Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 1 jméno: Jiří Táborský.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.11.2004 16:29

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

Mnohem smutnější je to, co vykládají lidé, kteří naše vojáky "potkali". Jako Američan bych Vám byl vděčný, kdybyste držel hubu a nedělal vlnky.

36834

14.11.2004 18:10

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Kdyby slo Americanum predevsim o ropu, tak obsadi Mexiko a
>ne Irak, ktery je na druhe strane zemekoule.
Panebože, takhle blbej není snad ani Bush!

Ïnformace, odposlouchané při srkání polífky Vaším známým
>, ktery dela ve Washingtonu a chodi do jidelny s lidmi od
>Secret Service
byste měl držet raději secret a neoslňovat s nimi tady. Mají také hovno co dělat s nesmysly, které tady postujete.

Poslyšte, pane leho, už takhle si skoro celý svět o nás Američanech myslí, že jsme blbci a ignoranti. Nedělejte to Vašimi příspěvky ještě horší; nebo se alespoň od normálních Američanů nějak distancujte, jako že třeba máte dvojí občanství nebo jste na výplatní listině izraelského ministerstva propagandy.

Jiří Táborský

36838

15.11.2004 03:56

Moskit

RE: Doplneni

Jiří Táborský 4.?.?.?

Tome,

koukám, že pro Vás není žádný zdroj bezvýznamný. Také jsem se pídil v různých zdrojích, abych podpořil Vaši informaci o M-M-K, přesněji, proč mohou létat tak rychle, jak jste uvedl a jak mnozí pochybovali. Podle teorie akademika I. I. Raketiščonka, kdo maže, ten jede, M-M-K jsou mazány spermacetem kamčatské belugy (241g per hadr); v nouzi rybím olejem z tresčích jater (322g per hadr), který navíc při výbuchu způsobuje synergický efekt zvracení posádky zasažené lodi.

Protože u nás žije jen několik málo exemplářů kamčatské belugy v SeaWorldech a podobných edukačních zařízeních, a rybí olej je po 9-11 jen na lékařský předpis, naši výrobci raket simulujících M-M-K se museli uchýlit k syntetickým ersatzům. Slibné byly pokusy s vrstvou silikonového polymeru (jako se používají na spejs vehyklech), mazaného monomerem; nakonec se ale nejlépe osvědčil lubrikant KY-Jelly - namazané rakety (2 tuby per hadr) pronikají prostředím bez měřitelného odporu, podobně jako namydlenej blesk.

36853

15.11.2004 20:43

Moskit

RE: Doplneni

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Tome, ... Nemate nejakou jednodusi verzi pro natvrdle?

To bysem byl bejval nedělal, bejt Vámi, říct si zrovna Tomovi o verzi pro natvrdlé. To hraničí s masochismem; já ho znám (Toma)a dávám si většinou velkýho bacha, abych mu nějak takhle nenahrál.

36875

15.11.2004 21:05

Moskit

RE: Doplneni

Jiří Táborský 4.?.?.?

>...jsem měl panickou hrůzu z toho, že mě Sprchařští intelikenti ubodují. 2/3 debat jsou tam o tom, jak správně bodovat, ale zabodovat slovem, to zvládne málokdo a jen někdy. Navštívil-li někdy tuto Boďárnu pan Čulík, je s podivem, že se nad bývalými revolucionáři fora BL, ještě od smíchu neubrečel k smrti.

Jo, Sprcha není pro panice, i když se tam z tohoto sociologického postavení někteří navzájem podezírají. Rafinací bodování tam dospěli k nulování a to musel pan Čulík smíchy už jen bezmocně sténat a škytat. Nevím zda to nulování bylo poslední vývojové stadium, protože potom byly tématem číslo 1 "sračky", cokoliv měl ten terminus technicus znamenat, a některé příspěvky tam na toto téma dosáhly nejvyššího ohodnocení.

36877

15.11.2004 21:50

Moskit

RE: Doplneni

Jiří Táborský 4.?.?.?

Tome,

Vy musíte mít mimořádně vyvinutej šestej smysl nebo třetí voko, nebo obojí, které ve Vás vyvolávají tu (teď už jasně oprávněnou) panickou hrůzu z ubodování sprchařskými intelikenty.

Jste ostře sledován ničím bdělejším než okem zde známého Dr. Benwaye et al(http://www.sprcha.com/comments/2004/10/21/13128/339/1032#1032), vystupujícího na Sprše pod intelektuálně exotickým pseudonymem Boutros el Uam. Dejte si bacha, aby tam pro Vás nezavedli zvláštní in absentia nulovací rubriku!

36879

16.11.2004 05:30

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Pane Lojzo Mikine,

Jiří Táborský 4.?.?.?

teda poslište, mezi náma vsdělanýma lidima, tak oni ti Židové jsou synové Davidova, řikáte? Icáka Mojšejeviče? Toho co organisoval komsomolce daleko od Moskvi? No tak to vidíte a já furt co to s nich udělalo.

36893

16.11.2004 16:52

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?


>Mam zname v americkych statnich sluzbach a v armade, vetsinou v US Army a to dost dobrych kamaradu, dustojniku i serzantu. Ani nepocitam co jsem treba precet a ani moje aktivity v americkych akademickych institucich.

Ne, že bych pochyboval o Vašich významných konekcích, pane leho, a ani by mne nenapadlo Vás požádat, abyste nám je prozrazoval, co je tajný, to je tajný (i když moudra takového seržanta z povolání by nás tu jistě nechala civět s otevřenou hubou). Stejně tak podržte v tajnosti, co jste přečetl, protože jak praví známe diktum: řekni mi co čteš a já ti řeknu kdo jsi - a to jistě také nechcete; jinak byste nepsal pod nickem.

Ale Vaše aktivity v amerických akademických institucích by mne oprabdu zajímaly a ty tajné nejsou. Posílilo by to Vaši kredibilitu, a bylo by to jistě i zajímavé, kdybyste nám tady o tom něco pověděl. Jinak to vypadá, jakože jen kecáte.

36928

16.11.2004 17:03

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Takze odstraneni muciren a cel smrti je nakonec spatna vec?
>Hitler pokud vim, mucirny, koncentracni tabory a cely smrti
>zavadel, nikoliv neodstranoval. Americka armada objevuje a
>odstranuje tyhle veci. A to je spatne, protoze tam muzou byt
>nejake jine zajmy? To bych teda rad vedel...

Pane leho, co kdybyste přestal rozmazávat mučení, koncentrační tábory a takové věci, v našem vlastním, americkém zájmu?

36929

16.11.2004 21:00

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Pane Lojzo Mikine,

Jiří Táborský 4.?.?.?

>A co ted dela Ivan Isak Mojsejevic ?
Co dělá teďka Icák Mojsejevič Davidov? To já nevím, to je Vaše parketa, Vy jste tady začal s těmi syny Davidova, tak jsem si myslel, že se s tou jeho rodinou znáte.

36935

17.11.2004 17:03

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Takove veci do me kdysi hustili na marxaku na technice v Dejvicich.

Mno, že jste, pane leho, nahuštěnej nějakou zvrácenou ideologií je z Vašich příspěvků celkem jasné, aniž byste se o tom musel zmiňovat. Škoda, že do Vás nenahustili také trochu základní české gramatiky - asi věděli, že ji v "amerických akademických institucích" nebudete potřebovat. BTW, ještě jste mi neodpověděl, v kterýchže těch institucích jste pracoval (a jako co, to bylo také zajímavé); to jen proto, abyste rozptýlil můj dohad, že jste ukecanej hóchštaplér.

37003

17.11.2004 17:20

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Treba by stacilo se podivat na http://www.powerlineblog.com
>. Powerline odhalil hloupe a falesne dokumenty o Bushove
>vojenske sluzbe. Pisi tam velice zajimavi lide, vesmes silne
>pravicove zamereni, jez pravdepodobne Zvedavec nikdy
>publikovat nebude, ze ano...

Na tom odkazu, který jste uvedl, mne do hned očí praštila podstatná chyba: Pod vlající americkou vlajkou je poslušně ztrnulej prápor izraelskej - mají tam to jejich grafické motto jasně obráceně. Nebo, že by to byl jen zamlžovací trik pro blby?

37004

17.11.2004 17:49

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Jiří Táborský 4.?.?.?

Pochybuji, že podepsat rozudek smrti je oceněníhodný morální klad, zvlášť když se přitom někdo holedbá svým křesťanstvím. Civilzovaná společnost zná adekvátní alternativní tresty. Podepsat trest smrti dovede kdekdo; Stalin a Kaganovič podepisovali sumární rozsudky smrti po tisících. Článek se ale nezbývá moralitou trestu smrti ale Bushovým cynismem v otázkách cizího života a smrti.

37006

17.11.2004 18:25

Moskit

RE: Délesloužící seržante Leho,

Jiří Táborský 4.?.?.?

>>Jen uplny IDIOT! Si muze brat do huby Ceskou armadu v roce
>>1938!!!! Neco si prectete, o politice te doby!!!!
>
>Poprve a naposledy Ceska armada bojovala za Ceskoslovensko v
>Rusku 1917-1918...

oprašte si vědomosti z politického školení muzstva. V Rusku nebojovala "Ceska armada", ale česko-slovenské legie (pod různým označením a velením, ale nikdy jako armáda).

Nebojovali "za Československo", i když jejich zásluhou Česko-Slovensko vzniklo. A bojovali, protože se většinou rozhodli bojovat na základě vlastního rozhodnutí a nezabránili jim v tom (i když se o to velmi pokoušeli) čeští, i jiní, politikové.

Jinak, česká a československá vojska bojovala před i po vystoupení legií v Rusku. Tvrzení opaku je účelová židovská propaganda.

37009

17.11.2004 18:37

Moskit

RE: Re: Tom

Jiří Táborský 4.?.?.?

Tedy čistě a jen teoreticky, možnost čelního střetu rakety a dělostřeleckého projektilu existuje. Pravděpodobnost je astronomicky daleko vlevo od nuly.

To tedy poznamenávám jen proto, že Tom má zase pravdu.

37010

17.11.2004 18:54

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Termin antiamerican je pro me clovek, ktery jedna proti
>zajmum tehle zeme, at psanim do chatu na internetu ci
>strilenim po Americkych vojacich z minaretu.
A co takhle spionáž ve prospěch Izraele, to je košér, žejo?

>Dale pak nektere reportaze novinaru z boju ve Falludzi bych hodnotil jako zradne, za ktere by v minulych valkach by byli tvrde potrestani, ne li primo zastreleni. No a tak bych moh pokracovat...
Mno, v kecání pokračovat jistě můžete, to Vám jde ze všeho nejlíp. Co takhle tady uvést příklad akreditovaného amerického novináře, který byl za reportování "tvrdě potrestán, ne-li přímo zastřelen"? Nebo jakéhokoliv novináře, který byl "tvrdě potrestán, ne-li zastřelen" třeba v době vietnamské války?

Jo, pravda je zrádná a měla by se trestat; žejo, seržante?

37012

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 103 čtenářů částkou 17 488 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 8

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Magor Novotný si přeje, aby Zeman a Babiš zemřeli08.09.20 22:29 Česká republika 11

Britský COVID teror v metru07.09.20 23:45 Británie 12

Žárovku vynalezl černoch, říká Biden07.09.20 23:12 USA 5

Měnové kurzy

USD
23,14 Kč
Euro
26,97 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,07 Kč
100 japonských jenů
21,94 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 947,88 Kč
1 unce stříbra
511,30 Kč
Bitcoin
238 386,89 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?