Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 1 jméno: ZaS.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.04.2018 20:44

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

Zajímavá statistika

ZaS 89.?.?.?

Podle mě je ale podstatnější jiný sumář ztrát a zisků:
- USA: Trumpovi voliči definitivně ztratili naději, že by dokázal něco změnit k lepšímu. Kohokoliv tedy protlačí do Bílého domu, stejně podlehne tlaku "podzemního státu". Naopak Morlokové díky tomuto testu posunuli zase o kousek dál hranice svých možností.
- FR/UK: dělali američanům jen kompars. Vládnoucí strany asi ztratí pár bodů, ale koho to zajímá?
- Syrie: přišla o pár starých objektů a v mezinárodním měřítku potvrdila pozici mučedníka
- Rusko: ztratilo nejvíc. Zjevným handlem díky kterému se vlk nažral a koza přišla o pár chlupů sice (zatím) odvrátilo hrozbu velké války, ale současně tak dalo najevo svou slabost, které neokoni určitě co nejdřív využijí. Bohužel jakkoliv je to pro lidstvo nebezpečné, musím souhlasit s Robertsem, že věčně ustupovat nemohou. Uvidíme jestli do toho handlu zahrnuli alespoň nějaké dodatečné ztráty druhé strany. Že by jim američani předhodily ty ozbrojence co odjeli z Ghuty? Každopádně se jeví jako nemoudré, že Putin sliboval odvetu a (zatím) žádná nepřišla. Jeho nepřátele to posílí a příznivce zklame.

363625

15.04.2018 08:42

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Co Rusko ztratilo?

ZaS 89.?.?.?

3. světové se asi bojí každý rozumný člověk. Vyjímku tvoří Morloci zalezlí v bunkrech. Otázka ale zní která cesta vede k jejímu odvrácení. Nejsem zase až tak kategorický jako Roberts na odkazu zcela dole, ale myslím si, že neustálé protesty proti porušování mezinárodního práva k ničemu nepovedou. Západ totiž kašle na jakékoliv právo, to už jsme si mockrát ověřili.
Ale snad máte pravdu a ukáže se, že tento ústupek byl výměnou za něco opravdu významného. Protože bez toho je to z mého pohledu jen další americký průzkum bojem, který nás posouvá blíž ke globální válce.

https://cz.sputniknews.com/nazory/201804127137342-...
"Rusko zase reagovalo vyhlásením, že je odhodlané zostreliť akékoľvek rakety smerujúce na územie Sýrie..."

http://outsidermedia.cz/p-c-roberts-probudi-se-rus...
"A co kdyby tak ruská vláda Washingtonu řekla: „Jestliže vy nebo vaši žoldnéři napadnou syrské síly, vyeliminujeme vaši přítomnost na Středním východě včetně Izraele“. Tohle je totiž něco, co Rusko může udělat v čase kratším, než v jakém spadne člověku z hlavy klobouk.
A co by Britanie a USA učinily? Dostaly by jasnou zprávu a rozhodly by se tak, že mír je přece jen volbou vyhodnější.
Ruské projevy slabosti washingtonskou agresi jen povzbuzují."

363644

16.04.2018 08:30

Propagační agrese Západu proti Sýrii

Modré pondělí po mizerném víkendu

ZaS 89.?.?.?

V posledních dnech otevírám počítač s obavami co se na mě zase vyvalí za hrůzy, ale dnešek mě potěšil, proto mi to nedá abych nepoděkoval panu Lhotákovi za tradičně dobrý článek r.m. za odkaz na Waterse, který mě vrátil do doby, kdy umělci představovali opozici vůči zrůdnosti systému a ne zkorumpovanou klaku a na závěr i Omarovi za vtip, protože humor je komodita jejíž deficit mě trápí stejně jako pana Stworu.

363690

16.04.2018 08:51

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: S300 má či nemá?

ZaS 89.?.?.?

To je přesně to čeho jsem se bál. Jediné překvapivé je, že si tentokrát ani nedali obvyklou čtrnáctidenní pauzu, ale oznámili další sankce ještě dřív než se usadil prach na vybombardovaných objektech. Události nabírají na tempu. [pláč]

363692

17.04.2018 03:44

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Přesné hodnocení

ZaS 89.?.?.?

Velmi přesně vyjádřeno. Jediné co zbývá je položit si zásadní otázku zda jsou američané ochotní to dohnat až do jaderného konce. Roberts o tom nepochybuje, ale hodně lidí si říká že "jen šílenec by mohl něco takového chtít", protože následky pro lidstvo by byly katastrofální.
Aniž bych chtěl zpochybňovat míru šílenství loutkovodičů, nedá se v jejich myšlení najít nějaká zvrácená logika? Myslím, že vycházíme z některých dlouhodobě zažitých faktů, které ale z jejich pohledu už nemusí platit.
Tou první je koncept MAD, který odrazoval obě strany od eskalace jakéhokoliv konfliktu na jadernou úroveň, právě argumentem, že po tomto stádiu by zbyli jen poražení. To ale za předpokladu, že všechny rakety doletí. V posledních letech ale stratégové US přišli s myšlenkou, že tento koncept naruší, pokud se dostanou dostatečně blízko ruským odpalovacím komplexům a jejich rakety zničí preventivním útokem buď na zemi nebo krátce po startu. Podle jejich výpočtů by tak k cíli mohly doletět řádově pouze jednotky až desítky ruských hlavic.
Pokud připustíme předchozí úvahu, jak by vypadaly důsledky takové války? Zničené Rusko bezpochyby. Jednotky nebo maximálně desítky výbuchů na území agresora (USA, západ Evropy). Byl by to konec lidstva? Patrně ne. Určitě by bez problémů přežili Morloci ve svých bunkrech od Denveru přes Greenbrier až po Brdy. My na povrchu bychom na tom byli podstatně hůř, ale i tak se dá očekávat, že na jižní polokouli by mohly zůstat relativně nezasažené oblasti.
Co ale dál? Jak dlouho bude země zamořená? Tisíce let? Tohle je otázka na odborníky, ale zkusme si odpovědět na základě toho co víme. Od začátku atomové éry proběhlo na zemi přes 2000 testovacích výbuchů. Určitě hraje roli, že šlo o testovací výbuchy navíc v podmínkách neodpovídajících válce (podmořské, podzemní), ale i tak - nemůže to v lídrech západního světa vyvolat dojem, že se zase nic tak strašného nestane? Za pár let vylezou ze svých bunkrů a definitivně nastolí čtvrtou říši. Jen při poněkud zvýšeném radioaktivním pozadí.
Vím, že to zní šíleně, ale bohužel si myslím, že takhle uvažují. Takovýchto zpráv http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10234-velka-bri... totiž na netu najdete víc než dost.

363727

17.04.2018 09:33

Naše nebohá vládo

RE: Jsem

ZaS 89.?.?.?

Neobrátí. Proč by to dělal. U Skřípala taky nebrátil. Hlavně proto, že dnes už po téhle kauze neštěkne pes. A za čtrnáct dní už budeme řešit zase jiný problém, takže ani o útoku na Syrii se už nebude mluvit. Prostě vrtění psem

363734

17.04.2018 10:15

Naše nebohá vládo

RE: Jan Hamáček řídí schůzi sněmovny stylem kuráta Katze

ZaS 89.?.?.?

To ovšem vrhá úplně jiné světlo na nekonečné rozhovory ČSSD a ANO. [chechtot]

363736

17.04.2018 14:32

Naše nebohá vládo

RE: Velvyslanectví USA v Praze otevřeně finančně podporuje potlačení svobody slova

ZaS 89.?.?.?

mimo jiné tam stojí i toto: "Výběr se zaměří především na ty žadatele (ať už jednotlivce nebo organizace), kteří již v minulosti zrealizovali úspěšné programy."

Takže je jasné, že jde o pravidelnou dávku šrotu oblíbeným čuníkům

363745

17.04.2018 15:13

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Show must go on

ZaS 89.?.?.?

Nemyslím si že by si pan Stwora zasloužil označení "válečný štváč" jen proto, že má odlišný názor na řešení této krize. To by musel být válečný štváč i pan Lhoták nebo Roberts. V tomhle jste myslím trochu přestřelil.
Stejně tak si nemyslím, že by se američani klasifikovali do role agresora až tímto útokem. Myslím, že o jejich přístupu k oponentům není pochyb přinejmenším od Vietnamu. Bohužel není nikdo kdo by je zastavil a tak dál kálí na mezinárodní právo.
Nicméně co by mě v kontextu tématu opravdu zajímalo je vámi zmíněná Ukrajina. Co konkrétně si představujete, že se tam stane? Jaké "hlavné zmeny za zhovievavosť pri preorávaní sýrskych polí" tam čekáte? Já se spíše bojím, že tam bude probíhat jen další dějiství frašky s názvem "Jak hodné NATO brání demoracii před zlým Rusem až do posledního domorodce".

363747

12.05.2018 17:01

Opětovné jmenování Medveděva: Nevypadá to dobře

RE: Aj pre mňa

ZaS 89.?.?.?

Ze všech možných vysvětlení uvedených v článku i v komentářích mi dubovo přijde nejlogičtější. Připomnělo mi jeden článek z nedávné doby, který mě sice mírně překvapil, ale jinak jsem jej považoval spíš za Medveďevovo řečnické cvičení s prvky defétismu. Možná je v něm ale trochu hlubší informace.
https://cz.sputniknews.com/politika/20180428724203...

364125

12.05.2018 20:14

Nápoj zapomnění

RE: Zaslouženě

ZaS 89.?.?.?

...aneb co nestihl Bienert s Krejčím, zvládli ruku v ruce Babiš se Sobotkou a dalšími 117 novoprotektorátními poslanci. A jelikož byla řeč o paměti, nebude od věci si ty významnější poslance, kteří hlasovali pro vyslání kontingentu na posilu Bundeswehru, připomenout jmenovitě.
Takže podle stanické příslušnosti:
za ČSSD pro mj. Chovanec, Klučka, Hamáček, Sklenák, Tejc, Zavadil a Sobotka. Zdržel se mj. Foldyna, ale nebyl proti. Tak hlasoval jen Koskuba. Celkem 36 pro, 1 proti a 5 se zdrželo.
ANO: pro Babiš, Stropnický, Zlatuška, Pilný, Kott, Vondráček, Berkovec a camerlengo Faltýnek. Zdrželi se dva, proti nikdo
KDU/ČSL: pro pochopitelně sudetský tandem Bělobrádek - Herman a 11 dalších, Nikdo se nezdržel ani nebyl proti.
ODS: 13 pro mj Fiala, Zahradník, Benda, Stanjura a Němcová. Omluvena byla Jana "StarWars" Černochová. Asi byla zrovna na Hvězdě smrti.
TOP09: pro pochopitelně hlásná trouba Kalousek, pak Farský, Lobkowitz a 19 dalších, Gazdík to nestihl a donnerwettertrautenberk jako obvykle někde spal.
KSČM: proti 28, omluveni 4, nepřihlášen 1 nezdržel se nikdo.
nezařazení: proti Okamura a 3 další. zdrželi se 2 a nepřihlášeni také 2
a relikt Úsvitu byl zajímavý jen tím, že byl naprosto rozpolcený - pro byl královehradecký doktor Štětina, proti moravskoslezská paní Havlová a zdrželi se tři poslanci - za Vysočinu, Středočeský a Pardubický kraj. Ale to už je jedno, protože touto dobou budou asi zpátky "u soustruhu".
Detailní záznam zde: http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=66737

364130

26.06.2018 16:44

Kérka

RE: záhada

ZaS 89.?.?.?

Wikipedie tvrdí, že "Slovo "kérka" (kérovat znamená tetovat) je odvozeno z romštiny". To by mě neudivilo.

364934

26.06.2018 17:23

Kérka

RE: potetované maminy

ZaS 89.?.?.?

Souhlasím s teorií "depopulačního plánu". A tetování není zdaleka jediný ani nejúčinnější způsob, jak znepříjemnit pohled na jiné. Klasickou ukázkou je proměna vztahu ke "zlatým" vlasům. Zatímco dlouhá staletí to byl symbol krásy, dnes je do společnosti tlačena představa pitomých blondýn a inteligentních černovlásek.
Když to úplně zobecníme je zřejmé, že vkus každé další generace klesá stejným tempem jako znalosti - za sto let jsme se od elegantních dam dostali k prapodivným asexuálním stvořením, která nemají zábrany navléct svých několik tukových prstenců, z nich jeden jsou patrně prsa, do obtaženého kousku textilu na pomezí supermanova obleku a spartakiádního úboru a ještě při tom nechat odhalený 'svůdně se vlnící' pupík. V kombinaci s mnoha dalšími faktory se ve výsledku dostaneme do situace, kdy najít rozumného partnera je pro dnešní mládež nadlidský úkol a tak končí na mamahotelech jako zapřísáhlý/-á singl. A aby jim to nebylo líto, tak se natočí pár filmů, ve ketrých jim strýček Hollywood vysvětlí, že je to právě tak správně.

364937

26.08.2018 09:59

Neuvěřitelné. Nepomáhat!

RE: Německý hospodářský zázrak

ZaS 89.?.?.?

Kde se bere? To je jednoduché - rozhlédněte se. Tady v koloniích. Jen z ČR tuším odchází oficiálně ročně cca 200 miliard "mateřským" firmám. Ze 60% německým (což ale v důsledku znamená z velké části americkým, jelikož Němci jsou ekonomicky okupovaní podobně jako my), Zbytek je mix západního světa.
A to je jen špička ledovce. Přčtěte k tomu platby za dodávky kde čeho, které "matky" zorganizují v drtivé většině případů tak, aby byly realizovány z jejicjh zemí. Ideálně nějakou spřátelenou firmou. Bojím se, že se započítáním těchto "nákladů" se dostaneme na částku ještě mnohonásobně vyšší.
A jak reaguje naše kolaborantská vláda? Zavede EET protože skřípnout hospodského na dědině je snazší, než velkou korporaci.
To je umění možného v praxi. Žádný ekonomický zázrak neexistuje. Jde čistě a jen o naplnění Hitlerovy vize "Festung Europa", kterou ovšem ovládá dravý pták zpoza oceánu. A kým je ovládán ten už si snadno domyslíte.
A mimochodem - ani příslovečná německá preciznost ve výrobě a efektivita práce neexistuje. Výrobu dnes zajišťují totálně nasazení jedinci z východu a z vlastní praxe vím, že v úrovni "white collars" jsou na tom Němci (o zybtku západního světa nemluvě) ještě hůř než my. Oni si totiž 'intelikenci' vychovávají o pár let déle než my.

366104

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?