Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Hloubavý, X-Mann.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.09.2018 23:02

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

Pane ppppp. Kam podle Vás tedy zmizelo to letadlo???

90.?.?.?

Tak nám pane ppppp prosím odborně vyložte, jak takto velké letadlo beze stopy zmizelo v té díře cca 6x6 metrů v bloku Pentagonu?!?

Vložený obrázek

Záběr bloku Pentagonu je z doby těsně po nárazu na snímku doplněného o vyobrazení dopravního letadla v jeho reálné velikosti vůči reálné velikosti předmětné části budovy.

Celý blok se zřítil až cca po 30 minutách po nárazu. Toto lze doložit množstvím záznamů z té doby. Stačí zadat do google.

Letadlo dle výkladu USA "odborníků" po nárazu zcela zmizelo v na snímku viditelných otvorech v přízemí budovy. Křídla včetně podvěšených motorů a výškovka letounu se údajně při nárazu složily ke stěnám jeho trupu. Proto naprosto nepoškodila nic co se nachází vpravo, vlevo a nad otvorem, kam se celé letadlo vpresovalo a následně beze stopy zcela vysublimovalo!!!

366419

10.09.2018 00:02

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane ppppp. Kam podle Vás tedy zmizelo to letadlo???

90.?.?.?

Obrázek se nezobrazuje, tak odkaz k místu kde lze nalézt:

http://leva-net.webnode.cz/images/200004790-c4a80c...

366423

20.09.2018 08:03

Za slušnosťou „slušných“ liberálov sa skrýva nenávisť a lož

Článek: Svatá slova Alaine Delona, která nepotřebují komentář

90.?.?.?

Úryvek:
… nenávidím tuto dobu, je mi z ní na zvracení,“ řekl dvaaosmdesátiletý herec na konci rozhovoru. Předluženým USA vládnou deprivanti, Ilumináti, židozednáři a další spiklenci proti lidstvu. Zkrátka gauneři.

A tak USA rozvrátily mnoho zemí a povraždily mnoho nevinných lidí.

Dnes je na řadě Evropa. Oslabit Evropu islamizací. Zničit evropské národní státy a evropské národy. Evropské bílé národy nahradit masou prokřížených bastardů.Vyvolat na evropské půdě lokální války a válku s Ruskem.

http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/svata-...

366634

10.07.2019 20:18

Milion chvilek - Sudetští Němci - Nacistická šlechta - Schwarzenberg a jeho tlaky na prolomení Benešových dekretů

Jak Ruml vracel občanství Walderode - Hitlerovo špionovi v utajení.

90.?.?.?

V roce 1992 hrabě Walderode vznesl požadavek na vrácení svého někdejšího panství podle zákona o restitucích.

Učinil tak poté, co získal československé občanství. To mu na tehdejším ministerstvu vnitra udělil Jan Ruml. Učinil tak na základě zákona 39/1969 Sb., který umožňoval udělení československého občanství „osobám zvláštního zřetele“ bez splnění zákonných podmínek. Zákon, který byl před rokem 1989 využíván takřka výlučně pro občany SSSR, zůstal v platnosti a Jan Ruml jej používal pro udělení občanství vybraným jedincům. Podle některých zjištění se zdaleka nejednalo pouze o hraběte Walderode.

Ruml podle zjištěných informací vůbec nezkoumal historické dokumenty, prostě Walderodemu udělil občanství. Schůzka Ruml-Walderode, na které mělo být vše vyřízeno, měla proběhnout 16. 4.1991. Proti vydání občanství tehdy marně protestovala i generální prokuratura.

Podrobnosti zde:
http://www.virtually.cz/clanky2/3593.html

„Ministr Ruml mi pak jednoduše odepsal, že je to jeho rozhodnutí jako ministra, že na něj má právo a nemusí mi nic vysvětlovat. Proč tak učinil na základě Walderodeho neplatného občanského průkazu, už v dopise nevysvětlil.“

Zastánce naopak Ruml našel v týdeníku Respekt, který v roce 1994 vydal text Vladimíra Mlynáře Občan Walderode, který se podivuje nad tím, že se z „banálního správního případu“ stala politická kauza, a dokonce, že ministr vnitra Jan Ruml musí jít něco vysvětlovat poslancům tehdejšího Levého bloku.

Výše uvedené informace jsou citací z článku na Parlamentních listech z 10.7.2019:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rod-...

Vložený obrázek

Na obr. z r. 1997 Jan Ruml a Ivan Pilip jako hlavní aktéři "Sarajevského atentátu v roce 1997: boj o moc se zvrhl. Zrůdy, které vrazily kudlu do zad Václava Klause. Ivan Pilip a Jan Ruml. Zrádci, kteří poprvé zahájili převrat v České republice. Tehdy chtěli odstranit Václava Klause st.
Zdroj obr.: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2301-ivan-pilip-...

372458

20.01.2020 01:16

Když na kongresu ODS naslouchají choromyslní choromyslnému

RE: žena - Černochová

X-Mann 90.?.?.?

Tak tak. Nejdříve si řeporyjec myslel že má 13 minut, pak byl skrouhnut asi paní Černochovou na 10 minut. Toť minuty schválené ODS pro projevy kandidátů na místopředsedy, ale nakonec že 20 minut, neboť pan dutohlav mladší kandidoval na 1. místopředsdu a tam je to u ODS jinak.

Jeho řeči jak zaujmout a uplácat i z toho hovna bič byly trefné. To zase jo, ale jaksi mi zcela uniklo, co by mělo být podstatnou hodnotou toho, na co by rád svým extravagantními, obvzláště vypečenými způsoby rád strhl pozornost. Tam vidím jedno obrovské vzduchoprázdno. Tedy bohužel právě to hovno, že musím být pro nazvání věci pravým jménem tak sprostý.

Ještě účinnější by mohly být, ve smyslu zaujmout pozornost celého světa, například propůjčit si bagr a v noci jím najet a zbourat například průčelí Národního divadla. Nebo takto pro získání pozornosti zbourat věže staroměstské radnice. Nebo, nedej bože, lze pro získání nesmrtelné pozornosti provést lecjaký ještě drsnější kousek. Vystřílet kalachem parlament. Zastřelit prezidenta. Nejlépe nějakého významnějšího než je náš. Třeba toho Europarlamentu, který onehdá nařídil vyhodit národní vlajky všech EU poslanců ze stolu. Příklady zde jsou. Mešita na Novém Zélandě, nedávno Německá synagoga, Na Cejlonu zase pár těch křesťanských kostelů.

Tím by rozhodně světová veřejnost pár dní žila a řeporyjec by měl nesmrtelnost dozajista zaručenu.

Stále by ale jaksi chybělo, co by nám vlastně ta ODS chtěla za hodnoty (přirozeně pouze a jedině pozitivní) takto vylíčit!

Když jsem se dotkl toho našeho EU parlamentního prezidenta. Pokud jste ještě neviděli, co se to v tom veledůležitém institutu dělo za taškařici. Jak ti, kteří se nepodřídili presidentskému "výnosu" a drze si přinesli z domova své národní vlajky znovu, tak ti z rozkazu tohoto moudrého pána, který to zde v EU vede, ztratil jakýkoli nárok na to, aby dostali slovo.

Tedy pána co si myslí, že to tady vede. Výkonnou moc i zákonodárnou drží v EU vrchní euro komisař. Prezident EU parlamentu velí jen partičce diskutérů bez jakékoli reálné moci.

Nehledě na skutečnost, že i ten vrchní eurokomisariát má své oligarchické velitele. Ti jsou těmi, kteří zde opravdu vládnou.

No nakonec posuďte sami. Pobavte se, co se to v EU parlamentu dělo za taškařici. Spíše mezinárodní ostudu. To předčilo i pravidelné rvačky v parlamentu Ukrajiny.

https://www.youtube.com/watch?v=-dmej65YDAw&featur...

Vložený obrázek

376205

20.01.2020 01:53

Gwyneth Paltrow, kampaň MeToo a jak urazit důstojnost osoby, která žádnou důstojnost nemá

Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.

X-mann 90.?.?.?

Úžasný článek. Opravdu mne pobavil.

Prostě a zkrátka svět se v pr.el obrací. Toto jsou ty pravé Pussy Riot (česky "Vzbouřené pí.." - jak nám objasnil náš pan prezident), a ne ty zoufalkyně z Ruska.

Vložený obrázek

376206

29.01.2020 11:48

Rodina je základ státu

Článek je skvělý. Mám jiný názor pouze v jediném případě.

Hloubavý 90.?.?.?

Autor popsal současný stav společnosti velice přesně a to včetně historických souvislostí. Velmi správně postupoval zejména v případech, kdy historické záznamy neexistují, nebo je jejich autentičnost výrazně na vodě.

Zde prakticky použil matematickou metodu limit. Ta říká, že v případě, že nelze přímo dokázat výsledek přesným výpočtem lze jej vyvodit z trendu. Příklad:

1 děleno 0 nelze v aritmetice vypočítat.

Řešení je při použití mety limit. (Jde prakticky o logické vyvození, jak se věci asi udály, pokud některé kamínky skládačky chybí. Je je nutno tedy vyvodit. Pak získáme ucelený obraz i v případě, že nemáme k dispozici veškeré kamínky exaktně k dispozici.)

Tedy:
pokud dělím číslo 1 číslem 1 dostanu 1
pokud dělím 1 číslem 0,5 dostanu 2
pokud 1 / 0,1 = 10
1 / 0,01 = 100
1 / 0,000000001 = 1000000000

Z uvedeného vyplývá, že čím menším číslem tu jedničku dělím, tím je výsledek číslo větší.

Tedy v touto metodou matematických limit dokazuji, že v limitním případě 1 / 0 je výsledek nekonečno.

Bohužel řada diskutujících článek odsuzuje jako jakýsi nepodložený mišmaš, odkazujíc se právě na své znalosti zdrojů, které jsou ale právě těmi, o kterých autor článku píše jako o "Historii psanou rukou vítězů". Tito článek kritizující diskutéři se nejsou schopni pozastavit nad rozpory svých zdrojů s kontinualitou doby před a po období které popisují.

Právě na to se ale autor článku snaží zcela výstižně a ve velmi obecné rovině poukázat. Bohužel vidím, že je spíše nepochopen, nežli pochopen. Na článek se nelze dívat tak, že rozpitvávám určité nepřesnosti, spíše neúplnosti některých autorem vložených kamínků, kdy o tom jak se věci udály přesně ve skutečnosti již nikdo nemá šanci zjistit (leda by bylo možno cestovat v čase). Tyto "nepřesné kamínky" autorem vyvozené logicky (v principu metodou limit) jsou ale podstatně relevantnější, nežli řada těch, které většinová společnost nyní uznává za "pravdivé zdroje" popisu věcí, které se staly někdy dávno v minulosti.

Zkuste se vážení diskutující zamyslet následovně. Například na Ukrajině někdo sestřelil v r. 2014 dopravní letadlo. Budete-li vycházet z toho co říkají Rusové, dozvíte se jejich výklad, Ukrajinci jiný, USA též jiný. Jak to bylo ve skutečnosti ví pouze ten který to udělal. Uběhnou léta a zachová se pouze jedna varianta současného mediálního výkladu. Takto se stane pravdou???

376478

29.01.2020 11:50

Rodina je základ státu

Článek je skvělý - vytkl bych jediné (dokončení)

Hloubavý 90.?.?.?

... Uběhnou léta a zachová se pouze jedna varianta současného mediálního výkladu. Takto se stane pravdou???

Vytkl bych jediné. Poukaz na to, že se fašisté snažili vytrénovat nadčlověka. Tedy jde mi o to "vytrénovat" a "nadčlověka". Můj názor je, že každý dostává do vínku od přírody nebo od boha (vyberte si každý dle svého založení) při narození určitý potenciál. Nejzákladnější a nejpřirozenější úlohou všech rodičů by přece mělo být výchovou docílit toho, aby jejich ratolesti tento potenciál rozvinuli do maximálních možností. Stát by tomuto měl plně napomáhat a v případě, že rodiče selhávají, tak je v tomto i případně nahradit. Tím nemyslím, že by měl stát rodičům děti brát jako v Norsku. Fašisty bych do toho nemotal už vůbec, byť v tomto ohledu činili správně.

376479

03.02.2020 20:48

Který společenský systém je nejlepší, toť otázka

RE: Americký pejsek s ruskou kočičkou vaří a my z toho blijeme...

90.?.?.?

Dvě věci.

To hubení naší inteligence začalo již po Bílé hoře. Tam vybili naši původní českou šlechtu, viz kříže na Staromáku zbytek původní šlechty nebo inteligence utekl, například Komenský. Ta byla nahrazena cizáckou. Ti, co zůstali se naučili ohnout hřbet. Tam je též původ pražské kavárny a havloidů. Venkov a prostý lid se zase naučil švejkovat, nebo také cimermanovat. To je že na vše společné kašlal, vysmíval a se tomu, a to i v případě, že ta novodobá šlechta v řadě případů se po době počáteční začala chovat jako řádní hospodáři.
- obrození = rozeštvání česky mluvících a německy mluvících Čechů na "Němce" a právoplatné Čechy
- první republika = pragocentrické štvaní proti všem Čechům, kteří nemluvili Česky
Pak následovalo ale přesně to o čem píšete.
- Hitler
- Odsun pohraničí
- Komunisti
- Havloidové

Za druhé. Havloidi zajistili, že jsme se stali kolonií přátel z USA a to zejména skrze ztrátu dohledu vlády nad ČNB a předání základních elementů, na kterých všichni podnikatelé staví do cizích rukou. Tj. - energorozvody, voda a přirozeně ropa plyn.
Krásně se u nás ze zahraničí podnikalo, když ČNB cca 6 let devalvoala Kč. Každý občan když si roužna, tečou haléře do zahraničí. To samé když chce popojet autem, zatopit si nebo spláchnout záchod.

V takovém prostředí má střední průmysl (spotřební) v českých rukou sakra nevýhodu oproti konkurenci, když nota bene zde řácí cizí obchodní řetězce, které od českých producentů nic neberou, nebo je drtí cenou. Jen nejsilnější přežili.

Nejsou lidi. To je pravda a naše super pravdo-láska-ikluzivní školství intenzivně pracuje na tom, aby jich bylo ještě méně!

376585

03.02.2020 22:36

Který společenský systém je nejlepší, toť otázka

RE: Americký pejsek s ruskou kočičkou vaří a my z toho blijeme...

90.?.?.?

Ještě jsem zapomněl,

proč platit v hotovosti, když kartou je to tak jednoduché. Jenže! Každý kdo zaplatí kartou, tak přinutí obchodníka, od kterého dané zboží kupuje, za každé takovéto pípnutí zaplatit do USA (centrum karet VISA, Maestro, MasterCard, atd.) nějaké to procentíčko. Speciálně u visy to bývaly i 4% z platby.

To se to pak podniká, když z každé koruny kdekoli v kolonii ČR za cokoli utracené nám jde korunka ke korunce. Obchodník, který zde bydlí takto platí z každé platby kartou zahraniční daň. No a pro zopakování to platí v tu chvíli, kdy si rozsvítí, napustí sklínku vody, pustí topení, popojede autem na nákup.

To co platí pro malého obchodníčka, nebo hospodského, platí i pro každého občana!!! Maká v montovně, trochu mu tam každý rok přidávali. Jak by ne, když Kč trvale a značně sílila (respektive se trvale a značně konečným spotřebitelům v eurech zdražovaly výrobky u nás vyprodukované, ale česká dělník byl stále stejně drahá, když my zařídit, že ČNB stále tu korunu zlevňovat a zlevňovat. To mohla i trocha tomu česká otrok přihodit - aby se nevzpouzet - cha, cha, cha. Hloupá česká otrok hovno vědět, jak dělat velka busines. Tak makat, makat, loss, loss loss!

Jo a když jsem ten velký česká obchodník, tak cokoli musím zaplatit do zahraničí, nebo jsem-li česká velkovýrobce a kdokoli mi zaplatí ze zahraničí, tak prašulky z operace (vše přepočteno povinně přes dolar) - korunka ke korunce - opět směr USA. Procentíka za mezinárodní clearing šupky šupky k tatickovi Rotschildů.

376587

03.02.2020 22:50

V Británii byly síly temnot poraženy

Na jednu stranu s článkem 100% souhlasím

90.?.?.?

ale na druhou stranu je pravdou, že právě Británie se od cca poloviny 17. století chová jako státem řízený lupič. A ještě se jim podařilo z těch lupičů díky dobrodružným filmům udělat ty prima obdivuhodné a hrdinné chlapíky Jen vzpomeňme kolik bylo natočeno filmů a napsáno románů o těch prima pirátech, jak přepadali, vraždili a loupili ty španělské galery. Ne všechny vozili kradené zlato. Jejich náklady byly též ze zemědělské produkce a podobně. Stejně naráželi na zločinné korzáry kryté anglickou korunou Holanďané a i jiní obchodníci.

Zkuste si vyhledat, jak se stal New York anglickou kolonií. Toto město založili a spravovali Holanďané. To ale jen do doby, dokud tam nedorazila anglická válečná loď s velkým kanonem na palubě.

Tedy abych byl přesný. To vše organizovali angličtí oligarchové, později spolčení bankovním domem Rotschild. Nyní se tito megazločinci přesídlili spíše do USA. Řada z nich má též občanství státu o kterém se smí hovořit jen v dobrém.

Kontrolní otázka: Který pak to asi je?

376588

21.02.2020 05:45

Bombardování Drážďan a Hirošimy bylo šíleným varováním pro Moskvu

Stahnete si drive nez to smazou

90.?.?.?

Film Hellstorm - filmovy dokument dle knihy Thomase Goodricha o humanitarnim bombardovani Nemecka za 2. SV spojenci USA a GB. Neb neni holokaus jako holokaust.

https://uloz.to/file/hiUPFSWKp/hellstorm-tit-dokum...

Na youtube je to jiz komplet nedostupne. Aby asi nebyla vyvolavana ta predsudecna nenavist. Nic proti tomu. Jen pokud je nevhodne videt jak trpeli nemecti civiliste, proc je vhodne stale dokola videt jak trpeli zide.

Dvoji metr, to je to co evokuje predsudecnou nenavist a ne vedeni o tom, ze se stala v minulosti zverstva. To by melo slouzit jako ponauceni aby se tak jiz nikdy nestalo.

Stahnete si a budete v soku, co provadeli ti, kteri nas nyni poucuji jak nemame byt xenofoby.

377005

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 0

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?