Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, jan2566, úlet?.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.02.2018 19:00

Zastavení bílé genocidy: Izraelský pohled

RE: Ženám se líbí silní mužové! .-) keníci viť

úlet? 2c0f:x:x:x:x:x

Vy dva se neuvěřitelně mýlíte. Myslíte si snad že kalergiho ceny jsou v eu jen pro srandu králíkům? Jste naprosto mimo, vážení a solventní klienti cestovky dvou kontinentů s € povolávací rozkazy na obranu majetku nedostanou. A 80 000 žolgáků již na hranicích je aby ukázali cestu povolaným ročníkům na cestu kudy vede na rudý koberec toho jak řekla železná lejdy podnikatelům že na svých ložiscích surovin a energií mohou nechat domoorodce pracovat. A tak ubrečení metrosexuálové půjdou soplat na bodáky v týlech sobě.
https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w
https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

362703

22.02.2018 06:54

Stávající světový řád je odsouzen ke zkáze

RE: Posedlost Rusů 2. sv. válkou

jan2566 2c0f:x:x:x:x:x

No a co?
Pořád se vrtat ve víc než 70 let staré události i roce 2018.
Geopolitická situace ve světě se od roku 1945 naprosto změnila, několikrát.
Nikdo už nebude brát ohledy na to, kdo vyhrál 2. sv. válku.

Je to něco, jak když u nás někteří pořád vytahují socialismus.
To už je taky 29 let! To je delší doba, než po jakou existovala 'slavná' 1. republika...

362729

09.04.2018 08:31

Jak bude posuzováno Trumpovo prezidentství?

RE: hrobař USA

2c0f:x:x:x:x:x

A ty Číňany chcete jakým způsobem donutit, aby továrny přestěhovali zpátky do USA?
Naprostou nekonkurenceschopnost američanů, s 8x vyššími mzdovými náklady než má číňan chcete řešit jak?

Vzhledem k tomu, že zároveň vlastní podstatnou část astronomického dluhu USA, tak to vidím jinak, kdo tahá za kratší konec provazu.
Tak obrovský dluh se dá smazat jen válkou. Bez 2. světové by se USA zhroutily už před 100 lety. Tedy, ony se zhroutily, ale kolonizováním Evropy a celého světa, se z toho dluhu na úkor zbytku planety, elegantně vyvlékly a ještě na tom vydělali.

USA jsou dávno odepsané a centrum světové moci nahradila Čína. Jediné co Trump ještě musí udělat, je odstranit ty psychopaty co drží prst na jaderném tlačítku. Pak se USA vytratí do nicoty.

Jediné co mi není jasné, jak to chce udělat bez šílené občanské války, protože jakmile USA stáhnou své parazitické chapadla z okolního světa, tak se tam začnou ozbrojení američané mezi sebou rvát o poslední ohlodané kosti. Ono to probíhá částečně už teď. To šílené zadlužení federální vlády, místních samospráv i občanů dosáhlo takové míry, že už jej není dál možné maskovat (jak to dělali od roku 2008).

363511

30.04.2018 19:06

Kime, nevzdávej se svých zbraní!

severní a jižní korea se spojí v obří montovnu

2c0f:x:x:x:x:x

Vlastně se čeká, až Trump spustí naplno ten svůj program "america first" kdy se USA uzavřou do sebe a stáhnou se ze světové scény.
Korea se nachází ve sféře vlivu Číny která je připravená totalitní Severní koreu sloučit s kapitalistickou jižní a vznikne tak největší high-tech továrna na světě, kde budou špičkové výrobnky dělat severokorejští dělníci (otroci) za zlomek mzdy těch čínských.

To bylo globalisty plánované 50 let, mít Severní koreu jako orwellovskou farmu ve které vyšlechtí nového člověka 3. tisíciletí. Naprosto loayálního, vycepovaného, zotročeného a ochotného se za hrst rýže denně upracovat k smrti. Proti tomu jsou montovny v číně úplná havaj.

Za tím účelem byla posledních 30 let přesouvána do Jižní koreje veškerá high-tech výroba. Dnes se vše vyrábí v Číně a Jižní koreji. Zbytek světa je z tohoto pohledu bezvýznamný a bude ještě bezvýznamnější.
Když se globální vládcové v Pekingu naštvou, tak prostě do evropy nepošlou kontejnerové lodě a my tu budeme chodit v roztrhaných jutový pytlích a bydlet v zemljankách.

To je budoucnost naplánovaná pro celý svět a otestovaná v severokorejské "laboratoři". Redukce lidstva o 90% a ten přeživší zbytek bude vychován k absolutní poslušnosti a otroctví.

363904

30.04.2018 19:18

Kime, nevzdávej se svých zbraní!

RE: Nesouhlasím s článkem

2c0f:x:x:x:x:x

Situace v SSSR se změnila dramaticky, když Stalin získal dostatečnou moc. Atomová bomba by jim byla k ničemu, když by to tam měli pevně v rukou proameričtí chazaři - trockisté.

Po zavraždění Stalina žil SSSR ještě desítky let z jeho odkazu a z toho, co on tam vytvořil, zejména z té masy vzdělaných kádrů (právě Stalin udělal ze země negramotných mužiků velmoc s nebývalým množstvím geniálních mozků).

Nebýt trockistických kolaborantů jako Brežněv, kteří USA prodali raketové technologie, tak by se USA nikdy nestaly velmocí. Jeden nebohý Von Braun (přemístěný z post-nacistického německa v rámci Operace paperclip) by jim na tak špičkový raketový program jaký měli Rusové, rozhodně nestačil.

Likvidace národa vždy začíná likvidací školství. Můžete se o tom přesvědčit na vlastní oči na dnešní , non stop po displeji šmatlající mladé generaci "ajfounových idiotů".

363905

17.06.2018 10:49

Neskutečná chudoba hudebních žánrů

dechovka - cimbálovka

2c0f:x:x:x:x:x

Dechovka je strašná. Když ji srovnám s klasickou moravskou cimbálovkou tak je to jako srovnávat jazz a rap. Už i na té moravě dechovka vytlačuje klasickou tradiční lidovou hudbu, o cimbálovce nemluvě (tu mají už jen jako folklor pro turisti z Prahe).

Je to smutné, ale je to tak. Skoro bych za tím viděl ilumináty.
Docela dost se mluví i o tom, jak se před cca 200 lety změnilo ladění komorního A směrem nahoru a to v několika krocích, salámovou metodou. Tak proč by podobný efekt neměla změna z libozvučných strunných nástrojů (housle, cimbál) na vřeštivé plechové žestě (trubky, pozouny). Přinejmenším co se týče vyšších harmonických a barvy zvuku tak to je sakra rozdíl.

364755

23.09.2018 12:14

Macron v Salzburku – konečně dobrý návrh francouzského politika

stabilizace středoevropského regionu Globalisty

2c0f:x:x:x:x:x

Co je tohle jiného než důkaz toho, že se Globalisté snaží stabilizovat středoevropský region, a tím celou Evropu, aby se jim to tu nevymklo z rukou?

A za druhé důkaz toho, že americkou loutku - gerontofilního lolita Macrona, americkým neoconům (kteří jej stvořili) definitivně převzali globální elity a teď plní jejich agendu.
Proč by se najednou zázračně rozhodli američani stabilizovat středoevropský region, který od roku 1990 jen rozkrádali a likvidovali tak jako zbytek slovanského světa? To nedává smysl. Proč najednou tolik zájmu o střední evropu, když ještě donedávna jela agenda za jeho úplnou likvidaci (respektive likvidaci všech slovanů) ? Viszegrádská čtyřka skloňovaná ve všech pádech ve všech médiích, když do té doby o ní nikdo ani nešpitnul.

Ještě další věci si povšimněte. Ty pozitivní zprávy platí jen pro střední evropu, v západní jede islamizace dál, sice pomaleji, ale rozhodně se tam islamistů nikdo nehodlá zbavovat (jen je trochu přidusí a zklidní, aby evropu nerozložili předčasně, když se to momentálně nehodí).
I tu demonstraci v Chemnitzu medializovali (a v tichosti policií nerozprášili) jen z toho důvodu, že potřebují islamisty trochu zklidnit a islamizaci přibrzdit.

Orbán - další člověk Globalistů, místo toho aby o něm bylo hrobové ticho, tak jako vždy když se objeví někdo nepohodlný, tak o něm neustále melou všechna média. Sice v negativním smyslu, ale negativní reklama taky reklama. Dnes každý evropan ví kdo je Orbán a co dělá. Do té doby na západě a ve světě nidko netušil kdo vůbec v té střední evropě vládne a co se tam vlastně děje.

To co vypadá na první pohled jako dobrá zpráva, při bližším pohledu tak dobrá být nemusí. To se jen ustanovují noví politici, co neslouží americké elitě ale přímo globální elitě. Tedy Orbána, Zemana, Macrona (Fica jim debilní američani svrhli) a na cestě jsou další, zvlášť ve střední evropěm kde to je potřeba stabilizovat.

Středoevropský region je už nejmíň 500 let využívaný pro stabilizaci a nebo naopak destabilizaci evropy, potažmo eurasie. Příkladem je habsburská monarchie která tu všechny státy sjednotila do jednoho stabilního celku (s vyjímkou Polska které plnilo celou tu dobu roli okopávače ruských kotníků), když byla potřeba stabilizace, a to na řadu staletí.

Když Globalisté potřebovali evropu přeformátovat aby veškeré její zdroje mohli vrhnout proti Rusku, tak monarchii v roce 1918 bez milosti rozbili.
A co se stalo o dalších 20 let později? Ty rozdrobené bezmocné státečky všechny spolknul Hitler za vydatné pomoci západu (mnichovská zrada) a všechny její zdroje vrhnul proti Rusku.

Takže pozor na to, když se vám něco v globální politice zdá pozitivní, tak za tím může být naopak velmi ďábelský plán s dobou uskutečnění přes 20 let. Vepříka lidi taky nevykrmují protože ho mají rádi, ale na porážku.

366700

11.10.2018 09:07

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

Zastupitelská "demokracie" se musí historicky znemožnit

2c0f:x:x:x:x:x

Zastupitelská "demokracie" se musí historicky znemožnit aby lidi konečně pochopili že si musí vládnout sami. Protože zastupitelé nikdy nezastupují jejich zájmy.
O tomto byly současné volby. Teď už i naprostý blb pochopí, že nás zastupuje výběr z těch nejhorších gaunerů a psychopatů a že to takhle dál nejde.

To je je docela optimistický pohled, ale řekl bych že reálný.

Pesimista by řekl že,pádem ČSSD skončila poslední strana, která se aspoň trochu starala o lidi. A zbyly tu jen strany korporátních fašistů co by z ČR nejraději udělaly severokorejskou montovmu kde jsou 24hodinové směny za hrst rýže. A nebo strany eurounijních multikulti svazáků co se těší až pomocí muslimů povraždí původní populaci.

367019

18.10.2018 17:31

Zlo plodí zlo

suicide squad CZ

2c0f:x:x:x:x:x

Je téměř jisté, že tam ty české vojáky někdo cíleně poslal na smrt. Jaká je pravděpodobnost že vylezete z auta do nějaké uličky a ausgerechnet proti vám vyběhne sebevražedný útočník?

Jediná otázka je proč je poslali na smrt a kdo je tam poslal.

Buďto někdo potřeboval abysme začali brát tuto válku víc osobně a masivněji se angažovali. A nebo naopak, abysme vycouvali z válečných dobrodružství US neoconů (v tomto případě to zorganizoval někdo od Globálního prediktora, to se pozná podle toho jak se vyjádří Zeman k současnému incidentu).

367135

23.10.2018 10:45

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

2c0f:x:x:x:x:x

Zaútočil v Afghanistánu útočník na české vojáky.
Vidte to? 22. ve 22 hodin, to je zcela jasný rukopis Globálního prediktora. To bylo už 2. varování abysme přestali lézt do prdele americkým neoconům a nerozdmýchávali 3. světovou.

Ale český imbecil jako je Stropnický a další lůza z ANOfertu vůbec nic nepochopí, dokud nezačnou sami za podivných okolností umírat. Možná ani poté ne. Protože to jsou pod-pod-podpindosníci bez mozku.
Éto děbili.

20. zemřelo zase 22 lidí na volebním mítingu v Afghanistánu:
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/na-volebnim-m...

367228

24.10.2018 09:34

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: 22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

2c0f:x:x:x:x:x

Všechny modely pyramidy moci schválně ignorují právě ten nejvyšší řídící článek. Nahoře jsou vždy nějací zednáři, ale kdo zednáře stvořil a ovládá je, ten je naprosto anonymizován. I vysoce postavený zednář Albert Pike tvrdil, že zednáři budou brzy zlikvidováni. A kým jiným by mohli být zlikvidováni než tím kdo je ještě výš nad nimi? To stejné tvrdil o židech, kteří jsou (mylně) považováni za nejvyšší stupeň v pyramidě.

Přitom židé až po ty nejvyšší bankéře a zednáře jsou jen "chrámoví otroci" tedy vysoce vzdělaní a kvalifikovaní, ale pořád jen služebníci toho nejvyššího. Tedy globálního prediktora, ať už je to kdokoliv.

Možná byl vymyšlený tento pojem, protože skutečnost by naše mozky tisíc let masírované jeho "biblickým projektem" židokřesťanství nedokázaly vstřebat. Přitom to do sebe vše logicky zapadá.

Udržují nás na úrovni opic a ze znalostí nám dávají jen malinký kousek abychom dobře sloužili ale nikdy se nemohli zcela osvobodit.
Proto předpokládat že naše znalosti o fungování světa jsou úplné, je naprosto směšné. Ve skutečnosti nevíme skoro nic. A kdo s tímto nepočítá, ten pak dopadá jako "Lovec idiotů", sám ignorant, napadající lidi kteří toho ví o něco víc než si on dokáže představit.

367252

24.10.2018 09:47

Zrzek

jako ze života lidí

2c0f:x:x:x:x:x

Úplně jak ze současné společnosti. Chlap se nadře na baráku, ženská se s ním rozvede a z toho baráku odchází chlap. Ne ona, která to všechno způsobila. A chlap pak často končí na ulici. A ona v jeho bytě s dalším chlapem (to byla i tragédie tzv. obecních bytů)

Jestli nevěříte, zeptejte se libovolného bezdomovce. I ten poměr bezdomovců vůči bezdomovkyním o tomto svědčí. Genderově korektní neziskovky tvrdí že je to 3:1 ale já mám tu zkušenost že je to spíš 10:1.

Chlap který chce stabilní manželství a rozumné stáří, nikdy nepřepíše ani zlomek vlastní nemovitosti na manželku. Pak si ona hodně dobře rozmyslí nějaké rozvody když by sama skončila na ulici.

A ten nejrozumnější chlap se nikdy nežení. Protože co je to manželství? To je jen právní úkon, kdy se vaše manželka vdává za stát, který ji pak chrání před vámi, když vás vykopne z vašeho bytu a sebere vám vaše děti.
Ženu k ničemu nezavazuje, v ničem jí nebrání vás opustit až budete starý a nemocný aby se o vás nemusela starat. Muže naopak zavazuje k doživotnímu otroctví ženě.

367254

24.10.2018 18:05

Muslimský Londýn: 423 nových mešit, 100 šárijských soudů

muslimští kandidáti v ČR

2c0f:x:x:x:x:x

I u nás masivně začínají cpát muslimy na kandidátky různých stran, myslím že nejen v Arabských teplicích už je nějaký v zastupitelstvu.

Začala s tím multikulturalizovaná strana Zelených, pak Piráti a dnes už jsou myslím i na kandidátkách ČSSD a dalších stran.
Napřed se sem nacpou pomocí peněz a až se tu usadí, tak se začnou sápat po politickém vlivu.

Jak vůbec může stát umožnit kandidovat muslimům, když jejich manželky se ani omylem samy nemůžou rozhodnout koho budpu volit ale nařídí jim to manžel?

367265

02.11.2018 19:27

Jak přežít svou prekarizaci

zvířecí apokalypsa v ČR

2c0f:x:x:x:x:x

Začínají tu mnohem hlubší problémy než prekarizace práce.

Letos dochází k hromadnému vybíjení koní i dobytka.
Protože kvůli suchu není píce na zimu. Obří balík slámy stál cca 250,- kč, letos ho jezdí kupovat až do rakouska za 10x vyšší cenu tedy za 2 500,- !

To znamená zdražení mléka, zdražení masa, ještě míň organického hnojiva na pole.
APokalypsa se rozjíždí čím dál rychleji, tohle je jen začátek. Nejen že nebude práce, peníze, nebude ani co jíst a sezónní nedostatek vody.

Už přemýšlím jak se dá získat ruské občanství, navzdory tomu že svoji zemi mám nejradši. Ten hektar pole za uralem se jeví dost lákavě.

367462

02.11.2018 19:36

Západ prohrává, a tak doslova útočí na Čínu a Rusko „zleva zprava“

RE: do 2 let apokalypsa - ekonomická, ekologická, potravinová

2c0f:x:x:x:x:x

Zvláštní že s tím socialistickým hospodařením mají problémy i v USA, latinské americe, nejvíce ve střední americe, pak taky na severu afriky a v celém arabském světě.
To by jeden nevěřil, jaké problémy s pitnou vodou způsobí to socialistické rozorávání mezí na všech kontinentech [smích]))

A propos: traktory utužená půda má potíže se zadržením vody, která tak odteče po povrchu. Dnes po silných deštích stojí voda na poli celé týdny.
Proti tomu se jednou za čas dělaly speciální opatření, hluboká orba 40-80 cm, která rozrušila tu utuženou vrstvu a zlepšila zasakovací schopnosti půdy.

Hádejte kdy se naposledy u nás dělala?

Za toho ošklivého bolševííka.

367463

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 6

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Měnové kurzy

USD
21,57 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,55 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 222,68 Kč
1 unce stříbra
556,39 Kč
Bitcoin
1 180 837,78 Kč

Poslední aktualizace: 19.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?