Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 5 různých jmén: Kdokoliv, Noname, pepina, VM, VM-82.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.02.2019 12:47

Však my vás umlčíme!

RE: Změna byla v rámci zákona č. 287/2018 Sb

VM-82 89.?.?.?

Hlasování v PS:
http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=68178,kter%C3%A9

369790

30.05.2019 15:39

Potvrzeno: 30% žadatelů o azyl přilétá do Německa letadlem

Chtělo by to opravit

VM 89.?.?.?

Výdaje Německa na integraci imigrantů dosáhly v roce 2018 rekordních 23 miliard eur (téměř 6 miliard korun).

To je nějaká blbost. Jestli to bylo 23 miliard Eur, tak to by znamenalo 598 miliard Kč, což mi připadá nějak moc.

371788

20.10.2019 21:09

Dobrý člověk ještě žije!

RE: Pamatuji si na jedno video...

Noname 89.?.?.?

Kde je originál nevím, ale zde na mom webu ho najdete:
https://www.topcz.net/7417-2/

374202

01.11.2019 22:38

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

Ten článek vůbec není objektivní

Kdokoliv 89.?.?.?

„Vedení Ruska“ je široký pojem, je třeba rozlišovat, protože jsou tam různé vrstvy navzájem v opozici: je Putin, je vláda, a je úřednictvo a byrokracie (tzv. „činovničestvo“). Putin a ruská vláda není jedno a totéž, ve vládě z většiny dosud sedí ideoví odpůrci Putina, liberálové atd. v čele s Medvěděvem. Je Putin, je vláda a je státní aparát – velmi často jde vláda a/nebo úřednictvo přímo proti krokům Putina. Pravda je taková, že v Rusku toho Putin pod kontrolou má dost málo, a to co má je výsledkem 20 let nesmírné dřiny a nebezpečného lavírování mezi zastydlými komunistickými strukturami, oligarchickými kágébáky a další mafiánskou verbeží.

Kromě toho má k dispozici nanejvýš hrstku schopných lidí na které se může doopravdy spolehnout, tedy lidi jako Šojgu nebo Lavrov. Jinak má podrazáky a zrádce všude. Ruská média taky z většiny ovládají lokální kágébácko-oligarchické klany, takže ani tady moc podpory nedostane. Má podrazáky ve vládě, na ministerstvech, dokonce i Medvěděv patří mezi ty, kteří mu v zájmu oligarchů jdou po krku, protože se jim brání dokonat rozkradení Ruska, jak s ním začali v 90. letech.

V takové obrovské zemi, zděděné v dost hrozném stavu, s takovými lidmi, jejichž smýšlení a uvažování ani za čtvrtstoletí nijak nepředěláte, s politickou garniturou, co jste zdědili, novou ještě nemáte vychovanou. Přitom víte, že ze země Vám odtékají stovky miliard dolarů do soukromých rukou oligarchů, bez kopějky daně a s drancováním všeho okolo. Víte, že každý druhý milicionář je úplatná ku*va, stejně jako každý úředník či funkcionář. V téhle situaci není možné dělat nějaké zázraky a už vůbec ne mluvit o nějakém carovi a diktátorovi Putinovi.

Málokdo ví, že se Putin před lety pokusil o razantnější čistku. Odpovědí oligarchické verbeže mu byla závažná havárie hydroelektrárny, kdy „někdo“ dal 10x za sebou příkaz aby starou a opotřebovanou turbínu roztočili a pak zase hned zastavili. Výsledek byl 70 mrtvých, desítky miliard škod a ohrožení zásobení sibiřské oblasti elektřinou.

To byla jen ukázka, co si ten mafiánský xindl může dovolit, když je rozlezlý ve všech klíčových pozicích státu, na dost strategických pozicích a může si koupit další lidi aby pro ně udělali libovolné svinstvo. A že se neštítí žádného počtu mrtvých. Tak tam Putin musel hodit zpátečku, pokud nechtěl podobnou „nehodu“ v jedné z jaderných elektráren nebo v podobném tisíce životů ohrožujícím zařízení.

Přes všechny tyto problémy, dokázal za 18 let změnit Rusko z beznaděje na respektovaný stát. Počínaje armádou a konče tím, že dnes je RF, díky uvaleným sankcím, naprosto soběstačná v zemědělské produkci, dokonce je druhým největším vývozcem obilovin. Dokázal lidem zajistit pravidelnou výplatu důchodů, i když malých, ale alespoň něco.

374382

17.11.2019 13:05

Vlastenectví a boj za svobodu národa tvoří jedinou pravou podstatu výročí 17. listopadu

Jak nás soudruzi přechcali

pepina 89.?.?.?

V neděli 18/12/1988 (tedy rok před Sametovým podrazem) se stále ještě viceprezident, ale už zvolený prezident George Bush setkal ve své kanceláři v západním křídle Bílého domu s Henry Kissingerem. Dále přítomni byli James Baker a Brent Scowcroft. Henry Kissinger přišel s nápadem, který ve svých dalekosáhlých důsledcích způsobil nejen Sametový podraz, ale i dnešní situaci v ČR a SR. Kissingerův nápad byl následující: „You are about to become the first president with a real opportunity to end the Cold war. Why not discreetly negotiate a deal? Gorbachev would promise not to use violent force to suppress reform and liberalization in Eastern Europe; in exchange, the West would promise not to exploit any economic or political changes that occurred there at the expense of ,legitimate´ Soviet security interests – Stanete se prvním prezidentem s opravdovou příležitosti ukončit studenou válku. Proč bychom se s nimi nemohli diskrétně dohodnout? Gorbačov slíbil, že nepoužije násilí k potlačení reforem a liberalizace ve východní Evropě a my mu za to slíbíme, že nebudeme využívat ekonomických a politických změn, které se tam dějí, proti ,legitimním´ bezpečnostním zájmům Sovětského svazu.“

15/01/1989 přilétá do Moskvy Henry Kissinger a v kapse má „soukromý“ dopis stále ještě viceprezidenta Bushe pro Gorbačova s návrhem, jak to s tou východní Evropou zařídit.

ve středu 18/01/1989 je Kissinger přijat v Kremlu Gorbačovem, za přítomnosti pouze tlumočníka a Anatolije Dobrynina, který byl předtím 23 let velvyslancem v USA, nyní poradce Gorbačova. Kissinger předal Bushův dopis a Gorbačov je nesmírně polichocen skutečností, že mu americký prezident píše už týden předtím, než může oficiálně psát na hlavičkovém papíře Bílého domu jako prezident.

Gorbačov se poradil s dvěma spolupracovníky. První byl Anatolij Černjajev, komunistický aparátčík, se kterým se znal od padesátých let. Černjajev vyjádřil úžas nad tím, že jim Bush východní Evropu předhazuje jako neohlodanou kost a podivil se „jistému rozporu: Bush slibuje kontinuitu, ale navrhuje, že by mohl změnit americkou politiku – certain contradiction: Bush promised continuity, yet suggested that he might change American policy“. Ale, to je přece báječné!

Druhým byl Gorbačovův asistent pro východní Evropu, Georgij Šachnazarov, který Gorbačovovi doporučil, aby Kissingerův plán bral všemi deseti. A tak dva lidé, o kterých lidé v Československu asi nikdy neslyšeli, Černjajev a Šachnazarov, rozhodli o komunistické dominanci nad východní Evropou i v dalším miléniu.

374717

17.11.2019 13:07

Vlastenectví a boj za svobodu národa tvoří jedinou pravou podstatu výročí 17. listopadu

Jak nás soudruzi přechcali - pokračování

pepina 89.?.?.?

28/01/1989 Kissinger přijíždí do Bílého domu a informuje Bushe, Bakera a Scowcrofta o svých jednáních s Gorbačovem, Bakerovi se to celé příliš nelíbí a žádá o názor své dva experty na východní Evropu, kterými jsou Rozanne Ridgway a Thomas Simons. Oba dva Kissingerův plán odsoudí jako zcela špatný, scestný a nemorální. Oba jsou vzápětí přehlasováni Dennisem Rossem, který má za to, že jednání s Gorbačovem o východní Evropě je „common sense“. Tehdy ještě nikdo netušil, jak nám jednou Dennis Ross vyroste.

07/03/1989 Během soukromého setkání v paláci Hofburg ve Vídni se sovětským komunistickým ministrem zahraničí Eduardem Ševarnadze říká James Baker: „We really hope that you succeed – Opravdu doufáme, že uspějete“.

25/10/1989 Gorbačov v Helsinkách oznamuje to, co později mluvčí ministerstva zahraničí Gerasimov nazval Sinatra doctrine: Sovětský svaz dovolí svým vazalským státům „do it their way – dělat si to jak chtějí“, což značně připomíná Brežněvův výrok „eto vaše dělo! – to je vaše věc“.

09/11/1989 Berlínská zeď je otevřena a Bush není příliš potěšen: „I am not going to dance on the wall – Nepůjdu na tu zeď tančit“, protože se bojí, že to popudí Gorbačova.

2 – 3/12/1989 Malta Summit. Bush a Gorbačov dosahují shody (tajné) o baltských státech i o východní Evropě všeobecně: Gorbačov slibuje, že nepoteče krev a Bush slibuje, že mu v tom případě nebude dělat problémy, ať si to tam tedy zařídí, jak chce. Na Maltě jednali George Bush a Michail Gorbačov za přítomnosti ministrů zahraničí Eduarda Ševardnadze a Jamese Bakera a amerického poradce pro národní bezpečnost Brenta Scowcrofta.

Gorbačov pochopil, že žádná obdoba norimberských procesů se konat nebude a že exkomunisté budou moci pokračovat ve výkonu svojí ekonomické, manažerské, správní, právní a zákonodárné moci. Den na to, 03/12/1989, se Václav Havel v Praze setkává se dvěma důstojníky KGB v Mánesově ulici za přítomnosti svého přítele, kameramana a disidenta Stanislava Miloty a dovídá se, že bude dalším prezidentem ČSSR. Stanislav Milota tuto schůzku po dalších deseti letech potvrdil Lidovým novinám. "Účastnil jsem se jedné takové jakoby tajné schůzky s KGB v jednom konspiračním bytě v Mánesově ulici," řekl Milota, který se jako jeho důvěrný přítel v Havlově nejtěsnější blízkosti pohyboval v týdnech po 17. listopadu a prvních pět měsíců roku 1990 působil jako vedoucí jeho prezidentského sekretariátu. 4. prosince 1989 tiskárna politické správy Pohraniční stráže dostala rozkaz tisknout plakáty "Havel na hrad." Bez souhlasu komunistů se v Česku neupekl ani rohlík. Plakáty "Havel na hrad" tisklo StB.

29/12/1989 Československý parlament, obsazený 100% komunisty a jejich pomahači, volí za prezidenta Václava Havla.

Příslušné odkazy si může každý vygooglit sám, jak jsem si to udělal já.

374718

17.11.2019 13:15

Vlastenectví a boj za svobodu národa tvoří jedinou pravou podstatu výročí 17. listopadu

Ke globálnímu oteplování

pepina 89.?.?.?

Ten článek je vynikající. K tématu "Globálního oteplování" - jednomu z největších podvodů, jen několik vět. Chceš-li znát pravdu, hledej cestu peněz.

Greta Thunberg je součástí dobře propojené sítě spojené s organizací Al Gore, jenž je cynicky a profesionálně uváděna na trh a využívána takovými agenturami, jako je OSN, Evropská komise a finančními zájmy, které stojí za současnou klimatickou agendou.

Celá agenda nebezpečí "Globálního oteplování" je uměle vyvolaná. V roce 2016 TCFD spolu s City of London Corporation a britskou vládou zahájily iniciativu Green Finance Initiative, (Iniciatíva Zelených Financí), jejímž cílem bylo nasměrovat biliony dolarů na „zelené“ investice. Centrální bankéři FSB nominovali 31 osob do TCFD. V čele s miliardářem Michaelem Bloombergem, zahrnuje klíčové lidi z „JP MorganChase„, od „BlackRock“ – jednoho z největších správců aktiv na světě s téměř 7 biliony dolarů. Když se nejvýznamnější nadnárodní korporace, největší institucionální investoři na světě, včetně BlackRock a Goldman Sachs, OSN, Světové banky, Anglie a další centrální banky BIS, postaví za financování tzv. Zelené agendy, (Green New Deal), je čas podívat se za povrch veřejných kampaní aktivistů klimatu na aktuální agendu. To, co se nám ukáže, je pokus o finanční reorganizaci světové ekonomiky využívající klima se snahou přesvědčit obyčejné lidi, aby nespravedlivou oběti „zachránili naši planetu.“

Podrobnosti: http://desitka.org/globalni-oteplovani-stopa-penez...

374719

Já jsem přeložil podobný článek z webu Global Research, jehož autorem je je bývalý specialista CIA pro boj proti terorismu a vojenský zpravodajský důstojník, který sloužil devatenáct let v zámoří v Turecku, Itálii, Německu a Španělsku, takže si myslím, že problematice trochu rozumí. V závěru článku cituji i slova autora článku zde na Zvědavci, ohledně původu těch videí. Já vím, je to celé hodně konspirativní, ale z historie víme i o větších svinstvech. Kdo má zájem může si ten můj článek přečíst na http://desitka.org/zacilil-leteckou-spolecnost-ukr...

376147

29.01.2020 12:58

Německo se zříká uhlí, Evropa plynu

Celá agenda nebezpečí "Globálního oteplování" je uměle vyvolaná

pepina 89.?.?.?

Již v roce 2015 vytvořil odcházející vedoucí Bank of England Mike Carney, předseda představenstva rady pro finanční stabilitu banky pro mezinárodní vypořádání (FSB), pracovní skupinu pro finanční zveřejňování informací o změně klimatu (TCFD), aby poskytoval poradenství „investorům, věřitelům“ a pojištění rizik souvisejících s klimatem. “

V roce 2016 TCFD spolu s City of London Corporation a britskou vládou zahájily iniciativu Green Finance Initiative, (Iniciatíva Zelených Financí), jejímž cílem bylo nasměrovat biliony dolarů na „zelené“ investice. Centrální bankéři FSB nominovali 31 osob do TCFD. V čele s miliardářem Michaelem Bloombergem, zahrnuje klíčové lidi z „JP MorganChase„, od „BlackRock“ – jednoho z největších správců aktiv na světě s téměř 7 biliony dolarů; „Barclays Bank„, „HSBC, londýnsko-hongkonská banka“ (opakovaně pokutována za praní drog a dalších černých fondů), „Swiss Re„, druhá největší pojišťovna na světě; Čínská banka „ICBC„, „Tata Steel„, „ENI oil„, „Dow Chemical„, těžařský gigant „BHP Billington“ a „David Blood z Al Gore’s Generation Investment LLC„ a další.

Když se nejvýznamnější nadnárodní korporace, největší institucionální investoři na světě, včetně BlackRock a Goldman Sachs, OSN, Světové banky, Anglie a další centrální banky BIS, postaví za financování tzv. Zelené agendy, (Green New Deal), je čas podívat se za povrch veřejných kampaní aktivistů klimatu na aktuální agendu. To, co se nám ukáže, je pokus o finanční reorganizaci světové ekonomiky využívající klima se snahou přesvědčit obyčejné lidi, aby nespravedlivou oběti „zachránili naši planetu.“

Podrobnosti:
1) http://desitka.org/globalni-oteplovani-stopa-penez...
2) http://desitka.org/sledujte-skutecne-penize-za-nov...

376482

06.02.2020 21:29

Je pandemie z Wu-Chanu nepředvídatelná událost nebo záměrná a cílená?

Fake news, nebo pravda?

pepina 89.?.?.?

Aeronet dnes publikoval tuto informaci. Taiwanská média dnes přinesla informaci, že čínský telekomunikační obr a gigant Tencent na nějakou dobu pustil do své webové aplikace Epidemic Situation Tracker skutečná a pravá čísla získaná od čínské vlády.

Obrázek s reálnými čísly: Vložený obrázek

Po několika hodinách a zjevně po intervenci čínské vlády Tencent svoji informační webovou stránku shodil, byla nedostupná asi na 20 minut, a když znovu naskočila, aplikace již ukazuje oficiální čísla čínské vlády o údajně nízkém počtu nakažených a obětí. Jak uvádí ve svém článku mainstreamový server Taiwan News, čínská společnost Tencent zjevně disponuje oficiálními čísly o objemech mrtvých a nemocných, ale nařízením čínské vlády má zobrazovat jen zlomek těchto skutečných čísel.

376659

08.02.2020 22:16

Koronavirus – jaká hra se hraje?

Kde je příčina vzniku a rozšíření toho koronaviru, je podstatně více komplikované.

pepina 89.?.?.?

Já jsem dnes narazil na jeden zajímavý článek na alternativním USA webu s krásným názvem The Last American Vagabond, (pro neznalce Poslední americký tulák). V tom článku, mimochodem velmi kvalitně ozdrojovaném, autor kromě jiného poukazuje na činnost "Agentury pro obranný výzkum Pentagonu" (DARPA), a jejího propojení např. s Duke University (světoznámá soukromá univerzita v Durhamu v americkém státě Severní Karolína), kdy tato univerzita je klíčovým partnerem programu DARPA Pandemic Prevention Platform (P3), který se oficiálně zaměřuje na „dramatické urychlení objevování, integraci, předklinické testování a výrobu lékařských protiopatření proti infekčním onemocněním. “První krok programu Duke / DARPA zahrnuje objev potenciálně ohrožujících virů a vývoj metod pro podporu šíření virů, aby mohl být virus použit pro navazující studie.

Duke University je také společným partnerem čínské univerzity Wu-han, což mělo za následek otevření univerzity Duke Kunshan v Číně v roce 2018. Zejména čínská univerzita Wu-han - kromě svého partnerství s Dukem - zahrnuje také multilaboratorní Ústav lékařské virologie, který, podle jejich webových stránek, od 80. let úzce spolupracuje s Lékařským výzkumným ústavem pro infekční choroby americké armády.

Tam dochází k celé řadě vzájemné spolupráce. Například jedna studie provedená v jižní Číně v roce 2018 vyústila v objevení 89 „nových netopýřích koronavírusových“ kmenů, které používají stejný receptor jako koronavírus známý jako Middle East Respiratory Syndrome (MERS). Tato studie byla společně financována ministerstvem pro vědu a technologii čínské vlády, USAID - organizací, která byla údajně považována za krytí pro americké zpravodajské služby a americkým národním institutem zdraví - který spolupracoval s CIA i Pentagonem na infekčních chorobách a výzkumu biologických zbraní. Takže jednoznačně říct, zavinili to "amíci v rámci obchodní války", nebo Číňané svým bordelem, není až tak jednoduché.
Kdo má zájem, podrobnosti na http://desitka.org/netopyri-upravy-genu-biologicke...

376738

13.02.2020 10:02

Zbraň nebo nákaza?

Kde je příčina vzniku a rozšíření toho koronaviru, je trochu více komplikované.

pepina 89.?.?.?

Já jsem narazil na jeden zajímavý článek na alternativním USA webu s krásným názvem The Last American Vagabond. V tom článku, mimochodem velmi kvalitně ozdrojovaném, autor kromě jiného poukazuje na činnost „Agentury pro obranný výzkum Pentagonu“ (DARPA), a jejího propojení např. s Duke University (světoznámá soukromá univerzita v Durhamu v americkém státě Severní Karolína), kdy tato univerzita je klíčovým partnerem programu DARPA Pandemic Prevention Platform (P3), který se oficiálně zaměřuje na „dramatické urychlení objevování, integraci, předklinické testování a výrobu lékařských protiopatření proti infekčním onemocněním. “První krok programu Duke / DARPA zahrnuje objev potenciálně ohrožujících virů a vývoj metod pro podporu šíření virů, aby mohl být virus použit pro navazující studie.

Duke University je ale také společným partnerem čínské univerzity Wu-han, což mělo za následek otevření univerzity Duke Kunshan v Číně v roce 2018. Zejména čínská univerzita Wu-han – kromě svého partnerství s Dukem – zahrnuje také multilaboratorní Ústav lékařské virologie, který, podle jejich webových stránek, od 80. let úzce spolupracuje s Lékařským výzkumným ústavem pro infekční choroby americké armády.

Tím dochází k celé řadě vzájemné spolupráce. Například jedna studie provedená v jižní Číně v roce 2018 vyústila v objevení 89 „nových netopýřích koronavírusových“ kmenů, které používají stejný receptor jako koronavírus známý jako Middle East Respiratory Syndrome (MERS). Tato studie byla společně financována ministerstvem pro vědu a technologii čínské vlády, dále USAID – organizací, která byla údajně považována za krytí pro americké zpravodajské služby a americkým národním institutem zdraví – který spolupracoval s CIA i Pentagonem na infekčních chorobách a výzkumu biologických zbraní.

Takže jednoznačně říct, zavinili to „amíci v rámci obchodní války“, nebo Číňané svým bordelem, není až tak jednoduché.

Kdo má zájem, podrobnosti na http://desitka.org/netopyri-upravy-genu-biologick...

376875

13.03.2020 21:43

Koronavirus: Mnoho povyku pro nic? Nebo něco nevíme?

Covid-19, Agenda ID2020, WEF v Davosu v lednu 2020 a souvislosti.

pepina 89.?.?.?

Nejdříve kdo, nebo co je to neslavná Agenda ID2020? Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a občanské společnosti. Je to program elektronických identifikací, který používá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu. To bylo na rýsovacím prkně před léty. Konečné rozhodnutí pokračovat TEĎ bylo přijato v lednu 2020 na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu, samozřejmě za velmi zavřenými dveřmi. Gates, GAVI (sdružení léčiv podporujících očkování), Rockefeller, Rothschild, atd., všichni jsou za tímto rozhodnutím – implementací Agendy ID2020

Poté, co byla pandemie oficiálně prohlášena, může být dalším krokem, také na doporučení WHO nebo jednotlivých zemí „násilné očkování“ pod policejním a / nebo vojenským dohledem. Ti, kdo odmítnou, mohou být potrestáni (pokuty a / nebo vězení – a všichni budou stejně očkováni násilím).

Další hypotéza, v tomto bodě pouze hypotéza, ale realistická, je ta, že spolu s očkováním, pokud ne hned, tak možná pozdějí, může být injikován nanočip, neznámý očkované osobě. Čip může být vzdáleně naplněn všemi vašimi osobními údaji, včetně bankovních účtů – digitálních peněz. Není to jen tak, co Dr. Tedros z DG WHO, řekl před několika dny – „musíme se přiblížit k digitálním penězům, protože peníze na papíře a mince mohou šířit nemoci, zejména endemická onemocnění, jako je koronavírus„. Předpověď věcí, které přijdou? Nebo na realitu jenž je již tady?

Nechci tapetovat příliš dlouhý příspěvek. Toto jsou úryvky z článku od autora Petera Koeniga, který jsem dnes přeložil a publikoval na mém druhém webu http://desitka.org/pandemie-coronavirus-covid-19-s... . Kdo má zájem, může si to přečíst.

377471

27.03.2020 09:37

Koronavirus a Gatesova nadace

RE: Možná stopa o vzniku Covid-19

pepina 89.?.?.?

Výzkumný ústav pro problémy biologické bezpečnosti, přestože je oficiálně součástí kazašského Národního centra pro biotechnologie, obdržel miliony od vlády USA, (https://www.nti.org/learn/facilities/812/), z nichž většina pochází z programu Pentagonu pro spolupráci při snižování hrozeb (https://www.nti.org/learn/glossary/#cooperative-th...). Je to úřední kazašský vládní depozitář „vysoce nebezpečných infekcí zvířat a ptáků, s kolekcí 278 patogenních kmenů 46 infekčních chorob.“ Je součástí sítě „biologických zbraní Labagon“ financovaných Pentagonem, (https://www.salon.com/2013/08/29/the_us_is_buildin...).

378011

17.08.2020 22:03

Putin a Rusko čelí velmi vážné krizi v Bělorusku

Problém eskaluje....

pepina 89.?.?.?

protože začínají generální stávky. To vidím jako velmi špatné. Dokud se v ulicích promenádovala převážně omladina, tak v podstatě o nic nešlo. Jenomže do stávek nastupují dělníci a to může být problém.

Teď, v 21:50 jsem četl na Novinkách takový výblitek, že se opravdu chtělo zvracet. "S největší pravděpodobnosti se Putin připravuje na agresi vůči Bělorusku a jeho připojení k Rusku. Režim ruského prezidenta Vladimira Putina už mnoho let hladově pokukuje po Bělorusku, bývalé sovětské republice s devíti milióny obyvatel, která leží mezi Ruskem, Polskem a Ukrajinou. A nyní má možná Putin záminku tuto zemi anektovat díky běloruskému autoritářskému prezidentovi.“ A další podobné kecy.

381285

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 1

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,29 Kč
Libra
29,24 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 536,44 Kč
1 unce stříbra
518,84 Kč
Bitcoin
415 752,70 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?