Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 681 příspěveků, 1 jméno: libertarian.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.08.2018 18:15

Španělsko se sklonilo před migranty

RE: Jsem fascinován

libertarian 31.?.?.?

"Borci, co hasí hořící dům benzínem."

- presne tak. V Afrike sa rodili deti extremne, ale celkom prirodzene zomierali, a počet ľudí sa stabilizoval. S pomocou zahraničných politikov sa zomieranie znížilo, rodenie sa ešte zvýšilo, a populácie rastie ako divá. Toto NEMôŽE skončiť dobre. Ich množenie sa znížiť nedá, ..... a celú afriku sem prisťahovať - to bude "veselo".

Skončí to alternatívne -
- vyhubením europanov
- vojnou proti muslimom
- občianskymi vojnami v europe, krízou, katastrofou,...

Môžme si vybrať.
Dobrá alternatíva nie je.

365633

11.08.2018 08:55

Amerika se chystá nasadit svoji super zbraň NOPEC proti Rusům a Saudům

kde je hranica vojny ?

libertarian 31.?.?.?

"NOPEC, je definicí tak zvaného „právního válčení“, protože umožňuje USA mimo své území násilně aplikovat svoji domácí legislativu na jiné "

- takéto aplikovanie domácej legislatívy je možné vynútiť JEDINE otvorene násilnými metódami. Čiste právne sa nedá..
Takže - ak začne to vynucovanie otvoreným násilým, je to jasná agresia, a teda jasná vojna.
Jedine TAKTO, jasne a nahlas musia iné štáty odpovedať, a dať najavo, že budú reagovať adekvátne, ako pri vojenskom napadnutí. Ak by nátlaku ustúpili, tak tie tlaky USA môžu ísť do akýchkoľvek extrémov.
Je isté, že tí iní si toto uvedomujú - a je naivita USAkov, ak to nechápu.

Ak budú ostatné štáty sveta akceptovať NOPEC - tak je to jasný signál, že akceptujú snahu USA vládnuť celému svetu. A pre USA by to bol signál, že môžu pokračovať.

365679

11.08.2018 09:20

Apokalypsa práce: Hrozící sociální katastrofa

Práce bude vždy dosť

libertarian 31.?.?.?

Práce bude vždy dosť, toto nie je problém. Článok otvoril veľmi závažnú tému, súvisiacu s prácou, spomenul problém s mimoriadne dementným smerovaním medziľudských vzťahov u mladej generácie, ...... ale nesmeroval k tomu najproblémovejšiemu :

- mimoriadne veľký návyk , hlavne mladších - na život zo štátnych peňazí. Prácu považujú iba za formu zábavy. Inú odmietajú.
Zodpovednosť za zabezpečenie svojich potrieb presúvajú ľudia na štát. Štát toto ochotne preberá - ale vyhradzuje si právo totálne kontrolovať život občanov - svojich poddaných.
Štát vytvoril také pomery a demagogické ovplyvňovanie ovčanov - že anuloval snahy ľudí na ovplyvňovanie konania štátnej moci.
Vplyv a prácu novinárov na kontrole štátnej moci si štátna moc privlastnila na osprosťovania ovčanov.

365681

10.09.2018 12:49

Kauza Skripal: Záhada pokračuje

Najväčšia záhada .....

libertarian 31.?.?.?

Najväčšia záhada podľa mňa je, že si anglickí vrcholní politici ešte stále neuvedomujú, akí trápni a debilne vypadajúci sú.

Tato záhada ich debilnosti má jediné vysvetlenie :
Tak vysoké percento svetovej verejnosti je schopné uveriť ich debilným tvrdeniam, že im to stojí za to. Vypadajú síce ako debilní, ale stále im ešte verí spústa ľudí.

Už sa teším na dobu, keď sa tieto šialené "dôkazy" dostanú na nejaký anglický súd . Bude fakt humorné sledovať, ako sa s tým sudcovia vysporiadajú. Pravdepodobne ich prijmú. (tu šmajlík)

366430

14.09.2018 10:16

Evropský parlament porušil zákon, aby ztrestal Maďarsko za odmítání migrace

"Evropský parlament porušil zákon"

libertarian 31.?.?.?

"Evropský parlament porušil zákon"

- zdá sa to byť logické, lenže ...... PARLAMENT JE ZÁKONODÁRCA, teda každé jeho rozhodnutie má silu zákona. Takže EU parlament iba vytvoril nový zákon, ktorý je v rozpore s iným zákonom.
Lenže - nakoľko neexistuje nič silnejšie, ako je PARLAMENT, tak neexistuje MOC, ktorá by silou zmenila rozhodnutie najsilnejšieho.

Poučenie : Ak niekomu zverujem absolútnu moc, musím počítať s tým, že ju použije proti mne.
Každý ovčan, ktorý zveruje vo voľbách svoj osud do rúk zločincov, by mal pamätať na toto.

366503

03.10.2018 08:34

Bitva o naše mínění

RE: Jak z otroctví ?

libertarian 31.?.?.?

"Pro začátek by stačilo hromadně ignorovat účelová zpravodajství, lži a komentáře černobíle viděného světa mainstreamových médií,"

- Stačilo, ale..... nerealizuje sa. Z jednoduchého dôvodu :
Väčšina ovčanov je dnes ľahostajná k pravde. PRAVDA ich nezaujíma.
Chcú čítať a počuť to, čo je im príjemné. Mainstreamoví demagogovia toto presne vedia, a preto vedia, ako zabaliť svoje lži, aby ich prijala väčšina ovčanov.

Väčšina ovčanov je dnes ľahostajná k pravde - pretože dnes má väčšina ovčanov hodne pohodlný život, a preto nepotrebujú PRAVDU, aby im pravda pomohla.
Aj na tejto diskusii vidieť, že väčšina "diskutérov" ani nepostrehla tému článku. nepotrebujú info z článku, potrebujú sa iba vykecať.

Jak z otroctví ?
- toto začne ľudí zaujímať, až keď sa budú mať hodne zle.

366865

04.10.2018 19:45

Trump pronesl řeč na půdě OSN - a svět se směje

ano, ale .....

libertarian 31.?.?.?

Článok je výstižný, ale dovetok editora je závažný. Trump sa vyjadruje trápne, aj sa správa trápne, ale.... je súčasne jediným slabým svetielkom na konci tunela plného hrôzy. USAci sa chovajú ako gauneri, ale sú to perfektne vyzbrojení gauneri. A Trump je jedinou trochu nádejnou silou vo vláde USA. Jedinou nádejou, že USA neurobia púšť zo zemegule.
V dovetku editora sa správne píše, že Trump nie je celkom svojprávny, že koná pod smrtelným tlakom opozície aj tlakom "vlastných" poslancov.
Môžme iba dúfať, že napriek tomu tlaku dokáže zabrániť katastrofe, ktorú tí ostatní pripravujú.

366901

06.10.2018 16:19

Bezpečnost, bezpečí! - diktatura demokracie

"Probuďte se, drazí spoluobčané! Je nejvyšší čas."

libertarian 31.?.?.?

tato výzva je síce múdra, pekná, ale ...... jaksi zle adresovaná :
"Probuďte se, drazí spoluobčané! Je nejvyšší čas."

Tie absurdnosti, popisované v článku sú iba maličkou súčasťou väčšieho zla - vládnutia šialencov v niekoľkých najsilnejších štátoch sveta. A vláda tých šialencov v štátoch EU, USA je práve dôsledkom hlúposti ovčanov, voličov, v týchto štátov. Ovčania dali silu a právo vládnuť tým šialencom - takže vyzývať týchto hlupákov ovčanov, aby sa prebudili, je hodne absurdné.
Vlády tých šialencov v štátoch EU pracujú posledné desaťročie na tom, aby zničili vlastné státy, vlastnú kulturu, vlastných ovčanov. Pripravujú ničivú ekonomickú katastrofu, pripravujú ničivú muslimatizáciu, a pravdepodobne pripravujú tretiu (poslednú !) svetovú vojnu.

366925

15.10.2018 10:44

Váš životní styl už nalajnovali jiní

Štát, nie firmy

libertarian 31.?.?.?

Ano, ale s upresnením : Štát, nie firmy je iniciatorom toho míňania. Firmy sú praktickým realizátorom, ale pravidlá života, ktoré aj autor menuje, vytvára ŠTÁT.
ŠTÁT potrebuje, aby ľudia veľa míňali. Autor to správne vyjadril vo vete :

"Dokážete si představit, co by se stalo, kdyby celá Amerika najednou přestala kupovat tolik zbytečných nesmyslů, které náš život nijak nezlepšují?

Ekonomika by se zhroutila a už nikdy by se nevzpamatovala."


- Štát potrebuje napĺňať štátny rozpočet, potrebuje splácať svoje dlhy. Potrebuje spústu peňazí. A každý si vie ľahko spočítať, že celkové príjmy štátnej moci sú jednoznačne , nejakým koeficientom závislé od celkového HDP. teda od celkovej masy peňazí, ktoré pretečú ekonomikou štátu. A nie je to iba matematická korelácia , ale je to aj ekonomická KAUZALITA. Keby ľudia prestali míňať spústu peňazí, nemuseli by ani toľko pracovať, a príjmy štátu by klesli. A pri dnešnej extremnej zadĺženosti štátov by celá štátna moc krachla.
Míňajte, zachránite štátnu moc !!!

367078

15.10.2018 10:53

CIA zasahuje do voleb v Brazílii

CIA zasahuje do voleb v ...

libertarian 31.?.?.?

CIA zasahuje do voleb v ...... To je jasné. A nielen v Brazílii. Ich praktiky, ako si ochočili miestnych novinárov sú do očí bijúce.

Ovšem, tieto praktiky sú účinné iba na hlupákov voličov. Iba extrémna hlúposť voličských más je príčinou ich úspechov. Trochu mysliaci človek ich rýchlo odhalí.
Pre mysliaceho človeka je ich podvraťácke konanie iba na smiech. Divadelné predstavenie kauzy Škrípal je ukážkou trápnosti.

367079

20.10.2018 11:12

Zlo plodí zlo

diskusia ???

libertarian 31.?.?.?

Páni "diskutéri" zrejme článok pana Stwory ani nečítali. Resp. sa im téma článku zdala totálne zbytočná. Resp. sa iba potrebovali VYKECAŤ.

Snáď by bolo vhodné, aby ZVEDAVEC sem vhodil denne jeden PRÁZDNY článok , s nadpisom "ring volný" , a "diskutéri" by sa pod ním mohli slobodne vykecať a nezaplevovali by iné články.

A k článku :
Téma - svojvolné zasahovanie štátnej moci vojenskou agresiou v zahraničí - je v dnešnom "liberálnom" svete absolutne nezaujímavá. Totálna ignorancia elementárnej morálky zvíťazila. Aký bude osud sveta v takomto prostredí - to by bola extra téma. Ale - zaujímala by vôbec niekoho ???

367181

22.10.2018 18:18

Zabití Džamála Chášakdžího trvalo sedm minut

Vyšetrovanie sa naťahuje, ale

libertarian 31.?.?.?

ale nakoniec predložia USA (rukami osvedčenej V.Británie) dôkazy o tom, že ten novinár zomrel po skonzumovaní väčšieho množstva novičoku - takže vinník je jasný. Potom už iba spontánne vyhostí celá EU zvyšok ruských diplomatov.
Musíme byť zomknutí.....

Na tento scenár ukazuje aj doterajšie intenzívne mlčanie politikov EU. Sú pripravení na veľký obrat vo vyšetrovaní - a nechcú sa diskreditovať.

367211

23.10.2018 18:02

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: 22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

libertarian 31.?.?.?

Lovec idiotů :

" je to výmysl pana Pjakina."

Pan Pjakin ma politické rozbory, ktoré - aj ked nie sú ideálne - sú logickejšie ako polit.rozbory mainstreamových "vykladačov" . Jeho tajomného GP som nikdy nepochopil, a mám pocit, že ho stvoril podobne, ako veriaci stvorili Boha. Bez Boha a bez GP je ťažké niektoré veci vysvetliť.

Ak máte niečo zaujímavé ohľadne GP, rád si to prečítam.

367242

Nechápem, prečo sa miestny cenzor zdržuje "schvaľovaním" príspevkov, keď potom aj tak vpustí takéto blbiny.

367606

08.11.2018 08:53

Na ekvádorském velvyslanectví došlo k pokusu o násilné vniknutí

Je divné, že to ešte nevzdal

libertarian 31.?.?.?

" Jeho přístup ke světu by mohl být obnoven, pokud by souhlasil s tím, že nebude komentovat politiku. Assange údajně odmítl."

- Pan Assange robí činnosť, ktorá je zrejme záslužná, ale o ktorú absolutna väčšina svetovej verejnosti, svetových politikov, svetových novinárov, svetových takzvaných "ľudskoprávnych" organizácií absolutne nestojí. Je divné, že to ešte nevzdal . Načo sa obetovať pre ľudí, ktorí o to nestoja ?
Ľudia nechcú počuť nepríjemnú pravdu, nepríjemné fakty. Ľudia chcú počúvať sladké lži a sladké nereálne sľuby.
Ľudia nechcú počúvať Assangeho nepríjemnú pravdu, chcú počúvať sladké lži politikov.

367608

17.11.2018 11:31

Tady přece nejde o blbych 50 milionu ani o rybařeni v Artěku…

Kdyby tata nebyl lakomy a synkovi tych 50 milionu věnoval ze svojeho

libertarian 31.?.?.?

Nuž, je absolutne jasné, že tých 50 melónov nie je skutočný dôvod útokov na Babiša. Iba trápna zámienka. Keby nebolo 50 melónov, našiel by sa iný argument - napríklad, že ako študent neuvolnil sedadlo babičke. Alebo že ogrcal plot.

Argument že - nepodporil výstavbu jadrového reaktora USAckym Westinghousom , je síce logický, a asi aj pravdivý, ale ani najväčší kamoši USAkov si nedovolia použiť ho oficialne.
Je už iba na ľuďoch, voličoch, či sa dajú opiť rožkom, alebo veria logike.

V každom prípade - po odstúpení Babiša by bolo hodne srandy : ODS, TOP, piráti, socdemáci, Okamura a KSČ by jednali o zostavení vlády. Zrejme ODS-károm ako "skutočným pravičiarom" by nevadilo spoluvládnutie s niekým, kto si svoje ciele pomenoval nazvom PIRÁTI.

367834

To pohodové kecanie okolo migrácie muslimov mi pripadá ako obkecávanie problémov s očakávanou víchricou alebo veľmi mrazivou nadchádzajúcou zimou. Tá víchrica, alebo tá zima určite zničia zopár stromov v sade, zamrznú vodovodné potrubia alebo zamrzne zopár bezdomovcov.
Málokto si uvedomuje, že 10% muslimov v štáte znamená 51 % muslimov o 60 rokov. A 51% (ale reálne už aj 30% ) znamená ovládnutie štátu a štátnej moci totálne odlišnou civilizáciou. A tým totálnu zmenu kultúrnych (v širokom zmysle tohto slova) pomerov v štáte, a v europe.

Muslimatizácia NIE JE víchrica, ani kalamita. Je to definitívny koniec civilizácie.

367835

24.11.2018 09:16

Merkelová hluboce otřásla Německem, rozmanitost hluboce otřásla západní civilizací

moc smutný článok

libertarian 31.?.?.?

Tie fakty, a ich dôsledky, ktoré popisuje autor sú deprimujúce. Uvedomoval som si ich od začiatku migrantskej invázie. A bolo mi z toho doslova zle.
Dnes to vnímam odlišne :
Ak si biela rasa nedokáže chrániť svoj osud, sama seba, ak biela rasa stratila ZÁKLADNÝ PUD všetkých živých tvorov - teda PUD SEBAZÁCHOVY , tak si biela rasa nezaslúžiť zaberať miesto na Zemeguli.
PUD SEBAZÁCHOVY je základná vlastnosť živých tvorov, vďaka ktorej existuje dnešný život na Zemeguli. Z darwinovej teorie priamo a logicky vyplíva, že - tvor bez toho pudu zákonite zahynie , ako jedinec aj ako druh.
Biela rasa zrejme zdebilnela vďaka svojmu extrémnemu technologickému pokroku. Technologický pokrok umožnuje prežívať aj hlupákom, debilom, ..... a títo premnožení hlupáci zmenili bielu rasu na rasu debilov. Následkoém demokracie neurčuje smerovanie spoločnosti malá skupinka intelektuálov - ale demokratická väčšina zdegenerovaných debilov.

367958

27.11.2018 16:43

O nejnovější provokaci ukrajinských nacistů v Kerčském průlivu

RE: retardovaný anexovaný ministr Petříček

libertarian 31.?.?.?

citujem :
"Vypadá to jako ohromná legrace když si ministr ani nepřečte mezinárodní smlouvy o pobřežních vodách a hned jako poslušný americký mopslík vříská do éteru nesmysly o ruské anexi vod."

" A občanské stádo jen tupě čumí a nechá si vládnout takovouto nebezpečnou lůzou, "

- to chovanie politikov v prvej vete ste jasne zdôvodnil v tej druhej. Politici si dovolujú toľko lží a demagogie, koľko im ovčania zožeú. Za väčšiny konania politikov - grázlov, môžu fakticky ovčania, ktorí im poskytujú legalitu a moc.

368028

03.12.2018 18:28

Od roku 1945 až do dneška: USA zabily 20 - 30 milionů lidí

RE: Vieme to o nich a čo ďalej?

libertarian 31.?.?.?

"Čo mpotom zmôžeme proti tomu zlu, čo ovláda USA a ostatný kolektívny západ."

- My sme v posledných rokoch spojencom, SÚČASŤOU toho ZLA. Takže nemáme právo nariekať, že nemôžeme nič proti nemu robiť.

368177

04.12.2018 10:36

Proč Němci dali přednost Rusku před Amerikou?

Němci dali přednost Rusku před Amerikou

libertarian 31.?.?.?

"Němci dali přednost Rusku před Amerikou"

- nuž, moc to zvonku nepočuť.

368186

04.12.2018 10:49

Porošenko a Západ: Potíže v Azovském moři

RE: Pokus prekazit Nord Stream 2

libertarian 31.?.?.?

"Jak jinak to muze dopadnout nez atomovou valkou? Ti lide se snad uplne pomatli s rozumem! "

- ta válka nie je DôSLEDOK. Ta válka je príčinou, CIEĽOM , kvôli ktorej takto konajú.
Oni nie sú pomätenci - sú to vzdelaní GAUNERI.

Nie je rozumné považovať GAUNEROV za hlupákov.

368187

08.12.2018 13:33

Hlavní položka agendy na summitu G20: Sbohem, americké impérium

Demokracia je vrahom slobody.

libertarian 31.?.?.?

Zaujímavý a poučný článok. Až na tento koniec :

"Amerika se potřebuje regenerovat prostřednictvím obnoveného sociálně-ekonomického řádu, který bude řízen demokratickým rozvojem, a nikoli kapitalistickým soukromým ziskem elity."

Žiadna "demokracia" USAkov nezachráni. USAkov ničí práve tá tzv. demokracia. A Čína prosperuje práve vďaka ne-demokracii v Číne.
USA prosperovali NAJVIAC v dobách, keď tam vládla sloboda, a dnešnú demokraciu NEPOZNALI. V Ústave USA tiež žiadna demokracia sa nespomína.
Demokracia je vrahom slobody.

Kapitalistický soukromý zisk boháčov v Číne je motorom Číny.

368259

09.12.2018 12:32

Ukrajina se za podpory USA připravuje na fázi vojenských provokací

dôležité články ako tento

libertarian 31.?.?.?

Takéto texty sú dôležité. To, čo hrozí -nie je žiadna sranda. Žiaľ, väčšina ovčanov tot nečíta, a keby aj čítali, radšej si rýchlo prepnú na dementný serial v TV.
Ľudia proste nepripúšťajú, že môže nastať vojna.

Ešte aj tunajší diskutéri, ktorí čítajú tieto texty, radšej kecajú o hovne, ako by im nezáležalo na živote.

368283

10.12.2018 11:52

Komu slouží BIS?

dobrý text

libertarian 31.?.?.?

V diskusii na Pravyprostor.cz som napísal :

Pan Stwora je inteligent, ktorý hľadá a nachádza JADRO problémov, nie iba to na povrchu.
Ale v tejto vete pochybil :
“Zprávy BIS jsou důkazem zoufalého selhání této agentury,”

– Myslím, že BIS tentokrát neselhala. BIS proste napísala demagogický panflet na objednávku Demobloku. Resp. na objednávku veľvyslanca USA.
------------------------------

BIS neselhala obsahom dokumentu, iba sa jasne postavila do pozície propagandistického demagoga, Skutočná tajná služba zásadne nedáva verejné prehlásenia, a už vôbec nie propagandistické. Na toto sa používa štátna TV.

368317

13.12.2018 09:13

Vojensko-bezpečnostní komplex zlomil Trumpa

?????

libertarian 31.?.?.?

Boxerista nemôže zvíťaziť nad súperom, ak namiesto rán do ksichtu ponukne súperovi kávičku. Ak Trump nemá silu na tie rany do ksichtu, mal to vzdať, odísť.

Ak má Trump inú taktiku (neviem akú) , uvidíme. Ale asi uvidíme iba jeho strápňovanie.
Naivita ako zbraň je trápna. U politika, aj u biznismana.

368421

13.12.2018 09:20

Preboha, prestaňte prosím vás s tou pomocou!

smrť hladom

libertarian 31.?.?.?

Smrť hladom je samoregulačná metóda, ktorou príroda optimalizuje množenie živých tvorov. Ak politici zničia svojou "solidaritou" túto samoreguláciu, výsledkom je prírodná katastrofa. Teda vlastne - nie katastrofa PRE CELÚ prírodu, ale katastrofa pre bielu rasu. Samoregulácia nezničí iba premnoženú rasu, ale zničí ako dôsledok aj rasu bielu. My sami sa zničíme.
Vybabrať s prírodnými zákonmi je trápna snaha.

368422

13.12.2018 09:27

Francouzská lekce

Socialistu Macaróna nahradia Leninom.

libertarian 31.?.?.?

"Kapitalismus je zřejmě iracionální, antidemokratický systém, který vždy směřuje k oligarchii, militarismu a fašismu."

- poriadne trápne tvrdenie!!!

Francuzi smerujú do pekla vďaka socialistickým etatistickým metódam a politikom.

Teraz sa chudáci ovčania snažia použiť KLASICKÚ politickú metódu :
"Socializmus nás ničí, zachráni nás VIAC socializmu !"

Socialistu Macaróna nahradia Leninom. Dovidenia v pekle.

368423

15.12.2018 12:59

Jak se připravit na stěhování národů

Všetci von, nik dnu

libertarian 31.?.?.?

Článok je taký pekný, vedecký. Ale až zbytočne vedecký. Zásadné zmeny , zásadné opatrenia nemajú byť formulované príliš vedecky. Účinnejšie je jasné heslo :
Všetci von, nik dnu !!!
Revolúcie nevyhrávajú vedecké spisy. Ani boľševickú revolúciu nevyhrali Leninove spisy, ale jasné revolučné heslá zrozumiteľné ľudu.

Nemusíme sa nikomu omlúvať za to, že vo svojom byte chceme žiť iba s vlastnou rodinou, alebo s priateľmi. Že vo vlastnom štáte chceme žiť iba s kultúrne blízkymi spoluobčanmi.
Ten, kto sa neodváži JASNE a NAHLAS povedať : "Ja som doma pánom!" , ten o svoj domov príde.

368515

21.12.2018 10:01

Mýtus západní demokracie

v demokracii sa politici SLOBODNE volia

libertarian 31.?.?.?

Od tohto autora som toľko hlúpostí nečakal :

"V celé Evropě jsme svědky potlačování demokracie."
- V celej Europe sa pravidelne konajú voľby. SLOBODNÉ voľby.


"Řekové volili levicovou vládu, která slíbila, že je ochrání před EU, MMF a velkými bankami, avšak okamžitě je zaprodala".
- Správne, ZVOLILI. Majú to, čo slobodne zvolili.

"Francouzi již týdny demonstrují v ulicích proti francouzskému prezidentovi, který slouží všem, jen ne francouzskému lidu."
- Francuzi si Makarona zvolili slobodne, demokraticky. Teraz nech sa čudujú nad vlastnou hlúposťou.

Ak sa panu autorovi nepáči, že v demokracii sa politici SLOBODNE volia, tak NECH NEPROPAGUJE DEMOKRACIU.

368620

21.12.2018 10:07

Jak se nové Hedvábné stezky propojují s Velkou Eurasií

krstným otcom tejto koncepcie sú USA

libertarian 31.?.?.?

"Základem koncepce Velké Eurasie je obrat Ruska na východ, nebo na osu do Asie, "

- A krstným otcom tejto koncepcie sú USA. Jej krstnou materou je EU.

USA a EU ešte zaplačú nad svojimi skutkami. Vlastne nezaplačú - oni nikdy nepochopia svoje konanie. A ak pochopia, nepriznajú to.

368621

01.01.2019 17:22

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Ekonomický pohled

libertarian 31.?.?.?

"První velká zima je donutí k odchodu, když je nebude mít kdo živit, jako nyní."

Tak nejak.

Švéd : "Viete, ako vybabreme s muslimami ? - vymrieme ! "

368794

03.01.2019 13:22

Požehnaní jsou váleční štváči

My rozumní musíme iba dúfať, že sa mu to podarí.

libertarian 31.?.?.?

1. "Putin zaplatil za své sebeovládání velkou cenu. ...... pokud je průzkum veřejného mínění, uveřejněný na fort-russ.com, stále platný. "
- Akýmkoľvek prieskumom netreba dávať veľkú váhu a pravdivosť.

2. "Když průzkum ukázal, že 66% dotázaných cítí nostalgii k Sovětskému svazu, je jasné....."
- každý človek si z mladosti pamätá hlavne to pekné, zabúda to zlé. Takéto zistenie je irelevantné.

3. Putin musí robiť kompromis medzi svojim správaním k veľmociam, a ku vlastným občanom. Takáto je politika.

Svet je bojiskom medzi šelmami a hlupákmi. Putin zachraňuje hlupákov pred šelmami.
My rozumní musíme iba dúfať, že sa mu to podarí.

368858

03.01.2019 13:33

Důsledky Macronova zhroucení

ta vojna nebude mať víťaza

libertarian 31.?.?.?

V tej vojne bojuje etatistický vládca s húfom zle informovaných a nas_ratých ovčanov. Na strane vládcu bojuje 1 policajt proti dvom nespokojným ovčanom.
Ovčania nemajú šancu vyhrať.

Z tých nas_ratých ovčanov chce polovica presný opak toho, čo chce tá druhá polovica z nich. Lenže si to neuvedomujú. Polovica chce viac peňazí od vlády, druhá polovica chce odovzdávať menej peňazí tej vláde.
A ten vládca chce ešte viac podojiť tých svojich poddaných.

Tí ovčania majú svoju pravdu. Každý z nich tú svoju , inú ako ostatní. Makaron má svoju pravdu, a svoju políciu.
Takto vypadá demokracia v praxi.

368859

07.01.2019 17:03

Svět bude v roce 2019 ušetřen globálního konfliktu

Trápne žvásty

libertarian 31.?.?.?

Tento článok je čisté šialenstvo.

Pri vete :
"Rusko sice přežilo sankce, ale ruské ekonomice to způsobilo těžké ztráty. Kromě omezení importu energie a dalších technologií ze Západu zůstává zablokován ..."

som prestal čítať. Tvrdenie, že Rusko bolo poškodené OBMEDZENÍM IMPORTU ENERGIE je trápne aj ako vtip.

368944

07.01.2019 17:15

Svět bude v roce 2019 ušetřen globálního konfliktu

čosi o autorovi tohto článku

libertarian 31.?.?.?

Pan MELKULANGARA K. BHADRAKUMAR, autor tohto článku napísal pred 5 rokmi článok, uverejnený vo Zvedavcovi, v ktorom na úvod uviedol :
===
Rusko hází u Sýrie ručník do ringu, po téměř dvou letech plamenné rétoriky éry studené války. Houževnatě se zakopalo v Radě bezpečnosti OSN se svojí vetovací kartou v ruce, aby zablokovalo západní intervenci v Sýrii, ale bylo vymanévrováno na zemi a je mu předkládáno jako hotová věc, že režim, který v Damašku podporovalo, se rychle stává věcí minulosti.
===

Uvedené tvrdenia pana "politologa" sú názornou ukážkou jeho politologických schopností.
Je mi ľúto pana Vladimíra Stwory , že sa nepoučil zo starších článkov toho indického zúfalca. Mne to trvalo 3 minuty.

368945

08.01.2019 21:31

Demise Západu

RE: Je to tak

libertarian 31.?.?.?

"Politici na západě úplně zešíleli."

- Nie.
Zošaleli OVČANIA. Nie politici. Politici tvrdo presadzujú svoje zámery. Šialení sú ovčania, ktorí volia politikov , ktorí ničia život ovčanom.

368957

08.01.2019 21:36

Demise Západu

RE: Šílenost a zoufalost západních

libertarian 31.?.?.?

" Tak dlouho se opájeli svou mocí a nadřazeností až prohráli. "

- Neprehrali. Vy svoje želania prezentujete ako realitu. Realita je opačná : gauneri vyhrávajú.

368958

09.01.2019 12:49

Před padesáti lety britský poslanec varoval. Měl pravdu

Ovčania NECHCÚ počuť PRAVDU

libertarian 31.?.?.?

Před padesáti lety britský poslanec varoval. Měl pravdu.

- Pravda nie je zaujímavá. Ovčania NECHCÚ počuť PRAVDU. Chcú počúvať sladké lži, demagogiu, sľuby. V genetickom kóde homo erectus je vlastnosť, ktorá v praveku neškodila. Ale v demokracii táto genetická chyba spôsobuje ABSURDNÚ DôVERU ovčanov k politikom. Táto dôvera k politikom zničí terajšiu civilizáciu.

Malé percento ľudí bez tejto genetickej vady stále varuje, ale v demokracii rozhoduje a víťazí väčšina. Demokracia je prostredie, v ktorom sa umŕtvuje vplyv genetického vylepšovania, šľachtenia - pretože v demokracii sa všetky POZITÍVNE odchýlky zlikvidujú násilím demokratickej väčšiny.

368971

10.01.2019 12:57

Před padesáti lety britský poslanec varoval. Měl pravdu

RE: Nejde o chybu, naopak

libertarian 31.?.?.?

Svojimi slovami ste presne potvrdil, že mám pravdu. Ja som napísal, že :
" V genetickom kóde homo erectus je vlastnosť, ktorá v praveku neškodila. "

V praveku neškodila. Tam fungovala - Duvera ve vudce smercky ci klanu je nezbytnou podminkou pro preziti. Vašimi slovami.

Lenže demokracia je celkom iná. Tu vodcovia kopú za súpera.

"Protoze ona absurdni duvera neni vubec absurdni, nybrz prirozenou lidskou vlastnosti, ovsem fungujici momentalne za situace, neodpovidajici te, ve ktere vznikla. Dnes jde o atavismus,"

- Dnes je to atavismus - teda ta dôvera JE ABSURDNÁ.

368988

10.01.2019 13:10

Co se stalo s „ropným zlomem“?

autor začína článok lžou

libertarian 31.?.?.?

autor začína článok lžou :

" „Big Oil“, které tím mimo jiné ospravedlňují velmi vysoké ceny za ropu. "

- cena ropy je fakticky maličká. Keby politici nedávali na benzín DPH a spotrebnú daň, bola by cena benzínu TRETINOVÁ. Pre ľudí na západe fakticky nulová.

A tie žvásty :
".... které empiricky ukázaly, že ropa se neustále vytváří hluboko v plášti Země "

- to je už na psychiatra. Autor ani maličkým náznakom nenaznačil, z čoho sa tam tvorí.

Pane Stwora - prosím, nezasierajte váš špičkový web takýmito sračkami.

368989

10.01.2019 13:24

Co se stalo s „ropným zlomem“?

"ekonomický výskumník, historik a novinár na voľnej nohe."

libertarian 31.?.?.?

" Frederick William Engdahl (narodený 9. augusta 1944) je americký spisovateľ so sídlom v Nemecku .
Identifikuje sa ako "ekonomický výskumník, historik a novinár na voľnej nohe." "

- nuž, na to že je novinár, sa cíti akosi príliš kvalifikovaný na to, aby objavil novú formu vzniku ropy - "vzniká len tak sama od seba a od tepla v zemi"
Z vysoko vzdelaných vedcov týmto urobil hlupákov.

" Většina světových pánví nebyla dosud dostatečně prozkoumána, ani zde nebyly provedeny zkušební vrty."
- a z tohto odvodil, že v zemi je ropy habadej.
Pripomína mi to "vedecký objav" :
"Nakoľko v praveku neexistovali medené vodiče, je to dôkaz , že vtedy boli bezdrôtové telefony".

368990

13.01.2019 09:27

Neokonzervativci změnili Trumpův plán ohledně stažení vojsk ze Sýrie

"změnili Trumpův plán"

libertarian 31.?.?.?

Tie slová - "NEOKONZERVATIVCI ZMĚNILI TRUMPŮV PLÁN " sú iba veľmi vzdialeným pomenovaním reality v USA. Trump má v USA iba veľmi obmedzenú moc, pretože NEOKONZERVATIVCI majú v rukách nielen ústavou dané právomoci, ale majú pod sebou súdnictvo, masmédiá, a socialnymi dávkami skorumpovaných ovčanov.

Medzi Trumpom a NEOKONZERVATIVCI neprebieha žiadna skrytá vojna. Tá vojna je absolutne otvorená, a iba "novinári" a mainstreamoví politici to "nevidia".

" Proč je tak zastrašen neokonzervativci?"
Odpoveď je jednoduchá -
Trumpa kedykoľvek môžu "poslať na služobku" do Dallasu, a Trump už vie, čo to znamená.

369043

13.01.2019 13:40

Neokonzervativci změnili Trumpův plán ohledně stažení vojsk ze Sýrie

RE: Varování prezidenta Eisenhowera

libertarian 31.?.?.?

Pane, vašu vetu :
"Vláda musí bránit neoprávněnému získávání vlivu, ať už záměrnému nebo ne, vojensko-průmyslovým komplexem. "

-ste sám vyvrátil svojou záverečnou vetou :

" Bohužel nebylo vyslyšeno a prezidenti už USA dávno nevládnou. Vládne "hluboký stát" tedy vojensko-průmyslový komplex."

Vláda nemôže zabrániť SAMA SEBE konať to, čo konať chce.
A tiež - Vláda potrebuje armádu a výrobu zbraní - pretože iba títo umožňujú vláde vydierať (skoro) celý svet.

369049

14.01.2019 16:36

Má česká armáda smysl?

RE: Zmysel armády?

libertarian 31.?.?.?

Presne takto to je :

Súčasná armáda je primárne ideologicky a doktrinálne pripravovaná na dve úlohy: ako pomocné a podporné jednotky rozhodujúcich krajín NATO pre zahraničné intervencie a ako posila policajných zložiek štátu pre zásahy proti vlastným občanom.

Celý článok je o hovne.

369074

16.01.2019 17:55

Pád impérií: Londýn, Washington a Paříž jsou na pokraji kolapsu

RE: Na pokraji kolapsu ještě zjevně nejsou.

libertarian 31.?.?.?

"Je potřeba, aby do vrcholných politických pozic se dostali jednak odborníci, morálně čistí lidé a také ...."

- pane, v demokracii sa do čela dostanú takí ľudia, akých zvolia tí dole. Ak sa tam dostanú gauneri, je to chyba tých dole.
Želanie, že "Je potřeba, aby " je iba prázdna fráza. Nič nevyrieši, nepomôže.
Musia sa zmeniť tí dole. POTOM sa zmenia tí hore.

369120

16.01.2019 18:08

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

Principialna otázka .......

libertarian 31.?.?.?

Že Británia sa vyhráža Rusku - nič nové autor nepovedal.
Že Británia šialene zbrojí - nič nové.

Že Rusko má rakety a bomby, ktorými by v odvete zničilo Zemeguľu - nič nové, aj keď v článku to nie je.

JEDINÁ principiálna otázka, a odpoveď, ktorú som v článku čakal :

Uvedomujú si Britskí papaláši, že vojna proti Rusku by znamenala KONIEC CIVILIZÁCIE ???

Nechce sa mi veriť, že toto nevedia. To ich harašenie zbraňami má iba JEDINÝ dôsledok : Utvrdzuje Rusov v uvedomení, že na akýkoľvek útok musia odpovedať TOTÁLNYM protiútokom. S vedomím, že ľudská civilizácia na Zemi skončí.

369121

18.01.2019 12:21

Pád impérií: Londýn, Washington a Paříž jsou na pokraji kolapsu

RE: londyn stejne jako

libertarian 31.?.?.?

" bude obchodovat, na zaklade vzajemne vyhodnosti. pro nas zadny skokovy rozdil"

- Ano.
Tie katastrofické scenáre sú presne rovnaké bludy, ako tie katastrofické scenáre pri konci 20 storočia, o katastrofickom zastavení vlakov, výťahov, splachovačov WC, lietadiel, kafemlýnkov, .......

Pozoruhodné je iba jedno : VŠETKY tie očakávané brexitové katastrofy sú vlastne problémy spôsobené KONANÍM VLÁD. Ak vlády nezačnú konať, katastrofy nebudú.

369147

20.01.2019 10:29

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

RE: Anglie s Německem reálně nebojovala.

libertarian 31.?.?.?

"Při vší úctě, možná by bylo dobré si o té II sv.v. něco přečíst."

- Dejiny píšu víťazi. Momentálne v europe víťazia euro-USAci, a tak dnes sú napísané dejiny podľa ich potrieb a zámerov. Takto to fungovalo aj za sovietskeho socializmu, a dnešní USA-fili sa z nich hodne poučili. A celé to smeruje k tomu, že aj rovnako neslávne skončia.

Dejiny píšu víťazi. Toto perfektne pochopila česká tajná služba, ktorá dala príkaz, že výuku dejín na školách treba obsahovo upraviť podľa potrieb NATO a EU.

"""""
Zástupci ministerstva školství se sešli s ředitelem Bezpečnostní informační služby Michalem Koudelkou, aby probrali obsah výuky moderních dějin. Právě kontrarozvědka totiž v nedávné zprávě vyhodnotila, že výuka dějepisu na českých školách je stále poznamenána sovětskou interpretací moderních dějin a přetrvává v ní vliv sovětské propagandy. Ministerstvo slíbilo, že proběhnou změny.
"""""
Dejiny píšu víťazi. Noví víťazi = nové dejiny
Orwel v "1984" jasne popisoval budúci stav, keď tajná služba bude tvorcom dejín. Iba sa splietol o 40 rokov.

369167

24.01.2019 10:03

Lžou více než Rudé Právo tisklo

V tomto prípade bola porušená zásada - "sledovať sa má opozícia".

libertarian 31.?.?.?

" a nedělejme si iluze: na celém „demokratickém“ Západě – je tajná policie používána k fízlování a špiclování opozice."

- špiclovanie opozície, to sa považuje za správne. Veľmi poučný prípad sa stal v ČR - keď namiesto opozície mala byť sledovaná politikova manželka , na príkaz politikovej milenky. V tomto prípade bola porušená zásada - "sledovať sa má opozícia". A takéto porušenie je trestné.

Možno iba dúfať, že to trápne klamanie presstitútov je príznakom ich blížiaceho sa konca. Toto ovšem závisí hlavne od občanov, resp. ovčanov.

369206

26.01.2019 13:04

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

libertarian 31.?.?.?

To, že Washington menoval prezidenta Venezuely je v dnešnom šialenom svete normálne. Washington bežne dosadzuje svojich ľudí za prezidentov kdekoľvek vo svete.
To, čo je oveľa šialenejšie je - že veľká časť sveta, politici, "novinári" , ovčania, považuje toto za normálne, za správne. Svet (veľká časť) ZOŠALEL, a svoje šialenstvo si neuvedomuje.

Absolutnou fraškou však je, že Washington verejne odmieta akceptovať aj svojho vlastného zvoleného prezidenta. Trump by si mal (vo vlastnom záujme) uvedomiť, že podobne, ako Washington vymenoval nového prezidenta vo Venezuele, môže Washington vymenovať nového prezidenta aj v USA. Kedykoľvek a kohokoľvek.

369246

27.01.2019 11:46

Deset let po první válce v Gaze: Izrael neustále plánuje používání hrubé vojenské síly

K tej "poznámke editora"

libertarian 31.?.?.?

Pan editor v tej poznámke šľapol do how.... :
" dovoz afrických a muslimských kobylek do Evropy byl v skrytu podporován právě sionisty jak mezi politiky, tak v médiích."

- nerozoznám "sionistu" v médiách, ani v politike. Fakticky NIK to nerozozná. Takže argumentovať, že to podporujú "sionisty jak mezi politiky, tak v médiích" je proste demagogia.
Používať slovko "sionista" ako nadávku , je trápne, puberťácke. To už radšej používať krčmovú nadávku "kok... ".

FAKTom je, že politikov si volíme my, ovčania, a sami sme zodpovední za to, akých zvolíme. A tí gauneri v médiách by NIČ nezmohli, keby ovčania tie ich médiá ignorovali. Takže - zase sme sami vinní.

Váľať vinu na iných - za vlastnú hlúposť - je populárne. Ľudia radi hodia SVOJU vinu na iných. A tí, ktorí toto ešte podporujú, sú demagogovia.

369253

28.01.2019 09:41

Rusko 2018: Důvěra v Putina je pryč

RE: Dle mého ...

libertarian 31.?.?.?

Článok považujem za tzv.podpindosnický.

Autorka navyše priamo klame - kolísanie popularity NIE JE pokles.

V ekonomických otázkach má autorka "vietor" . Rusko, ako ani žiadny iný štát NEMôŽE fungovať na rozdávaní peňazí, kapitálu ovečkám na zožranie. Iba KUMULÁCIA kapitálu, najlepšie v SÚKROMNÝCH rukách môže posilniť ekonomiku. Zožrať v zime osivo určené na sejbu vedie do pekla.


A TATO veta, to už je čistý komunizmus :
"V tomto bodě byly předloženy dobré návrhy, ale všechny se týkaly přerozdělení příjmů z velkého kapitálu a zavedení progresivní stupnice zdanění."
- PREŽRAŤ príjmy z kapitálu, to je ako uvariť polievku zo sliepky znášajúcej zlaté vajcia. Komunisti to vždy urobili, a tak aj skončili."Proč nemůže Putin zkrátka sdělit svému lidu, že pokles reálných příjmů je cenou za Krym? "
- pekná demagogia. Krym má pre Rusko - A PRE JEHO BEZPEČNOSŤ - mnohonásobne vyššiu hodnotu, ako náklady na jeho udržanie.
--------
Proste, pan editor mal pri výbere článku zlú ruku. Tá autorka je slepice.

369271

28.01.2019 17:36

Rusko 2018: Důvěra v Putina je pryč

RE: Dle mého ...

libertarian 31.?.?.?

JE TO INAK.
Ale nemám chuť vám vysvetľovať. že okrádať ľudí o výsledky ich práce a podnikania je lumpáreň . Aj keď sa to nazýva zdaňovanie.

369284

28.01.2019 17:57

Zákazy na Facebooku za sdělování pravdy

tamojší účastníci majú mentalitu a charakter oviec

libertarian 31.?.?.?

Od prveho dňa fungovania KsichtoKnihy som vedel, že do toho nevlezem. S kamarátmi sa rád stretávam osobne. To trápne grupovanie vyrába z ľudí ovce.
Primárne je KsichtoKniha ZLO aj pred tým cenzurovaním.
Pohodové fungovanie Fácu aj pri tom cenzurovaní je dôkazom, že tamojší účastníci majú mentalitu a charakter oviec - pretože im to cenzurovanie nevadí. Hrdý ČLOVEK by odtiaľ zdrhol okamžite.

369287

30.01.2019 10:07

Venezuela - Trumpův plán na převrat má velké nedostatky

môže to byť (pre Trumpa) oveľa horšie.

libertarian 31.?.?.?

"Trump právě zničil své šance na znovuzvolení, neboť jim naletěl na toto schéma. Jak dlouho mu bude trvat, než to pochopí?"

- môže to byť (pre Trumpa) oveľa horšie. To "zvolenie" nového prezidenta Venezuely môže byť iba tréningom na zvolenie iného prezidenta v USA. Na inom štáte si to neokonzervatívci odskúšali, a na VLASTNOM štáte to pôjde naostro. Jak dlouho mu bude trvat, než to pochopí?

369324

31.01.2019 19:00

Venezuelské spiknutí houstne...

Za hlúposť sa platí.

libertarian 31.?.?.?

Pokiaľ sa vo svete nenájde dostatočná početná a silná skupina štátov, ktoré odmietnu dosadzovanie prezidentov do iných štátov silou armády USA, tak si svet zaslúži byť udusený tou silou USA.
USAci majú "mudru" politiku - korumpujú politikov celého sveta, aby získali ich podporu, a pomocou tej podpory ďalej ovládajú svet. Ak ovčania tých iných štátov dávajú vo voľbách moc pro-americkým politikom , tak si ani tí ovčania nezaslúžia nič dobré. Za hlúposť sa platí. A USA využívajú tú hlúposť ako mocnú - a lacnú - zbraň.

369340

01.02.2019 13:38

Venezuela - Trumpův plán na převrat má velké nedostatky

pan autor je naivka

libertarian 31.?.?.?

"Zdá se, že Bílý dům neví, co má dělat dál:"

- oni vždy majú v zálohe armádu, a tak že si vždy poradia.

Autorove tvrdenie že Venez. Ústava zabráni USAkom v niečom, je smiešna. Ani ich vlastná, USAcka, im nezabráni v ničom. Možno už tento rok vymenia Trumpa. Alebo ho pošlú na služobku do Dallasu.

369362

02.02.2019 10:44

Merkelová & Macron použili náplast na roztříštěnou Evropu

všetci sú vraj zlí , .....

libertarian 31.?.?.?

Zlý je Macron , Merkelová, Rotšildové, kapitalisté, komunisté, Obama, ...... všetci sú vraj ZLÍ. Jedine ovčania, voliči, títo sú múdri a dobrí.

Lenže títo chudáci ovčania si stále znova a znova volia tých ZLÝCH politikov.
A nedajú sa presvedčiť, že jedine spoločnosť BEZ POLITIKOV, v ktorej KAŽDÝ človek si riadi a rozhoduje SVOJ život a SVOJE peniaze je spravodlivá.

Ovčania radšej budú trpieť pod gaunermi politikmi, než by si odskúšali žiť svoje životy bez tých tam hore. Žiť svoje životy bez socialnych dávok a darčekov, bez dotácií, bez prídavkov, A BEZ DANÍ.

369377

03.02.2019 10:58

Delegitimizace bílého muže

Je absurdné kritizovať ZLO, a pritom ani prstom nepohnúť na jeho zničenie

libertarian 31.?.?.?

"Ale odkud získávají tyto speciální zájmové skupiny, které jsou plné nenávisti, moc? Odpovědí je, že jim ji předali slabí a neschopní bílí muži."

- tato veta obsahuje myšlienku, ktorú treba vysloviť pri AKEJKOĽVEK kritike nejakého ZLA . Pri akomkoľvek ZLE je za to zlo zodpovedný nielen ten, kto ho vytvoril, ale aj ten, kto DOVOLIL, umožnil ho vytvoriť. Pokiaľ, samozrejme, mal nejakú možnosť sa ZLU postaviť.

Je absurdné kritizovať ZLO, a pritom ani prstom nepohnúť na jeho zničenie.

Väčšina ZLA na svete je vytvorená politikmi. A pritom VäČŠINA ľudí, ktorí kritizujú nejaké ZLO, ide pri voľbách zvoliť tvorcov ZLA - politikov.. A vopred odmietam námietku, že "existuje veľa poctivých, múdrych politikov". NEEXISTUJE, je ich minimum, a v demokracii sú vždy prehlasovaní.

369398

06.02.2019 18:58

Washington obnovil závody ve zbrojení

My starší máme šancu ......

libertarian 31.?.?.?

My starší máme šancu vidieť na vlastné oči výbuch atómovej bomby. Ako mladý som o tom veľmi veľa počul na vojančine. Vtedy ma to strašilo.
Dnes ako starší mám šancu to konečne zažiť. Bol by to POZORUHODNÝ zážitok,a súčasne veľmi krásna - rýchla - smrť.
Mladým by to malo hodne vadiť, ale dnešní mladí - v celej europe - majú evidentne inú zábavu, ako sa strachovať o vlastný život.

Ten článok je veľmi realistický a pragmatický. Lenže - koho by už dnes zaujímala realita ??!! Keď ľuďom nevadí pomaličká smtrť pod nadvládou muslimov,prečo by im mala vadiť fakticky bezbolestná smrť pri atómke ???

369461

08.02.2019 15:37

Trump vs. šéfové tajných služeb: Kdo má pravdu?

má pravdu, nemá pravdu .....

libertarian 31.?.?.?

má pravdu, nemá pravdu ..... To sú také naivné otázky. V dnešnej dobe "má pravdu" ten, komu uverí viac ľudí. PRAVDA, ktorej nik neverí akoby neexistovala.

Dnes "má pravdu" ten, kto má za sebou masové sdelovadlá. "Pravda" je to, čo povedia v telke.
Najväčší gauneri sveta už dávno si spočítali, že skorumpovať masové sdelovadlá je výrazne lacnejšie, ako vyrobiť jedinú atómovú bombu. A tak dnes vládnu svetu cez sdelovadlá.

369494

08.02.2019 18:17

Trump vs. šéfové tajných služeb: Kdo má pravdu?

RE: má pravdu, nemá pravdu .....

libertarian 31.?.?.?

"proč se totéž nepodařilo komunistům ....."

- 1. Vtedy ľudia ešte trochu rozmýšľali
2. komunisti padli z ekonomických príčin, nie z vôle ľudí.

369498

10.02.2019 08:51

Základní škola Al-Azhar ve Stockholmu aneb islamizace Švédska na postupu

RE: Proč islamizace?

libertarian 31.?.?.?

"Volby do spolkoveho snemu 2017: strany jednoznacne podporujici imigraci volilo 70% obcanu, ....
Parlamentni volby 2018 ve Svedsku: strany jednoznacne podporujici imigraci volilo prez 80% obcanu "

- presne tak. Lenže TIETO FAKTY nechcú ovčania počuť. TIETO FAKTY usvedčujú ovčanov, že ONI SÚ NA VINE tomu, čo sa deje. Že oni dali moc do rúk gaunerom, ktorí ničia europu a ich vlasť.

Demokracia je dobrá v takom štáte, kde priemerné IQ > 120. Lenže realita je, že
priemerné IQ = 80 až 90 . Zaviesť v takomto štáte demokratické voľby znamená - dať moc v štáte do rúk gaunerom. A preto dnes vo väčšine štátov vládnu gauneri. Lenžo TOTO OVČANIA NECHCÚ POČUŤ !!!

"Spravodlivosť" v demokracii je iba to, že za svoju hlúposť zaplatia aj tí hlupáci voliči. Žiaľ, aj tá mudrejšia menšina.

369522

10.02.2019 09:30

Skrytá vlastnosť 5G siete

výkonom až do 5 miliónov wattov.

libertarian 31.?.?.?

".....výkonom až do 5 miliónov wattov."

Nuž, od tohto údaja ďalej som to ďalej bral ako srandovné blúznenie.

Ale opravdový šok som dostal až po zbežnom prečítaní diskusie. Podľa nej sa zdá , že to "nebezpečné žiarenie" už teraz účinkuje.

Pan Stwora - prosím, chráňte váš výborný web pred takýmito srač......

369523

10.02.2019 18:33

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: výkonom až do 5 miliónov wattov.

libertarian 31.?.?.?

vďaka za poučenie

Ešte musím stráviť tých 20000 družíc....

369537

11.02.2019 09:34

Pravda o „ruském vlivu“

Článok to popisuje pravdivo, ale ...

libertarian 31.?.?.?

Článok to popisuje pravdivo, ale chýba v ňom to podstatné :

Klamári politici a klamári novinári majú s klamaním úspech preto, lebo väčšina ovčanov ani pravdu poznať nechce. Ovčania sú ignoranti, resp. prijmú za pravdu to, čo sa im páči. Ovčania si pozrú demagogov v telke, pretože telka im hádže chutné žrádielko aj v podobe prisprostastých programov, takže to majú všetko pokope.

A politici, ktorí ovčanom sľubujú kadejaké príplatky a dávky ovčanom súčasne hodnia aj vinníka za všetky ich problémy - Putina.

Keby ovčania pravidelne čítali napr. Zvedavca, a hlboko pri tom rozmýšľali, pochopili by veľa. Lenže .....

Takže - svet sa rúti do pekných sračiek, a hlúposť a ignorancia ovčanov tomu pomáha.

369552

18.02.2019 09:01

Ukrajina: NATO v ústavě

RE: Zajímavé bylo, co řekl o Ukrajině Pjakin

libertarian 31.?.?.?

Pan Pjakin má jednu - ale zato hodne závažnú vadu : Vidí vývoj sveta veľmi optimisticky.
Pjakin nevidí tú extremnu debilitu ovčanov väčšiny sveta, ktorí ako ovce idú na jatky, a nevidia, kam ich vedú. Tato debilita nie je iba "výsadou" tých bohatých krajín, kde bohatstvo a pohodlný život ľudí nemotivuje zaujímať sa o svoje osudy. Tato debilita je , napodiv, aj výsadou extremnych chudákov, ovčanov na Ukrajine.
Debilita ovčanov je zrejme vyvolaná tými "chemtrails" , ktoré nám posýpajú mozgy.
======================

Zvlášť smutné ja však to, že tá malá časť ovčanov, ktorí vidia to smerovanie ľudstva do záhuby, si našla absurdných vinníkov - židoboľševikov, fašistov, benderovcov, židov, Rotšildovcov, Maďarov, kapitalistov, komunistov, ...... Ovčania NECHCÚ vidieť, že ONI SAMI sú príčinou, že dávajú moc do rúk grázlom - politikom. Ovčania si sami pletú povraz, na ktorom ich politici obesia.

369706

18.02.2019 10:33

Je dluh Achillovou patou Číny?

hmm..... o ničom .....

libertarian 31.?.?.?

" Engdahl vyrastal v Texase a získal titul z inžinierstva a právnej vedy z Princetonskej univerzity v roku 1966 ( BA ) po štúdiu postgraduálneho štúdia v komparatívnej ekonómii na Štokholmskej univerzite v rokoch 1969 až 1970. Potom pracoval ako ekonóm a novinár na voľnej nohe v New Yorku a v Európe."

Autor je (možno) dobrý novinár, ale zlý ekonom. Píše to, čo vidieť NA POVRCHU, čo si zistí každý, kto má internet. Ekonomia nie je veda o ČÍSLACH, ale je to veda o VZŤAHOCH medzi subjektami, ľuďmi. O konaní ľudí.
Kto rozumie chovaniu ľudí, chovaniu podnikateľov, kto vie, ako zareagujú, ten vie, ako to celé dopadne.

369709

21.02.2019 09:20

Však my vás umlčíme!

Však my vás umlčíme!

libertarian 31.?.?.?

"Však my vás umlčíme!"
- Štátna moc (nielen v ČR) tvrdo útočí na slobodu slova. Toto však nie je to najhroznejšie. To NAJhroznejšie je to, že ovčanom na nejakej slobode (aj inej, nielen slobode slova) až tak moc nezáleží. Ovčanom štátna moc ukrajuje slobody (a peniaze) neustále, salámovou metódou, a ovčania to nevidia, alebo NECHCÚ vidieť. Túto poslednú vetu som napísal na niekoľkých diskusiach, a ovčania abolutne nezareagovali. Alebo zareagovali formou, že "neber nám náš milovaný štát".

Takto má vypadať postoj NORMÁLNEHO človeka :
"Kdyby Zvědavec najednou bez varování zmizel, zkoušejte den po dni znovu. Já se vrátím. To je jediné, co k tomu mohu za sebe říct."
Takýto človek si váži slobodu.

369779

23.02.2019 14:43

Však my vás umlčíme!

RE: zadne prekvapko

libertarian 31.?.?.?

"Vždyť my ani nevíme, kde ta zločinecká sebranka bydlí, abychom je vytáhli z paláců "

- VIEME !!!
Nemusíme hneď vešať "Rotšilda" . Stačí povešať našich vlastných miestnych grázlov. "Rotšildovci" nemajú páku na nás, ak s nimi nepôjdu "naši" domáci gauneri.

369844

24.02.2019 19:06

Já chci kolečko! Vraťte mi kolečko!

Vraťte mi ručičku !

libertarian 31.?.?.?

Viac ako nahradenie kolečka je nepríjemné nahradenie ručičky v ukazovateľoch analógových hodnôt. Nahradenie analógoveho ukazovateľa - ručičky ukazovateľom číslicovým - displayom. Číselné ukázanie rýchlosti, teploty, napätia, tlaku, ...... namiesto letmého pohľadu treba porozmýšľať nad tým číslom. Hlavne si s týmto užili dispečéri, ktorí namiesto rýchleho pohľadu na niekoľko ručičkových ukazovateľov museli dlho rozmýšľať, či tie čísla, ktoré vidia - sú tými správnymi, bezpečnými hodnotami.
Nuž, civilizácia sa hrnie do prdele....

369892

25.02.2019 11:03

Pompeo, Pence & odcizení Evropy

USA sa chovajú šialene

libertarian 31.?.?.?

USA sa chovajú šialene - to je z článku jasné. A nielen z tohto článku.
To, čo mi v článku chýba, je vysvetlenie :

Chovajú sa USAci takto preto , že cítia svoju absolutnu nadvládu nad svetom ?

Chovajú sa USAci takto preto , že cítia svoj blízky finančný krach, a týmto chovaním sa chcú zachrániť ?

Obe alternatívy sľubujú, že sa blížia ťažké časy. Iba podoba toho ZLA môže byť rôzna.

369908

01.03.2019 15:19

Putinovo varování ohledně sebeobrany bylo překrouceno jako „nepřijatelná hrozba“ pro USA

Putinove POTREBNÉ slová

libertarian 31.?.?.?

"PUTINOVO VAROVÁNÍ OHLEDNĚ SEBEOBRANY BYLO PŘEKROUCENO ..."

- ale nie. Bolo interpretované správne. Putin oznámil, že akákoľvek intervencia do Ruska bude TVRDO POTRESTANÁ. Ak to USA-ci chápu ako hrozbu, tak zrejme preto, že tú intervenciu plánujú urobiť.


"Likvidací smlouvy INF se Spojené státy osvobodily, takže nyní mohou potenciálně rozmístit další raketové systémy v Evropě, a to přímo na hranicích Ruska. "

- iste, môžu. A Putin musí JASNE a NAHLAS oznámiť europskym štátom, že ruské rakety okamžite zničia ich územie. Je už iba na ovčanoch eur. štátov, či chcú položiť svoj život za záujmy USA-ckych politikov.

369995

01.03.2019 15:26

Trump se nestydí za svůj plán poslat teroristy ze Sýrie zpět do Evropy

Trump je tentokrát veľmi seriozny

libertarian 31.?.?.?

"Trump požaduje, aby američtí partneři z NATO repatriovali své občany, kteří byli zajati během protiteroristických operací v oblastech Sýrie,"

- Trump je tentokrát veľmi seriozny. Nechce, aby euroUnijní teroristi zasierali Sýriu , a chce, aby svoje sračky vyčistili ich pôvodcovia. Ak sa EU vyšpinila (vysrala) v Syrii, nech po sebe pozametá.

369996

03.03.2019 11:43

Putinovo varování ohledně sebeobrany bylo překrouceno jako „nepřijatelná hrozba“ pro USA

RE: Podle pipek z NYT by asi ty rakety mely byt namireny kam ?

libertarian 31.?.?.?

"Lid by se nemel nechat dat ponizovat, to by byla jeho stoprocentni cesta do otroctvi, kdyby se nechaval ponizovat jen tak, aniz by s tim neco delal (DELAL ! - ne pouze zbrblal...).
Takovy lid by stal za pendrek. K certu s takovym lidem."

- múdre slová. Lenže realita je taká, že "lid" zdebilnatel, je mu všetko jedno, ...... a vlastne iba extremne veľká kríza, katastrofa, MOŽNO otvoria ovčanom oči a mozgy.

TRI extremne hrozby sú pred ľudstvom :

- europska a americkáé finančná globálna kríza
- globálna vojna vyprovokovaná USAkmi
- muslimácke ovládnutie Europy

Aj JEDINÁ z hrozieb nám poriadne poničí životy. A vznik jednej z nich asi podnieti vznik tej ďalšej.
Dovidenia v pekle.

370038

Pane Stwora ,
vy ste inteligentný človek, ale z väčšiny tunajších komentárov by ste mal pochopiť, že - nielen na Vašom webe, ale aj celkovo v strednej Europe - väčšina ľudí nie je schopná vnímať realitu v celej šírke a v celkových súvislostiach. Ľudia vnímajú realitu akoby jedným okom, bez zvuku, bez časových súsledností, zamieňajú REALITU so svojimy PREDSTAVAMI, ..................
Boli časy, keď som internetové diskusie považoval za výborný zdroj informácií a inšpirácií. Dnes , ....... dnes ma doviedli ku názoru, ktorý som napísal horevyššie.

370040

" Přitom jde o nejnebezpečnější útok na lidskou společnost. "

Ta poznámka, to je taká "zhrnutie" celého článku. Lenže ten článok by si zaslúžil ZHRNUTIE oveľa KOMPLEXNEJŠIE. Pohľad z väčšej výšky, a zo širšieho časového pohľadu.

Celá europa je dnes plná KECOV o slobode a o demokracii. Rovnako USA. A táto sloboda je síce nenápadne, ale intenzívne dennodene pripravovaná na zničenie. Sloboda slova už má pri krku cenzorskú sekeru (pan Stwora vie, o čom píšem !). Celá EU je pripravovaná na zničenie muslimskou inváziou. Finančná kríza visí nad hlavami. A globálna vojna vyprovokovaná DEMOKRATICKÝMI USA je denne vnucovaná. A europania sa chovajú ako bezmocné obete.

Z tohto uvedeného pohľadu NIE JE DEMOKRACIA to pravé orechové. Z tohto pohľadu sa dá chovanie čínskych politikov vnímať ako urýchlenie odchodu z nebezpečnej takzvanej demokracie do niečoho stabilnejšieho.
Za pár rokov sa ukáže, ktoré smerovanie vedie k bezpečnejšiemu životu.

370068

" Jak souhlasíte se svobodou házet odpadky na ulici? Jak souhlasíte se svobodou souseda vás rušit při spaní hlasitou hudbou? "

- Úvahy nevychovaného puberťáka.
Slobodou sa nikdy nemyslelo právo konať zlo inému.
Sloboda je - hádzať odpadky po vlastnej izbe, a tiež pustiť si hudbu pri spaní sám sebe.
Sloboda je tiež - fajčiť marihuanu, a tiež šoférovať bez pásov.

370087

07.03.2019 08:52

Na idnes.cz nepříjemnou pravdu nenajdete

"Oni sú na nás zlí "

libertarian 31.?.?.?

To vyplakávanie v článku je trápne.
"Oni sú na nás zlí " . - Ano, sú na vás zlí , ale to je váš problém. Nečakajte od nepriateľa, že bude na vás dobrý.

Posledné veta, ten dovetok editora :
"Pokud je mezi čtenáři bloger, který byl cenzory masmédií umlčen, nabízím mu možnost publikovat zde, ve Zvědavci."

- toto je ten správny prístup. Pri čítaní článku ma od začiatku napadla tato veta, tato myšlienka. PREČO vy sťažovatelia leziete na web svojho nepriateľa - však je niekoľko tých dobrých, slušných !!!
==========
Na Idnes sa nemá chodiť za informáciami, ani za múdrymi myšlienkami. Na Idnes (a im podobné weby) sa chodí za účelom - študovať nepriateľa. Ale až po tom, ako si človek nájde pravdu na slušných weboch, napr. na Zvedavcovi.

370117

07.03.2019 09:42

Na idnes.cz nepříjemnou pravdu nenajdete

RE: Neprijemnou pravdu najdete malokde

libertarian 31.?.?.?

"Neprijemnou pravdu najdete malokde"

nuž, váš článok : http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915...
je hodne nekonvenčný. Niekoľko tvrdení by iste bolo reálne spochybniť, ale v podstate je ASI formálne pravdivý.
Lenže dnešný svet nie je schopný počúvať pravdu, pokiaľ nie je absolutne dokázateľná. A hlavne bráni dokazovaniu pravdy. Problém nie je (myslím) v tých , ktorí pravdu cenzurujú. Problém je v tej väčšine, ktorá nestojí o poznanie pravdy. Ľudia dnes chcú počuť iba takú "pravdu" , ktorá im potvrdí ich doterajšie názory.
Pravdu, ktorá im vyvráti ich názory - považujú za ÚTOK NA SEBA.

370120

10.03.2019 09:13

Protiruská hysterie za účelem konfiskace libyjské ropy

nič nové .....

libertarian 31.?.?.?

"Britský deník Telegraph hodil do mediálního prostoru další protiruské dezinformace "
- tato informácia -nie je nič nové. Nepriateľ KLAME neustále, a treba to vnímať ako "normálne" v dnešnej dobe. Dnešní novinári nie sú šíritelia pravdy, ale bojovníci za záujmy niekoho. Demagogovia.

To skutočné nešťastie nie je táto demagogia. Skutočné nešťastie je to - že im ešte stále veľa ovčanov verí. Debilita dnešných ovčanov - táto je nešťastím ľudstva.

370170

10.03.2019 09:24

LGBT přechází do útoku

LGBT přechází do útoku

libertarian 31.?.?.?

No a čo ??!!! " LGBT přechází do útoku."

Nech kľudne pokračuje v tom útoku.
Ja vždy budem mať rád ženské lono, a tú úžasnu vec v ňom. Skutočného chlapa nezmení nejaký smiešny ÚTOK LGBT . Ja som z generácie, ktorá vždy oceňovala pekné a sexuchtivé ženy. Som z tej staršej generácie. Ale je fakt, že o tej mladej, teenegerskej generácii si nič dobré nemyslím. Sú to takí fácebookoví bojovníci, ktorí vnímajú život a krásy života iba cez display "chytrého" mobilu.

370172

11.03.2019 15:23

Jaký záměr sledují Spojené státy stažením své armády z Afghánistánu?

"Američania vyhlásili ....."

libertarian 31.?.?.?

"Američania vyhlásili ..... USA oznámili .... kongres USA povedal....... Američania vyjadrili....."

- Akákoľvek úvahy , obsahujúce takéto slová sú absurdné. Americkí politici kecajú, a ich slová nemajú žiadnu váhu. Posudzovať treba iba KONANIE američanov.

370195

13.03.2019 11:16

Není to „politika identity“, je to politika proti bílým

"je to politika proti bílým"

libertarian 31.?.?.?

"je to politika proti bílým" - toto je neprimerané ZJEDNODUŠENIE.
Krutá realita je, že : " je to politika BIELYCH proti bílým "

My bieli, sa už musíme prestať sťažovať, nariekať, ako nám všetci ubližujú.
Krutá realita je, že si ubližujeme sami sebe. Polovica bielych ubližuje druhej polovici bielych, a tá druhá polovica bielych sa vôbec nebráni.
Pokiaľ biela rasa zdegenerovala až do takejto úrovne, tak sme geneticky predurčení na vyhynutie. Ak nie sme zdegenerovaní - bráňme sa !!! Minimálne sa bráňme tým, že PRAVDIVO pomenujeme realitu.

Už ma unavuje denne počúvať, čítať - ako nám tí zlí ubližujú. A nevidím okolo seba ANI JEDINÉHO človeka, ktorého by zaujímalo moje tvrdenie. Všetci sú ignoranti, alebo iba nariekajú.
My belosi SA NECHCEME brániť.

370236

13.03.2019 11:28

Nakupovat základní potraviny je čím dál těžší

bude horšie....

libertarian 31.?.?.?

" a marně hledám smetanu do kávy. Dvakrát jsem prošel uličkami kolem mléčných výrobků, marně. Vím přesně, kde smetana byla ještě minulý týden. "

- sranda. PRESNE TOTO sa stalo mne, so smotanou do kávy. V inom obchode, aj v inom štáte. TOTO isté.

=====
"Štve mě, že ty české potraviny prostě nejsou. Kdyby byly třeba dražší, to by mi nevadilo, ale ony nejsou vůbec. "

- Ani slovenské potraviny NIE SÚ . Je to úplne logické . Pretože slováci nie sú OCHOTNÍ a asi ani SCHOPNÍ aktívne a efektívne podnikať. Všetci tí, ktorí sú ochotní ASPOŇ PRACOVAŤ, tak pracujú vo fabrike zo zahraničným majiteľom. Jedine zahraniční podnikatelia dokážu vytvoriť a riadiť firmu. Slováci dokážu iba makať ako poddaní. Alebo "pracovať" ako politici, alebo žiť zo soc. dávok.

370238

14.03.2019 08:31

Vědomí a svědomí

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

libertarian 31.?.?.?

"podle map v okolí Norimberka...."

- nuž, podľa takejto logiky bola aj vojna Nemecko - SSSR vlastne ÚTOČNOU vojnou SSSR proti Hitlerovi , pretože aj vojská SSSR nakoniec bojovali na území Nemecka a Berlína.
"Útočnosť" vojny nemožno posudzovať podľa mikro-udalostí, ale z makro-pohľadu.
"Útočnosť" vojny určujú generáli, nie poručíci.

Mne sa na tom článku viac nepozdáva ten autorkin optimizmus ohľadne dnešnej mládeže. Neviem, či je v Česku až taký rozdiel,ale slovenskí "mladí" , teda až do cca 40-tky sú extremne ľahostajní a nevidiaci. A politici - to sú doslova zradcovia , v plnom význame slova. Viac sledujem českú scénu, a tí vaši doslova idú porozdávať spoločný majetok americkým firmám.(nákup plynu, Westinghouse Electric, US zbrane, ....). A národ mlčí, mlčí, ...... A novinári intenzívne osprosťujú národ. ČT -doslova šialenci.

370274

14.03.2019 16:25

Vědomí a svědomí

RE: Aliance viníků...

libertarian 31.?.?.?

"MY nepatříme do aliance viníků....pouze prežidenti a vlády, "

- každý ovčan, ktorý volebnou účasťou dal svojej vláde legalitu, ktorý jej dal právo vyberať dane na zbrojenie, ktorý jej dal REÁLNU MOC vládnuť, každý takýto ovčan je SPOLUZODPOVEDNÝ za akákoľvek konanie svojej vlády.

V demokracii OVČAN je zdrojom sily vlády.
Vláda bez ovčanov by nemala žiadnu moc, nevládla by.

370288

17.03.2019 10:36

Jak koupit kondom a nepřipadat si jako blbec?

dva staroušci .....

libertarian 31.?.?.?

Načo sú dvom starouškom kondomy ???

To sa už Zvedavec začína podobať mainstreamovej sračke ???
Pane Stwora, prosím, neničte váš web.

370349

18.03.2019 11:41

Jak koupit kondom a nepřipadat si jako blbec?

RE: dva staroušci .....

libertarian 31.?.?.?

"Vy musíte asi být pěkný suchar, co?"

haháá..... ja by som vám čosi rád napísal, ale mohla by to tu nájsť manželka.
Určite však nevidím dôvod používať pri milenke nad 50 trápny kondóm. Vysvetlíte ???

370377

18.03.2019 11:56

Další fáze multikulturního ráje na „vyspělém“ „Západě“ – občanská válka

Ako vznikla Zelandská civilizácia

libertarian 31.?.?.?

"Když nacistické Německo obsazovalo Evropu, byla ohrožena existence celé naší civilizace a fyzické přežití evropských národů "

A ako reakciu na toto ohrozenie začalo britské letectvo kobercové bombardovanie nevinných nemeckých civilistov. "Liberáli" celého sveta by dnes mali hromadne odsúdiť a prípadne potrestať konateľov tohto obludného bombardovania. Brániť sa - to je predsa zločin.

A novozélandskí "liberáli" by si mali prečítať históriu svojej novozélandskej civilizácie, niečo o tom, kam sa podela väčšina pôvodných obyvateľov, a čo to boli za votrelci, čo obsadili Zeland.

citát :
Dva měsíce po Cookovi dorazila francouzská námořní výprava kapitána Jeana de Surville. Další francouzská výprava, kapitána Mariona du Fresne, která připlula roku 1772, oba ostrovy prohlásila za državu francouzského krále Ludvíka XV.

Někdy na počátku 19. století byly na ostrovy dovezeny první střelné zbraně - muškety, což naprosto převrátilo maorské dějiny a dalo následujícím čtyřiceti letům název "mušketové války". Kmeny, které si muškety pořídily, se vrhly na kmeny, které nebyly takto vyzbrojeny, a začaly je vyvražďovat. V letech 1801–1840 se podle odhadů historiků uskutečnilo asi 600 válek mezi kmeny a bylo při nich zabito asi 40 000 Maorů.

370378

20.03.2019 08:13

Václav Klaus mladší -- co dělat?

samá demagogia.....

libertarian 31.?.?.?

"Politických stran je u nás mnoho, politická scéna je ukázkově roztříštěná. "

- formálne to je pravda, fakticky to je LOŽ.
Celá "demokratická opozícia" je vlastne jeden celok s jedným spoločným cieľom : Poraziť Babiša, a potom, následne, sa ruvať o moc.

Názory VKml neháji žiadna strana. Čiastočne Okamura (protimigracii) , ale inak nik.
VŠETCI sú fakticky silní ľavičiari , presnejšie - populisti. ODS, TOP, sú populisti s pravicovou rétorikou.

Pan autor sa až podozrivo silne bojí, že VKml založí skutočne pravicovú stranu.

370428

21.03.2019 11:05

Václav Klaus mladší -- co dělat?

RE: samá demagogia.....

libertarian 31.?.?.?

" a následně se řekne - demokraticky jste nás zvolili, takže si můžeme konečně dělat co chceme. "

- lenže TOTO je princíp, na ktorom je postavená táto demokracia. A nič s tým nikto neurobí , ale ani NECHCE urobiť.

Tie najväčšie strany nie sú založené na JASNÝCH IDEÁCH, ale iba na podplácaní voličov. A voličom, ovčanom - ani nejde o IDEJE , ale iba o úplatky od štátu. Volebné programy - to sú iba zoznamy úplatkov pre voličov.
Takže všetky HNUSNÉ dôsledky sú absolutne NEVYHNUTNÉ dôsledky.

Dnešná demokracia funguje presne tak hnusne, aké hnusné sú jej principy.

370463

25.03.2019 14:06

Prominentní profesor biochemie varuje: 5G je ta „nejhloupější myšlenka v historii světa“

" Bez jediného biologického testu bezpečnosti"

libertarian 31.?.?.?

pan autor si dosť hodne, fakticky TOTÁLNE odporuje sám sebe :

" „Zavádění desítek milionů antén 5G bez jediného biologického testu bezpečnosti je tou nejhloupější myšlenkou, která kohokoliv v historii světa napadla.“..................

Dále pokračuje diskusí o osmi způsobech, kterými tato technologie nepříznivě ovlivňuje lidské zdraví, a cituje rozsáhlou vědeckou dokumentaci:

Snížená plodnost
Neurologické/neuropsychiatrické účinky
Poškození buněčné DNA
Aptóza - naprogramovaná smrt buněk
Oxidační stres a poškození volných radikálů
Endokrinní (hormonální) účinky
Nadbytek intracelulárního vápníku
Rakovina "

" Bez jediného biologického testu bezpečnosti" autor uvádza 8 oblastí škodlivosti. Ako na tie oblasti prišiel ???

370560

25.03.2019 14:47

Svět podle Brentona Tarranta

Fakt nádherná veta !!!

libertarian 31.?.?.?

Fakt nádherná veta :

"To uvádím, aby nevznikl dojem, že doporučuji opakování činu Brentona Tarranta, "

Po tom , ako ministerstvo lásky vyslalo tvrdú vyhrážku všetkým prípadným schvaľovateľom toho činu, sú takéto názory doslova na smiech. Autor PhDr. Petr Hampl, Ph.D. týmito slovami ukázal, že sa bojí uväznenia presne tak, ako absolútna väčšina bežných ľudí. Aj ja. ...... Iba ten "zločinec Brenton Tarrant" sa nebál.

Ako napísal pan Hampl, ten zločinec nebyl členem žádné skupiny, nekrmil se dlouhodobě žádnou neonacistickou literaturou. Prostě chytrý kluk z dělnické rodiny, který se s nepředpojatým mozkem díval kolem sebe, spojoval věci dohromady a dělal si obrázek. Četl různé názory a porovnával je. Týmito slovami pan Hampl toho zločinca fakticky - POCHVÁLIL. [chechtot]

Je to fakt sranda, ..... ale intenzívne sa začína vracať doba, keď sa názory písali "medzi riadkami" , a priamo v riadkoch mohli byť iba tie správne, ministerstvom pravdy schválené "názory."
=======
Odkaz pre ministerského kontrolóra pravdy : "Ostro nesúhlasím s terorom".
=======

370561

25.03.2019 14:59

Svět podle Brentona Tarranta

RE: Velmi podivný článek!

libertarian 31.?.?.?

"Lidí, kteří si to video dokážou zanalyzovat je dost, ale média už mají takovou sílu, že je to jedno. Prostě se to stalo,"

- je to tak. PRAVDA je to, čo napíšu médiá. Absolutne jasným dôkazom toho je video tej budovy - Řízená demolice budovy WTC 7 11.září 2001 . Toto video nestihli mainstreamáci zlikvidovať , je dostupné, jasne ukazuje, že ŽIADNA TAKÁTO budova nemôže padnúť sama takýmto spôsobom, a napriek tomu platí "pravda" , že spadla "sama" .

370562

26.03.2019 09:37

Svět podle Brentona Tarranta

RE: Vrahy i teroristy byli i zakladatelé státu Izrael. Než vyhráli.

libertarian 31.?.?.?

"Vrahy i teroristy byli i zakladatelé státu Izrael. Než vyhráli."

- To je večná pravda : Víťazi NIKDY nie sú Vrahy i teroristy . Vrahy i teroristy sú vždy tí porazení. Dejiny píšu VÍŤAZI.

370590

26.03.2019 09:49

Mašiny bez bohů

Korene politiky USA

libertarian 31.?.?.?

Kde sú korene politiky USA ???
Je dosť pravdepodobné, že politika USA nebola zločinecká od svojho počiatku. V historii je bežné,že sa metódy ZLA používajú na ušľachtilé ciele. Ak sa používanie metód ZLA na ušľachtilé ciele stane štandartom, tak sa stane štandartom aj používanie metód ZLA na gaunerské ciele . Ľudia strácajú citlivosť na ZLO, ak sa to ZLO zdôvodní ušľachtilými cielmi. A rozlíšiť gaunerské ciele od cieľov ušľachtilých nedokáže každý.
Históriu píšu víťazi. A preto víťazi dokážu svoje ZLO ľahko zamaskovať vymysleným dobrom.

370591

27.03.2019 15:42

Slovenské voľby

RE: Škola hrou

libertarian 31.?.?.?

"S niečím sa v tom pokuse o analýzy dá moźno súhlasiť viac
a s niečím menej.
Hlavne ale autor žiaľ neponúka riešenie.."

- dá sa to takto pomenovať. Ale pointa je, myslím, v niečom inom.

1. IDEOLOGIE - Ideologie dnes nehrajú žiadnu úlohu, pretože na ideách sa nedá zarobiť. A ideami sa ani nedá získať podpora od ovčanov, pretože dneční ovčania kašlú na IDEJE. Ovčanom zaujímajú dotácie a príplatky a podpory od štátu.


2. Tie zahranično-politické kecy , to má jasný dôvod : Treba si získať lásku a podporu tých mocných zo zahraničia. Teda USA. USA tu vymenia vládu, kedykoľvek budú chcieť. S nimi treba byť zadobre.

Autor neponuka riešenie, pretože autor ani nevidí nejaký jasný problém. Autor popisuje realitu, ktorú niekto vníma ako peknú kurváreň, a niekto ako cestu k šťastným zajtrajškom.

Autor popisuje šialený stav, v ktorom sa nachádza 5 milionov viac-menej hlupákov a ignorantov, a pár státisícov gaunerov.

370618

28.03.2019 12:22

Slovenské voľby

RE: Ďalšia z tisícov výziev neVOLIŤ ktoré zaplavili dnešný internet!

libertarian 31.?.?.?

minule som volil "menšie" zlo. Kisku.

Stačilo.

370651

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 0

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,00 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
25,42 Kč
100 japonských jenů
21,93 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 654,22 Kč
1 unce stříbra
559,48 Kč
Bitcoin
301 888,18 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?