Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 7 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, A je to, Historik, Mujkontakt.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.09.2019 12:19

Genderová rovnost? Další politický podvod mocných

RE: nic nového pod sluncem.

A je to 194.?.?.?

Vše se opakuje v cyklech času.
Manuál ne-manuál. Ukázkou ovládání tmavých ras jsou pyšnící se filmy plné násilí. Politika tisíciletých zisků, moci, lží, intrik, podvodů, násilí atd. Dnes je to reklama podmíněných manipulátorů jak se má nenávidět a zneužít. A ne jen jich. Už se neví, kdo to začal. Výsledkem tohoto chlubení je, dvojnost odporu jedné a druhé strany a zneužití obou stran. Dnes jsme tím již postiženi všichni bez rozdílu. Je to cítit kamkoliv jdeme. Žena nízké inteligence je vždy zmanipulována druhou ženou k feminismu nebo systémovou propagandou k nenávisti. Horší je, když je k tomu nutí hloupí násilní muži, tzv. bezduché zákony rovnoprávnosti, organizační ismy, neovládnuté osoby a nízký povyšující se systém mnoha oborů. A tak každá má v sobě feministické vzory a nepřemýšlí proč tak jedná. To je vidět na administrativní práci mnoha úřednic které zničí jak svou nevinnost tak všechny když se řídí zákony podle své libosti. Když se jí to nepodaří, mstí se. To je podmíněná lidská povaha plná nedostatků. Stačí se je dotknout nevinou poznámkou a jsou z nich saně a poté jednají nezávisle a ve svém nevědomém naordinovaném zájmu. Žádná se neumí ovládat a oplácí. Jsou však výjimky!! Žena je považována za nízkou muže a tak si to obrací v běžném životě skrytě, aby uspokojila své ego v bezmocné nenávisti, kterou v nepochopení vytváří všude kde se nachází. Byla k tomu mazaně a skrytě donucena. V hněvu, narcismu, feminismu, v rodinném životě atd. to nemůže pochopit. Špatnou nauku vztahů se učíme v násilí všude od mala a považujeme ji za běžnou a myslíme si, že se nás to netýká. Omyl!! Následky vždy přijdou z příčin činů k tomu, kdo je zavinil, nebo kdo to naučil, a ne od těch kteří byli neprávem pokořeni. Každý musí čelit následkům svých činů, i ten kdo je zapříčinil i v nevědomosti, nebot se nenaučil positivní nauce vztahů, morálce a etice atd. a změnil své chování podle druhých zájmů a následně i svých. To už se naprosto opomíjí.

Něco na tom vyhlazení je. Nebot by se neprojevovali jakékoliv špatné úkazy již kdykoliv, jakkoliv a všude na všech úrovních kontinentů a lidského chování. Zánik je jistý, nelze ho oddálit Žádné hmotné tělo v tomto vesmíru nepřežije. Jen čas vše ovládá. Co na tom, jestli se drží zbraně nebo ne. Hmotná příroda má mnoho druhů zbraní které člověk nechápe, neumí vytvořit, jen svou činností nevědomě zneužít. Je silnější než všechny naprosto primitivní zbraně které lidé omylem považují za pokrokové a které dopadnou i na ty kdo je vypustí.

373424

30.09.2019 17:19

Seznam.cz ve službách pravdy a lásky

RE: Divím se...

Mujkontakt 194.?.?.?

Přesně tak.Žumpa musí být daleko od obydlí.

373862

01.10.2019 17:03

Tyčkařky v Dauhá daly Světu příklad

A diváci žasli a aplaudovali

mujkontakt 194.?.?.?

Ničitelům sportu o sport nejde. Diváci ukázali, co jsou zač. Tak je to s těmi, kteří měří dvěma metry s neusměrněným chtíčem, chamtivostí, hněvem, násilím, podvodem udáváním atd..
Oni nejsou individuální, závislí, nesvobodní? Následek za příčinu činu, myšlení, cítění a chtění dožene každého tam, kam si zaslouží. Každý se potrestá vždy jen a jen sám svým zlem, nebo povýší nad zlo a nebo nad dobro svými činy a chováním.
To, že Sidorovová neuvidí při ceremoniálu přebírání medailí vlajku své země, neuslyší hymnu ji nemůže vadit. Vadí to podmíněným, co ve dvojnosti z tzv. dobra a zla měří zájmy v nadutosti, záští a hloupé válce proti sportovcům, a v to, co nemohou dokázat a pochopit, natož změnit.

Skutečný sportovec se nezajímá o politiku, kšefty, podvody, závist, narušování lidskosti, nerozlišuje rasu, státy, v názvech, práva a zdravého rozumu.
Krásný vzor, soudržnosti a přátelství musel zhořknout při této ojedinělé a úchvatné podívané těm, co tento políček dostali, aby si uvědomili, co zvrácená závist je a že sport je sport a ne politika.

373885

19.10.2019 19:30

Dobrý člověk ještě žije!

Dobrý člověk žije za volantem? To snad né.

mujkontakt 194.?.?.?

Podporovat auta je reklama ve skrytém podvědomí smyslů a mysli. Neználek by řekl, platím za tebe protože chci být lepší než ty. To je falešné ego. Každý řidič myslí na sebe a dnes již žádný nezastaví aby někoho svezl. Z 10.000 možná jeden. Když vidí ženu, chtíč se v něm nezapře a zastaví. Kdo žije ekologicky, auto nepotřebuje. Kdo nežije a stále spěchá do hrobu, ten auto má a slouží mu jako psovi. Když má sloužit svému druhu, klidně ho zajede a nebo ho nechá vykrvácet.

374177

28.10.2019 17:12

Julian možná nepřežije do konce extradičního procesu

RE: A štátna moc mu okázalo ukazuje - KTO JE SILNEJŠÍ

Historik 194.?.?.?

Degradace degenerací je tak velká, že ji již nikdo neodstraní. Vše je dočasné a vědomá tělesná síla, podvody, peníze, mentální spekulace, hromadění, moc, násilí a podmíněné poznání nikoho nezachrání z časové smyčky bídy příčin a následků za tyto činy. Tento svět není pro gentlemany. Jsme tu uvězněni na jeden život a možná ještě na další životy a ještě se tu snaží uvězněním věznit. Nikdo není toto tělo nálepek.... Nepatří nám, je hmotné přírody, která poskytuje základní elementy k životu které naprosto zneužíváme. Svět musí zcela zaniknout a následně se obnoví čistý řád, do kterého se již neoprávněný chtíč již nedostane. A když, bude jeho forma života na velice nízkém řádu. Iluze v které žijeme se nedá již změnit. Není kým, protože jsme nejméně inteligentní planeta která se zničí připoutaností chtíče, likvidací přírody a válkami sama!! Jsme sami sobě nebezpeční v díře zvané země.

374320

24.11.2020 14:45

Nejlepším přítelem občana jsou jeho vláda, experti a PES

RE: Rozčarování.

194.?.?.?

Staré přísloví je, nevěř politikovi, ženě a advokátovi. Dnes se to rozšířilo i na : de-složky systému a psy kteří jim slouží. Všichni si myslí, že jsou výtvorem hmoty a chemikálií. Když se to složí, tak je to tupá nehybná statická hmota bez života která žvýká přežvýkané. Oni život neumí vytvořit ale ničit. Nevědí, že energie v hmotě a čas je nad tím vším. Energii do hmoty neumí vložit. To umí jen příroda a následek z činů minulosti. Už Darwin se považoval za opici a tato teorie přerostla tak, že si každý touto teorií myslí, že se opičit, je evoluční nezávislá inteligence, bez přiznání si, že je závislá na všem. Doktoři bez morálního kodexu a s tzv. Hippokratovou přísahou ničí životy opicím, podporují konzumaci masa svými chutovými bunkami, podvody všeho druhu bez následků které vytváří příčinou z peněz daňových poplatníků. Farmacie která jim vnutila léčbu prášky za který se nestydí je trávení a mrzačení lidí bez morálky a etiky. Naučit se lidem jim věřit jim nedalo žádnou práci. Vychovaná opice přeci musí dělat tak, jako ta před ní bez myšlení a strachem o tělo tvořeno chemikáliemi o kterém musí učit i univerzity z jakéhosi zákona ke kterému se již nikdo nehlásí. Když si tzv. pacient nevezme v ordinaci prášky které jsou zabalené do želatiny ap., namísto napsání receptu, ho vyhodí nadobro aby k němu již nechodil, protože odmítl z morální a etické povinnosti nepodporovat chov a ja-tka a poté ho udá za poznání které dostal a kterému vůbec nerozumí. Taková osoba již nikdy doktorům nevěří.Zvlášť, když si tímto vytvoří mrtvého pacienta za které měsíčně dostává od systému peníze proto, že se to smí. Předpisy, nařízení a dívat se do počítače se naučí i hloupá opice. A protože se opice od přírody naučila natahovat ruku, podvádět a krást, není to na škodu jí držet v kleci, v které si myslí, že je svobodná.Přitom je i v hmotě uvězněná. Kolem sebe má tolik vyrobených věcí z mrtvé organické hmoty která byla dříve živá, ale ona si stále myslí, že vědomí neexistuje. Že ona je výtvorem hmoty která se hýbe a pojmenováním se stává opicí.

384266

30.11.2020 14:34

Koronavirus - konspirační praxe!

RE: Nic se neděje v tomto světě náhodně....

mujkontakt 194.?.?.?

Nic se nezmění k lepšímu pokud v našich řadách a zaměstnání si lidi uvědomí, že oni jsou hlavní příčinou udávání, násilí, vnucování, arogance, že oni jsou ti nejlepší služebníci zla v dodržování nesmyslných nařízení a nemorálních a neetických předpisů. Co chcete od nedotknutelných, kteří ve vášni a zcela nevědomě podporují a šíří násilí, bez toho aby si uvědomili kdo jsou a co dělají. Co jsou, je zcela podle chování jasné. Řídit se smysly které nedokáží ovládat spekulativní mysl a šířit podvody které postihnou je a ostatní je cesta nenávisti v omezené nízké inteligenci. Když školy, firmy, nacionalismus, církve, dosazená čtvrtá a pátá kategorie převychovaných lidí v systému nechápou co dělají a ničí vše kolem pro pomíjivé štěstí které jim v budoucnu ukáže odvrácenou tvář pravdy příčiny a následku a odebere vše, co získali nečestně, je jasné, že každý dostane to, co mu patří. Aby si vědomá osoba uvědomila co se děje, musí se od společnosti odvrátit a v plné pozornosti jít svou cestou, po které se tělesně podmínění šílenci bojí jít, protože nedostali poznání v kterém mohou žít v míru a pokoře a nesměrovat tam, kde se tito šílenci napadají a vraždí navzájem http://www.zvedavec.org/images/smiles/puke.gif mentálně, citově, tělesně a materiálně.

384377

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 1

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,29 Kč
Libra
29,24 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 536,44 Kč
1 unce stříbra
518,84 Kč
Bitcoin
415 752,70 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?