Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 17 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, Rudolf_K, thomason, uzivatellll.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.05.2020 00:03

Byl test na COVID-19 infikován?

RE: blbost

2a0b.?.?.?

Virus žije jen v hostiteli nemá metabolismus a přinutí bunky ho replikovat. Za prvé. Za druhé v permafrostu si počká klidně milióny let. Jestli jste na něco kýchnul s virem do mrazáku a za 10. let to vytáhnete máte na něj šanci. Koronavir prý stačí jeden na sliznici oka, pomnoží se a létá vzduchém, nazdar.

379182

02.06.2020 22:44

Čeká Evropskou unii osud Babylonské věže?

RE: nepokoje v americe

2a0b.?.?.?

Naučte se prosím rozlišovat to co židé dělají mezi svými a to co je jen divadlo určené pro goje.

A k tomu Izrahelli, on je to vlastně takový obří koncentrák kde zmanipulovanému militarizovanému obyvatelstvu nalhávají že jsou elitou světa. Přitom je tam jejich "sionští mudrci" všechny drží v neustálém strachu a stresu aby jimi mohli manipulovat.
Ti židé co měli ten správný čuch, už v minulé generaci zdrhli do USA, Kanady, případně zpět do Německa a nečekali na to až je tam miliony nasraných muslimů umlátí čepicemi.

I v Izraeli jsou dvě skupiny vůdců. Jedněm na židech záleží a chtějí jejich dobro a přežití. A ta druhá skupina poslouchá "sionské mudrce" kteří klidně své lidi naženou do koncentráků, tak jak to probíhalo v ghettech za války. Která ze stran převáží, na tom pak závisí přežití obyvatel Izrahelle.

379798

03.06.2020 10:22

Čeká Evropskou unii osud Babylonské věže?

tisíciletý boj proti slovanstvu

2a0b.?.?.?

Taky nechápu poněkud neurvalé chování vůči vaší osobě, zvlášť to že dotyční nějak nebyli schopní napsat co přesně jim vadí.
Mě osobně napadla asi jediná věc která by mohla vadit. Určitá naivita která z článku čiší. Tzv. "Západ" (jak to rádi nazývají Rusové) nebyl nikdy ničím jiným než zbraní namířenou proti nám, tj, východu neboli slovanstvu. A to co se v evropě dělo bylo jen pokračování studené války proti nám, tentokrát politicko-ekonomickými prostředky. O žádné budování svobodné evropy tu nikdy nešlo. A po 90. roce šlo opět jen o naši kolonizaci a proměnu v otroky Západu.
Dřeme tu v montovnách na západní korporace za almužnu a oni nám sem vozí odpadní podřadné zboží. To je jako korálky a ohnivá voda pro indiáni kteří za to prodávali vlastní území. Totéž se děje u nás.

A pokud jste henten doktor filozofie a tudíž byste asi měl znát dějiny lépe než kdokoliv jiný, tak byste měl vědět, že tuhlle taktiku na nás uplatňoval Západ (frankové) už od dob před Sámovou říší.

Když jste tedy ten odborník na Polsko, tak bych určitě nejen já ale i ostatní čtenáři uvítali, kdybyste třeba zpracoval nějaký fundovaný článek na téma dohody Hitler-Pilsudski a problematiku odtržení těšínska a nebo třeba i seriál polsko-ruských vztahů. Té jejich historii kdy se 500 let tyto dva státy mezi sebou systematicky mydlí, přetahují se o pobaltí a ukrajinu, a zvlášť to proč poláci mají neustálou potřebu útočit na Rusko ačkoliv tam vždy dostanou strašně "na držku" je něco v čem se našinec moc neorientuje a zůstává to pro něj záhadou.

To byl jenom takový stručný námět, kdyby vám došly témata pro zvědavce [smích]

379806

28.07.2020 07:44

Amerika se stává místem krajní ideologické nesnášenlivosti

RE: Svět lidí a svět hodnot

2a0b.?.?.?

Protektoři prosociopatizací.

380769

25.08.2020 10:37

Proč není Česko víc jako Švédsko?

RE: Nesmysl

thomason 2a0b.?.?.?

Další nesmysl, procento, které jsem dal je vypočítané z absolutních čísel nakažených a mrtvých z obou nemocí, jak jsem zcela jasně uvedl.

A další nesmysl, když lidi "straší" mrtvými kvůli chřipce a aby se nechali očkovat, samozřejmě se jedná většinou o případy, kdy chřipka někoho "dorazila", o rizikové skupiny. Jestli si myslíte, že data o úmrtí na chřipku zahrnují pouze případy způsobené jen chřipkou bez dalších problémů celkově komplikující stav dotyčného, tak se se už proberte, u Covidu to řeší obdobně. Jak už jsem taky zdrojoval, zcela jasně informovali o tom, že covid nebyl u nás primární příčinou úmrtí v 60% případů, tak na co si neustále stěžujete?

No to je teda věc, tak přepočet na obyvatele určuje úmrtnost a závažnost nemocí? Když jedna nemoc (říkejme jí chřipka) v zemi o 10 mil obyvatelích bude mít 1 mil nakažených a 6500 mrtvých, zatímco druhá nemoc (říkejme jí Ebola) 1000 nakažených a 650 mrtvých, což je 650 mrtvých (chřipka) oproti 65 (Ebola) na milion obyvatel, tak nám vychází, že chřipka je nebezpečnější s větší úmrtností než má Ebola? Ebola oproti chřipce bude jen rýmička? Už byste se měl konečně probrat a nepsat hovadiny.

Přepočet na obyvatele určuje jak moc je daná země postižená tím onemocněním a jak je rošířené, něco co absolutní čísla nezohledňují a země s vyššími absolutními čísly může být ve skutečnosti na tom lépe než země s menšími absolutními čísly. Podle té vaší absurdní metody vám ten covid navíc pořád vychází jako několikanásobně horší než chřipka, ještě budete muset v těch hovadinách přitvrdit, než to srovnáte na stejná čísla, ale pořád to zůstane hovadinou.

Mimochodem, neřikal jste předtím, že jsou statistiky podvodné? Tak už to neplatí, že tu taky operujete s čísly?

381516

19.09.2020 11:24

Incident v Bille

nesehnutý bojovník Vladimir Vladimirovič Stwora :)

2a0b.?.?.?

Vladimíre, to "máte za to" že jste takový bojovník co celý život bojuje proti bezpráví a zlu. A tudíž to zlo a lidskou blbost a nevědomost ve vašem okolí přitahujete jako magnet. Protipóly se zákonitě přitahují, stejně jako u magnetu.
To je bohužel základní zákon vesmíru, tzv "Zákon zrcadlení" nebo jinak "Zákon přitažlivosti".
Já taky coby hrdý neohnutý člověk, byť zdaleka ne tak odvážný jako vy, celý život přitahuju zamindrákované sráče kteří se mi snaží uškodit kde můžou, jako lampa v noci můry.

Už v tom březnu jsem zvažoval, že začnu nosit na opasku viditelně plynovou pistoli, nebo možná jen lovecký nůž co vlastním. Jako tzv. "repelent na kretény".
Možná bych vám to taky doporučil, protože řada lidí zcela zešílela a ztratila soudnost a zábrany.


Co vidím jako velké pozitivum, že se vás ten prodavač zastal, a paní z toho měla legraci. Normální lidí je obrovské množství, ale šílenci a deprivanti je překřičí, takže to vypadá že je jich víc.

Ale možná by vám mohlo stačit pořídit si nějakou fejkovou roušku která jen jako rouška vypadá ale dá se přes ni dobře dýchat. Stejně bojujete roky proti systému svýn webem, tak si aspoň v civilním životě můžete dopřát pohodu a nebojovat zbytečně kde riskujete zdraví při střetu se šílencem.

382110

19.09.2020 11:25

Incident v Bille

RE: děkuji pane Stworo

2a0b.?.?.?

Natočit na mobil a zveřejnit na intenetu/youtube. Oni si ho v jeho okolí sami zpacifikují.

382111

19.09.2020 19:14

Incident v Bille

RE: Typické

thomason 2a0b.?.?.?

Roušky se v nemocnicích nosí, aby bránily všem rizikům, na které mohou mít vliv. Asiaté je samozřejmě nosili kvůli ochraně před nemocemi (to začlo už v době, kdy se o nějakém znečištění nemůžeme bavit), od dob španělské chřipky, dnes to nemusí být vždy ten případ, doba pokročila a nové důvody přibývají, dokonce to nosí, aby zakryli chybějící make up apod., ale bavíme se obecně a ne výjimkách. Nošení začlo kvůli nemocem a to stále trvá, ochrana proti smogu se na to jen nabalila v průběhu doby a ve vagonech metra toho smogu asi moc nebude. Zdroje

http://www.asahi.com/ajw/articles/AJ201912070015.h...

https://japantoday.com/category/features/lifestyle...

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/j...

Správné nošení a zacházení s rouškou je jiné téma, já se zabývám jen tím nesmyslem, že prý nemají účinnost a neochrání, tenhle nesmysl se ale objevil až s Covidem, do té doby bylo každému jasné, že účinnost mají. Asiaté ty roušky nosili dobrovolně i mimo Covid, umírají tam snad lidé na nošení roušek, vzrostla nemocnost, otravy? Nevím o ničem, tolik k těm nafukovaným hrozným rizikům nošení roušky.

Bohužel, o efektu roušky u Covidu nám čísla z různých zemí nic neřeknou, protože rouška není jediným faktorem, takže může fungovat skvěle, ale z jiných důvodů čísla budou stejně narůstat, není tam prokázaná příčinná souvislost. Můžete v podobném duchu prohlásit, že tam čísla sice rostou, ale méně než tam kde roušky nebyly, což by potvrzovalo jejich efekt a najednou to vyznívá v jejich prospěch. Mnohem lepší je posouzení dat z jednoho místa, země s rouškou a pak bez roušky, nejlépe bez jiných opatřeních, která by mohla data zkreslovat, to by mělo nějakou hodnotu, máte taková data? Zase neznámá.

V tomto ohledu nechat lidi dělat věci na bázi dobrovolnosti je asi tak rozumné jako nechat na bázi dobrovolnosti jak budou lidé jezdit na silnicích nebo jak budou platit daně. Samozřejmě se to bude lišit stát od státu, někde to může fungovat lépe, někde hůře, záleží na mentalitě. Třeba ve Švědsku nebo Japonsku to může fungovat slušně, zatímco u nás nebo dokonce v nějaké zemi třetího světa to bude katastrofa, protože mentalita, zvyky, to vše je úplně někde jinde a dobrovolnost tam znamená to, že když nemusí, tak to neudělají.

382135

19.10.2020 09:07

Covidovou krizi si rozvracet nedáme!

RE: Proc sirite strach z vakcin?

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Vy myslite, ze covid rizikovy neni?

Jake testy, kdyz ty vakciny jsou podle Vas nevyzkousene?

Astra Zeneca a Johnson & Johnson nemusely nic zastavit. Testy byly docasne preruseny, protoze se objevil jeden pripad jakehosi zanetu michy z asi 10 000. Neni jasne, ze pricinou je vakcina a pokud ano, tak covid by nejspis zpusobil to same. Testy Astra Zeneca se znovu rozjely ve vsech zemich krome USA.

383140

19.10.2020 09:09

Covidovou krizi si rozvracet nedáme!

RE: V televizi jsem viděl

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

Souhlas.

383141

05.12.2020 01:44

BIS, Zeman, ruští špijóni a velezrada

Neni to kontraspionaz ale informacni valka

Rudolf_K 2a0b.?.?.?

To, co BIS dela, neni kontraspionaz, ale protiruska a proticinska kampan. Zenou nas do valky proti Rusku jako ovce na porazku.

https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

384531

06.12.2020 15:30

Pouhý odraz televize

RE: podvýživa lidského mozku

2a0b.?.?.?

To je trochu mimo, uvádět osobnosti pocházející buď ze zámožného židovského prostředí, nebo z rodin slušně zavedených obchodníků. Kolik z nich pocházelo z nuzného dělnického prostředí?

Občas nějaký osvícený patron vzal do opatrování nadané dítě. To ale bylo 1 ze 100. Zbytek bez ohledu na inteligenci a nadání dřel na poli.

384565

25.12.2020 23:44

GloboKap a my

RE: již staří Hyperborejci... Tady máte odkaz na pojednání Hyperborei

2a0b.?.?.?

Pravda je tam kde by jste asi nečekali. V pohádkách, tedy jak kdo.

Ukázka z odkazu.
Nebož, kdo by dnes, po tolika ranách do hlavy, si troufal tvrdit, že celkem běžný mezihvězdný obchodní ruch ještě vládl po roce 468n. l., kdy byla sice místo zeměplacky církví povolená země koule, avšak s podmíněnými vztahy, které zakazovaly přemýšlet o mnohostí světů i mnohosti života na nich!!

http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?nazevclanku=let...

A samozřejmě holyvůdské kasovní trháky čerpají ze slovanské "mytologie.
https://www.youtube.com/watch?v=FXTJHZZzUUM

385069

01.01.2021 12:50

Těžký rok za námi, ještě těžší před námi

hvězda

uzivatellll 2a0b.?.?.?

Víte proč byla zavedena žlutá hvězda když to používáte jako přirovnání?

385250

02.01.2021 18:41

Těžký rok za námi, ještě těžší před námi

optimizmus JE na místě

2a0b.?.?.?

Vsichni si přáli zhroucení starého prohnilého systému. A teď když se hroutí, tak kvílí a naříkají. To jsou ale paradoxy [smích]
Nastávající doba bude náročná. Ale především je to OBROVSKÁ ŠANCE jak svět přetvořit v to co chceme. Bude to trvat par generací, ale tempo změn oproti tisíciletím stagnace a nesvobody, bude velké. Něco co jsme ještě nezažili.

Lidé se probouzí ve velkém. Šílenství mocných bylo cíleně vybičováno do absurdity tak, aby prohnilost systému uviděl i ten největší zabedněnec.

LIDÉ SE PROBOUZÍ VE VELKÉM !!!
A proto tohle "šílenství" musí pokračovat i v roce dalším, aby se jich probudilo co nejvíc. Proto vše musí jít (dočasně) do naprostého extrému.

Myslete si o tom co chcete, ale dle zprav na alternativní scéně zasedá Galaktická rada 2x do měsíce a konzultuje situaci Země a koriguje současné procesy tak, aby se probudilo a vzpamatovalo co nejvíc lidí a přitom to stálo co nejmíň životů a škod.

Uvědomte si že šmejdské elity měly v plánu 3.světovou jadernou válku! Ve srovnání s tím je těch pár desítek tisíc zemřelých (v důsledku stresu) naprosté nic!
Tak přestaňme už skuhrat!

Období Kalijugy bezpochyby končí a my jsme jedna z posledních planet co se pořád plácá v temnotě. Jenže vesmírnému řádu nelze vzdorovat a my se z toho otroctví osvobodit musíme.
Kdo se bude držet starého řádu a starého systému (a starých postojů, zvyků a hodnot!!), ten dopadne jako člověk co se křečovitě drží paluby potápějícího se Titanicu.

385285

06.01.2021 15:52

Turecko se přiklání k centru Nové Velké hry

RE: Mě spíše děsí

2a0b.?.?.?

Saúdská arábie je ve stejných smrtelných křečích jako Turecko. Jen to přes ty hromady zlata a petrodolarového luxusu není vidět.
Centrum islámského světa včetně Evropského chalifátu má být Írán. Tudíž SA je tč. "v likvidaci".
Stejně jako Izrahell kde je okolní nasraní arabáči umlátí čepicema, až přijdou o emerický ochranný deštník.
Proto šel saudský princ škemrat po kolenou k Putinovi, když se v jejich rodině roznemohly podivné nehody a náhlá úmrtí.
A žid přileze taky, protože Putin je jediná jejich šance jak se nenechat nahnat do moře od Íránu a okolních islámských bojůvek.
ISIS byl americký výtvor a kamarád Izraele. Hizballáh a další bojůvky se s nima ale mazat nebudou, až dostanou kontejnery zbraní a logistickou podporu jako dárek od Íránu.

385438

16.01.2021 01:42

Veřejný sektor utržený ze řetězu

To je trend trhu

2a0b.?.?.?

Všichni jedete bontón a humanitu keci ale reálně život je jiný a prostě nejednají v sociopatickém systému vrcholoví predátoři jemně jelikož jim chybí vlastnosti lidí se znaménkem + v rámci mamona který je středobodem dění. Ovšem výsledky jsou viditelné dnes již ze dne na den v soutěži odstraňování konkurencí i za cenu vlastních existencí. Prostě v rovině kdo z koho. První sociopatují lidské zdroje na zisk a ono se směnu sprintovat nedá i když prokazatelně existoval idiot který plaval v severním moři dva dny s hrůzou jak vysvětlí že nezaplatil splátku na mopeda a byla to první jeho starost po vylovení jestli mu ho nezabaví. [smích] Ostatní se topí v mrazivé vodě do tří minut. Dá se předpokládat že kovid je zastírací manévr na celková vyčerpání a výsledek chronické únavy schvácením a japonci na ten výsledek procesu mají slovo na smrt z práce.
No a dáreček tam neporoučel, tak teď cože tam lempl, děti.

385756

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 0

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,17 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 595,75 Kč
1 unce stříbra
543,68 Kč
Bitcoin
686 131,27 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?