Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 82 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Lovec idiotů.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.11.2018 13:24

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: ...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ty woe, tak to je síla. Vy máte opravdu dost, pane "docente". Kde píšu o tom, že frekvence ovlivňuje výkon? To je POUZE ve vaší přechytralé hlavě. Pokud nevíte, co je rezonanční frekvence, nemá cenu se o tom s vámi dále bavit. Nicméně jste nezklamal a tu dlouho slohovku o ničem, plnou totálních nesmyslů, jste napsal.

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

367657

09.11.2018 13:57

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: Ptáci a mikrovlny.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Měl jsem pocit, že jste tvrdil, že antény pro GSM jsou směrové, ale zřejmě jsem se spletl. To bylo to jediné, na co jsem reagoval, protože jsem měl pocit, že následující tvrzení je mírně řečeno hodně odvážné.

>Článek však považuji za naprostou fantasmagorii, protože mikrovlné záření používané k přenosu dat je úzce směrové,

Co je otázka jiná, je vaše tvrzení, že všechny kmitočty elektromagentického záření jsou bezpečné a neovlivňují biologické roboty, ať už lidi nebo zvířata. Vaši jistotu bych chtěl mít, vy zřejmě víte vše o elektromagnetickém poli na úrovni buňek atd. V jakých jednotkách se podle vás pohybují výkony elektromagetického záření na úrovni jednotlivých buňek?

>trapným mnohokrát prakticky ověřeným zjištěním, že vysílačem pro mobily ať je na jakémkoli kmitočtu

Mnohokráte se prakticky ověřilo celé spektrum? Jste si jistý, že se ověřovaly všechny frekvence nad desítky a stovky GHz? Můžete mi prosím dát nějaký odkaz, který podpoří toto vaše odvážné tvrzení?

Nevím, jestli jste slyšel někdy něco o člověku jménem Royal Rife, ale ten již ve třicátých létech minulého století experimentoval s rezonančními frekvencemi, které likvidovaly viry a bakterie v lidském těle. S jakými výkony si myslíte, že pracoval?

Zkrátka a dobře NIKDO (ani vy) neví, na jakých frekvencích fungují procesy v lidském těle a co se stane, pokud organizmy budou vystaveny těmto frekvencím i při minimální intenzitě. Ale možná že to víte, takže se omlouvám a i ty GSM antény jsou možná úzce směrové. Dnes už je možné úplně vše.

367658

12.11.2018 10:43

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: Ptáci a mikrovlny.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Už jste dohledal nějakou studii testování "jakéhokoliv kmitočtu" na živé organizmy, která by podpořila vaše tvrzení, že je to nemůže zabít? Nebo se pořád jen tiše přiblble smějete? Já vám taky hodně fandím a obdivuji vaši odvahu tvrdit podobné hovadiny. Bohužel vám podobní už na světě udělali neuvěřitelná svinstva a pokaždé tvrdili, že se nemůže nic stát. Příkladů jsou tisíce.

367731

12.11.2018 18:36

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: Vzdělání a informovanost, rozdíly .

Lovec idiotů 194.?.?.?

To je hezké, že sem píšete, ale pak prosím nepište věci, které jsou přinejmenším zavádějící a v horším případě naprostá hovadina. Viz tvrzení, že mikrovlné záření používané k přenosu dat je úzce směrové (ano, mikrovlnná pojítka jsou směrová), což samozřejmě můžete dál obhajovat, ale je to něco jako kdybych napsal, že auta mohou jezdit jen dopředu, u článku, kde by se probíralo, která auta mají rychlejší zpátečku, případně trapným mnohokrát prakticky ověřeným zjištěním, že vysílačem pro mobily ať je na jakémkoli kmitočtu ptáka samozřejmě nesrazíte, což je stejné, jako bych napsal, že pád z jakékoliv výšky člověk přežije, protože už jsme vyzkoušeli metr a půl. A teď se můžete zase potichu smát. Jen inteligentní lidé dokáží uznat svůj omyl, idioti toho nejsou schopni (na to jsou výzkumy, které to dokazují).

367740

19.11.2018 13:12

Opět pokus o barevnou revoluci

RE: Komunisté vs komunisté

Lovec idiotů 194.?.?.?

Šlo by to bez reklamy na váš web? Asi ne, to je ten důvod, proč jste to sem šoupnul, že? Asi to dá dost práce, obejít denně všechny alterweby a narvat jim tam ten samý příspěvek do diskuze.

367867

20.11.2018 09:48

Jako ovce na porážku

RE: O rusandy

194.?.?.?

On mluví od banderovcích. Špatně jste ho pochopil.

367893

20.11.2018 09:51

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: Mám na střeše 6 kusů 5GHz wifin a ještě mi žádný pták na hlavu nespadl

194.?.?.?

Škoda že jste si před tímto zbytečným příspěvkem nepřečetl diskusi. Naopak o výkon nejde, jde o frekvenci.

367894

22.11.2018 10:40

Děkovat veteránům za jejich „službu“ – ale proč?

RE: Trollovina

Lovec idiotů 194.?.?.?

Zajímavá poznámka, jen naprosto nechápu, jak to souvisí s článkem. [chechtot]
No, asi je zbytečné to nějak vysvětlovat, ale nikde jinde na světě (nepočítaje Izrahell) nepadají lidé do komikso-náboženského vytržení, když mávají vlajkou. Nikde jinde se nekonají předvolební mítingy, kde tupý a poslušný dobytek kvičí nadšením nad staronovými kandidáty, kterým jsou tito naprosto u zadku. Důležité je, že dav má pocit, že Amerika je výjimečná! Také nevěřím, že někde jinde než v USA věří lidé každému blábolu, který jim řeknou v televizi. A také nevěřím, že jinde v západním světě se může stát, že když lidé zjistí, že jste ateista, přestanou s vámi mluvit, protože jste horší než satanáš.

Takže ano, jsou to vlastně úplně stejní lidé jako my. [chechtot][chechtot][chechtot]

367932

22.11.2018 13:11

Děkovat veteránům za jejich „službu“ – ale proč?

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Lovec idiotů 194.?.?.?

No ano, Černobyl... Je opravdu hrozné, že nás bolševici nepřinutili nosit rok plynové masky. Kam se na něj hrabe 2000 jaderných pum odpálených ve vzduchu, ve vodě a pod zemí. Pár desítek let trvalo, než to na nás ze stratosféry začalo padat, ale určitě za tu rakovinu může kouření. No, Fukušimu už pod kontrolu nedostanou, takže to tam každý den vesele poteče do moře tak pár desítek let. A zas to ti bolševici tutlají.

367934

23.11.2018 09:52

Děkovat veteránům za jejich „službu“ – ale proč?

RE: Jaderné a energetické ohrožení ČR !

Lovec idiotů 194.?.?.?

V klidu, Pepku. Možná bys nám mohl raději napsat o tom, jak ti tvůj fotr vyprávěl o tom, jak muklům v Jáchymově křupaly prstíky, když je vyslýchal. A teď vyskoč a zpátky na lehožumpu!

367945

28.11.2018 21:52

Vzpoura Žlutých vest

RE: další barevná revoluce?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nechci vám do toho kecat, ale pokud je nyní cena benzínu ve Francii cca 1,5 Euro, tak zvýšení na cca 2 Eura jsou 2 Kč? To už stojí Euro 4 Kč? Nebo si to celé nějak pletete?

368074

29.11.2018 13:52

Rusko je znevýhodněno kvůli své víře, že Západ se řídí zákony

Nechápu příspěvky k tomuto článku

Lovec idiotů 194.?.?.?

Článek je naprosto výstižný a přesně popisuje současný stav. Osobně s ním plně souhlasím. Když Putin rozdával/rozdává metály západním dobytkům, určitě si nemyslel, že s ním budou jednat jako s onucí. Pokud se Rusko neodstřihne od dolaru a neosamostatní svou centrální banku, bude západ Rusko dál vysávat, jak to jen jde. Opravdu nechápu, co je na tom k nepochopení.

368094

29.11.2018 16:36

Rusko je znevýhodněno kvůli své víře, že Západ se řídí zákony

RE: Nechápu příspěvky k tomuto článku

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, asi je zbytečné vám to vysvětlovat, pane Vojto. Nevím jestli tušíte, jak paraziti bohatnou z vydávání peněz a jakým způsobem fungují centrální banky (emise peněz) pod kontrolou hodného pana Rothschilda. Odpověď na vaši otázku je nicméně velmi jednoduchá. Stačí se podívat na Irák, Sýrii, Libyi, Írán, Venezuelu... Nejdříve přijdou sankce, pak válka. Rusko není na válku připraveno, proto...

368097

30.11.2018 17:30

Rusko je znevýhodněno kvůli své víře, že Západ se řídí zákony

RE: Robertse už nečtu

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Ale napr. v odborných ekonomických, finančných globálnych otázkach sa nevyzná.
>To je neznalosť fungovania globálneho finančného systému.

[chechtot][chechtot][chechtot]

Sice je na jednu stranu vidět, že částečně víte, o čem mluvíte, ale nějak jste pozapomněl na to, jak pár států dopadlo, když chtěli dolar zaměnit za euro.

Dolar je prostředek, jak dobytci vysávají celý svět. Vytvoří dolar z ničeho a koupí za něj suroviny a výrobky ze světa. Pokud někdo chce mafiánům tento "byznys" zrušit, čeká ho nemilosrdná odplata. Sankce je první krok, destabilizace a válka následuje.

>Ten systém sa vytváral desaťročia

Ne, ten byl zaveden během chvíle, nikdo k tomu nic nemohl říci.

>Lenže platba v národných menách prináša určité riziká strát, preto sa dá používať len obmedzene.

Ano, demokratizující bombardéry skutečně přinášejí rizika ztrát. Větší než výpalné za používání dolaru.

>Dolár by musel byť nahradený globálnou menou, niečo podobné ako euro.

Ne, nemusel. Měna krytá zlatem má všude stejnou hodnotu.

368121

03.12.2018 13:03

Od roku 1945 až do dneška: USA zabily 20 - 30 milionů lidí

RE: Vieme to o nich a čo ďalej?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Jasně Pepku. Teď vyskoč a běž votravovat třeba do Lehožumpy. A pozdravuj svýho stbáckýho fotra.

368172

03.12.2018 17:49

Od roku 1945 až do dneška: USA zabily 20 - 30 milionů lidí

RE: re:

Lovec idiotů 194.?.?.?

To, co jste napsal, je samozřejmě naprostá hovadina, protože na všech místech, kde hodní vyvolení soudruzi z USA a dalších zemí Římské říše prováděli násilnou "demogratizaci", nehrozilo, že by se zvyšoval počet obyvatel. Indie, Afrika, to jsou země, kde přibývá nejvíce lidí. Takže příště zkusit více (nebo alespoň trošičku) přemýšlet, než něco napíšete.

368174

04.12.2018 14:04

Proč Němci dali přednost Rusku před Amerikou?

RE: Materiální výhody rozhodují

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ještě že máme toho hodného židovského boha, starého dobrého Jahveho, který celý starý zákon nabádá lidi, aby se mezi sebou vraždili co možná nejvíc...

Například: “A dá je Hospodin Bůh tvůj tobě, abys je pobil: jako proklaté vypleníš je, nevejdeš s nimi v smlouvu, aniž slituješ se nad nimi.”

Možná by snad bylo lepší být bezbožný, co říkáte, paní Miroslavo? Třeba by to vraždění na chvíli přestalo. Nebo se ten bůh polepšil, když přijmul křest a stal se z židovského pánaboha křesťanským? Mám v tom pořád dost velký zmatek. Docela bych uvítal, aby se mi IQ snížilo tak na 90, abych v tom ten zmatek neměl a mohl už jen věřit svým pastýřům. [chechtot][chechtot][chechtot]

368191

06.12.2018 16:57

Erdogan se pomstil Sorosovi

RE: Priznak Zido-Bolsevismu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Sociální revoluce v Rusku byla ukradena jistou entitou, která toho využila k neuvěřitelné rozkrádačce.

368232

10.12.2018 14:42

Komu slouží BIS?

RE: .....

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] K první připomínce opravdu nevím, co dodat, tomuhle nemohl porozumět opravdu jen "nepozorný čtenář", abychom zůstali politicky korektní.

Co se týká druhého bodu, palivo zkrachovalé firmy, od které je skutečně lepší se držet dál, se již testovalo na počátku tisíciletí s minimální úspěchem a v roce 2016 se hovořilo o tom, že se bude testovat znovu v roce 2018. Poslední informace asi zde:

https://www.investicniweb.cz/news-temelin-zavezl-c...

Někdo asi dostal tučné kapesné, aby se riskovala jaderná katastrofa jen díky tomu, aby byla zvýhodněna americká firma (dražší, horší, nebezpečnější, tak jak je to se vším). Doporučuji si o Westinghouse něco zjistit, je to úplná katastrofa.

Co se týká BIS, stačilo mi vzteklé kvíkání nýmandů typu Štětina, Šafr atd. na Twitteru. To je pro mě spolehlivý barometr, abych zjistil kde je pravda.

368323

11.12.2018 08:50

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Historii píší vítězové. Nepřítel je vykreslen v těch nejhorších barvách. Stalin odstavil vyvolenou sebranku od moci. Ta mu to po jeho smrti nemilosrdně vrátila. Chápu, že tohle vám na ČT neřeknou.

Pan Tolstoj je naprosto nevěrohodný zdroj. Něco jako například Šafr, Slonková, Kubík a další dobytci, kteří píšou na zakázku cokoliv. Ale pokud jsou pro vás tito lidé důvěryhodní, pak samozřejmě dává smysl celý váš příspěvek.

368343

11.12.2018 09:43

Komu slouží BIS?

RE: .....

Lovec idiotů 194.?.?.?

Koukám, že jsem ti minule šlápl na kuří oko, když jsem se ozval, že píšeš krávoviny. Viz následující tvrzení, které je skoro na Nobelovku.

>Článek však považuji za naprostou fantasmagorii, protože mikrovlné záření používané k přenosu dat je úzce směrové

Samozřejmě že se s tebou nemohu srovnávat, neboť nejen že máš analyzátor, ale dokonce jsi doma naměřil 40 wifin!!! Jsou ty wifiny také úzce směrové? [chechtot]

Jelikož již vím, že máš problém s chápáním textu, nebudu ti ani vysvětlovat, že jsem sem opět pouze vložil informaci o testování "amerického" paliva a ano, dokonce jsem psal i o tom, že to palivo stojí za prd. Takže nevím, co tu rozporuješ.

Strašně ti fandím, s jakou odvahou se pokoušíš diskutovat zrovna o palivových článcích, a musím se ti tiše smát. Naštěstí je internet milosrdný, a tak se ti nemusím smát přímo do obličeje...

Ne, je škoda, že se tak snadno urazíš a pak trucuješ jak rozmazlené dítě, protože nebýt některých tvých úletů, píšeš docela rozumně.

368344

12.12.2018 18:24

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Uklidni se Pepku. Teď vyskoč a mazej zpátky do Lehožumpy.

368407

12.12.2018 18:27

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pepku, a ty miliony počítal kdo? A bylo jich víc nebo méně než 6 milionů? A dělali z nich mýdlo a stínítka do lamp? Víš o tom naprostý hovno, takže se uklidni, vyskoč a mazej zpět do Lehožumpy za ostatními bývalými stbáky.

368408

12.12.2018 18:40

Komu slouží BIS?

RE: Narodni obrozeni byla velka chyba

Lovec idiotů 194.?.?.?

>My jsme totiz Keltove. Soveti nas okupovali jiz v 5. stoleti a vnutili nam slovansky jazyk.

Tak tohle je pravděpodobně největší hovadina, co jsem v životě četl. Možná to jen nechápu, ale... Keltové byli slovanský kmen. Všichni bílí lidé jsou Slovani. I celý západ, kterým změnili řeč latinou. Rusové neměli žádný důvod nás okupovat, protože tehdy tady ani tam nebyl imperiální systém, který Řím později nainstaloval jak u nás, tak v Rusku.

368409

14.12.2018 11:08

Francouzská lekce

RE: Blabol o

Lovec idiotů 194.?.?.?

Obávám se, že tento člověk mluví víceméně z cesty, viz jeho fascinující výrok:

>Soveti nas okupovali jiz v 5. stoleti a vnutili nam slovansky jazyk.

368475

14.12.2018 11:38

Francouzská lekce

RE: Kapitalismus byl zajímavý,

Lovec idiotů 194.?.?.?

>A čím to, že se na rozdíl od roku 1989 dožíváme v ČR o téměř deset let více, než za toho skvostného socialismu, plného sociálních jistot?

Vojto, Vojto, vy jste docela smutný případ... Co má asi tak největší vliv na délku života? Že by to bylo dětsví, kdy má člověk co jíst a většina jeho potřeb včetně kvalitního zdravotnictví je naplněna? Tedy že v dětství se vybuduje dobrý základ pro celý život? To vás asi nikdy nenapadlo, že? Takže vyššího věku se dožívá kdo? Kdy prožili ti lidé dětství?

>A čím to, že dnes žije v ČR více jak tři čtvrtiny rodin ve vlastních domech a bytech, zatímco za onoho skvostného socialismu se nás většina tísnila v pronajatých panelových králíkárnách?

No, napsal jste sprostou lež, protože ty byty v "králíkárnách", které tu postavili podle západního vzoru (zajeďte se podívat třeba do Mnichova, kolik jich tam je), patřily těm lidem, kteří v nich žili. Ale naprostá většina lidí bydlela ve svých domech a bytech, které nebyly zatížené desetiletými hypotékami. Poučím vás. Dokud ten byt nebo dům nemá splacenou hypotéku, patří bance, takže většina lidí dnes naopak nebydlí ve svém. A čím to, že za komoušů měli všichni svou chalupu, což je ve světě věc nevídaná? Čím to asi tak může být?

>A že jsme přišli o jistotu, bručet jako odpůrci socialismu v kriminále a nebo být alespoň vyhozeni ze studií či z práce?

Zkuste někde začít vykládat, že holokaust nebyl a podělte se s námi o zkušenosti. Anebo jen projevte nesouhlas s imigrací, jako to zkusili někteří například v Německu , případně napište na twitter, že ženy nemají penis, jako ten dobrý člověk, kterého za to vyhodili z práce a už si nikde ani neškrtne.

I zbytek vašeho příspěvku je zbytečné komentovat, protože jsou to úplné bláboly na úrovni desetiletého dítěte a kolega to vcelku výstižně udělal za mě. Je to čisté zoufalství a popírání reality. To jsou ty vaše jistoty, o které stojíte.

Opravdu bych vám doporučoval, než něco napíšete, zkusit alespoň trochu přemýšlet. Já vím, že to bolí. A také vím, jaké máte problémy s kognitivní dizonancí. Ale snažte se. Třeba to půjde. Anebo tu můžete vaše "moudra" opakovat pořád dokola, jako to děláte už přes deset let.

368477

14.12.2018 18:24

Francouzská lekce

RE: Kapitalismus byl zajímavý,

Lovec idiotů 194.?.?.?

Zase jste nic nepochopil. Z ničeho nic jste začal naříkat nad nějakými neschopnými, ale příčinou reakce na vác bylo to, že jste psal naprosté bludy. Faktické nesmysly. A píšete je i teď.

> A díky svým katastrofálně chybným rozhodnutím trpí. Trpí nezaměstnaností, exekucemi, bezdomovectvím, ...

Tohle je následek neschopnosti státu prosadit právo! Pro vás byla rozkrádačka státního majetku v pořádku a Bakala je váš vzor schopného člověka. Takže existence takových lidí, jako jste vy, je problém, ne ti, "kteří se nedokážou téměř v žádné vážnější životní situaci správně rozhodnout". Kdyby tu existoval právní stát, tak by nemusely být okradeny milióny lidí.

> Kdo ksakru může za mé neúspěchy? Když já, tak schopný/á trpím a tolik dalších prosperuje lépe, než já?

No jistě, to jsme si právě vysvětlili. Bakala je pro vás (všeho)schopný kapitalista. A zatímco jeden mechanik, který účtuje odpovídající částky, musí dřít od rána do večera, druhý má desetkrát víc, protože účtuje zákazníkům díly, které do auta vůbec nenamontoval. A koho podporujete vy? No přeci toho "schopného". Tedy obyčejného zloděje.

>Většina z nich s prohrou komunistů u nás o své teplé posty a výhody přišla.

Tohle je blábol a opět máte problém s vnímáním reality. Jejich dětičky se nyní pyšní bohatstvím, které tito papaláši po "revoluci", kterou zorganizovali, nakradli.

Takže abychom si to shrnuli. Opět jste dokázal, že máte obrovský problém s kognitivní dizonancí a mluvíte zcela z cesty. A to, že váš syn pracuje v nadnárodním koncernu a má z toho nějaké peníze, ještě neznamená, že je schopný. V korporátu naopak pracují ti nejméně schopní, je to taková trafika pro vyvolené.

Navíc to, co jste napsal, tu opakujete léta pořád dokola, takže už to začíná být docela nudné. Máte štěstí, že jste většinu života prožil za komoušů, dnes byste měl problém se uplatnit, neboť nejste schopen vnímat realitu.

368492

14.12.2018 18:44

Francouzská lekce

RE: Kapitalismus byl zajímavý,

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pepku, já chápu, že tomu nerozumíš, ale možná tě trkne to, že procento populace nad 65 let je u nás cca 18% a průměrný věk je cca 42 let. Nic? Ani jsem to nečekal.

368494

14.12.2018 19:09

Francouzská lekce

RE: Nenadávejme na kapitalismus

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nechci vám kazit radost, ale zřejmě nevíte, co znamená korporativismus.

Wikipedie: "Korporativismus (it. corporativismo, lat. corporatio – sdružení) je od pluralismu odlišná forma reprezentace zájmů, založená na spolupráci jednotlivých společenských vrstev či skupin; též organizace státu na profesním principu. Vyskytuje se zde omezený počet hierarchicky uspořádaných monopolních organizací (korporací), které při vyjednávání se státem při dodržování základní ideje lidské pracovní sounáležitosti zastupují zájmy svých členů a současně se podílejí i na uskutečňování státní politiky. Korporativismus předpokládá omezený počet nekonkurenčních organizací s povinným nebo polopovinným členstvím v nich, členství je profesně organizováno podobně jako u středověkých cechů. Tyto korporace, působící často paralelně s parlamentem, jsou kontrolovány a usměrňovány státem."

Tolik k vašim výtkám.

368496

16.12.2018 18:41

Jak se připravit na stěhování národů

Podivná směsice myšlenek

Lovec idiotů 194.?.?.?

> Centra antické civilizace zase dokázala předat vtrhnuvším barbarům alespoň svůj jazyk. Latina a řečtina se udržela. K zapomenutí, nebo k bezvýznamnosti byly odsouzeny jazyky do té doby polocivilizovaných národů, např. Keltů, Illyrů, Dáků.

Na to přišel autor jak? Nemá k dispozici jiná data, než ta od Říma. Co je myšleno tou civilizací? To jediná civilizace je ta římská? Bar bar = blá blá, tedy každý, komu Římani nerozuměli, byl pro ně bláblá. Římská "civilizace" stála za smrtí stovek miliónů lidí, kdy například v USA byli "barbaři" vyvražďováni po desítkách miliónů a za skalp platila federální vláda půl dolaru. O tom se již tak nějak nemluví, ale víme, že to byli "barbaři", tak bylo nutné je všechny pozabíjet. Ale autor článku si možná dodnes myslí, že skalpování vymysleli "polocivilizovaní" Indiáni.

Autor zřejmě netuší, že Římská říše nikdy neskončila, tzv. barbaři totiž již dávno mluvili jazykem, který jim byl vnucen při obsazování jejich území "civilizovanými" Římany, kteří vyvraždili všechny úplně stejně jako "civilizovaní" potomci Římanů v Americe. Samozřejmě, že se nejednalo jen o jazyk, ale zejména o právo, kalendář a náboženství, které platí dodnes. Ono totiž to obsazování probíhalo jednoduše. Mužské pohlaví pozabíjet, ženské oplodnit a veteráni se na onom místě usadí. Zničit chrámy, opevnění a vše, co by mohlo narušit tvrzení, že se jednalo o necivilizované poloopice odsouzené k vyhynutí...

Autor chce zůstat v NATO, tedy dál vraždit "polocivilizované barbary" a tím se stát opravněným cílem odvety.

Jinak se dá s nastíněnými řešeními souhlasit, neboť jsou logické a každému myslícímu člověku přirozeně jasné.

368536

18.12.2018 13:45

Jak by mohl Babiš vyřešit „střet zájmů“?

RE: Svět nadlidí bez hodnot

Lovec idiotů 194.?.?.?

S tím panem H bych byl opatrný. Kdoví jak to celé bylo. My známe historii tak, jak nám ji vylíčili vyvolení soudruzi. Po všech zkušenostech z posledních 20 let nevěřím "oficiální historii" ani za mák.

368568

21.12.2018 11:58

Mýtus západní demokracie

RE: v demokracii sa politici SLOBODNE volia

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot] Demokracie = vláda lidu. Zastupitelská demokracie = zástupce lidu prosazuje vůli lidu. Pokud někdo před volbami slíbí jednu věc a po zvolení udělá pravý opak, pak nezastupuje občany, čili není jejich zastupitel. Jelikož lidé nemají svého zastupitele, nevládne lid, ale někdo jiný. Proto se vládnoucí vrstva tak brání odvolatelnosti politiků. Zkuste trochu přemýšlet, třeba vám to dojde.

Stejně jako v USA, kde žádná demokracie není, protože podle vědeckých průzkumů mají američtí voliči cca nulovou šanci cokoliv ovlivnit. Jejich "zástupci" prosazují zájmy lobbistů, nikoliv jejich zájmy. Je to jednoduchá logika. Průměrně inteligentní člověk to chápe a proto nechodí k volbám. Od někoho, kdo se pojmenuje libertarian bych čekal trochu inteligence.

Takže ještě jednou, pro natvrdlé: Pokud zástupce lidu nezastupuje lid, pak to NENÍ DEMOKRACIE, i když ho lidé zvolili!!! Demokracie není právo někoho volit, demokracie je vláda lidu!!! Opravdu si to moc a moc pletete.

368622

22.12.2018 15:34

Mýtus západní demokracie

RE: Dobrá otázka, žádná odpověď.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Opět jste napsal obrovskou hromadu nesmyslů. Vůbec nevíte, co se kolem vás děje. Vaše názory jsou zjednodušené na úrovni desetiletého dítěte.

>Libovolná firma může prosperovat jen tehdy, spravuje-li ji její vlastník.

To jsme přesně viděli v USA, kde stát musel zachraňovat většinu velkých firem a bank penězi danových poplatníků. Ale to vám nebrání v tom, abyste pořád dokola opakoval naprosté hovadiny.

Co se týká Číny, nevíte o tom vůbec nic, tak raději mlčte.

> čtyřicetiletý socialistický debakl, z něhož se naše země dodnes obtížně vzpamatovává, to mě nepřestane udivovat.

Blábol. Vzpanatovali jsme se natolik, že nevyrábíme letadla, nákladní auta, lokomotivy, obří stroje, elektrárny atd., v podstatě vůbec nic. Nejsme potravinově soběstační. Dostali jsme se na úroveň zemí třetího světa, kdy pro západ montujeme jejich výrobky.

Měl byste tu raději udělat výčet toho, kolik přehrad, nemocnic, letišť, továren atd. se tu postavilo za posledních 25 let. Jaký dluh se vytvořil a kolik lidí je na úrovni naprosté bídy.

Opakujete to tu dokola s železnou pravidelností již 15 let, tak prosím, co kdybyste to nechal těm, kdo o tom něco vědí a nespokojí se s papouškování úplných krávovin. Nevíte o světě nic. NIC.

368641

22.12.2018 15:46

Mýtus západní demokracie

RE: Dobrá otázka, žádná odpověď.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je škoda, že si nečtete reakce na vaše příspěvky, protože opět jste prokázal, že netušíte, co znamená slovo korporátní!

To není od slova korporace a že jako ty korporace jsou fašistické. To si opravdu pletete.

Znovu se dávám definici z wikipedie:

"Korporativismus (it. corporativismo, lat. corporatio – sdružení) je od pluralismu odlišná forma reprezentace zájmů, založená na spolupráci jednotlivých společenských vrstev či skupin; též organizace státu na profesním principu. Vyskytuje se zde omezený počet hierarchicky uspořádaných monopolních organizací (korporací), které při vyjednávání se státem při dodržování základní ideje lidské pracovní sounáležitosti zastupují zájmy svých členů a současně se podílejí i na uskutečňování státní politiky. Korporativismus předpokládá omezený počet nekonkurenčních organizací s povinným nebo polopovinným členstvím v nich, členství je profesně organizováno podobně jako u středověkých cechů. Tyto korporace, působící často paralelně s parlamentem, jsou kontrolovány a usměrňovány státem."

Fašismus:

"Typickými rysy fašistických ideologií jsou zejména rovnostářský kolektivismus, autoritativní a vůdcovský princip, vypjatý nacionalismus, militarismus, kult modernity, mládí a síly jakož i silná ekonomická role státu chápaného korporativisticky, v němž soukromé vlastnictví musí sloužit kolektivnímu prospěchu."

368642

24.12.2018 21:36

Dědeček den před svou smrtí vybral z banky milion

RE: Farářská pohádka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tenhle příspěvek podepisuji. I bez analyzátoru. [mrknutí jedním okem]

368683

26.12.2018 15:17

Dráček

RE: No jo, ona předčasná sexualizace mladých může být škodlivá

Lovec idiotů 194.?.?.?

>předčasná sexualizace

Katolická hloupost. Před nástupem církve "svaté" a zavedení kontroly sexu, se sexuální zkušenosti získávaly ještě dřívěji, než dnes. Rozpad rodin souvisí s něčím jiným, než nakresleným "dráčkem". Ale jednoduché vysvětlení leckomu stačí.

368709

Jsi zmatený. Ale to by se časem mohlo zlepšit.

368764

31.12.2018 12:08

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Zázrak

Lovec idiotů 194.?.?.?

> Křesťanské, když tě někdo praští, nastav druhou tvář

"Chyba" v překladu. Původně to mělo být "když tě někdo praští, ukaž druhou tvář".

Samozřejmě se to muselo změnit, páč stádo tupých ovcí je pak lépe ovladatelné.

368779

01.01.2019 13:46

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Že nás spasí křesťanství je pitomost...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pokud věříte tomu nesmyslnému článku, pak to je skutečně dost velký průser. Kolotočář občas zveřejní zajímavou informaci, ale k tomu přidá dvě naprosté hovadiny. Tak je to pořád dokola a kdo začně brát Aeronet vážně, tak se vystavuje riziku vážné debilizace.

368789

01.01.2019 13:51

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Ekonomický pohled

Lovec idiotů 194.?.?.?

Asi tak. Ty hovada, co sem chtějí natáhnout milióny nevzdělaných opic, nechápou, že ony udělají z Evropy další Afriku. Kam pak utéci, to je otázka. Do Ruska?

368790

01.01.2019 13:53

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Že nás spasí křesťanství je pitomost...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Zajímavý příspěvek. Sice nedává žádný smysl, ale proč ne.

368791

02.01.2019 16:15

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: Rusko neztratilo ani pid uzemi!

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Rusko, tj. Ruska Republika, neztratila ani pid!

Co třeba pobaltské státy? To území Rusko v minulosti koupilo.

368827

02.01.2019 16:18

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Kolaps Francie- UŽ ABY TO BYLO !!!!!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Senil si sem jen cpe reklamu na svůj server. Otravuje s tím na každém alternativním webu. Nediskutuje, pouze spamuje, takže jste se rozepsal zbytečně, i když k věci.

368828

02.01.2019 16:43

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Že nás spasí křesťanství je pitomost...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pokud někdo po přečtení nějakého článku napíše

>evidentně jsme v daleko větším průseru, než si vůbec připouštíme

pak došlo k formování náhledu na svět takovým způsobem, že byla přijata varianta reality popsané v článku. Jinak nevím, co si z vašeho příspěvku vzít, kromě toho, že by člověk neměl věřit všemu, co si přečte. Nicméně platí, že náš "náhled na svět" = víra.

Ale abych se ještě vrátil k tomu Slunci - pokud si někdo myslí, že ve vesmíru dojde k radikální změně během pár let, inu, co na to říct...

368831

02.01.2019 16:44

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: Rusko neztratilo ani pid uzemi!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pobaltské státy například. Za které poctivě zaplatilo.

368832

03.01.2019 11:08

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: Rusko neztratilo ani pid uzemi!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nesmyslné slovíčkaření.

Byly pobaltské státy součástí Ruska před vznikem SSSR? Byly.
Byly tyto státy součástí Ruska po rozpadu SSSR? Nebyly.

Mluví PCR o "Dnešní Ruské Federaci"? Nemluví.
Mluví PCR o "loss of Russian territory - ztrátě ruského území"? Mluví.

Logika je prostá jak facka a kdo to nechápe, je natvrdlý.

368854

03.01.2019 11:13

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: A co většina

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pane svt, pořád si myslíte, že "Listopad 89 nebyl podvod"? I s tím "studentem" Šmídem? To také nebyl podvod? Ono to bylo vlastně takové spontánní, když to celé zorganizovala část STB, že? [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

368855

04.01.2019 12:19

Trump versus Mattis: Mějte se na pozoru, když muži války začnou pomáhat

Co to je za článek?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Půl článku jsou úplné hovadiny a celkově to nedává žádný smysl. Takže když Trump chce odejít ze Sýrie, tak je šílený? Nebo jsem něco přehlédl? Kaddáfí byl terorista? Krvavý tyran? Co to je za kecy? Když někdo bojuje za svou zem (IRA), tak je to terorista?

Nechápu, co tento článek dělá na Zvědavci. Na internetu jsou stovky mnohem kvalitnějších článků, které by bylo možné přeložit. Místo toho je tu tahle zmatená krávovina. Od Fiska bych něco podobného vskutku nečekal. [bliji]

368875

04.01.2019 12:48

Důsledky Macronova zhroucení

RE: pozor

Lovec idiotů 194.?.?.?

Přesně tak. Jakýkoliv protest je špatný, lidi by měli bez keců makat jak šrouby a v žádném případě nevyjadřovat nespokojenost. Určitě to řídí buď zednáři nebo jidové. Například já jsem zklamán raději už teď. [chechtot][chechtot][chechtot]

368877

04.01.2019 20:04

Trump versus Mattis: Mějte se na pozoru, když muži války začnou pomáhat

RE: Co to je za článek?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Takže nejdřív fakta. Ta odporná svině Mattis odstoupil kvůli tomu, že Trump rozhodl, že se USA stáhnou ze Sýrie. Je to znak šílenství Trumpa?

>Když generál, obecně známý jako James „Vzteklý pes“ Mattis, opustí skutečně šíleného amerického prezidenta, víte, že něco ve Washingtonu není v pořádku.

Považuje Fisk Trumpa za šílence? Pro mě to tak vyznívá.

>To všechno je součástí ufňukané školy žurnalistiky, která věří - poté, co se projevilo Trumpovo šílenství - že armáda by mohla ovládat tohoto muže v blázinci.

Ufňukaná škola žurnalistiky věří... Nechápu, co je tím myšleno. Nikdo ničemu nevěří, prostě propaganda jede, žádní novináři nejsou, jsou to jen nástroje tajných služeb, berou za to peníze.

>Byl to terorista, když poslal zbraně armádě IRA, a když ho políbil Tony Blair, stal se mírotvůrcem; poté se opět změnil na krvežíznivého tyrana

Pokud je to ironie, je to napsané tak blbě, že to z toho nevyzní. Proto hodnotím tento článek negativně, navíc z toho neplyne žádné poučení, tedy kromě obecně známé skutečnosti, že anglosionisti se chovají jako banda sviní. Podle mě byl Fisk, když to psal, docela slušně nadranej.

368884

10.01.2019 19:00

Co se stalo s „ropným zlomem“?

RE: Současná spotřeba ropy je extrémní.

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, takže ropa je levná, přestože dva producenti jsou pod sankcemi a OPEC neustále snižuje kvóty pro své členy, aby udržel cenu ropy alespoň v oblasti ziskovosti. Ve Venezuele jsou největší naleziště ropy na světě. Írán má také značné zásoby. Navíc svět čeká recese a s tím další snížení spotřeby ropy. Nějak nestíháte situaci.

Jiná věc je ta, že v USA těžaři mají tolik zemního plynu, že ho vypouští volně do ovzduší, protože ho nikdo nechce ani zadarmo. Což je megaprasečina. Ropné břidlice se hned tak nevyčepají, protože není jak ropu přemisťovat. Celé frakování je v neustálé ztrátě, aby byli v zisku, ropa by musela stát alespoň 60 USD, což se zase nehodí mocipánům vzhledem k Rusku, které se snaží vyhladovět.

368998

10.01.2019 19:09

Co se stalo s „ropným zlomem“?

RE:

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Z vysoko vzdelaných vedcov týmto urobil hlupákov.

Tihle blbci už nakvákali tolik krávovin, až to hezké není. Bohužel jejich bláboly stále platí a dokonce jsou vyučovány ve školách, například Darwinova teorie. Nikdo neví, jak ropa vznikla, teorie, že vznikla rozkladem přesliček a mamutů je jen něčí nápad, absolutně ničím nepodložený. Je to podobné, jako když vědci vědí, jak vypadali dinosauři, jejich dnešní představa je vycucaná z prstu, není ničím podložená. Zkrátka nějaký blbec něco plácne a když je dobře etablován mezi "oficiálními vědci", poté co se společně ožerou, je z toho "vědecký fakt".

>Většina světových pánví nebyla dosud dostatečně prozkoumána, ani zde nebyly provedeny zkušební vrty.

Naprostá pravda. Pravděpodobnost, že žádná další ropa v zemi není, je daleko menší, než že jí tam je ještě hromada. Logika je jasná. Tvrzení, že žádná další ropa v zemi není, by bylo možné až po důkladném prozkoumání každého kousku Země.

368999

12.01.2019 23:02

Co se stalo s „ropným zlomem“?

RE: Současná spotřeba ropy je extrémní.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Informace jsou. Natural Gas Prices Fall Below Zero In Texas

Cena plynu klesla jednu chvíli dokonce na -25 centů. Ano, na mínus. Producenti platí těm, kdo si ho vezmou.

V elektrárnách se sice plyn spaluje, ale je ho tolik, že není jak ho skladovat, přemisťovat atd., takže se ve velkém vypouští do ovzduší.

Co se týká ropy, jen třetina těžařů není ve ztrátě.

Vložený obrázek

Naštěstí díky mediální masáži investoři jsou stále ochotní riskovat peníze a celou tuhle šaškárnu drží nad vodou.

369038

14.01.2019 20:50

Co se stalo s „ropným zlomem“?

RE: petrodolár

Lovec idiotů 194.?.?.?

Vojta může být rád, že má díky těm komoušům důchod. Jinak by byl někde na dlažbě jako bezdomovec.

369080

24.01.2019 19:40

Lžou více než Rudé Právo tisklo

RE: vyvraždění slovanských Prusů

Lovec idiotů 194.?.?.?

Celá Evropa byla slovanská. Nejen Prusko. Prusko jen vydrželo slovanské nejdéle, než přešli na tu latinskou hatmatilku.

Samotný článek je samozřejmě dobrý, jen mi tam nesedí to o tom tzv. Holokaustu (TM). [oči v sloup]

369211

27.01.2019 19:37

Rusko 2018: Důvěra v Putina je pryč

Nechápu hodnocení článku

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pokud chce Putin, aby byl v Rusku navždy považován za jednoho z největších vůdců, musí se vypořádat s pátou kolonou tvořenou atlancionisty. Myslím, že síly na to má dost, takže pes bude zakopán někde jinde.

369258

No, na vašem případě pěkně je vidět, že se pekelníkům daří vymývat gojímům mozky velmi úspěšně. Nebudu to rozvádět, pochybuju, že jste schopný to pochopit. Snad jen naznačím... Žili obyvatelé Palestiny před příchodem samovyvolených ze sociálních dávek?

369259

27.01.2019 20:31

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

RE: ach jaj!

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, jestli o všem víte stejně jako panu generálovi, tak by snad bylo lepší, kdybyste mlčel... Ale to je iba detail...

As the spokesman for the American League Against War and Facism from 1935-37 he made many speeches to pacifist groups, which were ultimately collated and published in his exposé War is a Racket. It remains to this day one of the most scathing attacks on war profiteers. Standard Oil, the United Fruit Company and Citibank sent him to all four corners of the world to to their bidding, and Butler, by his own admission, acted as their ‘gangster for capitalism on three continents’.

War is a Racket by Smedley Butler – Still ringing true 80 years on.

Jako Banánové války se neoficiálně označují intervence, okupace a ozbrojené konflikty Spojených států amerických z první třetiny 20. století v několika zemích Karibiku a Střední Ameriky. Odehrávaly se mezi lety 1903 a 1935. Hlavní roli v nich hrály ozbrojené síly Spojených států amerických. Většiny konfliktů se z americké strany účastnil (a později je sám vedl) generál Smedley Butler (který na konci své vojenské kariéry svých činů litoval ve své knize War Is a Racket, kde tyto války popsal jako „znásilnění půl tuctu republik ve Střední Americe ve prospěch Wall Streetu“).

Banánové války

Opravdu bych vám doporučoval si nastudovat alespoň základy, bylo by hloupé, kdyby někdo vzal vaše tvrzení vážně, když už to tvrdíte s takovou jistotou. Z tohoto pohledu je velice odvážné hodnotit P.C.R., nemyslíte? Asi by s vámi byl opravdu velmi rychle hotov.

369263

Vážený diskutující, vysvětlení toho zeleného je jednoduché. Když holt někdo ukradne všechnu vodu pro sebe, to se pak zalévá. A tu vodu neukradne jen původním obyvatelům, ale i sousedům (Golany). Nehledě na to, že tu nejlepší půdu zabrali samovyvolení a původní obyvatelstvo nahnali do rezervací podobně jako to udělali demokraté v USA s Indiány.

Předpokládám, že skalpování stále považujete za výmysl zlých Indiánů a absolutně netušíte, že vybití desítek miliónů původních obyvatel USA byla státem organizovaná genocida, kdy federální vláda platila osadníkům půl dolaru za indiánský skalp.

Takže milý diskutující, pokus to byl, ale zkuste s kolegy vymyslet něco, co bude mít třeba hlavu a patu a nebude to prostoduchá siopropaganda, co rvou desítky tisíc placených i neplacených sajánů do internetu každý den.

---------


"Rozdělení Palestiny je ilegální. Nikdy nebude uznáno…Jeruzalém navždy byl a bude naším hlavním městem. Velký Izrael je vytvořen pro Izraelce. Pro všechny a navždy."
Menachem Begin, předák teroristické organizace Irgun a ministerský předseda Izraele v letech 1977 - 83, 1947.

"Arabové žijící na izraelské půdě mají jedinou funkci, která jim zbyla - utíkat pryč."
David Ben Gurion, 1948

"Mezi námi musí být jasné, že není žádný prostor pro soužití obou národů pohromadě v této zemi. Nedosáhneme našeho cíle, dokud jsou Arabové v této malé zemi. Není jiné cesty než odsun Arabů odtud do sousedních zemí - všech Arabů. Ani jedna vesnice, ani jeden kmen tu nesmí zůstat."
Joseph Weitz, hlava Kolonizačního odboru Židovské agentury, 1940

"Musíme použít teror, atentáty, zastrašování, konfiskaci půdy a omezování sociálních služeb tak, abychom zbavili Galileu jejího arabského obyvatelstva."
Koenigova zpráva

"Prohlašujeme otevřeně, že Arabové nemají žádné právo usadit se na jediném centimetru Země Izrael (Eretz Israel). ... Síla je to jediné, čemu rozumí nebo teprve budou rozumět. Musíme použít maximální sílu dokud nás Palestinci nebudou prosit na všech čtyřech."
Raphael Eitan

"Musíme vyhnat Araby a zabrat jejich místo"
David Ben-Gurion, první izraelský premiér, 1937

"Neexistuje ani jedno místo v této zemi, které by nebylo vybudováno arabskou populací"
Moshe Dayan, bývalý izraelský ministr obrany - zahraničí, 1969

"Kdybych já byl arabským vůdcem, nikdy bych nepřistoupil na dohodu s Izraelem… Je to přirozené, zabrali jsme jejich zemi."
David Ben-Gurion, "otec Izraele" 1973

369286

03.02.2019 19:50

Venezuelské spiknutí houstne...

RE: Venezuela by mohla být tropickým rájem

Lovec idiotů 194.?.?.?

Blábol! Další blábol, Vojto. Víte o tom naprosté hovno.

369409

03.02.2019 19:58

Venezuelské spiknutí houstne...

RE: realita

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot]

Kdyby neměl, země je již dávno "demogratizována" dle libyjského vzoru.

369411

04.02.2019 19:54

O venezuelských problémech

RE: Když někomu zaškrtíš ekonomiku...projev prezidenta Madura

Lovec idiotů 194.?.?.?

To samé by v současné chvíli potkalo nás, kdyby se vyvolení soudruzi rozhodli, že nás za něco potrestají (ukradnou státní majetek v zahraničních bankách a odříznou nás od SWIFT). Jsme naprosto nesoběstačná ekonomika plně závislá na globalismu.

369430

04.02.2019 19:59

Venezuelské spiknutí houstne...

RE: Venezuela by mohla být tropickým rájem

Lovec idiotů 194.?.?.?

Bláboly. Naprosto nesmyslné bláboly. Opravdu se divím, že ze sebe děláte dobrovolně naprostého hlupáka. A opět opakuji, že můžete děkovat bohu, že jste prožil život za komoušů a nyní si užíváte důchodu. Dnes byste uspěl pouze jako placený politruk typu Šafra nebo jiného imbecila. Na nic jiného nemáte mentální kapacitu.

369431

05.02.2019 13:48

O venezuelských problémech

RE: Znovu ten prihlouply civilizacni rasismus.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Obvykle píšete k věci, ale tady opravdu sklouzáváte ke způsobu myšlení "vyvoleného národa". Je mi líto, ale s tímto přístupem byste mohl dělat z fleku rábiho.

369441

07.02.2019 18:47

O venezuelských problémech

RE: dobry prehled

Lovec idiotů 194.?.?.?

Naprosto nechápete.

> Kdyby bylo mozno obezivo tisknout neomezene, nemusel by nikdo chodit do prace a centralni banka by nas mohla zivit.

To je přeci naprostá hovadina. Oni nevydávají peníze pro lidi, naopak je čím dál víc okrádají. FED napumpoval do "ekonomiky" stovky miliard USD, ale projevilo se to na zýšení životní úrovně, lepších platech a vyšší zaměstnanosti? Samozřejmě že ne. Celkově se masivně zvýšl rozdíl mezi chudými a bohatými, přičemž střední vrstva je před vychcípáním. Protože ty peníze skončily na burze, kde "zvýšily" "cenu" mnoha společností. Tím pádem došlo i k tomu, že z chudáků vytáhli další prachy, protože ti blbci se začali domnívat, že by na tom mohli také vydělat.

Až dojde k holení ovcí, všichni tito idioti o všechno přijdou a pojede se nanovo.

>Dale je treba vedet, ze Fed nema nejmensi sanci dluh zlikvidovat inflaci, jednoduse protoze to se da dosahnout pouze masivnim rustem platu

K tomuhle se raději ani vyjadřovat nebudu, protože vy věříte FEDu, čímžtopádem to potvrzuje moji první větu. Absolutně netušíte, jak ti nahoře přemýšlejí. Editor ví o čem mluví, na rozdíl od vás.

369480

07.02.2019 18:49

O venezuelských problémech

RE: Znovu ten prihlouply civilizacni rasismus.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Asi jste si nevšiml, že se nejedná o "kmen", ale o sektu. Sice se o nich jako o "kmenu" mluví, ale to je JEJICH pohádka pro nablblé góje!

369481

10.02.2019 12:40

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: výkonom až do 5 miliónov wattov.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ke zlepšení kvality webu by nejvíce přispělo omezení tvých příspěvků, které jsou z 80% naprosté hovadiny.

369528

10.02.2019 20:49

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: výkonom až do 5 miliónov wattov.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Běž si raději udělat nějaké palačinky místo psaní hovadin.

369538

13.02.2019 21:05

Otevřený dopis občanům USA od prezidenta Nicoláse Madura

RE: Je to lhar, podvodnik a vrah!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Souhlasíte se mnou, jste inteligent. To je dobré.

Víc to komentovat asi nemá smysl, vy máte "jasno". Je to celé naprostá hovadina, kterou jste si někde přečetl. Jakmile někdo začne o celosvětovém spiknutí s tím, že USA se dělí o krádeže s Ruskem a končí u psychotropních zbraních, inu....

Co se týká Pacholíčka, tak ten taky mluví z cesty, absolutně nechápu, jak přišel na to že Salimon někomu něco podsouvá, když mluví o tom, že vojenské intervence v rámci "šíření demokracie a bohatství" jsou neskutečná prasárna.

Zkrátka končím s tím, že tohle:

>'Neexistujici' humanitarni krizi mam potvrzenou ja a mnoho mych pratel PRIMO od uprchliku z Venezuely
>Neumite si predstavit tu hruzu, kterou lide z Venezuely prozivaji - 'je to peklo', rikaji...

jsou klasické propagandistické žvásty placených "diskutérů".

Venezuela na tom není dobře, ale "peklo" to rozhodně není, jak můžeme vidět na mnoha videích ze současné Venezuely.

369622

13.02.2019 21:32

Siť 5G, co nás čeká a nemine

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

Lovec idiotů 194.?.?.?

Co se stane, když připojíte zdroj třeba 1000 W k lidskému tělu, když:

1. to bude stejnosměrné napětí
2. když to budou 2 Hz
3. když to bude 50Hz
4. když to bude 1000 Hz
5. když to bude 10 000 Hz
6. když to bude 1 GHZ

Maximální příkon bude stejný. Bude stejný výsledek? Nebude? Aha. A čím to, čím to? Takže nejde o výkon, ale o frekvenci. A to mluvím jen o vodivosti, nikoliv o rezonančních frekvencích, které mohou účinek ještě více zesílit, viz mikrovlnná trouba s vlnovou délkou optimalizovanou pro rozkmitávání molekul vody. A už vůbec nemluvím o výkonech lidského elektromagnetického pole, o frekvencích používaných například v mozku a možnosti jejich rušení atd.

Náš milý pětipalačinka reagoval jako obvykle, soptí vzteky a agresivně napadá každého v dohledu. A tak to má být. A sekunduje mu Baba Yaga, který zde má první příspěvek a opravdu se snažil. Výsledek je ovšem zcela žalostný.

369624

14.02.2019 18:02

Otevřený dopis občanům USA od prezidenta Nicoláse Madura

RE: Je to lhar, podvodnik a vrah!

Lovec idiotů 194.?.?.?

>jen oba tvrdime, ze tento tlak neni tak silny, aby zpusobil to, ze platy venezolanu jsou horsi, nez v africkych zemich rozvracenych valkami

To tvrdíte vy, že průměrný plat Venezuelana je 6 USD měsíčně. Opravdu by mě zajímalo, kde jste k této hovadině přišel. Vy jste tu prostě proto, že opakujete nějaké kraviny, kterými vás cpe propagandistická mašinérie. Nebo jste přímo součástí té mašinérie.

https://www.averagesalarysurvey.com/venezuela

https://tradingeconomics.com/venezuela/indicators

https://countryeconomy.com/countries/compare/venezuela/czech-republic

Na těchto stránkách se můžete snadno přesvědčit, že Venezuela má opravdu hodně, hodně daleko k rozvojovému světu.

Takže vás prosím, běžte s těmi nesmysly někam jinam. Já chápu, že buď jste za šíření propagandistických krávovin placen, nebo vás to prostě baví, nebo jste obětí psychotronických zbraní, ale zkuste to někde jinde. Třeba tam, kde lidi věří všemu, co jim někdo řekne.

369650

14.02.2019 18:22

Otevřený dopis občanům USA od prezidenta Nicoláse Madura

RE: Dívadlo není divadlo

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Maduro ma taky na rukou krev, i studentu.

Jo, jasně. Ale západní média o tom mlčí, protože je to jejich loutka. To je opravdu dobré! A humbuk se kolem něho dělá proto, že je to jejich loutka, to je také dobré. A jiného prezidenta Venezuele vybrali, protože Maduro je jejich loutka. To dává smysl. A ten nový prezident bude konečně prodávat Amíkům a Rusům ropu za světové ceny. Teď už to konečně chápu. Sakra, kdo by to byl řekl. Je vidět, že logiku máte v malíčku. No, jestli o tom víte všechno stejně tak dobře, jako víte, že průměrný plat Venezuelana je v jednotkách dolarů, tak byste o tom mohl napsat třeba nějaký článek. A prozradíte, z kterého serveru tyto moudra čerpáte? Tedy pokud vám to neříkají desítky uprchlíků z Venezuely, co denně potkáváte?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

369651

16.02.2019 21:29

Otevřený dopis občanům USA od prezidenta Nicoláse Madura

RE: Je tragikomické,

Lovec idiotů 194.?.?.?

Prosím vás, nechtěl byste změnit lokál? Ty neuvěřitelné hlouposti, co tu zde pořád prezentujete, jsou neuvěřitelně únavné a ubohé.

>když od roku 1968 brutálně okupoval přes dvacet let ČSSR
Blábol! Dojděte se podívat, jak vypadá okupace třeba ve Fallúdže. Kolik měst tu Rusové srovnali se zemí? Kolik miliónů lidí zde povraždili? Plácáte naprosté hovadiny.

>a na další části dodnes rozdmýchává občanskou válku svými anonymními ozbrojenci?
Blábol. Já chápu, že nacisté jsou pro vás symbol dobra, ale raději byste si měl dojít pro důchod, který máte jen díky komoušům. Senilita už je za dveřmi a nakonec budete rád, že strávíte zbytek života v pěkném domově důchodců.

Samozřejmě že vám nebudu vysvětlovat, že porušování mezinárodního práva ještě nemusí znamenat přímou vojenskou intervenci NATO a zabití milónů lidí (Irák). Je to třeba ukradení majetku státu v zahraničních bankách, jako se to stalo s každým státem, který vyvolení soudruzi ze západu demograticky osvobodili. Pochopení této tématiky je hodně, hodně nad vaším IQ.

369683

16.02.2019 21:37

Otevřený dopis občanům USA od prezidenta Nicoláse Madura

RE: Je to lhar, podvodnik a vrah!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Když už tu operujete těmi nesmysly, že průměrný Venezuelan vydělává 5 USD/ měsíc, můžete to podložit třeba jen jediným linkem? Pokud ne, prosím přestaňte zaplevelovat diskusi naprostými hovadinami.

A pořád jste neodpověděl na to, proč chtějí soudrruzi v USA vyměnit jejich loutku, která pracuje, jak říkáte na 100%.

Pozdravujte na ústředí a vyřiďte tam, ať sem pošlou někoho, kdo nebude plácat tak obrovské krávoviny, že jim nemůže uvěřit ani někdo, kdo má kebuli vymytou propagandou na kost.

369684

18.02.2019 19:40

Otevřený dopis občanům USA od prezidenta Nicoláse Madura

RE: Je tragikomické,

Lovec idiotů 194.?.?.?

Člověče, vy žijete v nějakém virtuálním světě. Vůbec netušíte, co se kolem vás děje. Jestli si myslíte, že tady byl nějaký socialismus, tak vás musím konečně probudit. Byl tu státní kapitalismus. A odkud si myslíte, že to bylo řízeno? Z Ruska? Pro hlupáky je tato verze záměrně šířena.

Vy si určitě myslíte, že paneláky byl vynález komoušů. Že rozorávání mezí byl výmysl komoušů. Atd. Ne, Vojto, vše přišlo ze západu.

Kritické myšlení u vás nehrozí, bohužel jste ve svém rozhledu i vzdělání natolik omezen, že vaše myšlení je vše možné, jen ne kritické. Ano, papouškujete propagandu, jak když bičem mrská. Ale to vás nepasuje do role, kdy můžete ostatním neco vysvětlovat. Vy jen šíříte svou VÍRU. V tom se nijak nelišíte od fráterů.

> Případně popsat, jak lze podobným embargem zabránit protřelým Čínským, Arabským, Tureckým a dalším obchodníkům s ropou

Pokud to nevíte, tak je mi vás opravdu líto. Je to naprosto jednoduché. Asi zřejmě nevíte, co je SWIFT, že? A jak jednoduché je krást peníze, které jsou uloženy v západních bankách. Venezuele vyvolení soudruzi ukradli miliardy USD včetně jejich zlata, tak jak to udělali předtím se Sýrií, Libyí, Irákem atd.

>Dokázal snad někdo zabránit hrdlořezům z Islámského státu, aby ve velkém prodávali kradenou ropu?

Jelikož IS je vynález USA, potažmo skutečných vládců USA, tak vaše otázka je tak pitomá, že si člověk říká, jestli to tu psát musíte, nebo si to snad dokonce i myslíte. Ta ukradená levná syrská ropa skončila kde? V Izrahelli.

369721

18.02.2019 20:01

Otevřený dopis občanům USA od prezidenta Nicoláse Madura

RE: Je to lhar, podvodnik a vrah!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Vaše tvrzení pro mě nemají žádný význam. To může kdejaký Pepek tvrdit cokoliv kdekoliv. Já jsem uvedl odkazy na oficiální informace. Pokud došlo k inflaci díky finanční válce, kterou vyvolení soudruzi proti Venezuele vedou, pak je logické, že hodnota v USD rychle klesá. Ale vy byste mi možná mohl vysvětlit, proč je tento útok veden na Venezuelu, kterou, jak tvrdíte, řídí jejich loutka, která chce zardousit všechny nebohé Venezuelany a ukrást vše, aby to dala USA a Rusku. To mi nějak nedochází. Pokud nejste schopen vysvětlit ani toto, pak je zbytečné "vysvětlovat" zbytek.

Takže se nenasírejte, zkuste se zbavit neblahého vlivu psychotronických ruských zbraní na váš mozek a třeba pochopíte, co se vlastně děje. Můžete mi odpovědět, kam na ty nesmysly, které tu prezentujete, vlastně chodíte? Určitě to není z vaší hlavy, tím jsem si jistý.

Mimochodem, já nikoho neobhajuji, jen nerad čtu naprosté hovadiny vycucané někým z prstu, ale na druhou stranu, jestliže máte takový problém s pochopením psaného textu, už se vlastně ani ničemu nedivím.

A pro člověka, který tu hodil do placu tu věc s panem Hitlerem, který byl údajně britský agent, mohu jen říci, vy opravdu netušíte, jak tenhle svět funguje, kdo ho ve skutečnosti řídí, čeho chce dosáhnout a v jakých časových intervalech plánují. A že jsou vždy na obou stranách barikády.

369722

20.02.2019 21:13

Příroda je ohrožená hmyzí apokalypsou

RE: Blbost

Lovec idiotů 194.?.?.?

Přesně. Například čměláků výrazně přibylo a když porovnám, jak bývalo zaprasené čelní sklo od hmyzu před 20 lety, dnes je to mnohem více. Nebo ne? Též ve článku výslovně psali o výrazném úbytku klíšťat a všech druhů mravenců. Pamatuji si, jak vos na zahradě bývaly plné lapače, když jsem byl dítě, a ano, minulé léto jsem viděl i jednu sršeň.

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

369768

21.02.2019 19:59

Však my vás umlčíme!

RE: Hybridní servery

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Opusi, naštěstí tě tu všichni dobře znají a proto tě nikdo nebude brát vážně. A jak se má Hamáček? Platí dobře?

369803

22.02.2019 17:45

Síť 5G představuje nebezpečí pro zdraví dětí

RE: Staci tez zadat neco jako

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ano, "odborníci" a "vědci" vašeho typu zkoumali a doporučili používat toto:

https://cs.wikipedia.org/wiki/DDT

Výroba a používání DDT je dnes zakázána ve většině zemí světa.

V roce 1962 vydala bioložka a spisovatelka Rachel Carsonová knihu Silent Spring (Mlčící jaro). V ní uvedla, že přítomnost DDT v živočišných tkáních a potravních řetězcích byla zjištěna i v lokalitách daleko vzdálených od míst jeho nasazení a že se hromadí v tkáních živočichů (bioakumulace).

DDT je toxický. U laboratorních myší byla zjištěna smrtná dávka LD50 při podání v potravě 135 mg/kg, u krys 87 mg/kg, u člověka pak 1500 mg/kg, i když byly publikovány i mnohem nižší hodnoty.[zdroj?] Do organismu může proniknout i pokožkou;

V roce 2000 byla zveřejněna studie prokazující, že rozpadový produkt DDT působí jako endokrinní disruptor narušující funkci androgenů. U laboratorních potkanů prokázal inhibici vazby hormonů na tzv. androgenní receptor. V roce 2005 časopis Environmental Health Perspectives informoval o zvýšení výskytu tzv. intersexuálních žab v důsledku používání DDT. V roce 2006 přinesl Journal of Andrology studii o snížení pohyblivosti spermií a zvýšení výskytu defektních spermií u mužů v závislosti na hladině metabolitů DDT v krvi.[7]

Podle amerického výzkumu vystavení DDT během puberty zvyšuje riziko vzniku rakoviny prsu zhruba pětinásobně, což je připisováno jeho schopnosti narušovat hormonální systém.[8]

Zamořen DDT je bývalý sklad pesticidů v Lubech u Klatov, které proniká i do povrchové vody na východní straně skladu. Obyvatelům této lokality se nedoporučuje, aby pili vodu z místních studní, a to na základě studie rizik, kterou zaplatil Plzeňský kraj. Náklady na odstranění zamoření se odhadují na 30 milionů korun.[9]

Ale do té doby, než lidi začali chcípat, "vědci" každého, kdo poukazoval na to, jaké je DDT svinstvo, označovali jako blázna. Samozřejmě naprosto neočekávám, že byste byl schopen pochopit, co se vám vlastně snažím vysvětlit. [chechtot]

369826

22.02.2019 19:26

Síť 5G představuje nebezpečí pro zdraví dětí

RE: článek je fake

Lovec idiotů 194.?.?.?

Zkusme postupovat logicky na základě faktů:

DVBt: 474 MHz - 858 MHz

https://www.mapavysilacu.cz/channelsfrequency.html

5G: 3,6 GHz - 26 GHz

https://en.wikipedia.org/wiki/5G

Je to to samé? Dle vaší "logiky" ano. Má cenu dál rozvádět váš blábol?

Příště zkuste něco chytřejšího nebo lépe ozdrojovaného... Tohle je fakt slabota. Kolega to shrnul v jednom slově, ale raději jsem vám to rozepsal...

Tak asi takhle. [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

369832

26.02.2019 18:27

Pompeo, Pence & odcizení Evropy

RE: Rusko přitvrdilo

Lovec idiotů 194.?.?.?

O USA sice nepadlo ani slovo, ale asi je to každému jasné.

I am saying this directly and openly now, so that no one can blame us later, so that it will be clear to everyone in advance what is being said here. Russia will be forced to create and deploy weapons that can be used not only in the areas we are directly threatened from, but also in areas that contain decision-making centres for the missile systems threatening us.

http://thesaker.is/excerpt-from-the-presidential-address-to-federal-assembly/

369939

Myslím, že každý, kdo má všech pět pohromadě, ví o koho se jedná. Mimochodem, tahle banda rozhodně není "bílá". A pokud je, tak to nejsou "semité", že?

370049

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odvolali ředitele waldorfské školy, který umožnil netestovaným dětem výuku20.04.21 11:36 Česká republika 0

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 13

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
30,08 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,87 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,69 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 097,22 Kč
1 unce stříbra
557,49 Kč
Bitcoin
1 173 900,63 Kč

Poslední aktualizace: 20.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?