Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, r.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.12.2019 09:56

Americký úřad FDA prohlásil: „Ať jedí bavlník“

RE: GMO?!

95.?.?.?

"Ale v mnoha státech umírají lidé hladem". PANE,TY STÁTY KTERÉ UMÍRAJÍ HLADEM, JIM TEN VÝZKUM NEZAPLATÍ A NEDAJÍ JIM VYDĚLAT,PROTOŽE JSOU CHUDÍ.TAKŽE JE NA BÍLEDNI, KDO TO BUDE KONZUMOVAT,ŽE ?? !!! DĚKUJI NECHCI.

375587

01.01.2020 17:15

Žebříček největších agresorů

200 LET TERORISMU USA

r 95.?.?.?

někdo nemá rád špenát, jiný jej miluje. ale oba dva by měli uznat, že je zelený. stejně tak je tomu v tomto dokumentu, který je doposud možný vyhledat na Google- dvě stě let terorismu usa.minulost se dá předělávat,je to však hloué, marné a zbabělé...takže usa+ rusko se drží za ruce.díky tomuto dokumentu, který se dá lehce hstoricky potvrdit,jsem došel k závěru, že nejhorší pakáž co kdy svět nosil,byly, jsou a budou elity USA! GOOGLE: DVĚ STĚ LET TERORISMU USA !!![bliji][bliji][bliji]

375680

Direktiva Allana Dullese - tento dokument stojí si za to vyhledat na google.... usa je rakovina planety, zatím co usa bohatne z válek a výroby zbraní, ostatní země, do kterých ušáci zasejí nepokoje, strádají a trpí![překvapení]

377383

09.03.2020 16:33

Zakrývání katastrofální války v Libyi, kterou má na svědomí Západ

USA ŽIJE Z VÁLEK, AT JSOU JIŽ KDEKOLI VE SVĚTĚ

95.?.?.?

Contra Magazin: Američané se více bojí míru než války!

Za všechny roky existence Spojených států neexistovalo ani jedno desetiletí, které by se obešlo bez válek nebo jejich účasti v ozbrojených konfliktech, napsal rakouský Contra Magazin.

V důsledku toho se zbrojní průmysl stal pro Ameriku nejdůležitějším odvětvím, stejně jako významným zdrojem finančních prostředků a pracovních míst. Proto se Američané více bojí míru než války.
A TO JE K
[bliji][bliji][bliji]

377384

22.03.2020 15:15

Proč se projev čínského velvyslance v Ruzyni netlumočil?

VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM

95.?.?.?

Poč se nám zdá svět okolo nás více nepřátelský než za socialismu,??? třeba i proto, viz. níže:

Direktiva Allana Dullese, ředitele CI a šéfa politické rozvědky USA,
takzvaná „Doktrína boje proti Rusku a jeho stelitům,
vypracovaná už po roce 1945
/ lze vyhledat na Google/

[bliji][bliji][bliji]

377813

24.03.2020 12:53

Coronadeprese 2020

SOCIALISMUS VE STÍNU SOUČASNÉHO SVĚTA JEVÍ SE JAKO RAJSKÁ ZAHRADA

95.?.?.?

Jako malé dítě,dospívající a posléze dospělý jsem byl chráněn nejen svými rodiči ale také systémem do r. 89 před současným marasmem doby, ktrá úspěšně vyrábí jako o závod duševní mátohy,lidi,kteří neví čí jsou,....,aby ne, když příkladem dnes pro ty mladé, "pokrokovější" existuje přes několik desítek druhů pohlaví.....jeden by se z toho zbláznil.
Jsem vděčný Bohu,že jsem měl to štěstí vyrůstat v socialismu a poznat, že se dá žít více v klidu a radostněji.....a coronavir??? někomu to náramně hraje do karet! asi tak jako rybě voda[smích]))) brzy se to ukáže![chechtot][velký smích][vyplazený jazyk]

377902

24.03.2020 12:57

Coronadeprese 2020

STÁŘÍ DNES NENÍ PRO ZBABĚLCE !

95.?.?.?

SVĚT ŘÍDÍ BUĎ LIDÉ MOUDŘÍ, KTEŘÍ SI Z NÁS DĚLAJÍ BLÁZNY, NEBO BLÁZNI, KTEŘÍ TO MYSLÍ VÁŽNĚ![chechtot][chechtot][chechtot]

377904

25.03.2020 14:50

Coronadeprese 2020

RE: SOCIALISMUS VE STÍNU SOUČASNÉHO SVĚTA JEVÍ SE JAKO RAJSKÁ ZAHRADA

95.?.?.?

p.Zarathustra, soc.rezim sice nemel pana boha v agendě, leč jeho úradkem jsem měl to štěstí, že značnou část svého života jsem mohl v něm prožít a užít si.... a co povědět k Vám samotnému? snad tuto Nietzscheho slavnou větu:
Ó Zarathustro, tvé plody jsou zralé, ty však nejsi zralý pro své plody!“
Hezký den , nechť je váš dech,Zrathustro,svěží jako Vaše mysl.....

377945

29.03.2020 12:16

Albrightovej otec si odnášal do Ameriky vojnovú korisť

KRVELAČNÁ BALKÁNSKÁ ŘEZNICE

95.?.?.?

Po skončení války o Kosovo, kterou pomohla zásadně rozdmýchat, získala její firma Albright Group podíl v kosovském mobilním operátoru Ipko !! po dotazu, zda válka v Jugoslávii která stála životy 50 000 neviných dětí, Krvavá Madla,jak ji mnozí nazývají, rozená Marie Jana Körbelová, odpověděla ihned, že by do toho šla znova !!! tento netvor/již od pohledu/ světu ukazuje, jak nenávistní, krutí, hamižní a drzí židi dokáží být....i když se jedná o ženu....ženu?[bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

378059

01.04.2020 00:24

Covid-19: skvělé PR, demolice ekonomiky a nástup nových totalitních praktik

V DÁLI SLYŠÍM URAGÁN.....

95.?.?.?

Říkáme: musíme být silní, abychom uhájili mír, ale k čemu nám budou zbraně, když nemáme muže, kteří by je zvedli. Proč by to dělali, když nemají ideál? Ideál, za který by někdo byl ochoten zemřít. Jsme věru ubozí a směšní. Po vylhané revoluci lidé byli zmanipulováni aby opustili rozum a raději přemýšleli bachorem. Toto světovým loutkovodičům náramně vyhovuje.Ne, nebude dobře....

378176

N ebezpečná
A gresivní
T eroristická
O rganizace
[bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

378177

01.04.2020 10:08

Smutné výročie vstupu do NATO si pripomíname 2.apríla

NATO JE PRODLOUŽENÁ RUKA USA K PROSAZOVÁNÍ SVÝCH CÍLŮ VE SVĚTĚ.

95.?.?.?

Jedno mi nejde na rozum.Pokud by Ruská federace nebo snad Čína prováděla takové zrůdnosti jako provádí říše USA se svou partou, která nese krytí pod názvem NATO, pouze z 10% jistě by to svět nekompromisně odsoudil a uvalil ty nejpřísnější sankce. A ono nic, kde jsou ti hlídací čoklíci demokracie? aha, na výplatních páskách právě těch, kdo za to nesou odpovědnost? Hnus....[bliji]

378186

01.04.2020 10:30

Strach a soucit jako nástroje moderní války

RE: Nádhera!

95.?.?.?

Pane Omare, hulíte často? Problém doby je, myslím, mimo jiné i v tom, že se všechno uměle komplikuje, aby tomu málokdo rozumněl a mohli vyrůst odborníci a tedy nová /mnohdy zbytečná/ prac. místa.
V knize knih -Bibli, stojí mimo jiné: Tvá řeč budiž ano, ano nebo ne, ne.....
ps. pokud nezastavíme tento chaos, zničíme se sami...

378190

02.04.2020 23:18

Operace Rouška

PRAVÁ TVÁŘ USA JE AGRESE,LŽI,FALEŠ A VĚČNÉ VÁLČENÍ

95.?.?.?

Veškeré světové zlo od Nového věku pochází z usa.Tento pronárod vyrostl na cizích rukou a milionech usmrcených nelidskou prací na polích bavlny či v nerovném boji když původní obyvatelé bránili svou rodnou zem před cynickým uchvatitelem tam někde z Evropy.... a dnes se stejně podobně lísáme a usmíváme se jako ovce na svého řezníka, z hvězd a pruhů, který jezdí po Evropě a vynucuje si 2% HDP na zbraně pro příští válku....válku tak apokalyptickou, stejně jako zbytečnou, to jen proto, že některým hn us.ům nerostou jejich tučná konta tak,jak chtějí aby jim rostla.
POKUD BUDEME MÍT STÁLE STRACH POJMENOVAT TO PRAVÉ ZLO, NEZBUDE NEŽ SE POTOM SMÍŘIT S HRŮZAMI PŘÍŠTÍCH PANDEMÍÍ, HLADOMORU, VÁLEK.....MÁME ASI POSLEDNÍ ŠANCI, NEPROMARNĚME SI JI.

378276

03.04.2020 00:17

Strach a soucit jako nástroje moderní války

RE: Tragikomedie v USA, Zvědavec dál spí...

95.?.?.?

pane janeN, dalo by se o vas hovořit jako o arogantní a jednoduché kloace. já to však neudělám. vaše zlehčování situace, která je opavdu vážná,tím že pletete do toho i ufo,je tzv. kloačí efekt. tou vy nejste, protože protoplazma ještě neví čí je.
položte si přesto dvě jednoduché otázky: v čím jméně se vedlo nejvíce válek? kdo začíná ztrácet světový vliv na planetě?
ps. pokud jste odpověděl na první, že ve jménu víry a majetku, na druhou, že tím, kdo začíná ztrácet jsou usa, začala vaše epocha diferencování. BLAHOPŘEJI!

378279

03.04.2020 00:41

Operace Rouška

RE: PRAVÁ TVÁŘ USA JE AGRESE,LŽI,FALEŠ A VĚČNÉ VÁLČENÍ

95.?.?.?

Romane, máte pravdu. na ně však nejde teměř vubec vidět.....vidím, tuším, že máte docela dobrý přehled! BRAVO !!![překvapení][překvapení][překvapení]

378283

03.04.2020 20:39

Trump žádá Putina o pomoc v ropné válce

"AMERICKO" JE PODLÁ ZEMĚ

95.?.?.?

Nyní bych mu to, být Putinem, dal pořádně sežrat,panu amíckému prezidentovi.Co Jugoslávie a Srbsko, co Afghánistán, Irák, Libye, Somálsko, Egypt, Sýrie, Jemen, Pakistán, Krym, Ukrajina, Venezuela, Honduras, Ekvádor, Bolivie, Brazilie, Argentina – a to zmiňuji pouze země, které se jen v tomto probíhajícím století staly cílem vojenských útoků, svržení vlád a odstranění těch politických vůdců, kteří se zájmům USA dostatečně nepřizpůsobili?

378304

03.04.2020 20:51

Trump žádá Putina o pomoc v ropné válce

TĚMTO SE DÁ VĚŘIT? DNES JSOU JEŠTĚ HORŠÍ!

95.?.?.?

Direktiva Allana Dullese V létech 1953 až 1961 byl šéf CIA.
Vše se nějak uspořádá, ale my použijeme všechno co máme, veškeré zlato, celou materiální moc na obelhávání a ohlupování lidí. Lidský mozek, lidské vědomí jsou přizpůsobené změnám.
Pokud do něj zasejeme chaos, nepozorovaně lidem zaměníme jejich hodnoty za falešné a donutíme je těmto hodnotám věřit. Jak?
Najdeme stejně smýšlející lidi, spojence a pomocníky v samotném Rusku a jeho satelitům. Krok za krokem rozehrajeme svým rozsahem grandiózní tragédii záhuby nejvzpurnějšího národa na zemi. Definitivně a nezvratně uhasíme jeho sebevědomí.
V literatuře, divadle a ve filmu budeme zobrazovat a velebit ty nejnižší lidské pudy. Budeme všemocně podporovat všechny, kteří budou do lidského vědomí vštěpovat kult sexu, násilí, sadizmu a zrady, zkrátka veškerou mravní zpustlost.
Ve státní správě vyvoláme chaos a zmatek. Nenápadně, ale aktivně a ustavičně budeme podporovat panovačnost a aroganci úředníků, korupci a bezzásadovost. Poctivost a smysl pro pořádek budou zesměšňovány a jakoby nikomu nepotřebné, prohlásí se za přežitek minulosti. Hrubost a drzost, lež a podvod, alkoholismus, narkomanie, zrada, nacionalismus a vyvražďování národů – to všechno budeme pěstovat v lidském vědomí.
Jen málo, velmi málo lidí bude tušit, co se děje. Ale my je zesměšníme, najdeme způsob, jak je obelhat a prohlásit je za vyvrhele společnosti.
Budeme vytrhávat jejich duchovní kořeny, vulgarizovat a ničit zásady národní morálky. Takovým způsobem podlomíme jejich pokolení za pokolením. Zaměříme se na děti a mládež, kterou začneme demoralizovat, rozvracet a rozkládat. Takto budeme postupovat.
Vy, kteří jste četli Protokoly, jste jistě poznali, že jde v podstatě o jejich koncentrát. Výcuc zhuštěný do několika vět. Můžeme dokument zpochybňovat, zesměšňovat, zakazovat, stejně jako Protokoly. Faktem je, že je realizován do posledního písmene. Tak bábo raď.
[bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

378305

05.04.2020 19:39

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

RE: PRAŽSKÁ LIBERÁLNÍ ŠPÍNA

95.?.?.?

Pane, velmi Vám děkuji za Váš příspěvek !!!! pověděl jste to pregnantně jednoduše.
Máte dokonalé vidění světa. Nenechávejte si to pro sebě, běžte s tím za mladýma, oni / liberálové/
již s nimi pracují např. Erasmus, Volby na nečisto ve školách atd
přeji pevné zdraví !!! [oči v sloup]

378376

08.04.2020 11:31

Bitva o prezidentské křeslo ve Washingtonu přešla v boj o budoucnost Ameriky

USA VONÍ JAKO ZMOKLEJ CIRKUS

95.?.?.?

V počtu zbytečných obětí lidských životů mnohonásobně překročili "kowboyové"/kraví muži/z USA i hitlerovské německo a zbytek světa.pokud se člověk třeba i pouze letmo seznámí s dokumentem na Google: Dvě stě let terorismu USA , tak se již nebude divit ničemu ! třeba ani sejmutí dvojčat, či pandemii coronaviru kluků z jůesej./dnes se veřejně hovoří že v prachu sestřelených budov V NEW YORKU byl přítomen nanotermit. Jak se tam vzal? ps.Mocný americký developer žid Larry Silverstein vydělal na pádu Světového obchodního centra 11. září 2001 miliardy dolarů. Majitel okázalých, ale prodělávajících budov Dvojčat se zároveň zbavil obrovského břemene. Neuvěřitelná náhoda? Souhra okolností? Záměr?

378467

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Portalnd Oregon zničili sochu jelena04.07.20 21:19 USA 2

Mohou prdy přenášet koronavirus?04.07.20 17:40 Austrálie 1

Pokračujte! Dvojice právníků brání svůj dům se zbraní v ruce před útokem lůzy04.07.20 15:04 USA 5

Už začínají vidět přínosy multikulturního obohacení i mainstreamová média04.07.20 14:19 Francie 0

Černoch, který znásilnil a oloupil nezletilou Češku, dostal dva roky30.06.20 15:43 Česká republika 5

Na životech bělochů nezáleží?28.06.20 09:59 Británie 12

Země, kde zítra znamená včera: Teror lůzy27.06.20 17:52 USA 4

Babiš zradil, média cenzurují a EU právě teď domlouvá revoluční Lisabonskou smlouvu 2.025.06.20 09:48 Evropská unie 0

VIDEO: RESTART Systému (COVID, Econ. World Forum...)23.06.20 09:03 Neurčeno 0

V Praze instalují 5G vysílače, jeden z mnoha je na budově základní školy na Náměstí Míru22.06.20 17:50 Česká republika 44

Německý Stuttgart byl v neděli v noci kulturně obohacen22.06.20 17:38 Německo 3

Brno: All Live Matter a Žítková(ČT) jako rozbuška!22.06.20 12:24 Česká republika 2

Kvůli zradě lodí pod velením Bruselu se Turkům podařilo do Libye na pomoc džihádistům přisunout další posily a techniku19.06.20 08:40 Libye 2

4/5 lidí nemají problém s koncesionářskými poplatky... zjistil průzkum agentury STEM-MARK. 18.06.20 19:42 Česká republika 5

Fa. CovidPass a její aplikace...18.06.20 16:14 Česká republika 1

Nigel Farage je připraven znovu aktivizovat Brexit Party - lidé už Borisovi Johnsonovi nevěří18.06.20 00:49 Británie 0

Historička Markéta Křížová: Češi, i vy můžete za otroctví, připusťte si to!18.06.20 00:05 Česká republika 15

Opravdu by se měla zrušit policie? 17.06.20 23:53 USA 1

Jeden test - uškrtí vás při policejním zákroku 115 kily?17.06.20 16:33 Česká republika 3

Jak strejda Soros pomohl Havlovi k prezidenství17.06.20 16:04 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,72 Kč
Euro
26,67 Kč
Libra
29,61 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,08 Kč
100 japonských jenů
22,06 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,55 Kč
Ukrajinská hřivna
0,87 Kč
100 rublů
33,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 104,87 Kč
1 unce stříbra
428,16 Kč
Bitcoin
215 061,70 Kč

Poslední aktualizace: 4.7.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?