Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 6 různých jmén: Analytické oddělení, Dozvuky Chazarské říše, Chazarská agitka, Chazarský Agent, Korupčníky jde pochytat, MZV státu Bohemie.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.03.2019 15:02

Protiruská hysterie za účelem konfiskace libyjské ropy

Pravý důvod pro vízovou povinnost amerických občanů

Chazarský Agent 84.?.?.?

Záhadné jednotné mnohatunové zásilky diplomatickou poštou z americké ambasády v Bagdádu pro každou americkou ambasádu v Evropě a zavedení víz pro američany:

https://www.pressclub.world/cs/2019/03/09/obcane-s...

Z profláknutých zpráv na Wikileaks týkajících se záhadných amerických zásilek se zdá, že naši spojenci pro nás chystají to samé, co nachystali pro trpící Libyjce, jak tam teď mají 300% demokracie. Mít 3 vlády je 300% demokracie nebo ne?

370166

12.03.2019 09:06

Jaký záměr sledují Spojené státy stažením své armády z Afghánistánu?

Mají novou oběť

Chazarský Agent 84.?.?.?

Stažení jednotek z Afghánu má zcela jasný cíl:

Uvolnit tyto jednotky pro budoucí nasazení proti Íránu.

Pokud si napíšete seznam zničených zemí za poslední roky a kolik těchto zničených zemí NEDALO kontrakty americkým ropným firmám, vidíte, že to nebyly války kvůli ropě, jak se snaží nakecat Hasbara Chazarská propaganda.

Cílem bylo zničit všechny země, kde si lidé dovolili kritizovat režim Apartheidu II.

A na řadě je Írán. Ne dnes. Později.

Apartheid II půjde položit na lopatky 2 způsoby:

A) Válkou
B) Podobně, jako byl demontován Apartheid I v JAR: Celá planeta Země se dozví, kdo jsou Chazaři a jak si dnes říkají a celosvětový bojkot zařídí zbytek

Zná někdo nějaký třetí způsob?

370214

31.03.2019 10:41

EU se už úplně zbláznila!

Mnohem užitečnější by byla výuka historie Chazarské říše

Chazarský Agent 84.?.?.?

Já nevidím nic tragického na nenápadně protlačované povinnosti vyučovat historii Afrických národů. O tom jak naši ctihodní spojenci Angláni mučili dědečka prezidenta Obamy v Keni a o tom, jak se podařilo nenásilně položit na lopatky režim Apartheidu I.

Podobně by totiž šlo položit na lopatky dnešní režim Apartheidu II. v té (jak to řekl Nečas) "Jediné demokracii na Středním východě".

K věci: Mnohem užitečnější by byla povinná výuka historie Chazarské říše. O tom, jak uctívali falus a jak vyhlásili výběrové řízení na nějaké zajímavější náboženství. O tom, jak výběrové řízení vyhrál judaismus, o tom, jak celá říše konvertovala na judaismus, o pádu říše, o migraci Chazarů do celého světa a o tom, jak si dnes Chazaři nechávají říkat a kde všude po světě vraždí a kde provádějí etnické čistky.

Lidi, podpořte osvětu!

Možná se podaří bez dalšího násilí demontovat Apartheid II. a zmizí důvod pro stovky false flag akcí a teroristických činů.

370706

10.04.2019 16:47

Slovenské voľby – zlo medzi nami – vražda a akceptované lži „Zvíťazili sme!“

Nezpůsobilá odpovědět na jednoduché otázky

Chazarský Agent 84.?.?.?

Jak je dávným zvykem, nově zvolený nejvyšší funkcionář obdrží od tisku otázky, na které funkcionář odpoví a otázky i odpovědi tisk zveřejní.

Jak tahle akce dopadla s Čaputovou, píšou na PressClub World.

Čaputová nebyla způsobilá odpovědět na tak jednoduché otázky:

https://www.PressClub.World/cs/2019/04/08/otazniky...

370868

25.01.2020 12:30

Eisenhower měl pravdu

Důvodem není ropa, důvodem je přání sionistů

Dozvuky Chazarské říše 84.?.?.?

Novináři Associated Press a Bloomberg viděli stovky protestujících tam, kde jich byly milióny

ZioMédia se opět demaskovala. Novináři Associated Press, agentury Bloomberg a další se opět uchýlili k publikování fake news, když tvrdili, že místo miliónů protestujících zde byly pouze stovky. V Bagdádu včera protestovalo 2,5 miliónů občanů proti americké vojenské přítomnosti v Iráku. Zástup protestujících, které vidíte na fotografii, byl dlouhý 8 km. Místní historici tento protest přirovnali k revoluci iráckých občanů proti britským vojskům před 100 lety, tj. v roce 1920.

TV Nova hrdinně porušila linii a ve večerních zprávách tvrdila, že protestujících bylo tisíc. Redakce TV Nova se tak vystavila riziku, že bude „droned“ nebo unesena. Taková neposlušnost vůči loutkovodičům nemusí zůstat nepovšimnuta.

Zjednodušeně řečeno: USA násilně zavedly demokracii v Iráku. Poté, co demokracie v Iráku začala fungovat, USA nyní ignorují tuto demokracii, kterou samy pomohly instalovat.

Nejrůznější dezinformační zdroje se již 19 let pokoušejí vsugerovat občanům na Západě, že války USA na Středním východě jsou „kvůli ropě“. Důkazy však jasně ukazují, že se jedná o blábol. Saddám Husajn těsně před válkou vedl vyjednávání s americkými ropnými koncerny o účasti na iráckých projektech. Dále, po válce v r. 2001 v podstatě 13 let nedošlo k žádnému významnému kontraktu týkajícím se irácké ropy a amerických ropných koncernů (mimo nějaké servisní práce na ropných polích). USA žádným jiným způsobem nezískala iráckou ropu, než že si ji řádně zakoupili jako každý jiný zákazník.

Skutečné příčiny ilegální války, zahájené pod falešnou záminkou neexistujících chemických zbraní hromadného ničení, byly zcela jiné. Zcela jistou příčinou bylo a stále je přání sionistických centrál a lobby zničit Irák. Další pravděpodobnou příčinou byly plány Saddáma Husajna začít obchodovat ropu za eura místo za americké dolary. Obchodování ropy za dolary je pro USA kriticky důležitým faktorem. Bez petrodolarů by si USA nemohly dlouhodobě dovolit triliónové (US terminologií) deficity státního rozpočtu. USA by si nemohly dovolit udržovat 800 zahraničních vojenských základen. Šikanózní válečnický režim nekonečných válek a výhrůžek by se rychle zhroutil, ekonomicky i politicky.

Konečným důkazem, že Spojené státy války na Středním východě nevedou kvůli ropě bude představení nového bezemisního zdroje energie. Celý svět pochopí následnou irelevanci ropy (ropa zůstane důležitá pro chemický průmysl, avšak její spalování pod kotly a v motorech bude postupně upadat do bezvýznamnosti). Přesto, že celý svět pochopí irelevanci ropy, USA bude pokračovat ve válčení, vydírání a výhrůžkách. To bude konečný a ultimativní důkaz, že hypotézy o současných válkách „kvůli ropě“ jsou dezinformačními bl...

Automaticky kráceno

376381

25.01.2020 12:31

Eisenhower měl pravdu

Důvodem není ropa, důvodem je přání sionistů II.

Dozvuky Chazarské říše 84.?.?.?

Přesto, že celý svět pochopí irelevanci ropy, USA bude pokračovat ve válčení, vydírání a výhrůžkách. To bude konečný a ultimativní důkaz, že hypotézy o současných válkách „kvůli ropě“ jsou dezinformačními bláboly šířenými řízenou opozicí.

Zdroj: https://www.pressclub.world/cs/2020/01/25/novinari...

(nepodařilo se mi zde najít doporučené tlačítko "odkaz" )

https://www.pressclub.world/wp-content/uploads/202...

https://www.pressclub.world/wp-content/uploads/202...

376382

03.02.2020 14:39

Trump předložil návrh na „Obchod století“

RE: Kritika sionismu je přípustná, antisemitismus ne.

MZV státu Bohemie 84.?.?.?

Příspěvek pana "Honi soit ..." je hodně podlý, je potřeba se zastat autora:

- Autor článku nikde ani nezmiňuje "Židy" nebo "židovský národ" - to je konstrukt nebo nějaká fata morgána pana "Honi soit", který hned staví na svém konstruktu a uráží autora, dokonce jej křivě obviňuje z "antisemitismu" - poté, co se autor opakovaně vyjadřuje nutnost ochrany práv semitských občanů.

- Pan "Honi soit" vychvaluje paní Kleinovou, Zuckermanna a další, jako vzor kritiky válečných zločinů a zločinů proti lidskosti prováděné sionistickým režimem. K tomu tolik: Na nějakém ekonomickém webu jsem viděl skvělou alegorii, v hrubých rysech ji zde zkusím popsat:

Představte si, že 9200 černochů ze Zimbabwe a 800 Eskymáků (správně: Inuitů) se nazpaměť naučí Staré pověsti české, poté se na kanoích doplaví po Vltavě až do Prahy, kde se, vylodí, postřílí pár desítek tisíc Čechů, další 2 milióny vyžene pod napřaženými hlavněmi kulometů do okolních zemí a zbytel Čechů a Moravanů zavře do ghetta obehnaného 6 metrů vysokou zdí s kulometnými hnízdy.

Zimbabwané i Eskymáci se poté prohlásí za jediné pravé Čechy a Moravany a vyhlásí nový stát "Bohemia", který nemá ústavu, ani žádnou legitimitu.

Polovina světa se smíchy dusí, protože každý na první pohled vidí, že Zimbabwané se svoji extra tmavou pletí moc na Čechy a Moravany nevypadají. Také vylodění Eskymáci vypadají, jako z jiného kontinentu. Navíc nikdo z nich neumí mluvit a psát česky. Zimbabwští propagandisté proto musí zřídit rychlokurzy češtiny a skoupit pár TV stanic a novin, aby přesvědčili celý svět, že jejich tmavá pleť je zcela OK a že jsou opravdovými Čechy a celé Čechy a Morava jim patří a že etnické čistky, které provádějí nejsou etnické čistky. A že Češi jsou jacísi Sibiřané, protože dnes mluví jazykem, který údajně vznikl někde poblíž Sibiře. A že je potřeba je vystěhovat na Sibiř. A kdo to vše kritizuje, tak je "anti-Bohemista".

A teď to hlavní: Velci reportéři Zuckermann a Kleinová by psali plamenné projevy, kde při popisu agresorů - invaderů by nepoužívali reálné označení: 9.200 Zimbabwanů a 800 Eskymáků nebo zjednodušeně Zimbabwané provádějí etnické čistky, ale poslušně a mlhavě jako odklonění tématu by ve svých článcích psali o jakési "Bohemii", která plánuje anexi českého území, které bylo "před 5000 lety její".

Tzn. ne konkrétní vrahouni: Zimbabwané (92% stavu) a hrstka dalších, ale jakási absurdní "Bohemia" by byla tím padouchem a viníkem.

Tak to je styl paní Kleinové a Zuckermanna. Styl, který obdivuje pan "Honi soit" a který je podle něj jediný správný. A cokoliv jiného je "anti-Bohemismem". O agresorech a vrazích psát pouze jako o "bohemistickém státě" nebo o "Bohemii".

Takovým autorům - kritikům by Zimbabwané rovnou mohli platit i nějakou zaslouženou gáži.

376580

06.02.2020 14:32

Kritika sionismu je přípustná, antisemitismus ne

Bludy pana Convidado

MZV státu Bohemie 84.?.?.?

Dokonce i v dnešních MSM je vzácností vidět tolik bludů pohromadě v jednom článku:

1) Pan Convidado trpí přetrvávajícím bludem. V článku p. Novotného není nikde ani zmínka o tom, že by se obyvatelstvo v Izraeli skládalo jenom z Chazarů.

Běžnou praxí v médiích je nevyjmenovávat všech 163 uznaných národností v Ruské federaci, když někde "Rusáci" něco vymamlasí. Je to tak? Když "Rusáci" prohráli v Afghánu, MSM snad vyjmenovávala všech 163 národností v RF plus další, které byly v Sojuzu? Ne, všichni zjednodušeně psali: Rusové ustupují domů.
Žádné MSM nepsaly: a Tataři také a Turkmeni také a Čerkasové atd. také ustupují.
Kde byl tehdy pan Convidado se svou briskní reakcí, že se Sojuz nebo RF neskládá pouze a jen z "Rusáků"?

Jestliže Chazaři a jejich potomci tvoří v Izraeli cca 91 až 94% z okupantů/invaderů a jejich potomků, potom pro zjednodušení stačí uvádět Chazaři.

Každý samozřejmě chápe, že v Izraeli žije také asi milion opravdových semitských občanů a to jsou: Palestinci a Sefardi. Článek p. Novotného toto nepopírá.

Takže pro pana Convidado, až uvidíte článek, že Američané napadli Grenadu, prosím neomdlívejte vzteky. My všichni si domyslíme, že se na Grenadě vylodili nejenom Američané, ale i Hispano, a Vietnamci ve službách US Marines a další.


2) Když se Conquistadoři vylodili na plážích poblíž džungle ve Střední a Jižní Americe, prohlásili sami sebe za indiány? NE! Když se Francouzi vylodili v Mozambiku, prohlásili sami sebe za "negry"? NE!

Když se však Chazaři vylodili v Haifě, neváhali sami sebe prohlásit za "Semity", dokonce to o sobě prohlašovali ještě před vyloděním. Tato opravdová anomálie ve světových dějinách, kdy invadeři si přivlastní identitu svých obětí je natolik vzácná, že je potřeba ji věnovat zaslouženou pozornost.

Nejspíš půjde o staletí prováděnou propagandu a vymývání mozků v celé chazarské populaci. Důkazem může být, že před časem někde poblíž Itilu vykopali z bahna zachovalé malé kanoe s vyrytým nápisem "Israel". Je snad jasné, že toto kanou nedoplulo z Haify přes Bospor a přes celé Černé moře až do Itilu. Naznačuje to, že již kolem roku 1250 někteří Chazaři trpěli sebeklamem a domnívali se, že jsou "Izraelci".

3) Dokážete si představit Zimbabwany, poté co se v alegorickém příběhu vylodili v Praze, jak by sami sebe prohlásili za "Slovany" a každou kritiku jejich vraždění Čechů by ihned označili za "Anti-Slovanismus"? Pro jistotu by skoupili pár vydavatelství, aby se v co nejvíce slovnících objevila tato definice pojmu: Pokud kritizujete vyvražďování Čechů a Moravanů Zimbabwany - těmi jedinými pravými Čechy a Slovany, ptom jde o jasný projev Anti-Slovanismu a musí být potrestán.

Takže je potřeba se přestat ohánět slovníky, jejichž autoři nikdy neznali historii Chazarské říše a je potřeba střízlivě definovat pojmy. Krit...

Automaticky kráceno

376642

06.02.2020 14:34

Kritika sionismu je přípustná, antisemitismus ne

Bludy pana Convidado 2. část

MZV státu Bohemie 84.?.?.?

Takže je potřeba se přestat ohánět slovníky, jejichž autoři nikdy neznali historii Chazarské říše a je potřeba střízlivě definovat pojmy. Kritika etnických čistek namířených proti semitskému obyvatelstvu nemůže být logicky nikdy chápána jako Váš pokroucený "Anti-Semitismus".

4) Pravými potomky biblických Židů jsou: Palestinci (cca 15 mil osob včetně násilně vyhnaných z Palestiny) a Sefardi (cca 400 tisíc plus mínus osob).
Palestinci a Sefardi mají totožnou DNA. Ano, víme, 2 osoby nemají zcela totožnou DNA, je stejná v tom smyslu, že se jedná o stejné etnikum.

5) Chazaři a jejich potomci tvoří 91 až 94% ze všech invaderů/okupantů v Izraeli. Zbytek jsou Sefardi, Falaši a další. Je snad jasné, že Falaši nikdy nechodili po Svaté zemi. Je snad jasné, že několik Číňanů, kteří se prohlásili za Židy, také nikdy předtím nechodili po Svaté zemi.

Pro obzvlášť nechápavé: Chazaři změnili svou víru - konvertovali. V minulosti uctívali falus jako Boha. Vyslanci jiných zemí se na královském dvoře v Itilu váleli smíchy a chazarský vládce se velmi styděl. Proto vyhlásil výběrové řízení na dodávku nového náboženství. Zvítězil judaismus a poté většina obyvatelstva Chazarské říše konvertovala na judaismus. Perští kupci projíždějící Chazarskou říší tuto skutečnost zaznamenali v kronikách: "Všichni v Chazarské říši nyní vyznávají judaismus". Tzn. Chazaři vyměnili své náboženství, nikoliv však DNA.

A podobně i Palestinci: Během staletí konvertovali z judaismu na islám. Tzn. Palestinci změnili své náboženství, nikoliv však DNA. Sefardi, kteří po staletí obchodovali po celém Středomořském pobřeží, si judaismus ponechali. Neměli žádný důvod jej měnit. Prostě byli všude respektování a nikdo jim nikde neubližoval.

Pro extra moc nechápavé: Jak poznáte Chazara? Má evropské vzezření, evropskou tvář (asi čtvrtina Chazarů má mongolské horní víčka). Velmi bledou pleť (v Chazarii slunce moc nesvítilo). Když se Chazar vylodil v Haifě, obvykle neuměl hebrejsky a psát zprava doleva. 99,99997% Chazarů POPÍRÁ, že jsou Chazaři nebo chazarského původu. Tzn. 99,99997% zcela vážně tvrdí, že jsou Hebrejci nebo Židé. Při nejasnostech můžete analyzovat DNA.

Jak poznáte opravdového potomka opravdových Židů? Jednoduše: Vypadá jako Palestinec nebo Sefard, má snědou pleť, nemá šedomodré oči, nemá blond vlasy. Kdo chce soudní důkaz, DNA je odpovědí.

Tzn. Pokud se Zimbabwan nebo Eskymák naučí Staré pověsti české, nedává mu to právo vraždit Čechy a krást českou půdu. Stejně tak platí pro Chazary: Že se naučili Talmud, ještě neznamé, že mohou vraždit opravdové semitské obyvatelstvo v Palestině.

Pro legitimitu nového státu je potřeba, aby byl uznán Radou bezpečnosti OSN, což se v případě Izraele nikdy nestalo. Tzn. technicky vzato nelze zpochybňovat legitimitu Izraele, protože legitimitu zatím...

Automaticky kráceno

376645

06.02.2020 14:35

Kritika sionismu je přípustná, antisemitismus ne

Bludy pana Convidado 3. část

MZV státu Bohemie 84.?.?.?

Pro legitimitu nového státu je potřeba, aby byl uznán Radou bezpečnosti OSN, což se v případě Izraele nikdy nestalo. Tzn. technicky vzato nelze zpochybňovat legitimitu Izraele, protože legitimitu zatím nikdy neměl.

A mimochodem, zkuste hádat, proč Izrael nikdy neměl ústavu? Protože by měl pouze 2 možnosti a obě by skončily hroznu mezinárodní ostudou. Pan Convidado nám je zde jistě vyjmenuje.

376646

06.02.2020 15:00

Kritika sionismu je přípustná, antisemitismus ne

Co pan Concovado není schopen vysvětlit

MZV státu Bohemie 84.?.?.?

Co nedokážou vysvětlit apologeti etnických čistek namířených proti semitskému obyvatelstvu v Palestině a nedokáže to ani pan Concovado:

Výše jmenovaní tvrdí, že v Izraeli žádní Chazaři ani jejich potomci nejsou.

Takže zde máme jednu z největších světových záhad:

Kde a kdy přesně zmizeli / se vypařili / sublimovali miliony Chazarů mezi rokem 1250 a současností?

A ještě větší záhada: Jak je možné, že přesně na územích, kde žilo několik milionů Chazarů vyznávajících po konverzi judaismus, bylo několik milionů Chazarů vyměněno za několik milionů "opravdových Židů" nebo Aškenazi?

A jak je možné, že výměna tolika milonů osob proběhla během lomku sekundy, protože nikdo z jejich sousedů, manželů a spolupracovníků si nikdy nepovšimnul, že by třeba měsíc Chazaři chyběli v práci a poté by byli nahrazení "opravdovými Židy"? Vše by muselo proběhnout ve zlomku sekundy a najednou.

Apologeti vraždění a pan Concovado NIKDY nebyli schopni tyto fantastické záhady vysvětlit a dokonce se ani nepokusili o tomto polemizovat. Jejich propagandistické manuály totiž neobsahují pokyny pro tuto diskuzní situaci, na kterou dosud nebyli zvyklí. Vymazání historie Chazarské říše ze všech učebnic totiž provedli jejich sayani (pomocní neplacení agenti) velmi kvalitně.

Pozn. Wikipedia není učebnice, Wikipedia je přesná pokud popisuje technická data nějakého bombardéru, avšak tragicky prolhaná, když jde o cokoliv spojeného se sionismem.

Pane Concovado, nastudujte si prosím 13th Tribe - Arthur Koestler na webu zdarma v pdf zde: http://www.reformation.org/13th-tribe-index.html

376648

11.02.2020 12:45

Dobíjení e-aut zdražuje

Naštěstí vše bude jinak

Analytické oddělení 84.?.?.?

Pan autor má velmi dobré analytické myšlení. Nebýt celé řady zcela nemyslitelných událostí, tak by pan autor měl pravdu a lid prostý by čekala budoucnost vymyšlená pány, co rádi létají bizjety (spotřeba 20 tun paliva na jeden let) a poté rádi kážou o ohrožení planety tím hrozným plynem CO2.

Takže, jaké štěstí potkalo lid prostý:

Někdy kolem r. 1994 Dr. Francesco Piantelli při experimentech zjistil, že když nechá vodík proniknout do niklu a poté to vše zahřeje (plus pár tajných fint), tak dostane o trošku víc energie, než kolik spotřeboval.

Jeho pokusy poté zopakoval Dr. Celani s niklovým drátem a vodíkem. A ejhle, fungovalo to.

Na tyto pokusy navázal Dr. Rossi a místo drátu použil prášek. Bingo! Pravidelně i pod dozorem akademiků a profesorů z akademie věd a Univerzity Uppsala dostával ze svých zařízení MNOHEM více energie, než kolik spotřeboval.

Švédská obdoba českého ČEZu - energetika Vattenfall zafinancovala oklikou letenky a hotely vědcům pro další testy - dlouhodobé. A bingo! Nemožné potvrzeno celou skupinou vědců. Celý management Vattenfallu již pár let ví to, co editor Zvedavce omylem označil za podvod, proto Vattenfall chvatně rozprodává svá aktiva. Kdo je kupuje za miliardy? Češi, co rádi 10 minut Googlujou.

Pozn.: Zde editor neporozuměl tomu, že tyto vědce monitorujeme 9 let a zde na Zvedavci odpověděl: "Stačilo mi 10 minut Googlování a vím, že to je podvod".

Podobně postupovali kapitání českého průmyslu a výsledkem je:

V březnu vás všechny zde na Zvedavci pozveme na LiveStream celosvětového představení prvního plně self-sustain hardware, které produkuje elektřinu (v podstatě téměř zdarma) a to při všech klimatických podmínkách.

Takže: Autor článku by měl pravdu, nebýt těchto hrdinů, (kteří makali 16 hodin denně, o víkendech, o svátcích a psychicky přestáli všechny urážky zbytku vědecké obce a zde pana editora) tak by budoucnost byla pro lid prostý dosti ponurá.

Elektrovozy si budou samy vyrábět elektřinu na palubě (celý den si budou dobíjet menší baterie) - nebudou potřebovat ČEZ. A teplo v rodinném domku nebude závislé na uhlí, plynu nebo pálení letáků z Lidlu.

České podniky budou ve složité situaci, protože několikaletým řvaním "Je to nemožné!" se dostaly do zpoždění X let za světovým vývojem - české podniky (sklárny, cementárny, papírny, cihelny atd.) budou nějakou dobu nekonkurenceschopné díky vyšším nákladovým cenám.

Posečkejte do března, datum a link se dozvíte předem. Urážky prosím řvěte až poté. Nyní probíhá certifikace.

Kdo se chce vzdělat ve vědeckém opodstatnění této technologie, na ResearchGate je k mání (přes 40.000 přečtení - což je světový rekord). To pokud máte v plánu odbornou oponenturu:
https://www.researchgate.net/publication/330601653_E-Cat_SK_and_long-range_particle_interactions

376798

11.02.2020 20:08

Dobíjení e-aut zdražuje

RE: Naštěstí vše bude jinak

Analytické oddělení 84.?.?.?

Vysvětlím, jak přišli na výkon a další parametry.

Na podzim 2018 postavili první sériový kus a ten instalovali u zákazníka k vytápění průmyslové haly.

Prvních 9 minut kulturního úvodu můžete přeskočit

https://youtu.be/VqO2dQM4--8

376816

12.02.2020 12:22

Dobíjení e-aut zdražuje

RE: Naštěstí vše bude jinak - jaúú

Analytické oddělení 84.?.?.?

Tento druh urážek, který zde předvedla slečna F&T, je typický pro osoby, která vysloví/napíšou urážku dříve, než dojdou k bodu úvahy č. 2:

Jestliže Dr. Rossi je podvodník a jeho hardware nefunguje, potom to zcela automaticky znamená, že všichni akademici z akademie věd, doktoři z kateder fyziky a další jsou také podvodníci, protože svými podpisy na protokolech z testů potvrdili, že zařízení funguje a má dlouhodobé CoP větší než 1.

Podle slečny F&T tak podvodníky jsou nejenom Dr. Rossi, ale také Dr. Giuseppe Levi - vedoucí katedry fyziky Boloňské univerzity a dalších 7 doktorů a inženýrů s 30-40 letou praxí, kteří se podepsali pod testy.

Chcete-li urážet, dojděte laskavě ve svých myšlenkových pochodech nejprve k bodu 2.

Pro osoby, schopné dojít až k bodu č. 3: Následky pro průmysl, bankovní sektor, fondy a celé státy, pokud se nejedná o podvod - Soudní důkazní předmět doličný: Protokol z 350denního testu provedený ERV (expertem odpovědným pro validaci) Dr. Ing. Penonem - CoP kolísající od hodnoty 56 po hodnotu 101,9.

CoP je koeficient výkonnosti - množství energie vyrobené podělené množstvím
energie dodané do zařízení.

Než začnete urážet také Dr. Ing Penona, vemte prosím do úvahy, že má červený diplom z jaderné fyziky a 30 let praxe měření v jaderných elektrárnách.

Soudní důkazní dokument, každý den testu je měřen samostatně:
https://e-catworld.com/wp-content/uploads/2017/07/...

376839

04.03.2020 09:34

Nástup nové levice

Jádro problému je jinde, než jsou autorem diskutované body

Korupčníky jde pochytat 84.?.?.?

Někdy před 27 lety vycházely knihy F.A. Hayeka a M. Friedmana přeložené do češtiny. V nich byl dobře analyzován hlavní problém:

Zmutovaná demokracie. Podle Hayeka demokracie zmutovala v nebezpečnou šelmu a onou mutací je zdánlivě nezvladatelná korupce.

Od r. 1998 provádíme s kolegy a kolegyněmi simulace, kde navrhneme nějaké pravidlo a poté jej testujeme, zdali by dokázalo snížit míru korupce v zemi a přitom neohrozilo podnikání.

Fakta jsou tato: Když se podíváte do statistik, tak v ČR se ročně až k soudu dostane řádově 200 případů trestného činu korupce, což je neskutečně směšné.

Velmi hrubým odhadem zde ČR ročně dojde k cca 60.000 až 80.000 případům korupce, která není odhalena, vyšetřována a potrestána.

Profesionálové, kteří v některých oborech pracovali 10-15 let mi rutinně hlásí, že v jejich oboru je 70 až 80% všech smluv "poháněno" úplatky. Uvedu konkrétní příklad: Pojišťování firemních majetků. Nejsou to pojišťovny, které organizují korupci v tomto oboru, aby pojišťovny mohly tvrdit, že mají čisté ruce, najímají si zprostředkovatele.

V oboru stavebnictví - zakázky pro města, kraje a stát toto procento bude asi jenom o málo nižší.

Zastávám názor, že lze vymyslet pravidla, která velmi tvrdě zredukují korupci.
Korupce je největší pijavicí na celém státě. Nižší odhady říkají, že škody jdou ročně do desítek miliard korun, vyšší odhady říkají, že škody jsou přes 100 miliard korun ročně.

V druhém příspěvku rozvedu jednu politickou revoluční inovaci.

377279

04.03.2020 09:54

Nástup nové levice

Jádro problému je jinde, než jsou autorem diskutované body II.

Korupčníky jde pochytat 84.?.?.?

Po největším problému: Korupci, jednu "nevídanou" politickou inovaci.

Představte si zemi, kde příznivci pravice, nízkých daní a ubohých důchodů mohou žít podle svých představ a pravidel bok po boku příznivců levice, vysokých daní a důchodů o málo vyšších než ubohých a tihle všichni mohou žít vedle osob, které žijí podle 100% komunistických pravidel.

Ukážeme si, že to je možné a že se jedná víceméně jenom o "softwarový problém".

Osoba sdělí úřadu, podle jakého souboru pravidel se hodlá řídit. Úřád toto zaznamená pro účely FÚ, sociálního zabezpečení, policie, soudů, atd.

Přechody z jednoho systému do druhého budou mít určité omezení, např. max. jednou za půl roku.

Říkejme tomu "Vícesystémová společnost" a je v praxi ověřeno, že je možná.
Tím příkladem v praxi jsou kibucy v Izraeli. Jakkoliv patřím ke kritikům sionistického režimu a etnických čistek, které páchá, kibucy mohou posloužit jako dobrý studijní příklad.

Lidi v kibucech nemají peníze - žádné peníze. Ty jim vedení kibucu zabaví. Což odpovídá 100% komunismu bez peněz.
Pokud chce kibucník navštívit nemocnou babičku ve městě, musí si podat žádost k radě stařešinů (něco jako kdysi u nás žádost o devizový příslib) a počkat, zdali mu dají 15 šekelů na vlak do města.
Maká se povinně, všechnu mzdu zabaví kibuc. Je to pouze pro dobrovolníky.

Jde o to, že když si pomýlení komunisté atp. vyzkoušejí plusy a mínusy svého vysněného ráje, mnozí vystřízliví a zařadí se do normální společnosti.

Takový vícesystémový režim lze použít i k satiře. Představte si (povolenou) komunitu, kde kapesní krádeže by byly povoleny (což odpovídá pravidlům víme které komunity). To by však bylo povoleno jenom na vyhrazeném prostoru, dejme tomu na nějakém hřišti. Kdo to považuje za šílené, je de precedens: Tělocvičny, kde se boxeři dobrovolně mlátí navzájem do hlavy a není to považováno za trestný čin, protože jsou "komunitou s pravidly". Tak něco podobného jde zařídit i pro naše spoluobčany, aby měli svoji vytouženou zábavu. Berte to jako satiru.

V praxi by lidé nemuseli žít v kibucech, byli by to vaši sousedé v paneláku, jenom by žili podle stanovených levičáckých pravidel, platili vyšší daně a měli by něco zadarmo, co vy máte pouze za poplatek.

Vícesystémová společnost je možná. Koho toto zajímá, může nám napsat na mail: idea@atlas.cz

377280

04.03.2020 12:17

Nástup nové levice

RE: Jádro problému je jinde, než jsou autorem diskutované body

Korupčníky jde pochytat 84.?.?.?

Dovolím si nesouhlasit s Vaším názorem, že korupci nelze zlikvidovat.

Simulovali jsme pravidla (fiktivní zákony), kde to při simulaci dopadlo tak, že pro korupčníky by bylo lepší rovnou spáchat sebevraždu.

Bez diktatury. Tvrdé zákony, netvrdé. Pravidla tj. zákony lze vymyslet takové, že korupci lze výrazně potlačit. Proto odmítám Váš defétistický postoj.

Nicméně se oba můžeme shodnout na tom, že ročně soudit 200 případů korupce ročně proběhlých 80.000 korupcí, je výsměch právu a spravedlnosti.

377284

25.03.2020 06:32

30 let od velké zrady F. W. de Klerka

Ilana Mercer je chazarská racistka

Chazarská agitka 84.?.?.?

Dokážete si představit, že by na Zvědavci vyšel článek, kde by autorka lkala nad tím, že moc Hitlerovců nad protektorátem Čechy a Morava skončila? Článek, který by vyzdvihoval, jak Hitlerovci v Protektorátu udělali "pořádek"? A jak v Protektorátu vše fungovalo? A že komunisti to potom podělali?

Tak o něčem velmi podobném je článek zuřivé chazarské rasistky Ilany Mercerové.

Je tady někdo, kdo chce veřejně popírat, že jihoafrický apartheid byl rasistickým režimem? Chce někdo popírat, že v JAR byla rasová segregace a že původnímu obyvatelstvu byla upírána základní občanská práva?

Že to domorodci po převzetí moci podělali je sice pravda, ale je to jiný příběh. Jako s komouši v ČR po 1948.

Pochopili zdejší čtenáři, proč mezi rasistickým režimem JAR a tzv. "Izraele" panovala družba? Proč tyto 2 země společně vyvíjely atomové bomby?

Jejich politika byla závislá na zotročení původního obyvatelstva, proto si tak dobře tyto dva režimy rozuměly. Sionisté se poučili z toho, jak celosvětový bojkot nakonec položil režim Apartheidu I. na lopatky, proto teď mají sionisté šílený strach z možného bojkotu jejich režimu Apartheidu II.

Nazývejme Chazary jejich původním jménem a spousta problémů se vyřeší spontánně. A není pravda to, co tady před pár týdny napsal jeden sionistický propagandista, že údajně "konflikt mezi sionisty a původním semitským obyvatelstvem v Palestině nemá řešení". Konflikt samozřejmě má několik možných řešení. Pokud preferujete to nenásilné, tak řešením je nazývat Chazary jejich původním jménem a celý svět pomocí osvěty seznámit s historií Chazarské říše a následky jejího pádu.

377925

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 0

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,17 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 595,75 Kč
1 unce stříbra
543,68 Kč
Bitcoin
686 131,27 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?