (samozrejme že vykazuje úmrtnosť, pretože keby bola nižšia, nikto by to nebral až tak vážne, ale aj obyčajná Influenza A je smrteľnejšia a to doslova a dalo by sa o nej povedať aj to že je celosvetovo rozšírená, ale pandémiu na ňu nevyhlásili - možno sa treba opýtať WHO prečo). Preto tá úzkostlivá snaha o blokovanie informácii o jeho skutočnej nebezpečnosti, ktorá je v skutočnosti nižšia, než je násilne prezentované do verejnosti. Keby sa to prevalilo, ľudia by sa prestali báť a neboli by náchylní na odkývanie "čohokoľvek" v záujme zbavenia sa koronavírusovej hrozby.

377850

24.03.2020 12:27

Coronadeprese 2020

celkom pekne vystihnuté

čitateľ 194.?.?.?

uvedený článok celkom trefne korešponduje s článkom o nemeckom pneumológovi:a jeho informáciách o prístupe a politike WHO, vyhlasovaní pandémie a koronavíre:

https://www.armadnymagazin.sk/2020/03/23/ako-sa-ro...

377901

17.04.2020 15:28

Bill Gates: „My nechceme mít moc vyléčených lidí“

očkovanie ala Bill Gates

čitateľ 194.?.?.?

V roku 2008 (ak si správne spomínam), som sa v jednom odbornom IT časopise (žiadne konšpiračné zdroje [smích] ) stretol s informáciou, ktorá bola uvádzaná ako aktualitka. Táto informácia hovorila o tom, že jedna švédska univerzita (tuším v Štokholme) vyhrala grant na vývoj biočipu, prostredníctvom ktorého je možné ovládať vôľové procesy (slobodnú vôľu) začipovaného jedinca. To bol rok 2008. Dnes je rok 2020. Už v čase uverejnenia aktualitky sa podľa môjho úprimného názoru nejednalo o skutočný vývoj, ale len o legalizáciu - v podstate poinformovanie svetovej verejnosti, nech nie je prekvapená. Gatesa vôbec nezaujíma aby boli zaočkovaní ľudia imúnni - jeho zaujíma len to, aby zaočkovaní boli zároveň začipovaní. V uplynulých rokoch v USA za vlády Obamu bežala veľmi vtieravá reklama pre dôchodcov, aby sa nechali začipovať. Prečo? Aby im vraj vedeli včas pomôcť keby sa im niečo stalo - z čipu by lekári mali vraj rýchly a presný prehľad čo dôchodcovi je a pod.). Obama postavil na čipovaní zdravotnú starostlivosť svojej vlády - tzv. Obamacare. Trump krátko po nástupe do prezidentskej funkcie, prelamoval túto ohavnosť na niekoľko pokusov, pričom mu prišli na pomoc aj jeho vnútrostranícky odporcovia (napr. senátor McCain - mal dosť rozumu aby podporil v dobrej veci osobu, s ktorou sa inak veľmi nemusel).
Vo Švédsku sa bez začipovania nedá v niektorých firmách vôbec zamestnať - a to je stav ktorý už funguje niekoľko rokov. Možno aj tam je pôvod tej nelogickej hyperpodpory migrácie aj napriek tomu, že vidia, že im väčšina migrantov spôsobuje problémy (na škodu aj migrantom, ktorí sú v poriadku a normálni). Možno nie len v peniazoch, ale aj v týchto technických "vymoženostiach" tkvie portfólio prejavov a snažení niektorých postavičiek v EK a EP - ktorými robia medzinárodnú hanbu nielen EU, ale aj domovským štátom (samozrejme v prospech nadnárodnej mocenskej agendy). Čipovanie je nakoniec veľmi snaživo propagované aj vo filmoch - napr. známy James Bond bol prvýkrát začipovaný v Casino Royal - keď ho v kasíne otrávili, lekári v inom štáte hneď vedeli čo mu je a aj aký protijed má použiť [smích] - takže James to celé prežil - lebo čipovanie. To ale nebolo posledné čipovanie, ktorého sa James dočkal - začipovali ho ešte niekoľkokrát a nakoniec (v Spectre) mu šľahli čip ktorý nazvali SmartBlood, takže ten už nebol staticky niekde pod kožou, ale putoval mu krvnými cestami. Súčasťou filmového deja bola zároveň situácia, kedy mladý IT-čkár sa zrazu stáva v podstate "dozorcom" Jamesa Bonda a večný rebel Bond sa mu musí doprosovať, aby vypol sledovanie a podobne. Takže kto z divákov sa stotožňoval s nezávislosťou Bonda, má jedinečnú príležitosť začať sa stotožnovať s jeho zotročením... V Zjavení Jána v Novom Zákone (v poradí posledná kniha Biblie) sa čipovanie spomína tiež. A to bolo napísané v časoch kedy nebola ani elektrika.

378737

21.04.2020 11:33

Ani chřipka, ani španělská

o španielskej chrípke sa šíria klamstvá

čitateľ 194.?.?.?

Pred niekoľkými rokmi boli na wikipédii k španielskej chrípke úplne iné informácie ako sú dnes. Dnes je to tvrdenie o pandémii, prirodzených mutáciách a zásadne okolo 50- 100 miliónov obetí. Predtým tam boli informácie o španielskom lekárovi, ktorý sa zaoberal šľachtením vírusov na žabej krvi. Keď sa mu podarilo dosiahnuť výsledky o ktoré sa snažil, preniesol vírus na ošípanú, pretože chcel vidieť, čo to spraví s teplokrvným živočíchom, takže keď prasiatko uhynulo, tak ho začal pitvať a študovať zmeny na vnútorných orgánoch. Údajne to bol moment, kedy vírus unikol najprv do jeho rodiny, ktorú zlikvidoval celú a následne aj na verejnosť. Lekár celú vec prežil - možno bol aj prenášačom. Vírus narobil škody na životoch, ale nebolo to 50 miliónov a už vôbec nie 100 miliónov - ani celosvetovo. Ale samozrejme pre dnešnú politiku povinného očkovania je bájka o prirodzenom pôvode španielskej chrípky a jej pandemickom charaktere povinnou jazdou (samozrejme je to lož rovnako ako pri vtáčej, alebo prasačej chrípke). Pritom je jasné že bez nemalého snaženia vírusového šľachtiteľa by sme nikdy o španielskej chrípke nepočuli. Druhá vec je, že nikto asi nešľachtí vírusy len tak zo špásu, takže aj vtedajší šľachtiteľ to zrejme robil na objednávku. Možno tých istých objednávateľov, o ktorých píše autor článku.

378821

31.07.2020 12:23

Trumpova zahraniční politika vstupuje do smolného období

nesprávna optika

čitateľ 194.?.?.?

Autor článku nie je v obraze. Ukazuje to už názov, ale aj tak som si článok pozrel a paradoxne to spočiatku tak nevyzerá, ale v poslednej tretine resp. štvrtine je to už jednoznačné a nespochybniteľné.

380819

25.11.2020 17:19

57 let od atentátu na Kennedyho

dôvodov sa naozaj mohlo nájsť viac

čitateľ 194.?.?.?

ale ten spúšťací bol asi iba jeden - siahnutie na FED je sám osebe postačujúci, ale pravdepodobne nebol jedinou príčinou prečo sa stal neprijateľným. Čo sa týka Dimony a ešte k tomu v tých dobách, tak aj verzia že ho zavraždili mimozemšťania sa javí pravdepodobnejšou... Popravde väčšina súčasných vysvetlení a to vrátane tých celkom dosť "konšpiratívnych" slúži ako dymová clona a aj boli tak vytvorené.

JFK mal otca, ktorý bol vysoko postaveným slobodomurárom s vysokou účasťou v niektorých z najvplyvnejších lóží (dokonca vraj v tej v tých časoch najsilnejšej). Sestra JFK Rosemary bola podrobená lobotómii, ktorá ale spĺňa znaky rituálneho obetovania v dôsledku čoho sa jej zdravotný stav dostal do trvalo sa prejavujúceho poškodenia a v podstate dospelá a úplne zdravá žena bola po zákroku po zvyšok života zatvorená v ústave, kde sa o ňu museli starať. Zomrela nie tak dávno a samozrejme prežila svojich bratov. Neviem či bol JFK katolík, alebo ho jeho ocinko zapriahol do svojho skrytého života, ale ak to neurobil, tak nie je vylúčená ani možnosť, že sa JFK dozvedel o súvislostiach spojených práve so svetom lóží v spojitosti s jeho prezidentúrou, možno aj pravdu o jeho sestre a jej poškodení a mnohých plánoch skrytých spolkov a nepáčilo sa mu to. Jeho známy prejav by podobnej verzii mohol nasvedčovať - zvlášť v časti, kde hovorí o tom, že v slušnej demokratickej spoločnosti nemajú skryté tajnosti čo hľadať ba samotný pojem tajnosť /skryté zámery by nemal/i existovať a predstavuje ohavnosť.

Verzia s FED-om sa javí najpravdepodobnejšia. Tiež je fakt, akoby sa spoliehal že sa mu buď nič nemôže stať, alebo bol pod vplyvom hnevu a na potrebné ochranné opatrenia nemyslel tak ako na ne myslieť mal. Snaha o vyhúpanie s FED-om tiež nasvedčuje že niekomu doslova chcel urobiť škrt cez rozpočet (a komu inému než jeho majiteľom a ďalším zainteresovaným, z ktorých sú členmi lóží snáď všetci). Tomu tiež nasvedčuje tá intenzívna snaha o nevyšetrenie celej veci, resp. o nezverejnenie pravdy.

384285

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 7

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 6

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 031,68 Kč
1 unce stříbra
553,24 Kč
Bitcoin
668 425,07 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?