Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.10.2014 19:47

Čí ponorka ve švédských vodách?

Sen o světovládě míří do kopru...

217.?.?.?

Fašistický převrat na Ukrajině, podporovaný a finacovaný Soros Company (vesměs neziskové a nevládní organizace a bohatí jedinci ohánějící se pokrytecky demokracií, svobodou a lidskými právy s cílem jakýmkoliv způsobem zavést v zájmové zemi prozápadní loutkový režim a vlády nahrávající západním světovládcům ) a poslušnými pudlíky z řad politiků a provedený v režii tajných služeb ovládaných světovládci,dokonale odhalil jejich skutečnou tvář a cíle.Na Ukrajině to tak úplně nevyšlo( Putin a Lavrov lest prohlédli a udělali několik slušných protitahů) a zoufalí oligarchové Západu a jejich think tanky proto rychle rozjeli další Majdan, tentokrát v Číně a současně další nekonečnou válku proti svému zlobivému dítku - islámskému státu. Čas totiž pracuje proti nim a oni to dobře ví.A války pro ně vždy byly velmi výnosný byznys. Jejich média chrlí do světa jednu lež za druhou, čímž u myslících a soudných lidí už zcela ztratila na důvěryhodnosti. Nemyslící, konzumu na dluh propadlé ovce tlačící vozíky z nákupních center zatím na přemýšlení nemají čas, protože musí kupovat a taky splácet úvěry a hypotéky bankám světovládců. Mocní světovládci ale nějak zapomněli, že důvěru těch myslících otroků lze snadno ztratit, ale je velmi obtížné a dlouhodobé ji obnovit. Tato stará pravda neplatí jen o lidech a médiích, ale i o astronomickými bublinami nafouknutých a nesplatitelně zadlužených ekonomikách dosud blahobytného Západu. Sen západních bankéřů a korporací o jejich světovládě v 21. století míří do kopru. Zatím pomalu, ale tempo se zrychluje. Obávám se,že v zoufalosti ze ztráty dominance nad světem budou své pudlíky v Evropě stále více tlačit do poslední války v dějinách lidstva, a to až do posledního Evropana. Není to nic nového. Mocní vždy hnali do válek své poddané a sami byli ukrytí v bezpečí svých rezidencí. Pasivita a nejednotnost poslušných a zadlužených otroků jim k tomu velmi nahrává. To, co dosud mocné trochu brzdí ve vyvolání globální války je fakt, že jadernou válku by velmi pravděpodobně nepřežili ani oni. A pokud náhodou ano, záviděli by otrokům, co to mají už za sebou. Proto budou raději financovat a vyvolávat další převraty, krize,lokální války atd.

319666

29.10.2014 00:38

Vede CIA pomlouvačnou kampaň proti Putinovi?

Kdo vládne Západu?

217.?.?.?

Už velmi dlouho je zřejmé, že Západu a především Americe vládnou "tuze dlouhé" peníze a ti, co ovládají tiskárny peněz nebo alespoň účinně kontrolují toky peněz.Prezidenti, vlády, kongres, senát,parlamenty, tajné služby a jiné instituce (MMF, WB, OSN, NATO aj.)jsou pouze jejich mluvčími a obhájci jejich zájmů. Po 11. září 2001 určují agresivní zahraniční politiku militantní neocons, a to pod záminkou boje proti terorismu, za demokracii a lidská práva. Rusko, které bylo za časů nejen mocí opilého Jelcina jen další obrovskou a poněkud nečekanou kolonií západních bank a nadnárodních společností a jejich snadnou kořistí, se za Putina překvapivě ekonomicky a vojensky zvedlo a v současnosti se Rusko stalo pro západní elitáře nejtěžší překážkou na cestě k ekonomickému a vojenskému zotročení světa.Proto ta obrovská hysterie v západních politických kruzích a v médiích proti Rusku a především proti Putinovi, která se stupňuje s rostoucím zoufalstvím a bezradností spěchajících západních elitářů a jejich poradců. Hrají o vše a čas je proti nim. Navíc Putin se ukazuje jako nečekaně silný a houževnatý soupeř. Buď Rusko rychle padne a s Čínou si nějak Západ poradí nebo se hegemonie dosavadních západních světovládců(viz již zahájené projekty PNAC, NWO) během několika let zřítí jako domeček z karet.S tím nastane finanční a ekonomický kolaps dosud nejmocnější země světa.Západní Evropa pak bude velmi rychle následovat. Číňané a další dynamicky se rozvíjející státy se sice překotně zbavují dolarových rezerv a nakupují za ně vše možné,ale mají jich stejně jako dluhopisů moc, a proto zatím opatrně vyčkávají,jak se situace ve světě vyvine. Jejich představitelům by ale mělo být a zřejmě i je jasné, že pokud padne Rusko, jsou pak další kořistí nenasytných západních světovládců právě oni.

319934

03.11.2014 21:24

Totální válka kvůli petro dolaru

RE: Vypadá to, že USA uvažují o překvapivém jaderném úderu na Rusko

217.?.?.?

Systém, který dal prakticky neomezenou moc a většinu bohatství kdysi prosperujících států několika stovkám rodin miliardářů, aristokratů a asociálních psychopatů s válečnickými sklony, není ani demokratický ani životaschopný. Je jen otázkou času, kdy se zhroutí sám do sebe a zda ve smrtelné křeči a ze zoufalství nad ztrátou dominance nevyvolá jadernou apokalypsu, od níž si slibuje zachování či dokonce posílení svých dosavadních obrovských privilegií.Vítězné tažení neoliberálního konceptu od konce 70. let 20. století dramaticky rozevřelo nůžky mezi chudými a bohatými státy, městy, jednotlivci. To, co spuštění apokalypsy a elitářům velmi nahrává,je naivita,nejednotnost, pasivita a zadluženost otroků a jejich neochota či neschopnost přemýšlet vlastní hlavou. Mainstreamová média, která jsou v rukou několika mediálních magnátů, nemají sebemenší zájem na tom, aby jejich informace byly objektivní a pravdivé.Jsou to vedle korporací a bank jen další zbraně hromadného ničení, které slouží výhradně k prosazování sobeckých zájmů elitářů.

320271

Protože páni i dámy z tajných služeb, médií, nevládních a neziskových organizací rozjíždějí na přání zoufalých chlebodárců z řad finanční oligarchie Západu jeden Majdan za druhým, a to pod veskrze falešnou a pokryteckou maskou šíření lidských práv, demokracie a svobod.Oligarchům Západu jde o přežití petrodolaru a udržení dominance ve světě jakýmkoliv způsobem, o ovládnutí zdrojů energie, ropovodů a plynovodů především ve střední části Asie, která je zdaleka nejbohatším nalezištěm ropy a plynu ve světě.A na nich je nesplatitelně zadlužený a na účet zbytku světa žijící Západ existenčně tak závislý jako těžký narkoman na drogách. Aby si několik tisíc elitářů splnilo své světovládné sny,proto musí umírat a trpět statisíce a miliony nevinných lidí po celém světě. Zoufalá vizitka prý nejdokonalejšího organismu a společenského systému na Zemi.

320317

06.11.2014 08:05

Soulož do zadku

Každý prostředek k dosažení cíle je pro ně dobrý

217.?.?.?

Mainstreamová propagace homosexuality,orálů, análů a jiných kanálů( pro soulož příroda vytvořila u žen vaginu), shovívavost médií vůči pedofilním kněžím a jiným perverznostem má za cíl snížit růst lidstva ( otroků už mají mocní elitáři více než potřebují a velký počet je pro ně nebezpečný), odpoutat pozornost otroků od jejich okrádání a obelhávání boháči tak, aby neměli čas ani chuť přemýšlet a bouřit se. Sexualita je velmi silný fenomén a je dostupná i žebrákům. Proto vše, co na nás chrlí televize a reklamy obsahuje více či méně skryté sexuální prvky.Psychologové tomu říkají podprahové vnímání.Elitáři a jejich poskoci z řad vzdělanců na nás jdou vědecky. Každý prostředek k zachování a rozšíření jejich dominance nad otroky je jim dobrý.

320438

10.01.2015 10:45

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

Evropa "sklízí" co Amerika zasela

217.?.?.?

Prostých lidí v zemích vybombardovaných, rozvrácených a vydrancovaných strýčkem Samem (a že jich už bylo) se ani nemusíte ptát, proč ty nadlidi z údajně nejskvělejší demokracie tolik nenávidí.Tím neomlouvám zvěrstva islámských fanatiků, kteří brutálně vraždí nevinné. Zvěrstva na jedné straně plodí zvěrstva na straně druhé, to je známý princip akce a reakce.I prostí Amíci,žijící na hypotéky v lepenkových vilách, nejsou bez viny. Mělo jim už dávno dojít, že jejich blahobyt na dluh je jedním z pilířů moci jejich elit. Ale většině je to jedno. Neptejte se politiků, protože to jsou vydíratelné či koupené loutky nejbohatších rodinných klanů Západu ani mainstreamových pisálků a nejrůznějších "odborníků", protože to jsou zase jejich děvky. To, co se stalo ve Francii, čeká brzy celou Evropu, protože chaos ve světě,krize, ropu, plyn a především války na cizím území mají zrůdní světovládci nejraději. Jejich poskoci v politice,korporacích, médiích,tajných službách, nevládních a neziskových organizacích a nadacích dělají pro tyto zrůdy mnoho špinavostí po celém světě. Plynou z nich totiž největší zisky a kšefty a pro ně jsou západní elity schopné válčit po celém světě i do posledního otroka. Samozřejmě vždy pod pokryteckou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv a zbaběle ukrytí v bezpečí svých vil a rezidencí. Fantastické zisky lidských zrůd, které jsou druhou stranou mince velké části hrůz a utrpení po celém světě, zaplatí poslušné a nemyslící ovce. Jako vždy. Mnohdy i tím nejcennějším, co mají. Stávající uspořádání lidské společnosti je tou nejzoufalejší vizitkou lidstva v éře, kdy lidé létají do vesmíru.

324822

14.01.2015 21:25

Podivná obálka časopisu Economist

Hry mocných mají slabinu

217.?.?.?

Svět se dosud stále točí podle pravidel mocných Západu. Pravidla si utvořili k obrazu svému pomocí koupených politiků a zákonodárců. Stačí málo - nehrát podle těchto falešných, pokryteckých a jednostranně výhodných pravidel a hra bude mít úplně jiný průběh a především výsledek. Bát se začnou oni a to zcela právem.Za všechny ty zločiny, křivárny a utrpení nevinných, které svou nenažraností způsobili.

325168

Tato pohádka docela věrně vystihuje situaci Západu v oblasti ekonomiky,demokracie a médií.Císař je nahý a prolhaná média vlastněná magnáty to nic vydávají za krásné nové šaty.Hlupáci a prospěcháři snaživě přikyvují, ale prostí lidé už začínají chápat.Je to jen zastírání reality a zoufalé oddalování kolapsu nesplatitelně zadluženého Západu a petrodolaru jako světové rezervní měny. Když po nárazu éra do věže WTC se rychle našel nepoškozený průkaz islámského teroristy, ale žádné tělo, bylo to divné. Když nyní islámští zabijáci v kuklách zapomněli v autě své průkazy, pochopil jsem vše. Chlapci z tajných služeb to odflákli a oblékají se u stejného krejčího. Potěmkiáda čelných politiků ve vyklizené ulici Paříže to ubohé divadlo mocných pro miliony ovcí jen potvrzuje. Císař je nahý.

325216

02.05.2018 17:47

Bez moudré politiky není moudrého národa

Globální "elity" bez miliard naivních otroků nevznikají

217.?.?.?

Dokud budou majetky, finance a tím i skutečná moc v rukách promile lidstva, budou z ostatních jen otroci různého stupně, zatímco z nažehlených zločinců královsky žijících z lichvy z neexistujících peněz, gigantických podvodů, lží, okrádání, zastrašování,vydírání, zabíjení a bombardování , budou vládci tohoto světa. Politici jsou jen loutky a poskoci finančních "elit" a pokud se jim vzepřou, dopadnou jako Kennedy, Husajn ,Kaddáfí či Miloševič. "Elity" vlastní média, mají své lidi v tajných službách, nadnárodních organizacích, nadnárodních společnostech, bankách. Mají pouze jednu slabinu. Je jich velmi málo, zatímco otroků stále a nepoměrně více. Pokud si otroci uvědomí, proč jsou stále jen otroky a jejich otrokáři zase mocní a velmi bohatí světovládci, bude to pro "elity" rychlý konec jejich patologického a šíleného snu a světovládě. Bohužel, procitnutí otroků a poznání, proč jsou v situaci otroků,bude, podle mého názoru, ještě dlouhé a bolestivé.

363940

02.05.2018 18:26

Kime, nevzdávej se svých zbraní!

Kdo věří Amíkům,

217.?.?.?

dopadne úplně stejně jako indiáni.

363941

03.05.2018 16:20

Kam zmizel pocit studu?

Peníze, moc a zlo neznají stud

217.?.?.?

Světovládci ze Západu již velmi dávno odhodili stud za své četné intriky a zločiny proti lidstvu jako nepotřebnou veteš na smetiště. Mimochodem, čeští zbohatlíci a podnikatelé to po plyšáku učinili rovněž. A vyplatilo se jim to. Stud v honbě za bohatstvím a mocí jen zdržuje a komplikuje život. Zlo uznává jen větší sílu, protože samo vždy bojuje lží, úskoky, intrikami, podvody, korumpováním, zastrašováním, vydíráním a násilím za své mamonem a mocí determinované a psychopatické cíle. Se zlem se nedá domluvit, zlo se musí porazit. Definitivně. Pokud se Čína, Rusko a Irán spojí, bude to pro chazarské a zednářské světovládce ze Západu nepřekonatelný problém a tím i konečná. Odstoupení od dolaru v mezinárodním obchodě je pro tyto země aktuálně úkolem číslo jedna, protože jen tak lze světovému diktátorovi definitivně zlomit velký klacek, který používá tak rád po celém světě, samozřejmě vždy pod falešnou vlajkou a líbivými prohlášeními zkorumpovaných či vydíraných politiků,a to především pro zvýšení bohatství a moci skutečných vládců Západu, kteří jsou vždy bezpečně ukrytí ve svých rezidencích. Oni se totiž mají velice rádi a chudou "lůzou" sice opovrhují, ale taky se ji nesmírně bojí. Dobře ví proč. V opačném případě to bude konečná pro výše uvedené země a tím i konečná pro miliardy otroků, kteří ještě věří a doufají v lepší svět. Věřím, že si to vůdci Ruska, Číny, Iránu a dalších zemí jasně uvědomují. A spoléhat na obyvatele Západu, že se svými otrokáři zatočí sami, nelze. Už si totiž na své otrokáře zvykli a mají moc starostí se splácením úvěrů a hypoték právě u těch otrokářů.

363959

09.05.2018 15:36

Fiasko bombardování Sýrie

Fiasko nejen bombardování

217.?.?.?

Agresivní, diktátorskou a loupeživou zahraniční politiku Spojených států určují už od roku 1913 (vzniku privátního FED) chazarské a zednářské "elity", vlastníci bank, korporací, vojensko průmyslového komplexu. Jejich poskoci, tzv. neokonzervativci, zkráceně neocons, jsou pak ti, kteří tuto deviantní politiku realizují v praxi (Wolfowitz, Perle, Kagan, Kristel ad.). Prezidenti musí rovněž poslouchat, jinak dopadnou jako J.F. Kennedy nebo jsou odejiti jinak.Jistě jste si stačili všimnout, že i zastupitele malých obcí musí být řádně zvoleni, ale např. věrchuška EU je pouze vybraná mocnými na tajných zasedáních Bilderberg Group. Amerika už je dlouho pouhý chazarský kaganát, tedy diktatura velmi bohatých a všehoschopných. Německo, Francie, Británe, Itálie, Japonsko a další státy tzv. demokracie jsou pak jen poslušné kolonie. O tzv. zemích bývalého východního bloku ani nemluvě. Ale mezitím se něco stalo. Zatímco stratégové Západu vymýšleli jak vybudovat svět pod svou trvalou hegemonií (NWO),z vysmívané kolonie zvaná Čína se stala ekonomická a finanční velmoc prvního řádu, z Ruska naservírovaného Západu Jelcinem na zlatém podnosu se opět stala vojenská velmoc prvního řádu a spousta dalších zemí a miliardy otroků už konečně začínají chápat, kde a kdo představuje globální chobotnici, které ničí jejich životy a proč to dělá. A to je konec dominance Západu,dosud žijícího luxusně na účet zbytku světa a přesto nesplatitelně zadluženého. Západu, jehož čelní představitelé se chovají povýšeně, arogantně, přezíravě. Západu, který stále více připomíná golema či přežraného otesánka na hliněných nohou, který by stále chtěl diktovat světu a bezostyšně jej vykrádat pod falešnou vlajkou šíření údajné demokracie, svobody a lidských práv, zatímco tyto hodnoty pošlapává všude tam, kde mu z toho plyne zisk a moc. Západu, který má trvalý pocit nadřazenosti aniž by k tomu měl skutečné důvody.

364059

11.05.2018 19:07

Opětovné jmenování Medveděva: Nevypadá to dobře

Nevypadá

217.?.?.?

to dobře zejména se Západem. Jeho "elity" by rády definitivně rozkradly Rusko,aby opět oddálily nevyhnutelný bankrot přežraného,nafoukaného, ale i nesplatitelně zadluženého a na účet zbytku světa žijícího Západu, ale nemají na to koule. Západní elitáři jsou a vždy byli jen samolibí nafoukanci, samozvaní vůdcové, všehoschopní zbabělci, falešní hráči a mají se moc rádi. Hrají vabank o všechno, ale mají špatné karty. Přesto by s Ruskem stále rádi bojovali až do posledního naivního evropského otroka a přistěhovalce ze zemí jimi vybombardované jižní Asie a vykradené Afriky. Sami by přitom byli zalezlí v luxusních krytech, ostatně jako vždy. Putin si prozápadního Medveděva ohlídá. Na to vemte jed. Má na to své lidi, kteří dobře chápou o co nyní jde a osud Ruska jim není lhostejný. Kéž by se to dalo říci o dalších zemích, jejichž politici západním zločineckým "elitám" lezou dnes a denně do zadku s vidinou pouze vlastního velkého prospěchu a zcela ignorují zájmy národů, které oficiálně zastupují. Tito chamtiví řiťolezci ještě stále nepochopili, že být přítelem západních "elit" je ještě daleko nebezpečnější než být jejich otevřeným nepřítelem. Na to také brzy dojedou. Budou mezi dvěma mlýnskými kameny, které je semelou v prach.

364105

12.05.2018 18:21

Jaderné chucpe

Irán

217.?.?.?

je velkým trnem v oku chazarských sionistů ovládajících Západ. Jednak je regionální mocností Středního Východu, nemá rád rozpínavý Izrael, má obrovské zásoby zemního plynu a ropy, může nadlouho zablokovat Hormuzský průliv a především v mezinárodním obchodě platby nechce v dolarech (privátní FED v rukou sionistů proto nechal vybombardovat jak Irák, tak i Lybii). To je tolik důvodů k bombardování Iránu pod tajnými službami Západu připravenou záminkou (jako ostatně vždy ), že by to měl Irán definitivně zpečetěné, pokud by vojensky silné Rusko a ekonomicky a finančně silná Čína zůstaly pasivní a nechaly Irán napospas západním intrikánům, podvodníkům a loupežníkům. Navíc by se vybombardováním Iránu stal malý Izrael vládcem celé jižní Asie a kolaps jen strachem a podvody krytého dolaru by se zase o něco odložil. Problém je tedy Rusko a Čína, které ale dobře ví, že po Iránu by byly na řadě ony. Problém je tedy daleko větší a mocnější než světovládou a nebetyčným sebevědomím infikovaní sionisti doufali. V této souvislosti se ještě nabízí zcela klíčová otázka: kdo vlastně chce ovládat, vykrádat a zotročit svět v 21. století ? USA vlastněné z velké části chazarskými sionisty, Izrael nebo celý tzv. Západ, který také ovládají chazarské a zednářské "elity" ?

364127

16.05.2018 16:42

Je Izrael psychopatický stát?

Je to především trojský kůň chazarů,

217.?.?.?

tedy konvertovaných sionistů, v 11. století vyhnaných pro svoji krutost a chamtivost z území mezi Černým a Kaspickým mořem, a to určený k ovládnutí přírodního bohatství Blízkého a Středního Východu (ropa a zemní plyn) a celé Asie (celá soustava prvků). S touto hlavní ideou byl také v roce 1947 založen pomocí Rothschildů na území strategicky významném i přes odpor okolních států obývaných převážně muslimy. Ostatní je víceméně sbírka mýtů a pověstí pro ty, co rádi probírají dějepis starověku a náboženství při sklence vína. Nesporným faktem současnosti je to, že Izrael má v současném světě daleko větší význam a také podporu mocných Západu než kterákoliv jiná země světa a než odpovídá počtu jeho obyvatel a rozloze. Nikoliv však poloze. Když pochopíte proč tomu tak je, pochopíte i další fakta a souvislosti překotně se vyvíjejícího světa.

364215

je hlavní nástroj chazarů, zednářů, starých šlechtických a panovnických rodů a jejich FED a ECB slouží k ovládání, vydírání a především k vykrádání zbytku světa. Nepůjde to snadno, ale vynechání dolaru a jeho mladého bratrance eura z mezinárodních plateb mezi státy je naprosto nezbytné proto, aby se zbytek světa konečně osvodil od novodobého otroctví, v němž zločinecké "elity" Západu a jejich poskoci představují otrokáře a jejich pohůnky, zatímco naivní, nevzdělaní, pasivní a zadlužení lidé jsou jejich otroky, aniž si to často vůbec uvědomují . Chazarské, zednářské, šlechtické a panovnické "elity" Ameriky a západní Evropy nyní hodně tlačí hodně na pilu, využívají všech možných a odporných lží, podvodů, křiváran, zločinů a násilí a v očích myslících lidí už dávno ztratily jakoukoliv podporu a důvěryhodnost. A právě to jim bude během příštích let osudné.

364232

27.05.2018 19:10

Provokace a imperiální ultimátum, nebo schůzka Kim-Trump?

Nabubřelá Amerika dříve či později narazí

217.?.?.?

Kdo má fungující mozek si nemůže myslet, že lidem je odtrhováno od huby jen proto, aby si jejich vůdci od pokryteckého světového četníka, intrikána a loupežníka vyslechli, že jsou diktátoři a musí pokorně poslouchat strýčka Sama, jinak dostanou přes držku a chcípnou hlady. Už si něco podobného vyslechli i tzv. spojenci v západní Evropě, přesněji jejich poslušní vůdcové, a hned poté utíkali poplakat si k Putinovi. K tomu zlosynovi, který podle strýčka Sama může i za to, že údajně všemocný Sam je před krachem, protože nenechal vykrást Rusko do mrtě, aby trochu oddálil bankrot a pád dolaru do washingtonských bažin.

364369

29.05.2018 18:40

Putinovy mírové snahy přichází vniveč

S poskoky amerických zločineckých "elit" je zbytečné jednat

217.?.?.?

Americkou zahraniční politiku uskutečňují již od 80. let válkychtiví a neuvěřitelně sebevědomí neocons. Ti rozumí jen síle. Jejich zámořský novodobý chazarský kaganát chce stále diktovat světu a beztrestně ho vykrádat jako dosud. Tentokrát ale úplně celému světu, včetně jeho evropských kolonií, které se považují za demokracie. Nic netrvá věčně. Rusko se má opravdu čím bránit, Čína je ekonomická a finanční velmoc prvního řádu, miliardy otroků rychle procitají z holywoodských snů a z informací servírovaných pokryteckými a falešnámi chazarskými médii. Amerika stále více připomíná sevědomého, intrikánského a agresivního golema, ale nyní už na hliněných nohou. Dlohodobě žije marnotratně na účet zbytku světa, velkohubým prohlášením a vyčpělým frázím poskoků zámořských "elit" v politických funkcích už věří jen idioti nebo gauneři, kteří na ni vsadili při rozkrádání státního majetku (ty golem údajně chrání před kriminálem a lynčováním, tak si to alespoň myslí ). Pravda je ovšem taková, že golemovi jsou úplně u zadku, má je pouze za užitečné idioty a "elity" nyní hrají vabank o vlastní přežití. S rychle se blížícím pádem dolaru to budou mít stále těžší. A ten se blíží rychleji, než si myslí.

364403

30.05.2018 17:29

Neskutečný pokles vlivu Ameriky

Co je postavené na lžích, podvodech a loupežích, vždy spadne

217.?.?.?

Pravda, my už u toho nemusíme být, ale stejně to tak dopadne. Američané s velmi krátkou vlastní historií tuto starou pravdu buď neznají nebo ignorují, ale to na její mnohokrát ověřené pravdivosti nic nezmění. Budou ještě nějakou dobu mohutně zastrašovat, vydírat,podvádět, velkohubě prohlašovat, humanitárně bombardovat,organizovat majdany a barevné revoluce, intrikovat, lhát,kvantitativněuvolňovat, ale stejně ten nevyhnutelný bankrot nesplatitelně zadluženého chazarského impéria už neodvrátí. A důvěryhodnost novodobého chazarského kaganátu,jeho představitelů a měny se rychle blíží k nule. Konec proto nastane mnohem dříve než by si idioti, všehoschopní mafiáni a jejich vydíraní a zkorumpovaní poskoci zalezlí v americké zadnici až po kotníky, zbožně přáli.

364423

je pouze zkorumpovaná a vlastizrádná hlásná trouba prohnaných západních zločinců s navenek uhlazeným chováním, v kravatách a drahých oblecích, kteří si velmi dlouho hráli na bohy a elity světa. Nyní už cítí, že jejich čas končí a budou se muset zodpovídat ze svých četných lží, intrik, gigantických podvodů, loupeží a zločinů proti lidstvu. Jejich servilní poskoci v médiích a v politice to však ještě nepochopili a stále věří, že jejich osvědčené triky na ovce zaberou a oni se opět zavděčí svým chlebodárcům, tak jako tomu bylo mnohokrát v minulosti. Ale všechno má svůj konec. Ten se neodvratně blíží, a to rychlostí, která je velmi překvapí.

364521

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 16

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
699 820,87 Kč

Poslední aktualizace: 23.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?