Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 1 jméno: JanN.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.03.2020 15:02

Covid-19: propaganda a manipulace

Díky, Zvědavče

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Nejprve jsem se měl díky konspirátorům bát, že mě chtějí všehoschopné elity tímto smrtelně nebezpečným virem zahubit při plánované redukci světové populace. Dnes už mě naštěstí chtějí za pomoci tohoto neškodného viru jen omezovat a kontrolovat. Vědí to samozřejmě všichni čtenáři tohoto webu. Protože jenom oni jediní nejsou hloupé ovce a nemění každý týden své predikce jako své ponožky.

Mimochodem, nejtvrdší antivirová opatření přijímá asi Čína, ČR, Maďarsko, Rusko. Že by tajný plán Číny a Putina na ovládnutí světa? Nebo přitahování šroubů čínsko-ruské populaci a následné předání moci nad těmito zeměmi elitám Západu? V tajné kooperaci s Babišem a Orbánem?

Škoda, že nežiju někde v Palestině, Jemenu nebo Sýrii. Řešil bych pouze směšné, marginální starosti tamních rozmazlených, zhýčkaných lidí, kteří propadají hysterii kvůli každé prkotině. Na ty naše životně důležité, existenční problémy Středoevropanů už by mi nezbývaly čas, peníze, chuť, zdraví nebo internetové připojení.

Nemůžu se dočkat dalších článků na toto téma. Člověk se během té nudné karantény aspoň od srdce zasměje. Za to patří Zvědavci dík.

378145

02.04.2020 08:03

Strach a soucit jako nástroje moderní války

RE: Tragikomedie v USA, Zvědavec dál spí...

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Hernajs, tak role USA je už přežitá. Kdo by to byl řekl, viďte? Ještě nedávno tak urputně bojovali s Ruskem, např. na Ukrajině, v Sýrii... a mezitím se už chystal ďábelsky promyšlený plán, ve kterém "ONI" zlikvidují za pomoci blba Trumpa a koronaviru celé Spojené státy. No ještě že vás mám, uctivě děkuji za vysvětlení. A že jsem tak smělý, pročpak se jim to staré centrum říše už nehodilo? Když všechny jeho kroky řídili "ONI"? Nebo že by Bureš taky vstoupil do politiky, aby schválně zničil celý Agrofert?? [překvapení] No máte recht, že mě to nenapadlo! Člověk se nestačí divit, jak byl doteď zaslepený [pláč] Ty elity jsou holt fikaný. Obyčejný plebs by ani nenapadlo zničit si škrtem pera druhou největší ekonomiku světa, že? Zvlášť, když je na ní silně závislý export čínského zboží.

Prozradíte mi ještě, prosím, kterápak země byla ilumináty, zednáři, mimozemšťany a Fantomasem nyní určena za jejich nové bydliště a za nové centrum říše ZLA, s platností od roku 2020? Ať se můžu začít taky bát. Určitě vám to pošeptali do ouška, když se stěhovali. Nebo chystáte vydat na Zvědavci speciální reportáž, kde celé to mezigalaktické spiknutí, přesun centra říše a ničivý konec USA podrobně odhalíte? Ještě jednou se klaním a poníženě děkuji.

378229

17.04.2020 08:32

Wall Street opět vyhrává

RE: Vzdyt potvrzujete libertarianova slova

JanN 2a02:x:x:x:x:x

I když jsem si tu nedávno z Lovce dělal legraci, v tomto případě s jeho hodnocením souhlasím. Názory libertariána jsou zcela mimo mísu, a vy sám nejste o moc lepší.

Ano, v Americe i u nás máme desítky pidistraniček a pidihnutíček. No a co? Zkoušel jste někdy vstup do politiky? Založit si vlastní stranu/hnutí? Myslíte si, že se jedná vysoce složitý proces, kterým projdou jen ty nejerudovanější mozky? [chechtot]

Unie svobody, TOP09, Věci veřejné, Úsvit/SPD, ANO 2011... říká vám to něco? To jsou ty vaše neokoukané alternativy k těm dvěma vůdčím stranám (u nás ODS/ČSSD). Vy se mi osobně svou ctí a životem zaručíte za to, že další nově vzniklá "alternativa" už bude tou zaručeně nejlepší? Že po svém vítězství bude dělat pouze čestnou, poctivou, lidumilnou, zodpovědnou, nezávislou politiku a její šéf/vedení ustojí omamný pocit moci a všechny tlaky z tisícovek lobbyistických skupin a médií?

Kdybyste alespoň elementárně chápal fungování demokracie, nepsal byste takové pitomosti. Lidé nevolí kvůli chuti volit ty, co je obelhali. Demokracie byla od počátku nastavená tak, aby byli lidé nuceni volit menší zlo. Jednoho ze dvou (x) gaunerů. Pro koho je Babiš menší zlo než opozice, volí Babiše. Pro koho je Babiš arcilotr, volí opozici. A kdo nesnáší oba proudy, volby ignoruje nebo volí Stranu přátel piva. No a? Není to logické? Politický střet vždy vygeneruje ty nejsilnější, nejdominantnější samce, kteří zaujmou nebo odpudí určitou část lidí a následně si to mezi sebou rozdají v pomyslné kleci, u voleb. Dřív se pobili, dnes to řeší volbami. Jestliže se vaše pidistraničky a pidihnutíčka do tohoto hlavního zápasu ani nedokážou dostat, jak by se jejich neschopní, neviditelní, neprůbojní pseudolídři dokázali poprat s daleko většími nástrahami a ostrými lokty, které by je po zvolení čekaly? [zmaten]

Boží láska a komunismus se sice hezky poslouchají, ale v reálném světě nefungují. Bohužel pro vás se od počátku věků život na Zemi řídí přírodním výběrem.

Apropos, výrazivem "hloupí ovčani" apod. se s takovou frekvencí ohání pouze hloupá, narcistická ovce, hluboce přesvědčená o sežvýkání všeho moudra světa. Přestože by svou tupost mohla rozdávat všem a bezúročně (nepozdravuji libertariána).

378717

17.04.2020 17:18

Wall Street opět vyhrává

RE: Vzdyt potvrzujete libertarianova slova

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Prima, takže znovu má slova:

Lidé nevolí kvůli chuti volit ty, co je obelhali. Demokracie byla od počátku nastavená tak, aby byli lidé nuceni volit menší zlo. Jednoho ze dvou (x) gaunerů. Pro koho je Babiš menší zlo než opozice, volí Babiše. Pro koho je Babiš arcilotr, volí opozici. A kdo nesnáší oba proudy, volby ignoruje nebo volí Stranu přátel piva.

Polopatě jsem se snažil vysvětlit, že lidé u demokratických voleb řeší pouze to, aby se ten "parchant" (doplňte si jakékoliv jméno od krajní levice po krajní pravici), kterého nenávidí ze všech volitelných parchantů konkrétně nejvíc, nedostal k moci/nezískal většinu hlasů. Protože i kdyby celý národ kvůli vašim smutným očím zůstal vyjímečně sedět doma a šla by volit jen Babišova rodina, pořád budou volby platné a Babiš získá 100% křesel ve Sněmovně. Lidi jsou ale naštěstí mnohem chytřejší než vy a libertarián dohromady. Takže volením konkurence dosáhnou alespoň toho, aby Babiš (nebo kdokoliv, koho nesnášejí) těch 100% nezískal. Byť většina tuší, že volí jen o něco menšího všiváka.

Další jednoduchý příklad: Kdyby v USA demokratickou nominaci pro boj o Bílý dům získal marxista Bernie, bude značná část demokratů volit arcilotra Trumpa. Vy z toho budete mít jiříkovo vidění a opět vynadáte občanům do zmanipulovaných hlupáků a ovcí. Ale lidé používající rozum a logiku to pochopí. Proto taky musel logicky Bernie nakonec odstoupit, aby Trump tento rok nevyhrál tak drtivě [cool]

378739

24.04.2020 08:04

Stanfordská studie dokazuje, že covid-19 je nadměrně medializován

Po bitvě je každý hlupák generál

JanN 2a02:x:x:x:x:x

V Moskvě se aktuálně pouštějí občané na ulici jen po prokázání se policii osobním čipem (zatím pouze instalovaným v mobilu, ještě ne pod kůží). Objeví se tu hysterický článek o tom, jak Putin bestiálně zneužil malou rýmičku k instalaci brutálního orwellovského systému?

V ČR se hlasitě brečelo, proč nemáme od ledna nakoupené miliardy roušek a respirátorů, abychom tu všichni nepochcípali. Takže estébák Bureš celý podvod s lehkou rýmyčkou prokouknul dřív než ti nejbystřejší konspirační teoretici na Zvědavci a D-fensovi, kteří začátkem února varovali před hrůzostrašnou apokalypsou nevídaných rozměrů?

Celý ten text je klasické ovčí bečení. Koronavirus a koronahysterii bagatelizovaly do března právě všechny vlády světa, kterým autor nyní vyčítá šíření hysterie. Jediné Rusko tehdy ihned uzavřelo hranici s Čínou. Mezitím se všichni konspirační teoretici chystali na řízenou redukci světové populace za pomoci biologické zbraně, nařízenou zlým globálním prediktorem. Teď vystrašení konspirační teoretici vylezli z nor a hrdinsky budou psát o tom, jak si tuto hysterii vymyslely vlády a že oni celý ten podvod s lehkou chřipkou dávno prokoukli. Jen ty články v archivech jaksi chybí [oči v sloup]

378883

24.04.2020 11:15

Stanfordská studie dokazuje, že covid-19 je nadměrně medializován

RE: nebezpečná je politická a mainstreamová demagogia

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Opět tu šíříte nebezpečnou demagogii. Politici byli poslední, kdo hysterčil. V opačném případě by všechny vlády světa už v lednu zavřely neprodyšně hranice a utáhly šrouby. První, kdo hbitě zareagoval, byla čínská vláda, Korea a Rusko. Pak dloooouho, předlouho nic.

Mediální mainstream a jeho cílené šíření hysterie bylo tím hlavním a jediným spouštěčem všech aktuálních opatření. Možná vám to pan Stwora nebo pan Pjakin zapomněli prozradit nebo na to sami ještě nepřišli - ale každý politik je dnes loutkou a otrokem médií. Stejně jako vy, občan. Až přestanete psát komentáře na Zvědavci a zkusíte si čichnout aspoň k regionální politice (proč hloupě žvanit, když nám můžete osobně ukázat jak správně řídit stát v praxi), pochopíte, o čem mluvím.

378889

26.04.2020 07:33

Stanfordská studie dokazuje, že covid-19 je nadměrně medializován

RE: nebezpečná je politická a mainstreamová demagogia

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Bohužel, psanému slovu opravdu nerozumíte. Libertarián píše, že za hysterií kolem koronaviru stojí politici a média. Což byste zjistil, kdybyste rozuměl psanému slovu. Pohrdání národem tu předvádí také pouze libertarián, páč jeho oblíbený výraz "ovčani" určitě není myšlen jako projev hluboké úcty. A zaprodanectví? To jste vyčetl kde, prosím vás?? [oči v sloup]

378925

28.04.2020 18:58

USA a ČLR na cestě k nelítostné konkurenci a čelní konfrontaci

RE: Svět kapitálu

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Souhlas s tím, že to konfrontací (válkou) neskončí, právě díky uvedenému vztahu věřitel-dlužník. Nesouhlas s tím, že globalizace bude sprosté slovo. Současná koronavirová hysterie sice ukázala zranitelnost Západu kvůli jeho outsourcingu veškeré výroby za hranice, v první řadě do Číny. Nicméně, Čína investovala do globalizace obrovské prostředky a na globalizaci je postavená celá její státní geopolitická ideologie (tzv. Hedvábná stezka). Nevzdá se své vize a možnosti stát se už brzy novým oficiálním vládcem světa (neoficálně už jím je) kvůli jedné chřipce, která v Číně vzniká a následně oběhne svět v průměru každou dekádu.

378976

28.04.2020 19:25

USA a ČLR na cestě k nelítostné konkurenci a čelní konfrontaci

RE: Lidé milují pohádky

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Zlo se dá porazit i důvtipem, to věděl už čínský vojevůdce Mistr Sun. A lidstvo v budoucnu čeká stejný vývoj jako posledních x tisíc let, kdy střídavě válčilo a žilo v míru, na straně vítězů či podrobených, uvnitř měnících se státně-politických útvarů s nestálými hranicemi. Je to věčný koloběh. Zcela nezávislý na obavách jednotlivce, který se nadto chybně dovoláváneexistující všemohoucnosti davu/lůzy, byvší ještě dvě stě let nazpět nevolníky... Se zbytkem souhlas.

378979

29.04.2020 08:23

Heja, heja, Sverige!

Švédsko, náš vzor?

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Celé roky je Švédsko konspirátory označováno za nejodpornější evropskou zemi, jejíž nepřátelská politická elita (aktuálně rudo-zelená koalice) má za úkol nahradit původní nordické obyvatelstvo neevropskými migranty. A najednou heja, heja, Sverige? [oči v sloup]

Pan autor by si měl také napříště zjistit rozdíly mezi mortalitou (úmrtností) a letalitou (smrtností), než se opět pustí do vlastní verze statistických údajů.

378990

01.05.2020 09:58

Co americké zpravodajské služby skutečně věděly o „čínském“ viru?

Pokud to bylo cvičení, má většinová populace za jedna

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Kvíz: Zvolili by si obyvatelé Donbasu dosavadní roky nejistoty, rozbombardované vesnice a smrt svých bratrů, synů a otců? Nebo by to vyměnili za náhradní možnost strávit jeden měsíc v karanténě v míru, s plně zásobenými supermarkety, rychlým internetem, a rouškou na puse?

Rozmazlenost individualismem, liberalismem a konzumerismem překvapivě nezachvátila většinovou populaci, jak se před koronakrizí dokola strašilo. Ta místo dětinského záchvatu hysterie a vzteklého třepání ručiček přistoupila k nenadálé situaci vyzrále, s vědomím že "v životě se nám přece můžou stát i daleko horší věci". Rozmazlenost se naopak roky šířila nekontrolovaným tempem mezi "konspirátory" a samozvanými bojovníky za pravdu. Kteří umí sáhodlouze žvanit o Palestině, Sýrii, Donbasu nebo třetí světové. Ale z křesílka ve vytopeném bytě, v teplých bačkůrkách, s kafíčkem v ruce a s plnou ledničkou za zády. Oni ještě nepřišli na to, že subjektivní pocit štěstí opravdu není žádné státem garantované lidské právo, jak nám to poslední dekády tvrdí různé lidskoprávní nátlakové organizace. Dokud si tedy někteří jednotlivci na Zvědavci či D-fensovi (a nejen tam) pořádně nevymáchají ústa ve sra...., výkalech, dokud si nesáhnou v životě na samotné dno, neuvědomí si nikdy, že štěstím může být třeba i jen možnost vstát ráno zdravý z postele.

Pokud to bylo globální cvičení, má většinová populace za jedna. Kritici "ovčanů" naopak propadli na celé čáře.

379060

06.05.2020 09:22

Pavel Novotný: Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme

Kdo se povýší nad ovčany?

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Fajn. Kdo ze Zvědavců podá na pana Novotného trestní oznámení? Pořád tu čteme, jak jsou obyčejní lidi hloupé, zbabělé, občansky neaktivní ovce, které si nechávají dobrovolně kálet na hlavu od podobných škodičů. Kde tedy najdeme ucelený seznam všech desítek/stovek trestních oznámení podaných statečnými, uvědomělými, občansky vysoce aktivními Zvědavci na Novotné, Hřiby, Bureše, Jourové, neziskovky, novináře atd za posledních x měsíců/roků? Předem dík za odkaz.

379196

06.05.2020 16:22

Pavel Novotný: Na Bartošové budeme parazitovat, až ji zabijeme

RE: Kdo se povýší nad ovčany?

JanN 2a02:x:x:x:x:x

V tom případě by bylo fér pozdržet se dalších dehonestujících komentářů vůči "ovcím", "ovčanům", "tupým gójům" apod. On s tou českou justicí už měl zkušenost v tomhle státě téměř každý. Když ne osobně, tak minimálně v rodině. A pomstu na sebe nechce přivolávat taky žádný racionálně uvažující občan starající se o rodinu a mající na krku hypotéku.

Takže buďto prokázat občanskou statečnost a jít příkladem, nebo se přestat nadřazovat nad ostatní, a u každého článku a zprávy "Ve zkratce" nesvádět alibisticky současný stav na zbabělost zbytku republiky. Protože pokud se nechtějí do podávání trestního oznámení pouštět stateční a uvědomělí Zvědavci, kteří by se mohli alespoň zaštítit nějakou komunitou a webem s nějakým renomé, těžko to vyžadovat od jednotlivců s vlastními problémy a bez jakékoliv záštity - táty od rodiny, dělníka v továrně, mámy samoživitelky, důchodce v pečovateláku, živnostníka, studenta atd. Tzn, drtivé většiny republiky. Díky.

379212

17.05.2020 17:34

USA a EU - přicházejí velké změny?

RE: ONI sú na nás zlí

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Fajn, nadávat umí každý. Jaký je váš konkrétní návrh úspěšného řešení, aby tu konečně zavládlo dobro? Hlavně mi ale nepište, že tím řešením je libertarianismus.

379465

17.05.2020 17:46

USA a EU - přicházejí velké změny?

RE: Kdo touží po

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Dobře napsáno. Bohužel, koryto je vždy pouze jedno. Ale prasat ochotných se pořádně nažrat bývá tolik, že se na všechny nedostane. Ti odstrčení pašíci posléze iniciují ty jinak víceméně nepotřebné velké změny, aby se ke korytu taky dostaly. A využívají k tomu vámi citované nejchudší, nejhloupější, nejneschopnější. Těch -ismů, které radikálně měnily provincie, státy, ba i kontinenty, těch tu už bylo za posledních x tisíc let nespočet.

379466

18.05.2020 13:22

USA a EU - přicházejí velké změny?

RE: Je to jinak.

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Libertarian je králem těch jeho "ovčanů". Sám nikdy proti systému veřejně nevystoupí. Zvládne maximálně v anonymních diskuzích dokola omílat stejnou omáčku a zbaběle svádět vinu na ostatní spoluobčany. Aniž by šel osobně příkladem.

Tu evidentní schizofrenii myšlení dokonale podtrhuje nick "libertarian" - ironicky, osoba shledávající člověka jako dostatečně morálně vyspělého, inteligentního, zodpovědného, a tím pádem schopného vládnout si sám.

Dobývat s armádou libertariánský stát, v němž budou všichni občané podobní anonymní zbabělci nenávidějící se mezi sebou navzájem, to musí být mokrý sen všech vojevůdců [cool]

379477

18.05.2020 20:28

Lokaji vo vedení rezortu ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí

RE: Zkus to ještě jednou, Same.

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Proč bys měl být ty aktivnější? Protože si tu každý den x-krát stěžuješ, jak za tvůj zpackanej život můžou všichni ostatní, jenom ne ty sám. Když nechceš sám nic dělat a vzdát se svého pohodlí, tak to nechtěj ani po druhých. A nestěžuj si na to, kdo ti vládne.

379483

20.05.2020 13:17

Koronavirus a pofiderní čísla úmrtí

RE: A stejně budeme věřit,

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Máte pravdu. Většina lidí potřebuje něčemu věřit. Někdo existenci všemocného, zlovolného Boha, který řídí celý svět a osudy všech lidí na této planetě. Někdo jiný zase bezmezně věří v existenci všemocné, zlovolné světovlády, která řídí celý svět a osudy všech lidí na této planetě. Tak to prostě je.

Mimochodem. Proč vlastně do Itálie přiletěli špičkoví ruští vojenští experti s lékařskou pomocí, když se jedná o malou chřipečku, kterou navíc nikdo neonemocněl a ani kvůli ní nezemřel? Proč v Moskvě směli chodit lidi ven na ulici jen když se policii prokázali nainstalovaným čipem? Proč Švédsko, které tu bylo roky pranýřované jako experimentální země světovlády na plošnou výměnu/likvidaci bělochů, je těmi stejnými kritiky najednou oslavované jako vzor politické odvahy a moudrosti, a boje proti světovládné corona propagandě? A proč vlastně ty zlé západní vlády do poslední chvíle tvrdily, že se jedná jen o trapnou chřipečku a nechtěly ani objednávat roušky a respirátory, aby pak v panice platily Číňanům x-násobné ceny?

Plno nehezkých otázek, že? Ale malý vystrašený člověk si vždy vymyslí důvod, proč to ten Bůh vlastně dělá pořád tak neuvěřitelně komplikovaně. Hlavně, když to malému vystrašenému člověku neohrozí jeho skálopevnou víru, jedinou jistotu jeho života, a bude moct i nadále ukazovat opovržlivě prstem na nás, na ty Bohem zatracené, bezbožné ovečky [mrknutí jedním okem]

379524

21.05.2020 17:54

Koronavirus a pofiderní čísla úmrtí

RE: Polarizace

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Překvapuje mě, že i zde na tomto serveru lze objevit inteligentní, racionální názor. Já osbně bych si dovolil oponovat v tom, že by inteligentních lidí ubývalo. Hned vysvětlím proč.

Sednete-li si s manželkou v sobotu večer do restaurace, kde zní klidná hudba, obsluhuje vás spořádaný číšník a kolem vás se baví lidé beroucí ohled na ostatní, určitě tam vydržíte dlouho a prodiskutujete v klidu plno zajímavých témat, možná si uděláte i nové přátele.

Nicméně, usadíte-li se v restauraci, kde bude vulgární, drzý číšník, a návštěvníci u ostatních stolů budou nahlas vyřvávat naprosto irelevantní nesmysly, oplzlosti a budou vás v jednom kuse slovně i fyzicky obtěžovat, logicky tam vydržíte jen krátce. Jediná vaše konverzace tam bude maximálně nepříjemný argumentační střet s obsluhou či hosty.

Současný online prostor je velmi podobný. Objevuje se tu plno primitivů z různých ideologických nebo zájmových pólů, kteří jsou hodně slyšet, nerespektují nic a jejich jednání a vyjadřování je poháněno pouze sobeckostí, hamižností, nenávistí nebo hloupostí. To ovšem neznamená, že by se inteligentní lidé ze společnosti vytráceli. Jen se v reakci na tenhle marasmus stáhli logicky do ústraní. Chybí jim prostor, kde by jejich hlas byl slyšet. Ta klidná restaurace s příjemnou obsluhou a civilizovanými, ohleduplnými lidmi.

Mimochodem, nemusí se jednat jen o online prostor nebo o českou společnost. Platí to stejně dobře i na současnou situaci původních civilizovaných obyvatel na dnešním Západě. I oni ztratili svůj hlas, svůj prostor. I oni ztratili svého mluvčího, svou základnu. V níž by se sdílely racionální, inteligentní myšlenky a byly by slyšet. I oni jsou dnes na internetu nebo u voleb odkázáni na omezený výběr. Mezi úplně strašnou restaurací a mezi strašnou restaurací. Snad si rozumíme.

379571

22.05.2020 12:30

Koronavirus a pofiderní čísla úmrtí

RE: pro vyvolené kultivované mezi námi v odporné restauraci

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Víte, nikdo vám nebrání otevírat si ústa a vyřvávat jako libertarian na Zvědavci, jako Dežo v nějaké sociálně vyloučené lokalitě nebo jako super drsný gangsta někde v americkém ghettu. Jen se vás zeptám: Jak dlouho řvete a k čemu vám to bylo? Už se něco díky vašemu řvaní změnilo k lepšímu? Odpovím za vás: Ne, nic. Jen si tím zbytečně trháte žíly.

Inteligentní, kultivovaný a racionálně uvažující člověk na rozdíl od vás dávno zjistil, že hysterické bečení a dětinské vztekání se k ničemu nevede. Není-li vyčůránek s defektní morálkou. Takový chytrák potom podobné rozumově jednodušší hysterické uřvance snadno a rád opět využije ke svým plánům na získání peněz/moci. Neotevíral jste si loni ústa na Letné? Sešlo se vás tam dost...

379591

22.05.2020 19:58

Z německého ministerstva vnitra unikl dokument o dopadu současných omezení

RE: Není Kohn jako Kohn, ale že bude NWO stačit na alternativce upgradováná chřipka ...

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Těsně po revoluci vyšel článek, tuším ve 100+1, o svobodě v USA. Autor si pochvaloval, že v New Yorku na hlavní silnici na Manhattanu za rušného dne ležel uprostřed chodníku chlap, nehýbal se a nikdo si ho nevšímal. Všichni ho prý překračovali a šli dál. Autor to označil za úžasný úspěch liberální vyspělosti, civilizovanosti a vysoké míry svobody v USA (u nás v ČSFR jsme se teprve rozkoukávali) a upozornil si na to, že komunisty zblblí Čechoslováci by se hned seběhli a starali se proč tam leží.

Koukám, že stejná míra liberální vyspělosti, civilizovanosti a vysoké míry svobody dorazila i na Zvědavce.

Co až si pan Moravec alias Fanánek bude panu Veselovskému stěžovat, že ho "stádo" nenechalo ani v klidu vykálet se uprostřed bílého dne na rušném chodníku?

Člověk aby se teď bál okřiknout i žebrající feťáky a bezdomovce u nákupních center. Hned by se na Zvědavci mohl objevit článek o dalším brutálním omezování lidských práv a svobod ze strany tupého stáda, které chce po plně amerikanizovaných mladých hrdinech dodržování nějakých starých trapných společenských konvencí....

Ať žije schizofrenie, sobecký individualismus a falešné liberální hodnoty [oči v sloup]

379599

26.05.2020 18:23

Když smyšlenka zvítězí

RE: Článok fakt výborný, ale .....

JanN 2a02:x:x:x:x:x

Procházet bude, dokud masy lidí osobně nepocítí nějakou újmu. Dokud mají dostatek, tak se prostě většinově nezajímají o tyto věci.

Zamyslel jste se někdy nad tímto výrokem? Máte pocit, že obě světové války byly dobou blahobytu a rajského pohodlí? Nenapadlo vás, že ten vámi citovaný výrok je jen neustále opakovaným nesmyslem? Jeho autoři šíří lež osvícenců 18. století. A sice, že masa lidí (We, the People) řídí svět a že elity jsou pouze jejími poslušnými loutkami.

Na základě této schizoidní smyšlenky (SS, dle pana Vítka) davy hysterických, zmanipulovaných Zvědavců (opět, terminologie pana Vítka) plivou na masu obyčejných lidí a vyčítají jí, že špatně tahá za špagátky svých údajných loutek - elit. Aniž by si připouštěli, že oni sami (včetně vás) jsou součástí té lidské masy. Místo toho se neustále snaží tvářit jako elity. [oči v sloup] Další zdejší rozšířená schizoidní smyšlenka.

PS: Pro editora - V dnešním článku o Trumpovi má být místo trilionu bilion.

379682

27.05.2020 17:49

Operácia „STORM“, „OLUJA“ alebo BÚRKA

RE: Za nemorálnosť sa platí.

JanN 2a02:x:x:x:x:x

...ovčania východných štátov sú poddanými svojich politikov, svojich demokratických vlád. Kruté, ale spravodlivé. Za nemorálnosť sa platí.

Nic ve zlém, ale ty ses tady nedávno chlubil, že jsi za komunistů tajně poslouchal "pravdu" vysílanou rádiem ze Západu (věř mi, že RFE bylo řízeno právě z těch USA, které zmiňuješ jako světového teroristu). "Pravdu", kterou podle tebe zlí komunisti údajně ututlávali. Takže teď se ti tvá vysněná "pravda" zhmotnila a za svou "nemorálnost" máš, cos chtěl. Tak si nestěžuj. I kdybys tu dalších 100 let trolloval s tím tvým "ovčani, ovčani, ovčani", tak ze sebe hřích extra blba stejně nesmyješ.

379705

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 111 čtenářů částkou 17 636 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 3

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,07 Kč
Euro
27,27 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
25,44 Kč
100 japonských jenů
22,02 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,49 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 010,61 Kč
1 unce stříbra
564,86 Kč
Bitcoin
303 003,88 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?