Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 1 jméno: Lovec idiotů.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.03.2019 18:49

Na idnes.cz nepříjemnou pravdu nenajdete

RE: Anketa o Czexitu na Novinkách :-)

Lovec idiotů 194.?.?.?

Správně jste na to soudruhu upozornil. Správně. Ve skutečnosti je 99 % lidí pro setrvání, to jste zapomněl napsat. [chechtot][chechtot][chechtot]

370131

07.03.2019 18:55

Na idnes.cz nepříjemnou pravdu nenajdete

RE: Neprijemnou pravdu najdete malokde

Lovec idiotů 194.?.?.?

Stalin se v ničem nelišil od západních "demokratických" politiků. Naprosto nechápu, jak ho můžete odsuzovat, když právě on byl typickým příkladem, jak z někoho udělat zrůdu. Zkuste si o tom něco zjistit.

Pokud ovšem věříte, že Kaddáfí rozdával Viagru, aby jeho lidi mohli lépe znásilňovat, případně že Saddám vyhazoval nemluvňata z inkubátorů, inu pak je možné i to o Stalinovi.

Předpokládám, že mluvíte o českých komunistech, ale ti Stalina zatracují, jak jim jejich vyvolení soudruzi přikázali.

370132

08.03.2019 19:17

Protiruská hysterie za účelem konfiskace libyjské ropy

RE: slovan versus zápaďák

Lovec idiotů 194.?.?.?

Neměli kapacity? Ono bombardovat se dá nejen z letadel a zkuste si zjisit počty houfnic, Kaťuší atd...

Římská civilizace stojí za tím nekonečným vražděním a ničením. Němci byli před tím, než jim nacpali "římskou civilizaci", také Slované. Stejně jako všichni bílí lidé, tedy Kavkazané.

Ale čím více byli tito pořímštěni, tím větší svině se z nich stali, v tomto ohledu jasně vítězí anglosaský svět, který povraždil a vraždí lidi po celém světě po desítkách milionech.

370157

14.03.2019 10:27

Vědomí a svědomí

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nejlepší obrana je útok, to nevíte? Spoléhat na statickou obranu je v dnešní době naprostá hovadina, protože ta je zdecimována letecky, dělostřelectvem a raketami. Bojovat na vlastním území vede k likvidaci vlastní infrastruktury a tím pádem ztráty logistiky a schopnosti nasazovat zálohy. Ale to jako poručík jistě dobře víte.

370279

15.03.2019 18:58

Americká tajná válka proti Venezuele

RE: Pravda, polopravda a lez

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ano, tyhle nesmyslné bláboly jste tu už prezentoval.[chechtot][chechtot][chechtot]

Úplně by stačilo sem dát odkaz na ten server typu "Hrom", odkud čerpáte tato "moudra". Jsem si jistý, že pokud se bude chtít člověk od plic zasmát, najde tam toho mnohem více.[chechtot][chechtot][chechtot]

370316

15.03.2019 19:25

Americká tajná válka proti Venezuele

RE: Stačilo vyřadit řídící systémy hydrolektrárny Guri

Lovec idiotů 194.?.?.?

Asi nemá smysl ztrácet čas reagováním na tyto nesmysly, takže vás při tom nechám. Ani to snad není vaše vina, že čerpáte jen z propagandy, protože neumíte anglicky a tak je pro vás většina webu nedostupná. To, že hacknutí elektrické sítě je válečný akt, nepředpokládám, že byste vůbec tušil, proto ty hloupé otázky v posledním odstavci. Jestli si myslíte, že by nějaký stát něco takového přiznal, pak jste ještě naivnější, než jsem si myslel.

Nicméně CIA napadla minulý měsíc velvyslanectví KLDR ve Španělsku a ukradla tam telefony a počítače. Jen se ti blbci nechali nafilmovat a španělské policii se to nelíbí.

A přečtěte si více o kognitivní disonanci. Máte s tím dost velký problém. Určitě věříte i tomu, že Kaddáfí osobně rozdával svým vojákům Viagru a Saddám vyhazoval děti z inkubátoru a měl ZHN. Je mi vás docela líto...

370318

16.03.2019 16:12

Americká tajná válka proti Venezuele

RE: Má tu někdo šajnu co je haknutí infrastuktury ?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nic si z toho nedělejte, že absolutně nevíte o čem mluvíte. Pokud je část rozvodné sítě řízená počítačem, který je napojen na internetovou síť, lze snadno způsobit v celé rozvodné síti neuvěřitelnou paseku. Až si o tom něco nabiflujete, pak mluvte o hlupácích. Do té doby raději mlčte.

370336

16.03.2019 16:17

Americká tajná válka proti Venezuele

RE: Pravda, polopravda a lez

Lovec idiotů 194.?.?.?

> bezne zpravodajske servery

Ano, běžné zpravodajské servery jsou součástí propagandistické mašinérie a tzv. novináři nejsou nic jiného než papoušci, kteří jen dál šíří to, co jim nařídí zpravodajské služby. Pokud nevíte ani toto, snad byste se neměl vyjadřovat ke složitějším otázkám. Ale zatím můžete v klidu dál věřit hovadinám typu Saddám má ZHN, které mohou zasáhnout Londýn do 15 minut, případně blábolům o "masakru" v Srebrenici atd., atd.

370338

19.03.2019 14:27

Washington vede válku proti Číně na nové úrovni - a utrpí hořkou ztrátu

RE: Pekna Blbost

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot]

Možná byste se mohl podívat kolik procent ročně registrovaných patentů je z Číny...

Kvalitní produkt? Člověče, většina toho co se prodává, je vyrobena v Číně. Kde myslíte, že se "kvalitní" výrobky velkých značek vyrábějí?

370411

19.03.2019 14:36

Další fáze multikulturního ráje na „vyspělém“ „Západě“ – občanská válka

RE: Aeronet, čítajte aj diskusie

Lovec idiotů 194.?.?.?

Opět jasný důkaz toho, že kolotočář píše úplné nesmysly. Je to takový alternativní bulvár typu Hrom. Nikdo z rozumných lidí by tento server neměl brát vážně.

370412

19.03.2019 17:58

Další fáze multikulturního ráje na „vyspělém“ „Západě“ – občanská válka

RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ale já tu přeci ty barevné také nechci a to ani jednoho. Přesto nemusím tento článek hodnotit jedničkou, neboť obsahuje několik naprostých hovadin včetně těch sprch.

370418

19.03.2019 18:05

Washington vede válku proti Číně na nové úrovni - a utrpí hořkou ztrátu

RE: malem mi dojetim vyhrkly slzy

Lovec idiotů 194.?.?.?

Příspěvek zrušen. Nelíbí se mi vaše útočné, agresivní komentáře. Takže jste vyčerpal svých 10 a nashledanou příští měsíc. Editor

370419

23.03.2019 18:53

Když dojde na fakta

Tak už se hlouposti dostaly i na Zvědavec

Lovec idiotů 194.?.?.?

Snad mi editor protentokrát pustí ještě jeden příspěvek.

Je opravdu smutné, když někdo umístí nad sebe dvě fotografie, kde je jasně zřetelné, že na jedné je sklo neporušené a na druhé je vidět díra a tvrdí, že jsou ty obrázky totožné.

Přední sklo a postranní sklo nejsou ze stejného materiálu. Pokud z brokovnice vystřelím do skla zblízka, broky jsou těsně vedle sebe, ale po metru tomu tak již není. Proto se postranní sklo vysype a přední zůstane "celé". Pokud autor nechápe, proč gps nespadla, nemá ponětí o fyzice. Možná by so to mohl doma sám vyzkoušet a zkusit mlátit do skla. Přičemž ten výstřel vytvoří menší otřes než úder rukou.

Na přiloženém obrázku je vidět, jaký rozdíl udělá mizerná rozostřená kvalita. Připravil jsem to sám, stačilo tomu jen snížit rozlišení a rozmazat to. Tedy dosáhnout "kvality" videí.

Vložený obrázek

Na Aeronetu, z kterého pan Brand čerpal většinu inspirace, přesně tohle kolotočář považuje za jasný důkaz, že jde o fake. Elementární základy fyziky jdou proti "bombastičnosti" jeho "žurnalistiky", takže je ignoruje.

Podobným způsobem bych mohl projít celý článek, ale nechce se mi na tom ztrácet čas. Proto to zkrátím na konstatování, že většina "argumentů" jsou nesmysly.

Tento článek se zde neměl objevit, snižuje kvalitu Zvědavce. Nechápu, že lidem, kteří šíří tyhle hlouposti, nedochází, že likvidují skutečnou alternativní žurnalistiku.

Dle zákazu poloautomatických zbraní soudím, že se tahle akce někomu moc hodila, ale to ještě neznamená, že je nutné pouštět do světa alternativního zpravodajství úplné nesmysly, které pak budou zvědavci opakovat jako nemyslící zombies. Ten pitomec to klidně mohl udělat proto, že mu kebuli vymyli "hodní" lidé z tajných služeb, aby dosáhli svých cílů, tedy nám ještě více utáhnout obojek. Tak jako to dělají VŽDY.

A stahování těchto videí z oběhu? Myslím, že vraždění v přímém přenosu není vhodné šířit. Podobným způsobem jsou denně odstraňovány tisíce podobných videí, jinak by tím byl youtube úplně zamořen. A to asi pro naše děti nechceme, nebo ano?

370504

24.03.2019 10:44

Když dojde na fakta

RE: Tak už se hlouposti dostaly i na Zvědavec

Lovec idiotů 194.?.?.?

Většina těch argumentů na vámi zmiňované stránce a na všech podobných je tak hloupá, že je lze vysvětlit velmi snadno. Podívejte se, mně jde o něco úplně jiného. Pokud jen jeden z těch argumentů je naprosto snadno vyvratitelný, viz můj obrázek výše, který jsem sem dal kvůli následujícímu obrázku (Aeronet), pak padají všechny ostatní argumenty a všichni, kdo to publikují, jsou najednou za podvodníky a hlupáky, což nesmírně potěší ty hajzly nahoře. "Konspirační teoretici" si kopou vlastní hrob. Podívejte se na hodnocení článku... Jednička za tohle? To už všichni odložili mozek?

Vložený obrázek

Popisek Aeronetu: Fotografie ze zadržení střelce policií. Záběr na útočníkovo auto Subaru Outback jasně dokazuje, že v předním skle auta není žádný kráter po 3 výstřelech z brokovnice, žádné praskliny, vůbec nic.

Teď si to porovnejte s obrázkem z mého předchozího příspěvku. Co vidíte? To samé.

Nehledě na to, že během jízdy je vidět naříklad toto:

Vložený obrázek

Opravdu žádné praskliny? Já bych řekl, že to sedí na chlup! Porovnejte fotky...

Co se týká těch "hromad mrtvol", pokud někdo těm lidem řekl, ať jdou do rohu, asi by se tam choulili jako vystrašené ovce, já nevím. Také mi to přijde divné. Ale jak říkám, jde o to nepsat úplné a naprosté hovadiny, které lze velmi snadno vyvrátit.

Asi o tom napíšu článek, jestli to bude pana editora zajímat a rozeberu jednu věc po druhé z technického hlediska. Včetně těch nábojnic.

370521

24.03.2019 11:07

Prominentní profesor biochemie varuje: 5G je ta „nejhloupější myšlenka v historii světa“

RE: Co na tom nechápu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Omlouvám se, snad mi editor pustí ještě jeden příspěvek, ale opravdu mi nedá, abych na toto nereagoval.

Idylické prostředí? Já tam byl. Ano, je to super, ale voda v moři je studená, nedá se v ní koupat. Příroda je proti Čechám velmi fádní, v podstatě jen samé oplocené kopečky s trávou sežranou ovcemi.

Už jsem to tu psal několikrát, ale zkusím to znovu. Když Angláni přijeli, bylo na ostrovech asi 700.000 Maorů. Po dvaceti letech vyvražďování jich bylo už jen 70.000. Ti pak "ochotně" podepsali, že ostrovy patří Anglánům. Dnes jich je opět kolem 700.000. Žijí jako podřadná skupina obyvatel. Dobře si vše pamatují. Jak mi jeden z nich řekl, vezmeme si to zpátky. Skoro celou NZ armádu tvoří Maorové.

Chápete, co vám tím chci naznačit?

370523

24.03.2019 14:51

Když dojde na fakta

RE: Tak už se hlouposti dostaly i na Zvědavec

Lovec idiotů 194.?.?.?

Snad mi editor pustí ještě jeden příspěvek, ale když vidím co tu lidi píšou, opravdu mi to nedá, abych se k tomu ještě nevyjádřil.

K pochopení celého záznamu je nutné vědět, jak funguje komprese videa (h264 - mpeg-4). Jednotlivé framy nedají dohromady celý obrázek, protože ke spočítání celé informace se musí brát i předešlé framy, neboť se zaznamenávají jen změny mezi framy (podstatné jsou pak ještě klíčové framy, ale to teď nebudu rozvádět).

Sám autor tohoto nepovedeného článku se pozastavuje nad kvalitou kamery. Vůbec mu nedochází, že se to streamovalo živě pomocí služby Live 4. Tato služba funguje tak, že se propojí GoPro s telefonem a ten to pak streamuje do serveru. Proto ta šílená komprese a nízké rozlišení. Vysvětlovat důvody této kvality se mi nechce, ale souvisí to s rychlostí přenosu 3G nebo LTE atd.

Takže abych se vrátil k tomu mizení nábojnic a všeho ostatního, souvisí to s kódováním videa. Čím větší komprese, tím více detailů ze záznamu mizí, aby mohl být dodržen bitrate.

Upozorňuji, že všechny informace, které zde prezentuji, jsou z mé hlavy, nikde jsem je nepřečetl (tak jako většina lidí, kteří se k tomu záznamu zde a jinde vyjadřují), ale dobře je znám z praxe, neboť videu, jeho kódování atd. se věnuji přes 20 let.

Pokud se jokrovi zdá, že při jízdě nikde nejsou vidět díry ve skle, měl by se opět podívat na obrázek, který jsem vytvořil, a zamyslet se nad tím, zda díry budou vidět lépe na tmavém pozadí (jsou vidět na tom rozmazaném obrázku?) nebo na světlém, což je kapota auta. Opravdu je pro mě ale zbytečně časově náročné tyto věci vysvětlovat, protože je to fyzika základní školy.

Pokud editor bude chtít, celé to shrnu v jednom článku, kde rozeberu úplně vše (například proč není slyšet křik lidí atd.) a to jen na základě fyziky a techologie záznamu videa a zvuku.

370531

25.03.2019 18:59

Když dojde na fakta

RE: Lovče idiotů

Lovec idiotů 194.?.?.?

Bývaly doby, kdy každé dítě vědělo, proč se skla automobilů upravují tak, aby se po rozbití roztríštily na malé kousíčky. Kontrolní otázka: proč se tak dělají?

Odpověď: Milé děti, skla automobilů prochází speciální úpravou, díky které se při rozbití rozsypou na malé kousíčky převážně obdélníkového tvaru proto, aby nedošlo ke zranění většími kusy skla. Děti, už jste někdy viděli po bouračce vysypané sklo na zemi? Vzaly jste si do ruky ty malé hranaté kousíčky? Dnes už je u předního skla fólie, takže se ani nevysype. Ale ty kousíčky se lámou pořád stejně.

Vložený obrázek

A co milé děti myslíte, že se stane, pokud uděláte do takového skla díru. Bude stejná, jako když vystřelíte do papíru? Samozřejmě že nebude, protože to není fyzikálně možné. Více vám řekne váš učitel fyziky.

370571

25.03.2019 21:22

Když dojde na fakta

RE: Tak už se hlouposti dostaly i na Zvědavec

Lovec idiotů 194.?.?.?

Krev stříká z lidí ve filmech a počítačových hrách. Já chápu že pak si člověk myslí, že je to tak i v životě. Třeba když ve filmu někdo po zásahu brokovnicí odletí dva metry dozadu. To si člověk pak říká, to byla rána!

Střely z AR 15 navíc většinou zůstanou v těle oběti, neproletí skrz. Proč, to si můžete zjistit sám. Prozradím vám, že to má něco společného s ráží.

Tady hodní samovyvolení zastřelí zlého divocha.

Schválně kolik litrů krve tam stříká... Doporučuji méně koukat na akční filmy a hrát hry a místo toho přemýšlet a vzdělávat se.

Mimochodem, myslíte, že někdo po zásahu brokovnicí odletí dva metry? Na základní škole se bral zákon akce a reakce: Dvě tělesa na sebe navzájem působí stejně velkými silami opačného směru. Tyto síly označujeme akce a reakce.

Takže pokud by odletěl ten, kdo byl zasažen (a to bez ohledu na to, že energie je pohlcena poniknutím střely do těla), musel by stejně odlétnout i ten, kdo vystřelil.

370578

25.03.2019 21:38

Když dojde na fakta

RE: Pre lovca idiotov

Lovec idiotů 194.?.?.?

Co se to s lidmi děje? To už jste všichni úplně přestali přemýšlet?

Policajt střílí skrz přední sklo z auta.

Jo, možná je to počítačová animace nebo jiný fejk, chápu... Jo a brokovnice by udělala větší ránu, rozumím.

A tady je zase díra krumpáčem.

Vložený obrázek

No, asi to taky bude fejk. Takže doporučuji jít pro další várku zaručeně pravých informací typu "Hrom" na Aeronet.

370579

27.03.2019 21:28

Když dojde na fakta

RE: Vysvetlovani Lovce Idiotu,

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je opravdu smutné vidět, že "alternativec" se bude držet každé hovadiny, jen aby jeho příběh dával smysl, přestože je to evidentně naprostý nesmysl. A to jsem si myslel, že kognitivní dizonance se týká hlavně lidí z mainstreamu. Na co fakta? Nehledě na to, že jsem neřekl ani slovo o tom, jak to proběhlo nebo neproběhlo, ale abyste si dávali pozor na to, co vám v Aeronetu nacpu do kebulí. Pokud si stále myslíte, přes všechna evidentní fakta, že sklo se zevnitř nedá prostřelit, přestože jsem sem dal 100% přesvědčivý důkaz, že ano, pak už nemá smysl cokoliv řešit. Pokud nevidíte díru, pak asi nevidíte nic.

370638

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 0

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 3

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?