Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2191 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, // / >< nemax, Beze jména, Chrastej, Ka, Karel z Čech, registrovaný Karel z Če.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.05.2005 15:53

Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

RE: Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

Karel z Čech 212.?.?.?

Autor článku tady vyhrožuje možným trestním stíháním. Na doplnění i další možnosti :

HLAVA PÁTÁ
Trestné činy hrubě narušující občanské soužití

Násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci
§ 196
(1) Kdo skupině obyvatelů vyhrožuje usmrcením, ublížením na zdraví nebo způsobením škody velkého rozsahu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Kdo užije násilí proti skupině obyvatelů nebo jednotlivci nebo jim vyhrožuje usmrcením, ublížením na zdraví nebo způsobením škody velkého rozsahu pro jejich politické přesvědčení, národnost, příslušnost k etnické skupině, rasu, vyznání nebo proto, že jsou bez vyznání, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

(3) Stejně jako v odstavci 2 bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání takového činu.

§ 197a
(1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo peněžitým trestem.


pokračování

52891

17.05.2005 16:02

Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

RE: Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

Karel z Čech 212.?.?.?

Další možnost

Šíření poplašné zprávy § 199
(1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo peněžitým trestem.
(2) Kdo zprávu uvedenou v odstavci 1, ač ví, že je nepravdivá a může vyvolat opatření vedoucí k nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa, sdělí podniku nebo organizaci nebo policejnímu nebo jinému státnímu orgánu anebo hromadnému informačnímu prostředku, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo peněžitým trestem.
(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 2 opětovně, nebo
b) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v hospodářském provozu nebo hospodářské činnosti podniku nebo organizace nebo v činnosti státního orgánu anebo jiný zvlášť závažný následek.

52892

17.05.2005 16:32

Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

RE: Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

Karel z Čech 212.?.?.?

No a teď zase trochu vážněji :
Autora článku bych tak razantně neodsuzoval. Zřejmě nách chtěl dát pouze na vědomí, že o trestním právu nic neví. A to se mu článkem úspěšně podařilo.

Kdyby měl mít pravdu, tak by třeba takové tvrzení, že kdo nejde k volbám, tak volí komunisty, mnohokrát opakované při každých volbách, by muselo být posouzeno také jako trestný čin vydírání.

Co však autorovi zcela uniká, je skutečnost, že jednání, které má formální znaky trestného činu, je trestné jen v případě, kdy má jistý zákonem daný stupeň společenské nebezpečnosti.

Především však, aby nějaké jednání mohlo být posuzováno a stíháno jako trestný čin, musí zde být politická síla - státní orgán, který takové jednání za trestné bude považovat. Pokud parlament hodlá přesvědčovat občany, aby volili pro evropskou ústavu, tak se nemůže najít v republice nikdo, kdo by takové jednání pokládal za trestné.

52896

18.05.2005 20:51

Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

RE: Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

Karel z Čech 212.?.?.?

>Aplikovat trestní právo na mezinárodní politiku je
>směšné, navíc, orgán nebo instituci nelze trestně
>stíhat. Už jste někdy viděli před soudem bývalý
>Krajský výbor KSČ nebo firmu XY s.r.o. ?

Jen tak na okraj mimo mísu
v poslední době se stalo moderní trestně stíhat celé představenstvo akciové společnosti nebo družstva. Zatím jen pro několik vybraných trestných činů. Lze se domýšlet, že když se to osvědčí, zanedlouho stanou před trestním senátem městské rady a obecná zastupitelstva a třeba dojde i na vládu (a po drobné změně ústavy) i na parlament. Otevírají se netušené možnosti. [cool]

53027

18.05.2005 21:03

Jak jsem potkal bizony

RE: Jak jsem potkal bizony

Karel z Čech 212.?.?.?

Mezi extrémisty patří kromě neonacistů samozřejmě i všichni ekologisté. Narušují klidný život nejen podnikatelům, ale což je vážnéjší i státním úředníkům, vládě a parlamentu. [pláč]
S těmi ekologickými aktivitami se snížení lidstva ze 6 miliard na 500 milionů nedočkáme.
[zmaten]

53029

18.05.2005 21:35

Budou lidé hromadně a dobrovolně přijímat znamení šelmy?

RE: Budou lidé hromadně a dobrovolně přijímat znamení šelmy?

Karel z Čech 212.?.?.?

Naštěstí pro nás, však naším současným velkým vzorem je Bushistán. Tedy jistě počkáme, jak se čipování osvědčí tam. A že se osvědčí a ovce (lidé) tam budou dobrovolně stát fronty na očipování, o tom není pochyb.

Takže jedinou nadějí pro svět je, že než nastane světovláda vyvolenců, rudá Čína podnítí hospodářský krach bývalé země Svobody.

53030

23.05.2005 15:15

Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

RE: Řekni mi, co čteš a já ti řeknu, jakou máš barvu

Karel z Čech 212.?.?.?

Leho má jistě celé album aktů z okupačních věznic. To však jsou fotky arabů a ty by v době nynější aféry s Koránem nebylo pro americkou armádu vhodné zveřejňovat.
To by pak leho musel psát omluvu, že jsou to fotomontáže z Hollywoodu.

53382

30.05.2005 19:29

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

Všichni přece velmi dobře vědí, že bušistánci jsou nadlidé mimořádně inteligentní, mimořádně všeho schopní, prostě supermani s kalkulačkou. Vše, co přináší bušistánci zisk je dobré a bohumilé, co zisk nepřináší je nemorální a špatné. Bušistánci jsou lidé mírumilovní, přátelští a dobří a dělají pouze věci dobré. Každý, kdo nechápe, že všechno na světě je jejich nebo dokonce jim v jejich bohulibé činnosti chce bránit, je terorista a komunista a musí být zadržen, mučen a usmrcen. Tak si to přeje Bůh.
Bůh ochraňuj bušistán.

54063

30.05.2005 19:51

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

Nechci rozpitvávat, zda Včelička je žena, muž nebo hermafrodit. Ovšem pokud by byl žena, tak označit na americkém serveru ženskou za ženu hrozí kriminálem. Toho si je vydavatel jistě vědom a takové trestné činnosti by se určitě vyvaroval. Sexuální harašení je jistě pojem dostatečně známý i mimo bušistán. Pro nepoučené na vysvětlení: bušistáncům z nedostatku sexuálních příležitostí haraší.
To v Čechách je žena stále ženou a je všem libé na hezké ženské zrakem spočinout a případně jistými v bušistánu zcela nepředstravitelnými aktivitami se s příjemnou a milou ženou sblížit (třeba jen přátelsky).

[smích]

54066

30.05.2005 20:06

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

Dušane, jestli to ten profesor říkal ve tvé universitní kafetérii, tak to nebyla žádná přednáška, ale blábol společensky unaveného vědátora, zapřičiněný vysokým stupněm alkoholu v jeho krvi.

54068

30.05.2005 20:12

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

Pokud jde o kvantitu informací, tak si myslím, že je to zcela srovnatelné. Středověký člověk mohl obsáhnout skoro celou tehdejší vědu, současný vědátor specialista zná jen vymezenou část svého oboru a mimo to skoro nic.

54070

30.05.2005 20:16

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

Celer je na potenci a to je a Americe tabu. Třeba ho prodavač i zná, ale bojí se to říci, aby nebyl popotahován za nepřípustné znalosti.

54072

30.05.2005 20:19

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

V 11. století se ještě dělali věci tak, aby vydržely. Teprve současná doby nám přinesla výrobky pouze na dobu záruční lhůty. Kšeft se musí točit!

54073

30.05.2005 21:52

Drobná překážka na nastoupené cestě

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

212.?.?.?

>SPOJENA EVROPA SE NEMUZE LIBIT ANI USA ANI RUSKU A JEJICH
>ZAJMY MUZE ZARUCIT POUZE ROZDELENA EVROPA

Zcela souhlasím a proto jsem pro Evropskou únii. Nechci však z Evropy vytvořit další USA nebo další Rusko. To bychom si nijak nepomohli, jen z bláta bychom se dostali do louže. Jsem pro slabou centrální vládu a silnější samosprávné územní jednotky. Vzniká tady nový státní útvar a proti není na škodu, že se střetávají různé názory a různé zájmy. Výsledek referenda ve Francii za žádnou tragédii nepovažuji. Základní zásady fungování EU jsou přesně dány a další centralizace ústřední státní moci nijak nepospíchá. Jsme stále jen v přechodném období a tak nás nic netlačí. Samozřejmě však nejzákladnější funce státu by EU plnit měla. Jednotný právní řád, jednotná armáda a jednotná - centrální zahraniční politika, jednotná měna. Samozřejmě se některým lidem toto nelíbí, protože zaniknou mnohé důvody, aby naše politiky obcházeli a přesvědčovali lobbisté, aby se úplatky poskytovaly na našich úřadech. Je třeba hledat a najít přijatelnou rovnováhu. Jakmile ústava nějaký stav nastolí, bude obtížné jej změnit.

54084

01.06.2005 22:21

Na Klause mi nesahejte

RE: Na Klause mi nesahejte

Karel z Čech 212.?.?.?

> Je to hodně tvrdé Pavle,nicméně pravdivé.Do poslední
>čárky!

Ale kdepak, takový nesmysl může napsat pouze člověk, který nechápe podstatu politiky. Škoda času takovými hloupostmi se zabývat, kdo nechce pochopit, stejně nepochopí.

54324

01.06.2005 23:00

Na Klause mi nesahejte

RE: Na Klause mi nesahejte

Karel z Čech 212.?.?.?

Zcela souhlasím. Klaus je z našich politiků nejen člověk nejčestnější, jak je v politice vůbec možné, ale je to člověk skutečně inteligentní a s vizí. Je si vědom toho, co ví a zná a je pod jeho morální úroveň komukoliv podlézat a lichotit se. Na rozdíl od svých nepřátel v praxi ukázal, že umí. Dokázal vybudovat nejsilnější politickou stranu, dokázal vést po dlouhou dobu stát. Léta vedl vládu, ve které byli z politické nutnosti podrazáci lidovci a ani ve své straně to neměl jednoduché, jak ukázal Sarajevský atentát. Klaus je skutečný státník na rozdíl od oponentů, kteří ho pouze dokáží osočovat, že je arogantní populista.
Vždyť jen logicky zvažme - arogantní populista? Buď jedno nebo druhé. Obojí současně není reálně možné. Je to možné jen ve zlobou zatemnělé mysli.
No a že se mu v jeho vládě občas něco nezdařilo? nebyl to žádný totalitní samovládce, aby rozhodoval sám. Blbců a korupčníků bylo kolem něho vždy dost. Prostě jsou tady a otravují život každému, kdo o něčem rozhoduje. Stále budou kolem každé vlády.

54327

01.06.2005 23:10

Na Klause mi nesahejte

RE: Na Klause mi nesahejte

Karel z Čech 212.?.?.?

>To že je někdo lepší než Havel, ještě neznamená, že
>je třeba jej chválit.
To je sice pravda, ale za to, co pro republiku udělal, si Klaus zaslouží víc než jen chválu.
>Pan Klaus toho má na svědomí sakra hodně.
Ano, kdyby lidí jako on bylo víc, tak nejsme v současném srabu. A udělal by jistě i víc, nebýt kolem něho různí ti Rumlové, Philipové a podobná banda populistů.

54328

01.06.2005 23:12

Na Klause mi nesahejte

RE: Na Klause mi nesahejte

Karel z Čech 212.?.?.?

Pavle Čerte, něco vidět a něčemu rozumět není jedno a totéž.

54329

01.06.2005 23:35

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Lve, budete se možná divit, ale považuji Vás, přestože zřejmě již dlouho žijete v bušistánu, za slušného člověka bušistánem ještě nezkaženého.
Správnost mého názoru na Vás potvrzuje i lehův příspěvek. Leho Vás také vyčleňuje z masy přihlouplých bušistánců.
Není asi nic mimořádného, když mezi 250 miliony lidí se najde pár desítek tisíc nebo i milion přemýšlivých lidí moderním debilismem nedotčených. Jak se však říká, výjimky potvrzují pravidlo.

54333

01.06.2005 23:46

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

Milý pane Včeličko, z diskuzí na Zvědavci mě znáte a dobře víte, že připomínat můj názor na bušistán je pro mě sport suis generis. A rouhání mi nijak nevadí, protože jsem ateista a v žádného Pánaboha na obláčku, co nás všechny bedlivě sleduje a všechny naše hříchy pečlivě zaznamenává, nevěřím. Snad nějaký Pánbůh nás šmíroval jako lidstvo v minulosti, dnes má na to moderní totalitní stát příslušné odborné instituce. Vy v bušistánu to tam dnes máte z první ruky.
Kdyby dnes nějaký spravedlivý Pánbůh existoval, jistě by nemeškal a bušistán zlikvidoval jako Sodomu a Gomoru.
Přeji Vám hezký den do bušistánu a Buffala.

54335

01.06.2005 23:56

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

Vážený doktore Včeličko, zřejmě žijete v zajetí bušistánského purismu. Jinak by Vám bylo zřejmé, že sex a plození dětí není jedno a totéž. Sex se dá provozovat i bez následků. To jen Jirka z buše prosazuje, aby tomu tak nebylo a bušistánci mu na to skáčou.

54338

02.06.2005 00:00

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

Leho, zapomněl jste nám také napsat, že američtí žoldáci také nemučí zajatce a že bušistánci nekradou iráckou ropu.
A jen tak soukromě? Kolik vrubů máte na pažbě?

54339

02.06.2005 00:08

Přišlo emailem z USA

RE: Přišlo emailem z USA

Karel z Čech 212.?.?.?

>Zatim jsem jeste nevidel hromadne opousteni USA jako se stalo ve >48 68 a po 89 roce.

No Včeličko, tak se připravte, již brzy ta vlna příjde. Bude však trochu jiná, jak u nás. Emigrova začnou lidé chytří, vzdělaní a bohatí a dál budou do země přicházet lidé chudí a nevzdělaní.

54340

02.06.2005 21:32

Na Klause mi nesahejte

RE: Na Klause mi nesahejte

Karel z Čech 212.?.?.?

Tak to opravdu nemohu, protože žádné informace v tomto směru nemám.

Vím, jak estrádní umělci parodují mluvu 4% minority, ovšem v praxi jsem se s podobně hovořícím teploušem nesetkal. Samozřejmě tak rozsáhlé zkušenosti ze své odborné praxe s homosexuály jako vy pane doktore nemám a ani mít nemohu.

Přesto si dovolím považovat vaší otázku za populistické rýpnutí. Nebo se mýlím a u vás jsou homosexuálové doopravdy reálným předobrazem umělecké parödie. V bušistánu nic není nemožné!

Přeji vám pane doktore hodně zdraví a hodně teplých movitých klientů - pacientů.

54434

02.06.2005 21:40

Na Klause mi nesahejte

RE: Na Klause mi nesahejte

Karel z Čech 212.?.?.?

>Jen tak me napadlo, proc asi V. Klaus-Pruzinsky odmitl
>slozit inaguraci v katolickem kostele? Katolictvi je prece
>tradici ceskeho naroda. Tak proc se prezident tohoto
>"katolickeho naroda" inaguraci v kostele vyhnul?

>
>
Katolický národ tady žil před několika stoletími. Dnes podle průzkumů jsou Češi z 80% ateisté. Není žádný důvod, aby státní úředník chodil do jakéhokoliv kostela. To jen opilec Havel si nasadil jarmulku a šel si nechat požehnat od katolického kardinála. Chtěl se zalíbit všem.

54436

06.06.2005 17:42

Proč Západ prohrává

RE: Proč Západ prohrává

Karel z Čech 212.?.?.?

O původu Hopi http://www.gewo.applet.cz/main/hopi.htm
PROROCTVÍ HOPI http://www.gewo.applet.cz/main/emergence_to_the_fifth_world.htm

http://www.gewo.applet.cz/


54860

06.06.2005 17:49

Proč Západ prohrává

RE: Proč Západ prohrává

Karel z Čech 212.?.?.?

Ovšem tato zpráva by neměla nikomu uniknout :

Měsíc, v němž stávkující kanadští lékaři prováděli jen "nezbytné základní úkony", se zapsal do statistiky zcela nečekaným způsobem:
úmrtnost pacientů v tomto měsíci poklesla o 40 procent...

http://www.gewo.applet.cz/health/medicina.htm

Zdravím pana doktora Včeličku !!! [smích]

54862

07.06.2005 10:35

ODS má problém

ODS má problém

Karel z Čech 212.?.?.?

Článek je napsaný dobře. Jenk závěru bych měl dodatek. Je vidět, že Paroubek se vyzná. Sliby se pěkně slibují. Jenže za půj roku bude v parlamentu debata o státním rozpočtu. Do roka každý, komu bylo slíbeno, uvidí, zda nezůstalo jen u slibů. Již sice víme, že "zdroje jsou", ale jak to skutečně s penězma dopadne, teprve uvidíme.
Tedy "do roka a do dne". A pokud sliby nedojdou svého naplnění, tak co pak na to ti, kterým bylo slíbeno? Aby se nakonec ve volbách nepostavili k ČSSD zády.
Ovšem i jeden jediný rok ve vládě je dobrý. Do důchodu se to započítá.

Na místě ODS bych zatím pilně evidoval sliby pro předložení závěrečného účtu vládě. To se pak ještě možná nasmějeme.

54956

07.06.2005 12:25

Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

RE: Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Petge, tak to vidíte, jak ta diskuze s Lojdou - Dušanem dopadá. Raději napíše, že nic neví, než by napsal, jaké má školy. A to tady na potkání každého označuje za nevdělance a doporučuje mu, aby studoval, aby se vzdělával. Se svojí propagací Lenina : učit se, učit se, učit se, je až otravný.
On má všechny nejnovější poznatky z první ruky. Jak tady jednou napsal, ledacos vyslechne z debat hostů v universitní kafetérii v přestávkách mezi mytím nádobí. Pochlubil se, že mají na to nějakou exstramoderní myčku. Zná se s význačnými profesory a ti mu tykají.
Ovšem váš požadavek na Lojzu, aby občas zapřemýšlel, je troufalost. Vždyť na to má v kafetérii dost lidí, aby takovou námahu sám nepodstupoval.

54973

07.06.2005 12:48

Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

RE: Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

Karel z Čech 212.?.?.?

Plánovaná genocida afričanů zdárně pokračuje, jenže se najdou lidé, kteří byť nevědomě záměry vyvolených kazí. Proto musel Bush tvrdě vyjet proti používání kondomů. Obrana před smrtí na AIDS je podle něho v rozporu s křesťanskou morálkou puritánů. Kondomy jsou dnes strategické výrobky a do Afriky nepatří.

54975

07.06.2005 12:57

ODS má problém

RE: Problém máme my všichni

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Lve, ono se to z poza velké vody na to pěkně kouká a hezky radí. Ale poraďte mi prakticky, až půjdu k volbám, komu mám dát svůj hlas?

[zmaten]

Jak už je napsáno výše, jedna strana za 18 a druhá bez dvou za dvacet. Jedna jak druhá, tak třetí či čtvrtá. Každá má máslo na hlavě a korupcí zašpiněné ruce.

54978

07.06.2005 14:42

ODS má problém

RE: Problém máme my všichni

Karel z Čech 212.?.?.?

>Oni z toho totiž vyvozují, že si mohou dovolit vše a s
>námi už nic nehne. Tady je zakopaný pes. Musíme jim
>vzít tu jejich jistotu definitivy a rázně ujasnit, že
>my si je platíme, jsou tady proto aby sloužili nám a
>ne my jim.

>

A jsme u jádra pudla. Pokud budeme volit kteroukoliv ze současných parlamentních stran, tak se nezmění vůbec nic, jen škatule se trochu přestěhují. Ve volbách je třeba volit neparlamentní stranu, aby ty s jistotou definitivy z kola vypadly, aspoň dočasně. Jinak se nezměni níc.

55003

07.06.2005 14:53

ODS má problém

RE: ODS má problém - a neni samo

Karel z Čech 212.?.?.?

>Ukrajinci meli ruzovou revoluci, myslite ze se tam neco
>zmeni? Prd se zmeni.

Samozřejmě, že se změní. Z peněz, které jdou do kapes ukrajinských mafiánů, půjdou nyní desátky zámořským "přátelům" a společníkům a příbuzným v zemi zaslíbené.

55010

07.06.2005 17:24

Proč Západ prohrává

RE: Proč Západ prohrává

Karel z Čech 212.?.?.?

Skutečné, pravé jméno, může být zavádějící.Výraznější je přezdívka, kterou si každý volí podle svého naturelu. No a jaký člověk si může zvolit přezdívku "leho"? Co taková přezdívka člověku asociuje?
Snad jen to, že leho je vojenským termínem "zašívák". Z nějakého důvodu pod nějakým tlakem se zašil do Iráku, aby tam vydělal a vykšeftoval nějaký ten jidášský groš. A protože se tam nudí, tak nás oblažuje Foxovskými kecy.

55051

07.06.2005 17:59

Proč Západ prohrává

RE: Proč Západ prohrává

Karel z Čech 212.?.?.?

Také si myslím, že mohamedánům může být a je naše křesťanská víra ukradená a vůbec je nezajímá, v jakého Pánaboha či Neboha věříme či nevěříme. To jen Jirka z Křoví pro apolitické bušistánce zdůvodňuje své křižácké tažení za naftou snahou muslimů překonvertovat křesťany na mohamedány. A bušistánci tomu věří, protože jiné informace jim televize nevysílá. Džihádisté vedou válku proti násilnickým okupantům a jejich přisluhovačům, čemuž se normální člověk nemůže divit. Naopak, každý rozumný člověk s jejich zoufalstvím soucítí a jejich odpor proti okupaci podporuje.

Chci se však zmínit o něčem jiném. Také jste si všimli, že v Evropě je větší svoboda projevu jak v bušistánu? V Evropě se o špatnostech nikdo nebojí mluvit. V bušistánu se však okolo všeho neřádstva chodí jako kolem horké kaše a nikdo nebo jen málokdo si dovolí vyslovit kritický názor. Všichni jsou tam tak uvědomělí a připosraní, že kritickou připomínku k životu USA nesmějí ani vyslechnout, natož pak s ní souhlasit.

55054

07.06.2005 18:12

Proč Západ prohrává

RE: Proč Západ prohrává

Karel z Čech 212.?.?.?

Ale vážení pánové, vy jste takoví nedůvěřiví. Já panu doktorovi Včeličkovi na slovo věřím, že tady píše jen a jen pravdu a své názory a k tomu mu dopomáhá bůh.
A jen někdy ten lišák podšitý provokuje, aby napomohl rozproudění diskuze. Určitě to není špatný člověk, zlá duše, jen je trochu načichlý delším pobytem v zemi zla (v bušistánu) a na své okolí se dívá růžovými brýlemi. No co se dá dělat, starší člověk se bez brýlí většinou neobejde.

55056

08.06.2005 10:25

ODS má problém

RE: ČT nabídla Paroubkovi vlastní pořad?

Karel z Čech 212.?.?.?

No to jste tomu pane Lve dal. Až si váš příspěvek přečte Jiří Janeček, hned na vás bude podávat žalobu. Koncesionářské poplatky jsou nic, ale ty úroky. To se ČT zase napakuje.
[chechtot]
https://dluhyct.bsp.cz/pohledavky/dopis.gif
Za 38 Kč za minutu vám Janeček řekne i kolik mu dlužíte.

55142

08.06.2005 10:46

ODS má problém

RE: ODS má problém

Karel z Čech 212.?.?.?

Dobrý odkaz, je tam také korejská zeď, podobná té, co nyní bušistán bude stavět na hranici s mexikem.
http://www.korea-dpr.com/users/poland/zjednoczenie/wallm.jpg

55146

08.06.2005 10:58

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: Podaří se zastavit změny klimatu?

Karel z Čech 212.?.?.?

Je to asi tak, že bušistán, který vypouští 25 % světových emisí ze svého území a další vypouštějí jeho nadnárodní firmy ze svých poboček jinde ve světě, by mnohem více přispěl zachování pro člověka přijatelného životního prostředí, kdyby peníze investované do intervenčních a okupačních válek, investoval do omezování škodlivých emisí.

55149

08.06.2005 12:47

Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

RE: Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

Karel z Čech 212.?.?.?

>Pane Karle, snad VY jste si nekdy nemyslel, ze ja vam
>budu vysvetlovat co delam, co studuji, jake mam vzdelani.
>To stejne plati pro pana Pledge. Vzdyt to preci nejde.
>Vy dva by jste to urcite nepochopili. To by opravdu
>pro vas nebylo mozne.

No Lojzíku, jaké ty máš zdělání, to bychom zcela určitě nepochopili. To jistě bude tajné, protože jde o nějaké interní pro stoupence bušismu Ovšem že pilně studuješ bušismus, to ti samozřejmě nikdo nemůže upřít a jistě také ani neupírá. V tom jsi skutečně dobrý. Pro každého nebušistu je jistě přínosné vědět, jak takový bušista myslí, resp. jak správně papouškuje nabiflované propagační letáky neocons. Proto je také dobře, že je vás tady na Zvědavci víc a tak můžete jeden druhého podle potřeby doplňovat, případně zastoupíš leha, když je občas na trestní výpravě proti školákům.
>Pro vas jsem ten umyvac nadobi
>ci cistic zachodu. A tomu vy urcite snadno porozumite.
>A kdyz to bude na vas moc, jiste vam pomuze pan Lev.
>
Není důležité, co a kde momentálně člověk dělá. Mark Twain pracoval také ledaskde a nijak mu to na inteligenci a schopnostech neubralo, spíše naopak.

55167

08.06.2005 13:03

Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

RE: Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

Karel z Čech 212.?.?.?

>Indiany v Kanade nikdo nevyvrazdil (i kdyz oni sami se o to
>behem cetnych valek mezi sebou nesmele pokouseli). Zajiste
>na nich byla ucinena cela rada nespravedlnosti a prikori za
>ktere "bily muz" (vetsinou cinskeho puvodu) dodnes plati.

Kemo, mohl byste pro nás méně sdělané čtenáře prosím upřesnit, jak vypadá takový bily muz" (vetsinou cinskeho puvodu) ? Já osobně si pod takovým označením nedokážu nikoho blíže představit. Chápu, že Amerika je země netušených možností a je tam možné cokoliv, ale jako pouhý evropan až tak velkou obrazotvornost skutečně nemám.

55172

08.06.2005 13:13

Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

RE: Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

Karel z Čech 212.?.?.?

>Ale pane Karel, zase jste zaspal. Bush jim tam prave vcera
>zaslal malem 800 milionu dolaru jako pomoc. Nikde jsem tam
>necetl, ze si za to nemohou koupit nejaky preservativ.
>Uz prestante nadavat na toho Bushe a sledujte poradne tisk.
>Vy uz musite mit v zaludku aspon deset zaludecnich vredu
>s toho kluka z Texasu. Uz si setrete trosku toho zdravi na
>stara kolena. Nedela vam to dobre.
>

Nějaký ten miliónek bušík jistě klidně málem pustí. A jistě pustí i pár milionů nejen málem. Vždyť to nedává ze svého. Ovšem proti kondomům je ze zásady, podle svého puritánského přesvědčení. Mnohokrát o tom před posledními volbami bušistáncům promlouval do duše.

55174

08.06.2005 17:25

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: Podaří se zastavit změny klimatu?

Karel z Čech 212.?.?.?

Bušík je silný v kramflecích, stojí za ním polovina bušistánců. On si se změnami klimatu poradí. Naverbuje další žoldáky a zahájí proti nim další válku a bude vystaráno.
Imperátorovi nebude přece nikdo radit, co je pro něj dobré. On sám to ví nejlíp. A nějací občané - v bušistánu to zmákne propaganda a mimo USA na lidech nezáleží.

55224

09.06.2005 20:39

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: Podaří se zastavit změny klimatu?

Karel z Čech 212.?.?.?

>Pane Karle z Cech.
>V porovnani s prumyslovou produkci a poctem automobilu na
>hlavu jsou na tom Spojene Staty mnohem lepe, nez vetsina
>zemi teto nemocne planety.
Otázkou je, co je lépe a co je hůře, lépe nebo hůře pro koho? Pro Zemi a lidstvo si nemyslím, že je právě toto nejprospěšnější.
Nemocná planeta? A kdo to onemocnění způsobuje? Nenasytní pracháči z bušistánu! Ti, co drancují svět, po dobrém i po zlém, jen aby se jejich kapsy plnily.

>A zbylo by jeste vice penez na cisteni zivotniho prostredi,
>kdyby zbytek sveta vice pomohl s bojem proti terorismu.

To snad nemyslíte vážně? Do boje proti zločinům bušistánu, ano, to se hlásím, ale proti t.zv. teroristům? Těm naopak podle svých sil pomohu, kde budu moci.

>Nadnarodni spolecnosti o kterych pisete nejsou americke. To
>ostatne napovida samotny jejich nazev.
Ale vlastněny jsou převážně američany.

>Jinak jsem rad, ze jak se zda povazujete ameriku za bohatou.
>
Bohatou na dluhy, to jistě.

>A jsem tez rad, ze zde konecne skoncily reci o "bezcenych
>zelenych papircich". Zrejme to zapricinil pokles EURA.
Momentální posílení dolaru je jen dočasné, moc se neradujte. Jen kdyby rudá Čína řekla, že bušistánu už víc nepůjčí a že chce splácet dluhy. To by byl poprask v bušistánských ulicích!

55463

09.06.2005 20:55

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: Podaří se zastavit změny klimatu?

Karel z Čech 212.?.?.?

Včeličko, Evropa je menší jak severní Amerika a obyvatel zde žije několikanásobek proti SA. To přináší přírodě větší zátěž. Ovšem lesy již neumírají, to jste Včeličko zaspal dobu.
Ovšem svým výrokem o nulovém businessu jste mi potvrdil, že bušistánec je jen člověku podobná kalkulačka všechno přepočítávající na dolary. Tedy pro lidstvo tvor bezcenný, zhoubný parazit na povrchu Zeměkoule.
(Samozřejmě, že s nepočetnými výjimkami, ale o tom již zde diskuse byly.)

55464

09.06.2005 21:07

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: Podaří se zastavit změny klimatu?

Karel z Čech 212.?.?.?

>Takze BL a
>Observr v dnesnich clancich hazi vinu na Enron a na
>prezidenta Bushe ciste z antiamerickych pohnutek. V jejich
>titulni strance po volbach vytiskli, ze 60 milionu americanu
>jsou idioti! Takze jak jsou BL/Observer ve svem
>zpravodajstvi objektivni je otazka.

Máte pravdu Josefe, podcenili skutečnost.

>Kjoto dohoda
>je politicky dokument a problem je, ze zada aby USA snizily
>ekonomii na uroven roku 1990, coz by si vyzadalo propustit
>miliony lidi z prace a na schvaleni neceho takoveho v USA se
>moc politiku nenajde.
Jak jste na takovou volivinu přišel? To vám nalejvá bušistická televize? Závazek je snížit emise, nikoliv výrobu. A to je snad trochu rozdíl.

>Dalsi problem je, ze globalni
>oteplovani nedovedou americti vedci zatim potvrdit natoz
>dokazat.
Tak ať se občas kouknou z okna a hned budou vědět, jaká je skutečnost. Případně si můžou pustit televizi. V 90. letech bylo 3x tolik přírodních katastrof jak v letech 60.

55465

09.06.2005 21:16

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: Podaří se zastavit změny klimatu?

Karel z Čech 212.?.?.?

>Ten "BUSIK" vas jednou privede do nejakeho cvokhausu
>pane Karel. Co vy tady s tim Busikek vyvadite, to
>opravdu je uz na hranici soucitu. Jednou pisete, ze
>je v rukach zidovskych "rabinu", po druhe ze jedna
>sam. S vami je tady aspon kus legrace.
Jen se neboj Lojzíku, já se s tím nějak vyrovnám. Bušík jedná sám, jak mu rabíni doporučí.
>Vy klidne napisete
>ze mu na ostatnich lidech ve svete nezalezi. "Burzoasni"
>tisk vsak pise, ze jedna petina narodniho bohatstvi US
>jde vlastne na pomoc do celeho sveta.
Když Bušík poslal leha do Iráku, tak teď na něj musí finančně přispět. Jinak by leho zvednul krovky a šel vydělávat jinam. Zadarmo ani kuře nehrabe. Možná by se musel i živit poctivou prací, což by jistě těžko nesl.

>Samozrejme ty tisice dekovnych dopisu s celeho sveta za
>podporu ?
I KSČ dostávala tisíce děkovných dopisů, proč by je neměl dostávat Bušík? Leho jich sám napsal aspoň sto.


55467

09.06.2005 21:38

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: nějací občané - v bušistánu

Karel z Čech 212.?.?.?

Petře Veliký, jistě víte, že největšími přáteli jsou Bušistán a Uzbekistán. Bušisté vozí své zajatce k humáním výslechu do této zpřátelené země. Stane se občas, že chybička se vloudí a vězeň je uvařen. Zpravidla to bývá člověk, který k předmětu výslechu neměl co říci, protože o tom nic nevěděl. Tedy neřekl. Nelze čekat, že všichni náhodně a preventivně zavření lidé budou schopni kvalifikovaně odpovídat na otázky bušistických vyšetřovatelů. Samozřejmě, že takového uvařeného není žádná škoda, protože když nic nevěděl, tak by stejně nic přínosného vypovědět nemohl.

55471

09.06.2005 21:43

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: 'Unra' pochazela tez z 'Bushistanu'...

Karel z Čech 212.?.?.?

Petře Veliký, v době UNRRY přece ještě nebyl Bušistán. To si už nepamatujete? Skleróza je prevít!

55473

09.06.2005 22:33

Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

RE: Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

Karel z Čech 212.?.?.?

Lékaři Včeličko, puritánští bušistánci smí souložit pouze za účelem zplození potomka. Bude se vám to zdát sice divné, ale skutečně existují ve světě i země, kde sexuální styk je nejen povolenou a tolerovanou, ale skutečnou radostí žen a mužů. Navíc lidé kulturní a civilizovaní své rodičovství plánují. Kondom pak je jedna z možností, jak se nepřipravit o potěšení ze sexuálního obcování a zároveň nenarušit své plány ohledně zplození potomků. Pokud nahlédnete do svých starých učebnic, tak tam se o takových věcech píše.
Uznávám, že nepoužívané školní znalosti postupem času upadnou do zapomnění. Proto si dovolím připomenout vám, že na medicíně jste se o takovýchto věcech cosi učil a tudíž nemusí být pro vás obtížné, zapomenuté vědomosti si oživit.

Vámi naznačený směr úvah o zajištění růstu české populace formou zákazu používání kondomů si dovoluji posoudit jako nebetyčnou zhovadilost. To může napadnout pouze omezence Bushe a jeho stoupence.

55480

10.06.2005 11:44

Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

Populační vlna se dělá následovně :

Karel z Čech 212.?.?.?

Devět měsíců poté, co udeřil v centrální části amerického státu Florida první ze tří loňských hurikánů a uvěznil obyvatele v jejich setmělých domech bez elektřiny, hlásí nemocnice v oblasti výrazný vzestup porodnosti. Napsal to v úterý místní list Orlando Sentinel.
Nemocnice Halifax Medical Center ve městě Daytona Beach zaznamenala o 25 procent víc porodů, než ve stejnou dobu před rokem. A těhotné ženy, které chodí do poradny nemocnice, vyprávějí stejnou historii.

"Nešla elektřina, trávily hodně času doma, svítilo se svíčkami - a zbytek si domyslete," řekla mluvčí nemocnice Kate Holcombová. Některé ženy také uvedly, že se kvůli hurikánům Charley, Frances a Jeanne nemohly dostat do lékárny pro antikoncepční pilulky.

55574

10.06.2005 11:45

Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

RE: Jižní Afrikou otřásá korupční skandál

Karel z Čech 212.?.?.?

Co ti je Lojzo do toho?

55575

10.06.2005 12:05

Ondřej Giňa odsouzen za podvody

RE: Ondřej Giňa odsouzen za podvody

Karel z Čech 212.?.?.?

>Je pravdou, že v této komunitě je větší procento lidí
>se klony ke kriminalitě než v jiných komunitách.Čórka
>je pro ně běžný způsob obživy.Bohužel komunisti je
>také naučili, že žít na přídavcích , nebo
>invalidních důchodech je jednodušší než pracovat a oni
>si zvykli, že stát se o ně postará a chtějí , aby to
>trvalo i nadále.

Mepamatuji si, jak komunisté učili cikány žít na přídavcích, co ale vím jistě, je, že pro ně zavedli pracovní povinnost. Kdo nepracoval, šel sedět za příživnictví. Taková do nebe volající rasistická nespravedlnost pro cikány.

Označení tmavočech je nesmysl. Cikán není žádný Čech i když česky slabikuje. Taková označení jdou používat v Americe, protože američan není národnost, ale označení obyvatele světadílu, jako evropan, australan nebo afričan.

55576

10.06.2005 13:33

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: Podaří se zastavit změny klimatu?

Karel z Čech 212.?.?.?

>pane Karle z cehunova a kdy ste se naposledy dival na mapu?
>Ty vase nekolika nasobky jsou z ktere matematiky? Rad bych
>si to prepocital [smích]Takze, i kdyz kalkulacku nemate rad,
>honem berte do ruky a zacnete pocitat. Evropa SQ metry,
>Severni amerika SQ metry (nesnazte se pripocitavat ledovce,
>tam stejne nikdo nezije)
Evropa .. 10,5 mil. km2 a 710 mil. obyvatel
USA .. 9,6 mil. km2 a 278 mil. obyvatel
Kanada .. 9,9 mil. km2 a 31 mil. obyvatel
SA dohromady 19,5 mil. km2 a 301 mil. obyvatel
hustota AS 15,5 obyv./km2, Evropa 67,6 obyv./km2
Tedy SA cca dvojnásobná rozloha a necelá polovina obyvatel Evropy. V Evropě žije více jak 4x tolik lidí na 1 km2 než v SA.

>No a pak populaci, Kanada nam moc populacne nepomaha tak to
>vemte prosim procentualne. No a pak zacnete opravdu pocitat,
>odkud se vali nejvice koure. Pokud ovsem si myslite, ze auta
>jsou nejvetsi problem, zacnete pocitat znova. Pokud vam USA
>opravdu vyjde na 25% problemu sveta poslu vam lahev Johny
>Walker [smích]

6 miliard obyvatel světa z toho 301 mil. je ...5%
Tedy 5% obyvatelstva zeměkoule ze Severní Ameriky vypouští dle statistiky 25% světových škodlivých emisí.

Včeličko kalkulačko, jak se zdá, počítám lépe jak vy.

55587

10.06.2005 13:45

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: Podaří se zastavit změny klimatu?

Karel z Čech 212.?.?.?

No vidíte kemo, je to tak. Pěkný absurdistán, že?

55589

10.06.2005 14:10

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: Podaří se zastavit změny klimatu?

Karel z Čech 212.?.?.?

Včeličko, my už jsme na vlastním dvorku se snižováním emisí dávno začali. Jenomže naše snížení z nula nula nic na míň nemá takové důsledky, jaké by mělo snížení emisí v bušistánu z celosvětových 25% na třeba jen 20% od 5% skupiny obyvatel Zeměkoule.

Máte-li v bušistánu nejnovější technologie, tak byste nemuseli být největšími světovými znečišťovateli. Stačí jen málo, jen chtít.

A s tím bezolovnatým benzínem jsme začali někdy asi před 30 lety. Přesný datum si nepamatuji. A do Kladna se Včeličko zaleť podívat. Budeš-li chtít vidět popílek, tak si nějaký budeš muset přivést sebou.

55592

10.06.2005 14:20

Podaří se zastavit změny klimatu?

RE: Podaří se zastavit změny klimatu?

Karel z Čech 212.?.?.?

Milý Lojzo z Kanady,
co tak napsat něco věcného, to by nešlo? Nastrkáš nádobí do myčky a máš pak snad i trochu času nad problémem zapřemýšlet a pak napsat i něco jiného, než jen že jsme nevzdělaní.

55596

15.06.2005 14:06

Ondřej Giňa odsouzen za podvody

RE: Ondřej Giňa odsouzen za podvody

Karel z Čech 212.?.?.?

Idealisto,
napsal si to tak, že neprožít tu dobu, tak nabydu přesvědčení, že socialismus nám budovali utlačovaní černí a bílí se jen přiživovali na výsledcích jejich dřiny a potu.
Skutečnost je ale taková, že pod hrozbou trestu cikáni se nechávali zaměstnat, protože však většinou nic neuměli, tak jen zametali dvory a tudíž měli o 8 hodin denně míň času na krádeže. Navíc za nicnedělání brali mzdu.
Samozřejmě, že byly i výjimky a cikán pracoval a pracoval spolehlivě. Žel, byly to jen výjimky.

56293

15.06.2005 14:43

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Aghánistán: Změna taktiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>Rusove vyhnali z Ceskoslovenska spisovatele, herce, basniky
>a znovunastolili diktaturu, ve ktere byly potlacovany
>zakladni lidska prava. Americane daleko horsi diktatury v
>Afganistanu a Iraku odstranili. Dost podstatny rozdil, Rene,
>nemyslite?

Leho, zase kecáš, jako obyčejně. Rusové u nás neudělali vůbec nic. Jen se sem tam někde zabydleli, pořádali přátelské chlastačky a kšeftovali s naftou. To, o čem píšeš, jsme si udělali sami, to naši pravověrní kolaboranti. Rusové se do toho nijak neangažovali. Jen tu fakticky byli a byla to hrozba.

Na rozdíl od Rusů bušističtí žoldáci v Afganistánu a v Iráku terorizují, vězní a mučí nezúčastněné civilisty. Sice často omylem, protože nerozeznají, kdo je bojovník a kdo nezúčastněný civilista, nebo i záměrně při střílení do svatebčanů, ale nikdo taková zvěrstva bušistům již neodpárá. Jak osinu v zadku je Afgánci i muslimové budou milovat po několik generací.

56301

15.06.2005 14:57

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Takže co se tedy mělo dělat?

Karel z Čech 212.?.?.?

>Takže autore a vy velcí
>kritici, prosím, prosím, smutně koukám - jak by se to
>tedy dle vás mělo řešit? Měl se tam ten skvělý
>Taliban, bojovník proti drogám, nechat dál vládnout? To
>by byl skvělý signál pro teroristy - podívejte se,
>shodili jsme jim nějaký letadla a vono nic! [smích]

Velmi jednoduše. Do agrese Bušistánu do Afganistánu Taliban nevytáhl z Afganistánu paty. Nebýt velkého imperátora z buše, tak tam seděl dosud. Jenže imperátor chtěl být slavný a tak si vymyslel, že pasáci koz mu aeroplánem shodili paneláky. Předpokládal, že svojí moderní několikasettisícovou armádou těch pár tisíc fanatiků s loveckými puškami hravě zvládne. No a ono nikoliv. Z neprodyšného obklíčení všech 5 tisíc Alkajďáků přes noc odešlo a přemístili se do jiných států, kde mají ke svým dřív jen teoretickým cílům blíž. Tak teď strejdu Sama sem tam občas nějaká ta vosa bodne. No a strejda trochu krvácí. Pro bušíkovu slávu americké mámy rády pošlou své syny na smrt. Je to jejich vlastenecká povinnost.

56302

15.06.2005 15:03

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Richard Kral opet cuca z prstu

Karel z Čech 212.?.?.?

Leho jako expert ví, jak se to má správně podat. Němci také, když táhli od Stalingradu, tak neutíkali, jen se ztahovali do předem připravených pozic. A to až před Bandemburskou bránu.

56304

15.06.2005 15:10

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Aghánistán: Změna taktiky

Karel z Čech 212.?.?.?


>V cele situaci napomaha i skutecnost, ze polovina populace
>fandi vojakum aliance a nove vlade temer automaticky.

>Jsou to afghanske zeny, se kterymi Taliban nakladal hure nez
>s dobytkem.A zeny neni dobre podcenovat.

>
Kemo, jako kecal byste se výborně uživil.
Teď už vím, proč žoldáci z Kábulu nevytáhnou paty jinak, než v koloně tanků. To jistě proto, aby je jásající afgánské ženy neumačkaly při předávání kytic svým osvoboditelům.

56306

15.06.2005 15:28

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Karel z Čech 212.?.?.?

>Najlepsie by bolo zablokovat pristahovalectvo z Afriky.
>Tych, ktori prisli nelegalne, vratit.

No to tedy v žádném případě. Jak jinak chcete poměrně rychle snížit přemnoženou lidskou pupulaci ze 6 miliard na přijatelných 500 milionů? Právě naopak. Ty nakažené afričany je třeba exportovat do zemí, kde šíření AIDS pokulhává. Bušistán je taková jak Včelička píše skoro liduprázdná země. Tam by se nakažených takových 100 milionů afričanů úplně ztratilo.
Konečně bušistánci musí mít všechno, všechno je jejich, tak proč ne také nemocné na AIDS? Kruh by se tak uzavřel, vir HIV by se vrátil tam, kde byl vyroben.

No a ta radost pro nás evropany, kdybychom zdědili nějaké ty investice po strýčkovi z Ameriky. Hned bychom přestali bušistáncům nadávat.

[smích] [smích]

56309

15.06.2005 15:32

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Karel z Čech 212.?.?.?

>Lojzodušane a už jste někdy četl něco o šamánech ?
>tak to je pošušňaníčko ! Víte co tím myslím, že
>ano....

Pane Lve. Lojzodušan je perfektní, ale ještě bych doplnil titul Lojzodušan PhD. CSc. Ať je vidět, že je to vzdělaný člověk, co tu pořád mele o (v)zdělávání.

56310

15.06.2005 15:43

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Karel z Čech 212.?.?.?

>Papez hovori len to, ze pouzivanie akychkolvek umelych
>prostriedkov pri akte plodenia je namierene proti cloveku.
A co taková Viagra? Ta podle papeže je také proti člověku? Také ji zakazuje?
>Cirkev nevymyslela desatoro -)) mali ho uz stari zidia, a
Židé nebo křesťané, není to jedno? Církev jako církev. Je snad židovská církev lepší nebo horší než křesťanská?

>To ze cirkev hovori zasadne
>stanovisko je normalne. Nenormalne by bolo keby papez
>rozhodil so svojho okna kondomy do davu a vyzval
>zucastnenych ku sexualnej turistike do thajska.
Tak proto se tenkrát papež nechtěl podívat do Galileova dalekohledu. Měl své zásadní stanovisko, které nějaká obyčejná skutečnost nemůže změnit.
>
>Ostatne je len bezna nenavist voci cirkvi, komunisticke
>frazy o zastaveni pokroku a podobne. Keby nebolo krestanstva
>tak by bolo AIDS uz v 5 storoci, a my by sme neexistovali.
To teda nikoliv, protože vir HIV vyvinula americká armáda až ve století 20.

56314

15.06.2005 15:51

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Karel z Čech 212.?.?.?

Jirka z křoví souloží určitě jen za účelem plození potomků. Jinak pro samé modlení nemá na takovou věc čas.

56316

15.06.2005 15:54

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Karel z Čech 212.?.?.?

>Pokud by chtela jit cirkev jeste vice proti matce prirode,
>pak necht zakaze sukat kockam, jelenum, rybkam ve vode,
>ptakum, vsem zivocichum.

Katolická církev by jistě zakázala, kdyby se neobávala, že zvířata na rozdíl od některých lidí mají tolik rozumu, že na přikázání jakékoliv církve prdí.

56319

15.06.2005 15:56

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Pokračování

Karel z Čech 212.?.?.?

Ještě jde o to, kdo je úchyl? Zda ten, co se chová jako většina lidí nebo kdo podle přikázání Pánaboha nešuká?

56321

15.06.2005 16:15

Aghánistán: Změna taktiky

RE: '....Kdyz u nas byli Rusove 20 let meli jsme k nim take svuj specificky vztah, pravda?

Karel z Čech 212.?.?.?

Někdo se nevrátil domů z dovolené v Jugoslávii, jiného tam nepustili a tak mu nezbylo nic jiného, než mít specifický vztah. No a nyní ten spolehlivý soudrh, co si z Jugoslávie spletl směr cesty, si chce hrát na hrdinu a rozdávat rozumy.

56322

15.06.2005 16:18

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Aghánistán: Změna taktiky

Karel z Čech 212.?.?.?

Milý leho, armáda zpravidla jen poslouchá politiky. Politiku kromě převratů nedělá.

56323

17.06.2005 16:32

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Karel z Čech 212.?.?.?

>>No a nyni k tematu: opravdu pripoustim kemo, ze ten Saddam,
>>ktereho jste dosadili a pak sesadili, byl skutecny diktator
>

>Zaujala me ale vase posledni veta. Pochopitelne jsem nemel
>nic spolecneho s dosazenim Saddama na trun. Nejsem Sunni
>muslim, clen strany Baath, clen Saddamova klanu ani
>komunista ktery posilal Saddamovi zbrane.

>Ale ta vase myslenka, ze jsem se jaksi podilel na jeho
>sesazeni se me zalibila.

>Pochopitelne nemam takove zasluhy jako pan Leho nebo
>statecni Iracane kteri proti baathistum bojovali a dodnes
>bojuji.

Kemo, Lev zatím sestačil odpoděť a tak se pokusím o poznámku. Lev píše kterého jste dosadili a pak sesadli. Nikde v diskuzi jsem si nevšiml, že by Vám Lev onikal - tedy nikoliv Vy osobně, ale váš spolek klanících se k Jeruzalému.
>Ale hlasim se k lidem, kteri si vazi svobody, demokracie,
>nedaji se zblbnout komunistickou propagandou.
>
>
Teď se tedy nemohu udržet smíchy. Vy se hlásíte k lidem, kteří si váží svobody a demokracie - ha, ha, ha. V minulosti to bylo v USA - svoboda a demokracie jen pro bílé. Dnes v Izraeli je svoboda a demokracie, ale jen pro čistokrevné po matce, kteří drží hubu a krok. Těm, co vybočí, ani čistokrevnost nepomůže.

No nic, hoďte ještě něco srandovního do placu, ať se zasmějeme. Co třeba Vy, máte na čistokrevnost papíry? Nebo jste pouze adept čekatel?

56807

17.06.2005 16:36

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Katz, to máte marné. Lojzodušan PhD. CSc. je přesvědčen, že demokracie znamená, že jdou všichni sborem za tím velkým volem. Co řekne báťuška imperátor z křoví, to je svaté až na věčné časy a nikdy jinak..

56808

17.06.2005 16:39

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

Karel z Čech 212.?.?.?

S důchodama to vypadá bledě, vypadá to, že se žádného důchodu nedožijeme nebo bude jen tak malý, že nepokryje ani pohřební náklady.
A co vy, už máte své jisté?

56809

17.06.2005 16:42

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Karel z Čech 212.?.?.?

Bušokrati se jistě postarají včas, aby Saddam nic zajímavého nevyžvanil. Proces bude, až si bude dobře pamatovat text svých odpovědí. Jenže on už je to starý chlap a učení už mu tak dobře nejde.

56810

17.06.2005 16:46

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Karel z Čech 212.?.?.?

Četaři leho, a to je psáno v Řádu vnitřní služby nebo někde jinde? Zkus sem hodit odkaz.

56811

17.06.2005 16:48

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Karel z Čech 212.?.?.?


>Tak jak dostal pred lety prilezitost jeho kolega Eichmann.
>
A kdy dojde na jejich kolegu, masového vraha, GWB juniora?

56812

17.06.2005 16:54

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Karel z Čech 212.?.?.?


>Tez pokud vim jeste nedoslo k jejich odvozu v dobytcich
>vagonech do plynovych komor.

To se nedivte, protože zatím ty plynové komory podle předloh z Osvětimi nemají předpokládanou účinnost.
Kdyby s podle toho vzoru postavili, tak by mohla prasknout jedna velká lež.

56813

17.06.2005 16:57

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Karel z Čech 212.?.?.?

Jen aby z toho neměl leho nějakou nepříjemnost, že je jeho fotka zveřejňovaná, když je vojenskou osobou se zvláštním posláním.

56815

17.06.2005 17:02

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Karel z Čech 212.?.?.?

Leho, ti co myslí, si myslí skoro totéž. Ti, co myslet neumějí, ti jen papouškují, co říká váš spasitel z Bílého domu.

56816

17.06.2005 17:03

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

Karel z Čech 212.?.?.?

>Jen me mrzi ze ho tez nevrazili na to Kubanske letovisko
>Guntanama.

Tam je to rezervé pro GWB.

56817

17.06.2005 17:36

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

Karel z Čech 212.?.?.?

Bušistánci jsou přece Boží bojovníci. Pravdy se nelekejme, na mrtvé nehleďme! Heil! spasitel GWB.

56821

17.06.2005 18:14

Aghánistán: Změna taktiky

RE: Aghánistán: Změna taktiky

Karel z Čech 212.?.?.?

Třeba ho už někdo proplesknul a bohužel se přitom trefil i do jeho hlavy. No a nyní čtenáři na Zvědavci musí nést toho následky. Nebo si snad někdo dovedete představit, že normální člověk dobrovolně půjde nastavovat krk za bušíka a jeho rodinu a TelAvivský našeptávače?

56825

17.06.2005 18:19

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Karel z Čech 212.?.?.?

>ale Kajo z cehunova [smích]podle poslednich zprav mame v
>bushistanu pres milion pripadu AIDS takze na rozsirovani je
>to postacujici.

>Jsme ovsem lepe vybaveni lecenim teto zhoubne nemoci.
>Na druhe strane snizovani cerne populace v Africe jiste
>pomuze celkovemu IQ zbytku sveta [smích]

Včelko Máňo, myslím si, že afričané projevují podstatně vyšší stupeň IQ než bušistánci. Usuzuji z toho, že spasitele vepříka bušíka nevolí.

56827

21.06.2005 14:24

Spiderman Krejčíř na útěku

Spiderman Krejčíř na útěku

Karel z Čech 212.?.?.?

Jen se nebojte, policajti zase někoho nevinného zmlátí nebo přepadnou nějakého důchodce a zase budou hrdinové.

"Byl jsem na zahradě, na cestě jsem viděl několik civilistů. Najednou mi policisté v kuklách vyvrátili jedno pole drátěného plotu a přelézali na zahradu," svěřil se Právu majitel domu Jaroslav Švorc. I když je hlasitě upozorňoval, že se asi spletli a že jak vrata, tak dveře do domu jsou otevřené, zakuklenci mu přikázali, aby si lehl na zem a "držel hubu".
"Nechápal ani můj syn, který si jich všiml první. Křičel na ně z balkónu kvůli plotu a zajímal se, proč to dělají. Se zlou se ale potázal. Poté co vyrazili odemčené dveře do domu, srazili ho a jeho ženu na zem," řekl Švorc. A to nebylo zdaleka všechno. I přes volání matky, že v další místnosti je pouze jejich roční syn, zakuklenci do pokoje vnikli s řevem.
"Strach ani nemůžu popsat. Syn plakal a policista na něj mířil zbraní. Viděla jsem na jeho bříšku červenou tečku. Nemohla jsem ale nic dělat," vzpomíná Jana Švorcová.
Policisté pak nevybíravě prohledali celý dům, vyházeli šatní skříně, na půdě však našli pouze starého hluchého psa. Pak ale zjistili, že se zmýlili. Dům a pozemek opustili stejně rychle a stejnou cestou jak přišli, přes plot.

http://www.novinky.cz/05/90/59.html

57527

24.06.2005 16:26

Pravda o grilování

RE: Pravda o grilování

Karel z Čech 212.?.?.?

>sam si peru, sam si varim, tak si dobre hospodarim[smích]

Tady promluvila pravá životní zkušenost.
Včeličko, jste vdovec nebo rozvedený?

58199

24.06.2005 16:40

Pravda o grilování

Pravda o grilování

Karel z Čech 212.?.?.?

To snad napsala nějaká zapšklá ženská?
Kdo přinese gril?
Kdo roztopí gril?
Kdo vyčistí gril?
Kdo uklidí gril?
Samo se to neudělá a žena to neudělá také!

Ba ne, napsat to musel chlap, protože ženské nemají smysl pro legraci! (Kromě Bubílkové, ale to už není ženská.)

58200

24.06.2005 16:46

Pravda o grilování

RE: Pravda o grilování

Karel z Čech 212.?.?.?

>.....a proc je to v sekci "Humor" ? [smích]

To se může ptát jen ženská.

Dovoluji si nesměle připomenout, že jsme na nekorektním webu, kde by se nekorektní odpověď měla snést. Proto mě prosím nebijte.

58201

24.06.2005 17:23

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novinari by meli byt potrestani zakazem vykonu povolani

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>dovolte me vas ubezpecit, ze pan Leho je obcanem Spojenych
>Statu, je v U.S. Army a naleza se v soucasne dobe v Iraku.

Tedy to musí být pěkně debilní stát, když dá své občanství lehovi.
Bušistán je země netušených možností pro všechny lehy a kemy. Divím se, že Lojzodušan je zatím ještě mimo. Jistě ho mají bušisti již vyhlédnutého a občanství mu dají také.
Jen ať jsou všichni v jednom spolku a ať je na ně vidět.

58206

27.06.2005 12:13

Pravda o grilování

RE: Pravda o grilování

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>Ale Kajo vy i z hovna dovedete uplest bic, pouze jsem

Ale milá Včeličko, proč tak rozhorleně, jsme přece v sekci humor? [překvapení]
>Jsem stastne rozvedeny [smích] ale myslim, ze kdyby ma bejvalka
>byla vseho razeni, ze bych byl vdovec.

Gratuluji. [smích]
Já jsem člověk tolerantní a mírumilovný. Neublížil bych ani mouše. Ženu ani květinou neuhodíš - když už, tak pořádným klackem.
[zmaten]
Ba ne, všiml jste si doktore, že na tomto fóru jsou všechny ženy přemýšlivé, vzdělané, rozumné a tolerantní. Ani jediná žena zde nikdy nepodpořila válečnické a uzurpátorké názory leha či Lojzodušana. Proto si ženy zde zaslouží pouze chválu.

58724

27.06.2005 12:52

Pravda o grilování

RE: Pravda o grilování

212.?.?.?

Včeličko, vždyť vy vůbec nevíte, co je romantika. I u nás můžete koupit elektrický glil s dvěma různými plotýnkami pro různé druhy masa a podobné zhovadilosti. Výběr podobných "vymožeností" je nepřeberný. S takovým grilem můžete grilovat skutečně i v paneláku. Jistě by se dal sehnat i plynový gril, ale takový jsem nikdy nesháněl a jistě by si takový gril nikdy nepořídil žádný pořádný Čech. To se hodí tak do nějakého stánku rychlého občerstvení. Správné tradiční grilování je pouze venku v litinovém nebo plechovém grilu a na dřevěném uhlí. To je přímo obřad.

I u nás u mnoha domků, chat a chalup jsou postaveny stabilní zahradní krby, ve kterých se dá opékat a grilovat. Skládací stavba kamenného krbu se dá koupit za pár šupů. Zatím jsem neměl potřebu žádné takové monstrum si pořizovat a jistě mi to ještě nějakou dobu vydrží.

pokračování

58729

27.06.2005 12:57

Pravda o grilování

RE: Pravda o grilování

Karel z Čech 212.?.?.?

dokončení
K židovi na kole pro dřevěné uhlí se u nás nemusí. Mají ho v každém supermarketu, u každé benzinové pumpy a v dalších obchodech.
Když ve vašem příspěvku doktore čtu ..pak ho nekdo musi mistrne rozpalit v donesenem grilu, pak musi davat pozor aby v tak stisnenem prostoru neco nechytlo atd, tak nabývám dojmu, že vy jste ještě nikdy žádné grilování nezažil. Jen grilování někde v kuchyni (v hale) na plynovém gilu a grilování na dřevěném uhlí znáte pouze z bájného vyprávění starců.
[pláč]
Nechte si své americké grilování v mikrovlnce, my si nadále budeme grilovat na dřevěném uhlí a opékat buřty napíchnuté na klacku (moderně na drátěných vidličkách) v ohni. Není nad karcinogenní opečenou lahůdku. Vy v bušistánu si jistě raději místo toho pochutnáte na vitamínovém doplňku v kapslích.

(Mám IE 6, ale s bídou protlačím v příspěvku tisíc znaků. I tak jsem Mozilu smazal a jiný prohlížeč instalovat nebudu.)

58730

27.06.2005 13:10

NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

Karel z Čech 212.?.?.?

Mám NOD32 a musím ho pochválit. Je ta možná nejlepší antivirový program. Vypořádá se i s viry, na které jiné antiviráky nestačí, které jiné ani nenajdou. Aktualizace je automatická denně a trvá jen okamžik. Plná verze stojí do 1.000 Kč a je na jeden rok. Pak se musí koupit znovu a dostanete jen nové licenční či jaké číslo a program funguje dál.

Prostě maximální spokojenost.

58735

27.06.2005 15:01

Ať žijí muži!

RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího

Karel z Čech 212.?.?.?

Nesmíte jako "originální Čech" žijící trvalé v
>naší krásné kotlině, dávat emigranským
>"odcmrndálkům" špatné informace.

Šedesátý osmý profesore, vždyť ti emigrantští "odcmrndálkové" o žádné informace nestojí, protože již samotným vstupem na Americký kontinent se z nich stali ti nejchytřejší a nejvzdělanější lidé, co všechno vědí, všechno znají a všude byli nejmíň 2x. Vždyť to znáte sám podle sebe.

>Pro nás vlastence je také velmi nepříjemné, když
>"přicmrdají" z ciziny a příliž se míchají do našich
>záležitostí}

Není to jen nepříjemné, ale přímo škodlivé, nechat neznalé chytrolíny mluvit do našich věcí. Na tom již shořelo mnoho našich lidí i podniků. Oni ti "odcmrndálkové" totiž podle svého zvyku poradí jen tak, aby se oni sami mohli nakapsovat. A pokud je někdo přechytračí, tak řvou, že u nás nejsou chráněny jejich investice.

58745

27.06.2005 15:12

Ať žijí muži!

RE: Ať žijí muži!

Karel z Čech 212.?.?.?

>Když abstrahuji od toho, že se jí spolužáci ptali jestli
>dojela z "Czech" vlakem nebo autobusem,
To se nedivím, vzláště, pokud je učil 68.profesor.
tak tam byla
>premiantem v matematice a fyzice.
No to jste se musel jistě splést, protože američtí studenti jsou na světě nejchytřejší.

>Když si sám odpovím, tak se domnívám, že cílem je
>vychovávat stádoidní, lehce ovládatelný dav.

To se v bušistánu skutečně daří. Jejich úspěchu musíme tleskat.

58747

27.06.2005 16:49

Povstání v Iráku sílí

RE: Vaše návštěva v Česku

Karel z Čech 212.?.?.?

>ja taky, s baseballkou v ruce

Tak to by se lehovi určitě nelíbilo. Vždyť on chudáček náš malý nesnáší krev. On zabíjí irácké děti jen na dálku humánně, aby ho jejich krev nepostříkala.
A rána bejsbolkou, to určitě musí bolet a tak to není nic pro amíka. Jo ještě tak ty rány rozdávat. Leho se České republice určitě rád vyhne, když ví, co by ho tady mohlo čekat. Jsou tu i nějací Iráčané a mohli by mu třeba poděkovat osobně za přinesení světla hamburgerové civilizace do Iráku.

58751

29.06.2005 18:00

Pravda o grilování

RE: Pravda o grilování

Karel z Čech 212.?.?.?

Jsem rád, že jste mě naprosto správně pochopil. Nemínil jsem nijak Bubílkovou shazovat nebo na ni útočit, měl jsem pouze na mysli, že Šimek ji tak dokonale zdecimoval, že už myslí skoro jako muž.
Mně je, baba jedna, sympatická, zvláště jako tetička ze Slovenska. Ke Slovensku mám také dobrý vztah.

59029

29.06.2005 18:03

Pravda o grilování

RE: Pravda o grilování

Karel z Čech 212.?.?.?

>a jeste se narazi na klasickou zalezitost- kdo je
>blbejsi Cesi ci Americane.

No to je přece nad slunce jaské samo sebou. O tom není a nemůže být žádného sporu.

>Gratuluju vam, panove. [zmaten]
>Jdu si opect kanadsky burt z polske prodejny s francouzskou
>horcici a zidovskym chlebem.
Smím se jen tak pro zajímavost zeptat, zda na plynu nebo na dřevěném uhlí?

59030

29.06.2005 18:06

Pravda o grilování

RE: Pravda o grilování

Karel z Čech 212.?.?.?

Vy si Idealisto myslíte, že Dr. Včelička bydlí tam, kde je hodně lidí pohromadě? Vždyť je to takový rejpal, že by s ním nikdo nemohl vydržet.
[chechtot]

59031

29.06.2005 18:09

NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

RE: NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

Karel z Čech 212.?.?.?

>Pekne napsana reklama, ale pouzivam AVAST!, ktery je
>zadarmo, a jeste se mi nestalo ze by si s necim neporadil.
>To ze se da kontrolovat a v ruzne obtiznych uzivatelskych
>modech nastavit, beru jako prednost. [mrknutí jedním okem]

No právě proto, že AVAST na odvirování nestačil, musel jsem si koupit NOD32.

59033

29.06.2005 18:20

NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

RE: NOD32: Antivirový program, velikostí sice nepatrný, ale zadrží vše

Karel z Čech 212.?.?.?

>Na logu je
>ztvarnena rohata hlava. Tak me napada, jestli to (ne
>nahodou) nesymbolizuje rohateho - Satana. Vsimnete si, ze za
>rohatou hlavou vyzaruje svetlo - světlonoš.

To je přece prezidentská stardarta Bušíka junijóra.
Mormon spasitel.


[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

59037

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 3

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
305 210,87 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?