Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 251 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Vojtěch Klíma.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.06.2016 07:32

Červená čára překročena

RE: A kdo bude vítěz a co bude po totální válce

176.?.?.?

Vidím to podobně dube.. Je to však ještě horší než píšete. Masově přibylo lidí s vymytým mozkem,bez zábran. Jde to vidět na diskusích různých webů.Na ty neplatí žádný argument-žádná lidskost. I zvířata jsou proti těmto "lidem" výše-neboť:
Existují dvě zákeřné živé bytosti-had a závistivý člověk. Zatímco hada můžeme ovlivnit magií nebo bylinami,závistivého člověka ničím.Ten vždy čeká na svou příležitost. .Při dnešní úrovni humanity by byla světová válka skutečně apokalypsou.

349864

11.07.2016 09:13

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou

RE: HLEDANI , pokr.

176.?.?.?

Váš příspěvěk překračuje rámec amerického vzdělávacího procesu mas- tak zvané americké univerzity, tj:porno a filmy jako výměna manželek a podobně. Takže jste vlastně revizionista-nebezpečný člověk. Dnešní vývoj společnosti,zvláště té západní, která vnímá paralelní události podobně jako pštros,který strčí hlavu do písku a je po problému.

350312

25.07.2016 13:38

O strachu

RE: a o hrdinech...

176.?.?.?

Prosímvás-nekecejte. Ta vaše uhlazená řeč vypovídá co jste zač. Stwora naproti té vaší plytké diskusi, dokázal svými činy, mnoho užitečného pro národní uvědomění a zachování míru ve světě. Můj původní nick je guido2!

350785

27.07.2016 10:04

Válka s mloky

RE: skryté poselství Čapka

176.?.?.?

Ano,máte úplnou pravdu. Pozadí podpory Hitlera bylo euroatlantické. Např.: soudní proces ze dne 20.10.1942,kdy Leo T.Crowley,vládou USA ustanovený správce nepřátelského majetku,zabavil na základě zákona o obchodování s nepřítelem veškerý majetek Newyorské banky UBC. Tímto aktem obchodování s nacistickÝm Německem ale neskončilo,některé komodity byly transportovány do Německa i nadále. Nehledě na neutrální Švýcarsko,které zásobovalo po celou válku Wehrmacht optickými a jinými pokročilými přístroji.

350903

27.08.2016 13:52

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Hroutí se i Rusko.

176.?.?.?

Mou,tento vývoj již stagnuje. Je výsledkem období Jelcina a práce páté kolony pod vedením velkého bratra. Po systémové změně zemědělské politiky za vlády Putina, se pomalu začíná obnovovat i ruská vesnice. Mám dřív obavy o vývoj u nás.

351563

23.10.2016 13:43

Hranice Ukrajiny – historie

RE: Výrazne podrobnejšie o histórii hraníc Ukrajiny...

176.?.?.?

Článek který postujete je zavádějící v části pojednávající o Tatarech a Zlaté hordě. Skutečné dějiny jsou zde: Zadejte do vyhledávače: Velká Tartárie! Budete překvapen.

352807

23.10.2016 17:21

Hranice Ukrajiny – historie

RE: akademická debata

176.?.?.?

Ve spekulativní filozofické rovině nebudou jakékoli hranice pro mnohé správné. To ano. Ale naštěstí máme artefakty a ty se nedají vysvětlovat spekulativně. A také máne poměrně přesné metody měření času. Takže,lze s jistotou dokázat mnohé.

352813

23.10.2016 19:23

Hranice Ukrajiny – historie

RE: akademická debata

176.?.?.?

Oprava :jakékoly hranice

352817

24.10.2016 17:10

Hranice Ukrajiny – historie

RE: akademická debata

176.?.?.?

Děkuju, zapomínám i na jiné věci než je pravopis. I na matematiku. Holt roky jsou zde a lepší to nebude. Nicméně, mateřského jazyka si máme vážit. Mimoto si myslím,že právě slovanské jazyky jsou dokonalejší a jemnější než anglosaské. Na příklad slovo cinká. To v angličtině tak nevyzní.
Zadání jistých skupin je skutečně takové jak píšete , s velkou dávkou sofistikované manipulace a matení.

352863

01.01.2017 09:46

Už šlechtí „nové Němce“

RE: Cinkáči, kdo necinká a necintá s debily je debil, co

176.?.?.?

Mou, je to skutečně obráceně. Mimo Kalergiho napsal na téma míšení ras i tibetský lama Dr.Lobsang Rampa zhruba toto: Budoucí civilizace planety Země bude mít díky smíšení,příjemý barevný odstín, a bude známa celé řadě dalších civilizací. Mimoto popisuje podzemní kamenné sály ve kterých jsou ukryté vysoce pokročilé stroje i zbraně . A to v Tibetu pod himalájemi, na Sahaře,na Sibiři, a v jižní Americe. To, že ve vesmíru neexistuje žádná jiná civilizace než naše popírá celá řada artefaktů které objevila moderní archeologie a pouze tvrdohlavý demagog je může ignorovat.Daniken je dávno překonán. Indické Védy se zmiňují o 14 planetárních soustavách pouze v našem vesmíru.

Protagonisté tohoto projektu mají bezesporu mnohem větší úroveň poznání v mnoha vědních oborech něž současná materialistická věda. To se týká především sexuologie a psychologie davu.

I v křesťanské bibli se můžete dočíst, že Enoch,praděd Noe,znaje o budoucí velké potopě,vyhloubil v poušti devět kamenných podzemních sálů a nedaleko nich postavil dvě cihlové věže. V jedné schoval vše,co se týkalo minulé epochy,druhou věž postavil budoucnosti,ve které skryl tajné vědění pro ovládnutí popotopního světa-jeho potomky. Ve věži praděda Enocha byly srovnány svitky a knihy o strategii a taktice budoucích zednářských lóží. Dále mystické učení, které bylo později nazváno kabalou.

354473

02.01.2017 10:09

Už šlechtí „nové Němce“

RE: Cinkáči, kdo necinká a necintá s debily je debil, co

176.?.?.?

Mou-nevíme toho ještě mnoho-včetně Tibetu. Mimo Ruska byl Tibet též v hledáčku Německa. Dokonce za 2.sv.války bojovali Tibeťané proti SSSR. Při obraně Berlína jich padlo, posledních, několik tisíc. Mimoto:tajné a zasvěcené informace se na světlo nedostanou. A přesto,že máte bezesporu přehled o současné civilizaci, tak tyto střežené vědomosti nemáte,ani je nemůžete mít. Dostávají se k nám pouze útržky,které mohou být též zavádějící.

Nicméně, proč tibetský lama se vzděláním lékaře, má stejnou koncepci jako Kalergi?? Proč védská astronomie má přesné výpočty zaznamenané písemně před více jak 5000 lety,ke kterým se moderní astronomie přiblížila teprve ve 20.století. Viz nesvítící planety Gulika a Mandi objevené Švýcarskými astronomy a další vědomosti jako je např. :znalost kulatosti planety a počtu světadílů, když teprve o několik tisíc let později J.Brůno zjistil to samé-a byl moudrýmí evropany upálen.

A nakonec, když budete-a to ne sexy, studovat Védy, tak se dozvíte o válce která proběhla před 120 miliony lety. Tedy bez postranních úmyslů Mou- nevíme toho
ještě mnoho.

354505

03.01.2017 14:03

Už šlechtí „nové Němce“

RE: Cinkáči, kdo necinká a necintá s debily je debil, co

176.?.?.?

Mou, nebudeme tady zatěžovat diskusi na toto téma, je velmi náročné na pochopení a též na popsání. Když věříte Védám, jako prokazatelně nejstarší duchovní literatuře této planety Země, tak máte pevnou oporu.

Tibet ani zionismus nevyzdvihuji. Buddizmus přišel do Tibetu z Indie a židovská duchovní nauka čerpá (doslova opisuje) celé pasáže z Vendidadu. První zmínka o příchodu Buddhy je ve slovníku Nirukti,již 2900 let před Jeho sestoupením. Přesto, pochopit proč byla tato duchovní nauka aplikována vyžaduje další náročné studium.

Člověk není hmota,ale duše, to ještě nestačí k tomu,aby člověk porozuměl vlastnímu já a jeho činnostem. Poznání duchovních činností- jejich aplikaci do života jednotlivce analýzují bezchybně právě Védy. Takové poznání může být náležitě oceněno pouze v lidské společnosti,nikoli zvířecí. Lidské bytosti by měly žít usměrněným životem. Zvířecí život má také určitá usměrnění,avšak zcela odlišná od pravidel pro lidské bytosti.Transcentálnímu poznání můžeme porozumět pouze tehdy, když se ve svém životě budeme řídit dle příkazů Véd. Současná společnost žije v zakletí smyslového požitku který povýšila na kult. Jsou bourány téměř veškeré morální zábrany a to je předzvěstí zániku takové civilizace. A kdo je za "rubberized fabric" není také (mezi námi dvěma)žádných sporů.

354555

04.01.2017 18:51

Co má v plánu Henry Kissinger?

RE: trump

176.?.?.?

Zdravím vás Steve,
to šedesátejosmej v ČSR byla proti současnosti nedospělá událost. Tady na topky .sk z dnešního dne jsem se dočetl toto:
"Putinova skutečná dlhá hra"
"Tato vojna sa snaží zničit naše hodnoty,našu demokraciu,našu institucionálnu silu.
Znemožnit rozoznať fakty od fikce,morálnej pravdy od zla a presvědčit nás,aby sme urobili rozhodnutia proti našim záujmom,"adresuje tvrdá slova na adresu ruského režimu.
To sou mi věci-tomu se nedá ani smát! Tolik debility v několika větách.

354590

05.01.2017 09:36

Co má v plánu Henry Kissinger?

RE: Nejde o pána Kissingra

176.?.?.?

Ano, Kissinger je vyslancem protagonistů. Plány NWO jsou však skutečností.
V roce 1939 byl propuštěn z koncentračního tábora rakouský žid doktor medicíny Jakob Rosenfeld. Odchází do Číny,kde si otvírá lékařskou praxi v luxusní čtvrti. Poté se stává Maovým přítelem,je povýšen na generála a později se stává ministrem Lidové armády Číny a členem užšího vedení politického byra Čínské komunistické strany.

7.2.1950 bankéř P.Warburk ve své řeči před výborem pro zahraniční vztahy senátu Spojených států prohlásil: Budeme mít světovou vládu,ať to společnost bude chtít či nikoliv.Jedinou otázkou zůstává,zda světové vlády bude dosaženo dohodou nebo dobytím. O dva dny později senátní podvýbor pro zahraniční vztahy představil "Rezoluci č.66",ve které se hovoří,že OSN připravuje podklady pro světovou ústavu.

Bertrand Russell v roce 1952 napsal studii:"The impact Science on Society",ve které píše o světové vládě a velmi sofistických formách diktatury. Pak následovala studená válka a rozpad SSSR.

Z roku 2006 pochází"Prognóza vývoje příštích desetiletí",zpracovaná Střediskem bezpečnostní politiky Univerzity Karlovy,byla zveřejněna v týdeníku EURO. Zhrnu hlavní body:
1)Po roku 2020 bude Západ monitorovat pomocí čipů potenciálně nebezpečné lidi.
2)Čína vyvolá lokální konflikt s Ruskem a obsadí část východní Sibiře.
3)V polovině století budou na světě tři supervelmoci:Čína,Evropa a USA.

V současné době probíhá chorobně nenávistná kampaň pomluv Ruska. Díky tomu,že Clintonová nevyhrála volby na prezidentský úřad se dovídáme, o jedné sofistikované lži z mnohých: Forbes:američtí úředníci "pustili" do médií "kachnu" o ruských hakerech (4.1.2017),je k dispozici na cz.sputniku.

354613

20.01.2017 12:37

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

176.?.?.?

Ano Cico, bude to ještě hodně práce a pokud se podaří změnit polský přístup k Rusku, bude to obrovský úspěch prospěšný pro celou Evropu.

Již od sředověku je totiž Rusko pro Polsko nepřítelem č.1 V 16.století 1579-1582 Štěpán Báthory získal na východě značnou část původně ruských území, dnes ukrajinských území. V letech 1600-1612 Poláci dobyli a ovládli Moskvu.

V roce 1720 Poláci bojovali společně se Švédy proti Rusům. Svrchovaná stát (polsko-litevská unie) zanikla roku 1795 a byl rozdělen mezi tři státy: Rusko,Prusko (později Německo), a Rakousko (později Rakousko-Uhersko).
V roce 1812 se polské divize zúčastnily tažení na Moskvu a bojovaly u Borodina. Po Napoleonově porážce autonomní Království polské podléhalo ruskému carovi.
Nová Polská republika vznikla koncem první sv. války-123 let po zániku svrchovaného polského státu. Brest-litevský mír (1918) posunul polské hranice daleko na východ. To Polákům nestačilo.

Poláci požadovali nové územní nároky na východě, výsledkem byla rusko-polská válka,vedená Jósefem Pilsudským a jeho snem -vytvořit polskou říši od Baltu až k Černému moři. Pilsudski v roce 1921 prohlásil,že neuznává žádnou jinou hranici s Ruskem,než tu, která existovala roku 1772. Tato myšlenka je živá i v současné době.

Poláci požadovali i československé (Těšínsko)- požadavky byly řešeny sedmidenní válkou. 30.září 1938 polská vláda zaslala vládě ČSR ultimátum o okamžitém vydání požadovaných oblastí a 2.října 1938 došlo k obsazení východní části Těšínska polskou armádou. V této oblasti žilo v té době 56% občanů české národnosti. Přibližně 30 000 Čechů a 5 000 Němců bylo nuceno odejít do protektorátu Bohmen und Mahren.

V lednu 1939 polský ministr zahraničí Jósef Beck připravoval s Hitlerem plán na společný útok Německa a Polska proti SSSR . Nakonec vše dopadlo jinak, skutečností však je,že nejvíce střeženým tajemstvím druhé sv.války je :kolik stovek tisíc Poláků šlo dobrovolně do služby Hitlerovi proti SSSR. Údajně do wehrmachtu vstoupilo kolem půl milionů polských dobrovolníků. Také polská angažovanost v současné době na Ukrajině není žádným tajemstvím.

Nejsou to obyčejní lidé co rozsévají nenávist a desinformace , ti naopak touží po pravdivých informacích,kterých se jim nedostává. Jsou to současná masmédia a jejich loukovodiči.

355262

20.01.2017 15:06

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: skoda toho zaveru

176.?.?.?

Tedy, pokud se jedná o přeběhlíka Rezuna alias Suvorov,tak ten může dokazovat svoje spekulace a bludy pouze neinformovaným a především zmateným občanům. Matení laické veřejnosti a demoralizace,je staletími vyzkoušená psychologická zbraň. Podobně tuto část ruských dějin nemůže racionálně popsat žádný jednotlivec. Chce to týmovou práci,tak jak to v současné době provádí Rusové.

Úspěch Hitlerových armád v počátku války není žádným štěstím. Je výsledkem dlouhodobé a důkladné přípravy wehrmachtu za mohutné finanční podpory anglosaských bankovních domů, nedozbrojenosti západního okruhu RA těžkou bojovou technikou , nevybudování nového obranného pásma a zaroveň ničení původní obranného pásmo, Stalinovy linie. A také zradou generála Pavlova,,který pozdržel u sebe rozkaz nejvyššího velení RA. Za šest dnů byly německá tanky bez vážnějšího odporu v Minsku.

V západní vojenském okruhu bylo soustředěno asi 3/5divizí a vojáků RA,ale jen 2/5 až 1/2 veškeré výzbroje. Wehrmacht měl převahu jak v tancích,tak i v kvalitě živé síly. Sovětské tanky BT5 až BT7 nemohou být považované za tanky. Měly snýtovaný plášt a kanony učinné do 400m. Tyto "konzervy" byly nebezpečné i posádce,nýty se po zásahu tanku trhaly a zraňovaly posádku. V žádném případě nemohly konkurovat tankům wehrmachtu.

Celkový počet bojeschopných tanků wehrmachtu na východní frontě: 3 494

Celkový počet moderních tanků sovětů řady KV a T34 v západní VO: 1 861
Tanky řady BT celkem: 8 885 které konkurence nebyly schopné. Nepadalo v úvahu,že by mohly čelit útoku moderních tanků wehrmachtu.

Nasazení živé síly:
V den útoku 22.června 1941 bylo na německé straně připraveno:
153 německých divizí,12 rumunských pěších divizí,2 slovenské pěší divize plus 1 motorizovaná divize, 3 italské motorizované divize a 18 finských divizí.
K tomu přistupovaly:
4 rumunské jezdecké brigády,1 tanková brigáda, a 3 horské brigády.
2 maďarské motorizované brigády plus jedna jezdecká brigáda.
Tato armáda měla dostatek zkušených velitelských kádrů,především německé divize. Perfektní zajištění všech dalších ukazatelů pro úspěšný útok.

RA-v západním VO byly soustředěny asi 3/5 divizí a vojáků .Těmto vojskům chyběly 2/5 až 1/2výzbroje. Mimoto chyběli zkušení velitelé. Bylo uvězněno přes 43 000 vysokých důstojníků. V zázemí na nádražích a cestách panoval velký chaoz.. RA se nacházela v režimu naprosté nepřipravenosti. Na odstranění této chaotické situaci a připravenosti armády na útok bylo potřeba -přinejmenším čas jednoho roku. Uvádí se i rok a půl. Proto je úsměvné tvrzení, že Hitler předešel Stalina 14 dní.

355266

01.02.2017 10:22

Ve Spojených státech probíhá „barevná revoluce“

RE: dotaz k poznámce

176.?.?.?

No,to já taky ne. Je to otázka psychiky. Uvolnit se můžete několika způsoby. Jedním z nich je legrace. Na př: V době existence SSSR byl tento vtip: Na daleké sovětsko -afghánké hranici prováděl traktor hlubokou orbu.
Náhle-z afghánské strany,byla na traktor zahájena palba.Traktor palbu opětoval, pak se vznesl a odletěl na základnu.

355506

03.02.2017 10:07

Hackerský útok na MZ ČR – provokace na objednávku?

Stará-pouze modernizovaná koncepce

176.?.?.?

Tajný sjezd iluminátů v americké Philadelphii již v roce 1798 se zabýval strategií NWO. Zde byla založena společnost pod názvem:APPENDIX E: NEW WORLD ORDER
Byl vypracován tzv: "Protokol moudrých mužů Sionu",podle kterého se v praxi odvíjí novodobá historie této naší domovské planety.

Postupně se tato strategie realizuje a již v roce 1871 ve svém dopise Společnosti moudrých mužů Sionu, odkrývá zednářský velmistr- generál Albert Pike strategii- jak ovládnout svět pomocí tří světových válek a několika světových revolucí. V srpnu 1897 se koná ve švýcarské Basileji kongres,na kterém byly předneseny Protokoly sionských mudrců.

Součástí těchto plánů je příprava a aplikace Velké francouské revoluce a VŘSR v Rusku 1917. Podstatné je,že gen.Pike jasně uvádí,že Rusové mají být zlikvidování. Strategické změny mají být provedeny na úkor Slovanů.Plánuje se jejich zničení navzájem. Poté je plánována selekce přeživších.Současně bude provedeno sjednocení výkladu evropských dějin. Fakta budou nekompromisně změněna,nebo zamlčena.

Existuje řada zdrojů,které zhora uvedené potvrzují tím,že navazují na tuto koncepci. Viz vyjádření top politiků jako je - poradce vlády VB profesor John Beddington:
Hitrel spackal genocidu na východě,která v budoucnu musí být provedena na vyšší vědecké úrovni a více tvrději.

Margaret Tatcherová-britská ministerská předsedkyně: Populace Rusů bude redukována na 15 milionů,kteří budou pracovat u vrtných souprav a v dolech.

O přípravě komunizmu existuje mnoho zdrojů na internetu. Podrobný je i přepis přednášky Myrona C.Fagana pod názvem:Ilumináti a Rada pro zahraniční vztahy- nutno však ověřit některá fakta z pozdějších zdrojů. Byl zveřejněný na www.matrix-2001.cz (10.6.2007)

Nebo na http:/vovorka.blog.idnes.cz/clanok-tlac.asp?cl=166669

O průběhu revoluce v Rusku pak dobové články s názvem: Zkáza Slovanů (jsou očíslované) http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Article/2633-zkaza-slovanu-2-mezinarodni-pomoc-rusku.aspx (12.2.2013)

Pak existují encyklopedie,ve kterých jsou dějiny devatenáctého a dvacátého století mnohde silně zfalšované. Budoucí politickostrategický vývoj mezi Východem a Západem nebude tedy jednoduchý.Doufejme,že převládne zdravý rozum.

355530

11.02.2017 12:58

Hackerský útok na MZ ČR – provokace na objednávku?

RE: Rozkradený stát díky církevním restitucím?

Vojtěch Klíma 176.?.?.?

Jelikož je součástí narovnání mezi státem a církvemi také odluka všech církví od státu, souhlasila katolická církev (coby největší restituent) s přidělením části jí náležejícího finančního odškodnění těm církvím, které by po odluce od státu neměly jak financovat svoji činnost, neboť byly od doby svého vzniku financovány státem. Takže stát těmto církvím nedává nic navíc - vše jde z odškodnění, které mělo původně náležet katolické církvi.

355629

11.02.2017 14:51

Hackerský útok na MZ ČR – provokace na objednávku?

RE: Rozkradený stát díky církevním restitucím?

Vojtěch Klíma 176.?.?.?

Josef II. opravdu zrušil přes 700 klášterů a množství kostelů a kaplí a majetek těchto zrušených institucí v každé zemi soustředil do náboženského fondu či matice. Ani zdaleka se ale nejednalo o veškerý církevní majetek - spousta ho římskokatolické církvi zůstala a ta jej dále užívala bez jakéhokoliv omezení.
Ve věci majetku, spravovaného náboženskými fondy, si vlastnictví nárokovaly jak církev, tak stát - tento spor vyřešil roku 1855 konkordát mezi papežem a rakouským císařstvím, který stanovil, že majetky fondů budou spravovány jménem církve.
Ani prvorepubliková pozemková reforma římskokatolickou církev nezbavila všech jejích majetků - pozemky pod 150ha (tedy cca 84% pozemků vlastněných touto církví před rokem 1918) jí zůstaly nadále ve vlastnictví. Ani Benešovy dekrety žádnou z církví, jimž je v současnosti restituován majetek, nepostihly, neboť tyto církve nebyly vůči Československu v postavení nepřátelských osob.

Tvrzení, že římskokatolická církev neměla před únorem 1948 žádné majetky, je proto dle mého názoru nepravdivé.

355631

23.02.2017 10:38

Obludná mystifikace dějin: Mongolské impérium a tatarské jho na Rusi

RE: ruská historie

176.?.?.?

Ano,zatajování pravdivých informací o dějinách lidstva a především Slovanů, je strategie, která byla stanovena ilumináty již v roce 1798. Byla založena společnost:
APENDIX E: NEW WORLD ORDER
Robison,1798
PROOFS of a CONSPIRACY
against all the
RELIGIONS AND GOVERMENTS
of
E U R O P E,
cared on in the secret meetings
of
FRE MASONS, ILLUMINATI
and
READING SOCIETIES.

Touto koncepci se během staletí řídili a to zcela otevřeně, vrcholní politici Západu.Z mnoha jejich vyjádření ocituji pouze dvě:

Margaret Tatcherová,britská ministerská předsedkyně: "Populace Rusů bude
redokována na 15 milionů,kteří budou pracovat u vrtných souprav a v dolech.

Poradce vlády VB profesor John Beddington: Hitler spackal genocidu na Východě, která v bodoucnu musí být provedena na vyšší vědecké úrovni a více tvrději.

Panu Lhotákovi děkuji za článek. Je na tom podobně jako Čudinov, který napsal,
že v "Žurnálu divologie života" se na té nejnižší úrovni vysmívají vědeckým důkazům, skládají na něho paskvily a pomocí fotomontáže publikují zkreslené fotografie, zmatečně citují jeho texty, pomlouvají a urážejí. Dochází k závěru, že existuje regulerní struktura na placené bázi s cílem diskreditovat každou jeho inovaci.

Je proto jistě potřeba více takových autorů a jako oba zhora uvedení pánové.

355940

Zdravín Vás pane Lhoták. To, že lidé pochybují není na škodu. Je třeba v dokazování pokračovat. Je zde ještě védská astronomie, písemné záznamy staré přes pět tisíc let o kterých západní astronomie neměla ani ponětí až do dvacátého století.

Védy obsahují usměrňující pravidla poznání, která se vztahují na nauky sociální, politické,náboženské,hospodářské ,vojenské, lékařské, chemické, fyzikální a metafyzické,jakožto na vše co je nutné k uchování těla a duše pohromadě. Přesto se najdou lidé s akademickým vzděláním, kteří védskou duchovní nauku považují za bláboly či fastasmagorie. Toho si nevšímejme. Nakonec budou poraženi. O tom není pochyb.

355975

25.02.2017 18:41

Obludná mystifikace dějin: Mongolské impérium a tatarské jho na Rusi

RE: portál Levašov je prokazatelne konspirační

176.?.?.?

Hm,to je tedy síla co jste napsal- pětipéčko. Tedy zásadní rozdíl mezi zvířetem a člověkem je,že lidé mají vědomí dobrého a špatného a mohou vyvinout vyšší duchovní vědomí. To zvířata nemohou. A proto žádný čtyřnohý vůl nemůže vědomě pochybovat. Avšak dvounohý to zvládne-když se zamyslí co to slovo znamená.

Jinak všeho dočasu,Pan Lhoták je pouze sám voják v poli. Konečnou odpověď dají ruské vědecké ústavy, protože otázka skutečných dějin lidské civilizace má v RF politickou podporu establišmentu.

356054

06.03.2017 09:18

Staří mladým rozumí, opačně to neplatí

RE: Nesouhlasím

176.?.?.?

Ty ohavnosti paní Anno,jsou ovoce dlouhodobé koncepce , kterou dnes nazýváme NWO. Roku 1274 př.n.l. utrpěl v bitvě u Kadeše (dnešní Tell Nebi v Sýrii) faraon Ramses II. porážku. Avšak tento faraon nás prostřednictvím obelisku informuje,že za dalších 3000 let, se teprve ukáže,kdo zvítězil.

Roku 1798 našeho letopočtu se v americké Philadelphii konal tajný sjezd iliminátů. Zde byla založena společnost :APPENDIX E:NEW WORLD ORDER a byl vypracován tak zvaný: PROTOKOL MOUDRÝCH MUŽů SIONU,podle kterého se prakticky odvíjí novodobá historie planety Země. 1274+1798=3072. Pak přišli na řadu moderní materialistitčí vědci a filozofové. Nejznámější je DARWIN a jeho teorie vývoje. Současně s ním působili a působí celá řada moderních filozofů a vědců, kteří odmítají tisíciletími ověřené a funkční morální a společenské základy-vytváří novou amorální koncepci organizace lidské společnosti. Ten ubožák-pokud to myslí upřímně-je jejich oběť.

356303

05.04.2017 08:28

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

176.?.?.?

Sledují tím neustále to samé. Udržení skryté mocenské pozice. Je to součást plánu který byl sestaven již roku 929 let př.n.l. Tento plán na pokojné ovládnutí světa rozvratem jednotlivých států zevnitř,je pružně obměňován, s ohledem na rozhodující dějinné události a detailizován na konkrétní dobu. Přičemž mimo magie je zde důležitou součástí strategie demoralizace. Viz strategie zednářů.

356940

05.04.2017 13:46

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

176.?.?.?

Tyto světovládné plány mají ještě hlubší kořeny. Roku 1274 př.n.l. Proběhla bitva u Kadeše (dnešní Tell Nebi v Sýrii), tam faraon Ramses II. utrpěl porážku. Avšak tento faraon nám prostřednictvím obelisku oznamuje, že zadalších 3000 let se teprve ukáže kdo zvítězil. A poučný je též příběh o Enochovi-viz bible:Enoch,praděd Noe, znaje o budoucí velké potopě,vyhloubil v poušti devět podzemních kamenných sálů a nedaleko nich postavil dvě cihlové věže. V jedné schoval vše,co se týkalo minulé epochy,druhou věž postavil budoucnosti, ve které skryl tajné vědění pro ovládnutí popotopního světa-jeho potomky.

Pokud se jedná o mnou zmiňovaný plán ovládnutí světa z roku 929 př.n.l.,tak první hmatatelné důkazy jsou z roku 429 př.n.l.,známé jako první etapa,kde se protagonisté projektu chopili moci. Druhá etapa byla v Římě v době Augusta kolem roku 69 př.n.l., třetí v Madridu v době Karla V.kolem roku 1550 našeho letopočtu. Čtvrtá v Paříži kolem roku 1790 našeho letopočtu v době Ludvíka XVI. Pátá v Londýně roku 1814 (po pádu Napoleona). Šestá v Berlíně roku 1871 po Prusko-francouzské válce. Sedmá v Petrohradě roku 1881. V té době již probíhají intenzivní přípravy na revoluci v Rusku. Před její aplikací proběhlo pět kongresů, kde se upřesňovala strategie revoluce, známé jako VŘSR 1917 v Rusku.

356944

06.04.2017 09:00

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

176.?.?.?

Napište co vám konkrétně vadí. Popsal jsem ve zkratce ověřená fakta strategie protagonistů globální politiky. Na netu máte podrobné analýzy těchto dějinných událostí. Nic jsem si nevymyslel-včetně VŘSR. Můžete se dočíst na ruských webzinech, že tato revoluce byla připravena a placena právě těmito zahraničními protagonisty.

To stejné se můžete dočíst v židovském časopise "NRS" Kde zednářský velmistr Grigorij Aronson poznamenal, že říjnová revoluce v Rusku byla prací tajných svobodozednářských lóží,dceřinných lóží židovsko-francouzké "LÓŽE VELKÉHO VÝCHODU" (Grand Orient).

356955

06.04.2017 16:11

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

176.?.?.?

Já se nezlobím. To,že existují současní protagonisté které nazýváme GP a kteří tentto svět řídí, doufám uznáte. Nic důležitého se neděje náhodně. Jak řekl svého času Churchil. Nejdůležitější dějinné události nejsou věcí náhody,jsou naplánované.
Není to Pán Bůh-kdo je příčinou veškerých běd na planetě Zemi, ale samotní lidé.
V mnoha publikacích dějinných událostí je uváděno Talmudsko kabalistické,sionské židovstvo, a jeho nespočetné frontové organizace, z nichž nejznámější a současně nejvlivnější je mezinárodní zednářstvo, ve svých globálních plánech NWO, které do značné míry řídí i islám. Současnost je spojena s minulostí. Toto spojení není nesmyslné. Ten,kdo nezná minulost,nemůže proto radit co je dobré pro budoucnost.

356970

09.04.2017 09:47

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

176.?.?.?

Kdepak půl milionu. Zde je statistika z roku 2007:
V září 2007 uvedl generál Petraues před Kongresem USA, že od roku 2003 bylo v Iráku zabito více jak milion obyvatel.
Irácká ministrině životního prostředí (již počátkem roku 2007) Narmín Othmán uvedla,že Američané použili při bombardování zbraně s ochuzeným uranem,což působí současný nárůst případů rakoviny v zemi. Bylo kontaminováno 350 míst v Iráku a výsledkem je nyní 140 000 případů rakoviny,přičemž každoročně přibývá
7-8 tisíc dalších. Byla vypracována podtobná statistika, která uvádí celkový počet mrtvých Iráčanů 1 320 110 obětí. V Iráku živoří 5 milionů sirotků.
Mimoto máte na Zvědavci souhrnnou statistiku ztrát -článek ze dne 27.10.2009
s názvem: Katastrofa a šokující oficiální statistika.

357047

16.04.2017 09:26

Otevřený dopis paní Krylové

RE:

176.?.?.?

Víte, zákony USA a je poučné posuzovat z dějinného odkazu. Totiž ten anglosaský vystihují nejen události VFR,VŘSR,a obou světových válek,a použitá strategie matení, v současné době pak barevné revoluce a jejich ovoce, ale i egoistický postoj elity anglosasů k zákonům, který svého času světu sdělila madame Rothschild ve větě:
Zákony jsou jenom pro chudé. Proto ti chudí musí být též chudí duchem,aby se nedokázali účinně bránit. Ona paní Krylová je jednou z obětí celého davu. Nevím jestli slova pana Stwory dojdou až do jejího srdce. Kéž by!

357175

16.04.2017 12:46

Otevřený dopis paní Krylové

RE: K.K. - Tak jenom pojistit

176.?.?.?

Nemám vůbec radost,že máte stejný nick jako já. V této době,kdy lež a lest je pracovním nástrojem,lze zneužít vše lidské co nám zbylo. Proto konstatuji, že jsem jiná 176 než vy.

357188

18.06.2017 08:01

Vladimír Putin: nejmocnější osoba na světě

RE: čo povedal Sartori 2

176.?.?.?

Prečo sa nepýtáme politikov? Proto,že ti pracují podle cizího zadání. Ten,který vybočí z řady je znemožněn. Je to propracovaná koncepce,která pokrývá všechny konceptuální věci řízení-včetně legislativy. Např.: Dle teletextu ČT1 ze dne 26.5.2017: KEY INVESTMENTS-kdo firmu skutečně ovládá vyšetřovatelé s jistotou nevykličovali. Firma okradla daňové poplatníky o stovky milionů.

358417

21.07.2017 06:51

Agent CIA doznává na smrtelné posteli: „Vyhodili jsme do vzduchu WTC 7 při 9/11“

RE: Nepodložená informace...

176.?.?.?

Pitralone 178,odkdy tajné služby informují veřejnost o svých agentech? Nebo dokonce vedou evidenci pro veřejnost-jak píšete?

359116

O´-to je tedy nadhled. Smekám před Vámi. Co kdybyste byl tak laskav a ke svému komentáři nastínil, konkrétní krok: JAK DÁL?

362699

15.04.2018 09:07

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Zajímavá statistika

176.?.?.?

Já to vidím také tak-jako vy dube. Ono-posuzovat situaci která hrozí přerůst ve světový jaderný konflikt,pouze informacemi masmédií,je nedostatečné. To se týká hodnocení především Ruska. Nakonec i generál strategických sil USA John Hyten přiznal,že Amerika není schopná detekovat hypersonické rakety.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/cnn-usa-priznaly-ze prot... (29.3.2018)

Putin jedná moudře. Na silové řešení,kdy je v sázce přežití civilizace ,je moudré se držet zpátky až do posledních vteřin. Já jsem naopak velmi rád,že se Rusové zdrželi. Nepovažuji to ani náhodou za slabost.

363645

03.05.2018 15:33

Kam zmizel pocit studu?

RE: Stydět se...

176.?.?.?

Pokud přijme civilizace vaše primitivní a ubohé hodnoty jako normu chování - zanikne. Je to pouze otázka času.
Jakmile se probudí chtivé touhy,zničí z duchovního hlediska všechny smysly:mysl, inteligenci,trpělivost,stud,krásu,sílu,paměť a pravdivost,a tím i šťastný život.

363957

09.05.2018 07:10

Když nevinného obviní z harašení

RE: Jasně

176.?.?.?

Tento problém a mnoho dalších,má příčiny ve westernizaci, postupné eliminaci vžitých-samozřejmých pravidel veřejné morálky a mravů. Zvykáme si na amorálnost ,lhaní, lest a lež masmédií-eliminaci vžitých a staletími osvědčených pravidel společenkého soužití a dostáváme co? Westernizace je pro slovanské země nepřínosná. Jde to názorně vidět na Ukrajině ,ale i v pobaltských státech. A u nás-již v současné době se jedná o to, zdali jako malý slovanský stát přežijeme. Nemá cenu se přít. Potřebujeme nové-národní obrození.

364044

10.05.2018 09:20

Nápoj zapomnění

RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.

176.?.?.?

To je od vás zcela povrchní odsouzení Čechů. Já si pamatuji ten hrozný strach,když k nám přišlo gestapo-na základě udání,že otec (ruský legionář v první sv.válce), má doma zbraně. Gestapo obrátilo za hrozného řevu dům vzhůru nohama. Lidé neměli z počátku žádnou šanci se vítězné moci říše bránit. To se změnilo až požději,díky tomu, že RA je hnala zpět do Němec.Pokud by sověti nevyhráli,tak by i český národ zmizel. Byli bychom odlizeni na Sibiř-takže jak řekla "kulturně" M.Tatcherová : Populace Rusů bude redukována na 15 milionů, kteří budou pracovat u vrtných souprav a v dolech. Není nad slušnost,že? Němci prováděli hned od počátku selekci, kdo z obyvatel ČR má příměs nemecké krve a kdo je čistý Slovan.

V současné době je společenská situace v ČR značně zmanipulovaná. Většina lidí je zmatená-bez znalosti pravdivé historie. Viz kauza Novičok a oslavy druhé sv.války. Též soustavné matení masmédií. Jsme pouze nepatrně před Ukrajinou.

364078

10.05.2018 11:57

Nápoj zapomnění

RE: Zaslouženě

176.?.?.?

To je pravda -avšak všechno nahradili Poláci. Přesné počty nejsou zatím k dispozici - uvádí se cifra přes milion dobrovolně sloužících Poláků v řadách wehrmachtu za druhé sv.války.
Fakta o Polsku a jeho historii: http://outsidermedia.cz/polsko-a-jeho-historie/ (Josef Vít 5.října 2014) na str.6 z 15 je též rozsudek Evropského soudu pro lidská práva:RUSKO NENESE ODPOVĚDNOST ZA VRAZDU TISICU POLSKYCH DUSTOJNIKU V KATYNI!
Dále od doby Napoleona až po současnost-polské a německé pluky bojovaly u Borodina.
http://www.parlamentnilisty.cz/profily/PhDr-Josef-Skala-CSc-467... (5.12.2017)
a krátký článek:Výstřel do zad :http://leva-net.webnode.cz/news/vystrel-v-spinu-vystrel-do zad-/ (27.2.2015)

Neustálé štvaní a nepřátelství šířené masmédii je proto velmi nebezpečné.

364082

01.06.2018 08:12

Bude Putinova politika ústupků úspěšná?

Kdo vyhrává:

176.?.?.?

Podle mého názoru Washington nevyhrává v Sýrii,ani na globální úrovni. Čas pracuje ve prospěch politické strategie V V Putina. Jak kdysi řekl generál: Můžete prohrát mnoho válek - až na tu poslední. Poslední vítězná válka této strategie však bude faktografická. Strategie anglosaských lží,manipulace a matení se začíná rozpadat. Tento proces bude pokračovat.To stojí za jakoukoli námahu. V sázce je existence této civilizace.

364456

08.06.2018 08:43

Strategie moci

Strategie

176.?.?.?

Opakuje se historie: Nač bychom bojovali proti Rusku sami, když nám Bůh dal Turky.

364591

08.06.2018 12:31

Strategie moci

RE: Strategie

176.?.?.?

Jistěže za tím vším je GP. Vždyť i Churchil prohlásil, že veškeré významné politické události jsou pečlivě naplánované.
Tou mou původní větou mám na mysli pouze to, že podobný vývoj se údál i v nedávné době. A zánikem osmanské říše.

364596

30.05.2019 17:14

Potvrzeno: 30% žadatelů o azyl přilétá do Německa letadlem

početní chyba v textu

176.?.?.?

Cituji:výdaje Německa na integraci imigrantů dosáhly v roce 2018 rekordních 23 miliard eur (téměř 6 miliard korun).

371789

29.08.2019 12:55

Amazonie v plamenech

RE: Pozor! Není to jen Brazílie...

176.?.?.?

Máte pravdu,anglosaská filozofie vašeho předřečníka se nezapře. Za mého pobytu v Austrálii (rok 1973-4), jsem četl americkou encyklopedii World book a v ní bylo napsáno, že ve ve druhé sv.válce padlo 4,5 milionů Rusů a válku samozřejmě vyhráli Američané. Později jsem se také dozvěděl,že největší bitva 2.sv.války byla u Al Alamayan.

Skutečné oběti na životech sovětů včetně civilistů byly: 26 400 000 sovětských občanů a Rudá armáda zničila cca 80 % bojové techniky Němců a jejich spojenců. Co se dá dělat -Amerika je první ve všem.

373278

02.09.2019 08:37

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Pavel byl geniální skoro jako Goebbels. Začínali s jedním oslem a jaký brand vybudovali

176.?.?.?

Že to byly velké bankovní domy které skrze své nástroje rozpoutaly obě světové války a vyzbrojily Wehrmacht,včetně nejmodernějších technologií, na příklad letecký průmysl,jsou fakta, která nikdo nevyvrátí. Proto se také Hitlerovi říkalo Rothschildův baron . Uvedu jeden z mnoha faktů:
Proces ze dne 20.10.1942, kdy Leo T.Crowley,vládou ustanovený správce nepřátelského majetku,zabavil na základě zákona o obchodování s nepřítelem veškerý majetek Newyorské banky UBC. To už byli Němci o Stalingradu. Bitva začala útokem 21.8.1942 až 2.2.1943

373369

04.09.2019 09:32

Adolfe vstaň, tohle je tvůj den!

RE: No a co?

176.?.?.?

Já mám opačný názor. Autor článku má na mysli sofistikované formy vedení mysli- především nastupujících generací. Neboť již tisíce let je známo:
Veliké zlo může způsobit tobě nepřítel,
nebo i nenávist.
Mnohem však větší zlo způsobí mysl,
která je špatně vedena.

Heydrich by nemohl bez předchozího zavěcení do strategie proti Rusku a Slovanům- po nástupu do funkce, veřejně pronést známý projev.
Strategie eliminace Ruska a Slovanů je stále prioritou. Více viz článek na Zvědavci ze dne 27.8.2019 s názvem Staronová strategie USA vůči Rusku

373444

01.11.2019 13:06

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

RE: Putin vs. Medvedev.

176.?.?.?

Ve článku není to nejdůležitější. Zabránění rozpadu a zotročení Ruska,jak bylo plánováno. Jmenování Putina do funkce prezidenta bylo také součástí koncepce zničení a zotročení Ruska. Předpokládalo se, že vydrží ve funkci půl roku.
Rusko mělo být rozděleno na malé nesvéprávné státy,řízené z VB a USA. V předstihu byla již vytištěna nová měna-uralský rubl. Co by následovalo?

Britská ministerská předsedkyně Margaret Tatcherová prohlásila: Populace Rusů bude redukována na 15 milionů,kteří budou pracovat u vrtných souprav a v dolech.

Poradce vlády VB-profesor John Beddington: Hitler spackal genocidu na východě, která v budoucnu musí být provedena na vyšší vědecké úrovni a více tvrději.

Tato koncepce je stále platná. Často se objevují výzvy britských a amerických generálů, že je čas zabíjet Rusy. Také víme, jaká nenávistná kampaň je vedena proti Rusku v současné době. Doplnění viz zhora postovaný článek www.novarepublika

Pokud tedy zmanipulovaní občané Ruska dají přednost hadímu syčení páté kolony a psímu stěkání zmanipulovaných a zmatených puberťáků, tak máme před sebou blízký konec i my!

374373

09.11.2019 09:17

Operace „Nemyslitelné"

RE: Clanek je uplny nesmysl

176.?.?.?

Článek je výborný a potřebný. To,že ho psal Rus nic nemění na objektivitě doposud tajných faktů, která byla zpřístupněna laické veřejnosti. To viditelně uniká "velice moudrým" kritikům tohoto článku.

374481

10.11.2019 09:27

Operace „Nemyslitelné"

RE: Clanek je uplny nesmysl

176.?.?.?

Přiznám se, že jsem byl velmi zvědav na reakce diskutujících. Snahy manipuláturů zmást laickou veřejnost jsou i v tomto případě neúspěšné i díky vám. Chtějí snížit význam a obhájit podlost této satanské zrady. Fakta jsou ale jasná a navíc zveřejněna britskou stranou.

Třetí světová válka měla začít 1.července 1945 překvapivým útokem spojených sil Anglosasů na sovětská vojska a kobercovým bombardováním jejich měst.

Winston Churchill již na začátku dubna 1945,vydal příkaz náčelníkům svých štábů k vypracovaní operace překvapivého úderu.

Úder mělo podpořit 10-12 německých divizí,které "spojenci" drželi nerozpuštěné ve Šlesvicku-Holštýnsku a jižním Dánsku a které denně cvičili britští instruktoři.

Tento satanský plán byl ale odhalen ruskou kontrarozvědkou a RA den před plánovaným termínem zahájení 3.sv.války nečekaně změnila dislokaci . To byl
rozhodující manévr. RA byla připravena. Anglosasové by ihned po zahájení útoku utrpěli velké ztráty. Příkaz k útoku byl poté zrušen.

To jsou prostě holá fakta.

374516

06.12.2019 15:38

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: Skopová hlava z Řeporyjí

176.?.?.?

Řeporijský exot je pouze tupý a primitivní nástroj. Za nenávistnou propagandou proti Rusku stojí ve skutečnosti vlastníci světových masmédií a znalosti dávných věků. Něco je také v bibli-mýtus o Enochovi a také obelisk faraona Ramsese II.

Enoch ,praděd Noe,znaje o budoucí velké potopě, vyhloubil v poušti devět kamenných podzemních sálů a nedaleko nich postavil dvě cihlové věže. V jedné schoval vše,co se týkalo minulé epochy,druhou věž postavil budoucnosti, ve které skryl tajné vědění pro ovládnutí popotopního světa jeho potomky.

V roce 1274 př.nl. proběhla bitva u Kadeše dnešní Tell Nebi v Sýrii, kde utrpěl faraon Ramsese II porážku. Ale to byla pouze jedna prohraná bitva. Faraon nás prostřednictvím obelisku informuje, že za dalších 3000 let se teprve ukáže kdo zvítězil. V této době právě žijeme.

375138

06.12.2019 17:37

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: Skopová hlava z Řeporyjí

176.?.?.?

Ano, sranda to ani zdaleka není. Uvidíme jaké to bude mít následky.

375146

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

12

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 25 čtenářů částkou 3 464 korun, což je 12 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Nejvyšší soud se zastal somálské studentky s hidžábem. Česko musí tolerovat náboženský pluralismus06.12.19 10:24 Česká republika 0

Představitelka Havlovy nadace Forum 2000 vyhazovala české vlastence z Česko-německé vládní konference06.12.19 00:49 Německo 0

Cca 300 ilegálních migrantů denně překročí hranice z Turecka do řecké provincie Evros06.12.19 00:02 Řecko 0

Řecká policie zlikvidovala jednu z mnoha nebezpečných skupin, které ve spolupráci s neziskovkami naplňují Řecko migranty05.12.19 23:32 Řecko 0

Turecko se dohodlo s libyjskou vládou a ufiklo řeckým ostrovům teritoriální i exkluzivní ekonomické zóny05.12.19 23:10 Řecko 0

Řecké město Kalamata zrušilo záměr zavést 5G, občané se obávají zdravotních následků05.12.19 22:34 Řecko 2

Jsme palivem pro elitu05.12.19 14:36 Neurčeno 1

Společnost nám nějak fízlovatí už i v lese - udavači likvidují trampské osady04.12.19 03:19 Česká republika 4

Soud EU zamítl českou žalobu proti zbraňové směrnici04.12.19 02:54 Česká republika 3

Pavel Novotný v ruské televizi prosazuje zájmy Německa02.12.19 13:17 Česká republika 13

Babišův ministr Petříček: Přijetí dětí by neohrozilo odmítání kvót na migranty02.12.19 13:01 Česká republika 5

Potichu, ale jistě 02.12.19 00:48 Česká republika 2

Neziskovka z Prahy jednala tajně v Berlíně: Otevřeme migrantům české hranice dokořán01.12.19 21:46 Evropská unie 3

Tři pobodaní v Haagu, dva mrtví v Londýně: černý pátek v EU30.11.19 11:21 Evropská unie 2

Policie chce v Praze testovat sledování obličejů29.11.19 17:09 Česká republika 7

Slovensko chce po Británii své zlato. Haha, good luck29.11.19 15:51 Slovensko 2

Zjevnost předkolapsového stavu našeho civilizačního okruhu28.11.19 14:23 Francie 3

Jihem Francie zmítá islamismus a žhářství28.11.19 08:28 Francie 1

Které mobily emitují nejslabší a nejsilnější záření27.11.19 22:06 Německo 1

Rodiče, jejichž dítě po očkování umře, bude stát odškodňovat27.11.19 12:19 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,32 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
21,26 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,72 Kč
Ukrajinská hřivna
0,97 Kč
100 rublů
36,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 739,92 Kč
1 unce stříbra
382,96 Kč
Bitcoin
171 467,08 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2019 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?