Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 2 různá jména: ping789, výjimečné porušení omerty.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.08.2017 09:05

Americká elita proti zbytku světa

RE: EU na rozcestí a zmatená

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

[naštvaný]

EU není vůbec popletená !!!! Takhle uvažuje děcko !

359362

04.08.2017 12:57

Sankce a kouřová clona mateřské školky na LSD

RE: k Sakerovi

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

yes, we can ! pocit nadřazenosti jiným je v nich staršího data než je implementace neokonskou propagandou - vždyť tu vyvolenost mají už od samotného početí 1776 vyvolenci.

359395

08.08.2017 08:30

Budeme bojovat proti všem?

x-tý poručík Taylor

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Pat_Buchanan

po přečtení rodokmenu už chápu ten neuvěřitelně hloupý samolibý a povýšený text

359489

09.08.2017 13:12

My 2

buzny a pičky vpřed !!

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zeny-jsou-dnes...

už aby ten meteorit přiletěl !!![naštvaný]

359516

11.08.2017 09:01

Na pláži 2017: Půvab jaderné války

"zaslechnuto" na internetu

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

volná interpretace : ...tak a je to, americké svině si tu raketu vypustí z ponorky u severokorejského břehu na ten Guam nebo Hawai sami, mediální masáž a příprava tomu nasvědčuje, o válce bylo rozhodnuto, tak prostě bude...

359537

17.08.2017 13:05

Změnil Narenda Modi stranu?

Jak je to snadné , že ?

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

Takových kádrů mají majitelé světa ve skladu narváno. Stačí se podívat na smrtící angažovanost prostého lidu na indicko-pakistánském pohraničním přechodu , rituál snímání vlajky [bliji]

359605

26.08.2017 16:14

Epizoda 13: Proč dal Londýn Hitlerovi Vídeň a Prahu, část 1.

5

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

mám stejný názor na Starikova, úmyslné mylné závěry z pochybných východisek, proto 5, prostě propaganda

359723

01.09.2017 13:17

Euro: Bude se nás někdo vůbec ptát?

RE: POUČTE SA Z CUDZÍCH CHÝB A MYSLITE DOPREDU

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

prorocká slova, nicméně každý si musí tu svou hubu vymáchat sám , potom se možná někteří poučí, euro přijde, to je jasné, boží trest na ignoranty

359779

03.09.2017 11:00

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

RE: Pre autora

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

[chechtot]

dokonale jste ilustroval lidské zdroje, já nic to "oni" , život není o tom , jestli vás to baví nebo nebaví , jděte raději na fotbal , když vás to tu " už akosi nebavia" ,takoví jako vy mají na zádech tuhle značku :
https://www.priroda.cz/clanky/foto/ikona-recyklace...

359804

04.09.2017 08:49

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

informační pole

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

99,9% populace si absolutně neuvědomuje, že žijí v tzv. informační válce. Každý text (informaci) , slovo, obraz, idea je používán nepřítelem na nulté prioritě řízení , tedy etymologické, čili vnucení obráceného významu pojmům, čerstvý případ : ( https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/448087-r... )

Každý text , slovo, obraz atd. je tedy třeba filtrovat a analyzovat nejprve klasifikací: kdo to psal a z jakých důvodů, co tím sledoval a nakonec teprve co vlastně psal , bohužel toto obrácené pořadí je důsledek informační války, která se zatím ještě vede o dušičky otroků prostřednictvím vytváření a modifikací informačních polí tak, aby byly dušičky otroků zcela dezorientovány a ve své bezmocnosti se nakonec přimkly oddaně ke svým pánům a právě jejich "pravdě".

Vojáci informační války - jsou to NI(přírodní idioti), UI(užiteční idioti) a DP(placení důstojníci propagandy). Paradoxně nebezpečnost těchto nepřátelských entit je obrácená : DP odhalíte a prohlédnete celkem snadno, u UI je to horší ale hlavním markerem je slepá zapálenost pro "věc" , nejnebezpečnější jsou NI pro svoje bezprostřední sepětí s lidem-otroky ( jako cílovou skupinou působení zbraní informační války) a jejich bezelstné prznění informačních polí papouškováním UI a DP.

K vašemu trpělivému textu pane Sugar si dovolím jen doplnit, že i firmu lze řídit nejen direktivně ale i prostřednictvím mnou vytvářeného informačního pole.
Příklad pro kindermanagement:
a) direktivně - nemůžu najít materiály XY a tak nařídím sekretářce Janičce " paní Jano přineste mi materiály XY, do hodiny je chci mít na stole!"
b) informační pole - nemůžu najít materiály XY a tak si zavolám účetní Marii z banálního důvodu a potom se mimochodem zmíním před oběma dámami " paní Jano neměla jste materiály XY v ruce ? potřeboval bych je a bez nich nemohu dát dohromady podklady pro prémie" . Výsledkem je, že Marie ze mnou vytvořeného zárodku uplete informační pole po celé firmě s obsahem neblahým pro Janu a Jana se strhá, aby našla materiály XY a zvrátila obsah informačního pole ve svůj prospěch.

Analyzuji-li větu "A ako vy aktívne bojujete proti systému , písaním komentárov na internete ?" , nezbývá mi , než ji přiřadit k DP , zejména s ohledem na poslední dobou masívní výskyt "nových přispěvatelů" s velmi výrazným akcentem na dvě cesty: oddání se osudu( případně modlení) nebo chovancovu provokaci .

359830

05.09.2017 08:04

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

je to o ignoraci !!!

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

Sazba daně a "sociální bydlení" :
Sazba daně při převodu stavby je základní, tedy v současnosti 21 %. Existuje ovšem možnost zatížit prodej stavby pouze sníženou sazbou DPH, jež nyní činí 15 %, a to u tzv. sociálního bydlení. Jde o výjimku, kterou si ČR v rámci harmonizace zákonů o DPH v EU vyjednala.
Aby parametry pro sociální bydlení splňoval byt, nesmí součet jeho podlahové plochy přesáhnout 120 m2, u rodinného domu jde pak o hodnotu 350 m2. Režim sociálního bydlení pak s sebou nese i tu výhodu, že všechny následné opravy, rekonstrukce i modernizace budou podléhat taktéž snížené sazbě DPH.
Převod pozemků:
Převod pozemku je od DPH osvobozen za současného splnění dvou podmínek, a sice že se na pozemku nenachází žádná stavba spojená se zemí pevným základem nebo inženýrská síť a že na pozemek není vydáno stavební povolení či udělení souhlasu s provedením stavby.
Pozemek se stává stavebním pozemkem tehdy, kdy na něm sice ještě není umístěna žádná stavba, ale je na něj již vydáno stavební povolení. Za těchto okolností je uplatňována základní sazba DPH ve výši 21 %.


Takže si to shrneme :
podstatnou částí ceny bytu je cena pozemku pod domem,
tedy DPH částka z ceny bytu tvoří něco kolem 17% a na to si také berou "mladí" ignoranti hypotéku.
Ignoranti si samozřejmě nezvolili zloděje , za ně rozhodli u voleb nejspíš velryby grónské, takže za odměnu prvních cca 5 - 8 let splácejí pouze úroky z DPH a DPH, a to se vyplatí Horste, no nekup to ! [mrknutí jedním okem]
Budhisté tomu říkají karma , ateisté bumerang, já blbé ignorantské stádo. Nefňukejte a plaťte.

359849

05.09.2017 15:50

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

RE: Cenzura běží v Evropě na plné obrátky

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

Ono úplně stačí nový katalog IKEA , mezi nábytkem na cca 330 stranách najdete převahu obrázků Afričanů , Asiatů , neidentifikovaných opálených, potom pomálu bílých s černými vlasy a celkem 4 blonďaté (švédské) děti . Bezpochyby globální firma s globálním záběrem a globálním katalogem. Katalog pohazují zdarma po domech.
Skutečně dojatý jsem byl ze strany 84, cituji: " Kuřecí kuličky 89,-/10ks , pochutnejte si na dobrém a zdravém jídle s nízkou uhlíkovou stopu. "

Kam se na to hrabe tupý Lidl se svým zupáctvím, IKEA tohle programuje polehoučku přes 15 let a Krampolův tschechische SurioMarioMartinezJuarezFerdinando "nikam nestěhuje se".

359860

12.09.2017 08:03

Texty projevů Marie Neudorflové a Lenky Procházkové ze sobotní předvolební manifestace na Václavském náměstí

RE: Tak to je šílené

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

Zemědělství už dávno není, jsou jen traviči , dobrou chuť. Za mého dětství jsme se koupali v rybníce mezi poli, kde za slunného dne bylo lze dohlédout skrze čistou vodu na kapry u dna ve dvoumetrové hloubce. Jako děti jsme zlobily čolky a mloky. Pak přišla normalizace politická a do zemědělství ještě větší idioti než v padesátých letech . Hnojiva a chemie od roku 1970 způsobily, že za dva roky se z rybníku stala mrtvá smradlavá žumpa. Komunistické okresní zemědělské správy soutěžily, kdo vyleje těch sraček na pole víc a víc.
V letech 1990-94 došly těmhle venkovským oslům peníze, tak to chvíli vypadalo i na návrat motýlů. No a pak to zachránila EU a jeduje se 10x tolik. Stříká se úplně vše , insekticidy, pesticidy, fungicidy, defolianty, "hnojiva" a znova a znova. U některých plodin za vegetační období 12x.
Buzeranti z výzkumných ústavů vyzkoumali po 50 letech jedování, že klesá prý kvalita ornice, jenže ona už žádná ornice není.
Ornice totiž není ten písek, ale ty živé organismy milionů druhů mezi tím pískem. Když je X-krát do roka vytrávíte do hloubky několika metrů jedy, zbude jen písek.
Takže do písku sypou sračky , aby tam "něco" rostlo , a ono tam roste vskutku něco : https://cs.wikipedia.org/wiki/Sn%C4%9B%C5%A5_kuku%...
A pak vám židopédie napíše, že je to pochoutka - pro gojim jistě.
Konec je neodvratný , dnes do travičství na venkově přichází další generace idiotů ze "škol" řízených kretény z institucí centra, a to jsou teprve hlavinky vyškolené , hlavně genderově. [naštvaný]

359963

07.05.2018 15:24

Bez moudré politiky není moudrého národa

Nepovažuji se za pneumatiku...

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

...nicméně v rámci svých smyslů, zkušenosti a zárodků výrokové logiky mám dojem, že národ je roven tradici , nic jiného než tradici ani národ nemá. Geny , řeč, zvyky , území výskytu ..., to vše je tradice a ta podléhá známému "vše plyne". Některé národy - tradice - mají imunitní systém , který je posiluje a chrání ( váží si víc svých tradic a cizí neakceptují ) , některé nemají nic než tradici lezení do prdele , tudíž v dějinách jen bliknou ( čas mezi ustavením tradice a zánikem je krátký ) .
Co vše patří do tradic národa a jejího imunitního systému je tedy zeměpisně a dějinně různé, každopádně máme příklady národů silných ve svých tradicích ( Japonsko ) a národů slabých (Lužičtí Srbové ).
Schopnost držet se svých tradic v běhu dějin je přímo úměrná schopnosti přežít jako národ . Odmítnutí tradic, preference cizích tradic a podbízení se invaznímu živlu může mít dvě příčiny, první je degenerace skupiny s následkem rození čím dál víc pokřivených generací potomků, druhou je vliv agentů cizí moci ( národa-tradic ) , kteří "vychovají" hostitelský národ až do stavu příchodu první příčiny.
Tyto procesy jsou přírodní tudíž nezvratné, pokud je infekcí překonána hranice imunitního systému ( média v rukou nepřítele - svobodně a demokraticky , atd.) .
Dějiny byly, jsou a budou vždy otázkou rasovou , tedy národní, tedy síly tradic.
Vámi vzývaní pneumatici tuto situaci pouze zhorší, protože jsou již 100 let záměrně vytvořeným zdrojem infekce (1) . Když se sejde 1000 hloupých , jsou chytřejší než 100 hlupáků ? Nikoliv. Stejně je to s hlupáky ověšenými akademickými cetkami, protože nemají ani potuchy (1) o tom, že tradice se nebrání slovy ale činy a zbraněmi. Tak jako v Barmě například.

364007

13.07.2018 13:38

„Špinavá práce“ MMF pokládá základy pro celosvětové podrobení si finančních systémů

RE: autor je typický socialista a etatista

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

Nevím, co je autor, ale vy jste typický retard. Peníze vůbec nepatří do soukromých rukou. Monopol na lokální peníze musí mít lokální stát(y).
Dokud toto nebude , dotud budou války a zmar. Šalom ! [mrknutí jedním okem]

365289

30.08.2018 06:34

Rasistické úvahy nad polygenní dědičností

RE: V testu přežití by zase zřejmě propadli Evropané.

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

Těžká puberta, co ? Pán by chtěl uspořádat poměry na zemi .... najděte si raději ženskou , ta je uspořádá za vás.
App. jak se vyrovnáváte s realitou, že to, čemu se říká "život" , je "život" jen a právě protože žere sám sebe ? [mrknutí jedním okem]

366215

15.06.2019 19:23

Čelíme globálnímu potravinovému kolapsu?

RE: Funguje to,

ping789 194.?.?.?

Světložrouty neřeším. Zajímavé na odkazu je zobrazení jak obtížně se překonávají memviry a imprinting z dětství. Jak těžce se "vědci" ( ach ta pýcha) propracovâvají k zakázaným znalostem z minulosti , jak stále nechápou důsledky zjeveného a zjevného následku svého poznávání zakázaných znalostí o mysli: kreténi a zmrdi tvoří realitu světa pro kretény a zmrdy - 3000 let spiknutí a falešné his_ torie.
Proč musely být zničeny ... alexandrijská knihovna, spisy amerických indiánů, rozvrácen Tibet ... atd. , že by slastné vládnutí tupému dobytku ?
Proč jedy ve žrádle, 5G , podprahová televizni sugesce, věroučné školství.... brave new world

372079

18.06.2019 06:59

Čelíme globálnímu potravinovému kolapsu?

RE: Prečo autor napísal otáznik ?????

ping789 194.?.?.?

Máte naprostou pravdu, taky si myslím, že by miliarda palestinců dokázala snadno žít v Izraeli. Přeji pěkný den.

372099

20.06.2019 06:27

Čelíme globálnímu potravinovému kolapsu?

RE: K věci

ping789 194.?.?.?

!!! amb , to jsou obřezané kraviny, hanku vezmi sobě rovné a jděte do saudské arábie sbírat plasty z moře, a až pojedeš vlakem na šumavu nezapomeň si vzít řetězy a připoutat se za záchranu kůrovce , tolik kreténů za husáka nebylo - app. kolik přehrad jste aktivně od povodní 2002 postavili?

372123

21.06.2019 07:04

Na přednášce Ludmily Hamplové

RE: A co takhle

ping789 194.?.?.?

prostituce se odjakživa dělí na tělesnou a duševní , není důvod předpokládat, že existuje pouze první skupina deprivantů , naopak druhá ( prostituti a tky duševní ) je
řádově početnējší, jen tupý goj věří bílému plášti

372149

22.06.2019 09:59

Demonstrace proti Babišovi

poděkováni obyvatelstvu

ping789 194.?.?.?

Ještě že je zde tak inteligentí obyvatelstvo, které si lstivě nohama zvolilo arcilotra, aby je bránil před konverzí eusocialismu v islám. Tohle by nedal ani Pan Ondřej Sekora. ( pro ty absolutně tupé čtenáře doplňuji, že forma vlastnictví výrobních prostředků je pro společenský systém současnosti nejméně podstatná)

372164

25.06.2019 20:39

Demonstrace na pozadí celoevropského boje

RE: Generační obměna

ping789 194.?.?.?

major Haluška by vravel: čo s takým národom? , předřečník to popsal absolutně přesně, jenže " všechna moc patří lidu" , nezapomeňme tedy , že lid má přesně to, co si zadlouží za svůj postoj k moci kterou oplývá a kterou ignoruje

372226

zachraňovat majetek není zločin [chechtot]
znáte tohle heslo : "ničemu nevěřit a troufnout si vše"
inu mili gojove, každému to jeho

372273

za to ! (včera 13:54) to přesně definoval, dokonale, ale to ty dobře víš, i to že synové a dcery už jsou jen lgbt
p.s. podle synagogy je článek neslušný a tím poplašil goje - krásná ukázka techniky úskoku z protokolů , tradice je tradice [mrknutí jedním okem]

372298

hádanka: co mají body 5) a 8) společného ?

372317

04.07.2019 08:36

Jste „trollováni“

RE: GP?

ping789 194.?.?.?

spíše dnes 99% , Grand Prix je jen další pohádka pro goje z 1%, kteří už nevěří ale ještě doufají a věřit by chěli, pohádky jsou nejlevnější způsob řízení a stojí nad bajkou konceptuálního řízení , světonázorem.....atd. , jste tu snad jediný, komu je jasná síla tiskárny na peníze, to že se věci jako nedaří je jen další bajka, plán jede na 110% a velmi dobře - na chování davu je naprostý spoleh

372335

09.07.2019 20:38

Kam letí „Stepní orel“?

středoasijská mentalita

ping789 194.?.?.?

vychází z počtu vlastněných koní či koz a kvality luku a šípů, nekompatibilní s uvažováním evropana, přechytralí pastevci poslouží stejně jako přechytralí ukrajinci, osvědčený postup , z despocie bude demokratická despocie s nejmodernějším prvky dluhového řízení a jehněčích hambáčů

372432

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?