Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 77 příspěveků, 3 různá jména: anonym, anonym na druhou, kolokol.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.01.2019 07:37

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: v zajetí neoconské rétoriky

kolokol 185.?.?.?

Souhlasím s vaším hodnocením a rozhodně si nemyslím, že by Putin nastavoval druhou tvář. Udělal pro obnovení suverenity Ruska mnoho a snad ještě udělá. Pjakin už avizoval, že další Majdan je připravován na pochod nesmrtelného pluku. Snad se z patriotů nestanou pitomci. Pokud budou hodnotit Putina stále víc podobně jako Roberts, mohlo by jim to přinést trpké plody.

368811

02.01.2019 14:23

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: v zajetí neoconské rétoriky

kolokol 185.?.?.?

Jo, správně tam mělo být ... jak píše Roberts. Ovšem, ale tím se stejně smys toho, co jsem napsal nemění. A o to mi šlo, ne o Robertse. Ostatně, PCR je často mimo mísu, tak škoda rány, která padne vedle. Ale proto snad tady na sebe nemusíme poštěkávat.

368826

07.02.2019 07:47

Washington obnovil závody ve zbrojení

RE: My starší máme šancu ......

kolokol 185.?.?.?

Viděl jsem před lety japonský dokument. Mluvili tam ti, co přežili ten výbuch. Buď přímo v Hirošimě nebo poblíž. A co pak viděli a prožili po úderu, to opravdu nebyla eutanázie. A to už nemluvím o nemocech z ozáření a následcích i pro lidi z dalšího pokolení. Není třeba (ani v mysli) spěchat vstříc apokalypse.
Chápu, že to bylo napsáno asi jako výstraha mladým blbým, ale přesto ...

369468

13.02.2019 08:38

Siť 5G, co nás čeká a nemine

RE: Aštar Šeran žije!

kolokol 185.?.?.?

Možná podobná témata nejsou to, na co jsou návštěvníci Zvědavce zvyklí. Proč by ale podobná témata měla být šmahem zatracována. Proto snad, že nejsou k věci přesné informace, ale jen domněky, podezření, a že je podněcuje princip přeběžné opatrnosti?
Vždyť sociálně - inženýrské projekty na ovlivňování veřejného mínění, a nejen toho, asi popírat nebudete. Co by asi bránilo jejich tvůrcům užívat "inženýrsko - sociální projekty", pokud by k jejich vývoji dozrál čas? Snad morální odpovědnost vědecké obce? Tomu se asi můžeme jen trpce pousmát. Proto si myslím, že podobná témata jsou potřebná a snad neutrpí ani reputace Zvědavce, pokud se tu a tam objeví.

369592

Globalizace je proces objektivní, kterému účastníci dávají subjektivní charakter. Tak nějak to charakterizuje Pjakin. A myslím, že se s tím dá i souhlasit. Problém tu vytvářejí právě účastníci svými všelijakými mravními (ne)kvalitami. A lidstvo jako celek směřuje nejspíš tam, kam se vydalo prostornou branou a širokou cestou, jak se píše v jedné knize.

370041

Nic proti obsahu vašeho příspěvku. Jen nevím, čím jste zpochybnil objektivitu globalizačního procesu. Jen jste vyzvedl jeho současný subjektivní charakter. A ten dobrý není, s tím ovšem souhlasím.
Píšu současný, ale zdá se, že ani předešlá schémata globalizace nebyla o nic lepší. To ale prostě souvisí s duchovním či mravním úpadkem lidstva. Když Sólón svého času pobýval v Alexandrii, byl egyptskými kněžími seznámen s tím, že mají záznamy o civilizaci Atlantidy a její skáze, ale také záznamy o dalších dřívějších civilizacích. Nezůstalo po těch civilizacích ani památky. Ty zápisy tu tedy byly před 2600 lety a musely obsahovat historii lidstva mnoha desetitísíciletí zpět. Proč by tedy nepřečkaly ty záznamy dodnes?! Ale i kdyby ano, lidem se přesto podsouvá, že jsou jen chytřejší opice. A tak to vládcům světa vyhovuje. Nedej bože, aby lidé realizovali svůj vnitřní potenciál. Komu by pak nemocní mocí vládli?
A tak starozákonní koncept světovlády není vlastně v dějinách lidstva nic zásadně nového. A konec se proto dá také docela dobře předvídat.

370053

14.03.2019 10:39

Vědomí a svědomí

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

kolokol 185.?.?.?

Ano, velmi starší člověk by předpokládal, že mladí budou mít přorozenou schopnost prohlédat falešnou pokryteckou bezpáteřní kořistnickou politickou sestavu a k ní přiléhající mediální scénu. Ale ani u nás v Čechách tomu tak není. A to svědčí nejen o nevědomosti a blbosti, ale i hlubším rozkladu současného statisticky průměrného mladého člověka. A ten pak smrdí a dělá smradlavé věci.
Ale když se ohlédnu zpět, musím přiznat, že jsem v mládí strašlivě smrděl a taky dělal smradlavé věci. Tím nechci říct, že bych dneska zrovna voněl. To ne, ale zkušenosti prostě přinesly nové (snad lepší) zřetele a konání. Takže není třeba nad mladými lámat hůl. Navíc asi tušíme, že jsou též obětí především na ně cílené a postupně masivnější debilizace národa.
A co se týče toho mlčení. Člověk nemlčí, má dva podobně naladěné, s kterými si povídá. A občas pošle nějaký komentář do Zvědavce nebo Nové Republiky. A to taky není málo. Tuto věc občas řeší Pjakin ve svých Otázkách - Odpovědích. Tedy, co může jeden bezvýznamný člověk ovlivnit. A ukazuje, že i to málo v jeho možnostech nemusí být ve výsledku mnohých zas až tak málo.

370281

Žádný jen pocit! Vždyť těch podivných atentátů, po kterých pachatelé zanechávali na místě činů své doklady nebo se jinak diletantsky prozrazovali, bylo tady v Evropě, Americe i jinde po světě celá řada. A to nepřeháním. Valerij Pjakin k tomuto tématu často mluví, protože tyto akce probíhají jak na běžícím pásu a Rusko je taky často vítaným terčem. S kvalitou nastrčeného příběhu se nikdo moc nemaže. Asi to ani není zapotřebí. Podstatná je následná mediální a politická masáž. Pjakin to definuje jako prosazování politických cílů (ať vnitřních nebo vnějších) prostřednictvím teroristických akcí řízených nebo kontrolovaných tajnými službami zainteresovaných států.

370383

23.03.2019 16:28

Když dojde na fakta

Ani jsem všechnu tu argumentaci kompletně neprocházel

kolokol 185.?.?.?

Znám to z dřívějších false flag akcí. Namátkou útok na maraton v Bostonu, na redakci časopisu Charlie Hedbo v Paříži, útok kamionem v Berlíně. Určitě si připomenete další. Děravé skrz na skrz.
Zajímavé jsou pro mě dva momenty. Za prvé, že se tyto teroristické (nebo jindy naoko teroristické) akce používají v tak masovém měřítku. Tady se nabízí obecnější pohled. Podle indické mytologie žijeme už déle než 5000 let v temném věku. Tedy prostředky odpovídají celkové duchovní pokleslosti naší civilizace. Pokud si tedy mysllím, že tento moment chápu, pak u druhého si nijak jistý nejsem. A to jsou ta všudypřítomná kurvítka. Nemůže být přece tak složité, připravit podobné akce na takové úrovni, aby byli uspokojeni i čtenáři Zvědavce. Tak co je za tím? Anebo jsem jen zbytečně puntíčkářský?

370503

řečeno po prvním kole voleb. Bratia asi nechtěli slyšet hlúpých Čechůňov. Není moc co dodat ...

370836

10.04.2019 11:50

Slovenské voľby – zlo medzi nami – vražda a akceptované lži „Zvíťazili sme!“

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

kolokol 185.?.?.?

Ano, byl jsem poněkud příkrý, uvědomuji si to. To asi proto, že jsem příkrý chtěl být. Taky jsem četl to hodnocení slovenských voleb na Protiproudu. A chápu, že Slováci byli svou politickou reprezentací zhnuseni. Ale volit proto ďábla ?!
Vím, přišlo jen 40% voličů. Jenže platí, jak dokládá Pjakin, že masová statisky chování má svůj velký význam. A jestliže 23% všech volí ďábla a 60% "nezúčastněných" před tím zavírá oči, pak prostě tato statistika chování slovenského voliče otevírá zlému dvěře dokořán. A nezáleží už pak ani tolik na tom, jak velké pravomoce konkrétně prezident má.
A co se týká situace u nás. Po ukončení mandátu Zemana určitě přijdou další králíci z klobouku. O tom si nedělám iluze. Přesto se domnívám, že Češi jsou přece jen pragmatičtější, alespoň ti věkem zkušenější.

370864

22.04.2019 14:52

USA porušily pravidla hry v bankovním světě

RE: doplněk

kolokol 185.?.?.?

Není to nic tak nepochopitelného. Ten člověk (totiž Tošovský) má úžasnou karmu. Proto si může se svým motýlkem jezdit ve Ferrari naprosto zaslouženě, i když na něj lidičky bez motýlků doplácí a kdekdo s horší karmou by ho raději viděl v teplákách.
Chce to více tolerance
[bliji][cool]

371141

23.04.2019 03:51

Kdo chce vyvolat barevnou revoluci?

No vážně,

kolokol 185.?.?.?

musel jsem si to nejdřív ověřit, protože návrh volebního práva pro šestnáctileté zní naprosto šíleně. Ale je to tak a je za tím Stan. Nedávno, právě při volbách slovenského prezidenta, jsem se zamýšlel, kolik k té prapodivné volbě přispěli právě mladí. A rozjímal jsem nad možností (nebo spíš nemožností) posunout věk opravňující účast na volbách třeba na 21 let. A tu máš čerte kropáč!
K tomu návrhu Stanu a hodnocení Podrackého není moc co dodat. Jen mě bude určitě zajímat, jak se k takovému paskvilu postaví ostatní strany.

371148

30.04.2019 09:37

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: Konec státnosti Ukrajiny

kolokol 185.?.?.?

Zdravím, musím říct, že se mi vaše komentáře líbí pro jistý duchovní nadhled. Ale první odstavec toho, na který reaguji, ukazuje na jistou míru naivity v pohledu na reálné fungování světa. Ani Kristus nepopírá vládu Satana nad světem, a ten (Satan) jistě neinspiruje lidi ke křišťálově čistému jednání. Přesvědčivá fakta o těch, kdo se snaží a umí působit v skrytu, a o jejich činech a záměrech zajisté nebude snadné získat a účinně rozšířit. Meyrink se někde vyjadřuje v tom smyslu, že největší záludností ďábla je, že dělá jakoby neexistoval.
Nicméně souhlasím s tím, že je třeba být při tom všem naladěn pozitivně a v dobru.

371293

30.04.2019 09:50

Orchestrace rusofobie je předehrou k válce

Roberts vše podává

kolokol 185.?.?.?

tak, jako by v ruské věrchušce existovala jednotná fronta. Tak tomu ale přece vůbec není. Naopak tam má silné postavení pátá kolona sloužící Washingtonu, a to jak v Dumě tak v samotné vládě - v čele s Medveděvem! Kolikátému že to již Putin čelí Majdanu (Bolotné), který je nyní v plném proudu?

371294

11.05.2019 12:00

Propaganda

RE: Dobrý článek

kolokol 185.?.?.?

Vcelku se dá souhlasit, je tu ale jedno ALE. Po 89. roce se mi ohromně rozšířily informační obzory. A přepokládám, že většině lidí z východního bloku. Prostě ta uzavřenost tu objektivně byla. Dnešní mládež má proti generaci vyrůstající za socíku nesrovnatelné možnosti rozvoje poznání. Ano, je taky daleko víc vystavena manipulaci systému. To je bohužel patrné třeba na volebních preferencích mladých.
Nedej bože, aby se ujal nápad Stanu o snížení věkové hranice opravňující volit!

371477

23.05.2019 11:12

Demonstracia na Vaclavaku ocami nepriatelsky naladeneho pozorovatela

RE: Aplikace vám najme demonstranta

kolokol 185.?.?.?

No a s těma mladýma holkama je to taky zajímavé. Podobný postřeh uvádí i Hájek na Protiproudu. Budha říkal - přichází věk ženy. Ale ať už je věk ženy nebo muže, to, jak se to projevuje záleží na duchovní úrovni společnosti. A zdá se, že není valná. Chápu, že za aktivitou mladých může být i jistý idealismus. Snaha o lepší svět. Ale jak snadno se dají oblafnout a jak snadno se dají přimět k podpoře fašistických choutek. Možná by někdo mohl namítnout - jakýpak fašismus, ten je přece z jiné politické líhně. Ale v posledním vydání Otázek - Odpovědí o tom jasně mluví Pjakin. Fašismus se může skrývat za jakoukoliv ideologickou fasádou. Jen když se za správné označí cokoliv nemorálního a pak se táhne tvrdě proti všem odpůrcům nebo jen jinak smýšlejícím. Stojí za to, si ho poslechnout. A za fašistickou označil i tu naši západní liberalistickou se všemi jejími nechutnými aktivitami.

371648

19.07.2019 11:25

Apollo – jedno velké výročí

RE: Hledal bych v tom jen to, co tam fakt je.

kolokol 185.?.?.?

O schopnosti podvodného jednání člověka, lidí, společností i států snad nemusíme pochybovat. Proto je legitimní pochybovat o čemkoliv, dokonce i o vlastním názoru na zpochybňovanou událost. Prohlásit - přistání Apolla 11 je fakt, Darwinova opičí teorie je fakt, znamená jen potvrzovat si vlastní pozici a sám sobě o ní nepřipouštět pochybnosti. Ale to pak není diskuse, to je samomluva. Navíc zpyšnělá samomluva, která si žádá jen jedno - být slyšena a vyslyšena.
Já mám jiný názor jak na přistání Apolla tak na Darwina. A mám ty názory něčím podepřeny. Ale stále jsem schopen vyslechnout protinázor a nezabetonovat se na tom "svém".
Ve prospěch mého pohledu přidávám odkaz na ruský článek o podivných okolnostech letu Apolla 13:
https://oko-planet.su/phenomen/phenomenday/page,4,...

372604

20.07.2019 10:38

Apollo – jedno velké výročí

RE: Odpověď na jednoduchou otázku...

kolokol 185.?.?.?

Ano, motivace jasná, projekt ohromný. Přes všechny jakože viditelné a zaznamenané nesrovnalosti, zůstává tím nejpádnějším argumentem pro to, že projekt Apollo byl podvod to, že v té době američané neměli (nemohli mít) výkonnou raketovou techniku ke splnění takového úkolu. A to je argument, který není laické veřejnosti na očích. K tomu by se museli vyjádřit odborníci. A to lze opět jen za nazrálé globální politické situace. Dnes ještě ne, ale snad to bude otázka už jen jednotlivých roků.

372625

20.07.2019 11:44

Apollo – jedno velké výročí

RE: Je to jako s lékem - Diskutujeme tu dvě naprosto rozdílené věci

kolokol 185.?.?.?

No on to Pjakin klasifikoval jako zradu sovětské věrchušky (ještě v roce 1968) za příslib příslušnosti k budoucí globální elitě.
A předpokládám, že pádné důkazy o tom, že projekt Apollo byl podvodný, sověti měli. A dnes ho tedy mají Rusové. Bylo by krásné k tomu 50.výročí ten podvod představit v plné parádě. Ale asi si budeme muset počkat.

372627

20.07.2019 13:16

Apollo – jedno velké výročí

RE: Civilizace jde vážně do háje

kolokol 185.?.?.?

Pak to znamená, že USA a SSSR byly tajní spřeženci. Ano odsud je třeba vycházet. Šlo v první řadě o politickou záležitost. Rudé právo pak samozřejmě nemohlo psát nic jiného. Tečka.
A nechtělo by to dvojtečku a něco si nastudovat o tehdejších politických poměrech? Především pak v Sovětském svazu? :

372629

21.07.2019 06:16

Apollo – jedno velké výročí

RE: Civilizace jde vážně do háje

kolokol 185.?.?.?

Tu pravdu znáte Vy, já tečku nedělal. A že politika neměla (nemá) nic společného s kosmickým programem je zřejmá nepravda. Alespoň tuto nepravdu holt poznám.
A pokud jde o pochybnosti i vážné námitky k programu Apollo - je jich opravdu dost. Píšete, že USA nemáte silně rád. Tak Vám snad nebude proti srsti přečíst si na dané téma nedávný článek na Protiproudu. Vcelku souhrnný, chybí v něm snad jen zamyšlení nad tehdejšími (ne)možnostmi raketové techniky.

372638

21.07.2019 13:30

Apollo – jedno velké výročí

RE: Hledal bych v tom jen to, co tam fakt je.

kolokol 185.?.?.?

Ovšem. Já mám takový názor, ten zase jiný. Já shledávám ono a ten zas cosi jiného. Nejsem odborník ani na globální politiku ani na raketovou techniku ani na evoluční teorii. Ano, mé názory se opírají především o vyjádření autorit, a pak o moji schopnost či neschopnost zdravě myslet. To druhé ponechám stranou.
O politcké situaci té doby (studené války) něco vím od V.V. Pjakina. Sleduji jeho pravidelné relace už tři roky a velice si jeho znalostí a schopnosti analýzi cením. Taky otázce politického pozadí podvodu s Apollem (takový je jeho postoj k projektu) se podrobně věnoval. Pochybností kolem projektu je víc než dost (i z americké strany). Jakýsi ucelený pohled dává včerejší článek na Protiproudu. Ale asi nezbývá než vyčkat, až USA ztratí své dominantní postavení ve světě. Pak bude možné vynést důkazy - opět jen můj pohled.
Pokud jde o kritiku Darwinovy evoluční teorie, vycházím především z hypotéz paleoantropologa A. Bělova. Seznámil jsem se s nimi jednak v jeho internetových přednáškách, jednak v jeho knihách - Тайна происхождения человека раскрыта а Тайна кеменной летописи Земли. Ta druhá dává komplexnější pohled na tématiku evoluce X involuce. Ale "odhalit" Darwina bude zřejmě daleko složitější než s tím Apollem. Ale opět jen můj názor.
Proč se tedy vlastně tolik rozepisuju, když můžu předkládat jen své (ne příslušnou odborností podepřené) názory? Snad proto, abych doložil, že lidé mohou mít různé názory, a přitom nemusí mít ty s jinými (opačnými) názory za hlupáky nebo fanatiky.

372648

21.07.2019 20:17

Apollo – jedno velké výročí

RE: Hledal bych v tom jen to, co tam fakt je.

kolokol 185.?.?.?

Ano, Hájek tam má tři rubriky. Mě zajímá převážně ta s názvem politika, tam je i ten zmiňovaný článek. Jinak dík za korektně vedenou diskusi.

372654

22.07.2019 07:49

Apollo – jedno velké výročí

RE: Čerstvé fotografie z míst přistání na Měsíci jsou také falešné?

kolokol 185.?.?.?

Pěkně rozkryté politického pozadí projektu Apollo. Jenže ještě chybí nějaká masivní pečeť pod tím vším. Ale pro vytváření jasnější představy tehdejší situace a možností určitě moc dobré zamyšlení [překvapení]

372663

30.10.2019 08:34

Jediní Piráti hlasovali pro dovoz afrických kobylek

RE: Trestni oznameni

kolokol 185.?.?.?

No ovšemže to není na Vás ani na mě. Ale mít a šířit tuto vědomost nebo povědomí o ničemném jednání oné strany je taky čin. Drobný, ale ve větším počtu bude mít svoji váhu. Pjakin tomu říká - formování массовой статистики поведения. Nechávám to rusky, nevím jestli na to mají čeští politologové svůj odberný termín.
A pak už jen poznámka k jinému příspěvku ohledně věku voličů pirátské strany. Nemyslím, že by měla významější procento podporovatelů u starší generace. A pokud přece, bylo by to jen důkazem toho, že demence je všeobecně na vzestupu.

374341

11.11.2019 07:06

“2000 slov dnes” od obyčejné ženy

RE: Zase sny

kolokol 185.?.?.?

Vážený, sny paní Hamplové určitě nejsou nebezpečné. Jsou to sny o tom, aby lidé zůstali nebo se stali lidmi. Narozdíl od snů, které nám vnucuje na současném Západě vládnoucí ideologie liberální demokracie. A nějaké ty rozpory, o nichž mluvíte, přece ty myšlenky jako celek nehatí. Vždy tu budou nějaké rozpory při prosazování jakéhokoliv snu. Ale určitě je lepší sdílet sny s paní Hamplovou, než se smířit s nočními můrami, které malují současné západní "elity".

374542

12.11.2019 21:07

“2000 slov dnes” od obyčejné ženy

RE: Zkazit lidskou dusi,snadne,ale,napravit,skoro,nemozne.

anonym na druhou 185.?.?.?

Bingo, protože už přišel ! Jen tak, abyste věděl, protože máte rozumný náhled na věc. A pro nás je to o to příjemnější, že psal česky.

374601

13.11.2019 03:43

“2000 slov dnes” od obyčejné ženy

RE: Zkazit lidskou dusi,snadne,ale,napravit,skoro,nemozne.

anonym na druhou 185.?.?.?

Tady to napsat nejde, bohužel. Kvůli profanaci, byť na četu mezi neznámými lidmi. Prostě to vemte, jako že do vás někdo lehce strčil. Asi jsem měl být zticha.

374609

07.12.2019 10:21

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: Je to psychicky utok na Putina

Kolokol 185.?.?.?

Taky jsem se zamýšlel nad tim, jak někoho takového mohla ruská televize pozvat. Ale nejen Novotného, ale i ty oponenty. Vcelku to byl paskvil. A tak se nabízí otázka, zda právě to nebyl záměr. Tak asi, jako když naše ČT "háji" české národní zájmy.

375164

09.12.2019 12:59

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: POKRAČOVÁNÍ

Kolokol 185.?.?.?

A proč kámen ze srdce? Vždyť taková degradace člověka ve zvíře je opodstatněná, pokud o ni dotyčný usiluje. Ostatně buddhismus toto zná. Ale jsou tu i jiné (soudobé) zdroje. Například involuční teorie. Ta též mluví o degradaci člověka do druhů živočišné říše. Připomenu práce znamenitého paleoantropologa Alexandra Bělova.

375219

12.12.2019 18:20

Zlaté doby pokroku končí

RE: Nic s tím neuděláme

kolokol 185.?.?.?

Copak my, ale oni, oni! Oni jsou takový ředitel zeměkoule, jako já arcijáhen - řekl by Azazelo.

375301

14.12.2019 08:02

V Británii volby nedopadly. Co fčil?

K věci

kolokol 185.?.?.?

Máme tu polovinu měsíce a v kase ani 1/4 za výdaje na Zvědavce. A přiznám se, že i já na tom mám podíl. Ještě minulý rok jsem pravidelně něco málo přispíval, letos jen jednou na výzvu. Tak nějak jsem usoudil, že budu svůj nevelký důchod víc šetřit. Vždyť i pan Stwora se podobně k důchodcům vyjadřoval. Ale to neplatí, aspoň za mě už ne, a vůbec ne v době, kdy nějaké pochybné zdroje stále hlasitěji určují, co si mám nebo nemám číst nebo dokonce myslet. Přece jen si každý den dopřeju to kafíčko a něco k němu. A že bych jedno měsíčně neobětoval pro tak důležitou a potřebnou činnost jakou vykonává pan Stwora a další provozovatelé alternativních webů? To by bylo smutné. A tak obnovuju trvalý příkaz na jedno kafe (50 Kč). Tedy 150 Kč měsíčně, jelikož vcelku pravidelně navštěvuju ještě další dva zdroje.
Teď bych se měl pod to podepsat plným jménem, ale to neudělám. Mám rád svoje inkognito. Tož tak.

375343

16.12.2019 12:15

Co je „předsudečná nenávist“ a jak se bránit proti cenzuře

No ano, ČSSD

kolokol 185.?.?.?

v čele s Hamáčkem se dostává protlačováním tzv. předsudečné nenávisti na úroveň propagátorů totalitního hesla - Kdo nejde s námi, jde proti nám. Opravdu nádherný příklad demokracie, na kterou se stále odvolávají. Jak uvádí autor článku - ČSSD se nejvíc zasazuje o omezování svobody projevu. Naprosto nevolitelná strana, plná pokrytců a oportunistů.

375400

16.12.2019 13:34

Zlaté doby pokroku končí

RE: Skupina Greténi

kolokol 185.?.?.?

Neuďte naivní. To, že je Gréta medializována po celém světě a jezdí poučovat do centrály OSN a já nevím kam všude ještě, znamená jediné - mocní všehoschopní si ji vybrali. Jinak by po ní neštěk ani pes! A dál se stačí zamyslet proč asi. Proč asi se například zaměřili právě na velmi mladou generaci. To ona tak především bude svou angažovaností přispívat k naplnění agendy, nad jejímiž výsledky (možná lépe řečeno cíli) zapláče. Vůbec si nedělám iluze o motivech oněch nemocných mocí. Podle ovoce je poznáte - rozuměj současný stav světa na pokraji všeobecné destrukce.
A to, že věda slouží především soudobé vládnoucí elitě a její ideologii - to je ten ověřený fakt. K tomu máme všechny ty akademie věd, řízené politruky tipu pana Drahoše.
Vůbec nepopírám, že se lidstvo chová k Zemi (a nejen k ní) barbarsky, a že ji hrozivě devastuje. Ale promiňte, věřit v nové náboženství se svatou Grétou v čele, to je jen pokračování cesty do pekel. Stále je přece třeba si udržovat jak nadhled, tak i ten prostý selský rozum. A ten, ačkoliv se nebude ohánět "zaručenými" vědeckými fakty, nikdy nesklouzne k fanatismu.

375404

16.12.2019 21:36

Že na srazy milionu chvilek chodí jen padlí na hlavu, se potvrdilo

RE: Pan Man na hlavu také padlý.

kolokol 185.?.?.?

Pan Man už delší dobu varuje před fašizací naší společnosti. Pokud tedy znáte i jiné jeho články. A samozřejmě přitom poukazuje na činnost Milionů chvilek. Ve vašem autobuse tedy byl průměrný věk 48 let. To ale asi nebude průměr celého hnutí. Díky ČT jsem viděl na akcích množství i výrazně mladších lidí. Tady říkám bohužel. U těch starších nevím, co si myslet. Důvody mohou být různé. Předpokládám, že většina se prostě řečeno nechává obalamutit. Snad na základě největší vnitřní překážky - přeceňování vlastní mravní hodnoty. Něco v duchu filmu Dogville. Vyloženě fašištickou mentalitu tam zřejmě mají jen nemnozí. Samozřejmě je to jenom moje spekulace. Ostatně, Hitler dokázal oslovit masy. I spousty inteligentních a vzdělaných lidí. V tom tedy asi podstata podpory či odporu není. Tady si jen říkám - Minář má do schopností Hitlera hodně daleko. A musím hned doplnit - naštěstí.

375413

19.12.2019 09:30

Nač čeká prezident Zeman?

Zeman?

kolokol 185.?.?.?

BIS:
Za činnost BIS odpovídá Vláda České republiky, která zároveň koordinuje její činnost. Oprávnění ukládat úkoly BIS v mezích její působnosti náleží i prezidentu republiky s vědomím vlády.
Zjištěné poznatky předává kontrarozvědka vládě a prezidentovi republiky.
Kontrolu činnosti BIS vykonává Poslanecká sněmovna, která k tomuto účelu zřizuje zvláštní kontrolní komisi.
Ředitele BIS po projednání v příslušném výboru Poslanecké sněmovny jmenuje vláda a jí je také odpovědný.

Úřad pro zahraniční styky a informace:
Ředitele ÚZSI se souhlasem vlády jmenuje a odvolává ministr vnitra.
Kontrolní sněmovní komise byla založila v lednu 2018.

Článek ukazuje na závažné skutečnosti, ale prezident, jak vidět z výše uvedeného, nemá takové možnosti jako vláda. Premiér má rozhodně přímější odpovědnost za činnost tajných služeb.

375473

19.12.2019 11:55

Nač čeká prezident Zeman?

RE: Možná už ani nečeká - dokončení

kolokol 185.?.?.?

Vtipné - pořídit si svého prezidenta za milión piv. Ale i kdyby takové lidové snažení bylo realizovatelné, jakpak by se jedni nakloněni Judejské lidové frontě, druzí Lidové frontě Judeje, třetí Plzeňskému pivovaru, ... , shodli na společném kandidátovi?

375476

20.12.2019 13:54

Zlo ante portas

Nevím, v čem

kolokol 185.?.?.?

je ten rozdíl mezi námi a Slováky, že jim se ta hromádka už začala sypat a ta naše jakžtakž odolává větru dešti. Možná jim tam chybí silné osobnosti tipu Zemana, Klause. Babiše jsme jim ukradli. U nás si taky zatím nikdo netroufl zinscenovat vraždy k provedení vládního puče - naštěstí. Samozřejmě ten dvojí metr je i u nás očividný, když jeden může beztrestně vyzývat k podřezání prezidenta a druhý je odsouzen za přimalování tykadýlek. O praseti z Řeporyjí se už namluvilo až až. Srandy ještě bude určitě kopec.
Číňani jsou ale jiní machři. Vymysleli systém sociálního kreditu. A protože nemusí nic leberálně demokraticky předstírat, příští rok ho spustí naostro. To je jiné kafe, tak nějak zautomatizované, k samocenzuře vedoucí každého ovčana. To jim můžou eurokomisaři z ministerstva pravdy, i ti "naši" komisaři tiše závidět.

375499

22.12.2019 08:26

Ztrácí Trump podporu židovské lobby?

RE: Je to úplně lhostejné, jak to je !!

anonym 185.?.?.?

Já tedy nejsem Vladimír, nicméně ten "konec světa" mě přivádí k ohlédnutí.
Vlastně téměř přesně před 7 lety jsem ten konec světa očekával. Dnes se tomu musím pousmát, když si vzpomenu na tři postavy obrácené tehdy o slunovratu k Slunci a "vyhlížející" onu galaktickou vlnu, která v jediném okamžiku promění celý svět. Hodina H (11:11) minula, pak další a další minuty a všední den plynul dál svým tempem.
Následovala hluboká deprese a poučení z krizového vývoje. Asi v tom duchu, že člověk (naše civilizace) dostal(a) odklad, aby na sobě mohl (mohla) pracovat. A pracovat k dobru může člověk až do posledního dne, protože stále nebude hotov. Alespoň ten můj hned tak ne.

375525

05.01.2020 08:29

Není omluvy pro tento akt vraždy

RE: Je to asi trochu zložitejšie

kolokol 185.?.?.?

Link se předává linkováním. Kdy už se to lidi naučíte?!
A k samotnému tématu. 108 to tu podrobně rozebral. Je v tom hodnocení zřejmě i drobná chybka. Alespoň podle informací, které mi předává Pjakin, byli bojovníci islámského státu nepravidelnou armádou USA. Ostatně jsem zvědavec, jak právě Pjakin celou záložitost bude hodnotit.
Podle mého skromného, lajckého a naprosto zanedbatelného náhledu směřuje akce k další diskreditaci a izolaci USA. Byť krátkodobě tu mohou být nějaké turbulence (jako například s tím vysláním dalších amerických vojáků do Iráku). Pokud opravdu půjde o takový záměr, pak je tu ještě otázka, kdo se o něj chtěně či něchtěně "zasloužil" (obojí je možné současně, že?!) a kdo si to jak odpyká.
Z Iránu už zaněly hromové hlasy, ale blýskat se bude asi jen tak, aby se neřeklo. Iránské vedení bude zajisté reagovat (v tom pravém zámyslu) velice rozvážně. Aspoň v to doufám, protože si začínam pomalu vytvářet zásoby na přežití a nemám rád spěch.

375765

06.01.2020 08:03

Není omluvy pro tento akt vraždy

RE: U této vraždy

kolokol 185.?.?.?

To neprojde! Kdyby to bylo jen o dutých hlavách, pak by se tam mohlo něco uchytit. Ale tady jde o implantované spolehlivě fungující odražeče [smích]

375792

Ano, ta verze o hrubém omylu vystresovaného chlápka, kterého opustil celý svět, je opravdu hloubá báchorka.
Taky jsem se klonil k doměnce, že byl nabourán systém PVO, ale Pjakin ve své poslední analýze uvádí pádné argumenty k tomu, že šlo o nastražená výbušná zařízení přímo v letadle.
Zajímavější je však jeho předpoklad, že Kásím Sulejmání byl obětován íránskými politickými špičkami. To je v souvislosti s tímto konfliktem podstatnější, aniž bych se tím chtěl dotýkat památky lidí zabitých při sestřelení Boeingu.

376097

Ano, ta videa ukazují spíš na to, že se čekalo na sestřelení. Ale ať už nabourání do systému PVO nebo nálože na palubě letadla, ten krok s přiznáním Íránců smysl dává. Vzhledem k tomu, jak v podobné situaci vypadalo vyšetřování a hlavně jeho výsledek v případu MH-17. Tomu se teď vyhnuli a v rukou jim tak zůstávají nadále ty černé skříňky.

376128

20.01.2020 08:13

Už máme v politice i Piráty. Lze klesnout ještě níž?

RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě

anonym 185.?.?.?

Nečetl jsem korán a ani nemusím. Pokud je v plánu globalistů Evropský islámský chalifát, je zřejmé, že vámi uváděné překážky žádnými překážkami nejsou. A naopak právo šaríja, které dělá ze všech poslušné ovečky, pokud nechtějí skončit velmi špatně, je jistě pro globalisty vítaným nástrojem ovládání mas.
O tom vytvoření vykořeněné poddajné masy dle Kalergiho plánu ani nemluvě.

376210

20.01.2020 08:32

Už máme v politice i Piráty. Lze klesnout ještě níž?

RE: Když ti dojdou argumenty, můžeš začít nadávat

kolokol 185.?.?.?

Tomu, že se piráti "Nicméně v hlavních programových tématech drží své, členskou základnou podporované strategie", jsem ochoten věřit. Ale co jejich voličská základna, co ta o tom ví? Nebo jak dokáže predikovat následky takové strategie pro svoji budoucnost? To vidím jako hlavní otázky v souvislosti s politikou jejich strany.
A ti mladí nesou odpovědnost za ty následky a nebudou moci příliš protestovat, když je svými hlasy posvěcují.
Už není třeba přesvědčovat babku, dědka. Stačí zpracovávat mladé a protlačovat ještě nižsí věk (16 let) pro získání volebního práva, jak se o to pokusil nedávno tuším STAN. Sám bych byl naopak pro jeho zvýšení (např. na 25 let), ale to se nestane. O vyzrálejší voliče demokratům opravdu nejde!

376211

30.01.2020 09:07

Rodina je základ státu

RE: Článek je skvělý. Mám jiný názor pouze v jediném případě.

anonym 185.?.?.?

Takto se hlavní mediální výklad ohledně MH-17 sice pravdou nestane (dle skutečnosti), ale další společenské procesy významně ovlivní v tom směru, jako by to pravda byla. A tím se do určité míry onen výklad pravdou stává. Ale to je samozřejmě manipulace, která může fungovat v prolhaném a pokryteckém světě. A to je zase podmíněno obecným duchovním úpadkem populace člověka moudrého vyspělého (to je odborný termín).

376498

02.02.2020 16:41

Rusko podpořilo Írán v konfrontaci s USA

RE: Kdo se jeste dostatecne nenabazil Rusaku?

kolokol 185.?.?.?

Do Ruska se pojedu leda tak podívat. I když hodně vědomostí a náhledů na různé aspekty společenského života i života jako takového z ruské strany přijímám, protože je tam ohromný duševní a duchovní potenciál, a to se samozřejmě týká i dob minulých.
Ale žít tam nebudu, mají sociálních problémů po pěrestrojce stále přehršel a mě je dobře tady. Navíc by mě k nim natrvalo ani nepustili. V Rusku taky vidím určitého garanta udržení míru do roku 2028. Píšu určitého, protože je otázka, co Rusko opravdu zmůže proti stále sílícím válečným bubnům Západu.
A hlavně v Rusku vidím i hráz proti nelidské (démonické) západní liberálně demokratické ideologii (nevídaný protimluv). Pěkně to, co se šíří z USA předkládá článek "Teror architektů apokalypsy" na Protiproudu. Vychází přitom z údajů amerického měsíčníku First Things. Vřele Somonovi doporučuji, aby si upřesnil obrázek té svobody, kterou pro sebe volí.

376561

09.02.2020 08:58

Koronavirus – jaká hra se hraje?

RE: Jen ten kdo dostal z matematiky kouli jak Brno

anonym 185.?.?.?

Ale ten problém je už v úrovni vzdělávání. Konkrétně v matematice byla situace otřesná na základních školách už kdysi před více než 50 lety, a daleko horší pak na gymnáziích (tedy s přístupem profesorů k výuce nebo vůbec jejich kompetentnosti s tím, jak rostla obtížnost učiva). To si osobně pamatuju. Studenti se tak biflovali cosi, čemu většinou ani nerozuměli a pak to (někdy třeba i s "úspěchem" ) používali k řešení úloh.
Samozřejmě, že takto získané znalosti (?) nemají žádný pevný základ. Není divu, že časem vyšumí a lidé jich neumí ani použít. Jenom tak může docházet k pochybným hodnocením, o kterých se zmiňujete. A to už ani nepřihlížím k tomu, co se tvrdí o současném školství. Jsem rád že tuto kapitolu života mám už dávno za sebou.

376746

10.02.2020 08:41

Proč lžou na jedno brdo?

RE: Kdysi dávno se říkalo,

anonym 185.?.?.?

No nevím pane Kouba. Nemůžu soudit na základě informací z jednoho zdroje, ale povím. Moje sestra je učitelkou na základní škole v jednom větším městě už spousty let a připadá si v tamnější sborovně jako černá ovce. Jen proto, že nestojí jednotně za současnou ideologií západního liberalizmu a v našich poměrech třeba za hnutím Milion Chvilek, nebo proto, že je ráda za Zemana na hradě. Vlastně se už takovým tématům mezi kolegy vyhýbá. A mě říká - ony by ty učitelky za minulého režimu byly velmi agilní komsomolky.
Ostatně, že to jde se školstvím od desíti k pěti není žádné tajemství. Stačí si jen připomenout působení ministrině Valachové s její inklůzí, nebo řádění neziskovek na školách. A samozřejmě osnovy dějepisu psané panem Koudelkou!
Jinak článek samotný je skvělý.

376758

10.02.2020 20:27

Proč lžou na jedno brdo?

RE: Kdysi dávno se říkalo,

anonym 185.?.?.?

Jak už jsem psal, jsem rád pane učiteli (paní učitelko), že s tebou už dávno nemám co do činění. A co ty jsi pochytil (pochytila) od své ministryně?

376777

14.02.2020 19:13

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysli

Kdyby šlo jen o zpravodajství,

kolokol 185.?.?.?

ale ČT provozuje i něuvěřitelně lživé dokumenty na dvojce. Otřesný paskvil běží právě v této době - ten americký seriál Lidstvo, pravdivý příběh nás všech. Stačilo se dívat čtvrt hodiny na 1. díl a musel jsem to vypnout. Ani z toho důvodu, aby člověk dobře evidoval ty jejich "vědecké" lži, se na to nedá dodívat.
Nebo nedávno dokument o Hitlerovi. Což o to, ty autentické záběry jsou zajímavé, ale ten hlavní vývod - že vlastně 2.sv.v. má osobně na svědomí právě jen Hitler! Jakoby tu nebylo plánů už z hloubi 19. století - viz. Albert Pike. A opět americký dokument!
A dnes dopoledne - údajně Rozluštěné poklady. Tentokrát o Atlantidě. Z jedné strany úplně převraceli, co Platón o Atlantidě napsal, z druhé ignorovali to zásadní, co o ní psal. A opět, západní seriál, Kanada a VB. Prostě ten proud lží musí být komplexní, aby pod ním utopili všechno, co by mohlo lidi dovést k tomu, že nejsou těmi vychytralejšími potomky afrických opičáků, jak jim vehementně vnucují darwinisti.
Fuj [bliji]

376910

16.02.2020 08:31

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysli

RE: Kdyby šlo jen o zpravodajství,

kolokol 185.?.?.?

Ano, pochopit, že jsme součástí celku a podle toho jednat. To bude podle všeho zásadní moment pro nějaký obrat v nastavení vývoje civilizace podle nových pravidel. Ale to je bohužel něco, co je zřejmě v naprostém rozporu s pohledem na svět ze strany nemocných mocí.
A pokud jde o ty možné dopady kolapsu civilizace, jak se zmiňuje 108 ... chápu, že i silný člověk, který si nikdy takové věci nepřipouštěl, se pod jejich nástinem může začít psychicky hroutit. Raději na takové ani nemyslet, protože připravit se na to (zajistit se) je stejně nemožné. Nejhorší by bylo, že by asi nešel internet ... to jen abychom si uchovali smysl pro humor.

376931

18.02.2020 08:28

Co dělat?

RE: Co dělat?

anonym 185.?.?.?

Co to má společného s darwinismem? Ten přece mluví o evolučním vývoji, jako postupném kvalitativním růstu. A ať už je to s touto teorií jakkoliv (a zdá se, že je dále neudržitelná), tady se přece schyluje k potření nejmladší a nejprogresivnější rasy - té bílé na úkor ras starších nesoucích již známky úpadku. Co je na tom vývojového?

376966

25.02.2020 11:44

Zvítězí cenzura nad prvním dodatkem Ústavy USA?

RE: čakám, čakám, nedočkám sa ........

anonym 185.?.?.?

No, a není to (ta demokracie liberální) jen odrazem toho, jak to vypadá mezi samotnou voličskou většinou? Že právě proto vládnou dlouhé peníze nebo co-to kdo-to jiného, ale odpudivého? Není ta odpudivost výraznou vlastností voličstva?
A stvořeni byli přece lidé k jinému obrazu. Tím nechci tvrdit, že právě božímu (ani to však nepopírám).
Pak je to prostě úděl lidí tady na Zemi? Aby za nějakých +- 12 000 let od poslední potopy duševně (duchovně) zdegradovali? Tak to ve svých knihách vysvětluje paleoantropolog A.Bělov. Vždyť i Platon píše, že egyptští kněží měli znalosti (záznamy ?) nejen o vzestupu a pádu Atlantidy, ale i daleko dřívějších civilizací.
Mimochodem, byly-li tu takové záznamy celé věky a byly-li doloženy ještě před 2600 lety, kde jsou dnes?!
Ale to už jsem vzal příliš zgruntu a odklonil se od aktuálního tématu.

377078

25.02.2020 11:59

Zvítězí cenzura nad prvním dodatkem Ústavy USA?

RE: čakám, čakám, nedočkám sa ........

anonym 185.?.?.?

Pro doplnění mého prvního příspěvku (snad budou oba ve správném pořadí; pokud ne, čtenář se dovtípí): tím stvořením člověka jsem měl v tomto případě na mysli nejmladší lidskou rasu, tedy bílou. To jen aby mě někdo nepodezříval z kreacionizmu ...

377080

26.02.2020 08:46

Elity, přelidnění a virus

RE: Návrat k feudalismu

kolokol 185.?.?.?

Tož díky za povzbuzení. Vidím to podobně optimisticky.
Ale možná je v záloze i nějaký plán B.
A pokud jde o pedagogy nebo nepedagogy, ono to asi vyjde nastejno v různých vzorcích společnosti s tím viděním jakéhokoliv nebezpečí.
Co se týče těch klobouků. Tady bych byl k účinnosti poněkud skeptický. Když spláchne, tak nejspíš plošně. Třeba bude plán B milosrdnější.

377110

26.02.2020 14:17

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokace

RE: Bude třeba opět zavést trest smrti za vlastizradu a kolaboraci !

kolokol 185.?.?.?

Odkopali jak odkopali !? Spíš jak u koho. A jejich cílový elektorát jsou mladí lidé do 33,3 roku. A s tím odkopáním tu bude asi problém. Zvláště u těch nejmladších. Já poslancům dlouhodobě navrhuji, aby zvedly věk opravňující občana volit na 25 let. Bylo by rozumné, aby volili alespoň trochu sociálně dozrálí lidé. Pak by nějací piráti byli jen okrajovým hnutím. Jedinou odpovědí ovšem bylo, že mě natruc Gazdík navrhl naopak snížení tohoto věku na 16 let. Čili se mým snahám smějí. Tudy to asi nepůjde.
A k tomu koho tedy? Komunisti už tu byli. Dobře si je ještě pamatuju. Ne děkuji! Ale zatím nedostala SPD příliš prostoru se předvést. A to je moje volba. Babiš ten svoje dostane.

377117

26.02.2020 17:13

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokace

RE: Bude třeba opět zavést trest smrti za vlastizradu a kolaboraci !

kolokol 185.?.?.?

Nic proti tomu plakátu, já to znám. Já v tom žil, jsem už důchodce. To, že si na nás Západ smlsnul opravdu nebylo hezké, a už vůbec není hezké, co mám stále Berlín a Brusel vnucuje. Ale kvůli tomu nebudu volat po návratu vlády jedné strany.
A že jsme mnozí byli naivní v tom 89. a neinformovaní, to byl taky důsledek vlády té jedné strany.
Úspěchy reálného socializmu nikomu neberu (ani sobě), ostatně jsou fuč. Ale rozhodně nechci hodnotit kvalitu života v určitém systému jen podle materiálních statků a sociálního rovnostářství.
Ale chápu, že to co dnešní Západ představuje je cesta do pekel. Tak holt jedem dál. Však se v dějinách valí jedno přes druhé. Něco z toho vyleze "nového", protože čas nazrál a voní nadějemi [smích]

377122

02.03.2020 12:35

ČT se v podpoře slovenské opozice div nepřetrhne

RE: Presstitutky...

kolokol 185.?.?.?

Ale výsledky voleb přece nedopadly tak špatně. Čaputová nic, Kiska s odřenýma ušima, Kotleba dostal víc než sluníčkáři "doufali", a taky podpora hnutí Jsme rodina se dá hodnotit pozitivně. Smer dostal za uši (asi nějaké to máslo na hlavě Fico má), ale o totální prohru určitě nejde. Hlavně, že Slováci šli v hojném počtu. Na jak při volbě prezidenta!

377212

20.03.2020 13:59

Společné prohlášení ministrů zahraničních věcí V4 a Německa

RE: Díky za vysvětlení editora.

anonym 185.?.?.?

Jaké vysvětlení?! Vždyť to prohlášení je podlý útok na V4 z jejích vlastních nejvyšších pater. Toto si žádá vysvětlení, nebo spíš potrestání!
Tohle si nenechám líbit. Pjakin pořád V4 systematicky, V4 jednotně, V4 ... Tohle ať mi vysvětlí! Ale vysvětlí, ne okecá. Hned mu zasílám dotaz, jak je to s tou jeho analytikou ohledně V4, když tu už celé roky vidím něco úplně jiného. Takhle chlácholit a ohlupovat posluchače nelze donekonečna!
Pjá-kine Pjá-kí-nééééé, nežiju já v krá-vi-ííííííí-ně ... šenjkuje tam má ... to už jsem zbloudil

377714

21.03.2020 15:39

Dvě zprávy - která je pravdivá?

To je všechno krásné,

anonym 185.?.?.?

myslím ta vědecká zkoumání a poté následující prohlášení. A pak všechno to odhalování konspirátorů a jejich úmyslů. Moje chování ovšem nijak nezmění to, jestli je ten koronavir produktem netopýrů nebo našich báječných akademiků.
Mnohem větší problém mám s tím, že panikáři vykoupili (zřejmě do nesmrtelných zásob) všechen paralen a acylpirin. Tady na mě číhá to největší nebezpečí.
A to je moje vědecké a naprosto pravdivé prohlášení !!!

377764

29.03.2020 08:05

Putin rozpoutává vůči USA strategické peklo

RE: Pan Luongo má nepřesné informace

kolokol 185.?.?.?

Jde snad o to, že si nikdo jen tak zčista jasna nemůže přijít s nějakým převratným objevem v dobývání energie (a zdaleka nejen tam). Takové věci neřídí nadšení nějakých výzkumných týmů. To je přece v první řadě politická otázka.
To by jeden mohl zakončit svou životní pouť jako například Nikola Tesla.
K dozoru nad správnou vědou je ustanovena celosvětová síť Akademií věd. A pokud bude platit, že lidé jsou jen přechytralé opice, nic se na tom nezmění! Přísahám.

378055

30.03.2020 15:50

David Icke: koronavirus je monstrózní podvod elit

RE: Ono je to složité

kolokol 185.?.?.?

Ano, určitě je to složité. Souhlasím s tím, že před společnost i jednotlivce klade mnohé výzvy. Ale na rozdíl od vás si myslím, že ta pandemie nejenže byla v plánu, ale že byla též dlouhodobě a vysoce profesionálně připravována. Ať už jsou důvody pro její vyhlášení oprávněné (z ryze zdravotního hlediska) nebo nikoli.
A hlavně chci zdůraznit, že byla naplánována odpornými zrůdami! Rozhodně ne lidmi!

378109

05.04.2020 10:38

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

RE: JE NEŠŤASTÍM demokracie

kolokol 185.?.?.?

Zjišťuji, že autor knihy "O Slovanech úplně jinak" byl kameraman. Ve Wikipedii je uváděn v souvislosti s výkladem pojmu pseudolingvistika. Na jakých odborných základech tedy jeho pojednání vlastně stojí?

378361

05.04.2020 20:37

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

RE: JE NEŠŤASTÍM demokracie

kolokol 185.?.?.?

Milý Pe-tri, pokud na můj dotaz nemáš co kloudného odpovědět, raději mlč. Pokud nechápeš, že odbornost je velmi důležitým znakem pro posouzení způsobilosti někoho se k něčemu vyjadřovat nebo dokonce o něčem napsat knihu, máš problém ty, ne já. Vznesl jsem plně legitimní a srozumitelný dotaz. A očekávám podobnou odpověď. O tom, co je a není Wikipedie mě opravdu nikdo nemusí poučovat.

378378

21.04.2020 08:18

Drazí občané

RE: Text a fotky

kolokol 185.?.?.?

Možná ty fotky ani nejsou tak zavádějící, jako spíš nedostatečné. To co ten text uvádí totiž platí pro to nejvyšší řízení zeměkoule především. A to nepředstavují ani Babiš a zdaleka ne ani Tusk (jestli je to on??)
A ještě k tomu Marine Traffic. Skvělá záležitost. Pro ty kdo neumí anglicky - přepněte si na ruštinu. V té je přeloženo vše, v českém jen hlavní menu, zbytek je stejně v hatmatilce.

378811

22.04.2020 15:25

Drazí občané

RE: A co a koho zlikvidovala ekonomika?

anonym 185.?.?.?

To je velmi zjednodušený pohled. Obecně přece ekonomika není určena k likvidaci ani životního prostředí, ani zvířat a lidí nebo těch kterých států. Pokud se tedy něco takového děje (a ano děje se), pak to má kořeny v něčem jiném. A pokud jsem drželi hubu, tak ne nutně proto, že bychom takové následky podporovali nebo nám to tak vyhovovalo. To spíš proto, že asi nejsme ti, kdo mají páky na to něco změnit.
Na druhou stranu si myslím, že můžeme (v ČR) být oprávněně rozhořčeni, když máme platit státům eurozóny, kam nepatříme a tudíž ani nepožíváme žádné výhody. Nota bene, když jde o státy, které jak naznačujete jsou zodpovědné za všelikerou devastaci.
Nebo snad tím, že poskytneme možná až těch 300 miliard Francii, Itálii a nevím komu ještě, přispíváme k nějaké obnově?
Ovšem, jednat o nějakém jiném modelu naší civilizace a hospodaření na planetě by bylo určitě správné. Ale tady přece nikdo s nikým nejedná. Tady si globální elity hrají svoji hru. A byť nejspíš její součástí je omezení dopadů současné produkce na životní prostředí, neznamená to ještě, že z toho pro nás (když už vedeme řeč o my) vyjde pozitivní výsledek.

378852

23.04.2020 09:02

Anexia Krymu je úmyselné zavádzanie verejnosti

Nechci být hnidopich,

anonym 185.?.?.?

mě ale ty počty vycházejí jinak. Pokud se referenda zúčastnilo necelých 82% oprávněných voličů, tak nemohlo 96% oprávněných hlasovat pro.
Raději jsem ty výsledky referenda ověřil a vychází mi, že pro připojení Krymu k Ruské federaci hlasovalo pouze 81% oprávněných voličů.
Vychází to někomu jinak?

378865

02.05.2020 07:51

Ruský pistolník v Praze

RE: Českých klaunů?

kolokol 185.?.?.?

Jooo, lepšolidi máme! Ale jak je vidět, nevzalo to nám (prostolidem) smysl pro humor. A to na daném článku oceňuju ze všeho nejvíc.

379081

02.05.2020 14:26

Ruský pistolník v Praze

RE: Ty tanečky okolo toho pomníku a to příslušenství k nim...

anonym 185.?.?.?

Vidím, že jsi zblil úplně všechno. Kdopak tě tak nalil? A co pak máš proti Mošemu? Nemáme tu prezidentský systém, aby sázel jeden dekret za druhým. Ale pořád je to o 10 tříd lepší, než kdyby na Hradě seděl někdo jako Fišer nebo nedej bože pajác Drahoš. Příště se raději vyblej do hajzlu...

379099

07.05.2020 09:44

Operace Orwell

RE: Crimestop?

kolokol 185.?.?.?

Jen k tomu závěru o zaujímání pozic bych připomenul Pjakinův pohled. Říká, že fašistické tendence se mohou maskovat za libovolnou ideologii a nepochybuje, že tomu tak je právě u západní liberální demokracie. Já to taky tak už delší dobu vnímám a slovo demokracie ve mně pomalu budí odpor. A není divu, když člověk vidí a slyší její reprezentanty napříč celým Západem.

379233

08.05.2020 20:29

Tak nám zabili Kuberu

RE: Umřel zbytečně nebo se jen uchlastal a uhulil?

kolokol 185.?.?.?

Když už jsme načali Vystrčila. Při první prezentaci v ČT na mě udělal vcelku příznivý dojem. Moje sestra učitelka říkala, vždyť je to jen užvaněný učitýlek. Asi tyto typy dovede díky své profesi lépe prokouknout než já.
Neboť předevčírem jsem musel konstatovat, že je to opravdu jen ubohá bezpáteřná loutka. Jedná se o jeho vyjádření k záležitosti s odstraněním sochy Koněva. " Chtějí (ruská strana), aby u nás vznikla nervozita a nestabilita, což mě velmi znervózňuje, protože se mi zdá, že je problém eskalován účelově.“
Vláda, parlament, policie a soudy tu nechají tři kreteny provokovat, a narušovat dobré vztahy s Ruskem (navíc stvrzené smlouvou o přátelství) a ruská strana prý eskaluje ... To může vymyslet opravdu jen užvaněný učitýlek. A jsme doma - v Senátu ČR [bliji]

379283

26.05.2020 14:27

Když smyšlenka zvítězí

RE: Je to tak.

kolokol 185.?.?.?

Pochopí nebo nepochopí ?! A nevyjde to nastejno? Chápu, že koronavirus je především globální politická agenda. A kromě toho i ten nebezpečný virus (pro mou kategorii). A plním nařízení, co jiného? I když vím, že ta agenda má zlotřilé cíle.
Tady už věci prostě zašly hodně daleko. Co s tím bezvýznamný penzista jako já asi tak nadělá? Dnes už se ani tím čipováním nikdo netají. Naopak to p(r)odávají jako velmi užitečnou věc.
Ale musím se přece jen opravit. Na tom pochopení snad přece jen záleží, i když se navenek v jednání člověka vlastně ani moc neprojeví. To je to formování potřebného informačního pole. Vždyť všichni ti šmejdi dělají totéž. Potřebné informační pole - ovšem pro zlotřilé cíle!
A ještě konkrétně k příspěvku nahoře o tom, že snad máme druhou vlnu za sebou. Nemáme! Zdaleka ještě ne.

379678

30.05.2020 07:52

Proč když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

RE: Odpovědi na otázky

kolokol 185.?.?.?

Pane Nováku, jakápak zášť. Někdo, něco se pokouší dostat na Hrad nekompetentního člověka v naději, že pak bude vykonávat úřad za něj a po svém. A tento článek jen varuje před takovými praktikami. A zcela oprávněně. Nejen proto, že se v podstatě jedná o podvod. Podívejte se, koho se podařilo dostat do prezidentského křesla na Slovensku. No, mám o politickém rozhledu Čechů vyšší mínění, než o tom u Slováků, ale příklad je to dostatečně varovný. Anebo ta ukrajinská loutka Zelenský.
Článek je tedy orientován dobře a je potřebný pro formování rozumného a odpovědného přístupu k volbě do úřadu tak významného, jakým je prezidentský úřad.

379743

vystoupení Vystrčila bylo dokonalým a dokonaným pokrytectvím. Jen s tím asi nebudu souhlasit, že se tak děje z "vůle" Trumpa. I to, že jde tahle iniciativa senátu proti linii EU, svědčí o angažovanosti ze strany Clintnovců.

379925

17.06.2020 07:59

Krach dolaru se blíží

RE: A co kryptoměny?

kolokol 185.?.?.?

Vládci peněz nemají důvod likvidovat kryptoměny. Ty je opravdu neohrožují a nejspíš k jejich vytvoření daly pokyn. Přinejmenším je tolerují. Testují se možnosti nové technologie. A my máme možnost testovat své obchodní možnosti. Ale není to zrovna med. Ani jako obchodní ani jako investiční instrument. Za 3 roky, co se pohybuju na tom trhu, jsem rád, že mám v Kč ten ekvivalent s jakým jsem tam vstoupil.

380038

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 1

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?